Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.łódzkiego 2018
ŁÓDŹ, 2018
 
100 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCEWICZ Daria 2003-05-30 Z/3968/17

TAK

172 NumerPDF AZS Łódź 2018

2
BUJACZ Daria 2003-06-07 Z/3258/17

TAK

123 NumerPDF KS Polanik Piotrków Trybunalski 2018

3
CISZEWSKA Julia 2004-05-03 Z/0251/18

TAK

10 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

4
DUDEK Katarzyna 2003-04-28 Z/3728/17

TAK

88 NumerPDF LUKS Strzałków 2018

5
MILCZAREK Klaudia 2004-06-01 Z/2464/17

TAK

145 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

6
OLEJNIK Paulina 2003-05-09 Z/1366/17

TAK

226 NumerPDF KS Polanik Piotrków Trybunalski 2018

7
PIETRZKO Natalia 2003-03-04 Z/4121/17

TAK

15 NumerPDF RKS Łódź 2018

8
WALUSIŃSKA Kinga 2004-02-11 Z/0253/18

TAK

50 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

9
WRZOSEK Marta 2003-04-26 Z/0586/17

TAK

137 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
200 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 Z/0232/18

TAK

541 NumerPDF 25.65 BKL Bełchatów 2018

 
300 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSIK Agata 2003-01-31 Z/2787/17

TAK

2 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

2
BOROWIEC Natalia 2004-04-01 Z/0248/18

TAK

4 NumerPDF 43.43 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2018

3
ENDLER Julia 2003-10-29 Z/0670/18

TAK

15 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

4
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

80 NumerPDF LUKS Strzałków 2018

5
KRAWCZYK Natalia 2004-08-22 Z/0647/18

TAK

194 NumerPDF AZS Łódź 2018

6
MOKROSIŃSKA Alicja 2004-06-27 Z/2462/17

TAK

143 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

7
PAROL Adrianna 2003-09-18 Z/3146/17

TAK

188 NumerPDF 48.27/17 AZS Łódź 2018

8
PIETRZKO Oliwia 2003-03-04 Z/4122/17

TAK

11 NumerPDF RKS Łódź 2018

9
SZYMAŃSKA Marta 2004-07-14 Z/0389/18

TAK

12 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

10
SZYMAŃSKA Wiktoria 2003-11-29 Z/0235/18

TAK

55 NumerPDF 44 BKL Bełchatów 2018

11
WŁOŚCIAŃSKA Patrycja 2003-10-02 Z/4123/17

TAK

19 NumerPDF RKS Łódź 2018

 
600 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Gabriela 2003-10-14 Z/0228/18

TAK

562 NumerPDF 1.43 BKL Bełchatów 2018

2
DYBALAK Marita 2004-10-28 Z/0230/18

TAK

501 NumerPDF 1:47.51 1:47.51/17 BKL Bełchatów 2018

3
KOCH Zuzanna 2003-06-15 Z/1097/17

TAK

547 NumerPDF 1.44 1:52.60/17 BKL Bełchatów 2018

4
MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 Z/0749/17

TAK

61 NumerPDF 1:48.75 1:44.81/17 RKS Łódź 2018

5
PIWOWARSKA Amelia 2003-06-24 Z/3161/17

TAK

501 NumerPDF 1:46.84 1:46.84/18 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

6
POSMYK Wiktoria 2004-03-27 Z/0388/18

TAK

34 NumerPDF 1.46 BKL Bełchatów 2018

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁOWACKA Aleksandra 2003-07-20 Z/1364/17

TAK

173 NumerPDF KS Polanik Piotrków Trybunalski 2018

2
MORDAKA Marcelina 2003-03-19 Z/0916/17

TAK

4 NumerPDF 3:24.79/17 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2018

3
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

TAK

84 NumerPDF LUKS Strzałków 2018

4
ZIEMBA Wiktoria 2003-01-01 Z/0750/17

TAK

87 NumerPDF RKS Łódź 2018

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JACAK Julia 2004-08-29 Z/0673/18

TAK

5 NumerPDF 1.41 1.41/18 RKS Łódź 2018

2
KUBIŃSKA Barbara 2003-11-21 Z/0442/17

2017

182 NumerPDF 1.34/17 AZS Łódź 2018

3
PIECH Maria 2003-12-12 Z/2253/17

TAK

89 NumerPDF 1.26 1.40/17 RKS Łódź 2018

4
ZAWISZA Daria 2003-12-05 Z/3457/17

TAK

77 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2018

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 Z/2461/17

TAK

146 NumerPDF 2.00/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

2
ZABŁOCKA Paulina 2003-10-26 Z/2165/17

TAK

764 NumerPDF MKLA Łęczyca 2018

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Dominika 2004-05-07 Z/0305/18

TAK

82 NumerPDF LUKS Strzałków 2018

2
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 Z/0281/18

TAK

421 NumerPDF 5.12 5.15/17 UKS 55 Łódź 2018

3
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 Z/2460/17

TAK

64 NumerPDF 4.98/17 UKS Vis Skierniewice 2018

4
KRÓLAK Joanna 2004-12-29 Z/0648/18

TAK

200 NumerPDF AZS Łódź 2018

5
NOWAKOWSKA Maria 2004-04-29 Z/0280/18

TAK

428 NumerPDF UKS 55 Łódź 2018

6
RESEL Martyna 2003-06-02 Z/3729/17

TAK

88 NumerPDF 3.92/17 LUKS Strzałków 2018

7
STASIAK Izabela 2003-10-09 Z/3966/17

TAK

193 NumerPDF 4.00 4.00/17 AZS Łódź 2018

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DYLIK Aleksandra 2003-06-02 Z/2775/17

TAK

6 NumerPDF 8.30/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

2
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17

TAK

755 NumerPDF 9.73/17 MKLA Łęczyca 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

10 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

2
MOTYLSKA Klaudia 2003-02-13 Z/3455/17

TAK

429 NumerPDF UKS 55 Łódź 2018

3
SAMULSKA Aleksandra 2003-11-07 Z/2780/17

TAK

8 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

4
SKOCZEŃ Wiktoria 2003-07-16 Z/2783/17

TAK

7 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALCZYK Zuzanna 2004-07-01 Z/0671/18

TAK

16 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Angelika 2004-05-30 Z/0254/18

TAK

10 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

 
Pięciobój K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RYDCZAK Martyna 2003-01-08 Z/2578/16

TAK

759 NumerPDF MKLA Łęczyca 2018

 
3 km chód K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDINA Wiktoria 2003-10-20 Z/4128/17

TAK

505 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

2
MICHNIACKA Agnieszka 2003-11-06 Z/2786/17

TAK

63 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

3
MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 Z/3164/17

TAK

501 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

4
ZAWADZKA Zuzanna 2004-11-01 Z/0650/18

TAK

188 NumerPDF AZS Łódź 2018

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁOS Karina 2003-04-28 Z/3143/17

TAK

194 NumerPDF AZS Łódź 2018

2
KWAPISIEWICZ Julia 2003-03-21 Z/3144/17

TAK

192 NumerPDF AZS Łódź 2018

3
MAJCHRZAK Natalia 2003-04-16 Z/0196/17

TAK

73 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2018

 
100 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOCOŃ Damian 2003-01-01 Z/0751/17

TAK

126 NumerPDF RKS Łódź 2018

2
KURUC Jakub 2003-06-14 Z/3878/17

TAK

19 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

3
SAMULSKI Bartosz 2004-09-28 Z/2463/17

TAK

142 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

4
SOBCZYK Krystian 2003-03-31 Z/0199/17

TAK

90 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2018

 
200 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BULIŃSKI Kacper 2004-03-16 Z/2632/17

TAK

135 NumerPDF 28.25/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
300 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAŁA Michał 2004-01-19 Z/0645/18

TAK

186 NumerPDF 42.97 42.97/17 AZS Łódź 2018

2
KAMIENIAK Filip 2003-02-25 Z/3876/17

TAK

34 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

3
KOTYNIA Kacper 2003-03-18 Z/1357/17

TAK

122 NumerPDF 39.67 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2018

4
NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 Z/4778/17

TAK

143 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

5
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 Z/3273/17

TAK

171 NumerPDF UMLKS START Wieruszów 2018

6
SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 Z/0195/17

TAK

91 NumerPDF 41.51 41.51/17 UKS Dziewiątka Kutno 2018

 
600 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 Z/3875/17

TAK

17 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

2
UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 Z/0033/18

TAK

200 NumerPDF 1:33.62 1:33.62/18 MULKS MOS Sieradz 2018

3
WOŚKO Kacper 2003-02-21 Z/1098/17

TAK

566 NumerPDF 1.27 1:33.67/17 BKL Bełchatów 2018

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SWĘDERSKI Bartosz 2003-06-03 Z/4779/17

TAK

144 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

2
WASIAK Emilia 2004-04-30 Z/0234/18

TAK

561 NumerPDF 13.50 BKL Bełchatów 2018

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŻMIERCZAK Krystian 2003-01-08 Z/2157/17

TAK

753 NumerPDF MKLA Łęczyca 2018

2
PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 Z/0587/17

TAK

141 NumerPDF 1.60/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRACZYK Oskar 2003-01-24 Z/0588/17

TAK

148 NumerPDF 2.50/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

2
ŹEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 Z/2163/17

TAK

711 NumerPDF 3.20/17 MKLA Łęczyca 2018

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRACKI Jakub 2003-03-16 Z/3046/17

TAK

89 NumerPDF LUKS Strzałków 2018

2
SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 Z/0672/18

TAK

11 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBOLEWSKI Jakub 2003-01-01 Z/3160/17

TAK

495 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FOGEL Jakub 2004-01-23 Z/0252/18

TAK

55 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

2
MAŁOCHA Filip 2003-12-30 Z/0313/17

TAK

498 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

3
MATUSIAK Oliwier 2003-03-27 Z/2778/17

TAK

12 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

4
ŚWINIARSKI Jakub 2003-04-20 Z/2784/17

TAK

3 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

5
WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 Z/0767/18

TAK

496 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MARCZYŃSKI Michał 2003-10-18 Z/3879/17

TAK

6 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

 
Pięciobój M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5 km chód M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RATUSZNY Adrian 2004-03-02 Z/0821/18

TAK

187 NumerPDF AZS Łódź 2018

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna