Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.zachodniopomorskie 2018
SZCZECIN, 2018
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NADŁONEK Joanna 2003-05-14 Z/2017/17

TAK

42 NumerPDF 12.78 12.78/17 MKS Kusy Szczecin 2018

2
PIEROSZKIEWICZ Róża 2003-06-18 Z/2891/16

2017

36 NumerPDF 13.01 13.01/17 UKS Sprinter Wolin 2017

3
SMOLSKA Aleksandra 2003-02-04 Z/2415/17

TAK

43 NumerPDF 12.81 12.81/17 MKS Kusy Szczecin 2018

4
ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2003-08-18 Z/2598/16

TAK

201 NumerPDF 13.54 13.54/17 KL Iskra Białogard 2018

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHARSKA Bogumiła 2003-07-08 Z/0564/16

TAK

39 NumerPDF 45.41 45.41/17 UKL Ósemka Police 2018

2
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

64 NumerPDF 46.88 46.57/16 MKS Hermes Gryfino 2018

3
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

54 NumerPDF 43.77 43.77/17 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

715 NumerPDF 3:03.53 3:03.53/17 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

2
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

60 NumerPDF 3:11.70 3:11.70/17 MKS Hermes Gryfino 2018

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDYTA Ariana 2003-09-21 Z/3338/17

2017

142 NumerPDF 2.30 2.30/17 MKS Kusy Szczecin 2018

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FILIPCZAK Wiktoria 2004-08-14 Z/3088/17

TAK

716 NumerPDF 4.86 4.86/17 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PYZIA Joanna 2003-02-07 Z/1209/17

TAK

25 NumerPDF 9.57 9.57/17 MLUKS Mokasyn Płoty 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOLDT Sandra 2004-07-01 Z/3386/17

TAK

8 NumerPDF 34.11 34.11/17 GULKS Barwice 2018

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWŁAS Małgorzata 2003-02-14 Z/2604/16

TAK

206 NumerPDF 31.18 31.18/17 KL Iskra Białogard 2018

2
TOBIASZ Natalia 2004-01-15 Z/2885/16

TAK

68 NumerPDF 31.05 31.05/17 MKS Junior Złocieniec 2018

 
Pięciobój K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KALBARCZYK Jagoda 2003-06-21 Z/2605/16

TAK

203 NumerPDF 2114 2114/17 KL Iskra Białogard 2018

 
3 km chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RAGAN Katarzyna 2003-06-03 Z/2819/16

TAK

65 NumerPDF 18:18.07 18:18.07/17 MKS Hermes Gryfino 2018

2
SMOLIŃSKA Karolina 2003-04-19 Z/1936/17

2017

67 NumerPDF 18:09.52 18:09.52/17 MKS Hermes Gryfino 2018

3
WILCZYŃSKA Aleksandra 2004-01-01 Z/2476/17

TAK

69 NumerPDF 18:35.60 18:35.60/17 MKS Hermes Gryfino 2018

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBKI Jakub 2003-02-25 Z/2822/16

TAK

4 NumerPDF 36.62 36.62/17 KL Bałtyk Koszalin 2018

2
MALSKI Aleks 2003-01-22 Z/2029/17

TAK

60 NumerPDF 38.99 38.99/17 MKS Kusy Szczecin 2018

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBKOWSKI Kacper 2003-09-03 Z/1937/17

TAK

60 NumerPDF 1:38.67 1:38.67/17 MKS Hermes Gryfino 2018

2
JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

70 NumerPDF 1:31.89 1:31.89/17 MKS Hermes Gryfino 2018

3
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

103 NumerPDF 1:35.91 1:35.91/17 KB Dziesiątka Białogard 2018

4
ZAPART Michał 2004-06-04 Z/2477/17

TAK

62 NumerPDF 1:38.54 1:38.54/17 MKS Hermes Gryfino 2018

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CACAJ Wiktor 2004-01-26 Z/3355/17

2017

182 NumerPDF 3.40 3.40/17 MKS Kusy Szczecin 2018

2
PRAWUCKI Bartosz 2003-04-01 Z/2414/17

TAK

73 NumerPDF 3.10 3.10/17 MKS Kusy Szczecin 2018

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WILK Cezary 2004-01-11 Z/4453/17

TAK

99 NumerPDF 5.80 5.80/17 LLKS Pomorze Stargard 2018

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOKOWICZ Michał 2003-01-27 Z/3353/17

TAK

207 NumerPDF 35.75 35.75/17 KS Żak Wałcz 2018

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALEWSKI Hubert 2003-05-17 Z/3389/17

2017

90 NumerPDF 22.89 22.89/17 LLKS Pomorze Stargard 2018

2
TURAŁA Adrian 2003-01-21 Z/4044/17

2017

97 NumerPDF 21.72 21.72/17 LLKS Pomorze Stargard 2018

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWCZYK Jakub 2004-05-05 Z/3367/17

TAK

28 NumerPDF 39.70 39.70/17 MKS Junior Złocieniec 2018

 
Pięciobój M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOŃCZASZEK Kacper 2003-08-12 Z/2435/17

2017

202 NumerPDF 1830 1830/17 KS Żak Wałcz 2018

 
5 km chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SWOBODA Dawid 2003-12-09 Z/3334/17

TAK

47 NumerPDF 17.51 17.51/17 MKL Szczecin 2018