Internetowe zgłoszenia do imprezy: Halowe mistrzostwa ¶l±ska U16, U18, U20, S
OSTRAWA, 01.02.2017
 
60 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZIK Justyna 1997-04-05 Z/1081/13

2016

944 NumerPDF 8.05 7.79/16 MUKS SZS Cieszyn 2016

 
60 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MERTA Sandra 1999-05-26 Z/4025/15

2016

516 NumerPDF 8.58/15 niestowarzyszona

 
60 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PTAK Karolina 2001-04-03 Z/3476/15

2016

14 NumerPDF niestowarzyszona

 
60 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LANC Wiktoria 2002-02-14

4 NumerPDF MKS-R Centrum Dzięgielów 2016

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZIK Justyna 1997-04-05 Z/1081/13

2016

944 NumerPDF 24.94/16 MUKS SZS Cieszyn 2016

2
MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 Z/0932/13

2016

116 NumerPDF 26.57/15 MKS-MOS Katowice 2016

 
200 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MERTA Sandra 1999-05-26 Z/4025/15

2016

516 NumerPDF 28.64/15 niestowarzyszona

 
200 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRĘDA Oliwia 2001-04-10

8 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2017

2
LIGĘZA Gabriela 2001-06-28

49 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2017

3
MAREK Julia 2001-06-18

9 NumerPDF 27.60 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

4
OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21

10 NumerPDF 27.60 28.91/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁEK Kinga 2001-07-28 Z/6561/15

2016

409 NumerPDF 48.48/16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2017

2
BOROWIECKA Julia 2001-03-14 Z/4331/15

2016

417 NumerPDF 47.37/16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2017

3
KOMINEK Karina 2000-05-12

35 NumerPDF 44.02 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

4
KUBOSZEK Marta 2001-12-15

11 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

5
SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 Z/3468/15

2016

92 NumerPDF niestowarzyszona

 
300 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYZEK Justyna 1998-07-09 Z/0993/14

2016

1 NumerPDF 43.86/15 niestowarzyszona

2
KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16

36 NumerPDF 42.93 43.98/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

 
300 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RAK Agnieszka 2002-10-20

4 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2017

 
600 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAGIERA Julia 2003-03-03

33 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2017

2
MARKIEL Julia 2003-04-01

31 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2017

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

2016

19 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

 
2000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DRAGAN Justyna 2000-01-16 Z/4332/15

TAK

419 NumerPDF 1.50 1.50/17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2017

2
MAREK Julia 2001-06-18

9 NumerPDF 1.45 1.45/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

3
SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31

2 NumerPDF 1.40 1.40/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCAR Martyna 2004-03-30

15 NumerPDF PK MKS Ustroń 2017

2
CHAMOT Maja 2003-10-16 Z/3368/15

2016

11 NumerPDF 2.90/16 MKS Ustroń 2017

3
CHRAPEK Kamila 2003-09-24 Z/1613/16

2016

55 NumerPDF MKS Ustroń 2017

4
GÓRNY Kinga 2002-04-26 Z/3371/15

2016

16 NumerPDF 2.80/16 MKS Ustroń 2017

5
HYRNIK Anna 2000-03-06 Z/3370/15

2016

44 NumerPDF MKS Ustroń 2017

6
SZLĘK Dominika 2000-07-08 Z/3367/15

2016

33 NumerPDF MKS Ustroń 2017

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GREŃ Joanna 2000-01-29 Z/3466/15

2016

94 NumerPDF niestowarzyszona

2
OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21

10 NumerPDF 4.88/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

3
SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 Z/2394/15

2016

12 NumerPDF 4.93 4.93/16 MOSM Tychy 2017

4
SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31

2 NumerPDF 4.40/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LANC Wiktoria 2002-02-14

4 NumerPDF MKS-R Centrum Dzięgielów 2016

2
¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26

22 NumerPDF MOSM Tychy 2017

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 Z/2394/15

2016

12 NumerPDF MOSM Tychy 2017

 
Pchnięcie kul± kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUMBAR Karolina 1997-06-25

33 NumerPDF 9.59 9.59/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

 
Pchnięcie kul± K U20 (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIURZYŃSKA Monika 1999-09-28 Z/3219/15

2016

66 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2016

 
Pchnięcie kul± K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SITARSKA Adrianna 2000-10-25 Z/1876/16

TAK

404 NumerPDF 12.66 12.66/17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2017

 
Pchnięcie kul± K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m chód kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł K U20 (84.0)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł K U16 (76.2/8.00)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBAŁA Dawid 1998-06-01 Z/4428/15

TAK

406 NumerPDF 7.95/16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2017

2
GIBAS Marcin 1999-06-20 Z/3377/15

2016

79 NumerPDF 7.29/15 niestowarzyszony

3
KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 Z/0326/14

TAK

406 NumerPDF 7.12/15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2017

4
PAJˇK Rafał 1999-02-03

11 NumerPDF 7.10 6.98/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

 
60 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STRYCZEK Szymon 2003-03-17

12 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2017

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

2016

769 NumerPDF 21.34/15 PK KS AZS AWF Wrocław 2017

 
200 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBAŁA Dawid 1998-06-01 Z/4428/15

TAK

406 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2017

2
GIBAS Marcin 1999-06-20 Z/3377/15

2016

79 NumerPDF niestowarzyszony

3
KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 Z/0326/14

TAK

406 NumerPDF 22.24/16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2017

4
PAJˇK Rafał 1999-02-03

11 NumerPDF 21.88 22.78/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

 
200 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAJˇK Jakub 2001-01-19

3 NumerPDF 22.88 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUBAŁA Dawid 1997-10-22 Z/4427/15

TAK

418 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2017

2
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

2016

769 NumerPDF 33.15/14 PK KS AZS AWF Wrocław 2017

 
300 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PALA Jakub 2001-06-04

18 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

2
¦LIWKA Oskar 2001-08-21 Z/3479/15

2016

12 NumerPDF 45.30/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

 
300 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HERZYK Paweł 2002-01-20 Z/3186/16

2016

17 NumerPDF 45.26 44.12/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

2
KU¦ Miłosz 2002-06-18

52 NumerPDF 39.90 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

3
LEGUT Bartłomiej 2003-01-11

76 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2017

4
OWCZORZ Piotr 2003-01-29 Z/3181/16

2016

16 NumerPDF 44.73/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

5
ŻUCHOWSKI Aleksander 2003-01-05 Z/3308/16

2016

20 NumerPDF 38.92 38.92/17 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

 
600 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYROŃ Krystian 2001-01-17

14 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2017

 
600 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PUTO Mateusz 2003-09-19

14 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2017

2
RUTKOWSKI Piotr 2002-01-29

4 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2017

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUDYK Samuel 2001-02-05

3 NumerPDF 2:51.60 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPYTO Kamil 2003-01-01

14 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

2
ZARĘBSKI Michał 2002-08-28

14 NumerPDF 2:55.60 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

 
2000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PASEK Damian 1985-08-18 Z/2342/11

2016

85 NumerPDF 5:28.93/08 TS AKS Chorzów 2016

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBCZYK Radosław 1998-06-08 Z/0328/14

2016

33 NumerPDF 4.00 4.00/17 MKS Ustroń 2017

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDEK Krzysztof 1995-07-10 Z/1772/11

TAK

416 NumerPDF 7.19/15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2017

 
Skok w dal M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DIDYK Krystian 2003-08-01 Z/3188/16

2016

15 NumerPDF 5.02 5.02/17 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

2
STRYCZEK Szymon 2003-03-17

12 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2017

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDEK Krzysztof 1995-07-10 Z/1772/11

TAK

416 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2017

 
Trójskok M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 m chód mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WARSO Patryk 2002-10-09

54 NumerPDF 18:25.25/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

 
60 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł M U18(91,4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PŁACHECKI Robert 2001-08-07 Z/3474/15

2016

153 NumerPDF niestowarzyszony

 
60 m ppł M U16 (91.4/8.90)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna