Internetowe zgłoszenia do imprezy: Dzień młodego miotacza
BIAŁYSTOK, 04.05.2017
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

2
BARAN Klaudia 2000-07-05

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

3
BUJNAROWSKA Kalina 2001-03-05 Z/6242/15

2016

335 NumerPDF 9.39/16 KS Podlasie Białystok 2017

4
EMILIA Pogorzelska 2000-02-28

25 NumerPDF LUKS Atletic Białystok 2017

5
GIENIUSZ Małgorzata 2000-06-14

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

6
KRUTUL Martyna 2001-07-10

513 NumerPDF 9.52/16 LUKS Eurocentr Suchowola 2017

7
PIJANOWSKA Sylwia 2000-02-24 Z/2697/15

TAK

638 NumerPDF 12.93/16 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2017

8
REDOSZ Aleksandra 2000-12-15

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

9
SIEMIENIUK Aleksandra 2001-01-01

1 NumerPDF 8.41/16 KS Podlasie Białystok 2017

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJNOWSKA Emilia 2002-03-31 Z/3299/16

2016

508 NumerPDF 9.37/16 LUKS Eurocentr Suchowola 2017

2
MASŁOWSKA Monika 2002-06-06

505 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2017

3
WŁOSTOWSKA Weronika 2002-06-01 Z/0854/16

TAK

888 NumerPDF 11.46/16 UKS Liceum sportowe Łomża 2017

4
WOJNA Weronika 2002-09-25 Z/0601/16

TAK

1 NumerPDF 8.94/16 KS Podlasie Białystok 2017

5
WÓJCIK Natalia 2002-03-28 Z/3305/16

2016

500 NumerPDF 7.87/16 LUKS Eurocentr Suchowola 2017

6
ZDRODOWSKA Klaudia 2002-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Klaudia 2000-07-05

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

2
GIENIUSZ Małgorzata 2000-06-14

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

3
JAKUBIK Emilia 2001-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

4
MIECZKOWSKA Wiktoria 2001-06-06 Z/2449/15

2016

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

5
PIEKARSKA Gabriela 2001-01-12

25 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

6
REDOSZ Aleksandra 2000-12-15

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Monika 2003-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

2
KOPEĆ Aleksandra 2002-01-01

1 NumerPDF 22.43/16 KS Podlasie Białystok 2017

3
MASŁOWSKA Monika 2002-06-06

505 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2017

4
PERKOWSKA Agnieszka 2003-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

5
PIECHOWSKA Joanna 2002-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

6
POPŁAWSKA Agnieszka 2002-01-01

1 NumerPDF 17.22/16 KS Podlasie Białystok 2017

7
RAKOWICZ Martyna 2003-08-09

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

8
WŁOSTOWSKA Weronika 2002-06-01 Z/0854/16

TAK

888 NumerPDF 26.25/16 UKS Liceum sportowe Łomża 2017

9
WÓJCIK Natalia 2002-03-28 Z/3305/16

2016

500 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2017

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJNAROWSKA Kalina 2001-03-05 Z/6242/15

2016

335 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

2
EMILIA Pogorzelska 2000-02-28

25 NumerPDF LUKS Atletic Białystok 2017

3
JAKUBIK Emilia 2001-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

4
KRUTUL Martyna 2001-07-10

513 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2017

5
MIECZKOWSKA Wiktoria 2001-06-06 Z/2449/15

2016

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

6
PIEKARSKA Gabriela 2001-01-12

25 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

7
POROWSKA Joanna 2001-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJNOWSKA Emilia 2002-03-31 Z/3299/16

2016

508 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2017

2
DĄBROWSKA Monika 2003-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

3
KULESZA Ewelina 2003-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

4
MIECZKOWSKA Dominika 2002-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

5
PERKOWSKA Agnieszka 2003-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

6
PIECHOWSKA Joanna 2002-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

7
SKŁODOWSKA Agata 2003-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

8
SKŁODOWSKA Natalia 2002-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

9
ZDRODOWSKA Klaudia 2002-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

1 NumerPDF 44.92/16 KS Podlasie Białystok 2017

2
FILIANOWICZ Magda 2001-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

3
GIERŁATOWSKA Kamila 2001-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

4
KOŚCIELECKA Sandra 2000-08-03 Z/5486/15

2015

632 NumerPDF 31.22/15 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2017

5
PIJANOWSKA Sylwia 2000-02-24 Z/2697/15

TAK

638 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2017

6
SNARSKA Kinga 2000-03-13 Z/2003/17

TAK

42 NumerPDF UKS Czwórka Białystok 2017

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANOWSKA Helena 2002-01-01

1 NumerPDF 20.22/16 KS Podlasie Białystok 2017

2
WILCZYŃSKA Dorota 2002-01-01

1 NumerPDF 19.93/16 KS Podlasie Białystok 2017

3
WOJNA Weronika 2002-09-25 Z/0601/16

TAK

1 NumerPDF 22.53/16 KS Podlasie Białystok 2017

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BONIECKI Bartosz 2001-11-10

1 NumerPDF 10.40/16 KS Podlasie Białystok 2017

2
BRAŃSKI Piotr 2000-08-25 Z/6078/15

TAK

999 NumerPDF 11.75/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

3
CZAJKOWSKI Mateusz 2001-07-25 Z/3682/16

2016

26 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

4
JANKOWSKI Robert 2001-01-01

1 NumerPDF 7.33/15 KS Podlasie Białystok 2017

5
KLUCZYK Alan 2000-03-29 Z/1999/17

TAK

47 NumerPDF UKS Czwórka Białystok 2017

6
KOZIOŁ Albert 2001-09-27

503 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2017

7
MARCZAK Patryk 2000-06-02 Z/1998/17

TAK

42 NumerPDF UKS Czwórka Białystok 2017

8
TREJGO Oskar 2000-05-02 Z/2049/16

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

9
WŁOSTOWSKI Sebastian 2000-03-16 Z/6062/15

TAK

888 NumerPDF 13.85/16 UKS Liceum sportowe Łomża 2017

10
ŻAMOJTUK Mateusz 2001-04-14

513 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2017

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWSKI Jakub 2002-07-13

512 NumerPDF 10.25/16 LUKS Eurocentr Suchowola 2017

2
BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09

518 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2017

3
HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29

500 NumerPDF 8.61/16 LUKS Eurocentr Suchowola 2017

4
LENKIEWICZ Piotr 2002-03-20

509 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2017

5
LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 Z/0618/16

TAK

990 NumerPDF 9.48/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

6
MAC Bartosz 2003-05-30

511 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2017

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAŃSKI Damian 2001-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

2
CZAJKOWSKI Mateusz 2001-07-25 Z/3682/16

2016

26 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

3
HOŁOWNIA Krzysztof 2001-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

4
JANKOWSKI Robert 2001-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

5
KLUCZYK Alan 2000-03-29 Z/1999/17

TAK

47 NumerPDF UKS Czwórka Białystok 2017

6
KOZIOŁ Albert 2001-09-27

503 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2017

7
MARCZAK Patryk 2000-06-02 Z/1998/17

TAK

42 NumerPDF UKS Czwórka Białystok 2017

8
OWERCZUK Marcin 2001-02-07 Z/1888/15

TAK

795 NumerPDF 31.04/16 KS Puszcza Hajnówka 2017

9
PERKOWSKI Rafał 2001-03-28 Z/3685/16

2016

30 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

10
WŁOSTOWSKI Sebastian 2000-03-16 Z/6062/15

TAK

888 NumerPDF UKS Liceum sportowe Łomża 2017

11
ŻAMOJTUK Mateusz 2001-04-14

513 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2017

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWSKI Jakub 2002-07-13

512 NumerPDF 26.79/16 LUKS Eurocentr Suchowola 2017

2
BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09

518 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2017

3
HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29

500 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2017

4
JAROMA Michał 2003-06-06

514 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2017

5
KOMOŃ Konrad 2002-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

6
LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 Z/0618/16

TAK

990 NumerPDF 28.84/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

7
ROSZKOWSKI Mateusz 2003-02-11 Z/0982/17

TAK

35 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

8
RZĄCA Michał 2002-01-08 Z/0822/16

TAK

991 NumerPDF 29.15/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

9
STACHURSKI Artur 2002-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

10
STARAK Radosław 2003-02-28

1 NumerPDF 31.42/16 KS Podlasie Białystok 2017

11
WAŚKO Tomasz 2002-03-22 Z/3304/16

2016

504 NumerPDF 35.01/16 LUKS Eurocentr Suchowola 2017

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAŃSKI Piotr 2000-08-25 Z/6078/15

TAK

999 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

2
CZAJKOWSKI Mateusz 2001-07-25 Z/3682/16

2016

26 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

3
SAŁAK Jakub 2001-02-06 Z/1714/16

2016

15 NumerPDF 37.60/16 LUKS Atletic Białystok 2017

4
ŚLIWOWSKI Jakub 2001-10-19 Z/3683/16

2016

36 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JABŁOŃSKI Mateusz 2002-12-21

36 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

2
LENKIEWICZ Piotr 2002-03-20

509 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2017

3
LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 Z/0618/16

TAK

990 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

4
ŁAPIŃSKI Jakub 2002-09-06

30 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

5
MAC Bartosz 2003-05-30

511 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2017

6
MOJKOWSKI Michał 2002-06-01

35 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

7
ROSZKOWSKI Mateusz 2003-02-11 Z/0982/17

TAK

35 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

8
RZĄCA Michał 2002-01-08 Z/0822/16

TAK

991 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

9
STYPUŁKOWSKI Łukasz 2002-05-18

27 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRASŁAWSKI Gabriel 2001-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

2
DRĄGOWSKI Łukasz 2001-01-09

26 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

3
GARBOWSKI Hubert 2001-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

4
GŁUCHOWSKI Jakub 2001-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

5
KULESZA Rafał 2001-09-22

797 NumerPDF KS Puszcza Hajnówka 2017

6
POGORZELSKI Dawid 2001-01-01 Z/3684/16

2016

27 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

7
POPŁAWSKI Dawid 2001-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

8
TREJGO Oskar 2000-05-02 Z/2049/16

TAK

1 NumerPDF 61.58/16 KS Podlasie Białystok 2017

9
WIŚNIEWSKI Dominik 2000-05-29 Z/5265/15

TAK

782 NumerPDF 54.36/16 KS Podlasie Białystok 2017

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROMA Michał 2003-06-06

514 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2017

2
KONOPKA Daniel 2002-05-02 Z/3777/16

TAK

30 NumerPDF 35.96/16 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2017

3
MURZYN Marek 2002-01-01

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

4
PIELOCH Dawid 2002-04-14 Z/2719/16

TAK

989 NumerPDF 39.71/16 UKS Liceum sportowe Łomża 2017

5
WAŚKO Tomasz 2002-03-22 Z/3304/16

2016

504 NumerPDF 33.25/16 LUKS Eurocentr Suchowola 2017