Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.opolskiego 2018
OPOLE, 2018
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Justyna 2003-01-04 Z/3863/17

TAK

96 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

2
GUDEK Aleksandra 2004-05-22 Z/4784/17

TAK

84 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

3
KĘPA-DANEK Aleksandra 2003-06-13 Z/1348/17

TAK

93 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

 
200 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BENTKA Natalia 2003-08-13 Z/1511/17

TAK

3 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2018

2
JANAS Izabela 2003-05-03 Z/3448/16

TAK

33 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

3
JASZCZAK Aleksandra 2004-09-06 Z/2201/17

TAK

97 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

4
MAZUR Zuzanna 2004-02-24 Z/3706/17

TAK

17 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

5
SOBOLEWSKA Dominika 2005-01-03 Z/3861/17

TAK

73 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOWANEK Oliwia 2003-03-10 Z/1555/17

TAK

71 NumerPDF LUKS Namysłów 2018

2
GAŁKA Ada 2003-03-03 Z/3704/17

TAK

12 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

3
KROK Agnieszka 2004-08-29 Z/4783/17

TAK

83 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEWIEDZIAŁ Wiktoria 2003-01-18 Z/1223/17

TAK

20 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBRZAŃSKA Adelina 2003-08-21 Z/1566/17

TAK

905 NumerPDF MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

2
FURMAŃSKA Martyna 2003-05-28 Z/1556/17

TAK

70 NumerPDF LUKS Namysłów 2018

3
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 Z/3892/17

TAK

32 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

4
SAK Hanna 2003-01-21 Z/2173/17

TAK

98 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

5
STACHURA Ewelina 2003-09-01 Z/3894/17

TAK

33 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

6
WALKOWICZ Julia 2003-05-17 Z/3708/17

TAK

21 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

7
WŁODARCZYK Amelia 2004-02-03 Z/2183/17

TAK

25 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRYCZKA Martyna 2003-04-09 Z/3850/17

TAK

3 NumerPDF 9.18/17 UKS-MOS Opole 2018

2
SOLECKA Wiktoria 2003-03-10 Z/1561/17

TAK

66 NumerPDF LUKS Namysłów 2018

3
WIECHOWSKA AGATA 2003-03-23 Z/1562/17

TAK

903 NumerPDF MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SCHNEIDER Daria 2003-05-30 Z/1225/17

TAK

34 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JU¦KIEWICZ Magdalena 2003-03-29 Z/1220/17

TAK

22 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pięciobój K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

827 NumerPDF LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2018

 
3 km chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SUSZCZYŃSKA Klaudia 2003-11-15 Z/1226/17

TAK

26 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

2
WILK Weronika 2003-08-16 Z/1227/17

TAK

23 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

831 NumerPDF MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUCKA Jagoda 2003-08-10 Z/2172/17

TAK

91 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LESZCZYŃSKI Oliwier 2003-09-10 Z/1559/17

2017

63 NumerPDF LUKS Namysłów 2018

2
SKOMSKI BARTOSZ 2003-05-19 Z/1565/17

TAK

901 NumerPDF MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

 
200 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Janusz 2003-10-20 Z/2423/17

TAK

35 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

2
FIGURA Gracjan 2003-05-15 Z/1218/17

TAK

68 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJKA Aleksander 2003-04-17 Z/4073/17

TAK

31 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

2
JĘDRYSIAK Patryk 2003-07-18 Z/3851/17

2017

2 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

3
RAK Filip 2003-02-03 Z/3466/16

TAK

29 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

4
RYSZEWSKI Maciej 2003-12-23 Z/1512/17

TAK

7 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2018

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZEWSKI Maksymilian 2003-10-07 Z/3470/16

TAK

30 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

2
SO¦NICKI Emanuel 2003-09-11 Z/3872/17

TAK

8 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

14 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

2
KABELA Szymon 2003-03-02 Z/2422/17

2017

11 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DYL Sebastian 2003-02-19 Z/1217/17

TAK

62 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

2
KOREJBA Jakub 2003-03-12 Z/3212/17

TAK

827 NumerPDF MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

3
LUDWIG Julian 2003-04-13 Z/1221/17

TAK

59 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pięciobój M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

902 NumerPDF MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

 
5 km chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BABULA Maciej 2003-08-09 Z/3475/16

TAK

28 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

2
GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 Z/2181/17

TAK

29 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

3
KOŁCZ Wiktor 2003-08-28 Z/1560/17

TAK

62 NumerPDF LUKS Namysłów 2018