<
Internetowe zgłoszenia do imprezy: 1. Zgłoszenie zawodników do ośrodków gimnazjalnych LDK!
LDK!, 04.09-31.12.2017
 
100 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KIEDROWICZ Julia 2001-07-21 Z/0721/16

TAK

25 NumerPDF 14.29 13.99/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2018

2
KIEDROWICZ Natalia 2001-07-21 Z/0722/16

TAK

45 NumerPDF 14.37/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2018

3
MURAWSKA Barbara 2001-02-22 Z/3487/16

TAK

191 NumerPDF 13.45 13.45/17 AZS Łódź 2018

4
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

187 NumerPDF 12.68 12.68/17 AZS Łódź 2018

5
WYSOTA Karolina 2000-10-02 Z/2466/15

TAK

402 NumerPDF 12.72 12.72/17 SL GKS Olsza Olszyna 2018

6
ZACHAREWICZ Olga 2001-03-03 Z/2524/16

2017

741 NumerPDF 14.55/16 OKS Skra Warszawa 2018

 
100 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Angelika 2003-12-12 Z/4358/17

2017

122 NumerPDF MLKS Czarni Olecko 2018

2
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

TAK

60 NumerPDF 14.88 14.88/17 MLKS Agros Żary 2018

3
ADAMOWICZ Klaudia 2003-04-17 Z/0113/17

TAK

52 NumerPDF 15.21 15.21/17 SKS Kusy Kraków 2018

4
AKSAMIT Kinga 2002-03-05 Z/1818/17

TAK

760 NumerPDF 15.43 15.43/17 GKS Piast Gliwice 2018

5
ANDRZEJEWSKA Natalia 2002-07-21 Z/0615/15

TAK

1 NumerPDF 13.80 13.65/16 UKL Ósemka Police 2018

6
ANTONIUK Maja 2004-04-09 Z/2469/17

TAK

88 NumerPDF 14.83 14.83/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

7
BARTOS Karolina 2002-02-28 Z/2584/16

TAK

194 NumerPDF 14.42 14.09/16 AZS Łódź 2018

8
BASIURA Julia 2003-01-20 Z/1979/16

TAK

129 NumerPDF 13.37 13.37/17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

9
BEDNARZ Wiktoria 2004-09-02 Z/3677/17

TAK

25 NumerPDF 16.53 16.53/17 SKS Kusy Kraków 2018

10
BETLEJ Patrycja 2002-01-08 Z/2875/15

2017

831 NumerPDF 14.53 13.64/16 MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

11
BIEDRZYCKA Malwina 2003-04-15 Z/0422/17

TAK

100 NumerPDF 13.60 13.60/17 LKS Lubawa 2018

12
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

61 NumerPDF 14.67 14.67/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

13
BIELAWSKA Patrycja 2003-04-04 Z/4544/17

TAK

58 NumerPDF 15.18 15.18/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

14
BIEŚ Aleksandra 2005-03-01 Z/3785/17

2017

9 NumerPDF 18.35 18.35/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

15
BŁASZK Aleksandra 2002-01-16 Z/2053/17

TAK

24 NumerPDF 13.94 13.94/17 KS Wejher Wejherowo 2018

16
BŁAWAT Oliwia 2002-06-21 Z/0084/16

TAK

876 NumerPDF 13.57 13.57/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

17
BOBREK Kamila 2004-06-10 Z/3676/17

TAK

51 NumerPDF 14.72 14.72/17 SKS Kusy Kraków 2018

18
BOCHEŃSKA Magdalena 2002-05-14 Z/1950/16

2017

836 NumerPDF 16.24 16.22/16 MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

19
BOCIANOWSKA Oliwia 2003-06-26 Z/3898/17

2017

69 NumerPDF LKS Kłos Olkusz 2018

20
BOHDANIEC Hanna 2002-01-26 Z/2814/16

2017

30 NumerPDF 13.88 13.88/17 UKS Barnim Goleniów 2018

21
BRAZOWSKA Aleksandra 2003-07-12 Z/0081/16

TAK

14 NumerPDF 14.76/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

22
BRLJACIC MARTYNA 2004-03-17 Z/4291/17

TAK

21 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2018

23
BRUDNY Aleksandra 2002-12-18 Z/1169/16

2017

418 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2018

24
BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 Z/0005/17

TAK

50 NumerPDF 15.16 15.16/17 SKS Kusy Kraków 2018

25
BUDZIŁEK Oliwia 2003-09-12 Z/1489/17

TAK

40 NumerPDF 15.40 15.40/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2018

26
BUJALSKA Julia 2003-06-19 Z/0188/17

TAK

17 NumerPDF 13.38 13.38/17 MKS Truso Elbląg 2018

27
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

44 NumerPDF 13.94 13.94/17 MLKS Agros Żary 2018

28
CEGLARZ Julia 2003-05-16 Z/4414/17

2017

18 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

29
CHABUZ Wiktoria 2002-05-22 Z/4542/17

TAK

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

30
CHOJNACKA Wiktoria 2005-09-23 Z/4400/17

TAK

1 NumerPDF 17.41 17.41/17 LKS Stal Mielec 2018

31
CHUDY Agata 2003-10-09 Z/3692/17

TAK

12 NumerPDF 14.74 14.74/17 MUKS Gim 2 Nysa 2018

32
CHUDZIKOWSKA Milena 2002-03-10 Z/2023/17

2017

65 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2018

33
CHURA QUISPE Marisol 2002-10-03 Z/3562/16

2017

28 NumerPDF 14.52/16 PLKS Gwda Piła 2018

34
CICHY Laura 2004-05-27 Z/2407/17

TAK

76 NumerPDF 13.56 13.56/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

35
CIESIELSKA Marcelina 2003-07-15 Z/4604/17

TAK

333 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

36
CIĘCIWA Anna 2004-11-18 Z/3679/17

TAK

29 NumerPDF 15.47 15.47/17 SKS Kusy Kraków 2018

37
CIURKOT Noemi 2002-02-06 Z/0071/15

TAK

858 NumerPDF 12.99/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

38
CYREK Małgorzata 2004-04-27 Z/3784/17

2017

3 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

39
CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 Z/0718/16

TAK

26 NumerPDF 13.52 13.52/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2018

40
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

43 NumerPDF 12.89 12.89/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2018

41
CZARNECKA Alicja 2004-07-23 Z/2613/17

TAK

5 NumerPDF 14.55 14.55/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

42
CZELADZKA Oliwia 2003-11-20 Z/3900/17

2017

72 NumerPDF 16.59/15 LKS Kłos Olkusz 2018

43
CZEPULONIS Gabriela 2003-04-26 Z/4481/17

2017

1 NumerPDF 15.66 15.53/15 MKL Szczecin 2018

44
CZERNIECKA Iga 2005-02-11 Z/4573/17

TAK

508 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

45
CZYŻ Letina 2003-10-05 Z/0378/17

TAK

916 NumerPDF 13.16 13.16/17 RLTL ZTE Radom 2018

46
DALMATA Magdalena 2002-03-07 Z/1720/17

2017

7 NumerPDF 14.61/16 AZS UMCS Lublin 2018

47
DEREJSKA Zuzanna 2003-05-06 Z/2254/17

TAK

86 NumerPDF 15.37 15.37/17 RKS Łódź 2018

48
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

1 NumerPDF 15.75 15.75/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

49
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

TAK

454 NumerPDF 13.21 13.21/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

50
DZIUMAK Anna 2004-03-24 Z/3793/17

TAK

84 NumerPDF 14.23 14.23/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

51
ERAZMUS Julia 2003-02-05 Z/0518/17

TAK

20 NumerPDF 15.15 15.15/17 MLKS Agros Żary 2018

52
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

902 NumerPDF 12.75 12.75/17 MKS Agros Chełm 2018

53
FILIPIAK Adrianna 2003-07-04 Z/0305/17

TAK

61 NumerPDF 14.33 14.33/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

54
FORMA Angelika 2002-03-25 Z/1990/16

2017

28 NumerPDF 14.53 14.03/16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

55
GAJEWSKA Justyna 2003-01-04 Z/3863/17

TAK

96 NumerPDF 13.74 13.74/17 UKS-MOS Opole 2018

56
GAŁYSA Karolina 2004-06-02 Z/4679/17

TAK

1 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

57
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

971 NumerPDF 12.73 12.73/17 LKS Stal Mielec 2018

58
GAWEŁ Oliwia 2003-06-09 Z/4434/17

2017

25 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2018

59
GAWLIK Martyna 2002-06-17 Z/1175/16

2017

368 NumerPDF 15.57/15 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

60
GAWROŃSKA Weronika 2002-04-22 Z/1649/16

2017

883 NumerPDF 13.23 13.10/16 AZS-AWF Gorzów 2018

61
GEORGIEVA Natalia 2002-08-02 Z/3744/17

TAK

900 NumerPDF 14.23 14.23/17 RLTL ZTE Radom 2018

62
GĘBORYS Kinga 2002-01-23 Z/2878/16

2017

20 NumerPDF 13.98/16 KS Agros Zamość 2018

63
GIRYN Magdalena 2002-05-07 Z/1948/16

2017

129 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

64
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

134 NumerPDF 12.35 12.35/17 KS Agros Zamość 2018

65
GOFRON Żaneta 2002-01-27 Z/1074/17

TAK

66 NumerPDF 14.18 14.18/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

66
GOMUŁA Natalia 2003-07-27 Z/4340/17

TAK

403 NumerPDF LUKS Orkan Września 2018

67
GORCZYCA Magda 2002-02-06 Z/3675/16

2017

958 NumerPDF 14.75/16 RLTL ZTE Radom 2018

68
GOSCHORSKA Gabriela 2004-05-29 Z/3889/16

2017

106 NumerPDF 14.90/16 MAL-MKLA Mława 2017

69
GÓRA Julia 2003-11-27 Z/4547/17

TAK

2 NumerPDF 14.76 14.76/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

70
GÓRECKA Aleksandra 2003-02-08 Z/3576/17

TAK

91 NumerPDF 13.40 13.40/17 RKS Rumia 2018

71
GRAD Izabela 2003-08-07 Z/4548/17

TAK

3 NumerPDF 14.15 14.15/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

72
GROMADZKA Justyna 2004-12-07 Z/4406/17

TAK

67 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

73
GRUNBERG Maria 2003-12-12 Z/3628/17

TAK

595 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

74
GRYGIEL Amelia 2003-03-22 Z/6389/15

TAK

24 NumerPDF 12.88 12.88/17 MKL Maraton Świnoujście 2018

75
GRYKAŁOWSKA Laura 2002-06-17 Z/2515/17

TAK

2 NumerPDF 13.88 13.88/17 KS Wisła Puławy 2018

76
GRYMEK Jagoda 2004-08-03 Z/3680/17

TAK

2 NumerPDF 17.50/15 SKS Kusy Kraków 2018

77
GRZEGORZEK Justyna 2003-06-08 Z/2862/17

TAK

23 NumerPDF 13.98 13.98/17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

78
GRZEGRZÓŁKA Oliwia 2003-05-05 Z/0608/17

TAK

600 NumerPDF 14.17 14.17/17 MUKS Płock 2018

79
GRZYBOWSKA Kinga 2002-02-17 Z/3216/17

2017

140 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

80
GWARDJAK Karolina 2003-02-15 Z/4549/17

TAK

9 NumerPDF 15.83 15.83/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

81
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

24 NumerPDF 13.69 13.59/16 GKS Start Długołęka 2018

82
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

206 NumerPDF 14.40 14.40/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

83
HOJKA Klaudia 2003-08-12 Z/1985/17

2017

393 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2018

84
JANKOWSKA Oliwia 2005-07-29 Z/2448/17

TAK

2 NumerPDF 15.61 15.61/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

85
JANUS Katarzyna 2003-05-02 Z/4000/17

TAK

971 NumerPDF 15.01 15.01/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

86
JAROSZEWSKA Aleksandra 2003-02-25 Z/3054/17

TAK

542 NumerPDF 14.46 14.46/17 MKS Durasan Płońsk 2018

87
JÓZEFIAK Kornelia 2003-08-29 Z/4317/17

TAK

652 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

88
JÓŹWIUK Aleksandra 2003-03-08 Z/0320/17

TAK

968 NumerPDF 13.56 13.56/17 WLKS Nowe Iganie 2018

89
JURKIEWICZ Dominika 2003-09-11 Z/2978/17

2017

2 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2018

90
JURKIEWICZ Weronika 2003-05-01 Z/4212/17

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

91
KABUŁA Oliwia 2002-02-07 Z/0478/16

TAK

96 NumerPDF 13.77 13.77/17 MKS Truso Elbląg 2018

92
KACPEREK Wiktoria 2003-01-14 Z/0004/17

TAK

83 NumerPDF 15.52 15.52/17 SKS Kusy Kraków 2018

93
KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 Z/3682/17

TAK

26 NumerPDF 15.19 15.19/17 SKS Kusy Kraków 2018

94
KACZMARCZYK Weronika 2003-07-03 Z/3218/17

2017

110 NumerPDF MAL-MKLA Mława 2017

95
KACZOR Joanna 2003-04-20 Z/0689/17

TAK

1 NumerPDF 14.40 14.40/17 UKS Żaczek Połaniec 2018

96
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

444 NumerPDF 13.86 13.86/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

97
KALA Paulina 2004-07-25 Z/4375/17

TAK

431 NumerPDF 16.01 16.01/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

98
KAPUSTKA Maja 2005-01-21 Z/4566/17

TAK

509 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

99
KARAPETYAN Karolina 2002-04-08 Z/1106/17

2017

26 NumerPDF 14.75 14.75/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2018

100
KARAWAN Monika 2002-10-01 Z/1965/16

2017

25 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

101
KARGÓL Emilia 2004-10-18 Z/3783/17

TAK

4 NumerPDF 19.64 19.64/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

102
KARPIŃSKA Samanta 2004-01-31 Z/3577/17

2017

95 NumerPDF RKS Rumia 2018

103
KASPEREK Anna 2002-04-18 Z/1176/16

2017

567 NumerPDF 15.16/15 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

104
KAWLEWSKA Oliwia 2003-01-01 Z/0234/17

TAK

90 NumerPDF 13.50 13.49/16 RKS Rumia 2018

105
KĘPA-DANEK Aleksandra 2003-06-13 Z/1348/17

TAK

93 NumerPDF 13.39 13.39/17 UKS-MOS Opole 2018

106
KIEDAS Gabriela 2003-08-26 Z/3089/17

TAK

28 NumerPDF 14.29 14.29/17 UKS Barnim Goleniów 2018

107
KLAJA Martyna 2005-01-26 Z/3683/17

TAK

53 NumerPDF 17.64/16 SKS Kusy Kraków 2018

108
KLEKOT Ewelina 2002-01-06 Z/3291/17

2017

925 NumerPDF 14.19 14.19/17 MKS Agros Chełm 2018

109
KŁAPACZ Estera 2002-05-04 Z/3068/16

2017

733 NumerPDF 13.32/16 ULKS Lipinki 2018

110
KNOPIK Nikola 2002-03-11 Z/1458/17

2017

216 NumerPDF 14.33/16 ULKS Talex Borzytuchom 2018

111
KOCUR Wiktoria 2002-05-16 Z/2300/17

TAK

11 NumerPDF 14.75 14.70/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

112
KOKOT Ewa 2003-01-20 Z/1151/17

TAK

83 NumerPDF 14.31 14.31/17 MKS-MOSM Bytom 2018

113
KOLARCZYK Zofia 2003-04-30 Z/0912/17

TAK

23 NumerPDF 14.98/16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

114
KOŁAŚ Julia 2002-07-27 Z/2522/16

TAK

52 NumerPDF 14.37 14.20/16 SKS Kusy Kraków 2018

115
KOŁODZIEJCZYK Zuzanna 2003-11-01 Z/0011/17

TAK

61 NumerPDF 15.41 15.41/17 SKS Kusy Kraków 2018

116
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

34 NumerPDF 13.34 13.29/16 UKL Ósemka Police 2018

117
KONIECZNA Aleksandra 2003-11-08 Z/1246/17

TAK

480 NumerPDF 15.00 15.00/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

118
KORDOWSKA Julia 2003-05-02 Z/0427/17

TAK

110 NumerPDF 13.83 13.83/17 MLKS Czarni Olecko 2018

119
KORNAK Karolina 2004-04-04 Z/4279/17

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

120
KORNELUK Amelia 2002-09-11 Z/0279/16

TAK

118 NumerPDF 13.32 13.32/17 MKS Żak Biała Podlaska 2018

121
KORZENIEWSKA Julia 2004-05-24 Z/3330/17

TAK

76 NumerPDF 15.18 15.18/17 MKS Truso Elbląg 2018

122
KOSTKA Marianna 2003-11-20 Z/0289/17

TAK

64 NumerPDF 14.19 14.19/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

123
KOWALCZYK Gabriela 2003-11-11 Z/4417/17

TAK

2 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

124
KOWALKOWSKA Anna 2002-10-25 Z/4141/17

2017

54 NumerPDF 16.11 16.11/17 LKS Kłos Olkusz 2018

125
KOZDRA Natalia 2003-01-17 Z/3712/17

2017

550 NumerPDF 14.19 14.19/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

126
KOZIEŁ Aleksandra 2003-07-02 Z/0384/17

TAK

911 NumerPDF 13.61 13.61/17 RLTL ZTE Radom 2018

127
KOZIK Julia 2002-02-27 Z/4543/17

2017

2 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

128
KOZOK Oliwia 2002-02-23 Z/1188/16

2017

419 NumerPDF 15.36 15.36/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

129
KRASNODĘBSKA Natalia 2004-07-02 Z/4169/17

TAK

17 NumerPDF LUKS Orneta 2018

130
KRASOWSKA Julia 2002-06-13 Z/0499/16

2017

42 NumerPDF 14.84 14.29/16 MLKS Agros Żary 2018

131
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

TAK

715 NumerPDF 14.24 14.24/17 MKS MOS Wrocław 2018

132
KRÓL Małgorzata 2005-07-15 Z/3684/17

TAK

54 NumerPDF 15.62 15.62/17 SKS Kusy Kraków 2018

133
KRUPA Weronika 2003-07-29 Z/1997/17

TAK

1 NumerPDF 14.44 14.44/17 LKS Stal Mielec 2018

134
KRZYWICKA Manuela 2002-09-13 Z/1640/17

TAK

438 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2018

135
KSIĄŻEK Julia 2002-04-30 Z/0017/17

TAK

720 NumerPDF 13.06 13.06/17 AML Słupsk 2018

136
KSIĄŻEK Natalia 2003-05-24 Z/4553/17

2017

1 NumerPDF 14.77 14.77/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

137
KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 Z/1345/16

TAK

46 NumerPDF 14.92 14.67/16 LKS Kłos Olkusz 2018

138
KUBÓW Magdalena 2002-03-10 Z/1780/17

TAK

12 NumerPDF 14.92 14.92/17 MLKS Sokół Lubin 2018

139
KULIG Adrianna 2002-04-09 Z/0610/15

2017

6 NumerPDF 15.25/15 UKL Ósemka Police 2018

140
KULIG Alicja 2002-03-17 Z/1347/16

2017

48 NumerPDF LKS Kłos Olkusz 2018

141
KURDZIEL Amelia 2003-07-31 Z/3734/17

TAK

61 NumerPDF 14.25 14.25/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

142
KURZEJA Joanna 2002-01-01 Z/3732/16

2017

16 NumerPDF 15.04/16 UKS Żaczek Połaniec 2018

143
KUŚ Natalia 2003-07-18 Z/1827/17

2017

41 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2018

144
KUTKO Eliza 2002-02-26 Z/4443/17

2017

91 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2018

145
KUZDAK Magdalena 2003-11-29 Z/3697/17

2017

322 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2018

146
KWIATKOWSKA Katarzyna 2002-03-06 Z/2685/17

TAK

365 NumerPDF 13.58 13.58/17 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

147
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

722 NumerPDF 13.68 13.68/17 OKS Skra Warszawa 2018

148
LAZAR Oliwia 2004-11-28 Z/3775/17

TAK

21 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

149
LELAKOWSKA Sylwia 2004-01-30 Z/4397/17

TAK

1 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

150
LENDZINOWSKA Aleksandra 2004-02-25 Z/4240/17

TAK

252 NumerPDF KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

151
LEŚNIEWSKA Weronika 2002-09-22 Z/1606/16

2017

718 NumerPDF 13.67 13.67/17 MKS MOS Wrocław 2018

152
LIS Aleksandra 2004-02-02 Z/3311/17

TAK

55 NumerPDF 14.08 14.08/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

153
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

45 NumerPDF 14.18 14.18/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2018

154
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

714 NumerPDF 14.04 14.04/17 MKS MOS Wrocław 2018

155
ŁAZAJ Katarzyna 2002-09-27 Z/2642/17

TAK

745 NumerPDF 14.50 14.50/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

156
ŁUCKIEWICZ Wiktoria 2005-02-11 Z/4693/17

TAK

1 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

157
ŁUKIEWSKA Agata 2003-12-11 Z/1274/17

TAK

789 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

158
ŁYK Aleksandra 2003-11-10 Z/2722/17

TAK

7 NumerPDF 14.13 14.13/17 OKS Skra Warszawa 2018

159
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

905 NumerPDF 12.82 12.82/17 MKS Agros Chełm 2018

160
MAJCHRZAK Samanta 2002-06-15 Z/2607/17

2017

733 NumerPDF 14.49 14.49/17 AML Słupsk 2018

161
MALINA Rozalia 2003-12-27 Z/3735/17

TAK

2 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

162
MALINOWSKA Natalia 2002-10-16 Z/6531/15

TAK

354 NumerPDF 13.63 13.63/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

163
MARCINIAK Martyna 2003-04-10 Z/3137/17

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

164
MARCINIAK Natalia 2002-05-22 Z/1259/17

2017

755 NumerPDF 15.23 15.23/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2018

165
MARCINÓW Wiktoria 2002-03-31 Z/2329/16

2017

11 NumerPDF 13.74/16 MKS Osa Zgorzelec 2018

166
MARCZUK Dagmara 2004-03-03 Z/4696/17

TAK

55 NumerPDF 14.67 14.67/17 MLKS Agros Żary 2018

167
MARCZUK Roksana 2002-04-24 Z/0497/16

TAK

56 NumerPDF 14.28 14.26/16 MLKS Agros Żary 2018

168
MARUT Natalia 2003-02-16 Z/0961/17

TAK

554 NumerPDF 13.77 13.77/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

169
MATUSZYK Mariola 2002-03-26 Z/2265/17

2017

721 NumerPDF 13.33 13.33/17 ULKS Lipinki 2018

170
MATUSZYK Martyna 2002-03-26 Z/2266/17

2017

756 NumerPDF 13.44 13.44/17 ULKS Lipinki 2018

171
MAZIUK Łucja 2004-06-03 Z/4162/17

TAK

20 NumerPDF LUKS Orneta 2018

172
MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 Z/1155/17

TAK

72 NumerPDF 13.10 13.10/17 MKS-MOSM Bytom 2018

173
MIASTOWSKA Julia 2002-02-04 Z/3711/16

2017

741 NumerPDF 14.74/16 OKS Skra Warszawa 2018

174
MIECHOWICZ Adrianna 2004-03-01 Z/3951/17

TAK

8 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

175
MILEJSKA Matylda 2003-05-09 Z/3898/16

TAK

91 NumerPDF 13.73 13.73/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

176
MITER Martyna 2002-09-09 Z/0413/16

2017

51 NumerPDF 14.40 14.35/16 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

177
MIXON Aleksandra 2004-08-30 Z/2931/17

2017

5 NumerPDF 14.25 14.25/17 OKS Skra Warszawa 2018

178
MODER Wiktoria 2004-11-29 Z/4332/17

TAK

8 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

179
MOKICKA Wiktoria 2002-09-19 Z/2838/16

TAK

111 NumerPDF 14.71 14.71/17 MLKS Czarni Olecko 2018

180
MOL Weronika 2004-12-01 Z/4576/17

TAK

514 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

181
MORĄG Alicja 2005-04-23 Z/3687/17

TAK

89 NumerPDF 13.76 13.76/17 SKS Kusy Kraków 2018

182
MOŻDŻYŃSKA Katarzyna 2003-09-03 Z/1490/17

TAK

77 NumerPDF 14.27 14.27/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2018

183
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

71 NumerPDF 12.58 12.58/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

184
NADŁONEK Joanna 2003-05-14 Z/2017/17

TAK

44 NumerPDF 12.78 12.78/17 MKS Kusy Szczecin 2018

185
NAPORA Alicja 2003-03-20 Z/1156/17

TAK

85 NumerPDF 13.27 13.27/17 MKS-MOSM Bytom 2018

186
NESTOR Olimpia 2004-07-28 Z/3782/17

TAK

5 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

187
NIEMIEC Aleksandra 2004-03-05 Z/3781/17

TAK

6 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

188
NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 Z/3013/16

792 NumerPDF 13.21 13.21/17 KS Puszcza Hajnówka 2017

189
NORTHOF Nikola 2003-04-18 Z/3189/17

TAK

826 NumerPDF 14.33 14.33/17 MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

190
NOWACZYK Kinga 2003-10-31 Z/4345/17

2017

408 NumerPDF LUKS Orkan Września 2018

191
NOWAK Oliwia 2003-02-26 Z/0008/17

TAK

81 NumerPDF 14.26 14.26/17 SKS Kusy Kraków 2018

192
OLESZCZUK Maja 2003-04-09 Z/1725/17

2017

8 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2018

193
OLSZEWSKA Wiktoria 2003-11-08 Z/3219/17

111 NumerPDF MAL-MKLA Mława 2017

194
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

872 NumerPDF 13.43 13.43/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

195
OSUCH Joanna 2005-01-25 Z/3688/17

TAK

93 NumerPDF 16.51/15 SKS Kusy Kraków 2018

196
PAJEWSKA Maja 2003-11-23 Z/1494/17

TAK

41 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2018

197
PAPAJ Agnieszka 2002-01-19 Z/0690/17

2017

1 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2018

198
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

49 NumerPDF 13.15 12.96/16 MLKS Agros Żary 2018

199
PIĄTEK Anna 2002-04-03 Z/1675/16

TAK

55 NumerPDF 14.09 14.09/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

200
PIETRZAK Patrycja 2004-09-05 Z/3777/17

TAK

2 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

201
PIETRZKO Natalia 2003-03-04 Z/4121/17

TAK

15 NumerPDF 14.24 14.24/17 RKS Łódź 2018

202
PIŁATEK Katarzyna 2004-04-07 Z/4411/17

TAK

112 NumerPDF 15.99 15.99/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

203
PIONTKOWSKA Zuzanna 2002-01-02 Z/2686/17

2017

217 NumerPDF 14.36 14.36/17 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

204
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

1 NumerPDF 13.77 13.77/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

205
POGORZAŁA Katarzyna 2002-07-30 Z/1880/16

2017

713 NumerPDF 13.83 13.83/17 MKS MOS Wrocław 2018

206
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

85 NumerPDF 12.74 12.74/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

207
PURGAL Klaudia 2003-11-04 Z/4425/17

2017

9 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

208
PUTO Agata 2003-03-15 Z/3866/17

2017

17 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

209
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 12.82 12.82/17 GKS Start Długołęka 2018

210
RABENDA Zuzanna 2003-04-27 Z/0404/17

TAK

157 NumerPDF 14.27 14.27/17 UKS LA Basket Warszawa 2018

211
RABIEGA Julia 2004-10-14 Z/4681/17

TAK

1 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

212
ROSTEK Julia 2004-09-27 Z/4381/17

TAK

505 NumerPDF 15.07 15.07/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

213
ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 Z/0952/16

TAK

466 NumerPDF 12.68 12.62/16 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

214
ROŻEK Marcelina 2002-09-09 Z/6534/15

TAK

878 NumerPDF 13.82 13.82/17 LUKS Start Nakło 2018

215
RUDOLPHI Emilia 2005-01-03 Z/3788/17

2017

10 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

216
RUJNER Zuzanna 2004-11-13 Z/3625/17

TAK

165 NumerPDF 15.83 15.83/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

217
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

704 NumerPDF 13.13 13.13/17 AML Słupsk 2018

218
SAK Natalia 2003-06-18 Z/0658/17

TAK

40 NumerPDF 13.09 13.09/17 LUKS Hańcza Suwałki 2018

219
SCHUMACHER Laura 2002-02-06 Z/3785/16

2017

945 NumerPDF PK LKS Orkan Ostrzeszów 2018

220
SEREMET Łucja 2002-11-25 Z/3274/17

2017

290 NumerPDF 14.68 14.68/17 MLUKS Tarnów 2018

221
SERWIŚ Iga 2003-09-17 Z/4224/17

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

222
SIBIGA Urszula 2003-01-21 Z/1626/17

TAK

561 NumerPDF 13.55 13.55/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

223
SIDOROWICZ Małgorzata 2002-11-15 Z/1712/16

2017

9 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2018

224
SIEROCKA Sandra 2004-03-21 Z/3953/17

TAK

12 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

225
SIKORSKA Wiktoria 2002-06-25 Z/0792/16

2017

209 NumerPDF 14.96/16 ULKS Talex Borzytuchom 2018

226
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

706 NumerPDF 13.42 13.42/17 MKS MOS Wrocław 2018

227
SKRECZKO Julia 2003-07-30 Z/3161/16

TAK

1 NumerPDF 13.91 13.91/17 KS Podlasie Białystok 2018

228
SKRZYPCZYK Marta 2002-06-25 Z/3213/16

TAK

163 NumerPDF 13.76 13.75/16 CKS Budowlani Częstochowa 2018

229
SMOLSKA Aleksandra 2003-02-04 Z/2415/17

TAK

43 NumerPDF 12.81 12.81/17 MKS Kusy Szczecin 2018

230
SMUTEK Magdalena 2004-06-20 Z/4392/17

TAK

972 NumerPDF 14.09 14.09/17 LKS Stal Mielec 2018

231
SOBCZAK Liwia 2002-09-20 Z/2243/16

2017

714 NumerPDF 14.98/16 MMKS Gdańsk 2018

232
SOBCZAK Zuzanna 2002-03-29 Z/1983/17

2017

716 NumerPDF 14.59 14.59/17 MKS MOS Wrocław 2018

233
SOBOLEWSKA Dominika 2005-01-03 Z/3861/17

TAK

73 NumerPDF 14.05 14.05/17 UKS-MOS Opole 2018

234
SOWA Kalina 2003-11-14 Z/3921/16

2017

45 NumerPDF 15.39 15.39/17 LKS Kłos Olkusz 2018

235
STANEK Magdalena 2002-05-17 Z/4541/17

TAK

44 NumerPDF 14.46 14.46/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

236
STAŃCZAK Wiktoria 2002-12-17 Z/3551/16

TAK

22 NumerPDF 13.95 13.95/17 RKS Łódź 2018

237
STASIAK Oliwia 2002-09-11 Z/3082/17

TAK

827 NumerPDF 13.79 13.79/17 MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

238
STAWARZ Aleksandra 2003-10-20 Z/1675/17

2017

18 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2018

239
STAWICKA Zofia 2003-01-09 Z/1253/17

TAK

461 NumerPDF 14.94 14.94/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

240
STEC Patrycja 2002-06-01 Z/2995/16

2017

167 NumerPDF 13.94 13.79/16 CWKS Resovia Rzeszów 2018

241
STROCZYŃSKA Arleta 2002-02-25 Z/0347/16

TAK

113 NumerPDF 13.41 13.16/16 KS Agros Zamość 2018

242
STROKOSZ Oliwia 2002-08-19 Z/1816/17

2017

761 NumerPDF 14.32 14.32/17 GKS Piast Gliwice 2018

243
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

13 NumerPDF 13.55 13.55/17 MKS Truso Elbląg 2018

244
STRUŚ Weronika 2002-08-12 Z/1945/16

2017

830 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

245
STRUZIK Katarzyna 2003-09-16 Z/3430/17

TAK

966 NumerPDF 13.96 13.96/17 LKS Stal Mielec 2018

246
STRUZYNSKA Wiktoria 2002-07-04 Z/4244/17

2017

361 NumerPDF 14.54 14.54/17 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

247
STYCZEŃ Alicja 2004-02-11 Z/3331/17

TAK

21 NumerPDF 14.41 14.41/17 MKS Truso Elbląg 2018

248
SZADKOWSKA Beata 2003-09-17 Z/2282/17

2017

498 NumerPDF 14.79/15 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

249
SZAFRAN Oliwia 2004-08-28 Z/4382/17

TAK

671 NumerPDF 16.27 16.27/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

250
SZCZEPANIAK Oliwia 2003-10-02 Z/4489/17

2017

1 NumerPDF 16.99 16.99/17 MKL Szczecin 2018

251
SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 Z/2410/17

TAK

6 NumerPDF 14.54 14.54/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

252
SZEWCZYK Aleksandra 2004-01-23 Z/4669/17

TAK

72 NumerPDF 16.99 16.99/17 SKS Kusy Kraków 2018

253
SZLĘZAK Natalia 2003-04-29 Z/3901/17

2017

75 NumerPDF LKS Kłos Olkusz 2018

254
SZMIDT Natalia 2004-10-17 Z/4321/17

TAK

983 NumerPDF 16.15 16.15/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

255
SZNAJDER Kinga 2004-09-09 Z/3691/17

2017

83 NumerPDF 16.09 16.09/17 SKS Kusy Kraków 2018

256
SZPAK Laura 2002-12-26 Z/1769/17

TAK

438 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2018

257
SZULC Zofia 2002-07-28 Z/2615/16

2017

6 NumerPDF 13.20/16 MKS Durasan Płońsk 2018

258
SZUSTAK Karolina 2004-08-02 Z/3786/17

TAK

19 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

259
SZYNAL Patrycja 2003-09-20 Z/0381/16

8 NumerPDF 12.92 12.92/17 MKS Junior Złocieniec 2018

260
ŚLIWA Sylwia 2002-11-15 Z/1781/16

2017

45 NumerPDF 14.20 13.97/16 MKS Kusy Szczecin 2018

261
TADYCH Alicja 2003-08-09 Z/3345/17

TAK

9 NumerPDF 13.41 13.41/17 PLKS Gwda Piła 2018

262
TALAGA Natalia 2003-09-23 Z/0445/17

TAK

55 NumerPDF 15.09/16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

263
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

7 NumerPDF 12.78 12.78/17 MLKS Sokół Lubin 2018

264
TKACZYK Karolina 2003-09-24 Z/4572/17

TAK

510 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

265
TOBOLSKA Natalia 2002-02-26 Z/0138/17

TAK

493 NumerPDF 14.46 14.46/17 LKS Vectra Włocławek 2018

266
TOMASZEWSKA Kinga 2002-08-04 Z/2073/17

TAK

34 NumerPDF 13.55 13.55/17 KS Wejher Wejherowo 2018

267
TORBA Nikola 2003-05-08 Z/0009/17

TAK

80 NumerPDF 16.07/15 SKS Kusy Kraków 2018

268
TOŚ Katarzyna 2003-05-11 Z/3896/16

TAK

48 NumerPDF 14.70 14.70/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

269
TROCKA Zofia 2004-10-12 Z/3332/17

TAK

11 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2018

270
TRÓJNARA Hanna 2004-06-04 Z/3765/17

TAK

448 NumerPDF 13.74 13.74/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

271
TRYT Karolina 2004-06-19 Z/3778/17

TAK

1 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

272
TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 Z/0088/16

TAK

851 NumerPDF 12.73 12.73/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

273
TYCHOWSKA Katarzyna 2002-03-31 Z/0496/16

2017

51 NumerPDF 14.82 14.82/17 MLKS Agros Żary 2018

274
TYKARSKA Adrianna 2002-04-04 Z/3339/16

TAK

117 NumerPDF 14.10 13.90/16 LKS Lubawa 2018

275
UZARSKA Julia 2003-05-05 Z/0420/17

TAK

93 NumerPDF 13.30 13.30/17 LKS Lubawa 2018

276
UZNAŃSKA Martyna 2004-01-01 Z/3787/17

2017

10 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

277
WANDZIK Julia 2003-03-01 Z/2290/17

TAK

415 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2018

278
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

18 NumerPDF 12.89 12.89/17 MLKS Sokół Lubin 2018

279
WĄSIK Julia 2002-04-14 Z/1952/16

2017

130 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

280
WĘGLARZ Marcelina 2003-02-01 Z/1673/17

TAK

29 NumerPDF 16.31/16 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2018

281
WĘGLOWSKA Julia 2002-04-19 Z/2542/16

2017

149 NumerPDF 15.02/16 LKS Resovia Rzeszów 2018

282
WIDAWSKA Wiktoria 2003-09-05 Z/0203/17

2017

23 NumerPDF 14.64/16 PLKS Gwda Piła 2018

283
WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 Z/2521/16

TAK

58 NumerPDF 14.42 14.31/16 SKS Kusy Kraków 2018

284
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

35 NumerPDF 14.49 14.49/17 UKL Ósemka Police 2018

285
WIECZOREK Natalia 2003-07-08 Z/2523/17

TAK

66 NumerPDF 18.46 18.46/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

286
WIERCIŃSKA Ewa 2002-05-09 Z/0807/16

TAK

9 NumerPDF 14.99 14.99/17 MKS Truso Elbląg 2018

287
WIĘCH Natalia 2003-05-04 Z/2212/17

TAK

922 NumerPDF 14.75 14.75/17 MKS Agros Chełm 2018

288
WIŚNIEWSKA Ewa 2003-05-11 Z/2314/17

TAK

2 NumerPDF 14.29 14.29/17 OKS Skra Warszawa 2018

289
WIŚNIEWSKA Zuzanna 2002-12-14 Z/3487/17

TAK

790 NumerPDF 14.51 14.51/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

290
WŁOSZYŃSKA Dominika 2003-01-10 Z/4355/17

2017

418 NumerPDF LUKS Orkan Września 2018

291
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2018

292
WOITALLA Daria 2002-01-09 Z/1314/16

TAK

71 NumerPDF 14.77 14.64/16 MKS-MOSM Bytom 2018

293
WOJCIECHOWSKA Olga 2002-01-15 Z/0080/15

2017

880 NumerPDF 13.94 13.94/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

294
WOJCIECHOWSKA Wiktoria 2003-03-06 Z/4173/17

33 NumerPDF 14.14 14.14/17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 2017

295
WOJDACZ Wiktoria 2003-05-21 Z/3541/17

TAK

117 NumerPDF 14.96 14.96/17 MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

296
WÓJTOWICZ Barbara 2004-01-03 Z/4492/17

2017

1 NumerPDF MKL Szczecin 2018

297
WÓZEK Dominika 2004-04-30 Z/3779/17

TAK

19 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

298
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

1 NumerPDF 14.35 14.35/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

299
WYSOCKA Gabriela 2002-05-07 Z/1730/17

2017

4 NumerPDF 14.08/16 AZS UMCS Lublin 2018

300
WYWROT Natalia 2003-06-16 Z/0164/17

TAK

14 NumerPDF 13.81 13.81/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

301
ZABROCKA Nikola 2003-12-14 Z/4595/17

TAK

768 NumerPDF 15.24 15.24/17 GKS Piast Gliwice 2018

302
ZADROŻNA Wiktoria 2003-06-11 Z/1021/17

TAK

44 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2018

303
ZAJĄC Anna 2002-07-26 Z/1821/17

2017

756 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2018

304
ZAJĄC Joanna 2004-04-24 Z/3774/17

TAK

32 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

305
ZAKRZEWSKA Wiktoria 2003-12-27 Z/3091/17

TAK

31 NumerPDF 13.84 13.84/17 UKS Barnim Goleniów 2018

306
ZARZYCKA Patrycja 2003-02-01 Z/4469/17

2017

26 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

307
ZAWADZKA Klaudia 2002-01-28 Z/2408/16

2017

31 NumerPDF 15.24 15.24/17 GKS Start Długołęka 2018

308
ZAWADZKA Natalia 2002-05-29 Z/3111/16

100 NumerPDF 13.67 13.48/16 MAL-MKLA Mława 2017

309
ZAWISTOWSKA Anna 2003-07-01 Z/3131/17

TAK

1 NumerPDF 15.41 15.41/17 KS Podlasie Białystok 2018

310
ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 Z/0012/17

TAK

93 NumerPDF 15.72 15.72/17 SKS Kusy Kraków 2018

311
ZUBKO Michalina 2002-11-06 Z/3727/16

2017

107 NumerPDF 14.05 14.05/17 UKS Barnim Goleniów 2018

312
ŻMUDZKA Wiktoria 2002-01-29 Z/1894/16

TAK

321 NumerPDF 14.30 14.02/16 ULKS Muflon Bielawa 2018

313
ŻURAWSKA Alicja 2004-01-12 Z/0275/17

TAK

127 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2018

314
ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 Z/3192/17

TAK

320 NumerPDF 13.31 13.31/17 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2018

 
200 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 Z/5763/15

TAK

853 NumerPDF 26.88 26.88/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

2
JÓŹWIAK Zofia 2001-06-02 Z/1840/17

TAK

88 NumerPDF 28.72 28.72/17 RKS Łódź 2018

3
LOT Natalia 2001-04-04 Z/0762/15

TAK

10 NumerPDF 28.92 28.92/17 UKS Filipides Teresin 2018

4
NIEPALA Natalia 2001-06-19 Z/2812/15

TAK

48 NumerPDF 26.67/15 LUKS Podium Kup 2018

 
200 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁY Zuzanna 2002-04-12 Z/2810/16

2017

19 NumerPDF 29.17 29.17/17 UKS Barnim Goleniów 2018

2
DRÓŻDŻ Wiktoria 2002-01-23 Z/1016/16

2017

306 NumerPDF LKB Rudnik 2018

3
GNOT Anna 2003-01-28 Z/3858/17

2017

7 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

4
IZDEBSKA Martyna 2003-06-07 Z/0732/17

TAK

23 NumerPDF 28.62 28.62/17 UKS Barnim Goleniów 2018

5
SKOTNICKA Julia 2003-07-24 Z/1986/16

2017

341 NumerPDF 30.73 30.73/17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

6
STANKIEWICZ Małgorzata 2003-08-14 Z/3548/17

TAK

1 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2018

7
TRZCIŃSKA Anna 2002-03-27 Z/5880/15

2017

261 NumerPDF 27.37 27.37/17 WLKS Nowe Iganie 2018

8
WALASIK Patrycja 2004-08-24 Z/0375/17

TAK

10 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2018

 
300 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AKSAMIT Kaja 2002-03-05 Z/1817/17

TAK

763 NumerPDF 51.19 51.19/17 GKS Piast Gliwice 2018

2
ANIOŁ Kamila 2004-11-13 Z/4582/17

TAK

38 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

3
BEDNARSKA Wiktoria 2004-11-07 Z/4205/17

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

4
BEMBNISTA Martyna 2002-06-01 Z/3439/16

TAK

857 NumerPDF 45.50 45.50/17 LUKS Start Nakło 2018

5
BIJAK Julia 2003-02-04 Z/4670/17

TAK

111 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

6
BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 Z/4672/17

TAK

350 NumerPDF 52.89 52.89/17 WKS Wawel Kraków 2018

7
BOGDZIŃSKA Julia 2003-01-29 Z/2021/17

2017

1 NumerPDF 51.23 50.71/16 MKS Kusy Szczecin 2018

8
BORYS Zofia 2004-01-01 Z/4585/17

TAK

350 NumerPDF 54.66 54.66/17 WKS Wawel Kraków 2018

9
BÓŁKOWSKA Olga 2004-02-18 Z/3897/16

2017

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

10
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

5 NumerPDF 48.83 47.66/16 UKL Ósemka Police 2018

11
BURDZIŃSKA Martyna 2003-02-04 Z/2398/17

TAK

32 NumerPDF 47.84 47.84/17 UKS Filipides Teresin 2018

12
BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 Z/0061/17

TAK

280 NumerPDF 44.71 44.71/17 UKS bieganie.pl Stryszawa 2018

13
CABAJ Anna 2002-07-09 Z/1210/16

TAK

49 NumerPDF 44.65 44.65/17 LKS Kłos Olkusz 2018

14
CELMIEROWSKA Kamila 2002-05-13 Z/3417/17

2017

92 NumerPDF RKS Rumia 2018

15
CHALBERT Wiktoria 2004-07-13 Z/4686/17

TAK

1 NumerPDF 53.75 53.75/17 MLKS Agros Żary 2018

16
CHEŁSTOWSKA Martyna 2002-09-17 Z/1492/16

TAK

726 NumerPDF 44.27 44.27/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

17
CHLEBEK Martyna 2004-09-12 Z/4325/17

TAK

2 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

18
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

547 NumerPDF 46.20 46.20/17 MKS Durasan Płońsk 2018

19
CHOŁUJ Sylwia 2004-10-01 Z/4217/17

2017

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

20
CIESLIK Laura 2002-03-22 Z/0037/16

TAK

707 NumerPDF 41.65 41.31/16 AML Słupsk 2018

21
CZAJA Amelia 2003-11-17 Z/4529/17

2017

401 NumerPDF 49.89/16 WMLKS Pomorze Stargard 2018

22
CZAJKOWSKA Aleksandra 2003-12-17 Z/0187/16

2017

69 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2018

23
CZARNOTA Milena 2003-07-25 Z/3920/16

TAK

43 NumerPDF 48.24 47.19/16 LKS Kłos Olkusz 2018

24
CZARNUCHA Oliwia 2004-02-17 Z/2471/17

TAK

15 NumerPDF 48.72 48.72/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

25
CZEPLI Anna 2003-03-27 Z/1829/16

2017

56 NumerPDF MMKS Gdańsk 2018

26
CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 Z/3460/17

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

27
ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 2003-09-19 Z/0479/17

TAK

99 NumerPDF 46.84 46.84/17 LKS Lubawa 2018

28
DAMS Wiktoria 2003-10-24 Z/0414/17

TAK

414 NumerPDF 43.65 43.65/17 LUKS Orkan Września 2018

29
DĄBROWSKA Liwia 2003-01-01 Z/0370/17

TAK

12 NumerPDF 48.90 47.77/16 UKS Filipides Teresin 2018

30
DELINOWSKA Ewa 2002-02-19 Z/0411/16

2017

16 NumerPDF 51.79/16 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

31
DENISIUK Klaudia 2005-01-27 Z/3947/17

TAK

2 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

32
DOMANOWSKA Julia 2003-01-24 Z/2819/17

TAK

253 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

33
DOMIN Laura 2004-03-17 Z/4388/17

TAK

1 NumerPDF 52.42 52.42/17 LKS Stal Mielec 2018

34
DOROSZ Monika 2002-04-29 Z/1633/17

2017

422 NumerPDF 53.46 53.46/17 SL GKS Olsza Olszyna 2018

35
DRZYMAŁA Weronika 2003-03-13 Z/0968/17

TAK

29 NumerPDF 44.39 44.39/17 KS SMS Szklarska Poręba 2018

36
EJSMONT Alicja 2003-07-04 Z/1008/17

TAK

36 NumerPDF 43.09 43.09/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2018

37
FAFIŃSKA Emilia 2003-01-05 Z/0423/17

TAK

124 NumerPDF 44.67 44.67/17 LKS Lubawa 2018

38
FARTUSZNIAK Zuzanna 2002-02-19 Z/1479/16

TAK

329 NumerPDF 53.54 53.54/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

39
FLIS Sandra 2002-05-11 Z/1621/16

2017

54 NumerPDF 45.99 45.99/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

40
FOLCZYŃSKA Aleksandra 2004-04-02 Z/3333/17

TAK

7 NumerPDF 53.54 53.54/17 MKS Truso Elbląg 2018

41
GAJDA Zuzanna 2003-08-03 Z/2824/17

TAK

251 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

42
GAJEWICZ Gabriela 2004-01-11 Z/4208/17

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

43
GAWIN Karolina 2003-11-05 Z/1459/17

TAK

201 NumerPDF 56.68 56.68/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

44
GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 Z/1149/17

TAK

84 NumerPDF 42.73 42.73/17 MKS-MOSM Bytom 2018

45
GLIŃSKA Natalia 2004-07-12 Z/0374/17

TAK

18 NumerPDF 48.24 48.24/17 UKS Filipides Teresin 2018

46
GOLICZEWSKA Patrycja 2003-04-30 Z/0978/17

2017

998 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

47
GOŁDA Patrycja 2003-09-02 Z/4467/17

2017

24 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

48
GOŁUŃSKA Zuzanna 2002-07-19 Z/2110/16

2017

888 NumerPDF 46.37/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

49
GÓRA Gabriela 2002-06-05 Z/0905/16

2017

22 NumerPDF 44.78 44.78/17 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2018

50
GÓRNIAK Oliwia 2005-08-26 Z/4687/17

TAK

58 NumerPDF 53.32 53.32/17 MLKS Agros Żary 2018

51
GRONEK Karolina 2002-04-09 Z/6530/15

TAK

334 NumerPDF 44.35/16 GKS Olimpia Grudziądz 2018

52
GRUCEL Oliwia 2002-04-26 Z/1828/16

TAK

17 NumerPDF 46.90 46.90/17 MMKS Gdańsk 2018

53
GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 Z/3681/17

TAK

87 NumerPDF 46.19 46.19/17 SKS Kusy Kraków 2018

54
GRUNAS Maja 2004-08-19 Z/2930/17

TAK

730 NumerPDF 47.77 47.77/17 OKS Skra Warszawa 2018

55
GRYBOŚ Diana 2002-11-25 Z/3069/16

2017

742 NumerPDF 44.96 44.96/17 ULKS Lipinki 2018

56
HABICIAK Justyna 2002-03-08 Z/2855/17

TAK

26 NumerPDF 45.76 45.76/17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

57
HASEK Katarzyna 2004-08-03 Z/3831/17

TAK

970 NumerPDF 47.77 47.77/17 LKS Stal Mielec 2018

58
HETMAŃSKA Julia Emilia 2002-12-05 Z/0693/16

TAK

52 NumerPDF 44.52 44.52/17 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

59
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 43.58 43.58/17 AML Słupsk 2018

60
JANICZAK Karolina 2004-06-04 Z/4689/17

TAK

1 NumerPDF 51.65 51.65/17 MLKS Agros Żary 2018

61
JANKOWSKA Oktawia 2003-01-22 Z/4187/17

5 NumerPDF LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 2017

62
JĘDRO Julia 2002-11-23 Z/4341/17

2017

404 NumerPDF LUKS Orkan Września 2018

63
JĘDRZEJCZYK Patrycja 2005-01-23 Z/4211/17

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

64
KACZMARCZYK Martyna 2004-01-15 Z/4668/17

TAK

35 NumerPDF 50.86 50.86/17 SKS Kusy Kraków 2018

65
KIEDROWSKA Julia 2003-01-12 Z/4552/17

TAK

7 NumerPDF 53.58/15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

66
KLUSKA Wiktoria 2003-01-01 Z/3860/17

2017

8 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

67
KŁOSOWSKA Vanessa 2002-07-08 Z/4150/17

2017

1 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

68
KNUTCH Dominika 2003-07-02 Z/4151/17

TAK

131 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

69
KOKOSZKIEWICZ Julia 2002-01-20 Z/3222/16

2017

193 NumerPDF 47.31 47.31/17 AZS Łódź 2018

70
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

900 NumerPDF 47.33 47.33/17 LKS Vectra Włocławek 2018

71
KOPKA Malwina 2003-06-28 Z/4002/17

TAK

8 NumerPDF 46.41 46.41/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

72
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

228 NumerPDF 42.76 42.76/17 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

73
KOSIERADZKA Izabela 2003-09-08 Z/3526/17

TAK

1 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2018

74
KOSIKOWSKA-KOSMALA Barbara 2002-12-17 Z/1982/17

2017

391 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2018

75
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

281 NumerPDF 42.05 42.05/17 KS SMS Szklarska Poręba 2018

76
KOWAL Oliwia 2002-12-03 Z/1302/16

2017

72 NumerPDF 47.06 47.06/16 MKS-MOSM Bytom 2018

77
KRAKOWSKA Wiktoria 2002-08-10 Z/1953/17

TAK

1 NumerPDF 49.70 49.70/17 LKS Stal Mielec 2018

78
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

704 NumerPDF 46.03 46.03/17 MKS MOS Wrocław 2018

79
KRAWIEC Kamila 2003-02-14 Z/1994/17

TAK

1 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

80
KRYŃSKA Oliwia 2004-07-15 Z/3686/17

TAK

147 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2018

81
KRZYWONOS Wiktoria 2002-09-21 Z/1083/17

2017

12 NumerPDF 52.75/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

82
KUCA Natalia 2003-06-19 Z/3900/16

2017

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

83
KUCHARSKA Bogumiła 2003-07-08 Z/0564/16

TAK

39 NumerPDF 45.41 45.41/17 UKL Ósemka Police 2018

84
KUCIŃSKA Amelia 2002-06-06 Z/1742/16

TAK

230 NumerPDF 47.65 47.65/17 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

85
KULESZA Izabella 2003-11-11 Z/3512/17

TAK

450 NumerPDF 48.68 48.68/17 UKS Olimp Kozienice 2018

86
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

122 NumerPDF 47.18 47.18/17 MKL 12 Jelenia Góra 2018

87
KUSIAK Julia 2002-03-14 Z/1506/17

2017

300 NumerPDF LKB Rudnik 2018

88
KUZIEMSKA Julia 2004-12-27 Z/3805/17

TAK

129 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

89
KWIATKOWSKA Kinga 2004-07-04 Z/4158/17

TAK

18 NumerPDF LUKS Orneta 2018

90
LASECKA Weronika 2004-11-03 Z/4558/17

2017

523 NumerPDF LIUKS Kruszwica 2018

91
LASKIEWICZ Zofia 2003-01-31 Z/0191/17

TAK

65 NumerPDF 44.45 44.45/17 MKS Truso Elbląg 2018

92
ŁOZOWSKA Martyna 2003-09-28 Z/4577/17

TAK

516 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

93
ŁUGIEWICZ Adrianna 2003-11-11 Z/1126/17

TAK

364 NumerPDF 47.30 47.30/17 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

94
MACIOROWSKA Natalia 2002-10-15 Z/0981/17

2017

992 NumerPDF 45.86 45.86/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

95
MAGIERA Julia 2003-03-03 Z/1084/17

TAK

33 NumerPDF 46.70 46.70/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

96
MAJCHRZAK Zuzanna 2003-01-01 Z/0281/17

TAK

887 NumerPDF 50.98 50.98/17 LUKS Start Nakło 2018

97
MALESZEWSKA Wiktoria 2003-04-04 Z/4180/17

13 NumerPDF LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 2017

98
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

25 NumerPDF 44.95 44.54/16 UKL Ósemka Police 2018

99
MALINOWSKA Daria 2004-04-05 Z/3090/17

TAK

21 NumerPDF 47.24 47.24/17 UKS Barnim Goleniów 2018

100
MAŁANIAK Marta 2002-03-29 Z/0454/16

TAK

15 NumerPDF 45.84 45.84/17 MLKS Echo Twardogóra 2018

101
MARKOWSKA Wiktoria 2004-01-27 Z/4569/17

TAK

510 NumerPDF 53.87 53.87/17 ZLKL Zielona Góra 2018

102
MASOJĆ Wiktoria 2003-05-18 Z/2966/17

TAK

13 NumerPDF 50.67 50.67/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

103
MASTALERZ Pola 2003-10-05 Z/2171/17

TAK

851 NumerPDF 45.77 45.77/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

104
MATUSZCZAK Gabriela 2003-10-23 Z/0300/17

TAK

65 NumerPDF 46.11 46.11/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

105
MAZUR Ewelina 2004-08-16 Z/4676/17

TAK

1 NumerPDF 55.48 55.48/17 MLKS Agros Żary 2018

106
MENDEL Kinga 2003-06-25 Z/0573/17

TAK

20 NumerPDF 50.15 50.15/17 MLUKS Tarnów 2018

107
MICHAŁEK Daria 2003-06-12 Z/0118/17

TAK

31 NumerPDF 47.57 47.57/17 MLUKS Tarnów 2018

108
MICHNIEWICZ Blanka 2005-07-24 Z/4219/17

2017

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

109
MILEWSKA Wiktoria 2003-07-21 Z/1027/17

2017

2 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2018

110
MISIEK Oliwia 2004-03-03 Z/4377/17

TAK

447 NumerPDF 50.31 50.31/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

111
MISZCZYSZYN Ines 2002-01-31 Z/0967/17

2017

104 NumerPDF 47.75 47.75/17 KS SMS Szklarska Poręba 2018

112
MISZKIN Zuzanna 2005-05-18 Z/4220/17

2017

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

113
MOTYL Aniela 2002-06-22 Z/1793/17

2017

45 NumerPDF 58.62 58.62/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

114
NABAGŁO Maja 2003-04-30 Z/3899/17

2017

40 NumerPDF 51.32/15 LKS Kłos Olkusz 2018

115
NARLOCH Wiktoria 2003-04-03 Z/2112/16

TAK

105 NumerPDF 45.72/15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

116
NAWROCKA Wiktoria 2003-08-05 Z/3325/17

TAK

217 NumerPDF 47.21 47.21/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

117
NAZAROWICZ Marta 2003-06-08 Z/0170/17

2017

20 NumerPDF 54.16 52.63/16 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

118
NOWICKA Sara 2003-07-22 Z/1568/17

2017

203 NumerPDF 54.60 54.60/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

119
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

28 NumerPDF 49.10 47.94/16 UKL Ósemka Police 2018

120
OKLIŃSKA Maja 2003-03-19 Z/0812/17

2017

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

121
OLBIŃSKA Emilia 2002-08-17 Z/2909/16

TAK

80 NumerPDF 44.88 44.88/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

122
OLECHNOWICZ Nina 2005-09-04 Z/4221/17

2017

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

123
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

924 NumerPDF 42.99 42.99/17 MKS Agros Chełm 2018

124
ORDYNIEC Karolina 2003-07-19 Z/0033/17

2017

117 NumerPDF 45.42 45.42/17 KS Agros Zamość 2018

125
OSEŁA Monika 2002-03-09 Z/1778/16

2017

47 NumerPDF 46.29 45.61/16 MKS Kusy Szczecin 2018

126
OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 Z/1211/16

TAK

59 NumerPDF 48.96 48.84/16 LKS Kłos Olkusz 2018

127
OSTROWSKA Klaudia 2004-03-26 Z/3462/17

TAK

55 NumerPDF 54.27 54.27/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

128
PAJĄK Sandra 2003-09-26 Z/3524/17

TAK

906 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

129
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

831 NumerPDF 44.26 44.26/17 UKS-MOS Opole 2018

130
PANEK Katarzyna 2002-02-02 Z/3782/16

TAK

971 NumerPDF 45.65 45.65/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

131
PAROL Adrianna 2003-09-18 Z/3146/17

TAK

5 NumerPDF 45.36 45.36/16 AZS Łódź 2018

132
PAWELEC Natalia 2002-03-08 Z/3867/17

2017

15 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

133
PAWELSKA Natalia 2003-02-07 Z/4633/17

TAK

6 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2018

134
PIECUCH Marta 2003-06-20 Z/0233/17

TAK

90 NumerPDF 43.21 43.21/17 RKS Rumia 2018

135
PIECZYKOLAN Klaudia 2002-12-11 Z/1600/16

TAK

120 NumerPDF 47.99/16 KS Agros Zamość 2018

136
PIETRZKO Oliwia 2003-03-04 Z/4122/17

TAK

11 NumerPDF 47.65 47.65/17 RKS Łódź 2018

137
PIKSA Oliwia 2004-05-26 Z/3795/17

TAK

115 NumerPDF 48.23 48.23/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

138
PIOŚ Emilia 2005-05-07 Z/4683/17

TAK

61 NumerPDF 54.68 54.68/17 MLKS Agros Żary 2018

139
PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 Z/3626/16

TAK

13 NumerPDF 44.71 44.71/17 RMKS Rybnik 2018

140
POGORZELSKA Natalia 2002-09-01 Z/3637/17

2017

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

141
PONIEDZIAŁEK Amelia 2004-07-01 Z/4574/17

TAK

511 NumerPDF 54.97 54.97/17 ZLKL Zielona Góra 2018

142
PONIEDZIAŁEK Wiktoria 2003-01-16 Z/1158/17

TAK

77 NumerPDF 49.24/16 MKS-MOSM Bytom 2018

143
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

26 NumerPDF 45.60 45.60/17 UKL Ósemka Police 2018

144
PREGIEL Daria 2002-10-28 Z/2644/17

2017

765 NumerPDF 47.89 47.89/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

145
PROKOPIUK Marta 2003-09-14 Z/4593/17

TAK

751 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2018

146
PRYSAK Magdalena 2003-02-17 Z/4424/17

2017

8 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

147
PYTLIK Alicja 2003-12-04 Z/1164/17

TAK

71 NumerPDF 55.29 55.29/17 MKS-MOSM Bytom 2018

148
RACZEK Aleksandra 2003-08-10 Z/1967/16

2017

26 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

149
RATAJ Gabriela 2002-01-02 Z/4431/17

TAK

154 NumerPDF 49.54 49.54/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

150
RATAJ Małgorzata 2002-04-27 Z/1943/16

TAK

833 NumerPDF 46.20 45.52/16 MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

151
RATAJCZAK Wiktoria 2003-07-29 Z/0849/17

TAK

207 NumerPDF 53.54 53.54/17 UKS Achilles Leszno 2018

152
REDA Maja 2003-01-01 Z/2825/17

TAK

64 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

153
REGLIŃSKA Julia 2003-03-15 Z/1456/17

TAK

215 NumerPDF 52.53 52.53/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

154
RODAK Weronika 2004-02-20 Z/3731/17

TAK

40 NumerPDF 44.56 44.56/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

155
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

471 NumerPDF 42.18 42.18/17 SL GKS Olsza Olszyna 2018

156
ROSA Marlena 2003-02-13 Z/3052/17

TAK

550 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2018

157
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

906 NumerPDF 44.09 44.09/17 LKS Vectra Włocławek 2018

158
RYMARZ Joanna 2002-03-12 Z/1960/16

2017

24 NumerPDF 50.35 50.35/17 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

159
RZEPECKA Zuzanna 2003-05-03 Z/0295/17

TAK

71 NumerPDF 46.70 46.70/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

160
RZYMAN Oliwia 2003-02-25 Z/1985/16

TAK

37 NumerPDF 46.11 46.11/17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

161
SIENKIEWICZ Oliwia 2003-09-12 Z/2974/17

2017

11 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2018

162
SLOTTA Julia 2002-01-13 Z/3469/16

2017

35 NumerPDF 45.86 45.86/17 LUKS Podium Kup 2018

163
SMYKOWSKA Wiktoria 2002-01-28 Z/6557/15

2017

546 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

164
SNOPEK Wiktoria 2004-10-13 Z/4568/17

TAK

515 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

165
SOBIERAJSKA Julia 2004-10-15 Z/4226/17

2017

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

166
SOKOŁOWSKA Maria 2004-09-15 Z/4671/17

TAK

353 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

167
SOŁTYS Wiktoria 2003-11-04 Z/2814/17

TAK

103 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

168
STANEK Rozalia 2002-11-27 Z/1893/16

TAK

303 NumerPDF 48.46 48.46/17 ULKS Muflon Bielawa 2018

169
STARZYCKA Klaudia 2003-05-05 Z/1346/17

2017

312 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2018

170
STAWICKA Maja 2003-06-07 Z/0260/17

TAK

50 NumerPDF 43.96 43.96/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

171
STEFAŃSKA Izabela 2003-02-19 Z/1815/15

TAK

63 NumerPDF 43.03 42.88/16 OKLA Ostrołęka 2018

172
STRZELCZYK Gabriela 2003-09-19 Z/2192/17

TAK

99 NumerPDF 48.72 48.72/17 GKS Start Długołęka 2018

173
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

864 NumerPDF 40.86 40.86/17 LUKS Start Nakło 2018

174
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

36 NumerPDF 49.64 49.64/17 UKS Filipides Teresin 2018

175
SUROWIECKA Ola 2002-03-12 Z/3745/17

2017

915 NumerPDF 45.85 45.85/17 RLTL ZTE Radom 2018

176
SZLENDAK Martyna 2002-08-08 Z/1731/16

TAK

114 NumerPDF 45.75 45.75/17 KS Agros Zamość 2018

177
SZULTA Hanna 2003-03-23 Z/1462/17

TAK

200 NumerPDF 53.68 53.68/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

178
SZUMADA Marta 2003-10-18 Z/2336/17

TAK

16 NumerPDF 44.92 44.92/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

179
SZYLAR Joanna 2003-07-17 Z/0572/17

TAK

19 NumerPDF 53.30 53.30/17 MLUKS Tarnów 2018

180
SZYMKOWIAK Oliwia 2004-12-27 Z/4351/17

2017

414 NumerPDF LUKS Orkan Września 2018

181
ŚRAMA Kamila 2002-01-12 Z/3616/16

2017

27 NumerPDF 49.86/16 RMKS Rybnik 2018

182
ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 Z/2860/16

2017

287 NumerPDF 48.87 48.85/16 UKS bieganie.pl Stryszawa 2018

183
TARKOWSKA Anna 2002-12-14 Z/0286/16

TAK

114 NumerPDF 46.62 46.62/17 MKS Żak Biała Podlaska 2018

184
TERESZCZAK Wiktoria 2002-08-11 Z/1996/16

2017

111 NumerPDF 51.00 47.21/16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

185
TOBIASZ Natalia 2004-01-15 Z/2885/16

TAK

68 NumerPDF 47.16 47.16/17 MKS Junior Złocieniec 2018

186
TOBOJKA Emilia 2005-03-11 Z/4675/17

TAK

1 NumerPDF 57.08 57.08/17 MLKS Agros Żary 2018

187
TOBOREK Aleksandra 2003-04-29 Z/3613/17

TAK

8 NumerPDF 44.24 44.24/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

188
TOMALIK Nikola 2002-04-10 Z/2085/16

TAK

320 NumerPDF 45.33 45.33/17 ULKS Muflon Bielawa 2018

189
TUSTANOWSKA Martyna 2004-04-19 Z/4457/17

TAK

20 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2018

190
TYMOSIAK Dominika 2003-11-14 Z/1329/17

2017

997 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

191
WAL Paulina 2004-09-17 Z/3562/17

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

192
WARDAK Natalia 2003-02-05 Z/3310/17

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

193
WASYK Natalia 2002-02-22 Z/1262/17

TAK

88 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2018

194
WAŚNIEWSKA Patrycja 2002-09-02 Z/1334/17

2017

951 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

195
WIATROWSKA Weronika 2004-09-28 Z/0177/17

TAK

928 NumerPDF 50.50 48.73/16 LKS Vectra Włocławek 2018

196
WIT Kinga 2003-03-14 Z/0907/16

TAK

27 NumerPDF 49.41 48.28/15 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2018

197
WŁOŚCIAŃSKA Patrycja 2003-10-02 Z/4123/17

TAK

19 NumerPDF 50.45 50.45/17 RKS Łódź 2018

198
WOJTAL Martyna 2003-01-19 Z/1925/17

2017

26 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2018

199
WOJTASZEK Aleksandra 2004-11-08 Z/0298/17

TAK

75 NumerPDF 51.00 51.00/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

200
WÓŁKIEWICZ Paulina 2004-04-20 Z/3561/17

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

201
WYRZYKOWSKA Aleksandra 2003-05-16 Z/4628/17

TAK

4 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2018

202
ZABIELSKA Dominika 2003-12-23 Z/1492/17

TAK

98 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2018

203
ZAGÓRSKA Wiktoria 2003-08-01 Z/2285/17

TAK

396 NumerPDF 44.53 44.53/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

204
ZAJĄC Milena 2003-12-13 Z/1928/17

TAK

212 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

205
ZAKRZEWSKA Oliwia 2003-04-03 Z/0721/17

TAK

25 NumerPDF 49.21 49.21/17 MLKS Agros Żary 2018

206
ZAWŁOCKA Anna 2003-06-25 Z/0059/17

2017

343 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

207
ZBICZYŃSKA Kornelia 2004-01-14 Z/1085/16

TAK

63 NumerPDF 52.16 52.16/17 OKLA Ostrołęka 2018

208
ŻAK Gabriela 2004-06-07 Z/3690/17

TAK

95 NumerPDF 46.57 46.57/17 SKS Kusy Kraków 2018

209
ŻURAWSKA Małgorzata 2005-08-12 Z/4638/17

TAK

555 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

 
400 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok