Internetowe zgłoszenia do imprezy: 34. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 01-02.07.2017
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 Z/0009/13

TAK

182 NumerPDF 12.76 12.11/15 STS Pomerania Szczecinek 2017

2
CIBA Kamila 1995-03-29 Z/3200/11

TAK

155 NumerPDF 11.70 11.70/17 OŚ AZS Poznań 2017

3
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

76 NumerPDF 12.39 12.39/17 OKS Skra Warszawa 2017

4
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

88 NumerPDF 12.48 12.39/16 UKS Sprint 2020 Warszawa 2017

5
GOŁĄBEK Klaudia 1995-01-24 Z/2846/11

TAK

122 NumerPDF 12.00 11.97/14 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

6
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

TAK

178 NumerPDF 12.25 12.24/15 MKL Szczecin 2017

7
KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 Z/3170/11

TAK

110 NumerPDF 12.11 11.96/16 KS Podlasie Białystok 2017

8
KASICA Monika 1996-02-09 Z/1665/12

TAK

131 NumerPDF 12.15 12.15/17 SKLA Sopot 2017

9
KŁODAWSKA Karina 1996-08-22 Z/0456/12

TAK

53 NumerPDF 12.34 12.34/17 AZS Łódź 2017

10
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

89 NumerPDF 12.27 12.04/16 UKS Sprint 2020 Warszawa 2017

11
KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 Z/1449/13

TAK

96 NumerPDF 12.50 12.50/17 KS AZS AWF Kraków 2017

12
KURZ Daria 1997-02-23 Z/0019/13

TAK

54 NumerPDF 11.98 11.98/17 AZS Łódź 2017

13
MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 Z/1473/14

TAK

6 NumerPDF 12.27 12.25/15 KS AZS AWF Wrocław 2017

14
OCHOCKA Ewa 1996-01-17 Z/0778/12

TAK

8 NumerPDF 11.76 11.76/17 KS AZS AWF Wrocław 2017

15
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

65 NumerPDF 12.41 12.27/15 AZS-AWF Warszawa 2017

16
RUSINIAK Monika 1996-03-03 Z/1467/12

TAK

80 NumerPDF 12.49 12.30/16 OKS Skra Warszawa 2017

17
ŚWIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 Z/3611/11

TAK

160 NumerPDF 12.49 12.49/17 OŚ AZS Poznań 2017

18
TARAŃ Kinga 1995-08-22 Z/3667/11

TAK

26 NumerPDF 12.36 12.36/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

19
TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 Z/1161/11

TAK

27 NumerPDF 12.11 12.11/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

20
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

TAK

30 NumerPDF 12.31 12.29/15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

21
WOLAK Adrianna 1997-03-01 Z/1109/13

TAK

13 NumerPDF 12.30 12.30/17 KS AZS AWF Wrocław 2017

22
WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 Z/0576/17

TAK

100 NumerPDF 12.75 12.72/16 KS AZS AWF Kraków 2017

23
WRONKA Magdalena 1995-01-01 Z/0310/11

TAK

38 NumerPDF 11.78 11.78/16 KS Agros Zamość 2017

24
ZANDECKA Marika 1995-09-24 Z/0349/16

TAK

161 NumerPDF 12.47 12.47/17 OŚ AZS Poznań 2017

 
100 metrów kobiet PK
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELEŃ Martyna 1996-06-16 Z/1404/12

TAK

101 NumerPDF 13.13 12.65/13 WKS Wawel Kraków 2017

2
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

TAK

18 NumerPDF 12.67 12.67/17 WLKS Wrocław 2017

3
RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 Z/1971/11

TAK

66 NumerPDF 12.66 12.66/17 PK AZS-AWF Warszawa 2017

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 Z/0009/13

TAK

182 NumerPDF 26.09 25.06/15 STS Pomerania Szczecinek 2017

2
CHOJKA Weronika 1997-06-19 Z/1561/13

TAK

1 NumerPDF 25.61 24.74/15 KS AZS AWF Wrocław 2017

3
CIBA Kamila 1995-03-29 Z/3200/11

TAK

155 NumerPDF 24.65 24.17/16 OŚ AZS Poznań 2017

4
CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 Z/0599/12

TAK

171 NumerPDF 25.61 24.19/15 KS AZS UWM Olsztyn 2017

5
CZĘSZ Weronika 1996-04-28 Z/0576/12

TAK

19 NumerPDF 25.74 24.83/15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

6
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

121 NumerPDF 24.87 24.87/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

7
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

76 NumerPDF 24.64 24.64/17 OKS Skra Warszawa 2017

8
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

51 NumerPDF 25.10 24.97/16 AZS Łódź 2017

9
GAJDA Diana 1996-02-01 Z/1786/12

TAK

85 NumerPDF 24.31 24.25/15 SSA Legia 1926 Warszawa 2017

10
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

88 NumerPDF 25.76 25.76/17 UKS Sprint 2020 Warszawa 2017

11
GOŁĄBEK Klaudia 1995-01-24 Z/2846/11

TAK

122 NumerPDF 24.71 24.24/14 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

12
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

TAK

178 NumerPDF 25.03 25.03/17 MKL Szczecin 2017

13
JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 Z/1477/11

TAK

151 NumerPDF 23.81 23.81/17 MKS Baszta Szamotuły 2017

14
KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 Z/3170/11

TAK

110 NumerPDF 24.97 24.62/15 KS Podlasie Białystok 2017

15
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

94 NumerPDF 24.32 24.32/17 KS AZS AWF Kraków 2017

16
KASICA Monika 1996-02-09 Z/1665/12

TAK

131 NumerPDF 25.40 25.40/17 SKLA Sopot 2017

17
KŁODAWSKA Karina 1996-08-22 Z/0456/12

TAK

53 NumerPDF 26.49 25.81/15 AZS Łódź 2017

18
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

89 NumerPDF 24.90 24.61/14 UKS Sprint 2020 Warszawa 2017

19
KURZ Daria 1997-02-23 Z/0019/13

TAK

54 NumerPDF 25.02 25.02/17 AZS Łódź 2017

20
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

TAK

79 NumerPDF 24.34 24.34/17 OKS Skra Warszawa 2017

21
MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 Z/0932/13

TAK

135 NumerPDF 25.16 25.16/17 AZS-AWF Katowice 2017

22
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

126 NumerPDF 24.81 24.74/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

23
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

64 NumerPDF 24.26 24.17/15 AZS-AWF Warszawa 2017

24
OCHOCKA Ewa 1996-01-17 Z/0778/12

TAK

8 NumerPDF 24.21 24.21/17 KS AZS AWF Wrocław 2017

25
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

65 NumerPDF 25.55 25.05/15 AZS-AWF Warszawa 2017

26
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

9 NumerPDF 24.59 24.59/17 KS AZS AWF Wrocław 2017

27
ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 Z/1456/14

TAK

36 NumerPDF 26.04 26.04/17 AZS UMCS Lublin 2017

28
WALAS Joanna 1996-05-18 Z/1069/12

TAK

28 NumerPDF 25.60 25.21/14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

29
WRONKA Magdalena 1995-01-01 Z/0310/11

TAK

38 NumerPDF 23.91 23.91/17 KS Agros Zamość 2017

30
WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 Z/1165/12

TAK

14 NumerPDF 24.59 23.76/14 KS AZS AWF Wrocław 2017

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

60 NumerPDF 56.43 54.78/14 AZS-AWF Warszawa 2017

2
CIESIELSKA Anna 1997-01-10 Z/1639/13

TAK

86 NumerPDF 61.49 59.08/15 UKS Filipides Teresin 2017

3
CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 Z/0599/12

TAK

171 NumerPDF 56.00 54.51/14 KS AZS UWM Olsztyn 2017

4
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

91 NumerPDF 58.66 58.66/17 KS AZS AWF Kraków 2017

5
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

121 NumerPDF 55.03 55.03/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

6
GAJDA Diana 1996-02-01 Z/1786/12

TAK

85 NumerPDF 53.89 53.48/15 SSA Legia 1926 Warszawa 2017

7
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

TAK

93 NumerPDF 52.45 52.45/17 KS AZS AWF Kraków 2017

8
GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 Z/0856/12

TAK

61 NumerPDF 57.14 56.43/16 AZS-AWF Warszawa 2017

9
GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 Z/0105/12

TAK

116 NumerPDF 57.55 57.55/17 MKS Juvenia Białystok 2017

10
JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 Z/1477/11

TAK

151 NumerPDF 53.40 53.40/17 MKS Baszta Szamotuły 2017

11
KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 Z/5014/15

TAK

117 NumerPDF 57.16 56.56/16 MKS Juvenia Białystok 2017

12
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

94 NumerPDF 53.64 53.64/17 KS AZS AWF Kraków 2017

13
KAWALEC Karolina 1997-11-11 Z/0227/13

TAK

134 NumerPDF 57.76 56.69/13 AZS-AWF Katowice 2017

14
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

TAK

79 NumerPDF 55.10 55.10/17 OKS Skra Warszawa 2017

15
MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 Z/0932/13

TAK

135 NumerPDF 55.79 55.79/17 AZS-AWF Katowice 2017

16
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

126 NumerPDF 54.18 54.18/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

17
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

64 NumerPDF 53.02 53.02/17 AZS-AWF Warszawa 2017

18
PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 Z/0799/13

TAK

23 NumerPDF 56.15 54.48/15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

19
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

9 NumerPDF 54.19 52.91/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

20
ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 Z/1456/14

TAK

36 NumerPDF 59.48 58.57/15 AZS UMCS Lublin 2017

21
SAGANIAK Justyna 1995-12-01 Z/0108/11

TAK

58 NumerPDF 54.51 54.51/17 UKS 55 Łódź 2017

22
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

68 NumerPDF 55.72 55.72/17 AZS-AWF Warszawa 2017

23
SUDER Magdalena 1996-03-13 Z/0943/13

TAK

99 NumerPDF 57.92 57.92/17 KS AZS AWF Kraków 2017

24
WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 Z/1165/12

TAK

14 NumerPDF 55.04 53.52/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 Z/0798/13

TAK

107 NumerPDF 2:17.27 2:17.27/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

2
BEKUS Joanna 1997-11-06 Z/1501/14

TAK

47 NumerPDF 2:09.94 2:09.44/15 ZLKL Zielona Góra 2017

3
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

90 NumerPDF 2:08.65 2:08.65/17 KS AZS AWF Kraków 2017

4
GALANT Martyna 1995-01-26 Z/0939/12

TAK

157 NumerPDF 2:03.66 2:03.66/17 OŚ AZS Poznań 2017

5
GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 Z/1234/13

TAK

179 NumerPDF 2:11.39 2:11.39/17 MKL Szczecin 2017

6
INDEKA Sylwia 1997-06-19 Z/0102/13

TAK

140 NumerPDF 2:09.54 2:09.54/17 LKS Pszczyna 2017

7
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

63 NumerPDF 2:08.99 2:08.99/17 AZS-AWF Warszawa 2017

8
KROT Izabela 1997-04-02 Z/0442/13

TAK

158 NumerPDF 2:13.95 2:13.95/17 OŚ AZS Poznań 2017

9
MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 Z/1695/13

TAK

180 NumerPDF 2:14.36 2:11.14/16 MKL Szczecin 2017

10
PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 Z/0799/13

TAK

23 NumerPDF 2:07.42 2:05.67/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

11
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

68 NumerPDF 2:04.38 2:04.38/17 AZS-AWF Warszawa 2017

12
SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 Z/0814/13

TAK

112 NumerPDF 2:11.93 2:09.40/15 KS Podlasie Białystok 2017

13
SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 Z/1218/13

TAK

144 NumerPDF 2:10.82 2:10.82/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2017

14
TOPP Marta 1997-02-13 Z/0201/13

TAK

128 NumerPDF 2:16.66 2:14.72/16 KS Wejher Wejherowo 2017

15
WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 Z/0124/13

TAK

83 NumerPDF 2:12.49 2:11.86/16 RLTL ZTE Radom 2017

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 Z/0798/13

TAK

107 NumerPDF 4:49.91 4:49.91/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

2
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

90 NumerPDF 4:45.75 4:35.41/16 KS AZS AWF Kraków 2017

3
DIAS Magdalena 1997-01-15 Z/0051/13

TAK

132 NumerPDF 4:33.93 4:33.93/17 WKS Flota Gdynia 2017

4
GALANT Martyna 1995-01-26 Z/0939/12

TAK

157 NumerPDF 4:08.81 4:08.81/17 OŚ AZS Poznań 2017

5
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

62 NumerPDF 4:24.30 4:24.30/17 AZS-AWF Warszawa 2017

6
INDEKA Sylwia 1997-06-19 Z/0102/13

TAK

140 NumerPDF 4:18.69 4:18.69/17 LKS Pszczyna 2017

7
KROT Izabela 1997-04-02 Z/0442/13

TAK

158 NumerPDF 4:47.00 4:47.00/17 OŚ AZS Poznań 2017

8
MANDZIUK Ilona 1996-07-09 Z/0887/12

TAK

34 NumerPDF 4:46.87 4:44.24/15 AZS UMCS Lublin 2017

9
MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 Z/1695/13

TAK

180 NumerPDF 4:37.31 4:30.70/16 MKL Szczecin 2017

10
PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 Z/0211/11

TAK

35 NumerPDF 4:29.25 4:28.26/13 AZS UMCS Lublin 2017

11
PYZIK Weronika 1996-05-14 Z/0682/12

TAK

42 NumerPDF 4:23.55 4:23.55/17 LKS Znicz Biłgoraj 2017

12
SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 Z/0814/13

TAK

112 NumerPDF 4:34.22 4:30.96/16 KS Podlasie Białystok 2017

13
SZPOTT Sandra 1996-01-22 Z/0009/12

TAK

164 NumerPDF 4:32.66 4:32.66/17 PLKS Gwda Piła 2017

14
ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 Z/0843/12

TAK

104 NumerPDF 4:54.71 4:43.48/16 WKS Wawel Kraków 2017

15
TOPP Marta 1997-02-13 Z/0201/13

TAK

128 NumerPDF 4:48.33/16 KS Wejher Wejherowo 2017

16
ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 Z/0798/12

TAK

16 NumerPDF 4:34.03 4:34.03/17 KS AZS AWF Wrocław 2017

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BILAWA Karolina 1995-05-12 Z/0666/12

TAK

167 NumerPDF 18:37.28/13 WMLKS Nadodrze Powodowo 2017

2
BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 Z/0397/12

TAK

170 NumerPDF 18:40.95/15 KS AZS UWM Olsztyn 2017

3
CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 Z/4630/11

TAK

70 NumerPDF 17:14.11/16 KS Warszawianka W-wa 2017

4
DIAS Magdalena 1997-01-15 Z/0051/13

TAK

132 NumerPDF 17:30.30 17:30.30/17 WKS Flota Gdynia 2017

5
DYMEK Malwina 1996-06-27 Z/3914/16

TAK

45 NumerPDF 18:54.37 18:54.37/17 KS Team Baryła Gorzów 2017

6
GAWLAK Sara 1996-01-06 Z/0471/12

TAK

148 NumerPDF 19:03.09 18:36.04/15 KS Gwardia Piła 2017

7
GRZELAK Dominika 1997-02-15 Z/0785/14

TAK

130 NumerPDF 17:58.28/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

8
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

62 NumerPDF 16:36.88 16:36.88/17 AZS-AWF Warszawa 2017

9
KONIECZEK Aneta 1997-06-08 Z/0505/13

TAK

168 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2017

10
MANDZIUK Ilona 1996-07-09 Z/0887/12

TAK

34 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2017

11
MYDŁOWSKA Marta 1997-03-10 Z/1181/13

TAK

43 NumerPDF 18:13.22/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

12
PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 Z/0211/11

TAK

35 NumerPDF 16:54.39 16:54.39/17 AZS UMCS Lublin 2017

13
PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 Z/0812/13

TAK

103 NumerPDF 19:36.15 19:21.99/15 WKS Wawel Kraków 2017

14
PRZYJAZNA Anna 1997-07-26 Z/1162/14

TAK

10 NumerPDF 18:53.55 18:45.36/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

15
PYZIK Weronika 1996-05-14 Z/0682/12

TAK

42 NumerPDF 15:59.00 15:59.00/17 LKS Znicz Biłgoraj 2017

16
STACHOWIAK Agnieszka 1996-10-03 Z/0614/12

TAK

49 NumerPDF 18:12.26/15 ZLKL Zielona Góra 2017

17
SZPOTT Sandra 1996-01-22 Z/0009/12

TAK

164 NumerPDF 17:58.24/16 PLKS Gwda Piła 2017

18
ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 Z/1854/11

TAK

139 NumerPDF 17:09.08/16 CKS Budowlani Częstochowa 2017

19
ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 Z/0843/12

TAK

104 NumerPDF 18:39.88 18:39.88/17 WKS Wawel Kraków 2017

20
TRZECIAK Magdalena 1995-04-08 Z/1260/11

TAK

173 NumerPDF 18:09.75/16 KS AZS UWM Olsztyn 2017

21
WERNER Iwona 1997-12-14 Z/1674/13

TAK

169 NumerPDF 19:13.82/15 WMLKS Nadodrze Powodowo 2017

22
ZAJĄC Lidia 1996-06-25 Z/0333/12

TAK

46 NumerPDF 19:10.31/14 LLKS Osowa Sień 2017

23
ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 Z/0798/12

TAK

16 NumerPDF 17:46.44 17:46.44/17 KS AZS AWF Wrocław 2017

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁON Anna 1996-01-10 Z/0005/12

TAK

59 NumerPDF 1.59 1.62/13 AZS-AWF Warszawa 2017

2
BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 Z/1436/13

TAK

108 NumerPDF 1.68 1.68/17 KS Podlasie Białystok 2017

3
BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 Z/1445/12

TAK

109 NumerPDF 1.66 1.66/14 KS Podlasie Białystok 2017

4
DŁUTEK Zofia 1996-04-27 Z/1189/12

TAK

92 NumerPDF 1.70 1.70/13 KS AZS AWF Kraków 2017

5
KONIOR Justyna 1995-11-23 Z/0842/11

TAK

95 NumerPDF 1.80 1.80/15 KS AZS AWF Kraków 2017

6
MORTON Marlena 1995-02-15 Z/3863/11

TAK

22 NumerPDF 1.70 1.70/15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

7
NIEWIEDZIAŁ Magda 1997-04-05 Z/0946/13

TAK

7 NumerPDF 1.65 1.73/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

8
NISZTOR Kinga 1996-07-26 Z/0322/12

TAK

73 NumerPDF 1.56 1.68/12 MLKL Płock 2017

9
STANISŁAWSKA Joanna 1996-02-29 Z/1593/12

TAK

166 NumerPDF 1.70 1.73/13 UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

10
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

40 NumerPDF 1.64 1.64/17 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2017

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HNIDA Paulina 1995-01-10 Z/1303/11

TAK

4 NumerPDF 4.00 4.00/14 KS AZS AWF Wrocław 2017

2
PRZYBYŁA Kamila 1996-05-03 Z/0580/12

TAK

24 NumerPDF 4.30 4.30/15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

3
PUCHAŁKA Agata 1997-04-03 Z/1702/13

TAK

146 NumerPDF 3.42 3.60/16 UKS Olimp Mazańcowice 2017

4
WOJEWÓDZKA Wiktoria 1997-12-22 Z/1258/13

TAK

181 NumerPDF 4.10 4.10/17 OSOT Szczecin 2017

5
WOŹNIAK Anna 1997-06-16 Z/1572/13

TAK

87 NumerPDF 3.20 3.50/16 UKS SMS Warszawa 2017

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 Z/0206/12

TAK

50 NumerPDF 6.23 6.23/17 AZS Łódź 2017

2
FAKA Angelika 1996-01-15 Z/1399/12

TAK

102 NumerPDF 5.98 5.98/17 WKS Wawel Kraków 2017

3
KAZIMIERCZAK Anna 1995-05-20 Z/1778/12

TAK

71 NumerPDF 5.59 5.59/17 KS Warszawianka W-wa 2017

4
KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 Z/1119/13

TAK

52 NumerPDF 5.75 5.75/17 AZS Łódź 2017

5
KURYŁO Joanna 1995-08-16 Z/3313/11

TAK

5 NumerPDF 6.00 6.00/17 KS AZS AWF Wrocław 2017

6
SOBKOWSKA Karolina 1997-02-07 Z/1033/13

TAK

163 NumerPDF 4.97 5.18/16 PLKS Gwda Piła 2017

7
STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 Z/0890/13

TAK

39 NumerPDF 5.72 5.72/17 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2017

8
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

40 NumerPDF 5.68 5.68/17 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2017

9
SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 Z/1019/12

TAK

165 NumerPDF 5.77 6.10/16 SL Olimpia Poznań 2017

10
TARAŃ Kinga 1995-08-22 Z/3667/11

TAK

26 NumerPDF 5.69 5.96/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

11
WŁODARSKA Izabela 1995-02-11 Z/1436/11

TAK

12 NumerPDF 6.23 6.23/17 KS AZS AWF Wrocław 2017

12
WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 Z/0058/11

TAK

69 NumerPDF 5.28 6.05/14 AZS-AWF Warszawa 2017

13
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

114 NumerPDF 6.16 6.22/16 KS Podlasie Białystok 2017

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁON Anna 1996-01-10 Z/0005/12

TAK

59 NumerPDF 10.85 11.15/13 AZS-AWF Warszawa 2017

2
CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 Z/0206/12

TAK

50 NumerPDF 11.88 11.88/17 AZS Łódź 2017

3
GLAPIŃSKA Aleksandra 1997-12-02 Z/1253/13

TAK

57 NumerPDF 12.25 12.56/14 MULKS Żeromski Sieradz 2017

4
KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 Z/1119/13

TAK

52 NumerPDF 12.93 12.93/17 AZS Łódź 2017

5
SOBKOWSKA Karolina 1997-02-07 Z/1033/13

TAK

163 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2017

6
STANISŁAWSKA Joanna 1996-02-29 Z/1593/12

TAK

166 NumerPDF 10.20 11.52/15 UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

7
SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 Z/1019/12

TAK

165 NumerPDF 12.68 13.11/16 SL Olimpia Poznań 2017

8
WALIGÓRA Paulina 1996-02-03 Z/1742/12

TAK

149 NumerPDF 11.35/16 LKLA Krokus Astromal Leszno 2017

9
WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 Z/0058/11

TAK

69 NumerPDF 12.30 12.59/16 AZS-AWF Warszawa 2017

10
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

114 NumerPDF 11.83 12.43/15 KS Podlasie Białystok 2017

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEROWA Rumiana 1995-12-06 Z/1257/12

TAK

81 NumerPDF 13.50 13.51/16 OKS Start Otwock 2017

2
KARDASZ Klaudia 1996-05-02 Z/1449/12

TAK

111 NumerPDF 17.23 17.23/17 KS Podlasie Białystok 2017

3
ŁEPKOWSKA Kinga 1997-04-30 Z/1012/13

TAK

175 NumerPDF 12.24/16 LLKS Pomorze Stargard 2017

4
MIREK Ewa 1997-04-21 Z/1361/13

TAK

138 NumerPDF 13.16 13.16/17 CKS Budowlani Częstochowa 2017

5
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

97 NumerPDF 13.72 14.06/13 KS AZS AWF Kraków 2017

6
SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 Z/1760/12

TAK

11 NumerPDF 13.07 13.42/15 KS AZS AWF Wrocław 2017

7
SZYGOSKA Joanna 1997-12-17 Z/1057/13

TAK

74 NumerPDF 11.49 11.51/16 MLKL Płock 2017

8
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

37 NumerPDF 10.89 10.89/17 KS Agros Zamość 2017

9
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

115 NumerPDF 14.18 14.18/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

10
WITEK Marcelina 1995-06-02 Z/4493/11

TAK

55 NumerPDF 12.72 13.85/16 KS Polanik Piotrków Trybunalski 2017

11
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

TAK

31 NumerPDF 13.02 13.02/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

12
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

TAK

41 NumerPDF 12.23 12.23/17 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2017

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Anna 1996-05-13 Z/1448/13

TAK

33 NumerPDF 44.11 44.11/17 AZS UMCS Lublin 2017

2
FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 Z/1267/12

TAK

147 NumerPDF 43.64 45.61/16 KKL Kielce 2017

3
GRUBBA Aleksandra 1996-06-19 Z/1675/13

TAK

124 NumerPDF 53.90 53.90/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

4
MIREK Ewa 1997-04-21 Z/1361/13

TAK

138 NumerPDF 38.45 38.45/17 CKS Budowlani Częstochowa 2017

5
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

97 NumerPDF 54.10 54.10/17 KS AZS AWF Kraków 2017

6
PABIAN Angelika 1997-01-22 Z/0738/14

TAK

159 NumerPDF 35.96 40.44/16 OŚ AZS Poznań 2017

7
PIERCHAŁA Renata 1996-03-05 Z/0481/12

TAK

98 NumerPDF 34.87 39.05/16 KS AZS AWF Kraków 2017

8
SZYGOSKA Joanna 1997-12-17 Z/1057/13

TAK

74 NumerPDF 32.18 32.92/14 MLKL Płock 2017

9
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

115 NumerPDF 47.20 47.20/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

10
ZABAWSKA Daria 1995-04-16 Z/4129/11

TAK

113 NumerPDF 57.98 60.23/15 KS Podlasie Białystok 2017

11
ZIEŃKOWICZ Agata 1995-12-17 Z/1822/11

TAK

44 NumerPDF 38.83 38.83/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 Z/1267/12

TAK

147 NumerPDF 69.60 69.60/17 KKL Kielce 2017

2
JOŃSKA Adrianna 1997-11-22 Z/1365/13

TAK

137 NumerPDF 51.46 52.66/15 CKS Budowlani Częstochowa 2017

3
KACZMAREK Marika 1996-04-25 Z/1130/12

TAK

152 NumerPDF 64.05 64.05/17 MUKS Kadet Rawicz 2017

4
KOKOWSKA Aleksandra 1995-04-28 Z/3234/11

TAK

145 NumerPDF 62.56 62.56/17 TS AKS Chorzów 2017

5
KORDYKIEWICZ Marta 1996-08-20 Z/1106/12

TAK

20 NumerPDF 53.40 56.47/14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

6
KOŻANOWSKA Magda 1995-05-15 Z/4699/11

TAK

174 NumerPDF 56.42 56.43/16 KS Żak Wałcz 2017

7
KUŹNICKA Adrianna 1997-11-15 Z/0918/13

TAK

142 NumerPDF 50.16 50.54/15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

8
ŁEPKOWSKA Kinga 1997-04-30 Z/1012/13

TAK

175 NumerPDF 63.19 63.19/17 LLKS Pomorze Stargard 2017

9
OCIEPA Barbara 1997-05-21 Z/1010/13

TAK

176 NumerPDF 50.57 50.89/15 LLKS Pomorze Stargard 2017

10
PIONTEK Maria 1997-01-06 Z/1276/13

TAK

56 NumerPDF 43.12 49.71/16 MUKS Park Zduńska Wola 2017

11
ROSIAK Sara 1997-05-11 Z/1085/13

TAK

67 NumerPDF 60.49 60.49/17 AZS-AWF Warszawa 2017

12
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

37 NumerPDF 59.71 59.71/17 KS Agros Zamość 2017

13
ZIEŃKOWICZ Agata 1995-12-17 Z/1822/11

TAK

44 NumerPDF 64.94 64.94/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

14
ZYCER Magdalena 1997-07-21 Z/1011/13

TAK

177 NumerPDF 57.35 57.35/17 LLKS Pomorze Stargard 2017

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDA Julia 1997-08-29 Z/0619/13

TAK

2 NumerPDF 45.92 46.66/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

2
DABULIS Dominika 1996-10-28 Z/1413/12

TAK

120 NumerPDF 47.88 49.46/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

3
GRUBBA Agnieszka 1995-03-23 Z/4723/11

TAK

123 NumerPDF 52.68 52.68/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

4
MARUSZEWSKA Klaudia 1997-08-28 Z/0852/13

TAK

129 NumerPDF 56.24 57.59/16 LKS Jantar Ustka 2017

5
MICKIEWICZ Aleksandra 1995-03-24 Z/3439/11

TAK

17 NumerPDF 42.02 53.07/13 LKS Polkowice 2017

6
NISZTOR Kinga 1996-07-26 Z/0322/12

TAK

73 NumerPDF 36.14/14 MLKL Płock 2017

7
OSTROWSKA Aleksandra 1997-12-19 Z/1394/13

TAK

127 NumerPDF 52.83 56.24/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

8
WALIGÓRA Paulina 1996-02-03 Z/1742/12

TAK

149 NumerPDF 39.17/14 LKLA Krokus Astromal Leszno 2017

9
WITEK Marcelina 1995-06-02 Z/4493/11

TAK

55 NumerPDF 60.98 61.48/16 KS Polanik Piotrków Trybunalski 2017

10
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

TAK

41 NumerPDF 42.63 42.63/17 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2017

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 Z/1671/12

TAK

153 NumerPDF 15.45 14.63/16 OŚ AZS Poznań 2017

2
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

51 NumerPDF 13.95 13.88/16 AZS Łódź 2017

3
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

88 NumerPDF 14.19 14.19/17 UKS Sprint 2020 Warszawa 2017

4
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

89 NumerPDF 14.30 14.30/17 UKS Sprint 2020 Warszawa 2017

5
MORTON Marlena 1995-02-15 Z/3863/11

TAK

22 NumerPDF 13.60 13.60/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

6
SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 Z/3654/11

TAK

105 NumerPDF 13.88 13.75/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

7
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

40 NumerPDF 14.85 14.85/17 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2017

8
TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 Z/1161/11

TAK

27 NumerPDF 14.73 14.73/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

9
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

15 NumerPDF 14.27 14.27/17 KS AZS AWF Wrocław 2017

10
ZALEWSKA Daria 1997-01-20 Z/0212/13

TAK

143 NumerPDF 14.35 14.35/17 MKS-SMS Victoria Racibórz 2017

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAUN Monika 1996-05-04 Z/0601/12

TAK

75 NumerPDF 65.99 63.65/16 MUKS Płock 2017

2
DALKE Helena 1997-01-17 Z/0464/13

TAK

156 NumerPDF 60.30 58.65/15 OŚ AZS Poznań 2017

3
DRABIK Kamila 1997-04-28 Z/1706/13

TAK

82 NumerPDF 63.22 61.70/16 RLTL ZTE Radom 2017

4
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

TAK

93 NumerPDF 56.87 56.87/17 KS AZS AWF Kraków 2017

5
GIERSZEWSKA Martyna 1997-06-13 Z/0707/13

TAK

48 NumerPDF 64.46 64.46/17 ZLKL Zielona Góra 2017

6
GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 Z/0553/12

TAK

77 NumerPDF 62.52 62.52/17 OKS Skra Warszawa 2017

7
GÓRKA Magdalena 1997-12-28 Z/1046/13

TAK

3 NumerPDF 65.02 63.30/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

8
KORZUCH Julia 1995-12-27 Z/0727/12

TAK

141 NumerPDF 60.10 58.87/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

9
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

TAK

78 NumerPDF 62.66 62.34/15 OKS Skra Warszawa 2017

10
KUBEŁ Marta 1995-09-23 Z/4136/11

TAK

21 NumerPDF 61.10 61.10/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

11
MILANOWSKA Beata 1995-07-24 Z/1253/11

TAK

172 NumerPDF 64.73 64.73/17 KS AZS UWM Olsztyn 2017

12
SAGANIAK Justyna 1995-12-01 Z/0108/11

TAK

58 NumerPDF 58.46 58.09/16 UKS 55 Łódź 2017

13
SYROCKA Agata 1996-01-08 Z/1569/12

TAK

25 NumerPDF 63.04 63.04/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

14
WIERNICKA Alicja 1997-08-27 Z/1469/13

TAK

84 NumerPDF 63.52 63.52/17 RLTL ZTE Radom 2017

15
WYSOTA Małgorzata 1997-02-14 Z/1328/13

TAK

150 NumerPDF 64.53 64.53/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2017

 
3000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 Z/4630/11

TAK

70 NumerPDF 10:55.02 10:20.00/16 KS Warszawianka W-wa 2017

2
KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 Z/0479/13

TAK

133 NumerPDF 10:15.97 10:15.97/17 AZS-AWF Katowice 2017

3
KARGOL Katarzyna 1996-02-23 Z/0701/12

TAK

106 NumerPDF 10:42.19/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

4
KONIECZEK Aneta 1997-06-08 Z/0505/13

TAK

168 NumerPDF 9:57.70 9:57.70/17 WMLKS Nadodrze Powodowo 2017

5
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

32 NumerPDF 11:01.23 10:32.37/16 LUKS Start Nakło 2017

6
RODAK Karolina 1997-11-01 Z/0147/14

TAK

72 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2017

7
SMOLARZ Angelika 1995-06-10 Z/2865/11

TAK

162 NumerPDF 12:01.89/16 PLKS Gwda Piła 2017

8
ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 Z/1854/11

TAK

139 NumerPDF 10:24.54/16 CKS Budowlani Częstochowa 2017

9
WERNER Iwona 1997-12-14 Z/1674/13

TAK

169 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2017

10
WOJTYŁA Barbara 1995-12-01 Z/0438/11

TAK

136 NumerPDF 12:19.36/16 AZS-AWF Katowice 2017

11
ZAJĄC Lidia 1996-06-25 Z/0333/12

TAK

46 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2017

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. GÓRKA Magdalena
2. WŁODARSKA Izabela
3. KURYŁO Joanna
4. WOLAK Adrianna
5. WRÓBLEWSKA Zofia
1997
1995
1995
1997
1995
NumerPDF KS AZS AWF Wrocław II

2 1. DALKE Helena
2. BŁASZYK Wiktoria
3. ZANDECKA Marika
4. CIBA Kamila
5. ŚWIERCZYŃSKA Daria
1997
1996
1995
1995
1995
NumerPDF OŚ AZS Poznań

3 1. CUBER Karolina
2. KARAŚ Mariola
3. KOZŁOWSKA Karolina
4. WÓJTOWICZ Magdalena
5. SUDER Magdalena
1997
1996
1997
1995
1996
NumerPDF KS AZS AWF Kraków

4 1. MICHNIEWICZ Aleksandra
2. GRZYMAŁA Eliza
3. SZYDŁOWSKA Aneta
4. KACZMARCZYK Justyna
1997
1996
1995
1997
NumerPDF MKS Juvenia Białystok

5 1. MORTON Marlena
2. TUNIEWICZ Katarzyna
3. WEILAND Natasza
4. CZĘSZ Weronika
1995
1995
1997
1996
NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

6 1. RĘBIŚ Kinga
2. GRZEGORCZYK Karolina
3. BARTOSIEWICZ Natalia
4. PALUCH Justyna
5. WYSZCZELSKA Ewelina
1995
1995
1996
1997
1995
NumerPDF AZS-AWF Warszawa

7 1. DUCHNOWSKA Natalia
2. LUBICKA Aleksandra
3. RUSINIAK Monika
4. KRZYWICKA Magda
5. GŁÓWKA Klaudyna
1996
1996
1996
1996
1996
NumerPDF OKS Skra Warszawa

8 1. OCHOCKA Ewa
2. WRZESIŃSKA Karolina
3. MAŁKOWSKA Paulina
4. PAŁYS Anna
5. CHOJKA Weronika
1996
1997
1997
1995
1997
NumerPDF KS AZS AWF Wrocław

9 1. KŁODAWSKA Karina
2. FLIS Katarzyna
3. KURZ Daria
4. CHACIŃSKA Natalia
1996
1996
1997
1996
NumerPDF AZS Łódź

10 1. KUBEŁ Marta
2. WALAS Joanna
3. SYROCKA Agata
4. ZEZULA Wiktoria
5. PAKUŁA Oliwia
1995
1996
1996
1996
1997
NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL II

 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. CIESIELSKA Karolina
2. BUDZIŁEK Martyna
3. TRZECIAK Magdalena
4. MILANOWSKA Beata
1996
1996
1995
1995
NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn

2 1. CZĘSZ Weronika
2. WEILAND Natasza
3. WASILUK Agata
4. ZEZULA Wiktoria
1996
1997
1997
1996
NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL II

3 1. WALAS Joanna
2. PAKUŁA Oliwia
3. KUBEŁ Marta
4. SYROCKA Agata
1996
1997
1995
1996
NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

4 1. GOŁĄBEK Klaudia
2. DOBEK Anna
3. MOREK Dominika
4. KOŁAKOWSKA Agata
1995
1996
1996
1997
NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk

5 1. DALKE Helena
2. KROT Izabela
3. CHOJNACKA Joanna
4. GALANT Martyna
5. ŚWIERCZYŃSKA Daria
1997
1997
1996
1995
1995
NumerPDF OŚ AZS Poznań

6 1. KAWALEC Karolina
2. KAPAŁA Patrycja
3. MISTERKA Nikoletta
4. WOJTYŁA Barbara
1997
1997
1997
1995
NumerPDF AZS-AWF Katowice

7 1. CUBER Karolina
2. GAWORSKA Aleksandra
3. CHRYCZYK Katarzyna
4. KARAŚ Mariola
5. SUDER Magdalena
1997
1995
1995
1996
1996
NumerPDF KS AZS AWF Kraków

8 1. MICHNIEWICZ Aleksandra
2. GRZYMAŁA Eliza
3. SZYDŁOWSKA Aneta
4. KACZMARCZYK Justyna
1997
1996
1995
1997
NumerPDF MKS Juvenia Białystok

9 1. PAŁYS Anna
2. WRZESIŃSKA Karolina
3. WRÓBLEWSKA Zofia
4. GÓRKA Magdalena
1995
1997
1995
1997
NumerPDF KS AZS AWF Wrocław

10 1. BARTOSIEWICZ Natalia
2. GRZEGORCZYK Karolina
3. SARNA Angelika
4. MURASZEWSKA Dominika
5. KOŁECKA Agata
1996
1995
1997
1995
1996
NumerPDF AZS-AWF Warszawa

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

144 NumerPDF 10.44 10.44/17 WKS Flota Gdynia 2017

2
GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 Z/0148/13

TAK

168 NumerPDF 11.08 10.68/13 OŚ AZS Poznań 2017

3
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

41 NumerPDF 10.52 10.52/17 KS Agros Zamość 2017

4
JANIAK Jakub 1996-12-18 Z/5037/15

TAK

109 NumerPDF 11.21 11.21/17 KS AZS AWF Kraków 2017

5
KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 Z/0531/13

TAK

19 NumerPDF 10.95 10.95/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

6
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

43 NumerPDF 10.37 10.37/17 KS Agros Zamość 2017

7
KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 Z/0558/13

TAK

149 NumerPDF 10.52 10.52/17 AZS-AWF Katowice 2017

8
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

39 NumerPDF 11.23 11.23/17 AZS UMCS Lublin 2017

9
RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 Z/1667/13

TAK

23 NumerPDF 10.89 10.89/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

10
SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 Z/0271/14

TAK

34 NumerPDF 11.08 11.08/16 MUKL Brodnica 2017

11
TALACHA Marcin 1996-05-22 Z/0204/12

TAK

46 NumerPDF 10.71 10.62/15 KS Agros Zamość 2017

12
WASILEWSKI Adam 1996-09-08 Z/0089/13

TAK

136 NumerPDF 11.23 11.01/16 KS Podlasie Białystok 2017

13
WASILEWSKI Artur 1996-09-08 Z/0090/13

TAK

118 NumerPDF 10.66 10.66/17 KS AZS AWF Kraków 2017

14
WIECZOREK Kacper 1997-08-31 Z/0211/13

TAK

155 NumerPDF 10.82 10.74/15 MKS-SMS Victoria Racibórz 2017

15
WOSICKI Józef 1997-12-28 Z/1617/14

TAK

172 NumerPDF 11.12 11.12/17 OŚ AZS Poznań 2017

16
WRÓBEL Krzysztof 1996-02-14 Z/1056/13

TAK

165 NumerPDF 10.81 10.71/15 LUKS Orkan Września 2017

17
ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 Z/0122/14

TAK

100 NumerPDF 10.98 10.98/16 OKS Skra Warszawa 2017

18
ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 Z/0040/12

TAK

29 NumerPDF 10.90 10.80/16 LKS Vectra Włocławek 2017

19
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

120 NumerPDF 10.99 10.99/17 KS AZS AWF Kraków 2017

 
100 metrów mężczyzn PK
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

144 NumerPDF 21.58 21.58/17 WKS Flota Gdynia 2017

2
BUCH Natan 1995-11-06 Z/1522/11

TAK

60 NumerPDF 23.06/14 AZS Łódź 2017

3
CHMIELEWSKI Karol 1996-03-11 Z/0121/13

TAK

95 NumerPDF 22.24 22.04/16 MKS Polonia Warszawa 2017

4
CISZEWSKI Paweł 1995-06-13 Z/4847/11

TAK

199 NumerPDF 22.66 22.66/17 WMLKS Pomorze Stargard 2017

5
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

41 NumerPDF 21.51 21.51/17 KS Agros Zamość 2017

6
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

43 NumerPDF 20.94 20.94/17 KS Agros Zamość 2017

7
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

84 NumerPDF 21.22 21.22/17 AZS-AWF Warszawa 2017

8
KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 Z/0558/13

TAK

149 NumerPDF 21.64 21.64/17 AZS-AWF Katowice 2017

9
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

39 NumerPDF 22.47 22.47/17 PK AZS UMCS Lublin 2017

10
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

44 NumerPDF 21.60 21.60/17 KS Agros Zamość 2017

11
ROLKA Cezary 1995-08-11 Z/1546/12

TAK

189 NumerPDF 22.66 22.66/17 KS AZS UWM Olsztyn 2017

12
RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 Z/1667/13

TAK

23 NumerPDF 22.82 22.30/14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

13
SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 Z/0271/14

TAK

34 NumerPDF 22.25 22.25/17 MUKL Brodnica 2017

14
SENK Marcin 1996-10-03 Z/1601/12

TAK

183 NumerPDF 21.95 21.76/16 UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

15
SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 Z/0378/11

TAK

143 NumerPDF 22.33 21.58/16 SKLA Sopot 2017

16
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

63 NumerPDF 21.30/16 AZS Łódź 2017

17
SYCH Tomasz 1997-04-20 Z/1118/13

TAK

64 NumerPDF 23.25 23.25/17 AZS Łódź 2017

18
TALACHA Marcin 1996-05-22 Z/0204/12

TAK

46 NumerPDF 21.80 21.36/16 KS Agros Zamość 2017

19
WASILEWSKI Artur 1996-09-08 Z/0090/13

TAK

118 NumerPDF 21.71 21.71/17 KS AZS AWF Kraków 2017

20
WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 Z/0895/12

TAK

191 NumerPDF 22.61 22.25/15 KS AZS UWM Olsztyn 2017

21
WRÓBEL Krzysztof 1996-02-14 Z/1056/13

TAK

165 NumerPDF 21.92 21.87/15 LUKS Orkan Września 2017

22
ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 Z/0122/14

TAK

100 NumerPDF 22.29 22.23/16 OKS Skra Warszawa 2017

23
ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 Z/0040/12

TAK

29 NumerPDF 21.93 21.70/16 LKS Vectra Włocławek 2017

24
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

120 NumerPDF 22.13 22.13/17 KS AZS AWF Kraków 2017

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Maksym 1997-01-21 Z/0765/13

TAK

51 NumerPDF 52.78 52.21/15 AZS-AWF Gorzów 2017

2
BIERNAT Grzegorz 1997-12-15 Z/1068/13

TAK

147 NumerPDF 49.73 48.60/15 AZS-AWF Katowice 2017

3
BUCH Natan 1995-11-06 Z/1522/11

TAK

60 NumerPDF 49.83 49.22/14 AZS Łódź 2017

4
CIEJKA Wiktor 1996-12-08 Z/0549/12

TAK

52 NumerPDF 53.15 50.00/15 AZS-AWF Gorzów 2017

5
CISZEWSKI Paweł 1995-06-13 Z/4847/11

TAK

199 NumerPDF 49.33 49.33/17 WMLKS Pomorze Stargard 2017

6
CZARNOCKI Emil 1997-03-25 Z/4805/15

TAK

82 NumerPDF 49.95 49.23/16 AZS-AWF Warszawa 2017

7
DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 Z/3203/11

TAK

61 NumerPDF 46.33 46.33/17 AZS Łódź 2017

8
GOSS Maciej 1995-07-14 Z/1716/12

TAK

108 NumerPDF 49.48 49.47/16 KS AZS AWF Kraków 2017

9
JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 Z/1516/14

TAK

170 NumerPDF 49.35 49.33/16 OŚ AZS Poznań 2017

10
KAPAŁA Dawid 1997-03-15 Z/1041/13

TAK

59 NumerPDF 49.35 47.34/16 ZLKL Zielona Góra 2017

11
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

84 NumerPDF 46.72 46.72/17 AZS-AWF Warszawa 2017

12
MALSKI Paweł 1995-09-05 Z/1442/11

TAK

5 NumerPDF 49.79 48.75/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

13
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

44 NumerPDF 47.99 47.46/16 KS Agros Zamość 2017

14
MROCZEK Kamil 1997-04-26 Z/1117/13

TAK

62 NumerPDF 49.72 47.96/16 AZS Łódź 2017

15
OLCZYK Hubert 1995-02-10 Z/1465/12

TAK

126 NumerPDF 47.81 47.81/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

16
OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 Z/0126/14

TAK

115 NumerPDF 49.66 49.62/16 KS AZS AWF Kraków 2017

17
ROLKA Cezary 1995-08-11 Z/1546/12

TAK

189 NumerPDF 50.23 50.23/17 KS AZS UWM Olsztyn 2017

18
SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 Z/0459/13

TAK

25 NumerPDF 49.57 48.98/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

19
SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 Z/0378/11

TAK

143 NumerPDF 48.25 47.66/15 SKLA Sopot 2017

20
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

63 NumerPDF 46.75 46.37/16 AZS Łódź 2017

21
SYCH Tomasz 1997-04-20 Z/1118/13

TAK

64 NumerPDF 51.48 51.48/17 AZS Łódź 2017

22
SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 Z/0081/13

TAK

117 NumerPDF 49.51 49.51/17 KS AZS AWF Kraków 2017

23
WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 Z/0195/12

TAK

166 NumerPDF 47.95 46.14/16 MUKS Kadet Rawicz 2017

24
WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 Z/0895/12

TAK

191 NumerPDF 51.27 49.99/15 KS AZS UWM Olsztyn 2017

25
WOŚ Wiktor 1996-06-07 Z/1065/12

TAK

161 NumerPDF 50.60 50.60/17 KKL Kielce 2017

26
ZAPARTY Bartosz 1997-09-18 Z/1130/13

TAK

174 NumerPDF 49.37 49.37/17 OŚ AZS Poznań 2017

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 Z/0457/12

TAK

81 NumerPDF 1:52.74 1:48.94/16 AZS-AWF Warszawa 2017

2
BEDNAREK Marcin 1996-09-16 Z/1417/13

TAK

78 NumerPDF 1:58.58 1:58.58/17 AKL Ursynów Warszawa 2017

3
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

72 NumerPDF 1:47.89 1:47.62/16 RKS Łódź 2017

4
BRYLIŃSKI Patryk 1996-01-03 Z/0681/13

TAK

94 NumerPDF 1:56.56 1:55.64/16 MKS Polonia Warszawa 2017

5
CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 Z/4077/11

TAK

50 NumerPDF 1:57.36 1:56.35/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

6
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

122 NumerPDF 1:49.87 1:49.87/17 WKS Wawel Kraków 2017

7
GAŁGAŃSKI Marek 1997-09-02 Z/0745/14

TAK

169 NumerPDF 2:01.41 1:53.87/16 OŚ AZS Poznań 2017

8
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

73 NumerPDF 1:53.27 1:53.27/17 RKS Łódź 2017

9
JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 Z/1090/14

TAK

124 NumerPDF 1:52.83 1:52.83/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

10
KARNICKI Adam 1995-09-01 Z/2356/11

TAK

148 NumerPDF 1:57.51 1:50.27/14 AZS-AWF Katowice 2017

11
KONDEJ Mateusz 1997-02-24 Z/1785/13

TAK

90 NumerPDF 1:55.08 1:55.08/17 GKS Wilga Garwolin 2017

12
KUBICKI Adam 1997-09-28 Z/1508/13

TAK

96 NumerPDF 1:57.79 1:56.12/16 MKS Polonia Warszawa 2017

13
KUC Sławomir 1996-01-24 Z/0674/12

TAK

74 NumerPDF 1:53.28 1:53.28/17 RKS Łódź 2017

14
KULIGA Marcin 1997-01-16 Z/0509/13

TAK

131 NumerPDF 1:51.09 1:50.57/16 KKB MOSiR Krosno 2017

15
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

111 NumerPDF 1:49.59 1:49.59/17 KS AZS AWF Kraków 2017

16
KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 Z/1206/11

TAK

101 NumerPDF 1:51.99 1:50.52/14 OKS Start Otwock 2017

17
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

112 NumerPDF 1:51.46 1:51.46/17 KS AZS AWF Kraków 2017

18
PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 Z/0718/13

TAK

76 NumerPDF 1:54.05 1:54.05/17 SL Salos-Wodna Łódź 2017

19
RADWAŃSKI Patryk 1996-10-04 Z/0592/12

TAK

22 NumerPDF 2:02.62 1:52.82/15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

20
SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 Z/0459/13

TAK

25 NumerPDF 1:57.77 1:57.77/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

21
SOWIK Wojciech 1996-02-12 Z/0068/12

TAK

68 NumerPDF 1:54.44 1:54.44/17 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2017

22
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

65 NumerPDF 1:53.36 1:53.36/17 AZS Łódź 2017

23
WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 Z/0285/12

TAK

175 NumerPDF 1:51.33 1:49.79/15 PLKS Gwda Piła 2017

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

122 NumerPDF 4:26.29/11 WKS Wawel Kraków 2017

2
DRĄG Mateusz 1997-01-07 Z/1218/16

TAK

160 NumerPDF 3:57.35 3:57.35/17 UKS Chromik Mysłowice 2017

3
EBEL Grzegorz 1997-11-28 Z/0270/13

TAK

140 NumerPDF 3:58.15/16 MLKS Baszta Bytów 2017

4
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

73 NumerPDF 3:53.02 3:53.02/17 RKS Łódź 2017

5
KONDEJ Mateusz 1997-02-24 Z/1785/13

TAK

90 NumerPDF 3:54.24 3:54.24/17 GKS Wilga Garwolin 2017

6
KUC Sławomir 1996-01-24 Z/0674/12

TAK

74 NumerPDF 3:51.82 3:51.82/17 RKS Łódź 2017

7
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

111 NumerPDF 3:47.79 3:47.79/17 KS AZS AWF Kraków 2017

8
KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 Z/1206/11

TAK

101 NumerPDF 3:43.46 3:43.46/17 OKS Start Otwock 2017

9
KWIECIŃSKI Bartosz 1997-06-15 Z/0313/14

TAK

56 NumerPDF 4:02.43 4:01.28/16 LLKS Osowa Sień 2017

10
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

112 NumerPDF 3:49.72 3:49.72/17 KS AZS AWF Kraków 2017

11
OSTROWSKI Szymon 1995-10-07 Z/0515/11

TAK

150 NumerPDF 4:02.79 3:59.52/15 LKS Pszczyna 2017

12
PANKRATOW Paweł 1995-04-10 Z/0258/11

TAK

197 NumerPDF 3:56.47 3:51.65/15 MKS Hermes Gryfino 2017

13
PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 Z/0718/13

TAK

76 NumerPDF 3:58.46 3:55.98/16 SL Salos-Wodna Łódź 2017

14
RADWAŃSKI Patryk 1996-10-04 Z/0592/12

TAK

22 NumerPDF 4:31.31 3:55.42/15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

15
SOWIK Wojciech 1996-02-12 Z/0068/12

TAK

68 NumerPDF 3:55.50 3:52.83/16 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2017

16
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

65 NumerPDF 3:47.84 3:47.84/17 AZS Łódź 2017

17
WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 Z/0285/12

TAK

175 NumerPDF 3:57.85 3:51.37/16 PLKS Gwda Piła 2017

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 Z/0759/12

TAK

139 NumerPDF 17:18.90 15:08.38/13 LKS Jantar Ustka 2017

2
CELAK Mateusz 1996-01-10 Z/0823/13

TAK

195 NumerPDF 15:20.16/16 MKL Szczecin 2017

3
CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Z/3015/11

TAK

121 NumerPDF 15:25.60 15:25.60/17 WKS Wawel Kraków 2017

4
DRĄG Mateusz 1997-01-07 Z/1218/16

TAK

160 NumerPDF 15:32.70/16 UKS Chromik Mysłowice 2017

5
EBEL Grzegorz 1997-11-28 Z/0270/13

TAK

140 NumerPDF 15:07.42 15:05.94/15 MLKS Baszta Bytów 2017

6
KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 Z/0819/12

TAK

146 NumerPDF 15:17.27/16 WKS Flota Gdynia 2017

7
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

103 NumerPDF 14:48.94 14:47.20/16 RLTL ZTE Radom 2017

8
KARBOWIAK Kamil 1995-05-02 Z/0597/14

TAK

129 NumerPDF 14:31.52 14:30.51/15 LZS KL Kotwica Brzeg 2017

9
KWIECIŃSKI Bartosz 1997-06-15 Z/0313/14

TAK

56 NumerPDF 15:00.87 15:00.87/17 LLKS Osowa Sień 2017

10
LINKA Kamil 1995-02-02 Z/2062/11

TAK

162 NumerPDF 14:52.10/14 KS Gwardia Piła 2017

11
MISIEWICZ Michał 1995-12-31 Z/1267/11

TAK

86 NumerPDF 15:49.03/15 AZS-AWF Warszawa 2017

12
MRACHACZ Piotr 1997-06-09 Z/0562/13

TAK

153 NumerPDF 15:32.16 15:32.16/17 MKS-MOSM Bytom 2017

13
MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 Z/0418/13

TAK

8 NumerPDF 15:26.71/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

14
NOWAK Dariusz 1997-11-21 Z/0545/13

TAK

192 NumerPDF 16:15.13/16 MKS Truso Elbląg 2017

15
OSTROWSKI Szymon 1995-10-07 Z/0515/11

TAK

150 NumerPDF 15:17.84/16 LKS Pszczyna 2017

16
PANKRATOW Paweł 1995-04-10 Z/0258/11

TAK

197 NumerPDF 14:18.10 14:18.10/17 MKS Hermes Gryfino 2017

17
PIEKIELNY Norbert 1996-03-04 Z/0181/13

TAK

16 NumerPDF 15:20.79/16 UKS Sokół Żmigród 2017

18
PIRÓG Michał 1995-01-10 Z/0444/13

TAK

40 NumerPDF 15:27.83 15:25.81/16 AZS UMCS Lublin 2017

19
POŁEĆ Damian 1997-01-14 Z/1072/13

TAK

158 NumerPDF 15:14.84 15:14.84/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2017

20
PYSZEL Florian 1995-03-24 Z/0205/11

TAK

89 NumerPDF 15:45.23/16 BKS Wataha Warszawa 2017

21
SOWIK Wojciech 1996-02-12 Z/0068/12

TAK

68 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2017

22
SOWIŃSKI Patryk 1996-05-04 Z/0520/12

TAK

190 NumerPDF 14:50.01/16 KS AZS UWM Olsztyn 2017

23
SPUSTEK Marcin 1997-05-21 Z/0547/13

TAK

193 NumerPDF 15:55.16/15 MKS Truso Elbląg 2017

24
STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 Z/0415/13

TAK

75 NumerPDF 14:43.43 14:43.43/17 RKS Łódź 2017

25
SZATECKI Maksymilian 1996-03-23 Z/0010/12

TAK

79 NumerPDF 15:12.29/14 AKL Ursynów Warszawa 2017

26
TABOR Dominik 1995-04-24 Z/0830/11

TAK

123 NumerPDF 15:10.15 15:05.87/15 WKS Wawel Kraków 2017

27
WŁOSTOWSKI Mateusz 1995-12-19 Z/1766/11

TAK

154 NumerPDF 15:39.19 15:17.93/13 MKS-MOSM Bytom 2017

28
ŻOŁNOWSKI Maciej 1997-09-15 Z/0351/14

TAK

186 NumerPDF 16:34.13/15 WMLKS Nadodrze Powodowo 2017

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 Z/4112/11

TAK

48 NumerPDF 2.10 2.12/15 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2017

2
KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 Z/1752/13

TAK

32 NumerPDF 2.26 2.26/17 MKS Inowrocław 2017

3
KOPALA Igor 1997-08-04 Z/0073/13

TAK

130 NumerPDF 2.12 2.16/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

4
KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 Z/1497/13

TAK

38 NumerPDF 2.00 2.05/16 AZS UMCS Lublin 2017

5
NOWICKI Damian 1995-09-27 Z/4118/11

TAK

133 NumerPDF 1.95 2.16/14 KS Podlasie Białystok 2017

6
OLBIŃSKI Adrian 1997-07-29 Z/0317/13

TAK

184 NumerPDF 1.85 1.85/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2017

7
WAWRZYNIAK Dawid 1996-05-20 Z/0099/12

TAK

66 NumerPDF 2.03 2.23/15 MKLA Łęczyca 2017

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BLEJA Marek 1996-05-06 Z/1205/12

TAK

141 NumerPDF 4.60 4.60/17 SKLA Sopot 2017

2
BUDZISZEWSKI Mirosław 1995-03-12 Z/3123/11

TAK

18 NumerPDF 4.60 4.60/15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

3
CHRUSTNY Daniel 1996-04-10 Z/1815/12

TAK

91 NumerPDF 4.40 4.50/15 KS Warszawianka W-wa 2017

4
DŻAMAN Borys 1996-09-17 Z/1331/12

TAK

198 NumerPDF 5.40 5.40/17 OSOT Szczecin 2017

5
JERZY Mateusz 1995-03-29 Z/2159/11

TAK

83 NumerPDF 5.30 5.30/15 AZS-AWF Warszawa 2017

6
KORPIK Dominik 1995-08-01 Z/1834/11

TAK

176 NumerPDF 4.20 4.20/17 SL Olimpia Poznań 2017

7
KUKIEŁKO Igor 1997-06-02 Z/1200/13

TAK

20 NumerPDF 4.60 4.60/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

8
MICHALSKI Michał 1996-12-18 Z/0662/12

TAK

177 NumerPDF 3.80 3.80/15 SL Olimpia Poznań 2017

9
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 Z/0113/13

TAK

77 NumerPDF 4.40 4.60/16 UKS 55 Łódź 2017

10
SWATOWSKI Hubert 1996-04-24 Z/1334/12

TAK

10 NumerPDF 4.60 4.80/14 KS AZS AWF Wrocław 2017

11
SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 Z/1278/13

TAK

92 NumerPDF 4.80 4.80/17 KS Warszawianka W-wa 2017

12
WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 Z/0058/14

TAK

26 NumerPDF 5.00 5.00/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

80 NumerPDF 7.52 7.52/17 AZS-AWF Warszawa 2017

2
BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 Z/4426/11

TAK

14 NumerPDF 7.40 7.40/17 MKS Osa Zgorzelec 2017

3
CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 Z/0307/14

TAK

132 NumerPDF 7.31 7.34/16 KS Podlasie Białystok 2017

4
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

4 NumerPDF 7.33 7.57/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

5
JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

TAK

12 NumerPDF 6.87 6.97/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

6
RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 Z/1565/13

TAK

37 NumerPDF 6.65 7.07/14 UKS Cyprianka 2017

7
RÓŻAŃSKI Paweł 1995-11-10 Z/2056/11

TAK

163 NumerPDF 6.96/16 KS Gwardia Piła 2017

8
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

87 NumerPDF 7.08 7.11/14 AZS-AWF Warszawa 2017

9
WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 Z/1768/13

TAK

107 NumerPDF 7.43/16 WLKS Nowe Iganie 2017

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURZAK Rafał 1996-07-24 Z/0268/12

TAK

2 NumerPDF 14.76 14.76/17 KS AZS AWF Wrocław 2017

2
DUDEK Krzysztof 1995-07-10 Z/1772/11

TAK

157 NumerPDF 15.23 15.23/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2017

3
FARAJ Emil 1995-11-29 Z/0146/11

TAK

98 NumerPDF 14.19 15.23/14 OKS Skra Warszawa 2017

4
JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

TAK

12 NumerPDF 13.49 13.92/14 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

5
KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 Z/1677/12

TAK

104 NumerPDF 15.21 15.21/17 UKS Misiaczki Pruszków 2017

6
KWIECIEŃ Paweł 1997-03-28 Z/0742/14

TAK

171 NumerPDF 14.00 14.51/16 OŚ AZS Poznań 2017

7
MAZAN Sergiusz 1997-09-02 Z/0035/13

TAK

6 NumerPDF 14.11/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

8
POPOWSKI Kamil 1996-01-19 Z/1475/13

TAK

134 NumerPDF 14.31 14.54/16 KS Podlasie Białystok 2017

9
RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 Z/1565/13

TAK

37 NumerPDF 14.54 14.54/17 UKS Cyprianka 2017

10
SACHA Filip 1996-06-25 Z/1284/12

TAK

116 NumerPDF 14.42 15.07/15 KS AZS AWF Kraków 2017

11
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

87 NumerPDF 14.73 14.81/15 AZS-AWF Warszawa 2017

12
WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 Z/1768/13

TAK

107 NumerPDF 15.26 15.36/16 WLKS Nowe Iganie 2017

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 Z/0116/13

TAK

194 NumerPDF 21.51 21.51/17 PKS Gwardia Szczytno 2017

2
KAWKA Bartłomiej 1997-09-01 Z/1642/13

TAK

42 NumerPDF 14.07 14.07/17 KS Agros Zamość 2017

3
ŁABĘCKI Adam 1997-08-04 Z/1563/13

TAK

35 NumerPDF 15.17 15.17/17 UKS Cyprianka 2017

4
MARCHLEWSKI Szymon 1997-12-09 Z/1142/13

TAK

33 NumerPDF 17.25 17.25/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

5
PAROL Jan 1995-11-11 Z/1506/12

TAK

105 NumerPDF 19.33 19.33/17 WLKS Nowe Iganie 2017

6
STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 Z/1657/12

TAK

128 NumerPDF 17.54 18.05/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

7
SZOZDA Mateusz 1997-02-04 Z/0986/13

TAK

11 NumerPDF 14.11 14.11/17 MKL 12 Jelenia Góra 2017

8
WALENDA Michał 1997-07-28 Z/1709/13

TAK

106 NumerPDF 15.19 15.19/17 WLKS Nowe Iganie 2017

9
WROTYŃSKI Marcin 1996-03-11 Z/1594/12

TAK

173 NumerPDF 17.70 17.70/17 OŚ AZS Poznań 2017

10
ZELMA Tomasz 1997-02-06 Z/0532/13

TAK

28 NumerPDF 17.65 17.65/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 Z/0116/13

TAK

194 NumerPDF 56.75 56.75/17 PKS Gwardia Szczytno 2017

2
GIBASZEK Mateusz 1997-03-08 Z/0821/13

TAK

17 NumerPDF 52.60 52.60/17 WKS Śląsk Wrocław 2017

3
JĘDRUSIAK Łukasz 1996-08-12 Z/1158/13

TAK

178 NumerPDF 48.90 49.44/16 UKS 12 Kalisz 2017

4
KAWKA Bartłomiej 1997-09-01 Z/1642/13

TAK

42 NumerPDF 40.68 41.30/15 KS Agros Zamość 2017

5
ŁABĘCKI Adam 1997-08-04 Z/1563/13

TAK

35 NumerPDF 45.15 45.15/17 UKS Cyprianka 2017

6
MARCHLEWSKI Szymon 1997-12-09 Z/1142/13

TAK

33 NumerPDF 51.00 51.00/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

7
MARKOWSKI Łukasz 1995-05-23 Z/4671/11

TAK

102 NumerPDF 41.47 41.47/17 OKS Start Otwock 2017

8
PAROL Jan 1995-11-11 Z/1506/12

TAK

105 NumerPDF 53.21 53.21/17 WLKS Nowe Iganie 2017

9
ROZMARYNOWSKI Patryk 1995-12-25 Z/1821/11

TAK

53 NumerPDF 49.36/16 AZS-AWF Gorzów 2017

10
STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 Z/1657/12

TAK

128 NumerPDF 61.38 64.64/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

11
SZOZDA Mateusz 1997-02-04 Z/0986/13

TAK

11 NumerPDF 42.73 42.73/17 MKL 12 Jelenia Góra 2017

12
WEISS Wojciech 1997-12-24 Z/0320/13

TAK

185 NumerPDF 41.78 41.78/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2017

13
WROTYŃSKI Marcin 1996-03-11 Z/1594/12

TAK

173 NumerPDF 42.88 44.06/16 OŚ AZS Poznań 2017

14
ZELMA Tomasz 1997-02-06 Z/0532/13

TAK

28 NumerPDF 44.05 44.05/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJKOWSKI Łukasz 1997-11-05 Z/0954/14

TAK

137 NumerPDF 57.97 57.97/17 LUKS Atletic Białystok 2017

2
FURTAK Rafał 1995-01-30 Z/4609/11

TAK

49 NumerPDF 57.55 57.55/17 KS Wisła Puławy 2017

3
GÓRSKI Mikołaj 1997-07-13 Z/1267/13

TAK

99 NumerPDF 58.95 58.95/17 OKS Skra Warszawa 2017

4
KOPAŁA Dawid 1996-07-04 Z/1025/12

TAK

13 NumerPDF 51.21 52.40/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

5
KUŹNIAREK Marcin 1996-05-27 Z/1609/12

TAK

67 NumerPDF 50.73 55.08/16 MKS Zduńska Wola 2017

6
LESZCZYŃSKI Artur 1996-08-10 Z/0972/12

TAK

85 NumerPDF 60.26 60.26/17 AZS-AWF Warszawa 2017

7
MUSZYŃSKI Adrian 1997-08-02 Z/1523/13

TAK

21 NumerPDF 58.59 60.24/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

8
PŁÓCIENNIK Marcin 1997-01-10 Z/1751/13

TAK

152 NumerPDF 49.31 52.32/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

9
STASIAK Szymon 1997-08-04 Z/1277/13

TAK

69 NumerPDF 52.91 52.91/17 MUKS Park Zduńska Wola 2017

10
TUZ Damian 1997-07-25 Z/1400/13

TAK

47 NumerPDF 56.28 56.28/17 KS Agros Zamość 2017

11
WRZAŁKOWSKI Kacper 1995-09-20 Z/4366/11

TAK

27 NumerPDF 60.29 62.42/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

80 NumerPDF 57.17 57.39/16 PK AZS-AWF Warszawa 2017

2
BONECKI Bartłomiej 1997-10-11 Z/3528/15

TAK

71 NumerPDF 56.39 57.31/16 RKS Łódź 2017

3
GIEREK Rafał 1996-02-24 Z/0444/12

TAK

97 NumerPDF 72.49 72.49/17 MKS Pułtusk 2017

4
JACH Sebastian 1996-10-08 Z/0904/12

TAK

58 NumerPDF 63.93 63.93/17 ZLKL Zielona Góra 2017

5
KWAŚNIEWSKI Mateusz 1995-07-16 Z/2300/11

TAK

57 NumerPDF 69.71 76.64/16 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

6
MARACH Kamil 1996-02-28 Z/1631/13

TAK

30 NumerPDF 67.22 69.00/16 MKL Toruń 2017

7
MERTKA Wiktor 1997-09-07 Z/1564/13

TAK

36 NumerPDF 67.40 67.40/17 UKS Cyprianka 2017

8
ROZMARYNOWSKI Patryk 1995-12-25 Z/1821/11

TAK

53 NumerPDF 63.50/15 AZS-AWF Gorzów 2017

9
TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 Z/5021/15

TAK

88 NumerPDF 56.16 56.93/15 AZS-AWF Warszawa 2017

10
ZGLENICKI Michał 1997-04-29 Z/1407/13

TAK

31 NumerPDF 58.20 58.92/16 MKL Toruń 2017

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUDKA Marcin 1995-07-26 Z/2572/11

TAK

145 NumerPDF 13.95 13.95/17 WKS Flota Gdynia 2017

2
MENCFEL Marcin 1996-05-04 Z/0758/12

TAK

113 NumerPDF 14.44 14.44/17 KS AZS AWF Kraków 2017

3
MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 Z/1530/12

TAK

7 NumerPDF 15.17 15.02/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

4
MORDYL Jakub 1996-01-15 Z/0696/12

TAK

114 NumerPDF 14.79 14.71/16 KS AZS AWF Kraków 2017

5
PALICKI Maciej 1996-04-22 Z/0931/12

TAK

182 NumerPDF 15.16 15.16/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

6
SCHUBERT Kacper 1995-07-10 Z/3148/11

TAK

24 NumerPDF 13.96 13.96/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

7
SUPROŃ Paweł 1996-03-28 Z/1447/12

TAK

135 NumerPDF 15.40 15.40/17 KS Podlasie Białystok 2017

8
ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 Z/0213/13

TAK

156 NumerPDF 13.90 13.90/17 MKS-SMS Victoria Racibórz 2017

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

1 NumerPDF 53.94 53.62/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

2
GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 Z/0044/13

TAK

142 NumerPDF 52.40/15 SKLA Sopot 2017

3
GOSS Maciej 1995-07-14 Z/1716/12

TAK

108 NumerPDF 53.24 52.43/14 KS AZS AWF Kraków 2017

4
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

3 NumerPDF 53.83 52.94/14 KS AZS AWF Wrocław 2017

5
HAMPEL Ernest 1997-12-03 Z/1122/13

TAK

164 NumerPDF 55.89 53.32/16 LUKS Orkan Września 2017

6
JURCZYK Mariusz 1996-01-10 Z/0179/12

TAK

110 NumerPDF 56.84 53.83/15 KS AZS AWF Kraków 2017

7
LIS Dawid 1996-05-08 Z/0497/12

TAK

93 NumerPDF 56.31 53.47/14 MKS Durasan Płońsk 2017

8
PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 Z/1260/13

TAK

70 NumerPDF 54.85 54.26/16 MULKS MOS Sieradz 2017

9
SOBCZAK Błażej 1996-01-29 Z/1662/12

TAK

127 NumerPDF 54.38 54.38/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

10
SZCZEPANIAK Mateusz 1996-05-20 Z/0257/12

TAK

55 NumerPDF 55.79/15 AZS-AWF Gorzów 2017

11
WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 Z/0064/13

TAK

15 NumerPDF 56.27 56.11/15 SL GKS Olsza Olszyna 2017

12
WOŚ Wiktor 1996-06-07 Z/1065/12

TAK

161 NumerPDF 54.23 54.23/17 KKL Kielce 2017

13
ZACHCIAŁ Adrian 1995-09-30 Z/4593/11

TAK

196 NumerPDF 53.06 53.06/17 MKL Szczecin 2017

14
ZAPARTY Bartosz 1997-09-18 Z/1130/13

TAK

174 NumerPDF 53.71 53.71/17 OŚ AZS Poznań 2017

15
ZIEMBA Maciej 1996-09-30 Z/0149/12

TAK

159 NumerPDF 54.96 54.96/17 TS AKS Chorzów 2017

16
ZIĘBA Szymon</