Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do ośrodków gimnazjalnych LDK!
LDK!, 04.09-31.12.2017
 
100 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KIEDROWICZ Julia 2001-07-21 Z/0721/16

TAK

25 NumerPDF 14.29 13.99/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

2
KIEDROWICZ Natalia 2001-07-21 Z/0722/16

TAK

45 NumerPDF 14.37/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

 
100 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKA Natalia 2002-07-21 Z/0615/15

TAK

1 NumerPDF 13.80 13.65/16 UKL Ósemka Police 2017

2
BIEDRZYCKA Malwina 2003-04-15 Z/0422/17

TAK

100 NumerPDF 13.60 13.60/17 LKS Lubawa 2017

3
CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 Z/0718/16

TAK

26 NumerPDF 13.52 13.52/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

4
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

43 NumerPDF 12.89 12.89/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

5
KARAPETYAN Karolina 2002-04-08 Z/1106/17

TAK

26 NumerPDF 14.75 14.75/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

6
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

34 NumerPDF 13.54 13.29/16 UKL Ósemka Police 2017

7
KSIĄŻEK Julia 2002-04-30 Z/0017/17

TAK

720 NumerPDF 13.06 13.06/17 AML Słupsk 2017

8
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

45 NumerPDF 14.18 14.18/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

9
MAJCHRZAK Samanta 2002-06-15 Z/2607/17

TAK

733 NumerPDF 14.49 14.49/17 AML Słupsk 2017

10
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

71 NumerPDF 12.58 12.58/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

11
ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 Z/0952/16

TAK

466 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

12
TYKARSKA Adrianna 2002-04-04 Z/3339/16

TAK

117 NumerPDF 14.89 13.90/16 LKS Lubawa 2017

13
UZARSKA Julia 2003-05-05 Z/0420/17

TAK

93 NumerPDF 13.30 13.30/17 LKS Lubawa 2017

14
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

35 NumerPDF 14.88 14.88/17 UKL Ósemka Police 2017

 
200 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURDZIŃSKA Martyna 2003-02-04 Z/2398/17

TAK

32 NumerPDF 30.29 30.29/17 UKS Filipides Teresin 2017

 
300 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

5 NumerPDF 48.83 47.66/16 UKL Ósemka Police 2017

2
CIESLIK Laura 2002-03-22 Z/0037/16

TAK

707 NumerPDF 43.33 41.31/16 AML Słupsk 2017

3
ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 2003-09-19 Z/0479/17

TAK

99 NumerPDF 46.84 46.84/17 LKS Lubawa 2017

4
DĄBROWSKA Liwia 2003-01-01 Z/0370/17

TAK

12 NumerPDF 47.77/16 UKS Filipides Teresin 2017

5
EJSMONT Alicja 2003-07-04 Z/1008/17

TAK

36 NumerPDF 44.64 44.64/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

6
FAFIŃSKA Emilia 2003-01-05 Z/0423/17

TAK

124 NumerPDF 44.67 44.67/17 LKS Lubawa 2017

7
KUCHARSKA Bogumiła 2003-07-08 Z/0564/16

TAK

39 NumerPDF 45.41 45.41/17 UKL Ósemka Police 2017

8
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

25 NumerPDF 44.95 44.54/16 UKL Ósemka Police 2017

9
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

28 NumerPDF 49.21 47.94/16 UKL Ósemka Police 2017

10
OLBIŃSKA Emilia 2002-08-17 Z/2909/16

TAK

80 NumerPDF 44.88 44.88/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

11
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

26 NumerPDF 45.60 45.60/17 UKL Ósemka Police 2017

12
ZAWŁOCKA Anna 2003-06-25 Z/0059/17

TAK

343 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2017

 
400 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIARKA Patrycja 2001-01-28 Z/0763/15

TAK

28 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2017

 
600 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHYBKA Aleksandra 2002-11-20 Z/3415/16

TAK

460 NumerPDF 1:50.07 1:50.07/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

2
DOLNA Kamila 2003-04-16 Z/0723/16

TAK

22 NumerPDF 1:54.11 1:54.11/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

3
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

40 NumerPDF 1:41.08 1:41.08/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

4
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

722 NumerPDF 1:45.25 1:45.25/17 AML Słupsk 2017

5
KOTECKA Oliwia 2002-10-08 Z/2844/16

TAK

714 NumerPDF 2:00.36 2:00.36/17 AML Słupsk 2017

6
POLEWIK Marta 2003-09-18 Z/1569/17

TAK

718 NumerPDF 1:53.80 1:53.80/17 AML Słupsk 2017

7
SPITZKA Agnieszka 2002-04-17 Z/0720/16

TAK

44 NumerPDF 1:53.18 1:50.33/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

8
SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 Z/0221/17

TAK

450 NumerPDF 1:50.64 1:50.64/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

9
WROŃSKA Laura 2003-06-11 Z/0421/17

TAK

102 NumerPDF 1:53.03 1:53.03/17 LKS Lubawa 2017

10
ŻUKOWSKA Julia 2003-08-13 Z/1570/17

TAK

711 NumerPDF 2:04.03 2:04.03/17 AML Słupsk 2017

 
800 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FRĄCKOWIAK Oliwia 2001-02-06 Z/1639/15

TAK

464 NumerPDF 2:25.44 2:25.44/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

2
LOT Natalia 2001-04-04 Z/0762/15

TAK

10 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2017

3
MARZENTA Milena 2001-07-09 Z/0152/16

TAK

706 NumerPDF 2:41.4 2:41.4/17 AML Słupsk 2017

 
800 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOCUREK Klaudia 2002-01-29 Z/0920/16

TAK

79 NumerPDF 2:28.69 2:28.69/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEDZIC Daria 2004-03-11 Z/0371/17

TAK

12 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2017

2
KACZMAREK Julia 2002-03-17 Z/1267/17

TAK

78 NumerPDF 3:11.56 3:11.56/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

3
KORCZ Julia 2002-02-08 Z/0954/16

TAK

462 NumerPDF 3:19.16 3:18.97/16 UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

 
1500 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Aleksandra 2002-11-13 Z/2258/17

TAK

721 NumerPDF 1.48 1.48/17 AML Słupsk 2017

2
KAJDAN Amelia 2002-05-28 Z/0953/16

TAK

463 NumerPDF 1.35 1.45/15 UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

3
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.53 1.56/16 AML Słupsk 2017

4
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

453 NumerPDF 1.63 1.63/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

5
WOJCIECHOWSKA Edyta 2003-07-11 Z/0223/17

TAK

455 NumerPDF 1.55 1.55/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZKOWSKA Anastazja 2003-02-27 Z/0917/16

TAK

77 NumerPDF 4.13 4.32/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

2
HLIWA Agnieszka 2002-03-24 Z/0018/17

TAK

705 NumerPDF 4.56 4.56/17 AML Słupsk 2017

3
KAUFMAN Martyna 2003-08-05 Z/0676/17

TAK

703 NumerPDF 4.88 4.88/17 AML Słupsk 2017

4
MOTOWIDŁO Lena 2003-10-06 Z/0677/17

TAK

708 NumerPDF 4.28 4.28/17 AML Słupsk 2017

 
Trójskok K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

115 NumerPDF 11.50 11.50/17 LKS Lubawa 2017

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PILAWSKA Patrycja 2002-01-14 Z/0924/16

TAK

70 NumerPDF 26.66 26.66/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 33.88 33.88/17 AML Słupsk 2017

2
NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 Z/3343/16

TAK

117 NumerPDF 30.00 30.00/17 LKS Lubawa 2017

3
REMUS Zuzanna 2002-08-29 Z/0925/16

TAK

81 NumerPDF 30.11 30.11/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

4
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 36.37 36.37/17 AML Słupsk 2017

 
Siedmiobój K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pięciobój K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3 km chód K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 m chód K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MENCEL Martyna 2001-10-13 Z/3419/16

TAK

472 NumerPDF 30:02.77 30:02.77/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

26 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2017

2
SMOCZYK Aleksandra 2002-03-07 Z/0927/16

TAK

60 NumerPDF 13.78 13.78/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

3
WOJCIECHOWSKA Dominika 2003-03-03 Z/0222/17

TAK

462 NumerPDF 14.49 14.49/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK Zuzanna 2001-05-22 Z/1653/15

TAK

479 NumerPDF 15.91 15.91/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

703 NumerPDF 33.68 33.68/17 AML Słupsk 2017

2
TOMASZEWSKA Julia 2002-08-17 Z/0929/16

TAK

74 NumerPDF 35.15/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORZYCH Adam 2001-03-02 Z/1601/16

TAK

7 NumerPDF 12.26/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

2
CYGAN Michał 2001-07-18 Z/0220/17

TAK

350 NumerPDF 12.18 12.18/17 WKS Wawel Kraków 2017

 
100 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF 11.97 11.97/17 AML Słupsk 2017

2
BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Z/2262/17

TAK

348 NumerPDF 11.85 11.85/17 WKS Wawel Kraków 2017

3
BARAN Kamil 2003-02-03 Z/0069/17

TAK

717 NumerPDF 12.19 12.19/17 AML Słupsk 2017

4
MICHALAK Piotr 2002-06-19 Z/2843/16

TAK

714 NumerPDF 11.41 11.41/17 AML Słupsk 2017

5
PIEKOSZEWSKI Dominik 2003-03-08 Z/0480/17

TAK

95 NumerPDF 12.09 12.09/17 LKS Lubawa 2017

6
STACHOWIAK Michał 2003-08-30 Z/1937/16

TAK

101 NumerPDF 14.05 14.05/17 UKL Ósemka Police 2017

7
ZBIELSKI Łukasz 2003-07-18 Z/1107/17

TAK

22 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

 
200 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁAWUT Damian 2002-08-02 Z/0001/17

TAK

346 NumerPDF 43.13 43.13/17 WKS Wawel Kraków 2017

2
CZAPLEJEWICZ Mikołaj 2002-12-09 Z/0058/17

TAK

352 NumerPDF 44.01 44.01/17 WKS Wawel Kraków 2017

3
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

TAK

22 NumerPDF 39.46 39.46/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

4
GIL Arkadiusz 2002-08-11 Z/0564/17

TAK

713 NumerPDF 42.08 42.08/17 AML Słupsk 2017

5
GROCHAL Jakub 2003-01-04 Z/0060/17

TAK

348 NumerPDF 42.94 42.94/17 WKS Wawel Kraków 2017

6
LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 Z/1369/16

TAK

347 NumerPDF 40.64 40.64/17 WKS Wawel Kraków 2017

7
PABIN Krystian 2003-01-06 Z/0563/16

TAK

100 NumerPDF 41.27 40.94/16 UKL Ósemka Police 2017

8
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

32 NumerPDF 40.14 40.08/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

9
SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 Z/2462/16

TAK

345 NumerPDF 38.84 38.84/17 WKS Wawel Kraków 2017

10
ŚMIGIEL Jan 2002-07-16 Z/0042/16

TAK

704 NumerPDF 38.12 38.12/17 AML Słupsk 2017

11
ŻAKOWSKI Kamil 2002-02-27 Z/5889/15

TAK

232 NumerPDF 38.75 38.75/17 UKS Filipides Teresin 2017

 
400 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBOSZ Jakub 2001-05-30 Z/0034/16

TAK

344 NumerPDF 56.61 56.61/17 WKS Wawel Kraków 2017

2
FILIPIAK Miłosz 2001-03-30 Z/3120/16

TAK

98 NumerPDF 55.75 55.75/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

3
KRAUZE Robert 2001-08-08 Z/2119/17

TAK

22 NumerPDF 57.38 57.38/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

4
SROKA Patryk 2001-09-27 Z/0045/16

TAK

342 NumerPDF 54.54 54.54/17 WKS Wawel Kraków 2017

 
600 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAGIEŁŁO Jacek 2003-11-06 Z/1679/17

TAK

342 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2017

2
JAKUBOWSKI Mateusz 2003-07-02 Z/0424/17

TAK

132 NumerPDF 1:40.03 1:40.03/17 LKS Lubawa 2017

3
JAROSZEWSKI Bartosz 2002-03-29 Z/3347/16

TAK

79 NumerPDF LKS Lubawa 2017

4
KŁOPOTEK-GŁÓWCZEWSKI Patryk 2003-05-28 Z/1005/17

TAK

66 NumerPDF 1:40.38 1:40.38/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

5
KREJNER Mateusz 2002-06-18 Z/5888/15

TAK

218 NumerPDF 1:42.00/16 UKS Filipides Teresin 2017

6
MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 Z/0923/16

TAK

76 NumerPDF 1:51.94/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

7
ŚWIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 Z/0761/15

TAK

230 NumerPDF 1:34.89 1:34.89/17 UKS Filipides Teresin 2017

 
800 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STYŁA Igor 2002-09-14 Z/0928/16

TAK

77 NumerPDF 2:20.39 2:20.39/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKI Maciej 2002-06-26 Z/0805/16

TAK

120 NumerPDF 2:53.37 2:50.15/16 LKS Lubawa 2017

2
CZYŻ Wiktor 2002-12-10 Z/0918/16

TAK

65 NumerPDF 3:09.86/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

3
MAŁOLEPSZY Rafał 2002-11-03 Z/3319/17

TAK

75 NumerPDF LKS Lubawa 2017

4
NIEDZIELA Mateusz 2002-12-17 Z/3342/16

TAK

74 NumerPDF 3:05.82 3:05.82/17 LKS Lubawa 2017

5
SKIRZEWSKI Jędrzej 2002-03-26 Z/0926/16

TAK

61 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2017

6
ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Z/1440/16

TAK

348 NumerPDF 2:44.94 2:44.94/17 WKS Wawel Kraków 2017

 
1500 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIÓŁKOWSKI Adam 2002-10-16 Z/0930/16

TAK

60 NumerPDF 39.17 39.17/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJURSKI Norbert 2004-02-09 Z/0369/17

TAK

210 NumerPDF 25.03/16 UKS Filipides Teresin 2017

2
FICNER Łukasz 2002-01-17 Z/2257/17

TAK

706 NumerPDF 40.11 40.11/17 AML Słupsk 2017

3
FIGGER Marcin 2002-05-07 Z/3341/16

TAK

95 NumerPDF 40.78 40.78/17 LKS Lubawa 2017

4
NAMYSŁ Jan 2002-04-10 Z/2697/16

TAK

78 NumerPDF 48.33 48.33/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

5
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

212 NumerPDF 25.89 25.89/17 UKS Filipides Teresin 2017

6
PRZYBYŁOWSKI Tomasz 2002-06-22 Z/3344/16

TAK

77 NumerPDF 31.57 31.57/17 LKS Lubawa 2017

 
Dziesięciobój M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pięciobój M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5 km chód M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRUSZEWSKI Damian 2003-06-08 Z/1016/17

TAK

10 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2017

 
10000 m chód M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MATUSZEWSKI Piotr 2002-01-23 Z/0921/16

TAK

78 NumerPDF 28.53 28.53/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna