Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa U16. Mityng U20 i U18
BIAŁOGARD, 26.08.2017
 
100 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁADEK Edyta 2000-12-05 Z/2650/16

TAK

27 NumerPDF 15.52 15.52/17 PK UKL Ósemka Police 2017

2
LEWANDOWSKA Anna 2001-05-02 Z/5289/15

TAK

203 NumerPDF 14.03 14.03/17 KL Iskra Białogard 2017

3
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

204 NumerPDF 12.48 12.48/16 KL Iskra Białogard 2017

4
MAŁKIŃSKA Klaudia 2000-07-28 Z/4963/15

TAK

207 NumerPDF 13.56 13.53/15 KL Iskra Białogard 2017

5
POTECKA Daria 1998-11-11 Z/1294/14

TAK

205 NumerPDF 13.16 13.15/16 KL Iskra Białogard 2017

6
STUPAK Zofia 2001-03-26 Z/4964/15

TAK

202 NumerPDF 13.50 13.49/16 KL Iskra Białogard 2017

 
100 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREJZA Martyna 2004-07-17

29 NumerPDF 14.41 14.41/17 PK UKL Ósemka Police 2017

2
DZIMIDOWICZ Julia 2003-04-10 Z/2606/16

TAK

205 NumerPDF 15.06 14.62/16 KL Iskra Białogard 2017

3
KALEMBA Wiktoria 2003-01-12 Z/5303/15

TAK

58 NumerPDF 14.21 14.21/17 UKS Chrobry Międzyzdroje 2017

4
KARWAN Marta 2003-07-09 Z/2121/16

TAK

51 NumerPDF 16.12 16.12/17 UKS Chrobry Międzyzdroje 2017

5
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

34 NumerPDF 13.54 13.29/16 UKL Ósemka Police 2017

6
KRZEMIŃSKA Julia 2004-07-29 Z/3092/17

TAK

292 NumerPDF 13.82 13.82/17 KL Iskra Białogard 2017

7
LENKIEWICZ Justyna 2003-07-02 Z/2596/16

TAK

200 NumerPDF 14.36 14.36/17 KL Iskra Białogard 2017

8
LIPNICKA Julia 2005-04-30

201 NumerPDF 17.48/16 KL Iskra Białogard 2017

9
MNICH Kalina 2004-08-27

37 NumerPDF PK UKL Ósemka Police 2017

10
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

54 NumerPDF 13.65 13.65/17 UKS Chrobry Międzyzdroje 2017

11
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

35 NumerPDF 14.88 14.88/17 UKL Ósemka Police 2017

12
ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2003-08-18 Z/2598/16

TAK

222 NumerPDF 13.54 13.54/17 KL Iskra Białogard 2017

 
300 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOSZ Natalia 2003-04-21 Z/1882/16

TAK

22 NumerPDF 45.73 45.73/17 LŁKB Trucht Łobez 2017

2
KALEMBA Wiktoria 2003-01-12 Z/5303/15

TAK

58 NumerPDF 47.54/16 UKS Chrobry Międzyzdroje 2017

3
KARWAN Marta 2003-07-09 Z/2121/16

TAK

51 NumerPDF 57.11/16 UKS Chrobry Międzyzdroje 2017

4
KUCHARSKA Bogumiła 2003-07-08 Z/0564/16

TAK

39 NumerPDF 45.41 45.41/17 UKL Ósemka Police 2017

5
KUREK Ewelina 2004-11-30

17 NumerPDF 47.33 52.36/16 LŁKB Trucht Łobez 2017

6
LIPNICKA Julia 2005-04-30

201 NumerPDF 54.04 54.04/17 KL Iskra Białogard 2017

7
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

25 NumerPDF 44.95 44.54/16 UKL Ósemka Police 2017

8
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

28 NumerPDF 49.21 47.94/16 UKL Ósemka Police 2017

9
OMYŁA Marika 2004-04-02

16 NumerPDF 49.75 54.69/16 LŁKB Trucht Łobez 2017

10
PACAŁATY Julia 2002-06-06 Z/3065/16

TAK

728 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2017

11
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

26 NumerPDF 45.60 45.60/17 UKL Ósemka Police 2017

12
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

54 NumerPDF 43.77 43.77/17 UKS Chrobry Międzyzdroje 2017

13
WOŹNIAK Rozalia 2004-10-30 Z/2120/16

TAK

57 NumerPDF 57.29/16 UKS Chrobry Międzyzdroje 2017

14
ZARZYKA Zuzanna 2003-08-08

13 NumerPDF 48.44 50.07/16 LŁKB Trucht Łobez 2017

 
400 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŁKIŃSKA Klaudia 2000-07-28 Z/4963/15

TAK

207 NumerPDF 64.01 64.01/17 KL Iskra Białogard 2017

 
600 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBCZYK Nikola 2003-07-21 Z/2597/16

TAK

204 NumerPDF 1:54.11 1:54.11/17 KL Iskra Białogard 2017

2
SABAT Izabela 2004-09-30

225 NumerPDF 1:56.45 1:56.45/17 KL Iskra Białogard 2017

3
SULMIŃSKA Paulina 2002-09-24 Z/1801/16

TAK

15 NumerPDF 1:52.55/16 LŁKB Trucht Łobez 2017

 
800 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSLER Urszula 2002-05-31 Z/1800/16

TAK

19 NumerPDF 3:31.46/16 LŁKB Trucht Łobez 2017

 
1500 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POTECKA Daria 1998-11-11 Z/1294/14

TAK

205 NumerPDF 4.75 5.13/15 KL Iskra Białogard 2017

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KALBARCZYK Jagoda 2003-06-21 Z/2605/16

TAK

203 NumerPDF 4.45 4.45/17 KL Iskra Białogard 2017

2
KRZEMIŃSKA Julia 2004-07-29 Z/3092/17

TAK

292 NumerPDF 4.65 4.65/17 KL Iskra Białogard 2017

3
PACAŁATY Julia 2002-06-06 Z/3065/16

TAK

728 NumerPDF 4.61 4.61/17 STS Pomerania Szczecinek 2017

 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

5 NumerPDF 7.75 7.89/16 UKL Ósemka Police 2017

2
DZIMIDOWICZ Julia 2003-04-10 Z/2606/16

TAK

205 NumerPDF 6.57/16 KL Iskra Białogard 2017

3
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

48 NumerPDF 11.83 11.83/17 MKL Szczecin 2017

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

48 NumerPDF 25.00 25.00/17 MKL Szczecin 2017

2
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

26 NumerPDF 21.93 21.93/17 UKL Ósemka Police 2017

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWŁAS Małgorzata 2003-02-14 Z/2604/16

TAK

206 NumerPDF 30.55 30.55/17 KL Iskra Białogard 2017

 
Pięciobój K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF KL Iskra Białogard 2017

 
3000 m chód kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STĘPIEŃ Wiktoria 2003-05-03 Z/2199/17

TAK

295 NumerPDF KL Iskra Białogard 2017

2
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

730 NumerPDF 13.19 13.19/17 STS Pomerania Szczecinek 2017

3
WOŹNIAK Rozalia 2004-10-30 Z/2120/16

TAK

57 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2017

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

730 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2017

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. ZIÓŁKOWSKA Oliwia
2. KALBARCZYK Jagoda
3. JAKUBCZYK Nikola
4. LENKIEWICZ Justyna
5. GAWŁAS Małgorzata
2003
2003
2003
2003
2003
NumerPDF KL Iskra Białogard

2 1. BURBA Karolina
2. BOREJZA Martyna
3. KUCHARSKA Bogumiła
4. WIECZOREK Agnieszka
5. GŁADEK Edyta
2002
2004
2003
2002
2000
NumerPDF PK UKL Ósemka Police II

3 1. KOMOCKA Julia
2. PRABUCKA Weronika
3. OBERLAN Julia
4. MALICKA Paulina
2002
2003
2002
2002
NumerPDF 53.07 UKL Ósemka Police

 
100 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZKE Maciej 1999-03-26 Z/2245/17

TAK

299 NumerPDF 11.75 11.75/17 KL Iskra Białogard 2017

2
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

TAK

66 NumerPDF 12.43 12.43/17 UKS Chrobry Międzyzdroje 2017

3
SAMORDAK Dawid 2001-12-20 Z/2244/17

TAK

223 NumerPDF 12.32 12.32/17 KL Iskra Białogard 2017

 
100 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBAKO Konrad 2003-08-07 Z/2116/16

TAK

61 NumerPDF 15.55/16 UKS Chrobry Międzyzdroje 2017

2
DWORNIK Kamil 2003-04-10 Z/2117/16

TAK

64 NumerPDF PK UKS Chrobry Międzyzdroje 2017

3
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

723 NumerPDF 11.78 11.78/17 STS Pomerania Szczecinek 2017

4
KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

TAK

216 NumerPDF 12.42 12.42/17 KL Iskra Białogard 2017

5
PALUCH Marcel 2004-09-09 Z/2118/16

TAK

77 NumerPDF 16.71/16 UKS Chrobry Międzyzdroje 2017

6
SAŁAPATEK Jakub 2002-01-30 Z/3307/16

TAK

84 NumerPDF 13.44 13.44/17 KL Iskra Białogard 2017

7
SOBIERAJSKI Kacper 2005-11-25 Z/2437/17

TAK

59 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2017

 
300 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBAKO Konrad 2003-08-07 Z/2116/16

TAK

61 NumerPDF 52.03/16 UKS Chrobry Międzyzdroje 2017

2
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

723 NumerPDF 36.49 36.49/17 STS Pomerania Szczecinek 2017

 
400 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

TAK

66 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2017

2
SZUBARTOWSKI Dominik 1999-12-18 Z/2784/16

TAK

203 NumerPDF 57.15/15 KL Iskra Białogard 2017

 
600 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CACH Łukasz 2002-03-22 Z/5291/15

TAK

212 NumerPDF 1:29.72 1:29.72/17 KL Iskra Białogard 2017

2
DWORNIK Kamil 2003-04-10 Z/2117/16

TAK

64 NumerPDF 1:51.73/16 UKS Chrobry Międzyzdroje 2017

 
800 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PALUCH Marcel 2004-09-09 Z/2118/16

TAK

77 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2017

2
SAŁAPATEK Jakub 2002-01-30 Z/3307/16

TAK

84 NumerPDF 4.85 4.85/17 KL Iskra Białogard 2017

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁADKOWSKI Mateusz 2001-01-05 Z/5135/15

TAK

47 NumerPDF 17.98 17.98/17 MKL Szczecin 2017

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 m chód mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna