Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach 2018
SUWAŁKI, 01-02.06.2018
 
Siedmiobój kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KA¬MIERCZAK Joanna 1998-07-08 Z/0070/14

TAK

243 NumerPDF 4286/17 AZS-AWF Warszawa 2018

2
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 2387 4520/16 UKS LA Basket Warszawa 2018

3
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

526 NumerPDF 5601 5601/18 SKLA Sopot 2018

4
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

237 NumerPDF 3732/17 AZS-AWF Warszawa 2018

5
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

773 NumerPDF 4413/16 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2018

6
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

TAK

994 NumerPDF 4578/16 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2018

 
Siedmiobój K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 Z/0282/15

TAK

17 NumerPDF 5515/17 KS Polonia Pasłęk 2018

2
CHWAŁEK Agnieszka 1999-11-28 Z/0192/15

TAK

145 NumerPDF 4336/17 KS Gwardia Piła 2018

3
DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

79 NumerPDF 4526 4526/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

4
GˇSIEWSKA Natalia 2000-09-29 Z/3923/15

TAK

91 NumerPDF 2881 2881/18 MKS Pułtusk 2018

5
JANIK Emilia 2000-12-12 Z/5145/15

TAK

99 NumerPDF 3026 3026/18 KS Komunalni Sanok 2018

6
JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 3906 3906/18 UKS LA Basket Warszawa 2018

7
KOLTERMAN Dominika 1999-05-09 Z/0283/15

TAK

521 NumerPDF SKLA Sopot 2018

8
KULESZA Kalina 1999-07-04 Z/4018/15

TAK

160 NumerPDF 3405 3729/17 UKS LA Basket Warszawa 2018

9
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

1 NumerPDF 4454 4454/18 UKS Sokół Węgorzewo 2018

10
PILARSKA Paulina 2000-03-10 Z/0772/15

TAK

774 NumerPDF 3332 3332/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2018

11
STETTNER Karolina 2000-02-27 Z/6396/15

TAK

22 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2018

12
TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 Z/3655/15

TAK

523 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2018

13
WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 Z/5149/15

TAK

51 NumerPDF 3908 3908/18 KS Komunalni Sanok 2018

 
Pięciobój K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWSKA Paula 2004-03-03 Z/3094/17

TAK

111 NumerPDF 2385 2385/18 MKS Syrena Warszawa 2018

2
BIELSKA Oliwia 2003-05-26 Z/2052/17

TAK

35 NumerPDF 2439 2439/18 KS Wejher Wejherowo 2018

3
BOGUCKA Jagoda 2003-08-10 Z/2172/17

TAK

91 NumerPDF 2540 2540/18 UKS-MOS Opole 2018

4
CHOLIŃSKA Oliwia 2004-05-06 Z/0211/18

TAK

105 NumerPDF 1646 1646/18 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

5
CHWEDORCZUK Kamila 2003-08-19 Z/0206/18

TAK

108 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

6
GÓRNA Barbara 2003-01-28 Z/3728/18

TAK

103 NumerPDF 1267 1267/18 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

7
GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 Z/0208/18

TAK

101 NumerPDF 1188 1188/18 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

8
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

38 NumerPDF 2362 2362/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

9
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

150 NumerPDF 2822 2822/18 WKS ¦l±sk Wrocław 2018

10
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

228 NumerPDF KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

11
KRZYWDZIŃSKA Marta 2003-02-04 Z/3730/18

TAK

115 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

12
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

13 NumerPDF 2662 2662/18 WLKS Wrocław 2018

13
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 2675/17 AML Słupsk 2018

14
MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 Z/0666/17

TAK

130 NumerPDF 2455/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

15
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

33 NumerPDF 2720 2720/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

16
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

20 NumerPDF 2794/17 MKS Sambor Tczew 2018

17
WITEK Martyna 2004-09-20 Z/0839/18

TAK

116 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

18
ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 Z/1183/18

TAK

109 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

19
ŻYGO Paulina 2004-04-26 Z/3828/17

TAK

25 NumerPDF 2098 2098/18 KS Wejher Wejherowo 2018

 
Dziesięciobój mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

261 NumerPDF 7348 7358/17 AZS-AWF Warszawa 2018

2
FRY¦NY Artur 1998-06-12 Z/1038/14

TAK

8 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2018

3
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

267 NumerPDF 7091/15 AZS-AWF Warszawa 2018

4
OLBIŃSKI Adrian 1997-07-29 Z/0317/13

TAK

28 NumerPDF 3399 5423/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

5
OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 Z/0602/13

TAK

641 NumerPDF 6388/17 WKS ¦l±sk Wrocław 2018

 
Dziesięciobój M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

158 NumerPDF 6438 6438/18 UKS LA Basket Warszawa 2018

2
DOMAŃSKI Emil 1999-06-09 Z/2146/15

TAK

137 NumerPDF 5583/17 KS Gwardia Piła 2018

3
KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 Z/2467/15

TAK

34 NumerPDF 5312 5312/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

4
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

43 NumerPDF 4254 4254/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

5
MACIERZYŃSKI Łukasz 1999-05-08 Z/1804/17

TAK

270 NumerPDF 4640/17 AZS-AWF Warszawa 2018

6
PEPLIŃSKI Kacper 1999-04-07 Z/5121/15

TAK

22 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2018

7
¦WIˇĆ Paweł 1999-03-24 Z/1924/16

TAK

191 NumerPDF 4949/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

8
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

41 NumerPDF 4407 4407/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

 
Pięciobój M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

31 NumerPDF 2638/17 KS Wejher Wejherowo 2018

2
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

49 NumerPDF 2301 2301/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

3
GRZENKOWICZ Marcel 2003-02-23 Z/1538/16

TAK

35 NumerPDF 2365 2365/18 KS Wejher Wejherowo 2018

4
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

13 NumerPDF 2983 2983/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

5
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

34 NumerPDF 3413 3413/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018