Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng lekkoatletyczny
BIELSKO-BIAŁA, 27.05.2017
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLAR Julia 2000-09-13 Z/2273/16

TAK

936 NumerPDF 13.39 13.39/17 MUKS SZS Cieszyn 2017

2
CIEŚLAR Noemi 1998-05-12 Z/4379/15

TAK

942 NumerPDF 13.08 12.93/16 MUKS SZS Cieszyn 2017

3
GRĘDA Oliwia 2001-04-10 Z/4414/15

TAK

8 NumerPDF 14.09 14.09/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

4
JABŁOŃSKA Julia 1999-04-08 Z/4713/15

TAK

106 NumerPDF 12.95/15 RMKS Rybnik 2017

5
LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 Z/4618/15

TAK

948 NumerPDF 13.30 13.30/17 MUKS SZS Cieszyn 2017

6
LIGĘZA Gabriela 2001-06-28 Z/4406/15

TAK

49 NumerPDF 14.36 14.36/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

7
PASOŃ Wiktoria 2001-12-20 Z/3473/15

TAK

6 NumerPDF 15.50 14.43/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

8
SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 Z/2394/15

TAK

12 NumerPDF 13.39 13.39/17 MOSM Tychy 2017

9
SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 Z/2252/16

TAK

939 NumerPDF 13.42 13.42/17 MUKS SZS Cieszyn 2017

10
ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 Z/0458/17

TAK

22 NumerPDF 13.85 13.85/17 MOSM Tychy 2017

11
TURKOWSKA Alicja 2001-12-12 Z/3477/15

TAK

64 NumerPDF 14.42 14.37/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRANDYK Iwona 1994-01-12 Z/3235/11

TAK

104 NumerPDF 26.33/10 TS AKS Chorzów 2017

2
CIEŚLAR Julia 2000-09-13 Z/2273/16

TAK

936 NumerPDF 27.23 27.23/17 MUKS SZS Cieszyn 2017

3
CIEŚLAR Noemi 1998-05-12 Z/4379/15

TAK

942 NumerPDF 26.52 26.07/16 MUKS SZS Cieszyn 2017

4
GRĘDA Oliwia 2001-04-10 Z/4414/15

TAK

8 NumerPDF 32.16/14 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

5
JAUERNIG Karolina 1999-02-26 Z/3187/15

TAK

116 NumerPDF 26.77/16 TS AKS Chorzów 2017

6
LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 Z/4618/15

TAK

948 NumerPDF 27.07 27.07/17 MUKS SZS Cieszyn 2017

7
LIGĘZA Gabriela 2001-06-28 Z/4406/15

TAK

49 NumerPDF 29.81 29.81/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

8
OLSZAK Karolina 1999-09-12 Z/4573/15

TAK

113 NumerPDF 27.12/15 TS AKS Chorzów 2017

9
WOWRA Klaudia 1998-06-04 Z/4714/15

TAK

116 NumerPDF 26.61/16 RMKS Rybnik 2017

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLAR Katarzyna 1999-11-22 Z/0530/15

TAK

945 NumerPDF 59.19/16 MUKS SZS Cieszyn 2017

2
KUBOSZEK Marta 2001-12-15 Z/0901/17

TAK

5 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

3
LIPKA Barbara 2000-11-12 Z/0763/16

TAK

946 NumerPDF 67.08/16 MUKS SZS Cieszyn 2017

4
ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 Z/0531/15

TAK

949 NumerPDF 58.44/16 MUKS SZS Cieszyn 2017

5
ZWIAS Justyna 1999-08-19 Z/1733/15

TAK

939 NumerPDF 61.68/16 MUKS SZS Cieszyn 2017

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DRAGAN Justyna 2000-01-16 Z/4332/15

TAK

419 NumerPDF 1.55 1.55/15 TL Pogoń Ruda Śląska 2017

2
MAREK Julia 2001-06-18 Z/4405/15

TAK

9 NumerPDF 1.48/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

3
SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 Z/4411/15

TAK

2 NumerPDF 1.45/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCAR Martyna 2004-03-30

77 NumerPDF MKS Ustroń 2017

2
CHAMOT Maja 2003-10-16 Z/3368/15

TAK

36 NumerPDF 3.25 3.31/16 MKS Ustroń 2017

3
CHOLEWA Akeksandra 2003-09-25

11 NumerPDF MKS Ustroń 2017

4
CHRAPEK Kamila 2003-09-24 Z/1613/16

TAK

12 NumerPDF 2.40 2.41/16 MKS Ustroń 2017

5
GÓNIAK Kamila 2001-02-21

412 NumerPDF 2.60 2.60/17 AZS UMCS Lublin 2017

6
GÓRNY Kinga 2002-04-26 Z/3371/15

TAK

16 NumerPDF 3.20 3.20/16 MKS Ustroń 2017

7
HYRNIK Anna 2000-03-06 Z/3370/15

TAK

44 NumerPDF 1.80 2.72/16 MKS Ustroń 2017

8
JAKUBASZEK Emilia 2000-04-05 Z/2454/17

TAK

415 NumerPDF 2.40 2.40/17 AZS UMCS Lublin 2017

9
KOT Anna 1999-02-08 Z/1610/16

TAK

428 NumerPDF 3.00 3.00/17 AZS UMCS Lublin 2017

10
KRĘPECKA Aleksandra 2001-09-19 Z/1445/16

2016

410 NumerPDF 2.35/16 AZS UMCS Lublin 2017

11
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

103 NumerPDF 3.50 3.72/15 AZS UMCS Lublin 2017

12
MARCINEK Natalia 2000-09-30 Z/2517/17

TAK

418 NumerPDF 2.40 2.40/17 AZS UMCS Lublin 2017

13
ŻÓŁKIEWSKA Jagoda 1998-08-15 Z/0783/15

TAK

419 NumerPDF 3.00 3.30/15 AZS UMCS Lublin 2017

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAREK Julia 2001-06-18 Z/4405/15

TAK

9 NumerPDF 4.42/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

2
POKORSKA Matylda 2004-03-26

26 NumerPDF 3.96 3.96/17 MOSM Tychy 2017

3
SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 Z/2394/15

TAK

12 NumerPDF 5.09/16 MOSM Tychy 2017

4
SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 Z/2252/16

TAK

939 NumerPDF 4.53 4.53/17 MUKS SZS Cieszyn 2017

5
SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 Z/4411/15

TAK

2 NumerPDF 4.49/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

6
SZYMURA Natalia 1999-05-23 Z/4712/15

TAK

101 NumerPDF 4.33/13 RMKS Rybnik 2017

7
ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 Z/0458/17

TAK

22 NumerPDF 4.62 4.67/16 MOSM Tychy 2017

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUMBAR Karolina 1997-06-25 Z/0951/13

TAK

33 NumerPDF 32.53 34.58/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

2
GARZEŁ Sonia 2000-05-27 Z/2798/15

TAK

342 NumerPDF 25.55 25.55/17 WKS Wawel Kraków 2017

3
KRÓL Magdalena 2000-11-21 Z/2801/15

TAK

346 NumerPDF 31.32 31.32/17 WKS Wawel Kraków 2017

4
MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 Z/2380/15

TAK

79 NumerPDF 32.52 32.52/17 2017

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NAWROT Natalia 2002-08-30 Z/1608/16

TAK

65 NumerPDF 34.20 34.20/17 2017

2
WYDERKA Izabela 2002-01-24 Z/1577/16

TAK

11 NumerPDF 2017

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PERCZAK Błażej 1998-01-06 Z/2028/16

TAK

8 NumerPDF 12.45 12.37/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

2
ROKITKA Szymon 1996-04-26

26 NumerPDF 11.85/14 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

3
SIKORSKI Jakub 2001-09-01 Z/4779/15

TAK

57 NumerPDF 11.42 11.18/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

4
WALCZAK Patryk 1998-05-04 Z/0881/14

TAK

12 NumerPDF 11.27/16 MOSM Tychy 2017

5
ZIEN Kamil 2001-08-14

4 NumerPDF 12.27/16 MOSM Tychy 2017

6
ŻACZEK Daniel 1997-11-08 Z/3089/15

TAK

13 NumerPDF 11.16/16 MOSM Tychy 2017

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWSKI Kacper 2000-11-23

164 NumerPDF 23.87 23.87/17 RMKS Rybnik 2017

2
CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 Z/0474/14

TAK

55 NumerPDF 23.82/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

3
CZADER Hubert 2000-07-30 Z/3467/15

TAK

77 NumerPDF 24.75 24.01/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

4
KAPINOS Radosław 2000-07-09 Z/3470/15

TAK

12 NumerPDF 24.74/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

5
PERCZAK Błażej 1998-01-06 Z/2028/16

TAK

8 NumerPDF 24.71 24.71/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

6
ROKITKA Szymon 1996-04-26

26 NumerPDF 23.65 23.29/14 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

7
SIKORSKI Jakub 2001-09-01 Z/4779/15

TAK

57 NumerPDF 23.26 23.26/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

8
WALCZAK Patryk 1998-05-04 Z/0881/14

TAK

12 NumerPDF 23.09 22.47/16 MOSM Tychy 2017

9
ZIEN Kamil 2001-08-14

4 NumerPDF 24.59 24.59/17 MOSM Tychy 2017

10
ŻACZEK Daniel 1997-11-08 Z/3089/15

TAK

13 NumerPDF 22.66 22.51/16 MOSM Tychy 2017

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PALA Jakub 2001-06-04 Z/1844/17

TAK

29 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

2
ŚLIWKA Oskar 2001-08-21 Z/3479/15

TAK

26 NumerPDF 60.99/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALICKI Jakub 1998-04-22 Z/1692/16

TAK

22 NumerPDF 2:10.00 2:10.00/17 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

2
CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 Z/6395/15

TAK

666 NumerPDF 2:01.77 2:01.77/17 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

3
LEGIERSKI Mikołaj 1999-10-03 Z/1546/16

TAK

941 NumerPDF 2:11.65 2:09.81/16 MUKS SZS Cieszyn 2017

4
LIZUREJ Kacper 2001-02-05 Z/4318/15

2016

137 NumerPDF 2:28.06/16 RMKS Rybnik 2017

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJDUK Paweł 1999-09-28 Z/1068/17

TAK

41 NumerPDF 4:12.50 TL ROW Rybnik 2017

2
KUDYK Samuel 2001-02-05 Z/3174/16

TAK

3 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2017

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHLEBISZ Dawid 2000-02-15 Z/1750/16

TAK

415 NumerPDF 1.83 1.86/16 TL Pogoń Ruda Śląska 2017

2
WĄSEK Emanuel 2001-06-09 Z/3872/16

TAK

7777 NumerPDF 1.91 1.91/17 MKS Żywiec 2017

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 Z/0474/14

TAK

55 NumerPDF 2.70 2.70/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

2
SOBCZYK Radosław 1998-06-08 Z/0328/14

TAK

33 NumerPDF 4.45 4.50/16 MKS Ustroń 2017

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDEK Krzysztof 1995-07-10 Z/1772/11

TAK

416 NumerPDF 7.29 7.40/15 TL Pogoń Ruda Śląska 2017

2
JAWORSKI Wiktor 2000-08-03 Z/5907/15

TAK

411 NumerPDF 5.58 6.13/16 TL Pogoń Ruda Śląska 2017

3
KOSOWSKI Kamil 2001-03-31 Z/4893/15

2016

141 NumerPDF 5.40 5.40/17 RMKS Rybnik 2017

4
KUSTRA Piotr 1994-02-21 Z/3983/11

TAK

61 NumerPDF 6.58 6.89/13 TL ROW Rybnik 2017

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOROSZ Kacper 1998-12-30

415 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2017

2
FURTAS Filip 1998-04-25 Z/1710/16

TAK

415 NumerPDF 10.52 10.79/16 AZS UMCS Lublin 2017

3
TUROS Piotr 1999-07-17 Z/1852/16

TAK

414 NumerPDF 11.81 11.81/17 AZS UMCS Lublin 2017

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAŁĘSKI Piotr 1999-04-08 Z/3968/15

TAK

344 NumerPDF 32.98 32.98/17 WKS Wawel Kraków 2017

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WĘGRZYK Michał 2001-01-22 Z/4322/15

2016

144 NumerPDF 44.18 44.18/17 RMKS Rybnik 2017

2
ZEGZDA Szymon 2001-01-19 Z/0033/16

TAK

348 NumerPDF 32.11 32.11/17 WKS Wawel Kraków 2017

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 Z/1609/16

TAK

79 NumerPDF 41.10 41.10/17 2017

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WĄSIK Jakub 1999-06-21 Z/1018/16

TAK

11 NumerPDF 43.71 43.71/17 LKS Brzezina Osiek 2017

2
ZAŁĘSKI Piotr 1999-04-08 Z/3968/15

TAK

344 NumerPDF 27.58 27.58/17 WKS Wawel Kraków 2017

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZEGZDA Szymon 2001-01-19 Z/0033/16

TAK

348 NumerPDF 44.88 44.88/17 WKS Wawel Kraków 2017

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna