Internetowe zgłoszenia do imprezy: Memoriał Wilhelma Nowickiego i Józefa Wiatrowskiego
ZGORZELEC, 29.04.2017
 
60 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOZOWIEC Zofia 2002-08-07 Z/0249/17

TAK

426 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

2
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

TAK

22 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

3
DUBIŃSKA Anna 2000-02-10 Z/0401/17

TAK

7 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2017

4
DYDUCH Kornelia 2001-08-17 Z/3139/15

TAK

74 NumerPDF 8.75/15 LKS Górnik Wałbrzych 2017

5
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

463 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

6
GˇSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

10 NumerPDF 8.22/16 MKS MOS Wrocław 2017

7
GUZOWSKA Karolina 2005-04-01

33 NumerPDF 9.79/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

8
HOROSZKIEWICZ Julia 2000-05-17 Z/0581/17

TAK

78 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

9
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

10
KLIMOWICZ Małgorzata 2000-07-27 Z/0544/17

TAK

458 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

11
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

122 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2017

12
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

476 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

13
ŁAPCZYŃSKA Kamila 2001-11-08 Z/6262/15

2016

15 NumerPDF 8.59/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

14
MAKUCH Maria 2002-10-05 Z/0887/16

TAK

49 NumerPDF 8.80/16 MKS MOS Wrocław 2017

15
MAŁANIAK Marta 2002-03-29 Z/0454/16

TAK

15 NumerPDF 9.14/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

16
MITER Martyna 2002-09-09 Z/0413/16

TAK

51 NumerPDF 9.31/16 MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

17
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

35 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

18
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25

33 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

19
PRZYSTARZ Magdalena 2001-07-09 Z/2501/15

TAK

55 NumerPDF 8.49/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

20
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

471 NumerPDF 8.89/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

21
SIONEK Urszula 2002-01-16 Z/0883/16

TAK

51 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

22
SZWED Weronika 2000-05-17 Z/1138/15

TAK

19 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2017

23
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

7 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2017

24
WYSOTA Karolina 2000-10-02 Z/2466/15

TAK

402 NumerPDF 8.45/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

25
ŻUK Aleksandra 2000-04-08

445 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

 
150 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALASZCZUK Julia 1998-10-15 Z/0359/16

TAK

78 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

2
BĘBACZ Justyna 2002-01-05 Z/0873/16

TAK

517 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

3
BOROWSKA Natalia 2000-10-23 Z/0582/17

TAK

77 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

4
BRZOZOWIEC Zofia 2002-08-07 Z/0249/17

TAK

426 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

5
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

TAK

509 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

6
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

TAK

22 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

7
CZARNOWSKA Martyna 2001-11-27 Z/3142/15

TAK

70 NumerPDF 19.36/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

8
DYDUCH Kornelia 2001-08-17 Z/3139/15

TAK

74 NumerPDF 21.02/15 LKS Górnik Wałbrzych 2017

9
GˇSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

10 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

10
GORA Eliza 2000-08-26 Z/3256/15

TAK

513 NumerPDF 20.44/16 MKS MOS Wrocław 2017

11
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

69 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

12
HOROSZKIEWICZ Julia 2000-05-17 Z/0581/17

TAK

78 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

13
JAKIEL Jowita 2001-07-05

15 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

14
KACZOR Weronika 2002-01-30 Z/0128/16

TAK

451 NumerPDF 22.58/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

15
KANIKOWSKA Weronika 2003-03-31 Z/1207/17

TAK

42 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

16
KLIMOWICZ Małgorzata 2000-07-27 Z/0544/17

TAK

458 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

17
KO¦CIELNA Monika 2001-04-10 Z/3397/15

TAK

48 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

18
KRZYWICKA Manuela 2002-09-13 Z/1640/17

TAK

438 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

19
KUMOSZ Wiktoria 2002-05-07 Z/1639/17

TAK

11 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

20
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

122 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2017

21
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

7 NumerPDF LKS Polkowice 2017

22
ŁAPCZYŃSKA Kamila 2001-11-08 Z/6262/15

2016

15 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

23
ŁASKA Aleksandra 2000-12-18 Z/1082/15

TAK

74 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

24
MARCINÓW Wiktoria 2002-03-31 Z/2329/16

TAK

11 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

25
MITER Martyna 2002-09-09 Z/0413/16

TAK

51 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

26
M¦CISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

33 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

27
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

35 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

28
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

62 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

29
RAKOWIEC Kamila 2001-02-01 Z/2292/15

2016

112 NumerPDF 20.04/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

30
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

471 NumerPDF 19.96/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

31
SMOLEŃ Sylwia 1999-09-28 Z/3621/15

TAK

54 NumerPDF 22.29/15 MKS MOS Wrocław 2017

32
SZPAK Laura 2002-12-26 Z/1769/17

TAK

438 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

33
SZWED Weronika 2000-05-17 Z/1138/15

TAK

19 NumerPDF 19.89/16 MKS Szerszeń Bogatynia 2017

34
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

5 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2017

35
WOŁOSZYN Julia 2001-06-24 Z/1171/15

TAK

30 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

36
WYSOTA Karolina 2000-10-02 Z/2466/15

TAK

402 NumerPDF 19.57/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

37
ŻUK Aleksandra 2000-04-08

445 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALASZCZUK Julia 1998-10-15 Z/0359/16

TAK

78 NumerPDF 48.94/16 MKS MOS Wrocław 2017

2
BĘBACZ Justyna 2002-01-05 Z/0873/16

TAK

517 NumerPDF 50.79/16 MKS MOS Wrocław 2017

3
BOREK Ines 2003-04-15 Z/1612/17

TAK

675 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2017

4
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

43 NumerPDF 43.21/16 MKS MOS Wrocław 2017

5
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

TAK

509 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

6
CZARNOWSKA Martyna 2001-11-27 Z/3142/15

TAK

70 NumerPDF 43.80/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

7
DOROSZ Monika 2002-04-29 Z/1633/17

TAK

422 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

8
DROŻDŻ Anna 2003-12-10 Z/0259/16

TAK

9 NumerPDF MULKS Olimpia ¦widnica 2017

9
DRZYMAŁA Weronika 2003-03-13 Z/0968/17

TAK

101 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2017

10
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

463 NumerPDF 48.41/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

11
GŁÓD Oliwia 1999-01-06 Z/0427/15

2016

36 NumerPDF 44.35/15 LKS Górnik Wałbrzych 2017

12
GORA Eliza 2000-08-26 Z/3256/15

TAK

513 NumerPDF 44.18/16 MKS MOS Wrocław 2017

13
GRZYBOWSKA Agnieszka 2002-04-04 Z/3672/15

TAK

44 NumerPDF WKS ¦l±sk Wrocław 2017

14
HRECZANY Gabriela 2001-01-18 Z/1071/17

TAK

854 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2017

15
IZWORSKA Martyna 2002-01-04 Z/2856/15

TAK

36 NumerPDF 47.64/16 MLKS Rakowice 2017

16
JACHIMKOWSKA Julia 2007-03-03 Z/1624/17

TAK

234 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2017

17
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

89 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

18
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

150 NumerPDF WKS ¦l±sk Wrocław 2017

19
KATA Emilia 2002-04-04 Z/1176/15

TAK

18 NumerPDF 47.66/16 MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

20
KLITKOWSKA Wiktoria 2000-12-27 Z/3900/15

TAK

510 NumerPDF 50.75/16 MKS MOS Wrocław 2017

21
KÖNIGSMAN Edyta 2002-02-02 Z/1175/15

TAK

72 NumerPDF 45.43/16 MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

22
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

111 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2017

23
KO¦CIELNA Monika 2001-04-10 Z/3397/15

TAK

48 NumerPDF 46.74/16 MKS MOS Wrocław 2017

24
KOZAR Letycja 2004-01-31

32 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

25
KOZDROWSKA Weronika 2003-08-16 Z/0935/17

TAK

33 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

26
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

103 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2017

27
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

476 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

28
ŁASKA Aleksandra 2000-12-18 Z/1082/15

TAK

74 NumerPDF 47.50/16 MKS MOS Wrocław 2017

29
MAKUCH Maria 2002-10-05 Z/0887/16

TAK

49 NumerPDF 50.64/16 MKS MOS Wrocław 2017

30
MAŁANIAK Marta 2002-03-29 Z/0454/16

TAK

15 NumerPDF 46.96/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

31
MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 Z/0173/17

TAK

187 NumerPDF UKS Dziesi±tka Radomsko 2017

32
MISZCZYSZYN Ines 2002-01-31 Z/0967/17

TAK

104 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2017

33
M¦CISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

33 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

34
MURDZA Aleksandra 2003-06-24 Z/1614/17

TAK

298 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2017

35
PIOSNA Sandra 1998-11-08 Z/0957/14

TAK

104 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

36
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

85 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

37
PRZYSTARZ Magdalena 2001-07-09 Z/2501/15

TAK

55 NumerPDF 43.46/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

38
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

62 NumerPDF 42.49/16 MKS MOS Wrocław 2017

39
ROGULA Julia 2002-10-20 Z/0765/16

TAK

39 NumerPDF 43.67/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

40
SARZYŃSKA Ewa 2003-02-13 Z/1620/17

TAK

345 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2017

41
SIONEK Urszula 2002-01-16 Z/0883/16

TAK

51 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

42
SKARBEK Kornelia 2003-08-14 Z/1792/17

TAK

66 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

43
SMOLEŃ Sylwia 1999-09-28 Z/3621/15

TAK

54 NumerPDF 44.02/16 MKS MOS Wrocław 2017

44
¦WIDZIŃSKA Zuzanna 2002-07-10

10 NumerPDF LKS Polkowice 2017

45
WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 Z/0297/15

TAK

246 NumerPDF 45.83/15 UKS Dziesi±tka Radomsko 2017

46
WOJTAK Adriana 2002-08-10 Z/0964/17

TAK

107 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2017

47
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

52 NumerPDF 48.78/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOLIBOK Dominika 2002-12-18 Z/1636/17

TAK

460 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

2
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

43 NumerPDF 1:46.26/15 MKS MOS Wrocław 2017

3
KĘDZIERSKA Iga 2004-08-25

37 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

4
KLAG Alicja 2004-03-18

2 NumerPDF 1:57.34/16 MULKS Olimpia ¦widnica 2017

5
MICHAŁEK Klaudia 2003-08-31 Z/1617/17

TAK

321 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2017

6
MOTYL Aniela 2002-06-22 Z/1793/17

TAK

45 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

7
PIOSNA Sandra 1998-11-08 Z/0957/14

TAK

104 NumerPDF 2:01.04/12 MKS Osa Zgorzelec 2017

8
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

58 NumerPDF 1:44.24/16 MKS MOS Wrocław 2017

9
POPIEL Kaja 2004-08-16

452 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

10
¦LEMP Julia 2003-11-07 Z/1623/17

TAK

444 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2017

11
ZAKRZEWSKA Natalia 2001-09-03 Z/3048/15

TAK

51 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Joanna 1997-09-23 Z/0578/14

TAK

52 NumerPDF 3:26.61/15 MKS MOS Wrocław 2017

2
BABISZEWSKA Weronika 2003-10-08 Z/2106/17

TAK

24 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

3
BIK Julia 2000-08-24 Z/1849/17

TAK

470 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

4
GDOWSKA Gabriela 2002-05-10 Z/0652/16

TAK

454 NumerPDF 3:39.15/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

5
GILETA Dominika 2000-07-06 Z/2643/15

TAK

461 NumerPDF 3:16.68/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

6
KOWALSKA Agata 2002-10-07 Z/0248/17

TAK

460 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

7
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

58 NumerPDF 3:07.42/16 MKS MOS Wrocław 2017

8
PROSKA Martyna 2002-07-17 Z/0937/17

TAK

34 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

9
STRYCHAR Zuzanna 2004-03-11 Z/1615/17

TAK

567 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2017

10
WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 Z/2493/15

TAK

72 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

11
ZAJˇC Julia 2003-10-09 Z/0936/17

TAK

36 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKA Karolina 2001-02-03 Z/3143/15

TAK

71 NumerPDF 1.40/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

2
GÓRZAŃSKA Sophie 2003-05-03 Z/0244/17

TAK

44 NumerPDF 1.15/15 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

3
GRZYBOWSKA Agnieszka 2002-04-04 Z/3672/15

TAK

44 NumerPDF 1.45/16 WKS ¦l±sk Wrocław 2017

4
JANOWSKA Sonia 2000-06-24 Z/4429/15

TAK

526 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

5
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

150 NumerPDF WKS ¦l±sk Wrocław 2017

6
KÖNIGSMAN Edyta 2002-02-02 Z/1175/15

TAK

72 NumerPDF 1.40/16 MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

7
KOWAL Karolina 2000-03-18 Z/3686/15

TAK

501 NumerPDF 1.25/16 MKS MOS Wrocław 2017

8
NOWAK Nikola 1998-03-28 Z/1033/14

2016

2 NumerPDF 1.63/15 MKS Osa Zgorzelec 2017

9
OSSOWSKA Natalia 2003-05-23 Z/0463/17

TAK

44 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

10
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

TAK

33 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

11
¦LUSAREK Jagoda 2002-02-22 Z/1685/16

TAK

13 NumerPDF 1.35/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

12
TOMASZCZYK Kamila 2001-03-06 Z/1170/15

TAK

52 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

13
TOWENEK Malwina 2003-11-25 Z/0242/17

TAK

38 NumerPDF 1.35/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

14
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

155 NumerPDF 1.62/16 WKS ¦l±sk Wrocław 2017

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWICZ Martyna 2003-01-15

11 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKA Karolina 2001-02-03 Z/3143/15

TAK

71 NumerPDF 4.50/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

2
BARYŁA Martyna 2002-01-20 Z/3144/15

TAK

82 NumerPDF 4.51/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

3
DUBIŃSKA Anna 2000-02-10 Z/0401/17

TAK

7 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2017

4
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

463 NumerPDF 4.58/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

5
GAŁUCKA Karolina 1999-03-09 Z/1040/15

TAK

109 NumerPDF 4.92/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

6
GRĘDZIŃSKA Katarzyna 2000-03-04 Z/0106/15

TAK

80 NumerPDF 4.88/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

7
GUZOWSKA Karolina 2005-04-01

33 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

8
IZWORSKA Martyna 2002-01-04 Z/2856/15

TAK

36 NumerPDF 4.57/16 MLKS Rakowice 2017

9
JAKIEL Jowita 2001-07-05

15 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

10
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

63 NumerPDF 5.04/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

11
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

89 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

12
JANOWSKA Sonia 2000-06-24 Z/4429/15

TAK

526 NumerPDF 4.19/16 MKS MOS Wrocław 2017

13
KLIMOWICZ Małgorzata 2000-07-27 Z/0544/17

TAK

458 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

14
KLITKOWSKA Wiktoria 2000-12-27 Z/3900/15

TAK

510 NumerPDF 3.35/16 MKS MOS Wrocław 2017

15
KOWAL Karolina 2000-03-18 Z/3686/15

TAK

501 NumerPDF 4.18/16 MKS MOS Wrocław 2017

16
KOZAR Letycja 2004-01-31

32 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

17
KOZDROWSKA Weronika 2003-08-16 Z/0935/17

TAK

33 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

18
KUBÓW Magdalena 2002-03-10 Z/1780/17

TAK

12 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2017

19
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

476 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

20
MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 Z/0173/17

TAK

187 NumerPDF UKS Dziesi±tka Radomsko 2017

21
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

40 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

22
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

85 NumerPDF 4.77/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

23
RAKOWIEC Kamila 2001-02-01 Z/2292/15

2016

112 NumerPDF 3.96/15 MKS Osa Zgorzelec 2017

24
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF 4.79/16 WKS ¦l±sk Wrocław 2017

25
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

72 NumerPDF 4.72/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

26
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

5 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2017

27
WIONCZEK Katarzyna 2002-09-20 Z/3671/15

TAK

209 NumerPDF 4.45/15 WKS ¦l±sk Wrocław 2017

28
WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 Z/0297/15

TAK

246 NumerPDF 4.46/16 UKS Dziesi±tka Radomsko 2017

29
WYSOTA Karolina 2000-10-02 Z/2466/15

TAK

402 NumerPDF 4.31/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

30
ŻUK Aleksandra 2000-04-08

445 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

63 NumerPDF 9.56/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

2
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF WKS ¦l±sk Wrocław 2017

3
WASIELEWSKA Alicja 2001-05-23 Z/2290/15

TAK

111 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

4
WIONCZEK Katarzyna 2002-09-20 Z/3671/15

TAK

209 NumerPDF WKS ¦l±sk Wrocław 2017

5
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

155 NumerPDF 10.17/16 WKS ¦l±sk Wrocław 2017

 
Pchnięcie kul± kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

TAK

93 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

 
Pchnięcie kul± K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURAK Katarzyna 2001-01-08 Z/2423/16

TAK

33 NumerPDF 10.28/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

2
CHABINIAK Gabriela 2001-07-25 Z/0416/16

TAK

11 NumerPDF 10.80/16 MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

3
KATA Żaneta 2000-05-07 Z/1164/15

TAK

12 NumerPDF 10.40/16 MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

4
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

8 NumerPDF 11.35/16 LKS Polkowice 2017

5
SŁOMKA Justyna 2000-07-16 Z/3668/15

TAK

222 NumerPDF 12.96/16 UKS Sprint Legnica 2017

6
SMOLSKA Cynthia 2001-12-29 Z/6256/15

2016

11 NumerPDF 11.12/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

7
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

90 NumerPDF 12.86/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

8
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

72 NumerPDF 8.25/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

9
WYSOTA Karolina 2000-10-02 Z/2466/15

TAK

402 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

 
Pchnięcie kul± K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANCEWICZ Julia 2002-01-27 Z/0408/16

TAK

64 NumerPDF 8.35/16 MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

2
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

68 NumerPDF 7.07/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

3
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

463 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

4
JUNG Patrycja 2003-08-30 Z/1790/17

TAK

28 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

5
KAMIŃSKA Małgorzata 2003-05-03

15 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

6
KARABAN Dominika 2003-01-01

33 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

7
KIERZKOWSKA Kaja 2002-08-22 Z/1040/16

TAK

113 NumerPDF 8.99/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

8
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

7 NumerPDF LKS Polkowice 2017

9
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

476 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

10
MICHALKIEWICZ Zuzanna 2003-04-29 Z/2077/17

TAK

109 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

11
MICHALUK Julia 2002-08-04 Z/2318/16

TAK

13 NumerPDF 8.46/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

12
MILEWSKA Oliwia 2002-09-08 Z/2148/16

TAK

43 NumerPDF 7.08/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

13
ODUCHOWSKA Oliwia 2003-04-03 Z/0432/17

TAK

217 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2017

14
PIETRYKOWSKA Kamila 2002-06-28 Z/0654/16

TAK

9 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

15
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

471 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

16
SANDAK Julia 2003-06-07 Z/0246/17

TAK

35 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

17
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

13 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

18
SZWEDYK Monika 2003-11-28 Z/1616/17

TAK

220 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2017

19
¦LAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

37 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

20
¦LUSAREK Jagoda 2002-02-22 Z/1685/16

TAK

13 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

21
¦LUSAREŃKA Emilia 2003-03-05

398 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2017

22
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

TAK

49 NumerPDF 9.12/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

23
WALAK Amelia 2003-07-26 Z/1795/17

TAK

66 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

24
WISZNIEWSKA Natalia 2002-11-30 Z/1638/17

TAK

8 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

25
ŻYGADŁO Nikola 2003-03-21 Z/1451/15

TAK

20 NumerPDF 9.23/16 MKS Szerszeń Bogatynia 2017

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07 Z/3480/15

2016

63 NumerPDF 26.40/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

2
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

8 NumerPDF LKS Polkowice 2017

3
KRZYWAŃSKA Nina 2001-10-08 Z/3484/15

2016

61 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

4
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

47 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

5
SMOLSKA Cynthia 2001-12-29 Z/6256/15

2016

11 NumerPDF 20.15/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

6
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

TAK

7 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

7
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

TAK

93 NumerPDF 33.17/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

68 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

2
CYSEWSKA Julia 2003-05-16 Z/0838/17

TAK

45 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

3
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

52 NumerPDF 19.85/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

4
KARABAN Dominika 2003-01-01

33 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

5
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 NumerPDF 25.36/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

6
KIERZKOWSKA Kaja 2002-08-22 Z/1040/16

TAK

113 NumerPDF 21.58/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

7
MILEWSKA Oliwia 2002-09-08 Z/2148/16

TAK

43 NumerPDF 18.67/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

8
MUSIAŁ Julia 2002-07-15 Z/1637/17

TAK

13 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

9
PIETRYKOWSKA Kamila 2002-06-28 Z/0654/16

TAK

9 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

10
PYC Julia 2002-06-01 Z/1687/16

TAK

11 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

11
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

10 NumerPDF 29.41/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

12
SANDAK Julia 2003-06-07 Z/0246/17

TAK

35 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

13
¦LAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

37 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

14
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

TAK

49 NumerPDF 24.47/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

15
TYLICKA Estera 2002-04-20 Z/1632/17

TAK

5 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

16
WISZNIEWSKA Natalia 2002-11-30 Z/1638/17

TAK

8 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PODYMA Daria 1999-12-31 Z/0122/16

TAK

31 NumerPDF WKS ¦l±sk Wrocław 2017

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07 Z/3480/15

2016

63 NumerPDF 44.11/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

2
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

47 NumerPDF 34.71/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

3
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

TAK

7 NumerPDF 43.22/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DELIJEWSKA Karolina 2002-09-15 Z/1042/16

TAK

111 NumerPDF 28.84/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

2
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

52 NumerPDF 28.29/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

3
MICHALKIEWICZ Zuzanna 2003-04-29 Z/2077/17

TAK

109 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

4
MICHALUK Julia 2002-08-04 Z/2318/16

TAK

13 NumerPDF 28.82/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

5
ODUCHOWSKA Oliwia 2003-04-03 Z/0432/17

TAK

217 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2017

6
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

10 NumerPDF 31.96/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

7
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

TAK

49 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

8
ŻYGADŁO Nikola 2003-03-21 Z/1451/15

TAK

20 NumerPDF 23.20/16 MKS Szerszeń Bogatynia 2017

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEŻUŃSKA Klara 2000-02-23 Z/2295/15

TAK

7 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

2
GAŁUCKA Karolina 1999-03-09 Z/1040/15

TAK

109 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

3
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

63 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

4
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

89 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

5
JANOWSKA Sonia 2000-06-24 Z/4429/15

TAK

526 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

6
KATA Żaneta 2000-05-07 Z/1164/15

TAK

12 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

7
KLITKOWSKA Wiktoria 2000-12-27 Z/3900/15

TAK

510 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

8
KOWAL Karolina 2000-03-18 Z/3686/15

TAK

501 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

9
KRZYWAŃSKA Nina 2001-10-08 Z/3484/15

2016

61 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

10
ŁATA Paulina 2001-08-30 Z/2447/16

2016

11 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

11
ORLIŃSKA Dominika 1998-01-30 Z/0931/14

2016

63 NumerPDF 48.64/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

12
RACHWALSKA Dorota 1996-09-28 Z/0987/12

TAK

1 NumerPDF 45.31/15 LKS Polkowice 2017

13
RAKOWIEC Kamila 2001-02-01 Z/2292/15

2016

112 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

14
SOPOĆKO Beata 2001-12-28 Z/1449/15

TAK

8 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2017

15
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

90 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

16
SZWEC Małgorzata 1991-04-12 Z/4896/11

2013

1 NumerPDF 42.67/09 MKS Osa Zgorzelec 2017

17
TOMASZCZYK Kamila 2001-03-06 Z/1170/15

TAK

52 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

18
WYSOTA Karolina 2000-10-02 Z/2466/15

TAK

402 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEPLUCH Wiktoria 2003-08-16 Z/1622/17

TAK

798 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2017

2
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

TAK

509 NumerPDF 24.25/16 MKS MOS Wrocław 2017

3
CYSEWSKA Julia 2003-05-16 Z/0838/17

TAK

45 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

4
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

463 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

5
GARBERA Wiktoria 2003-06-28 Z/1611/17

TAK

767 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2017

6
IZWORSKA Martyna 2002-01-04 Z/2856/15

TAK

36 NumerPDF 27.87/16 MLKS Rakowice 2017

7
KAMIŃSKA Małgorzata 2003-05-03

15 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

8
KARABAN Dominika 2003-01-01

33 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

9
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 NumerPDF 30.40/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

10
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

476 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

11
ODUCHOWSKA Oliwia 2003-04-03 Z/0432/17

TAK

217 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2017

12
OSSOWSKA Natalia 2003-05-23 Z/0463/17

TAK

44 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

13
PIETRYKOWSKA Kamila 2002-06-28 Z/0654/16

TAK

9 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

14
PYC Julia 2002-06-01 Z/1687/16

TAK

11 NumerPDF 33.02/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

15
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

471 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

16
SANDAK Julia 2003-06-07 Z/0246/17

TAK

35 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

17
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

TAK

33 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

18
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

13 NumerPDF 24.66/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

19
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

TAK

49 NumerPDF 22.48/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

20
WISZNIEWSKA Natalia 2002-11-30 Z/1638/17

TAK

8 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

463 NumerPDF 15.53/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

2
GÓRZAŃSKA Sophie 2003-05-03 Z/0244/17

TAK

44 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

3
GRZYBOWSKA Agnieszka 2002-04-04 Z/3672/15

TAK

44 NumerPDF 13.54/16 WKS ¦l±sk Wrocław 2017

4
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

5
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

150 NumerPDF WKS ¦l±sk Wrocław 2017

6
KACZOR Weronika 2002-01-30 Z/0128/16

TAK

451 NumerPDF 14.36/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

7
KATA Emilia 2002-04-04 Z/1176/15

TAK

18 NumerPDF 14.51/16 MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

8
¦LUSAREK Jagoda 2002-02-22 Z/1685/16

TAK

13 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

9
TOWENEK Malwina 2003-11-25 Z/0242/17

TAK

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

10
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

52 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAŁUCKA Karolina 1999-03-09 Z/1040/15

TAK

109 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

2
REPLIN Nikola 2001-09-15 Z/0132/16

TAK

455 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

3
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

72 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

4
WASIELEWSKA Alicja 2001-05-23 Z/2290/15

TAK

111 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

5
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

155 NumerPDF WKS ¦l±sk Wrocław 2017

6
WOŁOSZYN Julia 2001-06-24 Z/1171/15

TAK

30 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNOWSKA Martyna 2001-11-27 Z/3142/15

TAK

70 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

2
GÓRZAŃSKA Sophie 2003-05-03 Z/0244/17

TAK

44 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

3
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

4
MARCINÓW Wiktoria 2002-03-31 Z/2329/16

TAK

11 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

5
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25

33 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

6
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

52 NumerPDF 36.17/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 Z/0726/17

TAK

116 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2017

2
BRZEZIŃSKI Michał 2004-04-15 Z/2103/17

TAK

35 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

3
CZAJKOWSKI Szymon 2003-03-04 Z/1797/17

TAK

33 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

4
CZARNECKI Jan 2000-04-14 Z/6034/15

TAK

113 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2017

5
DATA Szymon 2002-09-27 Z/2412/16

TAK

1 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2017

6
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

416 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

7
DYŁA Klaudiusz 2002-09-09

107 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2017

8
DZIUBIŃSKI Grzegorz 2003-11-12 Z/1791/17

TAK

47 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

9
GODOS Dionizy 1954-06-06

10 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

10
GO¬DZIEJEWSKI Kacper 2004-05-14 Z/1800/17

TAK

60 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

11
JAKUBOWSKI Jakub 1999-02-18 Z/2186/15

TAK

1 NumerPDF LKS Polkowice 2017

12
JANKOWSKI Krzysztof 2001-05-24 Z/0543/17

TAK

460 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

13
JELONEK Maciej 2002-07-23 Z/1700/16

TAK

103 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2017

14
KALININ Dawid 2000-04-17 Z/0110/15

TAK

6 NumerPDF MULKS Olimpia ¦widnica 2017

15
KAWALER Wojciech 1998-01-05 Z/0155/14

TAK

25 NumerPDF 8.09/16 MKS MOS Wrocław 2017

16
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

11 NumerPDF 8.09/16 UKS Piast Bolków 2017

17
KRÓLAK Kacper 2001-06-28 Z/1661/16

TAK

11 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2017

18
MOŻDŻEŃ Karol 2003-09-17 Z/2102/17

TAK

23 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

19
RYNDAK Antoni 2003-05-05 Z/2107/17

TAK

22 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

20
SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 Z/5637/15

TAK

101 NumerPDF 8.21/16 MKL 12 Jelenia Góra 2017

21
SOLCZYŃSKI Daniel 2002-01-30 Z/1794/17

TAK

38 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

22
SZKRAPKO Kacper 2000-08-10 Z/1394/15

TAK

3 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2017

23
WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 Z/0064/13

TAK

485 NumerPDF 7.52/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

24
WOCIS-KRYCKI Mateusz 2003-04-12 Z/1650/16

TAK

102 NumerPDF 8.89/16 MKL 12 Jelenia Góra 2017

25
WUJDA Konrad 1999-05-16 Z/0359/15

TAK

480 NumerPDF 7.96/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

26
ZABAWA Dominik 2002-03-02 Z/0724/17

TAK

104 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2017

27
ZIEMBA Piotr 2001-03-01 Z/1182/15

TAK

69 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2017

 
150 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 Z/0726/17

TAK

116 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2017

2
BIALIC Tomasz 2000-12-17 Z/1161/15

TAK

51 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

3
CZARNECKI Jan 2000-04-14 Z/6034/15

TAK

113 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2017

4
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

416 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

5
DREWICZ Kamil 2000-06-25 Z/1869/17

TAK

73 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

6
GODOS Dionizy 1954-06-06

10 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

7
GO¬DZIEJEWSKI Kacper 2004-05-14 Z/1800/17

TAK

60 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

8
JAKUBOWSKI Jakub 1999-02-18 Z/2186/15

TAK

1 NumerPDF LKS Polkowice 2017

9
JANKOWSKI Krzysztof 2001-05-24 Z/0543/17

TAK

460 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

10
KARDIS Piotr 1998-08-14 Z/0584/17

TAK

58 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

11
KRAWCZYK Kamil 1999-04-19 Z/2187/15

TAK

5 NumerPDF LKS Polkowice 2017

12
KRUPKA Piotr 2002-02-03 Z/0417/16

TAK

62 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

13
KU¦NIERZ Piotr 1994-02-05 Z/0128/11

TAK

642 NumerPDF WKS ¦l±sk Wrocław 2017

14
KWIATKOWSKI Rafał 2001-03-05 Z/5636/15

TAK

105 NumerPDF 20.11/16 MKL 12 Jelenia Góra 2017

15
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

25 NumerPDF 18.20/15 MKS Osa Zgorzelec 2017

16
MODLIBOREK Dominik 1998-10-31 Z/1452/14

TAK

5 NumerPDF LKS Polkowice 2017

17
NOWAK Noel 2003-11-26 Z/1788/17

TAK

11 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2017

18
ORLIŃSKI Michał 1999-08-22 Z/3251/15

2016

50 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

19
POSTUMENT Dariusz 1999-02-08 Z/0733/15

TAK

83 NumerPDF 16.70/16 MKS MOS Wrocław 2017

20
PRZYGODA Michał 1999-02-27 Z/0442/15

TAK

12 NumerPDF 18.88/13 LKS Polkowice 2017

21
PUKACZ Dawid 2000-02-22 Z/2793/15

TAK

100 NumerPDF 17.25/16 SS MKS Parasol Wrocław 2017

22
RADOMSKI Błażej 2003-02-05 Z/0852/17

TAK

6 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

23
RAK Jakub 2000-10-20 Z/0361/16

TAK

516 NumerPDF 17.73/16 MKS MOS Wrocław 2017

24
SIBOROWSKI Jakub 2002-10-28 Z/2382/16

TAK

520 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

25
SOBKOWICZ Michał 1999-01-19 Z/3195/15

TAK

39 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

26
SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 Z/5637/15

TAK

101 NumerPDF 19.67/16 MKL 12 Jelenia Góra 2017

27
STACH Wojciech 2000-04-15 Z/2905/16

TAK

85 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

28
STOPA Artur 1999-09-23 Z/0360/16

TAK

512 NumerPDF 16.84/16 MKS MOS Wrocław 2017

29
SZKRAPKO Kacper 2000-08-10 Z/1394/15

TAK

3 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2017

30
SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 Z/0441/15

TAK

5 NumerPDF 16.71/15 LKS Polkowice 2017

31
WALASZKIEWICZ Miguel 2001-04-05 Z/1110/15

TAK

4 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2017

32
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

502 NumerPDF 18.56/16 MKS MOS Wrocław 2017

33
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-07 Z/0409/16

TAK

67 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

34
WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 Z/0064/13

TAK

485 NumerPDF 16.92/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

35
WUJDA Konrad 1999-05-16 Z/0359/15

TAK

480 NumerPDF 16.96/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

36
ŻYGADŁO Bogdan 1999-08-12 Z/3208/15

TAK

515 NumerPDF 16.80/16 MKS MOS Wrocław 2017

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKI Michał 2004-04-15 Z/2103/17

TAK

35 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

2
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

416 NumerPDF 39.29/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

3
DREWICZ Kamil 2000-06-25 Z/1869/17

TAK

73 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

4
DZIDO Kacper 2003-09-18 Z/1621/17

TAK

654 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2017

5
FOCH Jakub 1998-02-11 Z/1117/14

TAK

49 NumerPDF 38.07/16 MKS MOS Wrocław 2017

6
GODOS Dionizy 1954-06-06

10 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

7
JANKOWSKI Krzysztof 2001-05-24 Z/0543/17

TAK

460 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

8
JELONEK Maciej 2002-07-23 Z/1700/16

TAK

103 NumerPDF 40.73/16 MKL 12 Jelenia Góra 2017

9
KALININ Dawid 2000-04-17 Z/0110/15

TAK

6 NumerPDF 38.80/15 MULKS Olimpia ¦widnica 2017

10
KARDIS Piotr 1998-08-14 Z/0584/17

TAK

58 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

11
KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 Z/3667/15

TAK

109 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2017

12
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

11 NumerPDF 40.39/16 UKS Piast Bolków 2017

13
KU¦NIERZ Piotr 1994-02-05 Z/0128/11

TAK

642 NumerPDF 34.33/15 WKS ¦l±sk Wrocław 2017

14
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

25 NumerPDF 37.01/15 MKS Osa Zgorzelec 2017

15
MOŻDŻEŃ Karol 2003-09-17 Z/2102/17

TAK

23 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

16
MROZIŃSKI Konrad 2002-01-07 Z/2079/17

TAK

113 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

17
ORLIŃSKI Michał 1999-08-22 Z/3251/15

2016

50 NumerPDF 41.41/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

18
POPŁAWSKI Kacper 1999-01-14 Z/3194/15

TAK

42 NumerPDF 38.14/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

19
POSTUMENT Dariusz 1999-02-08 Z/0733/15

TAK

83 NumerPDF 35.58/16 MKS MOS Wrocław 2017

20
PUKACZ Dawid 2000-02-22 Z/2793/15

TAK

100 NumerPDF 37.20/16 SS MKS Parasol Wrocław 2017

21
RADOMSKI Błażej 2003-02-05 Z/0852/17

TAK

6 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

22
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

TAK

105 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2017

23
RYNDAK Antoni 2003-05-05 Z/2107/17

TAK

22 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

24
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

25
SOBCZAK Błażej 1996-01-29 Z/1662/12

TAK

35 NumerPDF 35.51/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

26
SOLCZYŃSKI Daniel 2002-01-30 Z/1794/17

TAK

38 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

27
STACH Wojciech 2000-04-15 Z/2905/16

TAK

85 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

28
STOPA Artur 1999-09-23 Z/0360/16

TAK

512 NumerPDF 37.72/16 MKS MOS Wrocław 2017

29
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

41 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

30
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

502 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

31
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

3 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

32
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-07 Z/0409/16

TAK

67 NumerPDF 40.48/16 MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

33
WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 Z/0064/13

TAK

485 NumerPDF 36.83/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

34
WOCIS-KRYCKI Mateusz 2003-04-12 Z/1650/16

TAK

102 NumerPDF 47.22/16 MKL 12 Jelenia Góra 2017

35
WOJCIECHOWSKI Remigiusz 2001-03-06 Z/3134/15

TAK

95 NumerPDF 40.76/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

36
WÓJCIK Denis 2002-11-16 Z/0648/16

TAK

32 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2017

37
WUJDA Konrad 1999-05-16 Z/0359/15

TAK

480 NumerPDF 35.38/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

38
WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07

101 NumerPDF 36.86/16 KS SMS Szklarska Poręba 2017

39
ZABAWA Dominik 2002-03-02 Z/0724/17

TAK

104 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2017

40
ZASADZIŃSKI Mateusz 2001-12-21 Z/2033/17

TAK

115 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

41
ZINÓW Michał 1996-04-12

37 NumerPDF 43.35/16 MLKS Rakowice 2017

42
ŻYGADŁO Bogdan 1999-08-12 Z/3208/15

TAK

515 NumerPDF 37.08/16 MKS MOS Wrocław 2017

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BONNA Daniel 2002-04-03 Z/3435/16

TAK

26 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

2
FOCH Jakub 1998-02-11 Z/1117/14

TAK

49 NumerPDF 1:39.12/15 MKS MOS Wrocław 2017

3
GRZYWACZEWSKI Jan 2002-06-13 Z/0529/17

TAK

55 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

4
HERBUT Kamil 2002-01-10 Z/1625/16

TAK

34 NumerPDF 1:34.72/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

5
KAHLA Marcin 2002-03-05 Z/0457/16

TAK

51 NumerPDF 1:35.82/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

6
KU¦ Michał 2003-01-21 Z/0853/17

TAK

5 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

7
KWIATKOWSKI Rafał 2001-03-05 Z/5636/15

TAK

105 NumerPDF 1:42.40/16 MKL 12 Jelenia Góra 2017

8
LINDA Maciej 2000-11-29 Z/1751/17

TAK

675 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2017

9
OSIENIENKO Przemysław 1994-10-29 Z/0447/14

TAK

1 NumerPDF MULKS Olimpia ¦widnica 2017

10
PAWELCZAK Karol 2000-01-20 Z/5624/15

TAK

57 NumerPDF 1:32.48/16 MKS MOS Wrocław 2017

11
PILECKI-SILVA Iwo 2001-09-28 Z/3885/16

TAK

36 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

12
PRÓCHNICKI Maksymilian 2003-03-09

275 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2017

13
PTAK Jakub 2000-08-04 Z/3666/15

TAK

101 NumerPDF 1:32.07/16 UKS Sprint Legnica 2017

14
SZCZECH Kacper 2003-03-25 Z/1618/17

TAK

339 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2017

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Michał 2000-08-29 Z/3597/15

TAK

506 NumerPDF 3:01.91/16 MKS MOS Wrocław 2017

2
BESTYDZIŃSKI Bartosz 1999-11-11

21 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

3
CZEKAJ Karol 2000-05-12 Z/1752/17

TAK

333 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2017

4
DRUŻGA Miłosz 2003-10-21 Z/0837/17

TAK

273 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

5
FICA Michał 2001-12-04 Z/2603/15

TAK

10 NumerPDF 3:10.15/15 UKS Piast Bolków 2017

6
GAWRON Dominik 2002-07-10 Z/1635/17

TAK

486 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

7
GRASZA Wojciech 2002-06-22 Z/0406/16

TAK

50 NumerPDF 3:05.59/16 MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

8
JAROSZ Dariusz 2002-03-10 Z/0237/17

TAK

12 NumerPDF UKS Piast Bolków 2017

9
JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 Z/0958/17

TAK

102 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2017

10
KEMPA Maciej 2001-10-12 Z/0932/16

TAK

8 NumerPDF 3:00.12/16 KS Żary Runners Team 2017

11
KLATKA Łukasz 1999-03-04 Z/0357/15

TAK

491 NumerPDF 2:42.77/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

12
KOBAK Tymoteusz 2001-05-27 Z/1165/15

TAK

42 NumerPDF 2:53.05/16 MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

13
KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 Z/0462/17

TAK

33 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

14
KRĘŻEL Jakub 2001-03-17 Z/2132/15

TAK

73 NumerPDF 3:21.01/15 MKS MOS Wrocław 2017

15
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

1 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

16
LACHOWSKI Dawid 2003-08-02 Z/0836/17

TAK

50 NumerPDF 3:52.98/15 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

17
LASOŃ Przemysław 1990-10-12

146 NumerPDF 2:40.63 UKS Dziesi±tka Radomsko 2017

18
MARUT Tomasz 1999-05-28 Z/2160/15

TAK

24 NumerPDF 2:52.48/16 MLKS Rakowice 2017

19
MATKOWSKI Michał 2001-11-02 Z/0212/17

TAK

10 NumerPDF UKS Piast Bolków 2017

20
MICHALSKI Dominik 1999-10-12 Z/4347/15

TAK

65 NumerPDF 2:51.09/16 MKS MOS Wrocław 2017

21
MICHNOWSKI Marcel 2001-12-08 Z/5740/15

TAK

33 NumerPDF 3:18.67/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

22
NALEPKA Marcin 1995-08-21

25 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

23
RÓŻYCKI Oskar 2000-08-18 Z/2269/16

TAK

6 NumerPDF 2:53.66/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

24
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

418 NumerPDF 2:45.44/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

25
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

103 NumerPDF 2:39.47/16 KS SMS Szklarska Poręba 2017

26
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/0934/17

TAK

25 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

27
WERNER Kamil 1999-12-03 Z/0360/15

TAK

483 NumerPDF 2:40.76/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

109 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

2
KACZMAR Jakub 2002-02-25 Z/0653/16

TAK

454 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

3
KALINOWSKI Sebastian 2001-01-20 Z/1847/17

TAK

476 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

4
KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 Z/2467/15

TAK

34 NumerPDF 1.68/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

5
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

43 NumerPDF 1.71/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

6
MAZIARZ Paweł 2001-01-29 Z/0545/17

TAK

477 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

7
MAZUR Maciej 2002-04-17 Z/1651/16

TAK

107 NumerPDF 1.65/16 MKL 12 Jelenia Góra 2017

8
PICHOWICZ Wojciech 1999-08-27 Z/0558/15

TAK

30 NumerPDF 1.95/15 MKS Szerszeń Bogatynia 2017

9
POTYCZKA Jakub 2001-09-29 Z/2155/16

TAK

7 NumerPDF 1.45/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

10
SABADA Jakub 2003-05-06 Z/0461/17

TAK

11 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

11
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

12
SOŁTYS Jakub 2003-04-22 Z/0465/17

TAK

44 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

13
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

41 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

14
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

111 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

15
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

33 NumerPDF 1.50/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 Z/2467/15

TAK

34 NumerPDF 2.80/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

2
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

43 NumerPDF 3.30/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

3
KRUPKA Piotr 2002-02-03 Z/0417/16

TAK

62 NumerPDF 3.10/16 MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

4
OLSZAŃSKI Adam 2002-02-06 Z/1684/16

TAK

36 NumerPDF 2.50/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

5
TURCZYŃSKI Dawid 2001-01-22 Z/4123/15

TAK

21 NumerPDF 3.35/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

6
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

41 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZYŃSKI Jakub 2002-08-31 Z/1772/17

TAK

1 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2017

2
BIALIC Tomasz 2000-12-17 Z/1161/15

TAK

51 NumerPDF 4.02/13 MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2017

3
CZAJKOWSKI Szymon 2003-03-04 Z/1797/17

TAK

33 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

4
DATA Szymon 2002-09-27 Z/2412/16

TAK

1 NumerPDF 5.25/16 MLKS Sokół Lubin 2017

5
DZIUBIŃSKI Grzegorz 2003-11-12 Z/1791/17

TAK

47 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

6
HERLICZKA MAGNUS 2003-01-04 Z/0324/17

TAK

5 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2017

7
JELONEK Maciej 2002-07-23 Z/1700/16

TAK

103 NumerPDF 5.34/16 MKL 12 Jelenia Góra 2017

8
JÓ¬WIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

2016

26 NumerPDF 6.97/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

9
KACZMAR Jakub 2002-02-25 Z/0653/16

TAK

454 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

10
KAWALER Wojciech 1998-01-05 Z/0155/14

TAK

25 NumerPDF 6.08/16 MKS MOS Wrocław 2017

11
KRAWIEC Kamil 2001-12-09 Z/1622/16

TAK

1 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

12
KRÓLAK Kacper 2001-06-28 Z/1661/16

TAK

11 NumerPDF 5.15/16 MLKS Sokół Lubin 2017

13
MROZIŃSKI Konrad 2002-01-07 Z/2079/17

TAK

113 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

14
PARADA Adrian 2000-03-16 Z/5250/15

TAK

110 NumerPDF 6.08/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

15
RAK Jakub 2000-10-20 Z/0361/16

TAK

516 NumerPDF 5.82/16 MKS MOS Wrocław 2017

16
RENDYCZ Emil 2002-08-16 Z/1634/17

TAK

490 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

17
SIBOROWSKI Jakub 2002-10-28 Z/2382/16

TAK

520 NumerPDF 5.03/16 MKS MOS Wrocław 2017

18
WALASZKIEWICZ Miguel 2001-04-05 Z/1110/15

TAK

4 NumerPDF 5.62/16 MLKS Sokół Lubin 2017

19
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

111 NumerPDF 5.13/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

20
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

3 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

21
WÓJCIK Denis 2002-11-16 Z/0648/16

TAK

32 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2017

22
ZIEMBA Piotr 2001-03-01 Z/1182/15

TAK

69 NumerPDF 5.59/16 MLKS Sokół Lubin 2017

23
ZINÓW Michał 1996-04-12

37 NumerPDF 5.00/16 MLKS Rakowice 2017

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JÓ¬WIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

2016

26 NumerPDF 13.92/14 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

2
PARADA Adrian 2000-03-16 Z/5250/15

TAK

110 NumerPDF 12.64/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

3
TOMASZEWSKI Wojciech 2001-01-02 Z/2034/17

TAK

114 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

4
TYRPA Krystian 1998-09-14 Z/0959/14

TAK

32 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

5
ZASADZIŃSKI Mateusz 2001-12-21 Z/2033/17

TAK

115 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

 
Pchnięcie kul± mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZOZDA Mateusz 1997-02-04 Z/0986/13

TAK

130 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2017

 
Pchnięcie kul± M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAWALER Wojciech 1998-01-05 Z/0155/14

TAK

25 NumerPDF 9.49/16 MKS MOS Wrocław 2017

2
PYTLAK Piotr 1999-04-14 Z/0428/15

TAK

85 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

 
Pchnięcie kul± M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZOP Szymon 2001-11-20

240 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2017

2
DULĘBA Wojciech 2001-01-09 Z/1848/17

TAK

456 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

3
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

42 NumerPDF 14.57/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

4
LISOWSKI Norbert 2001-02-16 Z/2287/15

TAK

35 NumerPDF 11.09/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

5
SZNAJDROWICZ Dawid 2001-09-25 Z/5626/15

TAK

489 NumerPDF 10.57/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

6
¦LIWA Konrad 2001-05-07 Z/2689/15

2016

7 NumerPDF 13.80/16 LKS Polkowice 2017

7
TOMCZYK Dawid 2000-09-06 Z/2302/15

TAK

11 NumerPDF 12.66/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

8
WOLSZAKIEWICZ Krystian 2001-12-27 Z/4126/15

TAK

1 NumerPDF 13.50/16 WKS ¦l±sk Wrocław 2017

 
Pchnięcie kul± M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

41 NumerPDF 9.85/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

2
GRABOWICZ Grzegorz 2002-01-07 Z/2433/16

TAK

28 NumerPDF 10.94/16 MLKS Rakowice 2017

3
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

49 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

4
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

91 NumerPDF 12.55/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

5
KOWALSKI Patryk 2002-08-07 Z/1652/16

TAK

43 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

6
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

42 NumerPDF 10.02/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

7
ROZWÓD Jakub 2002-02-13 Z/3528/16

TAK

1 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2017

8
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

9
SZELˇG Kacper 2002-03-22 Z/0723/17

TAK

105 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2017

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZOZDA Mateusz 1997-02-04 Z/0986/13

TAK

130 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2017

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMUS Maciej 1998-03-20 Z/0302/14

2016

73 NumerPDF 41.81/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

2
PYTLAK Paweł 1999-04-14 Z/2573/15

TAK

91 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

3
PYTLAK Piotr 1999-04-14 Z/0428/15

TAK

85 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

4
URBAN Paweł 1999-05-22 Z/1044/15

TAK

114 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMARNICKI Jan 2001-01-14 Z/2348/16

2016

3 NumerPDF LKS Polkowice 2017

2
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

42 NumerPDF 38.98/15 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

3
SZNAJDROWICZ Dawid 2001-09-25 Z/5626/15

TAK

489 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2017

4
¦LIWA Konrad 2001-05-07 Z/2689/15

2016

7 NumerPDF LKS Polkowice 2017

5
WOLSZAKIEWICZ Krystian 2001-12-27 Z/4126/15

TAK

1 NumerPDF WKS ¦l±sk Wrocław 2017

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

57 NumerPDF 39.88/16 MLKS Echo Twardogóra 2017