Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng otwarcia sezonu
BIELSKO-BIAŁA, 03.05.2017
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BADZIOCH Amelia 2003-11-06 Z/1911/17

TAK

511 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2017

2
GREGORCZYK Julia 2005-08-14 Z/1912/17

TAK

433 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2017

3
HARAŃCZYK Anna 2003-03-05 Z/1651/17

TAK

8 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

4
LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 Z/4618/15

TAK

948 NumerPDF 13.46/16 MUKS SZS Cieszyn 2017

5
NOWAKOWSKA Inez 2003-12-26

10 NumerPDF RMKS Rybnik 2017

6
PASOŃ Wiktoria 2001-12-20 Z/3473/15

TAK

6 NumerPDF 14.43/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

7
STASIUK Sylwia 2004-09-21 Z/1913/17

TAK

1545 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2017

8
SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 Z/2252/16

TAK

939 NumerPDF 13.97/13 MUKS SZS Cieszyn 2017

9
¦LIWA Julia 2003-10-14 Z/3182/16

TAK

84 NumerPDF 13.45/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

10
TURKOWSKA Alicja 2001-12-12 Z/3477/15

TAK

64 NumerPDF 14.37/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

11
WAŁGA Hanna 2003-07-28 Z/1373/17

TAK

932 NumerPDF MUKS SZS Cieszyn 2017

 
150 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIE¦LAR Noemi 1998-05-12 Z/4379/15

TAK

942 NumerPDF 19.71/16 MUKS SZS Cieszyn 2017

2
GUTT Emilia 2003-11-05 Z/3619/16

TAK

3 NumerPDF RMKS Rybnik 2017

3
LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 Z/4618/15

TAK

948 NumerPDF 21.08/16 MUKS SZS Cieszyn 2017

4
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

TAK

99 NumerPDF 19.28/16 MKS Żywiec 2017

5
OLE¦ Daria 2003-01-26 Z/3622/16

TAK

8 NumerPDF RMKS Rybnik 2017

6
PASOŃ Wiktoria 2001-12-20 Z/3473/15

TAK

6 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

7
ROJEK Natalia 2003-11-30 Z/3624/16

TAK

22 NumerPDF RMKS Rybnik 2017

8
¦LIWA Julia 2003-10-14 Z/3182/16

TAK

84 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

9
TURKOWSKA Alicja 2001-12-12 Z/3477/15

TAK

64 NumerPDF 28.82/10 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

10
ZWIAS Justyna 1999-08-19 Z/1733/15

TAK

939 NumerPDF 20.90/16 MUKS SZS Cieszyn 2017

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BˇK Agata 2002-08-02 Z/2439/16

2016

167 NumerPDF 46.78/16 RMKS Rybnik 2017

2
CIE¦LAR Noemi 1998-05-12 Z/4379/15

TAK

942 NumerPDF 42.13/16 MUKS SZS Cieszyn 2017

3
GATNARCZYK Paulina 2004-03-18

2 NumerPDF RMKS Rybnik 2017

4
GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 Z/1288/16

TAK

938 NumerPDF 46.14/16 MUKS SZS Cieszyn 2017

5
GREGORCZYK Julia 2005-08-14 Z/1912/17

TAK

433 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2017

6
KARDELA Julia 2003-04-24 Z/0753/17

TAK

5 NumerPDF RMKS Rybnik 2017

7
KOWALSKA Agata 2002-01-13 Z/1303/16

TAK

70 NumerPDF 46.23/16 MKS-MOSM Bytom 2017

8
KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 Z/0367/15

TAK

36 NumerPDF 43.62/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

9
KUBOSZEK Marta 2001-12-15 Z/0901/17

TAK

5 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

10
ŁUCZAK Julia 2003-10-04 Z/1371/17

TAK

934 NumerPDF 49.57/16 MUKS SZS Cieszyn 2017

11
NIED¬WIED¬ Agnieszka 2002-01-21 Z/1311/16

TAK

75 NumerPDF 45.82/16 MKS-MOSM Bytom 2017

12
NOWAK Wiktoria 2001-08-23 Z/2772/15

TAK

74 NumerPDF 44.81/16 MKS-MOSM Bytom 2017

13
OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 Z/4407/15

TAK

10 NumerPDF 45.14/14 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

14
PIWOWAR Michalina 2000-04-25 Z/1845/17

TAK

16 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

15
PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 Z/3626/16

TAK

13 NumerPDF 49.04/16 RMKS Rybnik 2017

16
SIUDA Nikola 2004-10-07

487 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

17
STASIUK Sylwia 2004-09-21 Z/1913/17

TAK

1545 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2017

18
SZWELENGREBER Anna 2004-08-04

4 NumerPDF RMKS Rybnik 2017

19
TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 Z/3887/16

TAK

328 NumerPDF 55.87/16 KS Victoria Trzebinia 2017

20
WOWRA Klaudia 1998-06-04 Z/4714/15

2016

116 NumerPDF 41.86/16 RMKS Rybnik 2017

21
WRONA Martyna 2005-03-20

12 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

22
ZWIAS Justyna 1999-08-19 Z/1733/15

TAK

939 NumerPDF 44.56/16 MUKS SZS Cieszyn 2017

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ARIK Natalia 2003-05-07 Z/1146/17

TAK

74 NumerPDF 1:58.98/16 MKS-MOSM Bytom 2017

2
CIE¦LAR Katarzyna 1999-11-22 Z/0530/15

TAK

945 NumerPDF 1:42.89/16 MUKS SZS Cieszyn 2017

3
ENGELMANN Weronika 2001-06-08 Z/2896/15

TAK

73 NumerPDF 1:38.67/16 MKS-MOSM Bytom 2017

4
GALUCH Vanessa 2003-09-23 Z/1148/17

TAK

73 NumerPDF 1:43.60 MKS-MOSM Bytom 2017

5
LIPKA Barbara 2000-11-12 Z/0763/16

TAK

946 NumerPDF MUKS SZS Cieszyn 2017

6
ŁOZIŃSKA Karolina 2002-11-01 Z/1306/16

TAK

82 NumerPDF 1:46.75/16 MKS-MOSM Bytom 2017

7
ŁUKASIK Martyna 2002-10-25 Z/1307/16

TAK

81 NumerPDF 1:47.13/16 MKS-MOSM Bytom 2017

8
MICHALIK Dominika 2000-07-23 Z/2768/15

TAK

71 NumerPDF 1:39.33/15 MKS-MOSM Bytom 2017

9
MIROWSKA Julia 2001-09-21 Z/2770/15

TAK

81 NumerPDF 1:46.58/16 MKS-MOSM Bytom 2017

10
MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 Z/0532/15

TAK

947 NumerPDF 1:39.56/14 MUKS SZS Cieszyn 2017

11
SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 Z/1370/17

TAK

941 NumerPDF MUKS SZS Cieszyn 2017

12
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

76 NumerPDF 1:37.74/16 MKS-MOSM Bytom 2017

13
WANDOR Wiktoria 2003-06-25 Z/1649/17

TAK

414 NumerPDF 1:53.81/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

14
WÓJCIK Alicja 2003-06-23 Z/1162/17

TAK

80 NumerPDF 1:45.30 1:48.41/16 MKS-MOSM Bytom 2017

15
ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 Z/0531/15

TAK

949 NumerPDF 1:40.77/16 MUKS SZS Cieszyn 2017

16
ZWARDOŃ Wiktoria 2002-06-27 Z/1647/17

TAK

517 NumerPDF 1:52.65/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIUBA Klaudia 2003-10-17 Z/0752/17

TAK

13 NumerPDF RMKS Rybnik 2017

2
FAŁOWSKA Sonia 1999-11-18 Z/1760/16

TAK

7 NumerPDF 3:30.69/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

3
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

12 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAKOWSKA Inez 2003-12-26

10 NumerPDF RMKS Rybnik 2017

2
STAROŃ Emilia 2004-06-05 Z/2080/17

TAK

401 NumerPDF 1.19/16 KS Victoria Trzebinia 2017

3
STARZYCKA Julita 2004-04-19 Z/2081/17

TAK

238 NumerPDF 1.22/16 KS Victoria Trzebinia 2017

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HARAŃCZYK Anna 2003-03-05 Z/1651/17

TAK

8 NumerPDF 4.03/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

2
ROJEK Natalia 2003-11-30 Z/3624/16

TAK

22 NumerPDF 4.60/16 RMKS Rybnik 2017

3
SIERKA Ewa 1976-09-01

333 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2017

4
SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 Z/2252/16

TAK

939 NumerPDF 4.22/12 MUKS SZS Cieszyn 2017

 
Pchnięcie kul± kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BADZIOCH Amelia 2003-11-06 Z/1911/17

TAK

511 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2017

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 Z/3626/16

TAK

13 NumerPDF RMKS Rybnik 2017

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARON Michał 2003-01-01

75 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

2
KOSOWSKI Kamil 2001-03-31 Z/4893/15

2016

141 NumerPDF RMKS Rybnik 2017

3
LISZKA Nikodem 2004-07-19

338 NumerPDF 16.12/16 KS Victoria Trzebinia 2017

 
150 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LONDZIN Marcin 1992-04-01 Z/1615/11

TAK

305 NumerPDF 16.28/15 AZS-AWF Katowice 2017

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GARUS Kamil 2002-01-23 Z/3618/16

TAK

169 NumerPDF 40.67/16 RMKS Rybnik 2017

2
HERZYK Paweł 2002-01-20 Z/3186/16

TAK

17 NumerPDF 40.79/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

3
KU¦ Miłosz 2002-06-18 Z/1075/17

TAK

52 NumerPDF 43.00/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

4
LISZKA Nikodem 2004-07-19

338 NumerPDF 58.94/16 KS Victoria Trzebinia 2017

5
LONDZIN Marcin 1992-04-01 Z/1615/11

TAK

305 NumerPDF 34.37/14 AZS-AWF Katowice 2017

6
OWCZORZ Piotr 2003-01-29 Z/3181/16

TAK

28 NumerPDF 39.54/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

7
PALA Jakub 2001-06-04 Z/1844/17

TAK

29 NumerPDF 40.84/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

8
PIĘKO¦ Jonasz 2003-01-31

17 NumerPDF 51.22/15 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

9
¦LIWKA Oskar 2001-08-21 Z/3479/15

TAK

26 NumerPDF 42.64/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

10
ŻUCHOWSKI Aleksander 2003-01-05 Z/3308/16

TAK

226 NumerPDF 38.93/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 Z/6395/15

TAK

666 NumerPDF 1:28.98/15 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

2
KAPS Tomasz 2001-04-11 Z/2774/15

TAK

77 NumerPDF 1:27.90/16 MKS-MOSM Bytom 2017

3
LIZUREJ Kacper 2001-02-05 Z/4318/15

2016

137 NumerPDF 1:43.26/16 RMKS Rybnik 2017

4
ŁABA Daniel 2003-08-30 Z/1153/17

TAK

82 NumerPDF 1:57.03/16 MKS-MOSM Bytom 2017

5
MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 Z/1310/16

TAK

81 NumerPDF 1:27.85/16 MKS-MOSM Bytom 2017

6
MUSZAK Krystian 2001-09-13 Z/1316/16

TAK

73 NumerPDF 1:47.61/16 MKS-MOSM Bytom 2017

7
OLE¦ Miłosz 2003-06-28 Z/3623/16

TAK

9 NumerPDF 2:01.27/16 RMKS Rybnik 2017

8
ROMBERG Adrian 2003-04-21 Z/1159/17

TAK

72 NumerPDF 1:31.40 1:43.18/16 MKS-MOSM Bytom 2017

9
SCHNEIDROWSKI Aron 2003-01-21 Z/1160/17

TAK

75 NumerPDF 1:34.20 1:41.03/16 MKS-MOSM Bytom 2017

10
WYDERKA Maciej 2002-07-29 Z/1315/16

TAK

73 NumerPDF 1:24.61/16 MKS-MOSM Bytom 2017

11
ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 Z/1163/17

TAK

77 NumerPDF 1:45.72/16 MKS-MOSM Bytom 2017

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CENDRZAK Michał 2003-05-25

64 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

2
CHWAJA Błażej 2003-05-05

16 NumerPDF 2:58.29/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

3
IZYDOREK Michał 1999-07-24 Z/1690/16

TAK

32 NumerPDF 3:05.76/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

4
KOPYTO Kamil 2003-12-17 Z/0913/17

TAK

31 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

5
LEGIERSKI Mikołaj 1999-10-03 Z/1546/16

TAK

941 NumerPDF 2:58.65/16 MUKS SZS Cieszyn 2017

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

336 NumerPDF 1.15/16 KS Victoria Trzebinia 2017

2
KOSOWSKI Kamil 2001-03-31 Z/4893/15

2016

141 NumerPDF 1.70/16 RMKS Rybnik 2017

3
PETKA Adrian 1980-03-05

330 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2017

4
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

456 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2017

5
WˇSEK Emanuel 2001-06-09 Z/3872/16

TAK

7777 NumerPDF 1.88/16 MKS Żywiec 2017

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DIDYK Krystian 2003-08-01 Z/3188/16

TAK

30 NumerPDF 5.02/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

2
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

336 NumerPDF 3.82/16 KS Victoria Trzebinia 2017

3
PETKA Adrian 1980-03-05

330 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2017

4
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

456 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2017

 
Pchnięcie kul± mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MALISZEWSKI Andrzej 1957-05-22

1 NumerPDF niestowarzyszony

 
Pchnięcie kul± M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MALISZEWSKI Andrzej 1957-05-22

1 NumerPDF 48.59/14 niestowarzyszony

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GWÓŻDŻ Tomasz 2003-04-17

163 NumerPDF RMKS Rybnik 2017

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna