Internetowe zgłoszenia do imprezy: Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 13.05 -25.06.2017
 
100 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

89 NumerPDF 12.79/16 KS Agros Zamość 2017

2
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

902 NumerPDF 13.57/16 MKS Agros Chełm 2017

3
KŁAPACZ Estera 2002-05-04 Z/3068/16

TAK

733 NumerPDF 13.32/16 ULKS Lipinki 2017

4
KOREPTA Ksenia 2001-02-17 Z/3333/15

TAK

107 NumerPDF 14.02/16 TS AKS Chorzów 2017

5
KUSA Gabriela 2000-10-31 Z/0874/15

TAK

662 NumerPDF 13.48/16 SL Olimpia Poznań 2017

6
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

905 NumerPDF 13.60/16 MKS Agros Chełm 2017

7
MŁYNARCZYK Martyna 1998-03-02 Z/0265/14

TAK

605 NumerPDF 12.53/14 KKL Kielce 2017

8
NOWAK Wiktoria 2001-06-26 Z/4993/15

TAK

651 NumerPDF 14.19/16 SL Olimpia Poznań 2017

9
OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 Z/1813/15

TAK

55 NumerPDF 12.76/16 OKLA Ostrołęka 2017

10
OLSZAK Karolina 1999-09-12 Z/4573/15

TAK

113 NumerPDF TS AKS Chorzów 2017

11
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

TAK

701 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2017

12
SZOSTAK Agata 1999-01-10 Z/1817/16

TAK

599 NumerPDF 13.51/16 KKL Kielce 2017

 
200 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 Z/0334/14

TAK

58 NumerPDF 26.26/16 OKLA Ostrołęka 2017

2
JAUERNIG Karolina 1999-02-26 Z/3187/15

TAK

116 NumerPDF 26.77/16 TS AKS Chorzów 2017

3
KALEMBA Wiktoria 2000-03-27 Z/5727/15

TAK

562 NumerPDF 26.31/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

4
KWAŚNY Daria 2001-10-28 Z/3332/15

TAK

115 NumerPDF 27.76/16 TS AKS Chorzów 2017

5
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

924 NumerPDF 30.33/15 MKS Agros Chełm 2017

6
PRZYSTARZ Magdalena 2001-07-09 Z/2501/15

TAK

55 NumerPDF 27.65/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

7
ROGULA Julia 2002-10-20 Z/0765/16

TAK

39 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

8
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

18 NumerPDF 29.74/15 KS Agros Zamość 2017

9
STEFAŃSKA Izabela 2003-02-19 Z/1815/15

TAK

63 NumerPDF 27.43/16 OKLA Ostrołęka 2017

10
WOJTYNIAK Julia 2000-11-30 Z/0537/17

TAK

657 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

 
400 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁEK Kinga 2001-07-28 Z/6561/15

TAK

409 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2017

2
CHOWANIEC Julia 2003-01-18 Z/2015/16

TAK

82 NumerPDF UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

3
DWORECKA Weronika 1998-12-02 Z/0338/14

TAK

60 NumerPDF 59.33/15 OKLA Ostrołęka 2017

4
DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 Z/0264/14

TAK

599 NumerPDF 58.46/16 KKL Kielce 2017

5
FULAR Oliwia 2001-11-02 Z/3328/15

TAK

121 NumerPDF TS AKS Chorzów 2017

6
MACIEJEWSKA Katarzyna 2001-09-14 Z/4581/15

TAK

922 NumerPDF 62.69/16 MKS Agros Chełm 2017

7
MALINOWSKA Marta 1999-07-29 Z/4448/15

TAK

195 NumerPDF 58.98/15 KS Agros Zamość 2017

8
MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 Z/2147/15

TAK

137 NumerPDF 59.85/16 KS Gwardia Piła 2017

9
MRÓZ Katarzyna Weronika 1998-10-28 Z/4449/15

TAK

426 NumerPDF 60.96/16 KS Agros Zamość 2017

10
OSIEWSKA Dżesika 2001-10-14 Z/4419/15

TAK

59 NumerPDF 67.52/16 OKLA Ostrołęka 2017

11
SIKORA Agnieszka 2003-06-03 Z/3016/16

TAK

745 NumerPDF ULKS Lipinki 2017

12
WASILUK Agata 2000-12-07 Z/0973/15

TAK

72 NumerPDF 57.81/16 MKS Żak Biała Podlaska 2017

13
WAWRZICZEK Paulina 2001-07-28 Z/1857/17

TAK

119 NumerPDF TS AKS Chorzów 2017

14
ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 Z/0656/15

TAK

411 NumerPDF 56.40/16 TL Pogoń Ruda Śląska 2017

15
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

908 NumerPDF 57.95/16 MKS Agros Chełm 2017

 
800 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 Z/1703/17

TAK

602 NumerPDF KKL Kielce 2017

2
BIELSKA Monika 2001-10-07 Z/0505/16

TAK

79 NumerPDF UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

3
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

62 NumerPDF 2:22.92/16 OKLA Ostrołęka 2017

4
CHMIEL Natalia 2001-04-02 Z/0878/16

TAK

601 NumerPDF KKL Kielce 2017

5
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

TAK

522 NumerPDF 2:26.12/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

6
MAŁEK Monika 2001-01-13 Z/0509/16

TAK

73 NumerPDF UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

7
OLEKSIAK Sandra 2003-07-21 Z/1086/16

TAK

61 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2017

8
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

521 NumerPDF 2:14.95/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

9
SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 Z/4671/15

TAK

104 NumerPDF 2:16.09/16 TS AKS Chorzów 2017

 
1500 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 Z/0910/15

TAK

84 NumerPDF UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

2
GAŁA Aleksandra 2001-08-19 Z/1807/15

TAK

102 NumerPDF TS AKS Chorzów 2017

3
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

101 NumerPDF 4:50.75/16 TS AKS Chorzów 2017

4
ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 Z/1814/15

TAK

57 NumerPDF 5:12.81/16 OKLA Ostrołęka 2017

5
SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 Z/0143/14

TAK

500 NumerPDF 4:41.52/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

6
WIEDERA Dominika 2000-07-10 Z/1467/15

TAK

139 NumerPDF 4:52.52/16 KS Gwardia Piła 2017

 
3000 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

931 NumerPDF 10:34.82/16 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

 
5000 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄK Daria 1998-10-22 Z/0527/14

TAK

135 NumerPDF 19:32.72/16 KS Gwardia Piła 2017

 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

34 NumerPDF 1.45/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

2
DRAGAN Justyna 2000-01-16 Z/4332/15

TAK

419 NumerPDF 1.55/15 TL Pogoń Ruda Śląska 2017

3
GRUŻEWSKA Dominika 2002-10-05 Z/2525/16

TAK

745 NumerPDF 1.55/16 OKS Skra Warszawa 2017

4
MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

TAK

148 NumerPDF 1.65/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

5
SOCHA Natalia 2000-03-01 Z/3290/15

TAK

906 NumerPDF 1.60/16 MKS Agros Chełm 2017

6
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

934 NumerPDF 1.60/15 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 2001-12-28 Z/3633/15

TAK

600 NumerPDF 3.50/16 KKL Kielce 2017

2
IWANIEC Anna 2001-07-18 Z/3636/15

TAK

599 NumerPDF 3.11/16 KKL Kielce 2017

3
JABŁOŃSKA Wiktoria 2002-12-17 Z/2342/16

TAK

738 NumerPDF 3.56/16 OKS Skra Warszawa 2017

4
MACIAK Agnieszka 1998-05-04 Z/1194/14

TAK

731 NumerPDF 3.70/16 OKS Skra Warszawa 2017

 
Skok w dal K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHWAŁEK Agnieszka 1999-11-28 Z/0192/15

TAK

145 NumerPDF 5.18/16 KS Gwardia Piła 2017

2
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

16 NumerPDF 4.66/16 KS Agros Zamość 2017

3
GRYBOŚ Dagmara 2002-11-25 Z/3070/16

TAK

739 NumerPDF 4.71/16 ULKS Lipinki 2017

4
GRYBOŚ Diana 2002-11-25 Z/3069/16

TAK

742 NumerPDF 4.73/16 ULKS Lipinki 2017

5
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

63 NumerPDF 5.04/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

6
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 5.45/16 UKS LA Basket Warszawa 2017

7
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

2 NumerPDF KS Wisła Puławy 2017

8
PYSKŁO Karolina 2000-11-06 Z/5216/15

TAK

53 NumerPDF 4.74/15 OKLA Ostrołęka 2017

9
RODZOS Dominika 2003-06-03 Z/0117/17

TAK

2 NumerPDF 4.07/16 KS Wisła Puławy 2017

10
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

758 NumerPDF 5.65/16 OKS Skra Warszawa 2017

 
Trójskok K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

TAK

958 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHEŁSTOWSKA Wiktoria 2000-07-21 Z/5412/15

TAK

70 NumerPDF 10.96/16 OKLA Ostrołęka 2017

2
KOWALSKA Paulina 2000-07-25 Z/1765/15

TAK

613 NumerPDF 13.08/16 MKS Durasan Płońsk 2017

3
KUBIEC Kaja 2001-01-21 Z/3630/15

TAK

603 NumerPDF 8.89/16 KKL Kielce 2017

4
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

15 NumerPDF 12.48/16 KS Agros Zamość 2017

5
ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

TAK

936 NumerPDF 10.49/16 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

6
PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 Z/3062/16

TAK

59 NumerPDF 11.63/16 OKLA Ostrołęka 2017

7
SEREWIŚ Anna 2000-08-05 Z/4722/15

TAK

58 NumerPDF 11.33/16 KS Wisła Puławy 2017

8
SITARSKA Adrianna 2000-10-25 Z/1876/16

TAK

404 NumerPDF 11.61/16 TL Pogoń Ruda Śląska 2017

9
STEFANOWSKA Weronika 2000-01-23 Z/1789/15

TAK

544 NumerPDF 10.08/16 MKS Durasan Płońsk 2017

 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FLIS Martyna 2001-05-31 Z/1974/15

TAK

964 NumerPDF 28.07/16 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

2
KARBOWNIK Julia 2001-11-26 Z/1970/15

TAK

968 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

3
OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 Z/2531/15

TAK

68 NumerPDF 35.38/16 OKLA Ostrołęka 2017

4
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

47 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

5
WIJAS Wiktoria 2003-06-02 Z/0153/17

TAK

623 NumerPDF 28.47 28.47/17 KKL Kielce 2017

6
ZBICZYŃSKA Julia 2001-06-27 Z/1324/16

TAK

70 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2017

 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAKOWSKA Sara 1998-03-16 Z/0986/15

TAK

18 NumerPDF 43.22/16 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

2
SOŁODUCHA Emilia 1998-12-04 Z/0537/14

TAK

122 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLAR Aleksandra 2001-10-26 Z/1721/16

TAK

21 NumerPDF 26.74/16 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

2
CZEPEK Agata 2001-11-05 Z/1968/15

TAK

965 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

3
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

966 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

4
GONTARZ Marta 2002-01-13 Z/1322/16

TAK

62 NumerPDF 33.73/16 OKLA Ostrołęka 2017

5
JAKUBOWSKA Marta 2000-06-29 Z/4664/15

TAK

105 NumerPDF 39.52/16 TS AKS Chorzów 2017

6
JAMRÓZ Julia 2000-09-08 Z/5611/15

TAK

603 NumerPDF 43.11 43.32/16 KKL Kielce 2017

7
WRYK Aleksandra 2003-01-01 Z/0154/17

TAK

619 NumerPDF 41.11 44.88/16 KKL Kielce 2017

8
ZOSIUK Weronika 2000-07-23 Z/5108/15

TAK

131 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRONOWSKA Angelika 1998-06-10 Z/0590/14

TAK

142 NumerPDF 41.59/16 KS Gwardia Piła 2017

2
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

908 NumerPDF 45.54/16 RLTL ZTE Radom 2017

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZACHOWSKA Martyna 2000-02-13 Z/1472/15

TAK

140 NumerPDF KS Gwardia Piła 2017

2
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 NumerPDF 30.40/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

3
OSIECKA Julia 2001-12-15 Z/3330/15

TAK

114 NumerPDF 32.57/16 TS AKS Chorzów 2017

4
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

933 NumerPDF 39.10/16 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

 
5000 m chód K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

61 NumerPDF 29:17.14/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

2
GORCZYŃSKA Marta 2000-12-19 Z/1785/15

TAK

536 NumerPDF 26:36/16 MKS Durasan Płońsk 2017

3
GRABARA Maja 2001-12-04 Z/1350/16

TAK

22 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2017

4
KAMIŃSKA Marta 2000-06-13 Z/0229/16

TAK

135 NumerPDF 26:57.53/16 KS Gwardia Piła 2017

5
MĄDRA Julia 2000-09-27 Z/2613/15

TAK

969 NumerPDF 25:44/16 LKS Stal Mielec 2017

6
MIESZKOWSKA Natalia 2000-08-05 Z/0791/15

TAK

654 NumerPDF 28:48.48/16 SL Olimpia Poznań 2017

7
OLLER Patrycja 2001-01-01 Z/2094/16

TAK

935 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

8
PIEKARZ Agata 2001-06-09 Z/0855/15

TAK

70 NumerPDF 26:59.45/16 MKS Hermes Gryfino 2017

9
RAŚ Wiktoria 2000-11-14 Z/2612/15

TAK

970 NumerPDF 25:16.99/16 LKS Stal Mielec 2017

10
ZEMBIK Michalina 2000-01-22 Z/0852/15

TAK

68 NumerPDF 29:54.83/16 MKS Hermes Gryfino 2017

 
10000 m chód K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODECKA Nikola 1998-07-29 Z/4872/15

TAK

60 NumerPDF 54:48/16 MKL Szczecin 2017

2
KRUPKA Katarzyna 1998-06-02 Z/3357/15

TAK

167 NumerPDF 57:00.50/16 CKS Budowlani Częstochowa 2017

3
OLEJNIK Patrycja 1999-09-24 Z/4457/15

TAK

863 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2017

4
RZETELNA Martyna 1998-01-02 Z/0501/14

TAK

865 NumerPDF 55:33.98/16 AZS-AWF Gorzów 2017

 
100 m ppł K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KULESZA Kalina 1999-07-04 Z/4018/15

TAK

160 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2017

2
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

744 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2017

3
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 Z/0536/15

TAK

133 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2017

4
ZASADA Klaudia 1999-06-20 Z/4707/15

TAK

504 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FADEREWSKA Beata 2000-02-13 Z/1784/15

TAK

13 NumerPDF 14.87/16 MKS Durasan Płońsk 2017

2
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

704 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2017

3
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 15.99/16 UKS LA Basket Warszawa 2017

4
PLIZGA Daria 2001-05-22 Z/6413/15

TAK

148 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2017

5
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

50 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

6
SMOLEŃ Kaja 2000-10-01 Z/1465/15

TAK

142 NumerPDF KS Gwardia Piła 2017

7
TARSA Natalia 2000-05-06 Z/1278/16

TAK

750 NumerPDF ULKS Lipinki 2017

8
ZALEWSKA Angelika 2001-11-16 Z/3063/16

TAK

77 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2017

 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIUK Marcelina 1998-10-10 Z/0434/14

TAK

648 NumerPDF 69.00/16 SL Olimpia Poznań 2017

2
BORKOWSKA Aleksandra 2000-04-09 Z/4721/15

TAK

42 NumerPDF KS Wisła Puławy 2017

3
FILAR Gabriela 2001-04-13 Z/2339/16

TAK

155 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2017

4
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

69 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

5
KUBOSZEK Marta 2001-12-15 Z/0901/17

TAK

5 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

6
MISIAK Zuzanna 1999-11-09 Z/4020/15

TAK

152 NumerPDF 72.25/16 UKS LA Basket Warszawa 2017

 
2000 m przeszkody K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 Z/1782/15

TAK

29 NumerPDF 7:50.89/16 MKS Durasan Płońsk 2017

2
KACIUPA Marta 1999-10-25 Z/0640/15

TAK

61 NumerPDF 7:46.02/15 MKS Hermes Gryfino 2017

3
MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 Z/1983/15

TAK

954 NumerPDF 7:16.02/16 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

4
SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 Z/3070/15

TAK

751 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

5
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

118 NumerPDF TS AKS Chorzów 2017

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. MŁYNARCZYK Martyna
2. SZOSTAK Agata
3. CIESIELSKA Kinga
4. JASIEŃCZUK Małgorzata
5. IWANIEC Anna
1998
1999
2003
2002
2001
NumerPDF KKL Kielce

2 1. BORKOWSKA Klaudia
2. BUTLER Katarzyna
3. STEFAŃSKA Izabela
4. OLEWIECKA Aleksandra
5. OLEKSIAK Sandra
1998
2001
2003
2000
2003
NumerPDF OKLA Ostrołęka

3 1. JUŚKIEWICZ Agnieszka
2. KOSTRZEWSKA Barbara
3. KULESZA Kalina
4. MISIAK Zuzanna
2000
1998
1999
1999
NumerPDF UKS LA Basket Warszawa

4 1. JAUERNIG Karolina
2. KWAŚNY Daria
3. OLSZAK Karolina
4. KOREPTA Ksenia
5. WAWRZICZEK Paulina
1999
2001
1999
2001
2001
NumerPDF TS AKS Chorzów

 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. DZIEWIĘCKA Wiktoria
2. MALCZEWSKA Katarzyna
3. BIELECKA Wiktoria
4. MANTERYS Klaudia
1998
2000
2000
1999
NumerPDF KKL Kielce

2 1. GAŁA Katarzyna
2. GAŁA Aleksandra
3. STOPYRA Natalia
4. SZUMAŁA Kamila
5. FULAR Oliwia
2000
2001
2001
2000
2001
NumerPDF TS AKS Chorzów

 
100 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMAGALSKI Jakub 2000-10-31 Z/2795/16

TAK

660 NumerPDF 11.96/16 SL Olimpia Poznań 2017

2
DYBAŁA Dawid 1998-06-01 Z/4428/15

TAK

404 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2017

3
KORONA Patryk 2000-01-01 Z/0340/17

TAK

157 NumerPDF 11.90/16 UKS LA Basket Warszawa 2017

4
KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 Z/0326/14

TAK

406 NumerPDF 11.02/16 TL Pogoń Ruda Śląska 2017

5
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

35 NumerPDF 11.41/16 KS Agros Zamość 2017

6
MICHAŁOWSKI Bartosz 1999-01-10 Z/0117/15

TAK

147 NumerPDF 11.53/16 KS Gwardia Piła 2017

7
MORDARSKI Jakub 2000-01-27 Z/1760/17

TAK

78 NumerPDF 11.89/16 UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

8
POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 Z/2651/15

TAK

39 NumerPDF 11.66/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

9
SZKARADEK Stanisław 2001-06-15 Z/3018/16

TAK

727 NumerPDF 12.49/16 ULKS Lipinki 2017

 
200 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOŃSKI Bartłomiej 1999-02-06 Z/0725/16

TAK

616 NumerPDF 24.00/16 KKL Kielce 2017

2
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

TAK

733 NumerPDF 22.77/16 OKS Skra Warszawa 2017

3
GRACA Dawid 1999-02-04 Z/3862/16

TAK

54 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2017

4
GWIAZDECKI Jakub 2000-04-27 Z/2436/15

TAK

151 NumerPDF 23.81/16 UKS LA Basket Warszawa 2017

5
JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 Z/1819/16

TAK

605 NumerPDF 23.85/16 KKL Kielce 2017

6
KUCZAJ Wiktor 2001-06-08 Z/6316/15

TAK

743 NumerPDF ULKS Lipinki 2017

 
400 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁUSZYŃSKI Paweł 1999-07-14 Z/2564/15

TAK

85 NumerPDF 57.99/16 UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

2
CENTKA Jakub 1998-10-21 Z/1564/16

TAK

143 NumerPDF 50.39/16 KS Gwardia Piła 2017

3
CZAJKOWSKI Fabian 2001-06-08 Z/5104/15

TAK

72 NumerPDF 52.88/16 OKLA Ostrołęka 2017

4
DZIMIRA Marcin 2000-04-22 Z/1846/16

TAK

48 NumerPDF 52.45/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

5
KONOPKA Bartosz 2001-06-07 Z/1758/17

TAK

77 NumerPDF UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

6
KOWALCZYK Dawid 2000-04-22 Z/1158/16

TAK

602 NumerPDF 54.02/16 KKL Kielce 2017

7
LEWANDOWSKI Patryk 2000-05-29 Z/1982/15

TAK

968 NumerPDF 61.17/14 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

8
ŁAKOMIEC Rafał 1998-06-14 Z/3531/15

TAK

64 NumerPDF 51.56/16 MKS Hermes Gryfino 2017

9
MALUGA Daniel 2000-06-22 Z/2111/15

TAK

104 NumerPDF 53.36/16 KS Agros Zamość 2017

10
PRZYBYLAK Jakub 2001-02-07 Z/3336/16

TAK

652 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

11
PYTLAK Konrad 1998-10-12 Z/4162/15

TAK

359 NumerPDF 50.31/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

 
800 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKI Paweł 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

65 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2017

2
KUŚ Kamil 2001-08-15 Z/3329/15

TAK

102 NumerPDF TS AKS Chorzów 2017

3
MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 Z/3631/15

TAK

609 NumerPDF 1:59.09/16 KKL Kielce 2017

4
PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 Z/2667/15

TAK

727 NumerPDF 1:56.60/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

5
SIWEK Marcin 1999-12-18 Z/1759/17

TAK

79 NumerPDF UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

6
SOKÓŁ Karol 2000-01-02 Z/0494/17

TAK

568 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2017

7
TOMASIAK Piotr 2000-02-16 Z/0911/15

TAK

88 NumerPDF 2:03.94/15 UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

 
1500 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKI Krzysztof 2002-01-07 Z/0506/16

TAK

72 NumerPDF UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

2
DOBKOWSKI Marcin 2001-10-17 Z/0185/16

TAK

72 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2017

3
KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 Z/0196/16

TAK

168 NumerPDF 4:07.15/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

4
KUSIAK Dominik 2001-08-27 Z/0821/17

TAK

750 NumerPDF ULKS Lipinki 2017

5
OBRZUT Krzysztof 1999-11-23 Z/2563/15

TAK

90 NumerPDF 4:23.80/16 UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

6
ZIELIŃSKI Radosław 1999-08-08 Z/0822/17

TAK

758 NumerPDF ULKS Lipinki 2017

 
3000 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDCZAK Michał 2000-10-04 Z/1757/17

TAK

76 NumerPDF UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

2
MARSZAŁEK Mateusz 2000-04-27 Z/1761/17

TAK

81 NumerPDF UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

 
5000 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 Z/0863/15

TAK

654 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHLEBISZ Dawid 2000-02-15 Z/1750/16

TAK

415 NumerPDF 1.86/16 TL Pogoń Ruda Śląska 2017

2
JACHYM Marcin 2001-04-14 Z/6349/15

TAK

417 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2017

3
MAREK Paweł 2001-04-13 Z/2762/16

TAK

44 NumerPDF 1.65/16 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

4
TOFIL Mateusz 1999-08-02 Z/0721/15

TAK

51 NumerPDF 2.10/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

5
TYCNER Paweł 1999-04-10 Z/2416/15

TAK

964 NumerPDF 1.93/16 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

6
ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-17 Z/1503/16

TAK

941 NumerPDF 1.75/16 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

 
Skok o tyczce M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUKSZTEN Kacper 2000-06-01 Z/4196/15

TAK

730 NumerPDF 3.60/16 OKS Skra Warszawa 2017

2
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

158 NumerPDF 4.20/16 UKS LA Basket Warszawa 2017

3
DOMAŃSKI Emil 1999-06-09 Z/2146/15

TAK

137 NumerPDF 3.30/16 KS Gwardia Piła 2017

4
JAGODZKI Oskar 2003-02-12 Z/0129/17

TAK

602 NumerPDF 3.20/16 KKL Kielce 2017

 
Skok w dal M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLĘSK Jakub 1998-03-05 Z/4479/15

TAK

140 NumerPDF 7.22/16 KS Gwardia Piła 2017

2
KOSTRZEWSKI Bogdan 1999-12-12 Z/2267/16

TAK

156 NumerPDF 5.85/16 UKS LA Basket Warszawa 2017

3
KOZIOŁ Jacek 2001-02-27 Z/4366/15

TAK

20 NumerPDF 6.01/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

4
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

80 NumerPDF 5.80/15 KS Agros Zamość 2017

 
Trójskok M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOLT Paweł 1999-02-03 Z/0734/15

TAK

962 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORZEC Patryk 1999-12-17 Z/2415/15

TAK

933 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

2
PERKOWSKI Krzysztof 1998-01-15 Z/1494/14

TAK

157 NumerPDF 16.08/16 UKS LA Basket Warszawa 2017

3
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

27 NumerPDF 16.56/16 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

4
UCHMAN Bartłomiej 1999-09-25 Z/1844/16

TAK

4 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2017

5
ZĄBKOWSKI Alan 1999-06-01 Z/3188/15

TAK

107 NumerPDF TS AKS Chorzów 2017

6
ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 Z/0201/14

TAK

28 NumerPDF 17.29/16 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

65 NumerPDF 15.47/16 OKLA Ostrołęka 2017

2
NOWROT Tomasz 2000-09-04 Z/4898/15

TAK

119 NumerPDF 9.61/16 TS AKS Chorzów 2017

3
ODZIEMEK Mikołaj 2000-08-20 Z/5613/15

TAK

629 NumerPDF 13.44/16 KKL Kielce 2017

4
OTOK Bartłomiej 2000-09-27 Z/3863/16

TAK

85 NumerPDF 12.01/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

5
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

953 NumerPDF 11.58/16 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

6
POTĘPSKI Jakub 2000-11-19 Z/1413/15

TAK

901 NumerPDF 15.18/16 RLTL ZTE Radom 2017

7
SŁABOŃ Jakub 2001-10-27 Z/3321/16

TAK

409 NumerPDF 9.57/16 TL Pogoń Ruda Śląska 2017

8
ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 Z/1818/15

TAK

71 NumerPDF 15.43/16 OKLA Ostrołęka 2017

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28 Z/0987/15

TAK

31 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2017

2
KOWALSKI Adam 1999-07-20 Z/3042/15

TAK

529 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2017

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

41 NumerPDF 33.75/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

2
IŃSKI Oskar 2001-02-02 Z/1972/15

TAK

936 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

3
KOTLECKI Kacper 2000-07-22 Z/5775/15

TAK

33 NumerPDF 42.78/16 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

4
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

42 NumerPDF 38.98/15 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

5
KOZUBEK Sebastian 2000-06-01 Z/5612/15

TAK

600 NumerPDF 35.35/16 KKL Kielce 2017

6
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

160 NumerPDF 51.33/16 KS Agros Zamość 2017

7
NIEDŹWIECKI Patryk 2001-09-30 Z/2753/15

TAK

71 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2017

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŹLICKI Michał 1999-05-22 Z/3940/15

TAK

727 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2017

2
ODOLCZYK Michał 1999-01-13 Z/3939/15

TAK

712 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2017

3
ZAGÓRSKI Bartosz 1999-01-22 Z/0988/15

TAK

36 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2017

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JARZEMBOWSKI Maciej 2000-07-25 Z/5659/15

TAK

27 NumerPDF 48.72/16 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

2
PERZOWICZ Jakub 2000-04-28 Z/5615/15

TAK

625 NumerPDF 40.88 41.37/16 KKL Kielce 2017

3
SZUSZKIEWICZ Piotr 2001-01-08 Z/4368/15

TAK

51 NumerPDF 48.01/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

4
TURECZEK-ZAKRZEWSKI Maciej 2000-05-15 Z/4723/15

TAK

3 NumerPDF KS Wisła Puławy 2017

5
USAREK Jan 2002-06-24 Z/3906/16

TAK

1 NumerPDF KS Wisła Puławy 2017

6
WÓJCIK Erwin 2000-01-04 Z/1790/15

TAK

525 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2017

 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JASIŃSKI Antoni 1998-11-10 Z/1094/14

TAK

605 NumerPDF 42.07/16 KKL Kielce 2017

2
STEC Dominik 1999-01-01 Z/3196/15

TAK

50 NumerPDF 54.50/15 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

3
WABIK Dominik 1999-11-14 Z/0959/15

TAK

911 NumerPDF 59.64/16 RLTL ZTE Radom 2017

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWIEC Kamil 2001-12-09 Z/1622/16

TAK

1 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

2
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

24 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2017

 
10000 m chód M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHOR Jakub 1998-01-22 Z/0416/14

TAK

74 NumerPDF 47:49.37/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

2
JEŻ Paweł 1999-11-01 Z/4456/15

TAK

869 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2017

3
KULIG Maksymilian 1999-02-24 Z/2627/15

TAK

971 NumerPDF 49:59/16 LKS Stal Mielec 2017

4
MACIĄG Krzysztof 1999-08-27 Z/0736/15

TAK

944 NumerPDF 50:59/16 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

5
NICPOŃ Kacper 1999-10-16 Z/0660/15

TAK

56 NumerPDF MKL Szczecin 2017

6
SCHIEDEL Arkadiusz 2000-08-17 Z/1990/15

TAK

935 NumerPDF 50:17/16 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

7
STRZESZEWSKI Tomasz 2001-02-27 Z/5644/15

TAK

870 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2017

8
WIATER Michał 1999-03-11 Z/4575/15

TAK

36 NumerPDF 47:15.17/16 KS Agros Zamość 2017

 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FUDALI Paweł 1999-07-16 Z/0538/15

TAK

21 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2017

2
WILK Michał 1999-03-03 Z/0582/15

TAK

152 NumerPDF 14.40/16 UKS LA Basket Warszawa 2017

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

43 NumerPDF 15.83/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

2
NOWICKI Filip 2000-09-18 Z/2437/15

TAK

152 NumerPDF 15.71/16 UKS LA Basket Warszawa 2017

 
400 m ppł M U20 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUPIS Tobiasz 1998-04-12 Z/1444/14

TAK

153 NumerPDF 56.88/16 UKS LA Basket Warszawa 2017

2
LIPIŃSKI Sebastian 1998-02-17 Z/2538/15

TAK

236 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

3
POPŁAWSKI Kacper 1999-01-14 Z/3194/15

TAK

42 NumerPDF 60.73/15 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

4
SOBKOWICZ Michał 1999-01-19 Z/3195/15

TAK

39 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FRĄCZEK Patryk 2001-05-20 Z/6313/15

TAK

774 NumerPDF ULKS Lipinki 2017

2
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

568 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

3
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

TAK

502 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2017

4
ORLIKOWSKI Jakub 2000-05-19 Z/4092/15

TAK

152 NumerPDF 63.26/16 UKS LA Basket Warszawa 2017

5
PALA Jakub 2001-06-04 Z/1844/17

TAK

29 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

6
ŚLIWKA Oskar 2001-08-21 Z/3479/15

TAK

26 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

7
ZEMBIK Jan 2000-01-22 Z/0853/15

TAK

69 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2017

 
2000 m przeszkody M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 Z/0720/15

TAK

37 NumerPDF 6:11.71/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

2
MAJERSKI Adam 1998-12-18 Z/0196/14

TAK

74 NumerPDF 6:21.39/15 UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

3
OGORZAŁY Sebastian 2000-12-29 Z/0900/17

TAK

80 NumerPDF UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

4
SOLDAT Adam 2001-01-27 Z/0858/15

TAK

62 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2017

 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KOSTRZEWSKI Bogdan
2. WILK Michał
3. KORONA Patryk
4. BOROŃ Aleksy
1999
1999
2000
2000
NumerPDF UKS LA Basket Warszawa

2 1. BĘBACZ Arkadiusz
2. CICHOŃSKI Bartłomiej
3. SOBURA-DURMA Jakub
4. WÓJCIK Konrad
5. KLANK Aleksander
2001
1999
2002
2000
2003
NumerPDF KKL Kielce

 
4x400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KUPIS Tobiasz
2. GWIAZDECKI Jakub
3. ORLIKOWSKI Jakub
4. NOWICKI Filip
1998
2000
2000
2000
NumerPDF UKS LA Basket Warszawa

2 1. JASIEŃCZUK Szymon
2. MASACZYŃSKI Adam
3. KOWALCZYK Dawid
4. SOBURA-DURMA Jakub
5. WÓJCIK Konrad
2000
2001
2000
2002
2000
NumerPDF KKL Kielce