Internetowe zgłoszenia do imprezy: Międzywojewódzkie mistrzostwa U16 w biegach przełajowych
ŻERKÓW, 18.03.2017
 
2.5 km przełaje K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALICKA Kornelia 2003-03-31 Z/1528/17

TAK

350 NumerPDF UKS Dąb Suchy Las 2017

2
BIAŁAS Nikola 2003-09-01 Z/0625/17

TAK

87 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2017

3
BIAŁOGOŁĄBEK Olga 2003-04-12 Z/1576/17

TAK

34 NumerPDF MKL Szczecin 2017

po terminie
4
BIELECKA Patrycja 2003-10-28 Z/1423/17

TAK

46 NumerPDF UKS Jedynka Gostyń 2017

5
BUREK Zuzanna 2002-08-24 Z/0948/16

TAK

52 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2017

6
CHEŁSTOWSKA Martyna 2002-09-17 Z/1492/16

TAK

726 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2017

7
CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 Z/1239/17

TAK

473 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

8
FARTUSZNIAK Zuzanna 2002-02-19 Z/1479/16

TAK

329 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2017

9
GRĄDAS Karolina 2002-08-07 Z/0680/17

TAK

479 NumerPDF MKL Szczecin 2017

10
GUZ Amelia 2003-07-19 Z/0626/17

TAK

78 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2017

11
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

92 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2017

12
KACZMAREK Julia 2002-03-17 Z/1267/17

TAK

78 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2017

13
KOMCZYŃSKA Kaja 2002-03-31 Z/0841/17

TAK

26 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2017

14
KORCZ Julia 2002-02-08 Z/0954/16

TAK

462 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

15
KOSIK Natalia 2003-02-25 Z/1112/17

TAK

138 NumerPDF KS Gwardia Piła 2017

16
KOTLIŃSKA Zuzanna 2002-02-19 Z/0843/17

TAK

4 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2017

17
KRAJEWSKA Hanna 2002-03-29 Z/0946/16

TAK

512 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2017

18
LALA Amelia 2003-08-03 Z/0228/17

TAK

141 NumerPDF KS Gwardia Piła 2017

19
MALAK Łucja 2002-04-26 Z/1577/17

TAK

33 NumerPDF MKL Szczecin 2017

po terminie
20
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

64 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2017

21
MAZUR Wiktoria 2003-01-22 Z/0290/17

TAK

67 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2017

22
PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 Z/2910/16

TAK

61 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2017

23
PILCH Wiktoria 2002-07-13 Z/0863/16

TAK

174 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2017

24
RABIEGA Wiktoria 2003-07-02 Z/0850/17

TAK

191 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2017

25
RAGAN Katarzyna 2003-06-03 Z/2819/16

TAK

65 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2017

26
SZCZĘSNA Kinga 2003-03-23 Z/0204/17

TAK

64 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2017

27
TOMASZEWSKA Weronika 2002-06-20 Z/0641/17

TAK

175 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2017

28
WALERIAŃCZYK Kinga 2002-08-19 Z/3207/16

TAK

181 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2017

29
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

150 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2017

 
1.5 km przełaje K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMEK Agata 2002-12-12 Z/1550/17

TAK

688 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2017

2
BIELECKA Karolina 2003-10-28 Z/1422/17

TAK

45 NumerPDF UKS Jedynka Gostyń 2017

3
BIENIEK Paulina 2002-05-31 Z/0606/16

TAK

200 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2017

4
CHYBKA Aleksandra 2002-11-20 Z/3415/16

TAK

455 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

5
CIEŚLICKA Weronika 2002-09-20 Z/0856/16

TAK

920 NumerPDF MKS Gniezno 2017

6
DANEK Marta 2003-08-30 Z/0471/17

TAK

653 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

7
DERBIS Zuzanna 2002-08-02 Z/0438/16

TAK

660 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

8
GÓRNA Julia 2002-12-20 Z/0607/16

TAK

206 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2017

9
GRUBICH Julia 2003-06-01 Z/1435/17

TAK

60 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2017

10
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

407 NumerPDF LUKS Orkan Września 2017

11
JANKOWSKA Gracjana 2003-05-10 Z/0292/17

TAK

63 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2017

12
JĘDRZEJCZAK Agata 2003-06-20 Z/1382/17

TAK

1 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2017

13
KACZMAREK Martyna 2003-06-02 Z/1381/17

TAK

11 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2017

14
KASPRZYCKA Nikola 2002-01-22 Z/0605/16

TAK

171 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2017

15
KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 Z/1111/17

TAK

142 NumerPDF KS Gwardia Piła 2017

16
KNAPE Natalia 2003-01-17 Z/1490/16

TAK

357 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2017

17
KOCUREK Klaudia 2002-01-29 Z/0920/16

TAK

79 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2017

18
KOWALCZYK Oliwia 2003-07-23 Z/1573/17

TAK

73 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2017

19
KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 Z/1470/17

TAK

974 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2017

20
KRÓLIKIEWICZ Julia 2003-06-10 Z/0731/17

TAK

1479 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2017

21
KURZAJCZYK Martyna 2002-12-05 Z/0638/17

TAK

188 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2017

22
LOSY Anna 2003-05-23 Z/0844/17

TAK

320 NumerPDF KS Stal Ostrów Wlkp. 2017

23
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

815 NumerPDF KS Hanza Goleniów 2017

24
MATUSZCZAK Gabriela 2003-10-23 Z/0300/17

TAK

65 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2017

25
MRÓWCZYŃSKA Marlena 2002-08-26 Z/0915/16

TAK

72 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2017

26
OLBIŃSKA Emilia 2002-08-17 Z/2909/16

TAK

80 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2017

27
PANEK Katarzyna 2002-02-02 Z/3782/16

TAK

971 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2017

28
RATAJCZAK Wiktoria 2003-07-29 Z/0849/17

TAK

116 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2017

29
ROJNA Zuzanna 2003-06-17 Z/1529/17

TAK

348 NumerPDF UKS Dąb Suchy Las 2017

30
STARZYCKA Klaudia 2003-05-05 Z/1346/17

TAK

312 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2017

31
SZALSKA Oliwia 2003-08-03 Z/1526/17

TAK

23 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2017

32
SZCZEPANIAK Zuzanna 2002-03-12 Z/0449/16

TAK

89 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2017

33
SZUŁCZYŃSKA Aleksandra 2002-10-12 Z/1424/17

TAK

47 NumerPDF UKS Jedynka Gostyń 2017

34
SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 Z/0221/17

TAK

450 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

35
ŚLACHCIAK Agata 2003-01-23 Z/0291/17

TAK

73 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2017

36
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

60 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2017

37
WENTLAND Aleksandra 2003-01-16 Z/1548/17

TAK

921 NumerPDF MKS Gniezno 2017

38
WOLF Paulina 2003-01-18 Z/1574/17

TAK

18 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2017

39
WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 Z/3659/16

TAK

140 NumerPDF KS Gwardia Piła 2017

 
2 km przełaje M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 Z/0306/17

TAK

300 NumerPDF KS Stal Ostrów Wlkp. 2017

2
BAŁASZ Dawid 2003-01-25 Z/1208/17

TAK

201 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2017

3
BANASZAK Kacper 2003-02-25 Z/1429/17

TAK

70 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2017

4
BIELECKI Marek 2003-07-31 Z/4987/15

TAK

662 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

5
BRUDŁO Piotr 2002-07-06 Z/1478/16

TAK

328 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2017

6
DANOWSKI Norbert 2002-07-27 Z/6147/15

TAK

20 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2017

7
DOMARADZKI Jakub 2002-05-13 Z/5680/15

TAK

135 NumerPDF KS Gwardia Piła 2017

8
DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 Z/0600/15

TAK

304 NumerPDF KS Stal Ostrów Wlkp. 2017

9
FRĄCKOWIAK Maciej 2002-12-05 Z/1521/17

TAK

111 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2017

10
GADOMSKI Paweł 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

65 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2017

11
GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 Z/0459/16

TAK

33 NumerPDF KS Hanza Goleniów 2017

12
HRYCKIEWICZ Oskar 2002-04-16 Z/3569/16

TAK

12 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2017

13
JESIOŁOWSKI Szymon 2003-02-02 Z/1551/17

TAK

691 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2017

14
KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 Z/1384/17

TAK

69 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2017

15
KONEK Piotr 2002-01-02 Z/0205/17

TAK

10 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2017

16
KOWALCZYK Maciej 2003-03-04 Z/0226/17

TAK

664 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

17
KUCHTA Hubert 2003-05-03 Z/1432/17

TAK

26 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2017

18
KUŁDO Jakub 2003-06-29 Z/4985/15

TAK

646 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

19
NOWAK Adrian 2002-06-25 Z/3482/16

TAK

693 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2017

20
NOWAK Brajan 2002-04-22 Z/1522/17

TAK

14 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2017

21
NYCZKOWIAK Kacper 2002-09-02 Z/0869/16

TAK

78 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2017

22
OBLIZAJEK Adrian 2002-02-16 Z/1552/17

TAK

692 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2017

23
ORYWAŁ Mateusz 2003-03-17 Z/0351/17

TAK

151 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2017

24
PIETKIEWICZ Kacper 2002-05-24 Z/4952/15

TAK

300 NumerPDF KS Hanza Goleniów 2017

25
PIOCHACZ Marcin 2002-01-18 Z/3656/16

TAK

140 NumerPDF KS Gwardia Piła 2017

26
RATAJCZAK Bartosz 2003-01-28 Z/1525/17

TAK

12 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2017

27
SITARZ Sebastian 2002-04-03 Z/1345/17

TAK

355 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2017

28
SKIRZEWSKI Jędrzej 2002-03-26 Z/0926/16

TAK

61 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2017

29
STASIERSKI Michał 2003-09-02 Z/1520/17

TAK

975 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2017

30
WIKTOROWICZ Paweł 2002-04-08 Z/0656/16

TAK

204 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2017

31
WOJCIECHOWSKI Filip 2003-06-06 Z/0303/17

TAK

70 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2017

 
3 km przełaje M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Tymoteusz 2003-06-22 Z/0202/17

TAK

28 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2017

2
ALEKSANDROWICZ Dawid 2002-04-07 Z/3242/16

TAK

613 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2017

3
BARTCZAK Tobiasz 2002-03-13 Z/3631/16

TAK

73 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2017

4
BODURA Szymon 2002-04-07 Z/1469/17

TAK

973 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2017

5
BYCZYK Juliusz 2002-05-31 Z/1132/17

TAK

650 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

6
CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 Z/1434/17

TAK

32 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2017

7
CZYŻ Wiktor 2002-12-10 Z/0918/16

TAK

65 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2017

8
DZIDECZEK Michał 2002-01-26 Z/1491/16

TAK

728 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2017

9
GAŁĘŻEWSKI Jan 2002-09-14 Z/0938/16

TAK

35 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2017

10
GRODZKI Kamil 2002-10-22 Z/0609/16

TAK

206 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2017

11
KWIATKOWSKI Arkadiusz 2003-08-21 Z/0410/17

TAK

498 NumerPDF LUKS Orkan Września 2017

12
MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 Z/0870/16

TAK

42 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2017

13
MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 Z/0923/16

TAK

76 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2017

14
NOWAK Dawid 2003-08-14 Z/1523/17

TAK

15 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2017

15
PIECHOCKI Konrad 2003-08-07 Z/1524/17

TAK

13 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2017

16
REWERS Kacper 2002-07-14 Z/0857/16

TAK

902 NumerPDF MKS Gniezno 2017

17
STYŁA Igor 2002-09-14 Z/0928/16

TAK

77 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2017

18
SURDACKI Jerzy 2003-09-24 Z/1190/17

TAK

65 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2017

19
TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

61 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2017

20
TULIŃSKI Piotr 2003-11-06 Z/1254/17

TAK

468 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

21
WAŁĘGA Krystian 2002-02-27 Z/0429/17

TAK

60 NumerPDF PLMKS Chrobry Gryfice 2017

22
WAWRZYNOWICZ Franciszek 2003-07-17 Z/0842/17

TAK

4 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2017

23
WIKTOROWICZ Piotr 2002-04-08 Z/0657/16

TAK

58 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2017

24
WŁODARCZYK Patryk 2003-05-15 Z/1549/17

TAK

944 NumerPDF MKS Gniezno 2017