Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.kujawsko-pomorskiego 2018
BYDGOSZCZ, 2018
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BˇCZYŃSKA Wiktoria 2003-01-17 Z/0070/15

TAK

11 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

2
BRAZOWSKA Aleksandra 2003-07-12 Z/0081/16

TAK

14 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

3
KRZYŻANOWSKA Jagoda 2004-01-02 Z/4878/15

TAK

350 NumerPDF UKB Szubin 2018

4
KRZYŻANOWSKA Zuzanna 2004-01-02 Z/4879/15

TAK

353 NumerPDF UKB Szubin 2018

5
LEWANDOWSKA Oliwia 2003-05-30 Z/2210/17

TAK

941 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2018

6
MICHALSKA Anastazja 2005-05-28 Z/0179/17

TAK

100 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2018

7
PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 Z/4615/17

TAK

609 NumerPDF KS Wda ¦wiecie 2018

8
STA¦KIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

321 NumerPDF UKB Szubin 2018

9
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/0270/17

325 NumerPDF MUKL Brodnica 2018

10
TOKARSKA Kalina 2003-07-04 Z/3026/17

TAK

874 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

 
200 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

519 NumerPDF MKL Toruń 2018

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRNA Alicja 2003-01-24 Z/0271/17

TAK

55 NumerPDF 47.19/17 MUKL Brodnica 2018

2
GROCHOWSKA Paulina 2003-04-27 Z/1441/17

TAK

466 NumerPDF 47.17/17 BKS Bydgoszcz 2018

3
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

900 NumerPDF 48.82 48.82/17 LKS Vectra Włocławek 2018

4
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

906 NumerPDF 44.56 44.56/17 LKS Vectra Włocławek 2018

5
STA¦KIEWICZ Katarzyna 2003-03-23 Z/1379/16

TAK

102 NumerPDF 48.30/17 UKS Wyspiański Szubin 2018

6
WARAWˇSOWSKA Martyna 2004-03-15 Z/0048/16

TAK

457 NumerPDF 48.80/16 BKS Bydgoszcz 2018

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZAK Wiktoria 2003-10-03 Z/6545/15

TAK

459 NumerPDF 1:50.44/17 BKS Bydgoszcz 2018

2
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

271 NumerPDF 1:57.09/16 LUKS Serock 2018

3
BISKUP Klaudia 2004-10-18 Z/0421/16

TAK

3 NumerPDF 1:57.93/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

4
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

3 NumerPDF 1:46.60/17 UKS Czapla Białe Błota 2018

5
KOZERA Natalia 2003-08-02 Z/2588/16

TAK

8 NumerPDF 2:07.14/16 UKS Czapla Białe Błota 2018

6
OLACH Laura 2003-02-27 Z/0848/16

TAK

916 NumerPDF 1:45.26 1:45.26/17 LKS Vectra Włocławek 2018

7
OLCZAK Amelia 2004-03-17 Z/0088/15

TAK

10 NumerPDF 1:52.92/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

8
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

10 NumerPDF 1:59.78/17 UKS Czapla Białe Błota 2018

9
TEPER Lena 2004-04-18 Z/0116/18

TAK

56 NumerPDF 2:17.60/17 LKS Vectra Włocławek 2018

10
WALDON Natalia 2003-01-11 Z/1325/17

TAK

3 NumerPDF 1:56.20/17 UKS Czapla Białe Błota 2018

11
WˇŻ Anastazja 2003-03-18 Z/1527/17

TAK

615 NumerPDF 1:49.73/17 MKL Toruń 2018

12
WIATROWSKA Weronika 2004-09-28 Z/0177/17

TAK

928 NumerPDF 2:06.90/16 LKS Vectra Włocławek 2018

13
ZASADA Marta 2004-09-21 Z/4710/17

TAK

199 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2018

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKA Amelia 2004-06-04 Z/4877/15

TAK

333 NumerPDF UKB Szubin 2018

2
WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 Z/4277/17

TAK

903 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2018

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GˇSECKA Aleksandra 2004-03-03 Z/0757/16

TAK

2 NumerPDF 1.30 1.30/16 UKS Czapla Białe Błota 2018

2
JAROSZ Klaudia 2003-04-30 Z/0090/15

TAK

3 NumerPDF 1.40/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

3
KHUAT CAO Lena 2004-11-22 Z/3043/17

TAK

457 NumerPDF 1.30/17 BKS Bydgoszcz 2018

4
KUCIŃSKA Matylda 2004-01-22 Z/4127/17

TAK

502 NumerPDF 1.25/17 LKS Vectra Włocławek 2018

5
MIODUSZEWSKA Martyna 2004-10-11 Z/3626/17

TAK

141 NumerPDF 1.40/17 GKS Olimpia Grudzi±dz 2018

6
URBANOWICZ Kaja 2003-06-25 Z/1330/16

TAK

860 NumerPDF 1.61 1.61/17 LUKS Start Nakło 2018

7
WALASEK Martyna 2004-05-16 Z/0057/15

TAK

59 NumerPDF 1.40/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GO¦CINIAK Nikola 2004-03-25 Z/0839/16

TAK

904 NumerPDF 4.12/17 LKS Vectra Włocławek 2018

2
KOPERCZUK Daria 2003-06-12 Z/3045/17

TAK

469 NumerPDF 4.35/17 BKS Bydgoszcz 2018

3
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

505 NumerPDF 4.93 4.93/17 MKL Toruń 2018

4
NARLOCH Wiktoria 2003-04-03 Z/2112/16

TAK

869 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

5
RATAJCZYK Wiktoria 2003-03-03 Z/3587/17

TAK

788 NumerPDF MKS Inowrocław 2018

6
STRZELCZYK Zuzanna 2003-02-20 Z/4316/17

TAK

988 NumerPDF 4.67/17 GKS Olimpia Grudzi±dz 2018

7
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

TAK

871 NumerPDF 4.73 4.73/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

 
Pchnięcie kul± K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSTA Magdalena 2003-02-09 Z/2113/16

TAK

873 NumerPDF 9.11 9.88/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MONKA Dominika 2003-09-25 Z/3317/17

TAK

945 NumerPDF 31.90 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2018

2
ZABOROWSKA Alicja 2003-01-08 Z/3768/17

TAK

231 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2018

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pięciobój K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3 km chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAIER Laura 2003-02-01 Z/3660/17

TAK

934 NumerPDF 19:13.34 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2018

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

7 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2018

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Szymon 2003-02-02 Z/5223/15

TAK

361 NumerPDF UKB Szubin 2018

2
BOJAROWSKI Hubert 2003-04-12 Z/3664/17

TAK

957 NumerPDF 12.35 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2018

3
GBURCZYK Dominik 2003-11-06 Z/3661/17

TAK

950 NumerPDF 12.52 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2018

4
JABŁOŃSKI Filip 2003-03-11 Z/3658/17

TAK

952 NumerPDF 12.47 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2018

 
200 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJSERT Łukasz 2003-06-20 Z/1183/17

TAK

879 NumerPDF 42.74/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

2
GRUDZIŃSKI Patryk 2003-04-05 Z/2102/16

TAK

500 NumerPDF 39.16/17 MKL Toruń 2018

3
KUSZ Łukasz 2003-06-26 Z/1184/17

TAK

853 NumerPDF 38.65 38.65/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

4
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

601 NumerPDF 40.60/17 MKL Toruń 2018

5
PIECHOWIAK Kamil 2004-02-08 Z/0148/18

TAK

165 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PARADOWSKI Patryk 2004-03-17 Z/3024/17

TAK

801 NumerPDF 1:44.43/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 Z/3294/17

TAK

856 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

2
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

931 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2018

3
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

TAK

332 NumerPDF 3:23.81/17 GKS Olimpia Grudzi±dz 2018

4
HOJAN Jakub 2003-09-19 Z/1182/17

TAK

853 NumerPDF 2:52.25 2:52.25/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

5
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

4 NumerPDF 2:57.66 2:57.66/17 UKS Czapla Białe Błota 2018

6
KRZYWDZIŃSKI Dominik 2003-11-17 Z/0209/15

TAK

301 NumerPDF 3:04.48/17 UKB Szubin 2018

7
MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 Z/1180/17

TAK

889 NumerPDF 3:07.39/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

8
WAWER Jakub 2004-06-27 Z/1325/16

TAK

888 NumerPDF 3:24.12/17 LUKS Start Nakło 2018

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
EMMERT Mateusz 2003-10-07 Z/4007/17

TAK

960 NumerPDF 1.55 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2018

2
GˇSIOR Mateusz 2004-01-14 Z/0049/15

TAK

371 NumerPDF 1.53/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

3
KACZMAREK Kacper 2003-03-07 Z/2849/17

TAK

351 NumerPDF 1.55/17 LIUKS Kruszwica 2018

4
NOGA Oskar 2003-03-25 Z/3629/17

TAK

817 NumerPDF 1.60/17 GKS Olimpia Grudzi±dz 2018

5
SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 Z/0760/16

TAK

6 NumerPDF 1.70 1.70/17 UKS Czapla Białe Błota 2018

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ISKRA Bartosz 2003-01-28 Z/1131/16

TAK

318 NumerPDF 5.90/17 UKB Szubin 2018

2
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

940 NumerPDF 4.73 4.73/17 LKS Vectra Włocławek 2018

3
SPRENGER Denis 2003-02-03 Z/1326/16

TAK

882 NumerPDF 4.56/17 LUKS Start Nakło 2018

4
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 Z/0208/16

TAK

880 NumerPDF 5.58 5.58/17 LUKS Start Nakło 2018

 
Pchnięcie kul± M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KULIGOWSKI Michał 2003-06-20 Z/2519/16

TAK

752 NumerPDF 13.45/17 UKS Cyprianka 2018

2
WESOŁOWSKI Kacper 2003-01-23 Z/4556/17

TAK

391 NumerPDF 10.08/17 LIUKS Kruszwica 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

939 NumerPDF 33.84 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2018

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIL Grzegorz 2003-04-13 Z/0278/17

TAK

886 NumerPDF LUKS Start Nakło 2018

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PANASIEWICZ Filip 2003-03-10 Z/4758/17

TAK

506 NumerPDF UKS Skompensis Skępe 2018

 
Pięciobój M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5 km chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 Z/1037/17

TAK

952 NumerPDF 28:22.37 35:26.69/17 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2018

 
80 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HANKE Szymon 2003-07-30 Z/0846/16

TAK

903 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2018

2
MAJER Mikołaj 2004-10-19 Z/4557/17

TAK

387 NumerPDF LIUKS Kruszwica 2018

3
SOBCZAK Bartłomiej 2003-03-04 Z/2851/17

TAK

531 NumerPDF LIUKS Kruszwica 2018