Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.dolnośląskiego 2018
WROCŁAW, 2018
 
100 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

714 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2018

2
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF GKS Start Długołęka 2018

3
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

706 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2018

4
URYSZ Nadia 2003-06-24 Z/4040/17

TAK

16 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

 
200 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DRZYMAŁA Weronika 2003-03-13 Z/0968/17

TAK

29 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2018

2
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

281 NumerPDF 43.25 43.25/17 KS SMS Szklarska Poręba 2018

3
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

704 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2018

4
REDA Maja 2003-01-01 Z/2825/17

TAK

64 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

5
ROLSKA Helena 2004-08-02 Z/0385/18

TAK

500 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2018

 
600 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MŚCISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

33 NumerPDF 1:44.86 1:44.86/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

2
WOŹNIAK Żaneta 2003-12-09 Z/1205/17

TAK

36 NumerPDF 2:00.30/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

452 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2018

2
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

66 NumerPDF SS MKS Parasol Wrocław 2018

3
WARDĘGA Weronika 2003-04-30 Z/0491/17

TAK

22 NumerPDF SS MKS Parasol Wrocław 2018

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSSOWSKA Natalia 2003-05-23 Z/0463/17

TAK

44 NumerPDF 1.15/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWICZ Martyna 2003-01-15 Z/2189/17

TAK

11 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

2
SZATKOWSKA Gabriela 2003-12-03 Z/2748/17

TAK

502 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BELKNER Anna 2004-06-28 Z/0383/18

TAK

12 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2018

2
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

150 NumerPDF 4.65/17 WKS Śląsk Wrocław 2018

3
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

87 NumerPDF 4.65 5.00/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

4
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

83 NumerPDF 4.77 4.77/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

5
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

18 NumerPDF 5.33 5.33/17 MLKS Sokół Lubin 2018

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

60 NumerPDF 9.02/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

2
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

7 NumerPDF 8.65/17 LKS Polkowice 2018

3
POHL Natalia 2004-09-24 Z/0384/18

TAK

642 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2018

4
SIKORA Iga 2003-05-27 Z/0466/17

TAK

44 NumerPDF 6.92/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

5
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

83 NumerPDF 7.82/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JACHIMEK Wiktoria 2003-04-15 Z/0476/17

TAK

3 NumerPDF LKS Polkowice 2018

2
KARABAN Dominika 2003-04-17 Z/2200/17

2017

39 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

3
KIPINIAK Natalia 2003-12-29 Z/3624/17

TAK

653 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALKIEWICZ Zuzanna 2003-04-29 Z/2077/17

TAK

631 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

TAK

22 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

2
LIZAK Karolina 2004-07-12 Z/0681/18

TAK

3 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

3
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

652 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

4
SANDAK Julia 2003-06-07 Z/0246/17

TAK

35 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

5
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

TAK

33 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

 
Pięciobój K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAZIMIERSKA Martyna 2003-04-30 Z/2744/17

TAK

513 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

2
ROZENFELD Urszula 2003-03-19 Z/2750/17

TAK

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

3
SŁOMIŃSKA Kaja 2003-05-19 Z/2076/17

TAK

650 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

 
3 km chód K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIKOWSKA Weronika 2003-03-31 Z/1207/17

TAK

42 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

TAK

25 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2018

2
TOWENEK Malwina 2003-11-25 Z/0242/17

TAK

47 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJDA Zuzanna 2003-08-03 Z/2824/17

TAK

251 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

2
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

 
100 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

49 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

2
KĄCKI Dominik 2003-06-15 Z/1934/17

TAK

42 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2018

3
RODE Dawid 2003-05-10 Z/2752/17

TAK

522 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

4
ZDUNEK Marcin 2003-08-14 Z/0256/17

TAK

131 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

 
200 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 Z/3923/17

TAK

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2018

2
KAMIŃSKI Kacper 2003-02-21 Z/2100/17

TAK

7 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

3
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

44 NumerPDF GKS Start Długołęka 2018

4
KŁAK Tomasz 2003-04-20 Z/2848/17

TAK

272 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

 
600 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 Z/0958/17

TAK

104 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2018

2
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

967 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 Z/0462/17

TAK

33 NumerPDF 3:23.90/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

2
KUNICKI Mateusz 2003-12-10 Z/1108/17

TAK

80 NumerPDF SS MKS Parasol Wrocław 2018

3
KURAS Wojciech 2003-01-02 Z/0252/17

TAK

961 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

4
LACHOWSKI Dawid 2003-08-02 Z/0836/17

TAK

50 NumerPDF 3:34.60/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

5
PACHNIK Stanisław 2003-06-17 Z/1206/17

TAK

256 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

6
SOBOLEWSKI Hubert 2003-01-26 Z/0400/16

TAK

262 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

7
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

104 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2018

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 Z/2835/17

TAK

77 NumerPDF 1.55 1.55/17 MKS Piast Głogów 2018

2
GURDZIEL Korneliusz 2003-03-15 Z/2743/17

TAK

11 NumerPDF 1.50/17 MKS Osa Zgorzelec 2018

3
SZYDŁOWSKI Kacper 2003-04-28 Z/2836/17

TAK

14 NumerPDF 1.50 1.50/17 MKS Piast Głogów 2018

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Piotr 2004-05-14 Z/0382/18

TAK

10 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2018

2
CIEŚLAK Szymon 2003-06-10 Z/2837/17

TAK

76 NumerPDF 4.96 4.96/18 MKS Piast Głogów 2018

3
GARBACZEWSKI Karol 2004-06-16 Z/4296/17

TAK

26 NumerPDF 5.43 5.43/17 MLKS Sokół Lubin 2018

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ARNISTA Jakub 2004-04-22 Z/0381/18

TAK

11 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2018

2
LEŚNIOWSKI Oskar 2004-02-24 Z/1801/17

TAK

50 NumerPDF 11.52 11.52/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

3
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

28 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKI Mateusz 2003-11-22 Z/2816/17

TAK

631 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 Z/3921/17

TAK

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2018

2
JEWIARZ Kacper 2003-08-09 Z/2926/17

2017

26 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

3
NOWAK Mikołaj 2003-08-14 Z/0241/17

TAK

44 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

4
OTOLIŃSKI Maciej 2003-04-30 Z/4203/17

TAK

2 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2018

 
Pięciobój M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

13 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2018

2
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

34 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

 
5 km chód M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

TAK

601 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018