Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa podkarpackiego U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
STALOWA WOLA, 26.05.2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

212 NumerPDF 13.65 13.65/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

2
BIGUS Kinga 2001-03-28 Z/2113/15

TAK

273 NumerPDF 12.77 12.62/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

3
CHORĄZKA Gabriela 2004-02-11 Z/0501/18

TAK

965 NumerPDF 14.50 14.50/18 LKS Stal Mielec 2018

4
CHUDZIK Amelia 2006-02-16 Z/2386/18

TAK

18 NumerPDF 15.85/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

5
CZERWIŃSKA Jagoda 2002-03-14 Z/2272/17

TAK

19 NumerPDF 14.46/17 KS Komunalni Sanok 2018

6
FORTUNA Milena 1999-12-15 Z/2429/17

TAK

17 NumerPDF 13.37 13.37/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

7
GUZIOR Natalia 2003-02-05 Z/0430/18

TAK

725 NumerPDF 14.44 14.44/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

8
JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 Z/0270/15

TAK

81 NumerPDF 13.74 13.17/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

9
JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 Z/0353/17

TAK

80 NumerPDF 13.53 13.49/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

10
JANKOWSKA Natalia 2003-08-09 Z/0114/17

TAK

14 NumerPDF 13.82 13.82/18 MKS Unia Hrubieszów 2018

11
JASKOT Emilia 2006-07-21 Z/1461/18

TAK

25 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2018

12
JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 Z/1107/16

321 NumerPDF 12.93 12.89/17 LZS Sigma OSIR Staszów 2018

13
JOWDIUK Oliwia 2004-11-14 Z/3070/17

TAK

23 NumerPDF 13.91 13.91/18 MKS Unia Hrubieszów 2018

14
KACZOR Joanna 2003-04-20 Z/0689/17

TAK

10 NumerPDF 14.02 14.02/18 UKS Żaczek Połaniec 2018

15
KANTOR Weronika 1999-06-14 Z/4171/15

TAK

234 NumerPDF 12.19 12.17/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

16
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

TAK

239 NumerPDF 15.46/17 MKS Stal Nowa Dęba 2018

17
KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 Z/4144/17

TAK

13 NumerPDF 14.39/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

18
KUSZCZAK Julia 2005-03-17 Z/0318/18

TAK

82 NumerPDF 14.11/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

19
ŁUCZKA Oliwia 2002-08-22 Z/3178/18

TAK

149 NumerPDF 14.46 14.46/18 KS Komunalni Sanok 2018

20
ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 Z/2275/17

TAK

127 NumerPDF 16.26/14 KS Komunalni Sanok 2018

21
MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 Z/0635/18

TAK

234 NumerPDF 15.52/17 MKS Stal Nowa Dęba 2018

22
MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 Z/1193/18

TAK

222 NumerPDF 15.65/17 MKS Stal Nowa Dęba 2018

23
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

745 NumerPDF 13.82 13.77/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

24
SMUTEK Magdalena 2004-06-20 Z/4392/17

TAK

972 NumerPDF 14.13 14.09/17 LKS Stal Mielec 2018

25
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

680 NumerPDF 12.74 12.74/18 KS AZS AWF Kraków 2018

26
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

967 NumerPDF 12.22 12.22/18 LKS Stal Mielec 2018

27
STRUZIK Katarzyna 2003-09-16 Z/3430/17

TAK

966 NumerPDF 13.45 13.45/18 LKS Stal Mielec 2018

28
SZPOJNAROWICZ Kinga 2002-06-25 Z/3175/18

TAK

51 NumerPDF 14.10 14.10/18 KS Komunalni Sanok 2018

29
SZYMAŃSKA Natalia 2003-10-13 Z/3179/18

TAK

21 NumerPDF 13.85 13.85/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

30
TOMASZEWSKA Natalia 2004-09-30 Z/0151/17

TAK

612 NumerPDF 13.82 13.82/18 KKL Kielce 2018

31
TRELA Klaudia 2002-03-20 Z/5158/15

TAK

74 NumerPDF 14.84 14.36/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

32
WAŃDYGA Martyna 2002-08-28 Z/3936/17

TAK

68 NumerPDF 13.92 13.49/17 KKB MOSiR Krosno 2018

33
WILK Maria 2004-09-22 Z/3382/18

TAK

152 NumerPDF 14.66 14.66/18 KS Komunalni Sanok 2018

34
WOŁEK Julia 2000-09-05 Z/2271/16

TAK

22 NumerPDF 14.43/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

35
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

24 NumerPDF 12.17/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

36
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

34 NumerPDF 12.76 12.76/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

37
WYWROT Natalia 2003-06-16 Z/0164/17

TAK

14 NumerPDF 13.64 13.64/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

38
ZĄBIK Anita 2000-09-24 Z/2543/17

TAK

729 NumerPDF 13.17/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

39
ZIĘBA Dominika 2003-04-07 Z/0477/17

TAK

704 NumerPDF 14.37 13.96/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 Z/4143/17

TAK

12 NumerPDF 29.10 29.10/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

2
BIGUS Kinga 2001-03-28 Z/2113/15

TAK

273 NumerPDF 26.61 26.61/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

3
BRZĘK Paulina 1999-03-02 Z/1866/16

TAK

27 NumerPDF 28.29 28.29/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

4
CHMIEL Natalia 2001-04-02 Z/0878/16

TAK

601 NumerPDF 28.06 28.06/18 KKL Kielce 2018

5
DĄBEK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

553 NumerPDF 24.76 24.76/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

6
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

555 NumerPDF 26.74 26.71/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

7
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

556 NumerPDF 26.72/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

8
JANKOWSKA Natalia 2003-08-09 Z/0114/17

TAK

14 NumerPDF 29.60/17 MKS Unia Hrubieszów 2018

9
JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 Z/1107/16

321 NumerPDF 25.55 25.55/18 LZS Sigma OSIR Staszów 2018

10
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

553 NumerPDF 26.80/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

11
KACZOR Joanna 2003-04-20 Z/0689/17

TAK

10 NumerPDF 28.32 28.32/18 UKS Żaczek Połaniec 2018

12
KANTOR Weronika 1999-06-14 Z/4171/15

TAK

234 NumerPDF 25.46 25.13/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

13
KOWAL Karolina 2001-03-23 Z/3006/15

TAK

561 NumerPDF 29.23/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

14
KROKER Nadia 2001-01-10 Z/6495/15

TAK

559 NumerPDF 28.04/14 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

15
KRZYŻANOWSKA Julita 2003-08-17 Z/4598/15

TAK

577 NumerPDF 29.72/16 KB Krościenko Wyżne 2018

16
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

TAK

239 NumerPDF 28.66 28.66/18 MKS Stal Nowa Dęba 2018

17
ŁUCZKA Oliwia 2002-08-22 Z/3178/18

TAK

149 NumerPDF 30.57 30.57/18 KS Komunalni Sanok 2018

18
ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 Z/2275/17

TAK

127 NumerPDF 29.54/17 KS Komunalni Sanok 2018

19
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

253 NumerPDF 25.83 25.65/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

20
OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 Z/4470/15

TAK

551 NumerPDF 25.86 25.86/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

21
PASZKO Weronika 2001-04-17 Z/6216/15

TAK

558 NumerPDF 27.29/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

22
PRUŚ Patrycja 1999-03-15 Z/0640/18

TAK

19 NumerPDF 27.25 27.25/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

23
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

600 NumerPDF 28.27 28.27/18 KKL Kielce 2018

24
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

967 NumerPDF 25.62/17 LKS Stal Mielec 2018

25
STRUZIK Katarzyna 2003-09-16 Z/3430/17

TAK

966 NumerPDF 27.74 27.74/18 LKS Stal Mielec 2018

26
SZUMADA Marta 2003-10-18 Z/2336/17

TAK

83 NumerPDF 28.86/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

27
SZYMAŃSKA Paulina 2002-05-15 Z/3122/17

TAK

34 NumerPDF 30.19 30.19/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

28
ŚLIWA Aleksandra 2003-09-28 Z/3307/17

TAK

527 NumerPDF 30.06/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

29
TRELA Klaudia 2002-03-20 Z/5158/15

TAK

74 NumerPDF 33.28/15 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

30
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

232 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2018

31
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

24 NumerPDF 24.97 24.84/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

32
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

34 NumerPDF 26.18 25.87/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKA Aleksandra 2000-12-26 Z/0719/18

TAK

610 NumerPDF 64.44 64.44/18 KKL Kielce 2018

2
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

270 NumerPDF 62.77 62.77/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

3
CHMIEL Natalia 2001-04-02 Z/0878/16

TAK

601 NumerPDF 64.18 64.18/18 KKL Kielce 2018

4
DĘBIAK Klaudia 2001-01-14 Z/5159/15

TAK

75 NumerPDF 64.17 63.42/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

5
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

556 NumerPDF 58.88/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

6
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

25 NumerPDF 62.98/17 MKS Unia Hrubieszów 2018

7
GIL Agnieszka 2000-03-09 Z/2368/17

TAK

601 NumerPDF 67.48 64.74/17 KKL Kielce 2018

8
KITA Wiktoria 2003-09-03 Z/3454/18

TAK

535 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

9
KRAKOWSKA Wiktoria 2002-08-10 Z/1953/17

TAK

973 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

10
KROKER Nadia 2001-01-10 Z/6495/15

TAK

559 NumerPDF 64.54 62.86/14 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

11
KRZYŻANOWSKA Julita 2003-08-17 Z/4598/15

TAK

577 NumerPDF 64.25/17 KB Krościenko Wyżne 2018

12
KUBAS Faustyna 2003-10-02 Z/3142/17

TAK

722 NumerPDF 70.77/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

13
KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 Z/4144/17

TAK

13 NumerPDF 67.37/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

14
KUŻNIAR Monika 2003-08-20 Z/4125/17

TAK

718 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

15
LIGAS Weronika 2002-01-13 Z/1233/16

TAK

76 NumerPDF 63.29 63.29/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

16
MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 Z/4230/17

TAK

723 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

17
OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 Z/4470/15

TAK

551 NumerPDF 57.13 55.82/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

18
PASZKO Weronika 2001-04-17 Z/6216/15

TAK

558 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2018

19
SAPKO Julia 2001-07-13 Z/3892/16

TAK

166 NumerPDF 65.99/17 KS Agros Zamość 2018

20
SAPKO Marta 2003-08-15 Z/3904/16

TAK

165 NumerPDF 73.56/17 KS Agros Zamość 2018

21
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

600 NumerPDF 1:01.43 KKL Kielce 2018

22
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

TAK

40 NumerPDF 65.42/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

23
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

52 NumerPDF 61.11 61.11/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

24
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

232 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2018

25
WALIŁKO Kamila 2002-05-08 Z/1427/16

TAK

553 NumerPDF 61.80/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

26
WOŁEK Julia 2000-09-05 Z/2271/16

TAK

22 NumerPDF 63.10 63.10/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

27
ZATOR Kinga 2001-05-29 Z/2927/15

TAK

269 NumerPDF 66.50 65.86/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYN Karina 2002-09-27 Z/3757/18

TAK

536 NumerPDF 2:35.84 2:35.84/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

2
BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 Z/0280/15

TAK

39 NumerPDF 2:21.16/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

3
BĘSIUK Sandra 2004-07-22 Z/0396/18

TAK

12 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2018

4
BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 Z/1703/17

TAK

602 NumerPDF 2:26.26 2:24.44/17 KKL Kielce 2018

5
CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 Z/0316/18

TAK

19 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

6
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

TAK

715 NumerPDF 2:13.09/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

7
GROCHALA Natalia 2000-08-22 Z/0496/17

TAK

704 NumerPDF 2:24.09 2:24.09/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

8
KANIA Martyna 2003-07-19 Z/1112/18

TAK

29 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2018

9
KOŹBIAŁ Aleksandra 2004-01-11 Z/4764/17

TAK

601 NumerPDF 2:33.44 KKL Kielce 2018

10
PRZYDZIAŁ Katarzyna 2001-11-29 Z/1805/18

TAK

711 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

11
RĘBISZ Martyna 2003-05-05 Z/5156/15

TAK

58 NumerPDF 2:21.78 2:21.78/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

12
SAPKO Julia 2001-07-13 Z/3892/16

TAK

166 NumerPDF 2:32.86 2:32.11/17 KS Agros Zamość 2018

13
SAPKO Marta 2003-08-15 Z/3904/16

TAK

165 NumerPDF KS Agros Zamość 2018

14
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

12 NumerPDF 2:41.17/17 MKS Unia Hrubieszów 2018

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

TAK

715 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

2
JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 Z/1144/16

TAK

972 NumerPDF 4:52.84/17 LKS Stal Mielec 2018

3
LEWINOWSKA Iga 2002-08-08 Z/0815/16

TAK

607 NumerPDF 5:14.28 5:14.28/18 KKL Kielce 2018

4
SKORUPA Łucja 2000-11-17 Z/5173/15

TAK

30 NumerPDF 5:53.54/16 MKS Unia Hrubieszów 2018

5
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

238 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2018

6
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

712 NumerPDF 4:44.23/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

7
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

TAK

444 NumerPDF 5:12.51/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJKA Kamila 2000-03-13 Z/0542/17

TAK

205 NumerPDF 11:23.95/17 ULKS Technik Trzcinica 2018

2
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

TAK

444 NumerPDF 11:04.01/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

3
ZIĘBA Dominika 2003-04-07 Z/0477/17

TAK

704 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOMÓŁKA Monika 2003-02-23 Z/1715/17

TAK

737 NumerPDF 1.50 1.50/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

2
MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

TAK

736 NumerPDF 1.78 1.78/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

3
SIKORA Gabriela 2003-02-13 Z/1716/17

TAK

738 NumerPDF 1.50 1.50/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKA Jagoda 2002-03-14 Z/2272/17

TAK

19 NumerPDF 4.30/17 KS Komunalni Sanok 2018

2
GOZDOWSKA Kamila 2000-06-29 Z/4726/15

TAK

730 NumerPDF 5.08/16 CWKS Resovia Rzeszów 2018

3
JANIK Emilia 2000-12-12 Z/5145/15

TAK

99 NumerPDF 5.01 5.01/18 KS Komunalni Sanok 2018

4
JOWDIUK Oliwia 2004-11-14 Z/3070/17

TAK

23 NumerPDF 4.09/17 MKS Unia Hrubieszów 2018

5
LEŚ Gabriela 2003-09-01 Z/1952/17

TAK

969 NumerPDF 4.21 4.21/18 LKS Stal Mielec 2018

6
MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 Z/0635/18

TAK

234 NumerPDF 4.71 4.71/18 MKS Stal Nowa Dęba 2018

7
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

50 NumerPDF 4.55 4.85/17 KKB MOSiR Krosno 2018

8
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

680 NumerPDF 5.52 5.52/18 KS AZS AWF Kraków 2018

9
STOBIERSKA Julia 2003-06-15 Z/1996/17

TAK

973 NumerPDF 4.98 4.98/18 LKS Stal Mielec 2018

10
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

90 NumerPDF 5.57 5.57/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

11
SZPOJNAROWICZ Kinga 2002-06-25 Z/3175/18

TAK

51 NumerPDF 4.50 4.50/18 KS Komunalni Sanok 2018

12
TOMASZEWSKA Natalia 2004-09-30 Z/0151/17

TAK

612 NumerPDF 3.98 4.18/17 KKL Kielce 2018

13
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

972 NumerPDF 5.13 5.23/16 LKS Stal Mielec 2018

14
WILK Maria 2004-09-22 Z/3382/18

TAK

152 NumerPDF 2.83 2.83/18 KS Komunalni Sanok 2018

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

972 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAMRÓZ Julia 2000-09-08 Z/5611/15

TAK

634 NumerPDF KKL Kielce 2018

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBOTA Anna 2001-07-16 Z/3987/18

TAK

702 NumerPDF 8.15 8.15/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

2
TĘCZA Ewelina 2002-09-10 Z/2086/17

TAK

33 NumerPDF 9.49 9.95/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 Z/1267/12

TAK

621 NumerPDF 39.33 45.61/16 KKL Kielce 2018

2
GÓRNIAK Wiktoria 1999-04-20 Z/1064/15

TAK

55 NumerPDF 31.20 36.73/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

3
HERDA Patrycja 2002-05-16 Z/0269/15

TAK

29 NumerPDF 36.60 36.60/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

4
KAMYK Klaudia 2001-12-27 Z/2326/17

TAK

53 NumerPDF 21.00 23.30/17 KS Komunalni Sanok 2018

5
MOTOWIDŁO Karolina 2001-10-11 Z/3986/18

TAK

701 NumerPDF 29.24 29.24/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

6
PROCHASKA Kamila 2002-10-11 Z/3449/17

TAK

22 NumerPDF 21.96 21.96/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

7
SOBOTA Anna 2001-07-16 Z/3987/18

TAK

702 NumerPDF 24.25 24.25/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

345 NumerPDF 35.33 35.33/18 WKS Wawel Kraków 2018

2
RYBARCZYK Michalina 2003-11-03 Z/3450/17

TAK

92 NumerPDF 31.01 31.01/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

3
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

635 NumerPDF 31.18 33.80/17 KKL Kielce 2018

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 Z/1267/12

TAK

621 NumerPDF 68.39 69.60/17 KKL Kielce 2018

2
JAMRÓZ Julia 2000-09-08 Z/5611/15

TAK

634 NumerPDF 37.53 37.83/17 KKL Kielce 2018

3
KUSAK Karolina 1999-10-09 Z/2625/15

TAK

973 NumerPDF 52.43 53.15/17 LKS Stal Mielec 2018

4
ZIÓŁKOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

560 NumerPDF 47.98 47.98/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZADY Julia 2004-08-19 Z/0407/18

TAK

968 NumerPDF 44.63 44.63/18 LKS Stal Mielec 2018

2
WAŁKIEWICZ Wiktoria 2001-01-03 Z/2373/17

TAK

553 NumerPDF 46.32 46.32/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

3
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

635 NumerPDF 48.63 49.18/17 KKL Kielce 2018

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIÓŁKOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

560 NumerPDF 19.15/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HUSAK Wiktoria 2002-09-16 Z/3177/18

TAK

66 NumerPDF 22.39 22.39/18 KS Komunalni Sanok 2018

2
MOTOWIDŁO Karolina 2001-10-11 Z/3986/18

TAK

701 NumerPDF 27.74 27.74/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

3
PELCZARSKA Oliwia 2002-09-17 Z/2280/17

TAK

127 NumerPDF 38.71 41.80/17 KS Komunalni Sanok 2018

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBARCZYK Michalina 2003-11-03 Z/3450/17

TAK

92 NumerPDF 29.03 29.03/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CETNARSKA Małgorzata 1998-08-02 Z/1440/14

TAK

556 NumerPDF 25:41 24:23.20/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

2
MAŁASZEWICZ Julita 2004-09-28 Z/0409/18

TAK

966 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

3
RACHWAŁ Patrycja 2003-10-23 Z/1654/17

TAK

507 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

4
RAŚ Wiktoria 2000-11-14 Z/2612/15

TAK

970 NumerPDF 25:16.99/16 LKS Stal Mielec 2018

5
ROSTOCKA Laura 2004-02-09 Z/0405/18

TAK

965 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

6
RUSEK Patrycja 2002-01-21 Z/1455/16

TAK

968 NumerPDF 28:59.47/16 LKS Stal Mielec 2018

7
SACHUK Mariya 2002-09-20 Z/3674/17

TAK

11 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2018

8
SZETELA Zuzanna 2001-07-15 Z/2730/16

TAK

150 NumerPDF LKS Resovia Rzeszów 2018

9
TARNOWSKA Karolina 2003-08-01 Z/2259/17

TAK

21 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2018

10
TOCZYŃSKA Amelia 2004-08-01 Z/0404/18

TAK

971 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

11
TRACZUK Agnieszka 2001-07-09 Z/1345/18

TAK

16 NumerPDF 37:10.95 37:10.95/18 MKS Unia Hrubieszów 2018

 
10000 m chód kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CICH Maria 2000-11-08 Z/2114/15

TAK

278 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

2
WOŁOSZYN Małgorzata 2000-10-20 Z/3005/15

TAK

55 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2018

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

605 NumerPDF 13.65/17 KKL Kielce 2018

2
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

584 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

3
HAWAJSKA Natalia 2003-03-26 Z/0165/17

TAK

12 NumerPDF 14.79/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

4
LEWICKA Michalina 2003-09-20 Z/2274/17

TAK

149 NumerPDF 15.02/17 KS Komunalni Sanok 2018

5
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

744 NumerPDF 14.09 13.56/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

6
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

92 NumerPDF 12.20 12.20/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

7
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

703 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FORTUNA Milena 1999-12-15 Z/2429/17

TAK

17 NumerPDF 18.36 18.36/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

2
JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 Z/0270/15

TAK

81 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

3
JANIK Emilia 2000-12-12 Z/5145/15

TAK

99 NumerPDF 17.94 17.94/18 KS Komunalni Sanok 2018

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WÓJTOWICZ Olga 2002-02-18 Z/0555/16

TAK

3 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2018

 
100 m ppł K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTRYN Kornelia 2006-09-14 Z/3654/18

TAK

562 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2018

2
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

605 NumerPDF 33.12/17 KKL Kielce 2018

3
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

584 NumerPDF 38.02 38.02/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

4
HAWAJSKA Natalia 2003-03-26 Z/0165/17

TAK

12 NumerPDF 36.00 35.88/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

5
JASKOT Emilia 2006-07-21 Z/1461/18

TAK

25 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2018

6
KORZĘPA Karolina 2006-01-26 Z/3338/18

TAK

733 NumerPDF 42.98/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

7
KUSZCZAK Julia 2005-03-17 Z/0318/18

TAK

82 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

8
LEWICKA Michalina 2003-09-20 Z/2274/17

TAK

149 NumerPDF 36.35 36.35/18 KS Komunalni Sanok 2018

9
MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 Z/1193/18

TAK

222 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2018

10
STĄPOR Weronika 2006-01-31 Z/3706/18

TAK

17 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

11
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

744 NumerPDF 33.39 33.39/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

12
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

92 NumerPDF 30.76 30.76/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

13
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

703 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZĘK Paulina 1999-03-02 Z/1866/16

TAK

27 NumerPDF 69.44 69.44/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

2
CZACHOR Karolina 2001-09-04 Z/6463/15

TAK

409 NumerPDF 70.82/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

3
JASIEŃCZUK Małgorzata 2002-01-17 Z/0813/16

TAK

600 NumerPDF KKL Kielce 2018

4
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

666 NumerPDF MUKS Wisła Junior Sandomierz 2018

5
PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 Z/0272/15

TAK

87 NumerPDF 68.66/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

6
POKORNY Joanna 1999-01-13 Z/2392/17

TAK

28 NumerPDF 72.28 72.28/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

7
WYWROT Julia 2001-01-16 Z/0279/15

TAK

23 NumerPDF 71.07/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

238 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2018

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKORUPA Łucja 2000-11-17 Z/5173/15

TAK

30 NumerPDF 8:55.82/17 MKS Unia Hrubieszów 2018

 
3000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. JAMRÓZ Karolina
2. ANTKIEWICZ Natalia
3. GUZIOR Natalia
4. NIEMCZYK Magdalena
5. WROŃSKA Wiktoria
6. ZIĘBA Dominika
2003
2004
2003
2003
2000
2003
NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa

2 1. WYWROT Natalia
2. WŁOCH Adriana
3. STRZELEC Martyna
4. SZUMADA Marta
2003
2003
2003
2003
NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl

3 1. TRELA Klaudia
2. SZYMAŃSKA Natalia
3. KATA Aleksandra
4. TĘCZA Ewelina
2002
2003
2003
2002
NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola

4 1. CHORĄZKA Gabriela
2. SMUTEK Magdalena
3. STRUZIK Katarzyna
4. GAWEŁ Martyna
5. STOBIERSKA Julia
2004
2004
2003
2004
2003
NumerPDF LKS Stal Mielec

5 1. BAŁDYS Magdalena
2. WOŁEK Julia
3. PRUŚ Patrycja
4. WSOŁEK Aleksandra
5. KUSTRA Zuzanna
2003
2000
1999
2001
2002
NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków

 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. CHORZĘPA Agnieszka
2. ULIASZ Jolanta
3. WAŃDYGA Martyna
4. WSZOŁEK Paulina
5. KOŁEK Weronika
2001
2001
2002
2002
2002
NumerPDF KKB MOSiR Krosno

2 1. DĘBIAK Klaudia
2. SZYMAŃSKA Paulina
3. SZYMAŃSKA Dominika
4. LIGAS Weronika
2001
2002
2002
2002
NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola

3 1. DUL Wiktoria
2. ZWOLIŃSKA Judyta
3. KROKER Nadia
4. DĄBEK Emilia
5. WALIŁKO Kamila
2001
2002
2001
2001
2002
NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĘBACZ Arkadiusz 2001-01-30 Z/3358/16

TAK

657 NumerPDF 12.33 12.00/17 KKL Kielce 2018

2
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

266 NumerPDF 11.98 11.80/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

3
BYŚ Wojciech 2001-06-13 Z/3984/18

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

4
CHAMOT Szymon 2005-10-26 Z/2444/18

TAK

55 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2018

5
CICHOŃSKI Bartłomiej 1999-02-06 Z/0725/16

TAK

654 NumerPDF 11.61 11.38/17 KKL Kielce 2018

6
DEREŃ Patryk 2001-08-23 Z/3627/15

TAK

111 NumerPDF 11.49 11.49/18 KB Witar Tarnobrzeg 2018

7
DRABIK Marcin 2003-08-07 Z/0963/17

TAK

551 NumerPDF 12.74/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

8
GOCH Szymon 2002-03-10 Z/3551/18

TAK

665 NumerPDF 12.22 12.22/18 KS AZS AWF Kraków 2018

9
GÓRAL Kamil 2003-01-19 Z/0161/17

TAK

63 NumerPDF 12.80/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

10
KOCZERA Kacper 2002-11-03 Z/2269/17

TAK

53 NumerPDF 12.43 12.43/18 KS Komunalni Sanok 2018

11
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

11 NumerPDF 11.10 11.10/18 KS Komunalni Sanok 2018

12
KORCZOWSKI Max 2003-01-21 Z/0892/17

TAK

556 NumerPDF 12.03 12.03/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

13
KOŚ Karol 2001-09-20 Z/1454/16

TAK

14 NumerPDF 12.58/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

14
KUBALA Kamil 1999-01-04 Z/4801/15

TAK

23 NumerPDF 11.44 11.29/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

15
PELC Łukasz 2005-03-27 Z/3822/18

TAK

546 NumerPDF KB Krościenko Wyżne 2018

16
PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 Z/4048/18

TAK

623 NumerPDF 12.63 12.63/18 KKL Kielce 2018

17
RURAK Dawid 2004-02-23 Z/2442/18

TAK

15 NumerPDF 12.63 12.63/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

18
TARKOWSKI Michał 2002-07-17 Z/3176/18

TAK

59 NumerPDF 12.12 12.12/18 KS Komunalni Sanok 2018

19
TUTAK Dawid 2002-02-22 Z/0554/16

TAK

2 NumerPDF 12.44 11.99/17 UKS Żaczek Połaniec 2018

20
WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 Z/3822/17

TAK

17 NumerPDF 11.85 11.85/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

21
WĄŻ Mateusz 2003-04-29 Z/3431/17

TAK

963 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

22
WIĘCEK Jakub 2003-04-04 Z/4201/17

TAK

735 NumerPDF 12.59/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

23
WÓJCIK Konrad 2000-04-18 Z/3629/15

TAK

610 NumerPDF 11.93 11.93/18 KKL Kielce 2018

24
ZARASKA Łukasz 2000-05-15 Z/0778/18

TAK

22 NumerPDF 11.91 11.91/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĘBACZ Arkadiusz 2001-01-30 Z/3358/16

TAK

657 NumerPDF 24.84/17 KKL Kielce 2018

2
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

266 NumerPDF 24.52/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

3
CICHOŃSKI Bartłomiej 1999-02-06 Z/0725/16

TAK

654 NumerPDF 23.18 22.92/17 KKL Kielce 2018

4
CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 Z/2381/18

TAK

13 NumerPDF 25.99 25.99/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

5
DEREŃ Patryk 2001-08-23 Z/3627/15

TAK

111 NumerPDF 23.34 23.34/18 KB Witar Tarnobrzeg 2018

6
GOCH Szymon 2002-03-10 Z/3551/18

TAK

665 NumerPDF 25.10 25.10/18 KS AZS AWF Kraków 2018

7
GÓRAL Kamil 2003-01-19 Z/0161/17

TAK

63 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

8
GRACA Dawid 1999-02-04 Z/3862/16

TAK

708 NumerPDF 23.35 23.24/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

9
KŁOS Michał 2001-09-15 Z/6460/15

TAK

159 NumerPDF 25.88/16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

10
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

11 NumerPDF 22.40 22.40/18 KS Komunalni Sanok 2018

11
KORCZOWSKI Max 2003-01-21 Z/0892/17

TAK

556 NumerPDF 24.55 24.55/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

12
KOŚ Karol 2001-09-20 Z/1454/16

TAK

14 NumerPDF 25.75/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

13
KUBALA Kamil 1999-01-04 Z/4801/15

TAK

23 NumerPDF 22.96/16 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

14
ŁOPATKA Maciej 2002-09-25 Z/3135/16

TAK

555 NumerPDF 24.09 24.06/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

15
MOLEK Mateusz 2004-07-20 Z/3668/17

TAK

964 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

16
PAWŁOWSKI Michał 2002-08-13 Z/1232/16

TAK

59 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2018

17
PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 Z/4048/18

TAK

623 NumerPDF 24.65 KKL Kielce 2018

18
ROGALA Kacper 2002-01-06 Z/2881/16

TAK

60 NumerPDF 25.28 25.28/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

19
RURAK Dawid 2004-02-23 Z/2442/18

TAK

15 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2018

20
WIĘCEK Jakub 2003-04-04 Z/4201/17

TAK

735 NumerPDF 26.30/17 PK CWKS Resovia Rzeszów 2018

21
WÓJCIK Konrad 2000-04-18 Z/3629/15

TAK

610 NumerPDF 23.86 23.86/18 KKL Kielce 2018

22
ZARASKA Łukasz 2000-05-15 Z/0778/18

TAK

22 NumerPDF 24.46 24.46/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

TAK

625 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

2
DZIMIRA Marcin 2000-04-22 Z/1846/16

TAK

710 NumerPDF 51.22 51.00/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

3
GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 Z/3004/15

TAK

552 NumerPDF 52.33/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

4
JAWORSKI Kacper 2003-06-04 Z/1745/17

TAK

971 NumerPDF 56.82/17 LKS Stal Mielec 2018

5
KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 Z/1367/16

TAK

717 NumerPDF 51.89 51.89/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

6
KUBAS Przemysław 2002-04-13 Z/1718/17

TAK

721 NumerPDF 53.79 53.79/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

7
LESICZKA Karol 2001-07-25 Z/3803/16

TAK

557 NumerPDF 54.77 54.49/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

8
PARA Bartosz 2003-03-19 Z/0406/18

TAK

965 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

9
RAJPOLD Arkadiusz 1999-05-07 Z/0785/18

TAK

229 NumerPDF 52.53 52.53/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

10
ROGALA Kacper 2002-01-06 Z/2881/16

TAK

60 NumerPDF 58.01 58.01/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

11
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

TAK

101 NumerPDF 64.51/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 Z/3007/15

TAK

549 NumerPDF 2:07.56 2:07.56/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

2
GABER Adam 1999-01-25 Z/2055/16

TAK

624 NumerPDF 2:16.09 2:13.99/17 KKL Kielce 2018

3
GĘSIAK Kacper 2000-01-09 Z/6400/15

TAK

58 NumerPDF 1:56.19/17 KKB MOSiR Krosno 2018

4
GUL Adrian 2001-10-04 Z/6462/15

TAK

305 NumerPDF 2:03.27/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

5
HAUDEK Julian 2000-01-28 Z/2686/18

TAK

99 NumerPDF 2:14.51 2:14.51/18 KS Komunalni Sanok 2018

6
KĘDZIORA Adam 2001-02-23 Z/3731/16

TAK

617 NumerPDF 2:11.07 2:11.07/18 KKL Kielce 2018

7
KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 Z/3383/18

TAK

127 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2018

8
ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 Z/1398/17

TAK

604 NumerPDF 2:02.54 2:02.54/18 KKL Kielce 2018

9
PODOLAK Piotr 2003-07-10 Z/3074/17

TAK

57 NumerPDF 2:23.57/17 MKS Unia Hrubieszów 2018

10
ROMAN Antoni 2002-03-15 Z/3125/17

TAK

11 NumerPDF 2:20.82/17 KB Witar Tarnobrzeg 2018

11
STACHURSKI Jakub 2004-03-09 Z/3001/18

TAK

621 NumerPDF 2:33.54 2:33.54/18 KKL Kielce 2018

12
ŚNIOCH Wiktor 2003-06-06 Z/2480/18

TAK

610 NumerPDF KKL Kielce 2018

13
WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 Z/1069/15

TAK

32 NumerPDF 1:58.62 1:55.31/16 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIERECH Filip 2004-11-01 Z/3004/18

TAK

19 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2018

2
DULIK Paweł 2000-03-22 Z/2616/15

TAK

970 NumerPDF 4:12.83/17 LKS Stal Mielec 2018

3
FURMAN Paweł 2002-06-21 Z/2123/16

TAK

720 NumerPDF 4:09.55 4:25.26/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

4
GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 Z/2971/15

TAK

97 NumerPDF 4:16.38/17 KKB MOSiR Krosno 2018

5
JAKUBCZYK Wiktor 2001-05-15 Z/0876/16

TAK

612 NumerPDF 4:41.69 4:41.56/17 KKL Kielce 2018

6
KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 Z/0196/16

TAK

719 NumerPDF 4:04.24/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

7
MEZGLEWSKI Kamil 1999-05-14 Z/5123/15

TAK

570 NumerPDF 4:14.41/17 KB Krościenko Wyżne 2018

8
PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 Z/2667/15

TAK

716 NumerPDF 4:08.71/16 CWKS Resovia Rzeszów 2018

9
SOKÓŁ Karol 2000-01-02 Z/0494/17

TAK

709 NumerPDF 4:13.44/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

10
TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 Z/2668/15

TAK

714 NumerPDF 4:09.64/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

11
ZDRAL Marek 2003-07-26 Z/3386/18

TAK

299 NumerPDF ULKS Gryf Rytwiany 2018

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

TAK

625 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

2
GUL Adrian 2001-10-04 Z/6462/15

TAK

305 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

3
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

TAK

101 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 Z/2323/17

TAK

159 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2018

2
SOBIŁO Dawid 1999-02-16 Z/1674/18

TAK

55 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2018

3
TWOREK Bartłomiej 1999-03-08 Z/1803/17

TAK

55 NumerPDF 16:22.71/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIURGOT Krzysztof 2002-07-04 Z/3143/16

TAK

109 NumerPDF 1.75 1.75/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

2
JACHYM Marcin 2001-04-14 Z/6349/15

TAK

417 NumerPDF 1.95 1.95/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

3
KOCZERA Jakub 2001-02-28 Z/3571/16

TAK

66 NumerPDF 1.80 1.80/18 KS Komunalni Sanok 2018

4
KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 Z/0505/15

TAK

37 NumerPDF 1.95 2.00/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

5
OSAK Norbert 2002-05-03 Z/3308/17

TAK

54 NumerPDF 1.65 1.65/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

6
POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 Z/0146/17

TAK

601 NumerPDF 1.55 1.55/18 KKL Kielce 2018

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIURGOT Krzysztof 2002-07-04 Z/3143/16

TAK

109 NumerPDF 5.29 5.54/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

2
JACHYM Jakub 2001-07-13 Z/0539/17

TAK

969 NumerPDF 6.19 6.19/18 LKS Stal Mielec 2018

3
KOCZERA Kacper 2002-11-03 Z/2269/17

TAK

53 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2018

4
TARKOWSKI Michał 2002-07-17 Z/3176/18

TAK

59 NumerPDF 5.77 5.77/18 KS Komunalni Sanok 2018

5
URBANEK Arkadiusz 1999-09-29 Z/1694/16

TAK

67 NumerPDF 6.13/17 ULKS Technik Trzcinica 2018

6
WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 Z/3822/17

TAK

17 NumerPDF 5.46/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

7
WĄŻ Mateusz 2003-04-29 Z/3431/17

TAK

963 NumerPDF 5.52 5.52/18 LKS Stal Mielec 2018

8
WÓJCICKI Jakub 2000-07-25 Z/1744/15

TAK

290 NumerPDF 6.30 6.71/17 ULKS Gryf Rytwiany 2018

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOCZERA Jakub 2001-02-28 Z/3571/16

TAK

66 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2018

2
SZCZYGIEŁ Bernard 2002-09-11 Z/2341/16

TAK

120 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

3
SZUMIEC Michał 2001-02-09 Z/5971/15

TAK

675 NumerPDF 13.34 13.36/17 KS AZS AWF Kraków 2018

4
URBANEK Arkadiusz 1999-09-29 Z/1694/16

TAK

67 NumerPDF ULKS Technik Trzcinica 2018

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMOWICZ Michał 2000-07-16 Z/0575/15

TAK

88 NumerPDF 11.47 11.47/18 MKS Unia Hrubieszów 2018

2
MYSOR Marek 1999-01-04 Z/1966/17

TAK

972 NumerPDF 11.34 11.34/18 LKS Stal Mielec 2018

3
OTOK Bartosz 2000-09-27 Z/3863/16

TAK

743 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

4
SZPIECH Bartosz 2000-07-08 Z/3708/16

TAK

179 NumerPDF 13.40 13.40/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

5
TABOR Rafał 2000-09-05 Z/1697/17

TAK

969 NumerPDF 13.42 13.42/18 LKS Stal Mielec 2018

6
UCHMAN Bartłomiej 1999-09-25 Z/1844/16

TAK

753 NumerPDF 15.85 15.85/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOMA Sebastian 2002-04-06 Z/3831/16

TAK

64 NumerPDF 10.19 10.19/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

2
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

560 NumerPDF 14.79 15.18/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

3
MATYJA Michał 2002-08-28 Z/3140/17

TAK

752 NumerPDF 12.21 12.21/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

4
SZCZUR Jakub 2001-02-01 Z/1698/17

TAK

967 NumerPDF 12.81 12.81/18 LKS Stal Mielec 2018

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOCHA Maksymilian 2004-01-20 Z/2798/18

TAK

27 NumerPDF 8.98 8.98/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

2
JURKIEWICZ Igor 2003-12-03 Z/3857/18

TAK

33 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMYK Dawid 2000-11-14 Z/2325/17

TAK

153 NumerPDF 31.50 31.50/18 KS Komunalni Sanok 2018

2
KLIMOWICZ Michał 2000-07-16 Z/0575/15

TAK

88 NumerPDF 33.68 33.68/18 MKS Unia Hrubieszów 2018

3
SZPIECH Bartosz 2000-07-08 Z/3708/16

TAK

179 NumerPDF 32.82 32.82/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

4
WOŹNIAK Kacper 2000-02-11 Z/6483/15

TAK

556 NumerPDF 34.50 34.50/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOMA Sebastian 2002-04-06 Z/3831/16

TAK

64 NumerPDF 31.67 31.67/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

2
MATYJA Michał 2002-08-28 Z/3140/17

TAK

752 NumerPDF 46.11 46.11/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

3
WIŚNIOWSKI Mikołaj 2002-06-14 Z/3131/16

TAK

554 NumerPDF 36.34 36.34/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOCHA Maksymilian 2004-01-20 Z/2798/18

TAK

27 NumerPDF 27.88 27.88/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

2
JURKIEWICZ Igor 2003-12-03 Z/3857/18

TAK

33 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

3
SONDEJ Oskar 2003-04-14 Z/3653/18

TAK

707 NumerPDF 36.98 36.98/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

4
TYLUS Patryk 2003-07-23 Z/1826/17

TAK

558 NumerPDF 46.33 46.33/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOLANO Paweł 1999-02-25 Z/4485/15

TAK

64 NumerPDF 54.76 54.76/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WITAS Alan 2004-04-27 Z/3442/17

TAK

69 NumerPDF 29.74 29.74/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMYK Dawid 2000-11-14 Z/2325/17

TAK

153 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2018

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIERZWA Michał 2002-02-03 Z/3821/16

TAK

557 NumerPDF 50.67 50.67/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

2
OSAK Norbert 2002-05-03 Z/3308/17

TAK

54 NumerPDF 43.36 43.36/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

3
WIŚNIOWSKI Mikołaj 2002-06-14 Z/3131/16

TAK

554 NumerPDF 52.14 52.14/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SONDEJ Oskar 2003-04-14 Z/3653/18

TAK

707 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

2
TYLUS Patryk 2003-07-23 Z/1826/17

TAK

558 NumerPDF 47.49 48.02/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

 
10000 m chód mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Michał 1998-03-04 Z/1243/14

TAK

84 NumerPDF 51:29/17 MKS Unia Hrubieszów 2018

2
FOŁTA Paweł 2001-12-10 Z/2928/15

TAK

260 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

3
IELO Cristian 2004-12-15 Z/0411/18

TAK

969 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

4
KULIG Maksymilian 1999-02-24 Z/2627/15

TAK

971 NumerPDF 49:59/16 LKS Stal Mielec 2018

5
PIECUCH Kamil 2003-07-10 Z/1742/17

TAK

967 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

6
ŻMUDA Wiktor 2004-10-20 Z/0410/18

TAK

970 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZACHOR Rafał 1999-08-08 Z/0196/15

TAK

229 NumerPDF 16.57/17 MKS Stal Nowa Dęba 2018

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBURA-DURMA Jakub 2002-01-01 Z/1101/16

TAK

646 NumerPDF KKL Kielce 2018

2
SZLACHTA Stanisław 2003-07-28 Z/1188/17

TAK

751 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SITO Konrad 2004-08-13 Z/4391/17

TAK

966 NumerPDF 32.81 32.81/18 LKS Stal Mielec 2018

2
SZLACHTA Stanisław 2003-07-28 Z/1188/17

TAK

751 NumerPDF 27.92/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

3
SZYLER Tymon 2004-02-21 Z/4394/17

TAK

967 NumerPDF 31.99 31.99/18 LKS Stal Mielec 2018

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZACHOR Rafał 1999-08-08 Z/0196/15

TAK

229 NumerPDF 60.34/16 MKS Stal Nowa Dęba 2018

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PEMPUŚ Remigiusz 2001-03-19 Z/0273/15

TAK

25 NumerPDF 60.37 60.37/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

2
SITEK Jakub 2002-09-24 Z/1260/16

TAK

739 NumerPDF 62.77 62.77/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 Z/4594/15

TAK

574 NumerPDF KB Krościenko Wyżne 2018

2
RUGAŁA Dominik 2002-09-10 Z/1586/17

TAK

07 NumerPDF ULKS Gryf Rytwiany 2018

3
TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 Z/2668/15

TAK

714 NumerPDF 6:26.48/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. BYŚ Wojciech
2. GORZYNIK Bartosz
3. SZCZYGIEŁ Bernard
5. SITEK Jakub
2001
2001
2002
2002
NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów

 
4x400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. FURMAN Paweł
2. KOZDRAŃSKI Jakub
3. KUBAS Przemysław
4. SITEK Jakub
5. GORZYNIK Bartosz
2002
2002
2002
2002
2001
NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów