Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.opolskiego 2018 II półrocze
OPOLE, 24.06.2018
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Justyna 2003-01-04 Z/3863/17

TAK

96 NumerPDF 13.38 13.38/18 UKS-MOS Opole 2018

2
GAMBUSZ Anna 2004-01-02 Z/2839/18

TAK

22 NumerPDF 14.53 14.53/18 UKS-MOS Opole 2018

3
GUDEK Aleksandra 2004-05-22 Z/4784/17

TAK

84 NumerPDF 13.44 13.44/18 UKS-MOS Opole 2018

4
KĘPA-DANEK Aleksandra 2003-06-13 Z/1348/17

TAK

93 NumerPDF 13.39/17 UKS-MOS Opole 2018

5
KLIMA Oliwia 2004-01-17 Z/4361/18

TAK

830 NumerPDF 14.31 14.31/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

6
NORTHOF Nikola 2003-04-18 Z/3189/17

TAK

831 NumerPDF 13.93 13.93/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

7
ŻYGADŁO Aleksandra 2003-12-20 Z/2917/18

TAK

832 NumerPDF 14.05 14.05/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOWANEK Oliwia 2003-03-10 Z/1555/17

TAK

71 NumerPDF LUKS Namysłów 2018

2
JASZCZAK Aleksandra 2004-09-06 Z/2201/17

TAK

97 NumerPDF 45.94 45.94/18 UKS-MOS Opole 2018

3
MAZUR Zuzanna 2004-02-24 Z/3706/17

TAK

13 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

4
ŻYGADŁO Aleksandra 2003-12-20 Z/2917/18

TAK

832 NumerPDF 45.45 45.45/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BENTKA Natalia 2003-08-13 Z/1511/17

TAK

13 NumerPDF 1:41.92 1:41.92/18 MUKS Gim 2 Nysa 2018

2
CHOWANEK Oliwia 2003-03-10 Z/1555/17

TAK

71 NumerPDF 1:47.18 1:42.18/17 LUKS Namysłów 2018

3
CHUDY Julia 2004-12-06 Z/1852/18

TAK

5 NumerPDF 1:55.38 1:55.38/18 MUKS Gim 2 Nysa 2018

4
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

7 NumerPDF 1:46.93 1:46.93/18 MUKS Gim 2 Nysa 2018

5
KRAWCZYK Katarzyna 2004-05-19 Z/0032/18

TAK

75 NumerPDF 1:48.84 1:48.84/18 UKS-MOS Opole 2018

6
KROK Agnieszka 2004-08-29 Z/4783/17

TAK

83 NumerPDF 1:48.57 1:48.57/18 UKS-MOS Opole 2018

7
MAZUR Zuzanna 2004-02-24 Z/3706/17

TAK

13 NumerPDF 1:46.58 1:46.58/18 LUKS Podium Kup 2018

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

7 NumerPDF 3:19.26 3:19.26/18 MUKS Gim 2 Nysa 2018

2
NIEWIEDZIAŁ Wiktoria 2003-01-18 Z/1223/17

TAK

20 NumerPDF 3:21.25 3:21.25/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

3
SKOWRONEK Emilia 2004-07-27 Z/1395/18

TAK

585 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2018

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FURMAŃSKA Martyna 2003-05-28 Z/1556/17

TAK

70 NumerPDF 1.55 1.55/18 LUKS Namysłów 2018

2
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 Z/3892/17

TAK

32 NumerPDF 1.60 1.60/18 LUKS Podium Kup 2018

3
MRÓZ Maja 2004-12-14 Z/2694/18

TAK

75 NumerPDF 1.66 1.66/18 LUKS Namysłów 2018

4
SAK Hanna 2003-01-21 Z/2173/17

TAK

98 NumerPDF 1.45 1.45/18 UKS-MOS Opole 2018

5
WILCZYŃSKA Magdalena 2004-08-10 Z/4389/18

TAK

2 NumerPDF 1.50 1.50/18 UKS-MOS Opole 2018

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANAS Izabela 2003-05-03 Z/3448/16

TAK

33 NumerPDF 4.56/16 LUKS Podium Kup 2018

2
PABJANEK Nikola 2004-09-01 Z/1394/18

TAK

589 NumerPDF 4.52 4.52/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2018

3
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

834 NumerPDF 5.51 5.51/18 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2018

 
Pchnięcie kul± K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRYCZKA Martyna 2003-04-09 Z/3850/17

TAK

3 NumerPDF 10.42 10.42/18 UKS-MOS Opole 2018

2
KORENDA Natalia 2004-01-25 Z/1859/18

TAK

10 NumerPDF 9.70 9.70/18 MUKS Gim 2 Nysa 2018

3
SOLECKA Wiktoria 2003-03-10 Z/1561/17

TAK

66 NumerPDF 11.90 11.90/18 LUKS Namysłów 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIE¦LAK Natalia 2004-02-27 Z/2736/18

TAK

45 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

2
SCHNEIDER Daria 2003-05-30 Z/1225/17

TAK

34 NumerPDF 30.60 30.60/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JU¦KIEWICZ Magdalena 2003-03-29 Z/1220/17

TAK

22 NumerPDF 29.23 29.23/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

2
SCHNEIDER Daria 2003-05-30 Z/1225/17

TAK

34 NumerPDF 38.78 38.78/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3 km chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SUSZCZYŃSKA Klaudia 2003-11-15 Z/1226/17

TAK

26 NumerPDF 20:52.51/17 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

2
WILK Weronika 2003-08-16 Z/1227/17

TAK

23 NumerPDF 18:40.50 18:40.50/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUCKA Jagoda 2003-08-10 Z/2172/17

TAK

91 NumerPDF 13.12 13.12/18 UKS-MOS Opole 2018

2
GUDEK Aleksandra 2004-05-22 Z/4784/17

TAK

84 NumerPDF 13.58 13.58/18 UKS-MOS Opole 2018

3
JANUSZ Aleksandra 2004-01-21 Z/1855/18

TAK

8 NumerPDF 14.04 14.04/18 MUKS Gim 2 Nysa 2018

4
KĘPA-DANEK Aleksandra 2003-06-13 Z/1348/17

TAK

93 NumerPDF 13.29/17 UKS-MOS Opole 2018

5
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

45 NumerPDF 13.40 13.40/18 LUKS Podium Kup 2018

6
MRÓZ Maja 2004-12-14 Z/2694/18

TAK

75 NumerPDF 12.72 12.72/18 LUKS Namysłów 2018

7
NOWAK Nadia 2004-03-24 Z/2695/18

TAK

74 NumerPDF 12.53 12.53/18 LUKS Namysłów 2018

8
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

831 NumerPDF 12.49 12.49/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

9
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

834 NumerPDF 11.98 11.98/18 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2018

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIAŁOWSKA Dominika 2004-12-22 Z/4360/18

TAK

33 NumerPDF 34.02 34.02/18 UKS-MOS Opole 2018

2
GUDEK Aleksandra 2004-05-22 Z/4784/17

TAK

84 NumerPDF 32.44 32.44/18 UKS-MOS Opole 2018

3
JANUSZ Aleksandra 2004-01-21 Z/1855/18

TAK

8 NumerPDF 34.43 34.43/18 MUKS Gim 2 Nysa 2018

4
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

45 NumerPDF 33.93 33.93/18 LUKS Podium Kup 2018

5
NOWAK Nadia 2004-03-24 Z/2695/18

TAK

74 NumerPDF 32.72 32.72/18 LUKS Namysłów 2018

6
PABJANEK Nikola 2004-09-01 Z/1394/18

TAK

589 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2018

7
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

831 NumerPDF 32.95 31.91/17 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FIGURA Gracjan 2003-05-15 Z/1218/17

TAK

68 NumerPDF 12.11/17 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

2
GRUBIAK Karol 2004-04-21 Z/1854/18

TAK

22 NumerPDF 12.56 12.56/18 MUKS Gim 2 Nysa 2018

3
KŁAKOWICZ Kacper 2004-01-15 Z/1857/18

TAK

23 NumerPDF 12.90 12.90/18 MUKS Gim 2 Nysa 2018

4
SKOMSKI BARTOSZ 2003-05-19 Z/1565/17

TAK

901 NumerPDF 12.36 12.05/17 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Janusz 2003-10-20 Z/2423/17

TAK

35 NumerPDF 37.53 37.53/18 UKS-MOS Opole 2018

2
FIGURA Gracjan 2003-05-15 Z/1218/17

TAK

68 NumerPDF 37.06 37.06/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

3
SKOMSKI BARTOSZ 2003-05-19 Z/1565/17

TAK

901 NumerPDF 38.74 38.74/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RAK Filip 2003-02-03 Z/3466/16

TAK

38 NumerPDF 2:40.36 2:40.36/18 LUKS Podium Kup 2018

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZEWSKI Maksymilian 2003-10-07 Z/3470/16

TAK

30 NumerPDF 1.75 1.75/18 LUKS Podium Kup 2018

2
SO¦NICKI Emanuel 2003-09-11 Z/3872/17

TAK

8 NumerPDF 1.79 1.79/18 UKS-MOS Opole 2018

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŁWAK Marcin 2004-04-29 Z/0937/18

TAK

824 NumerPDF 6.01 6.01/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

2
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

902 NumerPDF 6.02 6.02/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

 
Pchnięcie kul± M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOREJBA Jakub 2003-03-12 Z/3212/17

TAK

87 NumerPDF 11.50 11.50/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

14 NumerPDF 47.69 47.69/18 LUKS Podium Kup 2018

2
DYL Sebastian 2003-02-19 Z/1217/17

TAK

62 NumerPDF 38.84 38.84/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

3
KOREJBA Jakub 2003-03-12 Z/3212/17

TAK

87 NumerPDF 47.66 47.66/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

4
LUDWIG Julian 2003-04-13 Z/1221/17

TAK

59 NumerPDF 38.21 39.68/17 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DYL Sebastian 2003-02-19 Z/1217/17

TAK

62 NumerPDF 42.73 42.73/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

2
LUDWIG Julian 2003-04-13 Z/1221/17

TAK

59 NumerPDF 45.78 45.78/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5 km chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŁWAK Marcin 2004-04-29 Z/0937/18

TAK

824 NumerPDF 17.26 17.26/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

2
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

902 NumerPDF 16.44 16.44/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BABULA Maciej 2003-08-09 Z/3475/16

TAK

28 NumerPDF 28.14 28.14/18 UKS-MOS Opole 2018

2
GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 Z/2181/17

TAK

29 NumerPDF 28.04 28.04/18 UKS-MOS Opole 2018

3
KOŁCZ Wiktor 2003-08-28 Z/1560/17

TAK

62 NumerPDF 28.62 28.62/18 LUKS Namysłów 2018

4
OLSZEWSKI Maksymilian 2003-10-07 Z/3470/16

TAK

30 NumerPDF 31.31 31.31/18 LUKS Podium Kup 2018

5
WIECZOREK Łukasz 2004-02-06 Z/4201/18

TAK

33 NumerPDF 31.07 31.07/18 UKS-MOS Opole 2018