Internetowe zg這szenia do imprezy: Mistrzostwa wojew鏚ztwa U18, U20, Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
BIAΜGARD, 26.05.2018
 
100 metr闚 K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GxDEK Edyta 2000-12-05 Z/2650/16

TAK

27 NumerPDF 15.52/17 UKL 茳emka Police 2018

2
OSTASZ Veronika 2000-04-04 Z/6339/15

TAK

8 NumerPDF 13.61/15 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

3
SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 Z/0644/15

TAK

63 NumerPDF 12.57/16 MKS Hermes Gryfino 2018

 
100 metr闚 K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYWI垶KA Ma貪orzata 2002-06-15 Z/4590/15

TAK

725 NumerPDF 12.83 12.83/18 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

2
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

34 NumerPDF 14.18 13.29/16 UKL 茳emka Police 2018

3
LEWANDOWSKA Anna 2001-05-02 Z/5289/15

TAK

203 NumerPDF 14.34 14.03/17 KL Iskra Bia這gard 2018

4
Μ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

204 NumerPDF 12.30 12.30/18 KL Iskra Bia這gard 2018

5
MESZCZYK Adrianna 2001-10-01 Z/2202/18

TAK

717 NumerPDF 13.82 13.82/18 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

6
PAWΜWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

10 NumerPDF 12.77 12.50/17 KL Ba速yk Koszalin 2018

7
RO浩K Marcelina 2002-09-09 Z/6534/15

TAK

878 NumerPDF 14.27 13.82/17 LUKS Start Nak這 2018

8
RZEPNIKOWSKA Paulina 2001-05-22 Z/1419/15

TAK

489 NumerPDF 13.47 13.38/16 ULKS Tychowo 2018

9
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

354 NumerPDF 12.76 12.35/16 ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. 2018

10
STUPAK Zofia 2001-03-26 Z/4964/15

TAK

202 NumerPDF 13.81 13.49/16 KL Iskra Bia這gard 2018

11
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

35 NumerPDF 14.24 14.24/18 UKL 茳emka Police 2018

 
100 metr闚 K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

180 NumerPDF 13.70 13.70/18 MLUKS Mokasyn P這ty 2018

2
FILIPCZAK Wiktoria 2004-08-14 Z/3088/17

TAK

716 NumerPDF 13.72 13.72/18 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

3
FR。ZAK Hanna 2004-03-31 Z/2167/17

TAK

138 NumerPDF 13.74/17 UKL Feniks 安idwin 2018

4
GOLEMA Martyna 2003-07-15 Z/1440/18

TAK

4 NumerPDF 16.13 16.13/18 UKL 茳emka Police 2018

5
JAWORSKA Karolina 2003-01-04 Z/2735/17

TAK

720 NumerPDF 13.64 13.64/18 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

6
JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 Z/1443/18

TAK

51 NumerPDF 15.09 15.09/18 UKL 茳emka Police 2018

7
KALI垶KA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

24 NumerPDF 15.21 15.21/18 UKL 茳emka Police 2018

8
KLEMKE Aleksandra 2004-04-21 Z/4149/18

TAK

11 NumerPDF KL Ba速yk Koszalin 2018

9
KONIECZKO Martyna 2005-02-07 Z/3284/18

TAK

45 NumerPDF PLMKS Chrobry Gryfice 2018

10
LIPNICKA Julia 2005-04-30 Z/3192/18

TAK

201 NumerPDF 16.27 16.27/18 KL Iskra Bia這gard 2018

11
MOLIS Aleksandra 2003-08-26 Z/3345/18

TAK

11 NumerPDF 14.96 14.96/18 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

12
PASTUSZKO Patrycja 2004-02-04 Z/1454/18

TAK

702 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

13
PRO吉IEWSKA Kinga 2003-05-07 Z/1210/17

TAK

25 NumerPDF 14.77 14.77/18 MLUKS Mokasyn P這ty 2018

14
ST襾IE Wiktoria 2003-05-03 Z/2199/17

TAK

202 NumerPDF 14.17 14.17/18 KL Iskra Bia這gard 2018

15
TOMCZAK-GOΜWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

707 NumerPDF 12.94/17 STS Pomerania Szczecinek 2018

16
WABICH Magdalena 2003-04-18 Z/1140/18

TAK

153 NumerPDF 14.90 14.90/18 MLUKS Mokasyn P這ty 2018

17
ZI茛KOWSKA Oliwia 2003-08-18 Z/2598/16

TAK

201 NumerPDF 13.54/17 KL Iskra Bia這gard 2018

 
200 metr闚 K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GxDEK Edyta 2000-12-05 Z/2650/16

TAK

27 NumerPDF 32.78 32.78/18 UKL 茳emka Police 2018

2
LASKOWSKA Julia 2000-08-14 Z/1804/15

TAK

13 NumerPDF UKS Barnim Goleni闚 2018

3
OSTASZ Veronika 2000-04-04 Z/6339/15

TAK

8 NumerPDF KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

 
200 metr闚 K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEMBNISTA Martyna 2002-06-01 Z/3439/16

TAK

857 NumerPDF 28.10 28.10/18 LUKS Start Nak這 2018

2
CEBULSKA Matylda 2001-01-06 Z/5332/15

TAK

95 NumerPDF 26.98 26.36/17 LLKS Pomorze Stargard 2018

3
CHEΠTOWSKA Martyna 2002-09-17 Z/1492/16

TAK

14 NumerPDF 28.18/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

4
FRANK Ines 2002-01-09 Z/1782/16

TAK

96 NumerPDF 29.51 27.85/17 LLKS Pomorze Stargard 2018

5
GRZYWI垶KA Ma貪orzata 2002-06-15 Z/4590/15

TAK

725 NumerPDF 27.21/17 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

6
Μ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

204 NumerPDF 26.51/16 PK KL Iskra Bia這gard 2018

7
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

25 NumerPDF 28.41 27.55/17 UKL 茳emka Police 2018

8
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

28 NumerPDF 30.64 30.18/17 UKL 茳emka Police 2018

9
PAWΜWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

10 NumerPDF 25.94 25.74/17 KL Ba速yk Koszalin 2018

10
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

354 NumerPDF 25.33/17 ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. 2018

 
300 metr闚 K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORCHARDT Maja 2004-02-20 Z/1609/18

TAK

22 NumerPDF 44.92/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

2
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

180 NumerPDF 45.74 45.74/18 MLUKS Mokasyn P這ty 2018

3
FR。ZAK Hanna 2004-03-31 Z/2167/17

TAK

138 NumerPDF 45.40/17 UKL Feniks 安idwin 2018

4
GRABDA Oliwia 2004-06-01 Z/3351/18

TAK

715 NumerPDF PK STS Pomerania Szczecinek 2018

5
KLEMKE Aleksandra 2004-04-21 Z/4149/18

TAK

11 NumerPDF KL Ba速yk Koszalin 2018

6
KUCHARSKA Bogumi豉 2003-07-08 Z/0564/16

TAK

39 NumerPDF 45.41/17 UKL 茳emka Police 2018

7
KUJDA-ROGOWSKA Amelia 2006-11-17 Z/1894/18

TAK

526 NumerPDF 57.33 57.33/18 UKS Chrobry Mi璠zyzdroje 2018

8
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

976 NumerPDF 49.90 49.90/18 LKS Lubusz S逝bice 2018

9
OLECH Marika 2003-12-20 Z/1686/18

TAK

978 NumerPDF 58.60/17 LKS Lubusz S逝bice 2018

10
OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 Z/3558/17

TAK

975 NumerPDF 45.09 45.02/17 LKS Lubusz S逝bice 2018

11
OMYx Marika 2004-04-28 Z/2624/18

TAK

16 NumerPDF 50.96 50.96/18 LΘB Trucht υbez 2018

12
PRO吉IEWSKA Kinga 2003-05-07 Z/1210/17

TAK

25 NumerPDF 49.90 49.90/18 MLUKS Mokasyn P這ty 2018

13
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

529 NumerPDF 45.09 43.77/17 UKS Chrobry Mi璠zyzdroje 2018

14
SZYMA垶KA Hanna 2006-06-02 Z/2438/17

TAK

525 NumerPDF 46.92 46.92/18 UKS Chrobry Mi璠zyzdroje 2018

15
WABICH Magdalena 2003-04-18 Z/1140/18

TAK

153 NumerPDF 53.98 53.98/18 MLUKS Mokasyn P這ty 2018

16
WAJER Daria 2003-12-18 Z/3757/17

TAK

863 NumerPDF 45.35 45.35/18 LUKS Start Nak這 2018

 
400 metr闚 K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LASKOWSKA Julia 2000-08-14 Z/1804/15

TAK

13 NumerPDF 63.62/16 UKS Barnim Goleni闚 2018

 
400 metr闚 K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
xTAK Wiktoria 2002-12-11 Z/3407/17

TAK

713 NumerPDF 63.04 63.04/18 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

2
MAJEWSKA Aleksandra 2001-07-01 Z/5261/15

TAK

8 NumerPDF 58.58/17 KL Ba速yk Koszalin 2018

3
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

815 NumerPDF 60.19/17 KS Hanza Goleni闚 2018

4
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

64 NumerPDF PK MKS Hermes Gryfino 2018

5
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

13 NumerPDF 60.04 60.04/18 KL Ba速yk Koszalin 2018

 
600 metr闚 K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2006-01-14 Z/2622/18

TAK

10 NumerPDF 2:02.65/17 LΘB Trucht υbez 2018

2
DROZDA ㄆcja 2006-02-17 Z/2623/18

TAK

12 NumerPDF 2:04.26/17 LΘB Trucht υbez 2018

3
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

715 NumerPDF 1:40.38/17 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

4
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

977 NumerPDF 2:08.16 2:08.16/18 LKS Lubusz S逝bice 2018

5
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

981 NumerPDF 1:51.84 1:51.84/18 LKS Lubusz S逝bice 2018

6
KONBERG Maja 2003-02-21 Z/1688/18

TAK

985 NumerPDF 1:52.83 1:52.83/18 LKS Lubusz S逝bice 2018

7
KUREK Ewelina 2004-11-30 Z/2625/18

TAK

17 NumerPDF 1:48.96 1:48.96/18 LΘB Trucht υbez 2018

8
LEWANDOWSKA Natalia 2005-10-09 Z/1895/18

TAK

524 NumerPDF UKS Chrobry Mi璠zyzdroje 2018

9
OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 Z/3558/17

TAK

975 NumerPDF 1:46.14/17 LKS Lubusz S逝bice 2018

10
TOMASIK Oliwia 2004-11-21 Z/1608/17

TAK

984 NumerPDF 2:12.99 2:09.87/17 LKS Lubusz S逝bice 2018

 
800 metr闚 K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DRABIK Oliwia 2000-01-22 Z/6430/15

TAK

278 NumerPDF RAZ Szczecin 2018

2
JANIKOWSKA Marta 2000-02-20 Z/1564/15

TAK

381 NumerPDF RAZ Szczecin 2018

3
KALICKA Klaudia 1999-06-07 Z/0745/15

TAK

19 NumerPDF 2:18.41/16 WMLKS Pomorze Stargard 2018

4
KURASI垶KA Wiktoria 2000-01-21 Z/2656/18

TAK

284 NumerPDF RAZ Szczecin 2018

5
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

16 NumerPDF 2:20.78/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

 
800 metr闚 K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JASI垶KA Jagoda 2002-02-08 Z/0034/15

TAK

881 NumerPDF 2:52.93 2:32.71/16 LUKS Start Nak這 2018

2
xTAK Wiktoria 2002-12-11 Z/3407/17

TAK

713 NumerPDF 2:28.62/17 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

3
OLESI垶KA Julia 2001-01-19 Z/1806/15

TAK

12 NumerPDF 2:30.71 2:30.71/18 UKS Barnim Goleni闚 2018

4
ST坒ALSKA Julia 2002-04-17 Z/1277/15

TAK

23 NumerPDF 2:17.36 2:17.36/18 KS Hanza Goleni闚 2018

5
名ITALSKA Zuzanna 2002-04-21 Z/3442/16

TAK

877 NumerPDF LUKS Start Nak這 2018

6
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

60 NumerPDF 2:29.43/17 PK MKS Hermes Gryfino 2018

7
WIERZBICKA Agnieszka 2001-06-20 Z/1561/15

TAK

13 NumerPDF 2:25.62/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

 
1000 metr闚 K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

977 NumerPDF LKS Lubusz S逝bice 2018

2
TOMASIK Oliwia 2004-11-21 Z/1608/17

TAK

984 NumerPDF LKS Lubusz S逝bice 2018

 
1500 metr闚 K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HARTUNG Wiktoria 2000-05-07 Z/0715/17

TAK

44 NumerPDF 4:59.78/17 MKL Szczecin 2018

2
POTOMSKA Daria 2000-05-31 Z/1276/15

TAK

302 NumerPDF 4:41.20/17 KS Hanza Goleni闚 2018

3
RADTKE Aleksandra 2000-06-21 Z/0025/15

TAK

883 NumerPDF 5:24.25 5:24.25/18 LUKS Start Nak這 2018

 
1500 metr闚 K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLESI垶KA Julia 2001-01-19 Z/1806/15

TAK

12 NumerPDF UKS Barnim Goleni闚 2018

 
3000 metr闚 K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metr闚 K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSLER Urszula 2002-05-31 Z/1800/16

TAK

19 NumerPDF LΘB Trucht υbez 2018

 
Skok wzwy K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

66 NumerPDF 1.69 1.71/17 MKS Hermes Gryfino 2018

 
Skok wzwy K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ΜMAKIN Edyta 2002-08-05 Z/2807/16

TAK

1 NumerPDF 1.40/16 GULKS Barwice 2018

2
SZCZUKO Urszula 2001-02-03 Z/6560/15

TAK

15 NumerPDF 1.66 1.66/18 MKS Kusy Szczecin 2018

 
Skok w dal K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALCZYK Ma貪orzata 2000-09-03 Z/4141/15

TAK

69 NumerPDF 5.38 5.48/16 MKS Hermes Gryfino 2018

2
PARFIN Aleksandra 1999-06-02 Z/1284/16

TAK

43 NumerPDF 4.63/16 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKA Natalia 2002-07-21 Z/0615/15

TAK

1 NumerPDF 4.58 4.60/16 UKL 茳emka Police 2018

2
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

176 NumerPDF 5.33 5.59/17 MLUKS Mokasyn P這ty 2018

3
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

5 NumerPDF 4.58 4.58/18 UKL 茳emka Police 2018

4
KOSIDΜ Lidia 2001-05-30 Z/2916/16

TAK

201 NumerPDF 4.30/16 KS 畝k Wa販z 2018

5
PACAxTY Julia 2002-06-06 Z/3065/16

TAK

728 NumerPDF 4.78/17 STS Pomerania Szczecinek 2018

6
R荅A垶KA Zuzanna 2001-01-27 Z/5260/15

TAK

26 NumerPDF 4.95 5.13/17 KL Ba速yk Koszalin 2018

 
Tr鎩skok K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIECIE Aleksandra 2000-11-07 Z/4142/15

TAK

62 NumerPDF 11.92/17 MKS Hermes Gryfino 2018

 
Tr鎩skok K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MACIEJEWSKA Agnieszka 2001-04-08 Z/1038/18

TAK

724 NumerPDF 9.85 9.85/18 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

2
PACAxTY Julia 2002-06-06 Z/3065/16

TAK

728 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

3
R荅A垶KA Zuzanna 2001-01-27 Z/5260/15

TAK

26 NumerPDF 11.01 11.61/17 KL Ba速yk Koszalin 2018

 
Pchni璚ie kul K U20 (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARDA Julia 2000-07-17 Z/1755/16

TAK

720 NumerPDF KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

2
GRABARCZYK Alicja 1999-03-02 Z/2569/15

TAK

481 NumerPDF 9.94/17 ULKS Tychowo 2018

 
Pchni璚ie kul K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWSKA Natalia 2002-03-12 Z/2802/16

TAK

6 NumerPDF 10.28/17 GULKS Barwice 2018

2
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

5 NumerPDF 7.54 8.15/17 UKL 茳emka Police 2018

3
DELUGA Jagoda 2001-01-12 Z/6388/15

TAK

23 NumerPDF 10.50 12.04/17 MKL Maraton 安inouj軼ie 2018

4
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

34 NumerPDF 7.72 7.72/18 UKL 茳emka Police 2018

5
LIBERA Dorota 2002-06-18 Z/2201/18

TAK

29 NumerPDF 9.00 9.00/18 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

6
MACIOSZEK Wiktoria 2001-07-23 Z/2198/16

TAK

150 NumerPDF 12.69 12.95/16 ULKS Tychowo 2018

7
MA印AK Ma貪orzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

485 NumerPDF 10.45 11.31/17 ULKS Tychowo 2018

 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARDA Julia 2000-07-17 Z/1755/16

TAK

720 NumerPDF 34.98 38.37/17 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

2
GRABARCZYK Alicja 1999-03-02 Z/2569/15

TAK

481 NumerPDF 29.70 35.77/16 ULKS Tychowo 2018

3
P茛JANOWSKA Weronika 2000-03-14 Z/2443/17

TAK

207 NumerPDF 16.07/16 KS 畝k Wa販z 2018

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWSKA Natalia 2002-03-12 Z/2802/16

TAK

6 NumerPDF 27.53 27.53/18 GULKS Barwice 2018

2
ΣKASIK Zuzanna 2002-07-28 Z/2804/16

TAK

10 NumerPDF 24.25 24.25/18 GULKS Barwice 2018

3
MACIOSZEK Wiktoria 2001-07-23 Z/2198/16

TAK

150 NumerPDF 32.26 32.26/18 ULKS Tychowo 2018

 
Rzut m這tem K U20 (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
P茛JANOWSKA Weronika 2000-03-14 Z/2443/17

TAK

207 NumerPDF 31.75/17 KS 畝k Wa販z 2018

2
SIWICKA Barbara 2000-11-16 Z/1751/16

TAK

96 NumerPDF 41.83 41.83/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

 
Rzut m這tem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

TAK

883 NumerPDF 41.76 41.76/18 LUKS Start Nak這 2018

2
JAGIEΘA Gabriela 2002-05-16 Z/3375/16

TAK

99 NumerPDF 47.65 47.65/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

3
KOMISARCZYK Zuzanna 2001-06-19 Z/5341/15

TAK

97 NumerPDF 50.73 50.73/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

4
MYLCAREK Magdalena 2001-11-29 Z/3441/16

TAK

885 NumerPDF 35.57 35.57/18 LUKS Start Nak這 2018

5
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

857 NumerPDF 61.68 61.68/18 LUKS Start Nak這 2018

 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KALINOWSKA Kornelia 2001-03-26 Z/2883/16

TAK

145 NumerPDF 43.00 46.52/17 ULKS Tychowo 2018

2
MA印AK Ma貪orzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

485 NumerPDF 50.16 51.95/17 ULKS Tychowo 2018

3
ZI茛KOWSKA Anastazja 2002-07-19 Z/0284/17

TAK

860 NumerPDF 27.23 28.29/17 LUKS Start Nak這 2018

 
Siedmiob鎩 K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DONDZIAK Sara 2001-03-18 Z/1821/16

TAK

18 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2018

2
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF KL Iskra Bia這gard 2018

3
STANKIEWICZ Nikola 2001-01-02 Z/5063/15

TAK

62 NumerPDF 3832/17 MKL Szczecin 2018

4
狹KOWSKA Aleksandra 2001-10-27 Z/5268/15

TAK

14 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2018

 
5000 m ch鏚 K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSI垶KA Marcelina 2002-01-14 Z/4144/15

TAK

65 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2018

2
PIEKARZ Agata 2001-06-09 Z/0855/15

TAK

70 NumerPDF 25:24.10 24:36/17 MKS Hermes Gryfino 2018

3
WALERIA哸ZYK Kinga 2002-08-19 Z/3207/16

TAK

718 NumerPDF 28:38 28:38/18 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

 
5000 m ch鏚 K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZEMBIK Michalina 2000-01-22 Z/0852/15

TAK

68 NumerPDF 28:00.36 27:36.01/17 MKS Hermes Gryfino 2018

 
100 m pp K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
W粑S Marika 1999-04-09 Z/0645/15

TAK

67 NumerPDF 15.77/17 MKS Hermes Gryfino 2018

 
100 m pp K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

176 NumerPDF 15.33 15.33/18 MLUKS Mokasyn P這ty 2018

2
KOSIDΜ Lidia 2001-05-30 Z/2916/16

TAK

201 NumerPDF KS 畝k Wa販z 2018

3
ΜMAKIN Edyta 2002-08-05 Z/2807/16

TAK

1 NumerPDF 18.28 18.28/18 GULKS Barwice 2018

4
MACIEJEWSKA Agnieszka 2001-04-08 Z/1038/18

TAK

724 NumerPDF KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

5
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

353 NumerPDF ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. 2018

 
400 m pp K U20 (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m pp K U18 (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

355 NumerPDF ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. 2018

2
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

353 NumerPDF ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. 2018

3
ZAJAC Joanna 2001-08-02 Z/6394/15

TAK

27 NumerPDF 69.64/17 MKL Maraton 安inouj軼ie 2018

 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MALAK ㄆcja 2002-04-26 Z/1577/17

TAK

46 NumerPDF 5:45.83 5:45.83/18 MKL Szczecin 2018

 
2000 m przeszkody K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
Σ玆垶KA Patrycja 2000-02-22 Z/1297/15

TAK

47 NumerPDF 7:39.14 7:39.14/18 MKL Szczecin 2018

 
4x100 metr闚 kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. STUPAK Zofia
2. KANIA Anastazja
3. LEWANDOWSKA Anna
4. Μ Lucyna
2001
2002
2001
2001
NumerPDF KL Iskra Bia這gard

2 1. ANDRZEJEWSKA Natalia
2. WIECZOREK Agnieszka
3. OBERLAN Julia
4. MALICKA Paulina
2002
2002
2002
2002
NumerPDF UKL 茳emka Police

3 1. KOWALCZYK Ma貪orzata
2. KWIECIE Aleksandra
3. STEFANIUK Weronika
4. SZKUDLAR Klaudia
5. W粑S Marika
2000
2000
2000
1999
1999
NumerPDF MKS Hermes Gryfino

 
100 metr闚 M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZKE Maciej 1999-03-26 Z/2245/17

TAK

299 NumerPDF 11.77 11.75/17 KL Iskra Bia這gard 2018

2
DR坒EK Arkadiusz 1999-12-10 Z/3300/15

TAK

17 NumerPDF 11.14 11.14/18 KL Ba速yk Koszalin 2018

 
100 metr闚 M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KO列IELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

TAK

216 NumerPDF 11.64 11.64/18 KL Iskra Bia這gard 2018

2
OLSZEWSKI Jakub 2002-05-05 Z/3341/17

TAK

103 NumerPDF 11.87/17 MLKS Lubusz Barlinek 2018

3
WOJDALSKI Mariusz 2001-02-25 Z/2207/16

TAK

118 NumerPDF 11.64 11.57/17 UKL Feniks 安idwin 2018

4
ZIOBRO Wiktor 2001-09-16 Z/3793/16

TAK

11 NumerPDF 11.40 11.40/18 KL Ba速yk Koszalin 2018

 
100 metr闚 M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERE吉IEWICZ Krzysztof 2003-04-09 Z/0430/17

TAK

65 NumerPDF 13.34/17 PLMKS Chrobry Gryfice 2018

2
GIBKI Jakub 2003-02-25 Z/2822/16

TAK

4 NumerPDF 12.05 11.62/17 KL Ba速yk Koszalin 2018

3
GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 Z/1608/18

TAK

39 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2018

4
LEWANDOWSKI Mateusz 2003-05-13 Z/3532/18

TAK

44 NumerPDF 13.30 13.30/18 MKL Szczecin 2018

 
200 metr闚 M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZKE Maciej 1999-03-26 Z/2245/17

TAK

299 NumerPDF 24.17/17 KL Iskra Bia這gard 2018

2
CISZEWSKI Pawe 1995-06-13 Z/4847/11

TAK

42 NumerPDF 22.66/17 PK WMLKS Pomorze Stargard 2018

3
DR坒EK Arkadiusz 1999-12-10 Z/3300/15

TAK

17 NumerPDF 22.68 22.68/17 KL Ba速yk Koszalin 2018

4
ZEMBIK Jan 2000-01-22 Z/0853/15

TAK

69 NumerPDF 24.80/17 MKS Hermes Gryfino 2018

 
200 metr闚 M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Jakub 2001-03-26 Z/0194/17

TAK

60 NumerPDF 25.33 25.22/17 MKS Hermes Gryfino 2018

2
KO列IELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

TAK

216 NumerPDF 23.53 23.53/18 KL Iskra Bia這gard 2018

3
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

TAK

518 NumerPDF 24.90 24.90/17 UKS Chrobry Mi璠zyzdroje 2018

4
WOJDALSKI Mariusz 2001-02-25 Z/2207/16

TAK

118 NumerPDF 23.61 23.20/17 UKL Feniks 安idwin 2018

5
ZIOBRO Wiktor 2001-09-16 Z/3793/16

TAK

11 NumerPDF 22.80 22.80/18 KL Ba速yk Koszalin 2018

 
300 metr闚 M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBKI Jakub 2003-02-25 Z/2822/16

TAK

4 NumerPDF 36.62/17 KL Ba速yk Koszalin 2018

 
400 metr闚 M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRYGIER Tomasz 1999-11-05 Z/1784/16

TAK

90 NumerPDF 52.76/17 LLKS Pomorze Stargard 2018

2
SZUBARTOWSKI Dominik 1999-12-18 Z/2784/16

TAK

203 NumerPDF 55.39/17 KL Iskra Bia這gard 2018

3
WR笅EL Daniel 1999-06-09 Z/2178/15

TAK

17 NumerPDF 56.54 56.54/18 UKS Barnim Goleni闚 2018

 
400 metr闚 M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CACH ㄆkasz 2002-03-22 Z/5291/15

TAK

212 NumerPDF 53.56 53.56/18 KL Iskra Bia這gard 2018

2
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

723 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

3
PETRYNIAK Marek 2002-09-04 Z/0675/18

TAK

68 NumerPDF 60.82 60.82/18 MKS Hermes Gryfino 2018

4
WA癿A Krystian 2002-02-27 Z/0429/17

TAK

60 NumerPDF 53.26 53.26/18 PLMKS Chrobry Gryfice 2018

 
600 metr闚 M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUNICKI Micha 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

866 NumerPDF 1:47.99/17 LUKS Start Nak這 2018

2
SZACHNOWSKI Jakub 2004-08-04 Z/0931/18

TAK

64 NumerPDF 1:57.99/17 MKS Hermes Gryfino 2018

3
TRZCI垶KI Bart這miej 2004-03-22 Z/1716/18

TAK

45 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2018

4
ZAPART Micha 2004-06-04 Z/2477/17

TAK

62 NumerPDF 1:38.54/17 MKS Hermes Gryfino 2018

 
800 metr闚 M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ΧSO Marcel 2000-01-08 Z/1300/15

TAK

44 NumerPDF 1:59.85/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

2
WOLENDER Jakub 2000-11-21 Z/6204/15

TAK

278 NumerPDF 1:56.23/17 RAZ Szczecin 2018

3
WR笅EL Daniel 1999-06-09 Z/2178/15

TAK

17 NumerPDF 2:03.68 2:03.68/18 UKS Barnim Goleni闚 2018

 
800 metr闚 M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAxS Mateusz 2002-07-04 Z/2601/16

TAK

384 NumerPDF RAZ Szczecin 2018

2
DZI犴IO Dawid 2002-04-18 Z/3387/17

TAK

104 NumerPDF 2:05.83 2:05.83/18 MLKS Lubusz Barlinek 2018

3
G紑ZY垶KI Robert 2001-01-13 Z/1714/15

TAK

101 NumerPDF 1:59.22/17 KB Dziesi徠ka Bia這gard 2018

4
J犵RZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

70 NumerPDF 2:03.03 2:03.03/18 PK MKS Hermes Gryfino 2018

5
KOZAK Pawe 2001-10-12 Z/5020/15

TAK

11 NumerPDF 1:55.98 1:55.98/18 KL Ba速yk Koszalin 2018

6
MIERZOWIEC Mateusz 2001-05-17 Z/5066/15

TAK

383 NumerPDF 2:00.87/17 RAZ Szczecin 2018

7
POGORZELSKI Wojciech 2002-05-13 Z/1776/16

TAK

383 NumerPDF RAZ Szczecin 2018

8
PYSZKA Miko豉j 2002-10-05 Z/0579/16

TAK

852 NumerPDF 2:16.67 2:16.67/18 LUKS Start Nak這 2018

9
SIWEK Szymon 2001-07-19 Z/2233/17

TAK

9 NumerPDF UKL Feniks 安idwin 2018

10
SOSZY垶KI Patryk 2001-02-01 Z/1722/15

TAK

16 NumerPDF 2:03.94 2:03.94/18 UKS Barnim Goleni闚 2018

11
TRZCI垶KI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

61 NumerPDF 2:02.68 2:02.68/18 MKS Hermes Gryfino 2018

12
WIKTOROWICZ Pawe 2002-04-08 Z/0656/16

TAK

207 NumerPDF 2:19.61 2:18.08/17 MLUKS Mokasyn P這ty 2018

 
1000 metr闚 M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAxSZ Dawid 2003-01-25 Z/1208/17

TAK

201 NumerPDF 2:57.70 2:57.70/18 MLUKS Mokasyn P這ty 2018

2
ROZΜNKOWSKI Mateusz 2004-11-29 Z/1607/17

TAK

985 NumerPDF 3:40.77/17 LKS Lubusz S逝bice 2018

3
WAWER Jakub 2004-06-27 Z/1325/16

TAK

888 NumerPDF 3:15.60/17 LUKS Start Nak這 2018

 
1500 metr闚 M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Daniel 1999-07-23 Z/0436/15

TAK

280 NumerPDF 4:09.19/17 RAZ Szczecin 2018

2
KABAT Damian 1989-10-20 Z/2160/11

TAK

40 NumerPDF 3:53.72/15 PK WMLKS Pomorze Stargard 2018

3
MAJDZI垶KI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

37 NumerPDF 4:05.74/17 PK WMLKS Pomorze Stargard 2018

4
PAWΜWSKI Szymon 1999-01-05 Z/3303/15

TAK

8 NumerPDF 4:02.36/17 KL Ba速yk Koszalin 2018

5
WI吉IEWSKI Kacper 2000-01-31 Z/1715/15

TAK

100 NumerPDF 4:03.69/17 KB Dziesi徠ka Bia這gard 2018

6
ZWIRANOWSKI W豉dys豉w 2000-10-31 Z/0711/17

TAK

102 NumerPDF 4:20.64/17 KB Dziesi徠ka Bia這gard 2018

 
1500 metr闚 M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIDECZEK Micha 2002-01-26 Z/1491/16

TAK

38 NumerPDF 4:25.04 4:25.04/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

2
GADOMSKI Pawe 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

65 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2018

3
KASPROWICZ Adam 2001-01-08 Z/5019/15

TAK

39 NumerPDF 4:08.08/17 KL Ba速yk Koszalin 2018

4
MANIECKI Gabriel 2001-05-21 Z/1273/15

TAK

584 NumerPDF 4:08.80/17 KS Hanza Goleni闚 2018

5
SOSZY垶KI Patryk 2001-02-01 Z/1722/15

TAK

16 NumerPDF UKS Barnim Goleni闚 2018

 
3000 metr闚 M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKAN Piotr 2000-01-18 Z/1271/15

TAK

909 NumerPDF 9:32.14/17 KS Hanza Goleni闚 2018

2
KU危IDER Andrzej 1983-09-23 Z/1191/16

TAK

320 NumerPDF 9:06.58/17 PK WMLKS Pomorze Stargard 2018

 
3000 metr闚 M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BO鬢O Mateusz 2001-05-18 Z/3225/17

TAK

8 NumerPDF KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

2
PIETKIEWICZ Kacper 2002-05-24 Z/4952/15

TAK

300 NumerPDF KS Hanza Goleni闚 2018

 
Skok wzwy M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RATAJCZYK Krzysztof 1978-06-10 Z/0244/15

TAK

70 NumerPDF 1.90/17 PK MKS Hermes Gryfino 2018

 
Skok wzwy M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TRAFAS Jan 2001-07-01 Z/3208/16

TAK

102 NumerPDF 1.65/16 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

 
Skok w dal M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAΔA垶KI Aleksander 1999-03-29 Z/1282/16

TAK

713 NumerPDF 6.28/16 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

2
WYROSTEK Wiktor 1999-03-18 Z/1285/16

TAK

715 NumerPDF 6.08/16 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

 
Skok w dal M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAΔA垶KI Jan 2002-08-14 Z/1747/16

TAK

720 NumerPDF 6.22 6.30/17 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

2
NOSAL Krzysztof 2001-07-18 Z/3388/18

TAK

97 NumerPDF 5.87 5.87/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

3
PIER列IONEK Kamil 2002-04-21 Z/0431/17

TAK

64 NumerPDF 5.93 5.96/16 PLMKS Chrobry Gryfice 2018

4
STELMASIK Franciszek 2001-04-20 Z/2243/17

TAK

93 NumerPDF 5.92 5.92/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

5
STELMASIK Pawe 2001-04-20 Z/3389/18

TAK

94 NumerPDF 6.01 6.01/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

 
Tr鎩skok M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAΔA垶KI Aleksander 1999-03-29 Z/1282/16

TAK

713 NumerPDF 13.18/17 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

2
WYROSTEK Wiktor 1999-03-18 Z/1285/16

TAK

715 NumerPDF 12.93/16 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

 
Tr鎩skok M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAΔA垶KI Jan 2002-08-14 Z/1747/16

TAK

720 NumerPDF 12.80 12.80/18 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

2
NOSAL Krzysztof 2001-07-18 Z/3388/18

TAK

97 NumerPDF 11.66 11.66/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

3
RADZEWICZ J璠rzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

353 NumerPDF 12.75 12.75/18 ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. 2018

4
STELMASIK Pawe 2001-04-20 Z/3389/18

TAK

94 NumerPDF 11.85 11.85/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

5
TRAFAS Jan 2001-07-01 Z/3208/16

TAK

102 NumerPDF KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

 
Pchni璚ie kul M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORK紟 Wojciech 2000-05-26 Z/1838/17

TAK

8 NumerPDF 11.71 11.71/18 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

2
ZAREMBA Maksymilian 2000-11-25 Z/5715/15

TAK

720 NumerPDF KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

 
Pchni璚ie kul M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DAWID Jan 2002-03-08 Z/3209/16

TAK

725 NumerPDF 9.71/17 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

2
PIER列IONEK Kamil 2002-04-21 Z/0431/17

TAK

64 NumerPDF PLMKS Chrobry Gryfice 2018

3
SIWEK Szymon 2001-07-19 Z/2233/17

TAK

9 NumerPDF 8.95 8.95/18 UKL Feniks 安idwin 2018

4
WA癿A Krystian 2002-02-27 Z/0429/17

TAK

60 NumerPDF PLMKS Chrobry Gryfice 2018

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAREMBA Maksymilian 2000-11-25 Z/5715/15

TAK

720 NumerPDF KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut m這tem M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut m這tem M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIEWICZ Gracjan 2001-01-26 Z/2359/17

TAK

99 NumerPDF 43.93 43.93/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

2
MISIASZEK Pawe 2001-12-24 Z/2898/16

TAK

97 NumerPDF 69.58 69.58/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

3
MODRZEJEWSKI Mateusz 2002-01-09 Z/2897/16

TAK

94 NumerPDF 55.05 55.05/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DAWID Jan 2002-03-08 Z/3209/16

TAK

725 NumerPDF 42.58 45.25/17 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2018

2
KOMOROWSKI Kacper 2002-10-27 Z/2896/16

TAK

18 NumerPDF 50.59 50.59/18 KL Ba速yk Koszalin 2018

 
5000 m ch鏚 M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 m ch鏚 M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m pp M U20 (99.1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m pp M U18 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FR。KIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

729 NumerPDF 14.39 14.39/18 STS Pomerania Szczecinek 2018

2
RADZEWICZ J璠rzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

353 NumerPDF 14.97 14.97/18 ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. 2018

3
SZEL:OWSKI Igor 2001-06-24 Z/2946/16

TAK

738 NumerPDF 14.73 14.73/18 STS Pomerania Szczecinek 2018

4
危IDOWICZ Kacper 2001-04-13 Z/3093/16

TAK

722 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

 
400 m pp M U20 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m pp M U18(84.0)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Jakub 2001-02-06 Z/2945/16

TAK

728 NumerPDF 62.27/17 STS Pomerania Szczecinek 2018

2
KRAI垶KI Mi這sz 2002-01-25 Z/5645/15

TAK

865 NumerPDF 66.66 66.66/18 LUKS Start Nak這 2018

3
SAMORDAK Dawid 2001-12-20 Z/2244/17

TAK

223 NumerPDF KL Iskra Bia這gard 2018

 
2000 m przeszkody M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. BARTCZAK Jakub
2. FR。KIEWICZ Natan
3. 危IDOWICZ Kacper
4. JAROSZ Bartosz
5. SZEL:OWSKI Igor
2001
2001
2001
2002
2001
NumerPDF STS Pomerania Szczecinek

2 1. BARTCZAK Jakub
2. PETRYNIAK Marek
3. TRZCI垶KI Bartosz
4. J犵RZEJAK Wiktor
5. ZEMBIK Jan
2001
2002
2002
2003
2000
NumerPDF MKS Hermes Gryfino