Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa zachodniopomorskiego MKS i UKS
ZŁOCIENIEC, 28.04.2018
 
100 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

5 NumerPDF 14.70/16 PK UKL Ósemka Police 2018

2
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

25 NumerPDF 13.45/17 UKL Ósemka Police 2018

3
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

35 NumerPDF 14.49/17 UKL Ósemka Police 2018

 
100 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREJZA Martyna 2004-07-17 Z/2467/18

TAK

29 NumerPDF 14.41/17 PK UKL Ósemka Police 2018

2
GOLEMA Martyna 2003-07-15 Z/1440/18

TAK

4 NumerPDF UKL Ósemka Police 2018

3
JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 Z/1443/18

TAK

51 NumerPDF 15.62/17 UKL Ósemka Police 2018

4
KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

24 NumerPDF 15.95/17 UKL Ósemka Police 2018

5
SUBOCZ Magdalena 2003-01-27 Z/1449/18

TAK

48 NumerPDF UKL Ósemka Police 2018

 
300 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

28 NumerPDF 47.94/16 UKL Ósemka Police 2018

 
300 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2006-01-14 Z/2622/18

TAK

10 NumerPDF 49.80/17 LŁKB Trucht Łobez 2018

2
DROZDA Łucja 2006-02-17 Z/2623/18

TAK

12 NumerPDF 50.53/17 LŁKB Trucht Łobez 2018

3
KUCHARSKA Bogumiła 2003-07-08 Z/0564/16

TAK

39 NumerPDF 45.41/17 UKL Ósemka Police 2018

4
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

7 NumerPDF 45.60/17 PK UKL Ósemka Police 2018

 
600 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUREK Ewelina 2004-11-30 Z/2625/18

TAK

17 NumerPDF 1:55.20/17 LŁKB Trucht Łobez 2018

2
OMYŁA Marika 2004-04-28 Z/2624/18

TAK

16 NumerPDF 2:11.97/16 LŁKB Trucht Łobez 2018

3
RAGAN Katarzyna 2003-06-03 Z/2819/16

TAK

65 NumerPDF 1:57.00/17 MKS Hermes Gryfino 2018

4
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

60 NumerPDF 1:46.33/17 MKS Hermes Gryfino 2018

 
1000 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREJZA Martyna 2004-07-17 Z/2467/18

TAK

29 NumerPDF 4.42/17 UKL Ósemka Police 2018

2
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

5 NumerPDF 4.33/16 UKL Ósemka Police 2018

3
GOLEMA Martyna 2003-07-15 Z/1440/18

TAK

4 NumerPDF PK UKL Ósemka Police 2018

4
KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

24 NumerPDF 3.63/17 PK UKL Ósemka Police 2018

5
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

28 NumerPDF 4.19/16 PK UKL Ósemka Police 2018

6
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

7 NumerPDF 4.29/16 UKL Ósemka Police 2018

7
SUBOCZ Magdalena 2003-01-27 Z/1449/18

TAK

48 NumerPDF PK UKL Ósemka Police 2018

8
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

35 NumerPDF 4.13/17 UKL Ósemka Police 2018

 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

34 NumerPDF 6.48/17 UKL Ósemka Police 2018

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 m chód kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKA Maria 2004-07-09 Z/0932/18

TAK

64 NumerPDF 19:03 19:03/18 MKS Hermes Gryfino 2018

2
WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 Z/0930/18

TAK

60 NumerPDF 16:04 16:04/18 MKS Hermes Gryfino 2018

3
WILCZYŃSKA Aleksandra 2004-01-01 Z/2476/17

TAK

69 NumerPDF 19:02 18:35.60/17 MKS Hermes Gryfino 2018

4
ZEMBIK Michalina 2000-01-22 Z/0852/15

TAK

68 NumerPDF 15:45.26/17 MKS Hermes Gryfino 2018

 
100 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKI Paweł 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

65 NumerPDF 39.39/17 MKS Hermes Gryfino 2018

2
TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

61 NumerPDF 38.21/17 MKS Hermes Gryfino 2018

 
300 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

70 NumerPDF 40.96/17 MKS Hermes Gryfino 2018

2
WOLSKI Teodor 2003-04-10 Z/0216/17

TAK

160 NumerPDF LKS Fenix Słupsk 2018

 
1000 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 Z/0687/15

TAK

176 NumerPDF 2:38.72/16 LKS Fenix Słupsk 2018

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZACHNOWSKI Jakub 2004-08-04 Z/0931/18

TAK

64 NumerPDF 3:54.03/17 MKS Hermes Gryfino 2018

2
ZAPART Michał 2004-06-04 Z/2477/17

TAK

62 NumerPDF 3:07.82/17 MKS Hermes Gryfino 2018

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/1031/18

TAK

7 NumerPDF 1.50/17 PK MKS Święc Sławno 2018

2
KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 Z/0513/18

TAK

33 NumerPDF 1.50/17 PK MKS Święc Sławno 2018

3
KARPIŃSKI Oliwier 2005-09-19 Z/0514/18

TAK

44 NumerPDF 1.37/17 PK MKS Święc Sławno 2018

4
SROKA Gracjan 2004-04-04 Z/0511/18

TAK

59 NumerPDF 1.58/17 PK MKS Święc Sławno 2018

5
WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 Z/0515/18

TAK

55 NumerPDF 1.42/17 PK MKS Święc Sławno 2018

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZTYLKA Karol 1999-03-13 Z/4201/15

TAK

710 NumerPDF 62.24/17 AML Słupsk 2018

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 m chód mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna