Internetowe zgłoszenia do imprezy: Halowe mistrzostwa dolnego śląska U16
WAŁBRZYCH, 17.02.2018
 
60 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BELKNER Anna 2004-06-28 Z/0383/18

TAK

7 NumerPDF 9.41/17 MKS Szerszeń Bogatynia 2018

2
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

57 NumerPDF GKS Start Długołęka 2017

3
BRĘCZEWSKA Zofia 2004-01-21 Z/0853/18

TAK

115 NumerPDF 8.61 8.61/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

4
BRLJACIC MARTYNA 2004-03-17 Z/4291/17

2017

21 NumerPDF 9.24/17 MLKS Sokół Lubin 2018

5
BUSZTA Karolina 2004-03-23 Z/1301/18

TAK

2 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2018

6
CZUBAK Aleksandra 2003-03-10 Z/0433/17

TAK

12 NumerPDF 8.98 8.98/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2018

7
DATTNER Emilia 2004-03-22 Z/0855/18

TAK

120 NumerPDF 8.66 8.66/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

8
DONAJ Jagoda 2004-07-11 Z/1201/18

TAK

112 NumerPDF 8.93 8.93/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

9
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

2017

25 NumerPDF 8.99/16 MLKS Sokół Lubin 2018

10
GÓROWSKA Oliwia 2003-09-07 Z/1285/18

TAK

4 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2018

11
GRZECHOWIAK Lena 2003-06-09 Z/3938/17

2017

116 NumerPDF 9.04 9.04/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

12
GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 Z/1202/18

TAK

124 NumerPDF 8.98 KS AZS AWF Wrocław 2018

13
GUT Agata 2004-06-21 Z/1283/18

TAK

60 NumerPDF GKS Start Długołęka 2017

14
JASINA Daria 2004-12-07 Z/0462/18

TAK

100 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2018

15
KALEMBA Kinga 2004-03-02 Z/1310/18

TAK

61 NumerPDF 10.06 10.06/18 GKS Start Długołęka 2017

16
KAROLAK Oliwia 2004-09-23 Z/1280/18

TAK

55 NumerPDF 9.58/17 GKS Start Długołęka 2017

17
KOŁŁĄTAJ Nikola 2004-01-24 Z/0710/18

TAK

133 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

18
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

704 NumerPDF 8.44 8.44/18 MKS MOS Wrocław 2017

19
KRUK Julia 2004-01-07 Z/0852/18

TAK

322 NumerPDF ULKS Muflon Bielawa 2017

20
KRUPA Milena 2004-03-24 Z/0854/18

TAK

118 NumerPDF 8.31 8.31/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

21
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

8 NumerPDF 8.95 8.95/18 GKS Start Długołęka 2017

22
LECHAŃSKA Dominika 2004-07-19 Z/1281/18

TAK

56 NumerPDF GKS Start Długołęka 2017

23
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

714 NumerPDF 8.43 8.43/18 MKS MOS Wrocław 2017

24
MARKOWSKA Nikola 2004-03-10 Z/0851/18

TAK

309 NumerPDF ULKS Muflon Bielawa 2017

25
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

TAK

111 NumerPDF 8.71 8.71/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

26
MIAŻDŻYK Karolina 2004-05-25 Z/0706/18

TAK

135 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

27
MICHALAK Nikola 2004-03-31 Z/1213/18

TAK

94 NumerPDF UKS Sokół Żmigród 2018

28
MYCEK Anita 2003-11-01 Z/0436/17

TAK

10 NumerPDF UKS Orlica Domaniów 2018

29
NIEZGODA Natalia 2003-08-18 Z/0831/17

2017

58 NumerPDF 9.26/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

30
PAWŁOWICZ Martyna 2003-01-15 Z/2189/17

TAK

13 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

31
PIETRZYK Milena 2003-07-26 Z/2101/17

TAK

703 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

32
PROMIRSKA Jagoda 2004-04-30 Z/0708/18

TAK

137 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

33
PRZYSTAŚ Anna 2004-05-12 Z/1279/18

TAK

123 NumerPDF 9.10 KS AZS AWF Wrocław 2018

34
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 8.08 8.08/17 GKS Start Długołęka 2017

35
REKOWSKA Wiktoria 2004-07-13 Z/1209/18

TAK

99 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

36
ROGOWSKA Wiktoria 2003-08-24 Z/0435/17

TAK

3 NumerPDF 10.64/17 UKS Orlica Domaniów 2018

37
ROLSKA Helena 2004-08-02 Z/0385/18

TAK

500 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2018

38
RUTKOWSKA Natalia 2004-09-25 Z/0736/18

TAK

25 NumerPDF 9.61 9.61/18 WLKS Wrocław 2018

39
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

652 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

40
SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 Z/0450/17

2017

26 NumerPDF 8.20 8.20/18 MLKS Polonia Środa Śląska 2017

41
SETERA Amelia 2004-01-15 Z/1293/18

TAK

140 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

42
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

706 NumerPDF 8.46 8.46/18 MKS MOS Wrocław 2017

43
STADNIK Aleksandra 2003-06-24 Z/2904/17

TAK

955 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

44
STRZELCZYK Gabriela 2003-09-19 Z/2192/17

TAK

99 NumerPDF 8.93 8.93/18 GKS Start Długołęka 2017

45
SZUKALSKA Zuzanna 2003-02-13 Z/2821/17

TAK

982 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

46
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

304 NumerPDF 8.51/17 ULKS Muflon Bielawa 2017

47
URYSZ Nadia 2003-06-24 Z/4040/17

2017

16 NumerPDF 8.58 8.58/18 WLKS Wrocław 2018

48
WESOŁOWSKA Hanna 2004-05-04 Z/0709/18

TAK

141 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

49
ZEMŁA Dobrosława 2004-06-20 Z/1238/18

TAK

325 NumerPDF ULKS Muflon Bielawa 2017

50
ŻABIEREK Nina Natalia 2003-03-26 Z/4749/17

TAK

101 NumerPDF 8.57 8.57/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

51
ŻABSKA Emilia 2004-04-29 Z/1259/18

TAK

78 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

 
300 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BELKNER Anna 2004-06-28 Z/0383/18

TAK

7 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2018

2
BRĘCZEWSKA Zofia 2004-01-21 Z/0853/18

TAK

115 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2018

3
BUSZTA Karolina 2004-03-23 Z/1301/18

TAK

2 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2018

4
CHAIKH-ALI Natalia 2003-06-26 Z/0729/18

TAK

124 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

5
CZUBAK Aleksandra 2003-03-10 Z/0433/17

TAK

12 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2018

6
FRANKOWICZ Dominika 2003-09-18 Z/0849/18

TAK

81 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2018

7
GUT Agata 2004-06-21 Z/1283/18

TAK

60 NumerPDF GKS Start Długołęka 2017

8
KALEMBA Kinga 2004-03-02 Z/1310/18

TAK

61 NumerPDF GKS Start Długołęka 2017

9
KAROLAK Oliwia 2004-09-23 Z/1280/18

TAK

55 NumerPDF GKS Start Długołęka 2017

10
KĘDZIERSKA Iga 2004-08-25 Z/1048/18

TAK

37 NumerPDF 46.52 46.52/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

11
KOBA Zuzanna 2004-02-27 Z/0711/18

TAK

132 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

12
KOZICA Karina 2003-09-21 Z/1269/18

TAK

960 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

13
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

704 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

14
KRUK Julia 2004-01-07 Z/0852/18

TAK

322 NumerPDF ULKS Muflon Bielawa 2017

15
KRUPA Milena 2004-03-24 Z/0854/18

TAK

118 NumerPDF 44.20 44.20/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

16
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

714 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

17
MIERZWA Wiktoria 2004-09-19 Z/1276/18

TAK

977 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

18
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

2017

83 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2018

19
PLECIŃSKA Paulina 2004-08-30 Z/4301/17

2017

30 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2018

20
PRZYSTAŚ Anna 2004-05-12 Z/1279/18

TAK

123 NumerPDF 52.07 KS AZS AWF Wrocław 2018

21
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 48.40/17 GKS Start Długołęka 2017

22
REKOWSKA Wiktoria 2004-07-13 Z/1209/18

TAK

99 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

23
RUTKOWSKA Natalia 2004-09-25 Z/0736/18

TAK

25 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

24
SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 Z/0450/17

2017

26 NumerPDF MLKS Polonia Środa Śląska 2017

25
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

706 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

26
STADNIK Aleksandra 2003-06-24 Z/2904/17

TAK

955 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

27
ŚLEMP Julia 2003-11-07 Z/1623/17

TAK

444 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2018

28
URYSZ Nadia 2003-06-24 Z/4040/17

2017

16 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

29
ZEMŁA Dobrosława 2004-06-20 Z/1238/18

TAK

325 NumerPDF ULKS Muflon Bielawa 2017

 
600 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BABISZEWSKA Weronika 2003-10-08 Z/0726/18

TAK

131 NumerPDF 2:14.40/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

2
BANASIK Marcelina 2004-12-04 Z/1275/18

TAK

986 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

3
BIELAK Dominika 2004-10-01 Z/1211/18

TAK

92 NumerPDF UKS Sokół Żmigród 2018

4
DATTNER Emilia 2004-03-22 Z/0855/18

TAK

120 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2018

5
DRZĄKOWSKA Nikola 2004-09-10 Z/1266/18

TAK

950 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

6
KÖNIGSMAN Kinga 2004-06-24 Z/1297/18

TAK

17 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

7
KOWALIŃSKA Kinga 2003-12-25 Z/0396/17

TAK

89 NumerPDF 2:10.40/17 UKS Sokół Żmigród 2018

8
KWIATKOWSKA Alicja 2004-11-02 Z/0705/18

TAK

134 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

9
PRUCHNIK Roksana 2003-04-08 Z/0707/18

TAK

138 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

10
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

15 NumerPDF 2:00.41/16 GKS Start Długołęka 2017

11
SKIBA Natalia 2004-10-24 Z/1309/18

TAK

646 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

12
SŁOMIAN Jagoda 2004-02-27 Z/1270/18

TAK

964 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

13
TOMKÓW Joanna 2003-10-22 Z/0397/17

TAK

87 NumerPDF 2:33.50/17 UKS Sokół Żmigród 2018

14
WARDĘGA Weronika 2003-04-30 Z/0491/17

TAK

22 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2018

15
WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-22 Z/0957/17

2017

13 NumerPDF 2:02.40/17 MLKS Sokół Lubin 2018

16
ZAKRZEWSKA Marta 2003-01-29 Z/2838/17

TAK

24 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2018

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HUZARSKA Julia 2003-04-17 Z/1312/18

TAK

1 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2018

2
KANIKOWSKA Weronika 2003-03-31 Z/1207/17

TAK

42 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

3
KICULA Tamara 2004-12-17 Z/1268/18

TAK

963 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

4
KRAWIEC Laura 2003-09-09 Z/0464/18

TAK

29 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2018

5
MŚCISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

73 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

6
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

66 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2018

7
ŚLIWIŃSKA Joanna julia 2003-09-10 Z/1271/18

TAK

699 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

8
WOJAKIEWICZ Matylda 2003-06-02 Z/0466/18

TAK

99 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2018

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DIENSTBIER Hanna 2004-09-27 Z/1255/18

TAK

36 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

2
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

8 NumerPDF 1.45 1.45/18 GKS Start Długołęka 2017

3
MIERZWA Natalia 2003-04-29 Z/0835/17

2017

37 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

4
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

2017

87 NumerPDF 1.50 1.50/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

5
OLSZOWA Małgorzata 2003-09-14 Z/0832/17

2017

60 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

6
OSSOWSKA Natalia 2003-05-23 Z/0463/17

TAK

66 NumerPDF 1.15/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

7
PRUCHNIK Roksana 2003-04-08 Z/0707/18

TAK

138 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

8
RECKA-NOWAK Julia 2003-04-10 Z/1315/18

TAK

20 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

9
RYŚ Magdalena 2003-09-09 Z/1316/18

TAK

33 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

10
STRZELCZYK Gabriela 2003-09-19 Z/2192/17

TAK

99 NumerPDF GKS Start Długołęka 2017

11
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

TAK

69 NumerPDF 1.20/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

12
TOWENEK Malwina 2003-11-25 Z/0242/17

TAK

47 NumerPDF 1.45/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

13
WRZESIŃSKA Zuzanna 2004-03-26 Z/0733/18

TAK

3 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2018

14
ZIAJA Justyna 2004-11-30 Z/0734/18

TAK

5 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2018

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

57 NumerPDF GKS Start Długołęka 2017

2
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

TAK

75 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

3
DEBERNY Natalia 2003-06-24 Z/0834/17

2017

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

4
DIENSTBIER Hanna 2004-09-27 Z/1255/18

TAK

36 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

5
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

6
JASINA Daria 2004-12-07 Z/0462/18

TAK

100 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2018

7
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

150 NumerPDF 4.58 4.65/17 WKS Śląsk Wrocław 2018

8
KĘDZIERSKA Iga 2004-08-25 Z/1048/18

TAK

37 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

9
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

13 NumerPDF 4.85 4.85/18 WLKS Wrocław 2018

10
LECHAŃSKA Dominika 2004-07-19 Z/1281/18

TAK

56 NumerPDF GKS Start Długołęka 2017

11
ŁOKIETKO Natalia 2004-02-22 Z/1260/18

TAK

77 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

12
MICHALAK Nikola 2004-03-31 Z/1213/18

TAK

94 NumerPDF UKS Sokół Żmigród 2018

13
MYCEK Anita 2003-11-01 Z/0436/17

TAK

10 NumerPDF 4.10 4.10/18 UKS Orlica Domaniów 2018

14
NIEZGODA Natalia 2003-08-18 Z/0831/17

2017

58 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

15
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

2017

87 NumerPDF 4.65 5.00/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

16
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

2017

83 NumerPDF 4.77 4.77/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

17
PAWŁOWICZ Martyna 2003-01-15 Z/2189/17

TAK

13 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

18
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

33 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

19
ROGOWSKA Wiktoria 2003-08-24 Z/0435/17

TAK

3 NumerPDF 3.62 3.62/18 UKS Orlica Domaniów 2018

20
ROLSKA Helena 2004-08-02 Z/0385/18

TAK

500 NumerPDF 4.07 4.07/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

21
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

25 NumerPDF 4.59 4.59/17 WLKS Wrocław 2018

22
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

TAK

69 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

23
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

2017

18 NumerPDF 5.33 5.33/17 MLKS Sokół Lubin 2018

24
ŻABSKA Emilia 2004-04-29 Z/1259/18

TAK

78 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

2017

60 NumerPDF 9.02/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

2
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

TAK

75 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

3
KIPINIAK Natalia 2003-12-29 Z/3624/17

TAK

653 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

4
ŁOKIETKO Natalia 2004-02-22 Z/1260/18

TAK

77 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

5
MAZURKIEWICZ Katarzyna 2004-01-30 Z/1257/18

TAK

37 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

6
MURDZA Aleksandra 2003-06-24 Z/1614/17

TAK

298 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2018

7
NEWSKA Kinga 2004-12-09 Z/1256/18

TAK

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

8
ODUCHOWSKA Oliwia 2003-04-03 Z/0432/17

TAK

29 NumerPDF 9.30 9.30/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2018

9
OSSOWSKA Natalia 2003-05-23 Z/0463/17

TAK

66 NumerPDF 7.58/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

10
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

33 NumerPDF 10.52 10.52/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

11
POHL Natalia 2004-09-24 Z/0384/18

TAK

642 NumerPDF 10.30 10.30/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

12
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

652 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

13
SETERA Amelia 2004-01-15 Z/1293/18

TAK

140 NumerPDF 7.27/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

14
SIKORA Iga 2003-05-27 Z/0466/17

TAK

54 NumerPDF 6.92/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

15
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

2017

83 NumerPDF 9.91 9.91/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

16
WESOŁOWSKA Hanna 2004-05-04 Z/0709/18

TAK

141 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

17
ŻYGADŁO Nikola 2003-03-21 Z/1451/15

TAK

27 NumerPDF 9.92/17 MKS Szerszeń Bogatynia 2018

 
60 m ppł K U16 (76.2/8.00)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAIKH-ALI Natalia 2003-06-26 Z/0729/18

TAK

124 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

2
DEBERNY Natalia 2003-06-24 Z/0834/17

2017

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

3
DONAJ Jagoda 2004-07-11 Z/1201/18

TAK

112 NumerPDF 13.25/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

4
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

2017

25 NumerPDF 9.93 9.93/18 MLKS Sokół Lubin 2018

5
GÓROWSKA Oliwia 2003-09-07 Z/1285/18

TAK

4 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2018

6
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

38 NumerPDF 9.74 9.74/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

7
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

150 NumerPDF 9.95 9.95/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

8
KOBA Zuzanna 2004-02-27 Z/0711/18

TAK

132 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

9
KOŁŁĄTAJ Nikola 2004-01-24 Z/0710/18

TAK

133 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

10
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

13 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

11
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

TAK

111 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2018

12
MIAŻDŻYK Karolina 2004-05-25 Z/0706/18

TAK

135 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

13
OLSZOWA Małgorzata 2003-09-14 Z/0832/17

2017

60 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

14
PROMIRSKA Jagoda 2004-04-30 Z/0708/18

TAK

137 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

15
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

25 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

16
TOWENEK Malwina 2003-11-25 Z/0242/17

TAK

47 NumerPDF 10.32/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

17
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

304 NumerPDF 10.30/17 ULKS Muflon Bielawa 2017

18
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

25 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

 
60 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

43 NumerPDF 7.79 7.79/18 GKS Start Długołęka 2017

2
CZAJKOWSKI Szymon 2003-03-04 Z/1797/17

2017

33 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2018

3
DANIEL Arkadiusz 2004-01-03 Z/1184/18

TAK

5 NumerPDF 7.71 7.71/17 MLKS Sokół Lubin 2018

4
DURSKI Krzysztof 2003-01-25 Z/0463/18

TAK

100 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2018

5
GARBACZEWSKI Karol 2004-06-16 Z/4296/17

2017

26 NumerPDF 8.03 8.03/18 MLKS Sokół Lubin 2018

6
JANCZYK Jakub 2003-04-03 Z/1798/17

2017

34 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2018

7
JANIC Przemysław 2003-02-24 Z/1313/18

TAK

1 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2018

8
KAMIŃSKI Kacper 2003-02-21 Z/2100/17

2017

7 NumerPDF 8.22 8.22/18 WLKS Wrocław 2018

9
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

44 NumerPDF 7.78 7.78/18 GKS Start Długołęka 2017

10
KĄCKI Dominik 2003-06-15 Z/1934/17

2017

42 NumerPDF 8.24/17 WKS Śląsk Wrocław 2018

11
KIEREPKA Konrad 2003-01-02 Z/1295/18

TAK

64 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

12
KISIL Kamil 2004-03-14 Z/0461/18

TAK

99 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2018

13
KOSONOGA Kacper 2004-02-05 Z/4299/17

2017

28 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2018

14
KUBERA Dawid 2004-09-07 Z/2958/17

2017

30 NumerPDF MLKS Polonia Środa Śląska 2017

15
KUCHCIŃSKI Kacper 2004-08-26 Z/1284/18

TAK

62 NumerPDF GKS Start Długołęka 2017

16
KUREK Aleksander 2003-05-17 Z/0448/17

2017

24 NumerPDF 8.11/17 MLKS Polonia Środa Śląska 2017

17
LEWADOWSKI Kamil 2003-01-21 Z/2818/17

2017

976 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

18
MOŻDŻEŃ Karol 2003-09-17 Z/0727/18

TAK

142 NumerPDF 8.84/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

19
OSCINSKI Hubert 2003-07-14 Z/2820/17

TAK

988 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

20
PYTLIK Jakub 2003-01-03 Z/1993/17

TAK

75 NumerPDF 8.82 8.82/18 MKS MOS Wrocław 2017

21
RYNDAK Antoni 2003-05-05 Z/1302/18

TAK

139 NumerPDF 8.60/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

22
SZEWCZYK Kamil 2004-06-17 Z/1236/18

TAK

49 NumerPDF 8.01 8.01/18 GKS Start Długołęka 2017

23
SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 Z/4748/17

TAK

111 NumerPDF 8.35 8.35/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

24
ŚMIAŁOWSKI Jędrzej 2004-07-29 Z/1292/18

TAK

89 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

25
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

702 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

26
ULIASZ Błażej 2004-11-29 Z/0615/18

TAK

33 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2018

27
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

2017

13 NumerPDF 7.86/17 MLKS Echo Twardogóra 2018

28
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 Z/1299/18

TAK

99 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

29
ZDUNEK Marcin 2003-08-14 Z/0256/17

TAK

987 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

30
ŻUKOWSKI Mateusz 2004-01-29 Z/0618/18

TAK

39 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2018

 
300 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ARNISTA Jakub 2004-04-22 Z/0381/18

TAK

34 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2018

2
DURSKI Krzysztof 2003-01-25 Z/0463/18

TAK

100 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2018

3
DZIDO Kacper 2003-09-18 Z/1621/17

TAK

654 NumerPDF 47.10/17 UKS Sprint Legnica 2018

4
JANCZYK Jakub 2003-04-03 Z/1798/17

2017

34 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2018

5
KAMIŃSKI Kacper 2003-02-21 Z/2100/17

2017

7 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

6
KUBERA Dawid 2004-09-07 Z/2958/17

2017

30 NumerPDF MLKS Polonia Środa Śląska 2017

7
KUCHCIŃSKI Kacper 2004-08-26 Z/1284/18

TAK

62 NumerPDF GKS Start Długołęka 2017

8
KUREK Aleksander 2003-05-17 Z/0448/17

2017

24 NumerPDF MLKS Polonia Środa Śląska 2017

9
MAŁY Samuel 2004-08-04 Z/0731/18

TAK

35 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2018

10
MOŻDŻEŃ Karol 2003-09-17 Z/0727/18

TAK

142 NumerPDF 53.00/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

11
NOWAK Noel 2003-11-26 Z/1788/17

2017

17 NumerPDF 47.20/17 MLKS Sokół Lubin 2018

12
OSCINSKI Hubert 2003-07-14 Z/2820/17

TAK

988 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

13
PIĘTA Dawid 2004-05-03 Z/1273/18

TAK

964 NumerPDF 41.91 41.91/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

14
RADZIK Adam 2003-07-26 Z/2815/17

TAK

651 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

15
SZEWCZYK Kamil 2004-06-17 Z/1236/18

TAK

49 NumerPDF GKS Start Długołęka 2017

16
ŚMIAŁOWSKI Jędrzej 2004-07-29 Z/1292/18

TAK

89 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

17
ŚNIEŻKO Jakub 2003-08-25 Z/0956/17

2017

11 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2018

18
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

702 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

19
ULIASZ Błażej 2004-11-29 Z/0615/18

TAK

33 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2018

20
WRÓBEL Dominik 2004-03-21 Z/0857/18

TAK

1 NumerPDF MKS Piast Głogów 2018

21
ZDUNEK Marcin 2003-08-14 Z/0256/17

TAK

987 NumerPDF 46.60/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

 
600 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Piotr 2004-05-14 Z/0382/18

TAK

22 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2018

2
DOŁOSZYŃSKI Dominik 2004-12-07 Z/1314/18

TAK

25 NumerPDF UKS Piast Bolków 2018

3
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

967 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

4
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

44 NumerPDF GKS Start Długołęka 2017

5
SOBOLEWSKI Hubert 2003-01-26 Z/0400/16

TAK

962 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

6
SZCZECH Kacper 2003-03-25 Z/1618/17

TAK

339 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2018

7
ŚPIEWAK Aleksander 2004-06-22 Z/0850/18

TAK

100 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2018

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Szymon 2004-03-20 Z/1210/18

TAK

100 NumerPDF UKS Sokół Żmigród 2018

2
GŁUCH Szymon 2003-04-09 Z/1274/18

TAK

968 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

3
KATA Łukasz 2003-11-05 Z/1294/18

TAK

16 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

4
KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 Z/0462/17

TAK

63 NumerPDF 3:23.90/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

5
KOLAŃCZYK Krzysztof 2004-12-21 Z/1311/18

TAK

63 NumerPDF GKS Start Długołęka 2017

6
KURAS Wojciech 2003-01-02 Z/0252/17

TAK

961 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

7
LACHOWSKI Dawid 2003-08-02 Z/0836/17

TAK

50 NumerPDF 3:34.60/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

8
MAJEWSKI Adam 2004-03-06 Z/0465/18

TAK

5 NumerPDF 3:02.14 3:02.14/17 SSMKS Parasol Wrocław 2018

9
PACHNIK Stanisław 2003-06-17 Z/1206/17

TAK

256 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

10
POLAK Bartosz 2003-07-21 Z/0399/17

TAK

14 NumerPDF 3:22.90/17 KL Ziemia Kłodzka 2018

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 Z/2835/17

TAK

77 NumerPDF 1.55 1.55/17 MKS Piast Głogów 2018

2
GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 Z/0680/18

TAK

699 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

3
KOWALSKI Kacper 2004-07-26 Z/0858/18

TAK

11 NumerPDF MKS Piast Głogów 2018

4
MOROZ Krzysztof 2003-01-12 Z/1304/18

TAK

8 NumerPDF UKS Orlica Domaniów 2018

5
OLANIUK Kacper 2004-05-23 Z/1241/18

TAK

9 NumerPDF 1.55 1.55/17 UKS Orlica Domaniów 2018

6
ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 Z/0732/18

TAK

33 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2018

7
RYNDAK Antoni 2003-05-05 Z/1302/18

TAK

139 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

8
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

2017

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2018

9
SOŁTYS Jakub 2003-04-22 Z/0465/17

2017

44 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

10
SZYDŁOWSKI Kacper 2003-04-28 Z/2836/17

TAK

14 NumerPDF 1.50 1.50/17 MKS Piast Głogów 2018

11
WIATROWSKI Michał 2004-11-12 Z/1242/18

TAK

1 NumerPDF 1.35 1.35/18 UKS Orlica Domaniów 2018

12
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

34 NumerPDF 1.75 1.75/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

13
ŻOJDZIK Hubert 2003-10-04 Z/1298/18

TAK

66 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLAK Szymon 2003-06-10 Z/2837/17

TAK

76 NumerPDF 4.96 4.96/18 MKS Piast Głogów 2018

2
CZAJKOWSKI Szymon 2003-03-04 Z/1797/17

2017

33 NumerPDF 4.80 4.80/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

3
DANIEL Arkadiusz 2004-01-03 Z/1184/18

TAK

5 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2018

4
DZIUBIŃSKI Grzegorz 2003-11-12 Z/1791/17

2017

47 NumerPDF 5.33 5.33/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

5
GARBACZEWSKI Karol 2004-06-16 Z/4296/17

2017

26 NumerPDF 5.43 5.43/17 MLKS Sokół Lubin 2018

6
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

49 NumerPDF 4.49/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

7
KISIL Kamil 2004-03-14 Z/0461/18

TAK

99 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2018

8
MROZOWSKI Szymon 2004-10-04 Z/0856/18

TAK

259 NumerPDF MKS Piast Głogów 2018

9
ONOSZKO Marek 2004-02-27 Z/0859/18

TAK

17 NumerPDF 4.10 4.10/17 MKS Piast Głogów 2018

10
RADZIK Adam 2003-07-26 Z/2815/17

TAK

651 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

11
ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 Z/0732/18

TAK

33 NumerPDF 4.23 4.23/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2018

12
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

2017

400 NumerPDF 4.26 4.78/17 SL GKS Olsza Olszyna 2018

13
SZAMOCKI Grzegorz 2003-04-12 Z/1771/17

2017

18 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2018

14
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 Z/1299/18

TAK

99 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

15
WRÓBEL Dominik 2004-03-21 Z/0857/18

TAK

1 NumerPDF 5.02 5.02/18 MKS Piast Głogów 2018

16
ŻUKOWSKI Mateusz 2004-01-29 Z/0618/18

TAK

39 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2018

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHABINIAK Paweł 2004-05-10 Z/1296/18

TAK

60 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

2
CZERWIŃSKI Mateusz 2003-11-22 Z/2816/17

TAK

631 NumerPDF 10.06 10.06/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

3
GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 Z/0680/18

TAK

699 NumerPDF 9.98 9.98/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

4
KALISZUK Alekskander 2004-02-01 Z/1237/18

TAK

41 NumerPDF GKS Start Długołęka 2017

5
KAWECKI Arkadiusz 2003-07-16 Z/1212/18

TAK

108 NumerPDF UKS Sokół Żmigród 2018

6
KIEREPKA Konrad 2003-01-02 Z/1295/18

TAK

64 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

7
LEŚNIOWSKI Oskar 2004-02-24 Z/1801/17

2017

50 NumerPDF 11.67 11.67/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

8
MAŁY Samuel 2004-08-04 Z/0731/18

TAK

35 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2018

9
MĄCZKA Mateusz 2003-02-22 Z/0613/18

TAK

22 NumerPDF 8.08 8.08/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

10
REGUŁA Jan 2004-03-29 Z/1049/18

TAK

33 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

11
SAWA Filip 2003-11-06 Z/1619/17

2017

134 NumerPDF 8.70/17 UKS Sprint Legnica 2018

12
SOCHA Paweł 2004-05-14 Z/1613/17

TAK

432 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2018

13
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

28 NumerPDF 10.60 10.60/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

 
60 m ppł M U16 (91.4/8.90)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

43 NumerPDF 9.38 9.38/18 GKS Start Długołęka 2017

2
CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 Z/2835/17

TAK

77 NumerPDF 11.87 11.87/17 MKS Piast Głogów 2018

3
CIEŚLAK Szymon 2003-06-10 Z/2837/17

TAK

76 NumerPDF 10.31 10.31/18 MKS Piast Głogów 2018

4
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

49 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

5
MROZOWSKI Szymon 2004-10-04 Z/0856/18

TAK

259 NumerPDF MKS Piast Głogów 2018

6
ONOSZKO Marek 2004-02-27 Z/0859/18

TAK

17 NumerPDF 11.78 11.78/17 MKS Piast Głogów 2018

7
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

2017

13 NumerPDF 9.27 9.27/17 MLKS Echo Twardogóra 2018

8
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

34 NumerPDF 8.58 8.58/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018