Internetowe zgłoszenia do imprezy: II Rzut Wojewódzkiej Ligi Młodzików i Memoriał Bogusława Mierzejewskiego
PUŁAWY, 30.06.2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Liwia 2003-01-01 Z/0370/17

TAK

12 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2018

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GLIŃSKA Natalia 2004-07-12 Z/0374/17

TAK

18 NumerPDF 48.03 48.03/18 UKS Filipides Teresin 2018

2
WALASIK Patrycja 2004-08-24 Z/0375/17

TAK

44 NumerPDF 46.82 46.82/18 UKS Filipides Teresin 2018

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROŻEK Izabella 2003-08-05 Z/0108/17

TAK

121 NumerPDF 1:53.13/17 KS Wisła Puławy 2018

2
SUMOREK Paulina 2004-06-07 Z/1965/18

TAK

11 NumerPDF 1:59.14 1:59.14/18 KS Wisła Puławy 2018

3
ULANOWSKA Julia 2004-05-21 Z/3945/17

TAK

8 NumerPDF KS Wisła Puławy 2018

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEDZIC Daria 2004-03-11 Z/0371/17

TAK

12 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2018

2
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

889 NumerPDF 3:17.28 3:17.28/18 RLTL ZTE Radom 2018

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

908 NumerPDF 12.89 12.89/18 RLTL ZTE Radom 2018

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRYGIEL Martyna 2003-02-08 Z/1664/17

TAK

909 NumerPDF 10.81 10.81/18 RLTL ZTE Radom 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
STAREK Karolina 2004-06-03 Z/2928/18

TAK

8 NumerPDF KS Wisła Puławy 2018

3
WICHA Oliwia 2004-04-01 Z/2929/18

TAK

145 NumerPDF 8.00 8.00/18 KS Wisła Puławy 2018

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

24 NumerPDF 21.97 21.97/18 UKS Filipides Teresin 2018

2
WICHA Oliwia 2004-04-01 Z/2929/18

TAK

145 NumerPDF 25.35 25.35/18 KS Wisła Puławy 2018

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

146 NumerPDF 29.78 33.20/17 KS Wisła Puławy 2018

2
STAREK Karolina 2004-06-03 Z/2928/18

TAK

8 NumerPDF KS Wisła Puławy 2018

3
WICHA Oliwia 2004-04-01 Z/2929/18

TAK

145 NumerPDF 35.61 35.61/18 KS Wisła Puławy 2018

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

908 NumerPDF 51.60 51.60/18 RLTL ZTE Radom 2018

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRYGIEL Martyna 2003-02-08 Z/1664/17

TAK

909 NumerPDF 46.51 46.51/18 RLTL ZTE Radom 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
STAREK Karolina 2004-06-03 Z/2928/18

TAK

8 NumerPDF KS Wisła Puławy 2018

 
5000 m chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DABROWSKA Martyna 2003-08-31 Z/0893/18

TAK

145 NumerPDF 13.91 13.91/18 KS Wisła Puławy 2018

2
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

18 NumerPDF 14.14/17 KS Wisła Puławy 2018

3
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

122 NumerPDF 12.20 12.20/18 KS Wisła Puławy 2018

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DABROWSKA Martyna 2003-08-31 Z/0893/18

TAK

145 NumerPDF 32.83 32.83/18 KS Wisła Puławy 2018

2
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

18 NumerPDF KS Wisła Puławy 2018

3
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

122 NumerPDF 30.58/17 KS Wisła Puławy 2018

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

450 NumerPDF 12.41 12.41/18 UKS Olimp Kozienice 2018

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

450 NumerPDF 40.29 40.29/18 UKS Olimp Kozienice 2018

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 Z/0385/17

TAK

906 NumerPDF 2:13.47 2:13.47/18 RLTL ZTE Radom 2018

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ORACZKO Denis 2003-09-10 Z/0388/17

TAK

879 NumerPDF 2:50.67 2:50.67/18 RLTL ZTE Radom 2018

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POTĘPSKI Jakub 2000-11-19 Z/1413/15

TAK

901 NumerPDF 15.16 15.16/18 RLTL ZTE Radom 2018

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

135 NumerPDF 11.92 11.92/18 KS Wisła Puławy 2018

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KULA PRZEMYSŁAW 2003-04-23 Z/0380/17

TAK

987 NumerPDF 11.59 11.59/18 RLTL ZTE Radom 2018

2
MAJ Jakub 2003-01-30 Z/0382/17

TAK

923 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LADA Marcin 2001-05-29 Z/3002/16

TAK

6 NumerPDF 40.29 44.26/17 KS Wisła Puławy 2018

2
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

TAK

197 NumerPDF 52.46 52.46/18 KS Wisła Puławy 2018

3
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

135 NumerPDF 29.96 34.10/17 KS Wisła Puławy 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
USAREK Jan 2002-06-24 Z/3906/16

TAK

123 NumerPDF 57.12 57.12/18 KS Wisła Puławy 2018

2
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

135 NumerPDF 53.51 53.51/18 KS Wisła Puławy 2018

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WABIK Dominik 1999-11-14 Z/0959/15

TAK

911 NumerPDF 67.30 68.86/17 RLTL ZTE Radom 2018

 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEGORZEK Jakub 2002-03-05 Z/1602/16

TAK

902 NumerPDF 40.59 40.59/18 RLTL ZTE Radom 2018

2
LADA Marcin 2001-05-29 Z/3002/16

TAK

6 NumerPDF 46.23 46.23/18 KS Wisła Puławy 2018

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 Z/0379/17

TAK

938 NumerPDF 16.59 16.59/18 RLTL ZTE Radom 2018

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 Z/0386/17

TAK

869 NumerPDF 28.48 28.48/18 RLTL ZTE Radom 2018

2
KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 Z/0379/17

TAK

938 NumerPDF 32.43 30.77/17 RLTL ZTE Radom 2018

3
ULANOWSKI Szymon 2004-05-21 Z/3943/17

TAK

9 NumerPDF KS Wisła Puławy 2018