Internetowe zgłoszenia do imprezy: Konsultacja selekcyjno-diagnostyczna Zaplecza Kadry Narodowej
SPAŁA, 03-06 października 2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGUS Kinga 2001-03-28 Z/2113/15

TAK

273 NumerPDF 12.77 12.62/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

2
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

393 NumerPDF 12.28 12.28/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

3
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

204 NumerPDF 12.02 12.02/18 KL Iskra Białogard 2018

4
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

967 NumerPDF 12.10 12.10/18 LKS Stal Mielec 2018

5
WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

TAK

524 NumerPDF 12.78 12.78/18 BKL Bełchatów 2018

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRENDEL Magdalena 2000-09-17 Z/3835/15

TAK

151 NumerPDF 24.96 24.96/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

61 NumerPDF 59.92 59.92/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

2
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

756 NumerPDF 55.99 55.95/16 MKS Pogoń Siedlce 2018

3
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

866 NumerPDF 56.63 56.63/18 AZS-AWF Gorzów 2018

4
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

6 NumerPDF 58.27 58.27/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

5
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

889 NumerPDF 57.44 57.44/18 AZS-AWF Gorzów 2018

6
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

919 NumerPDF 56.65 56.65/18 LKS Vectra Włocławek 2018

7
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

458 NumerPDF 57.45 57.45/18 BKS Bydgoszcz 2018

8
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

391 NumerPDF 58.86 58.86/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

9
ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 Z/1403/16

TAK

7 NumerPDF 57.53 57.53/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

482 NumerPDF 2:16.35 2:16.35/18 OKS Start Otwock 2018

2
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

TAK

70 NumerPDF 2:17.47 2:17.47/18 KUKS Remus Kościerzyna 2018

3
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

407 NumerPDF 2:17.91 2:17.91/18 LUKS Orkan Września 2018

4
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

856 NumerPDF 2:13.29 2:13.29/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

5
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

161 NumerPDF 2:13.12 2:13.12/18 LKS Fenix Słupsk 2018

6
MALMON Oliwia 1998-06-10 Z/5220/15

TAK

47 NumerPDF 2:06.54 2:06.54/18 SRS Kondycja Piaseczno 2018

7
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

38 NumerPDF 2:09.18 2:09.18/18 SRS Kondycja Piaseczno 2018

8
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

61 NumerPDF 2:08.92 2:08.92/18 MKL Szczecin 2018

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

815 NumerPDF 4:31.67 4:31.67/18 KS Hanza Goleniów 2018

2
PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 Z/1432/16

TAK

69 NumerPDF 4:38.43 4:38.43/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

47 NumerPDF 10:31.13 10:31.13/18 KS SMS Szklarska Poręba 2018

2
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

101 NumerPDF 9:47.33 9:47.33/18 TS AKS Chorzów 2018

3
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

782 NumerPDF 10:12.96 10:11.96/17 KS Podlasie Białystok 2018

4
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

12 NumerPDF 10:09.03 10:09.03/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2018

5
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

151 NumerPDF 9:59.98 9:59.98/18 KS Energetyk Poznań 2018

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

731 NumerPDF 1.67 1.67/18 OKS Skra Warszawa 2018

2
JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 Z/0448/16

TAK

775 NumerPDF 1.74 1.74/18 KS Podlasie Białystok 2018

3
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

453 NumerPDF 1.72 1.72/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

4
SOBCZYK Julia 2003-02-11 Z/0002/17

TAK

111 NumerPDF 1.73 1.73/18 WKS Wawel Kraków 2018

5
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

51 NumerPDF 1.65 1.65/18 KS Orzeł Warszawa 2018

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHNIEWSKA Anna 2001-07-30 Z/2029/16

TAK

912 NumerPDF 2.80 2.80/18 KS Warszawianka W-wa 2018

2
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

91 NumerPDF 3.61 3.61/18 RKS Łódź 2018

3
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

250 NumerPDF 3.90 3.90/18 AZS-AWF Warszawa 2018

4
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

56 NumerPDF 3.32 3.32/18 RKS Łódź 2018

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 Z/2912/16

TAK

127 NumerPDF 5.54 5.66/17 MKS Jedynka Jarocin 2018

2
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

176 NumerPDF 5.50 5.50/18 MKS Pułtusk 2018

3
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

871 NumerPDF 5.78 5.78/18 AZS-AWF Gorzów 2018

4
WABIA Tatiana 2001-02-06 Z/6198/15

TAK

502 NumerPDF 5.69 5.69/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

95 NumerPDF 12.06 12.06/18 MUKS Kadet Rawicz 2018

2
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

972 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGDAŃSKA Agata 2001-08-10 Z/3867/16

TAK

349 NumerPDF 36.46 36.46/18 WKS Wawel Kraków 2018

2
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

424 NumerPDF 38.70 38.70/18 UKS 55 Łódź 2018

3
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

404 NumerPDF 35.98 35.98/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

4
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

79 NumerPDF 41.56 41.56/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

602 NumerPDF 23.76 30.37/17 MLKS Echo Twardogóra 2018

2
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

206 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2018

3
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

857 NumerPDF LUKS Start Nakło 2018

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRUKONIS Gabriela 2002-09-01 Z/3069/17

TAK

49 NumerPDF 35.71/17 UKS Czwórka Białystok 2018

2
BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 Z/2544/17

TAK

63 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2018

3
JAKIMOWICZ Julia 2000-06-01 Z/4294/15

TAK

178 NumerPDF 43.16 43.16/18 LKS Fenix Słupsk 2018

4
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

652 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

5
SZAŁAS Julia 1998-10-24 Z/1107/14

TAK

873 NumerPDF 49.20 49.20/18 AZS-AWF Gorzów 2018

 
Siedmiobój kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

TAK

245 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2018

2
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

176 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2018

3
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

902 NumerPDF 4834 4834/18 KS Warszawianka W-wa 2018

4
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

1 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

5
DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

79 NumerPDF 4526 4526/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

6
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

593 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2018

7
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

350 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

8
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

20 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2018

 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CICH Maria 2000-11-08 Z/2114/15

TAK

278 NumerPDF 26:05.55 26:05.55/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

2
ZAJĄCZKOWSKA Olga 2002-12-11 Z/0950/17

TAK

366 NumerPDF 26:42 26:42/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

177 NumerPDF 15.08 15.08/18 AZS Łódź 2018

2
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

869 NumerPDF 14.97 14.97/18 AZS-AWF Gorzów 2018

3
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

427 NumerPDF LUKS Orkan Września 2018

4
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

855 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2018

5
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

744 NumerPDF 14.07 14.07/18 OKS Skra Warszawa 2018

6
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

707 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

7
ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 Z/2577/15

TAK

5 NumerPDF 13.91 14.78/17 MKS-SMS Victoria Racibórz 2018

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 Z/2041/15

TAK

1 NumerPDF 64.07 64.07/18 KS Podlasie Białystok 2018

2
STĄSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

412 NumerPDF 61.47 61.47/18 AZS UMCS Lublin 2018

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

65 NumerPDF 7:34.98/17 KKB MOSiR Krosno 2018

2
STYŚ Aleksandra 2001-06-20 Z/1355/15

TAK

118 NumerPDF 6:48.29 6:48.29/18 MKS Jedynka Jarocin 2018

3
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

854 NumerPDF 7:39.78 7:39.78/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 Z/2092/17

TAK

265 NumerPDF 11.00 11.00/18 MKS Rabka-Zdrój 2018

2
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

69 NumerPDF 11.02 11.02/18 BKL Bełchatów 2018

3
KORUS Kacper 2001-03-25 Z/2777/15

TAK

75 NumerPDF 10.89 10.89/18 MKS-MOSM Bytom 2018

4
KOZELAN Hubert 2003-06-01 Z/2635/17

TAK

701 NumerPDF 11.21 11.21/18 LKS Maraton Turek 2018

5
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

137 NumerPDF 10.79 10.79/18 KS Agros Zamość 2018

6
KRYŚ Kamil 2003-10-09 Z/4126/18

TAK

741 NumerPDF 11.51 11.51/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

7
NIEWIADOMSKI Michał 2000-10-19 Z/0117/18

TAK

391 NumerPDF 10.88 10.88/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

8
PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 Z/0693/18

TAK

666 NumerPDF 10.97 10.97/18 WLKS Wrocław 2018

9
PIETRUSA Jakub 2002-02-09 Z/2859/16

TAK

285 NumerPDF 11.03 11.03/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2018

10
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

228 NumerPDF 10.79 10.79/18 LIUKS Kruszwica 2018

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TARADAJ Bartosz 2001-12-22 Z/5732/15

TAK

125 NumerPDF 21.77 21.77/18 MKS-MOS Katowice 2018

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

100 NumerPDF 49.03 49.03/18 BKS Bydgoszcz 2018

2
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

666 NumerPDF 49.15 49.15/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

3
GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 Z/0303/16

TAK

26 NumerPDF 48.44 48.44/18 MKS-SMS Victoria Racibórz 2018

4
KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 Z/0144/18

TAK

468 NumerPDF 50.52 50.52/18 BKS Bydgoszcz 2018

5
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

8 NumerPDF 51.06 51.06/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

6
KUCHARCZYK Jan 2001-01-05 Z/3781/16

TAK

467 NumerPDF 50.75 50.75/18 BKS Bydgoszcz 2018

7
POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 Z/3012/17

TAK

447 NumerPDF 49.71 49.71/18 KS SMS Szklarska Poręba 2018

8
SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 Z/5098/15

TAK

460 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2018

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWALSKI Kacper 2003-05-07 Z/0051/17

TAK

54 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2018

2
RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 Z/1520/18

TAK

66 NumerPDF GKS Cartusia Kartuzy 2018

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GROTH Patryk 2000-01-23 Z/1154/15

TAK

71 NumerPDF 4:03.50/17 GKS Żukowo 2018

2
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

204 NumerPDF 4:02.52 4:02.52/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

3
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

602 NumerPDF 4:05.78 4:05.78/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

4
PYTEL Michał 2002-03-13 Z/1105/15

TAK

956 NumerPDF 4:01.00 4:01.00/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

29 NumerPDF 9:21.70 9:14.35/17 RKS Łódź 2018

2
GÓRSKI Łukasz 2001-10-10 Z/2728/17

TAK

26 NumerPDF 8:47.49 8:47.49/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

3
TRACZ Jakub 2001-08-31 Z/0732/15

TAK

142 NumerPDF 9:02.20 9:02.20/18 OŚ AZS Poznań 2018

4
WNOROWSKI Damian 2000-02-27 Z/2034/15

TAK

783 NumerPDF 8:49.84 8:49.84/18 KS Podlasie Białystok 2018

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 Z/0013/15

TAK

153 NumerPDF 15:29.56 15:29.56/18 OŚ AZS Poznań 2018

2
MUTWIL Oliwier 1999-10-27 Z/2051/16

TAK

27 NumerPDF 15:22.63 15:22.63/18 TL ROW Rybnik 2018

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FELSKI Filip 2001-09-26 Z/4603/15

TAK

160 NumerPDF 2.00 2.00/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

2
FIAŁA Igor 2002-12-11 Z/1553/17

TAK

68 NumerPDF 1.80 1.80/18 LUKS Namysłów 2018

3
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

410 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2018

4
JACHYM Marcin 2001-04-14 Z/6349/15

TAK

334 NumerPDF 2.01 2.01/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

5
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

TAK

520 NumerPDF 2.04 2.04/18 ZLKL Zielona Góra 2018

6
KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 Z/2740/17

TAK

60 NumerPDF 1.93 1.93/18 LUKS Namysłów 2018

7
MOROŃ Michał 2002-05-30 Z/3772/17

TAK

52 NumerPDF 1.95 1.95/18 MKS Iskra Pszczyna 2018

8
PAJĄK Jakub 2001-03-18 Z/4050/15

TAK

295 NumerPDF 2.01 2.01/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

9
WĄSEK Emanuel 2001-06-09 Z/3872/16

TAK

7777 NumerPDF 2.05 2.05/18 MKS Żywiec 2018

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

TAK

426 NumerPDF 4.31 4.31/18 UKS 55 Łódź 2018

2
MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 Z/2627/16

TAK

290 NumerPDF 4.20 4.20/18 AZS-AWF Warszawa 2018

3
NAWOCKI Paweł 2001-03-30 Z/3604/15

TAK

42 NumerPDF 4.30 4.30/18 MKS MOS Wrocław 2018

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GALIK Wojciech 2002-04-10 Z/0848/18

TAK

271 NumerPDF 6.49 6.49/18 MKS Rabka-Zdrój 2018

2
JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 Z/3747/15

TAK

70 NumerPDF 6.27 6.52/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

3
SIMONIUK Dawid 2000-07-24 Z/6128/15

TAK

778 NumerPDF 7.16 7.16/18 KS Podlasie Białystok 2018

4
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

29 NumerPDF 6.60 6.69/17 GKS Start Długołęka 2018

5
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

292 NumerPDF 6.94 6.94/18 LUKS Start Nakło 2018

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 Z/0791/14

TAK

406 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2018

2
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

TAK

938 NumerPDF 14.41 14.41/18 RLTL ZTE Radom 2018

3
MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 Z/1741/15

TAK

402 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2018

4
MIKUŚKIEWICZ Julian 2001-09-19 Z/3318/15

TAK

69 NumerPDF LUKS Namysłów 2018

5
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

536 NumerPDF 14.00 14.00/18 BKL Bełchatów 2018

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 Z/5618/15

TAK

112 NumerPDF LKS Lubawa 2018

2
BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 Z/0432/16

TAK

56 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2018

3
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

169 NumerPDF 13.45/17 LKS Fenix Słupsk 2018

4
KRYSZYN Paweł 2003-08-26 Z/0652/17

TAK

198 NumerPDF UKS Technik Augustów 2018

5
MIKULSKI Krystian 2000-08-04 Z/5386/15

TAK

963 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2018

6
NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

71 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2018

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

57 NumerPDF 32.70 33.20/17 MLKS Echo Twardogóra 2018

2
GOŹDZIK Bartłomiej 2000-05-20 Z/0096/15

TAK

496 NumerPDF 44.24 44.24/18 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

3
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

TAK

197 NumerPDF KS Wisła Puławy 2018

4
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

98 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MODRZEJEWSKI Mateusz 2002-01-09 Z/2897/16

TAK

94 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2018

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

10 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2018

2
GRZESZKOWIAK Dawid 2000-01-23 Z/4296/15

TAK

401 NumerPDF 63.20 63.20/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

3
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

TAK

870 NumerPDF LUKS Start Nakło 2018

4
STĘPIEŃ Dominik 2002-04-01 Z/2940/16

TAK

949 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

5
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

24 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2018

 
Dziesięciobój mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 Z/3744/16

TAK

73 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2018

2
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

635 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

3
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

34 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

 
5000 m chód mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

729 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

2
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

521 NumerPDF BKL Bełchatów 2018

3
NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 Z/2467/17

TAK

65 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

4
WILK Michał 1999-03-03 Z/0582/15

TAK

152 NumerPDF 14.61 14.61/18 UKS LA Basket Warszawa 2018

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 Z/1030/15

TAK

407 NumerPDF 54.57 54.57/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

2
BILIŃSKI Robin 2001-06-29 Z/0971/16

TAK

231 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

3
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

418 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2018

4
KOPEĆ Maciej 2002-07-29 Z/0021/16

TAK

348 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

5
PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 Z/5259/15

TAK

10 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MROŻEK Jakub 2001-02-07 Z/1062/17

TAK

154 NumerPDF 6:08.26 6:08.26/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

2
ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 Z/2454/15

TAK

793 NumerPDF 6:24.64 6:24.64/18 KS Parkiet Hajnówka 2018