Internetowe zgłoszenia do imprezy: Dzień miotacza
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI, 21.04.2018
 
Pchnięcie kul± kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEGANOWSKA Julia 2000-08-13 Z/4821/15

TAK

507 NumerPDF 7.57/16 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

2
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

89 NumerPDF LUKS Strzałków 2018

3
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

740 NumerPDF 13.49/17 MKLA Łęczyca 2018

4
WO¬NIAK Angelika 2000-05-21 Z/4015/15

TAK

104 NumerPDF 9.16/13 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

 
Pchnięcie kul± K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

424 NumerPDF 11.40/17 UKS 55 ŁódĽ 2018

2
FLEJSZMAN Gabriela 2002-01-14 Z/2562/16

TAK

737 NumerPDF 9.98/17 MKLA Łęczyca 2018

3
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

89 NumerPDF 12.52/17 LUKS Strzałków 2018

4
GORTAT Wiktoria 2002-10-10 Z/2479/16

TAK

11 NumerPDF 9.70/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

5
KACZMAREK Gabriela 2001-09-12 Z/2566/16

TAK

735 NumerPDF 9.54/17 MKLA Łęczyca 2018

6
KIELAR Kinga 2002-01-07 Z/0554/17

TAK

80 NumerPDF 9.89 10.45/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

7
OTTO Wiktoria 2002-03-19 Z/2484/16

TAK

12 NumerPDF 9.12/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

8
PODLIŃSKA Oliwia 2001-10-17 Z/3813/15

TAK

754 NumerPDF 12.43/16 MKLA Łęczyca 2018

9
WO¬NIAK Julia 2001-09-10 Z/4770/15

TAK

425 NumerPDF 9.13/17 UKS 55 ŁódĽ 2018

 
Pchnięcie kul± K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALEJA Natalia 2003-02-01 Z/1113/17

TAK

501 NumerPDF 11.05/17 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

2
DYLIK Aleksandra 2003-06-02 Z/2775/17

TAK

6 NumerPDF 9.00/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

3
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

10 NumerPDF 7.78/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

4
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 Z/0281/18

TAK

421 NumerPDF 7.56/16 UKS 55 ŁódĽ 2018

5
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17

TAK

755 NumerPDF 11.27/17 MKLA Łęczyca 2018

6
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

TAK

505 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

7
OZIĘBŁO Wanessa 2004-03-24 Z/4612/17

TAK

7 NumerPDF 8.60 8.60/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

8
RÓŻAŃSKA Katarzyna 2004-08-10 Z/0420/18

TAK

733 NumerPDF MKLA Łęczyca 2018

9
SAMULSKA Aleksandra 2003-11-07 Z/2780/17

TAK

8 NumerPDF 8.78/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

10
SKOCZEŃ Wiktoria 2003-07-16 Z/2783/17

TAK

7 NumerPDF 7.33/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

11
SKRZEKOWSKA Zuzanna 2004-03-19 Z/0553/17

TAK

22 NumerPDF 8.89 8.89/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

12
SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 Z/2410/17

TAK

6 NumerPDF 6.56/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

13
WITKOWSKA Daria 2003-03-13 Z/2162/17

TAK

746 NumerPDF 7.89/17 MKLA Łęczyca 2018

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

424 NumerPDF 34.72/17 UKS 55 ŁódĽ 2018

2
FLEJSZMAN Gabriela 2002-01-14 Z/2562/16

TAK

737 NumerPDF MKLA Łęczyca 2018

3
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

89 NumerPDF 23.75/16 LUKS Strzałków 2018

4
GORTAT Wiktoria 2002-10-10 Z/2479/16

TAK

11 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

5
KACZMAREK Gabriela 2001-09-12 Z/2566/16

TAK

735 NumerPDF 25.61/17 MKLA Łęczyca 2018

6
KIELAR Kinga 2002-01-07 Z/0554/17

TAK

80 NumerPDF 18.73 18.73/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

7
OTTO Wiktoria 2002-03-19 Z/2484/16

TAK

12 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

8
PIASECKA Justyna 2001-01-18 Z/3750/15

TAK

15 NumerPDF 29.06/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

9
PODLIŃSKA Oliwia 2001-10-17 Z/3813/15

TAK

754 NumerPDF 35.62/17 MKLA Łęczyca 2018

10
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

740 NumerPDF 47.39/16 MKLA Łęczyca 2018

11
WO¬NIAK Julia 2001-09-10 Z/4770/15

TAK

425 NumerPDF UKS 55 ŁódĽ 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

24 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2018

2
DYLIK Aleksandra 2003-06-02 Z/2775/17

TAK

6 NumerPDF 21.25/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

3
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

10 NumerPDF 28.21/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

4
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17

TAK

755 NumerPDF 31.73/17 MKLA Łęczyca 2018

5
OZIĘBŁO Wanessa 2004-03-24 Z/4612/17

TAK

7 NumerPDF 19.44 19.44/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

6
RÓŻAŃSKA Katarzyna 2004-08-10 Z/0420/18

TAK

733 NumerPDF MKLA Łęczyca 2018

7
SAMULSKA Aleksandra 2003-11-07 Z/2780/17

TAK

8 NumerPDF 25.55/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

8
SKOCZEŃ Wiktoria 2003-07-16 Z/2783/17

TAK

7 NumerPDF 25.24/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

9
SKRZEKOWSKA Zuzanna 2004-03-19 Z/0553/17

TAK

22 NumerPDF 21.11 21.82/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

10
SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 Z/2410/17

TAK

6 NumerPDF 18.58/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

11
WITKOWSKA Daria 2003-03-13 Z/2162/17

TAK

746 NumerPDF 18.99/17 MKLA Łęczyca 2018

 
Pchnięcie kul± mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDKIEWICZ Kacper 2000-02-06 Z/3807/15

TAK

654 NumerPDF MKLA Łęczyca 2018

2
GORTAT Krystian 1999-11-14 Z/4350/15

TAK

12 NumerPDF 13.14/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

3
GO¬DZIK Bartłomiej 2000-05-20 Z/0096/15

TAK

496 NumerPDF 11.92/16 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

4
KWIECIEŃ Michał 1999-06-18 Z/0746/15

TAK

33 NumerPDF 15.90 15.90/18 MOS CSiR D±browa Górnicza 2018

5
MASŁOWSKI Damian 2000-03-24 Z/3784/15

TAK

72 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

6
MUCHLADA Patryk 1999-11-11 Z/0415/15

TAK

502 NumerPDF 14.24/17 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

7
NOWAK Kamil 2000-08-03 Z/3785/15

TAK

134 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

8
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

764 NumerPDF 13.36/17 MKLA Łęczyca 2018

9
WRÓBLEWSKI Maksymilian 2000-03-11 Z/0298/15

TAK

506 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

 
Pchnięcie kul± M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

8 NumerPDF 12.03/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

2
GAJEK Szymon 2001-08-03 Z/0528/17

TAK

495 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

3
GRABARCZYK Przemysław 2002-10-29 Z/2480/16

TAK

2 NumerPDF 8.54/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

4
KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 Z/3776/16

TAK

3 NumerPDF 12.86/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

5
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

14 NumerPDF 11.62/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

6
RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 Z/3818/15

TAK

670 NumerPDF 10.40/17 MKLA Łęczyca 2018

7
WALCZAK Adrian 2002-02-09 Z/2582/16

TAK

707 NumerPDF 13.57/17 MKLA Łęczyca 2018

 
Pchnięcie kul± M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JATKOWSKI Oskar 2003-09-11 Z/0555/17

TAK

111 NumerPDF 9.25/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

2
KAŻMIERCZAK Krystian 2003-01-08 Z/2157/17

TAK

753 NumerPDF 8.98/17 MKLA Łęczyca 2018

3
MAŁOCHA Filip 2003-12-30 Z/0313/17

TAK

498 NumerPDF 10.14/17 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

4
MATUSIAK Oliwier 2003-03-27 Z/2778/17

TAK

12 NumerPDF 8.82/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

5
OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 Z/1609/16

TAK

79 NumerPDF 12.10 12.87/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

6
PRZYBYSZ Kacper 2003-05-11 Z/1403/18

TAK

13 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

7
SOBOLEWSKI Jakub 2003-01-01 Z/3160/17

TAK

495 NumerPDF 10.48/17 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

8
WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 Z/0767/18

TAK

496 NumerPDF 7.19/17 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PUDŁOWSKI Szymon 1989-07-20 Z/0961/13

TAK

307 NumerPDF 43.24 45.71/15 AZS-AWF Katowice 2018

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDKIEWICZ Kacper 2000-02-06 Z/3807/15

TAK

654 NumerPDF MKLA Łęczyca 2018

2
GORTAT Krystian 1999-11-14 Z/4350/15

TAK

12 NumerPDF 44.70/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

3
GO¬DZIK Bartłomiej 2000-05-20 Z/0096/15

TAK

496 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

4
MASŁOWSKI Damian 2000-03-24 Z/3784/15

TAK

72 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

5
MUCHLADA Patryk 1999-11-11 Z/0415/15

TAK

502 NumerPDF 38.50/17 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

6
NOWAK Kamil 2000-08-03 Z/3785/15

TAK

134 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

7
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

764 NumerPDF MKLA Łęczyca 2018

8
WRÓBLEWSKI Maksymilian 2000-03-11 Z/0298/15

TAK

506 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

8 NumerPDF 38.68/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

2
DUDEK Ignacy 2002-12-16 Z/2477/16

TAK

5 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

3
GAJEK Szymon 2001-08-03 Z/0528/17

TAK

495 NumerPDF 29.46/17 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

4
GRABARCZYK Przemysław 2002-10-29 Z/2480/16

TAK

2 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

5
KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 Z/3776/16

TAK

3 NumerPDF 36.81/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

6
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

14 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

7
LADA Marcin 2001-05-29 Z/3002/16

TAK

6 NumerPDF 44.26/17 KS Wisła Puławy 2018

8
OLCZYK Wiktor 2002-02-10 Z/2483/16

TAK

13 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

9
RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 Z/3818/15

TAK

670 NumerPDF 28.52/17 MKLA Łęczyca 2018

10
SZUBA Jakub 2002-07-18 Z/2485/16

TAK

7 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JATKOWSKI Oskar 2003-09-11 Z/0555/17

TAK

111 NumerPDF 22.03/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

2
KAŻMIERCZAK Krystian 2003-01-08 Z/2157/17

TAK

753 NumerPDF 29.39/17 MKLA Łęczyca 2018

3
MAŁOCHA Filip 2003-12-30 Z/0313/17

TAK

498 NumerPDF 41.24/17 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

4
MATUSIAK Oliwier 2003-03-27 Z/2778/17

TAK

12 NumerPDF 28.85/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

5
OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 Z/1609/16

TAK

79 NumerPDF 45.91 45.91/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

6
PRZYBYSZ Kacper 2003-05-11 Z/1403/18

TAK

13 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

7
SOBOLEWSKI Jakub 2003-01-01 Z/3160/17

TAK

495 NumerPDF 28.67/17 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

8
¦WINIARSKI Jakub 2003-04-20 Z/2784/17

TAK

3 NumerPDF 23.56/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

9
WALCZAK Jakub 2004-01-24 Z/1428/18

TAK

6 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

10
WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 Z/0767/18

TAK

496 NumerPDF 25.07/17 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

11
WÓJCIAK Adam 2003-07-22 Z/2785/17

TAK

7 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018