Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Mistrzostwa Polski w chodzie na 20 km
WARSZAWA, 23.06.2018
 
20 km chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYN Angelika 1996-01-15 Z/0008/12

TAK

10 NumerPDF 1:46:00/16 UKS Olimp Kozienice 2018

OK

2
BEMOWSKA Joanna 1994-06-27 Z/2843/11

TAK

11 NumerPDF 1:54:35 1:38:27/16 AZS UMCS Lublin 2018

OK

WARUNKOWO - BADANIA
3
BUZIAK Paulina 1986-12-16 Z/0574/11

TAK

12 NumerPDF 1:36:32 1:29:41/14 LKS Stal Mielec 2018

OK

4
CETNARSKA Małgorzata 1998-08-02 Z/1440/14

TAK

13 NumerPDF 1:44:57 1:44:57/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

OK

5
ELLWARD Agnieszka 1989-03-26 Z/1228/11

TAK

14 NumerPDF 1:42:27 1:39:39/17 WKS Flota Gdynia 2018

OK

6
KAPERA Monika 1990-02-15 Z/1826/11

TAK

15 NumerPDF 1:40:15 1:32:29/15 AZS-AWF Katowice 2018

OK

7
LOREK Antonina 1995-02-11 Z/5209/15

TAK

16 NumerPDF 1:49:58 1:49:58/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

WARUNKOWO - BADANIA
8
MAJCHROWICZ Kinga 1995-11-10 Z/0142/14

TAK

17 NumerPDF 1:46:21/16 CWKS Resovia Rzeszów 2018

OK

WARUNKOWO - BADANIA
9
NIEDZIAŁEK Olga 1997-06-30 Z/1414/13

TAK

18 NumerPDF 1:39:32 1:38:57/17 WLKS Nowe Iganie 2018

OK

10
ZDZIEBŁO Katarzyna 1996-11-28 Z/0934/12

TAK

19 NumerPDF 1:32:50 1:32:50/18 LKS Stal Mielec 2018

OK

 
20 km chód mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYN Rafał 1984-05-14 Z/0572/11

TAK

20 NumerPDF 1:23:53 1:20:53/12 LKS Stal Mielec 2018

OK

2
BARANOWSKI Michał 1998-03-04 Z/1243/14

TAK

21 NumerPDF 1:48:59 1:48:59/18 MKS Unia Hrubieszów 2018

OK

3
BŁOCKI Adrian 1990-04-11 Z/1145/11

TAK

22 NumerPDF 1:27:48 1:25:55/10 AZS-AWF Katowice 2018

OK

4
BŁOCKI Damian 1989-04-28 Z/1146/11

TAK

23 NumerPDF 1:24:41 1:21:29/17 MKL Szczecin 2018

OK

5
BRZOZOWSKI Artur 1985-03-29 Z/0001/11

TAK

24 NumerPDF 1:23:22 1:20:33/17 AZS-AWF Katowice 2018

OK

6
CYNGOT Jacek 1996-06-09 Z/0907/12

TAK

25 NumerPDF 1:41:37 1:34:47/17 UKS Olimp Kozienice 2018

OK

7
FEDACZYŃSKI Rafał 1980-12-03 Z/2959/11

TAK

26 NumerPDF 1:24:23 1:20:18/14 AZS UMCS Lublin 2018

OK

8
JELONEK Jakub 1985-07-07 Z/4459/11

TAK

27 NumerPDF 1:24:29 1:21:05/12 CKS Budowlani Częstochowa 2018

OK

9
KLONOWSKI Adrian 1997-01-08 Z/0569/13

TAK

28 NumerPDF 1:32:19 1:29:47/17 LKS Vectra Włocławek 2018

OK

10
KOSECKI Kacper 1997-03-20 Z/0043/13

TAK

29 NumerPDF 1:35:25/17 KL Lechia Gdańsk 2018

OK

11
SIKORA Rafał 1987-02-17 Z/0346/11

TAK

30 NumerPDF 1:26:25 1:21:04/11 AZS-AWF Katowice 2018

OK

12
TOMALA Dawid 1989-08-27 Z/2971/11

TAK

31 NumerPDF 1:24:25 1:20:30/13 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

13
VARGAS CARRILLO Richard Egrey 1994-12-28

32 NumerPDF PK VENEZUELA

OK