Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng otwarcia sezonu ¦ZLA 2018. Dzień miotacza
KIELCE, 28.04.2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANA¦ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

47 NumerPDF 12.47/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

2
BOROWIEC Weronika 2004-11-03 Z/2377/18

TAK

455 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2018

3
FOREMNIK Jowita 2002-06-14 Z/2769/16

TAK

21 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2018

4
JARZˇBEK Klaudia 2004-05-18 Z/3710/17

TAK

484 NumerPDF 14.15/17 SSR Olimp Strawczyn 2018

5
KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/4622/17

TAK

32 NumerPDF 14.03/17 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

6
MASTALERZ Idalia 2004-06-14 Z/0031/18

TAK

473 NumerPDF 14.10/17 SSR Olimp Strawczyn 2018

7
ROKITA Katarzyna 2003-04-29 Z/0131/17

TAK

46 NumerPDF 13.14/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

8
SMOLARCZYK Julia 2005-03-09 Z/2613/18

TAK

28 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2018

9
STACHOWICZ Patrycja 2004-03-10 Z/3284/17

TAK

44 NumerPDF 14.39/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANA¦ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

47 NumerPDF 40.98/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

2
BOROWIEC Weronika 2004-11-03 Z/2377/18

TAK

455 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2018

3
FOREMNIK Jowita 2002-06-14 Z/2769/16

TAK

21 NumerPDF 44.85/17 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

4
GROSICKA Kinga 2002-11-03 Z/1221/18

TAK

42 NumerPDF KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

5
JARZˇBEK Klaudia 2004-05-18 Z/3710/17

TAK

484 NumerPDF 45.23 SSR Olimp Strawczyn 2018

6
KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/4622/17

TAK

32 NumerPDF 45.02/17 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

7
MASTALERZ Idalia 2004-06-14 Z/0031/18

TAK

473 NumerPDF 46.46/17 SSR Olimp Strawczyn 2018

8
MOLENDOWSKA Julia 2006-06-23 Z/1041/18

TAK

41 NumerPDF KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

9
ROKITA Katarzyna 2003-04-29 Z/0131/17

TAK

46 NumerPDF 43.77/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

10
SALA Izabela 2004-03-19 Z/3285/17

TAK

52 NumerPDF KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

11
SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 Z/4623/17

TAK

24 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2018

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANA¦ Izabela 2005-12-07 Z/0884/18

TAK

1 NumerPDF 2:23.28/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

2
KISIEL Katarzyna 2004-03-07 Z/0314/17

TAK

7 NumerPDF 1:51.45/17 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

3
OLESINSKA Daria 2001-08-14 Z/0437/16

TAK

19 NumerPDF 2:03.10/16 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

4
OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 Z/2768/16

TAK

88 NumerPDF 1:38.23 1:40.01/17 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

5
RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 Z/4621/17

TAK

27 NumerPDF 1:44.23 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

6
STROJECKA Monika 2001-02-01 Z/5326/15

TAK

50 NumerPDF 1:42.46/16 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANA¦ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

TAK

482 NumerPDF 3:15.89/17 SSR Olimp Strawczyn 2018

2
BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 Z/1703/17

TAK

602 NumerPDF 2:59.83 KKL Kielce 2018

3
CHMIEL Natalia 2001-04-02 Z/0878/16

TAK

601 NumerPDF 3:17.70/16 KKL Kielce 2018

4
FIUTEK Karolina 2001-04-06 Z/1249/15

TAK

17 NumerPDF 3:03.04/16 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

5
FREJ Maja 2004-04-19 Z/0164/18

TAK

44 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2018

6
KO¬BIAŁ Aleksandra 2004-01-11 Z/4764/17

TAK

601 NumerPDF 3:25.55 KKL Kielce 2018

7
LEWINOWSKA Iga 2002-08-08 Z/0815/16

TAK

607 NumerPDF 3:31.28/17 KKL Kielce 2018

8
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

600 NumerPDF 3:12.65 KKL Kielce 2018

9
SUWARA Amelia 2003-03-25 Z/0938/17

TAK

119 NumerPDF 3:13.88/17 STS Skarżysko-Kamienna 2018

10
WASIK Nela 2004-10-12 Z/2438/18

TAK

51 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2018

11
WENDT Joanna 2000-02-01 Z/2788/16

TAK

54 NumerPDF KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

161 NumerPDF 1.59/17 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SALA Izabela 2004-03-19 Z/3285/17

TAK

52 NumerPDF 4.67/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

 
Pchnięcie kul± kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

635 NumerPDF 10.62/17 KKL Kielce 2018

2
WRYK Aleksandra 2003-01-01 Z/0154/17

TAK

653 NumerPDF 9.18/16 KKL Kielce 2018

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 Z/1267/12

TAK

621 NumerPDF 45.61/16 KKL Kielce 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Martyna 2003-12-10 Z/1731/17

TAK

52 NumerPDF 14.94/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

2
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

635 NumerPDF 33.80/17 KKL Kielce 2018

3
WRYK Aleksandra 2003-01-01 Z/0154/17

TAK

653 NumerPDF 28.46/17 KKL Kielce 2018

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 Z/1267/12

TAK

621 NumerPDF 65.15 69.60/17 KKL Kielce 2018

2
KUSAK Karolina 1999-10-09 Z/2625/15

TAK

973 NumerPDF 53.15/17 LKS Stal Mielec 2018

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

116 NumerPDF 49.13/17 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

2
SZADY Julia 2004-08-19 Z/0407/18

TAK

968 NumerPDF 29.03/17 LKS Stal Mielec 2018

3
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

635 NumerPDF 49.18/17 KKL Kielce 2018

4
WRYK Aleksandra 2003-01-01 Z/0154/17

TAK

653 NumerPDF 52.42/17 KKL Kielce 2018

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALCZYK Dawid 2000-04-22 Z/1158/16

TAK

644 NumerPDF 11.45 KKL Kielce 2018

2
KRALKA Bartosz 2004-01-24 Z/0754/18

TAK

45 NumerPDF KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

3
¦NIOCH Wiktor 2003-06-06 Z/2480/18

TAK

602 NumerPDF KKL Kielce 2018

4
TOMASZEWSKI Wiktor 2003-06-11 Z/1515/17

TAK

488 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2018

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANA¦ Dawid 2002-03-25 Z/0551/16

TAK

43 NumerPDF 40.76/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

2
KOWALCZYK Dawid 2000-04-22 Z/1158/16

TAK

644 NumerPDF 38.55/17 KKL Kielce 2018

3
KRALKA Bartosz 2004-01-24 Z/0754/18

TAK

45 NumerPDF KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

4
¦NIOCH Wiktor 2003-06-06 Z/2480/18

TAK

602 NumerPDF KKL Kielce 2018

5
TOMASZEWSKI Wiktor 2003-06-11 Z/1515/17

TAK

488 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2018

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GABER Adam 1999-01-25 Z/2055/16

TAK

624 NumerPDF 3:14.97/17 KKL Kielce 2018

2
JAKUBCZYK Wiktor 2001-05-15 Z/0876/16

TAK

612 NumerPDF 2:56.35/17 KKL Kielce 2018

3
KĘDZIORA Adam 2001-02-23 Z/3731/16

TAK

605 NumerPDF 2:56.31/17 KKL Kielce 2018

4
RĘBI¦ Kajetan 2001-05-05 Z/0877/16

TAK

618 NumerPDF 3:08.62/17 KKL Kielce 2018

 
2000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAJˇK Jakub 2001-03-18 Z/4050/15

TAK

295 NumerPDF 1.90/17 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

135 NumerPDF 9.86/17 KS Wisła Puławy 2018

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJDA Mateusz 2002-01-29 Z/0128/17

TAK

605 NumerPDF KKL Kielce 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RADEK Patryk 2003-08-13 Z/4755/17

TAK

600 NumerPDF KKL Kielce 2018

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FURTAK Rafał 1995-01-30 Z/4609/11

TAK

43 NumerPDF 57.55/17 KS Wisła Puławy 2018

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GABRYELCZYK Jan 2000-06-05 Z/5578/15

TAK

201 NumerPDF UKS Błyskawica Domaniewice 2018

2
KOLANO Paweł 1999-02-25 Z/4485/15

TAK

64 NumerPDF 53:29.17 53.29/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYK Michał 2002-08-07 Z/1643/16

TAK

798 NumerPDF 48.44/17 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

2
GAJDA Mateusz 2002-01-29 Z/0128/17

TAK

605 NumerPDF 33.44/17 KKL Kielce 2018

3
PIŁAT Dawid 2002-02-06 Z/1858/16

TAK

967 NumerPDF 64.14/17 LKS Stal Mielec 2018

4
RADEK Patryk 2003-08-13 Z/4755/17

TAK

600 NumerPDF 25.36/17 KKL Kielce 2018

5
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

135 NumerPDF 51.29/17 KS Wisła Puławy 2018

 
Rzut młotem M U14 (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna