Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng otwarcia sezonu lekkoatletycznego
ZIELONA GÓRA, 27.04.2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

511 NumerPDF 13.74/17 ZLKL Zielona Góra 2018

2
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

512 NumerPDF 14.06/17 ZLKL Zielona Góra 2018

3
CZUCZWA Wiktoria 2001-05-22 Z/2478/18

TAK

509 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

4
KAPUSTKA Maja 2005-01-21 Z/4566/17

TAK

510 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

5
KOŁPAK Gabriela 2004-03-13 Z/2662/18

TAK

513 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

6
KOTOWICZ Anna 2004-08-05 Z/0770/18

TAK

80 NumerPDF ULKS Sprinter Zielona Góra 2018

7
KULUS Matylda 2002-03-14 Z/3054/16

TAK

5 NumerPDF 14.17/16 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

8
LILEJKO Daria 2001-03-20 Z/2620/18

TAK

508 NumerPDF 16.21/17 ZLKL Zielona Góra 2018

9
LORENC Daria 2001-05-05 Z/3118/16

TAK

31 NumerPDF 14.40/16 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

10
RAJKO Karolina 1999-06-09 Z/0316/15

TAK

25 NumerPDF 12.35/17 MLKS Agros Żary 2018

11
SZOKALSKA Nikola 2004-07-23 Z/0808/18

TAK

935 NumerPDF 15.05/17 KS Team Baryła Gorzów 2018

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

512 NumerPDF 28.14/17 ZLKL Zielona Góra 2018

2
CHWALISZ Paulina 2005-05-23 Z/1971/18

TAK

976 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

3
KOŁPAK Gabriela 2004-03-13 Z/2662/18

TAK

513 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

4
LILEJKO Daria 2001-03-20 Z/2620/18

TAK

508 NumerPDF 28.65/17 ZLKL Zielona Góra 2018

5
MACHCIŃSKA Nicola 2005-01-28 Z/1970/18

TAK

977 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

6
NOWACKA Katarzyna 2000-09-16 Z/0931/17

TAK

8 NumerPDF 26.84/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

7
RAJKO Karolina 1999-06-09 Z/0316/15

TAK

25 NumerPDF 25.09/14 MLKS Agros Żary 2018

8
ŻOK Zofia 2001-03-20 Z/2450/17

TAK

14 NumerPDF 29.52/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BYCKA Hanna 2004-07-25 Z/0807/18

TAK

936 NumerPDF KS Team Baryła Gorzów 2018

2
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

511 NumerPDF 46.66/17 ZLKL Zielona Góra 2018

3
SZOKALSKA Nikola 2004-07-23 Z/0808/18

TAK

935 NumerPDF 52.07/17 KS Team Baryła Gorzów 2018

4
WYRWAS Julia 2003-02-05 Z/2111/17

TAK

83 NumerPDF ULKS Sprinter Zielona Góra 2018

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARDEL Martyna 2001-01-22 Z/1910/15

TAK

45 NumerPDF 1:46.76/16 MLKS Agros Żary 2018

2
DUCKA Aleksandra 2004-01-01 Z/0805/18

TAK

60 NumerPDF 1:52.76/17 MKST Astra Nowa Sól 2018

3
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

977 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

4
JODŁOWSKA Aleksandra 2003-04-26 Z/1264/17

TAK

509 NumerPDF 1:50.34/16 ZLKL Zielona Góra 2018

5
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

981 NumerPDF 1:57.38/17 LKS Lubusz Słubice 2018

6
KONBERG Maja 2003-02-21 Z/1688/18

TAK

985 NumerPDF 2:25.91/17 LKS Lubusz Słubice 2018

7
KURKOWSKA Hanna 2006-03-08 Z/1687/18

TAK

978 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

8
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

976 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

9
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

65 NumerPDF 1:41.86/17 MKST Astra Nowa Sól 2018

10
OLECH Marika 2003-12-20 Z/1686/18

TAK

975 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

11
PODRUCZNY Helena 2006-11-14 Z/3554/17

TAK

979 NumerPDF 2:20.99/17 LKS Lubusz Słubice 2018

12
SMOLARCZYK Maja 2005-05-24 Z/1685/18

TAK

981 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

13
SMOLARCZYK Wiktoria 2007-11-13 Z/1684/18

TAK

980 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

14
TOMASIK Oliwia 2004-11-21 Z/1608/17

TAK

984 NumerPDF 2:09.87/17 LKS Lubusz Słubice 2018

15
WAWRZYKOWSKA Jagoda 2006-06-17 Z/0806/18

TAK

61 NumerPDF 2:06.59/17 MKST Astra Nowa Sól 2018

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUCKA Aleksandra 2004-01-01 Z/0805/18

TAK

60 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2018

2
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

36 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

3
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

65 NumerPDF 3:16.72/17 MKST Astra Nowa Sól 2018

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUCZWA Wiktoria 2001-05-22 Z/2478/18

TAK

509 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

2
KAPUSTKA Maja 2005-01-21 Z/4566/17

TAK

510 NumerPDF 1.30/17 ZLKL Zielona Góra 2018

3
KASPERSKA Weronika 2004-11-20 Z/2762/18

TAK

512 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

4
KULUS Matylda 2002-03-14 Z/3054/16

TAK

5 NumerPDF 1.51/16 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

5
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

46 NumerPDF 1.45/17 MLKS Agros Żary 2018

6
SOBCZYK Alicja 2001-10-22 Z/2732/17

TAK

511 NumerPDF 1.51/17 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 Z/3053/16

TAK

1 NumerPDF 2.50/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

2
BRYSZEWSKA Marta 2002-04-26 Z/0377/16

TAK

511 NumerPDF 2.90/17 ZLKL Zielona Góra 2018

3
LETKIEWICZ Sara 2002-04-21 Z/3063/17

TAK

517 NumerPDF 2.20/17 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOKŁA Julia 2006-08-27 Z/1973/18

TAK

975 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

2
BRYSZEWSKA Marta 2002-04-26 Z/0377/16

TAK

511 NumerPDF 4.59/17 ZLKL Zielona Góra 2018

3
BYCKA Hanna 2004-07-25 Z/0807/18

TAK

936 NumerPDF KS Team Baryła Gorzów 2018

4
KASPERSKA Weronika 2004-11-20 Z/2762/18

TAK

512 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

5
KOTOWICZ Anna 2004-08-05 Z/0770/18

TAK

80 NumerPDF 4.91/17 ULKS Sprinter Zielona Góra 2018

6
LETKIEWICZ Sara 2002-04-21 Z/3063/17

TAK

517 NumerPDF 4.26/17 ZLKL Zielona Góra 2018

7
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

2 NumerPDF 4.86/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

8
WYRWAS Julia 2003-02-05 Z/2111/17

TAK

83 NumerPDF 4.22/17 ULKS Sprinter Zielona Góra 2018

9
ŻOK Zofia 2001-03-20 Z/2450/17

TAK

14 NumerPDF 4.15/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

510 NumerPDF 8.48 8.48/18 ZLKL Zielona Góra 2018

2
SYGUTOWSKA Karolina 1993-12-10 Z/1396/11

TAK

512 NumerPDF 12.25 13.27/15 ZLKL Zielona Góra 2018

3
ZAŁUSKA Roksana 2000-10-26 Z/1038/15

TAK

518 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLAR Aleksandra 2001-10-26 Z/1721/16

TAK

21 NumerPDF 9.60 9.60/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

2
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

509 NumerPDF 11.81 11.81/18 ZLKL Zielona Góra 2018

3
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

63 NumerPDF 10.82 10.82/18 MLKS Agros Żary 2018

4
KOLBUSZ Natalia 2001-10-10 Z/3025/16

TAK

511 NumerPDF 9.21 9.21/18 ZLKL Zielona Góra 2018

5
KONIK Zuzanna 2003-03-16 Z/6529/15

TAK

514 NumerPDF 8.16 8.16/18 ZLKL Zielona Góra 2018

6
KOZŁOWSKA Gabriela 2004-12-08 Z/4578/17

TAK

519 NumerPDF 6.75 6.75/18 ZLKL Zielona Góra 2018

7
OPAS Anna 2004-02-08 Z/1592/18

TAK

63 NumerPDF 7.91 7.91/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

8
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

513 NumerPDF 9.27 9.27/18 ZLKL Zielona Góra 2018

9
SZAFRAN Marcelina 2004-05-20 Z/2636/17

TAK

17 NumerPDF 7.80/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

10
ZAŁUSKA Paulina 2003-07-26 Z/1069/17

TAK

516 NumerPDF 7.34 7.34/18 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

510 NumerPDF 28.90 28.90/18 ZLKL Zielona Góra 2018

2
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

509 NumerPDF 32.45 33.02/17 ZLKL Zielona Góra 2018

3
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

63 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

4
KOLBUSZ Natalia 2001-10-10 Z/3025/16

TAK

511 NumerPDF 17.16 20.38/17 ZLKL Zielona Góra 2018

5
SYGUTOWSKA Karolina 1993-12-10 Z/1396/11

TAK

512 NumerPDF 43.64 50.16/17 ZLKL Zielona Góra 2018

6
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

513 NumerPDF 26.86 26.86/18 ZLKL Zielona Góra 2018

7
SZYMANIUK Anna 2000-12-28 Z/1750/17

TAK

515 NumerPDF 18.84 24.45/17 ZLKL Zielona Góra 2018

8
ZAŁUSKA Roksana 2000-10-26 Z/1038/15

TAK

518 NumerPDF 23.83/17 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSIŃSKA Wiktoria 2004-09-02 Z/1761/18

TAK

61 NumerPDF 17.97 17.97/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

2
KONIK Zuzanna 2003-03-16 Z/6529/15

TAK

514 NumerPDF 17.73 18.22/17 ZLKL Zielona Góra 2018

3
KOZŁOWSKA Gabriela 2004-12-08 Z/4578/17

TAK

519 NumerPDF 19.73 19.73/18 ZLKL Zielona Góra 2018

4
ŁUKOWSKA Joanna 2003-07-18 Z/2509/17

TAK

13 NumerPDF 31.12/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

5
OPAS Anna 2004-02-08 Z/1592/18

TAK

63 NumerPDF 25.49 25.49/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

6
PATRYCJA Rabska 2004-03-12 Z/2787/18

TAK

66 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2018

7
ZAŁUSKA Paulina 2003-07-26 Z/1069/17

TAK

516 NumerPDF 20.08 20.08/18 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

510 NumerPDF 40.76 40.76/18 ZLKL Zielona Góra 2018

2
KRYGIEL Małgorzata 1998-12-14 Z/1372/14

TAK

874 NumerPDF 43.20 45.96/16 AZS-AWF Gorzów 2018

3
SKORUPIŃSKA Marta 2000-01-21 Z/3104/15

TAK

17 NumerPDF 40.47/16 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

4
SZYMANIUK Anna 2000-12-28 Z/1750/17

TAK

515 NumerPDF 28.28 28.94/17 ZLKL Zielona Góra 2018

5
ZAŁUSKA Roksana 2000-10-26 Z/1038/15

TAK

518 NumerPDF 29.87/17 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLAR Aleksandra 2001-10-26 Z/1721/16

TAK

21 NumerPDF 30.60/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

2
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

509 NumerPDF 36.17 37.43/17 ZLKL Zielona Góra 2018

3
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

63 NumerPDF 29.29/17 MLKS Agros Żary 2018

4
KOLBUSZ Natalia 2001-10-10 Z/3025/16

TAK

511 NumerPDF 33.95 33.95/18 ZLKL Zielona Góra 2018

5
KONIK Zuzanna 2003-03-16 Z/6529/15

TAK

514 NumerPDF 29.40 29.40/18 ZLKL Zielona Góra 2018

6
KOZŁOWSKA Gabriela 2004-12-08 Z/4578/17

TAK

519 NumerPDF 18.32 22.72/17 ZLKL Zielona Góra 2018

7
LORENC Daria 2001-05-05 Z/3118/16

TAK

31 NumerPDF 26.43/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

8
ŁUKOWSKA Joanna 2003-07-18 Z/2509/17

TAK

13 NumerPDF 25.01 27.14/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

9
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

513 NumerPDF 38.23 39.74/17 ZLKL Zielona Góra 2018

10
SZAFRAN Marcelina 2004-05-20 Z/2636/17

TAK

17 NumerPDF 39.45 40.33/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

11
ZAŁUSKA Paulina 2003-07-26 Z/1069/17

TAK

516 NumerPDF 27.04 28.70/17 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMANIUK Anna 2000-12-28 Z/1750/17

TAK

515 NumerPDF 28.51 28.51/18 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

512 NumerPDF 12.83/17 ZLKL Zielona Góra 2018

2
KOŁPAK Gabriela 2004-03-13 Z/2662/18

TAK

513 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

3
WYRWAS Julia 2003-02-05 Z/2111/17

TAK

83 NumerPDF ULKS Sprinter Zielona Góra 2018

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 Z/3053/16

TAK

1 NumerPDF 17.07/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

2
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

511 NumerPDF 15.56/17 ZLKL Zielona Góra 2018

3
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

41 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Dawid 2002-02-01 Z/3062/17

TAK

510 NumerPDF 12.81/17 ZLKL Zielona Góra 2018

2
BORKOWSKI Krzysztof 2004-03-10 Z/2785/18

TAK

511 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

3
FILMANOWICZ Herbert 2005-03-29 Z/2761/18

TAK

509 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

4
FRAMM Miłosz 2003-08-25 Z/3743/17

TAK

519 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

5
HAŁAJEWSKI Marcin 2003-12-27 Z/0819/17

TAK

518 NumerPDF 12.97/17 ZLKL Zielona Góra 2018

6
KOZINOGA Paweł 2002-04-09 Z/0814/17

TAK

508 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

7
KRAWCZYK Mateusz 2001-11-27 Z/2374/16

TAK

71 NumerPDF 11.98/17 MKS Piast Głogów 2018

8
MAŃKIEWICZ Kamil 2001-09-07 Z/1930/15

TAK

65 NumerPDF 12.47/17 MLKS Agros Żary 2018

9
MARIASZ Mikołaj 2003-04-04 Z/0673/17

TAK

73 NumerPDF 12.03/17 ULKS Sprinter Zielona Góra 2018

10
NOWAK Łukasz 2003-03-26 Z/2511/17

TAK

9 NumerPDF 12.29/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

11
NOWAK Mateusz 2000-01-04 Z/3443/15

TAK

5 NumerPDF 12.19/14 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

12
OLBIŃSKI Adrian 1997-07-29 Z/0317/13

TAK

28 NumerPDF 11.72/16 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

13
OLEJARZ Mateusz 2004-03-08 Z/2632/18

TAK

512 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

14
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

TAK

976 NumerPDF 10.90/17 LKS Lubusz Słubice 2018

15
REFORMAT Fabian 2003-04-26 Z/2227/18

TAK

515 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

16
RYSMAN Kacper 2002-01-12 Z/3055/16

TAK

2 NumerPDF 12.20/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

17
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

517 NumerPDF 12.08/17 ZLKL Zielona Góra 2018

18
WAWRZYNIAK Piotr 2004-03-17 Z/1969/18

TAK

975 NumerPDF 12.99/17 LKS Lubusz Słubice 2018

19
ŻAK Piotr 2000-01-18 Z/3982/15

TAK

78 NumerPDF 12.39/17 ULKS Sprinter Zielona Góra 2018

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOINA Mateusz 2007-06-23 Z/1689/18

TAK

983 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

2
FRAMM Miłosz 2003-08-25 Z/3743/17

TAK

519 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

3
KOSTRZYŃSKI Oskar 2002-04-04 Z/2868/17

TAK

520 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

4
KRUGER Filip 2004-05-30 Z/0637/18

TAK

1 NumerPDF 28.29/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

5
MARIASZ Mikołaj 2003-04-04 Z/0673/17

TAK

73 NumerPDF ULKS Sprinter Zielona Góra 2018

6
RYSMAN Kacper 2002-01-12 Z/3055/16

TAK

2 NumerPDF 24.88/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

7
WAWRZYNIAK Piotr 2004-03-17 Z/1969/18

TAK

975 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

8
ZABAWA Maciej 2001-04-21 Z/1923/15

TAK

65 NumerPDF 25.48/17 MLKS Agros Żary 2018

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Dawid 2002-02-01 Z/3062/17

TAK

510 NumerPDF 40.32/17 ZLKL Zielona Góra 2018

2
BORKOWSKI Krzysztof 2004-03-10 Z/2785/18

TAK

511 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

3
DER Oskar 2002-05-23 Z/3273/16

TAK

513 NumerPDF 42.09/17 ZLKL Zielona Góra 2018

4
FILMANOWICZ Herbert 2005-03-29 Z/2761/18

TAK

509 NumerPDF 42.41/17 ZLKL Zielona Góra 2018

5
KOZINOGA Paweł 2002-04-09 Z/0814/17

TAK

508 NumerPDF 44.87/17 ZLKL Zielona Góra 2018

6
MOTT Jakub 2002-01-27 Z/2787/16

TAK

515 NumerPDF 39.51/17 ZLKL Zielona Góra 2018

7
OLEJARZ Mateusz 2004-03-08 Z/2632/18

TAK

512 NumerPDF 42.87/17 ZLKL Zielona Góra 2018

8
PAWŁOW Adam 2001-03-25 Z/0566/16

TAK

20 NumerPDF 41.26/17 MLKS Agros Żary 2018

9
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

21 NumerPDF 37.70/17 MLKS Agros Żary 2018

10
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

517 NumerPDF 37.04/17 ZLKL Zielona Góra 2018

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KURPAS Rafał 2000-03-19 Z/0492/15

TAK

512 NumerPDF 57.11/17 ZLKL Zielona Góra 2018

2
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

511 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MEGER Michał 1998-02-20 Z/1659/15

TAK

508 NumerPDF 1:29.48/17 ZLKL Zielona Góra 2018

2
SMOLARCZYK Amelia 2009-11-17 Z/1682/18

TAK

983 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

33 NumerPDF 2:47.36/16 MLKS Agros Żary 2018

2
CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 Z/0223/14

TAK

60 NumerPDF 2:30.16/15 MKST Astra Nowa Sól 2018

3
KEMPA Maciej 2001-10-12 Z/0932/16

TAK

8 NumerPDF 2:49.33/17 KS Żary Runners Team 2018

4
MALINOWSKI Jakub 2002-10-17 Z/0569/16

TAK

66 NumerPDF 2:56.24/17 MKST Astra Nowa Sól 2018

5
MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 Z/0496/15

TAK

61 NumerPDF 2:40.07/15 MKST Astra Nowa Sól 2018

6
MARYSIAK Adam 1988-01-06 Z/2639/11

TAK

64 NumerPDF 2:39.31/11 MKST Astra Nowa Sól 2018

7
OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 Z/1792/15

TAK

8 NumerPDF 2:50.19/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

8
PĘKALA Piotr 1998-02-23 Z/0976/14

TAK

47 NumerPDF 2:37.78/17 MLKS Agros Żary 2018

9
RATMAN Filip 2001-07-21 Z/2988/16

TAK

60 NumerPDF 2:54.95/17 MLKS Agros Żary 2018

10
ROZŁONKOWSKI Mateusz 2004-11-29 Z/1607/17

TAK

985 NumerPDF 3:40.77/17 LKS Lubusz Słubice 2018

11
SUKIENNIK Bartosz 2003-04-29 Z/1820/18

TAK

509 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

12
WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 Z/0571/16

TAK

69 NumerPDF 2:51.56/17 MKST Astra Nowa Sól 2018

13
WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 Z/2989/16

TAK

25 NumerPDF 3:08.02/17 MLKS Agros Żary 2018

14
WRONA Oskar 2001-01-07 Z/1922/15

TAK

32 NumerPDF 2:51.94/15 MLKS Agros Żary 2018

15
WRÓBEL Dominik 2004-03-21 Z/0857/18

TAK

1 NumerPDF 3:10.36/17 MKS Piast Głogów 2018

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZINSKI Artur 2004-02-12 Z/0636/18

TAK

10 NumerPDF 1.45/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

2
FOKSIŃSKI Mateusz 2003-11-30 Z/3996/17

TAK

519 NumerPDF 1.50/17 ZLKL Zielona Góra 2018

3
KLIMIUK Jakub 2002-10-03 Z/1216/17

TAK

517 NumerPDF 1.70/17 ZLKL Zielona Góra 2018

4
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

TAK

520 NumerPDF 1.95/17 ZLKL Zielona Góra 2018

5
ZARZYCKI Maciej 1999-07-20 Z/6504/15

TAK

513 NumerPDF 1.90/17 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FOKSIŃSKI Mateusz 2003-11-30 Z/3996/17

TAK

519 NumerPDF 2.10/17 ZLKL Zielona Góra 2018

2
KRUGER Filip 2004-05-30 Z/0637/18

TAK

1 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2018

3
NOWAK Łukasz 2003-03-26 Z/2511/17

TAK

9 NumerPDF 2.50/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

4
OLBIŃSKI Adrian 1997-07-29 Z/0317/13

TAK

28 NumerPDF 3.00/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

5
PITER Damian 2000-04-20 Z/3102/15

TAK

22 NumerPDF 2.90/16 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

6
ŻAK Piotr 2000-01-18 Z/3982/15

TAK

78 NumerPDF 4.10/17 ULKS Sprinter Zielona Góra 2018

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWŁOWSKI Mateusz 2003-11-29 Z/3467/17

TAK

513 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

2
KLEINERT Jakub 2002-08-13 Z/4001/17

TAK

517 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

3
KOSTRZYŃSKI Oskar 2002-04-04 Z/2868/17

TAK

520 NumerPDF 5.16/17 ZLKL Zielona Góra 2018

4
KRAWCZYK Mateusz 2001-11-27 Z/2374/16

TAK

71 NumerPDF 5.57/17 MKS Piast Głogów 2018

5
NISIEWICZ Filip 1999-10-11 Z/1239/18

TAK

515 NumerPDF 6.56/17 ZLKL Zielona Góra 2018

6
NOWAK Mateusz 2000-01-04 Z/3443/15

TAK

5 NumerPDF 5.46/14 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

7
PĘDZIŃSKI Mateusz 2001-07-26 Z/0487/15

TAK

519 NumerPDF 5.96/17 ZLKL Zielona Góra 2018

8
WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 Z/2872/16

TAK

518 NumerPDF 5.78/17 ZLKL Zielona Góra 2018

9
ZAHORSKI Bartosz 2001-03-18 Z/2375/16

TAK

74 NumerPDF 5.43/17 MKS Piast Głogów 2018

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WRÓBEL Dominik 2004-03-21 Z/0857/18

TAK

1 NumerPDF MKS Piast Głogów 2018

2
ZAHORSKI Bartosz 2001-03-18 Z/2375/16

TAK

74 NumerPDF 12.16/17 MKS Piast Głogów 2018

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK Paweł 1998-11-21 Z/6501/15

TAK

511 NumerPDF 12.52 12.52/18 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BENDJELLOUL Reyane 2003-03-12 Z/1235/18

TAK

508 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

2
KLEINERT Jakub 2002-08-13 Z/4001/17

TAK

517 NumerPDF 13.18 13.24/17 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK Paweł 1998-11-21 Z/6501/15

TAK

511 NumerPDF 27.58 32.02/17 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAGÓRSKI Bartosz 1999-01-22 Z/0988/15

TAK

36 NumerPDF 35.70 38.80/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDZIK Norbert 2001-02-07 Z/2619/18

TAK

513 NumerPDF 35.44 35.44/18 ZLKL Zielona Góra 2018

2
KLEINERT Jakub 2002-08-13 Z/4001/17

TAK

517 NumerPDF 40.85 40.85/18 ZLKL Zielona Góra 2018

3
TUSZ Bartosz 2002-12-17 Z/2510/17

TAK

40 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2018

4
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

24 NumerPDF 38.64/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BENDJELLOUL Reyane 2003-03-12 Z/1235/18

TAK

508 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

2
OPAS Rafał 2003-01-26 Z/2474/17

TAK

28 NumerPDF 26.70 37.07/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JARZEMBOWSKI Maciej 2000-07-25 Z/5659/15

TAK

27 NumerPDF 46.35/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

2
ZAGÓRSKI Bartosz 1999-01-22 Z/0988/15

TAK

36 NumerPDF 53.63/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OPAS Rafał 2003-01-26 Z/2474/17

TAK

28 NumerPDF 32.87/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

2
TUSZ Bartosz 2002-12-17 Z/2510/17

TAK

40 NumerPDF 34.46 34.46/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIK Sebastian 2000-04-24 Z/5474/15

TAK

33 NumerPDF 53.94 53.94/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

2
MAJEWSKI Michał 1998-09-04 Z/2197/15

TAK

515 NumerPDF 46.27 50.88/17 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

24 NumerPDF 58.29 58.29/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PITER Damian 2000-04-20 Z/3102/15

TAK

22 NumerPDF 16.20/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DER Oskar 2002-05-23 Z/3273/16

TAK

513 NumerPDF 15.92/17 ZLKL Zielona Góra 2018

2
MAŃKIEWICZ Kamil 2001-09-07 Z/1930/15

TAK

65 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

3
MOTT Jakub 2002-01-27 Z/2787/16

TAK

515 NumerPDF 15.02/17 ZLKL Zielona Góra 2018

4
ZABAWA Maciej 2001-04-21 Z/1923/15

TAK

65 NumerPDF 17.02/16 MLKS Agros Żary 2018