Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 13.05 - 25.06.2017
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

778 NumerPDF 12.16 12.16/17 KS Podlasie Białystok II 2017

2
BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 Z/2912/15

TAK

750 NumerPDF 12.51 12.25/16 GKS Piast Gliwice 2017

3
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

89 NumerPDF 12.79/16 KS Agros Zamość 2017

4
BIELEŃ Martyna 1996-06-16 Z/1404/12

TAK

345 NumerPDF 13.13 12.65/13 WKS Wawel Kraków II 2017

5
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

517 NumerPDF 12.64 12.64/17 MKL Toruń 2017

6
BRANDYK Agata 1992-10-07 Z/3238/11

TAK

109 NumerPDF 13.34 13.05/16 TS AKS Chorzów 2017

7
BRENDEL Magdalena 2000-09-17 Z/3835/15

TAK

151 NumerPDF 12.25 12.18/16 CKS Budowlani Częstochowa 2017

8
BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 Z/0053/16

TAK

987 NumerPDF 13.46 13.15/15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

9
CAFFREY Natalia 2002-08-30 Z/0115/16

TAK

353 NumerPDF 13.65 13.62/16 WKS Wawel Kraków II 2017

10
CIBA Kamila 1995-03-29 Z/3200/11

TAK

150 NumerPDF 11.70 11.70/17 OŚ AZS Poznań 2017

11
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

610 NumerPDF 13.84 13.84/17 KKL Kielce 2017

12
DANIEL Renata 2000-08-02 Z/2395/17

TAK

345 NumerPDF 13.98 13.98/17 WKS Wawel Kraków II 2017

13
ELWART Wiktoria 2000-02-14 Z/5034/15

TAK

510 NumerPDF 13.33 13.33/17 MKL Toruń II 2017

14
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

86 NumerPDF 11.55 11.46/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

15
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

10 NumerPDF 12.88 12.88/17 MKS MOS Wrocław 2017

16
GĄSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 Z/2663/11

TAK

665 NumerPDF 12.66 12.48/09 WKS Śląsk Wrocław 2017

17
GŁUPCZYK Karolina 1998-05-28 Z/1232/14

TAK

24 NumerPDF 13.25/15 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

18
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

783 NumerPDF 12.40 12.18/16 KS Podlasie Białystok 2017

19
GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 Z/2285/16

TAK

518 NumerPDF 13.18 13.18/17 MKL Toruń II 2017

20
GRĘDA Oliwia 2001-04-10 Z/4414/15

TAK

8 NumerPDF 13.82 13.82/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

21
GROT Aneta 1979-09-22 Z/3027/16

TAK

37 NumerPDF 12.91 12.79/16 RKS Łódź 2017

22
HRUZIK Patrycja 2000-01-13 Z/2913/15

TAK

750 NumerPDF 13.47/15 GKS Piast Gliwice 2017

23
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 Z/1667/14

TAK

426 NumerPDF 12.82 12.43/16 AZS UMCS Lublin III 2017

24
JAUERNIG Karolina 1999-02-26 Z/3187/15

TAK

116 NumerPDF 13.02 13.02/17 TS AKS Chorzów 2017

25
JELIŃSKA Karina 1999-09-13 Z/0555/15

TAK

333 NumerPDF 13.48 13.19/15 GKS Olimpia Grudziądz 2017

26
KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 Z/3170/11

TAK

784 NumerPDF 12.13 11.96/16 KS Podlasie Białystok 2017

27
KALEMBA Wiktoria 2000-03-27 Z/5727/15

TAK

562 NumerPDF 12.62/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

28
KATA Emilia 2002-04-04 Z/1176/15

TAK

18 NumerPDF 14.38/16 MKS Piast Lwówek Śląski 2017

29
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

14 NumerPDF 12.51/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

30
KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 Z/0712/11

TAK

410 NumerPDF 11.68 11.64/09 AZS UMCS Lublin 2017

31
KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 Z/1449/13

TAK

670 NumerPDF 12.53 12.53/17 KS AZS AWF Kraków II 2017

32
KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 Z/0791/11

TAK

777 NumerPDF 11.73/14 KS Podlasie Białystok 2017

33
KURZ Daria 1997-02-23 Z/0019/13

TAK

191 NumerPDF 11.98 11.98/17 AZS Łódź 2017

34
KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 Z/0362/15

TAK

11 NumerPDF 12.84 12.49/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

35
MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 Z/1865/16

TAK

29 NumerPDF 13.71 13.71/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

36
MAKOWSKA Paulina 1994-04-23 Z/2418/11

TAK

523 NumerPDF 12.87/15 MKL Toruń II 2017

37
MALUS Patrycja 1991-07-29 Z/4168/11

TAK

424 NumerPDF 12.32 12.05/14 AZS UMCS Lublin II 2017

38
MAŁANIAK Marta 2002-03-29 Z/0454/16

TAK

15 NumerPDF 13.73 13.73/17 MLKS Echo Twardogóra 2017

39
MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 Z/1473/14

TAK

778 NumerPDF 12.37 12.25/15 KS AZS AWF Wrocław II 2017

40
MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 Z/1155/17

TAK

72 NumerPDF 13.10 13.10/17 MKS-MOSM Bytom 2017

41
MICHALSKA Sandra 1999-04-04 Z/0544/15

TAK

391 NumerPDF 14.25 13.64/16 GKS Olimpia Grudziądz 2017

42
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

52 NumerPDF 12.17 12.17/17 MKS MOS Wrocław 2017

43
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

776 NumerPDF 12.50 12.50/17 KS Podlasie Białystok II 2017

44
MINGA Wiktoria 2000-03-08 Z/2230/17

TAK

788 NumerPDF 13.68 13.68/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

45
MITER Martyna 2002-09-09 Z/0413/16

TAK

51 NumerPDF 14.40 14.35/16 MKS Piast Lwówek Śląski 2017

46
MUDLAFF Agnieszka 2000-09-07 Z/2223/17

TAK

784 NumerPDF 13.86 13.86/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

47
NAPORA Alicja 2003-03-20 Z/1156/17

TAK

85 NumerPDF 13.27 13.27/17 MKS-MOSM Bytom 2017

48
NAWROCKA Marta 1998-05-28 Z/0788/14

TAK

180 NumerPDF 12.38 12.38/15 AZS Łódź 2017

49
OCHOCKA Ewa 1996-01-17 Z/0778/12

TAK

39 NumerPDF 11.76 11.76/17 KS AZS AWF Wrocław 2017

50
OGÓROWSKA Natalia 2001-02-22 Z/0891/15

TAK

22 NumerPDF 13.35 13.12/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

51
OLSZAK Karolina 1999-09-12 Z/4573/15

TAK

113 NumerPDF 13.06 12.79/14 TS AKS Chorzów 2017

52
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

239 NumerPDF 12.41 12.27/15 AZS-AWF Warszawa II 2017

53
PALUSZEK Anna 2000-08-22 Z/2802/15

TAK

422 NumerPDF 12.53 12.53/17 MKS MOS Wrocław 2017

54
PANEK Angelika 1989-04-20 Z/1324/13

TAK

152 NumerPDF 12.50 12.38/16 OŚ AZS Poznań 2017

55
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

416 NumerPDF 12.54 12.54/17 AZS UMCS Lublin III 2017

56
PISKORSKA Maria 1998-01-01 Z/1013/14

TAK

23 NumerPDF 13.62 13.62/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2017

57
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 Z/2191/11

TAK

880 NumerPDF 11.57 11.28/15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

58
PRZYSTARZ Magdalena 2001-07-09 Z/2501/15

TAK

55 NumerPDF 13.27 13.12/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

59
RYBAK Zuzanna 2003-07-09 Z/0047/16

TAK

465 NumerPDF 13.44 13.44/17 BKS Bydgoszcz 2017

60
SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 Z/1867/16

TAK

22 NumerPDF 13.62 13.26/16 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

61
SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 Z/3654/11

TAK

77 NumerPDF 11.94/12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

62
SITEK Justyna 2000-07-12 Z/0883/15

TAK

12 NumerPDF 12.47 12.15/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

63
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

516 NumerPDF 12.71 12.71/17 MKL Toruń 2017

64
SOBÓR Wiktoria 2001-04-02 Z/4532/15

TAK

769 NumerPDF 13.25 12.94/16 GKS Piast Gliwice 2017

65
STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 Z/4569/15

TAK

74 NumerPDF 11.89 11.89/17 MKS-MOSM Bytom 2017

66
STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 Z/1237/11

TAK

401 NumerPDF 12.10 11.64/12 KS AZS AWF Wrocław II 2017

67
STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 Z/0890/13

TAK

772 NumerPDF 12.60 12.60/17 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2017

68
SZOSTAK Agata 1999-01-10 Z/1817/16

TAK

599 NumerPDF 13.95 13.51/16 KKL Kielce 2017

69
SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 Z/1218/15

TAK

992 NumerPDF 12.92 12.80/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

70
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 Z/0536/15

TAK

133 NumerPDF 12.26 12.26/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

71
WOLAK Adrianna 1997-03-01 Z/1109/13

TAK

13 NumerPDF 12.39 12.39/17 KS AZS AWF Wrocław II 2017

72
WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 Z/0576/17

TAK

660 NumerPDF 12.85 12.72/16 KS AZS AWF Kraków II 2017

73
WRONKA Magdalena 1995-01-01 Z/0310/11

TAK

16 NumerPDF 11.78 11.78/16 KS Agros Zamość 2017

74
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

776 NumerPDF 12.68 12.68/17 KS AZS AWF Wrocław 2017

75
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

34 NumerPDF 12.86 12.86/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2017

76
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

TAK

997 NumerPDF 13.23 13.23/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

77
ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 Z/2975/11

TAK

184 NumerPDF 11.41 11.41/17 AZS Łódź 2017

78
ZAJĄC Anna 2001-08-31 Z/2696/15

TAK

31 NumerPDF 13.22 13.22/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2017

79
ŻYGADŁO Oliwia 2001-04-17 Z/3021/16

TAK

166 NumerPDF 13.08/16 CKS Budowlani Częstochowa 2017

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANEK Weronika 1999-07-10 Z/0650/15

TAK

1 NumerPDF 25.55/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

2
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

778 NumerPDF 24.86 24.86/17 KS Podlasie Białystok II 2017

3
BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 Z/3020/16

TAK

164 NumerPDF 26.17 26.17/17 CKS Budowlani Częstochowa 2017

4
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

210 NumerPDF 26.51 25.40/14 AZS-AWF Warszawa II 2017

5
BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 Z/2912/15

TAK

750 NumerPDF 26.06 25.61/16 GKS Piast Gliwice 2017

6
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

89 NumerPDF 26.97/16 KS Agros Zamość 2017

7
BIELEŃ Martyna 1996-06-16 Z/1404/12

TAK

345 NumerPDF 28.04 26.89/13 WKS Wawel Kraków II 2017

8
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

517 NumerPDF 29.71/16 MKL Toruń 2017

9
BRANDYK Agata 1992-10-07 Z/3238/11

TAK

109 NumerPDF 26.49/16 TS AKS Chorzów 2017

10
BRANDYK Iwona 1994-01-12 Z/3235/11

TAK

104 NumerPDF 26.91 26.33/10 TS AKS Chorzów 2017

11
BRENDEL Magdalena 2000-09-17 Z/3835/15

TAK

151 NumerPDF 25.34 25.00/16 CKS Budowlani Częstochowa 2017

12
BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 Z/3063/11

TAK

212 NumerPDF 25.53 25.50/15 AZS-AWF Warszawa II 2017

13
CAFFREY Natalia 2002-08-30 Z/0115/16

TAK

353 NumerPDF 28.40 28.40/17 WKS Wawel Kraków II 2017

14
CHOJKA Weronika 1997-06-19 Z/1561/13

TAK

775 NumerPDF 25.61 24.74/15 KS AZS AWF Wrocław II 2017

15
CIBA Kamila 1995-03-29 Z/3200/11

TAK

150 NumerPDF 24.65 24.17/16 OŚ AZS Poznań 2017

16
DROZD Wiktoria 2001-07-16 Z/6101/15

TAK

430 NumerPDF 24.96 24.96/17 AZS UMCS Lublin II 2017

17
DRZEWIECKA Monika 1997-06-01 Z/0863/13

TAK

757 NumerPDF 26.10 25.71/16 GKS Piast Gliwice 2017

18
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

425 NumerPDF 25.82/16 AZS UMCS Lublin III 2017

19
ELWART Wiktoria 2000-02-14 Z/5034/15

TAK

510 NumerPDF 28.03 27.33/16 MKL Toruń II 2017

20
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

200 NumerPDF 25.10 24.97/16 AZS Łódź 2017

21
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

86 NumerPDF 23.74 23.53/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

22
GĄSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 Z/2663/11

TAK

665 NumerPDF 25.74 25.34/16 WKS Śląsk Wrocław 2017

23
GŁUPCZYK Karolina 1998-05-28 Z/1232/14

TAK

24 NumerPDF 26.69 26.39/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

24
GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 Z/1747/11

TAK

101 NumerPDF 24.50/11 TS AKS Chorzów 2017

25
GROT Aneta 1979-09-22 Z/3027/16

TAK

37 NumerPDF 25.86 25.74/16 RKS Łódź 2017

26
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 Z/1667/14

TAK

426 NumerPDF 26.18 25.92/16 AZS UMCS Lublin III 2017

27
KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 Z/3170/11

TAK

784 NumerPDF 25.41 24.62/15 KS Podlasie Białystok 2017

28
KALEMBA Wiktoria 2000-03-27 Z/5727/15

TAK

562 NumerPDF 26.31/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

29
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

672 NumerPDF 24.91 24.91/17 KS AZS AWF Kraków 2017

30
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

14 NumerPDF 26.38 25.98/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

31
KOCHANOWSKA Katarzyna 1997-08-16 Z/0846/13

TAK

880 NumerPDF 27.25/16 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2017

32
KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 Z/0712/11

TAK

410 NumerPDF 23.69 23.69/17 AZS UMCS Lublin 2017

33
KONKEL Dominika 2002-01-25 Z/2211/16

TAK

780 NumerPDF 27.83 27.83/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

34
KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 Z/1228/14

TAK

46 NumerPDF 26.29 25.43/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

35
KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 Z/1449/13

TAK

670 NumerPDF 25.78 25.72/14 KS AZS AWF Kraków II 2017

36
KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 Z/0791/11

TAK

777 NumerPDF 24.15/13 KS Podlasie Białystok 2017

37
KURZ Daria 1997-02-23 Z/0019/13

TAK

191 NumerPDF 25.59 25.19/16 AZS Łódź 2017

38
LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 Z/3750/11

TAK

770 NumerPDF 24.27/11 KS AZS AWF Wrocław 2017

39
LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 Z/1295/11

TAK

771 NumerPDF 24.77 24.45/13 KS AZS AWF Wrocław II 2017

40
LIPKOWSKA Klaudia 2001-03-04 Z/1887/17

TAK

63 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2017

41
ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 Z/1790/16

TAK

56 NumerPDF 29.56 29.09/16 UKS Gimpel Nowy Targ 2017

42
ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 Z/0304/15

TAK

781 NumerPDF 24.52 24.52/17 KS Podlasie Białystok 2017

43
MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 Z/1865/16

TAK

29 NumerPDF 28.98 28.98/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

44
MAKOWSKA Paulina 1994-04-23 Z/2418/11

TAK

523 NumerPDF 26.07/15 MKL Toruń II 2017

45
MALUS Patrycja 1991-07-29 Z/4168/11

TAK

424 NumerPDF 26.02 24.99/15 AZS UMCS Lublin II 2017

46
MAŁANIAK Marta 2002-03-29 Z/0454/16

TAK

15 NumerPDF 27.97 27.97/17 MLKS Echo Twardogóra 2017

47
MAREK Julia 2001-06-18 Z/4405/15

TAK

9 NumerPDF 27.08 27.08/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

48
MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 Z/4521/15

TAK

776 NumerPDF 25.89 25.89/17 KS Podlasie Białystok II 2017

49
MICHALSKA Sandra 1999-04-04 Z/0544/15

TAK

391 NumerPDF 28.92 27.79/16 GKS Olimpia Grudziądz 2017

50
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

52 NumerPDF 25.12 25.12/17 MKS MOS Wrocław 2017

51
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

776 NumerPDF 25.87 25.87/17 KS Podlasie Białystok II 2017

52
MITER Martyna 2002-09-09 Z/0413/16

TAK

51 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2017

53
MUC Julia 2001-01-31 Z/2771/15

TAK

70 NumerPDF 26.41 26.41/17 MKS-MOSM Bytom 2017

54
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

250 NumerPDF 24.26 24.17/15 AZS-AWF Warszawa 2017

55
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

239 NumerPDF 25.88 25.05/15 AZS-AWF Warszawa II 2017

56
PALUSZEK Anna 2000-08-22 Z/2802/15

TAK

422 NumerPDF 26.54 26.54/17 MKS MOS Wrocław 2017

57
PANEK Angelika 1989-04-20 Z/1324/13

TAK

152 NumerPDF 26.43 25.66/16 OŚ AZS Poznań 2017

58
PARTYKA Alicja 2001-12-18 Z/5100/15

TAK

463 NumerPDF 27.24 27.24/17 BKS Bydgoszcz 2017

59
PISKORSKA Maria 1998-01-01 Z/1013/14

TAK

23 NumerPDF 28.31 28.24/15 KS Cracovia 1906 Kraków 2017

60
PRZYSTARZ Magdalena 2001-07-09 Z/2501/15

TAK

55 NumerPDF 27.38 27.38/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

61
PTAK Ewelina 1987-03-20 Z/1693/11

TAK

645 NumerPDF 24.23 23.07/09 WKS Śląsk Wrocław 2017

62
PYŚ Karolina 1993-05-14 Z/1088/11

TAK

46 NumerPDF 25.50 25.50/17 KS Agros Zamość 2017

63
ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 Z/1456/14

TAK

426 NumerPDF 26.52 26.39/16 AZS UMCS Lublin II 2017

64
SICIARZ Klaudia 1998-03-15 Z/0137/14

TAK

678 NumerPDF 23.67 23.67/17 KS AZS AWF Kraków 2017

65
SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 Z/1867/16

TAK

22 NumerPDF 27.84/16 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

66
SITEK Justyna 2000-07-12 Z/0883/15

TAK

12 NumerPDF 25.24/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

67
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

516 NumerPDF 26.82 26.82/17 MKL Toruń 2017

68
SOSNOWSKA Izabela 1992-09-18 Z/1853/11

TAK

153 NumerPDF 26.70 25.73/16 CKS Budowlani Częstochowa 2017

69
STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 Z/4569/15

TAK

74 NumerPDF 24.31 24.31/17 MKS-MOSM Bytom 2017

70
STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 Z/1237/11

TAK

401 NumerPDF 24.66 23.73/12 KS AZS AWF Wrocław II 2017

71
STĘPIEŃ Karolina 1999-12-15 Z/0546/15

TAK

306 NumerPDF 27.52/15 GKS Olimpia Grudziądz 2017

72
STROJNA Julia 1999-09-03 Z/0548/15

TAK

22 NumerPDF 27.76 26.92/16 GKS Olimpia Grudziądz 2017

73
SWOBODA Pauline 1999-10-13 Z/2367/17

TAK

87 NumerPDF 26.20 26.20/17 MKS-MOSM Bytom 2017

74
SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 Z/2914/15

TAK

753 NumerPDF 27.77 25.79/15 GKS Piast Gliwice 2017

75
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

458 NumerPDF 26.06 26.06/17 BKS Bydgoszcz 2017

76
SZOSTAK Agata 1999-01-10 Z/1817/16

TAK

599 NumerPDF 28.24/16 KKL Kielce 2017

77
SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 Z/1218/15

TAK

992 NumerPDF 26.21 26.21/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

78
WLEKLIŃSKA Dagna 1988-12-11 Z/2411/11

TAK

524 NumerPDF 26.46 25.46/08 MKL Toruń 2017

79
WOŁEK Julia 2000-09-05 Z/2271/16

TAK

22 NumerPDF 29.39 29.39/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2017

80
WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 Z/0576/17

TAK

660 NumerPDF 26.54 26.54/17 KS AZS AWF Kraków II 2017

81
WRONKA Magdalena 1995-01-01 Z/0310/11

TAK

16 NumerPDF 24.36 23.99/15 KS Agros Zamość 2017

82
WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 Z/1165/12

TAK

12 NumerPDF 23.76/14 KS AZS AWF Wrocław 2017

83
WYBRANIEC Diana 1993-01-22 Z/4191/11

TAK

250 NumerPDF 26.49 25.54/13 AZS UMCS Lublin III 2017

84
WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 Z/0658/11

TAK

153 NumerPDF 24.05 23.64/16 OŚ AZS Poznań 2017

85
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

TAK

997 NumerPDF 26.31 26.31/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

86
ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 Z/2975/11

TAK

184 NumerPDF 23.45 23.45/17 AZS Łódź 2017

87
ZAJĄC Anna 2001-08-31 Z/2696/15

TAK

31 NumerPDF 27.69 27.69/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2017

88
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

52 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 Z/2534/11

TAK

218 NumerPDF 54.67/15 AZS-AWF Warszawa 2017

2
BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 Z/3020/16

TAK

164 NumerPDF 59.69 59.69/17 CKS Budowlani Częstochowa 2017

3
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

210 NumerPDF 57.85 54.78/14 AZS-AWF Warszawa II 2017

4
BATKO Agata 2000-02-22 Z/0885/15

TAK

17 NumerPDF 58.50/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

5
BAUMGART Iga 1989-04-11 Z/3124/11

TAK

467 NumerPDF 52.41 52.02/15 BKS Bydgoszcz 2017

6
BIAŁEK Joanna 2001-05-18 Z/2794/15

TAK

349 NumerPDF WKS Wawel Kraków II 2017

7
BRANDYK Iwona 1994-01-12 Z/3235/11

TAK

104 NumerPDF 61.27 59.86/10 TS AKS Chorzów 2017

8
BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 Z/3063/11

TAK

212 NumerPDF 60.28 56.96/15 AZS-AWF Warszawa II 2017

9
CURYŁO Małgorzata 1994-01-13 Z/1163/11

TAK

767 NumerPDF 53.47 53.25/15 KS AZS AWF Wrocław 2017

10
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

TAK

522 NumerPDF 58.81 58.81/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

11
DROZD Wiktoria 2001-07-16 Z/6101/15

TAK

430 NumerPDF AZS UMCS Lublin II 2017

12
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

425 NumerPDF 58.70/16 AZS UMCS Lublin III 2017

13
DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 Z/0264/14

TAK

599 NumerPDF 61.62 58.46/16 KKL Kielce 2017

14
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

TAK

346 NumerPDF 62.43/15 WKS Wawel Kraków II 2017

15
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

462 NumerPDF 57.04 57.04/17 BKS Bydgoszcz 2017

16
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

TAK

676 NumerPDF 52.45 52.45/17 KS AZS AWF Kraków 2017

17
GORA Eliza 2000-08-26 Z/3256/15

TAK

513 NumerPDF 59.46 59.46/17 MKS MOS Wrocław 2017

18
GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 Z/1747/11

TAK

101 NumerPDF 52.95/12 TS AKS Chorzów 2017

19
GÓRKA Magdalena 1997-12-28 Z/1046/13

TAK

777 NumerPDF 58.67/16 KS AZS AWF Wrocław II 2017

20
GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 Z/0856/12

TAK

252 NumerPDF 57.14 56.43/16 AZS-AWF Warszawa II 2017

21
JACNIAK Ewa 1990-11-27 Z/3034/11

TAK

172 NumerPDF 55.08/14 AZS UMCS Lublin 2017

22
JAUERNIG Karolina 1999-02-26 Z/3187/15

TAK

116 NumerPDF 62.90/16 TS AKS Chorzów 2017

23
JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 Z/4322/11

TAK

222 NumerPDF 53.08/14 AZS-AWF Warszawa 2017

24
JUREK Martyna 1999-02-13 Z/1862/16

TAK

25 NumerPDF 65.00 65.00/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

25
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

769 NumerPDF 53.28 53.28/17 KS AZS AWF Wrocław 2017

26
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

672 NumerPDF 53.64 53.64/17 KS AZS AWF Kraków 2017

27
KAZEK Ilona 1989-11-16 Z/2405/15

TAK

21 NumerPDF 62.56 62.29/16 KS Cracovia 1906 Kraków 2017

28
KNULL Marta 1993-08-02 Z/3921/11

TAK

42 NumerPDF 56.60 56.38/12 KS AZS AWF Wrocław II 2017

29
KOCHANOWSKA Katarzyna 1997-08-16 Z/0846/13

TAK

880 NumerPDF 61.68 59.58/15 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2017

30
KOŁODZIEJ Aneta 1999-02-26 Z/1869/16

TAK

347 NumerPDF 69.37/16 WKS Wawel Kraków II 2017

31
KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 Z/1166/15

TAK

71 NumerPDF 63.56 62.37/16 MKS Piast Lwówek Śląski 2017

32
KONKEL Dominika 2002-01-25 Z/2211/16

TAK

780 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

33
KORCZUK Natalia 1998-10-15 Z/1634/14

TAK

525 NumerPDF 58.43 58.43/17 MKS MOS Wrocław 2017

34
KORZUCH Julia 1995-12-27 Z/0727/12

TAK

64 NumerPDF 56.00 55.79/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

35
KOSZ Monika 1994-06-10 Z/1016/11

TAK

437 NumerPDF 59.41 58.33/15 AZS UMCS Lublin III 2017

36
KOWALSKA Michalina 1997-10-24 Z/0503/13

TAK

29 NumerPDF 58.54/15 GKS Olimpia Grudziądz 2017

37
KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 Z/1228/14

TAK

46 NumerPDF 59.29 57.52/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

38
KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 Z/4043/11

TAK

761 NumerPDF 60.34/11 GKS Piast Gliwice 2017

39
KUJAWA Mirela 1989-07-04 Z/3357/11

TAK

70 NumerPDF 56.32/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

40
KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 Z/3859/11

TAK

354 NumerPDF 61.64 61.07/16 WKS Wawel Kraków 2017

41
LEWANDOWSKA Aleksandra 2001-08-25 Z/5717/15

TAK

503 NumerPDF 61.37 61.37/17 MKL Toruń II 2017

42
LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 Z/1295/11

TAK

771 NumerPDF 55.82 55.63/16 KS AZS AWF Wrocław II 2017

43
ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 Z/2788/15

TAK

83 NumerPDF 58.85 58.85/17 MKS-MOSM Bytom 2017

44
ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 Z/0304/15

TAK

781 NumerPDF 54.80 54.15/16 KS Podlasie Białystok 2017

45
MALINOWSKA Marta 1999-07-29 Z/4448/15

TAK

195 NumerPDF 60.13 58.98/15 KS Agros Zamość 2017

46
MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 Z/0636/14

TAK

343 NumerPDF 55.50 55.04/16 WKS Wawel Kraków 2017

47
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

776 NumerPDF 55.97 54.16/15 KS Podlasie Białystok 2017

48
MRÓZ Katarzyna Weronika 1998-10-28 Z/4449/15

TAK

426 NumerPDF 61.51 60.96/16 KS Agros Zamość 2017

49
MŚCISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

33 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2017

50
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

250 NumerPDF 53.02 53.02/17 AZS-AWF Warszawa 2017

51
NOWAK Wiktoria 2001-08-23 Z/2772/15

TAK

74 NumerPDF 62.46 62.46/17 MKS-MOSM Bytom 2017

52
OLSZAŃSKA Oliwia 2002-01-14 Z/0455/16

TAK

50 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

53
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

767 NumerPDF 54.68 52.91/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

54
PTAK Ewelina 1987-03-20 Z/1693/11

TAK

645 NumerPDF 52.45 52.24/16 WKS Śląsk Wrocław 2017

55
PYŚ Karolina 1993-05-14 Z/1088/11

TAK

46 NumerPDF 57.87/11 KS Agros Zamość 2017

56
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

62 NumerPDF 59.77/16 MKS MOS Wrocław 2017

57
ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 Z/1456/14

TAK

426 NumerPDF 59.54 58.57/15 AZS UMCS Lublin II 2017

58
SABAT Anna 1993-11-09 Z/0598/11

TAK

519 NumerPDF 55.77 54.70/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

59
SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 Z/0900/15

TAK

328 NumerPDF 58.66 58.66/17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

60
SOBEK Magdalena 1994-07-18 Z/4468/11

TAK

52 NumerPDF 55.72 55.72/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

61
SOSNOWSKA Izabela 1992-09-18 Z/1853/11

TAK

153 NumerPDF 58.55 56.68/12 CKS Budowlani Częstochowa 2017

62
STĘPIEŃ Karolina 1999-12-15 Z/0546/15

TAK

306 NumerPDF 62.02/15 GKS Olimpia Grudziądz 2017

63
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

521 NumerPDF 60.18/15 CWKS Resovia Rzeszów 2017

64
SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 Z/2914/15

TAK

753 NumerPDF 59.34 58.99/16 GKS Piast Gliwice 2017

65
SZCZEŚNIAK Angelika 1997-05-07 Z/0172/13

TAK

769 NumerPDF 61.37/14 GKS Piast Gliwice 2017

66
SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 Z/2546/15

TAK

991 NumerPDF 64.84 61.36/15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

67
ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 Z/0843/12

TAK

342 NumerPDF 61.51 60.27/16 WKS Wawel Kraków 2017

68
TCHORZEWSKA Karolina 1993-10-09 Z/3028/11

TAK

415 NumerPDF 57.37 56.65/16 AZS UMCS Lublin 2017

69
TUCKA Dominika 2001-02-06 Z/0903/15

TAK

68 NumerPDF 61.88 60.97/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

70
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

76 NumerPDF 59.99 59.99/17 MKS-MOSM Bytom 2017

71
UŁAMEK Urszula 2000-04-29 Z/3899/15

TAK

155 NumerPDF 60.59/16 CKS Budowlani Częstochowa 2017

72
WOŁEK Julia 2000-09-05 Z/2271/16

TAK

22 NumerPDF 65.04 65.04/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2017

73
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

34 NumerPDF 58.60 58.60/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2017

74
WYBRANIEC Diana 1993-01-22 Z/4191/11

TAK

250 NumerPDF 60.81 57.05/14 AZS UMCS Lublin III 2017

75
WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 Z/0658/11

TAK

153 NumerPDF 52.75 51.31/15 OŚ AZS Poznań 2017

76
ZABOROWSKA Sonia 1994-11-03 Z/3224/11

TAK

661 NumerPDF 59.33 56.68/12 KS AZS AWF Kraków II 2017

77
ŻUREK Klaudia 1991-09-22 Z/0366/11

TAK

664 NumerPDF 54.89/16 KS AZS AWF Kraków 2017

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BATKO Agata 2000-02-22 Z/0885/15

TAK

17 NumerPDF 2:20.74 2:14.45/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

2
BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 Z/0090/11

TAK

664 NumerPDF 2:02.84/13 KS AZS AWF Kraków 2017

3
BUL Julia 1999-10-06 Z/0500/15

TAK

764 NumerPDF 2:28.41 2:22.48/15 GKS Piast Gliwice 2017

4
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

662 NumerPDF 2:10.17 2:10.17/17 KS AZS AWF Kraków II 2017

5
CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 Z/1216/14

TAK

777 NumerPDF 2:16.28 2:15.38/15 KS Podlasie Białystok II 2017

6
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

TAK

522 NumerPDF 2:19.49 2:19.49/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

7
DOMINIAK Sara 1993-01-25 Z/1523/11

TAK

25 NumerPDF 2:12.09 2:10.43/15 RKS Łódź 2017

8
DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 Z/0264/14

TAK

599 NumerPDF 2:17.54/16 KKL Kielce 2017

9
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

TAK

346 NumerPDF 2:21.24 2:21.24/17 WKS Wawel Kraków II 2017

10
GALANT Martyna 1995-01-26 Z/0939/12

TAK

152 NumerPDF 2:04.92 2:04.59/15 OŚ AZS Poznań 2017

11
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

101 NumerPDF 2:18.23/16 TS AKS Chorzów 2017

12
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

664 NumerPDF 2:18.55 2:14.24/15 KS AZS AWF Kraków II 2017

13
GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 Z/2919/15

TAK

425 NumerPDF 2:21.04 2:21.04/17 AZS UMCS Lublin III 2017

14
HRUBY Anna 1998-03-31 Z/3536/15

TAK

28 NumerPDF 2:21.39/16 KS Cracovia 1906 Kraków 2017

15
JACNIAK Ewa 1990-11-27 Z/3034/11

TAK

172 NumerPDF 2:03.85/15 AZS UMCS Lublin 2017

16
JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 Z/4322/11

TAK

222 NumerPDF 2:00.77 1:57.37/16 AZS-AWF Warszawa 2017

17
JUNIEWICZ Natalia 2001-06-07 Z/0890/15

TAK

7 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

18
KIRSZ Ewelina 2000-02-11 Z/0452/15

TAK

41 NumerPDF 2:19.72 2:19.29/16 GKS Olimpia Grudziądz 2017

19
KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 Z/2776/15

TAK

74 NumerPDF 2:16.32 2:16.32/17 MKS-MOSM Bytom 2017

20
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

228 NumerPDF 2:11.30 2:11.30/17 AZS-AWF Warszawa II 2017

21
KOŁODZIEJ Aneta 1999-02-26 Z/1869/16

TAK

347 NumerPDF 2:45.39 2:28.93/16 WKS Wawel Kraków II 2017

22
KÖNIGSMAN Edyta 2002-02-02 Z/1175/15

TAK

72 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2017

23
KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 Z/1166/15

TAK

71 NumerPDF 2:22.23 2:21.36/16 MKS Piast Lwówek Śląski 2017

24
KOSZ Monika 1994-06-10 Z/1016/11

TAK

437 NumerPDF 2:11.14 2:10.04/15 AZS UMCS Lublin III 2017

25
KOWALSKA Michalina 1997-10-24 Z/0503/13

TAK

29 NumerPDF 2:14.46/15 GKS Olimpia Grudziądz 2017

26
KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 Z/2390/15

TAK

63 NumerPDF 2:17.22 2:17.22/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

27
KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 Z/4043/11

TAK

761 NumerPDF 2:09.63/13 GKS Piast Gliwice 2017

28
KROT Izabela 1997-04-02 Z/0442/13

TAK

162 NumerPDF 2:16.83 2:15.71/16 OŚ AZS Poznań 2017

29
KWAPISZ Karolina 2000-11-25 Z/2939/15

TAK

342 NumerPDF 2:32.43 2:26.26/16 WKS Wawel Kraków II 2017

30
LEWANDOWSKA Aleksandra 2001-08-25 Z/5717/15

TAK

503 NumerPDF 2:25.12 2:25.12/17 MKL Toruń II 2017

31
LEWANDOWSKA Julia 2002-12-10 Z/3411/16

TAK

455 NumerPDF 2:40.48 2:40.48/17 BKS Bydgoszcz 2017

32
ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 Z/2788/15

TAK

83 NumerPDF 2:14.06 2:14.06/17 MKS-MOSM Bytom 2017

33
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

993 NumerPDF 2:17.77/15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

34
MEGGER Eliza 1999-08-28 Z/0543/15

TAK

47 NumerPDF 2:12.37 2:12.37/17 GKS Olimpia Grudziądz 2017

35
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

776 NumerPDF 2:05.06 2:02.36/14 KS Podlasie Białystok 2017

36
MŚCISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

33 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2017

37
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

58 NumerPDF 2:21.58 2:21.58/17 MKS MOS Wrocław 2017

38
PYKA Milena 2000-02-27 Z/2532/15

TAK

79 NumerPDF 2:14.39 2:14.39/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

39
RYPEL Joanna 1999-04-12 Z/1548/16

TAK

58 NumerPDF 2:39.69/16 UKS Gimpel Nowy Targ 2017

40
SABAT Anna 1993-11-09 Z/0598/11

TAK

519 NumerPDF 2:05.28 2:03.36/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

41
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

211 NumerPDF 2:07.52 2:05.90/15 AZS-AWF Warszawa 2017

42
SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 Z/5072/15

TAK

424 NumerPDF 2:19.33 2:19.33/17 AZS UMCS Lublin II 2017

43
SITEK Monika 1997-12-27 Z/0764/13

TAK

168 NumerPDF 2:17.27 2:17.27/17 CKS Budowlani Częstochowa 2017

44
SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 Z/0900/15

TAK

328 NumerPDF 2:13.62 2:13.62/17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

45
SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 Z/0814/13

TAK

780 NumerPDF 2:11.93 2:09.40/15 KS Podlasie Białystok II 2017

46
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

118 NumerPDF 2:26.19/16 TS AKS Chorzów 2017

47
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

521 NumerPDF 2:24.95 2:14.95/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

48
SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 Z/4671/15

TAK

104 NumerPDF 2:22.28 2:16.09/16 TS AKS Chorzów 2017

49
ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 Z/0843/12

TAK

342 NumerPDF 2:19.23 2:16.09/16 WKS Wawel Kraków 2017

50
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

414 NumerPDF AZS UMCS Lublin III 2017

51
TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 Z/0501/15

TAK

990 NumerPDF 2:26.80/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

52
TERCJAK Zofia 1999-08-17 Z/0502/15

TAK

999 NumerPDF 2:21.28 2:15.31/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

53
TRACZ Maria 2002-07-08 Z/0140/17

TAK

11 NumerPDF 2:28.96 2:28.96/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2017

54
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

76 NumerPDF 2:16.95 2:16.95/17 MKS-MOSM Bytom 2017

55
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

224 NumerPDF 2:07.28 2:04.35/15 AZS-AWF Warszawa 2017

56
ZAJĄC Justyna 2000-05-04 Z/2375/15

TAK

29 NumerPDF 2:24.38 2:23.73/16 KS Cracovia 1906 Kraków 2017

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRACHUCY Weronika 1999-03-31 Z/2370/15

TAK

15 NumerPDF 5:06.44 5:06.44/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

2
BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 Z/0090/11

TAK

664 NumerPDF 4:19.67 4:08.79/14 KS AZS AWF Kraków 2017

3
BRZĘK Paulina 1999-03-02 Z/1866/16

TAK

27 NumerPDF 5:03.55 5:03.20/16 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

4
BUL Julia 1999-10-06 Z/0500/15

TAK

764 NumerPDF 5:00.39/16 GKS Piast Gliwice 2017

5
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

662 NumerPDF 4:45.75 4:35.41/16 KS AZS AWF Kraków II 2017

6
CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 Z/1216/14

TAK

777 NumerPDF 4:39.49/15 KS Podlasie Białystok II 2017

7
DOMINIAK Sara 1993-01-25 Z/1523/11

TAK

25 NumerPDF 4:35.42/15 RKS Łódź 2017

8
ENGELMANN Weronika 2001-06-08 Z/2896/15

TAK

73 NumerPDF 4:46.26 4:46.26/17 MKS-MOSM Bytom 2017

9
FILIPOWSKA Agnieszka 1997-11-14 Z/0187/13

TAK

65 NumerPDF 4:25.77/15 RKS Łódź 2017

10
GALANT Martyna 1995-01-26 Z/0939/12

TAK

152 NumerPDF 4:08.81 4:08.81/17 OŚ AZS Poznań 2017

11
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

101 NumerPDF 4:47.63 4:47.63/17 TS AKS Chorzów 2017

12
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

664 NumerPDF 4:41.26/16 KS AZS AWF Kraków II 2017

13
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

240 NumerPDF 4:24.30 4:24.30/17 AZS-AWF Warszawa II 2017

14
HRUBY Anna 1998-03-31 Z/3536/15

TAK

28 NumerPDF 5:11.66/16 KS Cracovia 1906 Kraków 2017

15
KARGOL Katarzyna 1996-02-23 Z/0701/12

TAK

48 NumerPDF 4:48.77 4:43.28/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

16
KIRSZ Ewelina 2000-02-11 Z/0452/15

TAK

41 NumerPDF 4:52.93/16 GKS Olimpia Grudziądz 2017

17
KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 Z/2776/15

TAK

74 NumerPDF 4:33.48 4:33.48/17 MKS-MOSM Bytom 2017

18
KOŁACKA Małgorzata 1993-12-21 Z/0657/11

TAK

163 NumerPDF 4:51.13 4:34.72/15 OŚ AZS Poznań 2017

19
KOWAL Matylda 1989-01-11 Z/0093/11

TAK

501 NumerPDF 4:16.67/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

20
KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 Z/2390/15

TAK

63 NumerPDF 4:50.12 4:50.12/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

21
KROT Izabela 1997-04-02 Z/0442/13

TAK

162 NumerPDF 4:48.74 4:47.83/15 OŚ AZS Poznań 2017

22
KUSZ Magdalena 2000-06-15 Z/1447/15

TAK

518 NumerPDF 4:58.07 4:54.87/16 MKS MOS Wrocław 2017

23
KWAPISZ Karolina 2000-11-25 Z/2939/15

TAK

342 NumerPDF 5:22.31 4:55.99/16 WKS Wawel Kraków II 2017

24
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

993 NumerPDF 5:09.38 4:47.60/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

25
MEGGER Eliza 1999-08-28 Z/0543/15

TAK

47 NumerPDF 4:24.94 4:24.94/17 GKS Olimpia Grudziądz 2017

26
MELOCH Arleta 1979-08-17 Z/0770/11

TAK

35 NumerPDF 4:26.39/01 GKS Olimpia Grudziądz 2017

27
MICHALIK Edyta 1995-12-07 Z/0195/14

TAK

53 NumerPDF 5:31.32 5:20.13/13 UKS Gimpel Nowy Targ 2017

28
MICHALIK Patrycja 2000-07-23 Z/2769/15

TAK

75 NumerPDF 4:45.84/16 MKS-MOSM Bytom 2017

29
PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 Z/0706/14

TAK

412 NumerPDF 4:48.24 4:40.01/16 AZS UMCS Lublin III 2017

30
PYKA Milena 2000-02-27 Z/2532/15

TAK

79 NumerPDF 4:39.22 4:39.22/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

31
ROSOCHACKA Dorota 2001-08-13 Z/0546/17

TAK

29 NumerPDF 5:35.94 5:35.94/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2017

32
RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

781 NumerPDF 4:33.57/16 KS Podlasie Białystok 2017

33
SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 Z/5072/15

TAK

424 NumerPDF 5:00.31 5:00.31/17 AZS UMCS Lublin II 2017

34
SITEK Monika 1997-12-27 Z/0764/13

TAK

168 NumerPDF 5:07.65/14 CKS Budowlani Częstochowa 2017

35
SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 Z/0814/13

TAK

780 NumerPDF 4:36.10 4:30.96/16 KS Podlasie Białystok II 2017

36
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

118 NumerPDF 5:00.79 5:00.79/17 TS AKS Chorzów 2017

37
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

TAK

40 NumerPDF 5:07.32 5:07.32/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2017

38
SZMIT Joanna 1994-04-24 Z/0615/11

TAK

164 NumerPDF 5:05.65 4:38.67/16 KS Agros Zamość 2017

39
SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 Z/0143/14

TAK

500 NumerPDF 4:36.26 4:36.26/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

40
SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 Z/4671/15

TAK

104 NumerPDF 4:54.98 4:54.98/17 TS AKS Chorzów 2017

41
TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 Z/0501/15

TAK

990 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

42
TERCJAK Zofia 1999-08-17 Z/0502/15

TAK

999 NumerPDF 4:44.73/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

43
TRACZ Maria 2002-07-08 Z/0140/17

TAK

11 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2017

44
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

224 NumerPDF 4:26.69/16 AZS-AWF Warszawa 2017

45
ZYCH Magdalena 1998-10-01 Z/0656/14

TAK

418 NumerPDF 4:50.04 4:50.04/17 AZS UMCS Lublin III 2017

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 Z/1329/11

TAK

578 NumerPDF 16:46.31/16 MKL Toruń 2017

2
BYRSKA Sylwia 1995-03-28 Z/1342/14

TAK

344 NumerPDF 18:44.92 18:39.00/15 WKS Wawel Kraków 2017

3
DELEWSKA Dalia 1986-10-04 Z/1010/12

TAK

92 NumerPDF 18:36.21 18:31.42/15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

4
FILIPOWSKA Agnieszka 1997-11-14 Z/0187/13

TAK

65 NumerPDF 18:06.01/15 RKS Łódź 2017

5
GOLEC Paulina 1981-06-13 Z/1675/14

TAK

673 NumerPDF 17:44.72/15 KS AZS AWF Kraków II 2017

6
GORTEL-MACIUK Agnieszka 1977-03-20 Z/3236/11

TAK

112 NumerPDF 16:25.88/11 TS AKS Chorzów 2017

7
KACZMAREK Aleksandra 1998-07-27 Z/3207/15

TAK

511 NumerPDF 18:57.81/16 MKS MOS Wrocław 2017

8
ŁUKIJANIUK Marta 1996-09-07 Z/0916/12

TAK

645 NumerPDF 17:33.38/15 WKS Śląsk Wrocław 2017

9
MACH Angelika 1991-09-07 Z/2650/11

TAK

414 NumerPDF 16:33.60/15 AZS UMCS Lublin 2017

10
MELOCH Arleta 1979-08-17 Z/0770/11

TAK

35 NumerPDF 17:18.38/04 GKS Olimpia Grudziądz 2017

11
MICHALIK Edyta 1995-12-07 Z/0195/14

TAK

53 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2017

12
MIERZEJEWSKA Agnieszka 1985-10-22 Z/3845/11

TAK

63 NumerPDF 15:50.33/11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

13
OCHAL KALENDAROVA Olga 1985-07-15 Z/0140/13

TAK

999 NumerPDF 16:34.63/13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

14
PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 Z/0795/11

TAK

778 NumerPDF 16:57.00/15 KS Podlasie Białystok 2017

15
PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 Z/0211/11

TAK

415 NumerPDF 17:14.54/16 AZS UMCS Lublin 2017

16
SŁAWIK Maria 1989-04-09 Z/0092/11

TAK

661 NumerPDF 17:02.05/15 KS AZS AWF Kraków II 2017

17
SOJDA Mariola 1982-05-30 Z/0524/14

TAK

149 NumerPDF 18:17.90 17:01.40/06 CKS Budowlani Częstochowa 2017

18
SZMIT Joanna 1994-04-24 Z/0615/11

TAK

164 NumerPDF 17:33.25/16 KS Agros Zamość 2017

19
SZYSZKA Anna 1990-02-14 Z/5043/11

TAK

995 NumerPDF 16:55.73/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

 
10000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 Z/1329/11

TAK

578 NumerPDF 34:32.65 34:32.65/17 MKL Toruń 2017

2
BYRSKA Sylwia 1995-03-28 Z/1342/14

TAK

344 NumerPDF 38:40.82 38:40.82/17 WKS Wawel Kraków 2017

3
GORTEL-MACIUK Agnieszka 1977-03-20 Z/3236/11

TAK

112 NumerPDF 34:41.18/10 TS AKS Chorzów 2017

4
MACH Angelika 1991-09-07 Z/2650/11

TAK

414 NumerPDF 34:23.43 34:23.43/17 AZS UMCS Lublin 2017

5
PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 Z/0211/11

TAK

415 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2017

6
RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

781 NumerPDF 33:07.28 33:07.28/17 KS Podlasie Białystok 2017

7
ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 Z/1854/11

TAK

155 NumerPDF 35:45.93 35:45.93/17 CKS Budowlani Częstochowa 2017

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 Z/1436/13

TAK

778 NumerPDF 1.62 1.65/16 KS Podlasie Białystok II 2017

2
BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 Z/1445/12

TAK

779 NumerPDF 1.66 1.66/14 KS Podlasie Białystok II 2017

3
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

413 NumerPDF 1.55 1.55/16 AZS UMCS Lublin III 2017

4
GARDZIELEWSKA Urszula 1988-07-21 Z/3822/11

TAK

654 NumerPDF 1.83 1.89/12 KS AZS AWF Wrocław 2017

5
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

60 NumerPDF 1.55 1.55/17 MKL Toruń II 2017

6
KASPRZYCKA-PYRA Justyna 1987-08-20 Z/3812/11

TAK

768 NumerPDF 1.99/14 KS AZS AWF Wrocław II 2017

7
KÖNIGSMAN Edyta 2002-02-02 Z/1175/15

TAK

72 NumerPDF 1.45 1.45/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2017

8
KONIOR Justyna 1995-11-23 Z/0842/11

TAK

676 NumerPDF 1.75 1.80/15 KS AZS AWF Kraków 2017

9
LIĆWINKO Kamila 1986-03-22 Z/0793/11

TAK

775 NumerPDF 1.96 1.99/13 KS Podlasie Białystok 2017

10
LIS Klaudia 1999-03-15 Z/3360/15

TAK

14 NumerPDF 1.55 1.65/16 CKS Budowlani Częstochowa 2017

11
MAREK Julia 2001-06-18 Z/4405/15

TAK

9 NumerPDF 1.50 1.50/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

12
MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

TAK

148 NumerPDF 1.65 1.65/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

13
NAUMCZUK Aleksandra 1998-09-26 Z/1363/14

TAK

782 NumerPDF 1.65 1.66/16 KS Podlasie Białystok II 2017

14
NIEWIADOMSKA Magdalena 1994-01-09 Z/1647/14

TAK

411 NumerPDF 1.58 1.70/15 AZS UMCS Lublin II 2017

15
NIEWIEDZIAŁ Magda 1997-04-05 Z/0946/13

TAK

765 NumerPDF 1.65 1.73/16 KS AZS AWF Wrocław II 2017

16
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

32 NumerPDF 1.80 1.82/15 RKS Łódź 2017

17
OKSENIUK Agnieszka 1996-03-23 Z/0974/12

TAK

753 NumerPDF 1.63 1.70/15 GKS Piast Gliwice 2017

18
PIOTROWSKA Ewa 2000-02-22 Z/6047/15

TAK

411 NumerPDF 1.58 1.62/16 AZS UMCS Lublin III 2017

19
POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 Z/2997/15

TAK

343 NumerPDF 1.46/16 WKS Wawel Kraków 2017

20
STYRCZ Anna 1982-04-17 Z/1927/11

TAK

665 NumerPDF 1.65 1.76/10 KS AZS AWF Kraków II 2017

21
SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 Z/4411/15

TAK

2 NumerPDF 1.45 1.45/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

22
ŚLUSAREK Jagoda 2002-02-22 Z/1685/16

TAK

13 NumerPDF 1.40 1.40/17 MLKS Echo Twardogóra 2017

23
WAL Paulina 1991-06-18 Z/3660/11

TAK

83 NumerPDF 1.78 1.82/15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

24
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

155 NumerPDF 1.66 1.66/17 WKS Śląsk Wrocław 2017

25
ZYCH Julia 2002-04-23 Z/2461/16

TAK

352 NumerPDF 1.40/16 WKS Wawel Kraków II 2017

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 2001-12-28 Z/3633/15

TAK

600 NumerPDF 3.40 3.50/16 KKL Kielce 2017

2
CERBIŃSKA Katarzyna 1993-08-02 Z/1364/11

TAK

771 NumerPDF 3.90/15 KS AZS AWF Wrocław 2017

3
HNIDA Paulina 1995-01-10 Z/1303/11

TAK

777 NumerPDF 3.90 4.00/14 KS AZS AWF Wrocław 2017

4
IWANIEC Anna 2001-07-18 Z/3636/15

TAK

599 NumerPDF 2.90 3.11/16 KKL Kielce 2017

5
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

864 NumerPDF 3.70 3.80/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

6
KOT Anna 1999-02-08 Z/1610/16

TAK

428 NumerPDF 3.10 3.10/17 AZS UMCS Lublin II 2017

7
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

103 NumerPDF 3.50 3.72/15 AZS UMCS Lublin 2017

8
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

77 NumerPDF 3.90 3.90/17 MKS MOS Wrocław 2017

9
MALAĆOVA Romana 1987-05-15 Z/0545/16

TAK

772 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2017

10
PAWŁOWICZ Martyna 2003-01-15 Z/2189/17

TAK

11 NumerPDF 2.10 2.10/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2017

11
PLEWA Marta 1983-12-17 Z/3664/11

TAK

411 NumerPDF 3.20 4.25/06 AZS UMCS Lublin 2017

12
PRZYBYŁA Kamila 1996-05-03 Z/0580/12

TAK

851 NumerPDF 4.20 4.30/15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

13
RYCZAK Julia 1999-01-30 Z/0249/15

TAK

871 NumerPDF 4.00 4.00/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

14
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

250 NumerPDF 3.60 3.60/17 AZS-AWF Warszawa II 2017

15
ŚMIETANKA Justyna 1994-09-24 Z/2685/11

TAK

233 NumerPDF 4.40/16 AZS-AWF Warszawa 2017

16
ŻÓŁKIEWSKA Jagoda 1998-08-15 Z/0783/15

TAK

419 NumerPDF 3.10 3.30/15 AZS UMCS Lublin II 2017

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANEK Weronika 1999-07-10 Z/0650/15

TAK

1 NumerPDF 5.63 5.80/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

2
CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 Z/0206/12

TAK

183 NumerPDF 6.23 6.23/17 AZS Łódź 2017

3
FAKA Angelika 1996-01-15 Z/1399/12

TAK

344 NumerPDF 5.43 5.87/15 WKS Wawel Kraków 2017

4
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

60 NumerPDF 3.97/16 MKL Toruń II 2017

5
GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 Z/2285/16

TAK

518 NumerPDF 5.19 5.19/17 MKL Toruń II 2017

6
HRUZIK Patrycja 2000-01-13 Z/2913/15

TAK

750 NumerPDF 4.79 4.85/16 GKS Piast Gliwice 2017

7
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

527 NumerPDF 5.15/14 MKL Toruń 2017

8
JAGACIAK MICHALSKA Anna 1990-02-10 Z/3725/11

TAK

148 NumerPDF 6.49 6.74/10 OŚ AZS Poznań 2017

9
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

63 NumerPDF 5.00 5.04/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

10
KATA Emilia 2002-04-04 Z/1176/15

TAK

18 NumerPDF 4.37 4.37/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2017

11
KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 Z/1119/13

TAK

185 NumerPDF 5.75 5.75/17 AZS Łódź 2017

12
KORNILUK Ewa 1994-07-11 Z/3144/11

TAK

776 NumerPDF 5.75 6.29/15 KS Podlasie Białystok 2017

13
KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 Z/2383/11

TAK

663 NumerPDF 5.26 5.85/16 KS AZS AWF Kraków 2017

14
KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 Z/0331/15

TAK

998 NumerPDF 5.27 5.27/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

15
KWIATKOWSKA Marta 1990-03-26 Z/0347/11

TAK

217 NumerPDF 5.78/11 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2017

16
LACH Jagoda 1999-01-25 Z/0398/15

TAK

525 NumerPDF 5.50 5.50/17 MKL Toruń 2017

17
ŁUKASZ Maria 2000-02-13 Z/1891/17

TAK

49 NumerPDF 4.39 4.39/17 UKS Gimpel Nowy Targ 2017

18
MIKOŁAJCZYK Olga 1988-08-27 Z/5135/11

TAK

769 NumerPDF 6.09/16 KS AZS AWF Wrocław II 2017

19
OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 Z/4407/15

TAK

10 NumerPDF 4.97/15 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

20
PECIAK Magdalena 1995-03-26 Z/0864/13

TAK

751 NumerPDF 4.95 4.97/15 GKS Piast Gliwice 2017

21
POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 Z/2997/15

TAK

343 NumerPDF 5.25 5.25/17 WKS Wawel Kraków 2017

22
SKIBA Dorota 1993-04-03 Z/2782/11

TAK

153 NumerPDF 5.81 6.18/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

23
SOBÓR Wiktoria 2001-04-02 Z/4532/15

TAK

769 NumerPDF 4.75 4.87/15 GKS Piast Gliwice 2017

24
STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 Z/0890/13

TAK

772 NumerPDF 5.72 5.72/17 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2017

25
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

773 NumerPDF 5.68 5.68/17 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2017

26
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

30 NumerPDF 5.30 5.39/16 RKS Łódź 2017

27
SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 Z/4411/15

TAK

2 NumerPDF 5.00 5.00/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

28
TARAŃ Kinga 1995-08-22 Z/3667/11

TAK

861 NumerPDF 5.69 5.96/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

29
WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 Z/0399/15

TAK

573 NumerPDF 5.45 5.76/16 MKL Toruń 2017

30
WŁODARSKA Izabela 1995-02-11 Z/1436/11

TAK

774 NumerPDF 6.23 6.23/17 KS AZS AWF Wrocław 2017

31
WOŁOSZYN Julia 2001-06-24 Z/1171/15

TAK

30 NumerPDF 4.64 4.64/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2017

32
WOTA Gaja 1998-09-04 Z/1069/14

TAK

677 NumerPDF 5.95 6.03/15 KS AZS AWF Kraków 2017

33
WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 Z/4260/11

TAK

770 NumerPDF 6.00 6.10/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

34
WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 Z/0058/11

TAK

251 NumerPDF 5.28 6.05/14 AZS-AWF Warszawa 2017

35
ZYCH Julia 2002-04-23 Z/2461/16

TAK

352 NumerPDF 4.52 4.53/16 WKS Wawel Kraków II 2017

36
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

777 NumerPDF 6.00 6.22/16 KS Podlasie Białystok 2017

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 Z/5600/15

TAK

781 NumerPDF 11.15 11.15/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

2
CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 Z/0206/12

TAK

183 NumerPDF 11.88 11.88/17 AZS Łódź 2017

3
JAGACIAK MICHALSKA Anna 1990-02-10 Z/3725/11

TAK

148 NumerPDF 13.72 14.33/16 OŚ AZS Poznań 2017

4
JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 Z/0150/15

TAK

464 NumerPDF 11.00 11.00/17 BKS Bydgoszcz 2017

5
KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 Z/1119/13

TAK

185 NumerPDF 12.80 12.80/17 AZS Łódź 2017

6
KORNILUK Ewa 1994-07-11 Z/3144/11

TAK

776 NumerPDF 12.10 12.38/16 KS Podlasie Białystok 2017

7
KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 Z/2383/11

TAK

663 NumerPDF 13.12/15 KS AZS AWF Kraków 2017

8
KRASKA Nicole 1999-01-07 Z/0130/15

TAK

465 NumerPDF 12.32 12.32/17 BKS Bydgoszcz 2017

9
KWIATKOWSKA Marta 1990-03-26 Z/0347/11

TAK

217 NumerPDF 12.53 13.17/16 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2017

10
LACH Jagoda 1999-01-25 Z/0398/15

TAK

525 NumerPDF 11.90/16 MKL Toruń 2017

11
LIBERSKA Wiktoria 1998-02-12 Z/0229/14

TAK

463 NumerPDF 12.63/16 BKS Bydgoszcz 2017

12
OSTROWSKA Justyna 1990-07-16 Z/1078/11

TAK

678 NumerPDF 12.72 13.18/15 KS AZS AWF Kraków 2017

13
PABIANEK Angelika 1999-03-12 Z/0301/16

TAK

192 NumerPDF 11.64 11.64/17 AZS Łódź 2017

14
PECIAK Magdalena 1995-03-26 Z/0864/13

TAK

751 NumerPDF 10.90 10.90/17 GKS Piast Gliwice 2017

15
SKIBA Dorota 1993-04-03 Z/2782/11

TAK

153 NumerPDF 11.83 12.68/15 CWKS Resovia Rzeszów 2017

16
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

30 NumerPDF 11.95 11.95/17 RKS Łódź 2017

17
WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 Z/0399/15

TAK

573 NumerPDF MKL Toruń 2017

18
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

155 NumerPDF 10.50 10.50/17 WKS Śląsk Wrocław 2017

19
WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 Z/0058/11

TAK

251 NumerPDF 12.30 12.59/16 AZS-AWF Warszawa 2017

20
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

777 NumerPDF 11.83 12.43/15 KS Podlasie Białystok 2017

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Lidia 1994-05-14 Z/3600/11

TAK

515 NumerPDF 12.98/15 MKL Toruń 2017

2
CHABINIAK Gabriela 2001-07-25 Z/0416/16

TAK

11 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2017

3
CISICKA Natalia 1998-07-16 Z/1044/14

TAK

76 NumerPDF 13.00 13.00/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

4
DANIEL Renata 2000-08-02 Z/2395/17

TAK

345 NumerPDF WKS Wawel Kraków II 2017

5
FIODOROW Joanna 1989-03-04 Z/2822/11

TAK

162 NumerPDF 12.70 12.87/10 OŚ AZS Poznań 2017

6
FLOREK Weronika 1999-04-24 Z/1549/16

TAK

49 NumerPDF 7.77 7.77/17 UKS Gimpel Nowy Targ 2017

7
GAŁAJ Joanna 1995-06-14 Z/0108/13

TAK

85 NumerPDF 10.48 11.57/13 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

8
GLANC Żaneta 1983-03-11 Z/3799/11

TAK

166 NumerPDF 12.29/10 OŚ AZS Poznań 2017

9
KALINOWSKA Angelika 1993-02-04 Z/2148/11

TAK

78 NumerPDF 14.41 16.26/15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

10
KARDASZ Klaudia 1996-05-02 Z/1449/12

TAK

775 NumerPDF 17.01 17.01/17 KS Podlasie Białystok 2017

11
KOKOWSKA Aleksandra 1995-04-28 Z/3234/11

TAK

115 NumerPDF 9.57 9.57/17 TS AKS Chorzów 2017

12
KOWALISZYN Małgorzata 2000-06-18 Z/6384/15

TAK

756 NumerPDF 9.33 9.33/17 GKS Piast Gliwice 2017

13
MALUŚKIEWICZ Agnieszka 1989-03-18 Z/2107/11

TAK

153 NumerPDF 16.17 17.20/14 OŚ AZS Poznań 2017

14
MARKOWSKA Ewa 1992-03-16 Z/2118/11

TAK

633 NumerPDF 13.23/15 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2017

15
MIREK Ewa 1997-04-21 Z/1361/13

TAK

337 NumerPDF 13.07 13.07/17 CKS Budowlani Częstochowa 2017

16
MOŚ Katarzyna 1994-12-20 Z/4809/11

TAK

652 NumerPDF 10.51 11.78/12 WKS Śląsk Wrocław 2017

17
NIEDBAŁA Anna 1998-07-10 Z/1321/14

TAK

345 NumerPDF 14.90 15.75/16 WKS Wawel Kraków 2017

18
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

660 NumerPDF 13.72 14.06/13 KS AZS AWF Kraków 2017

19
PIERCHAŁA Renata 1996-03-05 Z/0481/12

TAK

665 NumerPDF 12.35 12.60/16 KS AZS AWF Kraków II 2017

20
PODYMA Daria 1999-12-31 Z/0122/16

TAK

31 NumerPDF 8.27 8.27/17 WKS Śląsk Wrocław 2017

21
RACHWALIK Wioletta 1998-01-02 Z/1054/14

TAK

349 NumerPDF 9.66 9.79/16 WKS Wawel Kraków II 2017

22
SIEKLIŃSKA Klaudia 1972-10-13 Z/1217/12

TAK

347 NumerPDF 9.87 11.21/16 WKS Wawel Kraków 2017

23
SIEŃKO Magda 1999-01-27 Z/2266/16

TAK

783 NumerPDF 11.75 11.75/17 KS Podlasie Białystok 2017

24
SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 Z/1760/12

TAK

1 NumerPDF 13.07 13.42/15 KS AZS AWF Wrocław II 2017

25
STACH Iwona 1990-03-01 Z/3362/11

TAK

84 NumerPDF 14.30/14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

26
STARUCH Ewa 1998-05-13 Z/0311/14

TAK

257 NumerPDF 12.75/16 AZS-AWF Warszawa II 2017

27
TOMCZAK Dominika 1991-07-28 Z/1481/11

TAK

666 NumerPDF 13.68 15.22/14 KS AZS AWF Kraków 2017

28
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

994 NumerPDF 14.10 14.10/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

29
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

623 NumerPDF 7.91/16 KKL Kielce 2017

30
WLOKA Anna 1993-03-14 Z/3453/11

TAK

21 NumerPDF 13.63 16.83/13 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

31
WOJCIECHOWSKA Dominika 1994-03-04 Z/2517/11

TAK

624 NumerPDF 9.30/12 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2017

32
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

TAK

776 NumerPDF 12.23 12.23/17 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2017

33
ŻEBROWSKA Aldona 1991-01-11 Z/0364/11

TAK

669 NumerPDF 15.90 16.38/13 KS AZS AWF Kraków 2017

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Lidia 1994-05-14 Z/3600/11

TAK

515 NumerPDF 58.62 59.36/16 MKL Toruń 2017

2
BUMBAR Karolina 1997-06-25 Z/0951/13

TAK

33 NumerPDF 32.53 34.58/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

3
BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 Z/5600/15

TAK

781 NumerPDF 36.94 38.12/16 LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

4
CZAJKOWSKA Paulina 1998-06-19 Z/1049/15

TAK

781 NumerPDF 32.47 37.21/16 KS Podlasie Białystok II 2017

5
DĄBROWSKA Anna 1996-05-13 Z/1448/13

TAK

999 NumerPDF 44.11 44.11/17 AZS UMCS Lublin 2017

6
FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 Z/1267/12

TAK

621 NumerPDF 43.64 45.61/16 KKL Kielce 2017

7
GAŁAJ Joanna 1995-06-14 Z/0108/13

TAK

85 NumerPDF 39.70 43.51/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

8
GARZEŁ Sonia 2000-05-27 Z/2798/15

TAK

342 NumerPDF 25.77 25.77/17 WKS Wawel Kraków II 2017

9
GLANC Żaneta 1983-03-11 Z/3799/11

TAK

166 NumerPDF 59.69 65.34/12 OŚ AZS Poznań 2017

10
KRÓL Magdalena 2000-11-21 Z/2801/15

TAK

346 NumerPDF 31.32 31.32/17 WKS Wawel Kraków II 2017

11
MARKOWSKA Ewa 1992-03-16 Z/2118/11

TAK

633 NumerPDF 48.37/15 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2017

12
MIREK Ewa 1997-04-21 Z/1361/13

TAK

337 NumerPDF 38.45 38.45/17 CKS Budowlani Częstochowa 2017

13
MOŚ Katarzyna 1994-12-20 Z/4809/11

TAK

652 NumerPDF 53.00 56.26/15 WKS Śląsk Wrocław 2017

14
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

660 NumerPDF 54.10 54.10/17 KS AZS AWF Kraków 2017

15
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

47 NumerPDF 32.59 32.59/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

16
RYGIELSKA Paulina 1995-07-26 Z/5211/11

TAK

509 NumerPDF 34.29 46.70/15 MKL Toruń 2017

17
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

62 NumerPDF 26.82 26.82/17 MLKS Echo Twardogóra 2017

18
SIEKLIŃSKA Klaudia 1972-10-13 Z/1217/12

TAK

347 NumerPDF 38.82 41.95/16 WKS Wawel Kraków 2017

19
STACH Iwona 1990-03-01 Z/3362/11

TAK

84 NumerPDF 45.53 47.53/13 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

20
STARUCH Ewa 1998-05-13 Z/0311/14

TAK

257 NumerPDF 44.50 44.61/16 AZS-AWF Warszawa II 2017

21
ŚWIDERSKA Kinga 1996-04-21 Z/1445/17

TAK

882 NumerPDF 32.13 32.13/17 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2017

22
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

994 NumerPDF 47.20 47.20/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

23
TYMIŃSKA Martyna 1998-11-04 Z/0682/14

TAK

100 NumerPDF 39.94 39.94/17 MKS-MOSM Bytom 2017

24
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

623 NumerPDF 29.15 29.15/17 KKL Kielce 2017

25
ZABAWSKA Daria 1995-04-16 Z/4129/11

TAK

782 NumerPDF 57.90 60.23/15 KS Podlasie Białystok 2017

26
ŻEBROWSKA Aldona 1991-01-11 Z/0364/11

TAK

669 NumerPDF 44.87 45.43/14 KS AZS AWF Kraków 2017

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁA Marzena 1999-03-16 Z/2418/15

TAK

123 NumerPDF 45.45 45.45/17 MKL Toruń II 2017

2
DRAB Patrycja 1997-04-02 Z/4377/15

TAK

15 NumerPDF 38.35 38.35/17 CKS Budowlani Częstochowa 2017

3
DREGER Anna 1995-07-29 Z/3104/11

TAK

463 NumerPDF 55.54 56.62/16 BKS Bydgoszcz 2017

4
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

52 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

5
FIODOROW Joanna 1989-03-04 Z/2822/11

TAK

162 NumerPDF 72.82 74.39/14 OŚ AZS Poznań 2017

6
FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 Z/1267/12

TAK

621 NumerPDF 67.17 67.17/17 KKL Kielce 2017

7
JAKUBOWSKA Marta 2000-06-29 Z/4664/15

TAK

105 NumerPDF 32.37/16 TS AKS Chorzów 2017

8
JAMRÓZ Julia 2000-09-08 Z/5611/15

TAK

603 NumerPDF 37.83 37.83/17 KKL Kielce 2017

9