Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 12.05 - 25.06.2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

177 NumerPDF 12.55 12.55/18 AZS Łódź 2018

2
BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 Z/0080/17

TAK

662 NumerPDF 13.08 13.08/18 KS AZS AWF Kraków II 2018

3
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

129 NumerPDF 12.37 12.37/18 KS Agros Zamość 2018

4
BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 Z/4672/17

TAK

350 NumerPDF 14.22/17 WKS Wawel Kraków II 2018

5
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

517 NumerPDF 12.72 12.59/17 MKL Toruń 2018

6
CIBA Kamila 1995-03-29 Z/3200/11

TAK

150 NumerPDF 11.71 11.62/17 OŚ AZS Poznań 2018

7
DZIADZIA Anna 2004-09-17 Z/3294/18

TAK

765 NumerPDF 13.32 13.32/18 GKS Piast Gliwice 2018

8
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

10 NumerPDF 12.48 12.48/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

9
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

134 NumerPDF 12.35/17 KS Agros Zamość 2018

10
GÓROWSKA Oliwia 2003-09-07 Z/1285/18

TAK

4 NumerPDF 14.87 14.87/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

11
JAKŚ Małgorzata 1998-01-28 Z/1334/14

TAK

22 NumerPDF 13.26 12.91/17 RKS Łódź 2018

12
JAUERNIG Karolina 1999-02-26 Z/3187/15

TAK

116 NumerPDF 13.04 13.02/17 TS AKS Chorzów 2018

13
KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 Z/3170/11

TAK

784 NumerPDF 12.25 11.96/16 KS Podlasie Białystok 2018

14
KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 Z/1228/14

TAK

11 NumerPDF 13.37 12.71/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

15
KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 Z/1449/13

TAK

670 NumerPDF 12.36 12.36/18 KS AZS AWF Kraków 2018

16
KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 Z/0419/17

TAK

678 NumerPDF 13.04 12.97/17 KS AZS AWF Kraków II 2018

17
LEŚNIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

TAK

677 NumerPDF 13.33 13.33/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

18
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

515 NumerPDF 12.87 12.67/17 MKL Toruń 2018

19
MALUS Patrycja 1991-07-29 Z/4168/11

TAK

424 NumerPDF 12.36 12.05/14 AZS UMCS Lublin II 2018

20
MARCZEWSKA Ewa 2001-09-29 Z/3211/16

TAK

157 NumerPDF 12.76 12.76/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

21
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

11 NumerPDF 12.03 12.03/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

22
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

776 NumerPDF 12.26/17 KS Podlasie Białystok II 2018

23
NAWROCKA Marta 1998-05-28 Z/0788/14

TAK

180 NumerPDF 12.24/17 AZS Łódź 2018

24
NOWAK Aleksandra 2001-01-12 Z/6309/15

TAK

27 NumerPDF 13.14 13.14/18 RKS Łódź 2018

25
OBZEJTA Gabriela 2002-09-10 Z/1597/16

TAK

421 NumerPDF 14.00/16 AZS UMCS Lublin IV 2018

26
OGÓROWSKA Natalia 2001-02-22 Z/0891/15

TAK

22 NumerPDF 12.63 12.63/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

27
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

416 NumerPDF 12.56 12.54/17 AZS UMCS Lublin II 2018

28
RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 Z/1971/11

TAK

230 NumerPDF 12.63 12.61/17 AZS-AWF Warszawa II 2018

29
SITEK Justyna 2000-07-12 Z/0883/15

TAK

66 NumerPDF 12.16 12.15/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

30
SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 Z/0903/11

TAK

321 NumerPDF 11.56/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

31
STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 Z/4569/15

TAK

74 NumerPDF 11.68 11.62/17 MKS-MOSM Bytom 2018

32
STUCZYŃSKA Julia 2002-02-14 Z/3371/18

TAK

14 NumerPDF 13.09 13.09/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

33
TRZOP Katarzyna 1988-04-23 Z/4751/11

TAK

312 NumerPDF 12.22 12.09/14 KS AZS AWF Kraków 2018

34
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

TAK

864 NumerPDF 12.22 12.22/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

35
WIERZBICKA Dominika 2000-06-06 Z/2538/16

TAK

409 NumerPDF 12.76 12.76/18 AZS UMCS Lublin IV 2018

36
WOŚ Aleksandra 2001-01-15 Z/2463/18

TAK

88 NumerPDF 13.25 13.25/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

37
ZANDECKA Marika 1995-09-24 Z/0349/16

TAK

155 NumerPDF 12.47 12.47/17 OŚ AZS Poznań 2018

38
ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 Z/0457/18

TAK

75 NumerPDF 12.91 12.91/18 MKS-MOSM Bytom 2018

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

778 NumerPDF 24.79 24.60/17 KS Podlasie Białystok 2018

2
BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 Z/3020/16

TAK

164 NumerPDF 25.88 25.82/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

3
BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 Z/2912/15

TAK

754 NumerPDF 25.57 25.18/17 GKS Piast Gliwice 2018

4
BIAŁEK Joanna 2001-05-18 Z/2794/15

TAK

349 NumerPDF 27.95 27.95/18 WKS Wawel Kraków II 2018

5
BIJAK Julia 2003-02-04 Z/4670/17

TAK

111 NumerPDF WKS Wawel Kraków II 2018

6
BRANDYK Agata 1992-10-07 Z/3238/11

TAK

109 NumerPDF 27.15 26.49/16 TS AKS Chorzów 2018

7
BRENDEL Magdalena 2000-09-17 Z/3835/15

TAK

151 NumerPDF 25.01 25.00/16 CKS Budowlani Częstochowa 2018

8
BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 Z/3063/11

TAK

212 NumerPDF 26.30 25.50/15 AZS-AWF Warszawa II 2018

9
BRZYSKA Martyna 2002-01-19 Z/1574/16

TAK

558 NumerPDF 26.35/17 MKL Toruń 2018

10
CITAK Wiktoria 2003-04-28 Z/0792/17

TAK

25 NumerPDF 27.27 27.27/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

11
CWALINA Paulina 2004-03-19 Z/4598/17

TAK

963 NumerPDF 30.14 30.14/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

12
CZERNAŚ Agata 2000-01-17 Z/2659/18

TAK

418 NumerPDF 30.06 29.59/17 AZS UMCS Lublin IV 2018

13
CZĘSZ Weronika 1996-04-28 Z/0576/12

TAK

887 NumerPDF 25.51 24.83/15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

14
DRZEWIECKA Monika 1997-06-01 Z/0863/13

TAK

757 NumerPDF 25.71/16 GKS Piast Gliwice 2018

15
DURMAN Oliwia 2004-09-24 Z/3073/18

TAK

12 NumerPDF 29.90 29.90/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

16
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

86 NumerPDF 23.71 23.51/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

17
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

783 NumerPDF 24.79 24.66/17 KS Podlasie Białystok 2018

18
GROT Aneta 1979-09-22 Z/3027/16

TAK

37 NumerPDF 26.34 25.74/16 RKS Łódź 2018

19
JACYNO Klaudia 2001-03-12 Z/1955/17

TAK

667 NumerPDF 28.84 28.84/18 KS AZS AWF Kraków II 2018

20
JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 Z/1333/14

TAK

28 NumerPDF 25.60 25.60/18 RKS Łódź 2018

21
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 Z/1667/14

TAK

426 NumerPDF 25.46 25.46/18 AZS UMCS Lublin 2018

22
KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 Z/0712/11

TAK

410 NumerPDF 23.69/17 AZS UMCS Lublin 2018

23
KOWAL Weronika 1997-01-25 Z/0523/13

TAK

164 NumerPDF 25.47 25.47/18 OŚ AZS Poznań 2018

24
KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 Z/0367/15

TAK

4 NumerPDF 27.95 27.02/15 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

25
KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 Z/0362/15

TAK

14 NumerPDF 25.68 25.68/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

26
LIPKOWSKA Klaudia 2001-03-04 Z/1887/17

TAK

63 NumerPDF 28.62/17 UKS Gimpel Nowy Targ 2018

27
ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 Z/1790/16

TAK

56 NumerPDF 29.86 29.09/16 UKS Gimpel Nowy Targ 2018

28
MALINOWSKA Marta 1999-07-29 Z/4448/15

TAK

150 NumerPDF 27.70 26.45/17 KS Agros Zamość 2018

29
MAŁANIAK Marta 2002-03-29 Z/0454/16

TAK

15 NumerPDF 27.70 27.70/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

30
MARKS Matylda 2000-11-20 Z/6420/15

TAK

195 NumerPDF 26.53 26.53/18 AZS Łódź 2018

31
MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 Z/1155/17

TAK

72 NumerPDF 26.42/17 MKS-MOSM Bytom 2018

32
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

239 NumerPDF 25.81 25.05/15 AZS-AWF Warszawa 2018

33
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

238 NumerPDF 25.60 25.60/18 AZS-AWF Warszawa 2018

34
PANEK Angelika 1989-04-20 Z/1324/13

TAK

154 NumerPDF 25.31 25.29/17 OŚ AZS Poznań 2018

35
PLUSCHKE Anna 1999-05-09 Z/0109/16

TAK

873 NumerPDF 25.00 25.00/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

36
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

539 NumerPDF 25.55 25.55/18 MKL Toruń 2018

37
STROJNA Julia 1999-09-03 Z/0548/15

TAK

22 NumerPDF 26.92/16 GKS Olimpia Grudziądz 2018

38
SWOBODA Pauline 1999-10-13 Z/2367/17

TAK

87 NumerPDF 25.93/17 MKS-MOSM Bytom 2018

39
SYC Ewelina 1995-04-13 Z/2054/16

TAK

670 NumerPDF 26.49/17 KS AZS AWF Kraków II 2018

40
TUCKA Dominika 2001-02-06 Z/0903/15

TAK

68 NumerPDF 26.45 26.45/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

41
WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 Z/0576/17

TAK

660 NumerPDF 25.45 25.45/18 KS AZS AWF Kraków 2018

42
ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 Z/2975/11

TAK

184 NumerPDF 24.18 23.45/17 AZS Łódź 2018

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

210 NumerPDF 54.78/14 AZS-AWF Warszawa 2018

2
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

666 NumerPDF 55.97 55.97/18 KS AZS AWF Kraków II 2018

3
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

427 NumerPDF 57.81 56.20/17 AZS UMCS Lublin 2018

4
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

425 NumerPDF 58.30 58.30/18 AZS UMCS Lublin II 2018

5
GAJDA Zofia 2003-12-24 Z/1073/17

TAK

50 NumerPDF 69.52 69.52/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

6
GALUCH Vanessa 2003-09-23 Z/1148/17

TAK

73 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2018

7
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

TAK

676 NumerPDF 52.74 52.45/17 KS AZS AWF Kraków 2018

8
GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 Z/0856/12

TAK

252 NumerPDF 56.43/16 AZS-AWF Warszawa II 2018

9
HOŁDYS Inga 2003-07-07 Z/1815/17

TAK

754 NumerPDF 70.80/17 GKS Piast Gliwice 2018

10
IWANEK Iga 2001-09-20 Z/0343/16

TAK

419 NumerPDF 58.18 58.18/18 AZS UMCS Lublin II 2018

11
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

769 NumerPDF 52.73 52.73/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

12
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

672 NumerPDF 53.78 52.95/17 KS AZS AWF Kraków 2018

13
KOCOT Katarzyna 2001-09-20 Z/1037/18

TAK

411 NumerPDF 62.50 62.50/18 AZS UMCS Lublin IV 2018

14
KOWALSKA Michalina 1997-10-24 Z/0503/13

TAK

29 NumerPDF 58.54/15 GKS Olimpia Grudziądz 2018

15
KULA Aniela 2002-08-12 Z/1402/16

TAK

46 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

16
LACHOWICZ Klara 2000-10-07 Z/3447/17

TAK

22 NumerPDF 62.81/17 AZS Łódź 2018

17
LIGĘZA Gabriela 2001-06-28 Z/4406/15

TAK

49 NumerPDF 72.11 72.11/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

18
ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 Z/0304/15

TAK

781 NumerPDF 54.20 53.63/17 KS Podlasie Białystok 2018

19
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

843 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

20
MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 Z/4521/15

TAK

776 NumerPDF 58.38 57.77/17 KS Podlasie Białystok II 2018

21
MUC Julia 2001-01-31 Z/2771/15

TAK

70 NumerPDF 60.22 60.22/18 MKS-MOSM Bytom 2018

22
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

250 NumerPDF 52.88/17 AZS-AWF Warszawa 2018

23
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

185 NumerPDF 60.32 60.32/18 AZS Łódź 2018

24
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

767 NumerPDF 54.06 52.91/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

25
PAŚNIK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

428 NumerPDF 61.59 61.59/18 AZS UMCS Lublin III 2018

26
PRZENIOSŁO Adrianna 2001-04-11 Z/2464/18

TAK

191 NumerPDF 65.71/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

27
RANECKA Daria 1998-02-04 Z/0587/14

TAK

73 NumerPDF 64.48/15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

28
ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 Z/1456/14

TAK

426 NumerPDF 58.57/15 AZS UMCS Lublin III 2018

29
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

535 NumerPDF 64.59 64.59/18 MKL Toruń 2018

30
STERNATIVO Wiktoria 1997-12-04 Z/0771/18

TAK

113 NumerPDF 61.56 61.56/18 TS AKS Chorzów 2018

31
STOKŁOSA Nicola 1998-05-14 Z/2011/16

TAK

54 NumerPDF 60.64 60.64/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

32
SUDER Magdalena 1996-03-13 Z/0943/13

TAK

671 NumerPDF 57.43 57.43/18 KS AZS AWF Kraków II 2018

33
SYROCKA Agata 1996-01-08 Z/1569/12

TAK

862 NumerPDF 57.30/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

34
SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 Z/4671/15

TAK

104 NumerPDF 60.37/16 TS AKS Chorzów 2018

35
ŚNIEGÓRSKA Maria 1999-12-25 Z/3032/15

TAK

786 NumerPDF 65.06/16 GKS Piast Gliwice 2018

36
UŁAMEK Urszula 2000-04-29 Z/3899/15

TAK

155 NumerPDF 60.59/16 CKS Budowlani Częstochowa 2018

37
WICHER Julia 2004-02-05 Z/4586/17

TAK

352 NumerPDF WKS Wawel Kraków II 2018

38
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

423 NumerPDF 54.90/15 AZS UMCS Lublin 2018

39
WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 Z/0658/11

TAK

153 NumerPDF 52.06 51.31/15 OŚ AZS Poznań 2018

40
ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 Z/1403/16

TAK

7 NumerPDF 60.03 60.03/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

873 NumerPDF 2:16.96 2:14.13/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

2
BEKUS Joanna 1997-11-06 Z/1501/14

TAK

167 NumerPDF 2:15.23 2:09.44/15 OŚ AZS Poznań 2018

3
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

662 NumerPDF 2:11.95 2:08.13/17 KS AZS AWF Kraków 2018

4
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

TAK

346 NumerPDF 2:20.88 2:20.52/17 WKS Wawel Kraków 2018

5
HOFMAN Maria 1999-07-03 Z/0859/15

TAK

166 NumerPDF 2:11.76/17 OŚ AZS Poznań 2018

6
JACNIAK Ewa 1990-11-27 Z/3034/11

TAK

413 NumerPDF 2:03.85/15 AZS UMCS Lublin 2018

7
JAROMIN Karolina 1997-07-09 Z/1199/13

TAK

663 NumerPDF 2:21.94 2:17.77/16 KS AZS AWF Kraków II 2018

8
KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 Z/0990/18

TAK

679 NumerPDF 2:08.58 2:08.58/18 KS AZS AWF Kraków 2018

9
KOSZ Monika 1994-06-10 Z/1016/11

TAK

437 NumerPDF 2:10.04/15 AZS UMCS Lublin III 2018

10
KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 Z/2407/15

TAK

680 NumerPDF 2:11.87 2:11.87/18 KS AZS AWF Kraków II 2018

11
ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 Z/2788/15

TAK

83 NumerPDF 2:09.20 2:09.20/18 MKS-MOSM Bytom 2018

12
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

776 NumerPDF 2:04.31 2:02.36/14 KS Podlasie Białystok 2018

13
OLSZOK Oliwia 1998-01-10 Z/0674/14

TAK

21 NumerPDF 2:20.21 2:07.72/15 RKS Łódź 2018

14
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

344 NumerPDF 2:24.03 2:24.03/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

15
OSOWIEC Nicola 2004-03-14 Z/2033/18

TAK

14 NumerPDF 2:30.70 2:30.70/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

16
PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 Z/0799/13

TAK

100 NumerPDF 2:05.67/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

17
PALA Ewa 2002-02-01 Z/1397/16

TAK

111 NumerPDF 2:31.87 2:31.87/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

18
PONDO Izabela 2000-05-12 Z/1906/17

TAK

755 NumerPDF 2:48.77/17 GKS Piast Gliwice 2018

19
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

211 NumerPDF 2:05.66 2:04.38/17 AZS-AWF Warszawa 2018

20
SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 Z/5072/15

TAK

424 NumerPDF 2:20.16 2:18.32/17 AZS UMCS Lublin III 2018

21
SITEK Monika 1997-12-27 Z/0764/13

TAK

168 NumerPDF 2:20.55 2:17.27/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

22
SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 Z/0900/15

TAK

12 NumerPDF 2:12.92 2:12.92/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

23
SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 Z/0814/13

TAK

780 NumerPDF 2:17.07 2:09.40/15 KS Podlasie Białystok II 2018

24
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

118 NumerPDF 2:24.79/17 TS AKS Chorzów 2018

25
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

414 NumerPDF 2:23.57 2:23.57/18 AZS UMCS Lublin IV 2018

26
TRYBUŁA Agata 1998-07-01 Z/0396/15

TAK

411 NumerPDF 2:30.00/16 AZS UMCS Lublin IV 2018

27
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

77 NumerPDF 2:15.98 2:13.66/17 MKS-MOSM Bytom 2018

28
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

66 NumerPDF 2:26.58/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

29
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

224 NumerPDF 2:05.36 2:03.75/17 AZS-AWF Warszawa 2018

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 Z/0090/11

TAK

664 NumerPDF 4:08.79/14 KS AZS AWF Kraków 2018

2
CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 Z/1216/14

TAK

777 NumerPDF 4:34.63/17 KS Podlasie Białystok II 2018

3
ENGELMANN Weronika 2001-06-08 Z/2896/15

TAK

73 NumerPDF 4:43.92 4:39.60/17 MKS-MOSM Bytom 2018

4
GALANT Martyna 1995-01-26 Z/0939/12

TAK

152 NumerPDF 4:08.81/17 OŚ AZS Poznań 2018

5
GAŁA Aleksandra 2001-08-19 Z/1807/15

TAK

102 NumerPDF 5:01.91 5:01.91/18 TS AKS Chorzów 2018

6
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

101 NumerPDF 4:41.31 4:40.54/17 TS AKS Chorzów 2018

7
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

664 NumerPDF 4:34.65 4:34.65/18 KS AZS AWF Kraków 2018

8
GRUBA Justyna 1998-03-07 Z/0291/14

TAK

758 NumerPDF 5:58.19 5:15.34/15 GKS Piast Gliwice 2018

9
GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 Z/2919/15

TAK

425 NumerPDF 4:48.83/17 AZS UMCS Lublin III 2018

10
GRZEGORCZYK Natalia 1997-04-14 Z/1196/16

TAK

241 NumerPDF AZS-AWF Warszawa II 2018

11
KIRSZ Ewelina 2000-02-11 Z/0452/15

TAK

41 NumerPDF 4:48.63/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

12
KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 Z/2776/15

TAK

74 NumerPDF 4:33.88 4:33.48/17 MKS-MOSM Bytom 2018

13
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

228 NumerPDF 4:46.15 4:46.15/18 AZS-AWF Warszawa 2018

14
KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 Z/4043/11

TAK

761 NumerPDF 4:27.89/13 GKS Piast Gliwice 2018

15
ŁABUŚ Małgorzata 2002-06-07 Z/1398/16

TAK

145 NumerPDF 5:35.40 5:35.40/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

16
MACH Angelika 1991-09-07 Z/2650/11

TAK

414 NumerPDF 4:29.01/14 AZS UMCS Lublin II 2018

17
MANDZIUK Ilona 1996-07-09 Z/0887/12

TAK

893 NumerPDF 4:44.24/15 AZS UMCS Lublin III 2018

18
MEGGER Eliza 1999-08-28 Z/0543/15

TAK

47 NumerPDF 4:24.94/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

19
MICHALIK Edyta 1995-12-07 Z/0195/14

TAK

53 NumerPDF 5:32.39 5:20.13/13 UKS Gimpel Nowy Targ 2018

20
MORAWSKA Marcelina 2002-06-27 Z/0959/18

TAK

121 NumerPDF 5:23.29 5:23.29/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

21
SKOWYRSKA Agnieszka 1998-11-16 Z/3625/18

TAK

288 NumerPDF AZS-AWF Warszawa II 2018

22
SZMIT Joanna 1994-04-24 Z/0615/11

TAK

109 NumerPDF 4:38.67/16 KS Agros Zamość 2018

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOLEC Paulina 1981-06-13 Z/1675/14

TAK

673 NumerPDF 17:44.72/15 KS AZS AWF Kraków 2018

2
GORTEL-MACIUK Agnieszka 1977-03-20 Z/3236/11

TAK

112 NumerPDF 16:25.88/11 TS AKS Chorzów 2018

3
GOSK Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

782 NumerPDF 18:02.09/10 KS Podlasie Białystok 2018

4
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

240 NumerPDF 16:36.88/17 AZS-AWF Warszawa 2018

5
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

782 NumerPDF 18:28.31 18:28.31/18 KS Podlasie Białystok II 2018

6
KLAG Karolina 1999-03-22 Z/4561/15

TAK

57 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

7
MELOCH Arleta 1979-08-17 Z/0770/11

TAK

35 NumerPDF 17:18.38/04 GKS Olimpia Grudziądz 2018

8
PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 Z/0795/11

TAK

778 NumerPDF 16:50.62/17 KS Podlasie Białystok 2018

9
PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 Z/0706/14

TAK

412 NumerPDF 18:44.38/16 AZS UMCS Lublin III 2018

10
TRZASKALSKA Izabela 1988-01-09 Z/2651/11

TAK

416 NumerPDF 16:03.89/17 AZS UMCS Lublin II 2018

 
10000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 Z/1329/11

TAK

578 NumerPDF 35:12.16 34:32.65/17 MKL Toruń 2018

2
KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 Z/0799/11

TAK

779 NumerPDF 37:43.15 37:05.47/14 KS Podlasie Białystok 2018

3
RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

781 NumerPDF 32:31.40 32:31.40/18 KS Podlasie Białystok 2018

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

55 NumerPDF 1.50 1.58/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

2
BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 Z/1436/13

TAK

778 NumerPDF 1.66 1.68/17 KS Podlasie Białystok 2018

3
BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 Z/1445/12

TAK

779 NumerPDF 1.63 1.66/14 KS Podlasie Białystok 2018

4
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

413 NumerPDF 1.65 1.65/18 AZS UMCS Lublin II 2018

5
FIJAK Ewa 1995-08-17 Z/3538/18

TAK

669 NumerPDF 1.55 1.60/10 KS AZS AWF Kraków II 2018

6
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

60 NumerPDF 1.45 1.55/17 MKL Toruń 2018

7
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

TAK

40 NumerPDF 1.44/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

8
KASPRZYCKA-PYRA Justyna 1987-08-20 Z/3812/11

TAK

768 NumerPDF 1.75 1.99/14 KS AZS AWF Wrocław 2018

9
KAŹMIERCZAK Joanna 1998-07-08 Z/0070/14

TAK

243 NumerPDF 1.60/16 AZS-AWF Warszawa II 2018

10
KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

12 NumerPDF 1.66 1.70/17 RKS Łódź 2018

11
KONIOR Justyna 1995-11-23 Z/0842/11

TAK

676 NumerPDF 1.76 1.80/15 KS AZS AWF Kraków 2018

12
LAZAR Malwina 2005-01-31 Z/2528/18

TAK

5 NumerPDF 1.50 1.50/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

13
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

TAK

1 NumerPDF 1.60 1.65/17 KS Podlasie Białystok II 2018

14
LIS Klaudia 1999-03-15 Z/3360/15

TAK

14 NumerPDF 1.50 1.65/16 CKS Budowlani Częstochowa 2018

15
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

661 NumerPDF 1.66 1.70/17 KS AZS AWF Kraków 2018

16
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

32 NumerPDF 1.81 1.85/17 RKS Łódź 2018

17
OKSENIUK Agnieszka 1996-03-23 Z/0974/12

TAK

764 NumerPDF 1.65 1.70/15 GKS Piast Gliwice 2018

18
ORDAŃSKA Laura 2003-01-22 Z/3488/17

TAK

819 NumerPDF 1.30 1.35/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

19
PIOTROWSKA Ewa 2000-02-22 Z/6047/15

TAK

419 NumerPDF 1.50 1.62/16 AZS UMCS Lublin IV 2018

20
PRZYBYŁ Monika 1999-04-20 Z/0248/15

TAK

886 NumerPDF 1.70 1.76/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

21
RAK Agnieszka 2002-10-20 Z/1080/17

TAK

2 NumerPDF 1.40/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

22
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

237 NumerPDF 1.56 1.56/18 AZS-AWF Warszawa II 2018

23
SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 Z/1760/12

TAK

1 NumerPDF 1.52 1.68/15 KS AZS AWF Wrocław 2018

24
SOBCZYK Julia 2003-02-11 Z/0002/17

TAK

111 NumerPDF 1.68 1.68/18 WKS Wawel Kraków 2018

25
SYDOR Karolina 2003-07-10 Z/2318/17

TAK

761 NumerPDF 1.45 1.45/18 GKS Piast Gliwice 2018

26
ŚLUSAREK Jagoda 2002-02-22 Z/1685/16

TAK

13 NumerPDF 1.40 1.40/17 MLKS Echo Twardogóra 2018

27
WAL Paulina 1991-06-18 Z/3660/11

TAK

83 NumerPDF 1.75 1.82/15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

28
WŁOCHOWICZ Dominika 1998-03-03 Z/0588/14

TAK

71 NumerPDF 1.72/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRNIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

TAK

412 NumerPDF 3.00 3.00/18 AZS UMCS Lublin III 2018

2
HNIDA Paulina 1995-01-10 Z/1303/11

TAK

777 NumerPDF 3.83 4.00/14 KS AZS AWF Wrocław 2018

3
JAKUBASZEK Emilia 2000-04-05 Z/2454/17

TAK

415 NumerPDF 2.60 2.60/18 AZS UMCS Lublin IV 2018

4
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

864 NumerPDF 4.06/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

5
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

62 NumerPDF 3.00 3.00/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

6
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

103 NumerPDF 3.70 3.72/15 AZS UMCS Lublin 2018

7
MACIEJEWSKA Paulina 2000-12-27 Z/2125/15

TAK

880 NumerPDF 3.40/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

8
MALAĆOVA Romana 1987-05-15 Z/0545/16

TAK

480 NumerPDF 4.61/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

9
MARCINEK Natalia 2000-09-30 Z/2517/17

TAK

418 NumerPDF 2.70 2.70/18 AZS UMCS Lublin III 2018

10
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

91 NumerPDF 3.60 3.60/18 RKS Łódź 2018

11
STRZĄBAŁA Aleksandra 2003-10-12 Z/0150/17

TAK

1 NumerPDF 3.03 3.03/18 KKL Kielce 2018

12
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

250 NumerPDF 3.90 3.90/18 AZS-AWF Warszawa 2018

13
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

56 NumerPDF 3.32 3.32/18 RKS Łódź 2018

14
ŚMIETANKA Justyna 1994-09-24 Z/2685/11

TAK

233 NumerPDF 4.45 4.45/17 AZS-AWF Warszawa 2018

15
ŻÓŁKIEWSKA Jagoda 1998-08-15 Z/0783/15

TAK

419 NumerPDF 2.50 3.30/15 AZS UMCS Lublin II 2018

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANEK Weronika 1999-07-10 Z/0650/15

TAK

1 NumerPDF 5.71 5.80/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

2
CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 Z/0206/12

TAK

183 NumerPDF 6.05 6.23/17 AZS Łódź 2018

3
FAKA Angelika 1996-01-15 Z/1399/12

TAK

344 NumerPDF 5.98/17 WKS Wawel Kraków 2018

4
GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 Z/2285/16

TAK

518 NumerPDF 5.47 5.62/17 MKL Toruń 2018

5
HYRA Gabriela 1998-10-27 Z/5080/15

TAK

159 NumerPDF 4.86 4.87/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

6
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

38 NumerPDF 4.82 4.92/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

7
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

220 NumerPDF 5.42/17 AZS-AWF Warszawa II 2018

8
KAMIŃSKA Karolina 2002-04-08 Z/1594/16

TAK

422 NumerPDF 4.96/17 AZS UMCS Lublin IV 2018

9
ŁAZAJ Katarzyna 2002-09-27 Z/2642/17

TAK

745 NumerPDF 4.83 4.83/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

10
ŁUKASZ Maria 2000-02-13 Z/1891/17

TAK

49 NumerPDF 4.86 4.86/18 UKS Gimpel Nowy Targ 2018

11
PECIAK Magdalena 1995-03-26 Z/0864/13

TAK

751 NumerPDF 5.20 5.20/18 GKS Piast Gliwice 2018

12
POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 Z/2997/15

TAK

343 NumerPDF 5.27 5.27/18 WKS Wawel Kraków 2018

13
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 5.39 5.39/18 AZS-AWF Warszawa II 2018

14
SOWA Aleksandra 1998-04-24 Z/0927/14

TAK

13 NumerPDF 4.63 4.63/18 KS Agros Zamość 2018

15
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

881 NumerPDF 5.84 6.15/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

16
SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 Z/1362/14

TAK

781 NumerPDF 5.65 5.65/18 KS Podlasie Białystok II 2018

17
SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 Z/4411/15

TAK

2 NumerPDF 4.76 5.00/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

18
ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 Z/4528/15

TAK

663 NumerPDF 5.47 5.47/18 KS AZS AWF Kraków II 2018

19
WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 Z/0399/15

TAK

521 NumerPDF 5.83 5.83/18 MKL Toruń 2018

20
WOTA Gaja 1998-09-04 Z/1069/14

677 NumerPDF 6.03/15 KS AZS AWF Kraków 2018

21
WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 Z/4260/11

TAK

75 NumerPDF 6.06 6.10/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

22
ZYCH Julia 2002-04-23 Z/2461/16

TAK

352 NumerPDF 4.53/16 WKS Wawel Kraków II 2018

23
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

777 NumerPDF 6.30 6.30/18 KS Podlasie Białystok 2018

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁON Anna 1996-01-10 Z/0005/12

TAK

240 NumerPDF 11.15/13 AZS-AWF Warszawa II 2018

2
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

705 NumerPDF 13.07 13.23/17 AZS Łódź 2018

3
JAGACIAK MICHALSKA Anna 1990-02-10 Z/3725/11

TAK

148 NumerPDF 13.83 14.33/16 OŚ AZS Poznań 2018

4
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

63 NumerPDF 10.50 10.53/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

5
JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 Z/3998/15

TAK

248 NumerPDF 11.04 11.04/18 AZS-AWF Warszawa II 2018

6
KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 Z/1119/13

TAK

185 NumerPDF 12.46 12.93/17 AZS Łódź 2018

7
KLUJ Natalia 2002-03-13 Z/1595/16

TAK

419 NumerPDF 10.56 10.56/18 AZS UMCS Lublin IV 2018

8
KWIATKOWSKA Marta 1990-03-26 Z/0347/11

TAK

348 NumerPDF 12.20 13.17/16 WKS Wawel Kraków 2018

9
LACH Jagoda 1999-01-25 Z/0398/15

TAK

525 NumerPDF 11.50 11.90/16 MKL Toruń 2018

10
OSTROWSKA Justyna 1990-07-16 Z/1078/11

TAK

678 NumerPDF 12.32 13.18/15 KS AZS AWF Kraków 2018

11
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

130 NumerPDF 10.71 11.13/17 KS Agros Zamość 2018

12
SAJNA Kinga 2002-04-24 Z/1598/16

TAK

417 NumerPDF 10.77 10.77/18 AZS UMCS Lublin III 2018

13
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

680 NumerPDF 11.86 11.86/18 KS AZS AWF Kraków II 2018

14
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

30 NumerPDF 12.17 12.17/18 RKS Łódź 2018

15
SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 Z/1019/12

TAK

165 NumerPDF 13.21 13.21/18 OŚ AZS Poznań 2018

16
WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 Z/0058/11

TAK

251 NumerPDF 11.63 12.59/16 AZS-AWF Warszawa 2018

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DORTZ Elizabeth 2001-09-17 Z/0399/18

TAK

266 NumerPDF AZS-AWF Warszawa II 2018

2
DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 Z/2316/17

TAK

758 NumerPDF 10.56 10.56/18 GKS Piast Gliwice 2018

3
FAJKOWSKA Julia 2002-11-07 Z/2417/16

TAK

54 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2018

4
FLOREK Weronika 1999-04-24 Z/1549/16

TAK

49 NumerPDF 7.72 7.77/17 UKS Gimpel Nowy Targ 2018

5
GUBA Paulina 1991-05-14 Z/4665/11

TAK

419 NumerPDF 18.77 18.77/18 AZS UMCS Lublin 2018

6
KARDASZ Klaudia 1996-05-02 Z/1449/12

TAK

775 NumerPDF 18.29 18.29/18 KS Podlasie Białystok 2018

7
KOLB Viktoria 1993-10-26 Z/0397/18

TAK

278 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2018

8
KOWALISZYN Małgorzata 2000-06-18 Z/6384/15

TAK

767 NumerPDF 8.90 10.44/17 GKS Piast Gliwice 2018

9
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

135 NumerPDF KS Agros Zamość 2018

10
MALUŚKIEWICZ Agnieszka 1989-03-18 Z/2107/11

TAK

153 NumerPDF 15.82 17.20/14 OŚ AZS Poznań 2018

11
MIREK Ewa 1997-04-21 Z/1361/13

TAK

671 NumerPDF 13.15 13.38/17 KS AZS AWF Kraków 2018

12
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

420 NumerPDF 11.48 11.48/18 AZS UMCS Lublin II 2018

13
NIEDBAŁA Anna 1998-07-10 Z/1321/14

TAK

345 NumerPDF 16.12 16.49/17 WKS Wawel Kraków 2018

14
OGŁOSZKA Karolina 1988-11-20 Z/1902/11

TAK

18 NumerPDF 10.62 11.79/08 RKS Łódź 2018

15
PIERCHAŁA Renata 1996-03-05 Z/0481/12

TAK

665 NumerPDF 13.11 13.11/18 KS AZS AWF Kraków II 2018

16
SIEŃKO Magda 1999-01-27 Z/2266/16

TAK

783 NumerPDF 13.47 13.47/18 KS Podlasie Białystok 2018

17
SZKOP Wioletta 2001-02-18 Z/3214/16

TAK

8 NumerPDF 9.93 9.93/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

18
ZAKLIŃSKA Anna 2000-06-24 Z/2747/18

TAK

1 NumerPDF 11.06 11.06/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

19
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

TAK

878 NumerPDF 13.09 13.09/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

20
ŻEBROWSKA Aldona 1991-01-11 Z/0364/11

TAK

669 NumerPDF 16.63 16.63/18 KS AZS AWF Kraków 2018

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Lidia 1994-05-14 Z/3600/11

TAK

515 NumerPDF 56.85 59.36/16 MKL Toruń 2018

2
BOGDAŃSKA Agata 2001-08-10 Z/3867/16

TAK

349 NumerPDF 35.76 35.76/18 WKS Wawel Kraków 2018

3
CIECHANOWSKA Katarzyna 2003-07-05 Z/2514/17

TAK

419 NumerPDF 24.64 24.64/18 AZS UMCS Lublin III 2018

4
DĄBROWSKA Anna 1996-05-13 Z/1448/13

TAK

423 NumerPDF 38.24 44.11/17 AZS UMCS Lublin 2018

5
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

52 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2018

6
GAŁAJ Joanna 1995-06-14 Z/0108/13

TAK

85 NumerPDF 40.69 43.51/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

7
KRÓL Magdalena 2000-11-21 Z/2801/15

TAK

352 NumerPDF 31.21 31.96/17 WKS Wawel Kraków II 2018

8
LEMIESZEWSKA Marta 1997-12-10 Z/1428/13

TAK

247 NumerPDF 29.68 35.52/16 AZS-AWF Warszawa II 2018

9
MOŚ Katarzyna 1994-12-20 Z/4809/11

TAK

138 NumerPDF 52.53 56.26/15 OŚ AZS Poznań 2018

10
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

660 NumerPDF 54.76 54.76/18 KS AZS AWF Kraków 2018

11
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

47 NumerPDF 31.35 32.59/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

12
SIEKLIŃSKA Klaudia 1972-10-13 Z/1217/12

TAK

347 NumerPDF 39.22 41.95/16 WKS Wawel Kraków 2018

13
STACH Iwona 1990-03-01 Z/3362/11

TAK

84 NumerPDF 47.53/13 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

14
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

242 NumerPDF 43.50 43.95/17 AZS-AWF Warszawa 2018

15
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

TAK

49 NumerPDF 28.11 28.11/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

16
WOJARSKA Julia 2000-03-04 Z/0895/15

TAK

5 NumerPDF 26.12 26.12/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

17
ZABAWSKA Daria 1995-04-16 Z/4129/11

TAK

782 NumerPDF 59.57 60.23/15 KS Podlasie Białystok 2018

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁA Marzena 1999-03-16 Z/2418/15

TAK

123 NumerPDF 44.41 46.30/17 MKL Toruń 2018

2
DRAB Patrycja 1997-04-02 Z/4377/15

TAK

15 NumerPDF 38.72 40.01/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

3
FIODOROW Joanna 1989-03-04 Z/2822/11

TAK

162 NumerPDF 72.89 75.09/17 OŚ AZS Poznań 2018

4
JAKUBOWSKA Marta 2000-06-29 Z/4664/15

TAK

105 NumerPDF 32.54 32.54/18 TS AKS Chorzów 2018

5
JOŃSKA Adrianna 1997-11-22 Z/1365/13

TAK

177 NumerPDF 47.75 52.66/15 CKS Budowlani Częstochowa 2018

6
KARKOSZKA Elżbieta 2000-03-27 Z/6230/15

TAK

975 NumerPDF 35.30 35.30/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

7
KNEZ Kinga 2001-08-24 Z/6095/15

TAK

417 NumerPDF 41.29 46.25/17 AZS UMCS Lublin III 2018

8
KOKOWSKA Aleksandra 1995-04-28 Z/3234/11

TAK

115 NumerPDF 65.31 65.31/18 TS AKS Chorzów 2018

9
KOPRON Malwina 1994-11-16 Z/4597/11

TAK

423 NumerPDF 72.87 76.85/17 AZS UMCS Lublin 2018

10
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07 Z/3480/15

TAK

58 NumerPDF 39.64 39.64/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

11
KUFEL Aleksandra 2001-09-07 Z/6096/15

TAK

418 NumerPDF 53.47 53.47/18 AZS UMCS Lublin II 2018

12
ŁEPKOWSKA Kinga 1997-04-30 Z/1012/13

TAK

250 NumerPDF 60.46 63.19/17 AZS-AWF Warszawa 2018

13
OSIAK Aleksandra 1999-02-06 Z/4550/15

TAK

424 NumerPDF 54.30 54.65/17 AZS UMCS Lublin 2018

14
ROSIAK Sara 1997-05-11 Z/1085/13

TAK

244 NumerPDF 57.35 60.49/17 AZS-AWF Warszawa 2018

15
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

62 NumerPDF 38.83 41.18/17 MLKS Echo Twardogóra 2018

16
SOŁODUCHA Emilia 1998-12-04 Z/0537/14

TAK

122 NumerPDF 51.02 53.24/17 KS Agros Zamość 2018

17
SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19 Z/5054/15

TAK

412 NumerPDF 45.01 45.15/17 AZS UMCS Lublin III 2018

18
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

546 NumerPDF 62.38 62.73/17 KS Agros Zamość 2018

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

571 NumerPDF 45.08 45.08/18 KS Podlasie Białystok II 2018

2
BIOŁY Anna 1999-08-12 Z/0845/15

TAK

22 NumerPDF 41.25 41.25/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

3
CHUDA Julia 1997-08-29 Z/0619/13

TAK

777 NumerPDF 46.86 46.86/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

4
GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 Z/0026/17

TAK

344 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

5
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

6
KURA Weronika 2000-02-26 Z/2765/15

TAK

82 NumerPDF 27.38 27.38/18 MKS-MOSM Bytom 2018

7
KURA Wiktoria 2000-02-26 Z/2766/15

TAK

72 NumerPDF 21.22 21.22/18 MKS-MOSM Bytom 2018

8
MACHAJ Kinga 2002-03-16 Z/1734/17

TAK

76 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2018

9
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

TAK

40 NumerPDF 36.46 36.46/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

10
SIEWRUK Agata 1998-05-21 Z/1051/14

TAK

38 NumerPDF 34.54 39.19/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

11
SKRABA Beata 1988-06-20 Z/1923/11

TAK

673 NumerPDF 42.32 43.80/16 KS AZS AWF Kraków 2018

12
STRYCZEK Marta 1999-04-05 Z/4538/15

TAK

8 NumerPDF 29.84 29.84/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

13
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

424 NumerPDF 27.99/17 AZS UMCS Lublin IV 2018

 
20 km chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LOREK Antonina 1995-02-11 Z/5209/15

TAK

670 NumerPDF 1:49:58 1:49:58/18 KS AZS AWF Kraków II 2018

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BHEBHE Urszula 1992-02-27 Z/2785/11

TAK

204 NumerPDF 13.30/13 AZS-AWF Warszawa 2018

2
BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 Z/1671/12

TAK

156 NumerPDF 14.90 14.63/16 OŚ AZS Poznań 2018

3
DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

79 NumerPDF 14.86 14.86/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

4
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

200 NumerPDF 13.67 13.67/18 AZS Łódź 2018

5
HRUZIK Patrycja 2000-01-13 Z/2913/15

TAK

750 NumerPDF 16.40 16.40/18 GKS Piast Gliwice 2018

6
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

527 NumerPDF 13.91 13.88/17 MKL Toruń 2018

7
JAGIELSKA Karolina 2000-03-09 Z/2606/15

TAK

165 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

8
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

14 NumerPDF 15.13 15.13/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

9
KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 Z/4343/11

TAK

421 NumerPDF 12.97 12.91/15 AZS UMCS Lublin 2018

10
MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 Z/0666/17

TAK

130 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

11
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

16 NumerPDF 15.20 15.20/18 RKS Łódź 2018

12
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

131 NumerPDF KS Agros Zamość 2018

13
RUDEK Anna 2001-06-15 Z/2499/15

TAK

56 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

14
RZĄDZIŃSKA Julia 1992-05-30 Z/2950/11

TAK

186 NumerPDF 13.40 13.40/18 AZS Łódź 2018

15
SICIARZ Klaudia 1998-03-15 Z/0137/14

TAK

678 NumerPDF 13.15 13.15/18 KS AZS AWF Kraków 2018

16
SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 Z/3654/11

TAK

77 NumerPDF 14.63 13.75/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

17
TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 Z/4793/15

TAK

675 NumerPDF 15.34 15.34/18 KS AZS AWF Kraków II 2018

18
TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 Z/4794/15

TAK

660 NumerPDF 18.53/16 KS AZS AWF Kraków II 2018

19
TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 Z/1161/11

TAK

867 NumerPDF 15.02 14.40/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

20
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

TAK

140 NumerPDF 14.12/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

21
WLEKLIŃSKA Dagna 1988-12-11 Z/2411/11

TAK

524 NumerPDF 14.74/15 MKL Toruń 2018

22
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2018

23
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

776 NumerPDF 14.04 14.04/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

24
ZASADA Klaudia 1999-06-20 Z/4707/15

TAK

124 NumerPDF 17.45 15.62/14 KS Agros Zamość 2018

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 Z/2534/11

TAK

218 NumerPDF 55.89/16 AZS-AWF Warszawa 2018

2
BANACH Joanna 1992-08-28 Z/3686/11

TAK

662 NumerPDF 59.86 57.12/15 KS AZS AWF Kraków 2018

3
BATKO Agata 2000-02-22 Z/0885/15

TAK

17 NumerPDF 64.67/17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

4
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

TAK

199 NumerPDF 65.70 63.12/16 AZS Łódź 2018

5
BRYCH Wiktoria 2001-10-19 Z/4825/15

TAK

33 NumerPDF 65.77 65.77/18 RKS Łódź 2018

6
DALKE Helena 1997-01-17 Z/0464/13

TAK

160 NumerPDF 60.81 58.65/15 OŚ AZS Poznań 2018

7
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

69 NumerPDF 67.13 67.13/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

8
GRYC Anna 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

783 NumerPDF 61.91 61.91/18 KS Podlasie Białystok II 2018

9
JEZIAK Wiktoria 2002-03-18 Z/3210/16

TAK

175 NumerPDF 71.25 71.25/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

10
KUBEŁ Marta 1995-09-23 Z/4136/11

TAK

860 NumerPDF 63.23 60.23/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

11
LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 Z/2041/15

TAK

1 NumerPDF 65.40 65.40/18 KS Podlasie Białystok II 2018

12
LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 Z/3750/11

TAK

770 NumerPDF 55.84 55.25/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

13
ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 Z/0906/14

TAK

151 NumerPDF 63.78 63.78/18 OŚ AZS Poznań 2018

14
MAREK Julia 2001-06-18 Z/4405/15

TAK

9 NumerPDF 66.41 66.41/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

15
MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 Z/0636/14

TAK

343 NumerPDF 60.36/17 WKS Wawel Kraków 2018

16
MIROŃ Aleksandra 2000-09-15 Z/2660/18

TAK

4 NumerPDF AZS UMCS Lublin IV 2018

17
OGÓROWSKA Wiktoria 2001-02-22 Z/0892/15

TAK

52 NumerPDF 79.77 73.31/17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

18
OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 Z/4407/15

TAK

8 NumerPDF 67.23 67.23/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

19
RELUGA Weronika 2001-02-19 Z/3139/17

TAK

10 NumerPDF 69.60 69.60/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

20
RYPEL Joanna 1999-04-12 Z/1548/16

TAK

58 NumerPDF 76.17/17 UKS Gimpel Nowy Targ 2018

21
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

512 NumerPDF 67.61 67.61/18 MKL Toruń 2018

22
SOBEK Magdalena 1994-07-18 Z/4468/11

TAK

52 NumerPDF 59.33/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

23
STĄSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

412 NumerPDF 63.07 63.07/18 AZS UMCS Lublin II 2018

24
SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 Z/2781/15

TAK

70 NumerPDF 67.64 67.64/18 MKS-MOSM Bytom 2018

25
TCHORZEWSKA Karolina 1993-10-09 Z/3028/11

TAK

415 NumerPDF 61.88/17 AZS UMCS Lublin II 2018

26
WESOŁOWSKA Mirela 1989-07-04 Z/3357/11

TAK

70 NumerPDF 59.85 58.20/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

27
WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 Z/2048/15

TAK

187 NumerPDF 67.11 67.11/18 AZS Łódź 2018

28
WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 Z/1165/12

TAK

12 NumerPDF 58.41/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

29
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

52 NumerPDF 69.95 69.95/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

 
3000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 Z/1293/14

TAK

31 NumerPDF 11:40.17 11:40.17/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

2
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

775 NumerPDF KS Podlasie Białystok II 2018

3
MICHALIK Patrycja 2000-07-23 Z/2769/15

TAK

75 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2018

4
ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 Z/1854/11

TAK

155 NumerPDF 10:40.87 10:24.54/16 CKS Budowlani Częstochowa 2018

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSZYŃSKI Marcin 1998-06-25 Z/0013/14

TAK

92 NumerPDF 11.08/16 GKS Olimpia Grudziądz 2018

2
BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 Z/0148/11

TAK

675 NumerPDF 10.67 10.58/14 KS AZS AWF Kraków 2018

3
BURDA Adam 1999-06-10 Z/0601/17

TAK

16 NumerPDF 11.02 10.81/17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

4
CHOLEWA Paweł 1999-03-13 Z/1884/17

TAK

36 NumerPDF 12.37 12.18/17 UKS Gimpel Nowy Targ 2018

5
CYGAN Michał 2001-07-18 Z/0220/17

TAK

351 NumerPDF 11.93 11.93/18 WKS Wawel Kraków II 2018

6
DONCZEW Konrad 1992-04-12 Z/0344/11

TAK

277 NumerPDF 10.91/12 AZS-AWF Warszawa II 2018

7
GIBAS Marcin 1999-06-20 Z/3377/15

TAK

79 NumerPDF 10.77 10.77/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

8
GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 Z/1743/13

TAK

148 NumerPDF 10.60 10.41/16 OŚ AZS Poznań 2018

9
GUZIEWICZ Adrian 1993-07-18 Z/0992/18

TAK

192 NumerPDF 11.64 11.23/17 AZS Łódź 2018

10
HAŁGAS Damian 1993-03-15 Z/4061/11

TAK

776 NumerPDF 10.70/16 GKS Piast Gliwice 2018

11
JAGIEŁŁO Tymoteusz 2000-09-27 Z/3605/18

TAK

350 NumerPDF 11.99 11.99/18 WKS Wawel Kraków II 2018

12
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

558 NumerPDF 10.65 10.52/17 KS Agros Zamość 2018

13
JANIAK Jakub 1996-12-18 Z/5037/15

TAK

675 NumerPDF 11.21/17 KS AZS AWF Kraków II 2018

14
KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 Z/3171/11

TAK

779 NumerPDF 10.93 10.64/17 KS Podlasie Białystok 2018

15
KARNIA Kornel 1999-04-17 Z/0553/15

TAK

388 NumerPDF 11.28/16 GKS Olimpia Grudziądz 2018

16
KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 Z/0352/16

TAK

414 NumerPDF 11.68/17 AZS UMCS Lublin II 2018

17
KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 Z/0193/12

TAK

280 NumerPDF 11.13 11.13/18 AZS-AWF Warszawa II 2018

18
KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 Z/2687/18

TAK

81 NumerPDF 11.51 11.51/18 UKS Gimpel Nowy Targ 2018

19
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

102 NumerPDF 10.29 10.29/18 KS Agros Zamość 2018

20
KORUS Kacper 2001-03-25 Z/2777/15

TAK

75 NumerPDF 10.91 10.91/18 MKS-MOSM Bytom 2018

21
KOWALISZYN Patryk 2001-04-24 Z/6383/15

TAK

751 NumerPDF 11.95/17 GKS Piast Gliwice 2018

22
KOZIOŁ Jakub 1999-04-16 Z/0538/17

TAK

83 NumerPDF 11.55 11.55/18 RKS Łódź 2018

23
KUĆ Dariusz 1986-04-24 Z/2208/11

TAK

887 NumerPDF 10.65 10.15/11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

24
LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 Z/2046/15

TAK

186 NumerPDF 11.62 11.61/17 AZS Łódź 2018

25
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

414 NumerPDF 11.19 11.19/18 AZS UMCS Lublin II 2018

26
MARDUŁA Hubert 1999-04-01 Z/4741/17

TAK

343 NumerPDF 11.21/17 WKS Wawel Kraków 2018

27
MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 Z/1698/16

TAK

29 NumerPDF 10.88 10.88/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

28
NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 Z/2256/11

TAK

775 NumerPDF 11.35 10.67/10 KS Podlasie Białystok II 2018

29
NOWAKOWSKI Kasper 1999-01-26 Z/3529/15

TAK

17 NumerPDF 11.82 11.73/16 RKS Łódź 2018

30
OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 Z/1077/11

TAK

872 NumerPDF 10.40 10.21/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

31
PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 Z/1053/15

TAK

780 NumerPDF 11.65 11.08/17 KS Podlasie Białystok II 2018

32
PTAK Bartosz 2001-03-04 Z/3840/15

TAK

79 NumerPDF 11.69/17 MKS-MOSM Bytom 2018

33
PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 Z/1348/13

TAK

82 NumerPDF 10.88 10.88/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

34
ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 Z/0754/15

TAK

20 NumerPDF 11.15 11.15/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

35
RYDER Dawid 2000-03-07 Z/5720/15

TAK

514 NumerPDF 10.95 10.95/18 MKL Toruń 2018

36
RYDZ Paweł 2002-04-16 Z/0340/16

TAK

413 NumerPDF 12.40 12.17/17 AZS UMCS Lublin IV 2018

37
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

778 NumerPDF 10.85 10.85/18 KS Podlasie Białystok 2018

38
STEMPURSKI Daniel 1997-01-18 Z/6526/15

TAK

729 NumerPDF 11.22 11.22/18 AZS UMCS Lublin III 2018

39
STRYCZEK Szymon 2003-03-17 Z/1076/17

TAK

12 NumerPDF 11.46 11.46/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

40
STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 Z/1759/13

TAK

347 NumerPDF 10.97 10.69/14 WKS Wawel Kraków 2018

41
SZAROTA Bartosz 1996-01-06 Z/1332/13

TAK

120 NumerPDF 12.31 11.91/17 TS AKS Chorzów 2018

42
WARZYSZYŃSKI Kacper 2001-02-07 Z/3022/16

TAK

152 NumerPDF 12.00/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

43
WASILEWSKI Artur 1996-09-08 Z/0090/13

TAK

676 NumerPDF 11.10 10.66/17 KS AZS AWF Kraków 2018

44
WIECZORKOWSKI Adrian 2000-06-13 Z/2146/16

TAK

580 NumerPDF 11.47 11.47/18 MKL Toruń 2018

45
WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 Z/3230/11

TAK

107 NumerPDF 12.17 10.94/11 TS AKS Chorzów 2018

46
WLIZŁO Damian 2000-07-18 Z/2682/17

TAK

420 NumerPDF 12.66 11.49/17 AZS UMCS Lublin IV 2018

47
ZACZEK Artur 1989-02-28 Z/3831/11

TAK

159 NumerPDF 10.68 10.47/12 OŚ AZS Poznań 2018

48
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

679 NumerPDF 11.27 10.98/17 KS AZS AWF Kraków II 2018

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCEREK Adam 1998-01-11 Z/0436/14

TAK

160 NumerPDF 22.30 21.82/17 OŚ AZS Poznań 2018

2
BEŚKA Dominik 2001-06-05 Z/5766/15

TAK

148 NumerPDF 23.94/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

3
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

517 NumerPDF 21.27 21.27/18 MKL Toruń 2018

4
BUCH Natan 1995-11-06 Z/1522/11

TAK

198 NumerPDF 22.97 22.97/18 AZS Łódź 2018

5
CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 Z/4928/15

TAK

668 NumerPDF 22.74 22.74/18 KS AZS AWF Kraków II 2018

6
DĄBROWSKI Patryk 2000-10-01 Z/6305/15

TAK

37 NumerPDF 23.05 23.05/18 RKS Łódź 2018

7
GADZIK Robert 1999-02-03 Z/3036/15

TAK

766 NumerPDF 24.09 22.61/16 GKS Piast Gliwice 2018

8
HAMPEL Eryk 1997-12-03 Z/1125/13

TAK

143 NumerPDF 21.34/17 OŚ AZS Poznań 2018

9
HENKE Marek 2000-01-20 Z/1859/16

TAK

347 NumerPDF WKS Wawel Kraków II 2018

10
HERBUT Kamil 2002-01-10 Z/1625/16

TAK

34 NumerPDF 25.29 25.20/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

11
JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 Z/0917/11

TAK

782 NumerPDF 22.35 21.42/16 KS Podlasie Białystok II 2018

12
KALANDYK Hubert 1994-05-20 Z/2748/11

TAK

147 NumerPDF 20.96/16 KS Agros Zamość 2018

13
KIEŁPIŃSKI Jan 2000-01-14 Z/2787/15

TAK

76 NumerPDF 24.93/17 MKS-MOSM Bytom 2018

14
KISZKA Tytus 2000-03-26 Z/3994/15

TAK

254 NumerPDF 23.31/17 AZS-AWF Warszawa II 2018

15
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

412 NumerPDF 22.22 22.17/17 AZS UMCS Lublin 2018

16
KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 Z/0878/15

TAK

17 NumerPDF 23.47 23.38/17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

17
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

TAK

874 NumerPDF 22.23 22.23/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

18
LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 Z/0926/13

TAK

519 NumerPDF 22.56 22.56/18 MKL Toruń 2018

19
MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 Z/4589/17

TAK

342 NumerPDF WKS Wawel Kraków II 2018

20
MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 Z/3997/15

TAK

299 NumerPDF 24.19 24.19/18 AZS-AWF Warszawa II 2018

21
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

777 NumerPDF 21.60/17 AZS UMCS Lublin 2018

22
MITKA Piotr 1994-08-22 Z/2600/11

TAK

673 NumerPDF 21.10 21.10/18 KS AZS AWF Kraków 2018

23
MOŚ Damian 1999-09-13 Z/1337/16

TAK

1 NumerPDF 23.68 23.68/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

24
NOWAK Szymon 2004-08-28 Z/0451/18

TAK

82 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2018

25
NOWIŃSKI Kamil 2000-04-02 Z/2357/16

TAK

77 NumerPDF 23.03/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

26
OLCZYK Hubert 1995-02-10 Z/1465/12

TAK

16 NumerPDF 21.82/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

27
PAJĄK Rafał 1999-02-03 Z/0363/15

TAK

11 NumerPDF 22.27 21.77/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

28
POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 Z/2651/15

39 NumerPDF 23.54 23.27/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

29
POZORSKI Patryk 1999-02-06 Z/0114/15

TAK

309 NumerPDF 23.51/16 GKS Olimpia Grudziądz 2018

30
RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 Z/1667/13

TAK

888 NumerPDF 22.27/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

31
SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 Z/0272/14

TAK

73 NumerPDF 21.88 21.52/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

32
STEMPEL Paweł 1987-08-06 Z/2523/11

TAK

627 NumerPDF 23.07 20.97/10 AZS UMCS Lublin III 2018

33
SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 Z/6458/15

TAK

351 NumerPDF 22.24 22.24/18 WKS Wawel Kraków 2018

34
SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 Z/5571/15

TAK

881 NumerPDF 25.84 25.25/16 RLTL ZTE Radom 2018

35
SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 Z/0081/13

TAK

665 NumerPDF 22.42/17 KS AZS AWF Kraków 2018

36
SZWARNOWSKI Tadeusz 2003-10-10 Z/1269/17

TAK

678 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

37
TALACHA Marcin 1996-05-22 Z/0204/12

TAK

14 NumerPDF 21.36/16 KS Agros Zamość 2018

38
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

13 NumerPDF 23.79 23.79/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

39
WIECZORKIEWICZ Sebastian 2000-07-10 Z/1512/16

TAK

750 NumerPDF 23.74 23.51/17 GKS Piast Gliwice 2018

40
WOLNIAK Łukasz 2000-08-02 Z/6294/15

TAK

181 NumerPDF 23.47 23.47/18 AZS Łódź 2018

41
ZAWISZA Wojciech 1999-07-15 Z/0270/16

TAK

10 NumerPDF 22.92 22.92/18 RKS Łódź 2018

42
ZYCH Jakub 2000-12-11 Z/4925/15

TAK

678 NumerPDF 22.44/17 KS AZS AWF Kraków II 2018

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Z/2262/17

TAK

349 NumerPDF 56.15/17 WKS Wawel Kraków 2018

2
BŁAWUT Damian 2002-08-02 Z/0001/17

TAK

346 NumerPDF 60.20 60.20/18 WKS Wawel Kraków II 2018

3
BULIŃSKI Filip 2000-11-10 Z/4806/15

TAK

671 NumerPDF 52.27 52.27/18 KS AZS AWF Kraków II 2018

4
BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 Z/3182/17

TAK

1 NumerPDF 50.33/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

5
CHOWANIEC Bartłomiej 1999-08-24 Z/1547/16

TAK

52 NumerPDF 52.87/16 UKS Gimpel Nowy Targ 2018

6
CITAK Miłosz 2003-04-28 Z/0785/17

TAK

24 NumerPDF 53.71 53.71/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

7
CZARNOCKI Emil 1997-03-25 Z/4805/15

TAK

243 NumerPDF 49.23/16 AZS-AWF Warszawa II 2018

8
DOBOSZ Jakub 2001-05-30 Z/0034/16

TAK

349 NumerPDF 53.36 53.36/18 WKS Wawel Kraków II 2018

9
DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 Z/1406/16

TAK

243 NumerPDF 52.78 52.78/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

10
DUBIS Seweryn 1998-04-27 Z/0128/14

TAK

250 NumerPDF 49.61/16 AZS-AWF Warszawa II 2018

11
DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 Z/3203/11

TAK

193 NumerPDF 45.98/17 AZS Łódź 2018

12
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

427 NumerPDF 49.96 49.96/18 AZS UMCS Lublin II 2018

13
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

418 NumerPDF 50.29 50.29/18 AZS UMCS Lublin III 2018

14
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

417 NumerPDF 46.44/14 AZS UMCS Lublin 2018

15
JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 Z/1090/14

TAK

33 NumerPDF 49.27 48.44/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

16
KANIA Karol 1998-02-20 Z/0658/14

TAK

414 NumerPDF 49.12/16 AZS UMCS Lublin II 2018

17
KAPS Tomasz 2001-04-11 Z/2774/15

TAK

77 NumerPDF 55.14 55.14/18 MKS-MOSM Bytom 2018

18
KNAPIK Mateusz 2000-01-05 Z/2775/15

TAK

71 NumerPDF 54.94/17 MKS-MOSM Bytom 2018

19
KORYCKI Patryk 1999-05-14 Z/0552/15

TAK

307 NumerPDF 50.61 49.64/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

20
KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 Z/3947/11

TAK

272 NumerPDF 50.41/16 AZS UMCS Lublin IV 2018

21
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

242 NumerPDF 46.40/17 AZS-AWF Warszawa 2018

22
LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 Z/1358/13

TAK

154 NumerPDF 47.21/16 OŚ AZS Poznań 2018

23
MALSKI Paweł 1995-09-05 Z/1442/11

TAK

48 NumerPDF 50.15 48.75/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

24
MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 Z/3631/15

TAK

652 NumerPDF 49.99 49.99/18 KKL Kielce 2018

25
MROCZEK Adam 1999-12-21 Z/0417/15

TAK

178 NumerPDF 49.69 48.54/16 AZS Łódź 2018

26
MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 Z/1399/13

TAK

103 NumerPDF 50.77/15 KS Agros Zamość 2018

27
NIESYTKO Błażej 1999-07-02 Z/0368/15

TAK

44 NumerPDF 53.21 52.44/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

28
NOWAK Oskar 1996-08-12 Z/0345/13

TAK

48 NumerPDF 53.30/14 UKS Gimpel Nowy Targ 2018

29
OLSZAŃSKI Kacper 2002-03-17 Z/0456/16

TAK

22 NumerPDF 56.96 56.96/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

30
OLSZEWSKI Daniel 1999-04-09 Z/4502/15

TAK

508 NumerPDF 50.95 50.95/18 MKL Toruń 2018

31
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

TAK

769 NumerPDF 45.14/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

32
ORLIŃSKI Michał 1999-08-22 Z/3251/15

TAK

50 NumerPDF 56.13 56.13/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

33
PAJĄK Jakub 2001-01-19 Z/4403/15

TAK

3 NumerPDF 48.90 48.89/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

34
PIETRZKO Jakub 2000-12-02 Z/2362/17

TAK

352 NumerPDF 51.49 51.49/18 WKS Wawel Kraków 2018

35
PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 Z/2910/15

TAK

762 NumerPDF 51.12 49.34/17 GKS Piast Gliwice 2018

36
RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2002-04-30 Z/1822/17

TAK

753 NumerPDF 53.33 53.33/18 GKS Piast Gliwice 2018

37
RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 Z/0865/14

TAK

23 NumerPDF 47.40/16 RKS Łódź 2018

38
SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 Z/0459/13

TAK

874 NumerPDF 49.78 48.98/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

39
SOBCZAK Błażej 1996-01-29 Z/1662/12

TAK

35 NumerPDF 52.53 49.77/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

40
SOWA Karol 2001-03-08 Z/3837/15

TAK

153 NumerPDF 51.35 49.08/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

41
STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 Z/5984/15

TAK

675 NumerPDF KS AZS AWF Kraków II 2018

42
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

299 NumerPDF 46.37/16 AZS-AWF Warszawa 2018

43
SWATOWSKI Adrian 2000-07-12 Z/2112/15

TAK

101 NumerPDF 54.16/17 KS Agros Zamość 2018

44
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

27 NumerPDF 51.34 51.13/17 RKS Łódź 2018

45
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

555 NumerPDF 53.73 53.73/18 MKL Toruń 2018

46
WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 Z/3045/16

TAK

151 NumerPDF 50.43 50.43/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

47
WESELA Adrian 1998-11-15 Z/0387/14

TAK

162 NumerPDF 49.76/17 OŚ AZS Poznań 2018

48
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

325 NumerPDF 50.89 50.89/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

15 NumerPDF 1:50.39 1:50.39/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

2