Internetowe zgłoszenia do imprezy: Wieloboje - kwalifikacje do OOM
WARSZAWA (AWF), 23 - 24.06.2018
 
Siedmiobój K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

TAK

245 NumerPDF 4180 4180/18 AZS-AWF Warszawa 2018

2
BARDEL Martyna 2001-01-22 Z/1910/15

TAK

45 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

3
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 Z/3053/16

TAK

1 NumerPDF 3459 3582/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

4
BIELAWSKA Julia 2001-12-08 Z/1919/16

TAK

879 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2018

5
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

463 NumerPDF 3648 3648/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

6
DZIURA Wiktoria 2001-09-21 Z/1498/15

TAK

7 NumerPDF 3600/17 LKLA Krokus Astromal Leszno 2018

7
FRUŃ Wiktoria 2002-02-12 Z/1933/15

TAK

608 NumerPDF 2830 2830/18 MKS Polonia Warszawa 2018

8
GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 Z/0214/17

TAK

26 NumerPDF 3435 3435/18 KS Wejher Wejherowo 2018

9
GOTOWICZ Dominika 2001-05-01 Z/3626/18

TAK

255 NumerPDF 2735 2735/18 AZS-AWF Warszawa 2018

10
KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 Z/2865/17

TAK

43 NumerPDF 3397 3397/18 UKS Czwórka Białystok 2018

11
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

860 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

12
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

46 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

13
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

TAK

86 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

14
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

48 NumerPDF 3778/17 MLKS Agros Żary 2018

15
PRUSIŃSKA Kinga 2002-03-27 Z/2824/15

TAK

18 NumerPDF UKS Clan Ostrołęka 2018

16
SZARGIEJ Olivia 2002-09-24 Z/0781/18

TAK

30 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2018

17
WEISS Wiktoria 2001-12-16 Z/5946/15

TAK

981 NumerPDF 2439 2439/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

18
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF 3270 3270/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

19
ŻOK Zofia 2001-03-20 Z/2450/17

TAK

14 NumerPDF 2450/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

 
Pięciobój K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄBRYCH Marta 2005-06-06 Z/3472/18

TAK

727 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

2
BIELAWSKA Paula 2004-03-03 Z/3094/17

TAK

111 NumerPDF 2385 2385/18 MKS Syrena Warszawa 2018

3
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

TAK

733 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

4
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

731 NumerPDF 2644 2644/18 OKS Skra Warszawa 2018

5
CHOLIŃSKA Oliwia 2004-05-06 Z/0211/18

TAK

105 NumerPDF 1646 1646/18 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

6
CHWEDORCZUK Kamila 2003-08-19 Z/0206/18

TAK

108 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

7
GŁOWACKA Zuzanna 2004-01-19 Z/2929/17

TAK

736 NumerPDF 2055/17 OKS Skra Warszawa 2018

8
GÓRNA Barbara 2003-01-28 Z/3728/18

TAK

103 NumerPDF 1267 1267/18 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

9
GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 Z/0208/18

TAK

101 NumerPDF 1188 1188/18 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

10
KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

TAK

862 NumerPDF 2531 2531/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

11
KREMER Helena 2005-08-19 Z/4703/18

TAK

106 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

12
KRZYWDZIŃSKA Marta 2003-02-04 Z/3730/18

TAK

115 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

13
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

722 NumerPDF 1885/17 OKS Skra Warszawa 2018

14
ŁYK Aleksandra 2003-11-10 Z/2722/17

TAK

7 NumerPDF 1903 1951/17 OKS Skra Warszawa 2018

15
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

726 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

16
WITEK Martyna 2004-09-20 Z/0839/18

TAK

116 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

17
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

51 NumerPDF 2505 2505/18 KS Orzeł Warszawa 2018

18
ZADRĄG Małgorzata 2005-01-05 Z/3466/18

TAK

732 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

19
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

731 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

20
ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 Z/1183/18

TAK

109 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

21
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 Z/3731/18

TAK

102 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

 
Dziesięciobój M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 Z/2972/16

TAK

42 NumerPDF 4481 4481/18 MKS Sambor Tczew 2018

2
MIKOŁAJCZYK Piotr 2001-03-07 Z/4752/18

TAK

157 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2018

3
NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 Z/0476/18

TAK

155 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2018

4
RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 Z/3818/15

TAK

670 NumerPDF 5098/17 MKLA Łęczyca 2018

5
SIEMEK Damian 2001-03-02 Z/3933/15

TAK

905 NumerPDF 4365 4365/18 KS Warszawianka W-wa 2018

6
SOMMER Paweł 2001-02-27 Z/5375/15

TAK

39 NumerPDF 5278 5630/17 MKS Sambor Tczew 2018

7
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-23 Z/0160/18

TAK

158 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2018

8
WIĘCKOWSKI Przemysław 2002-05-10 Z/4728/18

TAK

154 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2018

9
WYRĘBIAK Michał 2002-02-24 Z/3232/17

TAK

113 NumerPDF SKS Feniks Siedlce 2018

10
ZABAWA Maciej 2001-04-21 Z/1923/15

TAK

65 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

 
Pięciobój M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 Z/0204/18

TAK

108 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

2
DZIEŁAK Piotr 2005-12-28 Z/0207/18

TAK

106 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

3
JAWORSKI Tymoteusz 2005-12-12 Z/3729/18

TAK

110 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

4
WITKOWSKI Paweł 2003-01-11 Z/3608/18

TAK

280 NumerPDF 2062 2062/18 AZS-AWF Warszawa 2018