Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa woj. śląskiego - Regionalna Runda Eliminacyjna DMP
BIELSKO-BIAŁA, 03-04.06.2017
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKA Larysa 1998-10-17 Z/1500/16

TAK

138 NumerPDF 13.20 13.13/16 MKS-MOS Katowice 2017

2
SZADE Małgorzata 2000-07-18 Z/0560/17

TAK

136 NumerPDF 13.55/16 MKS-MOS Katowice 2017

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK Wiktoria 2001-08-23 Z/2772/15

TAK

74 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

2
SZADE Małgorzata 2000-07-18 Z/0560/17

TAK

136 NumerPDF 25.89 25.89/17 MKS-MOS Katowice 2017

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOWANIEC Julia 2003-01-18 Z/2015/16

TAK

82 NumerPDF 62.57 62.57/17 PK UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

2
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

126 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2017

3
ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 Z/2788/15

TAK

83 NumerPDF 58.85 58.85/17 MKS-MOSM Bytom 2017

4
NOWAK Wiktoria 2001-08-23 Z/2772/15

TAK

74 NumerPDF 62.46 62.46/17 MKS-MOSM Bytom 2017

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOZIŃSKA Karolina 2002-11-01 Z/1306/16

TAK

82 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

2
ŁUKASIK Martyna 2002-10-25 Z/1307/16

TAK

81 NumerPDF 2:30.92 2:30.92/17 MKS-MOSM Bytom 2017

3
MICHALIK Dominika 2000-07-23 Z/2768/15

TAK

71 NumerPDF 2:18.63/16 MKS-MOSM Bytom 2017

4
SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 Z/4671/15

TAK

104 NumerPDF 2:22.28 2:16.09/16 TS AKS Chorzów 2017

5
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

76 NumerPDF 2:18.26 2:18.26/17 MKS-MOSM Bytom 2017

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 Z/0910/15

TAK

84 NumerPDF 4:53.09 4:53.09/17 PK UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

2
KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 Z/2776/15

TAK

74 NumerPDF 4:40.04/16 MKS-MOSM Bytom 2017

3
ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 Z/0679/15

TAK

73 NumerPDF 4:57.49/16 MKS-MOSM Bytom 2017

4
MICHALIK Dominika 2000-07-23 Z/2768/15

TAK

71 NumerPDF 5:06.28 4:45.09/16 MKS-MOSM Bytom 2017

5
SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 Z/4671/15

TAK

104 NumerPDF 4:55.59 4:55.59/17 TS AKS Chorzów 2017

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 Z/0679/15

TAK

73 NumerPDF 11:15.09/15 MKS-MOSM Bytom 2017

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAMOT Maja 2003-10-16 Z/3368/15

TAK

36 NumerPDF 3.25 3.31/16 PK MKS Ustroń 2017

2
GÓRNY Kinga 2002-04-26 Z/3371/15

TAK

16 NumerPDF 3.30 3.30/17 PK MKS Ustroń 2017

3
HYRNIK Anna 2000-03-06 Z/3370/15

TAK

44 NumerPDF 1.80 2.72/16 MKS Ustroń 2017

4
ŚWIERKOT Dominika 1999-05-16 Z/0504/15

TAK

9 NumerPDF 3.40 3.50/15 UKS Olimp Mazańcowice 2017

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORDEK Sara 2001-02-01 Z/1629/17

TAK

138 NumerPDF 4.99 4.99/17 MKS-MOS Katowice 2017

2
SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 Z/2394/15

TAK

12 NumerPDF 5.05 5.09/16 MOSM Tychy 2017

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 Z/2394/15

TAK

12 NumerPDF 10.91 11.18/16 MOSM Tychy 2017

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROSTEK Teresa 2000-07-17 Z/1739/16

TAK

78 NumerPDF 12.31 12.31/17 MKS-MOS Katowice 2017

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Maria 2000-07-22 Z/5725/15

TAK

5 NumerPDF 33.81 33.81/17 MKS-MOS Katowice 2017

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOKOWSKA Aleksandra 1995-04-28 Z/3234/11

TAK

115 NumerPDF 61.96 61.96/17 TS AKS Chorzów 2017

2
ŚWIĄTEK Anna 1994-06-22 Z/3232/11

TAK

104 NumerPDF 32.95/15 TS AKS Chorzów 2017

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBOWSKA Marta 2000-06-29 Z/4664/15

TAK

105 NumerPDF 41.71 41.71/17 TS AKS Chorzów 2017

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Siedmiobój K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pięciobój K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁOMB Sonia 1998-02-16 Z/1625/14

TAK

419 NumerPDF 28:01.33/15 UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 2017

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORDEK Sara 2001-02-01 Z/1629/17

TAK

138 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2017

 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBOSZEK Marta 2001-12-15 Z/0901/17

TAK

5 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ENGELMANN Weronika 2001-06-08 Z/2896/15

TAK

73 NumerPDF 7:08.03 7:08.03/17 MKS-MOSM Bytom 2017

2
MAŁEK Monika 2001-01-13 Z/0509/16

TAK

73 NumerPDF 7:58.75 7:58.75/17 UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

3
MIROWSKA Julia 2001-09-21 Z/2770/15

TAK

81 NumerPDF 7:47.83 7:47.83/17 MKS-MOSM Bytom 2017

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. TOMANEK Olga
2. CIUPEK Sylwia
3. KORDEK Sara
4. SZADE Małgorzata
2000
2000
2001
2000
NumerPDF 50.70 MKS-MOS Katowice

 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOLEWA Dominik 2001-03-11 Z/1806/17

TAK

26 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2017

2
KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 Z/3195/16

TAK

116 NumerPDF 11.77 11.77/17 MKS-MOS Katowice 2017

3
MORDARSKI Jakub 2000-01-27 Z/1760/17

TAK

78 NumerPDF 11.50 11.50/17 PK UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

4
TARADAJ Bartosz 2001-12-22 Z/5732/15

TAK

125 NumerPDF 11.73 11.66/16 MKS-MOS Katowice 2017

5
ŻACZEK Daniel 1997-11-08 Z/3089/15

TAK

13 NumerPDF 11.16/16 MOSM Tychy 2017

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PARAFINIUK Mateusz 2001-01-31 Z/4099/15

TAK

136 NumerPDF 25.03/15 MKS-MOS Katowice 2017

2
TARADAJ Bartosz 2001-12-22 Z/5732/15

TAK

125 NumerPDF 22.75 22.75/17 MKS-MOS Katowice 2017

3
WALCZAK Patryk 1998-05-04 Z/0881/14

TAK

12 NumerPDF 23.09 22.47/16 MOSM Tychy 2017

4
ŻACZEK Daniel 1997-11-08 Z/3089/15

TAK

13 NumerPDF 22.66 22.51/16 MOSM Tychy 2017

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FUCHS Maksymilian 1999-10-07 Z/3216/15

TAK

132 NumerPDF 52.70 52.70/17 MKS-MOS Katowice 2017

2
WALCZAK Patryk 1998-05-04 Z/0881/14

TAK

12 NumerPDF 51.03 51.03/17 MOSM Tychy 2017

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMEK Wojciech 2000-04-25 Z/4101/15

TAK

145 NumerPDF 2:05.19/16 MKS-MOS Katowice 2017

2
SURMA Dawid 2001-01-10 Z/1392/16

TAK

120 NumerPDF 2:07.98 2:07.98/17 MKS-MOS Katowice 2017

3
TOMASIAK Piotr 2000-02-16 Z/0911/15

TAK

88 NumerPDF 1:56.78 1:56.78/17 UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMEK Wojciech 2000-04-25 Z/4101/15

TAK

145 NumerPDF 4:29.65 4:21.70/16 MKS-MOS Katowice 2017

2
PASEK Damian 1985-08-18 Z/2342/11

TAK

85 NumerPDF 3:46.95/11 TS AKS Chorzów 2017

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDCZAK Michał 2000-10-04 Z/1757/17

TAK

76 NumerPDF 9:33.50 9:33.50/17 UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

2
MRACHACZ Piotr 1997-06-09 Z/0562/13

TAK

9 NumerPDF 9:00.39/16 MKS-MOSM Bytom 2017

3
PASEK Damian 1985-08-18 Z/2342/11

TAK

85 NumerPDF 8:15.30/10 TS AKS Chorzów 2017

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KARDAS Arkadiusz 1989-03-20 Z/3221/15

TAK

108 NumerPDF 16:29.76/15 TS AKS Chorzów 2017

2
MRACHACZ Piotr 1997-06-09 Z/0562/13

TAK

9 NumerPDF 15:42.83/16 MKS-MOSM Bytom 2017

3
PASEK Damian 1985-08-18 Z/2342/11

TAK

85 NumerPDF 14:36.84/10 TS AKS Chorzów 2017

4
WŁOSTOWSKI Mateusz 1995-12-19 Z/1766/11

TAK

89 NumerPDF 15:17.93/13 MKS-MOSM Bytom 2017

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKI Arkadiusz 1999-02-03 Z/0503/15

TAK

1 NumerPDF 4.00 4.00/17 UKS Olimp Mazańcowice 2017

2
GAWŁOWSKI Jakub 2000-07-21 Z/4674/15

TAK

3 NumerPDF 4.20 4.20/17 UKS Olimp Mazańcowice 2017

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOLEWA Dominik 2001-03-11 Z/1806/17

TAK

26 NumerPDF 5.57 5.57/17 MKS-MOS Katowice 2017

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKRZYPCZYK Jacek 1986-02-12 Z/3241/11

TAK

116 NumerPDF 15.76/14 TS AKS Chorzów 2017

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZĄBKOWSKI Alan 1999-06-01 Z/3188/15

TAK

107 NumerPDF TS AKS Chorzów 2017

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWROT Tomasz 2000-09-04 Z/4898/15

TAK

119 NumerPDF 10.85 10.85/17 TS AKS Chorzów 2017

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DROZDOWSKI Olaf 1995-10-27 Z/3225/11

TAK

112 NumerPDF 39.38/16 TS AKS Chorzów 2017

2
SKRZYPCZYK Jacek 1986-02-12 Z/3241/11

TAK

116 NumerPDF 36.01/14 TS AKS Chorzów 2017

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKOP Mateusz 1999-01-25 Z/3214/15

TAK

135 NumerPDF 40.41 40.41/17 MKS-MOS Katowice 2017

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUDZIEŃ Adam 1987-03-29 Z/3204/11

TAK

118 NumerPDF 56.75 56.95/11 TS AKS Chorzów 2017

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KONSTANTYNOWICZ Wiktor 1999-01-31 Z/3213/15

TAK

128 NumerPDF 59.19 59.19/17 MKS-MOS Katowice 2017

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Dziesięciobój M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pięciobój M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 m chód mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŁECKI Waldemar 1958-01-10 Z/1661/11

TAK

417 NumerPDF 26:19 25:09/14 UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 2017

2
RZEŹNIK Krzysztof 1993-10-21 Z/1662/11

TAK

407 NumerPDF 23:08.66/08 UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 2017

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROMAŃCZUK Kamil 1999-02-02 Z/3212/15

TAK

129 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2017

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PALIWODA Tomasz 2000-02-21 Z/4109/15

TAK

118 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2017

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PALA Jakub 2001-06-04 Z/1844/17

TAK

29 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

2
ŚLIWKA Oskar 2001-08-21 Z/3479/15

TAK

26 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2017

 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAPS Tomasz 2001-04-11 Z/2774/15

TAK

77 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

2
OGORZAŁY Sebastian 2000-12-29 Z/0900/17

TAK

80 NumerPDF 6:38.23 6:38.23/17 UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. PALIWODA Tomasz
2. PAŹDZIERZ Adam
3. KULESZA Oktawiusz
4. TARADAJ Bartosz
5. PARAFINIUK Mateusz
2000
2000
2001
2001
2001
NumerPDF 44.96 MKS-MOS Katowice

 
4x400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. JAROMIN Mateusz
2. CZERNECKI Remigiusz
3. CZADER Hubert
4. STRZOP Adrian
5. PALA Jakub
2000
2000
2000
2001
2001
NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała