Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa woj. podkarpackiego U18
RZESZÓW, 28.05.2017
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄBKA Julia 2000-05-05 Z/4645/15

TAK

675 NumerPDF 12.48 12.46/16 PK KS AZS AWF Kraków 2017

2
BIGUS Kinga 2001-03-28 Z/2113/15

TAK

273 NumerPDF 12.68 12.68/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

3
BOROWY Kamila 2002-01-11 Z/2271/17

TAK

127 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2017

4
CZERWIŃSKA Jagoda 2002-03-14 Z/2272/17

TAK

59 NumerPDF 14.93 14.93/17 KS Komunalni Sanok 2017

5
DĄBEK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

55 NumerPDF 12.24/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

6
DRELICH Natalia 2002-01-08 Z/5160/15

TAK

77 NumerPDF 14.00 13.93/16 MKL Sparta Stalowa Wola 2017

7
DYJAK Patrycja 2001-05-02 Z/1967/17

TAK

968 NumerPDF 15.03 15.03/17 LKS Stal Mielec 2017

8
GOŁUSZKA Patrycja 2001-01-04 Z/2865/16

TAK

289 NumerPDF 13.97 13.97/17 PK UKS bieganie.pl Stryszawa 2017

9
GUL Regina 2003-06-03 Z/0478/17

TAK

304 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

10
HADAM Emilia 2003-10-19 Z/1714/17

TAK

148 NumerPDF 15.89/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

11
JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 Z/0353/17

TAK

80 NumerPDF 13.70 13.70/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

12
KALEMBA Wiktoria 2000-03-27 Z/5727/15

TAK

562 NumerPDF 12.62/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

13
KANTOR Weronika 1999-06-14 Z/4171/15

TAK

234 NumerPDF 12.23 12.23/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

14
KILJAŃSKA Aleksandra 2001-11-07 Z/1968/17

TAK

970 NumerPDF 14.46 14.46/17 LKS Stal Mielec 2017

15
KONDERAK Martyna 2001-09-30 Z/0903/17

TAK

281 NumerPDF 12.68 12.68/17 PK UKS bieganie.pl Stryszawa 2017

16
KOPEĆ Gabriela 2002-09-28 Z/1430/16

TAK

880 NumerPDF 14.64 14.64/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

17
KORBECKA Oliwia 2002-11-30 Z/3811/16

TAK

150 NumerPDF 13.83/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

18
KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 Z/0174/16

TAK

890 NumerPDF 14.56 13.64/16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

19
KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 Z/0419/17

TAK

678 NumerPDF 13.18 13.18/17 KS AZS AWF Kraków 2017

20
LEWICKA Michalina 2003-09-20 Z/2274/17

TAK

149 NumerPDF 14.91 14.91/17 KS Komunalni Sanok 2017

21
LIGAS Weronika 2002-01-13 Z/1233/16

TAK

76 NumerPDF 13.89 13.89/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2017

22
MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 Z/1865/16

TAK

29 NumerPDF 13.71 13.71/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

23
MILCZANOWSKA Anna 2002-07-16 Z/2276/17

TAK

16 NumerPDF 14.10 14.10/17 KS Komunalni Sanok 2017

24
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

253 NumerPDF 12.45 12.45/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

25
NOWAK Karolina 2000-02-26 Z/2324/17

TAK

127 NumerPDF 14.24 14.24/17 KS Komunalni Sanok 2017

26
OSADA Gabriela 2001-08-09 Z/0276/15

TAK

38 NumerPDF 13.89 13.74/16 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

27
OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 Z/4470/15

TAK

549 NumerPDF 13.26/15 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

28
OZIMEK Julia 2002-02-10 Z/3774/16

TAK

111 NumerPDF 13.99 13.99/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

29
RZUCIDŁO Wiktoria 2002-04-22 Z/3775/16

TAK

722 NumerPDF 14.45 14.45/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

30
SAWUŁA Paulina 2002-03-27

724 NumerPDF 14.50 14.50/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

31
SICIARZ Klaudia 1998-03-15 Z/0137/14

TAK

678 NumerPDF 11.86 11.86/17 PK KS AZS AWF Kraków 2017

32
SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 Z/2862/16

TAK

285 NumerPDF 13.48 13.48/17 UKS bieganie.pl Stryszawa 2017

33
SŁYŚ Magdalena 2000-08-08 Z/2116/15

TAK

279 NumerPDF 12.89 12.78/16 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

34
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

967 NumerPDF 12.38 12.38/17 LKS Stal Mielec 2017

35
SZUMILAS Klaudia 2002-11-05 Z/2279/17

TAK

59 NumerPDF 15.45 15.45/17 KS Komunalni Sanok 2017

36
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

52 NumerPDF 13.30 13.30/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2017

37
TĘCZA Ewelina 2002-09-10 Z/2086/17

TAK

33 NumerPDF 14.47 14.47/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2017

38
TOMUSIAK Izabela 2000-05-13

1 NumerPDF 13.79 13.79/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

39
TRELA Klaudia 2002-03-20 Z/5158/15

TAK

44 NumerPDF 14.68 14.68/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2017

40
TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 Z/4793/15

TAK

675 NumerPDF 13.53 13.53/17 PK KS AZS AWF Kraków 2017

41
WAŃDYGA Martyna 2002-08-28

68 NumerPDF 14.12 14.12/17 KKB MOSiR Krosno 2017

42
WILK Karolina 1998-02-24 Z/1028/14

TAK

131 NumerPDF 13.81/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

43
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

24 NumerPDF 12.23 12.23/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

44
ZACHURA Magdalena 2000-07-21 Z/2880/16

TAK

288 NumerPDF 12.61 12.61/17 PK UKS bieganie.pl Stryszawa 2017

45
ZĄBIK Anita 2000-09-24 Z/2543/17

TAK

531 NumerPDF 13.29 13.29/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGUS Kinga 2001-03-28 Z/2113/15

TAK

273 NumerPDF 27.39 27.39/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

2
BOROWY Kamila 2002-01-11 Z/2271/17

TAK

127 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2017

3
DĄBEK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

55 NumerPDF 25.93 25.93/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

4
DRELICH Natalia 2002-01-08 Z/5160/15

TAK

77 NumerPDF 28.55 28.55/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2017

5
DUDZIC Nicole 2003-09-09 Z/0037/17

TAK

102 NumerPDF PK LKS Znicz Biłgoraj 2017

6
DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 Z/5763/15

TAK

853 NumerPDF 27.90 27.36/16 TS Wieliczanka Wieliczka 2017

7
GUL Regina 2003-06-03 Z/0478/17

TAK

304 NumerPDF 29.22 29.22/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

8
JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 Z/0270/15

TAK

81 NumerPDF 27.66/15 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

9
JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 Z/0353/17

TAK

80 NumerPDF 29.44 29.44/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

10
KANTOR Weronika 1999-06-14 Z/4171/15

TAK

234 NumerPDF 25.67 25.64/16 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

11
KATA Aleksandra 2003-01-30

50 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2017

12
KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 Z/1264/15

TAK

829 NumerPDF 28.37/16 TS Wieliczanka Wieliczka 2017

13
KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 Z/0419/17

TAK

678 NumerPDF 28.49 28.49/17 KS AZS AWF Kraków 2017

14
LIGAS Weronika 2002-01-13 Z/1233/16

TAK

76 NumerPDF 28.19 28.19/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2017

15
MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 Z/1865/16

TAK

29 NumerPDF 29.08 29.08/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

16
MISIELAK Marcelina 1999-04-21 Z/4173/15

TAK

218 NumerPDF 26.18/15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

17
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

253 NumerPDF 26.30/16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

18
NOWAK Karolina 2000-02-26 Z/2324/17

TAK

127 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2017

19
NYKAZA Natalia 2001-04-21 Z/0388/16

TAK

850 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2017

20
OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 Z/4470/15

TAK

549 NumerPDF 25.95/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

21
RĘBISZ Martyna 2003-05-05 Z/5156/15

TAK

58 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2017

22
RYBKA Aleksandra 2001-01-12 Z/0389/16

TAK

852 NumerPDF 27.78 27.78/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2017

23
RZUCIDŁO Wiktoria 2002-04-22 Z/3775/16

TAK

722 NumerPDF 32.02/16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

24
SŁYŚ Magdalena 2000-08-08 Z/2116/15

TAK

279 NumerPDF 26.25/16 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

25
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

52 NumerPDF 28.73/16 MKL Sparta Stalowa Wola 2017

26
TOMUSIAK Izabela 2000-05-13

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2017

27
WAŃDYGA Martyna 2002-08-28

68 NumerPDF 29.13 29.13/17 KKB MOSiR Krosno 2017

28
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

24 NumerPDF 25.23 25.23/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

29
ZIĘBA Dominika 2003-04-07 Z/0477/17

TAK

723 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

30
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

551 NumerPDF 27.71 27.71/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

273 NumerPDF 63.58 63.58/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

2
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

TAK

522 NumerPDF 62.25/14 CWKS Resovia Rzeszów 2017

3
DĘBIAK Klaudia 2001-01-14 Z/5159/15

TAK

75 NumerPDF 63.42 63.42/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2017

4
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

550 NumerPDF 59.86 59.86/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

5
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

55 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2017

6
KAZEK Ilona 1989-11-16 Z/2405/15

TAK

21 NumerPDF 62.67 62.29/16 PK KS Cracovia 1906 Kraków 2017

7
KINEL Oktawia 2000-02-22

54 NumerPDF 66.85 66.85/17 KKB MOSiR Krosno 2017

8
KROKER Nadia 2001-01-10 Z/6495/15

TAK

559 NumerPDF 62.86/14 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

9
KRZYŻANOWSKA Julita 2003-08-17 Z/4598/15

TAK

577 NumerPDF KB Krościenko Wyżne 2017

10
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

560 NumerPDF 59.54 59.54/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

11
SOWA Oliwia 2001-01-16 Z/2094/15

TAK

38 NumerPDF MLUKS Tarnów 2017

12
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

521 NumerPDF 60.18/15 CWKS Resovia Rzeszów 2017

13
URBANIK Danuta 1989-12-24 Z/4323/11

TAK

555 NumerPDF 56.93/13 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

14
WALIŁKO Kamila 2002-05-08 Z/1427/16

TAK

553 NumerPDF 61.80 61.80/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

15
ZATOR Kinga 2001-05-29 Z/2927/15

TAK

269 NumerPDF 65.86 65.86/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄBA Sylwia 1998-01-05 Z/0089/14

TAK

228 NumerPDF 2:26.92/14 MKS Stal Nowa Dęba 2017

2
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

556 NumerPDF 2:21.96 2:15.21/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

3
GROCHALA Natalia 2000-08-22 Z/0496/17

TAK

565 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2017

4
KOŁEK Weronika 2002-02-08 Z/0358/16

TAK

73 NumerPDF 2:37.17/15 KKB MOSiR Krosno 2017

5
KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15

680 NumerPDF 2:15.66 2:15.66/17 niest.Kraków

6
RYMAR Sandra 2003-03-31 Z/4599/15

TAK

567 NumerPDF KB Krościenko Wyżne 2017

7
SERWATKA Wiktoria 1999-09-08 Z/3273/15

TAK

93 NumerPDF 2:32.54 2:32.54/17 KKB MOSiR Krosno 2017

8
SKAŁECKA Kamila 2001-06-05 Z/0923/15

TAK

105 NumerPDF 2:30.08/16 PK LKS Znicz Biłgoraj 2017

9
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

9 NumerPDF 2:38.72/16 MKS Stal Nowa Dęba 2017

10
STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 Z/2995/15

TAK

854 NumerPDF 2:22.70 2:20.14/16 TS Wieliczanka Wieliczka 2017

11
WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 Z/0567/15

TAK

966 NumerPDF 2:23.15 2:19.14/16 LKS Stal Mielec 2017

12
WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 Z/1805/17

TAK

70 NumerPDF KKB MOSiR Krosno 2017

13
ZDZIEBŁO Anna 2001-11-20 Z/2611/15

TAK

968 NumerPDF 2:39.95 2:39.95/17 LKS Stal Mielec 2017

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄBA Sylwia 1998-01-05 Z/0089/14

TAK

228 NumerPDF 4:45.68 4:45.62/16 MKS Stal Nowa Dęba 2017

2
BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 Z/0280/15

TAK

39 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

3
BRACHUCY Weronika 1999-03-31 Z/2370/15

TAK

15 NumerPDF 5:06.44 5:06.44/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

4
BRZĘK Paulina 1999-03-02 Z/1866/16

TAK

27 NumerPDF 5:03.55 5:03.20/16 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

5
CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

65 NumerPDF 5:09.59 5:09.59/17 KKB MOSiR Krosno 2017

6
CICH Maria 2000-01-15 Z/2114/15

TAK

278 NumerPDF 5:20.65/16 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

7
JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 Z/1144/16

TAK

972 NumerPDF 5:01.85 5:01.85/17 LKS Stal Mielec 2017

8
SEMERKO Angelika 1999-02-05 Z/1066/15

TAK

30 NumerPDF 5:33.48 5:20.30/15 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

9
SKAŁECKA Kamila 2001-06-05 Z/0923/15

TAK

105 NumerPDF 4:58.89 4:58.89/17 PK LKS Znicz Biłgoraj 2017

10
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

9 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2017

11
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

521 NumerPDF 4:52.13/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

12
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

TAK

40 NumerPDF 5:07.32 5:07.32/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2017

13
SZUMADA Maria 1998-11-01 Z/0038/14

TAK

54 NumerPDF 4:52.80/15 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

14
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

TAK

444 NumerPDF 5:16.09 5:16.09/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

15
WÓJCIK Patrycja 2001-05-13 Z/1607/16

TAK

546 NumerPDF KB Krościenko Wyżne 2017

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GANCARZ Karolina 2001-02-04 Z/3086/15

TAK

70 NumerPDF 1.45 1.55/15 MKL Sparta Stalowa Wola 2017

2
GANCARZ Natalia 2002-09-30 Z/3087/15

TAK

50 NumerPDF 1.40 1.40/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2017

3
MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

TAK

148 NumerPDF 1.65 1.65/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

4
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

661 NumerPDF 1.64 1.68/16 KS AZS AWF Kraków 2017

5
WABIA Tatiana 2001-02-06 Z/6198/15

TAK

273 NumerPDF 1.62 1.62/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKA Jagoda 2002-03-14 Z/2272/17

TAK

59 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2017

2
DYJAK Patrycja 2001-05-02 Z/1967/17

TAK

968 NumerPDF 3.58 3.58/17 LKS Stal Mielec 2017

3
GEFERT Karolina 1998-01-07 Z/1593/14

TAK

19 NumerPDF 5.28 5.45/15 KS Komunalni Sanok 2017

4
KILJAŃSKA Aleksandra 2001-11-07 Z/1968/17

TAK

970 NumerPDF 4.01 4.01/17 LKS Stal Mielec 2017

5
MILCZANOWSKA Anna 2002-07-16 Z/2276/17

TAK

16 NumerPDF 4.21 4.21/17 KS Komunalni Sanok 2017

6
MISIELAK Marcelina 1999-04-21 Z/4173/15

TAK

218 NumerPDF 5.48 5.57/16 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

7
MITEK Justyna 2000-04-05 Z/2115/15

TAK

276 NumerPDF 5.14 5.18/16 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

8
MOSKAL Monika 2003-10-14

50 NumerPDF 4.65 4.65/17 KKB MOSiR Krosno 2017

9
OLEJARKA Kamila 1999-06-18 Z/2238/17

TAK

533 NumerPDF 4.83 4.83/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

10
OZIMEK Julia 2002-02-10 Z/3774/16

TAK

111 NumerPDF 4.38/16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

11
SZUMILAS Klaudia 2002-11-05 Z/2279/17

TAK

59 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2017

12
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

972 NumerPDF 5.07 5.23/16 LKS Stal Mielec 2017

13
WABIA Tatiana 2001-02-06 Z/6198/15

TAK

273 NumerPDF 5.67 5.67/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

14
WĄSIK Katarzyna 2002-02-17 Z/0934/16

TAK

108 NumerPDF 4.39 4.65/16 PK LKS Znicz Biłgoraj 2017

15
WILK Karolina 1998-02-24 Z/1028/14

TAK

131 NumerPDF 4.73 5.15/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

16
WOTA Gaja 1998-09-04 Z/1069/14

TAK

677 NumerPDF 5.64 6.03/15 KS AZS AWF Kraków 2017

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GEFERT Karolina 1998-01-07 Z/1593/14

TAK

19 NumerPDF 10.80/15 KS Komunalni Sanok 2017

2
KURDZIEL Jadwiga 1999-03-02 Z/4158/15

TAK

532 NumerPDF 10.35 10.44/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

3
MITEK Justyna 2000-04-05 Z/2115/15

TAK

276 NumerPDF 10.65 10.65/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

4
SKIBA Dorota 1993-04-03 Z/2782/11

TAK

153 NumerPDF 11.83 12.68/15 CWKS Resovia Rzeszów 2017

5
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

972 NumerPDF LKS Stal Mielec 2017

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRUS Katarzyna 1999-03-11 Z/4174/15

TAK

253 NumerPDF 10.30 10.30/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

2
ŻUREK Gabriela 1999-08-05 Z/4175/15

TAK

252 NumerPDF 9.23 9.23/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FICAK Roksana 2000-12-09 Z/0268/15

TAK

57 NumerPDF 11.09 11.11/15 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

2
KAMYK Klaudia 2001-12-27 Z/2326/17

TAK

53 NumerPDF 7.62 7.62/17 KS Komunalni Sanok 2017

3
KOTWICA Agata 2000-02-09 Z/5848/15

TAK

549 NumerPDF 8.88 8.88/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

4
ŁAZOWSKA Alicja 2001-07-09 Z/3824/16

TAK

57 NumerPDF 9.52 9.52/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2017

5
MIERZWA Kinga 2005-08-01

5 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2017

6
SZUKAŁA Maria 2003-02-15

5 NumerPDF 8.85 8.85/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

7
TĘCZA Ewelina 2002-09-10 Z/2086/17

TAK

33 NumerPDF 8.92 8.92/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2017

8
WAŁKIEWICZ Wiktoria 2001-01-03 Z/2373/17

TAK

5 NumerPDF 9.06 9.06/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

9
WRONA Patrycja 2000-01-19 Z/2374/17

TAK

55 NumerPDF 9.99 9.99/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

10
ZYCH Izabela 2000-04-05 Z/2548/17

TAK

46 NumerPDF 9.22 9.70/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FICAK Roksana 2000-12-09 Z/0268/15

TAK

57 NumerPDF 40.10 40.10/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

2
GÓRNIAK Wiktoria 1999-04-20 Z/1064/15

TAK

55 NumerPDF 36.32 36.32/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

3
HERDA Patrycja 2002-05-16 Z/0269/15

TAK

29 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

4
KAMYK Klaudia 2001-12-27 Z/2326/17

TAK

53 NumerPDF 20.91 20.91/17 KS Komunalni Sanok 2017

5
MAJOWICZ Karolina 1999-08-07 Z/1848/16

TAK

1 NumerPDF 18.37 21.75/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

6
ZYCH Izabela 2000-04-05 Z/2548/17

TAK

46 NumerPDF 25.30 25.30/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIERZWA Kinga 2005-08-01

5 NumerPDF 25.01 25.01/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUL Patrycja 1999-09-18 Z/4555/15

TAK

551 NumerPDF 36.88 36.88/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

2
KUSAK Karolina 1999-10-09 Z/2625/15

TAK

973 NumerPDF 53.15 53.15/17 LKS Stal Mielec 2017

3
MAKAREWICZ Karolina 1997-12-29 Z/0888/13

TAK

559 NumerPDF 40.82 43.14/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTWICA Agata 2000-02-09 Z/5848/15

TAK

549 NumerPDF 37.31 42.10/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

2
KOTWICA Natalia 2001-03-21 Z/5854/15

TAK

556 NumerPDF 40.06 41.47/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

3
WAŁKIEWICZ Wiktoria 2001-01-03 Z/2373/17

TAK

5 NumerPDF 38.12 38.12/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

4
WRONA Patrycja 2000-01-19 Z/2374/17

TAK

55 NumerPDF 32.61 32.61/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

5
ZIÓŁKOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

560 NumerPDF 51.39 51.39/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAGA Nicol 2002-01-16

562 NumerPDF 24.24/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

2
SZADY Julia 2004-08-19

968 NumerPDF 29.03 29.03/17 LKS Stal Mielec 2017

3
SZUKAŁA Maria 2003-02-15

5 NumerPDF 24.15 24.15/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJOWICZ Karolina 1999-08-07 Z/1848/16

TAK

1 NumerPDF 33.05 33.05/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

2
PRUS Katarzyna 1999-03-11 Z/4174/15

TAK

253 NumerPDF 33.45 33.45/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

3
ŻUREK Gabriela 1999-08-05 Z/4175/15

TAK

252 NumerPDF 37.18 37.18/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMARCZYK Paulina 2000-05-26 Z/1899/15

TAK

7 NumerPDF 32.91 32.91/17 PK ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWICKA Natalia 2002-01-16 Z/3800/16

TAK

39 NumerPDF 23.37/16 MKS Stal Nowa Dęba 2017

2
REJUS Daria 2002-11-10 Z/1918/16

2016

151 NumerPDF 28.60/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POKORNY Joanna 1999-01-13 Z/2392/17

TAK

28 NumerPDF 18.93 18.93/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FILAR Gabriela 2001-04-13 Z/2339/16

TAK

155 NumerPDF 15.56 15.56/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

2
HAJDUK Julia 2001-08-16 Z/1263/15

TAK

830 NumerPDF 15.21 15.21/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2017

3
JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 Z/0270/15

TAK

81 NumerPDF 17.72 17.65/16 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

4
LEWICKA Michalina 2003-09-20 Z/2274/17

TAK

149 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2017

5
PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 Z/0272/15

TAK

21 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

6
TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 Z/4793/15

TAK

675 NumerPDF 15.68 15.68/17 PK KS AZS AWF Kraków 2017

7
TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 Z/4794/15

TAK

660 NumerPDF 16.80 15.89/16 PK KS AZS AWF Kraków 2017

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GWÓŹDŹ Kinga 2001-02-07 Z/2617/15

TAK

971 NumerPDF 72.00 72.00/17 LKS Stal Mielec 2017

2
PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 Z/0272/15

TAK

21 NumerPDF 71.35 71.35/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

3
WYWROT Julia 2001-01-16 Z/0279/15

TAK

23 NumerPDF 76.97 76.97/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGDA Patryk 2002-04-15 Z/1744/17

TAK

969 NumerPDF LKS Stal Mielec 2017

2
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

266 NumerPDF 12.32 12.32/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

3
CHMURA Piotr 1998-08-17 Z/4530/15

TAK

667 NumerPDF 12.09 12.09/17 PK KS AZS AWF Kraków 2017

4
CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 Z/4928/15

TAK

668 NumerPDF 11.44 11.44/17 PK KS AZS AWF Kraków 2017

5
DECHNIK Jakub 2000-01-07 Z/2718/15

TAK

550 NumerPDF 11.60 11.60/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

6
DEREŃ Patryk 2001-08-23 Z/3627/15

TAK

111 NumerPDF 11.94 11.94/17 KB Witar Tarnobrzeg 2017

7
GÓRAL Kamil 2003-01-19 Z/0161/17

TAK

63 NumerPDF 13.10 13.10/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

8
GRACA Dawid 1999-02-04 Z/3862/16

TAK

554 NumerPDF 11.50 11.50/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

9
GROBECKI Daniel 2000-01-17 Z/6453/15

TAK

24 NumerPDF 11.34 11.34/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

10
KARPIK Konrad 1999-07-31 Z/4684/15

TAK

104 NumerPDF 11.91 11.83/16 PK LKS Znicz Biłgoraj 2017

11
KŁOS Michał 2001-09-15 Z/6460/15

2016

159 NumerPDF 12.77/16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

12
KOCZERA Kacper 2002-11-03 Z/2269/17

TAK

53 NumerPDF 13.10 13.10/17 KS Komunalni Sanok 2017

13
KRAKOWSKI Dawid 1999-08-14 Z/2624/15

TAK

974 NumerPDF 11.59 11.59/17 LKS Stal Mielec 2017

14
ŁĄCZ Radosław 1998-04-03 Z/4477/15

TAK

972 NumerPDF 12.09 11.99/16 LKS Stal Mielec 2017

15
MACIĄG Radosław 1999-12-14 Z/0391/15

TAK

231 NumerPDF 11.25 11.25/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

16
MIKUS Patryk 2001-03-31 Z/2209/17

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2017

17
MYTYCH Patryk 1999-05-19 Z/5059/15

TAK

635 NumerPDF 11.54/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

18
OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 Z/3745/16

TAK

15 NumerPDF 12.29 12.29/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

19
PASELA Patryk 1998-08-11 Z/0809/14

TAK

967 NumerPDF 11.77 11.64/15 LKS Stal Mielec 2017

20
PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 Z/3080/16

TAK

30 NumerPDF 12.10 12.10/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

21
POLASZEK Jakub 2001-12-30

660 NumerPDF 12.63 12.63/17 KS AZS AWF Kraków 2017

22
PORCJA Jakub 2000-06-26 Z/3661/15

TAK

58 NumerPDF 11.73 11.73/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2017

23
PYTLAK Konrad 1998-10-12 Z/4162/15

TAK

359 NumerPDF 11.85/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

24
ROMAN Antoni 2002-03-15

11 NumerPDF KB Witar Tarnobrzeg 2017

25
SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 Z/4529/15

TAK

666 NumerPDF 11.03 11.03/17 KS AZS AWF Kraków 2017

26
SAWUŁA Paweł 1998-11-29

353 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

27
TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 Z/5316/15

TAK

31 NumerPDF 12.12 12.12/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

28
TOCKI Dawid 2000-02-27

257 NumerPDF ULKS Technik Trzcinica 2017

29
UNGAR Grzegorz 1998-09-28 Z/4797/15

TAK

21 NumerPDF 11.30 11.30/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

30
WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 Z/2241/15

TAK

53 NumerPDF 13.04 13.04/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

31
WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 Z/5819/15

TAK

677 NumerPDF 11.43 11.43/17 PK KS AZS AWF Kraków 2017

32
WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 Z/2213/17

TAK

269 NumerPDF 12.18 12.18/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

33
WOLSKI Patryk 2002-04-10 Z/2441/16

TAK

266 NumerPDF 12.23 12.23/17 ULKS Technik Trzcinica 2017

34
ZYCH Jakub 2000-12-11 Z/4925/15

TAK

678 NumerPDF 11.19 11.19/17 KS AZS AWF Kraków 2017

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

266 NumerPDF 26.97/16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

2
CZECH Kacper 2001-07-17 Z/3079/16

TAK

24 NumerPDF 26.71/16 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

3
DEREŃ Patryk 2001-08-23 Z/3627/15

TAK

111 NumerPDF 24.34 24.34/17 KB Witar Tarnobrzeg 2017

4
DZIMIRA Marcin 2000-04-22 Z/1846/16

TAK

48 NumerPDF 24.37/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

5
GÓRAL Kamil 2003-01-19 Z/0161/17

TAK

63 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

6
HABER Wojciech 1999-04-05 Z/4785/15

TAK

539 NumerPDF 24.88 24.88/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

7
JACHYRA Dawid 1999-03-25 Z/0194/15

TAK

226 NumerPDF 23.42/16 MKS Stal Nowa Dęba 2017

8
KŁOS Michał 2001-09-15 Z/6460/15

2016

159 NumerPDF 25.88/16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

9
KRAKOWSKI Dawid 1999-08-14 Z/2624/15

TAK

974 NumerPDF 24.00/16 LKS Stal Mielec 2017

10
ŁĄCZ Radosław 1998-04-03 Z/4477/15

TAK

972 NumerPDF 24.81 24.43/16 LKS Stal Mielec 2017

11
MACIĄG Radosław 1999-12-14 Z/0391/15

TAK

231 NumerPDF 22.37 22.37/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

12
PASELA Patryk 1998-08-11 Z/0809/14

TAK

967 NumerPDF 24.47 24.25/15 LKS Stal Mielec 2017

13
PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 Z/3080/16

TAK

30 NumerPDF 24.69 24.69/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

14
PYTLAK Konrad 1998-10-12 Z/4162/15

TAK

359 NumerPDF 23.40/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

15
SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 Z/4529/15

TAK

666 NumerPDF 22.73 22.73/17 PK KS AZS AWF Kraków 2017

16
SAWUŁA Paweł 1998-11-29

353 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

17
UNGAR Grzegorz 1998-09-28 Z/4797/15

TAK

21 NumerPDF 22.99 22.99/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

18
WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 Z/2241/15

TAK

53 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

19
WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 Z/2213/17

TAK

269 NumerPDF 25.95/16 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

20
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

230 NumerPDF 25.20/14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJKO Mikołaj 2000-11-25

28 NumerPDF PK KS Cracovia 1906 Kraków 2017

2
BRYL Michał 1997-10-27 Z/1860/16

TAK

18 NumerPDF 53.39/16 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

3
BULIŃSKI Filip 2000-11-10 Z/4806/15

TAK

671 NumerPDF 53.26 52.86/16 KS AZS AWF Kraków 2017

4
CHMIEL Jakub 1998-07-24 Z/4159/15

TAK

52 NumerPDF 53.16 53.07/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

5
CICHOŃ Kamil 1999-06-28 Z/3153/15

TAK

55 NumerPDF 57.87 56.46/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

6
GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 Z/3004/15

TAK

551 NumerPDF 53.48 53.48/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

7
GRZELAK Alan 2003-01-24 Z/1746/17

TAK

972 NumerPDF LKS Stal Mielec 2017

8
JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 Z/4800/15

TAK

20 NumerPDF 52.28 51.92/16 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

9
KNAPIK Kamil 1997-03-04 Z/1647/13

TAK

28 NumerPDF 50.86 50.86/14 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

10
LAMPART Tomasz 1998-03-05 Z/0098/14

TAK

676 NumerPDF 51.10/16 KS AZS AWF Kraków 2017

11
LESICZKA Karol 2001-07-25 Z/3803/16

TAK

557 NumerPDF 56.57 56.57/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

12
OPOCKI Michał 1998-09-13 Z/5317/15

TAK

28 NumerPDF 50.05 50.05/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

13
PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 Z/2667/15

TAK

727 NumerPDF 52.43/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

14
SOKÓŁ Karol 2000-01-02 Z/0494/17

TAK

568 NumerPDF 52.73/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

15
TOCKI Dawid 2000-02-27

257 NumerPDF ULKS Technik Trzcinica 2017

16
ZASADA Mikołaj 2000-10-16 Z/2502/17

TAK

660 NumerPDF 54.58 54.58/17 KS AZS AWF Kraków 2017

17
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

230 NumerPDF 50.73/15 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

18
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27

101 NumerPDF 66.48 66.48/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GĘSIAK Kacper 2000-01-09 Z/6400/15

TAK

58 NumerPDF 2:02.11 2:02.11/17 KKB MOSiR Krosno 2017

2
GRYGOLEC Aleksander 2003-07-03 Z/4596/15

TAK

563 NumerPDF 2:37.45/16 KB Krościenko Wyżne 2017

3
GUL Adrian 2001-10-04 Z/6462/15

TAK

305 NumerPDF 2:04.52/16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

4
JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 Z/3408/15

TAK

281 NumerPDF 2:04.25/16 UKS bieganie.pl Stryszawa 2017

5
KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 Z/0196/16

TAK

168 NumerPDF 2:00.95/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

6
KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 Z/4594/15

TAK

574 NumerPDF 2:12.36/16 KB Krościenko Wyżne 2017

7
LEBIODA Stanisław 1999-01-07 Z/0133/15

TAK

560 NumerPDF 1:53.65/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

8
MIDURA Piotr 2003-06-16 Z/1743/17

TAK

973 NumerPDF LKS Stal Mielec 2017

9
MLECZKO Krystian 1999-01-14 Z/0467/15

TAK

6 NumerPDF 1:58.37 1:58.37/17 MLUKS Tarnów 2017

10
MOSKAL Radosław 2001-02-08 Z/2714/15

TAK

550 NumerPDF 1:56.83/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

11
NOWAK Jan 2001-11-05 Z/2006/17

TAK

974 NumerPDF 2:23.36 2:23.36/17 LKS Stal Mielec 2017

12
ROMAN Antoni 2002-03-15

11 NumerPDF 2:20.82 2:20.82/17 KB Witar Tarnobrzeg 2017

13
RUDEK Maciej 2001-10-11 Z/1453/16

TAK

21 NumerPDF 2:14.28 2:14.28/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

14
ŚLIWIŃSKI Oskar 1999-07-11 Z/1954/17

TAK

663 NumerPDF 2:05.57 2:05.57/17 KS AZS AWF Kraków 2017

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELSKI Maciej 1999-04-02 Z/0474/15

TAK

672 NumerPDF 4:07.90 4:06.68/15 KS AZS AWF Kraków 2017

2
CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 Z/3007/15

TAK

549 NumerPDF 4:31.35 4:31.35/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

3
CHOJECKI Radosław 2000-02-18 Z/2087/15

TAK

8 NumerPDF 4:10.31 4:10.31/17 MLUKS Tarnów 2017

4
DULIK Paweł 2000-03-22 Z/2616/15

TAK

970 NumerPDF 4:17.18 4:17.18/17 LKS Stal Mielec 2017

5
GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 Z/2971/15

TAK

97 NumerPDF 4:23.38 4:23.38/17 KKB MOSiR Krosno 2017

6
KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13

678 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2017

7
KULIŃSKI Szymon 2001-02-23 Z/6237/15

TAK

556 NumerPDF 4:37.08 4:37.08/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

8
KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 Z/2323/17

TAK

159 NumerPDF 4:33.53/16 KS Komunalni Sanok 2017

9
MEZGLEWSKI Kamil 1999-05-14 Z/5123/15

TAK

570 NumerPDF 4:17.93/16 PK KB Krościenko Wyżne 2017

10
NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 Z/0469/15

TAK

9 NumerPDF 4:02.46 4:01.59/16 MLUKS Tarnów 2017

11
PYDA Sylwester 1998-11-22 Z/1752/16

TAK

103 NumerPDF 4:16.23/16 PK LKS Znicz Biłgoraj 2017

12
RUDEK Dominik 2000-06-08 Z/1864/16

TAK

12 NumerPDF 4:32.43 4:32.43/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

13
SZYMAŃSKI Mateusz 2000-02-07 Z/0540/17

TAK

965 NumerPDF 4:37.73 4:37.73/17 LKS Stal Mielec 2017

14
ŚLĘZAK Sebastian 2003-08-23 Z/1656/17

TAK

52 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2017

15
TWOREK Bartłomiej 1999-03-08 Z/1803/17

TAK

55 NumerPDF 4:26.77 4:26.77/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

16
WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 Z/3618/15

TAK

8 NumerPDF 4:02.99 4:01.44/16 KB Witar Tarnobrzeg 2017

17
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

230 NumerPDF 4:01.23 3:56.19/16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

18
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

549 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2017

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JACHYM Marcin 2001-04-14 Z/6349/15

TAK

417 NumerPDF 1.85 1.85/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

2
KOCZERA Jakub 2001-02-28 Z/3571/16

TAK

66 NumerPDF 1.65 1.65/17 KS Komunalni Sanok 2017

3
KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 Z/0505/15

TAK

37 NumerPDF 2.00 2.00/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

4
OSAK Norbert 2002-05-03

54 NumerPDF 1.50 1.50/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

5
SAMEL Jakub 2001-01-23 Z/2528/16

TAK

663 NumerPDF 1.91 1.91/17 KS AZS AWF Kraków 2017

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOCZERA Jakub 2001-02-28 Z/3571/16

TAK

66 NumerPDF 5.42 5.79/16 KS Komunalni Sanok 2017

2
KOCZERA Kacper 2002-11-03 Z/2269/17

TAK

53 NumerPDF 4.66 4.66/17 KS Komunalni Sanok 2017

3
ŁOŚ Krzysztof 2000-09-26 Z/5543/15

TAK

283 NumerPDF 6.53 6.53/17 UKS bieganie.pl Stryszawa 2017

4
OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 Z/3745/16

TAK

15 NumerPDF 5.97 5.97/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

5
PORCJA Jakub 2000-06-26 Z/3661/15

TAK

58 NumerPDF 5.95 6.10/16 MKL Sparta Stalowa Wola 2017

6
ROMAŃCZYK Sebastian 2000-10-31 Z/5151/15

TAK

59 NumerPDF 4.72 4.72/17 KS Komunalni Sanok 2017

7
RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 Z/2369/15

TAK

22 NumerPDF 7.34 7.34/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

8
STAFIEJ Piotr 1999-01-22 Z/0568/15

TAK

974 NumerPDF 6.16 6.42/16 LKS Stal Mielec 2017

9
URBANEK Arkadiusz 1999-09-29 Z/1694/16

TAK

257 NumerPDF 6.13 6.13/17 ULKS Technik Trzcinica 2017

10
WOLSKI Patryk 2002-04-10 Z/2441/16

TAK

266 NumerPDF 5.39 5.39/17 ULKS Technik Trzcinica 2017

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KARPIK Konrad 1999-07-31 Z/4684/15

TAK

104 NumerPDF 12.72/16 PK LKS Znicz Biłgoraj 2017

2
KOCZERA Jakub 2001-02-28 Z/3571/16

TAK

66 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2017

3
ŁOŚ Krzysztof 2000-09-26 Z/5543/15

TAK

283 NumerPDF 13.18 13.18/17 UKS bieganie.pl Stryszawa 2017

4
PĘCAK Kamil 1995-05-18 Z/4647/11

TAK

554 NumerPDF 13.95 14.65/15 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

5
ROMAŃCZYK Sebastian 2000-10-31 Z/5151/15

TAK

59 NumerPDF 10.25 10.25/17 KS Komunalni Sanok 2017

6
STAFIEJ Piotr 1999-01-22 Z/0568/15

TAK

974 NumerPDF 13.13/16 LKS Stal Mielec 2017

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DRELICH Wojciech 1998-01-01

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2017

2
DUDZIAK Andrzej 1999-02-23 Z/4170/15

TAK

256 NumerPDF 12.11 12.11/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

3
UCHMAN Bartłomiej 1999-09-25 Z/1844/16

TAK

4 NumerPDF 13.89 13.89/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GODEK Jakub 2001-03-06 Z/1840/16

TAK

77 NumerPDF 11.39/16 KKB MOSiR Krosno 2017

2
MAJCHERCZYK Maciej 2000-04-12 Z/3411/15

TAK

291 NumerPDF 14.96 14.96/17 UKS bieganie.pl Stryszawa 2017

3
MAŁYSA Filip 2001-08-23 Z/6472/15

TAK

523 NumerPDF 9.36 9.36/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

4
MIKUS Patryk 2001-03-31 Z/2209/17

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2017

5
OSAK Bartłomiej 2001-01-14 Z/5835/15

TAK

271 NumerPDF 12.66 12.66/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

6
OSAK Kamil 2002-03-13 Z/3144/16

TAK

272 NumerPDF 11.69 11.69/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

7
OTOK Bartłomiej 2000-09-27 Z/3863/16

TAK

85 NumerPDF 15.66 15.66/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

8
ROJEK Szymon 2000-05-11 Z/6404/15

2015

32 NumerPDF 11.52/16 MKS Stal Nowa Dęba 2017

9
SOKOŁOWSKI Piotr 2001-11-15 Z/2520/17

TAK

299 NumerPDF ULKS Technik Trzcinica 2017

10
SZADY Jakub 2001-01-30 Z/1965/17

TAK

970 NumerPDF 12.99 12.99/17 LKS Stal Mielec 2017

11
SZCZUR Jakub 2001-02-01 Z/1698/17

TAK

967 NumerPDF 11.09 11.09/17 LKS Stal Mielec 2017

12
SZEWCZYK Jakub 2000-08-14

54 NumerPDF 10.65 10.65/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

13
SZPIECH Bartosz 2000-07-08 Z/3708/16

TAK

179 NumerPDF 13.71 13.71/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

14
TABOR Rafał 2000-09-05 Z/1697/17

TAK

969 NumerPDF 14.88 14.88/17 LKS Stal Mielec 2017

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DŁUŻYŃSKI Piotr 2000-02-08 Z/6406/15

2015

33 NumerPDF 11.75/16 MKS Stal Nowa Dęba 2017

2
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

550 NumerPDF 13.61 13.61/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDZIAK Andrzej 1999-02-23 Z/4170/15

TAK

256 NumerPDF 38.72 38.72/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

2
UCHMAN Bartłomiej 1999-09-25 Z/1844/16

TAK

4 NumerPDF 29.61 29.61/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GROCHOWSKI Marcin 2001-07-11 Z/2035/17

TAK

130 NumerPDF 25.68 25.68/17 PK SKS Kusy Kraków 2017

2
KAMYK Dawid 2000-11-14 Z/2325/17

TAK

153 NumerPDF 28.25 28.25/17 KS Komunalni Sanok 2017

3
KUBAT Kacper 2001-06-08 Z/5834/15

TAK

270 NumerPDF 28.85 28.85/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

4
MAŁYSA Filip 2001-08-23 Z/6472/15

TAK

523 NumerPDF 30.70 30.70/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

5
OSAK Bartłomiej 2001-01-14 Z/5835/15

TAK

271 NumerPDF 33.48 33.48/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

6
OSAK Kamil 2002-03-13 Z/3144/16

TAK

272 NumerPDF 36.07 36.07/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

7
OTOK Bartłomiej 2000-09-27 Z/3863/16

TAK

85 NumerPDF 37.01 37.01/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

8
SKIMINA Bartłomiej 2000-01-19 Z/1898/15

TAK

10 NumerPDF 39.61 39.61/17 PK ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

9
SZEWCZYK Jakub 2000-08-14

54 NumerPDF 31.73 31.73/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

10
SZPIECH Bartosz 2000-07-08 Z/3708/16

TAK

179 NumerPDF 29.85 29.85/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

11
URAN Szczepan 2000-12-18 Z/1897/15

TAK

12 NumerPDF 36.76 36.76/17 PK ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

12
WOŹNIAK Kacper 2000-02-11 Z/6483/15

TAK

556 NumerPDF 43.70 43.70/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

550 NumerPDF 48.19 48.19/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

2
TYLUS Patryk 2003-07-23 Z/1826/17

TAK

5 NumerPDF 28.15 28.15/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

3
ŻAK Wojciech 2002-11-09 Z/3130/16

TAK

553 NumerPDF 37.39 37.39/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKRZAT Patryk 2000-01-26 Z/6479/15

TAK

558 NumerPDF 50.39 50.39/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIŁAT Dawid 2002-02-06 Z/1858/16

TAK

967 NumerPDF 61.41 61.41/17 LKS Stal Mielec 2017

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DRELICH Wojciech 1998-01-01

1 NumerPDF 34.84/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DŁUŻYŃSKI Piotr 2000-02-08 Z/6406/15

2015

33 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2017

2
DYBKA Jan 2000-04-24 Z/1227/16

TAK

37 NumerPDF 52.35 52.35/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2017

3
GODEK Jakub 2001-03-06 Z/1840/16

TAK

77 NumerPDF KKB MOSiR Krosno 2017

4
KAMYK Dawid 2000-11-14 Z/2325/17

TAK

153 NumerPDF 33.02 33.02/17 KS Komunalni Sanok 2017

5
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

550 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2017

6
KUBAT Kacper 2001-06-08 Z/5834/15

TAK

270 NumerPDF 48.33 48.33/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

7
KWAŚNIAK Kacper 2000-03-28 Z/3707/16

TAK

1 NumerPDF 50.76 51.97/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

8
OSAK Norbert 2002-05-03

54 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

9
PACYGA Mateusz 2001-05-03 Z/0904/17

TAK

284 NumerPDF 44.09 44.09/17 UKS bieganie.pl Stryszawa 2017

10
ROJEK Szymon 2000-05-11 Z/6404/15

2015

32 NumerPDF 36.77/16 MKS Stal Nowa Dęba 2017

11
SZEWCZYK Jakub 2000-08-14

54 NumerPDF 29.85 29.85/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
IWASIECZKO Adam 2002-11-14 Z/2416/17

TAK

75 NumerPDF 35.55 35.55/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZACHOR Rafał 1999-08-08 Z/0196/15

TAK

229 NumerPDF 16.57 16.57/17 MKS Stal Nowa Dęba 2017

2
FUDALI Paweł 1999-07-16 Z/0538/15

TAK

21 NumerPDF 15.02 15.02/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

3
LAMPART Tomasz 1998-03-05 Z/0098/14

TAK

676 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2017

4
TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 Z/5316/15

TAK

31 NumerPDF 15.98 15.96/16 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZECH Kacper 2001-07-17 Z/3079/16

TAK

24 NumerPDF 17.58 17.58/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

2
HANEJKO Jakub 2000-07-31 Z/3660/15

TAK

66 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2017

3
KUFEL Jerzy 2000-01-12 Z/4979/15

TAK

672 NumerPDF 14.78 14.78/17 KS AZS AWF Kraków 2017

4
STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 Z/5984/15

TAK

113 NumerPDF 16.64 16.64/17 PK SKS Kusy Kraków 2017

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DROZDOWSKI Bogdan 2002-03-31 Z/3809/16

TAK

71 NumerPDF 21.03/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

2
GERNAND Krzysztof 2002-02-18 Z/2993/16

TAK

32 NumerPDF 18.09/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

3
KOMOROWSKI Artur 2002-10-09 Z/3810/16

TAK

116 NumerPDF 20.80/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

4
SZCZYGIEŁ Bernard 2002-09-11 Z/2341/16

TAK

120 NumerPDF 19.86/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZACHOR Rafał 1999-08-08 Z/0196/15

TAK

229 NumerPDF 75.10 60.34/16 MKS Stal Nowa Dęba 2017

2
JACHYRA Dawid 1999-03-25 Z/0194/15

TAK

226 NumerPDF 57.94 57.04/15 MKS Stal Nowa Dęba 2017

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BERNAŚ Dawid 2000-09-05 Z/0704/16

TAK

109 NumerPDF 63.22/16 PK LKS Znicz Biłgoraj 2017

2
KOPACZ Aleksander 2000-08-22 Z/2089/15

TAK

19 NumerPDF 60.53 60.53/17 MLUKS Tarnów 2017

3
KUFEL Jerzy 2000-01-12 Z/4979/15

TAK

672 NumerPDF 57.37/16 KS AZS AWF Kraków 2017

4
ŁUKASZCZYK Maciej 2002-02-26 Z/2846/16

TAK

58 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2017

5
PEMPUŚ Remigiusz 2001-03-19 Z/0273/15

TAK

25 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2017