Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa okręgu U20 i U18
SŁUPSK, 27.05.2017
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 Z/1839/16

TAK

96 NumerPDF 12.74 12.74/17 MTS Junior Sopot 2017

2
DAJDA Antonina 1999-02-23 Z/1974/16

TAK

392 NumerPDF 13.44 13.44/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

3
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

TAK

461 NumerPDF 14.05 13.51/16 WKS Flota Gdynia 2017

4
GREBIN Patrycja 1998-08-22 Z/0879/14

TAK

59 NumerPDF 13.49/15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

5
GRZYBEK Barbara 2001-05-10

459 NumerPDF 14.37 14.37/17 WKS Flota Gdynia 2017

6
MALISZEWSKA Aleksandra 1994-06-02 Z/2873/11

TAK

393 NumerPDF 12.08/13 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

7
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2000-01-26 Z/5475/15

2015

39 NumerPDF 14.03/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

8
NOWICKA Zuzanna 1999-12-10 Z/3162/15

TAK

451 NumerPDF 12.98/16 WKS Flota Gdynia 2017

9
SZECHNIUK Natalia 2000-01-23 Z/4440/15

TAK

390 NumerPDF 12.43/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 Z/1839/16

TAK

96 NumerPDF 26.17/16 MTS Junior Sopot 2017

2
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

401 NumerPDF 24.87 24.87/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

3
GRABLOWSKA Natalia 2001-10-06 Z/2236/15

TAK

91 NumerPDF RKS Rumia 2017

4
GREBIN Patrycja 1998-08-22 Z/0879/14

TAK

59 NumerPDF 27.97/15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

5
LITTWIN Adrianna 1998-07-17 Z/0274/14

TAK

400 NumerPDF 28.80/15 PK AZS-AWFiS Gdańsk 2017

6
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2000-01-26 Z/5475/15

2015

39 NumerPDF 29.48/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

7
MISZEWSKA Magdalena 1993-01-16 Z/2547/11

TAK

403 NumerPDF 26.88/14 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

8
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

401 NumerPDF 24.74/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

9
PRZYBYŁ Katarzyna 1993-09-28 Z/0951/15

TAK

95 NumerPDF 27.77/16 MTS Junior Sopot 2017

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

401 NumerPDF 55.36/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

2
KIEDROWICZ Julia 2001-07-21 Z/0721/16

TAK

25 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

3
LESZCZYŃSKA Alicja 2000-04-17 Z/2306/15

TAK

55 NumerPDF 59.97/15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

4
MARZENTA Milena 2001-07-09 Z/0152/16

TAK

706 NumerPDF 67.59 67.59/17 AML Słupsk 2017

5
THOMAIDOU Katerina 2000-03-30 Z/2234/15

TAK

398 NumerPDF 61.03/14 niestowarzyszona

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

205 NumerPDF 2:30.39/15 ULKS Talex Borzytuchom 2017

2
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

71 NumerPDF 2:16.1 2:14.56/16 GKS Żukowo 2017

3
ŁĄCKA Barbara 1987-03-22

33 NumerPDF 2:10.86/06 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

4
PELA Magdalena 2001-01-12 Z/1200/15

TAK

257 NumerPDF MLKS Baszta Bytów 2017

5
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

203 NumerPDF 2:10.59/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DAWIDOWSKA Ewa 1998-12-24 Z/1047/15

TAK

705 NumerPDF 5:09.30/15 AML Słupsk 2017

2
DIAS Julia 1999-08-23 Z/1305/15

TAK

72 NumerPDF 4:42.6 4:42.6/17 GKS Żukowo 2017

3
GEPPERT Aleksandra 2001-02-08 Z/0634/17

TAK

402 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2017

4
GRZELAK Dominika 1997-02-15 Z/0785/14

TAK

30 NumerPDF 4:49.84/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

5
POTOMSKA Daria 2000-05-31 Z/1276/15

TAK

302 NumerPDF 4:45.00 4:45.00/17 KS Hanza Goleniów 2017

6
STOLICKA Anna 2000-07-15 Z/1386/15

TAK

95 NumerPDF LKB im. Braci Petk Lębork 2017

7
WATRAL Magdalena 2001-05-11 Z/1850/15

TAK

203 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

207 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

2
STOLICKA Marta Aniela 1998-03-03 Z/2150/15

TAK

96 NumerPDF LKB im. Braci Petk Lębork 2017

3
STRUPIŃSKA Iwona 1994-04-22 Z/1059/11

2013

87 NumerPDF 11:57.66/13 LKB im. Braci Petk Lębork 2017

4
STRUPIŃSKA Renata 2000-07-31 Z/1387/15

TAK

98 NumerPDF 14:00.15/16 LKB im. Braci Petk Lębork 2017

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GROŻYŃSKA Agata 2000-06-16 Z/3688/15

TAK

452 NumerPDF 3.40/16 WKS Flota Gdynia 2017

2
OGIEGŁO Pola 2002-12-26 Z/3692/15

TAK

458 NumerPDF 2.80 2.80/17 WKS Flota Gdynia 2017

3
SKUBISZ Julia 2003-05-27 Z/3691/15

TAK

453 NumerPDF 2.80 2.80/16 WKS Flota Gdynia 2017

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

TAK

461 NumerPDF 4.67 5.06/16 WKS Flota Gdynia 2017

2
LITTWIN Adrianna 1998-07-17 Z/0274/14

TAK

400 NumerPDF 5.39 5.39/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

3
NOWICKA Zuzanna 1999-12-10 Z/3162/15

TAK

451 NumerPDF 5.60/16 WKS Flota Gdynia 2017

4
PIASECKA Dagmara 2000-04-19 Z/5330/15

TAK

482 NumerPDF 5.21 5.33/16 ULKS Tychowo 2017

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LITTWIN Adrianna 1998-07-17 Z/0274/14

TAK

400 NumerPDF 12.00 12.00/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

2
PIASECKA Dagmara 2000-04-19 Z/5330/15

TAK

482 NumerPDF 10.26 10.26/17 ULKS Tychowo 2017

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DŁUGOŁĘCKA Julia 2000-09-11 Z/2120/17

TAK

701 NumerPDF 11.04 11.04/17 AML Słupsk 2017

2
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

97 NumerPDF 10.37 12.92/15 RKS Rumia 2017

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABARCZYK Alicja 1999-03-02 Z/2569/15

TAK

481 NumerPDF 33.11 35.77/16 ULKS Tychowo 2017

2
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

97 NumerPDF RKS Rumia 2017

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYRSON Daria 2001-08-29 Z/3150/16

TAK

218 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNATA Małgorzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

485 NumerPDF 49.87 49.87/17 ULKS Tychowo 2017

2
SZRAMIAK Maria 2000-07-05 Z/4291/15

TAK

711 NumerPDF 48.48 51.04/16 AML Słupsk 2017

 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHANDUSZKO Karolina 2001-09-14 Z/2928/16

TAK

836 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2017

2
GORCZYŃSKA Marta 2000-12-19 Z/1785/15

TAK

536 NumerPDF 26:58 26:36/16 MKS Durasan Płońsk 2017

3
ŚCIGAŁA Martyna 2000-12-06 Z/1844/15

TAK

201 NumerPDF 30:28 30:21.81/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

 
10000 m chód kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MISZEWSKA Magdalena 1993-01-16 Z/2547/11

TAK

403 NumerPDF 14.66/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

2
PRZYBYŁ Katarzyna 1993-09-28 Z/0951/15

TAK

95 NumerPDF MTS Junior Sopot 2017

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARABASZ Aleksandra 2001-05-05 Z/4309/15

TAK

723 NumerPDF 17.89 17.89/17 AML Słupsk 2017

2
KAWKA Kinga 2000-01-25

42 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAWKA Kinga 2000-01-25

42 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYRSON Dominik 2000-08-26 Z/0927/15

TAK

243 NumerPDF 12.12 12.12/17 MLKS Baszta Bytów 2017

2
ELŻANOWSKI Michał 2001-05-28 Z/1193/16

TAK

96 NumerPDF 12.00/16 RKS Rumia 2017

3
SUCHOMSKI Benedykt 1998-02-14 Z/1973/16

TAK

400 NumerPDF 11.86 11.86/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

4
WIERZBA Jakub 2001-03-21

844 NumerPDF 12.73 12.73/17 KL Lechia Gdańsk 2017

5
WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 Z/3230/11

TAK

107 NumerPDF 10.94/11 TS AKS Chorzów 2017

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ELŻANOWSKI Michał 2001-05-28 Z/1193/16

TAK

96 NumerPDF RKS Rumia 2017

2
SUCHOMSKI Benedykt 1998-02-14 Z/1973/16

TAK

400 NumerPDF 24.00 24.00/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

3
WIERZBA Jakub 2001-03-21

844 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2017

4
WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 Z/3230/11

TAK

107 NumerPDF 22.17/08 TS AKS Chorzów 2017

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FILIPIAK Miłosz 2001-03-30 Z/3120/16

TAK

98 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

2
KRAUZE Robert 2001-08-08 Z/2119/17

TAK

22 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

3
SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 Z/3865/16

TAK

400 NumerPDF 51.30 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

4
SZYCA Aleksander 2000-06-18 Z/5459/15

TAK

31 NumerPDF 52.13/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRESZKA Dawid 2000-07-15 Z/0452/17

TAK

34 NumerPDF 2:05.7 2:05.7/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

2
CZARNOWSKI Damian 2001-03-30

244 NumerPDF MLKS Baszta Bytów 2017

3
CZUJKO Tymoteusz 2000-01-08 Z/2665/16

TAK

456 NumerPDF 2:00.4 2:00.4/17 WKS Flota Gdynia 2017

4
DAJNOWICZ Marcin 2001-01-16 Z/2966/16

TAK

842 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2017

5
JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 Z/0130/14

TAK

240 NumerPDF 1:58.61/15 MLKS Baszta Bytów 2017

6
KRAUZE Bartosz 1999-04-23 Z/0246/16

TAK

33 NumerPDF 1:58.88 1:57.89/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

7
KRENSKI Mateusz 2000-03-21 Z/0453/17

TAK

32 NumerPDF 2:05.0 2:05.0/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

8
KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 Z/1155/15

TAK

77 NumerPDF 1:57.74/16 GKS Żukowo 2017

9
MANIECKI Gabriel 2001-05-21 Z/1273/15

TAK

584 NumerPDF 1:59.44 1:59.44/17 KS Hanza Goleniów 2017

10
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

216 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

11
SZCZYGIEŁ Kacper 2000-01-03 Z/0224/16

TAK

707 NumerPDF 2:06.18 2:06.18/17 AML Słupsk 2017

12
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

708 NumerPDF 1:57.16 1:57.16/17 AML Słupsk 2017

13
WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 Z/1715/15

TAK

100 NumerPDF 2:00.39 1:59.98/15 KB Dziesiątka Białogard 2017

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
EBEL Grzegorz 1997-11-28 Z/0270/13

TAK

241 NumerPDF 3:58.15/16 MLKS Baszta Bytów 2017

2
GROTH Patryk 2000-01-23 Z/1154/15

TAK

71 NumerPDF 4:05.96/16 GKS Żukowo 2017

3
GRZELKA Jakub 2000-11-05 Z/0454/17

TAK

60 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓL Konstanty 1999-03-03

64 NumerPDF GKS Cartusia Kartuzy 2017

2
STRONGOWSKI Nikodem 2001-10-24

61 NumerPDF GKS Cartusia Kartuzy 2017

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SŁAWIŃSKI Damian 1987-02-07

261 NumerPDF 15:03.35/09 PK LKS Zorza Gdynia 2017

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KREFTA Bartłomiej 2001-05-06 Z/2129/16

TAK

705 NumerPDF 1.70 1.70/17 AML Słupsk 2017

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Jakub 1998-05-11 Z/0162/14

TAK

955 NumerPDF 4.80 4.80/17 OSOT Szczecin 2017

2
KOLLAR Alessandro 2000-12-28 Z/0585/17

TAK

455 NumerPDF 3.80 3.80/17 WKS Flota Gdynia 2017

3
TOMCZAK Aleksander 1999-03-26 Z/0695/15

TAK

989 NumerPDF 4.00 4.20/16 OSOT Szczecin 2017

4
WESOŁOWSKI Krzysztof 1999-08-15 Z/0696/15

TAK

996 NumerPDF OSOT Szczecin 2017

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWICKI Kordian 1998-01-06 Z/0119/14

TAK

35 NumerPDF 15.08 15.08/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

2
CYBA Piotr 1999-04-03 Z/0351/15

TAK

230 NumerPDF 10.55 10.55/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYBA Piotr 1999-04-03 Z/0351/15

TAK

230 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANK Damian 2003-03-29 Z/1141/17

TAK

200 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZTYLKA Karol 1999-03-13 Z/4201/15

TAK

710 NumerPDF 53.65 53.65/17 AML Słupsk 2017

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
10000 m chód mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Adam 2000-09-05 Z/1839/15

TAK

221 NumerPDF 53:59 53:59/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

2
DĄBROWSKI Krzysztof 2001-09-15 Z/5349/15

TAK

848 NumerPDF 55:57 55:57/17 KL Lechia Gdańsk 2017

3
ŁUNIEWSKI Mirosław 1957-01-25 Z/0002/11

TAK

101 NumerPDF 53:38.00 49:14.93/99 PK UKS Jedynka Reda 2017

4
ŚWISTULSKI Adam 2001-12-19 Z/5352/15

TAK

837 NumerPDF 51:29 51:29/17 KL Lechia Gdańsk 2017

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄCZEK Wiktor 2001-01-25 Z/5259/15

TAK

10 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄCZEK Wiktor 2001-01-25 Z/5259/15

TAK

10 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

2
CYRSON Dominik 2000-08-26 Z/0927/15

TAK

243 NumerPDF MLKS Baszta Bytów 2017

 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna