Internetowe zgłoszenia do imprezy: II Rzut Okręgowej Ligi Młodzików
CHOJNICE, 31.05.2017
 
100 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKIEWICZ Kinga 2003-01-01

345 NumerPDF 14.55 14.55/17 PK SKLA Sopot 2017

2
BARANIAK Barbara 2003-03-12

530 NumerPDF 13.06 13.06/17 PK SKLA Sopot 2017

3
BROWARCZYK Dominika 2002-01-01

44 NumerPDF 14.04 14.04/17 PK SKLA Sopot 2017

4
CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 Z/0718/16

TAK

26 NumerPDF 13.91 13.67/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

5
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

43 NumerPDF 13.63 13.63/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

6
DURAJ Dominika 2005-04-26

787 NumerPDF PK LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

7
EJSMONT Alicja 2003-07-04 Z/1008/17

TAK

36 NumerPDF 13.45 13.45/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

8
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

393 NumerPDF 12.90/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

9
GÓRECKA Aleksandra 2003-02-08

91 NumerPDF RKS Rumia 2017

10
GRANICA Nicola 2002-02-01 Z/5847/15

TAK

399 NumerPDF 13.80/16 PK AZS-AWFiS Gdańsk 2017

11
HUK Oliwia 2004-01-16

712 NumerPDF 13.69 13.69/17 PK AML Słupsk 2017

12
HYSZ Julia 2004-01-01

345 NumerPDF SKLA Sopot 2017

13
KARAPETYAN Karolina 2002-04-08 Z/1106/17

TAK

26 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

14
KAWLEWSKA Oliwia 2003-01-01 Z/0234/17

TAK

90 NumerPDF 13.50 13.49/16 RKS Rumia 2017

15
KEMPA Kinga 2005-01-01

785 NumerPDF PK LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

16
KIERNOZEK Martyna 2004-01-01

456 NumerPDF SKLA Sopot 2017

17
KILIAN Oliwia 2002-08-06 Z/5849/15

TAK

408 NumerPDF 14.99/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

18
KRASSOWSKA Milena 2003-01-01

66 NumerPDF 14.42/16 SKLA Sopot 2017

19
KSIĄŻEK Julia 2002-04-30 Z/0017/17

TAK

720 NumerPDF 13.32 13.32/17 AML Słupsk 2017

20
KUBALA Amelia 2003-06-09

411 NumerPDF 13.79 13.79/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

21
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

45 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

22
MAJCHRZAK Samanta 2002-06-15 Z/2607/17

TAK

733 NumerPDF AML Słupsk 2017

23
MAJEK Malwina 2002-01-01

878 NumerPDF 14.27/16 SKLA Sopot 2017

24
MAKARA Juliana 2003-01-01

678 NumerPDF 13.40 13.40/17 SKLA Sopot 2017

25
MUDLAFF Katarzyna 2002-01-01

55 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

26
NACZK Wiktoria 2002-02-13 Z/1385/15

TAK

16 NumerPDF 13.87/16 LKB im. Braci Petk Lębork 2017

27
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

724 NumerPDF 12.71 12.71/17 AML Słupsk 2017

28
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29

704 NumerPDF 13.57 13.57/17 PK AML Słupsk 2017

29
RYMARZAK Monika 2004-01-01

532 NumerPDF PK SKLA Sopot 2017

30
SIEG Weronika 2002-03-19 Z/0309/16

TAK

13 NumerPDF 13.08 12.68/16 CMKL Człuchów 2017

31
SOBOLEWSKA Marta 2002-05-31

713 NumerPDF AML Słupsk 2017

32
STENZEL Amelia 2003-11-02

397 NumerPDF 14.05 14.05/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

33
TOKARSKA Wiktoria 2002-10-21 Z/0288/16

TAK

410 NumerPDF 14.68/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

34
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

401 NumerPDF 14.01 14.01/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

35
WESSERLING Paulina 2004-09-03

400 NumerPDF 14.39 14.39/17 PK AZS-AWFiS Gdańsk 2017

36
ZACHARA Izabela 2004-01-01

345 NumerPDF PK SKLA Sopot 2017

 
300 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKIEWICZ Kinga 2003-01-01

345 NumerPDF 47.14 47.14/17 SKLA Sopot 2017

2
BARANIAK Barbara 2003-03-12

530 NumerPDF 43.90 43.90/17 SKLA Sopot 2017

3
BROWARCZYK Dominika 2002-01-01

44 NumerPDF 49.93 49.93/17 SKLA Sopot 2017

4
CIESLIK Laura 2002-03-22 Z/0037/16

TAK

707 NumerPDF 41.31/16 AML Słupsk 2017

5
CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 Z/0718/16

TAK

26 NumerPDF 45.85/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

6
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

43 NumerPDF 45.35/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

7
DAHM Oliwia 2003-01-12 Z/1322/17

TAK

22 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2017

8
DURAJ Dominika 2005-04-26

787 NumerPDF 47.37/16 PK LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

9
EJSMONT Alicja 2003-07-04 Z/1008/17

TAK

36 NumerPDF 44.76/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

10
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

393 NumerPDF 48.26/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

11
GAWIN Karolina 2003-11-05 Z/1459/17

TAK

201 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

12
GINTER Karolina 2004-01-01

204 NumerPDF 49.48/16 PK ULKS Talex Borzytuchom 2017

13
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

200 NumerPDF 48.87/16 PK ULKS Talex Borzytuchom 2017

14
KALINOWSKA Milena 2006-04-30

92 NumerPDF 54.28 54.28/17 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2017

15
KASAK Paulina 2003-11-04 Z/0757/17

TAK

10 NumerPDF CMKL Człuchów 2017

16
KEMPA Kinga 2005-01-01

785 NumerPDF PK LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

17
KINOWSKA Sandra 2002-03-08 Z/1944/17

TAK

79 NumerPDF 46.64 46.64/17 UKS Lipusz 2017

18
KONKEL Dominika 2002-01-25 Z/2211/16

TAK

780 NumerPDF 44.36/16 LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

19
KOSZYK Kamila 2002-01-10 Z/0577/16

TAK

21 NumerPDF 46.07 45.35/16 MKS Sambor Tczew 2017

20
KRASOWSKA Nikola 2006-05-23

90 NumerPDF LKS Prime Food Brda Przechlewo 2017

21
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

45 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

22
MARKIEWICZ Julia 2003-09-05 Z/0347/17

TAK

19 NumerPDF CMKL Człuchów 2017

23
MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-08-14

73 NumerPDF GKS Żukowo 2017

24
MILLER Gabriela 2003-01-01

345 NumerPDF SKLA Sopot 2017

25
NOWICKA Sara 2003-07-22 Z/1568/17

TAK

203 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

26
PAŁASZ Wiktoria 2003-07-29 Z/1460/17

TAK

221 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

27
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29

701 NumerPDF 49.40 49.40/17 AML Słupsk 2017

28
PIECHOWSKA Roksana 2005-01-01

230 NumerPDF 50.60/16 PK ULKS Talex Borzytuchom 2017

29
PIECUCH Marta 2003-06-20 Z/0233/17

TAK

90 NumerPDF RKS Rumia 2017

30
PIWOWARCZYK Amelia 2002-12-10 Z/0088/17

TAK

391 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2017

31
POBŁOCKA Karina 2003-04-11 Z/1948/17

TAK

67 NumerPDF UKS Lipusz 2017

32
REGLIŃSKA Julia 2003-03-15 Z/1456/17

215 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

33
RUDNIK Malwina 2002-11-02

98 NumerPDF LKS Prime Food Brda Przechlewo 2017

34
STACHERSKA Milena 2006-10-17

95 NumerPDF 52.42 52.42/17 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2017

35
STROIKE Maria 2004-09-18

95 NumerPDF 46.43/16 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2017

36
ZACHARA Izabela 2004-01-01

345 NumerPDF SKLA Sopot 2017

 
600 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIECHOWSKA Maja 2002-01-01

345 NumerPDF SKLA Sopot 2017

2
CIEĆWIERZ Julia 2003-02-01 Z/0132/17

TAK

75 NumerPDF 1:47.25/16 GKS Żukowo 2017

3
CIEŚLIŃSKA Hanna 2004-01-01

5 NumerPDF SKLA Sopot 2017

4
DOLNA Kamila 2003-04-16 Z/0723/16

TAK

22 NumerPDF 1:54.11 1:54.11/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

5
GÓRSKA Małgorzata 2005-01-01

678 NumerPDF PK SKLA Sopot 2017

6
JANICKA Dominika 2005-01-01

531 NumerPDF 1:52.60/16 SKLA Sopot 2017

7
KOPACKA Weronika Urszula 2003-01-31 Z/2609/17

TAK

403 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2017

8
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

722 NumerPDF 1:48.25/16 AML Słupsk 2017

9
KOTECKA Oliwia 2002-10-08 Z/2844/16

TAK

714 NumerPDF 2:03.77/16 AML Słupsk 2017

10
KRAWCZYK Kalina 2002-12-28

99 NumerPDF 1:52.92 1:52.92/17 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2017

11
KULAS Julia 2003-05-16 Z/1946/17

TAK

56 NumerPDF UKS Lipusz 2017

12
KUSAJ Oliwia 2003-01-14

96 NumerPDF RKS Rumia 2017

13
MAGULSKA Oliwia 2003-01-01

765 NumerPDF 1:51.26 1:51.26/17 SKLA Sopot 2017

14
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-01-01

74 NumerPDF GKS Żukowo 2017

15
MOŻUCH Otylia 2006-01-30

23 NumerPDF CMKL Człuchów 2017

16
PIECHOWSKA Regina 2003-01-01

228 NumerPDF 1:47.70/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

17
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

523 NumerPDF 1:40.99 1:40.99/17 SKLA Sopot 2017

18
POLEWIK Marta 2003-09-18 Z/1569/17

TAK

718 NumerPDF 1:54.90 1:54.90/17 AML Słupsk 2017

19
SZYCA Andżelika 2002-04-05 Z/0788/16

TAK

200 NumerPDF 2:02.75/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

20
ŚWIECA Michalina 2003-01-01

625 NumerPDF 1:49.55 1:49.55/17 SKLA Sopot 2017

21
TUCKA Róża 2004-01-01

678 NumerPDF PK SKLA Sopot 2017

22
TYPA Marcelina 2002-07-24 Z/0782/16

TAK

206 NumerPDF 1:48.36/15 ULKS Talex Borzytuchom 2017

23
ŻUKOWSKA Julia 2003-08-13 Z/1570/17

TAK

711 NumerPDF 2:04.03 2:04.03/17 AML Słupsk 2017

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

75 NumerPDF 3:20.05/16 KUKS Remus Kościerzyna 2017

2
BRZOZECKA Agnieszka 2002-02-26 Z/0780/16

TAK

211 NumerPDF 3:29.38/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

3
CHUDZIK Paulina 2002-11-21 Z/3011/16

TAK

99 NumerPDF 3:17.90/16 RKS Rumia 2017

4
FALKOWSKA Emilia 2003-01-01

444 NumerPDF SKLA Sopot 2017

5
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

TAK

70 NumerPDF 3:11.97/16 KUKS Remus Kościerzyna 2017

6
JONIEC Angelika 2003-02-21 Z/1393/17

TAK

21 NumerPDF LKB im. Braci Petk Lębork 2017

7
SITKO Zuzanna 2003-01-25 Z/0756/17

TAK

18 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2017

8
SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 Z/0113/16

TAK

401 NumerPDF 3:18.75/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

9
SPRENGER Amelia 2003-11-18 Z/0348/17

TAK

18 NumerPDF CMKL Człuchów 2017

10
TRELIŃSKA Anna 2003-01-23 Z/2553/16

TAK

20 NumerPDF LKB im. Braci Petk Lębork 2017

11
ZAKRZEWSKA Amelia 2004-01-01

21 NumerPDF PK KKL Rodło Kwidzyn 2017

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BONK Wiktoria 2003-01-01

10 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

2
CIROCKA Wiktoria 2002-01-01

10 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

3
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

200 NumerPDF 1.35 1.35/17 PK ULKS Talex Borzytuchom 2017

4
GRABOWSKA Aleksandra 2002-11-13 Z/2258/17

TAK

721 NumerPDF AML Słupsk 2017

5
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12

702 NumerPDF 1.40 1.40/17 PK AML Słupsk 2017

6
KOBUS Agata 2005-01-01

17 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2017

7
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

24 NumerPDF 1.50 1.50/17 MKS Sambor Tczew 2017

8
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.45 1.56/16 AML Słupsk 2017

9
MALISZEWSKA Marika 2004-08-09

66 NumerPDF PK MKS Sambor Tczew 2017

10
MIKOŁAJEK Roksana 2003-03-15 Z/0095/17

TAK

23 NumerPDF 1.56 1.56/17 MKS Sambor Tczew 2017

11
NAWROCKA Patrycja 2002-08-02 Z/2851/16

2016

25 NumerPDF 1.50/16 MKS Sambor Tczew 2017

12
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

526 NumerPDF 1.60/16 SKLA Sopot 2017

13
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

215 NumerPDF 1.56/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

14
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

20 NumerPDF 1.53 1.56/16 MKS Sambor Tczew 2017

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01

703 NumerPDF PK AML Słupsk 2017

2
HLIWA Agnieszka 2002-03-24 Z/0018/17

TAK

705 NumerPDF 4.50 4.50/17 AML Słupsk 2017

3
KAUFMAN Martyna 2003-08-05 Z/0676/17

TAK

703 NumerPDF 4.68 4.68/17 AML Słupsk 2017

4
LUBECKA Marta 2003-02-27 Z/1947/17

TAK

64 NumerPDF UKS Lipusz 2017

5
MARKIEWICZ Julia 2003-09-05 Z/0347/17

TAK

19 NumerPDF 4.20 4.20/17 CMKL Człuchów 2017

6
MOTOWIDŁO Lena 2003-10-06 Z/0677/17

TAK

708 NumerPDF 4.23 4.23/17 AML Słupsk 2017

7
WESSERLING Paulina 2004-09-03

400 NumerPDF 4.06 4.06/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁAŻYK Emilia 2003-01-01

456 NumerPDF SKLA Sopot 2017

2
BURCZYK Wiktoria 2003-01-01

543 NumerPDF SKLA Sopot 2017

3
JAGODZIŃSKA Martyna 2003-01-01

20 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

4
KOZIKOWSKA Emilia 2003-04-11 Z/1945/17

TAK

69 NumerPDF UKS Lipusz 2017

5
LUBECKA Martyna 2002-01-14 Z/3584/15

TAK

54 NumerPDF 9.00 9.00/17 UKS Lipusz 2017

6
MIKOŁAJEK Roksana 2003-03-15 Z/0095/17

TAK

23 NumerPDF PK MKS Sambor Tczew 2017

7
MYĆKA Klaudia 2003-06-05

93 NumerPDF 9.12 9.12/17 RKS Rumia 2017

8
SIEG Weronika 2002-03-19 Z/0309/16

TAK

13 NumerPDF CMKL Człuchów 2017

9
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

215 NumerPDF 11.35/16 PK ULKS Talex Borzytuchom 2017

10
SZTAMBORSKA Wiktoria 2003-01-01

60 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

11
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

20 NumerPDF 9.24 9.24/17 PK MKS Sambor Tczew 2017

12
ZARUDZKA Monika 2002-01-17 Z/2977/16

TAK

835 NumerPDF 11.40 11.40/17 SKLA Sopot 2017

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROLBIECKA Monika 2002-01-18 Z/3589/15

TAK

12 NumerPDF 25.02 25.02/17 UKS Lipusz 2017

2
WILCZEWSKA Natalia 2004-03-20

13 NumerPDF PK MKS Sambor Tczew 2017

3
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30

13 NumerPDF PK MKS Sambor Tczew 2017

4
ŻYWICKA Amelia 2002-03-04 Z/3593/15

TAK

19 NumerPDF 30.20 30.30/16 UKS Lipusz 2017

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 33.88 33.88/17 AML Słupsk 2017

2
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 34.00 34.00/17 AML Słupsk 2017

3
ŻYWICKA Amelia 2002-03-04 Z/3593/15

TAK

19 NumerPDF 32.78 32.78/17 UKS Lipusz 2017

 
3000 m chód kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLEINSZMIDT Andżelika 2002-02-27 Z/0791/16

TAK

203 NumerPDF 19:55.42/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

2
SKOBEL Kinga 2002-03-19 Z/0310/16

TAK

12 NumerPDF 16:52 16:52/17 CMKL Człuchów 2017

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONK Justyna 2003-11-26

13 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2017

2
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

24 NumerPDF PK MKS Sambor Tczew 2017

3
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

TAK

89 NumerPDF 13.23/16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2017

4
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

20 NumerPDF 14.35/16 PK MKS Sambor Tczew 2017

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRANICA Nicola 2002-02-01 Z/5847/15

TAK

399 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2017

2
HILDEBRAND Joanna 2002-09-07 Z/0112/16

TAK

402 NumerPDF 37.63/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

3
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

206 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

4
KOMARZAŃSKA Martyna 2002-03-01 Z/0776/16

TAK

205 NumerPDF 34.38/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

5
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

TAK

89 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2017

6
MAJEWSKA Patrycja 2003-03-18 Z/0087/17

TAK

400 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2017

7
MŁODAK Natalia 2002-05-10 Z/2848/16

TAK

94 NumerPDF 32.11/16 RKS Rumia 2017

8
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

703 NumerPDF 35.70/16 AML Słupsk 2017

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. LUBECKA Marta
2. KINOWSKA Sandra
3. ROLBIECKA Monika
4. ŻYWICKA Amelia
5. KULAS Julia
2003
2002
2002
2002
2003
NumerPDF UKS Lipusz

2 1. STORMANN Natalia
2. POBŁOCKA Wanesa
3. POBŁOCKA Karina
4. LUBECKA Martyna
2005
2005
2003
2002
NumerPDF PK UKS Lipusz II

3 1. SOBOLEWSKA Marta
2. CIESLIK Laura
3. LITWIN Adrianna
4. NOWOSADKO Julia
2002
2002
2003
2002
NumerPDF AML Słupsk

4 1. PAŃKA Wiktoria
2. HUK Oliwia
3. GONTARZ Małgorzata
4. RUMINKIEWICZ Zofia
2004
2004
2004
2004
NumerPDF PK AML Słupsk II

5 1. STENZEL Amelia
2. KUBALA Amelia
3. TROJAN Julia
4. GRANICA Nicola
5. FARASIEWICZ Monika
2003
2003
2003
2002
2002
NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk

6 1. GÓRECKA Aleksandra
2. KAWLEWSKA Oliwia
3. MŁODAK Natalia
4. PIECUCH Marta
2003
2003
2002
2003
NumerPDF RKS Rumia

7 1. MAKARA Juliana
2. PLECZYŃSKA Natalia
3. ROŻEŃSKA Zuzanna
4. BARANIAK Barbara
5. KRASSOWSKA Milena
2003
2002
2002
2003
2003
NumerPDF SKLA Sopot

 
100 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF 12.53 12.53/17 AML Słupsk 2017

2
BARAN Kamil 2003-02-03 Z/0069/17

TAK

717 NumerPDF 13.78/15 AML Słupsk 2017

3
BREZA Konrad 2002-02-28 Z/0787/16

TAK

208 NumerPDF 12.72 12.72/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

4
CICHOŃ Mateusz 2003-03-31 Z/0208/17

TAK

402 NumerPDF 12.63 12.63/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

5
DZIEDZIC Bartosz 2003-01-10

95 NumerPDF RKS Rumia 2017

6
FERRA Daniel 2002-03-21 Z/2611/17

TAK

770 NumerPDF 11.91/16 LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

7
HEWELT Mikołaj 2002-01-20 Z/3007/16

TAK

773 NumerPDF 12.39 12.36/16 LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

8
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

230 NumerPDF 13.11/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

9
KAROLEWICZ Jakub 2003-01-06

534 NumerPDF 13.65 13.65/17 SKLA Sopot 2017

10
KRAWCZYK Mikołaj 2005-04-11

88 NumerPDF LKS Prime Food Brda Przechlewo 2017

11
MALINOWSKI Konrad 2002-04-22 Z/2608/17

TAK

712 NumerPDF AML Słupsk 2017

12
MARCEL Rutkowski 2002-05-05

542 NumerPDF 13.00 13.00/17 PK SKLA Sopot 2017

13
MATUSZAK Tomasz 2003-05-11

400 NumerPDF PK AZS-AWFiS Gdańsk 2017

14
MICHALAK Piotr 2002-06-19 Z/2843/16

TAK

714 NumerPDF 11.83 11.83/17 AML Słupsk 2017

15
MISZKE Patryk 2003-06-03

544 NumerPDF 13.96 13.96/17 SKLA Sopot 2017

16
ROHDE Karol 2002-11-02 Z/5845/15

TAK

405 NumerPDF 12.09 12.09/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

17
RYMARZAK Konrad 2002-05-25

533 NumerPDF 13.88 13.88/17 SKLA Sopot 2017

18
SIKORA Kamil 2003-01-01

50 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

19
SINGER Patryk 2004-01-01

59 NumerPDF 14.44/16 PK LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2017

20
SKRZECZ Maksymilian 2003-01-20

390 NumerPDF 12.50 12.50/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

21
SŁOMIŃSKI Sebastian 2002-07-15 Z/0287/16

TAK

407 NumerPDF 12.10 12.10/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

22
SOJKA Jan 2004-01-01

4 NumerPDF SKLA Sopot 2017

23
SOSNA Seweryn 2003-05-06 Z/0207/17

TAK

396 NumerPDF 12.26 12.26/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

24
SZYMAŃSKI Szymon 2002-02-04

18 NumerPDF LKS Lubawa 2017

25
TARNAWSKI Mikołaj 2002-07-11

399 NumerPDF PK AZS-AWFiS Gdańsk 2017

26
WERRA Miłosz 2003-02-02 Z/1142/17

TAK

229 NumerPDF 12.90/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

27
ŻYŹNIEWSKI Sebastian 2002-05-03 Z/0289/16

TAK

401 NumerPDF 12.33 12.33/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

 
300 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Kacper 2003-06-04 Z/0111/17

TAK

72 NumerPDF 39.23/16 GKS Żukowo 2017

2
CIESIELSKI Kamil 2002-05-12

94 NumerPDF RKS Rumia 2017

3
FOJUTH Kacper 2003-03-22

44 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

4
GIL Arkadiusz 2002-08-11 Z/0564/17

TAK

713 NumerPDF AML Słupsk 2017

5
HARASIUK Jakub 2004-03-05

222 NumerPDF PK ULKS Talex Borzytuchom 2017

6
KŁOPOTEK-GŁÓWCZEWSKI Patryk 2003-05-28 Z/1005/17

TAK

66 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

7
KREFT Tadeusz 2002-03-28

91 NumerPDF RKS Rumia 2017

8
MARCEL Rutkowski 2002-05-05

542 NumerPDF SKLA Sopot 2017

9
MARCZYŃSKI Piotr 2002-06-15 Z/2210/16

TAK

768 NumerPDF 39.70 39.70/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

10
PISZCZATYN Aleksander 2003-09-10 Z/1455/17

TAK

220 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

11
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

32 NumerPDF 40.08/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

12
POZAŃSKI Jakub 2003-01-03

97 NumerPDF RKS Rumia 2017

13
PÓŁCZYŃSKI Szymon 2007-08-14

71 NumerPDF GKS Żukowo 2017

14
ROWIŃSKI Jakub 2002-06-05 Z/3152/16

TAK

211 NumerPDF 37.78 37.78/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

15
SAJEWICZ Krystian 2002-01-27

98 NumerPDF RKS Rumia 2017

16
SŁOMIŃSKI Sebastian 2002-07-15 Z/0287/16

TAK

407 NumerPDF 41.93/16 PK AZS-AWFiS Gdańsk 2017

17
SOBAŃSKI Tadeusz 2004-08-05

233 NumerPDF PK ULKS Talex Borzytuchom 2017

18
ŚMIGIEL Jan 2002-07-16 Z/0042/16

TAK

704 NumerPDF 40.69/16 AML Słupsk 2017

19
TYRAWSKI Mateusz 2003-02-07 Z/0187/17

TAK

23 NumerPDF 42.82 42.82/17 MKS Truso Elbląg 2017

20
WOJENKOWSKI Maciej 2003-03-20

37 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2017

21
ZBIELSKI Łukasz 2003-07-18 Z/1107/17

TAK

22 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

22
ZDROJEWSKI Bartosz 2004-07-16

236 NumerPDF PK ULKS Talex Borzytuchom 2017

 
600 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKA Jakub 2003-06-29 Z/1344/17

TAK

567 NumerPDF 1:37.29 1:37.29/17 SKLA Sopot 2017

2
DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 Z/0210/17

TAK

529 NumerPDF SKLA Sopot 2017

3
KĄKOL Mikołaj 2002-01-01

10 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

4
KEMPA Dawid 2002-05-24 Z/2845/16

TAK

763 NumerPDF 1:32.25/16 LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

5
LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 Z/2219/17

TAK

56 NumerPDF SKLA Sopot 2017

6
MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 Z/0086/17

TAK

404 NumerPDF 1:43.20 1:43.20/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

7
PIERNICKI Arkadiusz 2002-05-08

62 NumerPDF GKS Cartusia Kartuzy 2017

8
PÓŁCZYŃSKI Mikołaj 2005-07-08

72 NumerPDF GKS Żukowo 2017

9
RENKE Wojciech 2003-01-01

345 NumerPDF 2:06.50/14 SKLA Sopot 2017

10
RZEPKA Szymon 2002-10-19 Z/0781/16

TAK

211 NumerPDF 1:41.39/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

11
STRZELCZYK Krystian 2002-08-14 Z/0105/16

TAK

42 NumerPDF 1:31.76/16 KKL Rodło Kwidzyn 2017

12
URBAŃSKI Jakub 2002-04-28 Z/0758/17

TAK

47 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2017

13
ZALIŃSKI Dawid 2003-01-01

20 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Mikołaj 2003-03-19 Z/1143/17

TAK

217 NumerPDF 3:06.59/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

2
CYGANOWSKI Jakub 2002-09-27 Z/0106/16

TAK

33 NumerPDF 2:58.87/16 KKL Rodło Kwidzyn 2017

3
DOBBERSTEIN Paweł 2002-01-17 Z/3864/15

TAK

33 NumerPDF 2:46.03/16 KUKS Remus Kościerzyna 2017

4
GDOWIK Rafał 2003-01-01

987 NumerPDF 3:14.98 3:14.98/17 SKLA Sopot 2017

5
HORSTEN Bastian 2003-01-01

534 NumerPDF 3:25.69 3:25.69/17 SKLA Sopot 2017

6
IWAŃCA Jakub 2002-12-09 Z/0785/16

TAK

220 NumerPDF 2:52.12 2:52.12/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

7
JOŃCZYK Oliwer 2002-07-11 Z/0778/16

TAK

217 NumerPDF 2:48.69/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

8
KIL Tymoteusz 2004-01-01

72 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2017

9
KLAFKA Kacper 2005-03-11

207 NumerPDF PK ULKS Talex Borzytuchom 2017

10
KLINKOSZ Bartłomiej 2004-08-15

15 NumerPDF LKB im. Braci Petk Lębork 2017

11
KUMISZCZA Cezary 2005-01-13

15 NumerPDF 3:10.40/16 CMKL Człuchów 2017

12
LEWALSKI Kacper 2003-05-07 Z/0051/17

TAK

54 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2017

13
ŁABĘDŹ Maksymilian 2004-04-03 Z/0535/17

TAK

16 NumerPDF 3:04.31/16 CMKL Człuchów 2017

14
MICHALSKI Przemysław 2002-02-19 Z/1266/17

TAK

55 NumerPDF 2:49.93 2:49.93/17 SKLA Sopot 2017

15
POLEJOWSKI Przemysław 2002-01-07

63 NumerPDF GKS Cartusia Kartuzy 2017

16
RÓŻNICKI Krzysztof 2003-06-15

29 NumerPDF 3:04.03/16 LKB im. Braci Petk Lębork 2017

17
RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 Z/0050/17

TAK

55 NumerPDF 2:53.63 2:53.63/17 MKS Truso Elbląg 2017

18
SRTONGOWSKI Patryk 2003-05-10

64 NumerPDF GKS Cartusia Kartuzy 2017

19
STOWBA Jan 2004-02-28

28 NumerPDF LKB im. Braci Petk Lębork 2017

20
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

TAK

218 NumerPDF 3:04.76/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

21
SZYCA Bartłomiej 2004-04-25

25 NumerPDF LKB im. Braci Petk Lębork 2017

22
WDOWIAK Karol 2004-01-01

567 NumerPDF SKLA Sopot 2017

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BENKA Jakub 2002-01-11 Z/2351/16

TAK

85 NumerPDF 6:33.77/16 LKB im. Braci Petk Lębork 2017

2
POBŁOCKI Jakub 2003-10-09 Z/1949/17

TAK

69 NumerPDF UKS Lipusz 2017

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKI Piotr 2003-10-28

114 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2017

2
FEISTER Błazej 2004-01-01

161 NumerPDF 1.40/16 PK LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2017

3
GAJDOWSKI Paweł 2003-02-03 Z/0093/17

TAK

9 NumerPDF 1.55 1.65/16 MKS Sambor Tczew 2017

4
GODWIN Paweł 2003-09-17 Z/0893/17

TAK

205 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

5
HARASIUK Jakub 2004-03-05

222 NumerPDF PK ULKS Talex Borzytuchom 2017

6
MALICH Hubert 2003-07-26 Z/0875/17

TAK

213 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

7
MALICH Jakub 2002-07-22 Z/0777/16

TAK

216 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

8
MAŁEK Kewin 2005-05-10

702 NumerPDF 1.58 1.58/17 PK AML Słupsk 2017

9
NALBORSKI Kacper 2003-01-07 Z/2050/17

TAK

78 NumerPDF 1.60/16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2017

10
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

221 NumerPDF 1.50 1.50/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTKIEWICZ Piotr 2002-01-01

394 NumerPDF PK AZS-AWFiS Gdańsk 2017

2
KARAŚ Kacper 2003-10-01

111 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2017

3
KULAS Gracjan 2005-04-19

28 NumerPDF 3.93/16 PK UKS Lipusz 2017

4
MATUSZAK Tomasz 2003-05-11

400 NumerPDF 4.69/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

5
NAGLEWICZ Aleksander 2003-12-08

113 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2017

6
SCHEIBE Sebastian 2003-09-02

97 NumerPDF RKS Rumia 2017

7
SINGER Patryk 2004-01-01

59 NumerPDF PK LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2017

8
TARNAWSKI Mikołaj 2002-07-11

399 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2017

9
ZMORSKI Maciej 2002-07-30

91 NumerPDF RKS Rumia 2017

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKI Karol 2002-01-01

50 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

2
FICNER Łukasz 2002-01-17 Z/2257/17

TAK

706 NumerPDF AML Słupsk 2017

3
JANK Damian 2003-03-29 Z/1141/17

TAK

200 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZKOWSKI Maciej 2002-03-05 Z/1722/16

TAK

89 NumerPDF 34.79 34.79/17 UKS Lipusz 2017

2
PASZKE Krzysztof 2002-01-01

40 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

3
PAŚKO Marcel 2003-05-08

110 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2017

4
SŁODKI Dawid 2002-05-16 Z/1728/16

TAK

41 NumerPDF 48.80 48.80/17 UKS Lipusz 2017

5
SZCZUROWSKI Wojciech 2003-09-25

112 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2017

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOS Wojciech 2002-07-12 Z/3006/16

TAK

762 NumerPDF 34.78 34.78/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

2
KOWALSKI Bartłomiej 2002-07-25 Z/3008/16

TAK

774 NumerPDF 35.42/16 LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMASZK Krystian 2002-02-14 Z/1725/16

TAK

56 NumerPDF 40.81 40.81/17 UKS Lipusz 2017

2
EBERTOWSKI Jan 2002-02-08 Z/1726/16

TAK

27 NumerPDF 45.67 45.67/17 UKS Lipusz 2017

3
FICNER Łukasz 2002-01-17 Z/2257/17

TAK

706 NumerPDF 33.66 33.66/17 PK AML Słupsk 2017

4
GODWIN Adam 2002-10-01 Z/0786/16

TAK

210 NumerPDF 22.50/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

5
SIEROSŁAWSKI Borys 2003-04-15

721 NumerPDF AML Słupsk 2017

6
SŁODKI Dawid 2002-05-16 Z/1728/16

TAK

41 NumerPDF 32.96/16 PK UKS Lipusz 2017

 
5000 m chód mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DURAWA Kacper 2002-02-16 Z/0784/16

TAK

215 NumerPDF 29:42 29:42/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

2
ROLA Damian 2002-06-02 Z/0774/16

TAK

219 NumerPDF 30:28.01/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTKIEWICZ Piotr 2002-01-01

394 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2017

2
KARAŚ Kacper 2003-10-01

111 NumerPDF PK MKS Sambor Tczew 2017

3
KOPP OSTROWSKI Nataniel 2002-09-10 Z/1727/16

TAK

72 NumerPDF 17.61 17.61/17 UKS Lipusz 2017

4
NALBORSKI Kacper 2003-01-07 Z/2050/17

TAK

78 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2017

5
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 Z/3149/16

TAK

527 NumerPDF 16.10 16.10/17 SKLA Sopot 2017

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKI Piotr 2003-10-28

114 NumerPDF PK MKS Sambor Tczew 2017

2
GRZYBOWSKI Marcin 2003-07-01 Z/0085/17

TAK

403 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2017

3
KOPP OSTROWSKI Nataniel 2002-09-10 Z/1727/16

TAK

72 NumerPDF 31.95/16 PK UKS Lipusz 2017

 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. DOMASZK Krystian
2. EBERTOWSKI Jan
3. KOPP OSTROWSKI Nataniel
4. SUCHY LIPIŃSKI Szymon
2002
2002
2002
2002
NumerPDF UKS Lipusz

2 1. BARAN Kamil
2. ŚMIGIEL Jan
3. ALEKSANDROWICZ Oskar
4. MICHALAK Piotr
2003
2002
2002
2002
NumerPDF AML Słupsk

3 1. ŻYŹNIEWSKI Sebastian
2. SŁOMIŃSKI Sebastian
3. ROHDE Karol
4. SOSNA Seweryn
5. CICHOŃ Mateusz
2002
2002
2002
2003
2003
NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk

4 1. MICHALSKI Przemysław
2. DOBRZAŃSKI Piotr
3. BAKA Jakub
4. SZYMAŃSKI Jakub
5. RYMARZAK Konrad
2002
2003
2003
2002
2002
NumerPDF SKLA Sopot