Internetowe zgłoszenia do imprezy: Złocieniecki mityng LA
ZŁOCIENIEC, 23.06.2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSZKO Oliwia 2003-09-27 Z/4735/18

TAK

739 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

2
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

176 NumerPDF 13.12/17 MLUKS Mokasyn Płoty 2018

3
BIHUN Paulina 2004-09-01 Z/4790/18

TAK

748 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

4
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

202 NumerPDF 13.22 13.22/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

5
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

26 NumerPDF 14.62 14.62/18 UKL Ósemka Police 2018

6
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

5 NumerPDF 14.33 14.33/18 UKL Ósemka Police 2018

7
CENIUCH Urszula 2008-05-18 Z/1438/18

TAK

49 NumerPDF 15.86 15.86/18 UKL Ósemka Police 2018

8
GRENDA Zofia 2003-12-24 Z/4146/18

TAK

267 NumerPDF 15.43 15.43/18 MKS Kusy Szczecin 2018

9
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

TAK

65 NumerPDF 12.30 12.24/15 MKL Szczecin 2018

10
GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 Z/4590/15

TAK

725 NumerPDF 12.64 12.64/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

11
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

217 NumerPDF 14.40/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

12
INDRUNAS Oliwia 2008-09-19 Z/4148/18

TAK

61 NumerPDF 16.61 16.61/18 MKS Kusy Szczecin 2018

13
JAKUBCZYK Nikola 2003-07-21 Z/2597/16

TAK

204 NumerPDF 14.56 14.35/17 KL Iskra Białogard 2018

14
JAKUBIAK Maryla 2004-05-29 Z/4791/18

TAK

734 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

15
JATCZAK Karolina 2006-02-14 Z/1441/18

TAK

41 NumerPDF 16.06 16.06/18 UKL Ósemka Police 2018

16
JATCZAK Natalia 2005-01-19 Z/1442/18

TAK

45 NumerPDF 15.68 15.68/18 UKL Ósemka Police 2018

17
JAWORSKA Karolina 2003-01-04 Z/2735/17

TAK

720 NumerPDF 13.64 13.64/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

18
JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 Z/1443/18

TAK

51 NumerPDF 15.09 15.09/18 UKL Ósemka Police 2018

19
JURA Aleksandra 2005-09-30 Z/1522/18

TAK

26 NumerPDF 14.05 14.05/18 UKS Barnim Goleniów 2018

20
KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

24 NumerPDF 15.21 15.21/18 UKL Ósemka Police 2018

21
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF 14.00/16 KL Iskra Białogard 2018

22
KARASEK Kaja 2005-09-11 Z/3443/18

TAK

26 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2018

23
KIEDAS Gabriela 2003-08-26 Z/3089/17

TAK

28 NumerPDF 13.71 13.71/18 UKS Barnim Goleniów 2018

24
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

34 NumerPDF 14.17 13.29/16 UKL Ósemka Police 2018

25
KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-05-25 Z/4792/18

TAK

727 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

26
KUCZYŃSKA Hanna 2005-09-12 Z/2633/18

TAK

31 NumerPDF 15.58/17 UKL Ósemka Police 2018

27
ŁUSZCZEK Natasza 2007-08-29 Z/3716/18

TAK

130 NumerPDF 16.82 16.74/17 MKS Kusy Szczecin 2018

28
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

25 NumerPDF 13.62 13.45/17 UKL Ósemka Police 2018

29
MESZCZYK Adrianna 2001-10-01 Z/2202/18

TAK

717 NumerPDF 13.66 13.66/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

30
MORAWIAN Amelia 2004-03-31 Z/1936/16

TAK

19 NumerPDF 15.19 14.74/17 UKL Ósemka Police 2018

31
OWCZARUK Hanna 2007-08-16 Z/3447/18

TAK

20 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2018

32
PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

10 NumerPDF 12.58 12.50/17 KL Bałtyk Koszalin 2018

33
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

202 NumerPDF 14.17 14.17/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

34
PYC Oliwia 2004-03-02 Z/1526/18

TAK

36 NumerPDF 14.75 14.75/18 UKS Barnim Goleniów 2018

35
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

43 NumerPDF 16.07/17 UKL Ósemka Police 2018

36
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

6 NumerPDF 12.64 12.64/18 LUKS Orneta 2018

37
RZYMCZYK Natalia 2004-03-09 Z/1566/18

TAK

29 NumerPDF 14.30 14.30/18 UKS Barnim Goleniów 2018

38
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

32 NumerPDF 14.34 14.34/18 UKL Ósemka Police 2018

39
STALMACZONEK Zofia 2007-03-17 Z/1628/18

TAK

30 NumerPDF MKS Junior Złocieniec 2018

40
STĘPIEŃ Wiktoria 2003-05-03 Z/2199/17

TAK

202 NumerPDF 14.06 14.06/18 KL Iskra Białogard 2018

41
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

210 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

42
SZYNAL Patrycja 2003-09-20 Z/3530/18

TAK

55 NumerPDF 12.79 12.79/18 MKL Szczecin 2018

43
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

35 NumerPDF 14.24 14.24/18 UKL Ósemka Police 2018

44
ZAKRZEWSKA Wiktoria 2003-12-27 Z/3091/17

TAK

31 NumerPDF 13.60 13.60/18 UKS Barnim Goleniów 2018

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIEWICZ Wiktoria 2004-10-20 Z/4397/18

TAK

88 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2018

2
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

202 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

3
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

26 NumerPDF 31.10 31.10/18 UKL Ósemka Police 2018

4
CHEŁSTOWSKA Martyna 2002-09-17 Z/1492/16

TAK

17 NumerPDF 26.95 26.95/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

5
FARTUSZNIAK Zuzanna 2002-02-19 Z/1479/16

TAK

29 NumerPDF 33.37 33.15/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

6
GRENDA Zofia 2003-12-24 Z/4146/18

TAK

267 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2018

7
GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 Z/4590/15

TAK

725 NumerPDF 26.23 26.23/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

8
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

217 NumerPDF 30.26/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

9
INDRUNAS Oliwia 2008-09-19 Z/4148/18

TAK

61 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2018

10
JAKUBCZYK Nikola 2003-07-21 Z/2597/16

TAK

204 NumerPDF 31.49/17 KL Iskra Białogard 2018

11
JATCZAK Natalia 2005-01-19 Z/1442/18

TAK

45 NumerPDF UKL Ósemka Police 2018

12
JAWORSKA Karolina 2003-01-04 Z/2735/17

TAK

720 NumerPDF 29.26/17 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

13
JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 Z/1443/18

TAK

51 NumerPDF UKL Ósemka Police 2018

14
KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

24 NumerPDF 31.87 31.87/18 UKL Ósemka Police 2018

15
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF 27.64 27.64/18 KL Iskra Białogard 2018

16
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

34 NumerPDF 28.20/15 UKL Ósemka Police 2018

17
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

25 NumerPDF 28.29 27.55/17 UKL Ósemka Police 2018

18
MESZCZYK Adrianna 2001-10-01 Z/2202/18

TAK

717 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

19
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

207 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

20
PASTUSZKO Patrycja 2004-02-04 Z/1454/18

TAK

702 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

21
PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

10 NumerPDF 25.69 25.69/18 KL Bałtyk Koszalin 2018

22
PIERÓG Agata 2003-03-07 Z/3326/15

TAK

153 NumerPDF 25.94 25.94/18 MKS Olimp Łobez 2018

23
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

7 NumerPDF 29.01 29.01/18 UKL Ósemka Police 2018

24
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

6 NumerPDF 25.78 25.78/18 LUKS Orneta 2018

25
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

32 NumerPDF UKL Ósemka Police 2018

26
STĘPIEŃ Wiktoria 2003-05-03 Z/2199/17

TAK

202 NumerPDF KL Iskra Białogard 2018

27
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

35 NumerPDF 30.48 30.48/18 UKL Ósemka Police 2018

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2006-01-14 Z/2622/18

TAK

10 NumerPDF 48.37 48.37/18 LŁKB Trucht Łobez 2018

2
BORCHARDT Maja 2004-02-20 Z/1609/18

TAK

22 NumerPDF 46.78 44.92/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

3
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

9 NumerPDF 50.40 50.40/18 UKL Ósemka Police 2018

4
FILOCHA Weronika 2004-07-09 Z/1489/16

TAK

33 NumerPDF 50.23/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

5
GRYGIEL Amelia 2003-03-22 Z/6389/15

TAK

24 NumerPDF 42.48/17 MKL Maraton Świnoujście 2018

6
JAWORSKA Natalia 2004-03-04 Z/3442/18

TAK

20 NumerPDF 51.16 51.16/18 MKL Maraton Świnoujście 2018

7
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

444 NumerPDF 44.66 44.66/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

8
KLAUŻYŃSKA Nikola 2004-07-26 Z/1712/18

TAK

322 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2018

9
KNAPE Natalia 2003-01-17 Z/1490/16

TAK

36 NumerPDF 46.05 46.05/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

10
KORDYKIEWICZ Olga 2006-11-22 Z/4372/18

TAK

357 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2018

11
KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-05-25 Z/4792/18

TAK

727 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

12
KUCHARSKA Bogumiła 2003-07-08 Z/0564/16

TAK

39 NumerPDF 46.53 45.41/17 UKL Ósemka Police 2018

13
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

64 NumerPDF 46.57/16 MKS Hermes Gryfino 2018

14
PAŁUKA Agnieszka 2003-11-30 Z/2836/18

TAK

476 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

15
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

202 NumerPDF 48.55/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

16
SOBCZYK Dominika 2007-01-04 Z/3701/18

TAK

108 NumerPDF 56.91 56.91/18 MKL Maraton Świnoujście 2018

17
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

210 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

18
TAROCIŃSKA Maja 2006-03-11 Z/1450/18

TAK

6 NumerPDF 54.17 52.32/17 UKL Ósemka Police 2018

19
WOJCIECHOWSKA Julia 2005-04-07 Z/4370/18

TAK

23 NumerPDF 49.06 49.06/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

20
WÓJCIK Maja 2006-03-04 Z/4371/18

TAK

27 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2018

21
ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2003-08-18 Z/2598/16

TAK

201 NumerPDF 46.15/16 KL Iskra Białogard 2018

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2006-01-14 Z/2622/18

TAK

10 NumerPDF LŁKB Trucht Łobez 2018

2
CHEŁSTOWSKA Martyna 2002-09-17 Z/1492/16

TAK

17 NumerPDF 62.82 62.82/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

3
KOMARZAŃSKA Martyna 2002-03-01 Z/0776/16

TAK

205 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

4
KUREK Ewelina 2004-11-30 Z/2625/18

TAK

17 NumerPDF LŁKB Trucht Łobez 2018

5
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

207 NumerPDF 66.99/14 ULKS Talex Borzytuchom 2018

6
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2000-01-26 Z/5475/15

TAK

39 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

7
ZAJAC Joanna 2001-08-02 Z/6394/15

TAK

27 NumerPDF 64.48/17 MKL Maraton Świnoujście 2018

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMETZ Róża 2006-08-05 Z/2170/17

TAK

205 NumerPDF 2:01.93 2:01.93/18 UKL Feniks Świdwin 2018

2
BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 Z/1697/18

TAK

707 NumerPDF 1:58.96/17 MKP Myślibórz 2018

3
BREZA Agata 2007-02-17 Z/3827/18

TAK

209 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

4
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

180 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2018

5
DOBEK Katarzyna 2007-01-16 Z/3440/18

TAK

776 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2018

6
KARPIŃSKA Magdalena 2006-10-20 Z/3444/18

TAK

649 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2018

7
KARWECKA Wiktoria 2006-01-10 Z/1699/18

TAK

709 NumerPDF 2:08.89/17 MKP Myślibórz 2018

8
KONBERG Maja 2003-02-21 Z/1688/18

TAK

985 NumerPDF 1:51.64 1:51.64/18 PK LKS Lubusz Słubice 2018

9
MAŁECKA Julia 2005-05-05 Z/1622/18

TAK

42 NumerPDF 2:03.31 2:03.31/18 MKS Junior Złocieniec 2018

10
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

976 NumerPDF 2:03.14 2:03.14/18 LKS Lubusz Słubice 2018

11
OMYŁA Marika 2004-04-28 Z/2624/18

TAK

16 NumerPDF 1:56.14 1:56.14/18 LŁKB Trucht Łobez 2018

12
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

201 NumerPDF 1:43.53/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

13
PIERÓG Alicja 2003-03-07 Z/3327/15

TAK

154 NumerPDF 1:46.96 1:46.96/18 MKS Olimp Łobez 2018

14
PORANKIEWICZ Martyna 2005-11-30 Z/4641/17

TAK

15 NumerPDF 2:06.74/17 UKS Barnim Goleniów 2018

15
SOKOŁOWSKA Oliwia 2007-01-09 Z/3448/18

TAK

33 NumerPDF 2:09.14/17 MKL Maraton Świnoujście 2018

16
SZULC Dominika 2005-10-25 Z/0934/18

TAK

61 NumerPDF 2:02.74/17 MKS Hermes Gryfino 2018

17
ZDRZENICKA Julia 2004-01-14 Z/1706/18

TAK

716 NumerPDF 1:44.90/17 MKP Myślibórz 2018

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

210 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

2
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

237 NumerPDF 3:19.45 3:19.45/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

3
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

715 NumerPDF 3:03.53/17 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

4
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

977 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

5
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

981 NumerPDF 3:15.02 3:15.02/18 LKS Lubusz Słubice 2018

6
KOSMALA Natalia 2004-04-26 Z/1523/18

TAK

24 NumerPDF 3:26.10/17 UKS Barnim Goleniów 2018

7
KRÓLIKIEWICZ Julia 2003-06-10 Z/0731/17

TAK

22 NumerPDF 3:13.40/17 UKS Barnim Goleniów 2018

8
TOMASIK Oliwia 2004-11-21 Z/1608/17

TAK

984 NumerPDF 3:39.55 3:39.55/18 LKS Lubusz Słubice 2018

9
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

60 NumerPDF 3:11.70/17 MKS Hermes Gryfino 2018

10
WILK Martyna 2003-07-16 Z/3349/17

TAK

165 NumerPDF MKS Olimp Łobez 2018

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

981 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

2
MALAK Łucja 2002-04-26 Z/1577/17

TAK

46 NumerPDF 5:08.20 5:08.20/18 MKL Szczecin 2018

3
MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 Z/1695/13

TAK

15 NumerPDF 4:32.37 4:30.70/16 MKL Szczecin 2018

4
OLESIŃSKA Julia 2001-01-19 Z/1806/15

TAK

12 NumerPDF 5:25.71 5:25.71/18 UKS Barnim Goleniów 2018

5
SZABAŁOWSKA Małgorzata 1998-08-11 Z/1598/14

TAK

99 NumerPDF 4:44.86 4:44.86/18 MKL Szczecinek 2018

6
TOMASIK Oliwia 2004-11-21 Z/1608/17

TAK

984 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

7
TYPA Marcelina 2002-07-24 Z/0782/16

TAK

206 NumerPDF 5:20.76 5:20.76/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

8
WIERZBICKA Agnieszka 2001-06-20 Z/1561/15

TAK

13 NumerPDF 4:53.97 4:53.97/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 Z/1111/17

TAK

142 NumerPDF KS Gwardia Piła 2018

2
KOWALIK Natalia 2001-10-06 Z/0642/16

TAK

88 NumerPDF 11:27.55 11:27.55/18 MKL Szczecinek 2018

3
KRAJEWSKA Hanna 2002-03-29 Z/0946/16

TAK

512 NumerPDF 10:52.57 10:52.57/18 PLKS Gwda Piła 2018

4
WARDĘGA Angelika 2001-02-13 Z/0301/15

TAK

85 NumerPDF ULKS Barwice 2018

5
WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 Z/3659/16

TAK

140 NumerPDF 11:18.33 11:18.33/18 KS Gwardia Piła 2018

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁĄCKA Barbara 1987-03-22 Z/2842/18

TAK

33 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

2
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

522 NumerPDF SKLA Sopot 2018

3
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

77 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIEWICZ Wiktoria 2004-10-20 Z/4397/18

TAK

88 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2018

2
ŁUSZCZEK Natasza 2007-08-29 Z/3716/18

TAK

130 NumerPDF 1.16 1.16/18 MKS Kusy Szczecin 2018

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

176 NumerPDF 5.47 5.59/17 MLUKS Mokasyn Płoty 2018

2
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

202 NumerPDF 4.48/16 ULKS Talex Borzytuchom 2018

3
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

180 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2018

4
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

5 NumerPDF 4.58 4.58/18 UKL Ósemka Police 2018

5
JAKUBIAK Maryla 2004-05-29 Z/4791/18

TAK

734 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

6
JATCZAK Karolina 2006-02-14 Z/1441/18

TAK

41 NumerPDF 3.32 3.32/18 UKL Ósemka Police 2018

7
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF 4.70 4.70/18 KL Iskra Białogard 2018

8
KUCZYŃSKA Hanna 2005-09-12 Z/2633/18

TAK

31 NumerPDF 4.11/17 UKL Ósemka Police 2018

9
MORAWIAN Amelia 2004-03-31 Z/1936/16

TAK

19 NumerPDF 4.50/17 UKL Ósemka Police 2018

10
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

7 NumerPDF 4.45 4.45/18 UKL Ósemka Police 2018

11
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

43 NumerPDF 3.69 3.69/18 UKL Ósemka Police 2018

12
RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 Z/5260/15

TAK

26 NumerPDF 5.18 5.18/18 KL Bałtyk Koszalin 2018

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DELUGA Jagoda 2001-01-12 Z/6388/15

TAK

23 NumerPDF 11.17 12.04/17 MKL Maraton Świnoujście 2018

2
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

63 NumerPDF 12.37 12.37/18 MKL Szczecin 2018

3
LIBERA Dorota 2002-06-18 Z/2201/18

TAK

29 NumerPDF 9.21 9.21/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

4
ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

TAK

948 NumerPDF 11.53 12.32/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

5
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

215 NumerPDF 12.62 12.62/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

63 NumerPDF 33.39 33.39/18 MKL Szczecin 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

176 NumerPDF 34.34 34.34/18 MLUKS Mokasyn Płoty 2018

2
GALUS Paulina 2001-02-24 Z/0950/16

TAK

468 NumerPDF 36.39 36.39/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

3
ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

TAK

948 NumerPDF 34.43 34.43/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

4
MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

485 NumerPDF 53.87 53.87/18 ULKS Tychowo 2018

5
PIERÓG Alicja 2003-03-07 Z/3327/15

TAK

154 NumerPDF 26.64 26.64/18 MKS Olimp Łobez 2018

6
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

215 NumerPDF 29.81 30.75/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

7
TOBIASZ Natalia 2004-01-15 Z/2885/16

TAK

68 NumerPDF 31.44 31.44/18 MKS Junior Złocieniec 2018

8
ZAWOJSKA Małgorzata 2004-04-08 Z/1633/18

TAK

32 NumerPDF 21.36 21.36/18 MKS Junior Złocieniec 2018

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 Z/3853/18

TAK

84 NumerPDF 11.01 11.01/18 MKL Szczecin 2018

2
BARTCZAK Jakub 2001-02-06 Z/2945/16

TAK

728 NumerPDF 12.02/17 STS Pomerania Szczecinek 2018

3
BIAŁAS Szymon 2005-01-13 Z/1521/18

TAK

15 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2018

4
BIESZKE Maciej 1999-03-26 Z/2245/17

TAK

299 NumerPDF 11.70 11.70/18 KL Iskra Białogard 2018

5
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

729 NumerPDF 11.62/17 STS Pomerania Szczecinek 2018

6
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/1031/18

TAK

7 NumerPDF 13.17 13.17/18 MKS Święc Sławno 2018

7
JEZIERSKI Kacper 2005-05-20 Z/1444/18

TAK

100 NumerPDF UKL Ósemka Police 2018

8
KAMIŃSKI Artur 1999-04-10 Z/3196/17

TAK

72 NumerPDF 11.36 11.36/18 MKL Szczecin 2018

9
ŁAKOMIEC Rafał 1998-06-14 Z/3531/15

TAK

709 NumerPDF 12.00/16 STS Pomerania Szczecin 2018

10
PISARSKI Paweł 2003-02-28 Z/3361/18

TAK

8 NumerPDF 12.37 12.37/18 LUKS Orneta 2018

11
PISZCZATYN Aleksander 2003-09-10 Z/1455/17

TAK

223 NumerPDF 13.74/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

12
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF LUKS Orneta 2018

13
ZALEWSKI Mikołaj 2001-05-06 Z/2212/16

TAK

88 NumerPDF 11.24 11.24/16 MKL Szczecin 2018

WARUNKOWO - BADANIA
14
ZIOBRO Wiktor 2001-09-16 Z/3793/16

TAK

11 NumerPDF 11.34 11.34/18 KL Bałtyk Koszalin 2018

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 Z/3853/18

TAK

84 NumerPDF 22.35 22.35/18 MKL Szczecin 2018

2
BIESZKE Maciej 1999-03-26 Z/2245/17

TAK

299 NumerPDF 23.89 23.89/18 KL Iskra Białogard 2018

3
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

723 NumerPDF 24.02/17 STS Pomerania Szczecinek 2018

4
JAROSZ Łukasz 2002-04-07 Z/4186/18

TAK

343 NumerPDF 25.33 25.33/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

5
KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

TAK

216 NumerPDF 23.29 23.29/18 KL Iskra Białogard 2018

6
ŁAKOMIEC Rafał 1998-06-14 Z/3531/15

TAK

709 NumerPDF 24.01/16 STS Pomerania Szczecin 2018

7
PISARSKI Paweł 2003-02-28 Z/3361/18

TAK

8 NumerPDF 25.40 25.40/18 LUKS Orneta 2018

8
PISZCZATYN Aleksander 2003-09-10 Z/1455/17

TAK

223 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

9
PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 Z/5259/15

TAK

10 NumerPDF 23.08 23.08/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

10
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF LUKS Orneta 2018

11
SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 Z/2946/16

TAK

738 NumerPDF 25.29/17 STS Pomerania Szczecinek 2018

12
ŚMIDOWICZ Kacper 2001-04-13 Z/3093/16

TAK

722 NumerPDF 23.70 23.70/18 STS Pomerania Szczecinek 2018

13
WOJDALSKI Mariusz 2001-02-25 Z/2207/16

TAK

118 NumerPDF 23.08 23.08/18 UKL Feniks Świdwin 2018

14
ZALEWSKI Mikołaj 2001-05-06 Z/2212/16

TAK

88 NumerPDF 23.10/17 MKL Szczecin 2018

WARUNKOWO - BADANIA
15
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

221 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 Z/1608/18

TAK

39 NumerPDF 39.19 39.19/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

2
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

TAK

223 NumerPDF 39.94 39.94/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

3
JASIAKIEWICZ Antoni 2007-07-01 Z/3441/18

TAK

108 NumerPDF 53.25 53.25/18 MKL Maraton Świnoujście 2018

4
OGONOWSKI Filip 2005-06-02 Z/1717/18

TAK

70 NumerPDF 47.28/17 MKS Hermes Gryfino 2018

5
PAUL Jakub 2004-12-04 Z/1714/18

TAK

43 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2018

6
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF 40.25 40.25/18 LUKS Orneta 2018

7
SROKA Gracjan 2004-04-04 Z/0511/18

TAK

59 NumerPDF 42.18 42.18/18 MKS Święc Sławno 2018

8
WALKOWIAK Bartosz 2007-03-03 Z/3699/18

TAK

17 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2018

9
WOJCIECHOWSKI Paweł 2005-04-07 Z/4369/18

TAK

342 NumerPDF 46.69/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

10
ZAPART Michał 2004-06-04 Z/2477/17

TAK

62 NumerPDF 43.24/17 MKS Hermes Gryfino 2018

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CENTKA Jakub 1998-10-21 Z/1564/16

TAK

143 NumerPDF 50.43 49.92/17 KS Gwardia Piła 2018

2
CISZEWSKI Paweł 1995-06-13 Z/4847/11

TAK

42 NumerPDF 50.42 49.23/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

3
FILIPIAK Miłosz 2001-03-30 Z/3120/16

TAK

98 NumerPDF 54.78 54.78/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

4
KRAUZE Robert 2001-08-08 Z/2119/17

TAK

92 NumerPDF 57.38/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

5
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

32 NumerPDF 53.53 53.53/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

6
ROWIŃSKI Jakub 2002-06-05 Z/3152/16

TAK

218 NumerPDF 52.63 52.63/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

7
TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

61 NumerPDF 53.68 53.68/18 MKS Hermes Gryfino 2018

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CACH Łukasz 2002-03-22 Z/5291/15

TAK

212 NumerPDF 2:00.67 2:00.67/18 KL Iskra Białogard 2018

2
GLAPKA Michał 2004-06-30 Z/1713/18

TAK

35 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2018

3
KOZAK Paweł 2001-10-12 Z/5020/15

TAK

11 NumerPDF 1:55.98 1:55.98/18 KL Bałtyk Koszalin 2018

4
ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 Z/1300/15

TAK

44 NumerPDF 1:59.34 1:59.34/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

5
PIETKIEWICZ Kacper 2002-05-24 Z/4952/15

TAK

300 NumerPDF 2:04.91 2:04.91/18 KS Hanza Goleniów 2018

6
SIWEK Szymon 2001-07-19 Z/2233/17

TAK

9 NumerPDF 2:04.19 2:04.19/18 UKL Feniks Świdwin 2018

7
SOLDAT Adam 2001-01-27 Z/0858/15

TAK

876 NumerPDF 1:57.43 1:57.43/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

8
WIKTOROWICZ Paweł 2002-04-08 Z/0656/16

TAK

207 NumerPDF 2:17.61 2:17.61/18 MLUKS Mokasyn Płoty 2018

9
WRÓBEL Daniel 1999-06-09 Z/2178/15

TAK

17 NumerPDF 2:03.68 2:03.68/18 UKS Barnim Goleniów 2018

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁASZ Dawid 2003-01-25 Z/1208/17

TAK

201 NumerPDF 2:57.70 2:57.70/18 MLUKS Mokasyn Płoty 2018

2
GAJDA Michał 2003-07-12 Z/0950/18

TAK

714 NumerPDF 2:51.09 2:51.09/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

3
GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 Z/4639/17

TAK

24 NumerPDF 2:56.07/17 UKS Barnim Goleniów 2018

4
JABŁOŃSKI Michał 2004-03-27 Z/1698/18

TAK

708 NumerPDF 3:04.24/17 MKP Myślibórz 2018

5
JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

70 NumerPDF 2:55.89/17 MKS Hermes Gryfino 2018

6
KAMIŃSKI Adrian 2005-04-22 Z/4368/18

TAK

328 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2018

7
KOMODA Dawid 2003-04-26 Z/1700/18

TAK

704 NumerPDF 2:55.35 2:55.35/18 MKP Myślibórz 2018

8
LEWANDOWSKI Aleksander 2006-12-24 Z/1701/18

TAK

146 NumerPDF MKP Myślibórz 2018

9
OLESIŃSKI Dawid 2004-04-13 Z/1524/18

TAK

23 NumerPDF 3:02.98/17 UKS Barnim Goleniów 2018

10
PĘDZIWIATR Kajetan 2004-02-29 Z/1525/18

TAK

16 NumerPDF 3:09.81 3:09.81/18 UKS Barnim Goleniów 2018

11
ROZŁONKOWSKI Mateusz 2004-11-29 Z/1607/17

TAK

985 NumerPDF 3:35.98 3:35.98/18 LKS Lubusz Słubice 2018

12
WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 Z/0049/18

TAK

248 NumerPDF 3:27.02 3:27.02/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

13
ZDROJEWSKI Bartosz 2004-07-16 Z/0047/18

TAK

236 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

14
ZDRZENICKI Kornel 2006-04-22 Z/1707/18

TAK

705 NumerPDF 3:41.43/17 MKP Myślibórz 2018

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRESZKA Dawid 2000-07-15 Z/0452/17

TAK

34 NumerPDF 4:22.68 4:15.45/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

2
GADOMSKI Paweł 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

65 NumerPDF 4:05.77 4:05.77/18 MKS Hermes Gryfino 2018

WARUNKOWO - BADANIA
3
KRENSKI Mateusz 2000-03-21 Z/0453/17

TAK

32 NumerPDF 4:34.01 4:24.68/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

4
RZEPKA Szymon 2002-10-19 Z/0781/16

TAK

228 NumerPDF 4:29.81 4:29.81/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

5
SOSZYŃSKI Patryk 2001-02-01 Z/1722/15

TAK

16 NumerPDF 4:12.62 4:12.62/18 UKS Barnim Goleniów 2018

6
SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam 2002-01-14 Z/0873/17

TAK

210 NumerPDF 4:24.73 4:24.73/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

7
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

TAK

218 NumerPDF 4:14.24 4:14.24/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

8
WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 Z/0424/15

TAK

92 NumerPDF 4:29.30 4:29.30/18 ULKS Barwice 2018

9
WRÓBEL Daniel 1999-06-09 Z/2178/15

TAK

17 NumerPDF 4:24.22 4:24.22/18 UKS Barnim Goleniów 2018

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIDECZEK Michał 2002-01-26 Z/1491/16

TAK

38 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2018

2
MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

37 NumerPDF 9:14.66/14 WMLKS Pomorze Stargard 2018

3
MANIECKI Gabriel 2001-05-21 Z/1273/15

TAK

584 NumerPDF KS Hanza Goleniów 2018

4
RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 Z/3560/16

TAK

514 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2018

5
SZTEJTER Jakub 2001-02-15 Z/1743/16

TAK

401 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2018

6
TOBERA Mieszko 2001-06-04 Z/6110/15

TAK

505 NumerPDF 9:11.96 9:11.96/18 PLKS Gwda Piła 2018

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMINIAK Maciej 2004-05-14 Z/1611/18

TAK

35 NumerPDF 1.45 1.45/18 MKS Junior Złocieniec 2018

2
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/1031/18

TAK

7 NumerPDF 1.60 1.60/18 MKS Święc Sławno 2018

3
KORKUĆ Jakub 2003-01-30 Z/4481/18

TAK

8 NumerPDF 1.50 1.50/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

4
ZALEWSKI Karol 2003-04-20 Z/4802/18

TAK

733 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

5
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

221 NumerPDF 1.75 1.75/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

TAK

223 NumerPDF 5.02 5.02/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

2
JEZIERSKI Kacper 2005-05-20 Z/1444/18

TAK

100 NumerPDF UKL Ósemka Police 2018

3
KAMIŃSKI Artur 1999-04-10 Z/3196/17

TAK

72 NumerPDF 6.09 6.09/18 MKL Szczecin 2018

4
KORKUĆ Jakub 2003-01-30 Z/4481/18

TAK

8 NumerPDF 4.87 4.87/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWICKI Kordian 1998-01-06 Z/0119/14

TAK

35 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
SAKÓW Mateusz 1991-01-02 Z/5190/15

TAK

472 NumerPDF 15.53 15.54/17 MKL Szczecin 2018

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DAWID Jan 2002-03-08 Z/3209/16

TAK

725 NumerPDF 12.26 12.26/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

2
GŁADKOWSKI Mateusz 2001-01-05 Z/5135/15

TAK

62 NumerPDF 16.55 17.98/17 MKL Szczecin 2018

3
KRUK Bartosz 2006-01-12 Z/2203/16

TAK

50 NumerPDF 8.26 8.26/18 UKL Feniks Świdwin 2018

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁADKOWSKI Mateusz 2001-01-05 Z/5135/15

TAK

62 NumerPDF 51.23 51.23/18 MKL Szczecin 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Beniamin 2003-09-27 Z/3363/17

TAK

46 NumerPDF 33.48 33.48/18 MKS Junior Złocieniec 2018

2
KRUK Bartosz 2006-01-12 Z/2203/16

TAK

50 NumerPDF 29.05 29.05/18 UKL Feniks Świdwin 2018

3
LIBERA WOJCIECH 2004-11-11 Z/2473/18

TAK

30 NumerPDF 27.10 27.10/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

4
RADOLIŃSKI Michał 2003-01-03 Z/3340/17

TAK

144 NumerPDF 38.42 38.42/18 MKS Kusy Szczecin 2018

5
SZWEJDA Paweł 2004-03-24 Z/3368/17

TAK

37 NumerPDF 31.43 31.43/18 MKS Junior Złocieniec 2018

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUNERA Mateusz 1998-05-07 Z/1187/14

TAK

152 NumerPDF 63.56 67.30/17 MKS Olimp Łobez 2018

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DAWID Jan 2002-03-08 Z/3209/16

TAK

725 NumerPDF 44.72 45.25/17 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

2
GAWĘDA Wojciech 2002-01-22 Z/2965/16

TAK

203 NumerPDF 51.21 51.21/18 KS Żak Wałcz 2018

3
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

TAK

870 NumerPDF 67.44 67.44/18 LUKS Start Nakło 2018

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Beniamin 2003-09-27 Z/3363/17

TAK

46 NumerPDF 37.95 37.95/18 MKS Junior Złocieniec 2018

2
KOWALSKI Antoni 2003-07-14 Z/2014/17

TAK

55 NumerPDF 40.10 40.10/18 MKS Kusy Szczecin 2018

3
KRAWCZYK Jakub 2004-05-05 Z/3367/17

TAK

43 NumerPDF 43.95 43.95/18 MKS Junior Złocieniec 2018

 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna