Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng otwarcia sezonu
BIAŁOGARD, 05.05.2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

206 NumerPDF 14.40/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

2
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 13.64/17 AML Słupsk 2018

3
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

230 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

703 NumerPDF 29.80/17 AML Słupsk 2018

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2006-01-14 Z/2622/18

TAK

10 NumerPDF 49.80/17 LŁKB Trucht Łobez 2018

2
ADAMSKA Wiktoria 2004-01-07 Z/0013/18

TAK

729 NumerPDF AML Słupsk 2018

3
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

204 NumerPDF 49.48/16 ULKS Talex Borzytuchom 2018

4
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 43.58/17 AML Słupsk 2018

5
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

207 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

6
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

701 NumerPDF 49.31/17 AML Słupsk 2018

7
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

230 NumerPDF 48.55/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

8
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

704 NumerPDF 46.68/16 AML Słupsk 2018

9
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

722 NumerPDF AML Słupsk 2018

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWIŃSKA Wiktoria 2000-08-16 Z/4310/15

TAK

719 NumerPDF AML Słupsk 2018

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DROZDA Łucja 2006-02-17 Z/2623/18

TAK

12 NumerPDF 1:55.22 2:04.26/17 LŁKB Trucht Łobez 2018

2
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

204 NumerPDF 1:52.71/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

3
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

713 NumerPDF 1:43.94/17 AML Słupsk 2018

4
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

730 NumerPDF 1:49.82/17 AML Słupsk 2018

5
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

207 NumerPDF 1:45.77/14 ULKS Talex Borzytuchom 2018

6
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

736 NumerPDF AML Słupsk 2018

7
WĄSICKA Wiktoria 2005-03-31 Z/0021/18

TAK

714 NumerPDF AML Słupsk 2018

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUREK Ewelina 2004-11-30 Z/2625/18

TAK

17 NumerPDF 3:12.98 LŁKB Trucht Łobez 2018

2
OMYŁA Marika 2004-04-28 Z/2624/18

TAK

16 NumerPDF 3:20.12 LŁKB Trucht Łobez 2018

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.58/17 AML Słupsk 2018

2
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

701 NumerPDF 1.40/17 AML Słupsk 2018

3
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 1.30/17 AML Słupsk 2018

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

703 NumerPDF 4.46/17 AML Słupsk 2018

2
KAUFMAN Martyna 2003-08-05 Z/0676/17

TAK

708 NumerPDF 4.88/17 AML Słupsk 2018

3
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

722 NumerPDF AML Słupsk 2018

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DŁUGOŁĘCKA Julia 2000-09-11 Z/2120/17

TAK

701 NumerPDF AML Słupsk 2018

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 9.59/17 AML Słupsk 2018

2
PATEJUK Natalia 2004-10-18 Z/4652/17

TAK

732 NumerPDF AML Słupsk 2018

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 33.88/17 AML Słupsk 2018

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

206 NumerPDF 14.29/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

2
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 13.21/17 AML Słupsk 2018

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARABASZ Aleksandra 2001-05-05 Z/4309/15

TAK

723 NumerPDF 17.89/17 AML Słupsk 2018

2
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

703 NumerPDF AML Słupsk 2018

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF 11.97/17 AML Słupsk 2018

2
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

719 NumerPDF AML Słupsk 2018

3
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

718 NumerPDF AML Słupsk 2018

4
PISZCZATYN Aleksander 2003-09-10 Z/1455/17

TAK

220 NumerPDF 13.74/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

5
ŚMIGIEL Jan 2002-07-16 Z/0042/16

TAK

704 NumerPDF 12.01/17 AML Słupsk 2018

6
WERRA Miłosz 2003-02-02 Z/1142/17

TAK

229 NumerPDF 12.85/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

7
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

720 NumerPDF AML Słupsk 2018

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PISZCZATYN Aleksander 2003-09-10 Z/1455/17

TAK

220 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

2
WERRA Miłosz 2003-02-02 Z/1142/17

TAK

229 NumerPDF 26.32/16 ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Mikołaj 2003-03-19 Z/1143/17

TAK

217 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

727 NumerPDF 3:10.2/17 AML Słupsk 2018

2
KOZAK Paweł 2001-10-12 Z/5020/15

TAK

11 NumerPDF 2:41.52/17 KL Bałtyk Koszalin 2018

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

725 NumerPDF 9:21.8/17 AML Słupsk 2018

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

722 NumerPDF AML Słupsk 2018

2
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

702 NumerPDF 1.60/17 AML Słupsk 2018

3
MAŚLORZ Mikołaj 2003-08-23 Z/0011/18

TAK

711 NumerPDF AML Słupsk 2018

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚMIGIEL Jan 2002-07-16 Z/0042/16

TAK

704 NumerPDF 6.09/17 AML Słupsk 2018

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZTYLKA Karol 1999-03-13 Z/4201/15

TAK

710 NumerPDF 62.24/17 AML Słupsk 2018

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna