Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng kwalifikacyjny. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
BIAŁYSTOK, 27.05.2018
 
100 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

783 NumerPDF 12.09/17 KS Podlasie Białystok 2018

2
KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 Z/2671/16

TAK

43 NumerPDF 12.65 12.40/17 MKS Juvenia Białystok 2018

3
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

191 NumerPDF 13.52/17 UKS Technik Augustów 2018

4
PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 Z/1798/16

TAK

38 NumerPDF 14.59 14.41/17 MKS Juvenia Białystok 2018

5
PIEKARSKA Julita 2004-01-06 Z/1325/18

TAK

197 NumerPDF UKS Technik Augustów 2018

 
200 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

783 NumerPDF 24.66/17 KS Podlasie Białystok 2018

2
KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 Z/2671/16

TAK

43 NumerPDF 26.23/17 MKS Juvenia Białystok 2018

3
NIKICIUK Weronika 2004-03-17 Z/0434/18

TAK

791 NumerPDF PK KS Parkiet Hajnówka 2018

4
PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 Z/1798/16

TAK

38 NumerPDF 29.14/17 MKS Juvenia Białystok 2018

5
WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 Z/1297/17

TAK

191 NumerPDF UKS Technik Augustów 2018

6
ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 Z/1547/15

TAK

194 NumerPDF UKS Technik Augustów 2018

 
400 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORZUN Aleksandra 2000-09-11 Z/1543/15

TAK

193 NumerPDF 61.68/17 UKS Technik Augustów 2018

2
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

776 NumerPDF 56.30 54.16/15 KS Podlasie Białystok 2018

3
ŚWIACKA Anita 2000-05-29 Z/1545/15

TAK

199 NumerPDF 61.57 59.67/16 UKS Technik Augustów 2018

4
TUŁAZIŃSKA Karolina 2004-07-05 Z/1329/18

TAK

195 NumerPDF UKS Technik Augustów 2018

 
800 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 Z/0519/16

TAK

192 NumerPDF 2:24.50/17 UKS Technik Augustów 2018

2
OSTAPOWICZ Dominika 2004-01-11 Z/1324/18

TAK

198 NumerPDF UKS Technik Augustów 2018

3
SOBOLEWSKA Julia 2004-04-01 Z/1328/18

TAK

194 NumerPDF UKS Technik Augustów 2018

4
WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 Z/1546/15

TAK

195 NumerPDF 2:27.97/16 UKS Technik Augustów 2018

 
1500 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

62 NumerPDF 4:48.10 5:16.90/15 OKLA Ostrołęka 2018

2
CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 Z/1216/14

TAK

777 NumerPDF 4:34.63/17 KS Podlasie Białystok 2018

3
KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 Z/0799/11

TAK

779 NumerPDF 4:35.43/13 KS Podlasie Białystok 2018

4
SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 Z/0814/13

TAK

780 NumerPDF 4:30.96/16 KS Podlasie Białystok 2018

 
3000 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 Z/0448/16

TAK

775 NumerPDF 1.62/17 KS Podlasie Białystok 2018

2
KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 Z/3297/16

TAK

30 NumerPDF 1.50 1.55/17 MKS Juvenia Białystok 2018

3
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

TAK

1 NumerPDF 1.65/17 KS Podlasie Białystok 2018

4
ŁUPIŃSKA Karolina 1999-05-09 Z/0676/15

TAK

781 NumerPDF 1.67/17 KS Podlasie Białystok 2018

5
MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 Z/0625/16

TAK

43 NumerPDF 1.64/17 LUKS Hańcza Suwałki 2018

6
MOŻEJKO Kamila 2000-01-20 Z/6491/15

TAK

1 NumerPDF 1.50 1.50/17 KS Podlasie Białystok 2018

 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 Z/2709/15

TAK

1 NumerPDF 5.26 5.26/18 KS Podlasie Białystok 2018

2
KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 Z/3210/17

TAK

69 NumerPDF 4.83 4.83/18 OKLA Ostrołęka 2018

3
KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 Z/0331/15

TAK

998 NumerPDF 5.36/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

4
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

777 NumerPDF 6.30 6.30/18 KS Podlasie Białystok 2018

 
Trójskok K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 Z/4782/17

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIEKARSKA Gabriela 2001-01-12 Z/3680/16

TAK

784 NumerPDF 28.96 28.96/18 KS Podlasie Białystok 2018

 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIEKARSKA Gabriela 2001-01-12 Z/3680/16

TAK

784 NumerPDF 34.13/16 KS Podlasie Białystok 2018

 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

777 NumerPDF 42.81 42.81/18 KS Podlasie Białystok 2018

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 Z/2544/17

TAK

63 NumerPDF 37.46/17 LUKS Hańcza Suwałki 2018

2
GOLA Gabriela 2001-01-30 Z/3762/18

TAK

783 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

 
10000 m chód K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 Z/0596/16

TAK

777 NumerPDF 13.95 13.95/18 KS Podlasie Białystok 2018

2
OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 Z/0591/17

TAK

779 NumerPDF 15.61 15.61/18 KS Podlasie Białystok 2018

3
ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 Z/0600/16

TAK

781 NumerPDF 15.51 14.74/17 KS Podlasie Białystok 2018

 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 Z/0105/12

TAK

32 NumerPDF MKS Juvenia Białystok 2018

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 Z/0830/16

TAK

782 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

775 NumerPDF 6:58.76/17 KS Podlasie Białystok 2018

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. CHOROSZUCHA Amelia
2. MILEWSKA Elżbieta
3. OSTAPCZUK Dominika
4. SKRECZKO Julia
5. PRUSZYŃSKA Klaudia
2004
2003
2003
2003
2004
NumerPDF KS Podlasie Białystok

2 1. STRZYŻEWSKA Inez
2. SAK Natalia
3. STANIEWICZ Gabriela
4. SŁABIŃSKA Julia
5. BUTKIEWICZ Gabriela
2003
2003
2003
2004
2003
NumerPDF PK LUKS Hańcza Suwałki

 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MISIEWICZ Kacper 2002-07-19 Z/1755/18

TAK

1 NumerPDF 12.53 12.53/18 KS Podlasie Białystok 2018

2
NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 Z/2256/11

TAK

775 NumerPDF 10.67/10 KS Podlasie Białystok 2018

3
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

778 NumerPDF 11.00/17 KS Podlasie Białystok 2018

4
SZMIDT Hubert 2000-03-03 Z/2004/17

TAK

42 NumerPDF 12.55/17 MKS Juvenia Białystok 2018

 
200 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZMIDT Hubert 2000-03-03 Z/2004/17

TAK

42 NumerPDF 25.99 24.98/17 MKS Juvenia Białystok 2018

2
WILUK Szymon 2001-08-22 Z/0859/17

TAK

797 NumerPDF PK KS Parkiet Hajnówka 2018

 
400 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KILP Karl Konstantin 2001-08-30 Z/3012/16

TAK

798 NumerPDF PK KS Parkiet Hajnówka 2018

2
KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 Z/1077/14

TAK

87 NumerPDF 48.38/16 UKS 19 Bojary Białystok 2018

3
KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 Z/1796/16

TAK

45 NumerPDF 51.11/17 MKS Juvenia Białystok 2018

4
SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 Z/6060/15

TAK

993 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

5
WAWRZENIUK Grzegorz 2002-08-04 Z/0590/17

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

 
800 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 Z/0796/11

TAK

781 NumerPDF 1:54.42/15 KS Podlasie Białystok 2018

 
1500 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAŁKIEWICZ Patryk 1997-08-24 Z/0898/17

TAK

23 NumerPDF 4:27.81/17 LUKS Hańcza Suwałki 2018

2
ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 Z/2454/15

TAK

793 NumerPDF 4:22.77/17 KS Parkiet Hajnówka 2018

3
ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 Z/2557/18

TAK

10 NumerPDF 4.19 5:08.46/18 RK Athletics Warszawa 2018

4
WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 Z/1680/17

TAK

56 NumerPDF 4:52.96/17 MKS Juvenia Białystok 2018

 
3000 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNOWICZ Dawid 2000-09-22 Z/2108/17

TAK

570 NumerPDF 1.80 1.85/17 KS Podlasie Białystok 2018

2
MOSKAL Jakub 1998-03-12 Z/1008/14

TAK

781 NumerPDF 2.15/17 KS Podlasie Białystok 2018

3
MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 Z/3064/16

TAK

67 NumerPDF 1.95 1.95/18 OKLA Ostrołęka 2018

4
SZEWCZYK Sebastian 2002-01-13 Z/4006/17

TAK

5 NumerPDF 1.75 1.75/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018

 
Skok o tyczce M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 Z/0332/15

TAK

995 NumerPDF 6.56/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

2
SIMONIUK Dawid 2000-07-24 Z/6128/15

TAK

778 NumerPDF 6.85/17 KS Podlasie Białystok 2018

 
Trójskok M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 Z/2585/17

TAK

568 NumerPDF 12.49/17 KS Podlasie Białystok 2018

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
Andrejczyk Adam 2003-05-22 Z/2542/17

TAK

57 NumerPDF 9.42/17 LUKS Hańcza Suwałki 2018

2
BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 Z/0432/16

TAK

56 NumerPDF 14.18/17 LUKS Hańcza Suwałki 2018

3
KRYSZYN Paweł 2003-08-26 Z/0652/17

TAK

193 NumerPDF 10.73/17 UKS Technik Augustów 2018

4
KULESZA Rafał 2001-09-22 Z/2241/17

TAK

797 NumerPDF 12.75 12.75/18 PK KS Parkiet Hajnówka 2018

5
ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 Z/1836/16

TAK

198 NumerPDF 16.08/17 UKS Technik Augustów 2018

6
STARAK Radosław 2003-02-28 Z/3133/17

TAK

1 NumerPDF 10.41/17 KS Podlasie Białystok 2018

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 Z/1836/16

TAK

198 NumerPDF UKS Technik Augustów 2018

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEWIERTOKA Patryk 1999-02-08 Z/3204/15

TAK

779 NumerPDF 52.80 55.09/17 KS Podlasie Białystok 2018

2
TREJGO Oskar 2000-05-02 Z/2049/16

TAK

781 NumerPDF 66.86 66.86/18 KS Podlasie Białystok 2018

3
WIŚNIEWSKI Dominik 2000-05-29 Z/5265/15

TAK

782 NumerPDF 45.25 55.32/17 KS Podlasie Białystok 2018

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
Andrejczyk Adam 2003-05-22 Z/2542/17

TAK

57 NumerPDF 34.84/17 LUKS Hańcza Suwałki 2018

2
KONOPKA Daniel 2002-05-02 Z/3777/16

TAK

648 NumerPDF 47.29 47.29/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018

3
KULESZA Rafał 2001-09-22 Z/2241/17

TAK

797 NumerPDF 41.01 42.35/17 PK KS Parkiet Hajnówka 2018

4
SZUBZDA Dawid 2001-01-11 Z/3149/17

TAK

780 NumerPDF 47.08 47.08/18 KS Podlasie Białystok 2018

5
TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 Z/1232/18

TAK

15 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2018

 
5000 m chód M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
10000 m chód M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DAKOWICZ Artur 1998-10-24 Z/1404/14

TAK

781 NumerPDF 14.04/17 KS Podlasie Białystok 2018

2
RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 Z/2445/15

TAK

780 NumerPDF 16.11/17 KS Podlasie Białystok 2018

3
SINIŁO Krystian 2000-10-02 Z/1535/15

TAK

26 NumerPDF 15.55/17 UKS 19 Bojary Białystok 2018

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 Z/3294/16

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

2
ŁOZOWSKI Marcin 2002-08-26 Z/0592/17

TAK

775 NumerPDF 17.15 17.15/18 KS Podlasie Białystok 2018

 
400 m ppł M U20 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 Z/2032/15

TAK

781 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

2
SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 Z/2397/15

TAK

197 NumerPDF 57.31 56.38/17 UKS Technik Augustów 2018

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 Z/1541/15

TAK

194 NumerPDF 6:08.25 6:08.25/18 UKS Technik Augustów 2018

2
RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 Z/1544/15

TAK

200 NumerPDF 6:34.65/17 UKS Technik Augustów 2018

 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. RYBACKI Kornel
2. MAKOWSKI Patryk
3. GULBIERZ Paweł
4. GRYGO Kacper
5. TARASZKIEWICZ Bartosz
2003
2003
2004
2003
2004
NumerPDF 45.66 PK LUKS Hańcza Suwałki

2 1. GRAJEWSKI Tomasz
2. KACHNOWSKI Daniel
3. MIKŁASZEWICZ Jakub
4. MISZKIEL Marcin
2001
2001
2001
2001
NumerPDF SL Salos Suwałki

 
4x400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. LIKWIARZ Dawid
2. CWALINA Bartosz
3. BIEŃKOWSKI Artur
4. DOMINICI Fabrizio
2002
2002
2001
2001
NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża