Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w LA
PIŁA, 3-4.06.2017
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 Z/0009/13

TAK

744 NumerPDF 12.11/15 STS Pomerania Szczecinek 2017

2
WRONKA Magdalena 1995-01-01 Z/0310/11

TAK

179 NumerPDF 11.78/16 KS Agros Zamość 2017

 
100 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 Z/4536/15

TAK

975 NumerPDF 12.68 12.68/17 LKS Lubusz Słubice 2017

2
KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 Z/4389/15

TAK

363 NumerPDF 12.85 12.70/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

3
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

905 NumerPDF 11.94 11.88/16 RLTL ZTE Radom 2017

4
MALINOWSKA Marta 1999-07-29 Z/4448/15

TAK

150 NumerPDF 13.47 12.93/16 KS Agros Zamość 2017

 
100 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

778 NumerPDF 12.55 12.55/17 KS Podlasie Białystok 2017

2
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

129 NumerPDF 12.79/16 KS Agros Zamość 2017

3
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

TAK

34 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2017

4
MICHALSKA Julia 2000-05-29 Z/4443/15

TAK

508 NumerPDF 12.74 12.62/16 ZLKL Zielona Góra 2017

5
SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 Z/1218/15

TAK

992 NumerPDF 13.23 12.80/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

6
ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

888 NumerPDF 12.84/16 LUKS Start Nakło 2017

7
WITKOWSKA Agata 2001-03-06 Z/4908/15

TAK

930 NumerPDF 13.26 12.96/16 RLTL ZTE Radom 2017

8
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

908 NumerPDF 12.90 12.51/16 MKS Agros Chełm 2017

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 Z/0009/13

TAK

744 NumerPDF 25.06/15 STS Pomerania Szczecinek 2017

2
WRONKA Magdalena 1995-01-01 Z/0310/11

TAK

179 NumerPDF 23.99/15 KS Agros Zamość 2017

 
200 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 Z/4536/15

TAK

975 NumerPDF 25.86 25.64/16 LKS Lubusz Słubice 2017

2
KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 Z/4389/15

TAK

363 NumerPDF 26.01 26.01/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

3
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

905 NumerPDF 24.14/16 RLTL ZTE Radom 2017

4
KUPCZYK Ewa 1999-12-24 Z/4388/15

TAK

357 NumerPDF 27.78/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

5
MRÓZ Katarzyna Weronika 1998-10-28 Z/4449/15

TAK

426 NumerPDF 27.21/16 KS Agros Zamość 2017

6
PETRYK Justyna 1998-06-03 Z/4450/15

TAK

153 NumerPDF 27.27/16 KS Agros Zamość 2017

7
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

TAK

904 NumerPDF 25.54/16 RLTL ZTE Radom 2017

 
200 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

778 NumerPDF 25.48 25.48/17 KS Podlasie Białystok 2017

2
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

129 NumerPDF 26.97/16 KS Agros Zamość 2017

3
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

TAK

34 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2017

4
MACIEJEWSKA Katarzyna 2001-09-14 Z/4581/15

TAK

911 NumerPDF MKS Agros Chełm 2017

5
MICHALSKA Julia 2000-05-29 Z/4443/15

TAK

508 NumerPDF 26.39 26.39/17 ZLKL Zielona Góra 2017

6
SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 Z/1218/15

TAK

992 NumerPDF 27.00 26.57/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

7
ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

888 NumerPDF 26.95/16 LUKS Start Nakło 2017

8
WITKOWSKA Agata 2001-03-06 Z/4908/15

TAK

930 NumerPDF 27.11/16 RLTL ZTE Radom 2017

9
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

908 NumerPDF 25.93/16 MKS Agros Chełm 2017

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 Z/0304/15

TAK

781 NumerPDF 54.15/16 KS Podlasie Białystok 2017

2
MALINOWSKA Marta 1999-07-29 Z/4448/15

TAK

150 NumerPDF 58.98/15 KS Agros Zamość 2017

3
MRÓZ Katarzyna Weronika 1998-10-28 Z/4449/15

TAK

426 NumerPDF 60.96/16 KS Agros Zamość 2017

4
PETRYK Justyna 1998-06-03 Z/4450/15

TAK

153 NumerPDF 62.92/15 KS Agros Zamość 2017

5
TARCZEWSKA Anna 1998-05-07 Z/0564/14

TAK

981 NumerPDF 61.72 60.85/16 LKS Lubusz Słubice 2017

6
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

TAK

904 NumerPDF 55.84/16 RLTL ZTE Radom 2017

 
400 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

18 NumerPDF 57.44 57.44/17 MKS Durasan Płońsk 2017

2
MACIEJEWSKA Katarzyna 2001-09-14 Z/4581/15

TAK

911 NumerPDF 62.69/16 MKS Agros Chełm 2017

3
MARZENTA Milena 2001-07-09 Z/0152/16

TAK

706 NumerPDF 67.59 67.59/17 AML Słupsk 2017

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEKUS Joanna 1997-11-06 Z/1501/14

TAK

516 NumerPDF 2:09.44/15 ZLKL Zielona Góra 2017

2
LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 Z/0424/13

TAK

505 NumerPDF 2:13.89/16 WMLKS Pomorze Stargard 2017

3
WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 Z/0124/13

TAK

949 NumerPDF 2:11.86/16 RLTL ZTE Radom 2017

 
800 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 Z/0782/15

TAK

101 NumerPDF 2:12.56 2:10.69/16 UKS 9 Kalisz 2017

2
JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 Z/0358/14

TAK

509 NumerPDF 2:17.21/15 ZLKL Zielona Góra 2017

3
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

993 NumerPDF 2:17.77/15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

4
TERCJAK Zofia 1999-08-17 Z/0502/15

TAK

999 NumerPDF 2:15.31/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

5
WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 Z/0666/14

TAK

738 NumerPDF 2:17.16/16 WMLKS Pomorze Stargard 2017

 
800 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 Z/1782/15

TAK

29 NumerPDF 2:26.89/16 MKS Durasan Płońsk 2017

2
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

205 NumerPDF 2:30.39/15 ULKS Talex Borzytuchom 2017

3
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

71 NumerPDF 2:16.1 2:14.56/16 GKS Żukowo 2017

4
SOWA Oliwia 2001-01-16 Z/2094/15

TAK

38 NumerPDF 2:17.52 2:17.52/17 MLUKS Tarnów 2017

5
WIERZBICKA Agnieszka 2001-06-20 Z/1561/15

TAK

365 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2017

6
WUSIEWICZ Patrycja 2001-04-13 Z/0493/15

TAK

510 NumerPDF 2:24.26 2:24.26/17 ZLKL Zielona Góra 2017

7
ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 Z/1859/15

TAK

32 NumerPDF 2:33.81/16 UKS Wiking Rychnowy 2017

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 Z/0424/13

TAK

505 NumerPDF 4:29.76/16 WMLKS Pomorze Stargard 2017

 
1500 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DIAS Julia 1999-08-23 Z/1305/15

TAK

72 NumerPDF 4:42.6 4:42.6/17 GKS Żukowo 2017

2
GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 Z/0782/15

TAK

101 NumerPDF 4:41.44/16 UKS 9 Kalisz 2017

3
GROTH Dagmara 1999-01-31 Z/2372/15

TAK

70 NumerPDF 4:58.89/16 GKS Żukowo 2017

4
JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 Z/0358/14

TAK

509 NumerPDF 4:56.13 4:35.19/14 ZLKL Zielona Góra 2017

5
KALICKA Klaudia 1999-06-07 Z/0745/15

TAK

106 NumerPDF 4:40.84/16 WMLKS Pomorze Stargard 2017

6
KALISZ Patrycja 1998-02-09 Z/0526/14

TAK

174 NumerPDF 5:06.5 5:06.5/17 LKS Fenix Słupsk 2017

7
PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 Z/0375/15

TAK

17 NumerPDF 4:59.96/16 CMKL Człuchów 2017

8
PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 Z/2755/15

TAK

55 NumerPDF 5:12.41/16 LKS Koluszki 2017

9
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

10 NumerPDF 4:51.95 4:50.79/16 WMLKS Pomorze Stargard 2017

10
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

203 NumerPDF 4:25.45/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

11
WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 Z/0665/14

TAK

739 NumerPDF 4:40.55/16 WMLKS Pomorze Stargard 2017

12
WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 Z/0666/14

TAK

738 NumerPDF 4:43.70 4:43.33/16 WMLKS Pomorze Stargard 2017

 
1500 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

508 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2017

2
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

71 NumerPDF GKS Żukowo 2017

3
PELA Magdalena 2001-01-12 Z/1200/15

TAK

257 NumerPDF 5:06.7 5:06.7/17 MLKS Baszta Bytów 2017

4
SERWIN Antonina 2001-06-23 Z/2093/15

TAK

3 NumerPDF 5:04.60 5:04.60/17 MLUKS Tarnów 2017

5
WIERZBICKA Agnieszka 2001-06-20 Z/1561/15

TAK

365 NumerPDF 5:02.89 5:02.89/17 WMLKS Pomorze Stargard 2017

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DIAS Julia 1999-08-23 Z/1305/15

TAK

72 NumerPDF 10:21.09/16 GKS Żukowo 2017

2
GROTH Dagmara 1999-01-31 Z/2372/15

TAK

70 NumerPDF GKS Żukowo 2017

3
KALICKA Klaudia 1999-06-07 Z/0745/15

TAK

106 NumerPDF 10:01.51/16 WMLKS Pomorze Stargard 2017

4
KALISZ Patrycja 1998-02-09 Z/0526/14

TAK

174 NumerPDF LKS Fenix Słupsk 2017

5
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

782 NumerPDF 10:38.18/16 KS Podlasie Białystok 2017

6
MYDŁOWSKA Marta 1997-03-10 Z/1181/13

TAK

358 NumerPDF 10:18.85/14 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

7
PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 Z/0375/15

TAK

17 NumerPDF 11:36.8 10:23.78/14 CMKL Człuchów 2017

8
PELA Magdalena 2001-01-12 Z/1200/15

TAK

257 NumerPDF MLKS Baszta Bytów 2017

9
PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 Z/2755/15

TAK

55 NumerPDF 10:56.89 10:56.89/17 LKS Koluszki 2017

10
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

10 NumerPDF 10:22.98/16 WMLKS Pomorze Stargard 2017

11
SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 Z/3070/15

TAK

167 NumerPDF 11:06.90 11:04.66/16 KS Agros Zamość 2017

12
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

29 NumerPDF 10:58.67/15 UKS Wiking Rychnowy 2017

13
STACHOWIAK Agnieszka 1996-10-03 Z/0614/12

TAK

515 NumerPDF 10:07.13/16 ZLKL Zielona Góra 2017

14
TRYBUŁA Agata 1998-07-01 Z/0396/15

TAK

17 NumerPDF 11:27.52/16 MKS Unia Hrubieszów 2017

15
WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 Z/0665/14

TAK

739 NumerPDF 9:55.77/16 WMLKS Pomorze Stargard 2017

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

512 NumerPDF 1.55 1.62/15 ZLKL Zielona Góra 2017

2
SOCHA Natalia 2000-03-01 Z/3290/15

TAK

906 NumerPDF 1.40 1.60/16 MKS Agros Chełm 2017

3
WILK Karolina 2000-05-16 Z/6248/15

TAK

910 NumerPDF 1.68/15 RLTL ZTE Radom 2017

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FADEREWSKA Beata 2000-02-13 Z/1784/15

TAK

13 NumerPDF 5.09 5.09/17 MKS Durasan Płońsk 2017

2
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

63 NumerPDF 4.87 5.04/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

3
PIASECKA Dagmara 2000-04-19 Z/5330/15

TAK

482 NumerPDF 5.21 5.33/16 ULKS Tychowo 2017

4
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

512 NumerPDF 4.81 4.81/17 ZLKL Zielona Góra 2017

5
THIELE Maja 2001-05-09 Z/5640/15

TAK

359 NumerPDF 4.82/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEMBNISTA Antonina 2001-07-15 Z/2929/15

TAK

100 NumerPDF UKS Wyspiański Szubin 2017

2
BEMBNISTA Zofia 2001-07-15 Z/2930/15

TAK

101 NumerPDF UKS Wyspiański Szubin 2017

3
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

63 NumerPDF 10.36 10.36/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

4
PIASECKA Dagmara 2000-04-19 Z/5330/15

TAK

482 NumerPDF 10.26 10.26/17 ULKS Tychowo 2017

5
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

130 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

6
SOCHA Natalia 2000-03-01 Z/3290/15

TAK

906 NumerPDF 9.98/16 MKS Agros Chełm 2017

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CUPPA Natalia 1999-02-01 Z/0339/15

TAK

188 NumerPDF 11.18 11.18/17 LKS Jantar Ustka 2017

2
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

908 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2017

3
SIEŃKO Magda 1999-01-27 Z/2266/16

TAK

783 NumerPDF 10.42/16 KS Podlasie Białystok 2017

4
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

994 NumerPDF 13.98/14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKIMOWICZ Julia 2000-06-01 Z/4294/15

TAK

178 NumerPDF 12.26 12.84/16 LKS Fenix Słupsk 2017

2
KLOCEK Natalia 2001-06-12 Z/5500/15

TAK

551 NumerPDF 14.31 14.31/17 UKS Halszka Szamotuły 2017

3
KOWALSKA Paulina 2000-07-25 Z/1765/15

TAK

613 NumerPDF 13.08/16 MKS Durasan Płońsk 2017

4
MISIURA Natalia 2000-09-15 Z/5444/15

TAK

916 NumerPDF 11.72 11.72/17 MKS Agros Chełm 2017

5
SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

TAK

512 NumerPDF 10.37 10.92/16 ZLKL Zielona Góra 2017

6
TOBIASZ Natalia 2000-09-22 Z/0195/16

TAK

76 NumerPDF 11.48 11.48/17 KKL Rodło Kwidzyn 2017

7
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

TAK

7 NumerPDF 10.21 10.21/17 MKS Osa Zgorzelec 2017

8
ZAŁUSKA Roksana 2000-10-26 Z/1038/15

TAK

517 NumerPDF 9.30 9.30/17 ZLKL Zielona Góra 2017

9
ZOSIUK Weronika 2000-07-23 Z/5108/15

TAK

140 NumerPDF 7.84 8.52/15 KS Agros Zamość 2017

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJKOWSKA Paulina 1998-06-19 Z/1049/15

TAK

781 NumerPDF 37.21/16 KS Podlasie Białystok 2017

2
FANKULEWSKA Zuzanna 2001-10-19 Z/5774/15

TAK

352 NumerPDF 22.28/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

3
GRABARCZYK Alicja 1999-03-02 Z/2569/15

TAK

481 NumerPDF 33.11 35.77/16 ULKS Tychowo 2017

4
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

206 NumerPDF 33.50 33.50/17 UKS Achilles Leszno 2017

5
KULAK Agnieszka 1999-07-03 Z/1187/15

TAK

180 NumerPDF 47.31 47.31/17 LKS Jantar Ustka 2017

6
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

47 NumerPDF 32.59 32.59/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

7
TOBIASZ Natalia 2000-09-22 Z/0195/16

TAK

76 NumerPDF 33.48 33.48/17 KKL Rodło Kwidzyn 2017

8
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

994 NumerPDF 46.96/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

9
ZIEŃKOWICZ Agata 1995-12-17 Z/1822/11

TAK

361 NumerPDF 38.83 38.83/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CUPPA Natalia 1999-02-01 Z/0339/15

TAK

188 NumerPDF 52.17 52.17/17 LKS Jantar Ustka 2017

2
CYRSON Daria 2001-08-29 Z/3150/16

TAK

218 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

3
FANKULEWSKA Zuzanna 2001-10-19 Z/5774/15

TAK

352 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

4
KLOCEK Natalia 2001-06-12 Z/5500/15

TAK

551 NumerPDF UKS Halszka Szamotuły 2017

5
SOŁODUCHA Emilia 1998-12-04 Z/0537/14

TAK

122 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

6
SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

TAK

512 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2017

7
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

546 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

8
ZAŁUSKA Roksana 2000-10-26 Z/1038/15

TAK

517 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2017

9
ZIEŃKOWICZ Agata 1995-12-17 Z/1822/11

TAK

361 NumerPDF 61.78 61.78/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

10
ZOSIUK Weronika 2000-07-23 Z/5108/15

TAK

140 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

206 NumerPDF 52.50 52.50/17 UKS Achilles Leszno 2017

2
MISIURA Natalia 2000-09-15 Z/5444/15

TAK

916 NumerPDF 39.25 39.25/17 MKS Agros Chełm 2017

3
MYLCAREK Magdalena 2001-11-29 Z/3441/16

TAK

885 NumerPDF 27.69 27.69/17 LUKS Start Nakło 2017

4
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

47 NumerPDF 34.80 34.80/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

5
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

TAK

7 NumerPDF 45.41 45.41/17 MKS Osa Zgorzelec 2017

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

908 NumerPDF 45.54/16 RLTL ZTE Radom 2017

2
JAKIMOWICZ Julia 2000-06-01 Z/4294/15

TAK

178 NumerPDF 40.46/16 LKS Fenix Słupsk 2017

3
KUD Natalia 1999-12-11 Z/4387/15

TAK

360 NumerPDF 37.80 37.80/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

4
KULAK Agnieszka 1999-07-03 Z/1187/15

TAK

180 NumerPDF 33.90 37.46/16 LKS Jantar Ustka 2017

5
MATYGA Aleksandra 1998-09-03 Z/5136/15

TAK

776 NumerPDF 37.24/16 KS Podlasie Białystok 2017

6
SIENKIEWICZ Joanna 2001-04-02 Z/4308/15

TAK

174 NumerPDF LKS Fenix Słupsk 2017

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNATA Małgorzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

485 NumerPDF 49.87 49.87/17 ULKS Tychowo 2017

2
MACIEJEWSKA Anna 2000-01-07 Z/2353/16

TAK

207 NumerPDF 42.34 42.34/17 UKS Achilles Leszno 2017

3
SZRAMIAK Maria 2000-07-05 Z/4291/15

TAK

711 NumerPDF 48.48 51.04/16 AML Słupsk 2017

 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

61 NumerPDF 28:06 28:06/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

2
DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 Z/0374/15

TAK

15 NumerPDF 24:38 24:21.46/16 CMKL Człuchów 2017

3
JAWORSKA Karolina 1999-05-24 Z/2245/16

TAK

27 NumerPDF 27:04 27:04/17 KKL Rodło Kwidzyn 2017

4
KOWALSKA Agata 1998-09-22 Z/1677/14

TAK

20 NumerPDF 23:54 23:29.00/15 KKL Rodło Kwidzyn 2017

5
ŚCIGAŁA Martyna 2000-12-06 Z/1844/15

TAK

201 NumerPDF 30:28 30:21.81/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

6
WESTFAL Natalia 2001-01-25 Z/1146/15

TAK

16 NumerPDF 29:38 29:38/17 CMKL Człuchów 2017

7
WILSKA Patrycja 1998-11-04 Z/1156/14

TAK

359 NumerPDF 28:40.06/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRSKA Dorota 1998-04-29 Z/0366/14

TAK

193 NumerPDF 14.46/16 UKS Achilles Leszno 2017

2
KUPCZYK Ewa 1999-12-24 Z/4388/15

TAK

357 NumerPDF 15.40 15.40/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

511 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2017

2
FADEREWSKA Beata 2000-02-13 Z/1784/15

TAK

13 NumerPDF 14.90 14.87/16 MKS Durasan Płońsk 2017

3
PACHOLAK Karolina 2000-12-29 Z/0505/17

TAK

362 NumerPDF 15.51/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

4
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

130 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

5
THIELE Maja 2001-05-09 Z/5640/15

TAK

359 NumerPDF 15.63 15.63/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DRABIK Kamila 1997-04-28 Z/1706/13

TAK

920 NumerPDF 61.70/16 RLTL ZTE Radom 2017

2
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

25 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2017

3
GAJOS Aleksandra 2001-09-24 Z/4899/15

TAK

903 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2017

4
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

69 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

5
ROKITA Natalia 2001-02-18 Z/4901/15

TAK

928 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2017

6
TARCZEWSKA Anna 1998-05-07 Z/0564/14

TAK

981 NumerPDF 67.88/16 LKS Lubusz Słubice 2017

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 Z/0663/14

TAK

365 NumerPDF 7:16.80/15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

2
SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 Z/3070/15

TAK

167 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

3
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

29 NumerPDF 7:18.1 7:07.44/16 UKS Wiking Rychnowy 2017

4
TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 Z/0501/15

TAK

990 NumerPDF 7:38.15/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

5
TRYBUŁA Agata 1998-07-01 Z/0396/15

TAK

17 NumerPDF 8:20.12/16 MKS Unia Hrubieszów 2017

 
2000 m przeszkody K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 Z/1782/15

TAK

29 NumerPDF 7:50.89/16 MKS Durasan Płońsk 2017

2
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

205 NumerPDF 7:15.8 7:15.8/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

3
KUCAL Kamila 2001-04-01 Z/5770/15

TAK

351 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

4
RADTKE Aleksandra 2000-06-21 Z/0025/15

TAK

883 NumerPDF 8:19.52/16 LUKS Start Nakło 2017

5
STOPA Angelika 2001-01-27 Z/0207/16

TAK

856 NumerPDF LUKS Start Nakło 2017

6
ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 Z/1859/15

TAK

32 NumerPDF 8:11.1 7:54.23/16 UKS Wiking Rychnowy 2017

 
3000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

882 NumerPDF 10:32.37/16 LUKS Start Nakło 2017

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

102 NumerPDF 10.67 10.43/16 KS Agros Zamość 2017

2
KRUCZYK Kamil 1996-02-29 Z/0623/12

TAK

360 NumerPDF 11.51/14 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

3
TALACHA Marcin 1996-05-22 Z/0204/12

TAK

626 NumerPDF 11.03 10.62/15 KS Agros Zamość 2017

 
100 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEGOROWSKI Christian 1999-01-21 Z/3148/15

TAK

208 NumerPDF 11.33 11.33/17 UKS Achilles Leszno 2017

2
KRAJKA Jan 1998-03-26 Z/1850/16

TAK

205 NumerPDF 11.80 11.79/16 UKS Achilles Leszno 2017

3
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

206 NumerPDF 11.11 11.11/17 UKS Achilles Leszno 2017

4
KRZEMIŃSKI Jan 1999-03-22 Z/0581/16

TAK

534 NumerPDF 11.54 11.80/16 MKS Durasan Płońsk 2017

5
MARCZAK Konrad 1999-03-23 Z/0508/15

TAK

360 NumerPDF 11.22 11.22/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

6
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

TAK

2 NumerPDF 11.29 11.75/16 MKS Durasan Płońsk 2017

7
SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 Z/0215/14

TAK

742 NumerPDF 11.16/16 STS Pomerania Szczecinek 2017

8
SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 Z/2421/15

TAK

992 NumerPDF 11.72/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

9
SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 Z/1657/14

TAK

988 NumerPDF 11.56 11.06/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

 
100 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

TAK

602 NumerPDF 11.19 11.19/17 MKS Durasan Płońsk 2017

2
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

729 NumerPDF 12.12/16 STS Pomerania Szczecinek 2017

3
KOMASZKO Michał 2000-01-18 Z/5545/15

TAK

517 NumerPDF 11.67 11.47/16 ZLKL Zielona Góra 2017

4
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

979 NumerPDF 11.75 11.75/17 RLTL ZTE Radom 2017

5
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

25 NumerPDF 11.96 11.55/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

6
PIEJKO Patryk 2001-02-05 Z/1660/16

TAK

99 NumerPDF 11.61 11.61/17 MLKS Sokół Lubin 2017

7
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

TAK

976 NumerPDF 10.98 10.98/17 LKS Lubusz Słubice 2017

8
SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 Z/2215/17

TAK

361 NumerPDF 12.02 11.69/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

9
SKUBISZEWSKI Dawid 2001-08-29 Z/5592/15

TAK

514 NumerPDF 12.30 12.11/16 ZLKL Zielona Góra 2017

10
WRÓBEL Dawid 2000-02-22 Z/5501/15

TAK

184 NumerPDF 11.72/16 UKS Wyspiański Szubin 2017

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CISZEWSKI Paweł 1995-06-13 Z/4847/11

TAK

734 NumerPDF 22.76 22.75/16 WMLKS Pomorze Stargard 2017

2
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

102 NumerPDF 21.12/16 KS Agros Zamość 2017

3
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

777 NumerPDF 21.94/16 KS Agros Zamość 2017

4
MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 Z/1399/13

TAK

103 NumerPDF 22.81 22.30/16 KS Agros Zamość 2017

5
TALACHA Marcin 1996-05-22 Z/0204/12

TAK

626 NumerPDF 21.36/16 KS Agros Zamość 2017

 
200 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEGOROWSKI Christian 1999-01-21 Z/3148/15

TAK

208 NumerPDF 23.10 23.10/17 UKS Achilles Leszno 2017

2
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

206 NumerPDF 23.32 22.94/16 UKS Achilles Leszno 2017

3
KRZEMIŃSKI Jan 1999-03-22 Z/0581/16

TAK

534 NumerPDF 23.65 24.25/17 MKS Durasan Płońsk 2017

4
MARCZAK Konrad 1999-03-23 Z/0508/15

TAK

360 NumerPDF 22.85 22.60/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

5
SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 Z/2421/15

TAK

992 NumerPDF 23.37/15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

6
SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 Z/1657/14

TAK

988 NumerPDF 23.17 22.15/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

7
WALICKI Antoni 1999-12-22 Z/0509/15

TAK

366 NumerPDF 22.13 22.13/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

 
200 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

TAK

602 NumerPDF 22.58 22.58/17 MKS Durasan Płońsk 2017

2
KLIMCZAK Przemysław 2000-04-12 Z/4116/15

TAK

611 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

3
KLIMCZAK Sebastian 2000-04-12 Z/4117/15

TAK

612 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

4
KOMASZKO Michał 2000-01-18 Z/5545/15

TAK

517 NumerPDF 23.69 23.69/17 ZLKL Zielona Góra 2017

5
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

979 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2017

6
MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 Z/4909/15

TAK

948 NumerPDF 24.69/16 RLTL ZTE Radom 2017

7
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

25 NumerPDF 23.40/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

8
MALUGA Daniel 2000-06-22 Z/2111/15

TAK

104 NumerPDF 24.39/16 KS Agros Zamość 2017

9
PIEJKO Patryk 2001-02-05 Z/1660/16

TAK

99 NumerPDF 23.44 23.44/17 MLKS Sokół Lubin 2017

10
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

TAK

976 NumerPDF 22.53 22.46/16 LKS Lubusz Słubice 2017

11
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

519 NumerPDF 24.09/16 ZLKL Zielona Góra 2017

12
SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 Z/2215/17

TAK

361 NumerPDF 23.46 23.46/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

13
SKUBISZEWSKI Dawid 2001-08-29 Z/5592/15

TAK

514 NumerPDF 24.63 24.63/17 ZLKL Zielona Góra 2017

14
SWATOWSKI Adrian 2000-07-12 Z/2112/15

TAK

101 NumerPDF 25.04/16 KS Agros Zamość 2017

15
URBANOWICZ Mateusz 2000-10-10 Z/5408/15

TAK

515 NumerPDF 22.92/16 ZLKL Zielona Góra 2017

16
WALASZKIEWICZ Miguel 2001-04-05 Z/1110/15

TAK

4 NumerPDF 23.17 23.17/17 MLKS Sokół Lubin 2017

17
WRÓBEL Dawid 2000-02-22 Z/5501/15

TAK

184 NumerPDF 23.81/16 UKS Wyspiański Szubin 2017

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CISZEWSKI Paweł 1995-06-13 Z/4847/11

TAK

734 NumerPDF 49.37/16 WMLKS Pomorze Stargard 2017

2
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

777 NumerPDF 47.46/16 KS Agros Zamość 2017

3
MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 Z/1399/13

TAK

103 NumerPDF 50.77/15 KS Agros Zamość 2017

 
400 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANISZEWSKI Kamil 1998-07-20 Z/0399/14

TAK

172 NumerPDF 49.90/16 LKS Jantar Ustka 2017

2
LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 Z/1142/16

TAK

993 NumerPDF 56.34/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

3
MRÓZ Przemysław 1999-10-15 Z/0305/15

TAK

25 NumerPDF 56.42/16 KS Agros Zamość 2017

4
OŚKO Krzysztof 1998-06-22 Z/0370/14

TAK

192 NumerPDF 51.35 51.35/17 UKS Achilles Leszno 2017

5
WALICKI Antoni 1999-12-22 Z/0509/15

TAK

366 NumerPDF 48.90/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

6
WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 Z/0164/15

TAK

538 NumerPDF 51.46 52.16/16 MKS Durasan Płońsk 2017

7
WÓJCIK Maciej 1999-03-14 Z/1062/15

TAK

513 NumerPDF 48.80 48.73/16 ZLKL Zielona Góra 2017

8
WRÓBEL Sebastian 1999-01-06 Z/4518/15

TAK

509 NumerPDF 51.35 51.06/16 ZLKL Zielona Góra 2017

 
400 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEKSZO Eryk 2001-03-21 Z/3276/16

TAK

516 NumerPDF 54.11 54.11/17 ZLKL Zielona Góra 2017

2
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

125 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

3
MALUGA Daniel 2000-06-22 Z/2111/15

TAK

104 NumerPDF 53.36/16 KS Agros Zamość 2017

4
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

519 NumerPDF 52.50 52.50/17 ZLKL Zielona Góra 2017

5
SŁOMKA Bartosz 2001-05-11 Z/1152/15

TAK

178 NumerPDF 54.37/16 LKS Jantar Ustka 2017

6
SWATOWSKI Adrian 2000-07-12 Z/2112/15

TAK

101 NumerPDF 55.63/16 KS Agros Zamość 2017

7
URBANOWICZ Mateusz 2000-10-10 Z/5408/15

TAK

515 NumerPDF 50.85 50.49/16 ZLKL Zielona Góra 2017

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 Z/4077/11

TAK

353 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

2
GAWORSKI Damian 1997-12-13 Z/1189/16

TAK

754 NumerPDF 1:59.73 1:59.73/17 WMLKS Pomorze Stargard 2017

3
KAŁUZIAK Dawid 1997-05-03 Z/1009/13

TAK

771 NumerPDF 2:00.26/16 WMLKS Pomorze Stargard 2017

4
KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 Z/0040/13

TAK

10 NumerPDF 2:02.7 2:00.76/14 CMKL Człuchów 2017

5
MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

741 NumerPDF 2:00.15/16 WMLKS Pomorze Stargard 2017

 
800 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MEGER Michał 1998-02-20 Z/1659/15

TAK

508 NumerPDF 2:01.48 2:01.48/17 ZLKL Zielona Góra 2017

2
MRÓZ Przemysław 1999-10-15 Z/0305/15

TAK

25 NumerPDF 2:01.89/16 KS Agros Zamość 2017

3
WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 Z/0164/15

TAK

538 NumerPDF 1:56.78 2:00.04/16 MKS Durasan Płońsk 2017

4
WRÓBEL Sebastian 1999-01-06 Z/4518/15

TAK

509 NumerPDF 2:00.66/16 ZLKL Zielona Góra 2017

5
ZIELIŃSKI Radosław 1999-08-08 Z/0822/17

TAK

710 NumerPDF 2:11.73 2:11.73/17 ULKS Lipinki 2017

 
800 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 Z/1866/15

TAK

33 NumerPDF 2:14.74/16 UKS Wiking Rychnowy 2017

2
ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 Z/1300/15

TAK

4 NumerPDF 2:01.21/16 WMLKS Pomorze Stargard 2017

3
MNICH Patryk 2001-07-06 Z/2036/15

TAK

567 NumerPDF 2:05.60/16 KS Podlasie Białystok 2017

4
MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 Z/2035/15

TAK

784 NumerPDF 2:01.28/16 KS Podlasie Białystok 2017

5
NAUS Kacper 2001-08-23 Z/2934/15

TAK

367 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

6
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

48 NumerPDF 1:57.39/16 KKL Rodło Kwidzyn 2017

7
SZCZYGIEŁ Kacper 2000-01-03 Z/0224/16

TAK

707 NumerPDF 2:06.18 2:06.18/17 AML Słupsk 2017

8
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

708 NumerPDF 1:57.16 1:57.16/17 AML Słupsk 2017

9
WIRKUS Kacper 2000-01-01 Z/1861/15

TAK

32 NumerPDF 2:24.87/14 UKS Wiking Rychnowy 2017

10
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

149 NumerPDF 2:05.98 2:05.98/17 KS Agros Zamość 2017

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 Z/0759/12

TAK

174 NumerPDF 3:52.18/15 LKS Jantar Ustka 2017

2
EBEL Grzegorz 1997-11-28 Z/0270/13

TAK

241 NumerPDF 3:58.15/16 MLKS Baszta Bytów 2017

3
GAWORSKI Damian 1997-12-13 Z/1189/16

TAK

754 NumerPDF 4:10.45/16 WMLKS Pomorze Stargard 2017

4
KAŁUZIAK Dawid 1997-05-03 Z/1009/13

TAK

771 NumerPDF 4:14.10/16 WMLKS Pomorze Stargard 2017

5
KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 Z/0040/13

TAK

10 NumerPDF 4:03.50/15 CMKL Człuchów 2017

6
MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

741 NumerPDF 4:08.89/16 WMLKS Pomorze Stargard 2017

 
1500 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 Z/0648/15

TAK

919 NumerPDF 4:18.64/15 MKS Agros Chełm 2017

2
JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 Z/0130/14

TAK

240 NumerPDF 4:05.33 3:57.90/15 MLKS Baszta Bytów 2017

3
JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 Z/0687/15

TAK

176 NumerPDF 4:30.0 4:16.64/16 LKS Fenix Słupsk 2017

4
MEGER Michał 1998-02-20 Z/1659/15

TAK

508 NumerPDF 4:08.97/16 ZLKL Zielona Góra 2017

5
NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 Z/0469/15

TAK

9 NumerPDF 4:01.59/16 MLUKS Tarnów 2017

6
SZYSZKA Michał 1999-06-04 Z/0200/15

TAK

19 NumerPDF 4:16.84/15 CMKL Człuchów 2017

7
TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 Z/1822/15

TAK

46 NumerPDF 4:10.8 4:10.8/17 KKL Rodło Kwidzyn 2017

8
WIECZOREK Michał 1999-02-12 Z/2756/15

TAK

57 NumerPDF 4:36.42/16 LKS Koluszki 2017

9
ZIELIŃSKI Radosław 1999-08-08 Z/0822/17

TAK

710 NumerPDF ULKS Lipinki 2017

 
1500 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 Z/1866/15

TAK

33 NumerPDF 4:39.3 4:39.3/17 UKS Wiking Rychnowy 2017

2
GROTH Patryk 2000-01-23 Z/1154/15

TAK

71 NumerPDF 4:05.96/16 GKS Żukowo 2017

3
KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 Z/1155/15

TAK

77 NumerPDF 3:59.1 3:59.1/17 GKS Żukowo 2017

4
KUSIAK Dominik 2001-08-27 Z/0821/17

TAK

750 NumerPDF 4:43.36 4:43.36/17 ULKS Lipinki 2017

5
LANDOWSKI Jakub 2001-04-29 Z/1147/15

TAK

12 NumerPDF 4:33.29/16 CMKL Człuchów 2017

6
ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 Z/1300/15

TAK

4 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2017

7
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

216 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

8
WAŁOWSKI Dominik 2001-02-11 Z/0514/16

TAK

13 NumerPDF 4:50.67/16 LLKS Osowa Sień 2017

9
WIRKUS Kacper 2000-01-01 Z/1861/15

TAK

32 NumerPDF 4:35.13/16 UKS Wiking Rychnowy 2017

10
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

149 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

 
3000 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 Z/0648/15

TAK

919 NumerPDF MKS Agros Chełm 2017

2
JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 Z/0130/14

TAK

240 NumerPDF 8:32.43/15 MLKS Baszta Bytów 2017

3
JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 Z/0687/15

TAK

176 NumerPDF 10:01.00/15 LKS Fenix Słupsk 2017

4
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

166 NumerPDF 9:21.8 9:21.8/17 LKS Fenix Słupsk 2017

5
PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 Z/0649/15

TAK

921 NumerPDF 9:41.78/16 MKS Agros Chełm 2017

6
SZYSZKA Michał 1999-06-04 Z/0200/15

TAK

19 NumerPDF 9:21.5 9:21.5/17 CMKL Człuchów 2017

7
WIECZOREK Michał 1999-02-12 Z/2756/15

TAK

57 NumerPDF 9:47.61 9:39.53/16 LKS Koluszki 2017

 
3000 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GROTH Patryk 2000-01-23 Z/1154/15

TAK

71 NumerPDF GKS Żukowo 2017

2
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

204 NumerPDF 9:03.47/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

3
KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 Z/1155/15

TAK

77 NumerPDF 8:56.56/16 GKS Żukowo 2017

4
KUSIAK Dominik 2001-08-27 Z/0821/17

TAK

750 NumerPDF ULKS Lipinki 2017

5
LANDOWSKI Jakub 2001-04-29 Z/1147/15

TAK

12 NumerPDF CMKL Człuchów 2017

6
ŁUKASIAK Kamil 2001-01-28 Z/1241/15

TAK

61 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2017

7
WAŁOWSKI Dominik 2001-02-11 Z/0514/16

TAK

13 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2017

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 Z/0759/12

TAK

174 NumerPDF 15:08.38/13 LKS Jantar Ustka 2017

2
EBEL Grzegorz 1997-11-28 Z/0270/13

TAK

241 NumerPDF 15:05.94/15 MLKS Baszta Bytów 2017

3
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

166 NumerPDF LKS Fenix Słupsk 2017

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 Z/0688/15

TAK

245 NumerPDF 2.00 2.03/16 LKS Fenix Słupsk 2017

2
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

TAK

520 NumerPDF 1.95 1.95/17 ZLKL Zielona Góra 2017

3
MAJCHRZAK Mikołaj 2001-07-29 Z/0286/17

TAK

886 NumerPDF LUKS Start Nakło 2017

4
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

353 NumerPDF 1.60/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

5
TOFIL Mateusz 1999-08-02 Z/0721/15

TAK

51 NumerPDF 2.00 2.10/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIAK Ernest 1999-12-31 Z/4486/15

TAK

120 NumerPDF 6.19/15 MKS Osa Zgorzelec 2017

2
JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

TAK

26 NumerPDF 6.80 6.97/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

3
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

127 NumerPDF 5.80/15 KS Agros Zamość 2017

4
TYRPA Krystian 1998-09-14 Z/0959/14

TAK

32 NumerPDF 6.02/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

5
WALASZKIEWICZ Miguel 2001-04-05 Z/1110/15

TAK

4 NumerPDF 6.12 6.12/17 MLKS Sokół Lubin 2017

6
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

884 NumerPDF 6.80 6.80/17 LUKS Start Nakło 2017

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

TAK

26 NumerPDF 13.92/14 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

2
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

TAK

935 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2017

3
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

127 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

4
NOWICKI Oskar 2000-06-09 Z/2297/15

TAK

115 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

5
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

353 NumerPDF 11.98 11.98/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

6
TYRPA Krystian 1998-09-14 Z/0959/14

TAK

32 NumerPDF 13.38 13.38/17 MKS Osa Zgorzelec 2017

7
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

884 NumerPDF LUKS Start Nakło 2017

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAWKA Bartłomiej 1997-09-01 Z/1642/13

TAK

15 NumerPDF 13.99 13.99/17 KS Agros Zamość 2017

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28 Z/0987/15

TAK

31 NumerPDF 13.30 13.30/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

2
KOWALSKI Adam 1999-07-20 Z/3042/15

TAK

529 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2017

3
NOWAK Paweł 1998-11-21 Z/6501/15

TAK

517 NumerPDF 13.08 13.12/16 ZLKL Zielona Góra 2017

4
SADOWSKI Cyprian 1999-10-21 Z/1756/17

TAK

912 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2017

5
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

27 NumerPDF 14.42 16.56/16 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

6
WABIK Dominik 1999-11-14 Z/0959/15

TAK

911 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2017

7
ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 Z/0201/14

TAK

60 NumerPDF 16.96 17.29/16 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWICZ Szymon 2000-07-13 Z/2240/17

TAK

930 NumerPDF 12.77/16 MKS Agros Chełm 2017

2
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

169 NumerPDF 17.42 17.42/17 LKS Fenix Słupsk 2017

3
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

42 NumerPDF 15.12 15.12/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

4
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

128 NumerPDF 14.60 14.60/17 KS Agros Zamość 2017

5
POTĘPSKI Jakub 2000-11-19 Z/1413/15

TAK

901 NumerPDF 15.18/16 RLTL ZTE Radom 2017

6
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

509 NumerPDF 18.06 18.06/17 ZLKL Zielona Góra 2017

7
SZABLOWSKI Rafał 2001-11-28 Z/3748/16

TAK

215 NumerPDF 12.14 12.14/17 MLUKS Tarnów 2017

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAWKA Bartłomiej 1997-09-01 Z/1642/13

TAK

15 NumerPDF 40.68 41.30/15 KS Agros Zamość 2017

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28 Z/0987/15

TAK

31 NumerPDF 48.55 48.55/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

2
KOWALSKI Adam 1999-07-20 Z/3042/15

TAK

529 NumerPDF 47.87 47.87/17 MKS Durasan Płońsk 2017

3
MAJEWSKI Damian 1998-01-12 Z/0202/14

TAK

30 NumerPDF 46.29/16 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

4
NOWAK Paweł 1998-11-21 Z/6501/15

TAK

517 NumerPDF 32.98 32.98/17 ZLKL Zielona Góra 2017

5
SONNENBERG Mateusz 1998-10-07 Z/0202/16

TAK

868 NumerPDF 29.09/16 LUKS Start Nakło 2017

6
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

27 NumerPDF 61.24 62.83/16 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

7
WYSOCKI Mateusz 1998-03-22 Z/1234/14

TAK

997 NumerPDF 47.78/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

8
ZAGÓRSKI Bartosz 1999-01-22 Z/0988/15

TAK

36 NumerPDF 36.42 36.42/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

9
ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 Z/0201/14

TAK

60 NumerPDF 53.21 53.21/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWICZ Szymon 2000-07-13 Z/2240/17

TAK

930 NumerPDF MKS Agros Chełm 2017

2
EDELWAJN Adrian 2000-03-08 Z/2040/15

TAK

1 NumerPDF 37.91 37.91/17 KS Podlasie Białystok 2017

3
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

169 NumerPDF 45.30 45.30/17 LKS Fenix Słupsk 2017

4
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

42 NumerPDF 47.68 47.68/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

5
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

128 NumerPDF 60.22 60.22/17 KS Agros Zamość 2017

6
ŁAPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

TAK

358 NumerPDF 37.02 37.02/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

7
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

509 NumerPDF 39.30 39.30/17 ZLKL Zielona Góra 2017

8
SZABLOWSKI Rafał 2001-11-28 Z/3748/16

TAK

215 NumerPDF MLUKS Tarnów 2017

9
SZUSZKIEWICZ Piotr 2001-01-08 Z/4368/15

TAK

51 NumerPDF 34.53 34.53/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

10
TROCKI Adam 2001-03-25 Z/5809/15

TAK

364 NumerPDF 28.07 28.07/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

11
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

24 NumerPDF 36.72 36.72/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

12
WRÓBEL Radosław 2001-05-15 Z/0174/15

TAK

910 NumerPDF 32.63 32.63/17 MKS Agros Chełm 2017

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPAŁA Dawid 1996-07-04 Z/1025/12

TAK

51 NumerPDF 51.21 52.40/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

2
TUZ Damian 1997-07-25 Z/1400/13

TAK

540 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJEWSKI Damian 1998-01-12 Z/0202/14

TAK

30 NumerPDF 47.40 51.87/16 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

2
PIASECZNY Dawid 1998-07-21 Z/1157/14

TAK

355 NumerPDF 41.30 41.30/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

3
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

TAK

681 NumerPDF 50.21 50.21/17 MKS Osa Zgorzelec 2017

4
ZAGÓRSKI Bartosz 1999-01-22 Z/0988/15

TAK

36 NumerPDF 50.33 50.33/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAŃSKI Piotr 2000-08-25 Z/6078/15

TAK

999 NumerPDF 45.98 45.98/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

2
JARZEMBOWSKI Maciej 2000-07-25 Z/5659/15

TAK

27 NumerPDF 53.88 53.88/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

3
ŁAPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

TAK

358 NumerPDF 60.36/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

4
MIKOŁAJCZYK Jakub 2001-02-14 Z/2156/16

TAK

14 NumerPDF 38.52 38.52/17 MKS Osa Zgorzelec 2017

5
SZUSZKIEWICZ Piotr 2001-01-08 Z/4368/15

TAK

51 NumerPDF 47.58 48.01/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

6
TOMCZYK Dawid 2000-09-06 Z/2302/15

TAK

641 NumerPDF 55.85 56.12/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

7
TROCKI Adam 2001-03-25 Z/5809/15

TAK

364 NumerPDF 32.09 32.09/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPAŁA Dawid 1996-07-04 Z/1025/12

TAK

51 NumerPDF 39.96 44.82/15 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

2
KWAŚNIEWSKI Mateusz 1995-07-16 Z/2300/11

TAK

25 NumerPDF 69.71 76.64/16 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

3
ŁABĘCKI Kamil 1999-04-03 Z/4854/15

TAK

170 NumerPDF 62.96 62.96/17 LKS Fenix Słupsk 2017

4
PIASECZNY Dawid 1998-07-21 Z/1157/14

TAK

355 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

5
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

TAK

681 NumerPDF 56.42 57.64/16 MKS Osa Zgorzelec 2017

6
SADOWSKI Szymon 1999-04-25 Z/4200/15

TAK

149 NumerPDF 65.51 65.51/17 LKS Fenix Słupsk 2017

7
SZTYLKA Karol 1999-03-13 Z/4201/15

TAK

710 NumerPDF 57.66 57.66/17 AML Słupsk 2017

8
VU CAO Mateusz 1999-06-15 Z/4203/15

TAK

123 NumerPDF 48.98 48.98/17 LKS Fenix Słupsk 2017

9
WABIK Dominik 1999-11-14 Z/0959/15

TAK

911 NumerPDF 59.64/16 RLTL ZTE Radom 2017

10
ZAWADZKI Dawid 1999-04-30 Z/2675/16

TAK

1 NumerPDF 50.36 50.36/17 KS Podlasie Białystok 2017

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIK Sebastian 2000-04-24 Z/5474/15

TAK

33 NumerPDF 55.20 55.20/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

2
MAZURCZYK Michał 2000-01-03 Z/4298/15

TAK

169 NumerPDF 49.29 55.89/16 LKS Fenix Słupsk 2017

3
MICHNOWSKI Marcel 2001-12-08 Z/5740/15

TAK

32 NumerPDF 40.81 40.81/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

4
WEGNER Dawid 2000-04-23 Z/0021/15

TAK

889 NumerPDF 81.48 81.48/17 LUKS Start Nakło 2017

5
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

24 NumerPDF 46.38 46.38/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

6
WIŚNIEWSKI Dominik 2000-05-29 Z/5265/15

TAK

782 NumerPDF 49.55 54.36/16 KS Podlasie Białystok 2017

7
WRÓBEL Radosław 2001-05-15 Z/0174/15

TAK

910 NumerPDF MKS Agros Chełm 2017

 
10000 m chód mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Adam 2000-09-05 Z/1839/15

TAK

221 NumerPDF 53:59 53:59/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

2
BARANOWSKI Michał 1998-03-04 Z/1243/14

TAK

84 NumerPDF 55:49.20/16 MKS Unia Hrubieszów 2017

3
MICHNOWSKI Marcel 2001-12-08 Z/5740/15

TAK

32 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

4
WIATER Michał 1999-03-11 Z/4575/15

TAK

102 NumerPDF 46:52 46:52/17 KS Agros Zamość 2017

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIAK Ernest 1999-12-31 Z/4486/15

TAK

120 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2017

2
NOCUŁA Kacper 1999-01-01 Z/4394/15

TAK

364 NumerPDF 15.55/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

3
POPŁAWSKI Kacper 1999-01-14 Z/3194/15

TAK

42 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

4
SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 Z/0215/14

TAK

742 NumerPDF 13.89/16 STS Pomerania Szczecinek 2017

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYRSON Dominik 2000-08-26 Z/0927/15

TAK

243 NumerPDF 15.86/16 MLKS Baszta Bytów 2017

2
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

729 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2017

3
FRĄCZEK Patryk 2001-05-20 Z/6313/15

TAK

774 NumerPDF 15.85 15.85/17 ULKS Lipinki 2017

4
KLIMCZAK Przemysław 2000-04-12 Z/4116/15

TAK

611 NumerPDF 15.01 15.01/17 MKS Osa Zgorzelec 2017

5
KLIMCZAK Sebastian 2000-04-12 Z/4117/15

TAK

612 NumerPDF 15.56 15.56/17 MKS Osa Zgorzelec 2017

6
KOPACZ Aleksander 2000-08-22 Z/2089/15

TAK

19 NumerPDF MLUKS Tarnów 2017

7
MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 Z/4909/15

TAK

948 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2017

8
MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 Z/5084/15

TAK

366 NumerPDF 16.02 16.02/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

9
NOWICKI Oskar 2000-06-09 Z/2297/15

TAK

115 NumerPDF 15.51 15.51/17 MKS Osa Zgorzelec 2017

10
SMOLIŃSKI Bartosz 2000-12-23 Z/2931/15

TAK

123 NumerPDF UKS Wyspiański Szubin 2017

11
ZEMMER Dawid 2001-09-22 Z/5639/15

TAK

365 NumerPDF 17.40 17.40/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

 
400 m ppł M U20 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANISZEWSKI Kamil 1998-07-20 Z/0399/14

TAK

172 NumerPDF 52.58/16 LKS Jantar Ustka 2017

2
LIS Dawid 1996-05-08 Z/0497/12

TAK

540 NumerPDF 54.12 53.47/14 PK MKS Durasan Płońsk 2017

3
MNICH Robert 1998-04-05 Z/0648/14

TAK

941 NumerPDF 55.92/16 RLTL ZTE Radom 2017

4
POPŁAWSKI Kacper 1999-01-14 Z/3194/15

TAK

42 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEKSZO Eryk 2001-03-21 Z/3276/16

TAK

516 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2017

2
CYRSON Dominik 2000-08-26 Z/0927/15

TAK

243 NumerPDF MLKS Baszta Bytów 2017

3
FRĄCZEK Patryk 2001-05-20 Z/6313/15

TAK

774 NumerPDF ULKS Lipinki 2017

4
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

125 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

5
KACPRZAK Mateusz 2001-11-18 Z/3676/16

TAK

943 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2017

6
KOPACZ Aleksander 2000-08-22 Z/2089/15

TAK

19 NumerPDF MLUKS Tarnów 2017

7
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

TAK

502 NumerPDF 60.15 60.15/17 MKS Durasan Płońsk 2017

8
MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 Z/5084/15

TAK

366 NumerPDF 57.99/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

9
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

TAK

358 NumerPDF 58.32 58.32/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

10
SŁOMKA Bartosz 2001-05-11 Z/1152/15

TAK

178 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2017

11
ZEMMER Dawid 2001-09-22 Z/5639/15

TAK

365 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJECKI Radosław 2000-02-18 Z/2087/15

TAK

8 NumerPDF 6:12.44/16 MLUKS Tarnów 2017

2
KOWALCZYK Szymon 2001-01-29 Z/0031/15

TAK

887 NumerPDF LUKS Start Nakło 2017

3
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

204 NumerPDF 6:21.5 6:21.5/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

 
3000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 Z/0165/15

TAK

532 NumerPDF 9:47.76 MKS Durasan Płońsk 2017

2
BOGUCKI Norbert 1999-10-30 Z/1058/15

TAK

510 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2017

3
BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 Z/0720/15

TAK

37 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. BIEKSZO Eryk
2. SAFIAN Miłosz
3. SKUBISZEWSKI Dawid
4. URBANOWICZ Mateusz
2001
2001
2001
2000
NumerPDF ZLKL Zielona Góra

2 1. KRAJKA Jan
2. GRZEGOROWSKI Christian
3. OŚKO Krzysztof
4. KRÓLIKOWSKI Szymon
1998
1999
1998
1999
NumerPDF UKS Achilles Leszno

 
4x400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna