Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Okręgu U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
SOPOT, 26.05.2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KASICA Monika 1996-02-09 Z/1665/12

TAK

521 NumerPDF 12.15/17 SKLA Sopot 2018

 
100 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MINGA Wiktoria 2000-03-08 Z/2230/17

TAK

788 NumerPDF 14.14 13.68/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

 
100 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 Z/0718/16

TAK

26 NumerPDF 14.04 13.52/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

2
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

TAK

461 NumerPDF 13.20 13.20/18 WKS Flota Gdynia 2018

3
GRZYBEK Barbara 2001-05-10 Z/6244/15

TAK

454 NumerPDF 13.75 13.75/18 WKS Flota Gdynia 2018

4
KSIĄŻEK Julia 2002-04-30 Z/0017/17

TAK

720 NumerPDF 13.75 13.06/17 AML Słupsk 2018

5
SZWEDA Sandra 2002-10-26 Z/2722/16

TAK

452 NumerPDF 13.13/17 WKS Flota Gdynia 2018

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KASICA Monika 1996-02-09 Z/1665/12

TAK

521 NumerPDF 25.28/17 SKLA Sopot 2018

 
200 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MINGA Wiktoria 2000-03-08 Z/2230/17

TAK

788 NumerPDF 29.05 28.10/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

 
200 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESLIK Laura 2002-03-22 Z/0037/16

TAK

707 NumerPDF 26.71 26.40/17 AML Słupsk 2018

2
CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 Z/0718/16

TAK

26 NumerPDF 29.14 28.98/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

3
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

TAK

461 NumerPDF 26.81 26.81/18 WKS Flota Gdynia 2018

4
GRZYBEK Barbara 2001-05-10 Z/6244/15

TAK

454 NumerPDF 27.97 27.97/18 WKS Flota Gdynia 2018

5
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

TAK

86 NumerPDF 29.04 29.04/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

6
SOCHA Natalia 2002-08-04 Z/3081/15

TAK

460 NumerPDF 26.64 26.64/18 WKS Flota Gdynia 2018

 
400 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ELLWARD Syntia 1993-03-03 Z/2536/11

TAK

457 NumerPDF 55.30/13 WKS Flota Gdynia 2018

2
NOWIŃSKA Wiktoria 2000-08-16 Z/4310/15

TAK

719 NumerPDF AML Słupsk 2018

 
400 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KONKEL Dominika 2002-01-25 Z/2211/16

TAK

780 NumerPDF 61.56/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

2
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

TAK

34 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2018

3
MARZENTA Milena 2001-07-09 Z/0152/16

TAK

706 NumerPDF 67.59/17 AML Słupsk 2018

4
PAWLINA Julia 2001-12-17 Z/2239/17

TAK

783 NumerPDF 63.93/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

 
800 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PESTKA Agata 2000-07-04 Z/2841/18

TAK

22 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

 
800 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DARGIEWICZ Ewa 2002-12-18 Z/3116/17

TAK

840 NumerPDF 2:57.71 2:57.71/18 KL Lechia Gdańsk 2018

2
DROSZKOWSKA Zuzanna 2002-12-21 Z/3083/15

TAK

451 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2018

3
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

TAK

70 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2018

4
SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 Z/0113/16

TAK

401 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2018

 
1500 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

83 NumerPDF 4:39.65/17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

2
KALISZ Patrycja 1998-02-09 Z/0526/14

TAK

174 NumerPDF 4:51.26 4:51.26/18 LKS Fenix Słupsk 2018

 
1500 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

207 NumerPDF 5:10.66 5:10.66/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

2
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

344 NumerPDF 5:17.60/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

3
PELA Magdalena 2001-01-12 Z/1200/15

TAK

257 NumerPDF 5:06.7/17 MLKS Baszta Bytów 2018

4
PIEŃKOSZ Marta 2001-02-22 Z/2326/15

TAK

802 NumerPDF 5:03.94/17 AKL Ursynów Warszawa 2018

 
3000 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

77 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

 
3000 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

75 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2018

2
ŁUCKA-WOWCZUK Kinga 2002-08-10 Z/0885/17

TAK

251 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2018

3
PIEŃKOSZ Marta 2001-02-22 Z/2326/15

TAK

802 NumerPDF 11:23.80/17 AKL Ursynów Warszawa 2018

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJA Julia 2001-10-03 Z/2227/17

TAK

782 NumerPDF 1.45 1.45/16 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

2
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

TAK

86 NumerPDF 1.53/16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GROŻYŃSKA Agata 2000-06-16 Z/3688/15

TAK

452 NumerPDF 3.40/16 WKS Flota Gdynia 2018

 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKUBISZ Julia 2003-05-27 Z/3691/15

TAK

453 NumerPDF 3.10 3.10/18 WKS Flota Gdynia 2018

 
Skok w dal K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DŁUGOŁĘCKA Julia 2000-09-11 Z/2120/17

TAK

701 NumerPDF AML Słupsk 2018

2
GŁOMBIOWSKA Karolina 1999-02-05 Z/6516/15

TAK

390 NumerPDF 11.73 11.79/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

215 NumerPDF 10.94 12.10/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁOMBIOWSKA Karolina 1999-02-05 Z/6516/15

TAK

390 NumerPDF 30.73 32.13/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

2
HUNIEWICZ Natalia 1998-08-10 Z/1452/15

TAK

401 NumerPDF 41.05 45.28/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

3
TOBIASZ Natalia 2000-09-22 Z/0195/16

TAK

76 NumerPDF 35.98 35.98/18 KKL Rodło Kwidzyn 2018

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WRZAŁKOWSKA Olga 2000-02-27 Z/5370/15

TAK

104 NumerPDF 38.09 38.09/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZERA Julianna 2001-01-01 Z/3880/18

TAK

1 NumerPDF 34.71 36.76/17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MANUSZEWSKA Zuzanna 2004-12-22 Z/3797/18

TAK

41 NumerPDF 22.40 22.40/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

2
POBŁOCKA Julia 2004-07-24 Z/3435/18

TAK

52 NumerPDF 24.32 24.32/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKIMOWICZ Julia 2000-06-01 Z/4294/15

TAK

178 NumerPDF 39.97 41.96/17 LKS Fenix Słupsk 2018

2
SZRAMIAK Maria 2000-07-05 Z/4291/15

TAK

720 NumerPDF 44.88/17 AML Słupsk 2018

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RADOBOLSKA Agata 2001-11-05 Z/2967/16

TAK

170 NumerPDF 28.91/17 LKS Fenix Słupsk 2018

2
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

215 NumerPDF 21.69 30.75/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHANDUSZKO Karolina 2001-09-14 Z/2928/16

TAK

836 NumerPDF 30:20.64 30:20.64/18 KL Lechia Gdańsk 2018

 
10000 m chód kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARABASZ Aleksandra 2001-05-05 Z/4309/15

TAK

723 NumerPDF 17.89/17 AML Słupsk 2018

2
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

TAK

86 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

3
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

703 NumerPDF 16.94 16.94/18 AML Słupsk 2018

4
SOCHA Natalia 2002-08-04 Z/3081/15

TAK

460 NumerPDF 15.42 15.42/18 WKS Flota Gdynia 2018

 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAWKA Kinga 2000-01-25 Z/5440/15

TAK

42 NumerPDF 69.79 69.79/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMARZAŃSKA Martyna 2002-03-01 Z/0776/16

TAK

205 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

2
KOSZYK Kamila 2002-01-10 Z/0577/16

TAK

21 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2018

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

205 NumerPDF 7:09.72/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

2
KIRSZ Ewelina 2000-02-11 Z/0452/15

TAK

41 NumerPDF 7:37.31/16 GKS Olimpia Grudziądz 2018

3
TYPA Marcelina 2002-07-24 Z/0782/16

TAK

206 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. SKAPOWICZ Hanna
2. HUK Oliwia
3. LITWIN Adrianna
4. RUMINKIEWICZ Zofia
2004
2004
2003
2004
NumerPDF AML Słupsk II

2 1. BARABASZ Aleksandra
2. CIESLIK Laura
3. KSIĄŻEK Julia
4. NOWOSADKO Julia
2001
2002
2002
2002
NumerPDF AML Słupsk

3 1. FILIPSKA Zuzanna
2. SOCHA Natalia
3. GRZYBEK Barbara
4. SZWEDA Sandra
5. PIEC Kinga
2001
2002
2001
2002
2004
NumerPDF WKS Flota Gdynia

4 1. CIENIAWSKA Patrycja
2. GORNOWICZ Daria
3. STRZELEWICZ Zuzanna
4. WASIELEWSKA Kinga
2002
2002
2002
2001
NumerPDF LKS Vectra Włocławek

5 1. ZMARZŁA Weronika
2. FORMELLA Aleksandra
3. ROŻEŃSKA Zuzanna
4. STÓJ Alicja
5. BROWARCZYK Dominika
2001
2001
2002
2001
2002
NumerPDF SKLA Sopot

 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KOMARZAŃSKA Martyna
2. METLICKA Wiktoria
3. TYPA Marcelina
4. GŁÓWCZEWSKA Katarzyna
2002
2001
2002
2001
NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom

2 1. KONIECZNA Joanna
1. GÓRECKA Marta
1. WASIELEWSKA Kinga
2. OLACH Laura
2. KARNAS Katarzyna
2. STRZELEWICZ Zuzanna
3. RYBKA Paulina
3. ZASADA Zuzanna
3. KAZIMIERSKA Klaudia
4. WICHLIŃSKA Weronika
4. CIENIAWSKA Patrycja
4. GORNOWICZ Daria
5. KOWALSKA Julia
2004
2001
2001
2003
2001
2002
2003
2001
2001
2004
2002
2002
2001
NumerPDF LKS Vectra Włocławek

3 1. KONIECZNA Joanna
1. GÓRECKA Marta
1. WASIELEWSKA Kinga
2. OLACH Laura
2. KARNAS Katarzyna
2. STRZELEWICZ Zuzanna
3. RYBKA Paulina
3. ZASADA Zuzanna
3. KAZIMIERSKA Klaudia
4. WICHLIŃSKA Weronika
4. CIENIAWSKA Patrycja
4. GORNOWICZ Daria
5. KOWALSKA Julia
2004
2001
2001
2003
2001
2002
2003
2001
2001
2004
2002
2002
2001
NumerPDF LKS Vectra Włocławek

4 1. KONIECZNA Joanna
1. GÓRECKA Marta
1. WASIELEWSKA Kinga
2. OLACH Laura
2. KARNAS Katarzyna
2. STRZELEWICZ Zuzanna
3. RYBKA Paulina
3. ZASADA Zuzanna
3. KAZIMIERSKA Klaudia
4. WICHLIŃSKA Weronika
4. CIENIAWSKA Patrycja
4. GORNOWICZ Daria
5. KOWALSKA Julia
2004
2001
2001
2003
2001
2002
2003
2001
2001
2004
2002
2002
2001
NumerPDF LKS Vectra Włocławek

5 1. JACHOREK Aleksandra
2. OWSIANIK Klaudia
3. ZAPORA Blanka
4. STÓJ Alicja
2001
2001
2001
2001
NumerPDF SKLA Sopot

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻ Radosław 1988-01-07 Z/4054/11

TAK

824 NumerPDF 11.25 11.05/09 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

2
NIKODEMCZUK Konrad 1998-01-28 Z/0891/14

TAK

454 NumerPDF 11.52 11.20/16 WKS Flota Gdynia 2018

 
100 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOSKOWSKI Martyn 2000-01-13 Z/1921/18

TAK

51 NumerPDF 12.77 12.77/18 MKS Sambor Tczew 2018

2
KREFT Szymon 2000-01-29 Z/5416/15

TAK

777 NumerPDF 10.81/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

 
100 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF 12.26 11.97/17 AML Słupsk 2018

2
BREZA Konrad 2002-02-28 Z/0787/16

TAK

208 NumerPDF 12.72 12.45/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

3
BULSKI Alan 2002-11-30 Z/3689/15

TAK

456 NumerPDF 12.03 12.03/18 WKS Flota Gdynia 2018

4
FERRA Daniel 2002-03-21 Z/3009/16

TAK

770 NumerPDF 11.80 11.37/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

5
HEWELT Mikołaj 2002-01-20 Z/3007/16

TAK

773 NumerPDF 12.36 11.92/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

6
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

230 NumerPDF 12.35 12.35/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

7
KOSZNICKI Szymon 2001-03-19 Z/0479/18

TAK

110 NumerPDF 12.31/16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

8
MARCZYŃSKI Piotr 2002-06-15 Z/2210/16

TAK

768 NumerPDF 13.64/15 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

9
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

714 NumerPDF 11.37 11.37/18 AML Słupsk 2018

10
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

TAK

779 NumerPDF 11.21 11.21/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

11
WIERZBA Jakub 2001-03-21 Z/2392/18

TAK

844 NumerPDF 12.29/17 KL Lechia Gdańsk 2018

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻ Radosław 1988-01-07 Z/4054/11

TAK

824 NumerPDF 21.90/13 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

2
NIKODEMCZUK Konrad 1998-01-28 Z/0891/14

TAK

454 NumerPDF 23.59 22.86/16 WKS Flota Gdynia 2018

 
200 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KREFT Szymon 2000-01-29 Z/5416/15

TAK

777 NumerPDF 21.65/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

2
WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 Z/1746/15

TAK

878 NumerPDF 21.92 21.74/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

 
200 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIL Arkadiusz 2002-08-11 Z/0564/17

TAK

713 NumerPDF 25.00 25.00/18 AML Słupsk 2018

2
HEWELT Mikołaj 2002-01-20 Z/3007/16

TAK

773 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

3
MARCZYŃSKI Piotr 2002-06-15 Z/2210/16

TAK

768 NumerPDF 24.60 24.60/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

4
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

714 NumerPDF 25.76/16 AML Słupsk 2018

5
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

TAK

779 NumerPDF 22.72 22.72/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

6
ROWIŃSKI Jakub 2002-06-05 Z/3152/16

TAK

218 NumerPDF 23.87 23.87/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

7
WIERZBA Jakub 2001-03-21 Z/2392/18

TAK

844 NumerPDF 25.00 25.00/18 KL Lechia Gdańsk 2018

 
400 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOSKOWSKI Martyn 2000-01-13 Z/1921/18

TAK

51 NumerPDF 55.94 55.94/18 MKS Sambor Tczew 2018

2
OLSZEWSKI Daniel 1999-04-09 Z/4502/15

TAK

508 NumerPDF 51.24 51.20/17 MKL Toruń 2018

 
400 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

15 NumerPDF 49.69/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

2
KEMPA Dawid 2002-05-24 Z/2845/16

TAK

763 NumerPDF 54.96 54.96/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

3
KRZYWOBŁOCKI Mateusz 2001-06-09 Z/2716/17

TAK

401 NumerPDF 57.72/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

4
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

32 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

 
800 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁAS Konrad 2000-04-17 Z/3725/18

TAK

456 NumerPDF 2:00.02/17 LKS Zorza Gdynia 2018

2
KLEIN Oskar 2000-05-31 Z/5368/15

TAK

152 NumerPDF 1:56.26/17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

3
KORYCKI Patryk 1999-05-14 Z/0552/15

TAK

307 NumerPDF 1:54.44 1:52.03/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

4
KWIATKOWSKI Mariusz 2000-06-28 Z/2297/16

TAK

764 NumerPDF 2:00.72/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

5
LIEDTKE Bartosz 1999-03-14 Z/4804/15

TAK

43 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

6
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

502 NumerPDF 2:01.68 2:01.68/18 MKL Toruń 2018

7
TANAŚ Patryk 2000-06-09 Z/0187/15

TAK

399 NumerPDF 1:55.38 1:55.38/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

8
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

708 NumerPDF 1:57.62 1:57.16/17 AML Słupsk 2018

 
800 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

15 NumerPDF 1:50.53 1:50.53/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

2
FILIPIAK Miłosz 2001-03-30 Z/3120/16

TAK

98 NumerPDF 2:10.01/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

3
GOMORACKI Filip 2002-03-25 Z/1518/17

TAK

169 NumerPDF LKS Fenix Słupsk 2018

4
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

TAK

122 NumerPDF 1:57.22 GKS Olimpia Grudziądz 2018

5
JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 Z/0778/16

TAK

730 NumerPDF 1:56.38 1:56.38/18 AML Słupsk 2018

6
RĘKAWEK Modest 2002-10-17 Z/1723/18

TAK

170 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2018

7
STRZELCZYK Krystian 2002-08-14 Z/0105/16

TAK

42 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2018

8
URBAŃSKI Jakub 2002-04-28 Z/0758/17

TAK

47 NumerPDF 2:04.68 2:04.68/18 KKL Rodło Kwidzyn 2018

 
1500 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAFFKE Mateusz 2000-08-10 Z/2229/17

TAK

771 NumerPDF 4:30.64 4:30.64/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

2
KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 Z/0819/12

TAK

501 NumerPDF 3:56.57/15 WKS Flota Gdynia 2018

3
KRAUZE Bartosz 1999-04-23 Z/0246/16

TAK

23 NumerPDF 4:04.67/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

4
MOKWA Karol 1999-06-04 Z/0547/15

TAK

44 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

 
1500 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBBERSTEIN Paweł 2002-01-17 Z/3864/15

TAK

33 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2018

2
ICKOWSKI Tomasz 2002-09-30 Z/2828/16

TAK

451 NumerPDF 4:48.22 4:48.22/18 LKS Zorza Gdynia 2018

3
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

524 NumerPDF 4:07.00 4:07.00/18 MKL Toruń 2018

4
PREJC Mikołaj 2002-12-20 Z/1505/18

TAK

284 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2018

5
RZEPKA Szymon 2002-10-19 Z/0781/16

TAK

228 NumerPDF 4:38.34 4:38.34/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

6
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

525 NumerPDF 4:10.60/17 MKL Toruń 2018

7
WINIARSKI Mateusz 2001-04-17 Z/0481/18

TAK

33 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

 
3000 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRESZKA Dawid 2000-07-15 Z/0452/17

TAK

34 NumerPDF 9:23.37/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

2
GRZELKA Jakub 2000-11-05 Z/0454/17

TAK

60 NumerPDF 9:21.04/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

3
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

725 NumerPDF 9:21.8/17 AML Słupsk 2018

4
SZWEDA Michał 2000-04-30 Z/2298/16

TAK

761 NumerPDF 10:02.11 10:02.11/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

 
3000 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAUZE Robert 2001-08-08 Z/2119/17

TAK

92 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 Z/1919/18

TAK

448 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2018

2
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

204 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

3
STRASZAK Piotr 2000-06-08 Z/1506/18

TAK

150 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2018

4
TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 Z/1822/15

TAK

46 NumerPDF 16:58.24/17 KKL Rodło Kwidzyn 2018

 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JASKUŁKA Artur 2000-12-14 Z/2231/17

TAK

775 NumerPDF 1.65 1.65/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

2
KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 Z/0688/15

TAK

245 NumerPDF 2.05 2.08/17 LKS Fenix Słupsk 2018

 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BULSKI Alan 2002-11-30 Z/3689/15

TAK

456 NumerPDF 1.75 1.75/18 WKS Flota Gdynia 2018

2
KOSZNICKI Szymon 2001-03-19 Z/0479/18

TAK

110 NumerPDF 1.75 1.75/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

3
USTARBOWSKI Marcin 2002-06-28 Z/3611/17

TAK

10 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

 
Skok o tyczce M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOLLAR Alessandro 2000-12-28 Z/0585/17

TAK

455 NumerPDF 3.80/17 WKS Flota Gdynia 2018

 
Skok o tyczce M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MACIEJEWSKI Kacper 2003-04-29 Z/3424/17

TAK

451 NumerPDF 3.80 3.80/18 WKS Flota Gdynia 2018

 
Skok w dal M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DALECKI Kordian 2000-11-05 Z/5417/15

TAK

778 NumerPDF 5.95 6.58/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

 
Skok w dal M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚMIGIEL Jan 2002-07-16 Z/0042/16

TAK

704 NumerPDF 6.15 6.15/18 AML Słupsk 2018

2
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

292 NumerPDF 6.41 6.81/17 LUKS Start Nakło 2018

 
Trójskok M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSSOWSKI Wojciech 2001-05-08 Z/2854/16

TAK

45 NumerPDF 11.02 11.02/18 MKS Sambor Tczew 2018

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIATCZYŃSKI Maciej 1997-03-05 Z/1522/13

TAK

110 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRSKI Rafał 2000-02-26 Z/5953/15

TAK

405 NumerPDF 12.83 12.83/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

2
KOBIELLA Konrad 2000-02-06 Z/5924/15

TAK

408 NumerPDF 15.07 15.07/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

3
ORLIKOWSKI Kacper 2000-09-20 Z/0562/17

TAK

396 NumerPDF 12.85 12.85/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZKOWSKI Maciej 2002-03-05 Z/1722/16

TAK

89 NumerPDF 9.84/17 UKS Lipusz 2018

2
DOMASZK Krystian 2002-02-14 Z/1725/16

TAK

56 NumerPDF UKS Lipusz 2018

3
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

169 NumerPDF 15.07 17.42/17 LKS Fenix Słupsk 2018

4
KOWALSKI Bartłomiej 2002-07-25 Z/3008/16

TAK

774 NumerPDF 12.74 12.74/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

5
SŁODKI Dawid 2002-05-16 Z/1728/16

TAK

41 NumerPDF 11.50 12.15/17 UKS Lipusz 2018

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYLKOWSKI Kamil 1998-11-17 Z/2225/17

TAK

60 NumerPDF 36.69 36.69/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRSKI Rafał 2000-02-26 Z/5953/15

TAK

405 NumerPDF 41.37 41.37/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

2
KOBIELLA Konrad 2000-02-06 Z/5924/15

TAK

408 NumerPDF 39.49 39.49/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

3
ORLIKOWSKI Kacper 2000-09-20 Z/0562/17

TAK

396 NumerPDF 39.35 39.35/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZKOWSKI Maciej 2002-03-05 Z/1722/16

TAK

89 NumerPDF 28.04 28.04/18 UKS Lipusz 2018

2
EBERTOWSKI Jan 2002-02-08 Z/1726/16

TAK

27 NumerPDF UKS Lipusz 2018

3
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

169 NumerPDF 47.90 50.45/17 LKS Fenix Słupsk 2018

4
SŁODKI Dawid 2002-05-16 Z/1728/16

TAK

41 NumerPDF UKS Lipusz 2018

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYBA Piotr 1999-04-03 Z/0351/15

TAK

230 NumerPDF 44.14/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Bartłomiej 2002-07-25 Z/3008/16

TAK

774 NumerPDF 51.87 52.21/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANK Damian 2003-03-29 Z/1141/17

TAK

200 NumerPDF 21.23/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

2
PAŚKO Marcel 2003-05-08 Z/3568/17

TAK

110 NumerPDF 23.66 23.66/18 MKS Sambor Tczew 2018

 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BONDARENKO Krystian 1991-10-22 Z/4497/11

TAK

84 NumerPDF 73.65 78.06/15 PK LKS Fenix Słupsk 2018

2
CZYLKOWSKI Kamil 1998-11-17 Z/2225/17

TAK

60 NumerPDF 40.49 42.28/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

3
LEBIODA Piotr 1992-05-28 Z/1328/14

TAK

404 NumerPDF 78.44 78.56/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

4
ŁABĘCKI Kamil 1999-04-03 Z/4854/15

TAK

170 NumerPDF 63.73/17 LKS Fenix Słupsk 2018

5
OSEWSKI Bartosz 1991-03-20 Z/2549/11

TAK

404 NumerPDF 76.80 83.89/12 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

6
ROZUMCZYK Tomasz 1989-06-07 Z/1132/12

TAK

171 NumerPDF 61.78/14 PK LKS Fenix Słupsk 2018

7
SADOWSKI Szymon 1999-04-25 Z/4200/15

TAK

149 NumerPDF 64.52 65.51/17 LKS Fenix Słupsk 2018

8
SŁAWNY Jerzy 2000-03-14 Z/3590/15

TAK

10 NumerPDF UKS Lipusz 2018

9
SZTYLKA Karol 1999-03-13 Z/4201/15

TAK

710 NumerPDF 62.24/17 AML Słupsk 2018

10
VU CAO Mateusz 1999-06-15 Z/4203/15

TAK

386 NumerPDF 53.61 53.61/18 LKS Fenix Słupsk 2018

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMASZK Krystian 2002-02-14 Z/1725/16

TAK

56 NumerPDF 37.30 37.30/18 UKS Lipusz 2018

2
EBERTOWSKI Jan 2002-02-08 Z/1726/16

TAK

27 NumerPDF 52.47 52.47/18 UKS Lipusz 2018

3
ŁOSIŃSKI Jakub 2002-11-09 Z/3119/16

TAK

245 NumerPDF 43.67 43.67/18 LKS Fenix Słupsk 2018

 
10000 m chód mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Adam 2000-09-05 Z/1839/15

TAK

206 NumerPDF 54:05.12 53:26.36/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

2
DĄBROWSKI Krzysztof 2001-09-15 Z/5349/15

TAK

848 NumerPDF 56:37.95 55:57/17 KL Lechia Gdańsk 2018

3
DURAWA Kacper 2002-02-16 Z/0784/16

TAK

215 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

4
GRANATOWICZ Olgierd 2001-02-26 Z/3978/18

TAK

839 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2018

5
ROLA Damian 2002-06-02 Z/0774/16

TAK

219 NumerPDF 59:40.54 59:40.54/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

6
RYNKIEWICZ Olaf 2002-02-12 Z/1838/16

TAK

843 NumerPDF 55:35.63 55:35.63/18 KL Lechia Gdańsk 2018

7
ŚWISTULSKI Adam 2001-12-19 Z/5352/15

TAK

837 NumerPDF 54:50.82 51:29/17 KL Lechia Gdańsk 2018

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYRSON Dominik 2000-08-26 Z/0927/15

TAK

243 NumerPDF MLKS Baszta Bytów 2018

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPP OSTROWSKI Nataniel 2002-09-10 Z/1727/16

TAK

72 NumerPDF 18.07 18.07/18 UKS Lipusz 2018

2
OSSOWSKI Wojciech 2001-05-08 Z/2854/16

TAK

45 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2018

3
PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 Z/5259/15

TAK

10 NumerPDF 15.15 14.83/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

4
WIERZBA Jakub 2001-03-21 Z/2392/18

TAK

844 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2018

 
400 m ppł M U20 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYRSON Dominik 2000-08-26 Z/0927/15

TAK

243 NumerPDF MLKS Baszta Bytów 2018

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPP OSTROWSKI Nataniel 2002-09-10 Z/1727/16

TAK

72 NumerPDF UKS Lipusz 2018

2
PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 Z/5259/15

TAK

10 NumerPDF 56.15/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRZAK Krzysztof 2001-05-28 Z/0184/15

TAK

398 NumerPDF 6:44.72/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

2
STANIAK Jakub 2001-12-05 Z/0185/15

TAK

398 NumerPDF 6:36.17/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. GIL Arkadiusz
2. ŚMIGIEL Jan
3. ALEKSANDROWICZ Oskar
4. MICHALAK Piotr
2002
2002
2002
2002
NumerPDF AML Słupsk

2 1. ROLA Damian
2. RZEPKA Szymon
3. JANTA LIPIŃSKI Maciej
4. BREZA Konrad
2002
2002
2002
2002
NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom

3 1. KĘPIŃSKI Radosław
2. MICHALSKI Hubert
3. SKOWYRA Dawid
4. SZMYT Miłosz
2001
2002
2002
2001
NumerPDF LKS Vectra Włocławek

4 1. BRONISZEWSKI Kacper
2. ZUBEL Krystian
3. URBANIAK Sebastian
4. WĘCLEWSKI Dawid
2001
2001
2001
2002
NumerPDF LIUKS Kruszwica

 
4x400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. SZCZERBA Mikołaj
2. ROWIŃSKI Jakub
3. SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam
4. STRUNIAWSKI Jakub
2002
2002
2002
2001
NumerPDF PK ULKS Talex Borzytuchom

2 1. HANKE Szymon
1. GUTOWSKI Dawid
2. SKONIECZNY Mateusz
2. MICHALSKI Hubert
3. WILMA Mateusz
3. SKOWYRA Dawid
4. CYRANKOWSKI Dominik
4. KĘPIŃSKI Radosław
2003
2002
2004
2002
2004
2002
2003
2001
NumerPDF LKS Vectra Włocławek

3 1. HANKE Szymon
1. GUTOWSKI Dawid
2. SKONIECZNY Mateusz
2. MICHALSKI Hubert
3. WILMA Mateusz
3. SKOWYRA Dawid
4. CYRANKOWSKI Dominik
4. KĘPIŃSKI Radosław
2003
2002
2004
2002
2004
2002
2003
2001
NumerPDF LKS Vectra Włocławek

4 1. BRONISZEWSKI Kacper
2. ZUBEL Krystian
3. WĘCLEWSKI Dawid
4. URBANIAK Sebastian
2001
2001
2002
2001
NumerPDF LIUKS Kruszwica

5 1. WAŁDOWSKI Dawid
2. DRAWC Filip
3. NARLOCH Patryk
4. LIPIŃSKI Karol
1999
2000
2000
2000
NumerPDF SKLA Sopot