Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa podlaskiego U16
OLECKO, 30.08.2018
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 Z/2643/17

TAK

765 NumerPDF 13.33 13.33/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

193 NumerPDF 12.92 12.92/18 UKS Technik Augustów 2018

3
WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 Z/1297/17

TAK

196 NumerPDF UKS Technik Augustów 2018

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

193 NumerPDF 42.66 42.66/18 UKS Technik Augustów 2018

2
SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 Z/1087/16

TAK

68 NumerPDF 43.30 45.53/18 OKLA Ostrołęka 2018

WARUNKOWO - BADANIA
3
TUROWSKA Patrycja 2003-12-19 Z/0979/17

TAK

995 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

WARUNKOWO - BADANIA
4
WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 Z/1297/17

TAK

196 NumerPDF UKS Technik Augustów 2018

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

TAK

991 NumerPDF 1:40.38 1:40.38/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

2
OSTAPOWICZ Dominika 2004-01-11 Z/1324/18

TAK

198 NumerPDF 1:45.73 1:45.73/18 UKS Technik Augustów 2018

3
PIEKARSKA Julita 2004-01-06 Z/1325/18

TAK

197 NumerPDF 1:46.52 UKS Technik Augustów 2018

4
SMOLIŃSKA Klaudia 2004-06-06 Z/1789/18

TAK

1 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2018

5
ZBICZYŃSKA Kornelia 2004-01-14 Z/1085/16

TAK

63 NumerPDF 2:13.20/16 OKLA Ostrołęka 2018

WARUNKOWO - BADANIA
6
ZIELIŃSKA Natalia 2004-04-21 Z/1099/18

TAK

55 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2018

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

994 NumerPDF 3:18.28 3:14.73/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
SOBOLEWSKA Julia 2004-04-01 Z/1328/18

TAK

194 NumerPDF 3:30.45/17 UKS Technik Augustów 2018

3
TUŁAZIŃSKA Karolina 2004-07-05 Z/1329/18

TAK

195 NumerPDF UKS Technik Augustów 2018

 
2000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

987 NumerPDF 1.45 1.45/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWSKA Izabela 2004-03-16 Z/1788/18

TAK

1 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2018

2
KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 Z/3210/17

TAK

69 NumerPDF 4.83 4.83/18 OKLA Ostrołęka 2018

WARUNKOWO - BADANIA
3
ŁAZAJ Katarzyna 2002-09-27 Z/2642/17

TAK

745 NumerPDF 4.83 4.83/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

WARUNKOWO - BADANIA
4
SZCZEŚNIAK Wiktoria 2004-03-03 Z/1045/17

TAK

53 NumerPDF 4.10 4.10/18 OKLA Ostrołęka 2018

WARUNKOWO - BADANIA
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUREK Wiktoria 2004-03-18 Z/1486/18

TAK

884 NumerPDF UKS Liceum sportowe Łomża 2018

2
ŁAGODA Paulina 2003-05-25 Z/1040/17

TAK

889 NumerPDF 9.32 9.40/17 UKS Liceum sportowe Łomża 2018

3
SZULBORSKA Dominika 2004-09-17 Z/1485/18

TAK

883 NumerPDF 8.75 8.75/18 UKS Liceum sportowe Łomża 2018

4
TRZONKOWSKA Katarzyna 2004-11-26 Z/1587/18

TAK

880 NumerPDF 8.47 8.47/18 UKS Liceum sportowe Łomża 2018

5
WRZESIŃSKA Natalia 2004-03-18 Z/1484/18

TAK

886 NumerPDF 8.83 8.83/18 UKS Liceum sportowe Łomża 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZULBORSKA Dominika 2004-09-17 Z/1485/18

TAK

883 NumerPDF 14.55 14.55/18 UKS Liceum sportowe Łomża 2018

2
TRZONKOWSKA Katarzyna 2004-11-26 Z/1587/18

TAK

880 NumerPDF 26.88 26.88/18 UKS Liceum sportowe Łomża 2018

3
WRZESIŃSKA Natalia 2004-03-18 Z/1484/18

TAK

886 NumerPDF 29.09 29.09/18 UKS Liceum sportowe Łomża 2018

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUREK Wiktoria 2004-03-18 Z/1486/18

TAK

884 NumerPDF 30.02 30.02/18 UKS Liceum sportowe Łomża 2018

2
ŁAGODA Paulina 2003-05-25 Z/1040/17

TAK

889 NumerPDF 33.73 33.73/18 UKS Liceum sportowe Łomża 2018

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUKŚCIŃSKA Julia 2004-01-20 Z/1326/18

TAK

1 NumerPDF UKS Technik Augustów 2018

2
WIEPRZOWSKA Paulina 2004-02-27 Z/2731/18

TAK

69 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2018

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUKŚCIŃSKA Julia 2004-01-20 Z/1326/18

TAK

1 NumerPDF UKS Technik Augustów 2018

 
4x100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. SADOWSKA Katarzyna
2. PIEKARSKA Julita
3. WOJEWNIK Izabela
4. MIKOŁANIS Karolina
2004
2004
2003
2003
NumerPDF UKS Technik Augustów

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

997 NumerPDF 11.95 11.95/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

2
DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

995 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

995 NumerPDF 37.62 37.62/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARŻYKOWSKI Patyk 2003-01-01 Z/1957/18

TAK

994 NumerPDF 1:29.26 1:29.26/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

2
BORAWSKI Szymon 2003-03-28 Z/4032/18

TAK

991 NumerPDF 1:30.08 1:30.08/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

3
ZYSKOWSKI Oliwier 2004-04-04 Z/1330/18

TAK

191 NumerPDF 1:39.24 1:39.24/18 UKS Technik Augustów 2018

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FOLGA Bartosz 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

998 NumerPDF 2:42.92 2:42.92/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

2
JURAK Bartosz 2003-03-11 Z/4754/18

TAK

990 NumerPDF 2:55.80 2:55.80/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

3
KŁOSKOWSKI Ignacy 2003-03-03 Z/3832/17

TAK

997 NumerPDF 3:20.50/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

4
KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 Z/1098/18

TAK

66 NumerPDF 2:58.90 OKLA Ostrołęka 2018

5
MARTYSIUK Kacper 2003-01-16 Z/1959/18

TAK

994 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

6
NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 Z/1960/18

TAK

992 NumerPDF 3:00.05 3:00.05/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

7
POMICHTER Jakub 2003-01-15 Z/0655/17

TAK

200 NumerPDF 3:12.86/17 UKS Technik Augustów 2018

8
POPŁAWSKI Jakub 2003-04-17 Z/3992/17

TAK

987 NumerPDF 3:16.61/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

9
TWARDY Kacper 2004-05-03 Z/1786/18

TAK

64 NumerPDF 3:09.76 3:09.76/18 OKLA Ostrołęka 2018

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 Z/3064/16

TAK

67 NumerPDF 2.03 2.03/18 OKLA Ostrołęka 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 Z/1097/18

TAK

70 NumerPDF 1.85 1.85/18 OKLA Ostrołęka 2018

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

997 NumerPDF 5.76 5.76/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRYSZYN Paweł 2003-08-26 Z/0652/17

TAK

193 NumerPDF 12.76 12.76/18 UKS Technik Augustów 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRYSZYN Paweł 2003-08-26 Z/0652/17

TAK

193 NumerPDF 38.25/17 UKS Technik Augustów 2018

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna