Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOM. Finał U18 i U20
ZIELONA GÓRA, 29.05.2018
 
100 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 Z/3614/15

TAK

11 NumerPDF 12.75 12.53/16 MKS Piast Głogów 2018

2
RAJKO Karolina 1999-06-09 Z/0316/15

TAK

25 NumerPDF 12.87 12.35/17 MLKS Agros Żary 2018

 
100 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

41 NumerPDF 13.95/17 MLKS Agros Żary 2018

2
LILEJKO Daria 2001-03-20 Z/2620/18

TAK

509 NumerPDF 13.69 13.69/18 ZLKL Zielona Góra 2018

3
MARCZUK Roksana 2002-04-24 Z/0497/16

TAK

56 NumerPDF 14.43 14.26/16 MLKS Agros Żary 2018

4
SAWICKA Gabriela 2002-06-16 Z/2616/17

TAK

976 NumerPDF 14.09/17 LKS Lubusz Słubice 2018

 
200 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 Z/3614/15

TAK

11 NumerPDF 25.37/16 MKS Piast Głogów 2018

2
PAWLUS Klaudia 2000-10-07 Z/2018/15

TAK

33 NumerPDF 28.00/17 LLKS Osowa Sień 2018

3
RAJKO Karolina 1999-06-09 Z/0316/15

TAK

25 NumerPDF 25.94 25.09/14 MLKS Agros Żary 2018

 
200 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

512 NumerPDF 28.48 28.14/17 ZLKL Zielona Góra 2018

2
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

869 NumerPDF 27.04/16 AZS-AWF Gorzów 2018

3
LILEJKO Daria 2001-03-20 Z/2620/18

TAK

509 NumerPDF 28.65/17 ZLKL Zielona Góra 2018

4
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

873 NumerPDF 27.30 27.30/18 AZS-AWF Gorzów 2018

5
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

52 NumerPDF 27.45 25.89/17 MLKS Agros Żary 2018

 
400 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

26 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2018

2
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

866 NumerPDF 56.69/17 AZS-AWF Gorzów 2018

3
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

889 NumerPDF 57.44 57.44/18 AZS-AWF Gorzów 2018

 
800 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

874 NumerPDF 1.50 1.50/18 AZS-AWF Gorzów 2018

2
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

510 NumerPDF 1.62/15 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUCZWA Wiktoria 2001-05-22 Z/2478/18

TAK

509 NumerPDF 1.40 1.40/18 ZLKL Zielona Góra 2018

2
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

46 NumerPDF 1.55 1.55/18 MLKS Agros Żary 2018

3
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

519 NumerPDF 1.50 1.51/17 ZLKL Zielona Góra 2018

4
SOBCZYK Alicja 2001-10-22 Z/2732/17

TAK

511 NumerPDF 1.55 1.55/18 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 Z/3053/16

TAK

1 NumerPDF 2.60 2.60/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

2
BRYSZEWSKA Marta 2002-04-26 Z/0377/16

TAK

514 NumerPDF 2.80 2.90/17 ZLKL Zielona Góra 2018

3
LETKIEWICZ Sara 2002-04-21 Z/3063/17

TAK

517 NumerPDF 2.20 2.20/17 ZLKL Zielona Góra 2018

4
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

519 NumerPDF 3.00 3.20/17 ZLKL Zielona Góra 2018

5
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

510 NumerPDF 2.70/16 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Skok w dal K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

510 NumerPDF 5.05/17 ZLKL Zielona Góra 2018

2
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

871 NumerPDF 5.45 5.69/17 AZS-AWF Gorzów 2018

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

41 NumerPDF 5.22 5.22/18 MLKS Agros Żary 2018

2
CZUCZWA Wiktoria 2001-05-22 Z/2478/18

TAK

509 NumerPDF 3.97 3.97/18 ZLKL Zielona Góra 2018

3
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

519 NumerPDF 4.73 4.75/16 ZLKL Zielona Góra 2018

4
PISKUNOWICZ Zuzanna 2002-12-27 Z/2615/17

TAK

976 NumerPDF 3.91 4.06/17 LKS Lubusz Słubice 2018

5
SAWICKA Gabriela 2002-06-16 Z/2616/17

TAK

976 NumerPDF 4.25/17 LKS Lubusz Słubice 2018

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

874 NumerPDF 10.88/17 AZS-AWF Gorzów 2018

 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

510 NumerPDF 9.38 9.38/18 ZLKL Zielona Góra 2018

2
SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

TAK

520 NumerPDF 9.42 9.42/18 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

88 NumerPDF 10.03 10.17/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

2
CIEŚLAR Aleksandra 2001-10-26 Z/1721/16

TAK

21 NumerPDF 9.60 9.60/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

3
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

509 NumerPDF 12.70 12.70/18 ZLKL Zielona Góra 2018

4
KOLBUSZ Natalia 2001-10-10 Z/3025/16

TAK

511 NumerPDF 9.31 9.31/18 ZLKL Zielona Góra 2018

5
PISKUNOWICZ Zuzanna 2002-12-27 Z/2615/17

TAK

976 NumerPDF 7.74 8.18/17 LKS Lubusz Słubice 2018

6
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

52 NumerPDF 10.11 10.11/18 MLKS Agros Żary 2018

 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

513 NumerPDF 26.86 26.86/18 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

510 NumerPDF 43.37 43.37/18 ZLKL Zielona Góra 2018

2
SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

TAK

520 NumerPDF 37.81 42.45/17 ZLKL Zielona Góra 2018

3
SZYMANIUK Anna 2000-12-28 Z/1750/17

TAK

515 NumerPDF 30.86 30.86/18 ZLKL Zielona Góra 2018

4
ZAŁUSKA Roksana 2000-10-26 Z/1038/15

TAK

518 NumerPDF 33.34 33.34/18 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLAR Aleksandra 2001-10-26 Z/1721/16

TAK

21 NumerPDF 36.17 36.17/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

2
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

509 NumerPDF 42.61 42.61/18 ZLKL Zielona Góra 2018

3
KOLBUSZ Natalia 2001-10-10 Z/3025/16

TAK

511 NumerPDF 36.49 36.49/18 ZLKL Zielona Góra 2018

4
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

513 NumerPDF 38.23 39.74/17 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMANIUK Anna 2000-12-28 Z/1750/17

TAK

515 NumerPDF 30.48 30.48/18 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

88 NumerPDF 39.88 39.88/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

2
PISKUNOWICZ Zuzanna 2002-12-27 Z/2615/17

TAK

976 NumerPDF 31.40 31.40/18 LKS Lubusz Słubice 2018

3
SMOLIŃSKA Katarzyna 2001-02-01 Z/5255/15

TAK

867 NumerPDF 39.59 43.14/16 AZS-AWF Gorzów 2018

 
100 m ppł K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PACHOLAK Karolina 2000-12-29 Z/0505/17

TAK

362 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

2
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

871 NumerPDF 15.10 15.10/18 AZS-AWF Gorzów 2018

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

511 NumerPDF 16.06 15.56/17 ZLKL Zielona Góra 2018

2
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

512 NumerPDF 15.96/17 ZLKL Zielona Góra 2018

3
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

869 NumerPDF 15.10 14.18/17 AZS-AWF Gorzów 2018

 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARDEL Martyna 2001-01-22 Z/1910/15

TAK

45 NumerPDF 70.56 70.56/18 MLKS Agros Żary 2018

2
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

511 NumerPDF 73.82 73.73/17 ZLKL Zielona Góra 2018

3
MARCINIAK Kamila 2002-11-12 Z/2371/16

TAK

3 NumerPDF 71.44 71.44/18 MKS Piast Głogów 2018

4
PAWLUS Klaudia 2000-10-07 Z/2018/15

TAK

33 NumerPDF 65.10/17 LLKS Osowa Sień 2018

 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

36 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

2
KUCAL Kamila 2001-04-01 Z/5770/15

TAK

351 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

3
WUSIEWICZ Patrycja 2001-04-13 Z/0493/15

TAK

510 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

 
2000 m przeszkody K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

TAK

976 NumerPDF 10.87 10.87/18 LKS Lubusz Słubice 2018

2
WIELICZKO Sebastian 2000-04-14 Z/1506/16

TAK

976 NumerPDF 11.77/16 LKS Lubusz Słubice 2018

 
100 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Dawid 2002-02-01 Z/3062/17

TAK

510 NumerPDF 12.25 12.25/18 ZLKL Zielona Góra 2018

2
KOSTRZYŃSKI Oskar 2002-04-04 Z/2868/17

TAK

518 NumerPDF 12.00 12.00/18 ZLKL Zielona Góra 2018

3
PAWŁOW Adam 2001-03-25 Z/0566/16

TAK

20 NumerPDF 12.18 12.18/18 MLKS Agros Żary 2018

4
PĘDZIŃSKI Mateusz 2001-07-26 Z/0487/15

TAK

519 NumerPDF 12.16/17 ZLKL Zielona Góra 2018

5
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

517 NumerPDF 11.30 11.30/18 ZLKL Zielona Góra 2018

 
200 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

TAK

976 NumerPDF 22.36/17 LKS Lubusz Słubice 2018

2
WIELICZKO Sebastian 2000-04-14 Z/1506/16

TAK

976 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

 
200 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Dawid 2002-02-01 Z/3062/17

TAK

510 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

2
ZABAWA Maciej 2001-04-21 Z/1923/15

TAK

65 NumerPDF 23.61 23.61/18 MLKS Agros Żary 2018

 
400 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PUCZKO Michał 1999-07-30 Z/2052/16

TAK

518 NumerPDF 56.84 52.55/17 ZLKL Zielona Góra 2018

2
WÓJCIK Maciej 1999-03-14 Z/1062/15

TAK

513 NumerPDF 50.45 48.15/17 ZLKL Zielona Góra 2018

3
WRÓBEL Sebastian 1999-01-06 Z/4518/15

TAK

509 NumerPDF 51.94 51.06/16 ZLKL Zielona Góra 2018

 
400 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

881 NumerPDF 54.97 54.97/18 AZS-AWF Gorzów 2018

2
KOZINOGA Paweł 2002-04-09 Z/0814/17

TAK

508 NumerPDF 60.06 60.06/18 ZLKL Zielona Góra 2018

3
KUBIŚ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

868 NumerPDF 51.94 51.52/17 AZS-AWF Gorzów 2018

4
PAWŁOW Adam 2001-03-25 Z/0566/16

TAK

20 NumerPDF 55.93 55.93/18 MLKS Agros Żary 2018

5
SADOWSKI Wojciech 2001-05-08 Z/2663/18

TAK

514 NumerPDF 56.69/17 ZLKL Zielona Góra 2018

6
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

517 NumerPDF 50.91 50.91/18 ZLKL Zielona Góra 2018

 
800 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMCZAK Bartłomiej 1999-04-12 Z/0952/15

TAK

26 NumerPDF 1:59.77 1:56.68/17 MKS Piast Głogów 2018

 
800 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRSKI Łukasz 2001-10-10 Z/2728/17

TAK

26 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2018

2
RATMAN Filip 2001-07-21 Z/2988/16

TAK

60 NumerPDF 2:03.94 2:03.94/18 MLKS Agros Żary 2018

 
1500 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

33 NumerPDF 9:09.79/17 MLKS Agros Żary 2018

2
KEMPA Maciej 2001-10-12 Z/0932/16

TAK

8 NumerPDF 10:21.52/17 KS Żary Runners Team 2018

3
NOWIŃSKI Rafał 2001-03-28 Z/0993/17

TAK

23 NumerPDF 10:46.99/17 LLKS Osowa Sień 2018

 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

TAK

520 NumerPDF 2.01 2.01/18 ZLKL Zielona Góra 2018

2
ZARZYCKI Maciej 1999-07-20 Z/6504/15

TAK

509 NumerPDF 1.85 1.90/17 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDZIK Norbert 2001-02-07 Z/2619/18

TAK

510 NumerPDF 1.60/17 ZLKL Zielona Góra 2018

2
KLIMIUK Jakub 2002-10-03 Z/1216/17

TAK

517 NumerPDF 1.80 1.80/18 ZLKL Zielona Góra 2018

3
LESICKI Marcel 2002-04-22 Z/0909/16

TAK

516 NumerPDF 1.70 1.70/18 ZLKL Zielona Góra 2018

4
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

TAK

56 NumerPDF 1.83 1.85/17 MLKS Agros Żary 2018

5
NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 Z/4620/15

TAK

511 NumerPDF 1.60 1.60/18 ZLKL Zielona Góra 2018

6
OSTROWSKI Norbert 2001-02-03 Z/5776/15

TAK

872 NumerPDF 1.82 1.82/18 AZS-AWF Gorzów 2018

7
PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 Z/5580/15

TAK

512 NumerPDF 1.55 1.60/17 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 Z/4620/15

TAK

511 NumerPDF 3.40/17 ZLKL Zielona Góra 2018

2
PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 Z/5580/15

TAK

512 NumerPDF 3.80 3.90/17 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Skok w dal M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

TAK

520 NumerPDF 5.85/17 ZLKL Zielona Góra 2018

2
NISIEWICZ Filip 1999-10-11 Z/1239/18

TAK

517 NumerPDF 6.53 6.56/17 ZLKL Zielona Góra 2018

3
ZARZYCKI Maciej 1999-07-20 Z/6504/15

TAK

509 NumerPDF 5.74/16 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Skok w dal M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSTRZYŃSKI Oskar 2002-04-04 Z/2868/17

TAK

518 NumerPDF 5.89 5.89/18 ZLKL Zielona Góra 2018

2
LESICKI Marcel 2002-04-22 Z/0909/16

TAK

516 NumerPDF 5.29/17 ZLKL Zielona Góra 2018

3
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

TAK

56 NumerPDF 6.11 6.11/18 MLKS Agros Żary 2018

4
NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 Z/4620/15

TAK

511 NumerPDF 5.20/17 ZLKL Zielona Góra 2018

5
PĘDZIŃSKI Mateusz 2001-07-26 Z/0487/15

TAK

519 NumerPDF 5.96/17 ZLKL Zielona Góra 2018

6
PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 Z/5580/15

TAK

512 NumerPDF 4.61/16 ZLKL Zielona Góra 2018

7
WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 Z/2872/16

TAK

508 NumerPDF 6.03 6.03/18 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NISIEWICZ Filip 1999-10-11 Z/1239/18

TAK

517 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

2
WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 Z/2872/16

TAK

508 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28 Z/0987/15

TAK

31 NumerPDF 13.82 13.82/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

2
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

513 NumerPDF 16.65 16.65/18 ZLKL Zielona Góra 2018

3
ZAGÓRSKI Bartosz 1999-01-22 Z/0988/15

TAK

36 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2018

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLEINERT Jakub 2002-08-13 Z/4001/17

TAK

517 NumerPDF 13.94 13.94/18 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIK Sebastian 2000-04-24 Z/5474/15

TAK

33 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2018

2
JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28 Z/0987/15

TAK

31 NumerPDF 48.29 48.55/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

3
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

TAK

870 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2018

4
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

513 NumerPDF 42.92 42.92/18 ZLKL Zielona Góra 2018

5
ZAGÓRSKI Bartosz 1999-01-22 Z/0988/15

TAK

36 NumerPDF 35.70 38.80/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDZIK Norbert 2001-02-07 Z/2619/18

TAK

510 NumerPDF 35.44 35.44/18 ZLKL Zielona Góra 2018

2
KLEINERT Jakub 2002-08-13 Z/4001/17

TAK

517 NumerPDF 45.74 45.74/18 ZLKL Zielona Góra 2018

3
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

24 NumerPDF 37.45 38.64/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

TAK

870 NumerPDF 64.94 64.94/18 AZS-AWF Gorzów 2018

2
ZAGÓRSKI Bartosz 1999-01-22 Z/0988/15

TAK

36 NumerPDF 53.63/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

TAK

866 NumerPDF 66.50 66.50/18 AZS-AWF Gorzów 2018

2
CIUCHTA Szymon 2001-08-21 Z/3492/15

TAK

867 NumerPDF 53.67 53.67/18 AZS-AWF Gorzów 2018

 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIK Sebastian 2000-04-24 Z/5474/15

TAK

33 NumerPDF 57.33 57.33/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

24 NumerPDF 58.29 58.29/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

874 NumerPDF 14.81 14.81/18 AZS-AWF Gorzów 2018

2
MOTT Jakub 2002-01-27 Z/2787/16

TAK

515 NumerPDF 14.92 14.92/18 ZLKL Zielona Góra 2018

3
ZABAWA Maciej 2001-04-21 Z/1923/15

TAK

65 NumerPDF 16.35 16.35/18 MLKS Agros Żary 2018

 
400 m ppł M U20 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 Z/5084/15

TAK

366 NumerPDF 56.40 56.40/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

2
WOJNOWSKI Grzegorz 1999-09-28 Z/1008/15

TAK

25 NumerPDF 60.42 60.42/18 MKS Piast Głogów 2018

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MOTT Jakub 2002-01-27 Z/2787/16

TAK

515 NumerPDF 59.87 59.87/18 ZLKL Zielona Góra 2018

2
PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 Z/5591/15

TAK

880 NumerPDF 57.10 57.10/18 AZS-AWF Gorzów 2018

 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUCKI Norbert 1999-10-30 Z/1058/15

TAK

510 NumerPDF 6:16.37 5:56.27/16 ZLKL Zielona Góra 2018