Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Okręgu U16
SOPOT, 29.08.2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 15.20/16 PK AML Słupsk 2018

2
KWIATKOWSKA Karolina 2005-06-28 Z/2616/18

TAK

839 NumerPDF 14.32/17 KL Lechia Gdańsk 2018

3
MACIEJEWSKA Amelia 2006-01-18 Z/2547/18

TAK

848 NumerPDF 14.33 14.33/18 KL Lechia Gdańsk 2018

4
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 14.45/17 PK AML Słupsk 2018

 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

202 NumerPDF 13.22 13.22/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

2
MACIEJEWSKA Zuzanna 2004-06-18 Z/2548/18

TAK

843 NumerPDF 14.45 14.45/18 KL Lechia Gdańsk 2018

3
PIEC Kinga 2004-01-01 Z/0376/18

TAK

451 NumerPDF 13.52 13.48/17 WKS Flota Gdynia 2018

4
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

704 NumerPDF 13.10 13.10/18 AML Słupsk 2018

5
TWARDOWSKA Julia 2003-12-08 Z/3120/17

TAK

838 NumerPDF 13.71 13.71/18 KL Lechia Gdańsk 2018

6
WÓJCIK Dominika 2004-11-22 Z/4737/17

TAK

734 NumerPDF 14.41 14.41/18 AML Słupsk 2018

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

710 NumerPDF PK AML Słupsk 2018

2
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

717 NumerPDF PK AML Słupsk 2018

3
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 47.97/17 PK AML Słupsk 2018

4
KWIATKOWSKA Karolina 2005-06-28 Z/2616/18

TAK

839 NumerPDF 47.19 47.19/18 KL Lechia Gdańsk 2018

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 43.77 43.58/17 AML Słupsk 2018

2
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

722 NumerPDF 45.19 45.19/18 AML Słupsk 2018

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

730 NumerPDF 1:46.24 1:46.24/18 PK AML Słupsk 2018

2
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

202 NumerPDF 1:43.60 1:43.60/18 PK ULKS Talex Borzytuchom 2018

3
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 Z/1814/18

TAK

27 NumerPDF 1:43.70 1:43.70/18 PK UKS Olimpijczyk Skorzewo 2018

4
RYK Aleksandra 2006-03-02 Z/4768/18

TAK

42 NumerPDF 2:04.03/17 KKB Starogard Gdański 2018

5
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

210 NumerPDF 1:47.02 1:47.02/18 PK ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Z/2028/18

TAK

10 NumerPDF 1:43.83 1:43.83/18 Akademia Biegowa Kartuzy 2018

2
KŁOS Sara 2004-10-08 Z/2615/18

TAK

845 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2018

3
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

713 NumerPDF 1:41.79 1:41.79/18 AML Słupsk 2018

4
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

726 NumerPDF 1:48.72 1:48.72/18 AML Słupsk 2018

5
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

201 NumerPDF 1:41.18 1:41.18/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

210 NumerPDF 3:28.78 3:28.78/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

2
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

701 NumerPDF AML Słupsk 2018

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 1.58 1.58/18 PK AML Słupsk 2018

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

24 NumerPDF 1.64 1.64/18 MKS Sambor Tczew 2018

2
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.59 1.59/18 AML Słupsk 2018

3
MIKOŁAJEK Roksana 2003-03-15 Z/0095/17

TAK

23 NumerPDF 1.50 1.62/17 MKS Sambor Tczew 2018

4
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

701 NumerPDF 1.45 1.45/18 AML Słupsk 2018

5
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

20 NumerPDF 1.58 1.61/17 MKS Sambor Tczew 2018

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKUBISZ Julia 2003-05-27 Z/3691/15

TAK

453 NumerPDF 3.20 3.20/18 WKS Flota Gdynia 2018

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

202 NumerPDF 4.71 4.71/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

2
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

703 NumerPDF 4.65 4.65/18 AML Słupsk 2018

3
KAUFMAN Martyna 2003-08-05 Z/0676/17

TAK

708 NumerPDF 4.88/17 AML Słupsk 2018

4
STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 Z/4735/17

TAK

735 NumerPDF 4.10 4.10/18 AML Słupsk 2018

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GEHRMANN Julia 2003-02-14 Z/3827/17

TAK

22 NumerPDF 10.20 10.20/18 KS Wejher Wejherowo 2018

2
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 10.34 10.34/18 AML Słupsk 2018

3
MALISZEWSKA Marika 2004-08-09 Z/0504/18

TAK

66 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2018

4
MIKOŁAJEK Roksana 2003-03-15 Z/0095/17

TAK

23 NumerPDF 10.15 10.15/18 MKS Sambor Tczew 2018

5
PATEJUK Natalia 2004-10-18 Z/4652/17

TAK

732 NumerPDF 8.68 8.68/18 AML Słupsk 2018

6
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 10.36 10.52/17 AML Słupsk 2018

7
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 Z/3570/17

TAK

13 NumerPDF 8.82 8.82/18 MKS Sambor Tczew 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GEHRMANN Julia 2003-02-14 Z/3827/17

TAK

22 NumerPDF 27.70 27.70/18 KS Wejher Wejherowo 2018

2
IGLEWSKA Karolina 2003-05-21 Z/4102/18

TAK

12 NumerPDF 18.73 18.73/18 MKS Sambor Tczew 2018

3
KLEIN Natalia 2003-01-21 Z/4100/18

TAK

66 NumerPDF 20.41 20.41/18 MKS Sambor Tczew 2018

4
MALISZEWSKA Marika 2004-08-09 Z/0504/18

TAK

66 NumerPDF 28.03 28.03/18 MKS Sambor Tczew 2018

5
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 Z/3570/17

TAK

13 NumerPDF 29.13 29.13/18 MKS Sambor Tczew 2018

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUŹNICZAK Zuzanna 2004-01-25 Z/4651/17

TAK

725 NumerPDF 27.44 27.44/18 AML Słupsk 2018

2
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 34.37 34.37/18 AML Słupsk 2018

3
PATEJUK Natalia 2004-10-18 Z/4652/17

TAK

732 NumerPDF 21.86 21.86/18 AML Słupsk 2018

4
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 38.28 38.28/18 AML Słupsk 2018

 
3000 m chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

217 NumerPDF 14.29/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

2
KLEIN Natalia 2003-01-21 Z/4100/18

TAK

66 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2018

3
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

24 NumerPDF 14.41/17 MKS Sambor Tczew 2018

4
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

20 NumerPDF 13.25 13.25/18 MKS Sambor Tczew 2018

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

217 NumerPDF 34.25/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. SKAPOWICZ Hanna
2. HUK Oliwia
3. LITWIN Adrianna
4. RUMINKIEWICZ Zofia
2004
2004
2003
2004
NumerPDF 50.83 AML Słupsk

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF 11.86 11.86/18 PK AML Słupsk 2018

2
GIL Arkadiusz 2002-08-11 Z/0564/17

TAK

713 NumerPDF 11.96/17 PK AML Słupsk 2018

3
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-04-19 Z/4002/18

TAK

725 NumerPDF 13.00 13.00/18 PK AML Słupsk 2018

4
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

714 NumerPDF 11.22 11.22/18 AML Słupsk 2018

5
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

722 NumerPDF 11.99 11.99/18 PK AML Słupsk 2018

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

719 NumerPDF 12.57 12.57/18 AML Słupsk 2018

2
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

718 NumerPDF 12.06 12.06/18 AML Słupsk 2018

3
MICHALEWSKI Antoni 2004-07-07 Z/1395/17

TAK

460 NumerPDF 12.29 12.29/18 WKS Flota Gdynia 2018

4
MIKLEWICZ Błażej 2003-04-01 Z/2068/17

TAK

29 NumerPDF 12.02 11.95/17 KS Wejher Wejherowo 2018

5
PYSZKA Patryk 2003-01-03 Z/1540/16

TAK

27 NumerPDF 12.45 12.45/18 KS Wejher Wejherowo 2018

WARUNKOWO - BADANIA
6
WOŹNIAK Oliwier 2003-04-05 Z/3320/17

TAK

841 NumerPDF 12.38 12.34/17 KL Lechia Gdańsk 2018

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 Z/3794/18

TAK

724 NumerPDF 43.21 43.21/18 PK AML Słupsk 2018

2
WOJTKOWIAK Michał 2005-02-08 Z/3796/18

TAK

723 NumerPDF 41.81 41.81/18 PK AML Słupsk 2018

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKLEWICZ Błażej 2003-04-01 Z/2068/17

TAK

29 NumerPDF 44.51/16 KS Wejher Wejherowo 2018

2
PYSZKA Patryk 2003-01-03 Z/1540/16

TAK

27 NumerPDF 40.92 40.92/18 KS Wejher Wejherowo 2018

WARUNKOWO - BADANIA
3
WOŹNIAK Oliwier 2003-04-05 Z/3320/17

TAK

841 NumerPDF 41.10 39.37/17 KL Lechia Gdańsk 2018

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 Z/0778/16

TAK

730 NumerPDF 1:26.60/17 PK AML Słupsk 2018

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIDZIŃSKI Damian 2004-12-29 Z/0012/18

TAK

716 NumerPDF AML Słupsk 2018

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORECKI Antoni 2005-10-11 Z/0014/18

TAK

712 NumerPDF 3:15.12 3:15.12/18 PK AML Słupsk 2018

2
KOWIEL Patryk 2005-02-14 Z/2546/18

TAK

838 NumerPDF 3:14.67/17 KL Lechia Gdańsk 2018

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

727 NumerPDF 2:54.9 2:54.9/18 AML Słupsk 2018

2
ŁAKOMIEC Kamil 2003-03-29 Z/3119/17

TAK

837 NumerPDF 3:24.88 3:24.88/18 KL Lechia Gdańsk 2018

3
PODZWARDOWSKI Igor 2003-09-21 Z/3174/17

TAK

841 NumerPDF 3:11.50 3:11.50/18 KL Lechia Gdańsk 2018

 
2000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

725 NumerPDF PK AML Słupsk 2018

2
MARSZALEC Mateusz 2004-01-29 Z/4826/18

TAK

45 NumerPDF KKB Starogard Gdański 2018

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

702 NumerPDF 1.61 1.61/18 PK AML Słupsk 2018

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MALICH Hubert 2003-07-26 Z/0875/17

TAK

213 NumerPDF 1.40/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

2
MAŚLORZ Mikołaj 2003-08-23 Z/0011/18

TAK

711 NumerPDF 1.75 1.75/18 AML Słupsk 2018

3
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

221 NumerPDF 1.75 1.75/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MACIEJEWSKI Kacper 2003-04-29 Z/3424/17

TAK

451 NumerPDF 3.80 3.80/18 WKS Flota Gdynia 2018

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

31 NumerPDF 5.95 5.95/18 PK KS Wejher Wejherowo 2018

2
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

719 NumerPDF 4.32 4.32/18 AML Słupsk 2018

3
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

718 NumerPDF 4.63 4.63/18 AML Słupsk 2018

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁK Karol 2003-07-21 Z/2051/17

TAK

26 NumerPDF 9.48 9.48/18 KS Wejher Wejherowo 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

33 NumerPDF 9.44 9.44/18 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁK Karol 2003-07-21 Z/2051/17

TAK

26 NumerPDF 31.02 31.02/18 KS Wejher Wejherowo 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
KWIDZIŃSKI Karol 2003-01-06 Z/2064/17

TAK

30 NumerPDF 30.97 30.97/18 KS Wejher Wejherowo 2018

3
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

33 NumerPDF 30.94 30.94/18 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2018

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANK Damian 2003-03-29 Z/1141/17

TAK

200 NumerPDF 21.23/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

2
KURAŚKIEWICZ Domnik 2004-07-22 Z/4842/18

TAK

225 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIDZIŃSKI Karol 2003-01-06 Z/2064/17

TAK

30 NumerPDF 34.16 34.16/18 KS Wejher Wejherowo 2018

 
5000 m chód mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

31 NumerPDF 16.15 16.15/18 KS Wejher Wejherowo 2018

2
KOWALEWSKI Rafał 2003-05-09 Z/2063/17

TAK

36 NumerPDF 19.92/17 KS Wejher Wejherowo 2018

WARUNKOWO - BADANIA
3
PISZCZATYN Aleksander 2003-09-10 Z/1455/17

TAK

223 NumerPDF 21.06/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

31 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2018

2
PISZCZATYN Aleksander 2003-09-10 Z/1455/17

TAK

223 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KUCZEROWSKI Kamil
2. KOŁODZIEJSKI Oliwier
3. WOJTKOWIAK Michał
4. ZAKRZEWSKI Marek
2005
2005
2005
2005
NumerPDF PK AML Słupsk