Internetowe zgłoszenia do imprezy: 72. PZLA Mistrzostwa Polski U20
WŁOCŁAWEK, 23-25 czerwca 2018
 
100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ADAMEK Klaudia 1999-03-22 Z/0191/15

TAK

537 NumerPDF 11.69 11.67/17 KS Gwardia Piła 2018

OK

MIN. A
2
BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 Z/3614/15

TAK

23 NumerPDF 12.59 12.53/16 MKS Piast Głogów 2018

MIN. B, WAR-BADANIA
3
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

115 NumerPDF 12.37 12.37/18 KS Agros Zamość 2018

OK

MIN. A
4
BRENDEL Magdalena 2000-09-17 Z/3835/15

TAK

473 NumerPDF 12.08 12.08/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

OK

MIN. A
5
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

TAK

563 NumerPDF 11.99 11.99/18 LUKS Orkan Września 2018

OK

MIN. A
6
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

TAK

621 NumerPDF 12.84 12.84/18 GUKS Asy Dywity 2018

BRAK ZGODY NA START
7
KANTOR Weronika 1999-06-14 Z/4171/15

TAK

361 NumerPDF 12.19 12.17/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

OK

MIN. A
8
KOŃCZAL Wiktoria 2000-04-30 Z/5817/15

TAK

58 NumerPDF 12.74 12.40/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

MIN. A
9
KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 Z/4389/15

TAK

129 NumerPDF 12.35 12.35/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

OK

MIN. A
10
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

263 NumerPDF 11.52 11.52/18 RLTL ZTE Radom 2018

OK

MIN. A
11
KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 Z/0362/15

TAK

484 NumerPDF 12.64 12.49/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

12
MARKS Matylda 2000-11-20 Z/6420/15

TAK

166 NumerPDF 12.67 12.67/18 AZS Łódź 2018

WAR-BADANIA
13
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

TAK

490 NumerPDF 12.17 12.17/18 MKS Żywiec 2018

OK

MIN. A
14
PALUSZEK Anna 2000-08-22 Z/2802/15

TAK

15 NumerPDF 12.79 12.53/17 MKS MOS Wrocław 2018

OK

MIN. B
15
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

107 NumerPDF 12.53 12.53/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

MIN. B
16
PLUSCHKE Anna 1999-05-09 Z/0109/16

TAK

61 NumerPDF 12.13 12.13/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

MIN. A
17
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

625 NumerPDF 12.31 12.08/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

MIN. A
18
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

46 NumerPDF 12.02 12.02/18 WLKS Wrocław 2018

OK

MIN. A
19
SITEK Justyna 2000-07-12 Z/0883/15

TAK

513 NumerPDF 12.16 12.15/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

OK

MIN. A
20
STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 Z/4569/15

TAK

504 NumerPDF 11.62 11.62/17 MKS-MOSM Bytom 2018

OK

MIN. A
21
ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

73 NumerPDF 12.50 12.49/17 LUKS Start Nakło 2018

MIN. B, WAR-BADANIA
 
200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ADAMEK Klaudia 1999-03-22 Z/0191/15

TAK

537 NumerPDF 24.04/16 KS Gwardia Piła 2018

OK

MIN. A
2
BARANEK Weronika 1999-07-10 Z/0650/15

TAK

507 NumerPDF 25.57 25.55/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

OK

MIN. B
3
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

372 NumerPDF 24.68 24.60/17 KS Podlasie Białystok 2018

OK

MIN. A
4
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

115 NumerPDF 25.50 25.50/18 KS Agros Zamość 2018

OK

MIN. A
5
BIELECKA Emilia 1999-09-04 Z/2191/15

TAK

622 NumerPDF 26.02 25.65/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

MIN. B
6
BRENDEL Magdalena 2000-09-17 Z/3835/15

TAK

473 NumerPDF 24.96 24.96/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

OK

MIN. A
7
BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 Z/1839/16

TAK

459 NumerPDF 25.36 25.30/17 MTS Junior Sopot 2018

OK

MIN. A
8
GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 Z/2285/16

TAK

76 NumerPDF 25.64 25.64/18 MKL Toruń 2018

OK

MIN. B
9
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

TAK

563 NumerPDF 25.32 24.70/17 LUKS Orkan Września 2018

OK

MIN. A
10
JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

124 NumerPDF 25.44 25.44/18 MKS Agros Chełm 2018

OK

MIN. A
11
KANTOR Weronika 1999-06-14 Z/4171/15

TAK

361 NumerPDF 25.41 25.13/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

OK

MIN. A
12
KOŃCZAL Wiktoria 2000-04-30 Z/5817/15

TAK

58 NumerPDF 25.93 25.28/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

MIN. B
13
KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 Z/4389/15

TAK

129 NumerPDF 25.74 25.74/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

OK

MIN. B
14
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

263 NumerPDF 23.27 23.27/18 RLTL ZTE Radom 2018

OK

MIN. A
15
KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 Z/0331/15

TAK

395 NumerPDF 25.98/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

MIN. B, WAR-BADANIA
16
KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 Z/0362/15

TAK

484 NumerPDF 25.68 25.68/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

OK

MIN. B
17
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

TAK

490 NumerPDF 25.34 25.34/18 MKS Żywiec 2018

OK

MIN. A
18
OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 Z/4470/15

TAK

347 NumerPDF 25.86 25.86/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

OK

MIN. B
19
PLUSCHKE Anna 1999-05-09 Z/0109/16

TAK

61 NumerPDF 25.00 25.00/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

MIN. A
20
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

625 NumerPDF 24.52 24.48/16 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

MIN. A
21
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

626 NumerPDF 26.13 25.82/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

MIN. B
22
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

46 NumerPDF 24.60 24.60/18 WLKS Wrocław 2018

OK

MIN. A
23
STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 Z/4569/15

TAK

504 NumerPDF 24.11 24.11/18 MKS-MOSM Bytom 2018

OK

MIN. A
24
SZADE Małgorzata 2000-07-18 Z/0560/17

TAK

496 NumerPDF 25.84 25.59/17 MKS-MOS Katowice 2018

OK

MIN. B
25
THOMAIDOU Katerina 2000-03-30 Z/2234/15

TAK

431 NumerPDF 25.65 25.49/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

MIN. B
26
TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 Z/2854/17

TAK

401 NumerPDF 27.83 27.83/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

BRAK ZGODY NA START
27
WASILUK Agata 2000-12-27 Z/0973/15

TAK

127 NumerPDF 26.56 26.33/16 MKS Agros Chełm 2018

BRAK ZGODY NA START
28
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

47 NumerPDF 24.94 24.93/17 WLKS Wrocław 2018

OK

MIN. A
29
WIERZBICKA Dominika 2000-06-06 Z/2538/16

TAK

113 NumerPDF 25.67 25.67/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

MIN. B
30
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

369 NumerPDF 24.96 24.84/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

OK

MIN. A
31
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

TAK

402 NumerPDF 26.86 26.31/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

BRAK ZGODY NA START
32
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

128 NumerPDF 24.61 24.61/18 MKS Agros Chełm 2018

OK

MIN. A
33
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

629 NumerPDF 26.02 26.02/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

BRAK ZGODY NA START
 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ADAMEK Patrycja 1999-03-22 Z/0193/15

TAK

538 NumerPDF 59.91 58.77/15 KS Gwardia Piła 2018

BRAK ZGODY NA START
2
BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

534 NumerPDF 60.27 56.95/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

OK

MIN. A
3
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

372 NumerPDF 58.62 56.12/17 KS Podlasie Białystok 2018

OK

MIN. A
4
BIELECKA Emilia 1999-09-04 Z/2191/15

TAK

622 NumerPDF 58.24 56.76/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

MIN. A
5
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

492 NumerPDF 58.74 58.74/18 MKS-MOS Katowice 2018

MIN. B, WAR-BADANIA
6
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

344 NumerPDF 57.88 57.88/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

OK

MIN. B
7
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

96 NumerPDF 58.06 58.06/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

MIN. B
8
JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

124 NumerPDF 58.18 58.18/18 MKS Agros Chełm 2018

OK

MIN. B
9
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

200 NumerPDF 58.44 58.44/18 MULKS MOS Sieradz 2018

OK

MIN. B
10
KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 Z/0134/15

TAK

562 NumerPDF 59.58 59.16/17 LKS OSiR Pleszew 2018

OK

MIN. B
11
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

TAK

542 NumerPDF 55.44/17 KS Gwardia Piła 2018

OK

MIN. A
12
ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 Z/0304/15

TAK

378 NumerPDF 54.20 53.63/17 KS Podlasie Białystok 2018

OK

MIN. A
13
MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 Z/4521/15

TAK

380 NumerPDF 58.32 57.77/17 KS Podlasie Białystok 2018

OK

MIN. A
14
NEUMANN Sara 2000-09-30 Z/1648/15

TAK

612 NumerPDF 55.60 55.60/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

OK

MIN. A
15
OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 Z/4470/15

TAK

347 NumerPDF 56.70 55.82/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

OK

MIN. A
16
POHL Sabina 1999-07-13 Z/0364/18

TAK

518 NumerPDF 58.90 58.90/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

OK

MIN. B
17
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

626 NumerPDF 58.22/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

MIN. B
18
THOMAIDOU Katerina 2000-03-30 Z/2234/15

TAK

431 NumerPDF 57.88 57.88/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

MIN. B
19
TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 Z/2854/17

TAK

401 NumerPDF 60.36 60.36/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

BRAK ZGODY NA START
20
WASILUK Agata 2000-12-27 Z/0973/15

TAK

127 NumerPDF 57.75 57.75/18 MKS Agros Chełm 2018

OK

MIN. A
21
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

47 NumerPDF 54.36 54.36/18 WLKS Wrocław 2018

OK

MIN. A
22
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

369 NumerPDF 56.49 56.49/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

OK

MIN. A
23
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

TAK

402 NumerPDF 59.44 59.44/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

MIN. B, WAR-BADANIA
24
ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 Z/0656/15

TAK

521 NumerPDF 56.25 56.07/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

OK

MIN. A
25
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

128 NumerPDF 55.32 55.32/18 MKS Agros Chełm 2018

OK

MIN. A
26
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

629 NumerPDF 58.25 57.47/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

MIN. A
 
800 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

53 NumerPDF 2:14.99 2:14.13/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

MIN. A
2
BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 Z/0280/15

TAK

362 NumerPDF 2:17.20 2:17.20/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

OK

MIN. A
3
BRELA Zuzanna 2000-12-01 Z/2319/15

TAK

217 NumerPDF 2:17.07 2:17.07/18 AKL Ursynów Warszawa 2018

OK

MIN. A
4
BULCZAK Sylwia 1999-12-12 Z/1190/15

TAK

419 NumerPDF 2:22.73 2:18.50/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

MIN. B
5
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

228 NumerPDF 2:15.35 2:15.35/18 KS Warszawianka W-wa 2018

MIN. A, LIMIT KONKURENCJI
6
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

344 NumerPDF 2:14.21 2:14.21/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

OK

MIN. A
7
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

TAK

318 NumerPDF 2:16.86 2:16.86/18 WKS Wawel Kraków 2018

OK

MIN. A
8
GIERACH Milena 2000-04-24 Z/4398/15

TAK

174 NumerPDF 2:21.10 2:19.39/17 LKS Omega Kleszczów 2018

OK

MIN. B
9
GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 Z/0782/15

TAK

602 NumerPDF 2:15.53 2:10.69/16 UKS 9 Kalisz 2018

OK

MIN. A
10
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

375 NumerPDF 2:10.60 2:10.60/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

MIN. A
11
KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 Z/0990/18

TAK

293 NumerPDF 2:06.25 2:06.25/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

MIN. A
12
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

469 NumerPDF 2:06.18 2:06.18/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

MIN. A
13
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

437 NumerPDF 2:12.03 2:12.03/18 GKS Żukowo 2018

OK

MIN. A
14
KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 Z/2407/15

TAK

295 NumerPDF 2:11.87 2:11.87/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

MIN. A
15
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

397 NumerPDF 2:12.05 2:12.05/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

MIN. A, WAR-BADANIA
16
MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 Z/0532/15

TAK

516 NumerPDF 2:16.67 2:16.67/18 MUKS SZS Cieszyn 2018

OK

MIN. A
17
PAWLAK Marcelina 2000-09-06 Z/0226/16

TAK

34 NumerPDF 2:17.61 2:16.51/17 SSMKS Parasol Wrocław 2018

OK

MIN. B
18
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

275 NumerPDF 2:09.18 2:09.18/18 SRS Kondycja Piaseczno 2018

OK

MIN. A
19
SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 Z/0900/15

TAK

514 NumerPDF 2:11.24 2:11.24/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

OK

MIN. A
20
SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 Z/3468/15

TAK

517 NumerPDF 2:16.42 2:16.42/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

OK

MIN. A
21
STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 Z/2995/15

TAK

310 NumerPDF 2:14.33 2:14.33/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

OK

MIN. A
22
SYNOWIEC Wiktoria 2000-11-17 Z/4337/15

TAK

519 NumerPDF 2:14.59 2:14.59/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

OK

MIN. A
23
ŚWIACKA Anita 2000-05-29 Z/1545/15

TAK

411 NumerPDF 2:21.30 2:15.04/16 UKS Technik Augustów 2018

OK

MIN. B
24
TERCJAK Zofia 1999-08-17 Z/0502/15

TAK

400 NumerPDF 2:26.60 2:15.31/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

MIN. B, WAR-BADANIE
25
WENDT Joanna 2000-02-01 Z/2788/16

TAK

535 NumerPDF 2:21.22 2:21.22/18 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

BRAK ZGODY NA START
 
1500 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 Z/0280/15

TAK

362 NumerPDF 4:41.90 4:41.90/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

OK

MIN. A
2
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

451 NumerPDF 4:38.32 4:38.32/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

OK

MIN. A
3
GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 Z/0782/15

TAK

602 NumerPDF 4:51.85 4:41.44/16 UKS 9 Kalisz 2018

OK

MIN. A
4
GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 Z/2919/15

TAK

98 NumerPDF 4:53.43 4:48.83/17 AZS UMCS Lublin 2018

OK

MIN. B
5
JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 Z/1144/16

TAK

355 NumerPDF 4:51.90 4:51.90/18 LKS Stal Mielec 2018

OK

MIN. B
6
KALICKA Klaudia 1999-06-07 Z/0745/15

TAK

662 NumerPDF 4:41.43 4:39.91/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

OK

MIN. A
7
KIRSZ Ewelina 2000-02-11 Z/0452/15

TAK

66 NumerPDF 4:59.99 4:48.63/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

MIN. B., WAR - BADANIA
8
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

437 NumerPDF 4:41.23 4:41.23/18 GKS Żukowo 2018

OK

MIN. A
9
KOWALSKA Dominika 1999-06-15 Z/1741/16

TAK

324 NumerPDF 4:51.83 4:48.70/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

MIN. B
10
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

210 NumerPDF 4:25.39 4:25.39/18 UKS Azymut Pabianice 2018

OK

MIN. A
11
KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 Z/2407/15

TAK

295 NumerPDF 4:38.37 4:38.37/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

MIN. A
12
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

397 NumerPDF 4:48.83 4:47.60/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

MIN. B, WAR-BADANIE
13
MEGGER Eliza 1999-08-28 Z/0543/15

TAK

68 NumerPDF 4:23.61 4:23.61/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

OK

MIN. A
14
PAWLAK Marcelina 2000-09-06 Z/0226/16

TAK

34 NumerPDF 4:51.26 4:49.73/17 SSMKS Parasol Wrocław 2018

OK

MIN. B
15
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

275 NumerPDF 4:36.74 4:35.38/17 SRS Kondycja Piaseczno 2018

OK

MIN. A
16
PYKA Milena 2000-02-27 Z/2532/15

TAK

499 NumerPDF 4:33.99 4:33.99/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

OK

MIN. A
17
SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 Z/1196/15

TAK

330 NumerPDF 4:51.09 4:39.40/17 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

OK

MIN. A
18
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

465 NumerPDF 4:56.63 4:45.60/17 UKS Wiking Rychnowy 2018

OK

MIN. A
19
STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 Z/2995/15

TAK

310 NumerPDF 4:38.80 4:38.80/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

OK

MIN. A
20
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

338 NumerPDF 4:45.98 4:44.23/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

OK

MIN. B
21
SZELIGA Nicola 2000-05-11 Z/0223/15

TAK

520 NumerPDF 4:40.56 4:40.56/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

OK

MIN. A
22
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

456 NumerPDF 4:53.86 4:53.86/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

BRAK ZGODY NA START
23
SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 Z/1086/17

TAK

169 NumerPDF 4:58.66 4:58.66/18 AZS Łódź 2018

BRAK ZGODY NA START
24
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

468 NumerPDF 4:21.06 4:21.06/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

OK

MIN. A
25
WIEDERA Dominika 2000-07-10 Z/1467/15

TAK

545 NumerPDF 4:52.52/16 KS Gwardia Piła 2018

BRAK ZGODY NA START
 
3000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 Z/0265/16

TAK

259 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

BRAK MINIMUM
2
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

451 NumerPDF 10:14.45 10:00.62/17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

OK

MIN. A
3
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

523 NumerPDF 9:59.91 9:59.91/18 TS AKS Chorzów 2018

OK

MIN. A
4
GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 Z/2919/15

TAK

98 NumerPDF 10:28.68/17 AZS UMCS Lublin 2018

OK

MIN. A
5
JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 Z/1144/16

TAK

355 NumerPDF 10:29.64/17 LKS Stal Mielec 2018

OK

MIN. A
6
KALICKA Klaudia 1999-06-07 Z/0745/15

TAK

662 NumerPDF 10:00.94/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

OK

MIN. A
7
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

376 NumerPDF 10:12.96 10:11.96/17 KS Podlasie Białystok 2018

OK

MIN. A
8
KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 Z/2776/15

TAK

502 NumerPDF 9:53.78 9:47.52/17 MKS-MOSM Bytom 2018

OK

MIN. A
9
MAŁEK Emilia 2000-04-20 Z/2637/15

TAK

125 NumerPDF 10:47.54 10:46.36/16 MKS Agros Chełm 2018

BRAK MINIMUM
10
MEGGER Eliza 1999-08-28 Z/0543/15

TAK

68 NumerPDF 9:36.07/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

OK

MIN. A
11
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

631 NumerPDF 10:24.51/17 KS Zamek Kurzętnik 2018

OK

MIN. A
12
PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 Z/0557/15

TAK

28 NumerPDF 10:15.75/16 MKS Szerszeń Bogatynia 2018

OK

MIN. A
13
POGODA Kamila 1999-06-18 Z/1455/15

TAK

147 NumerPDF 9:40.98/17 MKST Astra Nowa Sól 2018

OK

MIN. A
14
RYBAK Aleksandra 2000-03-08 Z/3454/15

TAK

190 NumerPDF 10:49.40 10:49.40/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

BRAK MINIMUM
15
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

664 NumerPDF 9:52.20 9:52.20/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

OK

MIN. A
16
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

468 NumerPDF 9:32.29/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

OK

MIN. A
17
WENDT Joanna 2000-02-01 Z/2788/16

TAK

535 NumerPDF KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

BRAK MINIMUM
18
WIEDERA Dominika 2000-07-10 Z/1467/15

TAK

545 NumerPDF 11:35.32 11:35.32/18 KS Gwardia Piła 2018

BRAK MINIMUM
 
5000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 Z/0265/16

TAK

259 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

2
DIAS Julia 1999-08-23 Z/1305/15

TAK

436 NumerPDF 17:52.78/17 GKS Żukowo 2018

OK

MIN. A
3
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

376 NumerPDF 18:28.31 18:28.31/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

MIN. A
4
KLAG Karolina 1999-03-22 Z/4561/15

TAK

323 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

5
MAŁEK Emilia 2000-04-20 Z/2637/15

TAK

125 NumerPDF MKS Agros Chełm 2018

6
MICHALIK Patrycja 2000-07-23 Z/2769/15

TAK

503 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2018

7
MOCZYDLAK Karolina 1999-03-07 Z/2621/15

TAK

14 NumerPDF 19:00.50/17 MKS MOS Wrocław 2018

OK

MIN. A
8
PAWLUS Klaudia 2000-10-07 Z/2018/15

TAK

145 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2018

OK

MIN. A (WYNIK 3000)
9
PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 Z/0375/15

TAK

433 NumerPDF 18:43.88/17 CMKL Człuchów 2018

OK

MIN. A
10
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

631 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2018

OK

MIN. A (WYNIK 3000)
11
PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 Z/2755/15

TAK

173 NumerPDF 18:42.29/17 LKS Koluszki 2018

MIN. A, WAR-BADANIA
12
PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 Z/1795/16

TAK

633 NumerPDF 20:23.43 20:23.43/18 MLKS Czarni Olecko 2018

OK

MIN. B
13
POGODA Kamila 1999-06-18 Z/1455/15

TAK

147 NumerPDF 17:26.74/17 MKST Astra Nowa Sól 2018

OK

MIN. A
14
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

664 NumerPDF 17:56.36/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

OK

MIN. A
15
STAWARZ Karolina 1999-10-03 Z/0949/15

TAK

41 NumerPDF 19:16.91 19:16.91/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

OK

MIN. A
 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 Z/0282/15

TAK

630 NumerPDF 1.77 1.79/17 KS Polonia Pasłęk 2018

OK

MIN. A
2
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

228 NumerPDF 1.65 1.65/18 KS Warszawianka W-wa 2018

LIMIT KONKURENCJI
3
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

95 NumerPDF 1.65 1.65/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

MIN. A
4
GOS Patrycja 2000-03-20 Z/4755/18

TAK

260 NumerPDF 1.55 1.55/18 RLTL ZTE Radom 2018

BRAK MINIMUM
5
IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 Z/0402/15

TAK

176 NumerPDF 1.65 1.65/15 MKLA Łęczyca 2018

MIN. A, WAR - BADANIA
6
LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 Z/3983/15

TAK

241 NumerPDF 1.71 1.85/17 MLKL Płock 2018

OK

MIN. A
7
ŁUCZAK Zofia 1999-01-26 Z/4189/15

TAK

611 NumerPDF 1.67 1.67/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

OK

MIN. A
8
ŁUPIŃSKA Karolina 1999-05-09 Z/0676/15

TAK

379 NumerPDF 1.55 1.67/17 KS Podlasie Białystok 2018

OK

MIN. A
9
MOŻEJKO Kamila 2000-01-20 Z/6491/15

TAK

383 NumerPDF 1.55 1.55/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

MIN. B
10
PIOTROWSKA Ewa 2000-02-22 Z/6047/15

TAK

108 NumerPDF 1.50 1.62/16 AZS UMCS Lublin 2018

MIN. A, WARUNKOWO - BADANIA
11
PRZYBYŁ Monika 1999-04-20 Z/0248/15

TAK

62 NumerPDF 1.70 1.76/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

MIN. A
12
RATAJCZAK Zofia 2000-07-11 Z/5281/15

TAK

569 NumerPDF 1.50 1.55/16 MKS Baszta Szamotuły 2018

BRAK MINIMUM, BADANIA
13
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

157 NumerPDF 1.62 1.62/15 ZLKL Zielona Góra 2018

MIN. A, WAR - BADANIA
14
SKOCZYLAS Patrycja 1999-02-04 Z/0636/15

TAK

599 NumerPDF 1.76 1.84/17 UKS 12 Kalisz 2018

MIN. A, WAR - BADANIA
15
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

654 NumerPDF 1.69 1.71/17 MKS Hermes Gryfino 2018

OK

MIN. A
16
WESOŁOWSKA Zyta 1999-01-02 Z/0723/15

TAK

577 NumerPDF 1.60 1.71/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

OK

MIN. A
17
WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 Z/5149/15

TAK

353 NumerPDF 1.60 1.60/16 KS Komunalni Sanok 2018

OK

MIN. A
 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BORKIEWICZ Marika 2000-08-31 Z/4929/15

TAK

657 NumerPDF 3.00 3.40/17 OSOT Szczecin 2018

OK

MIN. A
2
JAKUBASZEK Emilia 2000-04-05 Z/2454/17

TAK

100 NumerPDF 2.60 2.60/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

MIN. A
3
KŁOSIŃSKA Lena 2000-03-08 Z/1337/15

TAK

573 NumerPDF 2.90 3.01/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

OK

MIN. A
4
KOT Anna 1999-02-08 Z/1610/16

TAK

103 NumerPDF 3.10 3.20/17 AZS UMCS Lublin 2018

OK

MIN. A
5
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

325 NumerPDF 3.00 3.00/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

MIN. A
6
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

460 NumerPDF 3.80 3.80/18 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2018

OK

MIN. A
7
MACIEJEWSKA Paulina 2000-12-27 Z/2125/15

TAK

60 NumerPDF 3.40/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

MIN. A, WAR - BADANIA
8
MARCINEK Natalia 2000-09-30 Z/2517/17

TAK

105 NumerPDF 2.80 2.80/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

MIN. A
9
MIŚKIEWICZ Aleksandra 2000-01-28 Z/2399/16

TAK

229 NumerPDF 2.80 2.80/18 KS Warszawianka W-wa 2018

MIN. A, WAR - BADANIA
10
NAUTZ Julia 1999-02-16 Z/5203/15

TAK

427 NumerPDF 3.60 3.60/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

MIN. A
11
OBERDA Julia 2000-09-25 Z/3956/15

TAK

253 NumerPDF 3.50 3.90/15 OKS Skra Warszawa 2018

MIN. A, WAR - BADANIA
12
OLCZYK Martyna 2000-01-26 Z/3826/15

TAK

179 NumerPDF 2.52 2.60/17 MKLA Łęczyca 2018

MIN. A, WAR - BADANIA
13
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

157 NumerPDF 2.70/16 ZLKL Zielona Góra 2018

MIN. A, WAR - BADANIA
14
SOBCZYK Alicja 2000-03-01 Z/3229/17

TAK

533 NumerPDF 2.80 2.80/18 KKL Kielce 2018

OK

MIN. A
15
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

224 NumerPDF 3.90 3.90/18 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

MIN. A
16
ŚWIERKOT Dominika 1999-05-16 Z/0504/15

TAK

528 NumerPDF 3.42 3.50/15 UKS Olimp Mazańcowice 2018

OK

MIN. A
 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BARANEK Weronika 1999-07-10 Z/0650/15

TAK

507 NumerPDF 5.83 5.83/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

OK

MIN. A
2
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

391 NumerPDF 5.64 5.66/17 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018

OK

MIN. A
3
BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 Z/0590/15

TAK

546 NumerPDF 5.76 5.76/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2018

OK

MIN. A
4
CHOMICZ Zuzanna 2000-07-27 Z/4589/15

TAK

642 NumerPDF 5.44 5.46/17 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

OK

MIN. B
5
FADEREWSKA Beata 2000-02-13 Z/1784/15

TAK

231 NumerPDF 5.43 5.47/17 MKS Durasan Płońsk 2018

MIN. B, LIMIT KONKURENCJI
6
GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 Z/2285/16

TAK

76 NumerPDF 5.47 5.62/17 MKL Toruń 2018

OK

MIN. A
7
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

TAK

621 NumerPDF 5.06 5.06/18 GUKS Asy Dywity 2018

BRAK ZGODY NA START
8
JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 Z/4626/15

TAK

580 NumerPDF 5.34 5.49/16 MUKS Kadet Rawicz 2018

BRAK ZGODY NA START
9
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

279 NumerPDF 5.12 5.12/18 UKS LA Basket Warszawa 2018

BRAK ZGODY NA START
10
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

TAK

71 NumerPDF 5.71 5.71/18 LIUKS Kruszwica 2018

OK

MIN. A
11
KOWALCZYK Małgorzata 2000-09-03 Z/4141/15

TAK

652 NumerPDF 5.39 5.48/16 MKS Hermes Gryfino 2018

BRAK ZGODY NA START
12
KRASKA Nicole 1999-01-07 Z/0130/15

TAK

50 NumerPDF 5.44 5.75/17 BKS Bydgoszcz 2018

OK

MIN. A
13
KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 Z/0331/15

TAK

395 NumerPDF 5.45 5.45/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

MIN. B, WAR - BADANIA
14
KUŚWIK Magdalena 2000-04-17 Z/1310/15

TAK

597 NumerPDF 5.16 5.78/17 UKS 12 Kalisz 2018

OK

MIN. A
15
KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 Z/4142/15

TAK

653 NumerPDF 5.84 5.84/18 MKS Hermes Gryfino 2018

OK

MIN. A
16
LACH Jagoda 1999-01-25 Z/0398/15

TAK

78 NumerPDF 5.45 5.50/17 MKL Toruń 2018

OK

MIN. B
17
ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 Z/5069/15

TAK

647 NumerPDF 6.27 6.27/18 MKL Szczecin 2018

MIN. A, WAR-BADANIA
18
MACH Natalia 1999-07-14 Z/0307/15

TAK

471 NumerPDF 5.71 5.71/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

MIN. A
19
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

635 NumerPDF 5.82 5.94/17 UKS Sokół Węgorzewo 2018

OK

MIN. A
20
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

142 NumerPDF 5.54 5.69/17 AZS-AWF Gorzów 2018

OK

MIN. A
21
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

297 NumerPDF 5.52 5.52/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

MIN. B
22
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

63 NumerPDF 5.84 6.15/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

MIN. A, LIMIT KONKURENCJI
23
ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 Z/4528/15

TAK

300 NumerPDF 5.47 5.47/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

MIN. B
24
WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 Z/0399/15

TAK

82 NumerPDF 5.83 5.83/18 MKL Toruń 2018

OK

MIN. A
 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

391 NumerPDF 11.89 11.89/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018

OK

MIN. A
2
BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 Z/5600/15

TAK

447 NumerPDF 11.20 11.20/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

OK

MIN. A
3
CHOMICZ Zuzanna 2000-07-27 Z/4589/15

TAK

642 NumerPDF 11.87 11.87/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

OK

MIN. A
4
JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 Z/0150/15

TAK

49 NumerPDF 11.01 11.12/17 BKS Bydgoszcz 2018

OK

MIN. B
5
JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 Z/4626/15

TAK

580 NumerPDF 11.40 11.40/18 MUKS Kadet Rawicz 2018

OK

MIN. A
6
JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 Z/3998/15

TAK

222 NumerPDF 11.27 11.27/18 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

MIN. A
7
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

TAK

71 NumerPDF 11.55 11.55/18 LIUKS Kruszwica 2018

OK

MIN. A
8
KOWALEWSKA Sylwia 1999-02-05 Z/0256/15

TAK

59 NumerPDF 11.29 11.82/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

MIN. A, WAR - BADANIA
9
KRASKA Nicole 1999-01-07 Z/0130/15

TAK

50 NumerPDF 12.44 12.76/17 BKS Bydgoszcz 2018

OK

MIN. A
10
KUSYK Aleksandra 2000-08-31 Z/6307/15

TAK

206 NumerPDF 11.03 11.03/18 RKS Łódź 2018

MIN. B, WAR - BADANIA
11
KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 Z/4142/15

TAK

653 NumerPDF 12.44 12.44/18 MKS Hermes Gryfino 2018

OK

MIN. A
12
LACH Jagoda 1999-01-25 Z/0398/15

TAK

78 NumerPDF 11.50 11.90/16 MKL Toruń 2018

OK

MIN. A
13
ŁADA Marta 2000-09-15 Z/0775/15

TAK

284 NumerPDF 11.88 11.88/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2018

OK

MIN. A
14
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

139 NumerPDF 10.47 10.88/17 AZS-AWF Gorzów 2018

MIN. B, WAR - BADANIA
15
ŁUCZAK Zofia 1999-01-26 Z/4189/15

TAK

611 NumerPDF 10.79 11.02/16 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

OK

MIN. B
16
MACH Natalia 1999-07-14 Z/0307/15

TAK

471 NumerPDF 12.64 12.64/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

MIN. A
17
PABIANEK Angelika 1999-03-12 Z/0301/16

TAK

168 NumerPDF 11.27 11.64/17 AZS Łódź 2018

OK

MIN. A
18
PIOTROWSKA Ewa 2000-02-22 Z/6047/15

TAK

108 NumerPDF 10.33 10.33/18 AZS UMCS Lublin 2018

BRAK ZGODY NA START
19
SAPIŃSKA Weronika 2000-09-04 Z/5468/15

TAK

464 NumerPDF 11.03 11.40/17 SKLA Sopot 2018

OK

MIN. A
20
SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 Z/2394/15

TAK

515 NumerPDF 12.39 12.39/18 MOSM Tychy 2018

OK

MIN. A
21
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

297 NumerPDF 11.86 11.86/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

MIN. A
22
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

36 NumerPDF 12.40 12.40/18 SSMKS Parasol Wrocław 2018

OK

MIN. A
23
TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 Z/0379/15

TAK

583 NumerPDF 11.50 11.80/17 MUKS Kadet Rawicz 2018

OK

MIN. A
24
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

TAK

87 NumerPDF 11.38 11.38/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

OK

MIN. A
25
ZASADA Klaudia 1999-06-20 Z/4707/15

TAK

122 NumerPDF 10.85 10.87/16 KS Agros Zamość 2018

OK

MIN. B
 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BUJNOWSKA Agnieszka 2000-04-25 Z/2730/15

TAK

373 NumerPDF 8.98 10.42/17 KS Podlasie Białystok 2018

OK

MIN. B
2
CUPPA Natalia 1999-02-01 Z/0339/15

TAK

445 NumerPDF 11.50 12.23/17 LKS Jantar Ustka 2018

OK

MIN. A
3
DŁUGOŁĘCKA Julia 2000-09-11 Z/2120/17

TAK

412 NumerPDF 10.71 10.71/18 AML Słupsk 2018

MIN. A, WAR - BADANIA
4
FLISEK Barbara 1999-11-17 Z/0638/15

TAK

257 NumerPDF 13.20 13.20/18 OKS Start Otwock 2018

OK

MIN. A
5
GŁOMBIOWSKA Karolina 1999-02-05 Z/6516/15

TAK

421 NumerPDF 11.95 11.95/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

MIN. A
6
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

261 NumerPDF 12.89 12.89/18 RLTL ZTE Radom 2018

OK

MIN. A
7
KOŁODZIEJ Daria 2000-05-23 Z/2816/15

TAK

331 NumerPDF 11.64 11.64/18 LUKS Podium Kup 2018

OK

MIN. A
8
MARKOWSKA Joanna 1999-11-11 Z/3030/15

TAK

472 NumerPDF 10.69 10.70/17 AZS-AWF Katowice 2018

OK

MIN. A
9
MISIURA Natalia 2000-09-15 Z/5444/15

TAK

126 NumerPDF 11.67 11.67/18 MKS Agros Chełm 2018

OK

MIN. A
10
NAWROT Weronika 1999-06-30 Z/2299/16

TAK

559 NumerPDF 10.85 10.85/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

MIN. A, WAR - BADANIA
11
NOWAK Barbara 2000-07-25 Z/2012/17

TAK

498 NumerPDF 13.51 13.51/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

OK

MIN. A
12
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

188 NumerPDF 10.75 10.75/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

OK

MIN. A
13
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

180 NumerPDF 14.13 14.13/18 MKLA Łęczyca 2018

OK

MIN. A
14
SALAMOŃCZYK Katarzyna 1999-11-29 Z/4729/15

TAK

225 NumerPDF 10.93 11.21/17 GKS Wilga Garwolin 2018

OK

MIN. A
15
SIEŃKO Magda 1999-01-27 Z/2266/16

TAK

386 NumerPDF 13.47 13.47/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

MIN. A
16
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

4 NumerPDF 11.58 11.58/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

OK

MIN. A
17
SZYPULIŃSKA Aleksandra 1999-01-14 Z/2349/17

TAK

567 NumerPDF 10.68 10.78/17 LUKS Orkan Września 2018

MIN. A, WAR - BADANIA
18
ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 Z/4638/15

TAK

317 NumerPDF 8.81 8.81/18 ULKS Bielgim Bielany 2018

BRAK ZGODY NA START
19
WOŹNIAK Angelika 2000-05-21 Z/4015/15

TAK

212 NumerPDF 12.79 12.79/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

OK

MIN. A
20
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

TAK

5 NumerPDF 11.18 11.45/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

OK

MIN. A
21
ZAKLIŃSKA Anna 2000-06-24 Z/2747/18

TAK

327 NumerPDF 11.06 11.06/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

MIN. A
 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BARDA Julia 2000-07-17 Z/1755/16

TAK

641 NumerPDF 35.68 38.37/17 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

MIN. A, WAR - BADANIA
2
BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 Z/5600/15

TAK

447 NumerPDF 36.51 40.60/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

OK

MIN. A
3
FICAK Roksana 2000-12-09 Z/0268/15

TAK

363 NumerPDF 36.88 40.10/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

OK

MIN. A
4
GAŁKA Karolina 2000-06-25 Z/6220/15

TAK

554 NumerPDF 38.38 38.38/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

MIN. A, WAR - BADANIA
5
GŁOMBIOWSKA Karolina 1999-02-05 Z/6516/15

TAK

421 NumerPDF 30.73 32.13/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

MIN. B
6
GÓRNIAK Wiktoria 1999-04-20 Z/1064/15

TAK

364 NumerPDF 32.73 36.73/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

OK

MIN. A
7
KOŁODZIEJ Daria 2000-05-23 Z/2816/15

TAK

331 NumerPDF 35.13 36.81/17 LUKS Podium Kup 2018

OK

MIN. A
8
KULAK Agnieszka 1999-07-03 Z/1187/15

TAK

446 NumerPDF 50.58 50.58/18 LKS Jantar Ustka 2018

OK

MIN. A
9
MACIEJEWSKA Patrycja 1999-06-01 Z/3149/15

TAK

607 NumerPDF 41.30 41.30/18 UKS Achilles Leszno 2018

OK

MIN. A
10
MARKOWSKA Joanna 1999-11-11 Z/3030/15

TAK

472 NumerPDF 40.75 41.34/17 AZS-AWF Katowice 2018

OK

MIN. A
11
MISIURA Natalia 2000-09-15 Z/5444/15

TAK

126 NumerPDF 33.24 33.29/17 MKS Agros Chełm 2018

OK

MIN. B
12
OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 Z/2531/15

TAK

247 NumerPDF 45.47 45.47/18 OKLA Ostrołęka 2018

OK

MIN. A
13
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

188 NumerPDF 41.56 41.56/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

OK

MIN. A
14
SALAMOŃCZYK Katarzyna 1999-11-29 Z/4729/15

TAK

225 NumerPDF 35.28 35.28/18 GKS Wilga Garwolin 2018

OK

MIN. A
15
SMALCERZ Karolina 1999-04-02 Z/4197/15

TAK

481 NumerPDF 35.51 36.33/17 MCKiS Jaworzno 2018

OK

MIN. A
16
SROKA Anna 1999-05-06 Z/0831/15

TAK

309 NumerPDF 36.36 36.36/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

OK

MIN. A
17
ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 Z/4638/15

TAK

317 NumerPDF 32.62 34.65/17 ULKS Bielgim Bielany 2018

MIN. B, WAR - BADANIA
18
TOBIASZ Natalia 2000-09-22 Z/0195/16

TAK

440 NumerPDF 35.98 35.98/18 KKL Rodło Kwidzyn 2018

OK

MIN. A
19
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

TAK

5 NumerPDF 35.61 35.76/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

OK

MIN. A
 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BIAŁA Marzena 1999-03-16 Z/2418/15

TAK

75 NumerPDF 44.44 46.30/17 MKL Toruń 2018

OK

MIN. A
2
CUPPA Natalia 1999-02-01 Z/0339/15

TAK

445 NumerPDF 53.72 53.95/17 LKS Jantar Ustka 2018

OK

MIN. A
3
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

154 NumerPDF 45.70 45.70/18 ZLKL Zielona Góra 2018

MIN. A, WA - BADANIA
4
FAULKNER Gabriela 2000-12-14 Z/3891/15

TAK

250 NumerPDF 41.54 41.54/18 OKS Skra Warszawa 2018

OK

MIN. A
5
JAMRÓZ Julia 2000-09-08 Z/5611/15

TAK

531 NumerPDF 40.68 40.68/18 KKL Kielce 2018

OK

MIN. A
6
KARKOSZKA Elżbieta 2000-03-27 Z/6230/15

TAK

557 NumerPDF 35.30 35.30/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

OK

MIN. B
7
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07 Z/3480/15

TAK

29 NumerPDF 39.64 39.64/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

OK

MIN. A
8
KUSAK Karolina 1999-10-09 Z/2625/15

TAK

357 NumerPDF 52.63 53.15/17 LKS Stal Mielec 2018

OK

MIN. A
9
MACIEJEWSKA Patrycja 1999-06-01 Z/3149/15

TAK

607 NumerPDF 60.36 60.36/18 UKS Achilles Leszno 2018

OK

MIN. A
10
OSIAK Aleksandra 1999-02-06 Z/4550/15

TAK

106 NumerPDF 55.75 55.75/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

MIN. A
11
PODYMA Daria 1999-12-31 Z/0122/16

TAK

44 NumerPDF 44.63 44.63/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

OK

MIN. A
12
PÓŁJANOWSKA Weronika 2000-03-14 Z/2443/17

TAK

643 NumerPDF 38.86 38.86/18 KS Żak Wałcz 2018

OK

MIN. A
13
PRZYBYŁA Ewa 2000-05-12 Z/5815/15

TAK

51 NumerPDF 46.91 46.91/18 BKS Bydgoszcz 2018

OK

MIN. A
14
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

180 NumerPDF 55.39 55.39/18 MKLA Łęczyca 2018

OK

MIN. A
15
SIWICKA Barbara 2000-11-16 Z/1751/16

TAK

644 NumerPDF 43.60 43.60/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

OK

MIN. A
16
SKORUPIŃSKA Marta 2000-01-21 Z/3104/15

TAK

617 NumerPDF 39.97 40.47/16 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

OK

MIN. A
17
SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

TAK

159 NumerPDF 37.81 42.45/17 ZLKL Zielona Góra 2018

OK

MIN. A
18
SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19 Z/5054/15

TAK

112 NumerPDF 45.01 45.15/17 AZS UMCS Lublin 2018

OK

MIN. A
19
SZYMANIUK Anna 2000-12-28 Z/1750/17

TAK

160 NumerPDF 33.91 33.91/18 ZLKL Zielona Góra 2018

MIN. B, WAR - BADANIA
20
WOŹNIAK Angelika 2000-05-21 Z/4015/15

TAK

212 NumerPDF 53.46 53.46/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

OK

MIN. A
21
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

TAK

22 NumerPDF 39.61 39.61/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

OK

MIN. A
22
WYBIERAŁA Beata 2000-06-04 Z/1849/16

TAK

584 NumerPDF 48.46 49.47/17 MUKS Kadet Rawicz 2018

OK

MIN. A
23
ZAŁUSKA Roksana 2000-10-26 Z/1038/15

TAK

162 NumerPDF 33.43 33.43/18 ZLKL Zielona Góra 2018

MIN. B, WAR - BADANIA
24
ZIÓŁKOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

350 NumerPDF 48.87 48.87/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

OK

MIN. A
 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

371 NumerPDF 45.08 45.08/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

MIN. A
2
BAJOR Magdalena 1999-01-13 Z/5214/15

TAK

418 NumerPDF 44.94 44.94/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

MIN. A
3
BIOŁY Anna 1999-08-12 Z/0845/15

TAK

319 NumerPDF 41.25 41.25/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

MIN. A
4
BORKOWSKA Aleksandra 1999-03-29 Z/3537/15

TAK

320 NumerPDF 31.40 31.40/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

BRAK MINIMUM
5
CZACHOWSKA Martyna 2000-02-13 Z/1472/15

TAK

539 NumerPDF 39.37 39.37/18 KS Gwardia Piła 2018

OK

MIN. A
6
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

261 NumerPDF 51.60 51.60/18 RLTL ZTE Radom 2018

OK

MIN. A
7
JAKIMOWICZ Julia 2000-06-01 Z/4294/15

TAK

441 NumerPDF 39.97 41.96/17 LKS Fenix Słupsk 2018

OK

MIN. A
8
KATA Żaneta 2000-05-07 Z/1164/15

TAK

27 NumerPDF 40.86 40.86/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

OK

MIN. A
9
KŁOSIŃSKA Lena 2000-03-08 Z/1337/15

TAK

573 NumerPDF 34.00 34.00/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

BRAK MINIMUM
10
KUD Natalia 1999-12-11 Z/4387/15

TAK

130 NumerPDF 35.39 38.22/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

OK

MIN. A
11
KULAK Agnieszka 1999-07-03 Z/1187/15

TAK

446 NumerPDF 34.28 37.46/16 LKS Jantar Ustka 2018

OK

MIN. B
12
LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 Z/3983/15

TAK

241 NumerPDF 38.17 38.17/18 MLKL Płock 2018

OK

MIN. A
13
MACIEJEWSKA Anna 2000-01-07 Z/2353/16

TAK

606 NumerPDF 43.76 43.76/18 UKS Achilles Leszno 2018

OK

MIN. A
14
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

TAK

11 NumerPDF 36.46 36.46/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

MIN. B, WAR - BADANIA
15
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

4 NumerPDF 42.83 42.83/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

OK

MIN. A
16
SZRAMIAK Maria 2000-07-05 Z/4291/15

TAK

414 NumerPDF 47.02 47.02/18 AML Słupsk 2018

OK

MIN. A
17
TADYSZAK Julia 2000-02-06 Z/0870/15

TAK

608 NumerPDF 39.03 39.03/18 UKS Olimp Duszniki 2018

OK

MIN. A
18
WOJSIAT Marta 2000-10-14 Z/5360/15

TAK

628 NumerPDF 36.65 38.72/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

MIN. A
 
10000 m chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CICH Maria 2000-11-08 Z/2114/15

TAK

360 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

OK

2
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

9 NumerPDF 58:04 58:04/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

WARUNKOWO - BADANIA
3
DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 Z/0374/15

TAK

432 NumerPDF 50:52 49:12/17 CMKL Człuchów 2018

OK

4
GORCZYŃSKA Marta 2000-12-19 Z/1785/15

TAK

232 NumerPDF 57:24 57:24/18 MKS Durasan Płońsk 2018

OK

5
JAWORSKA Karolina 1999-05-24 Z/2245/16

TAK

438 NumerPDF 55:05.41/17 KKL Rodło Kwidzyn 2018

OK

6
KAMIŃSKA Marta 2000-06-13 Z/0229/16

TAK

541 NumerPDF KS Gwardia Piła 2018

OK

7
MIESZKOWSKA Natalia 2000-08-05 Z/0791/15

TAK

588 NumerPDF 61:41.80 61:41.80/18 OŚ AZS Poznań 2018

OK

8
NOWICKA Weronika 1999-03-15 Z/0956/15

TAK

72 NumerPDF 59:16 55:47.18/17 LKS Vectra Włocławek 2018

OK

9
OLEJNIK Patrycja 1999-09-24 Z/4457/15

TAK

140 NumerPDF 55:55 55:04/17 AZS-AWF Gorzów 2018

OK

10
RAŚ Wiktoria 2000-11-14 Z/2612/15

TAK

358 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

OK

11
STRÓGAREK Katarzyna 2000-02-29 Z/5682/15

TAK

544 NumerPDF KS Gwardia Piła 2018

WAR. BADANIA
12
WOŁOSZYN Małgorzata 2000-10-20 Z/3005/15

TAK

349 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2018

OK

13
ZEMBIK Michalina 2000-01-22 Z/0852/15

TAK

656 NumerPDF 58:48 58:48/18 MKS Hermes Gryfino 2018

OK

 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

TAK

45 NumerPDF 15.93 15.93/18 WLKS Wrocław 2018

MIN. B, WAR-BADANIA
2
BORKOWSKA Aleksandra 1999-03-29 Z/3537/15

TAK

320 NumerPDF 16.27/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

MIN. B
3
DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

322 NumerPDF 14.86 14.86/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

MIN. A
4
FADEREWSKA Beata 2000-02-13 Z/1784/15

TAK

231 NumerPDF 14.70 14.70/18 MKS Durasan Płońsk 2018

MIN. A, LIMIT KONKURENCJI
5
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

77 NumerPDF 13.91 13.88/17 MKL Toruń 2018

OK

MIN. A
6
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

37 NumerPDF 15.99 15.99/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

OK

MIN. B
7
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

279 NumerPDF 15.70 15.70/18 UKS LA Basket Warszawa 2018

MIN. A, WAR-BADANIA
8
KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 Z/1264/15

TAK

308 NumerPDF 15.52 15.52/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

OK

MIN. A
9
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

509 NumerPDF 15.13 15.13/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

OK

MIN. A
10
KULESZA Kalina 1999-07-04 Z/4018/15

TAK

281 NumerPDF 16.31 16.11/17 UKS LA Basket Warszawa 2018

MIN. B, WAR-BADANIA
11
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

610 NumerPDF 14.53 14.29/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

OK

MIN. A
12
PACHOLAK Karolina 2000-12-29 Z/0505/17

TAK

135 NumerPDF 14.88 14.88/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

OK

MIN. A
13
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

107 NumerPDF 14.84 14.84/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

MIN. A
14
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

142 NumerPDF 15.05 15.05/18 AZS-AWF Gorzów 2018

OK

MIN. A
15
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

277 NumerPDF 14.91 14.91/18 UKS Gepard Warszawa 2018

OK

MIN. A
16
SMOLEŃ Kaja 2000-10-01 Z/1465/15

TAK

543 NumerPDF 15.00 15.00/18 KS Gwardia Piła 2018

OK

MIN. A
17
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

63 NumerPDF 13.87 13.87/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

MIN. A, LIMIT KONKURENCJI
18
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

255 NumerPDF 14.20 14.20/18 OKS Skra Warszawa 2018

OK

MIN. A
19
TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 Z/4793/15

TAK

301 NumerPDF 15.21 15.21/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

MIN. A
20
TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 Z/3655/15

TAK

595 NumerPDF 14.79 14.79/18 PLKS Gwda Piła 2018

OK

MIN. A
21
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 Z/0536/15

TAK

341 NumerPDF 13.78 13.72/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

OK

MIN. A
22
WÓJS Marika 1999-04-09 Z/0645/15

TAK

655 NumerPDF 16.17 15.77/17 MKS Hermes Gryfino 2018

OK

MIN. A
23
ZASADA Klaudia 1999-06-20 Z/4707/15

TAK

122 NumerPDF 16.08 15.62/14 KS Agros Zamość 2018

OK

MIN. B
 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ADAMEK Patrycja 1999-03-22 Z/0193/15

TAK

538 NumerPDF 66.51 63.02/17 KS Gwardia Piła 2018

OK

MIN. A
2
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

TAK

163 NumerPDF 65.70 63.12/16 AZS Łódź 2018

OK

MIN. A
3
BRZĘK Paulina 1999-03-02 Z/1866/16

TAK

303 NumerPDF 66.87 66.87/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

MIN. B. WAR-BADANIA
4
CZERNIAK Wiktoria 2000-01-14 Z/1230/15

TAK

618 NumerPDF 69.43 69.43/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

BRAK ZGODY NA START
5
GRYC Anna 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

374 NumerPDF 60.43 60.43/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

MIN. A
6
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

37 NumerPDF 64.59 64.59/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

OK

MIN. A
7
JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 Z/6373/15

TAK

609 NumerPDF 63.23 62.69/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

OK

MIN. A
8
KAWKA Kinga 2000-01-25 Z/5440/15

TAK

454 NumerPDF 67.66 67.66/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

MIN. B, WAR-BADANIA
9
KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 Z/1264/15

TAK

308 NumerPDF 69.21 66.47/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

MIN. B
10
KOŁATA Karolina 2000-03-10 Z/1661/15

TAK

185 NumerPDF 63.68 63.68/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

OK

MIN. A
11
KORZUN Aleksandra 2000-09-11 Z/1543/15

TAK

409 NumerPDF 68.24 65.17/17 UKS Technik Augustów 2018

MIN. B
12
KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 Z/2376/15

TAK

470 NumerPDF 65.59 65.59/18 AZS-AWF Katowice 2018

MIN. B, WAR-BADANIA
13
KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 Z/0134/15

TAK

562 NumerPDF 65.70 63.30/17 LKS OSiR Pleszew 2018

OK

MIN. A
14
LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 Z/2041/15

TAK

377 NumerPDF 65.40 65.40/18 KS Podlasie Białystok 2018

MIN. B
15
MACHYNIA Teresa 1999-02-03 Z/0925/15

TAK

332 NumerPDF 64.91 64.91/18 LUKS Podium Kup 2018

OK

MIN. A
16
OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 Z/1533/15

TAK

405 NumerPDF 67.06 64.96/17 UKS 19 Bojary Białystok 2018

MIN. B
17
OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 Z/4407/15

TAK

485 NumerPDF 67.23 67.23/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

MIN. B
18
PILARSKA Paulina 2000-03-10 Z/0772/15

TAK

286 NumerPDF 65.81 65.81/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2018

MIN. B
19
PRZYBYLSKA Kamila 2000-10-28 Z/3452/15

TAK

189 NumerPDF 66.55 66.55/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

MIN. B, WAR-BADANIA
20
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

17 NumerPDF 64.66 64.66/18 MKS MOS Wrocław 2018

OK

MIN. A
21
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

268 NumerPDF 62.00 59.93/17 RLTL ZTE Radom 2018

OK

MIN. A
22
TKACZYK Weronika 1999-07-05 Z/3206/15

TAK

269 NumerPDF 67.60 65.38/16 RLTL ZTE Radom 2018

MIN. B
23
UŁAMEK Urszula 2000-04-29 Z/3899/15

TAK

477 NumerPDF 65.03 62.41/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

OK

MIN. A
24
WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 Z/0297/15

TAK

213 NumerPDF 68.46 67.69/17 UKS Dziesiątka Radomsko 2018

MIN. B, BADANIA, REZ. 1
25
WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 Z/2048/15

TAK

170 NumerPDF 67.11 67.11/18 AZS Łódź 2018

MIN. B, WAR.-BADANIA
26
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

TAK

272 NumerPDF 58.24 58.24/18 RLTL ZTE Radom 2018

OK

MIN. A
 
2000 m przeszkody K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DIAS Julia 1999-08-23 Z/1305/15

TAK

436 NumerPDF 6:55.36 6:55.36/18 GKS Żukowo 2018

OK

MIN. A
2
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

375 NumerPDF 7:15.33 6:58.76/17 KS Podlasie Białystok 2018

OK

MIN. A
3
KIRSZ Ewelina 2000-02-11 Z/0452/15

TAK

66 NumerPDF 8:01.60 7:37.31/16 GKS Olimpia Grudziądz 2018

WAR-BADANIA
4
KLAG Karolina 1999-03-22 Z/4561/15

TAK

323 NumerPDF 7:47.37/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

MIN. B
5
KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 Z/2776/15

TAK

502 NumerPDF 6:44.61 6:44.61/18 MKS-MOSM Bytom 2018

OK

MIN. A
6
KOWALSKA Dominika 1999-06-15 Z/1741/16

TAK

324 NumerPDF 7:13.13 7:13.13/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

MIN. A
7
KOWALSKA Natalia 2000-09-27 Z/2398/15

TAK

164 NumerPDF 7:40.30 7:40.30/18 AZS Łódź 2018

OK

MIN. B
8
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

210 NumerPDF 6:56.22 6:46.60/16 UKS Azymut Pabianice 2018

OK

MIN. A
9
LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 Z/2402/17

TAK

558 NumerPDF 7:13.69 7:13.69/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

OK

MIN. A
10
ŁUŻYŃSKA Patrycja 2000-02-22 Z/1297/15

TAK

646 NumerPDF 7:39.14 7:39.14/18 MKL Szczecin 2018

OK

MIN. B
11
MICHALIK Patrycja 2000-07-23 Z/2769/15

TAK

503 NumerPDF 6:46.74 6:46.74/18 MKS-MOSM Bytom 2018

OK

MIN. A
12
PAWLUS Klaudia 2000-10-07 Z/2018/15

TAK

145 NumerPDF 6:48.06 6:40.80/17 LLKS Osowa Sień 2018

OK

MIN. A
13
PIERZGA Aleksandra 2000-06-05 Z/1085/15

TAK

40 NumerPDF 7:20.61 7:19.59/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

OK

MIN. A
14
PYKA Milena 2000-02-27 Z/2532/15

TAK

499 NumerPDF 6:47.27 6:47.27/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

OK

MIN. A
15
SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 Z/1196/15

TAK

330 NumerPDF 7:18.41 7:05.82/17 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

OK

MIN. A
16
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

465 NumerPDF 7:25.44 7:01.00/17 UKS Wiking Rychnowy 2018

OK

MIN. A
17
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

338 NumerPDF 7:18.26 7:18.26/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

OK

MIN. A
18
TERCJAK Zofia 1999-08-17 Z/0502/15

TAK

400 NumerPDF 7:28.08/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

WAR-BADANIA
19
WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 Z/0297/15

TAK

213 NumerPDF 7:51.07 7:41.99/17 UKS Dziesiątka Radomsko 2018

MIN. B, WAR-BADANIA
20
ZIENDARA Michalina 2000-06-14 Z/1767/15

TAK

240 NumerPDF 7:38.57 7:38.57/18 MKS Polonia Warszawa 2018

MIN. B, WAR.-BADANIA
 
100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BURDA Adam 1999-06-10 Z/0601/17

TAK

508 NumerPDF 11.02 10.81/17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

OK

MIN. A
2
CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 Z/4928/15

TAK

292 NumerPDF 11.16 11.16/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

MIN. B
3
CICHOŃSKI Bartłomiej 1999-02-06 Z/0725/16

TAK

530 NumerPDF 11.19 11.19/18 KKL Kielce 2018

OK

MIN. B
4
DRĘŻEK Arkadiusz 1999-12-10 Z/3300/15

TAK

638 NumerPDF 11.07 11.07/18 KL Bałtyk Koszalin 2018

MIN. A, WAR - BADANIA
5
DZIADKO Mateusz 2000-05-25 Z/2898/15

TAK

623 NumerPDF 11.38 11.14/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

MIN. A
6
DZIDA Paweł 1999-04-13 Z/0121/15

TAK

525 NumerPDF 10.74 10.74/18 UKS Czwórka Żory 2018

OK

MIN. A
7
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

TAK

251 NumerPDF 10.81 10.81/18 OKS Skra Warszawa 2018

OK

MIN. A
8
GIBAS Marcin 1999-06-20 Z/3377/15

TAK

482 NumerPDF 10.77 10.77/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

OK

MIN. A
9
GROBELNY Jakub 1999-03-11 Z/0141/16

TAK

56 NumerPDF 11.34 11.32/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

BRAK ZGODY NA START
10
JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 Z/1686/15

TAK

556 NumerPDF 11.27 11.17/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

MIN. B, WAR - BADANIA
11
KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 Z/5393/15

TAK

242 NumerPDF 11.11 10.98/17 MUKS Płock 2018

OK

MIN. A
12
KAJZER Maksymilian 2000-06-28 Z/0439/18

TAK

227 NumerPDF 11.29 11.29/18 KS Maków Biega 2018

MIN. B, WAR - BADANIA
13
KARNIA Kornel 1999-04-17 Z/0553/15

TAK

65 NumerPDF 11.54 11.28/16 GKS Olimpia Grudziądz 2018

BRAK ZGODY NA START
14
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

352 NumerPDF 11.07 11.07/18 KS Komunalni Sanok 2018

OK

MIN. A
15
KORONA Patryk 2000-01-01 Z/0340/17

TAK

280 NumerPDF 11.21 11.21/18 UKS LA Basket Warszawa 2018

MIN. B, WAR - BADANIA
16
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

605 NumerPDF 10.84 10.84/18 UKS Achilles Leszno 2018

OK

MIN. A
17
KUBALA Kamil 1999-01-04 Z/4801/15

TAK

304 NumerPDF 11.21 11.21/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

MIN. B, WAR - BADANIA
18
LIŚKIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 Z/1978/17

TAK

296 NumerPDF 11.30 11.30/18 KS AZS AWF Kraków 2018

MIN. B, REZERWA 1
19
ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 Z/1532/15

TAK

404 NumerPDF 10.84 10.84/18 UKS 19 Bojary Białystok 2018

OK

MIN. A
20
MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 Z/1698/16

TAK

326 NumerPDF 10.88 10.88/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

MIN. A
21
NIEWIADOMSKI Michał 2000-10-19 Z/0117/18

TAK

428 NumerPDF 10.88 10.88/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

MIN. A
22
PAJĄK Rafał 1999-02-03 Z/0363/15

TAK

486 NumerPDF 10.87 10.78/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

OK

MIN. A
23
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

TAK

230 NumerPDF 11.09 11.09/18 Mazovia ProActiv Ciechanów 2018

OK

MIN. A
24
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

TAK

144 NumerPDF 10.60 10.60/18 LKS Lubusz Słubice 2018

OK

MIN. A
25
ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 Z/0754/15

TAK

512 NumerPDF 11.15 11.15/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

OK

MIN. A
26
RYDER Dawid 2000-03-07 Z/5720/15

TAK

80 NumerPDF 10.95 10.95/18 MKL Toruń 2018

OK

MIN. A
27
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

634 NumerPDF 10.84 10.49/17 PKS Gwardia Szczytno 2018

OK

MIN. A
28
SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 Z/0441/15

TAK

7 NumerPDF 10.56 10.56/18 LKS Polkowice 2018

OK

MIN. A
29
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

234 NumerPDF 10.94 10.94/18 MKS Durasan Płońsk 2018

OK

MIN. A
30
TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 Z/1066/17

TAK

551 NumerPDF 11.12 11.12/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2018

OK

MIN. A
31
WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 Z/3248/15

TAK

172 NumerPDF 10.71 10.67/17 BKL Bełchatów 2018

OK

MIN. A
32
WÓJCIK Tomasz 2000-10-19 Z/2699/16

TAK

191 NumerPDF 11.10 11.10/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

OK

MIN. A
33
WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 Z/1443/15

TAK

506 NumerPDF 11.12 11.12/18 MKS-SMS Victoria Racibórz 2018

OK

MIN. A
34
ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 Z/1611/16

TAK

578 NumerPDF 10.77 10.77/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

OK

MIN. A
35
ZYCH Jakub 2000-12-11 Z/4925/15

TAK

302 NumerPDF 11.04 11.04/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

MIN. A
 
200 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 Z/1030/15

TAK

417 NumerPDF 22.56 22.56/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

MIN. A
2
BŁAŻKOWSKI Artur 1999-02-23 Z/0306/15

TAK

491 NumerPDF 22.41 22.41/18 MKS-MOS Katowice 2018

OK

MIN. A
3
CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 Z/4928/15

TAK

292 NumerPDF 22.72 22.72/18 KS AZS AWF Kraków 2018

MIN. B, REZERWA 5
4
CICHOŃSKI Bartłomiej 1999-02-06 Z/0725/16

TAK

530 NumerPDF 22.54 22.54/18 KKL Kielce 2018

OK

MIN. A
5
DĄBROWSKI Patryk 2000-10-01 Z/6305/15

TAK

205 NumerPDF 22.90 22.90/18 RKS Łódź 2018

MIN. B, PRZEKR. LIMIT
6
DRĘŻEK Arkadiusz 1999-12-10 Z/3300/15

TAK

638 NumerPDF 22.40 22.40/18 KL Bałtyk Koszalin 2018

MIN. A, WAR - BADANIA
7
DZIADKO Mateusz 2000-05-25 Z/2898/15

TAK

623 NumerPDF 22.86 22.86/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

MIN. B, PRZEKR. LIMIT
8
DZIDA Paweł 1999-04-13 Z/0121/15

TAK

525 NumerPDF 21.81 21.81/18 UKS Czwórka Żory 2018

OK

MIN. A
9
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

TAK

251 NumerPDF 21.78 21.78/18 OKS Skra Warszawa 2018

OK

MIN. A
10
GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 Z/4219/15

TAK

218 NumerPDF 22.99 22.99/18 AKL Ursynów Warszawa 2018

MIN. B, PRZEKR. LIMIT
11
GIBAS Marcin 1999-06-20 Z/3377/15

TAK

482 NumerPDF 22.29 22.29/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

OK

MIN. A
12
GŁĄBEK Kamil 2000-03-27 Z/2485/17

TAK

487 NumerPDF 22.95 22.95/18 MKS Iskra Pszczyna 2018

MIN. B, PRZEKR. LIMIT
13
GROBELNY Jakub 1999-03-11 Z/0141/16

TAK

56 NumerPDF 23.35 23.35/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

BRAK ZGODY NA START
14
JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 Z/0837/15

TAK

548 NumerPDF 22.48 22.48/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2018

OK

MIN. A
15
KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 Z/5393/15

TAK

242 NumerPDF 22.78 22.26/17 MUKS Płock 2018

OK

MIN. A
16
KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 Z/0116/15

TAK

287 NumerPDF 22.92 22.92/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

MIN. B, PRZEKR. LIMIT
17
KARNIA Kornel 1999-04-17 Z/0553/15

TAK

65 NumerPDF 23.17 22.96/16 GKS Olimpia Grudziądz 2018

BRAK ZGODY NA START
18
KLIMEK Rafał 1999-07-21 Z/0446/15

TAK

624 NumerPDF 23.25 23.25/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

BRAK ZGODY NA START
19
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

352 NumerPDF 22.40 22.40/18 KS Komunalni Sanok 2018

OK

MIN. A
20
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

262 NumerPDF 22.66 22.66/18 RLTL ZTE Radom 2018

MIN. B, REZERWA 1
21
KORONA Patryk 2000-01-01 Z/0340/17

TAK

280 NumerPDF 22.78 22.78/18 UKS LA Basket Warszawa 2018

MIN. B, REZERWA 7
22
KREFT Szymon 2000-01-29 Z/5416/15

TAK

448 NumerPDF 21.62 21.62/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

OK

MIN. A
23
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

605 NumerPDF 22.12 22.12/18 UKS Achilles Leszno 2018

OK

MIN. A
24
KUBALA Kamil 1999-01-04 Z/4801/15

TAK

304 NumerPDF 22.70 22.70/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

MIN. B, REZERWA 4
25
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

645 NumerPDF 22.90 22.90/18 MKL Szczecin 2018

MIN. B, PRZEKR. LIMIT
26
KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 Z/2630/15

TAK

564 NumerPDF 23.00 23.00/18 LUKS Orkan Września 2018

MIN. B, PRZEKR. LIMIT
27
KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 Z/1796/16

TAK

403 NumerPDF 22.44 22.44/18 MKS Juvenia Białystok 2018

OK

MIN. A
28
LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 Z/2046/15

TAK

165 NumerPDF 23.13 23.04/17 AZS Łódź 2018

BRAK ZGODY NA START
29
ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 Z/1532/15

TAK

404 NumerPDF 21.91 21.91/18 UKS 19 Bojary Białystok 2018

OK

MIN. A
30
MACIĄG Radosław 1999-12-14 Z/0391/15

TAK

367 NumerPDF 22.18 22.03/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

OK

MIN. A
31
MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 Z/4611/15

TAK

488 NumerPDF 21.80 21.80/18 MKS Iskra Pszczyna 2018

OK

MIN. A
32
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

19 NumerPDF 22.77 22.77/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

MIN. B, REZERWA 6
33
MARCZAK Konrad 1999-03-23 Z/0508/15

TAK

133 NumerPDF 22.51 22.33/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

OK

MIN. A
34
MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 Z/1698/16

TAK

326 NumerPDF 22.51 22.51/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

MIN. A
35
MIKOŁAJEWSKI Jakub 2000-05-10 Z/2559/18

TAK

598 NumerPDF 22.68 22.68/18 UKS 12 Kalisz 2018

MIN. B, REZERWA 3
36
NIEWIADOMSKI Michał 2000-10-19 Z/0117/18

TAK

428 NumerPDF 22.91 22.91/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

MIN. B, PRZEKR. LIMIT
37
PAJĄK Rafał 1999-02-03 Z/0363/15

TAK

486 NumerPDF 22.27 21.77/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

OK

MIN. A
38
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

TAK

144 NumerPDF 21.69 21.69/18 LKS Lubusz Słubice 2018

OK

MIN. A
39
ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 Z/0754/15

TAK

512 NumerPDF 22.64 22.64/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

OK

MIN. B
40
RYDER Dawid 2000-03-07 Z/5720/15

TAK

80 NumerPDF 22.24 22.24/18 MKL Toruń 2018

OK

MIN. A
41
SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 Z/3865/16

TAK

429 NumerPDF 22.86 22.86/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

MIN. B, REZERWA 8
42
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

634 NumerPDF 21.48 21.06/16 PKS Gwardia Szczytno 2018

OK

MIN. A
43
STOLARSKI Jakub 2000-06-10 Z/5579/15

TAK

175 NumerPDF 22.39 22.39/18 LUKS Strzałków 2018

OK

MIN. A
44
STOPA Artur 1999-09-23 Z/0360/16

TAK

18 NumerPDF 22.66 22.66/18 MKS MOS Wrocław 2018

MIN. B, REZERWA 2
45
SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 Z/0441/15

TAK

7 NumerPDF 22.39 22.01/14 LKS Polkowice 2018

OK

MIN. A
46
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

234 NumerPDF 22.11 22.11/18 MKS Durasan Płońsk 2018

OK

MIN. A
47
WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 Z/3248/15

TAK

172 NumerPDF 22.08 21.56/17 BKL Bełchatów 2018

OK

MIN. A
48
WÓJCIK Tomasz 2000-10-19 Z/2699/16

TAK

191 NumerPDF 22.13 22.13/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

OK

MIN. A
49
WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 Z/1746/15

TAK

312 NumerPDF 21.84 21.74/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

OK

MIN. A
50
WYKROTA Patryk 2000-11-13 Z/1067/17

TAK

552 NumerPDF 21.87 21.87/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2018

OK

MIN. A
51
ZAWISZA Wojciech 1999-07-15 Z/0270/16

TAK

209 NumerPDF 22.92 22.92/18 RKS Łódź 2018

MIN. B, PRZEKR. LIMIT
52
ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 Z/1611/16

TAK

578 NumerPDF 21.34 21.34/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

OK

MIN. A
53
ZYCH Jakub 2000-12-11 Z/4925/15

TAK

302 NumerPDF 22.76 22.44/17 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

MIN. A
 
400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DUDZIAK Piotr 2000-04-20 Z/1316/15

TAK

572 NumerPDF 50.16 50.16/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

OK

MIN. A
2
GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 Z/3004/15

TAK

345 NumerPDF 51.03 51.03/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

OK

MIN. B
3
GŁĄBEK Kamil 2000-03-27 Z/2485/17

TAK

487 NumerPDF 51.36 51.36/18 MKS Iskra Pszczyna 2018

BRAK ZGODY NA START
4
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

97 NumerPDF 49.96 49.96/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

MIN. A
5
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

99 NumerPDF 50.29 50.29/18 AZS UMCS Lublin 2018

MIN. A, WAR-BADANIA
6
JAKUBOWSKI Sebastian 1999-03-05 Z/0165/16

TAK

632 NumerPDF 47.41 47.41/18 LKS Lubawa 2018

OK

MIN. A
7
KALINA Michał 1999-09-23 Z/1063/17

TAK

549 NumerPDF 50.95 50.95/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2018

MIN. B, WAR-BADANIA
8
KLIMEK Rafał 1999-07-21 Z/0446/15

TAK

624 NumerPDF 49.75 49.67/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

MIN. A
9
KREFT Szymon 2000-01-29 Z/5416/15

TAK

448 NumerPDF 46.69 46.69/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

OK

MIN. A
10
KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 Z/2630/15

TAK

564 NumerPDF 52.25 49.67/17 LUKS Orkan Września 2018

OK

MIN. A
11
KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 Z/1796/16

TAK

403 NumerPDF 50.28 50.28/18 MKS Juvenia Białystok 2018

OK

MIN. A
12
LIPIŃSKI Karol 2000-07-21 Z/1955/15

TAK

461 NumerPDF 50.28 50.28/18 SKLA Sopot 2018

OK

MIN. A
13
MACIĄG Radosław 1999-12-14 Z/0391/15

TAK

367 NumerPDF 47.47 47.47/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

OK

MIN. A
14
MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 Z/4611/15

TAK

488 NumerPDF 47.77 47.77/18 MKS Iskra Pszczyna 2018

OK

MIN. A
15
MARCZAK Konrad 1999-03-23 Z/0508/15

TAK

133 NumerPDF 50.37 50.37/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

OK

MIN. A
16
MARCZEWSKI Jan 1999-08-16 Z/4352/15

TAK

187 NumerPDF 51.86 51.08/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

MIN. B, WAR-BADANIA
17
MIKOŁAJEWSKI Jakub 2000-05-10 Z/2559/18

TAK

598 NumerPDF 50.78 50.78/18 UKS 12 Kalisz 2018

MIN. B, WAR-BADANIA
18
MROCZEK Adam 1999-12-21 Z/0417/15

TAK

167 NumerPDF 47.81 47.81/18 AZS Łódź 2018

MIN. A, WAR - BADANIA
19
NARLOCH Patryk 2000-08-11 Z/1956/15

TAK

462 NumerPDF 50.67 50.67/18 SKLA Sopot 2018

MIN. B, WAR-BADANIA
20
OLSZEWSKI Daniel 1999-04-09 Z/4502/15

TAK

79 NumerPDF 50.95 50.95/18 MKL Toruń 2018

MIN. B, WAR-BADANIA
21
PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 Z/4651/15

TAK

495 NumerPDF 50.18 49.89/17 MKS-MOS Katowice 2018

OK

MIN. A
22
PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 Z/0930/17

TAK

201 NumerPDF 50.13 50.13/18 MULKS Żeromski Sieradz 2018

OK

MIN. A, WAR-BADANIA
23
SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 Z/3865/16

TAK

429 NumerPDF 47.85 47.85/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

MIN. A