Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny
CHOJNICE, 18.08.2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BETLEJEWSKA Oliwia 2003-03-03 Z/1536/18

TAK

31 NumerPDF 14.46 14.46/18 MKS Truso Elbląg 2018

2
BORKOWSKA Agnieszka 2003-07-01 Z/0888/17

TAK

149 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2018

3
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

537 NumerPDF 12.45 12.45/18 MKL Toruń 2018

4
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

202 NumerPDF 13.22 13.22/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

5
BUJALSKA Julia 2003-06-19 Z/0188/17

TAK

17 NumerPDF 13.16 13.16/18 MKS Truso Elbląg 2018

6
CHORĄŻEWSKA Patrycja 2003-01-22 Z/0623/18

TAK

15 NumerPDF 14.85 14.85/18 MKS Sambor Tczew 2018

7
CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 Z/0718/16

TAK

26 NumerPDF 13.93 13.52/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

8
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

43 NumerPDF 13.32 12.89/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

9
CZARNOWSKA Nikola 2003-07-15 Z/2609/18

TAK

22 NumerPDF 15.24 15.24/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

10
DROSZKOWSKA Zuzanna 2002-12-21 Z/3083/15

TAK

451 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2018

11
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

528 NumerPDF 13.09 13.09/18 MKL Toruń 2018

12
GORLIK Agnieszka 2004-10-31 Z/4885/18

TAK

88 NumerPDF 15.91 15.91/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

13
GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Z/2028/18

TAK

10 NumerPDF Akademia Biegowa Kartuzy 2018

14
GRZELAK Wiktoria 2004-03-28 Z/4886/18

TAK

55 NumerPDF 14.95/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

15
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 13.64/17 AML Słupsk 2018

16
HULANICKA Patrycja 2004-05-07 Z/4513/18

TAK

20 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2018

17
JAŁOSZYŃSKA Magdalena 2003-05-24 Z/2811/18

TAK

347 NumerPDF 14.86 14.86/18 UKS Dąb Suchy Las 2018

18
JAŻDŻEWSKA Weronika 2003-07-03 Z/2606/18

TAK

23 NumerPDF 14.89 14.89/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

19
KABUŁA Oliwia 2002-02-07 Z/0478/16

TAK

96 NumerPDF 14.67 13.77/17 MKS Truso Elbląg 2018

20
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

21 NumerPDF 13.55 13.55/18 GUKS Asy Dywity 2018

21
KOZAKIEWICZ Roksana 2003-09-19 Z/4268/17

TAK

25 NumerPDF LUKS Orneta 2018

22
KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 Z/0644/17

TAK

218 NumerPDF 13.42 13.30/17 KS Zamek Kurzętnik 2018

23
LEŚNIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

TAK

677 NumerPDF 13.33 13.33/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

24
LIDWIN Aleksandra 2001-07-15 Z/1856/17

TAK

351 NumerPDF 15.92 15.92/18 UKS Dąb Suchy Las 2018

25
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

844 NumerPDF 12.63 12.63/18 AKL Ursynów Warszawa 2018

26
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

524 NumerPDF 12.51 12.51/18 MKL Toruń 2018

27
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 13.97/17 AML Słupsk 2018

28
LUBECKA Marta 2003-02-27 Z/1947/17

TAK

64 NumerPDF UKS Lipusz 2018

29
MALINOWSKA Natalia 2002-10-16 Z/6531/15

TAK

354 NumerPDF 13.48 13.48/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

30
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

817 NumerPDF 13.48 12.58/17 AKL Ursynów Warszawa 2018

31
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2000-01-26 Z/5475/15

TAK

39 NumerPDF 14.33 13.68/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

32
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

807 NumerPDF 12.60 12.60/18 AKL Ursynów Warszawa 2018

33
ORZŁOWSKA Wiktoria 2004-10-30 Z/0527/18

TAK

43 NumerPDF 14.38 14.18/17 UKS Lipusz 2018

34
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

201 NumerPDF 14.38 14.12/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

35
PIECUCH Marta 2003-06-20 Z/0233/17

TAK

90 NumerPDF 13.09 13.09/18 RKS Rumia 2018

36
PTAK Hanna 2004-01-16 Z/3800/18

TAK

24 NumerPDF 14.86 14.67/17 GUKS Asy Dywity 2018

37
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

704 NumerPDF 13.10 13.10/18 AML Słupsk 2018

38
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 12.55 12.55/18 LUKS Orneta 2018

39
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

703 NumerPDF 14.20 14.20/18 AML Słupsk 2018

40
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

186 NumerPDF 13.11/17 UKS Gimpas Pasłęk 2018

41
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

13 NumerPDF 13.48 13.48/18 MKS Truso Elbląg 2018

WARUNKOWO - BADANIA
42
SZLENDAK Milena 2004-03-19 Z/0009/18

TAK

79 NumerPDF 14.18 14.18/18 MKS Truso Elbląg 2018

43
TANDECKA Wiktoria 2003-03-15 Z/2607/18

TAK

33 NumerPDF 14.49 14.49/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

44
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

13 NumerPDF 13.58 13.48/17 KL Bałtyk Koszalin 2018

45
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

530 NumerPDF 12.85 12.85/18 MKL Toruń 2018

46
WÓJCIK Dominika 2004-11-22 Z/4737/17

TAK

734 NumerPDF 14.41 14.41/18 AML Słupsk 2018

47
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

803 NumerPDF 12.68 12.68/18 AKL Ursynów Warszawa 2018

48
ŻYLLA Zuzanna 2004-12-23 Z/0505/18

TAK

74 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2018

 
100 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

44 NumerPDF 13.19 13.19/18 MKL Toruń 2018

2
FERENC Karolina 2005-01-08 Z/4889/18

TAK

50 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

3
GIERSZEWSKA Amelia 2005-03-06 Z/4887/18

TAK

69 NumerPDF 14.92 14.92/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

4
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 15.20/16 AML Słupsk 2018

5
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

545 NumerPDF 13.70 13.70/18 MKL Toruń 2018

6
KARMAŃSKA Zuzanna 2005-07-27 Z/4883/18

TAK

88 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

7
LITWIN Nikola 2005-09-19 Z/3594/18

TAK

76 NumerPDF 14.78 14.78/18 UKS Lipusz 2018

8
RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 Z/3795/18

TAK

727 NumerPDF AML Słupsk 2018

9
SERWACZAK Wiktoria 2005-01-15 Z/4888/18

TAK

77 NumerPDF 15.33 15.33/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

10
SĘDZIAK Wiktoria 2005-07-01 Z/4881/18

TAK

66 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

11
SZCZEPAŃSKA Maja 2005-04-28 Z/4884/18

TAK

55 NumerPDF 14.12 14.12/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

12
TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 Z/4951/18

TAK

57 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2018

13
ŻYCHSKA Patrycja 2005-04-28 Z/4882/18

TAK

44 NumerPDF 14.16 14.16/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

TAK

542 NumerPDF 45.35 45.35/18 MKL Toruń 2018

2
BORKOWSKA Agnieszka 2003-07-01 Z/0888/17

TAK

149 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2018

3
CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 Z/0718/16

TAK

26 NumerPDF 45.85/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

4
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

43 NumerPDF 42.98 42.98/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

5
CZARNOWSKA Nikola 2003-07-15 Z/2609/18

TAK

22 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

6
DOLNA Kamila 2003-04-16 Z/0723/16

TAK

22 NumerPDF 50.07/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

7
DOMINIK Aleksandra 2002-10-06 Z/5526/15

TAK

52 NumerPDF 45.97/16 UKS Jedynka Reda 2018

8
DROSZKOWSKA Zuzanna 2002-12-21 Z/3083/15

TAK

451 NumerPDF 45.07/17 LKS Zorza Gdynia 2018

9
FERENC Karolina 2005-01-08 Z/4889/18

TAK

50 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

10
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

34 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2018

11
GIERSZEWSKA Amelia 2005-03-06 Z/4887/18

TAK

69 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

12
GORLIK Agnieszka 2004-10-31 Z/4885/18

TAK

88 NumerPDF 59.42/15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

13
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 47.97/17 AML Słupsk 2018

14
GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Z/2028/18

TAK

10 NumerPDF 44.50 44.50/18 Akademia Biegowa Kartuzy 2018

15
GRZELAK Wiktoria 2004-03-28 Z/4886/18

TAK

55 NumerPDF 54.61/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

16
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 43.77 43.58/17 AML Słupsk 2018

17
JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 Z/3143/18

TAK

4 NumerPDF 50.69 50.69/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

18
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

40 NumerPDF 42.18 42.18/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

WARUNKOWO - BADANIA
19
JAŚKOWSKA Kinga 2003-08-10 Z/0030/18

TAK

17 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

20
JAŻDŻEWSKA Weronika 2003-07-03 Z/2606/18

TAK

23 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

21
JOBS Dagmara 2005-02-15 Z/0093/18

TAK

221 NumerPDF 52.25 52.25/18 KS Zamek Kurzętnik 2018

22
KARMAŃSKA Zuzanna 2005-07-27 Z/4883/18

TAK

88 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

23
KLUPŚ Marta 2004-08-24 Z/2935/18

TAK

515 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2018

24
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

3 NumerPDF 43.74 43.74/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

25
KONKEL Dominika 2002-01-25 Z/2211/16

TAK

780 NumerPDF 43.89/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

26
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

21 NumerPDF 42.80 42.80/18 GUKS Asy Dywity 2018

27
KOSIARKIEWICZ Martyna 2005-07-01 Z/1738/18

TAK

37 NumerPDF 46.90 46.90/18 UKS Wiking Rychnowy 2018

28
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

71 NumerPDF 41.28/16 GKS Żukowo 2018

29
KOZAKIEWICZ Roksana 2003-09-19 Z/4268/17

TAK

25 NumerPDF 49.72 49.72/18 LUKS Orneta 2018

30
KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 Z/0644/17

TAK

218 NumerPDF 43.87/17 KS Zamek Kurzętnik 2018

31
LASKIEWICZ Zofia 2003-01-31 Z/0191/17

TAK

65 NumerPDF 45.04 44.45/17 MKS Truso Elbląg 2018

32
LITWIN Nikola 2005-09-19 Z/3594/18

TAK

76 NumerPDF 49.44 49.44/18 UKS Lipusz 2018

33
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

45 NumerPDF 48.42/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

34
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

TAK

38 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2018

35
MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-08-14 Z/0772/18

TAK

73 NumerPDF 47.24/17 GKS Żukowo 2018

36
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2000-01-26 Z/5475/15

TAK

39 NumerPDF 49.81/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

37
NAPIERAŁA Aleksandra 2004-06-16 Z/2658/17

TAK

352 NumerPDF 42.39 42.39/18 UKS Dąb Suchy Las 2018

38
ORZŁOWSKA Wiktoria 2004-10-30 Z/0527/18

TAK

43 NumerPDF 48.23 48.23/18 UKS Lipusz 2018

39
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 48.41/17 AML Słupsk 2018

40
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

201 NumerPDF 46.46 46.46/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

41
PTAK Hanna 2004-01-16 Z/3800/18

TAK

24 NumerPDF 48.35/17 GUKS Asy Dywity 2018

42
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 44.63 44.63/18 LUKS Orneta 2018

43
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

526 NumerPDF MKL Toruń 2018

44
SERWACZAK Wiktoria 2005-01-15 Z/4888/18

TAK

77 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

45
SĘDZIAK Wiktoria 2005-07-01 Z/4881/18

TAK

66 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

46
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

722 NumerPDF 45.19 45.19/18 AML Słupsk 2018

47
SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 Z/4766/18

TAK

33 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

48
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

29 NumerPDF 47.12/15 UKS Wiking Rychnowy 2018

49
STORMANN Kinga 2006-08-10 Z/3599/18

TAK

56 NumerPDF 51.28 51.28/18 UKS Lipusz 2018

50
STORMANN Natalia 2005-05-11 Z/3600/18

TAK

45 NumerPDF 49.66 49.66/18 UKS Lipusz 2018

51
SZCZEPAŃSKA Maja 2005-04-28 Z/4884/18

TAK

55 NumerPDF 48.73/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

52
TANDECKA Wiktoria 2003-03-15 Z/2607/18

TAK

33 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

53
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

TAK

546 NumerPDF 45.53 45.53/18 MKL Toruń 2018

54
ŻYCHSKA Patrycja 2005-04-28 Z/4882/18

TAK

44 NumerPDF 49.00/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

 
300 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEHRENDT Julia 2007-10-22 Z/0506/18

TAK

50 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2018

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEĆWIERZ Julia 2003-02-01 Z/3327/17

TAK

61 NumerPDF 1:41.87 1:41.55/17 GKS Cartusia Kartuzy 2018

2
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

356 NumerPDF 1:57.81 1:57.81/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

3
DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 Z/0690/18

TAK

92 NumerPDF 1:43.79 1:43.79/18 RKS Rumia 2018

4
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

34 NumerPDF 1:45.22/17 UKS Wiking Rychnowy 2018

5
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

210 NumerPDF 1:52.71/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

6
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

237 NumerPDF 1:45.91 1:45.91/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

7
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

205 NumerPDF 1:41.72/16 ULKS Talex Borzytuchom 2018

8
HALK Ida 2003-07-03 Z/2826/16

TAK

450 NumerPDF 1:46.09 1:46.09/18 LKS Zorza Gdynia 2018

9
JELIŃSKA Sara 2002-02-08 Z/1733/16

TAK

351 NumerPDF 1:46.94/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

10
JEZNACH Patrycja 2006-09-09 Z/0090/18

TAK

226 NumerPDF 1:57.01 1:57.01/18 KS Zamek Kurzętnik 2018

11
KOMARZAŃSKA Martyna 2002-03-01 Z/0776/16

TAK

205 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

12
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

21 NumerPDF 1:46.64 1:46.64/18 GUKS Asy Dywity 2018

13
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

713 NumerPDF 1:41.79 1:41.79/18 AML Słupsk 2018

14
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

71 NumerPDF 1:37.44 1:35.20/16 GKS Żukowo 2018

15
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

161 NumerPDF 1:35.93/17 LKS Fenix Słupsk 2018

16
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

TAK

38 NumerPDF 1:48.44 1:48.44/18 UKS Wiking Rychnowy 2018

17
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

726 NumerPDF 1:48.72 1:48.72/18 AML Słupsk 2018

18
OSTROWICKA Wiktoria 2003-04-01 Z/0522/18

TAK

63 NumerPDF 2:00.36/16 UKS Jedynka Reda 2018

19
PELA Magdalena 2001-01-12 Z/1200/15

TAK

257 NumerPDF 1:44.46/15 MLKS Baszta Bytów 2018

20
ROCHEWICZ Aleksandra 2005-10-18 Z/0092/18

TAK

225 NumerPDF 1:57.71 1:57.71/18 KS Zamek Kurzętnik 2018

21
STROIKE Maria 2004-09-18 Z/4750/17

TAK

95 NumerPDF 1:44.42 1:41.36/17 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2018

22
TESKA Daria 2003-08-14 Z/0882/17

TAK

10 NumerPDF 1:47.51/17 UKS Jedynka Reda 2018

23
ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 Z/1692/18

TAK

217 NumerPDF 1:49.11 1:49.11/18 KS Zamek Kurzętnik 2018

24
ZMYŚLIŃSKA Agata 2003-03-19 Z/1532/17

TAK

349 NumerPDF 1:46.28 1:43.25/16 UKS Dąb Suchy Las 2018

 
600 metrów dziewczęta
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUBASZEK Cecylia 2008-01-09 Z/3883/18

TAK

792 NumerPDF 2:09.56 2:09.56/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

2
KRZOSKA Milena 2008-01-04 Z/4879/18

TAK

22 NumerPDF 2:03.73 2:03.73/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

3
STOLC Małgorzata 2007-12-24 Z/4880/18

TAK

44 NumerPDF 1:58.76 1:58.76/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

4
URLICKA Nicola 2007-07-22 Z/0091/18

TAK

219 NumerPDF 2:01.87 2:01.87/18 KS Zamek Kurzętnik 2018

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

75 NumerPDF 2:57.67 2:57.67/18 KUKS Remus Kościerzyna 2018

2
GROSZEWSKA Wiktoria 2003-08-08 Z/0703/18

TAK

147 NumerPDF 3:48.60 3:48.60/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

3
KALISZ Patrycja 1998-02-09 Z/0526/14

TAK

174 NumerPDF 3:00.8 3:00.8/18 LKS Fenix Słupsk 2018

4
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

95 NumerPDF 3:16.89 3:16.89/18 RKS Rumia 2018

5
ŁUCKA-WOWCZUK Kinga 2002-08-10 Z/0885/17

TAK

251 NumerPDF 3:27.4 3:22.88/17 LKS Zorza Gdynia 2018

6
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

207 NumerPDF 3:13.37 3:13.37/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

7
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 Z/3180/17

TAK

72 NumerPDF 3:15.62 3:12.73/17 GKS Żukowo 2018

8
NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 Z/0860/17

TAK

531 NumerPDF 3:17.13 3:17.13/18 LKS Zantyr Sztum 2018

9
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

344 NumerPDF 3:11.53 3:04.71/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

10
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

701 NumerPDF AML Słupsk 2018

11
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

216 NumerPDF 3:06.39 2:59.64/17 KS Zamek Kurzętnik 2018

12
PESTKA Agata 2000-07-04 Z/2841/18

TAK

22 NumerPDF 3:27.68 3:27.68/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

13
POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 Z/1202/14

TAK

66 NumerPDF 2:58.45 2:58.45/18 MKL Szczecinek 2018

14
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

3 NumerPDF 3:12.93 3:12.93/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

WARUNKOWO - BADANIA
15
RUMIŃSKA Marlena 2002-04-07 Z/4302/15

TAK

166 NumerPDF 3:21.13 3:21.13/18 LKS Fenix Słupsk 2018

16
SKALSKA Karolina 2003-09-18 Z/0890/17

TAK

141 NumerPDF 3:42.40 3:33.70/17 LKS Zorza Gdynia 2018

17
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

29 NumerPDF 3:06.64 3:03.04/17 UKS Wiking Rychnowy 2018

18
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

77 NumerPDF 3:08.34 3:08.34/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

19
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

203 NumerPDF 2:46.90/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

20
TYPA Marcelina 2002-07-24 Z/0782/16

TAK

206 NumerPDF 3:19.15/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

21
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

66 NumerPDF 3:07.36 3:07.36/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

 
1000 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

44 NumerPDF MKL Toruń 2018

2
GARBINO Maria 2006-03-17 Z/1934/18

TAK

22 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2018

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJA Julia 2001-10-03 Z/2227/17

TAK

782 NumerPDF 1.45 1.45/16 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

2
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

TAK

790 NumerPDF 1.55 1.55/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

3
GĄSECKA Aleksandra 2004-03-03 Z/0757/16

TAK

2 NumerPDF 1.45 1.45/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

WARUNKOWO - BADANIA
4
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

TAK

94 NumerPDF 1.50 1.50/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

5
KOZERA Natalia 2003-08-02 Z/2588/16

TAK

8 NumerPDF 1.60 1.60/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

WARUNKOWO - BADANIA
6
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

24 NumerPDF 1.64 1.64/18 MKS Sambor Tczew 2018

7
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.59 1.59/18 AML Słupsk 2018

8
MIKOŁAJEK Roksana 2003-03-15 Z/0095/17

TAK

23 NumerPDF 1.50 1.62/17 MKS Sambor Tczew 2018

9
ORZŁOWSKA Katarzyna 2004-07-27 Z/0467/18

TAK

28 NumerPDF 1.50 1.50/17 MKS Sambor Tczew 2018

10
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

701 NumerPDF 1.45 1.45/18 AML Słupsk 2018

11
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 1.58 1.58/18 AML Słupsk 2018

12
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

66 NumerPDF 1.69 1.71/17 MKS Hermes Gryfino 2018

13
WALDON Natalia 2003-01-11 Z/1325/17

TAK

3 NumerPDF 1.45 1.45/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

14
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

20 NumerPDF 1.58 1.61/17 MKS Sambor Tczew 2018

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

202 NumerPDF 4.71 4.71/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

2
CHORĄŻEWSKA Patrycja 2003-01-22 Z/0623/18

TAK

15 NumerPDF 4.20 4.20/18 MKS Sambor Tczew 2018

3
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

703 NumerPDF 4.65 4.65/18 AML Słupsk 2018

4
GÓRNIAK Julia 2004-05-28 Z/0507/18

TAK

51 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2018

5
JAŁOSZYŃSKA Magdalena 2003-05-24 Z/2811/18

TAK

347 NumerPDF UKS Dąb Suchy Las 2018

6
JOBS Dagmara 2005-02-15 Z/0093/18

TAK

221 NumerPDF 3.59 3.59/18 KS Zamek Kurzętnik 2018

7
KAUFMAN Martyna 2003-08-05 Z/0676/17

TAK

708 NumerPDF 4.88/17 AML Słupsk 2018

8
KOZERA Natalia 2003-08-02 Z/2588/16

TAK

8 NumerPDF 4.60 4.60/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

WARUNKOWO - BADANIA
9
LASKA Paulina 2004-06-25 Z/0526/18

TAK

67 NumerPDF 3.99 3.99/18 UKS Lipusz 2018

10
LIDWIN Aleksandra 2001-07-15 Z/1856/17

TAK

351 NumerPDF 3.47 3.47/18 UKS Dąb Suchy Las 2018

11
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

524 NumerPDF 5.42 5.42/18 MKL Toruń 2018

12
LUBECKA Marta 2003-02-27 Z/1947/17

TAK

64 NumerPDF 3.92 3.92/18 UKS Lipusz 2018

13
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

45 NumerPDF 4.14 4.14/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

14
ORZŁOWSKA Katarzyna 2004-07-27 Z/0467/18

TAK

28 NumerPDF 5.07 5.07/18 MKS Sambor Tczew 2018

15
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

722 NumerPDF 4.43 4.43/18 AML Słupsk 2018

16
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

186 NumerPDF 4.89 5.12/17 UKS Gimpas Pasłęk 2018

17
STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 Z/4735/17

TAK

735 NumerPDF 4.10 4.10/18 AML Słupsk 2018

18
URBANEK Gabriela 2002-06-20 Z/3855/16

TAK

7 NumerPDF 4.98 4.98/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

 
Skok w dal K SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 Z/3795/18

TAK

727 NumerPDF 4.41 4.41/18 AML Słupsk 2018

2
TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 Z/4951/18

TAK

57 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2018

3
WERRA Zofia 2006-04-15 Z/4838/18

TAK

200 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DŁUGOŁĘCKA Julia 2000-09-11 Z/2120/17

TAK

701 NumerPDF 10.71 10.71/18 AML Słupsk 2018

2
WITEK Marcelina 1995-06-02 Z/4493/11

TAK

171 NumerPDF 13.85/16 AML Słupsk 2018

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

97 NumerPDF 13.71 13.71/18 RKS Rumia 2018

2
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

186 NumerPDF 11.62 11.62/18 UKS Gimpas Pasłęk 2018

3
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

215 NumerPDF 12.62 12.62/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIBIŃSKA Hanna 2005-08-31 Z/4001/18

TAK

707 NumerPDF 6.75 6.75/18 AML Słupsk 2018

2
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

410 NumerPDF 12.47 12.47/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

3
FIGURSKA Weronika 2003-03-21 Z/4596/18

TAK

11 NumerPDF 8.75 8.75/18 UKS MOSiR Działdowo 2018

4
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 10.34 10.34/18 AML Słupsk 2018

5
KRZEMIENIEWSKA Agata 2005-02-12 Z/0692/18

TAK

70 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2018

6
MALISZEWSKA Marika 2004-08-09 Z/0504/18

TAK

66 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2018

7
MIKOŁAJEK Roksana 2003-03-15 Z/0095/17

TAK

23 NumerPDF 10.15 10.15/18 MKS Sambor Tczew 2018

8
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

93 NumerPDF 10.32 10.32/18 RKS Rumia 2018

9
PATEJUK Natalia 2004-10-18 Z/4652/17

TAK

732 NumerPDF 8.68 8.68/18 AML Słupsk 2018

10
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 10.36 10.52/17 AML Słupsk 2018

11
TYM Wiktoria 2005-07-15 Z/3601/18

TAK

42 NumerPDF 6.35 6.35/18 UKS Lipusz 2018

12
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 Z/3570/17

TAK

13 NumerPDF 8.82 8.82/18 MKS Sambor Tczew 2018

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Lidia 1994-05-14 Z/3600/11

TAK

515 NumerPDF 56.97 59.36/16 MKL Toruń 2018

2
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

97 NumerPDF 28.75 29.83/17 RKS Rumia 2018

3
MOŚ Katarzyna 1994-12-20 Z/4809/11

TAK

138 NumerPDF 55.04 56.26/15 OŚ AZS Poznań 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Kinga 2003-01-29 Z/3886/18

TAK

768 NumerPDF 25.10 25.10/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

2
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

410 NumerPDF 40.50 40.50/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

3
FIGURSKA Weronika 2003-03-21 Z/4596/18

TAK

11 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2018

4
IGLEWSKA Karolina 2003-05-21 Z/4102/18

TAK

12 NumerPDF 18.73 18.73/18 MKS Sambor Tczew 2018

5
JURGIELEWICZ Wiktoria 2005-12-20 Z/3591/18

TAK

74 NumerPDF UKS Lipusz 2018

6
KAROLAK Weronika 2006-12-18 Z/4952/18

TAK

47 NumerPDF 20.53 20.53/18 MKS Sambor Tczew 2018

7
KLEIN Natalia 2003-01-21 Z/4100/18

TAK

66 NumerPDF 20.41 20.41/18 MKS Sambor Tczew 2018

8
MALISZEWSKA Marika 2004-08-09 Z/0504/18

TAK

66 NumerPDF 28.03 28.03/18 MKS Sambor Tczew 2018

9
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

93 NumerPDF 20.10/17 RKS Rumia 2018

10
ORŁOWSKA Katarzyna 2004-03-29 Z/3596/18

TAK

83 NumerPDF 17.05 17.05/18 UKS Lipusz 2018

11
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

50 NumerPDF 16.37 16.37/18 UKS Lipusz 2018

12
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

20 NumerPDF 27.32 27.32/18 PK MKS Sambor Tczew 2018

13
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 Z/3570/17

TAK

13 NumerPDF 29.13 29.13/18 MKS Sambor Tczew 2018

14
ZABOROWSKA Anna 2005-06-24 Z/3602/18

TAK

32 NumerPDF UKS Lipusz 2018

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYWIŃSKA Alicja 2002-04-24 Z/3288/17

TAK

55 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2018

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

215 NumerPDF 29.81 30.75/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUŹNICZAK Zuzanna 2004-01-25 Z/4651/17

TAK

725 NumerPDF 27.44 27.44/18 AML Słupsk 2018

2
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 34.37 34.37/18 AML Słupsk 2018

3
JURGIELEWICZ Wiktoria 2005-12-20 Z/3591/18

TAK

74 NumerPDF 20.97 20.97/18 UKS Lipusz 2018

4
ORŁOWSKA Katarzyna 2004-03-29 Z/3596/18

TAK

83 NumerPDF 20.06 20.06/18 UKS Lipusz 2018

5
PATEJUK Natalia 2004-10-18 Z/4652/17

TAK

732 NumerPDF 21.86 21.86/18 AML Słupsk 2018

6
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

50 NumerPDF 21.39 21.39/18 UKS Lipusz 2018

7
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 38.28 38.28/18 AML Słupsk 2018

8
ZABOROWSKA Anna 2005-06-24 Z/3602/18

TAK

32 NumerPDF 18.24 18.24/18 UKS Lipusz 2018

 
3000 m chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 Z/0930/18

TAK

60 NumerPDF 16:04 16:04/18 MKS Hermes Gryfino 2018

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CWALINA Paulina 2004-03-19 Z/4598/17

TAK

963 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

2
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

TAK

790 NumerPDF 14.87 14.87/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

3
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

217 NumerPDF 14.29/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

4
KLEIN Natalia 2003-01-21 Z/4100/18

TAK

66 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2018

5
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

TAK

94 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

6
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

24 NumerPDF 14.41/17 MKS Sambor Tczew 2018

7
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

64 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2018

8
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

1 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2018

9
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

519 NumerPDF 13.08/17 MKL Toruń 2018

10
WALDON Natalia 2003-01-11 Z/1325/17

TAK

3 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2018

11
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

20 NumerPDF 13.25 13.25/18 MKS Sambor Tczew 2018

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

527 NumerPDF 13.76 13.76/18 MKL Toruń 2018

2
TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 Z/3655/15

TAK

523 NumerPDF 14.67 14.67/18 PLKS Gwda Piła 2018

3
WLEKLIŃSKA Dagna 1988-12-11 Z/2411/11

TAK

524 NumerPDF 14.74/15 MKL Toruń 2018

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJA Julia 2001-10-03 Z/2227/17

TAK

782 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

2
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

186 NumerPDF 15.34 15.22/17 UKS Gimpas Pasłęk 2018

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHABECKA Martyna 2003-12-26 Z/2014/18

TAK

313 NumerPDF 37.27 37.27/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

2
EJSMONT Alicja 2003-07-04 Z/1008/17

TAK

36 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

3
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

217 NumerPDF 34.25/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

4
JELIŃSKA Aleksandra 2002-02-08 Z/1735/16

TAK

10 NumerPDF 33.81/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

5
LANGOWSKA Marta 2003-08-29 Z/3486/17

TAK

895 NumerPDF 37.89 37.56/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

6
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

64 NumerPDF 38.06/16 MKS Hermes Gryfino 2018

7
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

519 NumerPDF 32.89/17 MKL Toruń 2018

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF 11.86 11.86/18 AML Słupsk 2018

2
BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 Z/3853/18

TAK

84 NumerPDF 10.93 10.93/18 MKL Szczecin 2018

3
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

TAK

22 NumerPDF 11.83 11.83/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

4
FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 Z/0791/14

TAK

406 NumerPDF 11.36 11.12/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

5
GIL Arkadiusz 2002-08-11 Z/0564/17

TAK

713 NumerPDF 11.96/17 AML Słupsk 2018

6
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

TAK

250 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

7
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

230 NumerPDF 12.32 12.32/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

8
KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-04 Z/4655/17

TAK

401 NumerPDF 12.94 12.94/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

9
KOWALSKI Piotr 2002-01-04 Z/3489/17

TAK

676 NumerPDF 11.98 11.97/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

10
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

719 NumerPDF 12.57 12.57/18 AML Słupsk 2018

11
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

718 NumerPDF 12.06 12.06/18 AML Słupsk 2018

12
KRAWIEC Mateusz 1996-08-02 Z/1667/16

TAK

163 NumerPDF 12.54 12.54/18 LKS Fenix Słupsk 2018

13
ŁOWICKI Michał 2004-10-03 Z/0468/18

TAK

402 NumerPDF 12.78 12.78/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

14
MAJSAK Marcin 2002-03-14 Z/3484/17

TAK

957 NumerPDF 11.91 11.89/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

15
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

714 NumerPDF 11.22 11.22/18 AML Słupsk 2018

16
OSSOWSKI Wojciech 2001-05-08 Z/2854/16

TAK

45 NumerPDF 12.20 12.20/18 MKS Sambor Tczew 2018

17
PAWLAK Jakub 2000-03-09 Z/3991/18

TAK

528 NumerPDF 11.26 11.26/18 LKS Zantyr Sztum 2018

18
PIEJKO Michał 2004-01-04 Z/4850/18

TAK

11 NumerPDF 12.72 12.72/18 KL Bałtyk Koszalin 2018

19
PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 Z/5259/15

TAK

10 NumerPDF 11.74/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

20
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

32 NumerPDF 12.08 12.08/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

21
ROMANOWSKI Paweł 1999-05-28 Z/1169/18

TAK

502 NumerPDF 12.45 12.45/18 MKL Toruń 2018

22
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF LUKS Orneta 2018

23
SOSNA Seweryn 2003-05-06 Z/0207/17

TAK

396 NumerPDF 11.78 11.78/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

24
STERLINGOW Borys 2003-07-20 Z/4653/17

TAK

395 NumerPDF 13.29 13.29/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

25
TYLAK Łukasz 1990-02-28 Z/1668/12

TAK

168 NumerPDF 11.74 11.50/16 OŚ AZS Poznań 2018

 
100 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/1031/18

TAK

7 NumerPDF 13.17 13.17/18 MKS Święc Sławno 2018

2
JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 Z/4877/18

TAK

77 NumerPDF 13.49 13.49/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

3
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-04-19 Z/4002/18

TAK

725 NumerPDF 13.00 13.00/18 AML Słupsk 2018

4
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

47 NumerPDF 13.41 13.41/18 MKL Toruń 2018

5
RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 Z/4876/18

TAK

55 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

6
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

722 NumerPDF 11.99 11.99/18 AML Słupsk 2018

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 Z/3853/18

TAK

84 NumerPDF MKL Szczecin 2018

2
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

230 NumerPDF 44.73/16 ULKS Talex Borzytuchom 2018

3
KERSCHNIK Korneliusz 2002-10-20 Z/3693/17

TAK

60 NumerPDF 42.36/17 GKS Cartusia Kartuzy 2018

4
KONEK Paweł 2002-01-02 Z/0206/17

TAK

506 NumerPDF 39.22/17 PLKS Gwda Piła 2018

5
KRAWIEC Mateusz 1996-08-02 Z/1667/16

TAK

163 NumerPDF 38.54 38.54/18 LKS Fenix Słupsk 2018

6
POCZEWSKI Jan 1999-07-10 Z/4341/15

TAK

517 NumerPDF 39.57/14 PLKS Gwda Piła 2018

7
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

32 NumerPDF 37.44 37.44/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

8
ROWIŃSKI Jakub 2002-06-05 Z/3152/16

TAK

218 NumerPDF 38.02 37.10/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

9
TYLAK Łukasz 1990-02-28 Z/1668/12

TAK

168 NumerPDF 36.84 36.51/14 OŚ AZS Poznań 2018

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 Z/3116/18

TAK

2 NumerPDF 41.02 41.02/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

2
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

TAK

22 NumerPDF 36.75 36.75/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

3
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/1031/18

TAK

7 NumerPDF 40.57 40.57/18 MKS Święc Sławno 2018

4
JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 Z/4877/18

TAK

77 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

5
KABATA Filip 2003-01-17 Z/4078/17

TAK

521 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2018

6
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

4 NumerPDF 39.13 39.13/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

7
KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 Z/3794/18

TAK

724 NumerPDF 43.21 43.21/18 AML Słupsk 2018

8
ŁOWICKI Michał 2004-10-03 Z/0468/18

TAK

402 NumerPDF 39.50 39.50/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

9
MYCIO Miłosz 2003-04-02 Z/0521/18

TAK

60 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2018

10
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF 40.25 40.25/18 LUKS Orneta 2018

11
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

103 NumerPDF 40.78 40.78/18 KB Dziesiątka Białogard 2018

12
SOSNA Seweryn 2003-05-06 Z/0207/17

TAK

396 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2018

13
STALĘGA Sergiusz 2004-09-09 Z/0089/18

TAK

227 NumerPDF 42.21 42.21/18 KS Zamek Kurzętnik 2018

14
WOJTKOWIAK Michał 2005-02-08 Z/3796/18

TAK

723 NumerPDF 41.81 41.81/18 AML Słupsk 2018

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁAS Konrad 2000-04-17 Z/3725/18

TAK

456 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2018

2
DZIUBA Filip 2001-09-23 Z/6107/15

TAK

511 NumerPDF 1:34.56/15 PLKS Gwda Piła 2018

3
FILIPIAK Miłosz 2001-03-30 Z/3120/16

TAK

98 NumerPDF 1:32.45 1:30.81/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

4
GADOMSKI Paweł 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

65 NumerPDF 1:27.39/17 MKS Hermes Gryfino 2018

5
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

TAK

122 NumerPDF 1:24.72 1:24.72/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

6
GRZELKA Jakub 2000-11-05 Z/0454/17

TAK

30 NumerPDF 1:31.45 1:31.45/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

7
JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 Z/0778/16

TAK

730 NumerPDF 1:26.60/17 AML Słupsk 2018

8
KARBOWSKI Michał 1998-06-02 Z/2420/15

TAK

40 NumerPDF 1:24.38/17 UKS MOSiR Działdowo 2018

9
KRAUZE Bartosz 1999-04-23 Z/0246/16

TAK

23 NumerPDF 1:24.09 1:23.25/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

10
KRAUZE Robert 2001-08-08 Z/2119/17

TAK

92 NumerPDF 1:32.63 1:32.63/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

11
KRENSKI Mateusz 2000-03-21 Z/0453/17

TAK

32 NumerPDF 1:30.45/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

12
OLSZEWSKI Daniel 1999-04-09 Z/4502/15

TAK

508 NumerPDF 1:24.14 1:24.14/18 MKL Toruń 2018

13
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

524 NumerPDF 1:23.54/17 MKL Toruń 2018

14
SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 Z/1535/16

TAK

509 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2018

15
TOBERA Mieszko 2001-06-04 Z/6110/15

TAK

505 NumerPDF 1:35.57/15 PLKS Gwda Piła 2018

16
TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

61 NumerPDF 1:28.53/17 MKS Hermes Gryfino 2018

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Kacper 2003-06-04 Z/3326/17

TAK

61 NumerPDF 1:33.18/16 GKS Cartusia Kartuzy 2018

2
BARAN Oliwier 2004-11-21 Z/0081/18

TAK

24 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2018

3
BESZTERDA Jakub 2003-12-02 Z/4948/18

TAK

2 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2018

4
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

727 NumerPDF 1:47.34/17 AML Słupsk 2018

5
JADCZAK Adrian 2004-02-09 Z/0074/18

TAK

456 NumerPDF 1:35.58 1:35.58/18 LKS Zorza Gdynia 2018

6
JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

70 NumerPDF 1:27.87 1:27.87/18 MKS Hermes Gryfino 2018

7
KLAFKA Kacper 2005-03-11 Z/4839/18

TAK

251 NumerPDF 1:37.73 1:37.73/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

8
KOŁAKOWSKI Jan 2005-11-24 Z/4595/18

TAK

20 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2018

9
KWIDZIŃSKI Damian 2004-12-29 Z/0012/18

TAK

716 NumerPDF AML Słupsk 2018

10
LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 Z/2219/17

TAK

524 NumerPDF 1:26.65 1:26.65/18 SKLA Sopot 2018

11
MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 Z/0086/17

TAK

402 NumerPDF 1:32.73 1:32.73/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

12
MODRZEJEWSKI Szymon 2005-04-19 Z/3595/18

TAK

79 NumerPDF 2:02.77 2:02.77/18 UKS Lipusz 2018

13
SPRENGER Daniel 2003-02-09 Z/0349/17

TAK

17 NumerPDF 1:38.50/17 CMKL Człuchów 2018

14
TYBURSKI Igor 2004-02-06 Z/1477/18

TAK

460 NumerPDF 1:38.56 1:38.56/18 LKS Zantyr Sztum 2018

15
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

TAK

45 NumerPDF 1:30.85 1:30.85/18 KKL Rodło Kwidzyn 2018

16
WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 Z/0515/18

TAK

55 NumerPDF MKS Święc Sławno 2018

17
ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 Z/1812/18

TAK

251 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2018

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

15 NumerPDF 2:34.01/16 GKS Olimpia Grudziądz 2018

2
BENKA Jakub 2002-01-11 Z/2351/16

TAK

85 NumerPDF 2:56.85 2:55.51/17 LKB im. Braci Petk Lębork 2018

3
BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 Z/1370/18

TAK

284 NumerPDF 2:59.8 2:59.8/18 LKS Zorza Gdynia 2018

4
DOBOSZ Michał 2004-02-27 Z/4949/18

TAK

3 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2018

5
GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 Z/1714/15

TAK

101 NumerPDF 2:34.55 2:33.66/17 KB Dziesiątka Białogard 2018

6
GROBERSKI Michał 2000-06-10 Z/1296/15

TAK

15 NumerPDF 2:46.06/15 MKL Szczecin 2018

WARUNKOWO - BADANIA
7
KARBOWSKI Michał 1998-06-02 Z/2420/15

TAK

40 NumerPDF 2:37.54 2:31.02/17 UKS MOSiR Działdowo 2018

8
KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 Z/4739/17

TAK

259 NumerPDF 2:53.18 2:53.18/18 MLKS Baszta Bytów 2018

9
KOŁAKOWSKI Jan 2005-11-24 Z/4595/18

TAK

20 NumerPDF 3:30.13 3:30.13/18 UKS MOSiR Działdowo 2018

10
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

204 NumerPDF 2:34.99/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

WARUNKOWO - BADANIA
11
LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 Z/2219/17

TAK

524 NumerPDF 2:52.03/17 SKLA Sopot 2018

12
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

725 NumerPDF 2:41.52/17 AML Słupsk 2018

13
MOKWA Karol 1999-06-04 Z/0547/15

TAK

44 NumerPDF 2:47.35/14 GKS Olimpia Grudziądz 2018

14
MOSTOWSKI Adrian 2004-04-20 Z/1380/18

TAK

238 NumerPDF 3:29.83/16 MLKS Baszta Bytów 2018

15
MYSZKA Mateusz 2004-04-30 Z/0510/18

TAK

57 NumerPDF 2:52.02 2:52.02/18 KUKS Remus Kościerzyna 2018

16
PREJC Mikołaj 2002-12-20 Z/1505/18

TAK

284 NumerPDF 2:58.2 2:58.2/18 LKS Zorza Gdynia 2018

17
RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 Z/1520/18

TAK

66 NumerPDF 2:53.51/17 GKS Cartusia Kartuzy 2018

18
SAJKOWSKI Patryk 2004-01-26 Z/1539/18

TAK

85 NumerPDF SKS Sokół Malbork 2018

19
SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 Z/1061/14

TAK

75 NumerPDF 2:33.16/15 GKS Żukowo 2018

20
SKALSKI Szymon 2002-02-08 Z/2827/16

TAK

450 NumerPDF 2:45.30/17 LKS Zorza Gdynia 2018

21
SPERLING Arkadiusz 1999-03-05 Z/1737/15

TAK

26 NumerPDF 2:59.52/17 SKL Filippides Starogard Gdański 2018

22
SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam 2002-01-14 Z/0873/17

TAK

210 NumerPDF 2:46.59/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

23
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

216 NumerPDF 2:32.29 2:32.29/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

24
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

TAK

218 NumerPDF 2:45.27 2:45.27/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

25
ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 Z/0269/18

TAK

502 NumerPDF 3:05.79 3:05.79/18 PLKS Gwda Piła 2018

26
TOMASZEK Dawid 2003-04-21 Z/0886/17

TAK

149 NumerPDF 2:49.2 2:49.2/18 LKS Zorza Gdynia 2018

27
WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 Z/1715/15

TAK

100 NumerPDF 2:39.37 2:35.21/17 KB Dziesiątka Białogard 2018

28
ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 Z/0711/17

TAK

102 NumerPDF 2:44.2 2:42.81/17 KB Dziesiątka Białogard 2018

 
1000 metrów M SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

722 NumerPDF 1.65 1.65/18 AML Słupsk 2018

2
FEISTER Błazej 2004-02-21 Z/0028/18

TAK

161 NumerPDF 1.50/17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

3
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

TAK

250 NumerPDF 1.55 1.55/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

4
KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 Z/0513/18

TAK

33 NumerPDF 1.64 1.64/18 MKS Święc Sławno 2018

5
KARPIŃSKI Oliwier 2005-09-19 Z/0514/18

TAK

44 NumerPDF 1.45 1.45/18 MKS Święc Sławno 2018

6
KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 Z/0688/15

TAK

245 NumerPDF 2.05 2.08/17 LKS Fenix Słupsk 2018

7
KRÓL Marcin 2003-02-10 Z/2672/17

TAK

529 NumerPDF 1.85 1.85/17 PLKS Gwda Piła 2018

8
MAŚLORZ Mikołaj 2003-08-23 Z/0011/18

TAK

711 NumerPDF 1.75 1.75/18 AML Słupsk 2018

9
NALBORSKI Kacper 2003-01-07 Z/2050/17

TAK

74 NumerPDF 1.79 1.79/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

10
NIECIECKI Jakub 2004-04-04 Z/3329/17

TAK

82 NumerPDF 1.55 1.55/18 MKS Truso Elbląg 2018

WARUNKOWO - BADANIA
11
SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 Z/0760/16

TAK

6 NumerPDF 1.70 1.70/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

12
SROKA Gracjan 2004-04-04 Z/0511/18

TAK

59 NumerPDF 1.72 1.72/18 MKS Święc Sławno 2018

13
WIERCZYŃSKI Dominik 2003-07-25 Z/1004/17

TAK

180 NumerPDF 1.75 1.75/18 LKS Fenix Słupsk 2018

14
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

221 NumerPDF 1.75 1.75/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

15
ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-17 Z/1503/16

TAK

941 NumerPDF 1.85 1.87/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Jakub 2004-02-26 Z/3589/18

TAK

65 NumerPDF 4.43 4.43/18 UKS Lipusz 2018

2
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

31 NumerPDF 5.95 5.95/18 KS Wejher Wejherowo 2018

3
FELSKI Filip 2001-09-26 Z/4603/15

TAK

160 NumerPDF 5.68/16 CKS Budowlani Częstochowa 2018

4
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

TAK

250 NumerPDF 5.34 5.34/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

5
KALINOWSKI Michał 1993-08-31 Z/0429/11

TAK

35 NumerPDF 6.82 7.42/14 GKS Olimpia Grudziądz 2018

6
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-04-19 Z/4002/18

TAK

725 NumerPDF AML Słupsk 2018

7
KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-04 Z/4655/17

TAK

401 NumerPDF 5.60 5.60/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

8
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

718 NumerPDF 4.63 4.63/18 AML Słupsk 2018

9
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

47 NumerPDF 5.43 5.43/18 MKL Toruń 2018

10
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

802 NumerPDF 6.40 6.40/18 AKL Ursynów Warszawa 2018

11
RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 Z/4876/18

TAK

55 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

12
STERLINGOW Borys 2003-07-20 Z/4653/17

TAK

395 NumerPDF 5.75 5.75/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

13
ŚLIWKA Rafał 1982-03-17 Z/3195/11

TAK

485 NumerPDF 5.55 5.55/18 MKL Szczecin 2018

14
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

505 NumerPDF 5.81/17 MKL Toruń 2018

15
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

722 NumerPDF AML Słupsk 2018

 
Skok w dal chłopcy
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

169 NumerPDF 16.48 17.42/17 LKS Fenix Słupsk 2018

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

10 NumerPDF 12.10 12.22/17 UKS MOSiR Działdowo 2018

2
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

77 NumerPDF UKS Lipusz 2018

3
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

33 NumerPDF 9.44 9.44/18 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2018

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWICZ Oskar 2002-05-17 Z/4070/18

TAK

504 NumerPDF 43.12 43.12/18 MKL Toruń 2018

2
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

169 NumerPDF 51.33 51.33/18 LKS Fenix Słupsk 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

10 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2018

2
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

31 NumerPDF 31.74 31.74/18 KS Wejher Wejherowo 2018

3
KULAS Gracjan 2005-04-19 Z/3592/18

TAK

28 NumerPDF UKS Lipusz 2018

4
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

77 NumerPDF 26.26 26.26/18 UKS Lipusz 2018

5
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

33 NumerPDF 30.94 30.94/18 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2018

6
SAJKOWSKI Patryk 2004-01-26 Z/1539/18

TAK

85 NumerPDF SKS Sokół Malbork 2018

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

10 NumerPDF 55.05 55.05/18 UKS MOSiR Działdowo 2018

2
DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 Z/4738/17

TAK

50 NumerPDF 44.95 44.95/18 KKL Rodło Kwidzyn 2018

3
KULAS Gracjan 2005-04-19 Z/3592/18

TAK

28 NumerPDF 32.14 32.14/18 UKS Lipusz 2018

4
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

77 NumerPDF 30.68 30.68/18 UKS Lipusz 2018

5
PIECZKE Łukasz 2003-02-05 Z/1461/17

TAK

215 NumerPDF 38.51 39.53/17 LKS Fenix Słupsk 2018

 
5000 m chód mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KONEK Piotr 2002-01-02 Z/0205/17

TAK

508 NumerPDF 27:55.37 27:05.23/17 PLKS Gwda Piła 2018

2
SÓJKA Radosław 2000-08-15 Z/1577/15

TAK

523 NumerPDF 26:52.00 26:01.62/17 PLKS Gwda Piła 2018

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 Z/5259/15

TAK

10 NumerPDF 14.44 14.44/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

2
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

505 NumerPDF MKL Toruń 2018

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

4 NumerPDF 19.83 19.83/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

2
NALBORSKI Kacper 2003-01-07 Z/2050/17

TAK

74 NumerPDF 16.97 16.97/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

3
SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 Z/0760/16

TAK

6 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2018

4
ZAPART Michał 2004-06-04 Z/2477/17

TAK

62 NumerPDF 19.54 19.54/18 MKS Hermes Gryfino 2018

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

31 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2018

2
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

4 NumerPDF 30.64 30.64/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

3
KAŹMIERSKI Mikołaj 2003-09-02 Z/2135/16

TAK

513 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2018

WARUNKOWO - BADANIA
4
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF LUKS Orneta 2018

5
STALĘGA Sergiusz 2004-09-09 Z/0089/18

TAK

227 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2018

6
ZAPART Michał 2004-06-04 Z/2477/17

TAK

62 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2018