Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mecz lekkoatletyczny młodzików
LUBLIN, 23.06.2018
 
100 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

212 NumerPDF 13.12 13.12/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

2
BINIEK Martyna 2004-04-08 Z/0272/18

TAK

849 NumerPDF 13.10 13.10/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

3
DZIUMAK Anna 2004-03-24 Z/3793/17

TAK

84 NumerPDF 13.46 13.46/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

4
GRONOWSKA Amelia 2005-04-03 Z/4155/18

TAK

60 NumerPDF 13.53 13.53/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

5
GUZIOR Natalia 2003-02-05 Z/0430/18

TAK

725 NumerPDF 14.44 14.44/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

6
JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 Z/0353/17

TAK

80 NumerPDF 13.53 13.49/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

7
JARZĄBEK Klaudia 2004-05-18 Z/3710/17

TAK

484 NumerPDF 14.07 14.07/18 SSR Olimp Strawczyn 2018

8
KAPLA Anna 2004-05-21 Z/1227/18

TAK

22 NumerPDF 15.47/15 LUKS Hańcza Suwałki 2018

9
KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/4622/17

TAK

32 NumerPDF 13.09 13.09/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

10
KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 Z/3285/18

TAK

860 NumerPDF 13.65 13.65/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

11
KUSZCZAK Julia 2005-03-17 Z/0318/18

TAK

82 NumerPDF 13.24 13.24/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

12
MASTALERZ Idalia 2004-06-14 Z/0031/18

TAK

483 NumerPDF 13.25 13.25/18 SSR Olimp Strawczyn 2018

13
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

193 NumerPDF 12.93 12.93/18 UKS Technik Augustów 2018

14
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

253 NumerPDF 12.38 12.25/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

15
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

906 NumerPDF 12.89 12.89/18 MKS Agros Chełm 2018

16
PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 Z/3421/18

TAK

29 NumerPDF 13.75 13.58/17 MKL Nefryt Lubartów 2018

17
PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 Z/1539/15

TAK

32 NumerPDF 13.03 13.00/17 UKS 19 Bojary Białystok 2018

18
SRAGA Zuzanna 2006-02-11 Z/4309/17

TAK

444 NumerPDF 13.48 13.48/18 KS Victoria Trzebinia 2018

19
STACHOWICZ Patrycja 2004-03-10 Z/3284/17

TAK

44 NumerPDF 13.85 13.85/18 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

20
TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 Z/3887/16

TAK

333 NumerPDF 13.99 13.99/18 KS Victoria Trzebinia 2018

21
WYWROT Natalia 2003-06-16 Z/0164/17

TAK

14 NumerPDF 13.42 13.42/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

22
ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 Z/3192/17

TAK

320 NumerPDF 12.86 12.86/18 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2018

 
300 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANIOŁ Kamila 2004-11-13 Z/4582/17

TAK

38 NumerPDF 46.61 46.61/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

2
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

212 NumerPDF 45.15 48.30/16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

3
BINIEK Martyna 2004-04-08 Z/0272/18

TAK

849 NumerPDF 42.76 42.76/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

4
GRONOWSKA Amelia 2005-04-03 Z/4155/18

TAK

60 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

5
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/3189/18

TAK

828 NumerPDF 44.82 44.82/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

6
JARZĄBEK Klaudia 2004-05-18 Z/3710/17

TAK

484 NumerPDF 45.36 45.36/18 SSR Olimp Strawczyn 2018

7
KAMIŃSKA Oktawia 2004-03-16 Z/4427/18

TAK

37 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

8
KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/4622/17

TAK

32 NumerPDF 42.84 42.84/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

9
MASTALERZ Idalia 2004-06-14 Z/0031/18

TAK

483 NumerPDF 44.40 44.40/18 SSR Olimp Strawczyn 2018

10
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

193 NumerPDF 43.81 43.81/18 UKS Technik Augustów 2018

11
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

253 NumerPDF 41.58/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

12
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

906 NumerPDF 43.54 42.99/17 MKS Agros Chełm 2018

13
PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 Z/3421/18

TAK

29 NumerPDF 46.32 46.32/18 MKL Nefryt Lubartów 2018

14
PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 Z/1539/15

TAK

32 NumerPDF 43.26/17 UKS 19 Bojary Białystok 2018

15
SALA Izabela 2004-03-19 Z/3285/17

TAK

52 NumerPDF 46.75 46.75/18 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

16
SRAGA Zuzanna 2006-02-11 Z/4309/17

TAK

444 NumerPDF 44.58 44.58/18 KS Victoria Trzebinia 2018

17
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

34 NumerPDF 49.64/17 UKS Filipides Teresin 2018

18
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

86 NumerPDF 43.06 43.06/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

19
TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 Z/3887/16

TAK

333 NumerPDF 45.91 45.91/18 KS Victoria Trzebinia 2018

20
WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 Z/1297/17

TAK

196 NumerPDF 45.27 UKS Technik Augustów 2018

21
ZIĘBA Dominika 2003-04-07 Z/0477/17

TAK

704 NumerPDF 47.98 45.70/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

 
600 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĘSIUK Sandra 2004-07-22 Z/0396/18

TAK

22 NumerPDF 2:04.16/16 MKS Unia Hrubieszów 2018

2
KANIA Martyna 2003-07-19 Z/1112/18

TAK

29 NumerPDF 2:05.72 2:05.72/18 MKS Unia Hrubieszów 2018

3
KISIEL Katarzyna 2004-03-07 Z/0314/17

TAK

29 NumerPDF 1:45.88 1:45.88/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

4
MOLENDOWSKA Julia 2006-06-23 Z/1041/18

TAK

54 NumerPDF KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

5
OSTAPOWICZ Dominika 2004-01-11 Z/1324/18

TAK

198 NumerPDF 1:49.77 1:49.77/18 UKS Technik Augustów 2018

6
PIEKARSKA Julita 2004-01-06 Z/1325/18

TAK

197 NumerPDF 1:46.57 UKS Technik Augustów 2018

7
PIKSA Oliwia 2004-05-26 Z/3795/17

TAK

13 NumerPDF 1:56.01/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

8
ROESLER Klaudia 2003-03-19 Z/0163/18

TAK

436 NumerPDF 1:51.45 1:51.45/18 KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2018

9
SAWCZUK Lucyna 2003-01-14 Z/1200/17

TAK

83 NumerPDF 1:53.16 1:53.16/18 MKS Żak Biała Podlaska 2018

10
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

844 NumerPDF 1:39.72 1:39.72/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

11
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

600 NumerPDF 1:42.55 1:46.22/17 KKL Kielce 2018

12
SZUMADA Marta 2003-10-18 Z/2336/17

TAK

83 NumerPDF 1:47.60/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

13
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

12 NumerPDF 1:44.97 1:44.97/18 MKS Unia Hrubieszów 2018

14
TUŁAZIŃSKA Karolina 2004-07-05 Z/1329/18

TAK

195 NumerPDF 1:49.53 1:49.53/18 UKS Technik Augustów 2018

15
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

877 NumerPDF 1:47.61 1:47.61/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

16
ZAWADZKA Aleksandra 2004-10-01 Z/2999/18

TAK

121 NumerPDF 2:04.30 2:04.30/18 STS Skarżysko-Kamienna 2018

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

TAK

482 NumerPDF 3:10.22 3:15.12/18 SSR Olimp Strawczyn 2018

2
CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 Z/0316/18

TAK

19 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

3
JASKOT Emilia 2006-07-21 Z/1461/18

TAK

25 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2018

4
KOŹBIAŁ Aleksandra 2004-01-11 Z/4764/17

TAK

601 NumerPDF KKL Kielce 2018

5
MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 Z/1193/18

TAK

222 NumerPDF 3:26.51 3:26.51/18 MKS Stal Nowa Dęba 2018

6
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/3191/18

TAK

848 NumerPDF 3:15.21/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

7
RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 Z/4621/17

TAK

27 NumerPDF 3:11.06 3:11.06/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

8
SAWCZUK Lucyna 2003-01-14 Z/1200/17

TAK

83 NumerPDF 3:35.87/17 MKS Żak Biała Podlaska 2018

9
SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 Z/4623/17

TAK

24 NumerPDF 3:21.86 3:21.86/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

10
STAŃKO Oliwia 2003-04-28 Z/0167/17

TAK

91 NumerPDF 3:27.72/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

11
SUWARA Amelia 2003-03-25 Z/0938/17

TAK

119 NumerPDF 3:11.43 3:11.43/18 STS Skarżysko-Kamienna 2018

12
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

232 NumerPDF 3:26.94 3:26.94/18 MKS Stal Nowa Dęba 2018

13
ZAGÓLSKA Wiktoria 2003-08-01 Z/0089/17

TAK

36 NumerPDF 3:14.92 3:14.92/18 MKL Nefryt Lubartów 2018

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOROCHOWICZ Julia 2004-05-26 Z/1224/18

TAK

8 NumerPDF 1.50/17 LUKS Hańcza Suwałki 2018

2
MAZUR Kamila 2003-01-14 Z/2114/17

TAK

920 NumerPDF 1.55 1.55/18 MKS Agros Chełm 2018

3
MIŁOWICKA Wiktoria 2004-07-05 Z/1229/18

TAK

2 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2018

4
SĘCZYK Andżelika 2003-03-10 Z/0046/17

TAK

23 NumerPDF 1.50 1.50/18 MKS Żak Biała Podlaska 2018

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIOK Aleksandra 2005-03-22 Z/4511/17

TAK

230 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

2
CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 Z/1341/18

TAK

632 NumerPDF 5.15 5.15/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018

3
GAJDA Anna 2003-09-04 Z/0047/17

TAK

350 NumerPDF 4.58 4.58/18 WKS Wawel Kraków 2018

4
KAPLA Anna 2004-05-21 Z/1227/18

TAK

22 NumerPDF 3.67/15 LUKS Hańcza Suwałki 2018

5
MICHNO Dominika 2003-04-02 Z/4520/17

TAK

233 NumerPDF 4.22 4.22/18 MKS Żak Biała Podlaska 2018

6
NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 Z/3190/18

TAK

826 NumerPDF 4.40 4.40/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

7
SALA Izabela 2004-03-19 Z/3285/17

TAK

52 NumerPDF 4.81 4.81/18 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

8
SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 Z/1231/18

TAK

30 NumerPDF 5.08 5.08/18 LUKS Hańcza Suwałki 2018

9
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

90 NumerPDF 5.57 5.57/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

10
ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 Z/3192/17

TAK

320 NumerPDF 4.59/17 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2018

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 Z/2544/17

TAK

63 NumerPDF 8.81 8.84/17 LUKS Hańcza Suwałki 2018

2
CHMIELEWSKA Martyna 2003-12-10 Z/1731/17

TAK

41 NumerPDF 6.88 7.53/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

3
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

146 NumerPDF 7.45 8.95/17 KS Wisła Puławy 2018

4
KUDLIŃSKA Łucja 2003-05-28 Z/3533/18

TAK

344 NumerPDF 8.76 8.76/18 WKS Wawel Kraków 2018

5
ŁAGODA Paulina 2003-05-25 Z/1040/17

TAK

889 NumerPDF 9.32 9.40/17 UKS Liceum sportowe Łomża 2018

6
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

TAK

131 NumerPDF KS Wisła Puławy 2018

7
MIŚKIEWICZ Alicja 2003-11-08 Z/0055/17

TAK

351 NumerPDF 9.46 9.46/18 WKS Wawel Kraków 2018

8
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

345 NumerPDF 9.25 9.25/18 WKS Wawel Kraków 2018

9
PŁACHNIO Nela 2003-02-18 Z/3248/17

TAK

231 NumerPDF 7.78/17 MKS Żak Biała Podlaska 2018

10
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

142 NumerPDF 7.48 7.48/18 KS Wisła Puławy 2018

11
RYBARCZYK Michalina 2003-11-03 Z/3450/17

TAK

92 NumerPDF 10.44 10.44/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

12
WÓJCIK Weronika 2004-11-02 Z/2614/18

TAK

227 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

13
WRZESIŃSKA Natalia 2004-03-18 Z/1484/18

TAK

886 NumerPDF 8.83 8.83/18 UKS Liceum sportowe Łomża 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Martyna 2003-12-10 Z/1731/17

TAK

41 NumerPDF 15.21 15.21/18 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

2
MIŚKIEWICZ Alicja 2003-11-08 Z/0055/17

TAK

351 NumerPDF 31.55 31.55/18 WKS Wawel Kraków 2018

3
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

345 NumerPDF 35.33 35.33/18 WKS Wawel Kraków 2018

4
RYBARCZYK Michalina 2003-11-03 Z/3450/17

TAK

92 NumerPDF 31.01 31.01/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

5
SITARSKA Zuzanna 2003-10-04 Z/3703/17

TAK

327 NumerPDF 20.32/17 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2018

6
TRZONKOWSKA Katarzyna 2004-11-26 Z/1587/18

TAK

880 NumerPDF 25.69 25.69/18 UKS Liceum sportowe Łomża 2018

7
WICHA Oliwia 2004-04-01 Z/2929/18

TAK

145 NumerPDF 25.35 25.35/18 KS Wisła Puławy 2018

8
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

635 NumerPDF 31.18 33.80/17 KKL Kielce 2018

9
WRZESIŃSKA Natalia 2004-03-18 Z/1484/18

TAK

886 NumerPDF 29.09 29.09/18 UKS Liceum sportowe Łomża 2018

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

146 NumerPDF 30.98 33.20/17 KS Wisła Puławy 2018

2
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

TAK

131 NumerPDF 31.92 31.92/18 KS Wisła Puławy 2018

3
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

142 NumerPDF 36.10 36.10/18 KS Wisła Puławy 2018

4
WICHA Oliwia 2004-04-01 Z/2929/18

TAK

145 NumerPDF 36.50 36.50/18 KS Wisła Puławy 2018

5
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

635 NumerPDF 50.91 50.91/18 KKL Kielce 2018

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 Z/2544/17

TAK

63 NumerPDF 40.07 40.07/18 LUKS Hańcza Suwałki 2018

2
DOROCHOWICZ Julia 2004-05-26 Z/1224/18

TAK

8 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2018

3
GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 Z/0026/17

TAK

344 NumerPDF 34.19 34.91/17 WKS Wawel Kraków 2018

4
ŁAGODA Paulina 2003-05-25 Z/1040/17

TAK

889 NumerPDF 33.73 33.73/18 UKS Liceum sportowe Łomża 2018

5
PŁACHNIO Nela 2003-02-18 Z/3248/17

TAK

231 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

6
WÓJCIK Weronika 2004-11-02 Z/2614/18

TAK

227 NumerPDF 23.68 23.68/18 MKS Żak Biała Podlaska 2018

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

605 NumerPDF 12.71 12.71/18 KKL Kielce 2018

2
HATAŚ Zuzanna 2004-04-21 Z/3794/17

TAK

15 NumerPDF 13.67 13.67/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

3
HAWAJSKA Natalia 2003-03-26 Z/0165/17

TAK

12 NumerPDF 14.33 14.33/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

4
SKOWRONEK Anna 2004-02-12 Z/0148/17

TAK

121 NumerPDF 12.13 12.13/18 KKL Kielce 2018

5
SROKA Paulina 2004-02-08 Z/2699/18

TAK

669 NumerPDF 12.67 12.67/18 KS AZS AWF Kraków 2018

6
STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 Z/2547/17

TAK

37 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2018

7
STRZYŻEWSKA Inez 2003-08-05 Z/0659/17

TAK

31 NumerPDF 14.47/17 LUKS Hańcza Suwałki 2018

8
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

92 NumerPDF 12.20 12.20/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

605 NumerPDF 32.24 32.24/18 KKL Kielce 2018

2
DĄBROWSKA Julia 2003-11-24 Z/4512/17

TAK

228 NumerPDF 39.45 39.45/18 MKS Żak Biała Podlaska 2018

3
HATAŚ Zuzanna 2004-04-21 Z/3794/17

TAK

15 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

4
HAWAJSKA Natalia 2003-03-26 Z/0165/17

TAK

12 NumerPDF 35.17 35.17/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

5
MASTALERZ Pola 2003-10-05 Z/2171/17

TAK

885 NumerPDF 31.06 31.06/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

6
MIŁOWICKA Wiktoria 2004-07-05 Z/1229/18

TAK

2 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2018

7
SKOWRONEK Anna 2004-02-12 Z/0148/17

TAK

121 NumerPDF KKL Kielce 2018

8
SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 Z/1231/18

TAK

30 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2018

9
SROKA Paulina 2004-02-08 Z/2699/18

TAK

669 NumerPDF 31.72 31.72/18 KS AZS AWF Kraków 2018

10
STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 Z/2547/17

TAK

37 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2018

11
STRZYŻEWSKA Inez 2003-08-05 Z/0659/17

TAK

31 NumerPDF 35.97/17 LUKS Hańcza Suwałki 2018

12
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

92 NumerPDF 30.27 30.27/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

 
4x100 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. ULIDOWSKA Alicja
2. SKIMINA Emilia
3. MASTALERZ Pola
4. BINIEK Martyna
2004
2004
2003
2004
NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka

2 1. OLESZCZYŃSKA Amelia
2. JANKOWSKA Natalia
3. JACHYMEK Sabina
4. OKO Wiktoria
5. SZELIGA Martyna
6. PRZYBYŁA Martyna
2003
2003
2004
2003
2003
2004
NumerPDF Lubelskie

3 1. DZIUMAK Anna
2. WŁOCH Adriana
3. WYWROT Natalia
4. STRZELEC Martyna
5. SZUMADA Marta
2004
2003
2003
2003
2003
NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl

4 1. JAMRÓZ Karolina
2. ANTKIEWICZ Natalia
3. GUZIOR Natalia
4. NIEMCZYK Magdalena
5. ZIĘBA Dominika
2003
2004
2003
2003
2003
NumerPDF 50.84 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa

 
100 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

903 NumerPDF 12.24 12.24/18 MKS Agros Chełm 2018

2
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

266 NumerPDF 11.98 11.80/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

3
DRZAŁ Maksym 2003-11-24 Z/3187/18

TAK

837 NumerPDF 12.41 12.41/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

4
GRYGO Kacper 2003-03-12 Z/1225/18

TAK

33 NumerPDF 11.88 11.88/18 LUKS Hańcza Suwałki 2018

5
GULBIERZ Paweł 2004-02-21 Z/1226/18

TAK

49 NumerPDF 13.32/17 LUKS Hańcza Suwałki 2018

6
HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 Z/4515/17

TAK

221 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

7
IZDEBSKI Michał 2003-02-14 Z/4516/17

TAK

222 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

8
JANECZEK Michał 2004-07-31 Z/0273/18

TAK

833 NumerPDF 12.58 12.58/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

9
KOWALIK Mikołaj 2004-09-13 Z/4518/17

TAK

223 NumerPDF 12.50 12.50/18 MKS Żak Biała Podlaska 2018

10
ŁUĆKO Filip 2003-11-04 Z/4519/17

TAK

232 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

11
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

64 NumerPDF 11.95 11.95/18 MKS Żak Biała Podlaska 2018

 
300 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

66 NumerPDF 41.81 41.81/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

2
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

903 NumerPDF 39.81 39.81/18 MKS Agros Chełm 2018

3
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

266 NumerPDF 38.58 38.58/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

4
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

TAK

625 NumerPDF 42.16 42.16/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

5
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

75 NumerPDF 43.00 43.00/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

6
DRZAŁ Maksym 2003-11-24 Z/3187/18

TAK

837 NumerPDF 41.59 41.59/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

7
HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 Z/4515/17

TAK

221 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

8
JANECZEK Michał 2004-07-31 Z/0273/18

TAK

833 NumerPDF 39.60 39.60/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

9
LISIECKI Maciej 2003-07-01 Z/0824/17

TAK

16 NumerPDF 43.81 43.81/18 MKS Żak Biała Podlaska 2018

10
ŁUĆKO Filip 2003-11-04 Z/4519/17

TAK

232 NumerPDF 41.65 41.65/18 MKS Żak Biała Podlaska 2018

11
POŹNIAK Rafał 2003-01-18 Z/4153/18

TAK

43 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2018

12
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

64 NumerPDF 38.28 38.28/18 MKS Żak Biała Podlaska 2018

 
600 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCIK Jakub 2003-11-03 Z/0074/17

TAK

839 NumerPDF 1:35.57 1:35.57/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

2
GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 2003-10-11 Z/3616/17

TAK

6 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

3
ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 Z/0989/18

TAK

752 NumerPDF KS Agros Zamość 2018

4
ŁOBACZ Patryk 2003-05-06 Z/0827/17

TAK

99 NumerPDF 1:50.69/17 MKS Żak Biała Podlaska 2018

5
PODOLAK Piotr 2003-07-10 Z/3074/17

TAK

57 NumerPDF 1:40.31 1:37.17/17 MKS Unia Hrubieszów 2018

6
SZCZEPAŃCZYK Kamil 2003-03-11 Z/1516/17

TAK

489 NumerPDF 1:35.67 SSR Olimp Strawczyn 2018

7
ŚNIOCH Wiktor 2003-06-06 Z/2480/18

TAK

610 NumerPDF 1:36.68 KKL Kielce 2018

8
TOMASZEWSKI Wiktor 2003-06-11 Z/1515/17

TAK

488 NumerPDF 1:34.76 SSR Olimp Strawczyn 2018

9
ZYSKOWSKI Oliwier 2004-04-04 Z/1330/18

TAK

191 NumerPDF 1:39.24 1:39.24/18 UKS Technik Augustów 2018

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 Z/0328/18

TAK

16 NumerPDF 3:08.60 3:08.60/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

2
CIERECH Filip 2004-11-01 Z/3004/18

TAK

19 NumerPDF 3:18.27 3:18.27/18 MKS Unia Hrubieszów 2018

3
ĆWIKOWSKI Paweł 2004-09-01 Z/4154/18

TAK

12 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2018

4
FUDALEWSKI Michał 2004-03-24 Z/4712/17

TAK

334 NumerPDF 3:11.57 3:11.57/18 LZS Sigma OSIR Staszów 2018

5
KUCA Miłosz 2003-01-28 Z/0130/17

TAK

323 NumerPDF 2:56.07 2:56.07/18 LZS Sigma OSIR Staszów 2018

6
OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 Z/0629/18

TAK

923 NumerPDF 3:02.55 3:02.55/18 MKS Agros Chełm 2018

7
POTOCKI Adrian 2003-01-16 Z/4625/17

TAK

24 NumerPDF 3:17.14 3:17.14/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

8
SRAGA Jakub 2005-01-24 Z/1650/18

TAK

325 NumerPDF 3:05.85 3:05.85/18 KS Victoria Trzebinia 2018

9
STACHURSKI Jakub 2004-03-09 Z/3001/18

TAK

621 NumerPDF 3:39.68 3:39.68/18 KKL Kielce 2018

10
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

TAK

101 NumerPDF 2:59.17 2:59.17/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

11
ŻWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 Z/0032/17

TAK

5 NumerPDF 2:51.50 2:51.50/18 MKS Żak Biała Podlaska 2018

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 Z/3666/17

TAK

17 NumerPDF 1.50/17 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018

2
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

200 NumerPDF 1.60 1.60/18 KS Victoria Trzebinia 2018

3
POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 Z/0146/17

TAK

601 NumerPDF 1.55 1.55/18 KKL Kielce 2018

4
PULNAR Piotr 2003-02-13 Z/2085/17

TAK

328 NumerPDF 1.70 1.70/18 KS Victoria Trzebinia 2018

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCICKI Michał 2003-02-07 Z/1295/17

TAK

650 NumerPDF 5.56/17 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018

2
CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 Z/1335/18

TAK

15 NumerPDF 4.54 4.54/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018

3
OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 Z/4004/18

TAK

345 NumerPDF 4.05 4.05/18 WKS Wawel Kraków 2018

4
POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 Z/0146/17

TAK

601 NumerPDF 3.45/16 KKL Kielce 2018

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
Andrejczyk Adam 2003-05-22 Z/2542/17

TAK

57 NumerPDF 10.12 10.12/18 LUKS Hańcza Suwałki 2018

2
BANACH Michał 2003-01-09 Z/3676/18

TAK

222 NumerPDF 10.26 10.26/18 MKS Żak Biała Podlaska 2018

3
BARTOCHA Maksymilian 2004-01-20 Z/2798/18

TAK

27 NumerPDF 8.98 8.98/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

4
STRYCZEK Marcin 2003-07-02 Z/3253/17

TAK

223 NumerPDF 11.55 11.55/18 MKS Żak Biała Podlaska 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Michał 2003-01-09 Z/3676/18

TAK

222 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

2
BARTOCHA Maksymilian 2004-01-20 Z/2798/18

TAK

27 NumerPDF 32.17 32.17/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

3
GĘBAL Mateusz 2004-09-03 Z/0943/18

TAK

925 NumerPDF 25.71 25.71/18 MKS Agros Chełm 2018

4
KUKULSKI Mateusz 2004-01-17 Z/4366/18

TAK

349 NumerPDF 26.45 26.45/18 WKS Wawel Kraków 2018

5
PULNAR Szymon 2004-06-21 Z/2083/17

TAK

327 NumerPDF 26.78 26.78/18 KS Victoria Trzebinia 2018

6
STRYCZEK Marcin 2003-07-02 Z/3253/17

TAK

223 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
Andrejczyk Adam 2003-05-22 Z/2542/17

TAK

57 NumerPDF 39.61/17 LUKS Hańcza Suwałki 2018

2
PULNAR Szymon 2004-06-21 Z/2083/17

TAK

327 NumerPDF 27.75 27.75/18 KS Victoria Trzebinia 2018

3
TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 Z/1232/18

TAK

3 NumerPDF 32.95/17 LUKS Hańcza Suwałki 2018

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBACKI Kornel 2003-05-19 Z/0660/17

TAK

31 NumerPDF 16.49/17 LUKS Hańcza Suwałki 2018

2
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

924 NumerPDF 17.85/17 MKS Agros Chełm 2018

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

834 NumerPDF 29.31 29.31/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

2
OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 Z/4004/18

TAK

345 NumerPDF 38.57 38.57/18 WKS Wawel Kraków 2018

3
RYBACKI Kornel 2003-05-19 Z/0660/17

TAK

31 NumerPDF 28.32/17 LUKS Hańcza Suwałki 2018

4
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

924 NumerPDF 29.38 29.38/18 MKS Agros Chełm 2018

 
4x100 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. SWATOWSKI Kacper
2. GRYTA Jacek
3. WYRODEK Paweł
4. GÓRA Jakub
5. BAŃKA Łukasz
6. KASIETCZUK Adrian
2003
2003
2003
2003
2003
2004
NumerPDF Lubelskie

2 1. WYRODEK Paweł
2. ŁUĆKO Filip
3. KOSTRZEWICZ Kacper
4. KOWALIK Mikołaj
2003
2003
2003
2004
NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska

3 1. RYBACKI Kornel
2. POŹNIAK Rafał
3. GULBIERZ Paweł
4. GRYGO Kacper
5. ĆWIKOWSKI Paweł
2003
2003
2004
2003
2004
NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki