Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie halowe zawody lekkoatletyczne
TORUŃ, 06.01.2018
 
60 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 Z/3584/17

TAK

775 NumerPDF MKS Inowrocław 2017

2
MIKOŁAJCZAK Julia 2004-06-10 Z/2099/17

TAK

82 NumerPDF 9.70/16 MUKS Szok Bojanowo 2017

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

26 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2017

2
BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 Z/5870/15

TAK

27 NumerPDF 30.14 30.14/17 KS Maków Biega 2017

3
KRUK Daria 2002-01-24 Z/3098/16

TAK

10 NumerPDF KS Maków Biega 2017

4
LITTWIN Adrianna 1998-07-17 Z/0274/14

TAK

400 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2017

5
OLBRYŚ Julia 2002-08-29 Z/3097/16

TAK

152 NumerPDF KS Maków Biega 2017

6
ZEGA Aleksandra 2002-07-07 Z/0273/17

TAK

17 NumerPDF KS Maków Biega 2017

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 Z/5870/15

TAK

27 NumerPDF 47.01 47.01/17 KS Maków Biega 2017

2
CIOK Klaudia 1999-12-20 Z/1334/16

TAK

5 NumerPDF 43.71 43.71/17 KS Maków Biega 2017

3
KOMARZAŃSKA Martyna 2002-03-01 Z/0776/16

TAK

205 NumerPDF 47.84 47.84/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

4
KRUK Daria 2002-01-24 Z/3098/16

TAK

10 NumerPDF KS Maków Biega 2017

5
OLBRYŚ Julia 2002-08-29 Z/3097/16

TAK

152 NumerPDF KS Maków Biega 2017

6
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

36 NumerPDF 47.06 UKS Filipides Teresin 2017

7
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

59 NumerPDF 46.77 46.77/17 MUKS Szok Bojanowo 2017

8
ZEGA Aleksandra 2002-07-07 Z/0273/17

TAK

17 NumerPDF KS Maków Biega 2017

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURDZIŃSKA Martyna 2003-02-04 Z/2398/17

TAK

32 NumerPDF 1:49.00 UKS Filipides Teresin 2017

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

38 NumerPDF 3:16.65 UKS Filipides Teresin 2017

2
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

205 NumerPDF 3:00.50 3:00.50/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

3
KRUPIŃSKA Martyna 2002-06-01 Z/1050/16

TAK

54 NumerPDF 3:32.19 3:32.19/17 KS Maków Biega 2017

4
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

207 NumerPDF 3:24.23 3:17.54/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

5
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

228 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

6
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

203 NumerPDF 2:50.55/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

7
TYPA Marcelina 2002-07-24 Z/0782/16

TAK

206 NumerPDF 3:17.71 3:17.71/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LITTWIN Adrianna 1998-07-17 Z/0274/14

TAK

400 NumerPDF 5.32 5.32/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

2
RATAJCZYK Wiktoria 2003-03-03 Z/3587/17

TAK

788 NumerPDF MKS Inowrocław 2017

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MARCHEWKA Weronika 2000-06-22 Z/5698/15

TAK

77 NumerPDF MUKS Szok Bojanowo 2017

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIS Joanna 2003-04-04 Z/5695/15

TAK

45 NumerPDF MUKS Szok Bojanowo 2017

2
MIKOŁAJCZAK Julia 2004-06-10 Z/2099/17

TAK

82 NumerPDF MUKS Szok Bojanowo 2017

 
60 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł K U20 (84.0)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LOT Natalia 2001-04-04 Z/0762/15

TAK

10 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2017

 
60 m ppł K U16 (76.2/8.20)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

206 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

2
KUBIS Joanna 2003-04-04 Z/5695/15

TAK

45 NumerPDF MUKS Szok Bojanowo 2017

3
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

59 NumerPDF MUKS Szok Bojanowo 2017

 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIDAS Oskar 2002-07-06 Z/3581/17

TAK

771 NumerPDF 9.28/14 MKS Inowrocław 2017

2
BREZA Konrad 2002-02-28 Z/0787/16

TAK

208 NumerPDF 8.22 8.22/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

3
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

230 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

4
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

774 NumerPDF MKS Inowrocław 2017

5
LISIECKI Damian 2001-06-11 Z/5694/15

TAK

42 NumerPDF 7.63/16 MUKS Szok Bojanowo 2017

6
WERRA Miłosz 2003-02-02 Z/1142/17

TAK

229 NumerPDF 8.06 8.06/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŃSKI Norbert 1998-11-11 Z/1240/14

TAK

400 NumerPDF 23.24 23.24/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJURSKI Norbert 2004-02-09 Z/0369/17

TAK

210 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2017

2
ROWIŃSKI Jakub 2002-06-05 Z/3152/16

TAK

211 NumerPDF 39.20 39.20/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

3
SZYDLIK Łukasz 2004-12-27 Z/2944/17

TAK

21 NumerPDF 42.53 KS Maków Biega 2017

4
ŻAKOWSKI Kamil 2002-02-27 Z/5889/15

TAK

232 NumerPDF 38.75 UKS Filipides Teresin 2017

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Mikołaj 2003-03-19 Z/1143/17

TAK

217 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

2
PISZCZATYN Aleksander 2003-09-10 Z/1455/17

TAK

220 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Adam 2000-09-05 Z/1839/15

TAK

221 NumerPDF 3:16.32/15 ULKS Talex Borzytuchom 2017

2
DURAWA Kacper 2002-02-16 Z/0784/16

TAK

215 NumerPDF 3:19.39 3:19.39/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

3
IWAŃCA Jakub 2002-12-09 Z/0785/16

TAK

220 NumerPDF 2:57.27 2:57.27/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

4
JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 Z/0456/17

TAK

15 NumerPDF 2:40.33 2:52.50/17 KS Maków Biega 2017

5
JOŃCZYK Oliwer 2002-07-11 Z/0778/16

TAK

217 NumerPDF 2:48.82 2:48.82/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

6
KONOPKA Dawid 2001-02-07 Z/3099/16

TAK

7 NumerPDF 2:36.09 2:43.18/17 KS Maków Biega 2017

7
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

204 NumerPDF 2:36.30 2:36.30/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

8
MOCEK Daniel 1996-02-14 Z/0953/15

TAK

20 NumerPDF 2:45.42 KS Maków Biega 2017

9
ROLA Damian 2002-06-02 Z/0774/16

TAK

219 NumerPDF 3:08.84 3:08.84/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

10
RZEPKA Szymon 2002-10-19 Z/0781/16

TAK

211 NumerPDF 3:30.43/15 ULKS Talex Borzytuchom 2017

11
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

216 NumerPDF 2:36.64 2:36.64/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

12
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

TAK

218 NumerPDF 3:03.25 3:03.25/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

13
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 Z/3769/16

TAK

713 NumerPDF MKS Inowrocław 2017

14
WASZKIEWICZ Kacper 2003-09-19 Z/0272/17

TAK

13 NumerPDF 2:58.86 3:05.95/17 KS Maków Biega 2017

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MALICH Jakub 2002-07-22 Z/0777/16

TAK

216 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

2
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

221 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIDAS Oskar 2002-07-06 Z/3581/17

TAK

771 NumerPDF MKS Inowrocław 2017

2
KAŃSKI Norbert 1998-11-11 Z/1240/14

TAK

400 NumerPDF 7.42 7.42/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

3
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

774 NumerPDF MKS Inowrocław 2017

4
LISIECKI Damian 2001-06-11 Z/5694/15

TAK

42 NumerPDF 5.97/16 MUKS Szok Bojanowo 2017

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYBA Piotr 1999-04-03 Z/0351/15

TAK

230 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2017

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł M U18(91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł M U16 (91.4/8.90)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna