Internetowe zgłoszenia do imprezy: Otwarte Mistrzostwa Oleśnicy
OLEŚNICA, 19.05.2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALASZCZUK Julia 1998-10-15 Z/0359/16

TAK

526 NumerPDF 13.98/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

2
BARTNICKA Kaja 2002-08-10 Z/1104/15

TAK

958 NumerPDF 14.66 14.66/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

3
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

27 NumerPDF 13.48 13.48/18 GKS Start Długołęka 2018

4
BIOŁY Emilia 2003-11-24 Z/2186/17

TAK

22 NumerPDF 16.07 16.07/18 GKS Start Długołęka 2018

5
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

57 NumerPDF 14.12 14.12/18 GKS Start Długołęka 2018

6
BRĘCZEWSKA Zofia 2004-01-21 Z/0853/18

TAK

115 NumerPDF 13.48 13.48/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

7
BUJKO Kalina 2002-05-29 Z/3237/17

TAK

114 NumerPDF 15.11 15.11/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

8
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

20 NumerPDF 13.30 12.91/16 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

9
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

TAK

25 NumerPDF 14.11 13.90/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

10
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

TAK

75 NumerPDF 15.25/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

11
DONAJ Jagoda 2004-07-11 Z/1201/18

TAK

112 NumerPDF 13.89 13.89/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

12
DYDUCH Kornelia 2001-08-17 Z/3139/15

TAK

74 NumerPDF 13.28 13.12/16 LKS Górnik Wałbrzych 2018

13
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

10 NumerPDF 12.48 12.48/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

14
GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 Z/1202/18

TAK

124 NumerPDF 14.81 14.81/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

15
GRZYWNA Natalia 2004-08-23 Z/1261/18

TAK

721 NumerPDF 15.67 15.67/18 MKS MOS Wrocław 2018

16
GUT Agata 2004-06-21 Z/1283/18

TAK

60 NumerPDF 13.99 13.99/18 GKS Start Długołęka 2018

17
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

24 NumerPDF 13.67 13.59/16 GKS Start Długołęka 2018

18
HOROSZKIEWICZ Julia 2000-05-17 Z/0581/17

TAK

26 NumerPDF 13.88 13.88/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

19
JANOWSKA Sonia 2000-06-24 Z/4429/15

TAK

39 NumerPDF 14.48 14.43/16 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

20
JAROCKA Kamila 2003-07-20 Z/2849/18

TAK

45 NumerPDF 14.88 14.88/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

21
JASINA Daria 2004-12-07 Z/0462/18

TAK

95 NumerPDF 15.23 15.23/18 SSMKS Parasol Wrocław 2018

22
JAŚKIEWICZ Hanna 2004-11-23 Z/2534/18

TAK

7 NumerPDF 14.24 14.24/18 MULKS Olimpia Świdnica 2018

23
KATA Emilia 2002-04-25 Z/1176/15

TAK

18 NumerPDF 14.31 14.31/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

24
KĘDZIOR Oliwia 2004-08-25 Z/3363/18

TAK

786 NumerPDF 14.11 14.11/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

25
KIEJZA Julia 2001-01-29 Z/2931/18

TAK

5 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

26
KLITKOWSKA Wiktoria 2000-12-27 Z/3900/15

TAK

21 NumerPDF 15.20/16 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

27
KOBA Zuzanna 2004-02-27 Z/0711/18

TAK

12 NumerPDF 14.80 14.80/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

28
KOCIOŁEK Julia 2002-04-08 Z/2852/18

TAK

709 NumerPDF 14.06 14.06/18 MKS MOS Wrocław 2018

29
KOŁŁĄTAJ Nikola 2004-01-24 Z/0710/18

TAK

31 NumerPDF 14.81 14.81/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

30
KOŚCIELNA Monika 2001-04-10 Z/3397/15

TAK

42 NumerPDF 13.55 13.26/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

31
KOZAKIEWICZ Wiktoria 2001-07-11 Z/0548/17

TAK

320 NumerPDF 15.22 15.22/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

32
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

TAK

715 NumerPDF 14.43 14.24/17 MKS MOS Wrocław 2018

33
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

704 NumerPDF 13.37 13.37/18 MKS MOS Wrocław 2018

34
KRUK Julia 2004-01-07 Z/0852/18

TAK

322 NumerPDF 14.01 14.01/18 ULKS Muflon Bielawa 2018

35
KRUPA Milena 2004-03-24 Z/0854/18

TAK

118 NumerPDF 13.97 13.85/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

36
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

101 NumerPDF 13.59 13.59/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

37
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

8 NumerPDF 14.05 14.05/18 GKS Start Długołęka 2018

38
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

714 NumerPDF 13.22 13.22/18 MKS MOS Wrocław 2018

39
MAKUCH Maria 2002-10-05 Z/0887/16

TAK

43 NumerPDF 13.43 13.43/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

40
MAŁANIAK Marta 2002-03-29 Z/0454/16

TAK

15 NumerPDF 13.70 13.70/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

41
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

TAK

111 NumerPDF 13.91 13.91/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

42
NOWAK Zuzanna 2002-04-01 Z/2421/16

TAK

48 NumerPDF 13.74/17 WKS Śląsk Wrocław 2018

43
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

87 NumerPDF 13.49 13.49/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

44
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

83 NumerPDF 12.84 12.84/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

45
PALUSZEK Anna 2000-08-22 Z/2802/15

TAK

710 NumerPDF 12.86 12.53/17 MKS MOS Wrocław 2018

46
PAWLUS Marta 2002-06-05 Z/2739/17

TAK

113 NumerPDF 14.26 14.26/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

47
PIEKARCZYK Patrycja 2003-04-01 Z/0728/18

TAK

11 NumerPDF 14.23 14.23/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

48
PIETROŃ Natalia 2000-08-08 Z/2118/15

TAK

40 NumerPDF 13.60 12.88/17 MKS MOS Wrocław 2018

49
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

85 NumerPDF 13.13 12.74/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

50
PRZYSTAŚ Anna 2004-05-12 Z/1279/18

TAK

123 NumerPDF 14.71 14.71/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

51
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 12.69 12.69/18 GKS Start Długołęka 2018

52
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF 12.83 12.83/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

53
STADNIK Aleksandra 2003-06-24 Z/2904/17

TAK

955 NumerPDF 15.75 15.75/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

54
STANEK Rozalia 2002-11-27 Z/1893/16

TAK

303 NumerPDF 14.01 14.01/18 ULKS Muflon Bielawa 2018

55
SZUKALSKA Zuzanna 2003-02-13 Z/2821/17

TAK

982 NumerPDF 16.81 16.81/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

56
ŚLEMP Julia 2003-11-07 Z/1623/17

TAK

444 NumerPDF 13.88 13.88/18 UKS Sprint Legnica 2018

57
ŚLUSAREK Jagoda 2002-02-22 Z/1685/16

TAK

13 NumerPDF 14.97 14.97/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

58
TURKIEWICZ Julia 2002-06-28 Z/3449/16

TAK

102 NumerPDF 14.42 14.42/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

59
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

304 NumerPDF 13.32 13.32/18 ULKS Muflon Bielawa 2018

60
WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 Z/1157/18

TAK

712 NumerPDF 13.79 13.79/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

61
WÓJS Marika 1999-04-09 Z/0645/15

TAK

67 NumerPDF 13.73 12.93/16 MKS Hermes Gryfino 2018

62
ŻABIEREK Nina Natalia 2003-03-26 Z/4749/17

TAK

103 NumerPDF 13.56 13.56/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

63
ŻMUDZKA Wiktoria 2002-01-29 Z/1894/16

TAK

321 NumerPDF 14.02 14.02/16 ULKS Muflon Bielawa 2018

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALASZCZUK Julia 1998-10-15 Z/0359/16

TAK

526 NumerPDF 29.64 28.70/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

2
BARTNICKA Kaja 2002-08-10 Z/1104/15

TAK

958 NumerPDF 31.06 31.06/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

3
BRĘCZEWSKA Zofia 2004-01-21 Z/0853/18

TAK

115 NumerPDF 28.41 28.41/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

4
BUJKO Kalina 2002-05-29 Z/3237/17

TAK

114 NumerPDF 32.32 32.32/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

5
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

20 NumerPDF 26.88 26.88/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

6
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

TAK

25 NumerPDF 29.30 29.30/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

7
CZARNOWSKA Martyna 2001-11-27 Z/3142/15

TAK

70 NumerPDF 27.96/16 LKS Górnik Wałbrzych 2018

8
DONAJ Jagoda 2004-07-11 Z/1201/18

TAK

112 NumerPDF 29.45 29.45/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

9
DURMAN Oliwia 2004-09-24 Z/3073/18

TAK

12 NumerPDF 31.01 31.01/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

10
DYDUCH Kornelia 2001-08-17 Z/3139/15

TAK

74 NumerPDF 27.39 27.10/16 LKS Górnik Wałbrzych 2018

11
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

463 NumerPDF 28.34 28.34/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

12
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

10 NumerPDF 26.01 26.01/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

13
GÓROWSKA Oliwia 2003-09-07 Z/1285/18

TAK

4 NumerPDF 30.86 30.86/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

14
GRUDZIEŃ Natalia 2002-08-13 Z/0253/17

TAK

970 NumerPDF 31.02 31.02/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

15
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

24 NumerPDF 28.52 28.52/18 GKS Start Długołęka 2018

16
HOROSZKIEWICZ Julia 2000-05-17 Z/0581/17

TAK

26 NumerPDF 29.13 29.13/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

17
JANOWSKA Sonia 2000-06-24 Z/4429/15

TAK

39 NumerPDF 29.77 29.77/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

18
JARIKRE Jessica 2002-05-03 Z/1992/17

TAK

705 NumerPDF 28.85 28.85/18 MKS MOS Wrocław 2018

19
JAROCKA Kamila 2003-07-20 Z/2849/18

TAK

45 NumerPDF 30.87 30.87/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

20
JASINA Daria 2004-12-07 Z/0462/18

TAK

95 NumerPDF 33.69 33.69/18 SSMKS Parasol Wrocław 2018

21
KLITKOWSKA Wiktoria 2000-12-27 Z/3900/15

TAK

21 NumerPDF 31.05 30.40/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

22
KOBA Zuzanna 2004-02-27 Z/0711/18

TAK

12 NumerPDF 30.93 30.93/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

23
KOŁŁĄTAJ Nikola 2004-01-24 Z/0710/18

TAK

31 NumerPDF 31.82 31.82/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

24
KÖNIGSMAN Edyta 2002-02-24 Z/1175/15

TAK

72 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

25
KOZAKIEWICZ Wiktoria 2001-07-11 Z/0548/17

TAK

320 NumerPDF 30.90 30.90/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

26
KRUK Julia 2004-01-07 Z/0852/18

TAK

322 NumerPDF 29.13 29.13/18 ULKS Muflon Bielawa 2018

27
KRUPA Milena 2004-03-24 Z/0854/18

TAK

118 NumerPDF 29.22 29.22/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

28
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

101 NumerPDF 29.03 29.03/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

29
LECZOWICZ Daria 2003-08-20 Z/1263/18

TAK

105 NumerPDF 32.28 32.28/18 LZS KL Kotwica Brzeg 2018

30
MAKUCH Maria 2002-10-05 Z/0887/16

TAK

43 NumerPDF 28.14 27.96/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

31
MAŁANIAK Marta 2002-03-29 Z/0454/16

TAK

15 NumerPDF 27.70 27.70/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

32
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

TAK

111 NumerPDF 29.39 29.39/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

33
PAWLUS Marta 2002-06-05 Z/2739/17

TAK

113 NumerPDF 29.81 29.81/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

34
PIEKARCZYK Patrycja 2003-04-01 Z/0728/18

TAK

11 NumerPDF 29.37 29.37/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

35
PIETROŃ Natalia 2000-08-08 Z/2118/15

TAK

40 NumerPDF 28.03 26.59/17 MKS MOS Wrocław 2018

36
PIETRZYK Sandra 2002-09-02 Z/2858/18

TAK

323 NumerPDF 31.99 31.99/18 MKS MOS Wrocław 2018

37
PRZYSTAŚ Anna 2004-05-12 Z/1279/18

TAK

123 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2018

38
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 26.33 26.33/18 GKS Start Długołęka 2018

39
STADNIK Aleksandra 2003-06-24 Z/2904/17

TAK

955 NumerPDF 34.54 34.54/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

40
STANEK Rozalia 2002-11-27 Z/1893/16

TAK

303 NumerPDF 29.30 29.30/18 ULKS Muflon Bielawa 2018

41
SZUKALSKA Zuzanna 2003-02-13 Z/2821/17

TAK

982 NumerPDF 35.75 35.75/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

42
ŚLEMP Julia 2003-11-07 Z/1623/17

TAK

444 NumerPDF 28.38 28.38/18 UKS Sprint Legnica 2018

43
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

304 NumerPDF 28.82 28.82/18 ULKS Muflon Bielawa 2018

44
WALIDUDA Klaudia 2003-01-29 Z/1380/17

TAK

116 NumerPDF 29.79 29.79/18 LZS KL Kotwica Brzeg 2018

45
ŻABIEREK Nina Natalia 2003-03-26 Z/4749/17

TAK

103 NumerPDF 28.46 28.46/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

46
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

52 NumerPDF 32.79 28.04/17 MLKS Echo Twardogóra 2018

47
ŻMUDZKA Wiktoria 2002-01-29 Z/1894/16

TAK

321 NumerPDF 29.58 29.18/16 ULKS Muflon Bielawa 2018

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BABISZEWSKA Weronika 2003-10-08 Z/0726/18

TAK

24 NumerPDF 69.44 69.44/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

2
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

27 NumerPDF 62.92 62.92/18 GKS Start Długołęka 2018

3
GILETA Dominika 2000-07-06 Z/2643/15

TAK

461 NumerPDF 66.09 66.09/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

4
GÓRKA Beata 2000-07-19 Z/1079/15

TAK

502 NumerPDF 62.35 62.35/18 MKS MOS Wrocław 2018

5
GRZYBOWSKA Agnieszka 2002-04-04 Z/3672/15

TAK

44 NumerPDF 66.82 66.82/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

6
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

28 NumerPDF 62.30 62.30/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

7
KÖNIGSMAN Edyta 2002-02-24 Z/1175/15

TAK

72 NumerPDF 62.61 62.61/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

8
KOWALCZYK Weronika 1999-01-15 Z/0682/15

TAK

96 NumerPDF 65.76 65.76/18 SSMKS Parasol Wrocław 2018

9
MOŻDZEŃ Martyna 2002-05-20 Z/2316/16

TAK

978 NumerPDF 71.03 71.03/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

10
MŚCISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

73 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

11
PAŁKA Martyna 2001-12-15 Z/0501/17

TAK

24 NumerPDF 65.42 65.42/18 SSMKS Parasol Wrocław 2018

12
PRUCHNIK Roksana 2003-04-08 Z/0707/18

TAK

19 NumerPDF 69.85 69.85/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

13
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

759 NumerPDF 58.89 58.89/18 MKS MOS Wrocław 2018

14
SIONEK Urszula 2002-01-16 Z/0883/16

TAK

38 NumerPDF 70.87 70.28/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

15
SIURDYBAN Karolina 2002-09-07 Z/0492/17

TAK

11 NumerPDF 63.42 63.42/18 SSMKS Parasol Wrocław 2018

16
STRZAŁKA Julia 2001-03-29 Z/0773/18

TAK

200 NumerPDF 66.05 66.05/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

17
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

52 NumerPDF 64.87 64.87/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

 
600 metrów dziewczęta
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIK Marcelina 2004-12-04 Z/1275/18

TAK

986 NumerPDF 1:48.09 1:48.09/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

2
CHOWANEK Oliwia 2003-03-10 Z/1555/17

TAK

71 NumerPDF 1:47.18 1:42.18/17 LUKS Namysłów 2018

3
JASIECKA Nina 2006-02-06 Z/2230/18

TAK

6 NumerPDF 1:44.56 1:44.56/18 MULKS Olimpia Świdnica 2018

4
KICULA Tamara 2004-12-17 Z/1268/18

TAK

963 NumerPDF 1:50.95 1:50.95/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

5
MŚCISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

73 NumerPDF 1:42.22 1:42.22/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

6
SŁOMIAN Jagoda 2004-02-27 Z/1270/18

TAK

964 NumerPDF 1:51.57 1:51.57/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

7
ŚLIWIŃSKA Joanna 2003-09-10 Z/1271/18

TAK

699 NumerPDF 1:51.64 1:51.64/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

8
ZEMŁA Dobrosława 2004-06-20 Z/1238/18

TAK

325 NumerPDF 1:52.34 1:52.34/18 ULKS Muflon Bielawa 2018

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KURAS Julia 2001-03-06 Z/1086/15

TAK

962 NumerPDF 4:59.70 4:54.84/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

2
PIERZGA Aleksandra 2000-06-05 Z/1085/15

TAK

965 NumerPDF 5:06.82 5:06.82/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

3
ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 Z/2851/15

TAK

40 NumerPDF 5:02.70 4:58.04/17 SSMKS Parasol Wrocław 2018

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETROCZUK Sylwia 1991-10-16 Z/1503/18

TAK

146 NumerPDF 20:12.55 20:12.55/18 LZS KL Kotwica Brzeg 2018

2
STAWACZ Karolina 1999-10-03 Z/0949/15

TAK

960 NumerPDF 19:16.91 19:16.91/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁOGŁOWICZ Weronika 2004-03-07 Z/0260/16

TAK

4 NumerPDF 1.50 1.50/18 UKS Orlica Domaniów 2018

2
DZWONIAREK Agata 2004-03-11 Z/2690/18

TAK

84 NumerPDF 1.45 1.45/18 LUKS Namysłów 2018

3
FURMAŃSKA Martyna 2003-05-28 Z/1556/17

TAK

70 NumerPDF 1.55 1.55/18 LUKS Namysłów 2018

4
GRZYBOWSKA Agnieszka 2002-04-04 Z/3672/15

TAK

44 NumerPDF 1.50 1.50/17 WKS Śląsk Wrocław 2018

5
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

150 NumerPDF 1.40 1.40/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

6
KALEMBA Kinga 2004-03-02 Z/1310/18

TAK

61 NumerPDF 1.40 1.40/18 GKS Start Długołęka 2018

7
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

8 NumerPDF 1.50 1.50/18 GKS Start Długołęka 2018

8
MRÓZ Maja 2004-12-14 Z/2694/18

TAK

427 NumerPDF 1.50 1.50/18 LUKS Namysłów 2018

9
PRUCHNIK Roksana 2003-04-08 Z/0707/18

TAK

19 NumerPDF 1.40 1.40/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

10
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

TAK

69 NumerPDF 1.40 1.40/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

11
ŚLUSAREK Jagoda 2002-02-22 Z/1685/16

TAK

13 NumerPDF 1.37 1.40/17 MLKS Echo Twardogóra 2018

12
TURKIEWICZ Julia 2002-06-28 Z/3449/16

TAK

102 NumerPDF 1.50 1.50/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

13
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

155 NumerPDF 1.62 1.66/17 WKS Śląsk Wrocław 2018

14
ZAWER Natalia 2002-01-14 Z/3555/15

TAK

2 NumerPDF 1.62 1.62/18 UKS Orlica Domaniów 2018

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

77 NumerPDF 3.80 3.90/17 MKS MOS Wrocław 2018

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

463 NumerPDF 5.01 5.01/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

2
GÓROWSKA Oliwia 2003-09-07 Z/1285/18

TAK

4 NumerPDF 3.74 3.74/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

3
GRĘDZIŃSKA Katarzyna 2000-03-04 Z/0106/15

TAK

80 NumerPDF 4.73 5.00/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

4
GRUDZIEŃ Natalia 2002-08-13 Z/0253/17

TAK

970 NumerPDF 4.48 4.48/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

5
GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 Z/1202/18

TAK

124 NumerPDF 4.28 4.28/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

6
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

150 NumerPDF 4.97 4.97/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

7
KOŚCIELNA Monika 2001-04-10 Z/3397/15

TAK

42 NumerPDF 4.68 4.74/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

8
MYCEK Anita 2003-11-01 Z/0436/17

TAK

10 NumerPDF 4.40 4.40/18 UKS Orlica Domaniów 2018

9
ROGOWSKA Wiktoria 2003-08-24 Z/0435/17

TAK

3 NumerPDF 3.69 3.69/18 UKS Orlica Domaniów 2018

10
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF 5.14 5.26/17 WKS Śląsk Wrocław 2018

11
WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 Z/1157/18

TAK

712 NumerPDF 4.55 4.55/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

12
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF 4.30 4.30/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAŁKA Karolina 2000-06-25 Z/6220/15

TAK

987 NumerPDF 9.72 9.72/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

2
MULARCZYK Maria 1999-05-17 Z/3594/15

TAK

15 NumerPDF 9.04 9.04/18 GKS Start Długołęka 2018

3
NAWROT Weronika 1999-06-30 Z/2299/16

TAK

789 NumerPDF 10.63 10.63/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

4
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

TAK

93 NumerPDF 10.80 11.45/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHABINIAK Gabriela 2001-07-25 Z/0416/16

TAK

11 NumerPDF 12.06 12.06/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

2
DUSZA Weronika 2003-12-18 Z/3554/18

TAK

112 NumerPDF 7.42 7.42/18 MKS MOS Wrocław 2018

3
FRYZKOWSKA Klaudia 2002-08-20 Z/0255/17

TAK

969 NumerPDF 10.35 10.63/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

4
GRZEGOROWSKA Anna 2002-04-13 Z/0126/16

TAK

12 NumerPDF 10.01 10.01/18 GKS Start Długołęka 2018

5
MURDZA Aleksandra 2003-06-24 Z/1614/17

TAK

298 NumerPDF 9.42/17 UKS Sprint Legnica 2018

6
OSTROWSKA Aleksandra 2003-08-16 Z/3340/18

TAK

67 NumerPDF 8.44 8.44/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

7
POHL Natalia 2004-09-24 Z/0384/18

TAK

642 NumerPDF 11.42 11.42/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

8
SOLECKA Wiktoria 2003-03-10 Z/1561/17

TAK

66 NumerPDF 11.90 11.90/18 LUKS Namysłów 2018

9
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

83 NumerPDF 11.36 11.36/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

10
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

72 NumerPDF 11.27 11.27/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FRYZKOWSKA Klaudia 2002-08-20 Z/0255/17

TAK

969 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

2
GAŁKA Karolina 2000-06-25 Z/6220/15

TAK

987 NumerPDF 36.94 36.94/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

3
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 NumerPDF 26.09 26.09/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

4
NOWAK Natalia 2002-03-24 Z/3783/16

TAK

987 NumerPDF 25.56 25.56/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

5
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

TAK

93 NumerPDF 32.53 35.76/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

60 NumerPDF 32.81 32.81/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

2
JANUS Katarzyna 2003-05-02 Z/4000/17

TAK

971 NumerPDF 25.03 25.03/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

3
OSTROWSKA Aleksandra 2003-08-16 Z/3340/18

TAK

67 NumerPDF 23.62 23.62/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

4
SETERA Amelia 2004-01-15 Z/1293/18

TAK

46 NumerPDF 25.59 25.59/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

5
SOLECKA Wiktoria 2003-03-10 Z/1561/17

TAK

66 NumerPDF 24.95 24.95/18 LUKS Namysłów 2018

6
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

83 NumerPDF 30.68 30.68/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KATA Żaneta 2000-05-07 Z/1164/15

TAK

12 NumerPDF 40.86 40.86/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

2
MULARCZYK Maria 1999-05-17 Z/3594/15

TAK

15 NumerPDF 25.58 25.58/18 GKS Start Długołęka 2018

3
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

TAK

40 NumerPDF 36.46 36.46/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

4
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

95 NumerPDF 42.83 42.83/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEPLUCH Wiktoria 2003-08-16 Z/1622/17

TAK

798 NumerPDF 26.29/17 UKS Sprint Legnica 2018

2
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

TAK

75 NumerPDF 26.39 26.86/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

3
DUSZA Weronika 2003-12-18 Z/3554/18

TAK

112 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2018

4
GRZEGOROWSKA Anna 2002-04-13 Z/0126/16

TAK

12 NumerPDF 25.08/17 GKS Start Długołęka 2018

5
JANUS Katarzyna 2003-05-02 Z/4000/17

TAK

971 NumerPDF 26.68 26.68/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

6
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 NumerPDF 39.91 39.91/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

7
LIZAK Karolina 2004-07-12 Z/0681/18

TAK

3 NumerPDF 26.57 30.55/17 WLKS Wrocław 2018

8
NOWAK Natalia 2002-03-24 Z/3783/16

TAK

987 NumerPDF 31.00 31.00/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

9
SETERA Amelia 2004-01-15 Z/1293/18

TAK

46 NumerPDF 25.19 25.19/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

10
SIKORA Iga 2003-05-27 Z/0466/17

TAK

54 NumerPDF 23.17 23.17/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

11
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

TAK

69 NumerPDF 30.93 31.12/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

12
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

72 NumerPDF 25.24 27.23/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

13
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF 30.09 30.09/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

14
ŻOŁNECZKO Julia 2004-02-02 Z/3418/18

TAK

65 NumerPDF 22.00 22.00/18 GKS Start Długołęka 2018

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ARNISTA Jakub 2004-04-22 Z/0381/18

TAK

34 NumerPDF 12.64 12.64/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2018

2
BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 Z/0726/17

TAK

110 NumerPDF 12.73 12.73/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

3
BIAŁEK Kacper 2004-11-15 Z/2774/18

TAK

76 NumerPDF 12.94 12.94/18 GKS Start Długołęka 2018

4
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

43 NumerPDF 12.00 12.00/18 GKS Start Długołęka 2018

5
CIERACH Jakub 2002-09-14 Z/1095/15

TAK

269 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

6
FIAŁKOWSKI Filip 2000-08-25 Z/1148/15

TAK

15 NumerPDF 12.00 12.00/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

7
FRĄCKOWIAK Kamil 2003-05-29 Z/3518/18

TAK

70 NumerPDF 13.07 13.07/18 GKS Start Długołęka 2018

8
GOŹDZIEJEWSKI Kacper 2004-05-14 Z/1800/17

TAK

60 NumerPDF 12.53 12.53/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

9
JANCZYK Jakub 2003-04-03 Z/1798/17

TAK

34 NumerPDF 12.64 12.64/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

10
JAROSZ Szymon 2003-09-15 Z/0725/17

TAK

106 NumerPDF 13.33 13.33/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

11
JASTRZĘBSKI Dawid 2002-01-13 Z/0179/16

TAK

19 NumerPDF 12.32 12.32/18 GKS Start Długołęka 2018

12
JÓZEŃKÓW Andrzej 2002-07-20 Z/0872/16

TAK

16 NumerPDF 12.87 12.87/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

13
KARDIS Piotr 1998-08-14 Z/0584/17

TAK

13 NumerPDF 11.84 11.84/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

14
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

44 NumerPDF 12.41 12.41/18 GKS Start Długołęka 2018

15
KOMAREK Bartosz 1992-06-15 Z/1697/16

TAK

45 NumerPDF 12.60 12.26/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

16
KOZAK Marcin 2002-09-30 Z/2187/17

TAK

16 NumerPDF 12.83 12.83/18 GKS Start Długołęka 2018

17
LEWADOWSKI Kamil 2003-01-21 Z/2818/17

TAK

976 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

18
MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 Z/0551/17

TAK

966 NumerPDF 11.86 11.86/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

19
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

25 NumerPDF 11.55 11.55/16 MKS Osa Zgorzelec 2018

20
MIKUŚKIEWICZ Julian 2001-09-19 Z/3318/15

TAK

69 NumerPDF 11.84 11.84/18 LUKS Namysłów 2018

21
MISEK Kamil 2002-12-21 Z/3928/17

TAK

494 NumerPDF 12.42 12.42/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

22
MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 Z/1530/12

TAK

51 NumerPDF 11.72 10.92/15 KS AZS AWF Wrocław 2018

23
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

TAK

61 NumerPDF 11.90 11.90/18 MKS MOS Wrocław 2018

24
OLSZAŃSKI Kacper 2002-03-17 Z/0456/16

TAK

22 NumerPDF 12.68 12.68/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

25
OSCINSKI Hubert 2003-07-14 Z/2820/17

TAK

988 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

26
PRZEMYSKI Patryk 1996-03-03 Z/1707/13

TAK

18 NumerPDF 11.65 11.65/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

27
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

TAK

56 NumerPDF 12.30 12.26/17 MKS MOS Wrocław 2018

28
RYNDAK Antoni 2003-05-05 Z/1302/18

TAK

14 NumerPDF 12.19 12.19/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

29
SOKOŁOWSKI Bartosz 2003-02-06 Z/2601/17

TAK

112 NumerPDF 13.56 13.56/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

30
SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 Z/5637/15

TAK

101 NumerPDF 12.04 12.04/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

31
SZCZEPIŃSKI Dominik 2001-08-03 Z/2404/16

TAK

32 NumerPDF 12.70 12.70/18 GKS Start Długołęka 2018

32
SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 Z/4748/17

TAK

111 NumerPDF 12.64 12.64/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

33
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

702 NumerPDF 11.80 11.80/18 MKS MOS Wrocław 2018

34
TAS Mateusz 2002-05-03 Z/0401/16

TAK

194 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

35
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

18 NumerPDF 11.56 11.56/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

36
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-07 Z/0409/16

TAK

67 NumerPDF 11.82 11.70/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

37
WIŚNIEWSKI Maciej 2004-08-06 Z/2418/18

TAK

24 NumerPDF 12.90 12.90/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

38
WOCIS-KRYCKI Mateusz 2003-04-12 Z/1650/16

TAK

109 NumerPDF 12.98 12.98/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

39
WUJDA Konrad 1999-05-16 Z/0359/15

TAK

480 NumerPDF 11.62 11.62/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

40
ZABAWA Dominik 2002-03-02 Z/0724/17

TAK

104 NumerPDF 12.72 12.72/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

41
ZDUNEK Marcin 2003-08-14 Z/0256/17

TAK

987 NumerPDF 14.42 12.56/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

42
ŻYGADŁO Bogdan 1999-08-12 Z/3208/15

TAK

515 NumerPDF 11.38 11.20/17 MKS MOS Wrocław 2018

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ARNISTA Jakub 2004-04-22 Z/0381/18

TAK

34 NumerPDF 26.88 26.88/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2018

2
BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 Z/0726/17

TAK

110 NumerPDF 26.69 26.69/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

3
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

43 NumerPDF 25.00 25.00/18 GKS Start Długołęka 2018

4
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

416 NumerPDF 24.07 24.07/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

5
FIAŁKOWSKI Filip 2000-08-25 Z/1148/15

TAK

15 NumerPDF 24.81 24.61/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

6
FRĄCKOWIAK Kamil 2003-05-29 Z/3518/18

TAK

70 NumerPDF GKS Start Długołęka 2018

7
GOŹDZIEJEWSKI Kacper 2004-05-14 Z/1800/17

TAK

60 NumerPDF 26.73 26.73/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

8
HABRYCH Bartosz 2001-07-07 Z/3316/15

TAK

65 NumerPDF 23.54 23.54/18 LUKS Namysłów 2018

9
JAROSZ Szymon 2003-09-15 Z/0725/17

TAK

106 NumerPDF 26.78 26.78/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

10
JÓZEŃKÓW Andrzej 2002-07-20 Z/0872/16

TAK

16 NumerPDF 27.32/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

11
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

967 NumerPDF 24.36 24.36/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

12
KARDIS Piotr 1998-08-14 Z/0584/17

TAK

13 NumerPDF 24.43 24.43/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

13
KOŁCZ Wiktor 2003-08-28 Z/1560/17

TAK

62 NumerPDF 25.24 25.24/18 LUKS Namysłów 2018

14
LEWADOWSKI Kamil 2003-01-21 Z/2818/17

TAK

976 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

15
MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 Z/0551/17

TAK

966 NumerPDF 24.30 24.30/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

16
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

25 NumerPDF 23.50 23.40/16 MKS Osa Zgorzelec 2018

17
MISEK Kamil 2002-12-21 Z/3928/17

TAK

494 NumerPDF 24.90 24.90/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

18
OLSZAŃSKI Kacper 2002-03-17 Z/0456/16

TAK

22 NumerPDF 26.30 26.30/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

19
POKORA Dawid 2002-03-25 Z/0669/16

TAK

292 NumerPDF 22.56/17 LKS Orzeł Namysłów 2018

20
PRZEMYSKI Patryk 1996-03-03 Z/1707/13

TAK

18 NumerPDF 23.90 23.90/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

21
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

TAK

56 NumerPDF 25.08 25.08/18 MKS MOS Wrocław 2018

22
RAK Jakub 2000-10-20 Z/0361/16

TAK

516 NumerPDF 25.07 24.92/17 MKS MOS Wrocław 2018

23
RYNDAK Antoni 2003-05-05 Z/1302/18

TAK

14 NumerPDF 25.47 25.47/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

24
SOKOŁOWSKI Bartosz 2003-02-06 Z/2601/17

TAK

112 NumerPDF 30.94 30.01/17 MKL 12 Jelenia Góra 2018

25
SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 Z/5637/15

TAK

101 NumerPDF 23.97 23.97/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

26
SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 Z/4748/17

TAK

111 NumerPDF 26.41 26.41/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

27
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

702 NumerPDF 24.17 24.17/18 MKS MOS Wrocław 2018

28
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

18 NumerPDF 23.60 23.60/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

29
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-07 Z/0409/16

TAK

67 NumerPDF 24.12 24.12/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

30
WIŚNIEWSKI Maciej 2004-08-06 Z/2418/18

TAK

24 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

31
WOCIS-KRYCKI Mateusz 2003-04-12 Z/1650/16

TAK

109 NumerPDF 26.18 26.18/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

32
WUJDA Konrad 1999-05-16 Z/0359/15

TAK

480 NumerPDF 23.54/16 SL GKS Olsza Olszyna 2018

33
ZABAWA Dominik 2002-03-02 Z/0724/17

TAK

104 NumerPDF 25.89 25.89/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

34
ŻYGADŁO Bogdan 1999-08-12 Z/3208/15

TAK

515 NumerPDF 23.29 22.76/16 MKS MOS Wrocław 2018

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FIT Wiktor 1999-07-29 Z/0942/15

TAK

965 NumerPDF 54.73 54.73/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

2
FOCH Jakub 1998-02-11 Z/1117/14

TAK

21 NumerPDF 53.49 52.66/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

3
HAJDUK Karol 2000-10-18 Z/1083/15

TAK

87 NumerPDF 60.40 60.40/18 MKS MOS Wrocław 2018

4
JANKOWSKI Krzysztof 2001-05-24 Z/0543/17

TAK

475 NumerPDF 56.57 56.57/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

5
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

967 NumerPDF 55.98/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

6
KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 Z/0462/17

TAK

63 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

7
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

11 NumerPDF 53.62 53.62/18 UKS Piast Bolków 2018

8
KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 Z/0219/16

TAK

82 NumerPDF 52.19 52.19/18 SSMKS Parasol Wrocław 2018

9
LINDA Maciej 2000-11-29 Z/1751/17

TAK

675 NumerPDF 56.58 56.58/18 UKS Sprint Legnica 2018

10
MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 Z/4362/15

TAK

700 NumerPDF 54.82 54.58/17 MKS MOS Wrocław 2018

11
MOŻDŻEŃ Karol 2003-09-17 Z/0727/18

TAK

11 NumerPDF 56.56 56.56/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

12
ORLIŃSKI Michał 1999-08-22 Z/3251/15

TAK

50 NumerPDF 56.14 56.14/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

13
PAŹDZIERKIEWICZ Jacek 2001-10-27 Z/2892/16

TAK

50 NumerPDF 54.94 54.31/17 SSMKS Parasol Wrocław 2018

14
PILECKI-SILVA Iwo 2001-09-28 Z/3885/16

TAK

17 NumerPDF 55.30 55.30/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

15
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

418 NumerPDF 53.82 53.82/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

16
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

TAK

10 NumerPDF 50.88 50.88/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

17
SZCZEPIŃSKI Dominik 2001-08-03 Z/2404/16

TAK

32 NumerPDF 59.66 59.66/18 GKS Start Długołęka 2018

18
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

29 NumerPDF 52.92 52.92/18 GKS Start Długołęka 2018

 
600 metrów M SP
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Piotr 2004-05-14 Z/0382/18

TAK

22 NumerPDF 1:38.09 1:38.09/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2018

2
JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 Z/1264/18

TAK

114 NumerPDF 1:30.35 1:30.35/18 LZS KL Kotwica Brzeg 2018

3
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

44 NumerPDF 1:36.06 1:36.06/18 GKS Start Długołęka 2018

4
KIEDRZYŃSKI Maciej 2005-06-16 Z/2693/18

TAK

64 NumerPDF 1:43.77 1:43.77/18 LUKS Namysłów 2018

5
KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 Z/0462/17

TAK

63 NumerPDF 1:36.29 1:36.29/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

6
KURAS Wojciech 2003-01-02 Z/0252/17

TAK

961 NumerPDF 1:28.75 1:28.75/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

7
MIERZWA Karol 2005-10-04 Z/2772/18

TAK

53 NumerPDF GKS Start Długołęka 2018

8
PARADOWSKI Antek 2004-08-05 Z/2696/18

TAK

63 NumerPDF 1:35.04 1:35.04/18 LUKS Namysłów 2018

9
PNIACZEK Wojciech 2003-05-23 Z/1986/17

TAK

132 NumerPDF 1:42.40 1:42.40/18 MKS MOS Wrocław 2018

10
SOBOLEWSKI Hubert 2003-01-26 Z/0400/16

TAK

962 NumerPDF 1:36.86 1:36.86/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

11
SZCZECH Kacper 2003-03-25 Z/1618/17

TAK

339 NumerPDF 1:32.52 1:32.52/18 UKS Sprint Legnica 2018

12
SZCZEPAŃSKI Tomasz 2003-02-03 Z/1378/17

TAK

115 NumerPDF 1:42.90 1:42.90/18 LZS KL Kotwica Brzeg 2018

13
SZUSTER Bartłomiej 2003-08-30 Z/1690/18

TAK

21 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2018

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEŃKOWSKI Marek 2002-01-24 Z/3474/16

TAK

664 NumerPDF 2:09.82 2:09.82/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

2
CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 Z/1124/15

TAK

44 NumerPDF 1:54.82 1:54.82/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

3
GĄSIOREK-PAWLAK Marcin 2000-01-30 Z/2117/15

TAK

64 NumerPDF 2:06.23 2:06.23/18 MKS MOS Wrocław 2018

4
JAKUBIK Patryk 2001-08-14 Z/0393/16

TAK

953 NumerPDF 2:03.36 2:03.36/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

5
KLOCZKO Mateusz 2002-04-24 Z/2406/16

TAK

9 NumerPDF 2:12.36 2:12.36/18 GKS Start Długołęka 2018

6
KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 Z/3667/15

TAK

109 NumerPDF 2:05.58 2:02.66/17 UKS Sprint Legnica 2018

7
KRĘŻEL Jakub 2001-03-17 Z/2132/15

TAK

73 NumerPDF 2:22.38/16 MKS MOS Wrocław 2018

8
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

34 NumerPDF 2:00.33 2:00.33/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

9
KWIATKOWSKI Rafał 2001-03-05 Z/5636/15

TAK

105 NumerPDF 2:12.24 2:12.24/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

10
PAWELCZAK Karol 2000-01-20 Z/5624/15

TAK

57 NumerPDF 2:07.17 2:06.32/17 MKS MOS Wrocław 2018

11
PYTEL Michał 2002-03-13 Z/1105/15

TAK

956 NumerPDF 2:00.62 2:00.62/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

12
RASZEJA Filip 2002-05-05 Z/2459/17

TAK

711 NumerPDF 2:15.63 2:12.55/17 MKS MOS Wrocław 2018

13
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

418 NumerPDF 2:15.35 2:06.89/17 SL GKS Olsza Olszyna 2018

14
ZIELIŃSKI Szymon 2002-01-29 Z/0405/16

TAK

952 NumerPDF 2:07.63 2:07.63/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZEKAJ Karol 2000-05-12 Z/1752/17

TAK

333 NumerPDF 4:20.13 4:20.13/18 UKS Sprint Legnica 2018

2
FURMAŃSKI Bartłomiej 2002-08-09 Z/1558/17

TAK

50 NumerPDF LUKS Namysłów 2018

3
KEMPA Maciej 2001-10-12 Z/0932/16

TAK

8 NumerPDF 4:28.23 4:28.23/18 KS Żary Runners Team 2018

4
KLATKA Łukasz 1999-03-04 Z/0357/15

TAK

491 NumerPDF 4:12.55 4:12.55/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

5
LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 Z/2586/17

TAK

19 NumerPDF 4:22.64 4:22.64/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

6
MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 Z/1890/16

TAK

308 NumerPDF 4:25.23 4:25.23/18 ULKS Muflon Bielawa 2018

7
PAPLA Filip 1998-01-04 Z/0710/14

TAK

645 NumerPDF 3:58.86/17 WKS Śląsk Wrocław 2018

8
PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 Z/2026/15

TAK

960 NumerPDF 4:17.71 4:17.71/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

9
PUTERKO Maciej 2001-11-14 Z/2120/15

TAK

77 NumerPDF 4:36.78 4:36.78/18 SSMKS Parasol Wrocław 2018

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAK Daniel 1999-03-12 Z/1501/18

TAK

143 NumerPDF 16:30.33 16:30.33/18 LZS KL Kotwica Brzeg 2018

2
GROSICKI Wit 1999-08-03 Z/4342/15

TAK

54 NumerPDF 17:12.74 17:12.74/18 MKS MOS Wrocław 2018

3
LESIECKI Jacek 1991-12-20 Z/1476/16

TAK

78 NumerPDF 15:22.00 15:22.00/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

4
ŁABYS Mateusz 1996-02-26 Z/1502/18

TAK

145 NumerPDF 18:06.97 18:06.97/18 LZS KL Kotwica Brzeg 2018

5
MICHALSKI Dominik 1999-10-12 Z/4347/15

TAK

65 NumerPDF 18:53.77 17:11.45/17 MKS MOS Wrocław 2018

6
WITKOWSKI Marcin 1985-02-20 Z/0474/16

TAK

66 NumerPDF 16:16.37 15:53.82/17 SSMKS Parasol Wrocław 2018

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 Z/0947/15

TAK

960 NumerPDF 1.98 2.00/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

2
DUDEK Mateusz 1999-10-02 Z/0695/16

TAK

951 NumerPDF 1.85 1.85/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

3
JELONEK Maciej 2002-07-23 Z/1700/16

TAK

103 NumerPDF 1.70 1.70/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

4
KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 Z/2740/17

TAK

60 NumerPDF 1.90 1.90/18 LUKS Namysłów 2018

5
MOROZ Krzysztof 2003-01-12 Z/1304/18

TAK

8 NumerPDF 1.60 1.60/18 UKS Orlica Domaniów 2018

6
OLANIUK Kacper 2004-05-23 Z/1241/18

TAK

9 NumerPDF 1.60 1.60/18 UKS Orlica Domaniów 2018

7
SEREK Fabian 2002-11-17 Z/2888/18

TAK

485 NumerPDF 1.50 1.50/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

8
SIKORA Jakub 2001-10-09 Z/3322/15

TAK

61 NumerPDF 1.50 1.50/18 LUKS Namysłów 2018

9
SUCHARSKI Jakub 2001-11-21 Z/3552/15

TAK

6 NumerPDF 1.85 1.86/17 UKS Orlica Domaniów 2018

10
WIATROWSKI Michał 2004-11-12 Z/1242/18

TAK

1 NumerPDF UKS Orlica Domaniów 2018

11
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

13 NumerPDF 1.60 1.65/17 MLKS Echo Twardogóra 2018

12
ŻOJDZIK Hubert 2003-10-04 Z/1298/18

TAK

66 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIALIC Tomasz 2000-12-17 Z/1161/15

TAK

51 NumerPDF 4.40 4.40/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

2
CHOMICZ Mikołaj 2001-09-16 Z/1870/17

TAK

77 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2018

3
KRUPKA Piotr 2002-02-03 Z/0417/16

TAK

62 NumerPDF 3.60 3.60/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

4
MIKOŁAJCZYK Adrian 1999-03-04 Z/0409/15

TAK

659 NumerPDF 4.40 4.50/17 MKLA Łęczyca 2018

5
NAWOCKI Paweł 2001-03-30 Z/3604/15

TAK

42 NumerPDF 4.20 4.20/18 MKS MOS Wrocław 2018

6
OLSZAŃSKI Adam 2002-02-06 Z/1684/16

TAK

36 NumerPDF 3.40 3.40/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

7
OLSZAŃSKI Adam 1999-11-14 Z/3254/15

TAK

14 NumerPDF 4.00 4.20/17 MLKS Echo Twardogóra 2018

8
SIKORA Jakub 2001-10-09 Z/3322/15

TAK

61 NumerPDF 2.40 2.40/18 LUKS Namysłów 2018

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIERACH Jakub 2002-09-14 Z/1095/15

TAK

269 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

2
CZUCZWARA Remigiusz 2002-01-30 Z/1554/17

TAK

53 NumerPDF 6.18 6.18/18 LUKS Namysłów 2018

3
FORGHEIM Mateusz 2001-01-18 Z/0774/18

TAK

640 NumerPDF 6.15 6.15/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

4
JELONEK Maciej 2002-07-23 Z/1700/16

TAK

103 NumerPDF 6.08 6.08/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

5
OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 Z/0602/13

TAK

641 NumerPDF 6.62 6.62/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

6
OSCINSKI Hubert 2003-07-14 Z/2820/17

TAK

988 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

7
RAK Jakub 2000-10-20 Z/0361/16

TAK

516 NumerPDF 6.14 6.14/18 MKS MOS Wrocław 2018

8
ROGALA Jan 2004-06-25 Z/2838/18

TAK

7 NumerPDF 5.01 5.01/18 WLKS Wrocław 2018

9
SEREK Fabian 2002-11-17 Z/2888/18

TAK

485 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2018

10
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

29 NumerPDF 6.60 6.69/17 GKS Start Długołęka 2018

11
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

13 NumerPDF 6.01 6.01/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

12
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 Z/1299/18

TAK

254 NumerPDF 5.42 5.42/18 MKS MOS Wrocław 2018

13
ZDUNEK Marcin 2003-08-14 Z/0256/17

TAK

987 NumerPDF 4.89/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZYK Michał 1999-11-26 Z/0564/15

TAK

22 NumerPDF 13.09 13.09/18 GKS Start Długołęka 2018

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHABINIAK Paweł 2004-05-10 Z/1296/18

TAK

60 NumerPDF 8.54 8.54/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

2
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

41 NumerPDF 12.42 12.42/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

3
KLIMEK Michał 2004-11-14 Z/1941/18

TAK

116 NumerPDF 8.64 8.64/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

4
KOWALSKI Patryk 2002-08-07 Z/1652/16

TAK

43 NumerPDF 10.84 10.84/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

5
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

42 NumerPDF 16.90 17.16/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

6
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

35 NumerPDF 14.56 14.70/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

7
LEŚNIOWSKI Oskar 2004-02-24 Z/1801/17

TAK

50 NumerPDF 11.72 11.72/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

8
MALKO Jakub 2004-10-06 Z/1942/18

TAK

119 NumerPDF 9.17 9.17/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

9
MĄCZKA Mateusz 2003-02-22 Z/0613/18

TAK

22 NumerPDF 10.15 10.15/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

10
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

92 NumerPDF 13.10 13.10/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

11
SZELĄG Kacper 2002-03-22 Z/0723/17

TAK

131 NumerPDF 11.29 11.68/17 MKL 12 Jelenia Góra 2018

12
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

94 NumerPDF 10.52 10.52/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PYTLAK Paweł 1999-04-14 Z/2573/15

TAK

91 NumerPDF 42.01 42.01/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

57 NumerPDF 50.72 50.72/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

2
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

41 NumerPDF 42.81 42.81/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

3
DUCZMAL Adrian 2002-01-29 Z/0453/16

TAK

118 NumerPDF 37.52 37.52/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

4
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

91 NumerPDF 47.90 47.90/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

5
KOWALSKI Patryk 2002-08-07 Z/1652/16

TAK

43 NumerPDF 29.12 29.12/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

6
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

42 NumerPDF 56.19 56.19/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

7
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

35 NumerPDF 39.47 39.47/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

8
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

92 NumerPDF 35.33 35.33/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

9
SZELĄG Kacper 2002-03-22 Z/0723/17

TAK

131 NumerPDF 28.02 28.02/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

10
TRYBULSKI Michał 2001-03-16 Z/4492/15

TAK

65 NumerPDF 52.06 52.06/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMEK Michał 2004-11-14 Z/1941/18

TAK

116 NumerPDF 32.64 32.64/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

2
LEŚNIOWSKI Oskar 2004-02-24 Z/1801/17

TAK

50 NumerPDF 35.16 35.16/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

3
MALKO Jakub 2004-10-06 Z/1942/18

TAK

119 NumerPDF 27.87 27.87/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

4
MĄCZKA Mateusz 2003-02-22 Z/0613/18

TAK

22 NumerPDF 23.83 23.83/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOBYŁKA Bartosz 1989-02-24 Z/4072/11

TAK

190 NumerPDF 68.73 73.10/10 UKS 12 Kalisz 2018

2
PIETRUSZEWSKI Maciej 1999-02-11 Z/3249/15

TAK

644 NumerPDF 56.03 56.88/17 WKS Śląsk Wrocław 2018

3
STEC Dominik 1999-01-01 Z/3196/15

TAK

50 NumerPDF 54.44 58.79/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUCZMAL Adrian 2002-01-29 Z/0453/16

TAK

118 NumerPDF 37.31 37.31/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

2
JASTRZĘBSKI Dawid 2002-01-13 Z/0179/16

TAK

19 NumerPDF 46.19 46.19/18 GKS Start Długołęka 2018

3
MISIAK Adam 2002-07-17 Z/2492/17

TAK

12 NumerPDF 38.76 38.76/18 UKS przy SP Międzybórz 2018

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OTOLIŃSKI Maciej 2003-04-30 Z/4203/17

TAK

2 NumerPDF 41.58 41.58/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

2
SAWA Filip 2003-11-06 Z/1619/17

TAK

134 NumerPDF 43.79 43.79/18 UKS Sprint Legnica 2018

3
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

94 NumerPDF 39.74 39.74/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018