Internetowe zgłoszenia do imprezy: Propozycje do ZKN
Sezon 2017
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 Z/2912/15

TAK

754 NumerPDF 12.25 12.25/16 GKS Piast Gliwice 2017

2
BEDNAREK Monika 1999-05-24 Z/0680/15

TAK

777 NumerPDF 12.59 12.59/16 2017

3
BIGUS Kinga 2001-03-28 Z/2113/15

TAK

273 NumerPDF 12.84 12.84/16 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

4
BŁAŻEK Weronika 1996-01-14

725 NumerPDF 12.01 11.81/15 2017

5
BRENDEL Magdalena 2000-09-17 Z/3835/15

TAK

151 NumerPDF 12.18 12.18/16 CKS Budowlani Częstochowa 2017

6
CZĘSZ Weronika 1996-04-28 Z/0576/12

TAK

887 NumerPDF 12.19 11.97/15 2017

7
DĄBEK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

10 NumerPDF 12.24 12.24/16 KB Witar Tarnobrzeg 2017

8
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

10 NumerPDF 12.94 12.94/16 2017

9
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

TAK

222 NumerPDF 12.75 12.75/16 2017

10
KALEMBA Wiktoria 2000-03-27 Z/5727/15

TAK

316 NumerPDF 12.62 12.62/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

11
KANTOR Weronika 1999-06-14 Z/4171/15

TAK

234 NumerPDF 12.29 12.29/16 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

12
KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 Z/4607/15

TAK

46 NumerPDF 12.72 12.72/16 MKS Iskra Pszczyna 2017

13
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

203 NumerPDF 12.59 12.59/16 2017

14
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

204 NumerPDF 12.48 12.48/16 2017

15
MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 Z/1473/14

42 NumerPDF 12.39 12.25/15 2017

16
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

814 NumerPDF 12.93 12.93/16 2017

17
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

TAK

99 NumerPDF 12.20 12.20/16 MKS Żywiec 2017

18
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

776 NumerPDF 12.67 12.67/16 KS Podlasie Białystok 2017

19
OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 Z/1813/15

TAK

55 NumerPDF 12.76 12.76/16 2017

20
POLAK Julia 2001-05-09 Z/3464/15

TAK

297 NumerPDF 12.15 12.15/16 TL ROW Rybnik 2017

21
RAJKO Karolina 1999-06-09 Z/0316/15

TAK

25 NumerPDF 12.45 12.37/15 MLKS Agros Żary 2017

22
SITEK Justyna 2000-07-12 Z/0883/15

TAK

12 NumerPDF 12.15 12.15/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

23
SOKAL Marta 1999-04-21 Z/0602/15

TAK

818 NumerPDF 12.55 12.55/16 2017

24
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

811 NumerPDF 12.75 12.75/16 2017

25
STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 Z/4569/15

TAK

74 NumerPDF 12.29 12.20/15 MKS-MOSM Bytom 2017

26
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

967 NumerPDF 12.98 12.98/16 LKS Stal Mielec 2017

27
SZCZERBA Julia 2001-02-20 Z/4591/15

TAK

714 NumerPDF 13.06 13.06/16 2017

28
SZECHNIUK Natalia 2000-01-23 Z/4440/15

TAK

390 NumerPDF 12.43 12.43/16 2017

29
SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 Z/1218/15

TAK

992 NumerPDF 12.80 12.80/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

30
THOMAIDOU Katerina 2000-03-30 Z/2234/15

95 NumerPDF 12.73 12.73/16 2017

31
WĘGRZYN Natalia 1999-05-26 Z/0705/15

4 NumerPDF 12.47 12.47/16 2017

32
WITKOWSKA Agata 2001-03-06 Z/4908/15

TAK

930 NumerPDF 12.96 12.96/16 2017

33
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

34 NumerPDF 12.95 12.95/16 2017

34
WSZELAKA Magdalena 1999-04-10 Z/1815/16

TAK

406 NumerPDF 12.20 12.20/16 2017

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYCHOWICZ Marta 1999-02-27 Z/0183/16

TAK

626 NumerPDF 26.22 26.22/16 2017

2
BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 Z/3614/15

7 NumerPDF 26.77 25.37/16 2017

3
BUTKIEWICZ Anna Marzena 1999-04-13 Z/4536/15

TAK

975 NumerPDF 27.71 25.64/16 LKS Lubusz Słubice 2017

4
CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 Z/0599/12

TAK

56 NumerPDF 25.14 24.19/15 2017

5
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

430 NumerPDF 26.52 26.52/16 2017

6
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

432 NumerPDF 24.88 24.86/15 2017

7
GOŁĄBEK Klaudia 1995-01-24 Z/2846/11

TAK

397 NumerPDF 24.34 24.24/14 2017

8
GUZIK Justyna 1997-04-05 Z/1081/13

TAK

944 NumerPDF 24.99 24.99/16 MUKS SZS Cieszyn 2017

9
PLUSCHKE Anna 1999-05-09 Z/0109/16

TAK

873 NumerPDF 25.61 25.25/16 2017

10
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

23 NumerPDF 25.30 24.48/16 2017

11
POTASZNIK Paulina 1998-12-09 Z/0045/14

TAK

24 NumerPDF 25.75 25.30/16 2017

12
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

41 NumerPDF 26.86 25.91/16 2017

13
SŁYŚ Magdalena 2000-08-08 Z/2116/15

TAK

279 NumerPDF 26.25 26.25/16 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

14
SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 Z/0644/15

TAK

62 NumerPDF 25.62 25.62/16 2017

15
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

423 NumerPDF 24.63 23.88/15 2017

16
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

24 NumerPDF 25.95 25.95/16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

47 NumerPDF 58.55 58.55/16 2017

2
BARSZCZYK Natalia 2000-06-24 Z/2007/15

TAK

908 NumerPDF 57.93 57.93/16 LKS Vectra Włocławek 2017

3
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

210 NumerPDF 55.95 54.78/14 2017

4
BIELECKA Emilia 1999-09-04 Z/2191/15

TAK

64 NumerPDF 57.17 57.17/16 2017

5
CEBULSKA Matylda 2001-01-06 Z/5332/15

TAK

95 NumerPDF 2017

6
CHALECKA Laura 1999-03-27 Z/0315/15

TAK

394 NumerPDF 58.70 58.70/16 2017

7
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

401 NumerPDF 56.79 55.36/15 2017

8
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

425 NumerPDF 58.70 58.70/16 2017

9
DŻUGAN Aleksandra 2001-07-25 Z/2232/15

TAK

93 NumerPDF 2017

10
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

462 NumerPDF 58.74 58.74/17 2017

11
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

756 NumerPDF 55.95 55.95/16 2017

12
KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 Z/5014/15

TAK

36 NumerPDF 56.56 56.56/16 MKS Juvenia Białystok 2017

13
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

672 NumerPDF 55.15 55.15/16 KS AZS AWF Kraków 2017

14
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

866 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2017

15
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

TAK

34 NumerPDF 2017

16
KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 Z/1228/14

46 NumerPDF 57.52 57.52/16 2016

17
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

451 NumerPDF 56.35 56.35/16 2017

18
MACIEJEWSKA Katarzyna 2001-09-14 Z/4581/15

TAK

922 NumerPDF 62.69 62.69/16 2017

19
MALMON Oliwia 1998-06-10 Z/5220/15

TAK

47 NumerPDF 56.81 56.81/16 2017

20
MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 Z/0932/13

116 NumerPDF 56.24 56.24/16 MKS-MOS Katowice 2017

21
PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 Z/0074/14

TAK

967 NumerPDF 58.80 58.37/14 2017

22
SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 Z/2914/15

TAK

753 NumerPDF 58.99 58.99/16 GKS Piast Gliwice 2017

23
TUCKA Dominika 2001-02-06 Z/0903/15

TAK

68 NumerPDF 60.97 60.97/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

24
WASILUK Agata 2000-12-07 Z/0973/15

72 NumerPDF 57.81 57.81/16 2017

25
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

333 NumerPDF 57.46 57.46/16 2017

26
ZIEBURA Martyna 2001-01-25 Z/0004/15

TAK

773 NumerPDF 58.69 60.05/16 UKS Czwórka Żory 2017

27
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

908 NumerPDF 57.95 57.95/16 2017

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

873 NumerPDF 2:20.48 2:16.74/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

2
BATKO Agata 2000-02-22 Z/0885/15

TAK

17 NumerPDF 2:14.45 2:14.45/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

3
BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 Z/0280/15

TAK

39 NumerPDF 2:21.81 2:21.81/16 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

4
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

18 NumerPDF 2017

5
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

62 NumerPDF 2:22.92 2:22.92/16 2017

6
CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 Z/0388/15

TAK

494 NumerPDF 2:17.65 2:17.65/16 2017

7
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

TAK

136 NumerPDF 2:26.12 2:26.12/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

8
DUDEK Zofia 2001-12-25 Z/0385/16

TAK

623 NumerPDF 2:17.10 2:17.10/16 2017

9
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

558 NumerPDF 2:15.21 2:15.21/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

10
DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 Z/0264/14

TAK

599 NumerPDF 2:17.54 2:17.54/16 2017

11
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

205 NumerPDF 2:30.39/15 2017

12
GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 Z/0782/15

TAK

101 NumerPDF 2:18.81 2:10.69/16 2017

13
HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 Z/2075/15

TAK

762 NumerPDF 2:20.08 2:20.08/16 2017

14
HOFMAN Maria 1999-07-03 Z/0859/15

TAK

657 NumerPDF 2:18.57 2:12.10/16 2017

15
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

134 NumerPDF 2:25.12 2:24.67/15 MKS Aleksandrów Łódzki 2017

16
JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 Z/3028/16

TAK

850 NumerPDF 2017

17
JASTRZĘBSKA Magda 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

257 NumerPDF 2:23.69 2:23.69/16 2017

18
KANIA Aleksandra 2001-05-19 Z/4960/15

TAK

200 NumerPDF 2:31.87 2:30.24/15 2017

19
KIRSZ Ewelina 2000-02-11 Z/0452/15

TAK

41 NumerPDF 2:19.29 2:19.29/16 2017

20
KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 Z/4813/15

TAK

531 NumerPDF BKL Bełchatów 2017

21
KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 Z/1166/15

TAK

71 NumerPDF 2:21.36 2:21.36/16 2017

22
KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 Z/2390/15

TAK

63 NumerPDF 2:18.24 2:18.24/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

23
KROT Izabela 1997-04-02 Z/0442/13

188 NumerPDF 2:15.71 2:15.71/16 2017

24
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

161 NumerPDF 2:19.38 2:19.38/16 2017

25
MAJEWSKA Aleksandra 2001-07-01 Z/5261/15

TAK

8 NumerPDF 2:19.26 2:19.26/16 2017

26
MAŁEK Monika 2001-01-13 Z/0509/16

TAK

73 NumerPDF UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

27
MAŃKIEWICZ Julia 2001-08-02 Z/1168/15

TAK

70 NumerPDF 2:51.45/13 2017

28
MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 Z/0716/14

TAK

67 NumerPDF 2:28.11 2:17.11/16 2017

29
NOWAK Wiktoria 2001-08-23 Z/2772/15

TAK

74 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

30
OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 Z/2768/16

TAK

88 NumerPDF 2017

31
OWCZAREK Klaudia 1997-02-24 Z/0326/13

2016

521 NumerPDF 2:11.53 2:11.53/16 2017

32
POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 Z/2336/15

TAK

93 NumerPDF 2:19.80 2:19.80/16 2017

33
RYNG Wiktoria 2001-09-11 Z/1103/15

TAK

963 NumerPDF 2:25.40/15 2017

34
SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 Z/0900/15

TAK

328 NumerPDF 2:15.16 2:15.16/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

35
SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 Z/0814/13

TAK

780 NumerPDF 2:10.93 2:09.40/15 KS Podlasie Białystok 2017

36
SOBAŃSKA Nikola 2000-09-11 Z/2010/15

TAK

924 NumerPDF 2:18.42/15 LKS Vectra Włocławek 2017

37
SOBSTEL Sandra 2001-12-29 Z/0229/15

TAK

24 NumerPDF 2:34.54 2:24.15/16 UKS Olimpia Zabrze 2017

38
SOWA Oliwia 2001-01-16 Z/2094/15

TAK

38 NumerPDF MLUKS Tarnów 2017

39
STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 Z/1456/15

TAK

46 NumerPDF 2:18.76 2:18.76/16 2017

40
STÓJ Alicja 2001-03-23 Z/1548/15

TAK

524 NumerPDF 2:32.52/15 2017

41
STYŚ Aleksandra 2001-06-20 Z/1355/15

TAK

61 NumerPDF 2:19.15/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

42
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

136 NumerPDF 2:14.95 2:14.95/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

43
SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 Z/4671/15

TAK

104 NumerPDF 2:16.09 2:16.09/16 TS AKS Chorzów 2017

44
SZYMKIEWICZ Julia 2001-08-02 Z/1753/15

TAK

459 NumerPDF 2017

45
ŚWIACKA Anita 2000-05-29 Z/1545/15

TAK

199 NumerPDF 2:15.04 2:15.04/16 UKS Technik Augustów 2017

46
WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 Z/0124/13

TAK

949 NumerPDF 2:11.86 2:11.86/16 2017

47
WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 Z/0567/15

TAK

966 NumerPDF 2:19.14 2:19.14/16 LKS Stal Mielec 2017

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Julia 2001-08-19 Z/0225/15

TAK

57 NumerPDF 4:53.37 4:53.37/16 UKS Olimpia Zabrze 2017

2
BIELSKA Monika 2001-10-07 Z/0505/16

TAK

79 NumerPDF UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

3
CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 Z/0388/15

TAK

494 NumerPDF 4:40.26 4:38.87/15 2017

4
CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 Z/0389/15

TAK

495 NumerPDF 4:40.48 4:40.48/16 2017

5
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

508 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2017

6
ENGELMANN Weronika 2001-06-08 Z/2896/15

TAK

73 NumerPDF 5:01.67 5:01.67/16 MKS-MOSM Bytom 2017

7
FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 Z/0910/15

TAK

84 NumerPDF UKS Budowlani Nowy Sącz 2017

8
JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 Z/0358/14

TAK

509 NumerPDF 4:39.81 4:35.19/14 ZLKL Zielona Góra 2017

9
KALICKA Klaudia 1999-06-07 Z/0745/15

TAK

106 NumerPDF 4:40.84 4:40.84/16 2017

10
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

901 NumerPDF 4:58.97/15 LKS Vectra Włocławek 2017

11
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

71 NumerPDF 2017

12
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

943 NumerPDF 4:55.96 4:55.96/16 2017

13
LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 Z/0424/13

TAK

505 NumerPDF 4:29.76 4:29.76/16 2017

14
LEWANDOWSKA Aleksandra 2001-08-25 Z/5717/15

TAK

503 NumerPDF 2017

15
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

993 NumerPDF 4:47.60 4:47.60/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

16
MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 Z/1695/13

15 NumerPDF 4:30.70 4:30.70/16 2016

17
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

216 NumerPDF 4:55.93 4:55.93/16 2017

18
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

58 NumerPDF 2017

19
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

38 NumerPDF 4:52.45 4:42.41/16 2017

20
POTOMSKA Daria 2000-05-31 Z/1276/15

TAK

302 NumerPDF 4:48.46 4:48.46/16 2017

21
PRZYBYSZ Natalia 2001-04-20 Z/0764/15

TAK

23 NumerPDF 2017

22
PYKA Milena 2000-02-27 Z/2532/15

137 NumerPDF 4:41.54 4:41.54/16 UKS Chromik Mysłowice 2017

23
SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 Z/2208/15

TAK

761 NumerPDF 4:48.93 4:48.93/16 2017

24
STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 Z/2995/15

TAK

854 NumerPDF 4:46.49 4:46.49/16 2017

25
SZELIGA Nicola 2000-05-11 Z/0223/15

TAK

50 NumerPDF 4:48.44 4:48.44/16 UKS Olimpia Zabrze 2017

26
ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 Z/2033/15

TAK

777 NumerPDF 5:07.23 5:07.23/16 KS Podlasie Białystok 2017

27
TERCJAK Zofia 1999-08-17 Z/0502/15

TAK

999 NumerPDF 4:44.73 4:44.73/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

28
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

76 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

29
WIEDERA Dominika 2000-07-10 Z/1467/15

TAK

139 NumerPDF 4:52.52 4:52.52/16 2017

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DIAS Julia 1999-08-23 Z/1305/15

453 NumerPDF 10:21.09 10:21.09/16 2017

2
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

83 NumerPDF 10:22.65 10:22.65/16 2017

3
FIUTEK Karolina 2001-04-06 Z/1249/15

TAK

17 NumerPDF 2017

4
GARASZ Magdalena 2000-05-20 Z/0787/15

TAK

654 NumerPDF 10:42.96 10:42.96/16 2017

5
GRZELAK Dominika 1997-02-15 Z/0785/14

TAK

30 NumerPDF 10:08.86 10:08.86/16 2017

6
KACZMAREK Aleksandra 1998-07-27 Z/3207/15

TAK

511 NumerPDF 10:33.39 10:33.39/16 2017

7
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

1 NumerPDF 10:38.18 10:38.18/16 KS Podlasie Białystok 2017

8
KWAPISZ Karolina 2000-11-25 Z/2939/15

90 NumerPDF 10:54.54 10:54.54/16 IKS Olkusz 2016

9
MOCZYDLAK Karolina 1999-03-07 Z/2621/15

TAK

44 NumerPDF 10:50.42 10:50.42/16 2017

10
PUCEK Maria 2000-07-20 Z/1247/15

347 NumerPDF 10:40.75 10:40.75/16 2016

11
RYDZ Marta 1999-12-13 Z/0565/15

TAK

156 NumerPDF 10:34.77 10:34.77/16 CKS Budowlani Częstochowa 2017

12
RYDZ Weronika 1999-12-13 Z/0566/15

TAK

149 NumerPDF 10:33.46 10:33.46/16 CKS Budowlani Częstochowa 2017

13
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

10 NumerPDF 10:22.98 10:22.98/16 2017

14
SZYJKA Anna 1998-10-20 Z/0464/14

TAK

2 NumerPDF 10:06.51 10:02.18/15 MKS-SMS Victoria Racibórz 2017

15
ŚWIĘCKA Magdalena 1999-06-10 Z/0118/16

TAK

450 NumerPDF 10:35.19 10:35.19/16 2017

16
WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 Z/0665/14

TAK

739 NumerPDF 9:55.77 9:55.77/16 2017

17
ŻYLSKA Joanna 2000-04-25 Z/2680/16

TAK

348 NumerPDF 10:46.62 10:46.62/16 WKS Wawel Kraków 2017

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

882 NumerPDF 17:53.07 17:50.36/15 2017

2
MYDŁOWSKA Marta 1997-03-10 Z/1181/13

358 NumerPDF 18:13.22 18:13.22/16 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 2016

3
PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 Z/0211/11

TAK

415 NumerPDF 17:14.54 17:14.54/16 2017

4
TRZECIAK Magdalena 1995-04-08 Z/1260/11

TAK

59 NumerPDF 18:09.75 18:09.75/16 2017

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 Z/2701/15

TAK

633 NumerPDF 1.55 1.60/16 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2017

2
FERENC Kamila 2000-05-20 Z/3639/15

TAK

5 NumerPDF 1.60 1.66/15 2017

3
GRZYB Joanna 2000-01-26 Z/2994/15

TAK

185 NumerPDF 1.60 1.62/16 2017

4
KONIOR Justyna 1995-11-23 Z/0842/11

TAK

676 NumerPDF 1.73 1.80/15 KS AZS AWF Kraków 2017

5
KWIECIEŃ Marta 1999-12-04 Z/0642/15

TAK

64 NumerPDF 1.63 1.70/15 2017

6
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

522 NumerPDF 1.60 1.62/16 LUKS Eurocentr Suchowola 2017

7
LIS Klaudia 1999-03-15 Z/3360/15

TAK

14 NumerPDF 1.65 1.65/16 CKS Budowlani Częstochowa 2017

8
ŁUCZAK Zofia 1999-01-26 Z/4189/15

TAK

467 NumerPDF 1.64 1.65/16 2017

9
MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

TAK

148 NumerPDF 1.65 1.65/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

10
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

661 NumerPDF 1.60 1.68/16 KS AZS AWF Kraków 2017

11
NIEWIEDZIAŁ Magda 1997-04-05 Z/0946/13

199 NumerPDF 1.73/16 MKS Żywiec 2017

12
PIOTROWSKA Ewa 2000-02-22 Z/6047/15

TAK

411 NumerPDF 1.62 1.62/16 2017

13
PŁACHTA Kamila 1999-04-03 Z/5239/15

TAK

902 NumerPDF 1.71 1.71/16 2017

14
RACHAŃSKA Natalia 2001-08-16 Z/3169/16

2016

44 NumerPDF 1.56 1.56/16 MKS Iskra Pszczyna 2017

15
SOJSKA Ewa 2001-03-11 Z/4939/15

700 NumerPDF 1.55 1.64/16 2017

16
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

66 NumerPDF 1.70 1.67/15 2017

17
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

TAK

763 NumerPDF 1.56 1.56/16 MKLA Łęczyca 2017

18
WESOŁOWSKA Zyta 1999-01-02 Z/0723/15

TAK

64 NumerPDF 1.58 1.71/16 2017

19
WILK Karolina 2000-05-16 Z/6248/15

TAK

910 NumerPDF 1.65 1.68/15 2017

20
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

954 NumerPDF 1.55 1.60/15 2017

21
WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 Z/5149/15

TAK

51 NumerPDF 1.55 1.60/16 KS Komunalni Sanok 2017

22
ZABROCKA Agata 2001-04-01 Z/6142/15

TAK

876 NumerPDF 1.50 1.55/16 2017

23
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

878 NumerPDF 1.65 1.60/16 2017

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 Z/3878/16

TAK

1 NumerPDF 3.40 3.20/16 2017

2
BORKIEWICZ Marika 2000-08-31 Z/4929/15

TAK

58 NumerPDF 3.20 3.20/16 2017

3
CZARNECKA Olga 2001-02-04 Z/6129/15

TAK

398 NumerPDF 3.00 3.20/16 2017

4
GROŻYŃSKA Agata 2000-06-16 Z/3688/15

TAK

452 NumerPDF 3.10 3.40/16 2017

5
IWANIEC Anna 2001-07-18 Z/3636/15

TAK

599 NumerPDF 2.80 3.11/16 2017

6
KUBIEC Kaja 2001-01-21 Z/3630/15

TAK

603 NumerPDF 3.10/16 KKL Kielce 2017

7
KUSY Emilia 1998-12-09 Z/0016/14

TAK

529 NumerPDF 3.70 3.60/15 2017

8
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

103 NumerPDF 3.60 3.72/15 2017

9
MACIEJEWSKA Paulina 2000-12-27 Z/2125/15

TAK

880 NumerPDF 3.50 3.30/16 2017

10
NAUTZ Julia 1999-02-16 Z/5203/15

TAK

400 NumerPDF 3.00 3.30/15 2017

11
NOWAK Anna 1998-02-25 Z/0160/14

TAK

977 NumerPDF 3.60 3.60/16 2017

12
PUCHAŁKA Agata 1997-04-03 Z/1702/13

TAK

19 NumerPDF 3.60 3.60/16 UKS Olimp Mazańcowice 2017

13
SUDOŁ Julia 2001-01-01 Z/2209/16

TAK

407 NumerPDF 3.20 3.15/16 2017

14
ŚWIERKOT Dominika 1999-05-16 Z/0504/15

TAK

9 NumerPDF 3.40 3.50/15 UKS Olimp Mazańcowice 2017

15
WEJMAN Karolina 2001-08-13 Z/5427/15

TAK

282 NumerPDF 3.30 3.30/16 2017

16
WOŹNIAK Anna 1997-06-16 Z/1572/13

TAK

961 NumerPDF 3.50 3.50/16 2017

17
WRĘGA Paula 1999-04-23 Z/0694/15

TAK

969 NumerPDF 3.20 3.40/16 2017

18
ŻÓŁKIEWSKA Jagoda 1998-08-15 Z/0783/15

TAK

419 NumerPDF 2.90 3.30/15 2017

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANEK Weronika 1999-07-10 Z/0650/15

TAK

1 NumerPDF 5.51 5.80/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

2
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

644 NumerPDF 5.45 5.49/16 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2017

3
BLIŹNIEWSKA Oliwia 2001-11-03 Z/2043/15

TAK

193 NumerPDF 5.11 5.31/16 2017

4
DOROSZKO Dorota 2001-12-01 Z/3412/15

TAK

507 NumerPDF 4.66 4.98/16 MKS Tempo Kęty 2017

5
FAKA Angelika 1996-01-15 Z/1399/12

TAK

344 NumerPDF 5.82 5.87/15 WKS Wawel Kraków 2017

6
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

63 NumerPDF 5.04 5.04/16 2017

7
JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 Z/4626/15

TAK

93 NumerPDF 5.58 5.49/16 2017

8
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

TAK

542 NumerPDF 5.39 5.21/16 2017

9
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

80 NumerPDF 5.06 5.23/16 2017

10
KOŁODZIEJCZAK Natalia 1998-02-05 Z/1023/14

TAK

145 NumerPDF 5.79 5.79/16 2017

11
KOS Katarzyna 2001-06-12 Z/3414/15

TAK

512 NumerPDF 4.84 5.01/16 2017

12
KOWALCZYK Małgorzata 2000-09-03 Z/4141/15

TAK

62 NumerPDF 5.26 5.48/16 2017

13
KUSIAK Julia 2001-09-20 Z/0912/15

269 NumerPDF 4.86 4.85/15 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 2016

14
KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 Z/4142/15

TAK

62 NumerPDF 5.35 5.66/16 2017

15
ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 Z/5069/15

TAK

499 NumerPDF 5.72 5.80/16 2017

16
MARZENTA Martyna 2000-06-20 Z/4292/15

163 NumerPDF 5.31 5.31/16 2017

17
MISIELAK Marcelina 1999-04-21 Z/4173/15

TAK

218 NumerPDF 5.33 5.57/16 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

18
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

1 NumerPDF 5.39 5.47/16 2017

19
NOWICKA Zuzanna 1999-12-10 Z/3162/15

TAK

451 NumerPDF 5.37 5.60/16 2017

20
PIASECKA Dagmara 2000-04-19 Z/5330/15

TAK

482 NumerPDF 5.22 5.33/16 2017

21
SZKUDLAREK Julia 1999-02-12 Z/0657/15

TAK

142 NumerPDF 5.45 5.46/16 2017

22
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

423 NumerPDF 4.81 5.36/15 2017

23
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

972 NumerPDF 5.15 5.23/16 LKS Stal Mielec 2017

24
WŁODARSKA Izabela 1995-02-11 Z/1436/11

TAK

774 NumerPDF 6.20 6.20/16 2017

25
WOTA Gaja 1998-09-04 Z/1069/14

677 NumerPDF 5.95 6.03/15 niestowarzyszona

26
WOŹNIAK Marta Maria 2001-01-05 Z/2921/15

TAK

971 NumerPDF 5.34 5.12/16 LKS Vectra Włocławek 2017

27
ZACHURA Magdalena 2000-07-21 Z/2880/16

TAK

293 NumerPDF 5.13 5.19/16 UKS bieganie.pl Stryszawa 2017

28
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

777 NumerPDF 5.68 6.22/16 KS Podlasie Białystok 2017

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAMSKA Hanna 2000-10-29 Z/5380/15

TAK

42 NumerPDF 10.31 10.66/16 2017

2
FORDUŃSKA Marcelina 1998-04-16 Z/0022/14

TAK

33 NumerPDF 12.03 12.34/16 2017

3
GLAPIŃSKA Aleksandra 1997-12-02 Z/1253/13

TAK

120 NumerPDF 12.56 12.56/14 2017

4
JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 Z/0150/15

TAK

464 NumerPDF 10.40 10.91/16 2017

5
KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 Z/1119/13

TAK

185 NumerPDF 12.29 12.65/15 AZS Łódź 2017

6
MACH Natalia 1999-07-14 Z/0307/15

TAK

50 NumerPDF 11.33 11.30/15 MKS Iskra Pszczyna 2017

7
PABIANEK Angelika 1999-03-12 Z/0301/16

TAK

192 NumerPDF 11.43 11.47/16 AZS Łódź 2017

8
PAWŁOWSKA Gabriela 1999-04-16 Z/4005/15

TAK

755 NumerPDF 10.62 10.62/16 2017

9
SIDELNIK Julia 2000-04-06 Z/3455/15

TAK

300 NumerPDF 10.88 10.88/16 TL ROW Rybnik 2017

10
SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 Z/2394/15

TAK

12 NumerPDF 11.18 11.18/16 MOSM Tychy 2017

11
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

29 NumerPDF 12.06 12.06/16 2017

12
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

758 NumerPDF 11.20 11.80/16 2017

13
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

30 NumerPDF 11.93 11.81/16 2017

14
SZCZĘSNA Aleksandra 2001-02-26 Z/0031/16

TAK

735 NumerPDF 10.28 10.29/16 2017

15
TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 Z/0379/15

TAK

92 NumerPDF 11.59 11.59/16 2017

16
WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 Z/0058/11

TAK

251 NumerPDF 12.59 12.59/16 2017

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CISICKA Natalia 1998-07-16 Z/1044/14

TAK

76 NumerPDF 12.79 12.79/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

2
GŁOMBIOWSKA Karolina 1999-02-05 Z/6516/15

TAK

390 NumerPDF 2017

3
KLOCEK Natalia 2001-06-12 Z/5500/15

TAK

551 NumerPDF 10.97 10.97/16 2017

4
KOŁODZIEJ Julia 2001-05-09 Z/2811/15

TAK

24 NumerPDF LUKS Podium Kup 2017

5
KOWALSKA Paulina 2000-07-25 Z/1765/15

TAK

613 NumerPDF 2017

6
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

8 NumerPDF 2017

7
MACIOSZEK Wiktoria 2001-07-23 Z/2198/16

TAK

135 NumerPDF 2017

8
MARCHEWKA Weronika 2000-06-22 Z/5698/15

TAK

48 NumerPDF 2017

9
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

420 NumerPDF 9.78/16 AZS UMCS Lublin 2017

10
PIJANOWSKA Sylwia 2000-02-24 Z/2697/15

TAK

638 NumerPDF 9.71 9.71/16 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2017

11
PODLIŃSKA Oliwia 2001-10-17 Z/3813/15

TAK

754 NumerPDF MKLA Łęczyca 2017

12
RÓG Dorota 2001-04-27 Z/3894/16

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2017

13
STARUCH Ewa 1998-05-13 Z/0311/14

TAK

257 NumerPDF 12.75 12.75/16 2017

14
SZKOP Wioletta 2001-02-18 Z/3214/16

TAK

8 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2017

15
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

994 NumerPDF 13.91 13.98/14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARDA Julia 2000-07-17 Z/1755/16

TAK

720 NumerPDF 31.26 35.51/16 2017

2
BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 Z/5600/15

2016

781 NumerPDF 38.12 38.12/16 2017

3
CZAJKOWSKA Paulina 1998-06-19 Z/1049/15

TAK

781 NumerPDF 37.21 37.21/16 KS Podlasie Białystok 2017

4
DAWIDOWSKA Sandra 1998-03-31 Z/1075/14

TAK

54 NumerPDF 37.70 37.70/16 UKS 19 Bojary Białystok 2017

5
DĄBROWSKA Anna 1996-05-13 Z/1448/13

TAK

999 NumerPDF 43.23/16 AZS UMCS Lublin 2017

6
FICAK Roksana 2000-12-09 Z/0268/15

TAK

57 NumerPDF 36.77 36.77/16 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

7
FLIS Martyna 2001-05-31 Z/1974/15

TAK

964 NumerPDF 28.07 28.07/16 2017

8
GÓRNIAK Wiktoria 1999-04-20 Z/1064/15

TAK

55 NumerPDF 36.22 36.22/16 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

9
GRUBBA Aleksandra 1996-06-19 Z/1675/13

TAK

410 NumerPDF 49.67 51.48/15 2017

10
HUNIEWICZ Natalia 1998-08-10 Z/1452/15

TAK

401 NumerPDF 39.83 39.83/16 2017

11
KOŁODZIEJ Daria 2000-05-23 Z/2816/15

TAK

656 NumerPDF 36.20 36.20/16 LUKS Podium Kup 2017

12
KOSOWSKA Ewelina 1999-10-27 Z/0136/16

TAK

964 NumerPDF 35.38 35.38/16 2017

13
MARKOWSKA Joanna 1999-11-11 Z/3030/15

769 NumerPDF 41.16 41.16/16 GKS Piast Gliwice 2017

14
MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 Z/2380/15

TAK

63 NumerPDF 28.02 28.02/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

15
MENDYK Izabela 1998-01-27 Z/1007/14

TAK

6 NumerPDF 41.73 41.73/16 2017

16
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

660 NumerPDF 51.92 52.10/13 2017

17
OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 Z/2531/15

TAK

68 NumerPDF 35.38 35.38/16 2017

18
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

18 NumerPDF 32.06 32.06/16 2017

19
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

47 NumerPDF 2017

20
SMALCERZ Karolina 1999-04-02 Z/4197/15

38 NumerPDF 35.86 35.86/16 KS Energetyk Jaworzno 2016

21
SMOLSKA Synthia 2001-12-29 Z/6256/15

2016

11 NumerPDF 20.15 20.15/16 2017

22
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

500 NumerPDF 38.38 38.38/16 MKS Tomaszów Mazowiecki 2017

23
TYMIŃSKA Martyna 1998-11-04 Z/0682/14

TAK

100 NumerPDF 38.76 38.76/16 MKS-MOSM Bytom 2017

24
URBAN Karolina 1998-10-18 Z/0093/14

TAK

532 NumerPDF 52.87 52.87/16 2017

25
WABIA Tatiana 2001-02-06 Z/6198/15

TAK

273 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2017

26
ZYCH Sylwia 1998-11-27 Z/3656/15

TAK

27 NumerPDF 40.59 40.59/16 2017

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CUPPA Natalia 1999-02-01 Z/0339/15

206 NumerPDF 2017

2
DUL Patrycja 1999-09-18 Z/4555/15

TAK

551 NumerPDF 36.00 36.00/16 2017

3
FANKULEWSKA Zuzanna 2001-10-19 Z/5774/15

352 NumerPDF ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 2016

4
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

966 NumerPDF 2017

5
GODLEWSKA Paulina 1998-04-06 Z/5175/15

TAK

1 NumerPDF 43.63 43.63/16 LUKS Atletic Białystok 2017

6
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

116 NumerPDF 33.95/15 2017

7
JAKUBOWSKA Pamela 1998-01-01

466 NumerPDF 50.18 50.18/16 2017

8
JAMRÓZ Julia 2000-09-08 Z/5611/15

TAK

603 NumerPDF 36.45 36.45/16 2017

9
JOŃSKA Adrianna 1997-11-22 Z/1365/13

TAK

177 NumerPDF 51.53 52.66/15 CKS Budowlani Częstochowa 2017

10
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

206 NumerPDF 2017

11
KORDYKIEWICZ Marta 1996-08-20 Z/1106/12

TAK

101 NumerPDF 53.83 56.47/14 2017

12
KOTWICA Natalia 2001-03-21 Z/5854/15

TAK

556 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2017

13
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07 Z/3480/15

TAK

63 NumerPDF 2017

14
KOZIOŁ Ewelina 1998-02-02 Z/1153/14

355 NumerPDF 41.75 41.75/16 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 2016

15
KRYGIEL Małgorzata 1998-12-14 Z/1372/14

TAK

874 NumerPDF 45.96 45.96/16 AZS-AWF Gorzów 2017

16
KUSAK Karolina 1999-10-09 Z/2625/15

TAK

973 NumerPDF 46.18 46.18/16 LKS Stal Mielec 2017

17
KUŹNICKA Adrianna 1997-11-15 Z/0918/13

TAK

78 NumerPDF 49.20 50.54/15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

18
OCIEPA Barbara 1997-05-21 Z/1010/13

90 NumerPDF 50.89/15 LLKS Pomorze Stargard 2017

19
OGROTNIK Karolina 1999-10-21 Z/3252/15

2016

58 NumerPDF 47.06 47.06/16 2017

20
OSIAK Aleksandra 1999-02-06 Z/4550/15

TAK

424 NumerPDF 42.37/15 2017

21
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

15 NumerPDF 2017

22
SOŁODUCHA Emilia 1998-12-04 Z/0537/14

TAK

122 NumerPDF 47.90 47.90/16 2017

23
SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

TAK

511 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2017

24
SZCZYRBA Katarzyna 2000-01-26 Z/4678/15

TAK

157 NumerPDF 38.28/15 RMKS Rybnik 2017

25
SZELWACH Karolina 2001-01-24 Z/4493/15

TAK

21 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2017

26
SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19 Z/5054/15

TAK

412 NumerPDF 40.03 40.03/16 2017

27
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

546 NumerPDF 54.00 54.00/16 2017

28
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

TAK

7 NumerPDF 2017

29
WRZAŁKOWSKA Olga 2000-02-27 Z/5370/15

TAK

104 NumerPDF 2017

30
WYBIERAŁA Beata 2000-06-04 Z/1849/16

TAK

91 NumerPDF 40.70 40.70/16 2017

31
ZIEŃKOWICZ Agata 1995-12-17 Z/1822/11

361 NumerPDF 58.78 58.78/16 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 2016

32
ZIÓŁKOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

560 NumerPDF 40.00 40.00/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

33
ZYCER Magdalena 1997-07-21 Z/1011/13

TAK

93 NumerPDF 56.19 56.99/15 2017

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMASZEK Magdalena 1998-07-17 Z/0857/14

TAK

147 NumerPDF 42.33 42.33/16 MKS-MOS Katowice 2017

2
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

3
BAJOR Magdalena 1999-01-13 Z/5214/15

TAK

401 NumerPDF 39.31/14 2017

4
BIEŻUŃSKA Klara 2000-02-23 Z/2295/15

TAK

7 NumerPDF 2017

5
CHUDA Julia 1997-08-29 Z/0619/13

69 NumerPDF 46.66/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

6
CZACHOWSKA Martyna 2000-02-13 Z/1472/15

TAK

140 NumerPDF 2017

7
DABULIS Dominika 1996-10-28 Z/1413/12

TAK

396 NumerPDF 49.46 49.46/16 2017

8
FRAJER Aleksandra 1998-09-14 Z/1420/14

TAK

956 NumerPDF 43.50 43.50/16 2017

9
GRUBBA Agnieszka 1995-03-23 Z/4723/11

TAK

395 NumerPDF 50.43 50.43/16 2017

10
JAKIMOWICZ Julia 2000-06-01 Z/4294/15

TAK

178 NumerPDF 40.46 40.46/16 2017

11
KALINOWSKA Kornelia 2001-03-26 Z/2883/16

TAK

6 NumerPDF 2017

12
KATA Żaneta 2000-05-07 Z/1164/15

TAK

12 NumerPDF 2017

13
KUD Natalia 1999-12-11 Z/4387/15

360 NumerPDF ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 2016

14
MARCZAK Jagoda 2001-03-07 Z/2422/16

2016

8 NumerPDF 2017

15
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

962 NumerPDF 2017

16
SIEWRUK Agata 1998-05-21 Z/1051/14

TAK

38 NumerPDF 39.19 39.19/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

17
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

90 NumerPDF 2017

 
Siedmiobój kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

TAK

463 NumerPDF 2017

2
BIAŁOMYZY Urszula 1998-11-27 Z/0308/14

TAK

48 NumerPDF 4162 4162/16 UKS Czwórka Białystok 2017

3
BŁAŻ Julia 1999-02-19 Z/0639/15

TAK

60 NumerPDF 2017

4
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

502 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2017

5
CHWAŁEK Agnieszka 1999-11-28 Z/0192/15

TAK

145 NumerPDF 2017

6
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

1 NumerPDF 2017

7
DELUGA Jagoda 2001-01-12 Z/6388/15

TAK

23 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2017

8
DĘBSKA Zofia 2001-06-04 Z/3704/15

TAK

74 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2017

9
DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

79 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

10
GAJ Joanna 2001-05-20 Z/2387/15

25 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

11
HRUZIK Patrycja 2000-01-13 Z/2913/15

TAK

750 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2017

12
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

731 NumerPDF 2017

13
KAZIMIERCZAK Anna 1995-05-20 Z/1778/12

TAK

402 NumerPDF 4859 4875/15 2017

14
KAŹMIERCZAK Joanna 1998-07-08 Z/0070/14

TAK

666 NumerPDF 3505 3505/16 2017

15
KOLTERMAN Dominika 1999-05-09 Z/0283/15

TAK

531 NumerPDF 2017

16
KOSIOR Marta 2000-08-01 Z/4771/15

TAK

420 NumerPDF 2017

17
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 4520 4520/16 2017

18
KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 Z/2376/15

18 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

19
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

62 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

20
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

867 NumerPDF 2017

21
MAREK Julia 2001-06-18 Z/4405/15

9 NumerPDF LUKS Zabrzeg 2016

22
MORĄG Magdalena 2001-09-30 Z/1909/15

TAK

85 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2017

23
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

533 NumerPDF 2017

24
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

45 NumerPDF 4413/16 UKS Czwórka Białystok 2017

25
SZAŁAS Julia 1998-10-24 Z/1107/14

TAK

873 NumerPDF 4281 4281/16 AZS-AWF Gorzów 2017

26
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

72 NumerPDF 2017

27
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

TAK

994 NumerPDF 4578 4578/16 2017

 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYN Angelika 1996-01-15 Z/0008/12

TAK

66 NumerPDF 23:46.45/14 2017

2
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

61 NumerPDF 29:17.14 29:17.14/16 2017

3
GORCZYŃSKA Marta 2000-12-19 Z/1785/15

TAK

536 NumerPDF 26:36 26:36/16 2017

4
GRĘZIAK Emilia 1998-05-10 Z/0754/14

TAK

961 NumerPDF 23:27/15 2017

5
JACHER Małgorzata 1997-03-15 Z/0835/13

TAK

963 NumerPDF 24:37.12 24:37.12/16 LKS Stal Mielec 2017

6
JAŚKOWIAK Michalina 1999-08-10 Z/0665/15

TAK

609 NumerPDF 26:57.84 26:57.84/16 2017

7
KAMIŃSKA Marta 2000-06-13 Z/0229/16

TAK

135 NumerPDF 26:57.53 26:57.53/16 2017

8
KOTLIŃSKA Anna 1999-05-04 Z/2683/16

TAK

1 NumerPDF 28:40.42 28:40.42/16 2017

9
KOWALSKA Agata 1998-09-22 Z/1677/14

TAK

20 NumerPDF 23:40.59 23:29.00/15 2017

10
KOZIARSKA Karolina 1998-08-14 Z/0398/14

TAK

517 NumerPDF 27:36.70/14 2017

11
KRUPKA Katarzyna 1998-06-02 Z/3357/15

TAK

376 NumerPDF 27:12.74 27:12.74/16 CKS Budowlani Częstochowa 2017

12
LICKIEWICZ Izabela 1997-03-09 Z/1712/13

TAK

952 NumerPDF 29:30.01 26:36/14 2017

13
MAJCHROWICZ Kinga 1995-11-10 Z/0142/14

TAK

134 NumerPDF 25:12.57 25:12.57/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

14
MĄDRA Julia 2000-09-27 Z/2613/15

TAK

969 NumerPDF 25:44 25:44/16 LKS Stal Mielec 2017

15
NOWICKA Weronika 1999-03-15 Z/0956/15

TAK

100 NumerPDF 27:33.95 27:33.95/16 LKS Vectra Włocławek 2017

16
OLEJNIK Patrycja 1999-09-24 Z/4457/15

TAK

863 NumerPDF 26:29 26:29/16 AZS-AWF Gorzów 2017

17
PIEKARZ Agata 2001-06-09 Z/0855/15

TAK

70 NumerPDF 26:59.45 26:59.45/16 2017

18
PRZESTRZELSKA Kornelia 1998-11-24 Z/0828/14

TAK

18 NumerPDF 27:49 27:49/16 2017

19
RAŚ Wiktoria 2000-11-14 Z/2612/15

TAK

970 NumerPDF 25:16.99 25:16.99/16 LKS Stal Mielec 2017

20
RZETELNA Martyna 1998-01-02 Z/0501/14

TAK

865 NumerPDF 26:42.39 26:42.39/16 AZS-AWF Gorzów 2017

21
STANKOWSKA Marta 1998-11-11 Z/3157/15

350 NumerPDF 29:45.69 27:46.07/15 2016

22
WILSKA Patrycja 1998-11-04 Z/1156/14

362 NumerPDF 28:40.06 28:40.06/16 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 2016

23
WYPYCHOWSKA Agnieszka 2001-04-16 Z/1672/15

TAK

602 NumerPDF 2017

24
ZDZIEBŁO Katarzyna 1996-11-28 Z/0934/12

TAK

964 NumerPDF 23:24.00 22:36.68/15 LKS Stal Mielec 2017

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 Z/1671/12

TAK

156 NumerPDF 14.63 14.63/16 2017

2
BOGUS Karolina 2000-12-29 Z/5083/15

2016

362 NumerPDF ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 2016

3
FADEREWSKA Beata 2000-02-13 Z/1784/15

TAK

13 NumerPDF 2017

4
FIGA Aneta 1999-04-24 Z/3107/15

TAK

726 NumerPDF 2017

5
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

11 NumerPDF 2017

6
FILAR Gabriela 2001-04-13 Z/2339/16

TAK

155 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2017

7
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

857 NumerPDF 14.35 14.35/16 2017

8
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

69 NumerPDF 2017

9
GÓRSKA Dorota 1998-04-29 Z/0366/14

TAK

193 NumerPDF 14.46 14.46/16 2017

10
HAJDUK Julia 2001-08-16 Z/1263/15

TAK

830 NumerPDF 2017

11
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

14 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

12
KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 Z/0596/16

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

13
KOŁATA Karolina 2000-03-10 Z/1661/15

TAK

144 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2017

14
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

865 NumerPDF 14.44 14.44/16 2017

15
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

869 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2017

16
KUDUK Nikola 1998-03-25 Z/0284/14

TAK

481 NumerPDF 15.15 15.15/16 2017

17
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

463 NumerPDF 2017

18
KUPCZYK Ewa 1999-12-24 Z/4388/15

359 NumerPDF ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 2016

19
MORTON Marlena 1995-02-15 Z/3863/11

TAK

880 NumerPDF 14.01 14.01/16 2017

20
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

84 NumerPDF LUKS Strzałków 2017

21
PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 Z/0272/15

TAK

21 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

22
PLIZGA Daria 2001-05-22 Z/6413/15

TAK

156 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2017

23
RĄCZKA Julia 2000-03-23 Z/0451/15

TAK

116 NumerPDF 2017

24
REGULSKA Nastazja 2001-04-08 Z/5875/15

TAK

914 NumerPDF 2017

25
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

871 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2017

26
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

751 NumerPDF 2017

27
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 2017

28
SMOLEŃ Kaja 2000-10-01 Z/1465/15

TAK

142 NumerPDF 2017

29
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

156 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2017

30
TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 Z/3655/15

TAK

523 NumerPDF 2017

31
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

TAK

70 NumerPDF 14.12 14.12/16 2017

32
WÓJS Marika 1999-04-09 Z/0645/15

TAK

67 NumerPDF 2017

33
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

69 NumerPDF 15.04 15.04/16 2017

34
ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 Z/0600/16

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMEK Patrycja 1999-03-22 Z/0193/15

TAK

136 NumerPDF 65.21 65.18/15 2017

2
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

TAK

192 NumerPDF 63.12 63.12/16 AZS Łódź 2017

3
CELNER Angelika 1997-10-09 Z/0807/13

TAK

829 NumerPDF 61.05/15 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2017

4
DALKE Helena 1997-01-17 Z/0464/13

868 NumerPDF 60.14 58.65/15 2017

5
DRABIK Kamila 1997-04-28 Z/1706/13

TAK

920 NumerPDF 61.70 61.70/16 2017

6
GÓRKA Magdalena 1997-12-28 Z/1046/13

524 NumerPDF 63.30 63.30/16 2017

7
JUSTYŃSKA Kamila 1999-11-01 Z/2681/16

TAK

999 NumerPDF 62.83 62.83/16 2017

8
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 66.95 66.95/16 2017

9
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

456 NumerPDF 62.70 62.34/15 2017

10
KUBEŁ Marta 1995-09-23 Z/4136/11

TAK

860 NumerPDF 61.14 61.14/16 2017

11
KUCAL Kamila 2001-04-01 Z/5770/15

350 NumerPDF ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 2016

12
KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 Z/0331/15

TAK

998 NumerPDF 65.72 65.72/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

13
KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 Z/0134/15

TAK

180 NumerPDF 66.07 66.07/16 2017

14
MACHYNIA Teresa 1999-02-03 Z/0925/15

TAK

22 NumerPDF 66.55 66.55/16 LUKS Podium Kup 2017

15
MATKOWSKA Martyna 1998-04-13 Z/1292/14

TAK

13 NumerPDF 64.88 64.88/16 2017

16
OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 Z/1533/15

TAK

42 NumerPDF 67.86 67.86/16 UKS 19 Bojary Białystok 2017

17
OSIOWY Weronika 1998-10-21 Z/0246/14

2016

4 NumerPDF 63.04 63.04/16 2017

18
RADZKA Paulina 1999-02-15 Z/0601/15

TAK

816 NumerPDF 65.33 65.33/16 2017

19
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

932 NumerPDF 62.82 62.82/16 2017

20
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

592 NumerPDF 60.40 60.40/16 MULKS Juvenia Głuchołazy 2017

21
TKACZYK Weronika 1999-07-05 Z/3206/15

TAK

931 NumerPDF 65.38 65.38/16 2017

22
UŁAMEK Urszula 2000-04-29 Z/3899/15

TAK

155 NumerPDF 64.09 64.09/16 CKS Budowlani Częstochowa 2017

23
WASIELEWSKA Kinga 2001-10-30 Z/5657/15

TAK

922 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2017

24
WIERNICKA ALICJA 1997-08-27 Z/1469/13

TAK

968 NumerPDF 64.52 63.54/15 2017

25
WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 Z/0443/15

TAK

72 NumerPDF 61.92 61.41/15 2017

26
ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 Z/2577/15

TAK

5 NumerPDF 2017

27
ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 Z/0170/15

TAK

912 NumerPDF 2017

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZĘK Paulina 1999-03-02 Z/1866/16

TAK

27 NumerPDF 7:36.16 7:36.16/16 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

2
CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 Z/0265/16

TAK

911 NumerPDF 7:07.17 7:07.17/16 2017

3
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

101 NumerPDF 7:12.50 7:12.50/16 TS AKS Chorzów 2017

4
GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 Z/1293/14

TAK

31 NumerPDF 7:24.30 7:00.60/14 2017

5
KARGOL Katarzyna 1996-02-23 Z/0701/12

TAK

48 NumerPDF 6:51.36 6:51.36/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

6
KAŹMIERCZAK Weronika 1998-09-29 Z/4860/15

TAK

182 NumerPDF 7:14.55 7:14.55/16 2017

7
KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 Z/0402/14

TAK

126 NumerPDF 7:16.42 7:16.42/16 LKS Pszczyna 2017

8
KOWALSKA Dominika 1999-06-15 Z/1741/16

TAK

74 NumerPDF 7:42.88 7:42.88/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2017

9
ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 Z/0679/15

TAK

73 NumerPDF 7:28.53 7:28.53/16 MKS-MOSM Bytom 2017

10
MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 Z/0663/14

357 NumerPDF 7:22.30 7:16.80/15 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 2016

11
MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 Z/1983/15

TAK

954 NumerPDF 7:16.02 7:16.02/16 2017

12
MICHALIK Dominika 2000-07-23 Z/2768/15

TAK

71 NumerPDF 7:26.58 7:26.58/16 MKS-MOSM Bytom 2017

13
PIERZGA Aleksandra 2000-06-05 Z/1085/15

TAK

965 NumerPDF 7:34.40 7:34.40/16 2017

14
RADECKA Ilona 2000-04-05 Z/0497/15

TAK

62 NumerPDF 7:45.16 7:45.16/16 2017

15
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

29 NumerPDF 7:07.44 7:07.44/16 2017

16
SZUMADA Maria 1998-11-01 Z/0038/14

TAK

54 NumerPDF 7:26.40 7:22.19/15 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

17
TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 Z/0501/15

TAK

990 NumerPDF 7:38.15 7:38.15/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJEK Sylwester 1999-03-05 Z/0716/15

TAK

473 NumerPDF 11.08 11.08/16 2017

2
BROWCZUKOWSKI Michał 2001-03-15 Z/1912/15

TAK

53 NumerPDF 11.55 11.55/16 MLKS Agros Żary 2017

3
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

22 NumerPDF 11.59 11.59/16 2017

4
CEGIELSKI Tomasz 1998-05-23 Z/0257/14

TAK

850 NumerPDF 11.05 10.95/15 2017

5
CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

TAK

602 NumerPDF 11.23 11.23/16 2017

6
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

TAK

733 NumerPDF 11.25 11.25/16 2017

7
GIBAS Marcin 1999-06-20

79 NumerPDF 11.07 11.07/16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2017

8
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

11 NumerPDF 11.32 11.32/16 KS Komunalni Sanok 2017

9
KORNAŚ Karol 2001-05-21 Z/3028/15

TAK

823 NumerPDF 11.45 11.45/16 MMKS Kędzierzyn Koźle 2017

10
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

206 NumerPDF 11.18 11.18/16 2017

11
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

480 NumerPDF 11.35/16 MKL Szczecin 2017

12
ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 Z/1532/15

TAK

24 NumerPDF 11.12 11.12/16 UKS 19 Bojary Białystok 2017

13
MISZKIEL Marcin 2001-05-25 Z/0427/16

447 NumerPDF 11.30 11.30/16 SL Salos Suwałki 2017

14
OLEJNICZAK Jakub 1998-10-08 Z/0201/16

651 NumerPDF 11.01 11.01/16 2017

15
PALUSZEK Michał 1999-02-08 Z/4563/15

TAK

829 NumerPDF 11.04 11.04/16 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2017

16
PIĄTKOWSKI Marcin 2001-02-07 Z/2943/16

TAK

150 NumerPDF 11.39 11.39/16 2017

17
PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 Z/0450/16

TAK

57 NumerPDF 11.50 11.50/16 2017

18
PLUTA Konrad 2000-02-16 Z/2064/15

TAK

701 NumerPDF 11.31 11.31/16 2017

19
RYCHTER Łukasz 1998-10-23 Z/0497/14

TAK

550 NumerPDF 10.99/15 2017

20
SAFULAK Kamil 1998-07-21 Z/0439/15

TAK

260 NumerPDF 10.93 10.93/16 2017

21
SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 Z/4529/15

TAK

666 NumerPDF 11.19 11.19/16 2017

22
SIKORSKI Jakub 2001-09-01 Z/4779/15

TAK

57 NumerPDF 11.18 11.18/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

23
SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 Z/6458/15

TAK

351 NumerPDF 11.50 11.50/16 WKS Wawel Kraków 2017

24
SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 Z/1657/14

TAK

988 NumerPDF 11.06 11.06/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

25
SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 Z/5098/15

TAK

460 NumerPDF 11.41 11.41/16 2017

26
TARNOWSKI Michał 2001-06-17 Z/1540/15

TAK

85 NumerPDF 11.61 11.61/16 UKS 19 Bojary Białystok 2017

27
WASILEWSKI Artur 1996-09-08 Z/0090/13

776 NumerPDF 10.67/15 KS Podlasie Białystok 2017

28
WITCZAK Konrad 2001-02-27 Z/2368/15

TAK

222 NumerPDF 11.60 11.60/16 2017

29
WRÓBEL Krzysztof 1996-02-14 Z/1056/13

TAK

402 NumerPDF 10.84 10.71/15 2017

30
ZALEWSKI Mikołaj 2001-05-06 Z/2212/16

77 NumerPDF 11.24 11.24/16 2017

31
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

TAK

67 NumerPDF 11.00 11.00/16 2017

32
ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 Z/0122/14

TAK

725 NumerPDF 10.98 10.98/16 2017

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄCZEK Wiktor 2001-01-25

122 NumerPDF 24.34 23.82/16 2017

2
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

510 NumerPDF 22.27 22.13/16 2017

3
DZIADKO Mateusz 2000-05-25 Z/2898/15

TAK

91 NumerPDF 23.87 22.96/16 2017

4
FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 Z/0791/14

TAK

513 NumerPDF 22.62 22.33/16 2017

5
GADZIK Robert 1999-02-03 Z/3036/15

TAK

766 NumerPDF 22.61 22.61/16 GKS Piast Gliwice 2017

6
KORNOWSKI Marek 2001-01-30 Z/5531/15

TAK

171 NumerPDF 23.78 24.16/16 2017

7
KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 Z/0326/14

TAK

406 NumerPDF 22.04 22.04/16 TL Pogoń Ruda Śląska 2017

8
PAJĄK Jakub 2001-01-19 Z/4403/15

3 NumerPDF 22.88 22.88/16 LUKS Zabrzeg 2016

9
POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 Z/2651/15

TAK

39 NumerPDF 24.90/15 2017

10
SENK Marcin 1996-10-03 Z/1601/12

TAK

465 NumerPDF 22.66 21.76/16 2017

11
STOLARSKI Jakub 2000-06-10 Z/5579/15

TAK

87 NumerPDF 23.00 22.70/16 LUKS Strzałków 2017

12
SUDOŁ Jarosław 2000-02-16 Z/0119/16

469 NumerPDF 23.19 22.75/16 LKS Orzeł Namysłów 2017

13
ŚLAZIŃSKI Adam 2001-03-07 Z/0138/15

TAK

875 NumerPDF 2017

14
ŚLUSAREK Kacper 2001-01-07 Z/2589/16

TAK

157 NumerPDF 24.24 24.24/16 CKS Budowlani Częstochowa 2017

15
WOLTMANN Kacper 1997-01-15 Z/1655/14

TAK

880 NumerPDF 23.27 22.20/16 2017

16
ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 Z/0040/12

TAK

926 NumerPDF 21.70 21.70/16 LKS Vectra Włocławek 2017

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

525 NumerPDF 2017

2
CZARNOCKI Emil 1997-03-25 Z/4805/15

958 NumerPDF 49.23 49.23/16 2017

3
DANCEWICZ Daniel 1998-11-15 Z/0373/14

TAK

718 NumerPDF 48.61 48.61/16 2017

4
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

TAK

235 NumerPDF 56.28/15 2017

5
FIEDEŃ Natan 1998-06-02 Z/0401/14

TAK

111 NumerPDF 49.88 48.08/15 LKS Pszczyna 2017

6
JAKUBOWSKI Sebastian 1999-03-05 Z/0165/16

TAK

128 NumerPDF 49.60 49.60/16 2017

7
JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 Z/1516/14

9 NumerPDF 49.33 49.33/16 2017

8
KANIA Karol 1998-02-20 Z/0658/14

TAK

414 NumerPDF 49.12 49.12/16 2017

9
KLIMEK Rafał 1999-07-21 Z/0446/15

TAK

41 NumerPDF 50.43 50.43/16 2017

10
KOS Mirosław 2000-11-23 Z/1768/15

TAK

606 NumerPDF 50.57 49.61/16 2017

11