Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa łódzkiego U18 i U20. 2. Mityng ŁOZLA. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
ŁÓDŹ (AZS), 25-26.05.2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDEK Katarzyna 2003-04-28 Z/3728/17

TAK

88 NumerPDF 13.73 13.73/18 LUKS Strzałków 2018

2
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

80 NumerPDF 13.79/17 LUKS Strzałków 2018

3
MIELCZAREK Wiktoria 2004-07-09 Z/2732/18

TAK

88 NumerPDF 14.48/17 LUKS Strzałków 2018

4
RESEL Martyna 2003-06-02 Z/3729/17

TAK

86 NumerPDF 15.27/17 LUKS Strzałków 2018

5
WÓJCIK Martyna 2005-07-27 Z/0306/18

TAK

83 NumerPDF 14.16 14.16/18 LUKS Strzałków 2018

6
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

TAK

84 NumerPDF 13.09 13.09/18 LUKS Strzałków 2018

 
100 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAROŃSKA Justyna 2000-06-28 Z/5754/15

TAK

63 NumerPDF 14.33 13.78/16 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
100 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTODZIEJ Wioletta 2002-03-04 Z/3253/16

TAK

83 NumerPDF 13.77 13.77/18 LUKS Strzałków 2018

2
BUDNER Marta 2001-05-17 Z/4844/15

TAK

618 NumerPDF 13.83/15 MKLA Łęczyca 2018

3
CZERWIŃSKA Lidia 2002-06-24 Z/2560/16

TAK

653 NumerPDF 14.05/17 MKLA Łęczyca 2018

4
DAROS Iga 2001-06-12 Z/3082/18

TAK

85 NumerPDF 13.47 13.47/18 LUKS Strzałków 2018

5
MICHALSKA Wiktoria 2002-02-02 Z/0197/17

TAK

92 NumerPDF 14.66 14.66/18 UKS Dziewiątka Kutno 2018

6
MURAWSKA Barbara 2001-02-22 Z/3487/16

TAK

191 NumerPDF 13.23 13.23/18 AZS Łódź 2018

7
NEIMAN Julia 2002-05-15 Z/2160/17

TAK

731 NumerPDF MKLA Łęczyca 2018

8
STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 Z/2227/15

TAK

312 NumerPDF 12.90 12.62/17 UMLKS Pegaz Opoczno 2018

9
SZYLER Klaudia 2001-11-06 Z/3261/16

TAK

81 NumerPDF 13.45/16 LUKS Strzałków 2018

10
WIŚNIEWSKA Maja 2002-09-30 Z/2161/17

TAK

760 NumerPDF 13.27/17 MKLA Łęczyca 2018

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDEK Katarzyna 2003-04-28 Z/3728/17

TAK

88 NumerPDF 29.37/17 LUKS Strzałków 2018

2
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

80 NumerPDF 27.91/17 LUKS Strzałków 2018

3
WÓJCIK Martyna 2005-07-27 Z/0306/18

TAK

83 NumerPDF 31.44/17 LUKS Strzałków 2018

4
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

TAK

84 NumerPDF LUKS Strzałków 2018

 
200 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 Z/0402/15

TAK

753 NumerPDF 32.53/17 MKLA Łęczyca 2018

2
PAROŃSKA Justyna 2000-06-28 Z/5754/15

TAK

63 NumerPDF 29.37 28.08/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
200 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTODZIEJ Wioletta 2002-03-04 Z/3253/16

TAK

83 NumerPDF 30.09/17 LUKS Strzałków 2018

2
DAROS Iga 2001-06-12 Z/3082/18

TAK

85 NumerPDF 29.32/17 LUKS Strzałków 2018

3
KŁUDCZYŃSKA Paulina 2002-02-13 Z/3807/17

TAK

658 NumerPDF MKLA Łęczyca 2018

4
MURAWSKA Barbara 2001-02-22 Z/3487/16

TAK

191 NumerPDF 29.00/17 AZS Łódź 2018

5
STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 Z/2227/15

TAK

312 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2018

6
SZTANGRECIAK Julia 2002-07-20 Z/4129/17

TAK

85 NumerPDF 31.28/17 LUKS Strzałków 2018

7
SZYLER Klaudia 2001-11-06 Z/3261/16

TAK

81 NumerPDF 28.37/16 LUKS Strzałków 2018

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYLSKA Kamila 2000-10-28 Z/3452/15

TAK

62 NumerPDF 63.08 63.08/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
400 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALSKA Wiktoria 2002-02-02 Z/0197/17

TAK

92 NumerPDF 64.43/17 UKS Dziewiątka Kutno 2018

2
PLUTA Marta 2002-07-06 Z/3080/18

TAK

84 NumerPDF 67.08 67.08/18 LUKS Strzałków 2018

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GROMADZKA Edyta 2004-03-04 Z/2452/18

TAK

316 NumerPDF 2:37.80/17 UMLKS Pegaz Opoczno 2018

 
800 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBAK Aleksandra 2000-03-08 Z/3454/15

TAK

60 NumerPDF 2:22.87 2:22.87/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
800 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WERNER Anna 2001-10-07 Z/0432/15

TAK

16 NumerPDF 2:25.17 2:25.17/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBAK Aleksandra 2000-03-08 Z/3454/15

TAK

60 NumerPDF 4:53.07 4:53.07/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
1500 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PLUTA Marta 2002-07-06 Z/3080/18

TAK

84 NumerPDF LUKS Strzałków 2018

2
WALĘCIAK Weronika 2002-03-26 Z/1151/16

TAK

7 NumerPDF 5:07.75/16 UKS Orzeł Dobryszyce 2018

3
WERNER Anna 2001-10-07 Z/0432/15

TAK

16 NumerPDF 4:59.37 4:59.37/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WALĘCIAK Weronika 2002-03-26 Z/1151/16

TAK

7 NumerPDF 10.55 UKS Orzeł Dobryszyce 2018

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 Z/0402/15

TAK

753 NumerPDF 1.56 1.65/15 MKLA Łęczyca 2018

2
KUCHARSKA Sandra 1999-09-22 Z/2621/17

TAK

804 NumerPDF 1.51 1.53/15 UKS Dziewiątka Kutno 2018

3
SZUMIŃSKA Oliwia 1999-10-19 Z/2252/17

TAK

756 NumerPDF 1.35/17 MKLA Łęczyca 2018

 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPERSKA Kalina 2004-11-25 Z/0422/18

TAK

652 NumerPDF 2.30 2.30/18 MKLA Łęczyca 2018

 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLCZYK Martyna 2000-01-26 Z/3826/15

TAK

650 NumerPDF 2.60/17 MKLA Łęczyca 2018

 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Dominika 2004-05-07 Z/0305/18

TAK

82 NumerPDF 4.17 4.19/17 LUKS Strzałków 2018

2
RESEL Martyna 2003-06-02 Z/3729/17

TAK

86 NumerPDF 4.55 4.55/18 LUKS Strzałków 2018

 
Skok w dal K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

TAK

763 NumerPDF 5.30 5.30/18 MKLA Łęczyca 2018

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

TAK

763 NumerPDF 11.08 11.08/18 MKLA Łęczyca 2018

 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

740 NumerPDF 13.94 13.94/18 MKLA Łęczyca 2018

2
WOŹNIAK Angelika 2000-05-21 Z/4015/15

TAK

104 NumerPDF 12.79 12.79/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FLEJSZMAN Gabriela 2002-01-14 Z/2562/16

TAK

737 NumerPDF 10.08 10.08/18 MKLA Łęczyca 2018

2
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

89 NumerPDF 11.71 12.52/17 LUKS Strzałków 2018

3
KACZMAREK Gabriela 2001-09-12 Z/2566/16

TAK

735 NumerPDF 10.33 10.33/18 MKLA Łęczyca 2018

4
KOPERSKA Gabriela 2001-08-10 Z/3810/15

TAK

751 NumerPDF 9.33 10.37/17 MKLA Łęczyca 2018

5
PODLIŃSKA Oliwia 2001-10-17 Z/3813/15

TAK

754 NumerPDF 12.51 12.51/18 MKLA Łęczyca 2018

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

740 NumerPDF 45.57 47.39/16 MKLA Łęczyca 2018

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FLEJSZMAN Gabriela 2002-01-14 Z/2562/16

TAK

737 NumerPDF 28.01 28.01/18 MKLA Łęczyca 2018

2
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

89 NumerPDF 35.22 35.22/18 LUKS Strzałków 2018

3
KACZMAREK Gabriela 2001-09-12 Z/2566/16

TAK

735 NumerPDF 26.20 26.20/18 MKLA Łęczyca 2018

4
KOPERSKA Gabriela 2001-08-10 Z/3810/15

TAK

751 NumerPDF 22.52 26.59/17 MKLA Łęczyca 2018

5
PODLIŃSKA Oliwia 2001-10-17 Z/3813/15

TAK

754 NumerPDF 32.55 35.62/17 MKLA Łęczyca 2018

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

740 NumerPDF 54.87 54.87/18 MKLA Łęczyca 2018

2
WOŹNIAK Angelika 2000-05-21 Z/4015/15

TAK

104 NumerPDF 53.25/16 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

116 NumerPDF 51.63 51.63/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

2
KACZMAREK Gabriela 2001-09-12 Z/2566/16

TAK

735 NumerPDF 30.08/17 PK MKLA Łęczyca 2018

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŹNIAK Angelika 2000-05-21 Z/4015/15

TAK

104 NumerPDF 35.25 35.25/18 PK UKS Błyskawica Domaniewice 2018

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

116 NumerPDF 39.82 40.25/17 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

177 NumerPDF 14.74 14.74/18 AZS Łódź 2018

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYLSKA Kamila 2000-10-28 Z/3452/15

TAK

62 NumerPDF 68.28/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. DUDEK Katarzyna
2. JAGUŚCIK Julia
3. RESEL Martyna
4. WÓJCIK Natalia
5. MIELCZAREK Wiktoria
2003
2003
2003
2004
2004
NumerPDF LUKS Strzałków

2 1. TOMES Martyna
2. BUDNER Marta
3. NEIMAN Julia
4. WIŚNIEWSKA Maja
5. CZERWIŃSKA Lidia
2001
2001
2002
2002
2002
NumerPDF MKLA Łęczyca

 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. BUDNER Marta
2. NEIMAN Julia
3. WIŚNIEWSKA Maja
4. KŁUDCZYŃSKA Paulina
5. SZUMIŃSKA Oliwia
2001
2002
2002
2002
1999
NumerPDF MKLA Łęczyca

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRACKI Jakub 2003-03-16 Z/3046/17

TAK

89 NumerPDF 12.48 12.48/18 LUKS Strzałków 2018

2
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

TAK

78 NumerPDF 13.22 13.09/17 UKS Dziewiątka Kutno 2018

3
KOŚCIELAK Kacper 2003-03-21 Z/0200/17

TAK

94 NumerPDF 12.80 12.80/18 UKS Dziewiątka Kutno 2018

4
SOBCZYK Krystian 2003-03-31 Z/0199/17

TAK

90 NumerPDF 11.98/17 UKS Dziewiątka Kutno 2018

5
SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 Z/0195/17

TAK

809 NumerPDF 11.93 11.93/18 UKS Dziewiątka Kutno 2018

 
100 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PACHOLSKI Jakub 2000-02-14 Z/6452/15

TAK

328 NumerPDF 12.24 12.14/17 UMLKS Pegaz Opoczno 2018

2
STOLARSKI Jakub 2000-06-10 Z/5579/15

TAK

87 NumerPDF 11.38 10.97/17 LUKS Strzałków 2018

3
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

544 NumerPDF 11.32/17 MKS Durasan Płońsk 2018

 
100 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BULIŃSKI Wiktor 2001-10-02 Z/3078/18

TAK

87 NumerPDF LUKS Strzałków 2018

2
DARMACH Krystian 2002-02-09 Z/2561/16

TAK

609 NumerPDF 12.91/17 MKLA Łęczyca 2018

3
DROŻDŻ Mateusz 2002-03-01 Z/3079/18

TAK

82 NumerPDF 12.51 12.51/18 LUKS Strzałków 2018

4
JÓŹWIAK Igor 2002-03-11 Z/2565/16

TAK

604 NumerPDF MKLA Łęczyca 2018

5
KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 Z/3256/16

TAK

88 NumerPDF 12.19 12.19/18 LUKS Strzałków 2018

6
NOWAK Kacper 2001-07-13 Z/3081/18

TAK

82 NumerPDF 12.33 12.33/18 LUKS Strzałków 2018

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 Z/3705/15

TAK

72 NumerPDF 23.21/16 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

2
PACHOLSKI Jakub 2000-02-14 Z/6452/15

TAK

328 NumerPDF 25.08 25.08/18 UMLKS Pegaz Opoczno 2018

3
STOLARSKI Jakub 2000-06-10 Z/5579/15

TAK

87 NumerPDF 22.44/17 LUKS Strzałków 2018

4
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

544 NumerPDF 23.05/17 MKS Durasan Płońsk 2018

 
200 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŚKIEWICZ Adam 2002-03-19 Z/2564/16

TAK

601 NumerPDF 26.36/16 MKLA Łęczyca 2018

2
KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 Z/3256/16

TAK

88 NumerPDF 24.87/17 LUKS Strzałków 2018

3
NOWAK Kacper 2001-07-13 Z/3081/18

TAK

82 NumerPDF 27.39/17 LUKS Strzałków 2018

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 Z/3703/15

TAK

150 NumerPDF 53.42/16 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 Z/3703/15

TAK

150 NumerPDF 1:56.27/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

2
ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 Z/2545/16

TAK

130 NumerPDF 2:05.51 2:05.51/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

3
SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16

TAK

718 NumerPDF 2:20.57/16 MKLA Łęczyca 2018

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABSKI Mateusz 2002-07-20 Z/2155/17

TAK

751 NumerPDF 4:43.53/17 MKLA Łęczyca 2018

2
ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 Z/2545/16

TAK

130 NumerPDF 4:28.93/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŹMIERCZAK Krystian 1999-02-09 Z/0405/15

TAK

752 NumerPDF 1.85 1.95/15 MKLA Łęczyca 2018

 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 Z/2573/16

TAK

744 NumerPDF 1.70 1.77/17 MKLA Łęczyca 2018

2
PAJĄK Jakub 2001-03-18 Z/4050/15

TAK

295 NumerPDF 1.93 1.93/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

3
RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 Z/3818/15

TAK

670 NumerPDF 1.85 1.85/18 MKLA Łęczyca 2018

4
SZENFELD Igor 2002-01-20 Z/2581/16

TAK

747 NumerPDF 1.65 1.65/18 MKLA Łęczyca 2018

5
ZATYKA Kamil 2001-03-05 Z/3821/15

TAK

703 NumerPDF 1.85 1.86/17 MKLA Łęczyca 2018

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŹEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 Z/2163/17

TAK

711 NumerPDF 2.90 3.00/17 MKLA Łęczyca 2018

 
Skok o tyczce M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJCZYK Adrian 1999-03-04 Z/0409/15

TAK

659 NumerPDF 4.20 4.50/17 MKLA Łęczyca 2018

 
Skok o tyczce M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

TAK

760 NumerPDF 2.20/16 MKLA Łęczyca 2018

2
KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 Z/4820/15

TAK

709 NumerPDF 3.10 3.10/18 MKLA Łęczyca 2018

3
NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 Z/2573/16

TAK

744 NumerPDF 3.70/17 MKLA Łęczyca 2018

4
RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 Z/3818/15

TAK

670 NumerPDF 3.30 3.50/17 MKLA Łęczyca 2018

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRACKI Jakub 2003-03-16 Z/3046/17

TAK

89 NumerPDF 5.85 5.85/18 LUKS Strzałków 2018

 
Skok w dal M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAJĄK Patryk 2000-02-07 Z/4151/15

TAK

86 NumerPDF 6.41 6.41/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

 
Skok w dal M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BULIŃSKI Wiktor 2001-10-02 Z/3078/18

TAK

87 NumerPDF 4.82 4.82/18 LUKS Strzałków 2018

2
DROŻDŻ Mateusz 2002-03-01 Z/3079/18

TAK

82 NumerPDF 5.34 5.34/18 LUKS Strzałków 2018

3
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

668 NumerPDF 5.37 5.46/17 MKLA Łęczyca 2018

4
STANISZEWSKI Jakub 2001-08-09 Z/3815/15

TAK

765 NumerPDF 5.66 5.96/17 MKLA Łęczyca 2018

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAJĄK Patryk 2000-02-07 Z/4151/15

TAK

86 NumerPDF UKS Błyskawica Domaniewice 2018

 
Trójskok M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

668 NumerPDF MKLA Łęczyca 2018

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDKIEWICZ Kacper 2000-02-06 Z/3807/15

TAK

654 NumerPDF 11.35 11.35/18 MKLA Łęczyca 2018

2
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

764 NumerPDF 14.61 14.61/18 MKLA Łęczyca 2018

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSOWSKI Szymon 2002-01-30 Z/2574/16

TAK

676 NumerPDF 12.48 12.48/18 MKLA Łęczyca 2018

2
WALCZAK Adrian 2002-02-09 Z/2582/16

TAK

707 NumerPDF 13.01 13.57/17 MKLA Łęczyca 2018

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

TAK

78 NumerPDF 11.09 11.25/17 UKS Dziewiątka Kutno 2018

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDKIEWICZ Kacper 2000-02-06 Z/3807/15

TAK

654 NumerPDF 34.18 34.18/18 MKLA Łęczyca 2018

2
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

764 NumerPDF 44.04 44.04/18 MKLA Łęczyca 2018

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSOWSKI Szymon 2002-01-30 Z/2574/16

TAK

676 NumerPDF 30.75 30.75/18 MKLA Łęczyca 2018

2
WALCZAK Adrian 2002-02-09 Z/2582/16

TAK

707 NumerPDF MKLA Łęczyca 2018

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GABRYELCZYK Jan 2000-06-05 Z/5578/15

TAK

201 NumerPDF 48.68 48.68/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYK Michał 2002-08-07 Z/1643/16

TAK

798 NumerPDF 50.37 50.37/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 Z/3705/15

TAK

72 NumerPDF 14.99 14.99/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

TAK

760 NumerPDF MKLA Łęczyca 2018

2
JAŚKIEWICZ Adam 2002-03-19 Z/2564/16

TAK

601 NumerPDF 14.89 14.89/18 MKLA Łęczyca 2018

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U20 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. JAŚKIEWICZ Adam
2. FLORCZAK Jakub
3. NOWAKOWSKI Dominik
4. ZATYKA Kamil
5. DARMACH Krystian
2002
2002
2002
2001
2002
NumerPDF MKLA Łęczyca

2 1. SZYMAŃSKI Cezary
2. GÓRECZNY Filip
3. KOŚCIELAK Kacper
4. SOBCZYK Krystian
2003
2003
2003
2003
NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno

 
4x400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. RYBARCZYK Paweł
2. GRABSKI Mateusz
3. DARMACH Krystian
4. SUBOCZ Bartosz
2001
2002
2002
2002
NumerPDF MKLA Łęczyca