Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
BEŁCHATÓW, 22-23 września 2018
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

372 NumerPDF 13.04 13.04/18 AML Słupsk 2018

OK

2
MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 Z/0232/18

TAK

148 NumerPDF 12.52 12.52/18 BKL Bełchatów 2018

DNS
3
NIERUSZEWICZ Amelia 2003-02-01 Z/0679/18

TAK

52 NumerPDF 12.57 12.57/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

4
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

4 NumerPDF 12.55 12.55/18 GKS Start Długołęka 2018

OK

5
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

558 NumerPDF 13.45 13.45/18 GUKS Asy Dywity 2018

OK

z limitu
6
KALBARCZYK Jagoda 2003-06-21 Z/2605/16

TAK

588 NumerPDF 13.17 13.17/18 KL Iskra Białogard 2018

OK

z limitu
7
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/5287/18

TAK

574 NumerPDF 12.96 12.94/17 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

OK

z limitu
8
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

323 NumerPDF 12.48 12.48/18 LKS Stal Mielec 2018

OK

9
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

TAK

155 NumerPDF 12.97 12.97/18 LUKS Strzałków 2018

OK

z limitu
10
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

TAK

105 NumerPDF 13.35 13.35/18 MKS Agros Chełm 2018

OK

z limitu
11
KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 Z/2103/18

TAK

199 NumerPDF 13.06 13.06/18 MKS Durasan Płońsk 2018

OK

z limitu
12
JASTRZĘBSKA Karolina 2003-07-09 Z/3279/17

TAK

201 NumerPDF 12.60 12.60/18 MKS Pogoń Siedlce 2018

BADANIA DNS
13
CICHY Laura 2004-05-27 Z/2407/17

TAK

447 NumerPDF 13.09 13.09/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

OK

z limitu
14
SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 Z/0450/17

TAK

27 NumerPDF 12.88 12.88/18 MLKS Polonia Środa Śląska 2018

z limitu
15
JASTRZĘBSKA Klaudia 2004-01-16 Z/3537/17

TAK

224 NumerPDF 12.74 12.74/18 PTT Delta Płock 2018

OK

16
CZYŻ Letina 2003-10-05 Z/0378/17

TAK

226 NumerPDF 13.58 13.16/17 RLTL ZTE Radom 2018

OK

z limitu
17
GATNARCZYK Paulina 2004-03-18 Z/2500/18

TAK

470 NumerPDF 12.72 12.72/18 RMKS Rybnik 2018

OK

18
ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/1052/18

TAK

530 NumerPDF 12.91 12.91/18 UKS 12 Kalisz 2018

OK

19
ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 Z/3192/17

TAK

497 NumerPDF 12.83 12.83/18 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2018

OK

20
LESZEK Weronika 2003-04-25 Z/2997/17

TAK

483 NumerPDF 12.29 12.29/18 UKS Olimpia Zabrze 2018

OK

21
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

367 NumerPDF 12.92 12.92/18 UKS Technik Augustów 2018

OK

22
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

340 NumerPDF 12.28 12.25/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

OK

23
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

36 NumerPDF 13.08 13.08/18 ULKS Muflon Bielawa 2018

OK

z limitu
 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

123 NumerPDF 40.01 40.01/18 AZS-AWF Gorzów 2018

OK

2
MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 Z/0232/18

TAK

148 NumerPDF 40.75 40.75/18 BKL Bełchatów 2018

OK

z limitu
3
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

4 NumerPDF 42.24 42.24/18 GKS Start Długołęka 2018

z limitu
4
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

558 NumerPDF 42.80 42.80/18 GUKS Asy Dywity 2018

OK

z limitu
5
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

319 NumerPDF 41.80 41.80/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

OK

6
STAWICKA Maja 2003-06-07 Z/0260/17

TAK

567 NumerPDF 42.71 42.71/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

7
LIS Aleksandra 2004-02-02 Z/3311/17

TAK

562 NumerPDF 43.22 43.22/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

8
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

572 NumerPDF 41.83 41.83/18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

OK

z limitu
9
PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 Z/4615/17

TAK

56 NumerPDF 40.38 40.38/18 KS Wda Świecie 2018

OK

10
LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 Z/3529/18

TAK

150 NumerPDF 44.95 44.95/18 KS Żeglina Sieradz 2018

OK

z limitu
11
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

323 NumerPDF 42.90 42.90/18 LKS Stal Mielec 2018

OK

12
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

TAK

105 NumerPDF 42.82 42.82/18 MKS Agros Chełm 2018

OK

13
MOKROSIŃSKA Alicja 2004-06-27 Z/2462/17

TAK

166 NumerPDF 42.71 42.71/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

OK

14
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

396 NumerPDF 42.98 42.98/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

OK

15
PIERÓG Agata 2003-03-07 Z/3326/15

TAK

605 NumerPDF 41.62 41.29/17 MKS Olimp Łobez 2018

OK

z limitu
16
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

204 NumerPDF 42.64 42.64/18 MKS Polonia Warszawa 2018

OK

z limitu
17
RODAK Weronika 2004-02-20 Z/3731/17

TAK

451 NumerPDF 42.60 42.60/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

OK

18
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

583 NumerPDF 42.81 42.55/17 MLKS Ostróda 2018

OK

z limitu
19
CITAK Wiktoria 2003-04-28 Z/0792/17

TAK

461 NumerPDF 43.14 43.14/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

OK

z limitu
20
RYCHLEWSKA Emilia 2003-04-16 Z/3277/17

TAK

225 NumerPDF 43.71 43.71/18 PTT Delta Płock 2018

OK

z limitu
21
MASTALERZ Idalia 2004-06-14 Z/0031/18

TAK

495 NumerPDF 43.67 43.67/18 SSR Olimp Strawczyn 2018

OK

z limitu
22
BINIEK Martyna 2004-04-08 Z/0272/18

TAK

269 NumerPDF 42.65 42.65/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

OK

z limitu
23
CZAJKOWSKA Magda 2003-09-26 Z/0800/17

TAK

479 NumerPDF 42.43 42.43/18 UKS Czwórka Żory 2018

OK

z limitu
24
WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 Z/1634/16

TAK

480 NumerPDF 41.62 41.62/18 UKS Czwórka Żory 2018

OK

25
NAPIERAŁA Aleksandra 2004-06-16 Z/2658/17

TAK

533 NumerPDF 42.39 42.39/18 UKS Dąb Suchy Las 2018

OK

26
MALINOWSKA Urszula 2003-06-12 Z/2712/17

TAK

239 NumerPDF 44.33 44.33/18 UKS Kusy Warszawa 2018

OK

z limitu
27
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

TAK

537 NumerPDF 41.36 41.36/18 UKS Olimp Duszniki 2018

OK

28
LESZEK Weronika 2003-04-25 Z/2997/17

TAK

483 NumerPDF 42.73 42.73/18 UKS Olimpia Zabrze 2018

OK

z limitu
29
ŚLEMP Julia 2003-11-07 Z/1623/17

TAK

35 NumerPDF 43.17 43.17/18 UKS Sprint Legnica 2018

OK

z limitu
30
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

367 NumerPDF 42.66 42.66/18 UKS Technik Augustów 2018

OK

31
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

340 NumerPDF 40.56 40.56/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

OK

32
MISIAK Michalina 2004-09-01 Z/2934/17

TAK

245 NumerPDF 43.30 43.30/18 UKS Victoria Józefów 2018

z limitu
33
KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/4622/17

TAK

499 NumerPDF 42.84 42.84/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

OK

34
DUDEK Weronika 2004-08-14 Z/0946/18

TAK

144 NumerPDF 41.56 41.56/18 ZLKL Zielona Góra 2018

OK

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

370 NumerPDF 1:37.77 1:37.77/18 AML Słupsk 2018

OK

z limitu
2
MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 Z/4230/17

TAK

315 NumerPDF 1:40.21 1:40.21/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

OK

3
MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-08-14 Z/0772/18

TAK

384 NumerPDF 1:37.00 1:37.00/18 GKS Żukowo 2018

OK

4
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

489 NumerPDF 1:42.70 1:42.70/18 KKL Kielce 2018

OK

z limitu
5
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

569 NumerPDF 1:40.59 1:40.59/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

z limitu
6
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

573 NumerPDF 1:38.43 1:38.27/17 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

OK

7
ULANOWSKA Julia 2004-05-21 Z/3945/17

TAK

98 NumerPDF 1:47.12 1:47.12/18 KS Wisła Puławy 2018

OK

z limitu
8
OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 Z/3558/17

TAK

127 NumerPDF 1:41.73 1:41.73/18 LKS Lubusz Słubice 2018

OK

9
KONBERG Maja 2003-02-21 Z/1688/18

TAK

126 NumerPDF 1:51.64 1:51.64/18 LKS Lubusz Słubice 2018

OK

z limitu
10
GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 Z/1185/18

TAK

433 NumerPDF 1:41.02 1:41.02/18 LKS Pszczyna 2018

OK

11
PALA Zuzanna 2004-08-25 Z/1220/18

TAK

434 NumerPDF 1:42.39 1:42.39/18 LKS Pszczyna 2018

OK

z limitu
12
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

512 NumerPDF 1:35.00 1:35.00/18 LUKS Orkan Września 2018

OK

13
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

399 NumerPDF 1:37.68 1:37.68/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

OK

14
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

110 NumerPDF 1:39.84 1:39.84/18 MKS Unia Hrubieszów 2018

OK

15
OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 Z/4413/17

TAK

113 NumerPDF 1:43.28 1:43.28/18 MKS Żak Biała Podlaska 2018

OK

z limitu
16
GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 Z/1440/17

TAK

448 NumerPDF 1:39.01 1:39.01/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

OK

17
KARDASZ Maja 2003-05-28 Z/2800/17

TAK

606 NumerPDF 1:35.97 1:35.97/18 MLKS Lubusz Barlinek 2018

OK

18
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

333 NumerPDF 1:41.98 1:41.98/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

OK

z limitu
19
GŁODOWSKA Aleksandra 2004-05-21 Z/0057/18

TAK

212 NumerPDF 1:40.14 1:40.14/18 MUKS Płock 2018

OK

20
SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 Z/1087/16

TAK

217 NumerPDF 1:41.03 1:41.03/18 OKLA Ostrołęka 2018

OK

z limitu
21
MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 Z/0749/17

TAK

178 NumerPDF 1:40.66 1:39.91/17 RKS Łódź 2018

OK

DNS
22
BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

TAK

494 NumerPDF 1:38.90 1:38.90/18 SSR Olimp Strawczyn 2018

OK

23
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

274 NumerPDF 1:39.72 1:39.72/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

OK

24
KUCHNIA Karolina 2004-03-04 Z/0996/15

TAK

478 NumerPDF 1:44.59 1:44.59/18 UKS Chromik Mysłowice 2018

OK

z limitu
25
URBANIAK Kalina 2004-07-13 Z/1531/17

TAK

534 NumerPDF 1:37.28 1:37.28/18 UKS Dąb Suchy Las 2018

OK

z limitu
26
SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 Z/0221/17

TAK

546 NumerPDF 1:39.45 1:39.45/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

OK

z limitu
27
URBAN Aleksandra 2004-07-12 Z/3271/17

TAK

252 NumerPDF 1:42.66 1:42.66/18 WLKS Nowe Iganie 2018

OK

z limitu
 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Z/2028/18

TAK

368 NumerPDF 3:06.09 3:06.09/18 Akademia Biegowa Kartuzy 2018

OK

2
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

192 NumerPDF 3:09.31 3:09.31/18 AKL Ursynów Warszawa 2018

OK

3
ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 Z/2275/17

TAK

321 NumerPDF 3:06.88 3:06.88/18 KS Komunalni Sanok 2018

OK

4
NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 Z/5076/18

TAK

195 NumerPDF 3:11.39 3:11.39/18 KS Maków Biega 2018

OK

z limitu
5
CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 Z/5048/18

TAK

6 NumerPDF 3:08.70 3:08.70/18 KS SMS Szklarska Poręba 2018

OK

6
RĘBACZ Paulina 2004-04-15 Z/4077/17

TAK

151 NumerPDF 3:06.69 3:06.69/18 KS Żeglina Sieradz 2018

OK

7
MAKUCH Julia 2004-04-16 Z/4872/18

TAK

261 NumerPDF 3:15.48 3:15.48/18 LKS Brzezina Osiek 2018

OK

8
KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 Z/1470/17

TAK

508 NumerPDF 3:11.45 3:11.45/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

OK

9
PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 Z/1186/18

TAK

435 NumerPDF 3:11.63 3:11.63/18 LKS Pszczyna 2018

OK

10
HAŁKA Oliwia 2004-04-20 Z/0395/18

TAK

100 NumerPDF 3:06.79 3:06.79/18 LKS Znicz Biłgoraj 2018

OK

11
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

TAK

354 NumerPDF 3:08.02 3:08.02/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

OK

12
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

154 NumerPDF 3:05.91 3:05.91/18 LUKS Strzałków 2018

OK

13
ZAGÓLSKA Wiktoria 2003-08-01 Z/0089/17

TAK

102 NumerPDF 3:10.18 3:10.18/18 MKL Nefryt Lubartów 2018

OK

z limitu
14
RĘBISZ Martyna 2003-05-05 Z/5156/15

TAK

330 NumerPDF 3:06.44 3:04.54/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

OK

z limitu
15
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

598 NumerPDF 3:06.21 3:06.21/18 MKS Hermes Gryfino 2018

OK

16
LEWANDOWSKA Wiktoria 2003-04-23 Z/3325/15

TAK

604 NumerPDF 3:13.28 3:13.28/18 MKS Olimp Łobez 2018

OK

z limitu
17
MŚCISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

22 NumerPDF 3:10.76 3:10.76/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

OK

z limitu
18
WÓJCIK Alicja 2003-06-23 Z/1162/17

TAK

457 NumerPDF 2:59.41 2:59.41/18 MKS-MOSM Bytom 2018

OK

19
CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 Z/0804/18

TAK

132 NumerPDF 3:15.77 3:15.77/18 MKST Astra Nowa Sól 2018

OK

z limitu
20
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

134 NumerPDF 3:01.82 3:01.82/18 MKST Astra Nowa Sól 2018

OK

21
NOWAK Kamila 2003-09-12 Z/0368/17

TAK

221 NumerPDF 3:09.61 3:09.61/18 OKS Skra Warszawa 2018

OK

z limitu
22
KANDER Paulina 2003-01-23 Z/2941/17

TAK

223 NumerPDF 3:08.71 3:08.71/18 OKS Start Otwock 2018

OK

23
SUWARA Amelia 2003-03-25 Z/0938/17

TAK

496 NumerPDF 3:11.43 3:11.43/18 STS Skarżysko-Kamienna 2018

OK

24
KRÓLIKIEWICZ Julia 2003-06-10 Z/0731/17

TAK

611 NumerPDF 3:06.28 3:06.28/18 UKS Barnim Goleniów 2018

z limitu BADANIA DNS
25
GRABOWSKA Olga 2003-11-01 Z/1038/17

TAK

238 NumerPDF 3:04.73 3:04.73/18 UKS Kusy Warszawa 2018

OK

z limitu
26
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

TAK

410 NumerPDF 3:07.25 3:07.25/18 UKS Wiking Rychnowy 2018

OK

z limitu
27
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

412 NumerPDF 3:07.16 3:07.16/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

OK

28
RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 Z/4621/17

TAK

500 NumerPDF 3:03.71 3:03.71/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

OK

z limitu
29
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

253 NumerPDF 3:13.64 3:13.64/18 WLKS Nowe Iganie 2018

OK

z limitu
 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKA Natalia 2003-02-20 Z/0669/17

TAK

421 NumerPDF 7:13.01 7:13.01/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

OK

z limitu
2
KUŻNIAR Monika 2003-08-20 Z/4125/17

TAK

314 NumerPDF 6:56.72 6:56.72/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

OK

3
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

590 NumerPDF 6:46.93 6:46.93/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

OK

4
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

570 NumerPDF 7:04.18 7:04.18/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

5
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

341 NumerPDF 6:53.68 6:53.68/18 KS Parkiet Hajnówka 2018

OK

6
ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 Z/1692/18

TAK

576 NumerPDF 7:08.73 7:08.73/18 KS Zamek Kurzętnik 2018

OK

z limitu
7
CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 Z/2453/17

TAK

506 NumerPDF 7:10.55 7:10.55/18 LKLA Krokus Astromal Leszno 2018

OK

z limitu
8
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

125 NumerPDF 7:08.60 7:08.60/18 LKS Lubusz Słubice 2018

OK

9
HALK Ida 2003-07-03 Z/2826/16

TAK

393 NumerPDF 7:14.60 7:14.60/18 LKS Zorza Gdynia 2018

OK

10
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

131 NumerPDF 7:11.56 7:11.56/18 LLKS Osowa Sień 2018

OK

11
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

352 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

OK

z limitu
12
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

63 NumerPDF 7:05.39 7:05.39/18 LUKS Serock 2018

OK

13
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

TAK

106 NumerPDF 7:16.05 7:16.05/18 MKS Agros Chełm 2018

OK

z limitu
14
KOKOSZKA Zofia 2004-12-10 Z/0803/18

TAK

437 NumerPDF 7:11.40 7:11.40/18 MKS Iskra Pszczyna 2018

OK

15
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

332 NumerPDF 7:24.17 7:24.17/18 MKS Stal Nowa Dęba 2018

OK

z limitu
16
PIWOWARSKA Amelia 2003-06-24 Z/3161/17

TAK

171 NumerPDF 7:19.25 7:19.25/18 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

OK

17
BĘSIUK Sandra 2004-07-22 Z/0396/18

TAK

108 NumerPDF 7:18.72 7:18.72/18 MKS Unia Hrubieszów 2018

OK

z limitu
18
MALINA Rozalia 2004-12-27 Z/3735/17

TAK

449 NumerPDF 7:11.65 7:11.65/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

OK

z limitu
19
RĘBISZ Patrycja 2004-04-17 Z/1013/18

TAK

458 NumerPDF 7:11.70 7:11.70/18 MKS-SMS Victoria Racibórz 2018

OK

20
DUCKA Aleksandra 2004-01-01 Z/0805/18

TAK

133 NumerPDF 7:12.31 7:12.31/18 MKST Astra Nowa Sól 2018

OK

z limitu
21
KOZIK Karolina 2003-04-10 Z/2138/17

TAK

467 NumerPDF 7:16.50 7:16.50/18 MOSM Tychy 2018

OK

z limitu
22
ZIEMBA Wiktoria 2003-01-01 Z/0750/17

TAK

179 NumerPDF 7:20.14 7:20.14/18 RKS Łódź 2018

OK

z limitu
23
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

30 NumerPDF 7:34.17 7:34.17/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

OK

z limitu
24
CATI Lidia 2004-03-16 Z/4231/17

TAK

234 NumerPDF 7:02.16 7:02.16/18 ŚUKS Polna Warszawa 2018

OK

25
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

81 NumerPDF 7:15.53 7:15.53/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

z limitu
26
BIELECKA Karolina 2003-10-28 Z/1422/17

TAK

535 NumerPDF 7:09.30 7:09.30/18 UKS Jedynka Gostyń 2018

OK

27
BIELECKA Patrycja 2003-10-28 Z/1423/17

TAK

536 NumerPDF 7:10.57 7:10.57/18 UKS Jedynka Gostyń 2018

OK

z limitu
28
CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 Z/0316/18

TAK

335 NumerPDF 7:05.49 7:05.49/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

OK

z limitu
29
PUT Maria 2003-05-05 Z/0054/17

TAK

283 NumerPDF 6:52.89 6:52.89/18 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2018

OK

30
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

413 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

OK

z limitu
31
SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 Z/4623/17

TAK

501 NumerPDF 7:20.16 7:20.16/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

OK

z limitu
 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

371 NumerPDF 1.61 1.61/18 AML Słupsk 2018

OK

z limitu
2
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

196 NumerPDF 1.65 1.65/18 KS Orzeł Warszawa 2018

OK

z limitu
3
MRÓZ Maja 2004-12-14 Z/2694/18

TAK

299 NumerPDF 1.66 1.66/18 LUKS Namysłów 2018

OK

z limitu
4
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 Z/3892/17

TAK

302 NumerPDF 1.60 1.60/18 LUKS Podium Kup 2018

OK

5
PARZYCHOWSKA Karolina 2003-10-19 Z/2878/17

TAK

206 NumerPDF 1.63 1.63/18 MKS Pułtusk 2018

OK

6
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

400 NumerPDF 1.68 1.68/18 MKS Sambor Tczew 2018

OK

7
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

401 NumerPDF 1.61 1.61/17 MKS Sambor Tczew 2018

OK

z limitu
8
WRZESIŃSKA Zuzanna 2004-03-26 Z/0733/18

TAK

23 NumerPDF 1.45 1.45/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2018

OK

9
TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 Z/0600/18

TAK

263 NumerPDF 1.59 1.59/18 MKS Tempo Kęty 2018

OK

10
SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 Z/0064/17

TAK

262 NumerPDF 1.57 1.57/18 MKS Tempo Kęty 2018

OK

z limitu
11
SĘCZYK Andżelika 2003-03-10 Z/0046/17

TAK

114 NumerPDF 1.50 1.50/18 MKS Żak Biała Podlaska 2018

OK

12
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

219 NumerPDF 1.65 1.65/18 OKS Skra Warszawa 2018

OK

13
FLISIŃSKA Natalia 2004-02-08 Z/1662/17

TAK

227 NumerPDF 1.62 1.62/18 RLTL ZTE Radom 2018

OK

z limitu
14
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

267 NumerPDF 1.57 1.57/18 SKS Kusy Kraków 2018

OK

z limitu
15
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

183 NumerPDF 1.55 1.59/17 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

OK

16
KOZERA Natalia 2003-08-02 Z/2588/16

TAK

79 NumerPDF 1.60 1.60/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

OK

z limitu
 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIEŃ Monika 2003-06-06 Z/2419/17

TAK

193 NumerPDF 2.95 2.95/18 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

z limitu
2
MC MAHON Oliwia 2003-08-02 Z/2700/17

TAK

194 NumerPDF 3.00 3.00/18 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

z limitu
3
BARTEL Maria 2004-10-20 Z/1369/18

TAK

374 NumerPDF 3.21 3.21/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

z limitu
4
IAKOVENKO Valentyna 2003-01-11 Z/0209/17

TAK

376 NumerPDF 3.55 3.55/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

BADANIA DNS
5
PODLIŃSKA Gabriela 2003-11-21 Z/2610/17

TAK

379 NumerPDF 3.33 3.33/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

z limitu
6
KANIA Malwina 2003-04-30 Z/4399/18

TAK

49 NumerPDF 3.00 3.00/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

z limitu
7
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

485 NumerPDF 2.91 2.91/18 KKL Kielce 2018

OK

z limitu
8
STRZĄBAŁA Aleksandra 2003-10-12 Z/0150/17

TAK

490 NumerPDF 3.03 3.03/18 KKL Kielce 2018

OK

9
KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 Z/2461/17

TAK

164 NumerPDF 2.81 2.81/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

OK

z limitu
10
BALCAR Martyna 2004-03-30 Z/2689/17

TAK

438 NumerPDF 2.90 2.90/18 MKS Ustroń 2018

OK

z limitu
11
CHAMOT Maja 2003-10-16 Z/3368/15

TAK

439 NumerPDF 3.64 3.64/18 MKS Ustroń 2018

OK

12
CHRAPEK Kamila 2003-09-24 Z/1613/16

TAK

441 NumerPDF 2.82 2.82/18 MKS Ustroń 2018

OK

z limitu
13
CHOLEWA Aleksandra 2003-09-25 Z/2690/17

TAK

440 NumerPDF 2.90 2.90/18 MKS Ustroń 2018

OK

z limitu
14
OLSZEWSKA Natalia 2004-12-15 Z/2262/18

TAK

222 NumerPDF 2.90 2.90/18 OKS Skra Warszawa 2018

OK

z limitu
15
CZERNIAWSKA Julia 2003-05-16 Z/2683/17

TAK

527 NumerPDF 3.00 3.00/18 SL Olimpia Poznań 2018

OK

z limitu
16
STĄPOREK Urszula 2003-05-15 Z/2179/17

TAK

528 NumerPDF 2.80 2.80/18 SL Olimpia Poznań 2018

OK

17
SKUBISZ Julia 2003-05-27 Z/3691/15

TAK

416 NumerPDF 3.20 3.20/18 WKS Flota Gdynia 2018

OK

z limitu
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WITKOWSKA Julia 2004-04-08 Z/0473/18

TAK

502 NumerPDF 5.33 5.33/18 KS Gwardia Piła 2018

OK

z limitu
2
MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 Z/3129/17

TAK

343 NumerPDF 5.19 5.19/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

z limitu
3
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

10 NumerPDF 5.10 5.10/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

OK

z limitu
4
CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 Z/1341/18

TAK

348 NumerPDF 5.15 5.15/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018

OK

z limitu
5
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

292 NumerPDF 5.51 5.51/18 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2018

OK

6
SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 Z/1231/18

TAK

363 NumerPDF 5.22 5.22/18 LUKS Hańcza Suwałki 2018

OK

7
ZDUNEK Natalia 2004-07-08 Z/5078/18

TAK

202 NumerPDF 4.81 4.81/18 MKS Pogoń Siedlce 2018

z limitu BRAK MINIMUM BADANIA
8
DROBCZYŃSKA Kinga 2004-01-24 Z/0348/18

TAK

70 NumerPDF 5.10 5.10/18 MLKS Krajna Sępólno 2018

OK

z limitu
9
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

29 NumerPDF 5.25 5.25/18 MLKS Sokół Lubin 2018

OK

z limitu DNS
10
ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 Z/0458/17

TAK

468 NumerPDF 5.24 5.24/18 MOSM Tychy 2018

OK

z limitu
11
ROJEK Natalia 2003-11-30 Z/3624/16

TAK

473 NumerPDF 5.30 5.30/18 RMKS Rybnik 2018

OK

z limitu
12
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

267 NumerPDF 5.13 5.13/18 SKS Kusy Kraków 2018

OK

z limitu
13
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 Z/0281/18

TAK

180 NumerPDF 5.26 5.41/17 UKS 55 Łódź 2018

OK

14
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

82 NumerPDF 5.41 5.41/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

OK

15
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

543 NumerPDF 5.26 5.26/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

OK

16
KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

TAK

243 NumerPDF 4.82 4.82/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

OK

17
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

337 NumerPDF 5.57 5.57/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

OK

18
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 Z/2460/17

TAK

189 NumerPDF 5.27 5.27/18 UKS Vis Skierniewice 2018

OK

z limitu
19
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

TAK

40 NumerPDF 5.11 5.11/18 WLKS Wrocław 2018

OK

z limitu
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

375 NumerPDF 12.73 12.73/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

2
DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 Z/2316/17

TAK

426 NumerPDF 11.73 11.73/18 GKS Piast Gliwice 2018

OK

z limitu
3
ANTOSZEWSKA Maja 2004-03-06 Z/4239/17

TAK

571 NumerPDF 11.19 11.19/18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

OK

z limitu
4
WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 Z/4782/17

TAK

346 NumerPDF 10.99 10.99/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

5
GEHRMANN Julia 2003-02-14 Z/3827/17

TAK

389 NumerPDF 11.36 11.36/18 KS Wejher Wejherowo 2018

OK

z limitu
6
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

11 NumerPDF 11.36 11.36/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

OK

z limitu
7
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

13 NumerPDF 12.42 12.42/18 LKS Polkowice 2018

OK

8
SOLECKA Wiktoria 2003-03-10 Z/1561/17

TAK

300 NumerPDF 11.90 11.90/18 LUKS Namysłów 2018

OK

9
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

513 NumerPDF 12.17 12.17/18 LUKS Orkan Września 2018

OK

10
MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 Z/2308/17

TAK

209 NumerPDF 12.65 12.65/18 MLKL Płock 2018

OK

z limitu
11
GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 Z/0441/18

TAK

584 NumerPDF 13.33 13.33/18 MOS Zatoka Braniewo 2018

OK

12
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

403 NumerPDF 10.97 10.97/18 RKS Rumia 2018

OK

z limitu
13
BALEJA Natalia 2003-02-01 Z/1113/17

TAK

181 NumerPDF 11.70 11.70/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

OK

14
LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 Z/1249/17

TAK

544 NumerPDF 11.07 11.07/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

OK

z limitu DNS
15
POHL Natalia 2004-09-24 Z/0384/18

TAK

39 NumerPDF 11.42 11.42/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

OK

z limitu
16
PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 Z/4005/18

TAK

291 NumerPDF 12.67 12.67/18 WKS Wawel Kraków 2018

OK

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIECHANOWSKA Katarzyna 2003-07-05 Z/2514/17

TAK

84 NumerPDF 32.63 32.63/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

2
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

122 NumerPDF 31.15 31.15/18 AZS-AWF Gorzów 2018

z limitu BRAK MINIMUM BADANIA
3
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

375 NumerPDF 42.48 42.48/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

4
DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 Z/2316/17

TAK

426 NumerPDF 38.09 38.09/18 GKS Piast Gliwice 2018

OK

5
WOLDT Sandra 2004-07-01 Z/3386/17

TAK

586 NumerPDF 38.05 38.05/18 GULKS Barwice 2018

OK

z limitu
6
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

491 NumerPDF 32.94 33.80/17 KKL Kielce 2018

OK

z limitu
7
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

129 NumerPDF 44.70 44.70/18 LKS Lubusz Słubice 2018

OK

8
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17

TAK

159 NumerPDF 40.90 40.90/18 MKLA Łęczyca 2018

OK

9
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

163 NumerPDF 33.02 33.02/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

OK

z limitu
10
ŚLACHCIAK Agata 2003-01-23 Z/0291/17

TAK

518 NumerPDF 33.02 33.02/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

OK

z limitu
11
CHMIELEWSKA Aleksandra 2003-07-12 Z/4562/18

TAK

205 NumerPDF 39.69 39.69/18 MKS Pułtusk 2018

OK

z limitu
12
SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 Z/2410/17

TAK

452 NumerPDF 33.09 33.09/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

OK

z limitu
13
PIETRASZ Karolina 2003-05-08 Z/1157/17

TAK

455 NumerPDF 36.88 36.88/18 MKS-MOSM Bytom 2018

OK

z limitu
14
FORYŚ Klaudia 2003-07-04 Z/0783/17

TAK

463 NumerPDF 34.07 34.07/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

OK

z limitu
15
GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 Z/0441/18

TAK

584 NumerPDF 43.98 43.98/18 MOS Zatoka Braniewo 2018

OK

16
STEFKO Katarzyna 2003-11-03 Z/1046/17

TAK

216 NumerPDF 33.39 33.39/18 OKLA Ostrołęka 2018

OK

z limitu
17
GRZESZCZYK Karolina 2004-04-05 Z/2730/18

TAK

213 NumerPDF 34.84 34.84/18 OKLA Ostrołęka 2018

OK

z limitu
18
LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 Z/1249/17

TAK

544 NumerPDF 37.70 37.70/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

OK

19
RYBARCZYK Michalina 2003-11-03 Z/3450/17

TAK

336 NumerPDF 34.45 34.45/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

OK

z limitu
20
RABSKA Patrycja 2004-03-12 Z/2787/18

TAK

142 NumerPDF 31.20 31.20/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2018

z limitu BRAK MINIMUM BADANIA
21
PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 Z/4005/18

TAK

291 NumerPDF 36.83 36.83/18 WKS Wawel Kraków 2018

OK

22
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

290 NumerPDF 35.33 35.33/18 WKS Wawel Kraków 2018

OK

z limitu
23
MIŚKIEWICZ Alicja 2003-11-08 Z/0055/17

TAK

289 NumerPDF 36.09 36.09/18 WKS Wawel Kraków 2018

OK

z limitu
 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

122 NumerPDF 46.00 46.00/18 AZS-AWF Gorzów 2018

OK

2
SIKORA Agata 2003-02-26 Z/3412/16

TAK

44 NumerPDF 51.32 51.32/18 BKS Bydgoszcz 2018

OK

3
KAŁUŻNA Zuzanna 2003-10-24 Z/3027/17

TAK

48 NumerPDF 48.14 48.14/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

z limitu
4
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

491 NumerPDF 50.91 50.91/18 KKL Kielce 2018

OK

5
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

87 NumerPDF 47.44 47.44/18 KS Agros Zamość 2018

OK

6
TRYKOZKO Natalia 2003-03-31 Z/3641/17

TAK

345 NumerPDF 36.59 36.59/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

z limitu
7
WICHA Oliwia 2004-04-01 Z/2929/18

TAK

99 NumerPDF 37.85 37.85/18 KS Wisła Puławy 2018

OK

z limitu
8
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

96 NumerPDF 37.88 37.88/18 KS Wisła Puławy 2018

OK

z limitu
9
SZADY Julia 2004-08-19 Z/0407/18

TAK

329 NumerPDF 44.63 44.63/18 LKS Stal Mielec 2018

OK

10
DUDA Izabela 2004-04-19 Z/0341/18

TAK

60 NumerPDF 48.14 48.14/18 LKS Vectra Włocławek 2018

OK

z limitu
11
SCHNEIDER Daria 2003-05-30 Z/1225/17

TAK

296 NumerPDF 38.78 38.78/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

OK

12
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

513 NumerPDF 49.01 49.08/17 LUKS Orkan Września 2018

OK

13
ŻYGADŁO Nikola 2003-03-21 Z/1451/15

TAK

24 NumerPDF 40.19 40.19/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2018

OK

z limitu
14
JANIAK Patrycja 2004-01-20 Z/4385/18

TAK

175 NumerPDF 37.70 37.70/18 MUKS Park Zduńska Wola 2018

OK

z limitu
15
JAWORSKA Ksymena 2003-11-26 Z/2267/18

TAK

220 NumerPDF 37.71 37.71/18 OKS Skra Warszawa 2018

OK

z limitu
16
SZAFRAN Marcelina 2004-05-20 Z/2636/17

TAK

556 NumerPDF 43.38 43.38/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

OK

z limitu
17
MĄDRA Julita 2003-02-15 Z/3964/17

TAK

555 NumerPDF 36.40 36.40/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

z limitu BRAK MINIMUM
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

369 NumerPDF 34.59 34.59/18 AML Słupsk 2018

OK

z limitu
2
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

373 NumerPDF 39.04 39.04/18 AML Słupsk 2018

OK

3
MARKIEWICZ Marcelina 2004-07-23 Z/0052/15

TAK

50 NumerPDF 35.62 35.62/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

z limitu
4
BORKOWSKA Agata 2004-01-21 Z/3495/17

TAK

577 NumerPDF 33.60 33.60/18 LKS Lubawa 2018

OK

z limitu
5
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

13 NumerPDF 36.39 36.39/18 LKS Polkowice 2018

OK

z limitu
6
BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 Z/2544/17

TAK

360 NumerPDF 47.63 47.63/18 LUKS Hańcza Suwałki 2018

OK

7
MOSZCZYŃSKA Patrycja 2004-08-06 Z/2556/17

TAK

579 NumerPDF 35.11 35.11/18 LUKS Lidzbark Welski 2018

OK

z limitu
8
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

20 NumerPDF 43.02 43.02/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

OK

9
DOBIES Julia 2003-04-11 Z/3471/17

TAK

443 NumerPDF 33.16 33.16/18 MKS-MOS Katowice 2018

OK

10
BARTOSIAK Zuzanna 2003-01-03 Z/0605/17

TAK

210 NumerPDF 38.72 38.72/18 MUKS Płock 2018

OK

11
PRYGIEL Martyna 2003-02-08 Z/1664/17

TAK

230 NumerPDF 46.51 46.51/18 RLTL ZTE Radom 2018

OK

z limitu
12
ADAMCZYK Małgorzata 2004-01-29 Z/2499/18

TAK

469 NumerPDF 35.14 35.14/18 RMKS Rybnik 2018

OK

z limitu
13
WOJTKUN Aleksandra 2003-06-21 Z/4922/18

TAK

409 NumerPDF 35.95 35.95/18 SKLA Sopot 2018

OK

z limitu
14
BALEJA Natalia 2003-02-01 Z/1113/17

TAK

181 NumerPDF 32.75 32.75/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

OK

z limitu
15
WÓJCIK Malina 2004-03-27 Z/3342/18

TAK

188 NumerPDF 39.90 39.90/18 UKS Jedynka Łowicz 2018

OK

16
TYCZYŃSKA Michalina 2003-04-28 Z/1339/16

TAK

540 NumerPDF 37.53 37.82/17 UKS Olimp Duszniki 2018

OK

z limitu
17
MIGDAŁEK Alicja 2003-01-20 Z/0867/15

TAK

538 NumerPDF 38.05 38.05/18 UKS Olimp Duszniki 2018

OK

18
OSIKA Kinga 2003-05-21 Z/3790/17

TAK

282 NumerPDF 32.22 32.22/18 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2018

OK

z limitu
19
KONIECZNA Wiktoria 2003-04-28 Z/1678/17

TAK

281 NumerPDF 34.86 34.86/18 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2018

OK

z limitu
20
GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 Z/0026/17

TAK

288 NumerPDF 36.96 36.96/18 WKS Wawel Kraków 2018

OK

 
3000 m chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 Z/2001/18

TAK

614 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2018

OK

2
RACHWAŁ Patrycja 2003-10-23 Z/1654/17

TAK

316 NumerPDF 18:00.40 18:00.40/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

OK

z limitu
3
ILKOWSKA-KULWAS Patrycja 2004-02-12 Z/2549/18

TAK

387 NumerPDF 18:07.77 18:07.77/18 KL Lechia Gdańsk 2018

OK

4
MAŁASZEWICZ Julita 2004-09-28 Z/0409/18

TAK

326 NumerPDF 16:05.65 16:05.65/18 LKS Stal Mielec 2018

OK

z limitu
5
ZAKRZEWSKA Natalia 2004-07-24 Z/3838/18

TAK

62 NumerPDF 19:03.55 19:03.55/18 LKS Vectra Włocławek 2018

OK

DNS
6
WILK Weronika 2003-08-16 Z/1227/17

TAK

297 NumerPDF 18:10.17 18:10.17/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

OK

7
FILIPIAK Wiktoria 2003-10-29 Z/5211/18

TAK

198 NumerPDF 20:37.80 20:37.80/18 MKS Durasan Płońsk 2018

OK

z limitu
8
WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 Z/0930/18

TAK

599 NumerPDF 15:58.54 15:58.54/18 MKS Hermes Gryfino 2018

OK

9
KANIA Martyna 2003-07-19 Z/1112/18

TAK

109 NumerPDF 19:43.60 19:43.60/18 MKS Unia Hrubieszów 2018

OK

10
TARNOWSKA Karolina 2003-08-01 Z/2259/17

TAK

111 NumerPDF 17:39.83 17:39.83/18 MKS Unia Hrubieszów 2018

OK

11
KOCIMSKA Dominika 2003-05-22 Z/0791/17

TAK

465 NumerPDF 18:34.48 18:34.48/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

OK

12
BŁAŻEJEWSKA Amelia 2003-03-31 Z/0642/17

TAK

529 NumerPDF 16:11 16:11/18 UKS 12 Kalisz 2018

OK

z limitu
13
WIECZOREK Krystyna 2004-11-09 Z/1256/17

TAK

237 NumerPDF 19:50.93 19:50.93/18 UKS Herkules Sulejówek 2018

OK

z limitu
14
BIESZ Julia 2004-08-08 Z/3763/17

TAK

541 NumerPDF 16:27.61 16:27.61/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

OK

z limitu
15
CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 Z/1239/17

TAK

542 NumerPDF 15:46.55 15:46.55/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

OK

16
MUSIOŁOWSKA Julia 2003-04-14 Z/0701/17

TAK

551 NumerPDF 16:19.52 16:19.52/18 UKS Przełaj Żerków 2018

OK

z limitu
17
KASPRZAK Amelia 2003-12-22 Z/0699/17

TAK

550 NumerPDF 17:01.64 17:01.64/18 UKS Przełaj Żerków 2018

OK

z limitu
18
FRIEBE Angelika 2004-08-03 Z/2591/17

TAK

547 NumerPDF 17:09.83 17:09.83/18 UKS Przełaj Żerków 2018

OK

z limitu
19
HACZYK Marta 2003-03-30 Z/0007/18

TAK

548 NumerPDF 16:00 16:00/18 UKS Przełaj Żerków 2018

z limitu
20
CYMBALIŃSKA Ewelina 2004-11-06 Z/4555/18

TAK

247 NumerPDF 17:05 17:05/18 WLKS Nowe Iganie 2018

OK

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

124 NumerPDF 12.36 12.36/18 AZS-AWF Gorzów 2018

OK

z limitu
2
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

318 NumerPDF 12.91 12.91/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

OK

3
SKOWRONEK Anna 2004-02-12 Z/0148/17

TAK

488 NumerPDF 12.13 12.13/18 KKL Kielce 2018

OK

z limitu
4
SROKA Paulina 2004-02-08 Z/2699/18

TAK

256 NumerPDF 12.67 12.67/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

5
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

95 NumerPDF 13.62 13.62/18 KS Wisła Puławy 2018

OK

z limitu
6
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

97 NumerPDF 11.86 11.86/18 KS Wisła Puławy 2018

OK

7
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

9 NumerPDF 12.39 12.39/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

OK

z limitu
8
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

292 NumerPDF 11.76 11.76/18 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2018

OK

9
STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 Z/2547/17

TAK

364 NumerPDF 12.67 12.67/18 LUKS Hańcza Suwałki 2018

OK

10
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

67 NumerPDF 12.26 12.26/18 MKL Toruń 2018

OK

11
THEBLINE Elisa 2004-03-23 Z/2829/17

TAK

168 NumerPDF 13.35 13.35/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

OK

z limitu
12
MICHNIACKA Agnieszka 2003-11-06 Z/2786/17

TAK

165 NumerPDF 12.58 12.58/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

OK

13
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

21 NumerPDF 12.52 12.52/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

OK

z limitu
14
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

TAK

169 NumerPDF 12.35 12.35/18 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

OK

15
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

136 NumerPDF 12.59 12.59/18 MLKS Agros Żary 2018

OK

z limitu
16
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

TAK

28 NumerPDF 12.13 12.13/18 MLKS Sokół Lubin 2018

OK

17
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

306 NumerPDF 12.30 12.30/18 MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

OK

18
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

521 NumerPDF 12.10 12.10/18 MUKS Szok Bojanowo 2018

OK

19
GRZYB Ola 2004-07-26 Z/2713/16

TAK

493 NumerPDF 12.72 12.72/18 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2018

OK

z limitu
20
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

231 NumerPDF 12.40 12.40/18 RLTL ZTE Radom 2018

OK

z limitu
21
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

609 NumerPDF 12.02 12.02/18 STS Pomerania Szczecinek 2018

OK

22
MASTALERZ Pola 2003-10-05 Z/2171/17

TAK

273 NumerPDF 12.64 12.64/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

OK

23
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

82 NumerPDF 12.20 12.19/17 UKS Czapla Białe Błota 2018

OK

24
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

TAK

244 NumerPDF 12.18 12.18/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

OK

25
JÓŹWIUK Aleksandra 2003-03-08 Z/0320/17

TAK

250 NumerPDF 11.99 11.99/18 WLKS Nowe Iganie 2018

OK

26
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

143 NumerPDF 12.11 12.11/18 ZLKL Zielona Góra 2018

OK

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

124 NumerPDF 31.39 31.39/18 AZS-AWF Gorzów 2018

OK

z limitu
2
KALINO Natalia 2003-04-10 Z/2802/17

TAK

417 NumerPDF 32.04 32.04/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

z limitu
3
MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 Z/0666/17

TAK

422 NumerPDF 30.31 30.31/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

OK

4
CICHOCKA Anastazja 2004-02-05 Z/2921/18

TAK

420 NumerPDF 31.54 31.54/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

OK

z limitu
5
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

318 NumerPDF 31.15 31.15/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

OK

z limitu
6
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

1 NumerPDF 33.25 33.25/18 GKS Start Długołęka 2018

z limitu
7
SKOWRONEK Anna 2004-02-12 Z/0148/17

TAK

488 NumerPDF 29.70 29.70/18 KKL Kielce 2018

OK

8
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

485 NumerPDF 31.43 31.43/18 KKL Kielce 2018

OK

9
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

88 NumerPDF 32.38 32.38/18 KS Agros Zamość 2018

OK

z limitu
10
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

572 NumerPDF 30.64 30.64/18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

OK

11
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

97 NumerPDF 28.57 28.57/18 KS Wisła Puławy 2018

OK

z limitu
12
DABROWSKA Martyna 2003-08-31 Z/0893/18

TAK

94 NumerPDF 30.89 30.89/18 KS Wisła Puławy 2018

OK

13
STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 Z/2547/17

TAK

364 NumerPDF 31.92 31.92/18 LUKS Hańcza Suwałki 2018

OK

14
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

67 NumerPDF 31.00 31.00/18 MKL Toruń 2018

OK

15
EJSMONT Alicja 2003-07-04 Z/1008/17

TAK

397 NumerPDF 31.71 31.71/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

z limitu DNS
16
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

21 NumerPDF 31.35 31.35/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

OK

17
WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 Z/0065/17

TAK

264 NumerPDF 30.12 30.12/18 MKS Tempo Kęty 2018

OK

18
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

136 NumerPDF 31.44 31.44/18 MLKS Agros Żary 2018

OK

z limitu
19
NAJBEREK Weronika 2003-05-18 Z/0083/17

TAK

266 NumerPDF 31.14 31.14/18 MLUKS Tarnów 2018

OK

z limitu
20
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

306 NumerPDF 30.93 30.93/18 MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

OK

z limitu
21
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

521 NumerPDF 29.71 29.71/18 MUKS Szok Bojanowo 2018

OK

22
GRZYB Ola 2004-07-26 Z/2713/16

TAK

493 NumerPDF 33.48 32.86/17 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2018

OK

z limitu
23
PIECUCH Marta 2003-06-20 Z/0233/17

TAK

404 NumerPDF 31.51 31.51/18 RKS Rumia 2018

OK

24
GUTT Emilia 2003-11-05 Z/3619/16

TAK

471 NumerPDF 30.87 30.87/18 RMKS Rybnik 2018

OK

25
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

609 NumerPDF 30.76 30.58/17 STS Pomerania Szczecinek 2018

OK

26
MASTALERZ Pola 2003-10-05 Z/2171/17

TAK

273 NumerPDF 30.68 30.68/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

OK

27
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 Z/0281/18

TAK

180 NumerPDF 31.44 31.44/18 UKS 55 Łódź 2018

OK

z limitu
28
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

TAK

244 NumerPDF 31.83 31.83/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

OK

29
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

338 NumerPDF 29.61 29.61/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

z limitu DNS
30
STRZELEC Oliwia 2003-01-15 Z/0053/17

TAK

285 NumerPDF 30.55 30.55/18 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2018

OK

z limitu
31
CZARNOCKA Nikoleta 2003-03-31 Z/1032/17

TAK

249 NumerPDF 33.85 33.85/18 WLKS Nowe Iganie 2018

z limitu DNS
32
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

41 NumerPDF 31.64 31.64/18 WLKS Wrocław 2018

OK

z limitu
33
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

143 NumerPDF 30.80 30.80/18 ZLKL Zielona Góra 2018

OK

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZESIŃSKI Kacper 2003-07-03 Z/0566/18

TAK

43 NumerPDF 11.32 11.32/18 BKS Bydgoszcz 2018

OK

2
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

2 NumerPDF 11.71 11.71/18 GKS Start Długołęka 2018

OK

3
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

566 NumerPDF 11.60 11.60/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

4
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/2234/18

TAK

92 NumerPDF 11.43 11.43/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2018

OK

5
PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 Z/0141/17

TAK

258 NumerPDF 11.38 11.38/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

OK

6
WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 Z/3822/17

TAK

260 NumerPDF 11.41 11.41/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

OK

7
KOZELAN Hubert 2003-06-01 Z/2635/17

TAK

507 NumerPDF 11.34 11.34/18 LKS Maraton Turek 2018

OK

8
KRYŚ Kamil 2003-10-09 Z/4126/18

TAK

509 NumerPDF 11.51 11.51/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

OK

9
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

350 NumerPDF 11.95 11.95/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

OK

z limitu
10
PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 Z/2557/17

TAK

580 NumerPDF 11.23 11.23/18 LUKS Lidzbark Welski 2018

z limitu DNS
11
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

68 NumerPDF 11.31 11.31/18 MKL Toruń 2018

OK

12
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

104 NumerPDF 11.93 11.93/18 MKS Agros Chełm 2018

OK

z limitu
13
DUDZIAK Maciej 2003-05-24 Z/2375/17

TAK

515 NumerPDF 11.63 11.63/18 MKS Baszta Szamotuły 2018

OK

z limitu
14
STRYCZEK Szymon 2003-03-17 Z/1076/17

TAK

436 NumerPDF 11.46 11.46/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

OK

DNS
15
KADYŁO Adam 2003-07-07 Z/5139/18

TAK

16 NumerPDF 11.89 11.89/18 MKS MOS Wrocław 2018

OK

z limitu
16
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

17 NumerPDF 11.75 11.75/18 MKS MOS Wrocław 2018

z limitu
17
WIECZOREK Jan 2004-04-17 Z/4564/17

TAK

453 NumerPDF 11.76 11.76/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

OK

z limitu
18
ZALEWSKI Tomasz 2003-01-16 Z/0743/17

TAK

459 NumerPDF 11.59 11.59/18 MKS-SMS Victoria Racibórz 2018

OK

19
SKOMSKI BARTOSZ 2003-05-19 Z/1565/17

TAK

308 NumerPDF 11.48 11.48/18 MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

OK

z limitu
20
WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 Z/2213/17

TAK

334 NumerPDF 11.91 11.91/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

OK

z limitu
21
CYBULSKI Filip 2003-02-09 Z/0606/17

TAK

211 NumerPDF 11.66 11.66/18 MUKS Płock 2018

OK

z limitu
22
KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 Z/4078/18

TAK

177 NumerPDF 11.57 11.57/18 MULKS Żeromski Sieradz 2018

OK

23
KISIL Kamil 2004-03-14 Z/0461/18

TAK

32 NumerPDF 11.62 11.62/18 SSMKS Parasol Wrocław 2018

OK

24
SŁOWIK Maciej 2004-02-25 Z/0086/18

TAK

275 NumerPDF 11.67 11.67/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

OK

z limitu
25
SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 Z/0195/17

TAK

187 NumerPDF 11.67 11.67/18 UKS Dziewiątka Kutno 2018

OK

26
SOBCZYK Krystian 2003-03-31 Z/0199/17

TAK

186 NumerPDF 12.02 11.98/17 UKS Dziewiątka Kutno 2018

OK

z limitu
27
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

248 NumerPDF 11.58 11.58/18 WLKS Nowe Iganie 2018

OK

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORCZOWSKI Max 2003-01-21 Z/0892/17

TAK

313 NumerPDF 37.55 37.55/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

OK

z limitu
2
URBANEK Łukasz 2003-07-09 Z/2143/17

TAK

428 NumerPDF 36.97 36.97/18 KB MOSiR Jastrzębie 2018

OK

3
GIBKI Jakub 2003-02-25 Z/2822/16

TAK

587 NumerPDF 36.39 36.39/18 KL Bałtyk Koszalin 2018

OK

z limitu
4
SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/3322/17

TAK

91 NumerPDF 37.56 37.56/18 KS Agros Zamość 2018

OK

z limitu
5
WÓJCIK Damian 2004-03-05 Z/0460/18

TAK

257 NumerPDF 38.61 38.61/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

z limitu
6
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

566 NumerPDF 36.42 36.42/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

7
SKOMSKI Marcin 2003-12-10 Z/1096/17

TAK

565 NumerPDF 36.67 36.67/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

8
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

559 NumerPDF 38.44 38.44/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

z limitu
9
PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 Z/0141/17

TAK

258 NumerPDF 36.29 36.29/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

OK

10
ŻUCHOWSKI Aleksander 2003-01-05 Z/3308/16

TAK

432 NumerPDF 37.45 37.45/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2018

OK

z limitu
11
WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 Z/3822/17

TAK

260 NumerPDF 36.21 36.21/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

OK

12
SUDOŁ Kacper 2003-02-15 Z/3999/17

TAK

130 NumerPDF 38.80 38.80/18 LKS Lubusz Słubice 2018

OK

z limitu
13
PILICHOWSKI Bartosz 2004-08-03 Z/4095/18

TAK

128 NumerPDF 39.44 39.44/18 LKS Lubusz Słubice 2018

OK

z limitu
14
KOZELAN Hubert 2003-06-01 Z/2635/17

TAK

507 NumerPDF 36.82 36.82/18 LKS Maraton Turek 2018

OK

15
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

350 NumerPDF 39.42 39.42/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

OK

16
PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 Z/2557/17

TAK

580 NumerPDF 37.45 37.45/18 LUKS Lidzbark Welski 2018

OK

z limitu
17
FIGURA Gracjan 2003-05-15 Z/1218/17

TAK

294 NumerPDF 37.06 37.06/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

OK

18
GRUDZIŃSKI Patryk 2003-04-05 Z/2102/16

TAK

66 NumerPDF 36.77 36.77/18 MKL Toruń 2018

OK

z limitu
19
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

68 NumerPDF 35.98 35.98/18 MKL Toruń 2018

OK

20
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

103 NumerPDF 37.40 37.40/18 MKS Agros Chełm 2018

OK

21
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

TAK

398 NumerPDF 36.55 36.55/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

OK

22
BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 Z/1779/18

TAK

516 NumerPDF 37.03 37.03/18 MKS Jedynka Jarocin 2018

OK

z limitu
23
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

17 NumerPDF 38.08 38.08/18 MKS MOS Wrocław 2018

OK

24
KADYŁO Adam 2003-07-07 Z/5139/18

TAK

16 NumerPDF 38.48 38.48/18 MKS MOS Wrocław 2018

OK

25
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

115 NumerPDF 38.28 38.28/18 MKS Żak Biała Podlaska 2018

OK

z limitu
26
WALASZCZYK Michał 2003-08-29 Z/2801/17

TAK

608 NumerPDF 36.53 36.53/18 MLKS Lubusz Barlinek 2018

OK

27
KOTYNIA Kacper 2003-03-18 Z/1357/17

TAK

173 NumerPDF 37.72 37.72/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2018

OK

28
BADEŁEK Marek 2003-08-21 Z/0312/17

TAK

519 NumerPDF 37.24 37.24/18 MUKS Kadet Rawicz 2018

OK

z limitu
29
KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 Z/4078/18

TAK

177 NumerPDF 41.16 41.16/18 MULKS Żeromski Sieradz 2018

z limitu
30
OŻÓG Rafał 2004-03-18 Z/2966/18

TAK

277 NumerPDF 38.30 38.30/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2018

OK

z limitu
31
SOBCZYK Krystian 2003-03-31 Z/0199/17

TAK

186 NumerPDF 39.52 39.52/18 UKS Dziewiątka Kutno 2018

OK

z limitu
32
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

339 NumerPDF 38.14 38.14/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

OK

z limitu
33
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 Z/3273/17

TAK

191 NumerPDF 35.87 35.87/18 UMLKS START Wieruszów 2018

OK

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLOCEK Tomasz 2003-04-03 Z/0115/17

TAK

86 NumerPDF 1:26.62 1:26.62/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

2
WOŚKO Kacper 2003-02-21 Z/1098/17

TAK

149 NumerPDF 1:24.63 1:24.63/18 BKL Bełchatów 2018

OK

3
SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 Z/3696/18

TAK

424 NumerPDF 1:29.05 1:29.05/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

OK

z limitu
4
CHRUŚCIEL Marek 2004-01-14 Z/2075/18

TAK

419 NumerPDF 1:29.45 1:29.45/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

OK

z limitu
5
RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 Z/1520/18

TAK

383 NumerPDF 1:22.99 1:22.99/18 GKS Cartusia Kartuzy 2018

OK

6
ADAMCZYK Kacper 2003-06-04 Z/3326/17

TAK

382 NumerPDF 1:27.10 1:27.10/18 GKS Cartusia Kartuzy 2018

OK

z limitu
7
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

TAK

54 NumerPDF 1:29.85 1:29.85/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

OK

z limitu
8
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

3 NumerPDF 1:33.68 1:33.68/18 GKS Start Długołęka 2018

z limitu
9
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

TAK

385 NumerPDF 1:27.77 1:27.77/18 KKL Rodło Kwidzyn 2018

OK

z limitu
10
EHRENFELD Łukasz 2003-08-10 Z/4270/17

TAK

254 NumerPDF 1:29.21 1:29.21/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

z limitu
11
SŁOTA Paweł 2003-11-21 Z/4271/17

TAK

255 NumerPDF 1:31.50 1:31.50/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

12
KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 Z/5337/18

TAK

561 NumerPDF 1:30.46 1:30.46/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

z limitu
13
ZYSKOWSKI Damian 2004-08-26 Z/2634/17

TAK

700 NumerPDF 1:27.56 1:27.56/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

14
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

TAK

701 NumerPDF 1:32.41 1:32.41/18 KS SMS Szklarska Poręba 2018

po terminie 500,-
15
TEDYS Mateusz 2003-12-20 Z/5383/18

TAK

152 NumerPDF 1:32.51 1:32.51/18 KS Żeglina Sieradz 2018

OK

16
JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 Z/2698/17

TAK

197 NumerPDF 1:29.47 1:29.47/18 LKS Osuchów 2018

z limitu BADANIA
17
JURAK Bartosz 2003-03-11 Z/4754/18

TAK

353 NumerPDF 1:30.12 1:30.12/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

OK

z limitu
18
BORAWSKI Szymon 2003-03-28 Z/4032/18

TAK

349 NumerPDF 1:29.02 1:29.02/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

OK

19
DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

351 NumerPDF 1:29.54 1:29.54/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

OK

z limitu
20
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

TAK

69 NumerPDF 1:28.71 1:28.71/18 MKL Toruń 2018

OK

z limitu
21
GRABSKI Jakub 2004-03-22 Z/1466/18

TAK

156 NumerPDF 1:32.27 1:32.27/18 MKLA Łęczyca 2018

OK

z limitu
22
KOMODA Dawid 2003-04-26 Z/1700/18

TAK

596 NumerPDF 1:28.59 1:28.59/18 MKP Myślibórz 2018

OK

23
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

200 NumerPDF 1:28.79 1:28.79/18 MKS Durasan Płońsk 2018

OK

24
HIRSCH Paweł 2004-01-23 Z/4695/17

TAK

137 NumerPDF 1:30.97 1:30.97/18 MLKS Agros Żary 2018

OK

z limitu
25
HAJDUK Norbert 2003-04-14 Z/0775/17

TAK

464 NumerPDF 1:27.54 1:25.60/17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

OK

26
KABATA Filip 2003-01-17 Z/4078/17

TAK

524 NumerPDF 1:28.08 1:28.08/18 PLKS Gwda Piła 2018

OK

27
LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 Z/2219/17

TAK

408 NumerPDF 1:25.58 1:25.58/18 SKLA Sopot 2018

OK

28
BIESZKE Kacper 2003-01-12 Z/4771/17

TAK

406 NumerPDF 1:25.32 1:25.32/18 SKLA Sopot 2018

OK

z limitu
29
GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 Z/4639/17

TAK

610 NumerPDF 1:28.99 1:28.99/18 UKS Barnim Goleniów 2018

OK

z limitu
30
SIKORA Maciej 2003-08-03 Z/0063/17

TAK

278 NumerPDF 1:24.20 1:24.20/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2018

OK

31
ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 Z/2216/16

TAK

236 NumerPDF 1:29.35 1:29.35/18 UKS Herkules Sulejówek 2018

OK

z limitu
32
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

37 NumerPDF 1:24.36 1:24.36/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

OK

33
GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 Z/1608/18

TAK

613 NumerPDF 1:30.44 1:30.44/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

OK

z limitu
 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMCZAK Jakub 2003-06-18 Z/0855/17

TAK

425 NumerPDF 2:47.56 2:47.56/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

OK

z limitu
2
HAJNCE Kornel 2004-07-02 Z/0875/18

TAK

46 NumerPDF 2:46.70 2:46.70/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

z limitu BADANIA DNS
3
GAJDA Michał 2003-07-12 Z/0950/18

TAK

589 NumerPDF 2:44.85 2:44.85/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

OK

z limitu
4
GÓRCZYŃSKI Bartosz 2004-03-25 Z/0027/18

TAK

560 NumerPDF 2:46.45 2:46.45/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

5
KONDRAK Piotr 2003-05-03 Z/0664/17

TAK

342 NumerPDF 2:44.70 2:44.70/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

6
JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 Z/0958/17

TAK

7 NumerPDF 2:46.48 2:46.48/18 KS SMS Szklarska Poręba 2018

OK

7
CENDRZAK Michał 2003-05-25 Z/2919/17

TAK

429 NumerPDF 2:46.85 2:46.85/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2018

OK

z limitu
8
KAROLAK Wiktor 2003-02-05 Z/4128/18

TAK

511 NumerPDF 2:43.29 2:43.29/18 LKS OSiR Pleszew 2018

OK

9
JAWORSKI Kacper 2003-06-04 Z/1745/17

TAK

325 NumerPDF 2:38.06 2:38.06/18 LKS Stal Mielec 2018

OK

10
KUCA Miłosz 2003-01-28 Z/0130/17

TAK

492 NumerPDF 2:49.68 2:49.68/18 LZS Sigma OSIR Staszów 2018

OK

z limitu
11
SWĘDERSKI Bartosz 2003-06-03 Z/4779/17

TAK

167 NumerPDF 2:55.30 2:55.30/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

OK

12
LEWALSKI Kacper 2003-05-07 Z/0051/17

TAK

581 NumerPDF 2:35.26 2:35.26/18 MKS Truso Elbląg 2018

OK

13
ŻWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 Z/0032/17

TAK

116 NumerPDF 2:45.87 2:45.87/18 MKS Żak Biała Podlaska 2018

OK

14
HUTNY Jakub 2003-03-04 Z/3750/17

TAK

442 NumerPDF 2:45.06 2:45.06/18 MKS Żywiec 2018

OK

15
ROMBERG Adrian 2003-04-21 Z/1159/17

TAK

456 NumerPDF 2:38.02 2:38.02/18 MKS-MOSM Bytom 2018

OK

16
BIERNAT Kamil 2003-01-29 Z/0527/17

TAK

135 NumerPDF 2:51.11 2:51.11/18 MLKS Agros Żary 2018

OK

z limitu
17
CITAK Miłosz 2003-04-28 Z/0785/17

TAK

460 NumerPDF 2:42.33 2:42.33/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

OK

18
UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 Z/0033/18

TAK

176 NumerPDF 2:54.18 2:54.18/18 MULKS MOS Sieradz 2018

OK

19
KOWALSKI Maciej 2003-07-24 Z/0605/18

TAK

523 NumerPDF 2:39.43 2:39.43/18 OŚ AZS Poznań 2018

OK

20
BAKA Jakub 2003-06-29 Z/1344/17

TAK

405 NumerPDF 2:43.77 2:43.77/18 SKLA Sopot 2018

OK

21
DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 Z/0210/17

TAK

407 NumerPDF 2:36.68 2:36.68/18 SKLA Sopot 2018

OK

22
PEC Adrian 2003-04-28 Z/1876/18

TAK

233 NumerPDF 2:44.50 2:44.50/18 SRS Kondycja Piaseczno 2018

OK

z limitu
23
ZYGMUNT Łukasz 2003-05-03 Z/1673/18

TAK

276 NumerPDF 2:44.39 2:44.39/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

OK

24
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

78 NumerPDF 2:45.79 2:45.79/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

OK

z limitu
25
ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 Z/3741/17

TAK

139 NumerPDF 2:41.13 2:41.13/18 UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie 2018

OK

26
ZDRAL Marek 2003-07-26 Z/3386/18

TAK

498 NumerPDF 2:56.36 2:56.36/18 ULKS Gryf Rytwiany 2018

OK

z limitu
 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIEC Radosław 2003-07-26 Z/0972/17

TAK

118 NumerPDF 6:17.55 6:17.55/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

OK

z limitu
2
GRUCHOŁA Marek 2003-11-25 Z/3677/18

TAK

85 NumerPDF 6:27.96 6:27.96/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

3
PIĄTEK Michał 2003-06-16 Z/1831/18

TAK

423 NumerPDF 6:02.14 6:02.14/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

OK

4
MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 Z/1180/17

TAK

51 NumerPDF 5:59.59 5:59.59/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

5
HOJAN Jakub 2003-09-19 Z/1182/17

TAK

47 NumerPDF 6:09.32 6:05.85/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

z limitu
6
CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 Z/3294/17

TAK

45 NumerPDF 6:19.49 6:19.49/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

z limitu
7
UŁANOWSKI Łucjan 2003-10-21 Z/0761/18

TAK

53 NumerPDF 6:19.51 6:19.51/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

z limitu BADANIA DNS
8
JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 Z/4942/18

TAK

591 NumerPDF 6:22.13 6:22.13/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

OK

z limitu
9
ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 Z/0989/18

TAK

90 NumerPDF 6:26.16 6:26.16/18 KS Agros Zamość 2018

OK

10
MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 Z/2268/17

TAK

322 NumerPDF 6:26.04 6:26.04/18 KS Komunalni Sanok 2018

OK

z limitu
11
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

8 NumerPDF 6:09.57 6:09.57/18 KS SMS Szklarska Poręba 2018

OK

12
ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 Z/1073/18

TAK

503 NumerPDF 6:02.56 6:02.56/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2018

OK

13
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

59 NumerPDF 6:07.72 6:07.72/18 LKS Vectra Włocławek 2018

OK

14
JACHOSZ Przemysław 2003-03-30 Z/0038/17

TAK

101 NumerPDF 6:34.43 6:34.43/18 LKS Znicz Biłgoraj 2018

OK

z limitu
15
TOMASZEK Dawid 2003-04-21 Z/0886/17

TAK

394 NumerPDF 6:10.31 6:10.31/18 LKS Zorza Gdynia 2018

OK

z limitu
16
SEWIŁO Eryk 2003-06-22 Z/1468/18

TAK

160 NumerPDF 6:34.13 6:34.13/18 MKLA Łęczyca 2018

OK

17
JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

597 NumerPDF 5:55.18 5:55.18/18 MKS Hermes Gryfino 2018

OK

18
ŻUK Bartosz 2003-01-09 Z/1421/17

TAK

203 NumerPDF 5:54.29 5:54.29/18 MKS Pogoń Siedlce 2018

OK

19
RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 Z/0050/17

TAK

582 NumerPDF 6:02.40 6:02.40/18 MKS Truso Elbląg 2018

OK

z limitu
20
ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Z/1154/17

TAK

454 NumerPDF 6:05.07 6:05.07/18 MKS-MOSM Bytom 2018

OK

z limitu
21
KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 Z/4739/17

TAK

402 NumerPDF 6:18.82 6:18.82/18 MLKS Baszta Bytów 2018

OK

z limitu
22
MATWIEJ Miłosz 2003-05-08 Z/2799/17

TAK

607 NumerPDF 6:21.28 6:21.28/18 MLKS Lubusz Barlinek 2018

OK

z limitu
23
SOBSTEL Rafał 2004-07-27 Z/2349/18

TAK

174 NumerPDF 6:39.61 6:39.61/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2018

OK

24
MAJEWSKI Adam 2004-03-06 Z/0465/18

TAK

33 NumerPDF 6:10.82 6:10.82/18 SSMKS Parasol Wrocław 2018

OK

25
ZASTAWNY Łukasz 2003-08-31 Z/2022/18

TAK

477 NumerPDF 6:04.20 6:04.20/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

OK

DNS
26
BARCIK Jakub 2003-11-03 Z/0074/17

TAK

268 NumerPDF 6:27.03 6:27.03/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

OK

z limitu
27
MAREK Adrian 2004-02-01 Z/0271/18

TAK

272 NumerPDF 6:16.37 6:16.37/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

OK

28
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

241 NumerPDF 6:00.43 6:00.43/18 UKS Olimp Kozienice 2018

OK

29
ROZWADOWSKI Jan 2003-12-19 Z/0696/17

TAK

484 NumerPDF 6:08.54 6:08.54/18 UKS Olimpia Zabrze 2018

OK

z limitu
30
SZAJRYCH Aleksander 2004-05-19 Z/0003/18

TAK

553 NumerPDF 6:02.73 6:02.73/18 UKS Sprinter Słodków 2018

OK

z limitu
31
DURLAK Jakub 2003-04-22 Z/3067/16

TAK

286 NumerPDF 6:09.36 6:09.36/18 ULKS Lipinki 2018

OK

32
BARAN Mikołaj 2003-03-19 Z/1143/17

TAK

411 NumerPDF 6:20.83 6:20.83/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

z limitu BADANIA DNS
33
KURAS Wojciech 2003-01-02 Z/0252/17

TAK

38 NumerPDF 6:15.40 6:15.40/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

OK

z limitu
34
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

146 NumerPDF 6:15.66 6:15.66/18 ZLKL Zielona Góra 2018

OK

z limitu
 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 Z/2233/18

TAK

93 NumerPDF 1.65 1.65/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2018

z limitu BRAK MINIMUM
2
ZALEWSKI Hubert 2003-04-16 Z/3640/17

TAK

347 NumerPDF 1.65 1.65/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

3
PULNAR Piotr 2003-02-13 Z/2085/17

TAK

259 NumerPDF 1.70 1.70/18 KS Victoria Trzebinia 2018

OK

4
WIERCZYŃSKI Dominik 2003-07-25 Z/1004/17

TAK

391 NumerPDF 1.79 1.79/18 LKS Fenix Słupsk 2018

OK

z limitu
5
STENCEL Maciej 2003-06-17 Z/5024/18

TAK

593 NumerPDF 1.80 1.80/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

OK

z limitu
6
NALBORSKI Kacper 2003-01-07 Z/2050/17

TAK

395 NumerPDF 1.85 1.85/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

OK

7
KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 Z/0412/17

TAK

514 NumerPDF 1.90 1.95/17 LUKS Orkan Września 2018

OK

8
OLSZEWSKI Maksymilian 2003-10-07 Z/3470/16

TAK

303 NumerPDF 1.83 1.83/18 LUKS Podium Kup 2018

OK

9
KAŻMIERCZAK Krystian 2003-01-08 Z/2157/17

TAK

158 NumerPDF 1.77 1.77/18 MKLA Łęczyca 2018

OK

z limitu
10
ATLAK Mateusz 2003-05-31 Z/3525/17

TAK

208 NumerPDF 1.75 1.75/18 MLKL Płock 2018

OK

z limitu
11
MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 Z/3064/16

TAK

215 NumerPDF 2.03 2.03/18 OKLA Ostrołęka 2018

OK

12
ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 Z/1097/18

TAK

218 NumerPDF 1.85 1.85/18 OKLA Ostrołęka 2018

OK

z limitu
13
KRÓL Marcin 2003-02-10 Z/2672/17

TAK

525 NumerPDF 1.85 1.85/17 PLKS Gwda Piła 2018

OK

z limitu
14
ROZUMKIEWICZ Jakub 2003-03-19 Z/4291/18

TAK

474 NumerPDF 1.85 1.85/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

OK

z limitu
15