Internetowe zgłoszenia do imprezy: ............
............
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 Z/0450/17

TAK

24 NumerPDF 12.91 12.91/18 PK MLKS Polonia Środa Śląska 2018

2
STELMASZCZYK Joanna 1998-06-26 Z/1600/14

TAK

403 NumerPDF 13.15 13.15/18 SSA Legia 1926 Warszawa 2018

3
ORDOWICZ Jadwiga 2001-02-12 Z/4756/18

TAK

910 NumerPDF 13.90 13.90/18 RLTL ZTE Radom 2018

4
WALUSIŃSKA Kinga 2004-02-11 Z/0253/18

TAK

50 NumerPDF 14.12 14.12/18 MUKS Park Zduńska Wola 2018

5
RZYMCZYK Natalia 2004-03-09 Z/1566/18

TAK

29 NumerPDF 14.43 14.43/18 UKS Barnim Goleniów 2018

6
CISZEWSKA Julia 2004-05-03 Z/0251/18

TAK

10 NumerPDF 14.86 14.86/18 MUKS Park Zduńska Wola 2018

7
SIEROCKA Sandra 2004-03-21 Z/3953/17

TAK

38 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

8
KOZIOŁ Angelika 2007-07-04

31 NumerPDF KKL Kielce 2018

9
JUSZCZAK Katarzyna 2007-08-28

30 NumerPDF KKL Kielce 2018

10
GARBAT Klaudia 2006-08-15

29 NumerPDF KKL Kielce 2018

11
KARBOWNIK Zuzanna 2007-01-05

25 NumerPDF KKL Kielce 2018

12
TRELA Anna 2006-09-17

12 NumerPDF KKL Kielce 2018

13
JANISZEWSKA Maja 2006-12-18

27 NumerPDF KKL Kielce 2018

14
MICHALCZYK Aleksandra 2006-02-02

28 NumerPDF KKL Kielce 2018

15
MISTACHOWICZ Maja 2005-01-24

33 NumerPDF KKL Kielce 2018

16
SKUCIŃSKA Zuzanna 2005-02-07

17 NumerPDF 14.74/17 KKL Kielce 2018

17
ZAJĄC Sandra 2005-10-22

19 NumerPDF KKL Kielce 2018

18
BOREK Alicja 2005-05-14

13 NumerPDF 14.60/17 KKL Kielce 2018

19
CZAJKA Kamila 2000-03-13 Z/0542/17

TAK

205 NumerPDF 13.75/17 ULKS Technik Trzcinica 2018

20
KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 Z/0331/15

TAK

998 NumerPDF 12.72/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

21
SZYMAŃSKA Marta 2004-07-14 Z/0389/18

TAK

12 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

22
GLOWSKA Angelika 2003-04-27 Z/2013/18

TAK

4 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2018

23
ENDLER Julia 2003-10-29 Z/0670/18

TAK

15 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

24
ZDROJEWSKA Wiktoria 2004-10-07 Z/0071/18

TAK

80 NumerPDF LKS Lubawa 2018

25
TYKARSKA Adrianna 2002-04-04 Z/3339/16

TAK

131 NumerPDF 13.90/16 LKS Lubawa 2018

26
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

722 NumerPDF 13.68/17 OKS Skra Warszawa 2018

27
SOLARSKA Magdalena 2002-12-10 Z/3979/17

TAK

199 NumerPDF 14.17/17 AZS Łódź 2018

28
GROMADZKA Justyna 2004-12-07 Z/4406/17

TAK

67 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

29
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

897 NumerPDF 14.14/16 RLTL ZTE Radom 2018

30
CHOJNACKA Aleksandra 2004-04-28 Z/4359/17

TAK

104 NumerPDF MLKS Czarni Olecko 2018

31
STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 Z/2227/15

TAK

312 NumerPDF 12.62/17 UMLKS Pegaz Opoczno 2018

32
KOCIMSKA Dominika 2003-05-22 Z/0791/17

TAK

13 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZIOŁ Angelika 2007-07-04

31 NumerPDF KKL Kielce 2018

2
JUSZCZAK Katarzyna 2007-08-28

30 NumerPDF KKL Kielce 2018

3
CZAJKA Kamila 2000-03-13 Z/0542/17

TAK

205 NumerPDF ULKS Technik Trzcinica 2018

4
KINAL Julia 2004-03-10 Z/4021/17

TAK

10 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2018

5
DYSZLEWSKA Magda 2001-11-13

181 NumerPDF UMLKS START Wieruszów 2018

6
ENDLER Julia 2003-10-29 Z/0670/18

TAK

15 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

7
ZDROJEWSKA Wiktoria 2004-10-07 Z/0071/18

TAK

80 NumerPDF LKS Lubawa 2018

8
SEŃ Martyna 2005-01-01

155 NumerPDF KS Agros Zamość 2018

9
GROMADZKA Justyna 2004-12-07 Z/4406/17

TAK

67 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

10
CHOJNACKA Aleksandra 2004-04-28 Z/4359/17

TAK

104 NumerPDF MLKS Czarni Olecko 2018

11
STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 Z/2227/15

TAK

312 NumerPDF 41.77/16 UMLKS Pegaz Opoczno 2018

12
SZCZEPAŃSKA Natalia 2005-06-29 Z/3837/18

TAK

176 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2018

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

995 NumerPDF 61.56/15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

2
CHYBKA Aleksandra 2002-11-20 Z/3415/16

TAK

460 NumerPDF 65.12/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SAPKO Marta 2003-08-15 Z/3904/16

TAK

165 NumerPDF 1:56.80 1:54.66/15 KS Agros Zamość 2018

2
GARBAT Klaudia 2006-08-15

29 NumerPDF KKL Kielce 2018

3
KARBOWNIK Zuzanna 2007-01-05

25 NumerPDF KKL Kielce 2018

4
JANISZEWSKA Maja 2006-12-18

27 NumerPDF 2:03.72/17 KKL Kielce 2018

5
MICHALCZYK Aleksandra 2006-02-02

28 NumerPDF KKL Kielce 2018

6
WŁODARCZAK Julia 2005-02-03 Z/2818/18

TAK

251 NumerPDF OKL Oborniki 2018

7
KREZYMON Wiktoria 2004-07-28 Z/0070/18

TAK

81 NumerPDF LKS Lubawa 2018

8
WALCZUK Samanta 2005-01-01

156 NumerPDF KS Agros Zamość 2018

9
GLATKI Ewa 2005-12-02 Z/2744/18

TAK

16 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

10
SAWCZUK Lucyna 2003-01-14 Z/1200/17

TAK

83 NumerPDF 1:58.33/17 MKS Żak Biała Podlaska 2018

11
JANKOWSKA Anna 2004-08-12 Z/4360/17

TAK

102 NumerPDF MLKS Czarni Olecko 2018

12
PALKA Zuzanna 2005-10-02

352 NumerPDF 2:00.67/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

13
GROMADZKA Edyta 2004-03-04 Z/2452/18

TAK

316 NumerPDF 1:57.65/16 UMLKS Pegaz Opoczno 2018

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SEMKOWICZ Karolina 2004-05-25 Z/3952/17

TAK

36 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

2
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

995 NumerPDF 2:17.77/15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MATYSIK Nikola 2001-04-06 Z/2393/18

TAK

98 NumerPDF 10:20.80 KKB MOSiR Krosno 2018

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FLISIŃSKA Natalia 2004-02-08 Z/1662/17

TAK

920 NumerPDF 1.62 1.62/18 RLTL ZTE Radom 2018

2
WOJCIECHOWSKA Edyta 2003-07-11 Z/0223/17

TAK

455 NumerPDF 1.55 1.55/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

3
GOS Patrycja 2000-03-20 Z/4755/18

TAK

910 NumerPDF 1.55 1.55/18 RLTL ZTE Radom 2018

4
PIOTROWSKA Ewa 2000-02-22 Z/6047/15

TAK

419 NumerPDF 1.62/16 AZS UMCS Lublin 2018

5
MAZUR Angelika 2004-05-30 Z/0254/18

TAK

10 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

6
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

987 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2018

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WALUSIŃSKA Kinga 2004-02-11 Z/0253/18

TAK

50 NumerPDF 4.52 4.52/18 MUKS Park Zduńska Wola 2018

2
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

987 NumerPDF 4.43 4.43/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

3
RAMIREZ PASZEK Daria 1999-08-15 Z/2405/17

TAK

973 NumerPDF 4.16 4.43/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

4
CISZEWSKA Julia 2004-05-03 Z/0251/18

TAK

10 NumerPDF 3.92 3.92/18 MUKS Park Zduńska Wola 2018

5
SIEROCKA Sandra 2004-03-21 Z/3953/17

TAK

38 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

6
KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 Z/0331/15

TAK

998 NumerPDF 5.36/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

7
TRELA Anna 2006-09-17

12 NumerPDF KKL Kielce 2018

8
ZAJĄC Sandra 2005-10-22

19 NumerPDF KKL Kielce 2018

9
BOREK Alicja 2005-05-14

13 NumerPDF 4.37/17 KKL Kielce 2018

10
GLATKI Ewa 2005-12-02 Z/2744/18

TAK

16 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

11
SZYMAŃSKA Marta 2004-07-14 Z/0389/18

TAK

12 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

12
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

897 NumerPDF 5.09/17 RLTL ZTE Radom 2018

13
SAMULSKA Wiktoria 2000-04-11 Z/1886/18

TAK

179 NumerPDF UMLKS START Wieruszów 2018

14
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

722 NumerPDF 4.33/17 OKS Skra Warszawa 2018

15
BARTMAN Maja 2005-02-21 Z/3836/18

TAK

173 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2018

16
ŻAKOWIECKA Vanessa 2005-10-23 Z/0714/18

TAK

911 NumerPDF 3.95/17 LKS Vectra Włocławek 2018

17
SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 Z/0450/17

TAK

24 NumerPDF PK MLKS Polonia Środa Śląska 2018

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIOTROWSKA Ewa 2000-02-22 Z/6047/15

TAK

419 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2018

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK Barbara 2000-07-25 Z/2012/17

TAK

84 NumerPDF 12.04 12.04/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

2
KALINOWSKA Angelika 1993-02-04 Z/2148/11

TAK

78 NumerPDF 16.26/15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

3
WIŚNIEWSKA Natalia 2000-05-09 Z/4041/18

TAK

164 NumerPDF LKS Lubawa 2018

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKRZYPECKA Martyna 2001-01-31 Z/3173/17

TAK

25 NumerPDF 11.32/17 MUKS Park Zduńska Wola 2018

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKUCIŃSKA Zuzanna 2005-02-07

17 NumerPDF 7.92/17 KKL Kielce 2018

2
WERESZCZYŃSKA Kamila 2006-01-18 Z/2743/18

TAK

15 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

3
WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 Z/4782/17

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK Barbara 2000-07-25 Z/2012/17

TAK

84 NumerPDF 29.82 29.82/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

2
KARKOSZKA Elżbieta 2000-03-27 Z/6230/15

TAK

975 NumerPDF 27.27 27.27/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

3
MACIEJEWSKA Gabriela 2001-09-17 Z/4742/17

TAK

10 NumerPDF 26.87 27.93/17 MUKS Park Zduńska Wola 2018

4
WIŚNIEWSKA Natalia 2000-05-09 Z/4041/18

TAK

164 NumerPDF 23.26/17 LKS Lubawa 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WERESZCZYŃSKA Kamila 2006-01-18 Z/2743/18

TAK

15 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

2
KOWALCZYK Zuzanna 2004-07-01 Z/0671/18

TAK

16 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KARKOSZKA Elżbieta 2000-03-27 Z/6230/15

TAK

975 NumerPDF 35.30 35.30/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

2
PIONTEK Maria 1997-01-06 Z/1276/13

TAK

87 NumerPDF 49.71/16 MUKS Park Zduńska Wola 2018

3
GUZ Karolina 1998-01-26 Z/4274/15

TAK

79 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUTKOWSKA Katarzyna 2002-01-16 Z/1362/15

TAK

66 NumerPDF 40.88 40.97/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

2
WYPICH Sabina 2002-02-22 Z/1171/16

TAK

409 NumerPDF 21.15 21.15/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

3
SKRZYPECKA Martyna 2001-01-31 Z/3173/17

TAK

25 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

4
BOMBA Karolina 2002-01-11 Z/1647/16

TAK

71 NumerPDF 58.29/17 MUKS Park Zduńska Wola 2018

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁOBRZEWSKA Kamila 2003-01-23 Z/2291/17

TAK

404 NumerPDF 25.48 25.48/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

2
JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 Z/0533/18

TAK

865 NumerPDF LUKS Start Nakło 2018

3
HANDZLIK Oliwia 2007-07-08 Z/0535/18

TAK

860 NumerPDF LUKS Start Nakło 2018

4
KOWALCZYK Zuzanna 2004-07-01 Z/0671/18

TAK

16 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RAMIREZ PASZEK Daria 1999-08-15 Z/2405/17

TAK

973 NumerPDF 22.50 27.87/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

2
RYBSKA Daniela 1999-04-14 Z/1612/16

TAK

71 NumerPDF 28.29/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLIWA Aleksandra 2001-01-11 Z/3737/16

TAK

62 NumerPDF 34.54 34.54/18 UKS Kobylanka 2018

2
OPORA Wiktoria 2001-05-08 Z/3506/16

TAK

70 NumerPDF 29.92 29.92/18 MUKS Park Zduńska Wola 2018

3
BOBOŃ Natalia 2002-02-11 Z/3735/16

TAK

713 NumerPDF 25.90/17 ULKS Gryf Rytwiany 2018

4
REMUS Zuzanna 2002-08-29 Z/0925/16

TAK

81 NumerPDF 30.11/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPER Joanna 2003-11-05 Z/2286/17

TAK

627 NumerPDF 20.97 20.97/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

2
BOBOŃ Natalia 2002-02-11 Z/3735/16

TAK

713 NumerPDF 25.90/17 ULKS Gryf Rytwiany 2018

3
ŚLACHCIAK Agata 2003-01-23 Z/0291/17

TAK

73 NumerPDF 28.99/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

4
EJKSZTO Dominika 2004-10-20 Z/4094/17

TAK

14 NumerPDF LUKS Orneta 2018

5
MAZUR Angelika 2004-05-30 Z/0254/18

TAK

10 NumerPDF 22.11/17 MUKS Park Zduńska Wola 2018

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RAMIREZ PASZEK Daria 1999-08-15 Z/2405/17

TAK

973 NumerPDF 18.27/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ORDOWICZ Jadwiga 2001-02-12 Z/4756/18

TAK

910 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. MURAWSKA Barbara
2. BARCZ Weronika
3. OSTROWSKA Alicja
4. MARKS Matylda
5. WŁODARCZYK Kamila
2001
2002
2001
2000
2000
NumerPDF AZS Łódź II

2 1. CISZEWSKA Julia
2. WALUSIŃSKA Kinga
3. ENDLER Julia
4. SZYMAŃSKA Marta
2004
2004
2003
2004
NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola

3 1. CHYCIŃSKA Julia
2. JUSZCZAK Gabriela
3. KOSIOR Marta
4. SAGANIAK Justyna
5. SZTACHAŃSKA Zuzanna
2002
2004
2000
1995
2001
NumerPDF UKS 55 Łódź

 
4x100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x600 metrów Mix U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDZIAK Maciej 2003-05-24 Z/2375/17

TAK

24 NumerPDF 11.65 11.65/18 MKS Baszta Szamotuły 2018

2
KURUC Jakub 2003-06-14 Z/3878/17

TAK

19 NumerPDF 13.13 13.13/18 MUKS Park Zduńska Wola 2018

3
SOBALA Mikołaj 2002-10-30 Z/4310/17

TAK

108 NumerPDF 16.37/16 SKS Kusy Kraków 2018

4
SZUMILAS Patryk 2002-10-31 Z/4054/17

TAK

140 NumerPDF 15.31/16 SKS Kusy Kraków 2018

5
FICEK Jakub 2002-11-01 Z/4047/17

TAK

102 NumerPDF 12.62/17 SKS Kusy Kraków 2018

6
WANAT Marcel 2007-03-28

32 NumerPDF KKL Kielce 2018

7
JURCZYK Aleksander 2005-09-17

26 NumerPDF KKL Kielce 2018

8
OSSOWSKI Wojciech 2001-05-08 Z/2854/16

TAK

45 NumerPDF 12.25/16 MKS Sambor Tczew 2018

9
MARKOWSKI Wiktor 2007-05-04

14 NumerPDF KKL Kielce 2018

10
SŁOMA Antoni 2006-01-09

18 NumerPDF KKL Kielce 2018

11
SALUS Rafał 2005-01-25

21 NumerPDF 14.73/17 KKL Kielce 2018

12
JANISZEWSKI Filip 2005-01-31

16 NumerPDF 14.03/17 KKL Kielce 2018

13
WOLSKI Patryk 2002-04-10 Z/2441/16

2017

266 NumerPDF 12.23/17 ULKS Technik Trzcinica 2018

14
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 Z/3273/17

TAK

171 NumerPDF 12.18/17 UMLKS START Wieruszów 2018

15
RYDZYDSKI Dawid 2001-01-01 Z/1885/18

TAK

170 NumerPDF UMLKS START Wieruszów 2018

16
RUDNIK Piotr 2000-06-16 Z/0175/17

TAK

161 NumerPDF UMLKS START Wieruszów 2018

17
KĘDZIA Krzysztof 2000-11-14 Z/0174/17

TAK

162 NumerPDF 11.56/17 UMLKS START Wieruszów 2018

18
GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 Z/3875/17

TAK

17 NumerPDF 13.73/17 MUKS Park Zduńska Wola 2018

19
JAKUBOWSKI Sebastian 1999-03-05 Z/0165/16

TAK

168 NumerPDF 11.92/16 LKS Lubawa 2018

20
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

137 NumerPDF 11.03/17 KS Agros Zamość 2018

21
KRUTUL Krzysztof 2003-02-08 Z/1491/18

TAK

514 NumerPDF 12.75/17 LUKS Eurocentr Suchowola 2018

22
PAWLAK Jakub 2000-03-09 Z/3991/18

TAK

528 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2018

23
PACHOLSKI Jakub 2000-02-14 Z/6452/15

TAK

328 NumerPDF 12.14/17 UMLKS Pegaz Opoczno 2018

24
SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 Z/0215/14

TAK

742 NumerPDF 11.16/16 STS Pomerania Szczecinek 2018

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JACKOWSKI Filip 2003-04-19 Z/2376/17

TAK

22 NumerPDF 41.77 41.77/18 MKS Baszta Szamotuły 2018

2
JURCZYK Aleksander 2005-09-17

26 NumerPDF KKL Kielce 2018

3
JANCZYK Jakub 2003-04-03 Z/1798/17

TAK

34 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2018

4
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 Z/3273/17

TAK

171 NumerPDF 37.00/17 UMLKS START Wieruszów 2018

5
RYDZYDSKI Dawid 2001-01-01 Z/1885/18

TAK

170 NumerPDF UMLKS START Wieruszów 2018

6
KĘDZIA Krzysztof 2000-11-14 Z/0174/17

TAK

162 NumerPDF UMLKS START Wieruszów 2018

7
GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 Z/3875/17

TAK

17 NumerPDF 44.39/17 MUKS Park Zduńska Wola 2018

8
JAKUBOWSKI Sebastian 1999-03-05 Z/0165/16

TAK

168 NumerPDF 35.22/17 LKS Lubawa 2018

9
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

137 NumerPDF 35.24/17 KS Agros Zamość 2018

10
KRUTUL Krzysztof 2003-02-08 Z/1491/18

TAK

514 NumerPDF 42.52/17 LUKS Eurocentr Suchowola 2018

11
WIATR Hubert 2000-04-30 Z/4055/18

TAK

333 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2018

12
PACHOLSKI Jakub 2000-02-14 Z/6452/15

TAK

328 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2018

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZEWSKI Bartosz 2002-03-29 Z/3347/16

TAK

158 NumerPDF 55.56 55.56/18 LKS Lubawa 2018

2
WAWRYSZCZUK Paweł 2001-06-26 Z/5258/15

2016

220 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

3
WÓJCIK Mateusz 2001-09-27 Z/2096/15

TAK

351 NumerPDF ULKS Technik Trzcinica 2018

4
RUDNIK Piotr 2000-06-16 Z/0175/17

TAK

161 NumerPDF 53.33/17 UMLKS START Wieruszów 2018

5
WIATR Hubert 2000-04-30 Z/4055/18

TAK

333 NumerPDF 59.86/16 UMLKS Pegaz Opoczno 2018

6
PIETRZAK Jakub 2001-02-27 Z/6425/15

TAK

30 NumerPDF 54.78/17 MKS Baszta Szamotuły 2018

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEDZIELA Mateusz 2002-12-17 Z/3342/16

TAK

147 NumerPDF 2:12.43 2:12.43/18 LKS Lubawa 2018

2
WRÓBEL Jakub 1999-09-10 Z/2462/15

TAK

12 NumerPDF 1:58.21/17 KL Bałtyk Koszalin 2018

3
TARNOWSKI Jacek 2004-08-16 Z/2742/18

TAK

18 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

4
RUGAŁA Dominik 2002-09-10 Z/1586/17

TAK

07 NumerPDF ULKS Gryf Rytwiany 2018

5
SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 Z/6060/15

TAK

993 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

6
WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 Z/3234/17

TAK

170 NumerPDF 2:13.72/17 UMLKS START Wieruszów 2018

7
ANCUTA Jan 2002-03-25 Z/3738/17

2017

10 NumerPDF 2:15.63/17 UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie 2018

 
1000 metrów M U16 memoriałowy
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 Z/3608/17

TAK

117 NumerPDF 2:59.97 2:59.97/18 MLKS Czarni Olecko 2018

2
MARKOWSKI Wiktor 2007-05-04

14 NumerPDF KKL Kielce 2018

3
JANISZEWSKI Filip 2005-01-31

16 NumerPDF 3:19.15/17 KKL Kielce 2018

4
PÓŁTORAK Julian 2004-07-07 Z/2972/18

TAK

19 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

5
HALUSHKO Dymytro 2005-02-12 Z/2737/18

TAK

11 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

6
KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 Z/5533/15

TAK

150 NumerPDF 2:32.92/17 LKS Lubawa 2018

7
RUTA Mateusz 2001-07-02 Z/3564/18

TAK

184 NumerPDF AZS Łódź 2018

8
CZEMIEROWSKI Maciej 2002-01-17 Z/0276/16

TAK

82 NumerPDF 3:02.04/17 MKS Żak Biała Podlaska 2018

9
RABIZA Wojciech 2002-03-26 Z/2599/16

TAK

384 NumerPDF 3:00.77/17 RAZ Szczecin 2018

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKI Sebastian 2002-01-30 Z/1156/16

TAK

323 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2018

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WĄSEK Emanuel 2001-06-09 Z/3872/16

TAK

7777 NumerPDF 2.05 2.05/18 MKS Żywiec 2018

2
JANIA Mateusz 2003-11-18 Z/2296/17

TAK

401 NumerPDF 1.70 1.70/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

3
KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 Z/1497/13

TAK

414 NumerPDF 2.05/16 AZS UMCS Lublin 2018

4
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

410 NumerPDF 2.00/17 AZS UMCS Lublin 2018

5
FOGEL Jakub 2004-01-23 Z/0252/18

TAK

55 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 Z/4919/11

TAK

1 NumerPDF 7.90 8.18/17 WLKS Nowe Iganie 2018

2
GWIAZDA Kacper 2000-03-24 Z/2736/16

TAK

962 NumerPDF 6.45 6.45/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

3
RĄCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 Z/3889/17

TAK

69 NumerPDF 6.03 6.03/18 UKS Kobylanka 2018

4
ŻUCHOWSKI Daniel 2004-07-17 Z/3498/17

TAK

136 NumerPDF 5.15 5.15/18 LKS Lubawa 2018

5
STRZELEC Jakub 2002-01-11 Z/3292/16

TAK

104 NumerPDF 5.82/17 SKS Kusy Kraków 2018

6
WANAT Marcel 2007-03-28

32 NumerPDF KKL Kielce 2018

7
SŁOMA Antoni 2006-01-09

18 NumerPDF KKL Kielce 2018

8
SALUS Rafał 2005-01-25

21 NumerPDF KKL Kielce 2018

9
WOLSKI Patryk 2002-04-10 Z/2441/16

2017

266 NumerPDF 5.48/17 ULKS Technik Trzcinica 2018

10
TARNOWSKI Jacek 2004-08-16 Z/2742/18

TAK

18 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

11
OSSOWSKI Wojciech 2001-05-08 Z/2854/16

TAK

45 NumerPDF 4.73/16 MKS Sambor Tczew 2018

12
KURUC Jakub 2003-06-14 Z/3878/17

TAK

19 NumerPDF 4.67/17 MUKS Park Zduńska Wola 2018

13
ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 Z/0332/15

TAK

995 NumerPDF 6.56/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

14
SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 Z/0672/18

TAK

11 NumerPDF 4.41/17 MUKS Park Zduńska Wola 2018

15
MARCZYŃSKI Michał 2003-10-18 Z/3879/17

TAK

6 NumerPDF 4.55/17 MUKS Park Zduńska Wola 2018

16
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 Z/3273/17

TAK

171 NumerPDF 5.74/17 UMLKS START Wieruszów 2018

17
WIDZ Jakub 2004-03-22 Z/3829/18

TAK

601 NumerPDF TS Start Lublin 2018

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 Z/0332/15

TAK

995 NumerPDF 14.23/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

2
KĘDZIA Krzysztof 2000-11-14 Z/0174/17

TAK

162 NumerPDF UMLKS START Wieruszów 2018

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOZOWSKI Krzysztof 1993-07-15 Z/2329/11

TAK

77 NumerPDF 19.57/15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PILAWSKI Maciej 2000-07-22 Z/1330/15

TAK

69 NumerPDF 14.15 14.15/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSTKA Patryk 2001-02-10 Z/1366/15

TAK

77 NumerPDF 13.34 13.34/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

2
PACER Paweł 2000-06-22 Z/3756/18

TAK

180 NumerPDF UMLKS START Wieruszów 2018

3
WĄSEK Emanuel 2001-06-09 Z/3872/16

TAK

7777 NumerPDF 13.17/17 MKS Żywiec 2018

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 Z/2533/17

TAK

500 NumerPDF 12.86 12.86/18 LUKS Eurocentr Suchowola 2018

2
MAC Bartosz 2003-05-30 Z/2538/17

TAK

517 NumerPDF 12.05 12.05/18 LUKS Eurocentr Suchowola 2018

3
JAROMA Michał 2003-06-06 Z/2536/17

TAK

514 NumerPDF 10.27 10.27/18 LUKS Eurocentr Suchowola 2018

4
BANACH Michał 2003-01-09 Z/3676/18

TAK

222 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2018

5
SIUDAK Bruno 2004-01-21 Z/0920/18

TAK

113 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

6
EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 Z/3496/17

TAK

78 NumerPDF 8.34/17 LKS Lubawa 2018

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRACZYK Wojciech 1993-01-10 Z/4822/11

TAK

770 NumerPDF 60.61 60.87/14 KS AZS AWF Wrocław 2018

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GWIAZDA Kacper 2000-03-24 Z/2736/16

TAK

962 NumerPDF 37.25 37.25/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 Z/1648/16

TAK

96 NumerPDF 45.54 45.54/18 MUKS Park Zduńska Wola 2018

2
ZIÓŁKOWSKI Adam 2002-10-16 Z/0930/16

TAK

60 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 Z/2533/17

TAK

500 NumerPDF 49.17 49.17/18 LUKS Eurocentr Suchowola 2018

2
MAC Bartosz 2003-05-30 Z/2538/17

TAK

517 NumerPDF 35.72 35.72/18 LUKS Eurocentr Suchowola 2018

3
FOGEL Jakub 2004-01-23 Z/0252/18

TAK

55 NumerPDF 25.21/17 MUKS Park Zduńska Wola 2018

4
EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 Z/3496/17

TAK

78 NumerPDF LKS Lubawa 2018

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STASIAK Szymon 1997-08-04 Z/1277/13

TAK

79 NumerPDF 52.91/17 MUKS Park Zduńska Wola 2018

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FILIPOWSKI Piotr 2000-06-11 Z/5264/15

TAK

76 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIERCZYŃSKI Dominik 2002-12-05 Z/4179/18

TAK

403 NumerPDF 31.52 31.52/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

2
KRZOSKA Damian 2002-06-15 Z/3263/16

TAK

77 NumerPDF 43.12/17 MUKS Park Zduńska Wola 2018

3
RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 Z/1648/16

TAK

96 NumerPDF 70.76/17 MUKS Park Zduńska Wola 2018

4
ZIÓŁKOWSKI Adam 2002-10-16 Z/0930/16

TAK

60 NumerPDF 40.93/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

5
JACZYŃSKI Maksymilian 2002-03-21 Z/3872/18

TAK

123 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAC Bartosz 2003-05-30 Z/2538/17

TAK

517 NumerPDF 30.40 30.50/17 LUKS Eurocentr Suchowola 2018

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEREK Rafał 1996-02-24 Z/0444/12

TAK

253 NumerPDF 72.48 72.49/17 AZS-AWF Warszawa 2018

2
SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 Z/3684/11

TAK

290 NumerPDF 69.17 69.17/18 AZS-AWF Warszawa 2018

3
TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 Z/5021/15

TAK

289 NumerPDF 61.31 61.31/18 AZS-AWF Warszawa 2018

4
PILAWSKI Maciej 2000-07-22 Z/1330/15

TAK

69 NumerPDF 53.27 53.27/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

5
LUDWICZAK Damian 2000-03-01 Z/3446/15

TAK

76 NumerPDF 48.11 48.11/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROMA Michał 2003-06-06 Z/2536/17

TAK

514 NumerPDF 37.64 45.64/17 LUKS Eurocentr Suchowola 2018

2
ŻUCHOWSKI Daniel 2004-07-17 Z/3498/17

TAK

136 NumerPDF 36.00 43.76/17 LKS Lubawa 2018

3
MARCZYŃSKI Michał 2003-10-18 Z/3879/17

TAK

6 NumerPDF 32.44/17 MUKS Park Zduńska Wola 2018

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GWIAZDA Kacper 2000-03-24 Z/2736/16

TAK

962 NumerPDF 15.97 15.97/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STRZELEC Jakub 2002-01-11 Z/3292/16

TAK

104 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2018

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna