Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do GSP i SOL
LDK!, Sezon 2018
 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

10 NumerPDF 12.48 12.48/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

2
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

74 NumerPDF 12.52 12.52/18 MLKS Sokół Lubin 2018

3
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

71 NumerPDF 12.52 12.52/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

4
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

902 NumerPDF 12.91 12.75/17 MKS Agros Chełm 2018

5
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

905 NumerPDF 12.93 12.82/17 MKS Agros Chełm 2018

6
SZAREK Oliwia 2002-01-08 Z/0257/17

TAK

7 NumerPDF 13.01 13.01/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

7
KWIATKOWSKA Katarzyna 2002-03-06 Z/2685/17

TAK

365 NumerPDF 13.08 13.08/18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

8
URBANIAK Jagoda 2002-01-02 Z/3794/16

TAK

67 NumerPDF 13.14 13.14/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

9
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

49 NumerPDF 13.19 12.96/16 MLKS Agros Żary 2018

10
NAPORA Patrycja 2002-03-03 Z/1312/16

TAK

79 NumerPDF 13.55 13.27/17 MKS-MOSM Bytom 2018

11
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

25 NumerPDF 13.62 13.45/17 UKL Ósemka Police 2018

12
KSIĄŻEK Julia 2002-04-30 Z/0017/17

TAK

720 NumerPDF 13.63 13.06/17 AML Słupsk 2018

13
ANDRZEJEWSKA Natalia 2002-07-21 Z/0615/15

TAK

1 NumerPDF 13.96 13.65/16 UKL Ósemka Police 2018

14
MALINOWSKA Natalia 2002-10-16 Z/6531/15

TAK

354 NumerPDF 14.03 13.63/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

15
CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 Z/0718/16

TAK

26 NumerPDF 14.04 13.52/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

16
STASIAK Oliwia 2002-09-11 Z/3082/17

TAK

827 NumerPDF 14.19 13.79/17 MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

17
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

35 NumerPDF 14.24 14.24/18 UKL Ósemka Police 2018

18
KATA Emilia 2002-04-25 Z/1176/15

TAK

18 NumerPDF 14.31 14.31/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

19
MARCZUK Roksana 2002-04-24 Z/0497/16

TAK

56 NumerPDF 14.43 14.26/16 MLKS Agros Żary 2018

20
TOBOLSKA Natalia 2002-02-26 Z/0138/17

TAK

974 NumerPDF 14.44 14.44/18 LKS Vectra Włocławek 2018

21
SADOWA Klaudia 2002-03-14 Z/0692/17

TAK

3 NumerPDF 14.50 14.50/18 UKS Żaczek Połaniec 2018

22
MOKICKA Wiktoria 2002-09-19 Z/2838/16

TAK

102 NumerPDF 14.51 14.51/18 MLKS Czarni Olecko 2018

23
TRZCIŃSKA Anna 2002-03-27 Z/5880/15

TAK

261 NumerPDF 12.85/16 WLKS Nowe Iganie 2018

24
KRZYWICKA Manuela 2002-09-13 Z/1640/17

TAK

438 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2018

25
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

34 NumerPDF 13.29/16 UKL Ósemka Police 2018

26
SZPAK Laura 2002-12-26 Z/1769/17

TAK

438 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2018

27
KUBÓW Magdalena 2002-03-10 Z/1780/17

TAK

15 NumerPDF 14.92/17 MLKS Sokół Lubin 2018

28
RATAJ Małgorzata 2002-04-27 Z/1943/16

TAK

833 NumerPDF 13.69/16 MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

29
SNIADACH Patrycja 2002-07-05 Z/4225/17

TAK

83 NumerPDF 15.07/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

30
WIŚNIEWSKA Zuzanna 2002-12-14 Z/3487/17

TAK

790 NumerPDF 14.51/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

WARUNKOWO - BADANIA
31
TOMASZEWSKA Julia 2002-08-17 Z/0929/16

TAK

74 NumerPDF 14.47/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

WARUNKOWO - BADANIA
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

965 NumerPDF 12.59 12.59/18 LKS Stal Mielec 2018

2
NADŁONEK Joanna 2003-05-14 Z/2017/17

TAK

42 NumerPDF 12.61 12.61/18 MKS Kusy Szczecin 2018

3
NIERUSZEWICZ Amelia 2003-02-01 Z/0679/18

TAK

865 NumerPDF 12.70 12.70/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

4
GRYGIEL Amelia 2003-03-22 Z/6389/15

TAK

24 NumerPDF 12.75 12.75/18 MKL Maraton Świnoujście 2018

5
MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 Z/0232/18

TAK

541 NumerPDF 12.76 12.72/17 BKL Bełchatów 2018

6
ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 Z/3192/17

TAK

320 NumerPDF 12.86 12.86/18 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2018

7
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

897 NumerPDF 12.88 12.88/18 RLTL ZTE Radom 2018

8
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

704 NumerPDF 13.10 13.10/18 AML Słupsk 2018

9
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

706 NumerPDF 13.11 13.11/18 MKS MOS Wrocław 2018

10
KOSTKA Marianna 2003-11-20 Z/0289/17

TAK

64 NumerPDF 13.17 13.17/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

11
GATNARCZYK Paulina 2004-03-18 Z/2500/18

TAK

2 NumerPDF 13.19 13.19/18 RMKS Rybnik 2018

12
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

714 NumerPDF 13.22 13.22/18 MKS MOS Wrocław 2018

13
DZIEMIDZIK Oliwia 2004-05-16 Z/0895/18

TAK

853 NumerPDF 13.22 13.22/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

14
KALBARCZYK Jagoda 2003-06-21 Z/2605/16

TAK

203 NumerPDF 13.26 13.26/18 KL Iskra Białogard 2018

15
SMOLSKA Aleksandra 2003-02-04 Z/2415/17

TAK

43 NumerPDF 13.28 12.81/17 MKS Kusy Szczecin 2018

16
DZIADZIA Anna 2004-09-17 Z/3294/18

TAK

759 NumerPDF 13.32 13.32/18 GKS Piast Gliwice 2018

17
ŁUCZAK Aleksandra 2004-02-27 Z/0872/15

TAK

32 NumerPDF 13.33 13.32/17 MKS Baszta Szamotuły 2018

18
ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 Z/2643/17

TAK

765 NumerPDF 13.33 13.33/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

19
TADYCH Alicja 2003-08-09 Z/3345/17

TAK

408 NumerPDF 13.34 13.34/18 PLKS Gwda Piła 2018

20
LEŚKO Martyna 2003-12-23 Z/4227/18

TAK

111 NumerPDF 13.35 13.35/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

21
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

704 NumerPDF 13.37 13.37/18 MKS MOS Wrocław 2018

22
NAPORA Alicja 2003-03-20 Z/1156/17

TAK

85 NumerPDF 13.37 13.27/17 MKS-MOSM Bytom 2018

23
WYWROT Natalia 2003-06-16 Z/0164/17

TAK

14 NumerPDF 13.42 13.42/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

24
DAMS Wiktoria 2003-10-24 Z/0414/17

TAK

414 NumerPDF 13.44 13.44/18 LUKS Orkan Września 2018

25
STRUZIK Katarzyna 2003-09-16 Z/3430/17

TAK

966 NumerPDF 13.45 13.45/18 LKS Stal Mielec 2018

26
PIECUCH Marta 2003-06-20 Z/0233/17

TAK

90 NumerPDF 13.45 13.16/17 RKS Rumia 2018

27
GAJEWSKA Justyna 2003-01-04 Z/3863/17

TAK

96 NumerPDF 13.45 13.45/18 UKS-MOS Opole 2018

28
DZIUMAK Anna 2004-03-24 Z/3793/17

TAK

84 NumerPDF 13.46 13.46/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

29
SMUTEK Magdalena 2004-06-20 Z/4392/17

TAK

972 NumerPDF 13.46 13.46/18 LKS Stal Mielec 2018

30
KOPKA Malwina 2003-06-28 Z/4002/17

TAK

135 NumerPDF 13.47 13.47/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

31
WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 Z/1157/18

TAK

712 NumerPDF 13.47 13.47/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

32
MAKARA Julianna 2003-11-06 Z/3179/17

TAK

533 NumerPDF 13.49 13.26/17 SKLA Sopot 2018

33
CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 Z/3419/18

TAK

308 NumerPDF 13.49 13.49/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

34
SAK Natalia 2003-06-18 Z/0658/17

TAK

40 NumerPDF 13.50 13.09/17 LUKS Hańcza Suwałki 2018

35
CICHY Laura 2004-05-27 Z/2407/17

TAK

76 NumerPDF 13.52 13.52/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

36
ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2003-08-18 Z/2598/16

TAK

201 NumerPDF 13.53 13.53/18 KL Iskra Białogard 2018

37
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

444 NumerPDF 13.54 13.54/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

38
STASIK Nicole 2004-08-27 Z/2032/18

TAK

46 NumerPDF 13.57 13.57/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

39
ZAKRZEWSKA Dominika 2003-04-05 Z/4536/17

TAK

762 NumerPDF 13.57 13.57/18 GKS Piast Gliwice 2018

40
BASIURA Julia 2003-01-20 Z/1979/16

TAK

129 NumerPDF 13.58 13.37/17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

41
WIŚNIEWSKA Ewa 2003-05-11 Z/2314/17

TAK

2 NumerPDF 13.60 13.60/18 OKS Skra Warszawa 2018

42
ZAKRZEWSKA Wiktoria 2003-12-27 Z/3091/17

TAK

31 NumerPDF 13.62 13.62/18 UKS Barnim Goleniów 2018

43
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

962 NumerPDF 13.68 13.68/18 WLKS Nowe Iganie 2018

44
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

TAK

871 NumerPDF 13.70 13.70/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

45
CZYŻ Letina 2003-10-05 Z/0378/17

TAK

916 NumerPDF 13.71 13.16/17 RLTL ZTE Radom 2018

46
KOZIEŁ Aleksandra 2003-07-02 Z/0384/17

TAK

911 NumerPDF 13.72 13.61/17 RLTL ZTE Radom 2018

47
UZARSKA Julia 2003-05-05 Z/0420/17

TAK

134 NumerPDF 13.78 13.30/17 LKS Lubawa 2018

48
KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 Z/3285/18

TAK

860 NumerPDF 13.79 13.79/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

49
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

745 NumerPDF 13.82 13.77/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

50
MILEJSKA Matylda 2003-05-09 Z/3898/16

TAK

91 NumerPDF 13.82 13.73/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

51
KOKOT Ewa 2003-01-20 Z/1151/17

TAK

83 NumerPDF 13.85 13.85/18 MKS-MOSM Bytom 2018

52
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

13 NumerPDF 13.86 13.55/17 MKS Truso Elbląg 2018

53
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

703 NumerPDF 13.91 13.91/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

54
DUBIAŁ Dominika 2003-08-05 Z/0531/17

TAK

193 NumerPDF 13.92 13.92/18 UKS Achilles Leszno 2018

55
MICHALSKA Anastazja 2005-05-28 Z/0179/17

TAK

977 NumerPDF 13.93 13.77/17 LKS Vectra Włocławek 2018

56
KIEDAS Gabriela 2003-08-26 Z/3089/17

TAK

28 NumerPDF 13.93 13.93/18 UKS Barnim Goleniów 2018

57
KĘDZIOR Oliwia 2004-08-25 Z/3363/18

TAK

786 NumerPDF 13.93 13.93/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

58
RABENDA Zuzanna 2003-04-27 Z/0404/17

TAK

157 NumerPDF 13.95 13.95/18 UKS LA Basket Warszawa 2018

59
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

TAK

153 NumerPDF 13.98 13.98/18 UKS LA Basket Warszawa 2018

60
KACZOR Joanna 2003-04-20 Z/0689/17

TAK

10 NumerPDF 14.02 14.02/18 UKS Żaczek Połaniec 2018

61
WINIARCZYK Wiktoria 2003-04-09 Z/2030/17

TAK

84 NumerPDF 14.02 14.02/18 MKS Kusy Szczecin 2018

62
CZARNECKA Alicja 2004-07-23 Z/2613/17

TAK

5 NumerPDF 14.05 14.05/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

63
MORĄG Alicja 2005-04-23 Z/3687/17

TAK

89 NumerPDF 14.07 13.76/17 SKS Kusy Kraków 2018

64
PAWŁOWSKA Alicja 2004-08-27 Z/1672/18

TAK

2 NumerPDF 14.07 14.07/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

65
KLUPŚ Marta 2004-08-24 Z/2935/18

TAK

515 NumerPDF 14.10 14.10/18 PLKS Gwda Piła 2018

66
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

TAK

924 NumerPDF 14.14 14.14/18 MKS Agros Chełm 2018

67
STROINSKA Zofia 2005-11-29 Z/3022/18

TAK

4 NumerPDF 14.19 14.19/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

68
DANILENKO Dobrosława 2004-02-20 Z/1527/18

TAK

19 NumerPDF 14.20 14.20/18 UKS Barnim Goleniów 2018

69
MARCZEWSKA Karolina 2004-12-21 Z/3048/18

TAK

563 NumerPDF 14.21 14.21/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

70
LONDZIN Martyna 2003-01-03 Z/3583/18

TAK

42 NumerPDF 14.23 14.23/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

71
GAŁYSA Karolina 2004-06-02 Z/4679/17

TAK

1 NumerPDF 14.24 14.24/18 MLKS Agros Żary 2018

72
BIEDRZYCKA Malwina 2003-04-15 Z/0422/17

TAK

132 NumerPDF 14.28 13.60/17 LKS Lubawa 2018

73
NORTHOF Nikola 2003-04-18 Z/3189/17

TAK

831 NumerPDF 14.29 14.29/18 MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

74
MUCHA Patrycja 2005-02-09 Z/3936/18

TAK

337 NumerPDF 14.32 14.32/18 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2018

75
SŁOMIŃSKA Wiktoria 2005-07-20 Z/1999/18

TAK

11 NumerPDF 14.35 14.35/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

76
CHOJNACKA Aleksandra 2004-04-28 Z/4359/17

TAK

104 NumerPDF 14.41 14.41/18 MLKS Czarni Olecko 2018

77
WÓJCIK Dominika 2004-11-22 Z/4737/17

TAK

734 NumerPDF 14.41 14.41/18 AML Słupsk 2018

78
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

TAK

715 NumerPDF 14.43 14.24/17 MKS MOS Wrocław 2018

79
GIBAS Gabriela 2004-07-02 Z/3582/18

TAK

46 NumerPDF 14.43 14.43/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

80
JUHAN Wiktoria 2004-08-20 Z/3181/18

TAK

551 NumerPDF 14.43 14.43/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

81
BOREJZA Martyna 2004-07-17 Z/2467/18

TAK

29 NumerPDF 14.47 14.41/17 UKL Ósemka Police 2018

82
ŚWIĘCICKA Maja 2003-06-02 Z/2319/17

TAK

751 NumerPDF 14.48 14.48/18 GKS Piast Gliwice 2018

83
JANUSZKIEWICZ Matylda 2005-08-19 Z/2832/18

TAK

470 NumerPDF 14.49 14.49/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

84
CHORĄZKA Gabriela 2004-02-11 Z/0501/18

TAK

965 NumerPDF 14.50 14.50/18 LKS Stal Mielec 2018

85
LEDWOŃ Nadia 2004-03-13 Z/3109/18

TAK

12 NumerPDF 14.51 14.08/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

86
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

45 NumerPDF 14.55 14.18/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

87
MARUT Adrianna 2004-05-29 Z/3182/18

TAK

552 NumerPDF 14.55 14.39/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

88
ANTONIUK Maja 2004-04-09 Z/2469/17

TAK

88 NumerPDF 14.55 14.55/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

89
KLIMA Oliwia 2004-01-17 Z/4361/18

TAK

830 NumerPDF 14.58 14.58/18 MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

90
TANDECKA Wiktoria 2003-03-15 Z/2607/18

TAK

33 NumerPDF 14.60 14.60/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

91
ROSTEK Julia 2004-09-27 Z/4381/17

TAK

420 NumerPDF 14.75 14.75/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

92
RATAJCZAK Wiktoria 2003-07-29 Z/0849/17

TAK

196 NumerPDF 14.77 14.77/18 UKS Achilles Leszno 2018

93
SZCZĘSNA Alicja 2004-08-19 Z/3137/18

TAK

9 NumerPDF 14.81 14.81/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

94
LELEK Paulina 2004-11-14 Z/1982/18

TAK

29 NumerPDF 14.82 14.82/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

95
LASOTA Patrycja 2004-06-12 Z/3623/18

TAK

37 NumerPDF 14.91 14.91/18 UKS Technik Radom 2018

96
RUCZYŃSKA Karolina 2004-04-02 Z/0759/18

TAK

212 NumerPDF 15.05 15.05/18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

97
WIKTOREK Zofia 2003-03-24 Z/3540/17

TAK

833 NumerPDF 15.05 15.05/18 MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

98
ZŁOTOWSKA Julia 2004-04-17 Z/3497/17

TAK

129 NumerPDF 15.09 15.09/18 LKS Lubawa 2018

99
KALA Paulina 2004-07-25 Z/4375/17

TAK

431 NumerPDF 15.10 15.10/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

100
GŁAŻEWSKA Klaudia 2005-10-25 Z/3612/18

TAK

60 NumerPDF 15.17 15.17/18 OKLA Ostrołęka 2018

101
MROCZKO Natalia 2005-07-07 Z/3572/18

TAK

6 NumerPDF 15.20 15.20/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

102
KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

24 NumerPDF 15.21 15.21/18 UKL Ósemka Police 2018

103
HABICIAK Małgorzata 2003-09-27 Z/1984/18

TAK

29 NumerPDF 15.22 15.22/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

104
DMITROCA Natalia 2004-05-09 Z/1710/18

TAK

200 NumerPDF 15.25 15.25/18 KL Iskra Białogard 2018

105
PERUŻYŃSKA Julia 2004-03-16 Z/2505/18

TAK

20 NumerPDF 15.26 15.26/18 RMKS Rybnik 2018

106
JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 Z/1443/18

TAK

51 NumerPDF 15.27 15.27/18 UKL Ósemka Police 2018

107
PANTOL Hanna 2004-03-19 Z/0614/18

TAK

25 NumerPDF 15.33 15.33/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018

108
CZARNOWSKA Nikola 2003-07-15 Z/2609/18

TAK

22 NumerPDF 15.39 15.39/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

109
PIŁATEK Katarzyna 2004-04-07 Z/4411/17

TAK

112 NumerPDF 15.55 15.55/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

110
STYCZEŃ Alicja 2004-02-11 Z/3331/17

TAK

21 NumerPDF 15.60 14.41/17 MKS Truso Elbląg 2018

111
DMITROCA Julia 2004-05-09 Z/1709/18

TAK

290 NumerPDF 15.62 15.62/18 KL Iskra Białogard 2018

112
GOLEMA Martyna 2003-07-15 Z/1440/18

TAK

4 NumerPDF 16.22 16.22/18 UKL Ósemka Police 2018

113
WOJDACZ Wiktoria 2003-05-21 Z/3541/17

TAK

11 NumerPDF 16.85 14.96/17 MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

114
TARASEWICZ Tatiana 2003-03-19 Z/1711/18

TAK

204 NumerPDF 16.95 16.95/18 KL Iskra Białogard 2018

115
WĘGLARZ Marcelina 2003-02-01 Z/1673/17

TAK

29 NumerPDF 16.31/16 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2018

116
PIROS Oliwia 2004-06-18 Z/3511/18

TAK

888 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

117
SZLENDAK Milena 2004-03-19 Z/0009/18

TAK

79 NumerPDF 14.43/17 MKS Truso Elbląg 2018

118
WADECKA Maja 2004-11-30 Z/1538/18

TAK

67 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2018

119
BETLEJEWSKA Oliwia 2003-03-03 Z/1536/18

TAK

20 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2018

120
WYRZYKOWSKA Aleksandra 2003-05-16 Z/4628/17

TAK

4 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2018

121
RUDNIK Milena 2003-01-03 Z/2608/18

TAK

55 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

122
LESZCZYŃSKA Angelika 2003-12-21 Z/4241/17

TAK

251 NumerPDF KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

123
LENDZINOWSKA Aleksandra 2004-02-25 Z/4240/17

TAK

252 NumerPDF KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

124
JĘDRZEJEWSKA Kinga 2004-07-17 Z/1937/18

TAK

215 NumerPDF KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

125
KWIATKOWSKA Agnieszka 2004-07-30 Z/2837/18

TAK

462 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

126
BIELEC Wiktoria 2004-05-31 Z/4388/18

TAK

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

127
CHRZAN Zofia 2005-04-11 Z/0403/18

TAK

525 NumerPDF SKLA Sopot 2018

128
PRZYBYŁ Małgorzata 2003-06-14 Z/1793/18

TAK

69 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2018

129
MORAWIAN Amelia 2004-03-31 Z/1936/16

TAK

19 NumerPDF 14.74/17 UKL Ósemka Police 2018

130
SUBOCZ Magdalena 2003-01-27 Z/1449/18

TAK

48 NumerPDF UKL Ósemka Police 2018

131
GRYMEK Jagoda 2004-08-03 Z/3680/17

TAK

2 NumerPDF 17.50/15 SKS Kusy Kraków 2018

132
ŻAK Gabriela 2004-06-07 Z/3690/17

TAK

95 NumerPDF 14.08/17 SKS Kusy Kraków 2018

133
KAPUSTKA Maja 2005-01-21 Z/4566/17

TAK

511 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

134
SNOPEK Wiktoria 2004-10-13 Z/4568/17

TAK

515 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

135
CZERNIECKA Iga 2005-02-11 Z/4573/17

TAK

508 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

136
KONKIEL Vanessa 2003-05-04 Z/2874/18

TAK

22 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

137
STRĄK Karolina 2003-10-16 Z/2295/17

TAK

599 NumerPDF 14.88/16 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

138
KACZMARCZYK Martyna 2004-01-15 Z/4668/17

TAK

35 NumerPDF 15.48/17 SKS Kusy Kraków 2018

139
WYRWOŁ Wiktoria 2003-04-11 Z/2807/18

TAK

400 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2018

140
KRYŃSKA Oliwia 2004-07-15 Z/3686/17

TAK

71 NumerPDF 15.23/17 SKS Kusy Kraków 2018

141
STASIEWICZ Zofia 2004-06-02 Z/3135/18

TAK

6 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2018

142
TOBOJKA Emilia 2005-03-11 Z/4675/17

TAK

31 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

143
ŁUCKIEWICZ Wiktoria 2005-02-11 Z/4693/17

TAK

1 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

144
LIDWIN Hanna 2004-12-14 Z/4682/17

TAK

34 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

145
KLIMEK Julia 2005-01-04 Z/3732/18

TAK

23 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

146
ŚLIWA Wiktoria 2005-09-24 Z/3354/18

TAK

7 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

147
BRLJACIC MARTYNA 2004-03-17 Z/4291/17

TAK

21 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2018

148
MALISZEWSKI Kosma 2004-03-26 Z/4392/18

TAK

555 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2018

149
ŻMUDA Zofia 2003-12-02 Z/2031/17

TAK

63 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2018

150
SIBIGA Urszula 2003-01-21 Z/1626/17

TAK

561 NumerPDF 13.55/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

151
JAŻDŻEWSKA Weronika 2003-07-03 Z/2606/18

TAK

23 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

152
WELCEL Paulina 2004-11-05 Z/3974/18

TAK

5 NumerPDF 15.54/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

153
WITWICKA Julia 2004-11-27 Z/4614/17

TAK

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

154
BUJALSKA Julia 2003-06-19 Z/0188/17

TAK

17 NumerPDF 13.38/17 MKS Truso Elbląg 2018

155
NIZGÓRSKA Natalia 2004-09-23 Z/4608/17

TAK

44 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

156
WORONKO Michalina 2003-10-16 Z/2595/16

TAK

209 NumerPDF 15.51/16 KL Iskra Białogard 2018

157
MILTO Kornelia 2004-06-14 Z/3072/18

TAK

203 NumerPDF KL Iskra Białogard 2018

158
KOSOWSKA Emilia 2004-02-25 Z/2502/18

TAK

14 NumerPDF 14.46/17 RMKS Rybnik 2018

159
SZAFRAN Oliwia 2004-08-28 Z/4382/17

TAK

671 NumerPDF 16.27/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

160
BARŁOWSKA Zuzanna 2004-11-03 Z/4496/17

TAK

583 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

161
BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 Z/0005/17

TAK

50 NumerPDF 15.16/17 SKS Kusy Kraków 2018

162
ADAMOWICZ Klaudia 2003-04-17 Z/0113/17

TAK

52 NumerPDF 15.21/17 SKS Kusy Kraków 2018

163
WANDTKE Paulina 2005-10-10 Z/2551/18

TAK

94 NumerPDF RKS Rumia 2018

164
SĘKIEWICZ Nikola 2004-06-29 Z/2550/18

TAK

94 NumerPDF RKS Rumia 2018

165
KAWLEWSKA Oliwia 2003-01-01 Z/0234/17

TAK

90 NumerPDF 13.49/16 RKS Rumia 2018

166
WEŻGOWIEC Magdalena 2003-08-03 Z/2923/18

TAK

890 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

167
GÓRECKA Aleksandra 2003-02-08 Z/3576/17

TAK

91 NumerPDF 13.40/17 RKS Rumia 2018

168
SULIMA Oliwia 2004-01-16 Z/4363/17

TAK

108 NumerPDF MLKS Czarni Olecko 2018

169
LIPIŃSKA Katarzyna 2003-02-09 Z/2066/17

TAK

29 NumerPDF 15.17/17 KS Wejher Wejherowo 2018

170
JÓZEFIAK Kornelia 2003-08-29 Z/4317/17

TAK

652 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

171
BEDNARZ Wiktoria 2004-09-02 Z/3677/17

TAK

25 NumerPDF 16.53/17 SKS Kusy Kraków 2018

172
GÓRALSKA Wiktoria 2003-11-01 Z/2058/17

TAK

28 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2018

173
JAROSZEWSKA Aleksandra 2003-02-25 Z/3054/17

TAK

542 NumerPDF 14.46/17 MKS Durasan Płońsk 2018

174
TYCZYŃSKA Sandra 2003-06-23 Z/0446/17

TAK

135 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

175
ŁUKIEWSKA Agata 2003-12-11 Z/1274/17

TAK

789 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

176
RUJNER Zuzanna 2004-11-13 Z/3625/17

TAK

165 NumerPDF 15.83/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

177
JACUŃSKA Paulina 2004-03-24 Z/2228/18

TAK

11 NumerPDF MKS Piast Głogów 2018

178
CHUDY Julia 2004-12-06 Z/1852/18

TAK

5 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2018

179
MERESIŃSKA Hanna 2003-02-09 Z/0685/17

TAK

44 NumerPDF 13.66/17 MKL Szczecin 2018

180
BIAŁOGOŁĄBEK Olga 2003-04-12 Z/1576/17

TAK

37 NumerPDF MKL Szczecin 2018

181
ZAWADZKA Martyna 2005-06-22 Z/4349/18

TAK

7 NumerPDF MKS Piast Głogów 2018

182
ADAMSKA Marta 2004-01-08 Z/2593/18

TAK

336 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2018

183
BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 Z/4672/17

TAK

350 NumerPDF 14.22/17 WKS Wawel Kraków 2018

184
CHOMCZYŃSKA Oliwia 2004-10-18 Z/0887/18

TAK

912 NumerPDF 14.30/17 MKS Agros Chełm 2018

185
GROMADZKA Oliwia 2004-06-08 Z/0888/18

TAK

930 NumerPDF MKS Agros Chełm 2018

186
JÓŹWICKA Aleksandra 2004-01-12 Z/0889/18

TAK

921 NumerPDF 13.92/17 MKS Agros Chełm 2018

187
BRUDŁO Zuzanna 2004-08-15 Z/4324/17

TAK

1 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

TAK

525 NumerPDF 25.96 25.96/18 SKLA Sopot 2018

2
CHEŁSTOWSKA Martyna 2002-09-17 Z/1492/16

TAK

17 NumerPDF 26.95 26.95/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

3
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

26 NumerPDF 27.54 27.54/18 UKS Filipides Teresin 2018

4
FARTUSZNIAK Zuzanna 2002-02-19 Z/1479/16

TAK

29 NumerPDF 33.37 33.15/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

5
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

28 NumerPDF 30.18/17 UKL Ósemka Police 2018

6
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF 27.71/17 SKLA Sopot 2018

7
WITKOWSKA Agata 2001-03-06 Z/4908/15

TAK

930 NumerPDF 26.93/17 RLTL ZTE Radom 2018

8
PODLIŃSKA Alicja 2002-01-04 Z/6532/15

TAK

39 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

WARUNKOWO - BADANIA
 
200 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

547 NumerPDF 27.60 27.60/18 MKS Durasan Płońsk 2018

2
RZYMCZYK Natalia 2004-03-09 Z/1566/18

TAK

29 NumerPDF 29.36 29.36/18 UKS Barnim Goleniów 2018

3
GRZEJSZCZYK Lidia 2005-08-23 Z/3673/18

TAK

115 NumerPDF 32.17 32.17/18 MKS Syrena Warszawa 2018

4
REDZISZ Oliwia 2003-05-06 Z/4415/18

TAK

22 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2018

5
LANGOWSKA Marta 2003-08-29 Z/3486/17

TAK

895 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
EJSMONT Alicja 2003-07-04 Z/1008/17

TAK

36 NumerPDF 42.70 42.70/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

2
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

TAK

454 NumerPDF 42.78 42.78/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

3
GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 Z/1149/17

TAK

74 NumerPDF 42.92 42.73/17 MKS-MOSM Bytom 2018

4
BINIEK Martyna 2004-04-08 Z/0272/18

TAK

849 NumerPDF 43.06 43.06/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

5
FAFIŃSKA Emilia 2003-01-05 Z/0423/17

TAK

133 NumerPDF 43.18 43.18/18 LKS Lubawa 2018

6
RODAK Weronika 2004-02-20 Z/3731/17

TAK

40 NumerPDF 43.22 43.22/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

7
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 43.77 43.58/17 AML Słupsk 2018

8
KALINO Natalia 2003-04-10 Z/2802/17

TAK

326 NumerPDF 43.81 43.81/18 AZS-AWF Katowice 2018

9
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

191 NumerPDF 43.81 43.81/18 UKS Technik Augustów 2018

10
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

529 NumerPDF 43.96 43.77/17 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

11
TUCKA Róża 2004-06-07 Z/4772/17

TAK

535 NumerPDF 43.99 43.99/18 SKLA Sopot 2018

12
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

43 NumerPDF 44.02 43.78/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

13
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

906 NumerPDF 44.26 42.99/17 MKS Agros Chełm 2018

14
BARANIAK Barbara 2003-03-12 Z/2980/17

TAK

530 NumerPDF 44.28 43.72/17 SKLA Sopot 2018

15
KALWAR Wiktoria 2004-02-21 Z/2501/18

TAK

17 NumerPDF 44.37 44.37/18 RMKS Rybnik 2018

16
ZAGÓRSKA Wiktoria 2003-08-01 Z/2285/17

TAK

396 NumerPDF 44.56 44.53/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

17
MICHAŁOWSKA Zofia 2004-06-11 Z/1803/18

TAK

534 NumerPDF 44.94 44.94/18 SKLA Sopot 2018

18
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/3189/18

TAK

828 NumerPDF 45.00 45.00/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

19
ŻABIEREK Nina Natalia 2003-03-26 Z/4749/17

TAK

103 NumerPDF 45.03 45.03/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

20
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

722 NumerPDF 45.19 45.19/18 AML Słupsk 2018

21
RADASZKIEWICZ Weronika 2003-04-09 Z/3894/15

TAK

871 NumerPDF 45.36 45.23/17 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

22
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

101 NumerPDF 45.54 45.54/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018

23
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

900 NumerPDF 45.84 45.84/18 LKS Vectra Włocławek 2018

24
LEMKE Liliana 2004-11-07 Z/0147/18

TAK

523 NumerPDF 46.04 46.04/18 SKLA Sopot 2018

25
KNAPE Natalia 2003-01-17 Z/1490/16

TAK

36 NumerPDF 46.05 46.05/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

26
PIEKARSKA Julita 2004-01-06 Z/1325/18

TAK

197 NumerPDF 46.07 46.07/18 UKS Technik Augustów 2018

27
BODURA Anna 2004-04-23 Z/1162/18

TAK

971 NumerPDF 46.07 45.46/16 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

28
LASKIEWICZ Zofia 2003-01-31 Z/0191/17

TAK

65 NumerPDF 46.09 44.45/17 MKS Truso Elbląg 2018

29
ADAMSKA Wiktoria 2004-01-07 Z/0013/18

TAK

729 NumerPDF 46.16 46.16/18 AML Słupsk 2018

30
CHUDY Agata 2003-10-09 Z/3692/17

TAK

12 NumerPDF 46.16 46.16/18 MUKS Gim 2 Nysa 2018

31
ANTKIEWICZ Kinga 2003-11-11 Z/0025/18

TAK

532 NumerPDF 46.25 46.25/18 SKLA Sopot 2018

32
MICHALEC Magdalena 2004-10-28 Z/3579/18

TAK

14 NumerPDF 46.50 46.50/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

33
ANIOŁ Kamila 2004-11-13 Z/4582/17

TAK

38 NumerPDF 46.61 46.61/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

34
ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 2003-09-19 Z/0479/17

TAK

135 NumerPDF 46.61 46.61/18 LKS Lubawa 2018

35
RZYMAN Oliwia 2003-02-25 Z/1985/16

TAK

37 NumerPDF 46.72 46.11/17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

36
BORCHARDT Maja 2004-02-20 Z/1609/18

TAK

22 NumerPDF 46.78 44.92/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

37
PIKSA Oliwia 2004-05-26 Z/3795/17

TAK

13 NumerPDF 46.94 46.94/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

38
ŻYGADŁO Aleksandra 2003-12-20 Z/2917/18

TAK

832 NumerPDF 47.01 47.01/18 MMKS Kędzierzyn Koźle 2018

39
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

14 NumerPDF 47.11 47.11/18 UKS Filipides Teresin 2018

40
KOŚCIELECKA Aleksandra 2003-04-13 Z/2521/17

TAK

47 NumerPDF 47.41 47.24/17 MKL Szczecin 2018

41
HAMROL Paula 2004-01-09 Z/1243/17

TAK

443 NumerPDF 47.44 47.44/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

42
LIGIŻYŃSKA Angelika 2003-03-27 Z/2097/18

TAK

111 NumerPDF 47.50 47.50/18 KS SMS Szklarska Poręba 2018

43
DROŚ Olga 2004-10-01 Z/3584/18

TAK

134 NumerPDF 47.57 47.57/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

44
HASEK Katarzyna 2004-08-03 Z/3831/17

TAK

970 NumerPDF 47.74 47.74/18 LKS Stal Mielec 2018

45
PIERÓG Ewelina 2003-02-16 Z/3576/18

TAK

44 NumerPDF 47.82 47.82/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

46
WITT Karolina 2003-10-10 Z/1532/18

TAK

30 NumerPDF 47.83 47.83/18 KS Wejher Wejherowo 2018

47
GLIŃSKA Natalia 2004-07-12 Z/0374/17

TAK

18 NumerPDF 48.12 48.12/18 UKS Filipides Teresin 2018

48
KOWALCZYK Gabriela 2003-11-11 Z/4417/17

TAK

309 NumerPDF 48.31 48.31/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

49
SZABLA Patrycja 2003-03-20 Z/1161/17

TAK

79 NumerPDF 48.32 47.75/17 MKS-MOSM Bytom 2018

50
PAŚ Marta 2003-01-16 Z/4259/18

TAK

21 NumerPDF 49.09 49.09/18 MKS Baszta Szamotuły 2018

51
JASNOCH Wiktoria 2005-12-23 Z/0042/18

TAK

530 NumerPDF 49.15 49.15/18 SKLA Sopot 2018

52
NOWAK Aleksandra 2004-06-24 Z/4379/17

TAK

391 NumerPDF 49.23 49.23/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

53
DOMIN Laura 2004-03-17 Z/4388/17

TAK

969 NumerPDF 49.23 49.23/18 LKS Stal Mielec 2018

54
SZCZEPAŃSKA Natalia 2005-06-29 Z/3837/18

TAK

176 NumerPDF 49.24 49.24/18 LKS Vectra Włocławek 2018

55
FIGLEWSKA Dominika 2003-07-16 Z/0694/18

TAK

53 NumerPDF 49.39 49.39/18 MKS Truso Elbląg 2018

56
ŚPIĄCZKA Natalia 2004-08-02 Z/4193/18

TAK

20 NumerPDF 49.56 49.56/18 MKS Baszta Szamotuły 2018

57
SZCZEŚNIAK Maria 2005-08-10 Z/1989/18

TAK

70 NumerPDF 49.69 49.69/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

58
TOMKOWSKA Nikola 2004-04-02 Z/4385/17

TAK

372 NumerPDF 50.15 50.15/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

59
KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 Z/1858/18

TAK

12 NumerPDF 50.56 50.56/18 MUKS Gim 2 Nysa 2018

60
JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 Z/3143/18

TAK

56 NumerPDF 50.69 50.69/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

61
MISIEK Oliwia 2004-03-03 Z/4377/17

TAK

447 NumerPDF 51.19 50.31/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

62
LUPPA Martyna 2003-01-03 Z/1988/18

TAK

60 NumerPDF 51.34 51.34/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

63
KRUŻYŃSKA Oliwia 2004-02-01 Z/4276/17

TAK

909 NumerPDF 52.20 52.20/18 LKS Vectra Włocławek 2018

64
DERING Wiktoria 2004-03-29 Z/2603/18

TAK

47 NumerPDF 52.66 52.66/18 MKS Kusy Szczecin 2018

65
KRÓL Małgorzata 2005-07-15 Z/3684/17

TAK

54 NumerPDF 52.89 52.89/18 SKS Kusy Kraków 2018

66
JASICA Dominika 2004-08-04 Z/1985/18

TAK

8 NumerPDF 53.40 53.40/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

67
DZIARMAGA Julia 2005-04-13 Z/2334/18

TAK

5 NumerPDF 53.83 53.83/18 UKS Żaczek Połaniec 2018

68
SUTYNIEC Aleksandra 2004-02-23 Z/3106/17

TAK

102 NumerPDF 53.92 53.92/18 MKS Syrena Warszawa 2018

69
KOMANDZIK Weronika 2003-10-18 Z/2284/17

TAK

400 NumerPDF 55.51 55.51/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

70
FRANIA Patrycja 2004-09-17 Z/0891/18

TAK

903 NumerPDF 55.61 55.61/18 MKS Agros Chełm 2018

71
MACHAŁEK Emilia 2003-04-21 Z/2766/18

TAK

203 NumerPDF 59.67 59.67/18 UKS Achilles Leszno 2018

72
KAMIŃSKA Oktawia 2004-03-16 Z/4427/18

TAK

37 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

73
KŁOS Zofia 2004-04-28 Z/0115/18

TAK

604 NumerPDF 51.52/17 LKS Vectra Włocławek 2018

74
MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 Z/1155/17

TAK

72 NumerPDF 42.29/17 MKS-MOSM Bytom 2018

75
PAWŁOWSKA Iga 2004-10-27 Z/0010/18

TAK

22 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2018

76
BŁASZCZAK Karolina 2003-09-25 Z/1537/18

TAK

21 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2018

77
KOSIŃSKA Aleksandra 2004-08-05 Z/0881/18

TAK

731 NumerPDF ULKS Lipinki 2018

78
KOWALSKA Agnieszka 2005-12-28 Z/0793/18

TAK

537 NumerPDF LIUKS Kruszwica 2018

79
MAGIERA Julia 2003-03-03 Z/1084/17

TAK

33 NumerPDF 46.70/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

80
KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 Z/0237/18

TAK

554 NumerPDF 50.08/17 BKL Bełchatów 2018

81
MOŻDŻYŃSKA Katarzyna 2003-09-03 Z/1490/17

TAK

756 NumerPDF 47.29/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2018

82
PONS Zofia 2004-05-01 Z/2139/18

TAK

86 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2018

83
BUDZIŁEK Oliwia 2003-09-12 Z/1489/17

TAK

40 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2018

84
KORDOWSKA Julia 2003-05-02 Z/0427/17

TAK

110 NumerPDF 46.32/17 MLKS Czarni Olecko 2018

85
MALESZEWSKA Wiktoria 2003-04-04 Z/3155/18

TAK

27 NumerPDF LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2018

86
MOL Weronika 2004-12-01 Z/4576/17

TAK

514 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

87
JANKOWSKA Oktawia 2003-01-22 Z/3149/18

TAK

23 NumerPDF LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2018

88
PYC Oliwia 2004-03-02 Z/1526/18

TAK

36 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2018

89
PONIEDZIAŁEK Amelia 2004-07-01 Z/4574/17

TAK

511 NumerPDF 54.97/17 ZLKL Zielona Góra 2018

90
KRAWCZAK Zofia 2004-06-30 Z/4555/17

TAK

531 NumerPDF LIUKS Kruszwica 2018

91
PTAK Aleksandra 2004-10-26 Z/2355/18

TAK

714 NumerPDF 54.89/17 ULKS Lipinki 2018

92
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

906 NumerPDF 44.09/17 LKS Vectra Włocławek 2018

93
MAJCHRZAK Zuzanna 2003-02-18 Z/2850/17

TAK

525 NumerPDF 53.86/15 LIUKS Kruszwica 2018

94
AMBROZIEWICZ Wiktoria 2004-10-20 Z/4397/18

TAK

111 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2018

95
BOGDZIŃSKA Julia 2003-01-29 Z/2021/17

TAK

1 NumerPDF 50.71/16 MKS Kusy Szczecin 2018

96
RZEPECKA Zuzanna 2003-05-03 Z/0295/17

TAK

71 NumerPDF 46.70/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

97
KUCHARSKA Bogumiła 2003-07-08 Z/0564/16

TAK

39 NumerPDF 45.41/17 UKL Ósemka Police 2018

98
PIEKUT Martyna 2003-01-19 Z/1931/18

TAK

29 NumerPDF 47.81/14 KS Wejher Wejherowo 2018

99
GAWIN Karolina 2003-11-05 Z/1459/17

TAK

201 NumerPDF 56.68/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

100
MAZIUK Łucja 2004-06-03 Z/4162/17

TAK

20 NumerPDF LUKS Orneta 2018

101
ZAKRZEWSKA Oliwia 2003-04-03 Z/0721/17

TAK

25 NumerPDF 49.21/17 MLKS Agros Żary 2018

102
GÓRNIAK Oliwia 2005-08-26 Z/4687/17

TAK

58 NumerPDF 53.32/17 MLKS Agros Żary 2018

103
ERAZMUS Julia 2003-02-05 Z/0518/17

TAK

20 NumerPDF 50.17/17 MLKS Agros Żary 2018

104
JAGIEŁŁO Julia 2004-07-21 Z/1715/18

TAK

321 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2018

105
KĘDZIERSKA Natalia 2003-06-28 Z/0719/17

TAK

62 NumerPDF 48.97/17 MLKS Agros Żary 2018

106
HANCZ Joanna 2003-07-01 Z/2972/17

TAK

7 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2018

107
SZYGENDA Karolina 2004-05-23 Z/4395/18

TAK

333 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2018

108
GRUNAS Maja 2004-08-19 Z/2930/17

TAK

730 NumerPDF 47.77/17 OKS Skra Warszawa 2018

109
WITIW Miriam 2004-09-06 Z/4418/18

TAK

10 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2018

110
ŻYDEK Sandra 2004-08-31 Z/3590/16

TAK

29 NumerPDF 54.36/16 RMKS Rybnik 2018

111
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

6 NumerPDF MLUKS Tarnów 2018

112
BURDZIŃSKA Martyna 2003-02-04 Z/2398/17

TAK

32 NumerPDF 47.84/17 UKS Filipides Teresin 2018

113
DĄBROWSKA Liwia 2003-01-01 Z/0370/17

TAK

12 NumerPDF 47.77/16 UKS Filipides Teresin 2018

114
KĘDZIERSKA Iga 2004-08-25 Z/1048/18

TAK

37 NumerPDF 50.59/15 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

115
WALASIK Patrycja 2004-08-24 Z/0375/17

TAK

10 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2018

116
PERSZEWSKA Wiktoria 2003-01-05 Z/4234/18

TAK

22 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

117
BAOR Estera 2004-02-28 Z/1902/18

TAK

976 NumerPDF 47.65/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

118
NOWAK Zuzanna 2004-09-22 Z/3110/18

TAK

164 NumerPDF 47.84/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

119
TOBOREK Aleksandra 2003-04-29 Z/3613/17

TAK

162 NumerPDF 44.24/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

120
IZDEBSKA Martyna 2003-06-07 Z/0732/17

TAK

23 NumerPDF 45.11/17 UKS Barnim Goleniów 2018

121
WARCHOŁ Dominika 2004-03-09 Z/0500/18

TAK

154 NumerPDF 48.41/17 UKS LA Basket Warszawa 2018

122
DIUKIN Julia 2004-07-06 Z/4295/17

TAK

25 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2018

123
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

281 NumerPDF 42.05/17 KS SMS Szklarska Poręba 2018

124
SIKORSKA Anna 2003-12-16 Z/1321/18

TAK

69 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

125
WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 Z/1297/17

TAK

191 NumerPDF UKS Technik Augustów 2018

126
SOBIERAJSKA Julia 2004-10-15 Z/4226/17

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

127
STEFAŃSKA Izabela 2003-02-19 Z/1815/15

TAK

63 NumerPDF 42.88/16 OKLA Ostrołęka 2018

128
CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 Z/3463/17

TAK

1 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

129
SOBOLEWSKA Dominika 2005-01-03 Z/3861/17

TAK

73 NumerPDF 47.75/17 UKS-MOS Opole 2018

130
GAWIN Milena 2003-02-05 Z/4417/18

TAK

9 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2018

131
DOMŻALSKA Dominika 2005-01-03 Z/0691/18

TAK

95 NumerPDF RKS Rumia 2018

132
REDA Maja 2003-01-01 Z/2825/17

TAK

979 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

133
CIELEK Hanna 2003-07-04 Z/3808/18

TAK

352 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

134
GAJDA Zuzanna 2003-08-03 Z/2824/17

TAK

953 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

135
DOMANOWSKA Julia 2003-01-24 Z/2819/17

TAK

968 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

136
ARENT Natakia 2003-09-24 Z/1265/18

TAK

957 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

137
GŁODOWSKA Aleksandra 2004-05-21 Z/0057/18

TAK

601 NumerPDF MUKS Płock 2018

138
BRODZIAK Dominika 2004-05-14 Z/1851/18

TAK

6 NumerPDF 55.18/16 MUKS Gim 2 Nysa 2018

139
LECIEJEWSKA Wiktoria 2005-07-25 Z/4348/18

TAK

11 NumerPDF MKS Piast Głogów 2018

140
SZYLAR Dominika 2004-06-26 Z/1856/18

TAK

18 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2018

141
GRZYBKOWSKA Oliwia 2004-01-04 Z/2604/18

TAK

44 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2018

142
SAC Oliwia 2004-09-17 Z/3713/18

TAK

44 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2018

143
BORYS Zofia 2004-01-01 Z/4585/17

TAK

350 NumerPDF 54.66/17 WKS Wawel Kraków 2018

144
DANIELAK Hanna 2004-05-16 Z/0161/18

TAK

352 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

145
ŹRAŁKA Alicja 2003-05-22 Z/4587/17

TAK

354 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

146
REGLIŃSKA Julia 2003-03-15 Z/1456/17

TAK

215 NumerPDF 52.53/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

147
ZDROJEWSKA Wiktoria 2004-10-07 Z/0071/18

TAK

80 NumerPDF LKS Lubawa 2018

148
GALAS Paulina 2003-05-10 Z/4037/17

TAK

550 NumerPDF 47.24/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

149
KLONOWSKA Agata 2003-03-07 Z/1276/17

TAK

856 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

WARUNKOWO - BADANIA
150
MIODUSZEWSKA Martyna 2004-10-11 Z/3626/17

TAK

141 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

WARUNKOWO - BADANIA
151
CYPRYAŃSKA Julia 2004-03-16 Z/4262/18

TAK

418 NumerPDF LUKS Orkan Września 2018

152
STASIK Alicja 2004-09-24 Z/4333/17

TAK

10 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SALA Emilia 2002-03-05 Z/1543/16

TAK

286 NumerPDF 59.56 59.56/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2018

2
BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 Z/0061/17

TAK

280 NumerPDF 61.00 61.00/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2018

3
KÖNIGSMAN Edyta 2002-02-24 Z/1175/15

TAK

72 NumerPDF 62.61 62.61/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

4
JEZIAK Wiktoria 2002-03-18 Z/3210/16

TAK

175 NumerPDF 63.81 63.81/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

5
HABICIAK Justyna 2002-03-08 Z/2855/17

TAK

26 NumerPDF 64.40 64.40/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

6
BUCZNA Dominika 2002-08-01 Z/1349/17

TAK

4 NumerPDF 65.10 65.10/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

7
MAŁANIAK Marta 2002-03-29 Z/0454/16

TAK

15 NumerPDF 65.29 65.29/18 MLKS Echo Twardogóra 2018

8
KOCUREK Klaudia 2002-01-29 Z/0920/16

TAK

79 NumerPDF 66.12 66.12/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

9
KRAKOWSKA Wiktoria 2002-08-10 Z/1953/17

TAK

973 NumerPDF 69.70 69.70/18 LKS Stal Mielec 2018

10
KUCIŃSKA Amelia 2002-06-06 Z/1742/16

TAK

230 NumerPDF 69.10/17 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

11
BIENIEK Paulina 2002-05-31 Z/0606/16

TAK

200 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2018

12
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

471 NumerPDF 60.74/17 SL GKS Olsza Olszyna 2018

13
PAWLAK Jagoda 2002-06-24 Z/0842/16

TAK

937 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2018

14
LEMIERZ Julia 2002-04-01 Z/0942/17

TAK

356 NumerPDF 67.53/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

15
GOLONKA Daria 2002-01-31 Z/0688/17

TAK

7 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2018

16
WIŚNIEWSKA Agata 2002-04-08 Z/1661/17

TAK

917 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

17
MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 Z/2835/16

TAK

103 NumerPDF MLKS Czarni Olecko 2018

18
JAŃDZIAK Agnieszka 2002-07-16 Z/3849/17

TAK

27 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

19
BAŁEC Izabela 2002-01-17 Z/2817/17

TAK

620 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

844 NumerPDF 1:39.72 1:39.72/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

2
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/3191/18

TAK

848 NumerPDF 1:40.38 1:40.38/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

3
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

553 NumerPDF 1:40.88 1:40.88/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

4
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

40 NumerPDF 1:41.21 1:38.33/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

5
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

713 NumerPDF 1:41.79 1:41.79/18 AML Słupsk 2018

6
BENTKA Natalia 2003-08-13 Z/1511/17

TAK

13 NumerPDF 1:41.92 1:41.92/18 MUKS Gim 2 Nysa 2018

7
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

3 NumerPDF 1:42.00 1:39.36/17 UKS Czapla Białe Błota 2018

8
JANICKA Dominika 2005-06-19 Z/0054/18

TAK

532 NumerPDF 1:42.20 1:42.20/18 SKLA Sopot 2018

9
MŚCISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

73 NumerPDF 1:42.22 1:42.22/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

10
MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 Z/4230/17

TAK

723 NumerPDF 1:42.23 1:42.23/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

11
TWARDOWSKA Agata 2004-04-18 Z/3760/17

TAK

458 NumerPDF 1:42.84 1:42.84/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

12
CIEŚLIŃSKA Hanna 2004-05-16 Z/4773/17

TAK

527 NumerPDF 1:42.96 1:42.96/18 SKLA Sopot 2018

13
HOŁDYS Inga 2003-07-07 Z/1815/17

TAK

754 NumerPDF 1:43.78 1:43.78/18 GKS Piast Gliwice 2018

14
KRÓLIKIEWICZ Julia 2003-06-10 Z/0731/17

TAK

22 NumerPDF 1:44.21 1:44.21/18 UKS Barnim Goleniów 2018

15
NOWAK Natalia 2004-09-06 Z/1551/18

TAK

902 NumerPDF 1:44.40 1:44.40/18 UKS Technik Radom 2018

16
OSTROWSKA Klaudia 2004-03-26 Z/3462/17

TAK

3 NumerPDF 1:44.66 1:44.66/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

17
MULTAN Julianna 2004-12-31 Z/1874/18

TAK

36 NumerPDF 1:45.01 1:45.01/18 SRS Kondycja Piaseczno 2018

18
LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 Z/1981/18

TAK

65 NumerPDF 1:45.32 1:45.32/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

19
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

968 NumerPDF 1:45.84 1:45.84/18 WLKS Nowe Iganie 2018

20
CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 Z/0316/18

TAK

19 NumerPDF 1:46.26 1:46.26/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

21
MAZUR Zuzanna 2004-02-24 Z/3706/17

TAK

13 NumerPDF 1:46.58 1:46.58/18 LUKS Podium Kup 2018

22
WROŃSKA Laura 2003-06-11 Z/0421/17

TAK

136 NumerPDF 1:46.64 1:46.64/18 LKS Lubawa 2018

23
ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 Z/3669/17

TAK

964 NumerPDF 1:46.72 1:46.72/18 LKS Stal Mielec 2018

24
CENDROWSKA Sandra 2004-01-02 Z/2026/18

TAK

324 NumerPDF 1:46.91 1:46.91/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

25
MORSZNER Zofia 2003-05-19 Z/0293/17

TAK

68 NumerPDF 1:46.95 1:46.95/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

26
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

34 NumerPDF 1:47.03 1:47.03/18 UKS Filipides Teresin 2018

27
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

10 NumerPDF 1:47.05 1:45.52/17 UKS Czapla Białe Błota 2018

28
GÓRSKA Małgorzata 2005-08-22 Z/0053/18

TAK

522 NumerPDF 1:47.16 1:47.16/18 SKLA Sopot 2018

29
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

730 NumerPDF 1:47.37 1:47.37/18 AML Słupsk 2018

30
BANASIK Marcelina 2004-12-04 Z/1275/18

TAK

986 NumerPDF 1:48.09 1:48.09/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

31
KOSMALA Natalia 2004-04-26 Z/1523/18

TAK

24 NumerPDF 1:48.65 1:48.65/18 UKS Barnim Goleniów 2018

32
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

726 NumerPDF 1:48.72 1:48.72/18 AML Słupsk 2018

33
KRAWCZYK Katarzyna 2004-05-19 Z/0032/18

TAK

75 NumerPDF 1:48.84 1:48.84/18 UKS-MOS Opole 2018

34
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

843 NumerPDF 1:49.23 1:49.23/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

35
ARIK Natalia 2003-05-07 Z/1146/17

TAK

74 NumerPDF 1:49.41 1:48.62/17 MKS-MOSM Bytom 2018

36
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

877 NumerPDF 1:49.42 1:49.42/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

37
ORYL Weronika 2004-07-11 Z/0024/18

TAK

520 NumerPDF 1:49.63 1:49.63/18 SKLA Sopot 2018

38
GAŁKA Ada 2003-03-03 Z/3704/17

TAK

235 NumerPDF 1:49.68 1:49.68/18 LUKS Podium Kup 2018

39
TOŚ Katarzyna 2003-05-11 Z/3896/16

TAK

48 NumerPDF 1:49.85 1:49.85/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

40
ORZECHOWSKA Nikola 2004-08-15 Z/1556/18

TAK

899 NumerPDF 1:50.11 1:50.11/18 UKS Technik Radom 2018

41
DĘBECKA Barbara 2005-03-19 Z/1866/18

TAK

36 NumerPDF 1:50.24 1:50.24/18 SRS Kondycja Piaseczno 2018

42
MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 Z/0832/18

TAK

88 NumerPDF 1:50.28 1:50.28/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2018

43
BEKUS Julia 2004-01-19 Z/2025/18

TAK

142 NumerPDF 1:50.47 1:50.47/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

44
KICULA Tamara 2004-12-17 Z/1268/18

TAK

963 NumerPDF 1:50.95 1:50.95/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

45
STUPAŁA Aleksandra 2003-11-09 Z/2024/18

TAK

291 NumerPDF 1:51.00 1:51.00/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

46
SŁOMIAN Jagoda 2004-02-27 Z/1270/18

TAK

964 NumerPDF 1:51.57 1:51.57/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

47
MIKOŚ Gabriela 2004-04-13 Z/4127/18

TAK

967 NumerPDF 1:51.57 1:51.57/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

48
ŚLIWIŃSKA Joanna 2003-09-10 Z/1271/18

TAK

699 NumerPDF 1:51.64 1:51.64/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

49
NOWICKA Tamara 2004-10-06 Z/0060/18

TAK

622 NumerPDF 1:52.35 1:52.35/18 MUKS Płock 2018

50
MATERAK Aleksandra 2003-01-10 Z/1291/18

TAK

232 NumerPDF 1:52.53 1:52.53/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

51
PAŻYCH Klaudia 2003-03-26 Z/1503/17

TAK

745 NumerPDF 1:52.56 1:50.86/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2018

52
SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 Z/1479/18

TAK

532 NumerPDF 1:52.60 1:52.60/18 SKLA Sopot 2018

53
WOJTAS Marta 2005-06-19 Z/2803/18

TAK

74 NumerPDF 1:52.61 1:52.61/18 UKS-MOS Opole 2018

54
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

18 NumerPDF 1:52.84 1:52.84/18 UKS Filipides Teresin 2018

55
HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 Z/2054/18

TAK

863 NumerPDF 1:52.85 1:52.85/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

56
TKACZ Paulina 2003-01-24 Z/3482/17

TAK

8 NumerPDF 1:52.92 1:52.92/18 MKS Piast Głogów 2018

57
WĄSICKA Wiktoria 2005-03-31 Z/0021/18

TAK

714 NumerPDF 1:53.04 1:53.04/18 AML Słupsk 2018

58
JANKOWSKA Anna 2004-08-12 Z/4360/17

TAK

101 NumerPDF 1:53.13 1:53.13/18 MLKS Czarni Olecko 2018

59
FILOCHA Weronika 2004-07-09 Z/1489/16

TAK

33 NumerPDF 1:53.78 1:52.25/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

60
RAK Paulina 2004-12-07 Z/2023/18

TAK

128 NumerPDF 1:53.83 1:53.83/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

61
LUBIŃSKA Alicja 2005-11-15 Z/2110/18

TAK

7 NumerPDF 1:54.89 1:54.89/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

62
GRUCHAŁA Aleksandra 2004-11-23 Z/0373/18

TAK

521 NumerPDF 1:55.45 1:55.45/18 SKLA Sopot 2018

63
ŚREDNIAWA Anna 2003-10-13 Z/0523/17

TAK

27 NumerPDF 1:55.54 1:54.77/17 MLKS Agros Żary 2018

64
STANISŁAWSKA Maja 2004-07-26 Z/3337/18

TAK

138 NumerPDF 1:55.79 1:55.79/18 LKS Lubawa 2018

65
CZUBASZEK Eliza 2003-06-20 Z/4603/17

TAK

168 NumerPDF 1:56.88 1:59.08/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

66
KOWALAK Laura 2003-08-29 Z/3707/18

TAK

29 NumerPDF 1:57.00 1:57.00/18 MKS Baszta Szamotuły 2018

67
PIOTROWSKA Rozalia 2004-11-16 Z/4361/17

TAK

105 NumerPDF 1:57.92 1:57.92/18 MLKS Czarni Olecko 2018

68
CHORTASZKO Wiktoria 2005-05-16 Z/1991/18

TAK

1 NumerPDF 1:58.18 1:58.18/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

69
JAKUBCZYK Nikola 2003-07-21 Z/2597/16

TAK

204 NumerPDF 1:58.93 1:53.35/17 KL Iskra Białogard 2018

70
ZASADA Marta 2004-09-21 Z/4710/17

TAK

924 NumerPDF 1:59.01 1:59.01/18 LKS Vectra Włocławek 2018

71
DUK Malwina 2004-12-09 Z/4021/18

TAK

310 NumerPDF 2:01.53 2:01.53/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

72
PUZDROWSKA Maja 2004-09-14 Z/1533/18

TAK

32 NumerPDF 2:01.97 2:01.97/18 KS Wejher Wejherowo 2018

73
TEPER Lena 2004-04-18 Z/0116/18

TAK

933 NumerPDF 2:02.07 2:00.25/17 LKS Vectra Włocławek 2018

74
ROSA Marlena 2003-02-13 Z/3052/17

TAK

550 NumerPDF 2:02.09 2:02.09/18 MKS Durasan Płońsk 2018

75
SADOWA Alicja 2003-04-02 Z/3618/17

TAK

3 NumerPDF 2:03.19 2:02.53/17 UKS Żaczek Połaniec 2018

76
GLOWSKA Angelika 2003-04-27 Z/2013/18

TAK

4 NumerPDF 2:04.39 2:04.39/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

77
LELAKOWSKA Sylwia 2004-01-30 Z/4397/17

TAK

972 NumerPDF 2:04.84 2:04.84/18 LKS Stal Mielec 2018

78
PUZDROWSKA Oliwia 2004-09-14 Z/0528/18

TAK

27 NumerPDF 2:05.46 2:05.46/18 KS Wejher Wejherowo 2018

79
DOBCZYŃSKA Magda 2004-11-03 Z/3670/18

TAK

105 NumerPDF 2:05.94 2:05.94/18 MKS Syrena Warszawa 2018

80
KREFT Julia 2004-03-17 Z/3571/18

TAK

32 NumerPDF 2:07.19 2:07.19/18 KS Wejher Wejherowo 2018

81
MROZOWSKA Oliwia 2004-05-16 Z/3088/18

TAK

66 NumerPDF 2:07.97 2:07.97/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

82
KOMOROWSKA Laura 2003-05-09 Z/0166/17

TAK

36 NumerPDF 1:46.41/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

83
JANKOWIAK Gabriela 2005-06-23 Z/2831/18

TAK

468 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

84
DYBALAK Marita 2004-10-28 Z/0230/18

TAK

501 NumerPDF BKL Bełchatów 2018

85
RZESZOT Mariola 2003-01-31 Z/3621/18

TAK

11 NumerPDF 2:02.26/17 UKS Technik Radom 2018

86
DRZYMAŁA Weronika 2003-03-13 Z/0968/17

TAK

29 NumerPDF 1:46.30/17 KS SMS Szklarska Poręba 2018

87
ŁUGIEWICZ Adrianna 2003-11-11 Z/1126/17

TAK

364 NumerPDF KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

88
SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 Z/0221/17

TAK

450 NumerPDF 1:45.79/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

89
KOCH Zuzanna 2003-06-15 Z/1097/17

TAK

547 NumerPDF 1:45.78/17 BKL Bełchatów 2018

90
DOLNA Kamila 2003-04-16 Z/0723/16

TAK

22 NumerPDF 1:54.11/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

91
TRZASKA Julita 2004-10-07 Z/2136/18

TAK

84 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2018

92
TERCJAK Sara 2003-03-11 Z/1491/17

TAK

739 NumerPDF 1:57.61/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2018

93
KUREK Oliwia 2004-03-26 Z/1288/18

TAK

14 NumerPDF 1:56.57/17 MLUKS Tarnów 2018

94
BAKUŁA Aleksandra 2003-06-18 Z/3145/18

TAK

35 NumerPDF LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2018

95
CZERNIEWICZ Kinga 2003-01-02 Z/1963/18

TAK

22 NumerPDF LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2018

96
OLECHOWSKA Aleksandra 2003-06-18 Z/2018/17

TAK

40 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2018

97
KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 Z/3915/16

TAK

746 NumerPDF 1:54.38/17 ULKS Lipinki 2018

98
SIKORA Agnieszka 2003-06-03 Z/3016/16

TAK

745 NumerPDF 1:47.37/17 ULKS Lipinki 2018

99
MATUSZCZAK Gabriela 2003-10-23 Z/0300/17

TAK

65 NumerPDF 1:45.09/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

100
RAKOCZY Aleksandra 2004-12-30 Z/4164/17

TAK

22 NumerPDF LUKS Orneta 2018

101
WOJTASZEK Aleksandra 2004-11-08 Z/0298/17

TAK

75 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2018

102
GWARDJAK Karolina 2003-02-15 Z/4549/17

TAK

9 NumerPDF 2:02.43/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

103
POSMYK Wiktoria 2004-03-27 Z/0388/18

TAK

34 NumerPDF 1:48.11/17 BKL Bełchatów 2018

104
JANKOWIAK Wiktoria 2003-12-26 Z/1244/17

TAK

455 NumerPDF 1:53.97/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

105
MYDŁO Julia 2004-03-09 Z/2135/18

TAK

16 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2018

106
GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 Z/3681/17

TAK

87 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2018

107
JAGIEŁO Zofia 2003-08-21 Z/1150/17

TAK

84 NumerPDF 1:58.53/17 MKS-MOSM Bytom 2018

108
GALUCH Vanessa 2003-09-23 Z/1148/17

TAK

73 NumerPDF 1:39.82/17 MKS-MOSM Bytom 2018

109
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

3 NumerPDF 2:15.4/16 UKS Czapla Białe Błota 2018

110
ZADROŻNA Wiktoria 2003-06-11 Z/1021/17

TAK

44 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2018

111
LYKHOTVORYK Amaliia 2003-09-12 Z/4292/18

TAK

4 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

112
HADROSEK Agata 2004-07-28 Z/4680/17

TAK

53 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

113
JANICZAK Karolina 2004-06-04 Z/4689/17

TAK

1 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

114
DYDUCH Magdalena 2003-06-02 Z/1645/17

TAK

290 NumerPDF 2:00.63/16 UKS bieganie.pl Stryszawa 2018

115
KLAUŻYŃSKA Nikola 2004-07-26 Z/1712/18

TAK

322 NumerPDF 2:00.90/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

116
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

TAK

74 NumerPDF 1:45.15/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

117
GRUSZKA Zofia 2004-05-04 Z/3089/18

TAK

69 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

118
GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 Z/1440/17

TAK

22 NumerPDF 1:43.37/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

119
KOWALSKA Natalia 2003-02-20 Z/0669/17

TAK

946 NumerPDF 1:39.72/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

120
ŚLUŻYŃSKA Julia 2004-06-24 Z/4359/18

TAK

130 NumerPDF MLKS Czarni Olecko 2018

121
KAMIŃSKA Alicja 2004-04-07 Z/4606/17

TAK

333 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

122
SWITEK Kinga 2003-12-14 Z/2216/18

TAK

2 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2018

123
BĄGALSKA Oliwia 2004-10-07 Z/0701/18

TAK

763 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

124
ŚWIĘCH Wiktoria 2004-01-02 Z/1289/18

TAK

15 NumerPDF MLUKS Tarnów 2018

125
WIĘCKO Wiktoria 2004-01-16 Z/1233/18

TAK

18 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2018

126
SZYSZKA Martyna 2003-04-23 Z/2320/17

TAK

758 NumerPDF 1:51.44/17 GKS Piast Gliwice 2018

127
SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 Z/3619/17

TAK

5 NumerPDF 1:47.73/17 UKS Żaczek Połaniec 2018

128
DZIEDZIC Daria 2004-03-11 Z/0371/17

TAK

12 NumerPDF 1:55.88/16 UKS Filipides Teresin 2018

129
PRZYJEMCZAK Martyna 2003-02-17 Z/2552/18

TAK

90 NumerPDF RKS Rumia 2018

130
KUSAJ Oliwia 2003-01-14 Z/3571/17

TAK

96 NumerPDF 2:08.21/17 RKS Rumia 2018

131
GIERACZ Marika 2004-06-22 Z/2617/18

TAK

91 NumerPDF RKS Rumia 2018

132
DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 Z/0690/18

TAK

92 NumerPDF RKS Rumia 2018

133
PLECIŃSKA Paulina 2004-08-30 Z/4301/17

TAK

30 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2018

134
JANUSZKO Julia 2004-07-30 Z/1546/18

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

135
PACYGA Małgorzata 2004-10-01 Z/4222/17

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018