Internetowe zgłoszenia do imprezy: 10. Mistrzostwa Polski Mężczyzn na 100km. 3. Mistrzostwa Polski Kobiet na 100km
WARSZAWA, 10.11.2018
 
100 km kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEREZNOWSKA Patrycja 1975-10-17 Z/1823/13

TAK

7 NumerPDF 9:18.19 9:18.19/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

2
PAZDA-POZORSKA Małgorzata 1982-02-16 Z/0717/17

TAK

707 NumerPDF 9:26.52 8:31.05/17 AML Słupsk 2018

OK

3
BIEGASIEWICZ Monika 1976-05-25 Z/2381/16

TAK

480 NumerPDF 9:28.41 8:40.39/17 MKL Szczecin 2018

OK

4
NEJFELD Hanna 1976-09-17 Z/5531/18

TAK

30 NumerPDF 10:00.00 Wieliszew Heron Team 2018

OK

5
LORENC Joanna 1982-10-19 Z/0865/18

TAK

1 NumerPDF 8:25.05 KS Endorfiny Wąsosz 2018

OK

6
CZICHY Barbara 1966-12-12 Z/0650/14

TAK

816 NumerPDF WKB Meta Lubliniec 2018

OK

7
KASIERSKA Ewa 1948-11-25 Z/5102/11

TAK

821 NumerPDF WKB Meta Lubliniec 2018

OK

8
KUBISZ Dorota 1977-08-14 Z/1488/11

TAK

806 NumerPDF WKB Meta Lubliniec 2018

OK

9
POLAK Michalina 1995-02-04 Z/2748/18

TAK

55 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

10
MOTYLSKA Aleksa 1995-12-02 Z/5402/18

TAK

888 NumerPDF MKS Inowrocław 2018

11
LESSNAU Klaudia 1996-10-01 Z/5715/18

TAK

1 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

OK

 
100 km mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLĘCZKA Damian 1980-06-22 Z/0495/17

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

2
GALICZ Karol 1986-11-16 Z/0804/12

2017

111 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2018

3
PAJĄK Bartłomiej 1989-11-18 Z/5077/15

TAK

800 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2018

OK

4
ŻUK Paweł 1975-03-01 Z/1059/17

2017

222 NumerPDF PK AZS-AWF Warszawa 2018

5
DZIEKOŃSKI Tadeusz 1950-08-29 Z/5141/11

TAK

1 NumerPDF MKS Juvenia Białystok 2018

OK

6
BĘDKOWSKI Jacek 1980-08-27 Z/1642/12

TAK

70 NumerPDF LZS Zawisza Stara Kuźnia 2018

OK

7
SPRENGER Mirosław 1980-11-26 Z/1922/18

TAK

860 NumerPDF LUKS Start Nakło 2018

OK

8
KALISKI Sławomir 1988-05-24 Z/2239/18

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

9
REMBERK Michał 1971-07-01 Z/1642/11

TAK

3577 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2018

OK

10
RUTA Tadeusz 1950-11-22 Z/4981/11

TAK

892 NumerPDF WKB Meta Lubliniec 2018

OK

11
SZABLICKI Aleksy 1960-09-29 Z/1499/11

TAK

865 NumerPDF WKB Meta Lubliniec 2018

12
GRANAT Zbigniew 1959-08-09 Z/1978/16

TAK

222 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2018

OK

13
PAZDEJ Piotr 1976-06-30 Z/4587/18

TAK

801 NumerPDF UKS Azymut Pabianice 2018

OK

14
KUDŁAK Paweł 1988-01-25 Z/4892/18

TAK

660 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2018

OK

15
SŁOCIAK Rafał 1990-07-15 Z/4869/18

TAK

69 NumerPDF KS Rajsport Sieradz Active Team 2018

OK

16
WRÓBLEWSKI Andrzej 1966-06-21 Z/1651/14

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

17
PITALA Waldemar 1972-06-14 Z/4870/18

TAK

1 NumerPDF KS Żary Runners Team 2018

18
LISIEWICZ Michał 1974-07-25 Z/0471/11

TAK

111 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2018

OK

19
KASZYCA Paweł 1978-03-29 Z/5625/18

TAK

90 NumerPDF TL ROW Rybnik 2018

OK

20
STACHYRA Piotr 1983-06-15 Z/4533/17

TAK

11 NumerPDF 7:15.52/17 MKS Piast Głogów 2018

OK

21
ŁUCZKOWSKI Zygmunt 1950-12-28 Z/5616/18

TAK

55 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2018

22
KUBISZ Tomasz 1976-04-24 Z/1487/11

TAK

864 NumerPDF WKB Meta Lubliniec 2018

OK

23
GRABLEWSKI Grzegorz 1975-11-25 Z/0276/14

TAK

500 NumerPDF 8:06.20/17 MKS Siechnice 2018

OK

24
KACZMAREK Damian 1980-02-08 Z/5748/18

TAK

1 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2018

OK

25
PROKOPIUK Robert 1975-03-25 Z/5747/18

TAK

1 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2018

OK

26
PIOTROWSKI Andrzej 1983-08-02 Z/5736/18

TAK

1 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

OK

27
RUSZAŁA Paweł 1992-01-23 Z/3651/11

TAK

1 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

28
KORAB Robert 1970-04-07 Z/1819/13

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

OK

29
KUNERT Kamil 1985-12-28 Z/4561/17

TAK

66 NumerPDF 7:17.53/17 TL ROW Rybnik 2018

OK

30
MAZUR Andrzej 1974-01-05 Z/4540/17

TAK

510 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2018

OK

31
BRZOZOWICZ Jakub 1985-08-06 Z/1858/17

TAK

1 NumerPDF 9:27.03/17 TS AKS Chorzów 2018

OK

32
MIRKOWSKI Michał 1980-08-24 Z/5725/18

TAK

1 NumerPDF MKS Lesznowola 2018

OK

33
GARBOWSKI Krzysztof 1988-07-12 Z/2337/18

TAK

515 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2018

OK

34
RADOMSKI Grzegorz 1963-04-28 Z/1824/13

TAK

100 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2018

OK

35
WUJDA Mirosław 1975-07-17 Z/5726/18

TAK

1 NumerPDF Stowarzyszenie Maraton Dębno 2018

OK