Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.małopolskiego2018
KRAKÓW, 2018
 
100 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIJAK Julia 2003-02-04 Z/4670/17

2017

111 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

2
MICHOŃ Emilia 2003-02-26 Z/4269/17

2017

668 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2018

3
ZAUCHA Gabriela 2003-05-22 Z/4060/17

2017

849 NumerPDF MLUKS Tarnów 2018

4
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

877 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2017

5
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

7 NumerPDF MLUKS Tarnów 2018

6
MARECIK Emilia 2004-04-28 Z/0201/18

TAK

194 NumerPDF MLUKS Tarnów 2018

7
KAPUSTA Wiktoria 2004-03-24 Z/0198/18

TAK

193 NumerPDF MLUKS Tarnów 2018

8
HEBDA Izabela 2004-07-20 Z/0200/18

TAK

6 NumerPDF MLUKS Tarnów 2018

9
GROCHOLA Monika 2004-07-26 Z/0199/18

TAK

5 NumerPDF MLUKS Tarnów 2018

10
STASIUK Sylwia 2004-09-21 Z/1913/17

2017

303 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2018

11
LAZAR Oliwia 2004-11-28 Z/3775/17

2017

21 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

12
SZUSTAK Karolina 2004-08-02 Z/3786/17

2017

19 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

13
TRYT Karolina 2004-06-19 Z/3778/17

2017

1 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

14
ŁABUZEK Ewelina 2003-02-04 Z/3876/16

2017

10 NumerPDF 13.90 MUKS ILKUS Olkusz 2018

15
BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 Z/4672/17

2017

350 NumerPDF 14.22 14.22/17 WKS Wawel Kraków 2018

16
WALU¦ Karolina 2004-09-22 Z/0599/18

TAK

521 NumerPDF 14.33 MKS Tempo Kęty 2017

 
200 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOKOŁOWSKA Maria 2004-09-15 Z/4671/17

2017

353 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

2
KRYŃSKA Oliwia 2004-07-15 Z/3686/17

TAK

71 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2018

3
DANIELAK Hanna 2004-05-16 Z/0161/18

TAK

352 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

4
PTASZEK Monika 2003-03-13 Z/0121/17

TAK

194 NumerPDF MLUKS Tarnów 2018

5
SITEK Julia 2004-07-30 Z/4588/17

2017

348 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

6
BINIEK Martyna 2004-04-08 Z/0272/18

TAK

849 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2017

7
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

844 NumerPDF 45.52 45.52/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2017

8
SKRZYPEK Lena 2004-01-20 Z/1423/16

TAK

18 NumerPDF 46.10 46.10/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

9
BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 Z/4143/17

TAK

12 NumerPDF 46.26 46.26/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

10
ŻAK Gabriela 2004-06-07 Z/3690/17

TAK

95 NumerPDF 46.57 46.57/17 SKS Kusy Kraków 2018

11
KASPEREK Wiktoria 2003-03-22 Z/3965/17

2017

516 NumerPDF 46.80 MKS Tempo Kęty 2017

12
Ormaniec Łucja 2003-05-18 Z/3960/17

2017

56 NumerPDF 47.55 47.55/17 PK UKS Jedynka Skawina 2017

13
POLAK Zuzanna 2004-11-02 Z/2464/16

2017

215 NumerPDF 48.50 MUKS ILKUS Olkusz 2018

14
CIĘCIWA Anna 2004-11-18 Z/3679/17

TAK

29 NumerPDF 50.68 50.68/17 SKS Kusy Kraków 2018

15
POLAK Agata 2004-11-02 Z/2470/16

2017

213 NumerPDF 50.80 MUKS ILKUS Olkusz 2018

16
NOWAK Paulina 2004-03-24 Z/2472/16

2017

32 NumerPDF 52.00 MUKS ILKUS Olkusz 2018

17
BORYS Zofia 2004-01-01 Z/4585/17

2017

350 NumerPDF 54.66 54.66/17 WKS Wawel Kraków 2018

 
600 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 Z/3681/17

TAK

87 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2018

2
ROMAN Oliwia 2003-10-15 Z/1671/17

2017

12 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

3
SIKORA Agnieszka 2003-06-03 Z/3016/16

2017

745 NumerPDF ULKS Lipinki 2017

4
SADLAK Karolina 2003-03-22 Z/0106/17

2017

4 NumerPDF MLUKS Tarnów 2018

5
CHOWANIEC Julia 2003-01-18 Z/2015/16

TAK

82 NumerPDF 1:42.68 1:42.68/17 UKS Budowlani Nowy S±cz 2018

6
WICHER Julia 2004-02-05 Z/4586/17

2017

352 NumerPDF 1:50.46 1:50.46/17 WKS Wawel Kraków 2018

7
KOPOŃKA Kinga 2004-01-31 Z/4590/17

2017

353 NumerPDF 2:03.92 2:03.92/17 WKS Wawel Kraków 2018

8
ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 Z/0010/17

2017

71 NumerPDF 2:22.81 2:22.81/17 SKS Kusy Kraków 2018

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PUT Maria 2003-05-05 Z/0054/17

2017

15 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

2
KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 Z/3915/16

2017

746 NumerPDF ULKS Lipinki 2017

3
¦LIWA Jessica 2003-09-25 Z/3072/16

2017

744 NumerPDF ULKS Lipinki 2017

4
DYDUCH Magdalena 2003-06-02 Z/1645/17

2017

290 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2017

5
DZIERWA Martyna 2004-03-25 Z/0085/18

TAK

36 NumerPDF MLUKS Tarnów 2018

6
MATERKA Anna 2003-08-26 Z/2471/16

2017

6 NumerPDF 3:20.00 MUKS ILKUS Olkusz 2018

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEWOLA Weronika 2003-04-30 Z/0120/17

TAK

209 NumerPDF MLUKS Tarnów 2018

2
STOLARCZYK Aleksandra 2003-07-26 Z/0105/17

2017

34 NumerPDF MLUKS Tarnów 2018

3
MAJKA Milena 2003-06-23 Z/4059/17

2017

4 NumerPDF MLUKS Tarnów 2018

4
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

2017

79 NumerPDF 1.45 1.45/17 SKS Kusy Kraków 2018

5
SOBCZYK Julia 2003-02-11 Z/0002/17

2017

111 NumerPDF 1.53 1.60/16 WKS Wawel Kraków 2018

6
SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 Z/0064/17

2017

511 NumerPDF 1.55 1.45/17 MKS Tempo Kęty 2017

7
TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 Z/0600/18

TAK

506 NumerPDF 1.60 1.35/17 MKS Tempo Kęty 2017

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBREK Kamila 2004-06-10 Z/3676/17

TAK

80 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2018

2
WˇSOWICZ Anita 2004-01-01 Z/3689/17

TAK

317 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2018

3
¬RAŁKA Alicja 2003-05-22 Z/4587/17

2017

354 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

4
WIELGUS Gabriela 2003-03-02 Z/0426/17

2017

845 NumerPDF 3.80/16 TS Wieliczanka Wieliczka 2017

5
ZAJˇC Joanna 2004-04-24 Z/3774/17

2017

32 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

6
WÓZEK Dominika 2004-04-30 Z/3779/17

2017

19 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

7
ROSZAK Marta 2003-09-13 Z/2473/16

2017

33 NumerPDF 3.70 MUKS ILKUS Olkusz 2018

8
GWARDECKA Kamila 2003-05-07 Z/0056/17

2017

346 NumerPDF 4.72 4.22/17 WKS Wawel Kraków 2018

 
Pchnięcie kul± K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BREJ Karolina 2003-02-18 Z/3741/16

2017

65 NumerPDF UKS Kobylanka 2017

2
SZYMAŃSKA Lena 2004-06-17 Z/3780/17

2017

7 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

3
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

2017

321 NumerPDF 7.58 7.58/17 KS Victoria Trzebinia 2018

4
CEPIGA Klaudia 2004-03-22 Z/3678/17

TAK

28 NumerPDF 8.63 8.63/17 SKS Kusy Kraków 2018

5
PABISEK Kinga 2003-02-09 Z/4617/17

2017

227 NumerPDF 7.20 PK MUKS ILKUS Olkusz 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MI¦KIEWICZ Alicja 2003-11-08 Z/0055/17

2017

351 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

2
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

2017

34 NumerPDF 25.81 25.81/17 WKS Wawel Kraków 2018

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSIKA Kinga 2003-05-21 Z/3790/17

2017

111 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

2
KONIECZNA Wiktoria 2003-04-28 Z/1678/17

2017

12 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

3
ŻYŁA Julia 2003-06-06 Z/0067/17

2017

523 NumerPDF 27.43 MKS Tempo Kęty 2017

4
GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 Z/0026/17

2017

352 NumerPDF 34.91 WKS Wawel Kraków 2018

 
Pięciobój K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJDA Anna 2003-09-04 Z/0047/17

2017

350 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

 
3 km chód K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 Z/1860/17

2017

843 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2017

2
MICHOŃ Emilia 2004-01-03 Z/3773/17

2017

72 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

3
WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 Z/0065/17

2017

522 NumerPDF 13.01 MKS Tempo Kęty 2017

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MASTALERZ Pola 2003-10-05 Z/2171/17

2017

851 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2017

2
STRZELEC Oliwia 2003-01-15 Z/0053/17

2017

24 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

3
JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

2017

308 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2018

4
STARZAK Julia 2003-07-20 Z/3010/17

2017

354 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

5
DULIAN Wiktoria 2003-03-24 Z/1741/17

2017

33 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

6
NAJBEREK Weronika 2003-05-18 Z/0083/17

TAK

33 NumerPDF 31.60 31.60/17 MLUKS Tarnów 2018

7
MICHAŁEK Daria 2003-06-12 Z/0118/17

TAK

31 NumerPDF 35.26 35.26/17 MLUKS Tarnów 2018

8
SZYLAR Joanna 2003-07-17 Z/0572/17

TAK

19 NumerPDF 36.38 36.38/17 MLUKS Tarnów 2018

9
MENDEL Kinga 2003-06-25 Z/0573/17

TAK

20 NumerPDF 37.22 37.22/17 MLUKS Tarnów 2018

 
100 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WÓJCIK Damian 2004-03-05 Z/0460/18

TAK

679 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2018

2
WIĘCEK Jakub 2003-04-04 Z/4201/17

2017

168 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2017

3
SŁOWIK Maciej 2004-02-25 Z/0086/18

TAK

835 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2017

4
WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 Z/3822/17

2017

17 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

5
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

2017

338 NumerPDF 14.77 14.77/17 KS Victoria Trzebinia 2018

 
200 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MALICKI Michał 2004-03-08 Z/0275/18

TAK

809 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2017

2
JANECZEK Michał 2004-07-31 Z/0273/18

TAK

833 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2017

3
ŁOBODA Marcin 2003-01-10 Z/0102/17

2017

23 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

4
PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 Z/0141/17

TAK

29 NumerPDF 37.32 37.32/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

5
PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 Z/0066/17

2017

503 NumerPDF 39.80 MKS Tempo Kęty 2017

6
MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 Z/4589/17

2017

342 NumerPDF 41.83 41.83/17 WKS Wawel Kraków 2018

7
KLIMCZAK Szymon 2003-12-14 Z/1669/17

2017

734 NumerPDF 49.76 49.76/17 ULKS Lipinki 2017

 
600 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SŁOTA Paweł 2003-11-21 Z/4271/17

2017

660 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2018

2
DURLAK Jakub 2003-04-22 Z/3067/16

2017

736 NumerPDF ULKS Lipinki 2017

3
SIKORA Maciej 2003-08-03 Z/0063/17

2017

287 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2017

4
ŁUCZKOWIEC Mirosław 2003-01-07 Z/0098/17

2017

23 NumerPDF 1:51.17/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

5
GROCHAL Jakub 2003-01-04 Z/0060/17

2017

348 NumerPDF 1:38.72 1:38.72/17 WKS Wawel Kraków 2018

6
JAGIEŁŁO Jacek 2003-11-06 Z/1679/17

2017

342 NumerPDF 1:41.25 1:41.25/17 WKS Wawel Kraków 2018

7
MIGRAŁA Michal 2003-06-25 Z/0104/17

2017

40 NumerPDF 1:43.50 1:43.50/17 MLUKS Tarnów 2018

8
FORY¦ Maciej 2004-05-26 Z/4583/17

2017

350 NumerPDF 1:51.58 1:51.58/17 WKS Wawel Kraków 2018

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCIK Jakub 2003-11-03 Z/0074/17

2017

839 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2017

2
EHRENFELD Łukasz 2003-08-10 Z/4270/17

2017

673 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2018

3
SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 Z/4111/17

2017

795 NumerPDF ULKS Lipinki 2017

4
KO¦CIÓŁEK Piotr 2003-05-24 Z/0101/17

2017

1 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

5
MAREK Adrian 2004-02-01 Z/0271/18

TAK

868 NumerPDF 2:58.92 2:58.92/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2017

6
FORY¦ Mateusz 2004-05-26 Z/4584/17

2017

342 NumerPDF 3:08.69 3:08.69/17 WKS Wawel Kraków 2018

7
ZIELIŃSKI Krystian 2003-03-24 Z/1668/17

2017

725 NumerPDF 3:50.15 3:50.15/17 ULKS Lipinki 2017

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
¦WIERZ Kacper 2003-01-31 Z/3743/16

2017

68 NumerPDF UKS Kobylanka 2017

2
CZAPKOWICZ Emanuel 2003-04-13 Z/0107/17

2017

28 NumerPDF MLUKS Tarnów 2018

3
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

2017

310 NumerPDF 1.44 1.44/17 KS Victoria Trzebinia 2018

4
PULNAR Piotr 2003-02-13 Z/2085/17

2017

328 NumerPDF 1.54 1.54/17 KS Victoria Trzebinia 2018

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

834 NumerPDF 4.96 4.96/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2017

2
MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 Z/0081/17

TAK

64 NumerPDF 5.14 5.14/17 MLUKS Tarnów 2018

 
Pchnięcie kul± M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBER Paweł 2003-02-03 Z/3742/16

2017

76 NumerPDF UKS Kobylanka 2017

2
GABARA Przemysław 2003-08-11 Z/0502/18

TAK

346 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

3
PULNAR Szymon 2004-06-21 Z/2083/17

2017

327 NumerPDF 8.24 8.24/17 KS Victoria Trzebinia 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUBNIAK Mateusz 2003-01-29 Z/3066/16

2017

720 NumerPDF ULKS Lipinki 2017

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MUSIAŁ Kamil 2003-09-14 Z/3917/16

2017

737 NumerPDF ULKS Lipinki 2017

 
Pięciobój M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5 km chód M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna