Internetowe zgłoszenia do imprezy: 24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

758 NumerPDF 11.81 11.81/18 OKS Skra Warszawa 2018 1

2
POLAK Julia 2001-05-09 Z/3464/15

TAK

297 NumerPDF 11.98 11.95/17 TL ROW Rybnik 2018 2

3
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

131 NumerPDF 12.16 12.16/18 KS Agros Zamość 2018 3

4
DĄBEK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

553 NumerPDF 12.18 12.18/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018 4

5
ZIEBURA Martyna 2001-01-25 Z/0004/15

TAK

773 NumerPDF 12.20 12.20/18 UKS Czwórka Żory 2018 5

6
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

204 NumerPDF 12.20 12.20/18 KL Iskra Białogard 2018 6

7
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

303 NumerPDF 12.21 12.21/18 MUKL Brodnica 2018 7

8
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

967 NumerPDF 12.22 12.22/18 LKS Stal Mielec 2018 8

9
KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 Z/4607/15

TAK

46 NumerPDF 12.23 12.23/18 MKS Iskra Pszczyna 2018 9

10
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

74 NumerPDF 12.26 12.26/18 MLKS Sokół Lubin 2018 10

11
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

539 NumerPDF 12.29 12.29/18 MKL Toruń 2018 11

12
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

393 NumerPDF 12.33 12.32/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018 12

13
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

10 NumerPDF 12.35 12.35/18 MLKS Echo Twardogóra 2018 15

14
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

354 NumerPDF 12.35 12.35/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018 13

15
STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 Z/2227/15

TAK

312 NumerPDF 12.35 12.35/18 UMLKS Pegaz Opoczno 2018 14

16
WRUSZAK Aleksandra 2002-01-31 Z/4780/17

TAK

520 NumerPDF 12.39 12.39/18 ZLKL Zielona Góra 2018 16

17
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

537 NumerPDF 12.45 12.45/18 MKL Toruń 2018 17

18
GĄSIEWSKA Olga 2002-01-18 Z/4263/15

TAK

12 NumerPDF 12.50 12.50/18 MKS Pułtusk 2018 18

19
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

71 NumerPDF 12.52 12.52/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018 19

20
PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

10 NumerPDF 12.54 12.50/17 KL Bałtyk Koszalin 2018 22

21
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

177 NumerPDF 12.55 12.55/18 AZS Łódź 2018 20

22
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

872 NumerPDF 12.56 12.56/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018 21

23
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

776 NumerPDF 12.60 12.26/17 KS Podlasie Białystok 2018 23

24
TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 Z/0088/16

TAK

851 NumerPDF 12.61 12.61/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018 24

 
100 metrów kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 12.64 12.64/18 LUKS Orneta 2018 28

2
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

844 NumerPDF 12.65 12.65/18 AKL Ursynów Warszawa 2018 30

3
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

803 NumerPDF 12.78 12.78/18 AKL Ursynów Warszawa 2018

4
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

530 NumerPDF 12.85 12.85/18 MKL Toruń 2018

5
WESOŁOWSKA Natalia 2002-01-14 Z/5325/15

TAK

333 NumerPDF 12.91 12.91/18 PK MUKL Brodnica 2018

6
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

528 NumerPDF 13.11 13.11/18 MKL Toruń 2018

7
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF 13.15 13.15/18 PK SKLA Sopot 2018

8
BARASZKIEWICZ Julia 2002-04-10 Z/3089/16

TAK

8 NumerPDF 13.38 13.18/17 PK KS AZS UWM Olsztyn 2018

9
SUCHECKA Katarzyna 2001-11-14 Z/2640/16

TAK

813 NumerPDF 13.50 13.50/18 AKL Ursynów Warszawa 2018

10
MIERZEJEWSKA Martyna 2002-03-13 Z/3047/16

TAK

313 NumerPDF 13.70 13.68/17 PK MUKL Brodnica 2018

 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

758 NumerPDF 24.17 24.17/18 OKS Skra Warszawa 2018 1

2
POLAK Julia 2001-05-09 Z/3464/15

TAK

297 NumerPDF 24.59 24.59/18 TL ROW Rybnik 2018 3

3
DĄBEK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

553 NumerPDF 24.76 24.76/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018 2

4
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

967 NumerPDF 24.87 24.87/18 LKS Stal Mielec 2018 4

5
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

354 NumerPDF 24.91 24.91/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018 5

6
ZIEBURA Martyna 2001-01-25 Z/0004/15

TAK

773 NumerPDF 25.08 24.94/17 UKS Czwórka Żory 2018 6

7
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

539 NumerPDF 25.16 25.16/18 MKL Toruń 2018 7

8
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

303 NumerPDF 25.22 25.22/18 MUKL Brodnica 2018 8

9
STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 Z/2227/15

TAK

312 NumerPDF 25.30 25.30/18 UMLKS Pegaz Opoczno 2018 9

10
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

551 NumerPDF 25.40 25.40/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018 10

11
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

807 NumerPDF 25.46 25.46/18 AKL Ursynów Warszawa 2018 11

12
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

524 NumerPDF 25.47 25.47/18 MKL Toruń 2018 13

13
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

393 NumerPDF 25.48 25.42/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018 12

14
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

TAK

525 NumerPDF 25.68 25.68/18 SKLA Sopot 2018 14

15
KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 Z/4607/15

TAK

46 NumerPDF 25.69 25.69/18 MKS Iskra Pszczyna 2018 15

16
PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

10 NumerPDF 25.69 25.69/18 KL Bałtyk Koszalin 2018 16

17
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

71 NumerPDF 25.75 25.75/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018 17

18
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

204 NumerPDF 25.78 25.78/18 KL Iskra Białogard 2018 18

19
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 25.78 25.78/18 LUKS Orneta 2018 19

20
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

427 NumerPDF 25.80 25.80/18 LUKS Orkan Września 2018 20

21
MICHALAK Antonia 2001-02-15 Z/1555/16

TAK

7 NumerPDF 25.84 25.84/18 KB MOSiR Jastrzębie 2018 21

22
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

10 NumerPDF 25.89 25.89/18 MLKS Echo Twardogóra 2018 22

23
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

482 NumerPDF 25.93 25.93/18 UKS Młodzik Warszawa 2018 23

24
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

185 NumerPDF 25.94 25.94/18 AZS Łódź 2018 25

25
WRUSZAK Aleksandra 2002-01-31 Z/4780/17

TAK

520 NumerPDF 25.94 25.94/18 ZLKL Zielona Góra 2018 24

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

462 NumerPDF 55.62 55.62/18 BKS Bydgoszcz 2018 1

2
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

756 NumerPDF 56.48 55.95/16 MKS Pogoń Siedlce 2018 2

3
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

901 NumerPDF 56.65 56.65/18 LKS Vectra Włocławek 2018 3

4
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

859 NumerPDF 56.91 56.91/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018 4

5
IWANEK Iga 2001-09-20 Z/0343/16

TAK

419 NumerPDF 57.20 57.20/18 AZS UMCS Lublin 2018 5

6
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

427 NumerPDF 57.58 56.20/17 AZS UMCS Lublin 2018 6

7
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

458 NumerPDF 58.06 58.06/18 BKS Bydgoszcz 2018 7

8
LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 Z/4618/15

TAK

948 NumerPDF 58.36 58.36/18 MUKS SZS Cieszyn 2018 8

9
CEBULSKA Matylda 2001-01-06 Z/5332/15

TAK

95 NumerPDF 58.41 58.41/18 LLKS Pomorze Stargard 2018 9

10
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

866 NumerPDF 58.55 56.69/17 AZS-AWF Gorzów 2018 10

11
SZCZEPANIAK Zuzanna 2002-03-12 Z/0449/16

TAK

182 NumerPDF 58.67 58.67/18 LKS OSiR Pleszew 2018 11

12
WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 Z/3046/16

TAK

332 NumerPDF 58.81 58.81/18 MUKL Brodnica 2018 12

13
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

34 NumerPDF 58.87 57.58/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2018 13

14
ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 Z/1403/16

TAK

7 NumerPDF 59.01 59.01/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018 14

15
BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 Z/3020/16

TAK

154 NumerPDF 59.15 58.06/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018 15

16
SOBSTEL Sandra 2001-12-29 Z/0229/15

TAK

24 NumerPDF 59.20 59.20/18 UKS Olimpia Zabrze 2018 16

17
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

13 NumerPDF 59.41 59.41/18 KL Bałtyk Koszalin 2018 17

18
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

560 NumerPDF 59.52 58.60/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018 18

19
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

6 NumerPDF 59.53 59.53/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018 19

20
SALA Emilia 2002-03-05 Z/1543/16

TAK

286 NumerPDF 59.56 59.56/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2018 20

21
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

391 NumerPDF 59.62 59.62/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018 21

22
OWSIANIK Klaudia 2001-06-25 Z/3426/16

TAK

524 NumerPDF 59.81 59.81/18 SKLA Sopot 2018 22

23
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

61 NumerPDF 59.92 59.92/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018 23

24
KRAWCZYK Wiktoria 2002-10-23 Z/3912/17

TAK

117 NumerPDF 59.98 59.98/18 MKS Jedynka Jarocin 2018 24

 
400 metrów kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

555 NumerPDF 60.22 59.86/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018 28

2
WALIŁKO Kamila 2002-05-08 Z/1427/16

TAK

553 NumerPDF 61.78 61.78/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

3
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

532 NumerPDF 62.60 58.98/17 PK SKLA Sopot 2018

 
800 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 Z/2788/15

TAK

83 NumerPDF 2:06.74 2:06.74/18 MKS-MOSM Bytom 2018 1

2
STÓJ Alicja 2001-03-23 Z/1548/15

TAK

525 NumerPDF 2:07.29 2:07.29/18 SKLA Sopot 2018 2

3
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

61 NumerPDF 2:10.78 2:10.78/18 MKL Szczecin 2018 3

4
SOWA Oliwia 2001-01-16 Z/2094/15

TAK

38 NumerPDF 2:13.26 2:13.26/18 MLUKS Tarnów 2018 4

5
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

TAK

715 NumerPDF 2:13.97 2:13.09/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018 5

6
STĘŻALSKA Julia 2002-04-17 Z/1277/15

TAK

23 NumerPDF 2:14.86 2:14.86/18 KS Hanza Goleniów 2018 6

7
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

856 NumerPDF 2:15.04 2:15.04/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018 7

8
PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 Z/2079/15

TAK

36 NumerPDF 2:15.47 2:15.47/18 SRS Kondycja Piaseczno 2018 8

9
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

77 NumerPDF 2:15.98 2:13.66/17 MKS-MOSM Bytom 2018 9

10
KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 Z/4813/15

TAK

531 NumerPDF 2:16.65 2:16.65/18 BKL Bełchatów 2018 10

11
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

482 NumerPDF 2:16.95 2:16.95/18 OKS Start Otwock 2018 11

12
GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 Z/1288/16

TAK

938 NumerPDF 2:17.04 2:17.04/18 MUKS SZS Cieszyn 2018 12

13
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

234 NumerPDF 2:17.05 2:17.05/18 KS SMS Szklarska Poręba 2018 13

14
PIETROŃ Monika 2002-02-22 Z/2850/16

TAK

28 NumerPDF 2:17.12 2:17.12/18 ULKS Skoczek Pogórze 2018 14

15
JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

964 NumerPDF 2:17.35 2:17.35/18 WLKS Nowe Iganie 2018 20

16
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

TAK

70 NumerPDF 2:17.47 2:17.47/18 KUKS Remus Kościerzyna 2018 15

17
DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 Z/0802/16

TAK

4 NumerPDF 2:17.72 2:17.72/18 MLKS Ostróda 2018 16

18
KOPEĆ Natalia 2001-10-31 Z/1152/18

TAK

71 NumerPDF 2:18.28 2:18.28/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018 17

19
KOPEĆ Julia 2001-10-31 Z/1153/18

TAK

70 NumerPDF 2:18.35 2:18.35/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018 18

20
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

TAK

956 NumerPDF 2:18.77 2:18.77/18 WLKS Nowe Iganie 2018 24

21
WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 Z/3456/15

TAK

51 NumerPDF 2:18.86 2:18.86/18 TL ROW Rybnik 2018 19

22
FRĄCKOWIAK Oliwia 2001-02-06 Z/1639/15

TAK

464 NumerPDF 2:19.77 2:19.77/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018 21

23
SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 Z/0113/16

TAK

401 NumerPDF 2:20.11 2:20.11/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018 22

24
KLĘSK Patrycja 2002-07-03 Z/1252/16

TAK

88 NumerPDF 2:20.48 2:20.48/18 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2018 23

 
1500 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

901 NumerPDF 4:19.27 4:19.27/18 LKS Vectra Włocławek 2018 1

2
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

161 NumerPDF 4:35.50 4:35.50/18 LKS Fenix Słupsk 2018 2

3
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

8 NumerPDF 4:37.90 4:32.08/17 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2018 3

4
PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 Z/1432/16

TAK

69 NumerPDF 4:38.43 4:38.43/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018 4

5
FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 Z/0910/15

TAK

84 NumerPDF 4:40.81 4:40.81/18 UKS Budowlani Nowy Sącz 2018 5

6
STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 Z/1456/15

TAK

46 NumerPDF 4:43.86 4:43.38/17 UKS Jedynka Gostyń 2018 6

7
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

58 NumerPDF 4:44.28 4:44.28/18 MKS MOS Wrocław 2018 7

8
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

TAK

66 NumerPDF 4:47.24 4:47.24/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018 8

9
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

62 NumerPDF 4:48.60 4:48.60/18 OKLA Ostrołęka 2018 9

10
FIUTEK Karolina 2001-04-06 Z/1249/15

TAK

17 NumerPDF 4:50.26 4:47.68/17 UMKS Nadir Jędrzejów 2018 10

11
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

508 NumerPDF 4:50.86 4:50.86/18 ZLKL Zielona Góra 2018 11

12
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

TAK

41 NumerPDF 4:51.95 4:51.95/18 MLUKS Tarnów 2018 12

13
OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 Z/2768/16

TAK

88 NumerPDF 4:52.69 4:50.98/17 UMKS Nadir Jędrzejów 2018 13

14
WIERZBICKA Agnieszka 2001-06-20 Z/1561/15

TAK

13 NumerPDF 4:53.97 4:53.97/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018 14

15
PELA Magdalena 2001-01-12 Z/1200/15

TAK

257 NumerPDF 4:54.89 4:54.89/18 MLKS Baszta Bytów 2018 15

16
CHROMIK Julia 2002-12-24 Z/2286/16

TAK

41 NumerPDF 4:55.73 4:55.73/18 LKS Pogórze Skoczów 2018 16

17
PRZYBYSZ Natalia 2001-04-20 Z/0764/15

TAK

23 NumerPDF 4:57.93 4:57.93/18 GKS Wilga Garwolin 2018 17

18
WERNER Anna 2001-10-07 Z/0432/15

TAK

16 NumerPDF 4:58.91 4:58.91/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018 18

19
RASIŃSKA Halina 2001-08-04 Z/0712/15

TAK

159 NumerPDF 5:02.22 4:55.34/17 OŚ AZS Poznań 2018 19

20
KOLASA Zuzanna 2001-11-11 Z/2633/16

TAK

277 NumerPDF 5:02.76 5:02.76/18 PTT Delta Płock 2018 20

21
STROJECKA Monika 2001-02-01 Z/5326/15

TAK

50 NumerPDF 5:03.20 5:03.20/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2018 21

22
RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 Z/3608/16

TAK

23 NumerPDF 5:03.25 5:03.25/18 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2018 22

23
KORCZ Julia 2002-02-08 Z/0954/16

TAK

462 NumerPDF 5:05.67 5:05.67/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018 23

24
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

95 NumerPDF 5:07.34 5:07.34/18 RKS Rumia 2018 24

 
3000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

151 NumerPDF 9:59.98 9:59.98/18 KS Energetyk Poznań 2018 1

2
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

815 NumerPDF 10:07.61 10:07.61/18 KS Hanza Goleniów 2018 2

3
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

75 NumerPDF 10:11.81 10:11.81/18 KUKS Remus Kościerzyna 2018 3

4
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

931 NumerPDF 10:12.82 10:02.16/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018 4

5
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

12 NumerPDF 10:13.76 10:13.76/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2018 5

6
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

118 NumerPDF 10:31.96 10:31.96/18 TS AKS Chorzów 2018 14

7
KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 Z/2390/15

TAK

63 NumerPDF 10:31.99 10:31.99/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018 6

8
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

47 NumerPDF 10:35.16 10:35.16/18 KS SMS Szklarska Poręba 2018 7

9
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

TAK

444 NumerPDF 10:38.06 10:38.06/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018 8

10
KUPC Paulina 2002-04-27 Z/0638/16

TAK

274 NumerPDF 10:39.10 10:39.10/18 LKS Omega Kleszczów 2018 9

11
BARCIK Nina 2002-12-25 Z/1319/16

TAK

24 NumerPDF 10:39.32 10:39.32/18 MUKS Gim 2 Nysa 2018 10

12
GAŁA Aleksandra 2001-08-19 Z/1807/15

TAK

102 NumerPDF 10:40.96 10:40.96/18 TS AKS Chorzów 2018 23

13
JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

TAK

24 NumerPDF 10:42.41 10:38.11/17 RKS Łódź 2018 11

14
MATYSIK Nikola 2001-04-06 Z/2393/18

TAK

98 NumerPDF 10:44.45 10:44.45/18 KKB MOSiR Krosno 2018 12

15
KURAS Julia 2001-03-06 Z/1086/15

TAK

962 NumerPDF 10:44.75 10:44.75/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018 13

16
ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 Z/2851/15

TAK

40 NumerPDF 10:46.63 10:46.63/18 SSMKS Parasol Wrocław 2018 15

17
MROWIEC Kinga 2001-08-09 Z/4241/15

TAK

402 NumerPDF 10:49.71 10:49.71/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018 16

18
BARTCZAK Julia 2001-08-19 Z/0225/15

TAK

57 NumerPDF 10:50.53 10:39.24/17 UKS Olimpia Zabrze 2018 17

19
KRAJEWSKA Hanna 2002-03-29 Z/0946/16

TAK

512 NumerPDF 10:52.57 10:52.57/18 PLKS Gwda Piła 2018 18

20
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

66 NumerPDF 10:53.71 10:53.71/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018 19

21
DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 Z/0422/16

TAK

70 NumerPDF 10:55.70 10:55.70/18 MKS Truso Elbląg 2018 20

22
FUSSEK Daria 2001-04-24 Z/0237/15

TAK

143 NumerPDF 10:58.23 10:58.23/18 UKS Olimpia Zabrze 2018 21

23
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

207 NumerPDF 10:58.71 10:58.71/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018 22

24
DUDEK Zofia 2001-12-25 Z/0385/16

TAK

621 NumerPDF 9:55.91/17 MKS Polonia Warszawa 2018

Lista PZLA
 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

TAK

736 NumerPDF 1.80 1.80/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018 1

2
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

453 NumerPDF 1.72 1.72/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018 2

3
KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

12 NumerPDF 1.71 1.71/18 RKS Łódź 2018 3

4
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

878 NumerPDF 1.70 1.70/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018 5

5
SZCZUKO Urszula 2001-02-03 Z/6560/15

TAK

15 NumerPDF 1.70 1.70/18 MKS Kusy Szczecin 2018 4

6
DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 Z/2701/15

TAK

633 NumerPDF 1.69 1.69/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018 6

7
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

155 NumerPDF 1.66 1.66/17 WKS Śląsk Wrocław 2018 7

8
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

41 NumerPDF 1.63 1.63/18 MLKS Agros Żary 2018 9

9
ZAWER Natalia 2002-01-14 Z/3555/15

TAK

2 NumerPDF 1.63 1.63/18 UKS Orlica Domaniów 2018 8

10
JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 Z/0448/16

TAK

775 NumerPDF 1.63 1.63/18 KS Podlasie Białystok 2018 10

11
WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 Z/3739/15

TAK

75 NumerPDF 1.62 1.62/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018 11

12
WOŹNICA Martyna 2002-04-03 Z/1672/16

TAK

67 NumerPDF 1.60 1.60/17 UKS 5 Plus Rydułtowy 2018 12

13
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

932 NumerPDF 1.60 1.63/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018 13

14
KOZŁOWSKA Patrycja 2001-01-08 Z/5284/15

TAK

34 NumerPDF 1.60 1.60/18 MKS Baszta Szamotuły 2018 14

15
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

TAK

94 NumerPDF 1.60 1.60/18 RKS Łódź 2018 16

16
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

TAK

1 NumerPDF 1.60 1.65/17 KS Podlasie Białystok 2018 15

17
MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 Z/0625/16

TAK

43 NumerPDF 1.58 1.64/17 LUKS Hańcza Suwałki 2018 17

18
ZABROCKA Agata 2001-04-01 Z/6142/15

TAK

876 NumerPDF 1.58 1.58/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018 18

19
MOSZURA Julia 2002-01-07 Z/3541/16

TAK

55 NumerPDF 1.56 1.56/18 RKS Łódź 2018 19

20
SOBCZYK Alicja 2001-10-22 Z/2732/17

TAK

511 NumerPDF 1.55 1.55/18 ZLKL Zielona Góra 2018 20

21
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

46 NumerPDF 1.55 1.55/18 MLKS Agros Żary 2018 21

22
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

55 NumerPDF 1.55 1.58/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018 24

23
GROMADA Wiktoria 2002-07-02 Z/2712/16

TAK

113 NumerPDF 1.55 1.55/16 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2018 22

24
TURKIEWICZ Julia 2002-06-28 Z/3449/16

TAK

102 NumerPDF 1.55 1.55/18 MKL 12 Jelenia Góra 2018 23

 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

864 NumerPDF 3.91 4.06/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018 1

2
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

77 NumerPDF 3.90 3.90/17 MKS MOS Wrocław 2018 3

3
WEJMAN Karolina 2001-08-13 Z/5427/15

TAK

282 NumerPDF 3.90 3.90/17 KL Gdynia 2018 2

4
GÓRNY Kinga 2002-04-26 Z/3371/15

TAK

16 NumerPDF 3.83 3.83/18 MKS Ustroń 2018 4

5
CZARNECKA Olga 2001-02-04 Z/6129/15

TAK

398 NumerPDF 3.72 3.72/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018 5

6
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

91 NumerPDF 3.61 3.61/18 RKS Łódź 2018 6

7
KOZŁOWSKA Natalia 2002-03-14 Z/0574/16

TAK

397 NumerPDF 3.53 3.53/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018 9

8
SUDOŁ Julia 2001-01-01 Z/2209/16

TAK

407 NumerPDF 3.53 3.53/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018 8

9
JABŁOŃSKA Wiktoria 2002-12-17 Z/2342/16

TAK

738 NumerPDF 3.50 3.56/16 OKS Skra Warszawa 2018 7

10
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 2001-12-28 Z/3633/15

TAK

656 NumerPDF 3.40 3.50/16 KKL Kielce 2018 10

11
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

56 NumerPDF 3.32 3.32/18 RKS Łódź 2018 11

12
KAREŃSKA Agata 2001-06-22 Z/4947/15

TAK

58 NumerPDF 3.20 3.20/17 OSOT Szczecin 2018 13

13
HOFFMANN Julia 2002-02-06 Z/2345/16

TAK

734 NumerPDF 3.20 3.20/18 OKS Skra Warszawa 2018 12

14
PORĘBA Martyna 2002-05-13 Z/0328/16

TAK

285 NumerPDF 3.10 3.12/17 KL Gdynia 2018 14

15
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

519 NumerPDF 3.10 3.20/17 ZLKL Zielona Góra 2018 15

16
BRYSZEWSKA Marta 2002-04-26 Z/0377/16

TAK

514 NumerPDF 3.00 3.00/18 ZLKL Zielona Góra 2018 17

17
GÓRNIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

TAK

412 NumerPDF 3.00 3.00/18 AZS UMCS Lublin 2018 16

18
JURZAK Maja 2001-08-16 Z/3519/16

TAK

20 NumerPDF 2.90 2.90/18 UKS Olimp Mazańcowice 2018 18

19
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 Z/3053/16

TAK

1 NumerPDF 2.80 2.80/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2018 19

20
MICHNIEWSKA Anna 2001-07-30 Z/2029/16

TAK

912 NumerPDF 2.70 2.70/18 KS Warszawianka W-wa 2018 20

21
SOJSKA Ewa 2001-03-11 Z/4939/15

TAK

12 NumerPDF 2.60 2.60/17 OSOT Szczecin 2018 21

22
IWANIEC Anna 2001-07-18 Z/3636/15

TAK

648 NumerPDF 2.60 3.11/16 KKL Kielce 2018 22

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

704 NumerPDF 5.74 5.74/18 OKS Skra Warszawa 2018 1

2
WABIA Tatiana 2001-02-06 Z/6198/15

TAK

502 NumerPDF 5.69 5.69/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018 2

3
JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 Z/2912/16

TAK

127 NumerPDF 5.53 5.66/17 MKS Jedynka Jarocin 2018 3

4
BARAŃSKA Vanessa 2002-10-27 Z/2137/16

TAK

94 NumerPDF 5.52 5.65/17 MUKS Kadet Rawicz 2018 4

5
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

176 NumerPDF 5.48 5.48/18 MKS Pułtusk 2018 5

6
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

85 NumerPDF 5.44 5.44/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018 6

7
KORDEK Sara 2001-02-01 Z/1629/17

TAK

138 NumerPDF 5.41 5.41/18 MKS-MOS Katowice 2018 7

8
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

95 NumerPDF 5.40 5.40/18 MUKS Kadet Rawicz 2018 8

9
POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 Z/2997/15

TAK

343 NumerPDF 5.40 5.40/18 WKS Wawel Kraków 2018 9

10
GAJ Joanna 2001-05-20 Z/2387/15

TAK

325 NumerPDF 5.34 5.34/18 AZS-AWF Katowice 2018 10

11
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

11 NumerPDF 5.33 5.33/17 UKS Otrębusy 2018 11

12
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

2 NumerPDF 5.32 5.32/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2018 12

13
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

TAK

763 NumerPDF 5.30 5.30/18 MKLA Łęczyca 2018 13

14
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

423 NumerPDF 5.30 5.48/17 UKS 55 Łódź 2018 14

15
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF 5.28 5.28/18 WKS Śląsk Wrocław 2018 15

16
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

524 NumerPDF 5.27 5.27/18 MKL Toruń 2018 16

17
SAJNA Kinga 2002-04-24 Z/1598/16

TAK

417 NumerPDF 5.27 5.27/18 AZS UMCS Lublin 2018 17

18
SZULC Martyna 2002-02-14 Z/1824/16

TAK

638 NumerPDF 5.25 5.25/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018 19

19
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

99 NumerPDF 5.25 5.25/18 SSMKS Parasol Wrocław 2018 18

20
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

TAK

201 NumerPDF 5.23 5.23/18 UKS Achilles Leszno 2018 20

21
MIELECH Gabriela 2001-01-31 Z/2455/15

TAK

41 NumerPDF 5.23 5.23/18 UKS Czwórka Białystok 2018 21

22
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

41 NumerPDF 5.22 5.22/18 MLKS Agros Żary 2018 22

23
KOS Katarzyna 2001-06-12 Z/3414/15

TAK

512 NumerPDF 5.20 5.20/18 MKS Tempo Kęty 2018 23

24
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

220 NumerPDF 5.42/17 AZS-AWF Warszawa 2018

Lista PZLA, WARUNKOWO - BADANIA
 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

972 NumerPDF 11.88 11.88/18 LKS Stal Mielec 2018 1

2
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

95 NumerPDF 11.78 11.78/18 MUKS Kadet Rawicz 2018 2

3
RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 Z/5260/15

TAK

26 NumerPDF 11.46 11.61/17 KL Bałtyk Koszalin 2018 3

4
SZULC Martyna 2002-02-14 Z/1824/16

TAK

638 NumerPDF 11.16 11.16/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018 4

5
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

TAK

201 NumerPDF 11.14 11.14/18 UKS Achilles Leszno 2018 5

6
BIERNACKA Julia 2002-01-11 Z/0765/15

TAK

77 NumerPDF 11.09 11.09/18 GKS Wilga Garwolin 2018 8

7
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

TAK

763 NumerPDF 11.08 11.08/18 MKLA Łęczyca 2018 6

8
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

99 NumerPDF 11.02 11.02/18 SSMKS Parasol Wrocław 2018 7

9
GAJ Joanna 2001-05-20 Z/2387/15

TAK

325 NumerPDF 10.83 10.83/18 AZS-AWF Katowice 2018 9

10
POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 Z/2997/15

TAK

343 NumerPDF 10.79 10.79/18 WKS Wawel Kraków 2018 10

11
KOS Katarzyna 2001-06-12 Z/3414/15

TAK

512 NumerPDF 10.79 10.79/18 MKS Tempo Kęty 2018 11

12
SAJNA Kinga 2002-04-24 Z/1598/16

TAK

417 NumerPDF 10.77 10.77/18 AZS UMCS Lublin 2018 12

13
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

130 NumerPDF 10.71 11.13/17 KS Agros Zamość 2018 13

14
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

TAK

530 NumerPDF 10.69 10.69/18 MKS Durasan Płońsk 2018 14

15
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

63 NumerPDF 10.61 10.61/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018 15

16
BARAŃSKA Vanessa 2002-10-27 Z/2137/16

TAK

94 NumerPDF 10.59 10.59/18 MUKS Kadet Rawicz 2018 16

17
KLUJ Natalia 2002-03-13 Z/1595/16

TAK

419 NumerPDF 10.56 10.56/18 AZS UMCS Lublin 2018 17

18
MIŚ Małgorzata 2001-06-06 Z/2381/15

TAK

312 NumerPDF 10.52 10.52/18 AZS-AWF Katowice 2018 18

19
WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 Z/3739/15

TAK

75 NumerPDF 10.45 10.45/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018 19

20
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

57 NumerPDF 10.43 10.43/18 UKS MOSiR Działdowo 2018 20

21
DONDZIAK Sara 2001-03-18 Z/1821/16

TAK

18 NumerPDF 10.35 10.35/18 MKS Kusy Szczecin 2018 21

22
WEISS Ewelina 2002-01-01 Z/3756/16

TAK

15 NumerPDF 10.30 10.30/18 LKLA Krokus Astromal Leszno 2018 22

23
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF 10.10 10.73/17 WKS Śląsk Wrocław 2018 24

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

135 NumerPDF 15.20 15.20/18 KS Agros Zamość 2018 1

2
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

420 NumerPDF 13.89 13.89/18 AZS UMCS Lublin 2018 4

3
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

8 NumerPDF 13.87 13.87/18 LKS Polkowice 2018 2

4
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

97 NumerPDF 13.71 13.71/18 RKS Rumia 2018 3

5
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

140 NumerPDF 13.61 13.61/18 LKS Lubawa 2018 5

6
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

000 NumerPDF 13.24 13.24/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018 6

7
MACIOSZEK Wiktoria 2001-07-23 Z/2198/16

TAK

150 NumerPDF 12.82 12.95/16 ULKS Tychowo 2018 7

8
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

509 NumerPDF 12.70 12.70/18 ZLKL Zielona Góra 2018 8

9
DZIĘGIELEWSKA Kamila 2001-07-10 Z/5654/15

TAK

748 NumerPDF 12.66 12.66/18 UKS Cyprianka 2018 9

10
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

215 NumerPDF 12.62 12.62/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018 10

11
PODLIŃSKA Oliwia 2001-10-17 Z/3813/15

TAK

754 NumerPDF 12.51 12.51/18 MKLA Łęczyca 2018 11

12
GROMADA Wiktoria 2002-07-02 Z/2712/16

TAK

113 NumerPDF 12.50 12.50/18 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2018 12

13
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

63 NumerPDF 12.37 12.37/18 MKL Szczecin 2018 13

14
ZARAŚ Katarzyna 2001-09-01 Z/5277/15

TAK

42 NumerPDF 12.19 12.19/18 MKS Baszta Szamotuły 2018 14

15
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

63 NumerPDF 12.18 12.18/18 MLKS Agros Żary 2018 15

16
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

424 NumerPDF 12.14 12.14/18 UKS 55 Łódź 2018 16

17
SZEWCZYK Magdalena Barbara 2001-01-02 Z/2366/17

TAK

96 NumerPDF 12.06 12.06/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018 18

18
CHABINIAK Gabriela 2001-07-25 Z/0416/16

TAK

11 NumerPDF 12.06 12.06/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2018 17

19
PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 Z/3062/16

TAK

59 NumerPDF 12.01 12.30/17 OKLA Ostrołęka 2018 19

20
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

89 NumerPDF 11.99 12.52/17 LUKS Strzałków 2018 21

21
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

424 NumerPDF 11.99 11.99/18 AZS UMCS Lublin 2018 20

22
WŁOSTOWSKA Weronika 2002-06-01 Z/0854/16

TAK

888 NumerPDF 11.82 11.96/17 UKS Liceum sportowe Łomża 2018 23

23
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

780 NumerPDF 11.82 11.82/18 MKS Inowrocław 2018 22

24
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

242 NumerPDF 14.03/17 AZS-AWF Warszawa 2018

Lista PZLA
 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

242 NumerPDF 43.50 43.95/17 AZS-AWF Warszawa 2018 1

2
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

420 NumerPDF 41.38 41.38/18 AZS UMCS Lublin 2018 2

3
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

656 NumerPDF 39.28 39.28/18 MKS Osa Zgorzelec 2018 3

4
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

424 NumerPDF 38.70 38.70/18 UKS 55 Łódź 2018 4

5
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

206 NumerPDF 37.54 37.54/18 UKS Achilles Leszno 2018 5

6
HERDA Patrycja 2002-05-16 Z/0269/15

TAK

29 NumerPDF 36.60 36.60/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018 6

7
BOGDAŃSKA Agata 2001-08-10 Z/3867/16

TAK

349 NumerPDF 36.46 36.46/18 WKS Wawel Kraków 2018 7

8
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

140 NumerPDF 35.46 35.46/18 LKS Lubawa 2018 8

9
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

509 NumerPDF 35.40 35.40/18 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018 9

10
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

89 NumerPDF 35.22 35.22/18 LUKS Strzałków 2018 10

11
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

780 NumerPDF 34.69 34.69/18 MKS Inowrocław 2018 11

12
MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 Z/2380/15

TAK

79 NumerPDF 34.61 34.61/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018 13

13
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

907 NumerPDF 34.61 34.61/18 MKS Agros Chełm 2018 12

14
ZARAŚ Katarzyna 2001-09-01 Z/5277/15

TAK

42 NumerPDF 34.42 34.42/18 MKS Baszta Szamotuły 2018 14

15
MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 Z/3061/16

TAK

65 NumerPDF 34.31 34.31/18 OKLA Ostrołęka 2018 15

16
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

135 NumerPDF 33.44 33.44/18 KS Agros Zamość 2018 16

17
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

47 NumerPDF 33.39 33.39/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018 18

18
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

63 NumerPDF 33.39 33.39/18 MKL Szczecin 2018 17

19
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

509 NumerPDF 33.36 33.36/18 ZLKL Zielona Góra 2018 19

20
PODLIŃSKA Oliwia 2001-10-17 Z/3813/15

TAK

754 NumerPDF 33.00 35.62/17 MKLA Łęczyca 2018 20

21
SOBIK Klaudia 2001-12-24 Z/4896/15

TAK

168 NumerPDF 32.73 32.73/18 RMKS Rybnik 2018 21

22
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

63 NumerPDF 32.56 32.56/18 MLKS Agros Żary 2018 22

23
CHMIELEWSKA Aleksandra 2002-04-05 Z/3126/16

TAK

231 NumerPDF 32.46 32.46/18 LIUKS Kruszwica 2018 23

24
PIASECKA Justyna 2001-01-18 Z/3750/15

TAK

76 NumerPDF 32.38 32.38/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018 24

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUFEL Aleksandra 2001-09-07 Z/6096/15

TAK

418 NumerPDF 66.59 66.59/18 AZS UMCS Lublin 2018 1

2
BOMBA Karolina 2002-01-11 Z/1647/16

TAK

71 NumerPDF 63.01 63.01/18 MUKS Park Zduńska Wola 2018 2

3
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

857 NumerPDF 61.68 61.68/18 LUKS Start Nakło 2018 3

4
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

206 NumerPDF 60.04 60.04/18 UKS Achilles Leszno 2018 4

5
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

656 NumerPDF 53.91 53.91/18 MKS Osa Zgorzelec 2018 5

6
KNEZ Kinga 2001-08-24 Z/6095/15

TAK

417 NumerPDF 53.83 55.23/16 AZS UMCS Lublin 2018 6

7
KOMISARCZYK Zuzanna 2001-06-19 Z/5341/15

TAK

97 NumerPDF 53.71 53.71/18 LLKS Pomorze Stargard 2018 7

8
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

216 NumerPDF 53.18 53.18/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018 8

9
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

116 NumerPDF 51.63 51.63/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018 9

10
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

966 NumerPDF 51.06 51.06/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018 10

11
SKRZYPECKA Martyna 2001-01-31 Z/3173/17

TAK

25 NumerPDF 50.86 50.86/18 MUKS Park Zduńska Wola 2018 11

12
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

600 NumerPDF 49.82 52.51/17 MLKS Echo Twardogóra 2018 12

13
JAGIEŁKA Gabriela 2002-05-16 Z/3375/16

TAK

99 NumerPDF 49.10 49.10/18 LLKS Pomorze Stargard 2018 13

14
PIEKARSKA Gabriela 2001-01-12 Z/3680/16

TAK

784 NumerPDF 48.45 48.45/18 KS Podlasie Białystok 2018 14

15
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

602 NumerPDF 48.19 48.19/18 MLKS Echo Twardogóra 2018 15

16
POWCIOŁ Agata 2002-01-15 Z/3615/16

TAK

30 NumerPDF 47.81 48.37/17 RMKS Rybnik 2018 16

17
WAŁKIEWICZ Wiktoria 2001-01-03 Z/2373/17

TAK

553 NumerPDF 46.56 46.56/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018 17

18
CHILLA Dominika 2002-04-05 Z/3402/16

TAK

461 NumerPDF 46.30 46.30/18 BKS Bydgoszcz 2018 18

19
SZELWACH Karolina 2001-01-24 Z/4493/15

TAK

21 NumerPDF 44.91 44.91/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018 19

20
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

TAK

883 NumerPDF 42.87 42.87/18 LUKS Start Nakło 2018 20

21
KOZERA Julianna 2001-01-01 Z/3880/18

TAK

1 NumerPDF 41.97 41.97/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018 21

22
RUTKOWSKA Katarzyna 2002-01-16 Z/1362/15

TAK

82 NumerPDF 41.72 41.72/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018 22

23
TUZ Kinga 2002-05-17 Z/1730/16

TAK

144 NumerPDF 40.63 40.63/18 KS Agros Zamość 2018 23

24
FAJKOWSKA Julia 2002-11-07 Z/2417/16

TAK

601 NumerPDF 39.46 39.46/18 MLKS Echo Twardogóra 2018 24

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

485 NumerPDF 53.87 53.87/18 ULKS Tychowo 2018 1

2
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

933 NumerPDF 51.79 51.79/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018 2

3
BEDNAREK Aleksandra 2001-04-22 Z/6409/15

TAK

128 NumerPDF 44.54 44.54/18 RMKS Rybnik 2018 3

4
ANDRUKONIS Gabriela 2002-09-01 Z/3069/17

TAK

49 NumerPDF 44.31 44.31/18 UKS Czwórka Białystok 2018 4

5
KALINOWSKA Kornelia 2001-03-26 Z/2883/16

TAK

145 NumerPDF 44.17 46.52/17 ULKS Tychowo 2018 5

6
GOTOWICZ Dominika 2001-05-01 Z/3626/18

TAK

255 NumerPDF 43.23 43.23/18 AZS-AWF Warszawa 2018 12

7
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

500 NumerPDF 42.66 42.66/18 MKS Osa Zgorzelec 2018 6

8
STYŚ Agata 2001-03-13 Z/5561/15

TAK

103 NumerPDF 41.95 42.56/17 SKS Feniks Siedlce 2018 7

9
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

88 NumerPDF 41.11 41.11/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2018 8

10
CZARNOLEWSKA Aleksandra 2001-08-15 Z/3765/16

TAK

185 NumerPDF 40.30 43.43/17 MKS Inowrocław 2018 9

11
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 NumerPDF 39.91 39.91/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018 10

12
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

116 NumerPDF 39.82 40.25/17 UKS Błyskawica Domaniewice 2018 11

13
RANECKA Kamila 2002-02-05 Z/3755/16

TAK

97 NumerPDF 39.62 40.30/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018 13

14
PELCZARSKA Oliwia 2002-09-17 Z/2280/17

TAK

127 NumerPDF 38.71 41.80/17 KS Komunalni Sanok 2018 14

15
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

643 NumerPDF 38.57 38.57/18 MKS Osa Zgorzelec 2018 15

16
WABIK Natalia 2002-05-24 Z/1287/16

TAK

919 NumerPDF 38.20 38.20/18 RLTL ZTE Radom 2018 16

17
MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 Z/2380/15

TAK

79 NumerPDF 37.77 37.77/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018 17

18
WYSOCKA Kiara 2002-05-02 Z/4011/17

TAK

888 NumerPDF 37.46 37.46/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018 18

19
PEŁKA Patrycja 2002-04-04 Z/0050/16

TAK

65 NumerPDF 37.21 37.21/18 SKS Kusy Kraków 2018 19

20
MELLER Maria 2001-05-23 Z/5952/15

TAK

399 NumerPDF 36.59 36.59/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018 20

21
GALUS Paulina 2001-02-24 Z/0950/16

TAK

468 NumerPDF 36.39 36.39/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018 21

22
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

424 NumerPDF 35.25 35.25/18 AZS UMCS Lublin 2018 22

23
TRZÓPEK Klaudia 2002-10-01 Z/3176/17

TAK

399 NumerPDF 35.10 35.10/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018 23

24
MOJŻYSZEK Klaudia 2001-08-25 Z/0623/17

TAK

35 NumerPDF 34.96 34.96/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018 24

 
Siedmiobój K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 5226 5226/18 AZS-AWF Warszawa 2018 1

2
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

176 NumerPDF 4559 4559/18 MLUKS Mokasyn Płoty 2018 2

3
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

80 NumerPDF 4362 4362/18 LKS Górnik Wałbrzych 2018 3

4
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

963 NumerPDF 4290 4311/17 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018 4

5
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

350 NumerPDF 4260 4260/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018 5

6
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

1 NumerPDF 4186 4186/18 WLKS Wrocław 2018 6

7
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

TAK

245 NumerPDF 4180 4180/18 AZS-AWF Warszawa 2018 7

8
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

593 NumerPDF 4145 4145/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2018 8

9
SZKOP Wioletta 2001-02-18 Z/3214/16

TAK

8 NumerPDF 4060 4060/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018 9

10
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

186 NumerPDF 4019 4185/17 UKS Gimpas Pasłęk 2018 10

11
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF 3851 3851/18 KL Iskra Białogard 2018 11

12
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

52 NumerPDF 3797 3797/18 MLKS Agros Żary 2018 12

13
KULUS Matylda 2002-03-14 Z/3054/16

TAK

5 NumerPDF 3763 3763/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2018 13

14
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

48 NumerPDF 3757 3778/17 MLKS Agros Żary 2018 14

15
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

463 NumerPDF 3729 3729/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018 15

16
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

TAK

831 NumerPDF 3724 3724/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018 16

17
STANKIEWICZ Nikola 2001-01-02 Z/5063/15

TAK

62 NumerPDF 3658 3832/17 MKL Szczecin 2018 17

18
GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 Z/0214/17

TAK

26 NumerPDF 3633 3633/18 KS Wejher Wejherowo 2018 18

19
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

860 NumerPDF 3585 3585/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018 19

20
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

TAK

86 NumerPDF 3538 3538/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018 20

21
KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 Z/2865/17

TAK

43 NumerPDF 3413 3413/18 UKS Czwórka Białystok 2018 21

22
BARDEL Martyna 2001-01-22 Z/1910/15

TAK

45 NumerPDF 3381 3381/18 MLKS Agros Żary 2018 22

23
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF 3310 3310/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018 23

24
DZIURA Wiktoria 2001-09-21 Z/1498/15

TAK

7 NumerPDF 3202 3600/17 LKLA Krokus Astromal Leszno 2018 24

 
5000 m chód K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIEKARZ Agata 2001-06-09 Z/0855/15

TAK

70 NumerPDF 24:12.97 24:12.97/18 MKS Hermes Gryfino 2018 1

2
ZAJĄCZKOWSKA Olga 2002-12-11 Z/0950/17

TAK

366 NumerPDF 26:45 26:45/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018 2

3
KOWALSKA Julia 2001-12-20 Z/5672/15

TAK

929 NumerPDF 26:57 26:57/18 LKS Vectra Włocławek 2018 3

4
OSIŃSKA Marcelina 2002-01-14 Z/4144/15

TAK

65 NumerPDF 27:41.02 27:41.02/18 MKS Hermes Gryfino 2018 4

5
OLLER Patrycja 2001-01-01 Z/2094/16

TAK

935 NumerPDF 27:46.04 27:46.04/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018 5

6
SKOBEL Kinga 2002-03-19 Z/0310/16

TAK

12 NumerPDF 27:46.21 27:46.21/18 CMKL Człuchów 2018 6

7
WALERIAŃCZYK Kinga 2002-08-19 Z/3207/16

TAK

718 NumerPDF 28:13.45 28:13.45/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018 7

8
RUSEK Patrycja 2002-01-21 Z/1455/16

TAK

968 NumerPDF 28:33.40 28:33.40/18 LKS Stal Mielec 2018 8

9
KLOTZEL Anna 2001-05-04 Z/0939/15

TAK

78 NumerPDF 28:43 28:43/18 LKS OSiR Pleszew 2018 9

10
GEPPERT Aleksandra 2001-02-08 Z/0634/17

TAK

404 NumerPDF 28:44.98 28:44.98/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018 10

11
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

TAK

930 NumerPDF 28:47.50 28:47.50/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018 11

12
GRABARA Maja 2001-12-04 Z/1350/16

TAK

22 NumerPDF 29:30 29:30/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018 12

13
WESTFAL Natalia 2001-01-25 Z/1146/15

TAK

16 NumerPDF 29:54.99 29:38/17 CMKL Człuchów 2018 13

14
CHANDUSZKO Karolina 2001-09-14 Z/2928/16

TAK

836 NumerPDF 30:20.64 30:20.64/18 KL Lechia Gdańsk 2018 14

15
SZETELA Zuzanna 2001-07-15 Z/2730/16

TAK

150 NumerPDF 30:26.68 30:26.68/18 LKS Resovia Rzeszów 2018 15

16
KORB Kornelia 2002-12-17 Z/4182/18

TAK

1 NumerPDF 31:26.57 31:26.57/18 LKS Stal Mielec 2018 16

17
ŻAKOWSKA Katarzyna 2002-09-21 Z/2088/16

TAK

944 NumerPDF 31:34.30 31:34.30/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018 17

18
RATAJ Gabriela 2002-01-02 Z/4431/17

TAK

154 NumerPDF 32:36.02 32:36.02/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018 18

19
GRABOWSKA Filadelfia 2002-12-21 Z/2089/16

TAK

960 NumerPDF 33:40 33:40/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018 19

20
KOTLIŃSKA Zuzanna 2002-02-19 Z/0843/17

TAK

4 NumerPDF 33:42.09 33:42.09/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2018 20

21
GDOWSKA Gabriela 2002-05-10 Z/0652/16

TAK

454 NumerPDF 34:37 34:37/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018 21

22
SACHUK Mariya 2002-09-20 Z/3674/17

TAK

11 NumerPDF 35:10.99 35:10.99/18 MKS Unia Hrubieszów 2018 22

23
TRACZUK Agnieszka 2001-07-09 Z/1345/18

TAK

16 NumerPDF 36:01.19 36:01.19/18 MKS Unia Hrubieszów 2018 23

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

131 NumerPDF 13.72 13.72/18 KS Agros Zamość 2018 1

2
KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 Z/0596/16

TAK

777 NumerPDF 13.83 13.83/18 KS Podlasie Białystok 2018 2

3
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

704 NumerPDF 13.93 13.93/18 OKS Skra Warszawa 2018 3

4
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

427 NumerPDF 14.04 14.04/18 LUKS Orkan Września 2018 4

5
ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 Z/2577/15

TAK

5 NumerPDF 14.08 14.08/18 MKS-SMS Victoria Racibórz 2018 5

6
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

855 NumerPDF 14.38 14.38/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018 6

7
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

11 NumerPDF 14.41 14.41/18 UKS Otrębusy 2018 7

8
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

177 NumerPDF 14.43 14.43/18 AZS Łódź 2018 8

9
ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 Z/0600/16

TAK

781 NumerPDF 14.47 14.47/18 KS Podlasie Białystok 2018 9

10
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

16 NumerPDF 14.50 14.50/18 RKS Łódź 2018 10

11
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

25 NumerPDF 14.52 14.52/18 MKS Unia Hrubieszów 2018 11

12
PLIZGA Daria 2001-05-22 Z/6413/15

TAK

741 NumerPDF 14.56 14.56/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018 12

13
WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 Z/1328/15

TAK

66 NumerPDF 14.64 14.63/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018 13

14
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

869 NumerPDF 14.80 14.18/17 AZS-AWF Gorzów 2018 14

15
SKIBNIEWSKA Patrycja 2002-12-12 Z/3299/17

TAK

866 NumerPDF 14.82 14.82/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018 15

16
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

534 NumerPDF 14.85 14.85/18 SKLA Sopot 2018 16

17
HAJDUK Julia 2001-08-16 Z/1263/15

TAK

887 NumerPDF 14.90 14.90/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018 17

18
PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 Z/5540/15

TAK

500 NumerPDF 14.92 14.92/18 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018 18

19
MAREK Julia 2001-06-18 Z/4405/15

TAK

9 NumerPDF 14.92 14.88/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2018 19

20
FILAR Gabriela 2001-04-13 Z/2339/16

TAK

740 NumerPDF 14.95 14.95/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018 20

21
NOWAK Zuzanna 2001-05-22 Z/1653/15

TAK

479 NumerPDF 14.97 14.97/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018 21

22
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

2 NumerPDF 14.99 14.99/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2018 22

23
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

511 NumerPDF 15.08 15.08/18 ZLKL Zielona Góra 2018 23

24
KLAMA Laura 2002-01-07 Z/3452/16

TAK

19 NumerPDF 15.13 15.13/18 LUKS Podium Kup 2018 24

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

134 NumerPDF 61.07 61.07/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018 1

2
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

355 NumerPDF 61.16 61.16/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018 2

3
STĄSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

412 NumerPDF 62.84 62.84/18 AZS UMCS Lublin 2018 3

4
ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 Z/0170/15

TAK

912 NumerPDF 63.64 62.97/17 MKS Agros Chełm 2018 4

5
WASIELEWSKA Kinga 2001-10-30 Z/5657/15

TAK

922 NumerPDF 64.18 64.18/18 LKS Vectra Włocławek 2018 5

6
KLAMA Laura 2002-01-07 Z/3452/16

TAK

19 NumerPDF 64.35 64.35/18 LUKS Podium Kup 2018 6

7
KĘDZIA Kamila 2001-02-12 Z/4625/15

TAK

91 NumerPDF 64.56 63.61/17 MUKS Kadet Rawicz 2018 7

8
JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 Z/3028/16

TAK

889 NumerPDF 65.11 65.11/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018 8

9
JACHOREK Aleksandra 2001-02-14 Z/6243/15

TAK

533 NumerPDF 65.43 65.43/18 SKLA Sopot 2018 9

10
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

25 NumerPDF 65.68 65.24/17 MKS Unia Hrubieszów 2018 10

11
BRYCH Wiktoria 2001-10-19 Z/4825/15

TAK

33 NumerPDF 65.77 65.77/18 RKS Łódź 2018 11

12
LOSY Aleksandra 2001-01-08 Z/0794/16

TAK

318 NumerPDF 66.05 66.05/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2018 12

13
NYKAZA Natalia 2001-04-21 Z/0388/16

TAK

888 NumerPDF 66.11 66.11/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018 13

14
KLASIK Joanna 2002-07-01 Z/2263/16

TAK

411 NumerPDF 66.14 66.14/18 TL ROW Rybnik 2018 14

15
RYBKA Aleksandra 2001-01-12 Z/0389/16

TAK

852 NumerPDF 66.23 66.23/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018 15

16
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

526 NumerPDF 66.28 66.28/18 MKL Toruń 2018 16

17
KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 Z/0056/16

TAK

17 NumerPDF 66.34 66.34/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018 17

18
MAREK Julia 2001-06-18 Z/4405/15

TAK

9 NumerPDF 66.41 66.41/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018 18

19
ZAPORA Blanka 2001-11-02 Z/3200/17

TAK

523 NumerPDF 66.73 66.73/18 SKLA Sopot 2018 19

20
FILAR Gabriela 2001-04-13 Z/2339/16

TAK

740 NumerPDF 67.09 65.05/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018 20

21
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

69 NumerPDF 67.13 67.13/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018 21

22
LEMANOWICZ Maja 2001-12-01 Z/2102/15

TAK

52 NumerPDF 67.43 66.23/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018 22

23
NIEPALA Natalia 2001-06-19 Z/2812/15

TAK

48 NumerPDF 67.45 67.45/18 LUKS Podium Kup 2018 23

24
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

20 NumerPDF 67.47 67.47/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018 24

 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

205 NumerPDF 5:00.66 5:00.66/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018 1

2
STYŚ Aleksandra 2001-06-20 Z/1355/15

TAK

118 NumerPDF 5:01.62 5:01.62/18 MKS Jedynka Jarocin 2018 2

3
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

522 NumerPDF 5:03.84 5:03.84/18 SKLA Sopot 2018 3

4
SZYMKIEWICZ Julia 2001-08-02 Z/1753/15

TAK

459 NumerPDF 5:05.23 5:05.23/18 SSR Olimp Strawczyn 2018 4

5
ENGELMANN Weronika 2001-06-08 Z/2896/15

TAK

73 NumerPDF 5:05.85 5:05.85/18 MKS-MOSM Bytom 2018 5

6
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

879 NumerPDF 5:12.78 5:12.78/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018 6

7
PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 Z/2910/16

TAK

125 NumerPDF 5:14.91 5:14.91/18 MKS Jedynka Jarocin 2018 7

8
CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

65 NumerPDF 5:20.98 5:20.98/18 KKB MOSiR Krosno 2018 8

9
MAŁEK Monika 2001-01-13 Z/0509/16

TAK

73 NumerPDF 5:23.29 5:23.29/18 UKS Budowlani Nowy Sącz 2018 9

10
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

344 NumerPDF 5:24.35 5:24.35/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018 10

11
KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 Z/0519/16

TAK

192 NumerPDF 5:24.51 5:24.51/18 UKS Technik Augustów 2018 11

12
BUDNICKA Zuzanna 2002-01-17 Z/1527/16

TAK

276 NumerPDF 5:26.92 5:26.92/18 PTT Delta Płock 2018 12

13
ŚLĘCZEK Kinga 2002-02-16 Z/1439/17

TAK

2 NumerPDF 5:28.03 5:28.03/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018 13

14
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

36 NumerPDF 5:28.97 5:28.97/18 MLKS Agros Żary 2018 14

15
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

854 NumerPDF 5:30.52 5:30.52/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018 15

16
KARNAS Katarzyna 2001-11-24 Z/2279/15

TAK

100 NumerPDF 5:33.27 5:33.27/18 LKS Vectra Włocławek 2018 16

17
WUSIEWICZ Patrycja 2001-04-13 Z/0493/15

TAK

510 NumerPDF 5:34.14 5:34.14/18 ZLKL Zielona Góra 2018 17

18
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

34 NumerPDF 5:35.90 5:35.90/18 UKS Wiking Rychnowy 2018 18

19
MŁYNAREK Monika 2002-04-08 Z/0759/16

TAK

5 NumerPDF 5:37.64 5:37.64/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018 19

20
MALAK Łucja 2002-04-26 Z/1577/17

TAK

46 NumerPDF 5:44.73 5:44.73/18 MKL Szczecin 2018 20

21
SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 Z/0557/16

TAK

481 NumerPDF 5:46.38 5:46.38/18 SSR Olimp Strawczyn 2018 21

22
PRZYDZIAŁ Katarzyna 2001-11-29 Z/1805/18

TAK

711 NumerPDF 5:46.78 5:46.78/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018 22

23
WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 Z/2493/15

TAK

72 NumerPDF 5:47.76 5:47.76/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018 23

24
MYRCIK Martyna 2001-09-18 Z/2382/15

TAK

324 NumerPDF 5:49.82 5:49.82/18 AZS-AWF Katowice 2018 24

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. BARASZKIEWICZ Julia
2. KITEWSKA Wioleta
3. KUBICKA Julia
4. CZARNECKA Aleksandra
5. LEMANOWICZ Maja
2002
2002
2002
2002
2001
NumerPDF 49.24 KS AZS UWM Olsztyn

2 1. JANKOWSKA Aleksandra
2. KIRYLUK Aleksandra
3. KOLENDA Dominika
4. MIKIEWICZ Dominika
5. ZACZKIEWICZ Wiktoria
2002
2001
2002
2001
2001
NumerPDF KS Podlasie Białystok

3 1. SUCHECKA Katarzyna
2. LIPIŃSKA Julia
3. NOWAKOWSKA Marcelina
4. ŻUROWSKA Julia
5. MASZKIEWICZ Maja
2001
2001
2002
2001
2001
NumerPDF AKL Ursynów Warszawa

4 1. ORSZAGH Natalia
2. TRZCIŃSKA Wiktoria
3. KOGUT Zuzanna
4. CIURKOT Noemi
5. SKIBNIEWSKA Patrycja
2002
2002
2002
2002
2002
NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

5 1. BORZEWSKA Zuzanna
2. GOŁĘBIEWSKA Hanna
3. LIS Klaudia
4. SKRZYPNIK Kamila
5. TARKOWSKA Natalia
2001
2001
2002
2001
2002
NumerPDF MKL Toruń

6 1. MAŁKOWSKA Dominika
2. WOJNOWSKA Natalia
3. WESOŁOWSKA Natalia
4. MIERZEJEWSKA Martyna
2002
2002
2002
2002
NumerPDF MUKL Brodnica

7 1. HAJDUK Julia
2. NAGIĘĆ Weronika
3. RYBKA Aleksandra
4. NYKAZA Natalia
5. KAPUSTKA Anna
2001
2002
2001
2001
2002
NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka

8 1. ROŻEŃSKA Zuzanna
2. FORMELLA Aleksandra
3. STÓJ Alicja
4. ZMARZŁA Weronika
5. JACHOREK Aleksandra
2002
2001
2001
2001
2001
NumerPDF SKLA Sopot

 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KACZMAREK Alicja
2. MARKOWSKA Wiktoria
3. RZESZEWSKA Olga
4. SURA Kornelia
2002
2002
2002
2002
NumerPDF s:ss.ss ALKS AJP Gorzów Wlkp.

2 1. FORC Wiktoria
2. JASIONOWICZ Dominika
3. KOGUT Zuzanna
4. KORALEWSKA Julia
5. ORSZAGH Natalia
2002
2001
2002
2002
2002
NumerPDF s:ss.ss CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

3 1. GACKA Kinga
2. SZEWCZYK Julia
3. LICHOWSKA Zuzanna
4. PARTYKA Alicja
2001
2002
2002
2001
NumerPDF s:ss.ss BKS Bydgoszcz

4 1. DĄBEK Emilia
2. KRZYŻEWSKA Wanessa
3. ZWOLIŃSKA Judyta
4. WALIŁKO Kamila
5. DUL Wiktoria
2001
2001
2002
2002
2001
NumerPDF s:ss.ss KKS Victoria Stalowa Wola

5 1. KARNAS Katarzyna
2. WASIELEWSKA Kinga
3. STRZELEWICZ Zuzanna
4. KAZIMIERSKA Klaudia
5. GORNOWICZ Daria
2001
2001
2002
2001
2002
NumerPDF s:ss.ss LKS Vectra Włocławek

6 1. PORĘBSKA Karolina
2. KRASOWSKA Kamila
3. ŚLĘCZEK Kinga
4. CHABUZ Wiktoria
5. KOZIK Julia
2002
2001
2002
2002
2002
NumerPDF s:ss.ss MKS-MOS Płomień Sosnowiec

7 1. JACHOREK Aleksandra
2. ZAPORA Blanka
3. OWSIANIK Klaudia
4. STÓJ Alicja
5. PLECZYŃSKA Natalia
2001
2001
2001
2001
2002
NumerPDF s:ss.ss SKLA Sopot

8 1. DROZD Wiktoria
2. IWANEK Iga
3. PAŚNIK Monika
4. STĄSIK Anna
2001
2001
2001
2002
NumerPDF s:ss.ss AZS UMCS Lublin

 
100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 Z/2667/18

TAK

1 NumerPDF 10.65 10.65/18 KS Podlasie Białystok 2018 1

2
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

TAK

713 NumerPDF 10.77 10.77/18 LKS Maraton Turek 2018 2

3
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

228 NumerPDF 10.79 10.79/18 LIUKS Kruszwica 2018 4

4
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

137 NumerPDF 10.79 10.79/18 KS Agros Zamość 2018 3

5
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

708 NumerPDF 10.83 10.83/18 MKS MOS Wrocław 2018 5

6
Chida Tomasu 2002-04-11 Z/0483/18

TAK

201 NumerPDF 10.85 10.85/18 MULKS MOS Sieradz 2018

7
WDOWIK Oliwer 2002-01-03 Z/2338/16

TAK

747 NumerPDF 10.86 10.86/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018 6

8
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

538 NumerPDF 10.88 10.87/17 BKL Bełchatów 2018 7

9
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

21 NumerPDF 10.89 10.89/18 MLKS Agros Żary 2018 8

10
KORUS Kacper 2001-03-25 Z/2777/15

TAK

75 NumerPDF 10.89 10.89/18 MKS-MOSM Bytom 2018 9

11
ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 Z/3032/16

TAK

60 NumerPDF 10.98 10.98/18 MUKS Park Zduńska Wola 2018 10

12
PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 Z/0693/18

TAK

666 NumerPDF 10.99 10.99/18 WLKS Wrocław 2018 11

13
CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 Z/2092/17

TAK

265 NumerPDF 11.00 11.00/18 MKS Rabka-Zdrój 2018 12

14
BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 Z/3853/18

TAK

84 NumerPDF 11.01 11.01/18 MKL Szczecin 2018 13

15
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

69 NumerPDF 11.02 11.02/18 BKL Bełchatów 2018 14

16
TARADAJ Bartosz 2001-12-22 Z/5732/15

TAK

125 NumerPDF 11.03 11.03/18 MKS-MOS Katowice 2018 15

17
WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 Z/5660/15

TAK

25 NumerPDF 11.03 11.03/18 LKS Pogórze Skoczów 2018 16

18
SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 Z/6458/15

TAK

345 NumerPDF 11.04 11.04/18 WKS Wawel Kraków 2018 17

19
SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 Z/5098/15

TAK

460 NumerPDF 11.05 11.05/18 BKS Bydgoszcz 2018 18

20
BORYSIEWICZ Paweł 2001-05-21 Z/1156/18

TAK

84 NumerPDF 11.07 11.07/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018 19

21
MISZKIEL Marcin 2001-05-25 Z/0427/16

TAK

447 NumerPDF 11.08 11.08/18 SL Salos Suwałki 2018 20

22
KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 Z/0089/15

TAK

870 NumerPDF 11.09 11.09/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018 21

23
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

705 NumerPDF 11.11 11.11/18 MKS MOS Wrocław 2018 22

24
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

937 NumerPDF 11.12 11.12/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018 23

25
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

TAK

874 NumerPDF 11.12 11.12/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018 24

 
100 metrów mężczyzn PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKSINA Jakub 2001-10-11 Z/3843/15

TAK

1 NumerPDF 11.31 11.31/18 PK KS Podlasie Białystok 2018

2
MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 Z/1521/15

TAK

446 NumerPDF 11.31 11.31/18 PK SL Salos Suwałki 2018

3
KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 Z/3195/16

TAK

116 NumerPDF 11.48 11.36/17 MKS-MOS Katowice 2018

4
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-29 Z/0409/16

TAK

703 NumerPDF 11.48 11.48/18 MKS MOS Wrocław 2018

5
KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 Z/3828/16

TAK

16 NumerPDF 11.48 11.48/18 WLKS Wrocław 2018

6
POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 Z/2651/15

TAK

759 NumerPDF 11.52 11.52/18 MKS MOS Wrocław 2018

7
GRAJEWSKI Tomasz 2001-07-20 Z/0146/18

TAK

443 NumerPDF 11.52 11.52/18 PK SL Salos Suwałki 2018

8
AJDACKI Gabriel 2001-11-16 Z/0202/18

TAK

957 NumerPDF 11.54