Internetowe zgłoszenia do imprezy: 94. PZLA Mistrzostwa Polski
LUBLIN, 20-22 lipca 2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SWOBODA Ewa 1997-07-26 Z/1069/13

TAK

388 NumerPDF 11.24 11.12/16 AZS-AWF Katowice 2018

OK

2
KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 Z/2684/11

TAK

360 NumerPDF 11.46 11.34/15 SKLA Sopot 2018

OK

3
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

203 NumerPDF 11.52 11.52/18 RLTL ZTE Radom 2018

DNS
4
ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 Z/2975/11

TAK

141 NumerPDF 11.59 11.41/17 AZS Łódź 2018

OK

5
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

6 NumerPDF 11.59 11.46/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

6
CIBA Kamila 1995-03-29 Z/3200/11

TAK

429 NumerPDF 11.68 11.62/17 OŚ AZS Poznań 2018

OK

7
ADAMEK Klaudia 1999-03-22 Z/0191/15

TAK

419 NumerPDF 11.69 11.67/17 KS Gwardia Piła 2018

DNS
8
SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 Z/0903/11

TAK

59 NumerPDF 11.85 11.56/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

9
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

290 NumerPDF 11.88 11.88/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

10
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

TAK

62 NumerPDF 11.89 11.89/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

11
SZULC Marta 1994-09-04 Z/4330/11

TAK

213 NumerPDF 11.90 11.90/18 SSA Legia 1926 Warszawa 2018

OK

12
KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 Z/0712/11

TAK

88 NumerPDF 11.97 11.64/09 AZS UMCS Lublin 2018

OK

13
POLAK Julia 2001-05-09 Z/3464/15

TAK

411 NumerPDF 11.98 11.95/17 TL ROW Rybnik 2018

OK

14
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

194 NumerPDF 11.99 11.99/18 OKS Skra Warszawa 2018

OK

15
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

41 NumerPDF 12.02 12.02/18 WLKS Wrocław 2018

OK

16
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

15 NumerPDF 12.03 12.03/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

17
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

220 NumerPDF 12.11 12.04/16 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

OK

sprawdzić badania
18
KASICA Monika 1996-02-09 Z/1665/12

TAK

359 NumerPDF 12.11 12.11/18 SKLA Sopot 2018

OK

19
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

337 NumerPDF 12.13 11.78/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

DNS
20
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

TAK

401 NumerPDF 12.15 12.15/18 MKS Żywiec 2018

DNS
21
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

113 NumerPDF 12.16 12.16/18 KS Agros Zamość 2018

OK

22
DĄBEK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

279 NumerPDF 12.18 12.18/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

OK

23
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

284 NumerPDF 12.28 12.25/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

OK

24
MALUS Patrycja 1991-07-29 Z/4168/11

TAK

94 NumerPDF 12.28 12.05/14 AZS UMCS Lublin 2018

OK

25
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

459 NumerPDF 12.31 12.08/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

26
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

219 NumerPDF 12.37 12.37/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

DNS
27
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

120 NumerPDF 12.39 12.39/18 MKS Agros Chełm 2018

OK

badania OK
 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

203 NumerPDF 23.21 23.21/18 RLTL ZTE Radom 2018

OK

2
KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 Z/2684/11

TAK

360 NumerPDF 23.25 22.94/15 SKLA Sopot 2018

OK

3
WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 Z/0658/11

TAK

447 NumerPDF 23.36 23.36/18 OŚ AZS Poznań 2018

DNS
4
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

6 NumerPDF 23.59 23.51/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

5
CIBA Kamila 1995-03-29 Z/3200/11

TAK

429 NumerPDF 23.89 23.89/18 OŚ AZS Poznań 2018

OK

6
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

60 NumerPDF 23.96 23.96/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

DNS
7
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

290 NumerPDF 24.01 24.01/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

8
ADAMEK Klaudia 1999-03-22 Z/0191/15

TAK

419 NumerPDF 24.09 24.04/16 KS Gwardia Piła 2018

DNS
9
KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 Z/0712/11

TAK

88 NumerPDF 24.16 23.69/17 AZS UMCS Lublin 2018

OK

10
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

173 NumerPDF 24.16 24.16/18 AZS-AWF Warszawa 2018

DNS
11
JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 Z/1477/11

TAK

375 NumerPDF 24.20 23.81/17 AZS-AWF Katowice 2018

OK

12
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

194 NumerPDF 24.29 24.29/18 OKS Skra Warszawa 2018

OK

13
SZULC Marta 1994-09-04 Z/4330/11

TAK

213 NumerPDF 24.41 24.32/17 SSA Legia 1926 Warszawa 2018

OK

14
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

232 NumerPDF 24.51 24.32/17 KS AZS AWF Kraków 2018

DNS
15
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

459 NumerPDF 24.52 24.48/16 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

16
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

107 NumerPDF 24.54 23.88/15 AZS UMCS Lublin 2018

OK

17
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

220 NumerPDF 24.56 24.56/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

OK

18
POLAK Julia 2001-05-09 Z/3464/15

TAK

411 NumerPDF 24.59 24.59/18 TL ROW Rybnik 2018

OK

19
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

41 NumerPDF 24.60 24.60/18 WLKS Wrocław 2018

OK

20
WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 Z/0466/14

TAK

392 NumerPDF 24.61 24.61/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

21
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

120 NumerPDF 24.61 24.61/18 MKS Agros Chełm 2018

OK

22
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

325 NumerPDF 24.76 24.76/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

DNS
23
DĄBEK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

279 NumerPDF 24.76 24.76/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

OK

24
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

333 NumerPDF 24.91 24.58/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

25
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 Z/1667/14

TAK

85 NumerPDF 24.92 24.92/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

26
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

285 NumerPDF 24.96 24.84/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

DNS
27
MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 Z/0932/13

TAK

383 NumerPDF 24.97 24.97/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

28
KASICA Monika 1996-02-09 Z/1665/12

TAK

359 NumerPDF 25.07 25.07/18 SKLA Sopot 2018

OK

29
WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 Z/1165/12

TAK

27 NumerPDF 25.35 23.76/14 KS AZS AWF Wrocław 2018

DNS
30
ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 Z/2913/11

TAK

390 NumerPDF 23.81/14 AZS-AWF Katowice 2018

DNS
 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 Z/2913/11

TAK

390 NumerPDF 51.05 51.05/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

2
BAUMGART Iga 1989-04-11 Z/3124/11

43 NumerPDF 51.71 51.71/17 BKS Bydgoszcz 2018

OK

3
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 Z/0286/11

TAK

466 NumerPDF 51.75 51.67/16 KL Bałtyk Koszalin 2018

OK

4
WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 Z/0658/11

TAK

447 NumerPDF 51.87 51.31/15 OŚ AZS Poznań 2018

OK

5
DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 Z/0899/11

TAK

316 NumerPDF 52.12 52.01/17 UKS 19 Bojary Białystok 2018

OK

6
KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 Z/2684/11

TAK

360 NumerPDF 52.41 52.41/18 SKLA Sopot 2018

DNS
7
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

11 NumerPDF 52.59 52.59/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

8
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

173 NumerPDF 53.34 52.88/17 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

9
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

232 NumerPDF 53.52 52.95/17 KS AZS AWF Kraków 2018

DNS
10
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

18 NumerPDF 53.74 52.91/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

11
MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 Z/0932/13

TAK

383 NumerPDF 53.83 53.83/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

12
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

325 NumerPDF 54.00 54.00/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

DNS
13
WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 Z/0466/14

TAK

392 NumerPDF 54.37 54.37/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

14
JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 Z/1477/11

TAK

375 NumerPDF 54.50 53.07/17 AZS-AWF Katowice 2018

OK

15
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

107 NumerPDF 54.88 54.88/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

16
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

333 NumerPDF 54.91 53.65/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

17
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

285 NumerPDF 56.49 56.49/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

DNS
18
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

TAK

420 NumerPDF 57.18 55.44/17 KS Gwardia Piła 2018

DNS
19
PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 Z/0799/13

TAK

54 NumerPDF 59.21 54.48/15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SABAT Anna 1993-11-09 Z/0598/11

TAK

277 NumerPDF 2:01.90 2:01.90/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

OK

2
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

175 NumerPDF 2:02.53 2:02.53/18 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

3
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

181 NumerPDF 2:02.89 2:02.89/18 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

4
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

298 NumerPDF 2:03.04 2:02.36/14 KS Podlasie Białystok 2018

OK

5
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

229 NumerPDF 2:05.68 2:05.68/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

6
KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 Z/4043/11

TAK

396 NumerPDF 2:06.17 2:06.17/18 GKS Piast Gliwice 2018

OK

7
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

380 NumerPDF 2:06.18 2:06.18/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

8
MALMON Oliwia 1998-06-10 Z/5220/15

TAK

211 NumerPDF 2:06.54 2:06.54/18 SRS Kondycja Piaseczno 2018

OK

9
GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 Z/1234/13

TAK

471 NumerPDF 2:08.44 2:08.44/18 MKL Szczecin 2018

OK

Badania OK
10
MICHALAK Sandra 1987-04-01 Z/2320/11

TAK

382 NumerPDF 2:08.67 2:04.33/12 AZS-AWF Katowice 2018

OK

11
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

212 NumerPDF 2:09.18 2:09.18/18 SRS Kondycja Piaseczno 2018

OK

12
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

169 NumerPDF 2:09.23 2:08.99/17 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

13
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

325 NumerPDF 2:09.44 2:09.44/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

14
ELLWARD Syntia 1993-03-03 Z/2536/11

TAK

367 NumerPDF 2:09.55 2:03.28/15 WKS Flota Gdynia 2018

DNS
15
BEKUS Joanna 1997-11-06 Z/1501/14

TAK

426 NumerPDF 2:09.74 2:09.44/15 OŚ AZS Poznań 2018

OK

16
JACNIAK Ewa 1990-11-27 Z/3034/11

TAK

83 NumerPDF 2:09.86 2:03.85/15 AZS UMCS Lublin 2018

DNS
17
SZYJKA Anna 1998-10-20 Z/0464/14

TAK

389 NumerPDF 2:10.15 2:10.15/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

18
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

158 NumerPDF 2:10.57 2:10.57/18 UKS Azymut Pabianice 2018

DNS
19
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

42 NumerPDF 2:14.99/17 WLKS Wrocław 2018

DNS
20
PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 Z/0799/13

TAK

54 NumerPDF 2:05.67/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

21
CICHOCKA Angelika 1988-03-15 Z/4203/11

TAK

356 NumerPDF 1:58.41/17 SKLA Sopot 2018

OK

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ENNAOUI Sofia 1995-08-30 Z/3838/11

TAK

470 NumerPDF 4:02.93 4:01.00/16 MKL Szczecin 2018

OK

2
KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 Z/4524/11

TAK

486 NumerPDF 4:10.03 4:10.03/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

OK

3
CICHOCKA Angelika 1988-03-15 Z/4203/11

TAK

356 NumerPDF 4:11.50 4:01.61/17 SKLA Sopot 2018

DNS
4
BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 Z/0090/11

TAK

227 NumerPDF 4:17.47 4:08.79/14 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

5
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

66 NumerPDF 4:19.27 4:19.27/18 LKS Vectra Włocławek 2018

OK

6
GIZA Karolina 1989-04-04 Z/1912/11

TAK

252 NumerPDF 4:19.76 4:11.18/15 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

OK

7
KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 Z/4043/11

TAK

396 NumerPDF 4:20.02 4:20.02/18 GKS Piast Gliwice 2018

OK

8
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

TAK

345 NumerPDF 4:20.99 4:20.99/18 KUKS Remus Kościerzyna 2018

OK

9
INDEKA Sylwia 1997-06-19 Z/0102/13

TAK

400 NumerPDF 4:21.02 4:18.69/17 LKS Pszczyna 2018

OK

10
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

365 NumerPDF 4:21.06 4:21.06/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

OK

11
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

165 NumerPDF 4:22.28 4:22.28/18 AZS-AWF Warszawa 2018

DNS
12
MEGGER Eliza 1999-08-28 Z/0543/15

TAK

65 NumerPDF 4:23.61 4:23.61/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

OK

13
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

230 NumerPDF 4:23.78 4:23.78/18 KS AZS AWF Kraków 2018

DNS
14
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

158 NumerPDF 4:25.39 4:25.39/18 UKS Azymut Pabianice 2018

OK

15
SZYJKA Anna 1998-10-20 Z/0464/14

TAK

389 NumerPDF 4:27.01 4:27.01/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

16
SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 Z/1218/13

TAK

408 NumerPDF 4:27.07 4:27.07/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

OK

17
MICHALAK Sandra 1987-04-01 Z/2320/11

TAK

382 NumerPDF 4:27.36 4:14.28/11 AZS-AWF Katowice 2018

OK

18
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

229 NumerPDF 4:27.99 4:27.64/17 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

19
MACH Angelika 1991-09-07 Z/2650/11

TAK

93 NumerPDF 4:30.11 4:29.01/14 AZS UMCS Lublin 2018

DNS
20
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

212 NumerPDF 4:32.11 4:32.11/18 SRS Kondycja Piaseczno 2018

OK

21
STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 Z/1520/16

TAK

122 NumerPDF 4:37.30 4:36.11/16 MKS Żak Biała Podlaska 2018

DNS.
22
RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

302 NumerPDF 4:46.01 4:20.03/17 KS Podlasie Białystok 2018

DNS
23
ŻAKOWIECKA Barbara 1982-06-23 Z/4864/18

TAK

397 NumerPDF JKLA Jawor Jaworzno 2018

DNS
24
WÓJCIK Anna 1994-05-19 Z/4621/11

TAK

280 NumerPDF 4:27.56/14 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

DNS
25
JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 Z/1585/11

TAK

417 NumerPDF 4:48.30/16 KKL Kielce 2018

DNS
 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 Z/4524/11

TAK

486 NumerPDF 15:29.67 15:29.67/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

OK

2
RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

302 NumerPDF 15:37.31 15:37.31/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

3
TRZASKALSKA Izabela 1988-01-09 Z/2651/11

TAK

106 NumerPDF 16:15.68 16:03.89/17 AZS UMCS Lublin 2018

OK

4
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

165 NumerPDF 16:31.23 16:31.23/18 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

5
ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 Z/1324/14

TAK

483 NumerPDF 16:36.15 16:32.55/17 UKS Barnim Goleniów 2018

OK

6
JAGIELSKA Ewa 1982-10-25 Z/1542/14

TAK

191 NumerPDF 16:42.94 16:26.52/15 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2018

OK

7
JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 Z/1585/11

TAK

417 NumerPDF 16:52.17 16:52.17/18 KKL Kielce 2018

OK

8
KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 Z/0799/11

TAK

297 NumerPDF 17:02.89 17:02.89/18 KS Podlasie Białystok 2018

DNS
9
PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 Z/0706/14

TAK

100 NumerPDF 17:05.89 17:05.89/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

10
WÓJCIK Anna 1994-05-19 Z/4621/11

TAK

280 NumerPDF 17:12.55 16:40.57/14 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

OK

11
DYMEK Malwina 1996-06-27 Z/3914/16

TAK

129 NumerPDF 17:17.75 17:17.75/18 KS Team Baryła Gorzów 2018

OK

12
PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 Z/0795/11

TAK

301 NumerPDF 17:18.99 16:50.62/17 KS Podlasie Białystok 2018

DNS
13
STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 Z/1520/16

TAK

122 NumerPDF 17:19.86 17:09.27/17 MKS Żak Biała Podlaska 2018

OK

14
ŁĄCKA Barbara 1987-03-22 Z/2842/18

TAK

352 NumerPDF 17:23.43 17:23.43/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

OK

Badania OK
15
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

487 NumerPDF 17:28.16 17:28.16/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

OK

16
IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 Z/2429/15

TAK

142 NumerPDF 17:31.38 17:27.94/17 LKS Omega Kleszczów 2018

OK

17
ŁAPIŃSKA Anna 1989-12-21 Z/0647/14

TAK

189 NumerPDF 17:09.18/17 KS Warszawianka W-wa 2018

OK

sprawdzić badania
18
MACH Angelika 1991-09-07 Z/2650/11

TAK

93 NumerPDF 16:16.74/17 AZS UMCS Lublin 2018

OK

19
SZYSZKA Anna 1990-02-14 Z/5043/11

TAK

312 NumerPDF 16:55.73/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

OK

sprawdzić badania
20
ŻAKOWIECKA Barbara 1982-06-23 Z/4864/18

TAK

397 NumerPDF JKLA Jawor Jaworzno 2018

Brak zgody na start
21
GIZA Karolina 1989-04-04 Z/1912/11

TAK

252 NumerPDF 16:18.71/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

OK

22
BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 Z/1329/11

TAK

70 NumerPDF 16:12.78/17 MKL Toruń 2018

OK

Badania OK
23
GOSK Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

291 NumerPDF 18:02.09/10 KS Podlasie Białystok 2018

OK

24
JACKIEWICZ Monika 1992-12-18 Z/2131/11

TAK

479 NumerPDF 17:17.15/15 RAZ Szczecin 2018

OK

25
ANDRZEJCZAK Monika 1985-01-05 Z/1916/18

TAK

468 NumerPDF 17:25.96/07 MKL Szczecin 2018

OK

Badania OK
26
KOWAL Matylda 1989-01-11 Z/0093/11

TAK

273 NumerPDF 16:13.86/11 CWKS Resovia Rzeszów 2018

OK

27
PILARSKA Karolina 1987-07-19 Z/1490/11

TAK

415 NumerPDF 17:07.07/16 WKB Meta Lubliniec 2018

OK

28
KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 Z/0479/13

TAK

378 NumerPDF 17:25.14/17 AZS-AWF Katowice 2018

OK

29
KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 Z/2631/11

TAK

67 NumerPDF 15:48.88/11 LKS Vectra Włocławek 2018

DNS
30
TRZECIAK Magdalena 1995-04-08 Z/1260/11

TAK

460 NumerPDF 18:09.75/16 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

31
BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 Z/0090/11

TAK

227 NumerPDF 16:35.95/16 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORYS Paulina 1998-05-14 Z/0014/14

TAK

355 NumerPDF 1.86 1.86/18 SKLA Sopot 2018

OK

2
LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 Z/3983/15

TAK

192 NumerPDF 1.84 1.85/17 MLKL Płock 2018

OK

3
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

153 NumerPDF 1.82 1.85/17 RKS Łódź 2018

OK

4
KONIOR Justyna 1995-11-23 Z/0842/11

TAK

233 NumerPDF 1.82 1.82/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

5
WAL Paulina 1991-06-18 Z/3660/11

TAK

269 NumerPDF 1.82 1.82/15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

6
MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

TAK

276 NumerPDF 1.80 1.80/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

OK

7
KWAŚNIEWSKA Michalina 1991-10-22 Z/1348/11

TAK

132 NumerPDF 1.80 1.86/16 ZLKL Zielona Góra 2018

OK

8
RYDZ Aneta 1994-03-30 Z/3964/11

TAK

206 NumerPDF 1.77 1.87/17 RLTL ZTE Radom 2018

OK

9
KASPRZYCKA-PYRA Justyna 1987-08-20 Z/3812/11

TAK

12 NumerPDF 1.75 1.99/14 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

10
DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 Z/0309/14

TAK

421 NumerPDF 1.74 1.76/15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2018

OK

11
KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

151 NumerPDF 1.71 1.71/18 RKS Łódź 2018

OK

12
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

240 NumerPDF 1.70 1.70/17 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚMIETANKA Justyna 1994-09-24 Z/2685/11

TAK

179 NumerPDF 4.45 4.45/17 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

2
PRZYBYŁA Kamila 1996-05-03 Z/0580/12

TAK

56 NumerPDF 4.35 4.40/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

3
WOJEWÓDZKA Wiktoria 1997-12-22 Z/1258/13

TAK

478 NumerPDF 4.10 4.10/17 OSOT Szczecin 2018

OK

Badania ok
4
KUSY Emilia 1998-12-09 Z/0016/14

TAK

361 NumerPDF 4.01 4.01/18 SKLA Sopot 2018

OK

5
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

47 NumerPDF 3.91 4.06/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

6
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

178 NumerPDF 3.90 3.90/18 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

7
WEJMAN Karolina 2001-08-13 Z/5427/15

TAK

344 NumerPDF 3.90 3.90/17 KL Gdynia 2018

OK

8
HNIDA Paulina 1995-01-10 Z/1303/11

TAK

9 NumerPDF 3.83 4.00/14 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

Badania ok
9
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

354 NumerPDF 3.80 3.80/18 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2018

OK

10
KASZUBA Agnieszka 1998-08-31 Z/0173/14

TAK

343 NumerPDF 3.80 4.10/16 KL Gdynia 2018

OK

11
CZARNECKA Olga 2001-02-04 Z/6129/15

TAK

323 NumerPDF 3.72 3.72/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FAKA Angelika 1996-01-15 Z/1399/12

TAK

256 NumerPDF 6.35 6.35/18 WKS Wawel Kraków 2018

OK

2
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

306 NumerPDF 6.30 6.30/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

3
JAGACIAK MICHALSKA Anna 1990-02-10 Z/3725/11

TAK

436 NumerPDF 6.27 6.74/10 OŚ AZS Poznań 2018

OK

4
GRZELAK Weronika 1997-03-19 Z/0003/13

TAK

29 NumerPDF 6.08 6.18/16 LKS Górnik Wałbrzych 2018

OK

5
WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 Z/4260/11

TAK

26 NumerPDF 6.06 6.10/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

6
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

60 NumerPDF 6.06 6.15/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

7
SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 Z/1019/12

TAK

444 NumerPDF 6.05 6.10/16 OŚ AZS Poznań 2018

OK

8
KURYŁO Joanna 1995-08-16 Z/3313/11

TAK

13 NumerPDF 5.90 6.00/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

9
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

362 NumerPDF 5.88 5.88/18 SKLA Sopot 2018

OK

10
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 5.86 5.86/18 UKS LA Basket Warszawa 2018

OK

Opłata OK
11
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

117 NumerPDF 5.78 5.78/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2018

DNS
12
WOTA Gaja 1998-09-04 Z/1069/14

TAK

1 NumerPDF 6.03/15 niestowarzyszona

OK

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAGACIAK MICHALSKA Anna 1990-02-10 Z/3725/11

TAK

436 NumerPDF 14.08 14.33/16 OŚ AZS Poznań 2018

OK

2
SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 Z/1019/12

TAK

444 NumerPDF 13.39 13.39/18 OŚ AZS Poznań 2018

OK

3
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

134 NumerPDF 13.28 13.28/18 AZS Łódź 2018

OK

4
GODLEWSKA Katarzyna 1997-04-30 Z/1536/13

TAK

358 NumerPDF 12.62 12.62/18 SKLA Sopot 2018

OK

Badania OK
5
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

156 NumerPDF 12.43 12.43/18 RKS Łódź 2018

OK

6
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

30 NumerPDF 12.40 12.40/18 SSMKS Parasol Wrocław 2018

OK

7
OSTROWSKA Justyna 1990-07-16 Z/1078/11

TAK

244 NumerPDF 12.38 13.18/15 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

8
KWIATKOWSKA Marta 1990-03-26 Z/0347/11

TAK

258 NumerPDF 12.20 13.17/16 WKS Wawel Kraków 2018

OK

9
WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 Z/0058/11

TAK

182 NumerPDF 11.77 12.59/16 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

Badania ok
 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUBA Paulina 1991-05-14 Z/4665/11

TAK

80 NumerPDF 19.38 19.38/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

2
KARDASZ Klaudia 1996-05-02 Z/1449/12

TAK

296 NumerPDF 18.30 18.30/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

3
ŻEBROWSKA Aldona 1991-01-11 Z/0364/11

TAK

247 NumerPDF 16.63 16.63/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

badania OK
4
NIEDBAŁA Anna 1998-07-10 Z/1321/14

TAK

260 NumerPDF 16.13 16.49/17 WKS Wawel Kraków 2018

OK

5
MALUŚKIEWICZ Agnieszka 1989-03-18 Z/2107/11

TAK

440 NumerPDF 15.82 17.20/14 OŚ AZS Poznań 2018

OK

6
URBAN Karolina 1998-10-20 Z/0093/14

TAK

339 NumerPDF 14.38 15.48/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

7
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

313 NumerPDF 13.97 14.18/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

OK

8
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

TAK

64 NumerPDF 13.89 13.89/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

9
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

243 NumerPDF 13.73 14.36/17 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

10
MIREK Ewa 1997-04-21 Z/1361/13

TAK

239 NumerPDF 13.67 13.67/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

11
NOWAK Barbara 2000-07-25 Z/2012/17

TAK

403 NumerPDF 13.59 13.59/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

OK

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZABAWSKA Daria 1995-04-16 Z/4129/11

TAK

305 NumerPDF 59.57 60.23/15 KS Podlasie Białystok 2018

OK

2
URBAN Karolina 1998-10-20 Z/0093/14

TAK

339 NumerPDF 57.48 57.48/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

3
AUGUSTYNIAK Lidia 1994-05-14 Z/3600/11

TAK

69 NumerPDF 56.97 59.36/16 MKL Toruń 2018

OK

4
MOŚ Katarzyna 1994-12-20 Z/4809/11

TAK

441 NumerPDF 55.04 56.26/15 OŚ AZS Poznań 2018

OK

5
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

243 NumerPDF 54.76 54.76/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

6
GRUBBA Aleksandra 1996-06-19 Z/1675/13

TAK

328 NumerPDF 54.16 54.16/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

7
SYGUTOWSKA Karolina 1993-12-10 Z/1396/11

TAK

133 NumerPDF 51.80 51.80/18 ZLKL Zielona Góra 2018

OK

8
KULAK Agnieszka 1999-07-03 Z/1187/15

TAK

349 NumerPDF 50.58 50.58/18 LKS Jantar Ustka 2018

OK

9
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

313 NumerPDF 46.80 47.20/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

OK

10
MENDYK Izabela 1998-01-27 Z/1007/14

TAK

465 NumerPDF 43.75 43.75/18 UKS Sokół Węgorzewo 2018

OK

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WŁODARCZYK Anita 1985-08-08 Z/0183/11

TAK

198 NumerPDF 78.74 82.98/16 RKS Skra Warszawa 2018

OK

2
FIODOROW Joanna 1989-03-04 Z/2822/11

TAK

431 NumerPDF 74.18 75.09/17 OŚ AZS Poznań 2018

OK

3
KOPRON Malwina 1994-11-16 Z/4597/11

TAK

90 NumerPDF 72.88 76.85/17 AZS UMCS Lublin 2018

OK

4
FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 Z/1267/12

TAK

416 NumerPDF 68.39 69.60/17 KKL Kielce 2018

OK

5
KOKOWSKA Aleksandra 1995-04-28 Z/3234/11

TAK

413 NumerPDF 65.31 65.31/18 TS AKS Chorzów 2018

OK

6
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

114 NumerPDF 64.96 64.96/18 KS Agros Zamość 2018

OK

7
KACZMAREK Marika 1996-04-25 Z/1130/12

TAK

424 NumerPDF 62.18 64.35/17 MUKS Kadet Rawicz 2018

OK

8
ŁEPKOWSKA Kinga 1997-04-30 Z/1012/13

TAK

172 NumerPDF 61.94 63.19/17 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

9
ROSIAK Sara 1997-05-11 Z/1085/13

TAK

174 NumerPDF 57.52 60.49/17 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

10
KOŻANOWSKA Magda 1995-05-15 Z/4699/11

TAK

467 NumerPDF 55.05 58.07/17 KS Żak Wałcz 2018

OK

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WITEK Marcelina 1995-06-02 Z/4493/11

TAK

318 NumerPDF 66.53 66.53/18 AML Słupsk 2018

OK

2
MARUSZEWSKA Klaudia 1997-08-28 Z/0852/13

TAK

350 NumerPDF 56.31 57.59/16 LKS Jantar Ustka 2018

OK

3
ANDREJCZYK Maria 1996-03-09 Z/1412/12

TAK

315 NumerPDF 54.24 67.11/16 LUKS Hańcza Suwałki 2018

OK

4
OSTROWSKA Aleksandra 1997-12-19 Z/1394/13

TAK

336 NumerPDF 52.50 56.24/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

5
GRUBBA Agnieszka 1995-03-23 Z/4723/11

TAK

327 NumerPDF 51.99 52.68/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

6
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

201 NumerPDF 51.60 51.60/18 RLTL ZTE Radom 2018

OK

7
KĄKOL Marta 1992-02-25 Z/3384/11

TAK

330 NumerPDF 50.57 58.43/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

Badania OK
8
SZAŁAS Julia 1998-10-24 Z/1107/14

TAK

127 NumerPDF 49.20 49.20/18 AZS-AWF Gorzów 2018

OK

sprawdzić badania
9
BOŁDYSZ Karolina 1993-04-21 Z/2403/11

TAK

321 NumerPDF 49.05 56.14/14 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

10
DABULIS Dominika 1996-10-28 Z/1413/12

TAK

324 NumerPDF 47.22 49.46/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

11
CHUDA Julia 1997-08-29 Z/0619/13

TAK

5 NumerPDF 46.86 46.86/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

12
ADAMASZEK Magdalena 1998-07-17 Z/0857/14

TAK

371 NumerPDF 46.36 47.62/17 AZS-AWF Katowice 2018

OK

13
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

287 NumerPDF 45.18 45.18/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

14
BAJOR Magdalena 1999-01-13 Z/5214/15

TAK

320 NumerPDF 44.94 44.94/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

DNS
 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUZIAK Paulina 1986-12-16 Z/0574/11

TAK

282 NumerPDF 23:18 21:46/09 LKS Stal Mielec 2018

OK

2
KOWALSKA Agata 1998-09-22 Z/1677/14

TAK

342 NumerPDF 23:22.00 23:22.00/18 KKL Rodło Kwidzyn 2018

OK

sprawdzić badania
3
ZDZIEBŁO Katarzyna 1996-11-28 Z/0934/12

TAK

283 NumerPDF 23:34 22:36.68/15 LKS Stal Mielec 2018

OK

4
LOREK Antonina 1995-02-11 Z/5209/15

TAK

236 NumerPDF 26:47.08 26:47.08/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

5
BEMOWSKA Joanna 1994-06-27 Z/2843/11

TAK

78 NumerPDF 28:40 23:31.69/17 AZS UMCS Lublin 2018

OK

6
KAPERA Monika 1990-02-15 Z/1826/11

TAK

379 NumerPDF 22:36.51/14 AZS-AWF Katowice 2018

DNS
7
MAJCHROWICZ Kinga 1995-11-10 Z/0142/14

TAK

274 NumerPDF 25:12.57/16 CWKS Resovia Rzeszów 2018

OK

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SICIARZ Klaudia 1998-03-15 Z/0137/14

TAK

246 NumerPDF 12.94 12.94/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

2
KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 Z/4343/11

TAK

89 NumerPDF 12.97 12.91/15 AZS UMCS Lublin 2018

OK

3
RZĄDZIŃSKA Julia 1992-05-30 Z/2950/11

TAK

140 NumerPDF 13.31 13.31/18 AZS Łódź 2018

OK

4
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

137 NumerPDF 13.67 13.67/18 AZS Łódź 2018

OK

5
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

72 NumerPDF 13.76 13.76/18 MKL Toruń 2018

OK

6
NAWROCKA Marta 1998-05-28 Z/0788/14

TAK

139 NumerPDF 13.79 13.79/18 AZS Łódź 2018

OK

7
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

60 NumerPDF 13.80 13.80/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

8
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

219 NumerPDF 13.94 13.94/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

OK

9
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

362 NumerPDF 14.14 14.14/18 SKLA Sopot 2018

OK

10
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

220 NumerPDF 14.18 14.00/17 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

OK

11
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

25 NumerPDF 14.23 14.02/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

12
DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

262 NumerPDF 14.43 14.43/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

13
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

113 NumerPDF 14.49 14.49/18 KS Agros Zamość 2018

OK

14
SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 Z/3654/11

TAK

265 NumerPDF 14.50 13.75/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

15
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

99 NumerPDF 14.53 14.53/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

16
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

117 NumerPDF 14.54 14.54/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2018

DNS
17
TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 Z/1161/11

TAK

61 NumerPDF 14.61 14.40/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

18
BHEBHE Urszula 1992-02-27 Z/2785/11

TAK

162 NumerPDF 13.30/13 AZS-AWF Warszawa 2018

DNS
 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 Z/3750/11

TAK

14 NumerPDF 55.84 55.25/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

2
SAGANIAK Justyna 1995-12-01 Z/0108/11

TAK

157 NumerPDF 57.40 57.40/18 UKS 55 Łódź 2018

OK

3
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

TAK

209 NumerPDF 57.68 57.68/18 RLTL ZTE Radom 2018

OK

4
KORZUCH Julia 1995-12-27 Z/0727/12

TAK

402 NumerPDF 58.48 58.48/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

OK

5
ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 Z/2534/11

TAK

161 NumerPDF 58.73 55.89/16 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

6
WESOŁOWSKA Mirela 1989-07-04 Z/3357/11

TAK

270 NumerPDF 59.01 58.20/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

7
DALKE Helena 1997-01-17 Z/0464/13

TAK

430 NumerPDF 59.49 58.65/15 OŚ AZS Poznań 2018

OK

8
BANACH Joanna 1992-08-28 Z/3686/11

TAK

226 NumerPDF 59.50 57.12/15 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

9
STAWIŃSKA Agata 1991-03-17 Z/1731/18

TAK

272 NumerPDF 59.50 58.75/13 MULKS Juvenia Głuchołazy 2018

OK

10
MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 Z/0636/14

TAK

259 NumerPDF 59.53 59.53/18 WKS Wawel Kraków 2018

OK

11
GRYC Anna 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

292 NumerPDF 60.43 60.43/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

12
JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 Z/0651/15

TAK

376 NumerPDF 60.48 60.48/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

13
GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 Z/0553/12

TAK

195 NumerPDF 61.25 61.25/18 OKS Skra Warszawa 2018

OK

14
KOWAL Weronika 1997-01-25 Z/0523/13

TAK

437 NumerPDF 61.27 61.27/18 OŚ AZS Poznań 2018

OK

15
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

TAK

196 NumerPDF 61.49 60.70/17 OKS Skra Warszawa 2018

OK

16
PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 Z/0074/14

TAK

205 NumerPDF 61.56 60.97/17 RLTL ZTE Radom 2018

OK

17
BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 Z/1671/12

TAK

427 NumerPDF 62.14 62.14/18 OŚ AZS Poznań 2018

OK

18
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

25 NumerPDF 62.26 60.40/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

19
ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 Z/0906/14

TAK

439 NumerPDF 62.53 62.53/18 OŚ AZS Poznań 2018

OK

20
STĄSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

104 NumerPDF 62.84 62.84/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

21
KUBEŁ Marta 1995-09-23 Z/4136/11

TAK

49 NumerPDF 63.23 60.23/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

22
MILANOWSKA Beata 1995-07-24 Z/1253/11

TAK

458 NumerPDF 65.40 64.73/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

DNS
23
WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 Z/1165/12

TAK

27 NumerPDF 58.41/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

DNS
24
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

TAK

420 NumerPDF 60.73/16 KS Gwardia Piła 2018

DNS
 
3000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 Z/2631/11

TAK

67 NumerPDF 9:37.91 9:26.93/09 LKS Vectra Włocławek 2018

OK

2
KOWAL Matylda 1989-01-11 Z/0093/11

TAK

273 NumerPDF 9:41.73 9:35.13/16 CWKS Resovia Rzeszów 2018

OK

3
KONIECZEK Alicja 1994-11-02 Z/4540/11

TAK

452 NumerPDF 9:47.29 9:47.29/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

OK

badania OK
4
KONIECZEK Aneta 1997-06-08 Z/0505/13

TAK

453 NumerPDF 10:01.02 9:57.70/17 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

DNS
5
ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 Z/1324/14

TAK

483 NumerPDF 10:01.71 9:57.28/17 UKS Barnim Goleniów 2018

OK

6
KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 Z/0479/13

TAK

378 NumerPDF 10:11.72 10:11.72/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

7
PYKA Milena 2000-02-27 Z/2532/15

TAK

404 NumerPDF 10:30.88 10:30.88/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

OK

8
DIAS Julia 1999-08-23 Z/1305/15

TAK

340 NumerPDF 10:41.72 10:41.72/18 GKS Żukowo 2018

OK

9
PAWLUS Klaudia 2000-10-07 Z/2018/15

TAK

130 NumerPDF 10:44.49 10:44.49/18 LLKS Osowa Sień 2018

DNS
10
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

68 NumerPDF 10:49.25 10:32.37/16 LUKS Start Nakło 2018

OK

11
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

294 NumerPDF 10:50.97 10:50.97/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

12
ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 Z/0798/12

TAK

28 NumerPDF 10:53.71 10:53.71/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

13
GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 Z/1293/14

TAK

7 NumerPDF 11:30.20 11:30.20/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

14
WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 Z/3956/11

TAK

218 NumerPDF 10:20.54/06 UKS Olimp Kozienice 2018

OK

15
GOSK Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

291 NumerPDF 10:41.74/17 KS Podlasie Białystok 2018

OK

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 Z/1077/11

TAK

53 NumerPDF 10.21 10.21/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

2
SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 Z/3333/11

TAK

369 NumerPDF 10.23 10.23/18 WKS Flota Gdynia 2018

OK

3
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

110 NumerPDF 10.29 10.29/18 KS Agros Zamość 2018

OK

4
GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 Z/1743/13

TAK

433 NumerPDF 10.39 10.39/18 OŚ AZS Poznań 2018

OK

5
KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 Z/0558/13

TAK

381 NumerPDF 10.43 10.43/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

6
ZACZEK Artur 1989-02-28 Z/3831/11

TAK

448 NumerPDF 10.53 10.47/12 OŚ AZS Poznań 2018

OK

7
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

366 NumerPDF 10.56 10.44/17 WKS Flota Gdynia 2018

OK

8
ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 Z/3398/11

TAK

450 NumerPDF 10.57 10.31/13 UKS Achilles Leszno 2018

OK

9
MITKA Piotr 1994-08-22 Z/2600/11

TAK

241 NumerPDF 10.58 10.54/17 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

10
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

71 NumerPDF 10.60 10.60/18 MKL Toruń 2018

OK

11
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

109 NumerPDF 10.65 10.52/17 KS Agros Zamość 2018

OK

12
KUĆ Dariusz 1986-04-24 Z/2208/11

TAK

50 NumerPDF 10.65 10.15/11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

13
BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 Z/0148/11

TAK

228 NumerPDF 10.67 10.58/14 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

14
HAMPEL Eryk 1997-12-03 Z/1125/13

TAK

435 NumerPDF 10.68 10.39/16 OŚ AZS Poznań 2018

OK

15
DERUS Michał 1990-09-21 Z/1201/12

TAK

248 NumerPDF 10.69 10.51/14 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

OK

16
KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 Z/0326/14

TAK

407 NumerPDF 10.71 10.71/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

OK

17
SIUDA Mateusz 1998-05-05 Z/1268/14

TAK

442 NumerPDF 10.72 10.72/18 OŚ AZS Poznań 2018

OK

18
GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 Z/0148/13

TAK

432 NumerPDF 10.81 10.68/13 OŚ AZS Poznań 2018

OK

19
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

464 NumerPDF 10.84 10.49/17 PKS Gwardia Szczytno 2018

OK

20
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

303 NumerPDF 10.84 10.84/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

21
CZYŻ Michał 1998-02-10 Z/1580/14

TAK

199 NumerPDF 10.86 10.86/18 RLMKS Orlęta Radom 2018

OK

sprawdzić badania
22
PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 Z/1348/13

TAK

20 NumerPDF 10.88 10.88/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

23
KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 Z/3171/11

TAK

295 NumerPDF 10.88 10.64/17 KS Podlasie Białystok 2018

OK

24
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

92 NumerPDF 11.10 11.10/18 AZS UMCS Lublin 2018

DNS
25
SKRZYPCZAK Robert 1994-05-04 Z/4549/11

TAK

454 NumerPDF 11.13 10.87/15 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

DNS
26
ZALEWSKI Karol 1993-08-07 Z/2480/11

TAK

393 NumerPDF 10.25/13 AZS-AWF Katowice 2018

OK

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZALEWSKI Karol 1993-08-07 Z/2480/11

TAK

393 NumerPDF 20.55 20.26/16 AZS-AWF Katowice 2018

OK

2
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

110 NumerPDF 21.01 20.94/17 KS Agros Zamość 2018

OK

3
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

170 NumerPDF 21.02 21.02/18 AZS-AWF Warszawa 2018

DNS
4
ZACZEK Artur 1989-02-28 Z/3831/11

TAK

448 NumerPDF 21.03 20.76/15 OŚ AZS Poznań 2018

OK

5
SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 Z/3333/11

TAK

369 NumerPDF 21.03 20.78/15 WKS Flota Gdynia 2018

OK

6
MITKA Piotr 1994-08-22 Z/2600/11

TAK

241 NumerPDF 21.10 21.10/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

7
WESELA Adrian 1998-11-15 Z/0387/14

TAK

445 NumerPDF 21.12 21.12/18 OŚ AZS Poznań 2018

OK

8
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

TAK

17 NumerPDF 21.12 20.96/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

DNS
9
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

366 NumerPDF 21.18 21.18/18 WKS Flota Gdynia 2018

OK

10
OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 Z/1077/11

TAK

53 NumerPDF 21.19 20.89/15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

11
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

71 NumerPDF 21.27 21.27/18 MKL Toruń 2018

OK

12
KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 Z/2130/11

TAK

457 NumerPDF 21.41 21.05/07 KS AZS UWM Olsztyn 2018

DNS
13
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

464 NumerPDF 21.48 21.06/16 PKS Gwardia Szczytno 2018

OK

14
KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 Z/0326/14

TAK

407 NumerPDF 21.57 21.57/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

OK

15
HŁADUNIUK Patryk 1995-06-27 Z/3826/11

TAK

475 NumerPDF 21.58 21.58/18 MLKS Lubusz Barlinek 2018

OK

16
FIEDEŃ Natan 1998-06-02 Z/0401/14

TAK

399 NumerPDF 21.68 21.60/16 LKS Pszczyna 2018

OK

17
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

109 NumerPDF 21.70 21.51/17 KS Agros Zamość 2018

OK

18
PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 Z/1348/13

TAK

20 NumerPDF 21.70 21.70/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

19
HAMPEL Eryk 1997-12-03 Z/1125/13

TAK

435 NumerPDF 21.83 21.34/17 OŚ AZS Poznań 2018

DNS
20
LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 Z/1358/13

TAK

438 NumerPDF 21.84 21.10/16 OŚ AZS Poznań 2018

OK

21
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

84 NumerPDF 21.87 21.63/17 AZS UMCS Lublin 2018

DNS
22
SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 Z/0272/14

TAK

21 NumerPDF 21.88 21.52/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

23
KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 Z/3171/11

TAK

295 NumerPDF 21.95 21.79/17 KS Podlasie Białystok 2018

OK

24
CZYŻ Michał 1998-02-10 Z/1580/14

TAK

199 NumerPDF 21.95 21.88/17 RLMKS Orlęta Radom 2018

OK

25
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

96 NumerPDF 22.09 21.60/17 AZS UMCS Lublin 2018

OK

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZALEWSKI Karol 1993-08-07 Z/2480/11

TAK

393 NumerPDF 45.15 45.15/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

2
KRZEWINA Jakub 1989-10-10 Z/1948/11

TAK

36 NumerPDF 46.06 45.11/14 WKS Śląsk Wrocław 2018

OK

3
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

TAK

17 NumerPDF 46.09 45.14/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

4
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

170 NumerPDF 46.49 46.40/17 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

5
RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 Z/0865/14

TAK

154 NumerPDF 46.50 46.50/18 RKS Łódź 2018

OK

6
DOBEK Patryk 1994-02-13 Z/0373/11

TAK

469 NumerPDF 46.61 46.15/13 MKL Szczecin 2018

DNS
7
KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 Z/1077/14

TAK

317 NumerPDF 46.77 46.77/18 UKS 19 Bojary Białystok 2018

OK

8
KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 Z/2130/11

TAK

457 NumerPDF 46.89 45.24/10 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

9
WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 Z/0195/12

TAK

425 NumerPDF 47.01 46.14/16 MUKS Kadet Rawicz 2018

OK

10
ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 Z/0812/14

TAK

40 NumerPDF 47.02 46.04/17 WKS Śląsk Wrocław 2018

DNS
11
KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 Z/1702/11

TAK

35 NumerPDF 47.09 45.65/14 WKS Śląsk Wrocław 2018

OK

12
DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 Z/3203/11

TAK

136 NumerPDF 47.26 45.98/17 AZS Łódź 2018

OK

13
CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 Z/3183/11

TAK

32 NumerPDF 47.56 47.04/16 WKS Śląsk Wrocław 2018

OK

14
PIETRZAK Michał 1989-04-03 Z/2970/11

TAK

385 NumerPDF 47.77 45.96/16 AZS-AWF Katowice 2018

DNS
15
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

84 NumerPDF 47.78 46.44/14 AZS UMCS Lublin 2018

OK

16
SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 Z/3865/16

TAK

338 NumerPDF 47.85 47.85/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

17
OLCZYK Hubert 1995-02-10 Z/1465/12

TAK

264 NumerPDF 47.92 47.81/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

18
SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 Z/0378/11

TAK

364 NumerPDF 47.93 47.66/15 SKLA Sopot 2018

OK

19
ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 Z/2380/16

TAK

422 NumerPDF 47.99 47.99/18 MKS Jedynka Jarocin 2018

DNS
20
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

96 NumerPDF 48.04 47.46/16 AZS UMCS Lublin 2018

OK

21
SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 Z/0272/14

TAK

21 NumerPDF 48.77 47.18/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

22
HOŁUB Maciej 1998-01-30 Z/4557/15

TAK

81 NumerPDF 48.09/17 AZS UMCS Lublin 2018

DNS
 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 Z/1659/11

TAK

51 NumerPDF 1:45.41 1:43.72/15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

2
ROZMYS Michał 1995-03-13 Z/1727/11

TAK

482 NumerPDF 1:46.22 1:45.70/17 UKS Barnim Goleniów 2018

OK

3
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

150 NumerPDF 1:46.27 1:46.27/18 RKS Łódź 2018

OK

4
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

204 NumerPDF 1:47.90 1:47.90/18 RLTL ZTE Radom 2018

OK

5
SIERADZKI Patryk 1998-10-06 Z/0064/14

TAK

58 NumerPDF 1:48.68 1:48.68/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

6
KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 Z/1206/11

TAK

197 NumerPDF 1:49.68 1:49.68/18 OKS Start Otwock 2018

OK

7
TURSKI Krzysztof 2000-06-08 Z/2581/15

TAK

208 NumerPDF 1:50.84 1:50.84/18 RLTL ZTE Radom 2018

OK

8
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

TAK

97 NumerPDF 1:50.96 1:50.96/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

9
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

286 NumerPDF 1:51.16 1:50.44/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

OK

10
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

235 NumerPDF 1:51.45 1:49.41/17 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

11
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

87 NumerPDF 1:51.74 1:51.35/17 AZS UMCS Lublin 2018

OK

12
SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 Z/1044/11

TAK

143 NumerPDF 1:52.24 1:50.43/17 MKLA Łęczyca 2018

OK

13
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

255 NumerPDF 1:52.36 1:49.87/17 WKS Wawel Kraków 2018

OK

Badania OK
14
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

281 NumerPDF 1:52.39 1:52.10/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

OK

15
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

163 NumerPDF 1:52.59 1:52.43/17 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

Badania OK
16
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

237 NumerPDF 1:53.01 1:51.46/17 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

17
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

257 NumerPDF 1:53.01 1:52.72/17 WKS Wawel Kraków 2018

DNS
18
SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 Z/4188/11

TAK

102 NumerPDF 1:53.35 1:47.87/12 AZS UMCS Lublin 2018

OK

19
KOCAK Patryk 1999-07-01 Z/0352/15

TAK

223 NumerPDF 1:53.72 1:53.60/17 WLKS Nowe Iganie 2018

OK

20
CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 Z/4077/11

TAK

126 NumerPDF 1:54.54 1:54.54/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

OK

21
KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 Z/1899/11

TAK

171 NumerPDF 1:44.89/14 AZS-AWF Warszawa 2018

DNS
 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 Z/1659/11

TAK

51 NumerPDF 3:35.06 3:34.04/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

DNS
2
ROZMYS Michał 1995-03-13 Z/1727/11

TAK

482 NumerPDF 3:39.76 3:36.37/17 UKS Barnim Goleniów 2018

OK

3
CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 Z/3849/11

TAK

253 NumerPDF 3:43.88 3:39.89/13 UKS Lider Siercza 2018

OK

Badania ok
4
KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 Z/1206/11

TAK

197 NumerPDF 3:44.08 3:43.12/17 OKS Start Otwock 2018

OK

5
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

204 NumerPDF 3:44.71 3:44.71/18 RLTL ZTE Radom 2018

OK

6
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

281 NumerPDF 3:45.19 3:45.19/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

OK

7
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

257 NumerPDF 3:47.07 3:47.07/18 WKS Wawel Kraków 2018

OK

8
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

255 NumerPDF 3:48.18 3:48.18/18 WKS Wawel Kraków 2018

OK

sprawdzić badania
9
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

235 NumerPDF 3:49.33 3:47.79/17 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

10
KACZAN Grzegorz 1993-02-13 Z/0483/11

TAK

377 NumerPDF 3:49.75 3:49.75/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

11
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

237 NumerPDF 3:50.29 3:49.72/17 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

12
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

286 NumerPDF 3:50.34 3:49.48/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

OK

13
KONDEJ Mateusz 1997-02-24 Z/1785/13

TAK

185 NumerPDF 3:51.31 3:51.31/18 GKS Wilga Garwolin 2018

OK

14
CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 Z/1124/15

TAK

33 NumerPDF 3:51.83 3:51.83/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

OK

15
SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 Z/4188/11

TAK

102 NumerPDF 3:52.78 3:41.61/15 AZS UMCS Lublin 2018

OK

16
KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 Z/0385/15

TAK

234 NumerPDF 3:57.16 3:57.16/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

17
MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 Z/3912/11

TAK

125 NumerPDF 3:57.89 3:56.44/11 SKB Kraśnik 2018

DNS
18
RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 Z/4054/18

TAK

214 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2018

DNS.
19
KSZCZOT Adam 1989-09-02 Z/2880/11

TAK

152 NumerPDF 3:38.31/17 RKS Łódź 2018

OK

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KARBOWIAK Kamil 1995-05-02 Z/0597/14

TAK

271 NumerPDF 14:10.53 14:10.53/18 LZS KL Kotwica Brzeg 2018

OK

2
GŁOWALA Robert 1992-10-29 Z/1784/13

TAK

184 NumerPDF 14:11.85 14:11.85/18 GKS Wilga Garwolin 2018

OK

3
BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 Z/0434/13

TAK

4 NumerPDF 14:13.93 14:13.93/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

4
TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 Z/0972/11

TAK

391 NumerPDF 14:21.76 14:21.76/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

5
DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 Z/2257/11

TAK

308 NumerPDF 14:24.65 14:24.65/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

OK

sprawdzić badania
6
JASTRZĘBSKI Kamil 1992-08-26 Z/0700/11

TAK

124 NumerPDF 14:26.04 14:26.04/18 SKB Kraśnik 2018

OK

Badania OK
7
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

202 NumerPDF 14:26.99 14:26.99/18 RLTL ZTE Radom 2018

OK

8
DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 Z/0525/14

TAK

451 NumerPDF 14:40.97 14:40.97/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

OK

9
MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 Z/3912/11

TAK

125 NumerPDF 14:52.15 14:52.15/18 SKB Kraśnik 2018

OK

sprawdzić badania
10
NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 Z/4502/11

TAK

341 NumerPDF 15:06.45 14:58.89/11 KKB Starogard Gdański 2018

OK

sprawdzić badania
11
MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Z/1198/11

TAK

310 NumerPDF 15:07.21 14:51.08/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

DNS
12
DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 Z/0695/14

TAK

200 NumerPDF 15:09.01 15:09.01/18 RLTL ZTE Radom 2018

OK

13
WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 Z/3618/15

TAK

278 NumerPDF 15:20.26 15:12.88/14 KB Witar Tarnobrzeg 2018

DNS
14
OŚLIZŁO Łukasz 1989-05-14 Z/2967/11

TAK

384 NumerPDF 14:13.72/11 AZS-AWF Katowice 2018

OK

15
MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 Z/5472/15

TAK

275 NumerPDF 15:19.23/16 CWKS Resovia Rzeszów 2018

OK

badania ok
16
OLEJARZ Artur 1988-09-19 Z/1405/11

TAK

472 NumerPDF 14:24.82/11 MKL Szczecin 2018

OK

17
PANKRATOW Paweł 1995-04-10 Z/0258/11

TAK

474 NumerPDF 14:18.10/17 MKS Hermes Gryfino 2018

OK

18
CIEPŁAK Marcin 1991-01-30 Z/3967/11

TAK

409 NumerPDF 14:45.24/17 TL ROW Rybnik 2018

OK

19
MALINA Dawid 1991-11-18 Z/0420/14

TAK

410 NumerPDF 14:16.28/17 TL ROW Rybnik 2018

OK

20
KULKA Szymon 1993-06-22 Z/2485/11

TAK

309 NumerPDF 13:58.88/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

DNS
21
KABAT Damian 1989-10-20 Z/2160/11

TAK

485 NumerPDF 14:11.73/16 WMLKS Pomorze Stargard 2018

DNS
22
ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 Z/0247/11

TAK

118 NumerPDF 15:25.10/16 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2018

OK

23
STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 Z/0415/13

TAK

155 NumerPDF 14:43.43/17 RKS Łódź 2018

OK

sprawdzić badania
24
ZALEWSKI Krystian 1989-04-11 Z/1331/11

TAK

484 NumerPDF 13:45.94/15 UKS Barnim Goleniów 2018

OK

25
CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Z/3015/11

TAK

254 NumerPDF 15:25.60/17 WKS Wawel Kraków 2018

DNS
26
TABOR Dominik 1995-04-24 Z/0830/11

TAK

261 NumerPDF 15:05.87/15 WKS Wawel Kraków 2018

OK

sprawdzić badania
27
BIAŁY Michał 1991-08-22 Z/0694/11

TAK

123 NumerPDF 15:26.04/16 SKB Kraśnik 2018

OK

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Sylwester 1989-04-28 Z/2877/11

TAK

149 NumerPDF 2.27 2.32/09 RKS Łódź 2018

OK

2
GRYNIENKO Maciej 1998-03-30 Z/0933/14

TAK

31 NumerPDF 2.27 2.27/18 UKS Orlica Domaniów 2018

OK

3
KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 Z/1752/13

TAK

75 NumerPDF 2.26 2.26/17 MKS Inowrocław 2018

OK

4
LEPIATO Maciej 1988-08-18 Z/3787/11

TAK

128 NumerPDF 2.15 2.22/13 GZSN START Gorzów Wlkp. 2018

OK

Badania OK
5
BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 Z/4112/11

TAK

116 NumerPDF 2.09 2.12/15 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2018

OK

6
KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 Z/1497/13

TAK

91 NumerPDF 2.03 2.05/16 AZS UMCS Lublin 2018

OK

7
MILEWSKI Piotr 1991-10-02 Z/3142/11

TAK

299 NumerPDF 2.00 2.22/13 KS Podlasie Białystok 2018

OK

Po terminie - 500,-
8
THEINER Wojciech 1986-06-25 Z/2972/11

TAK

267 NumerPDF 2.32/14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

DNS
 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LISEK Piotr 1992-08-16 Z/1183/11

TAK

477 NumerPDF 5.85 5.89/17 OSOT Szczecin 2018

OK

2
WOJCIECHOWSKI Paweł 1989-06-06 Z/2184/11

TAK

63 NumerPDF 5.84 5.93/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

Badania OK
3
SOBERA Robert 1991-01-19 Z/4015/11

TAK

22 NumerPDF 5.55 5.80/14 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

4
PAWLIK Karol 1994-03-17 Z/2178/11

TAK

55 NumerPDF 5.45 5.45/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

5
JERZY Mateusz 1995-03-29 Z/2159/11

TAK

166 NumerPDF 5.35 5.41/17 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

6
DŻAMAN Borys 1996-09-17 Z/1331/12

TAK

476 NumerPDF 5.00 5.40/17 OSOT Szczecin 2018

OK

sprawdzić badania
7
WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 Z/4067/11

TAK

190 NumerPDF 4.90 4.90/18 KS Warszawianka W-wa 2018

DNS
8
BUDZISZEWSKI Mirosław 1995-03-12 Z/3123/11

TAK

46 NumerPDF 4.80 4.80/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

sprawdzić badania
9
TOMALIK Damian 1993-12-27 Z/3292/11

TAK

180 NumerPDF 4.80 4.80/18 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

10
KUPCZAK Adrian 2002-01-27 Z/3514/16

TAK

414 NumerPDF 4.70 4.70/18 UKS Olimp Mazańcowice 2018

OK

11
SWATOWSKI Hubert 1996-04-24 Z/1334/12

TAK

24 NumerPDF 4.60 4.80/14 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 Z/4919/11

TAK

222 NumerPDF 8.05 8.18/17 WLKS Nowe Iganie 2018

OK

2
RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 Z/2369/15

TAK

249 NumerPDF 7.80 7.80/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

OK

3
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

160 NumerPDF 7.71 7.71/18 AZS-AWF Warszawa 2018

DNS
4
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

119 NumerPDF 7.65 7.65/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2018

OK

5
STRZAŁKOWSKI Adrian 1990-03-28 Z/3196/11

TAK

473 NumerPDF 7.61 8.02/14 MKL Szczecin 2018

OK

6
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

10 NumerPDF 7.55 7.57/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

7
DUDEK Krzysztof 1995-07-10 Z/1772/11

TAK

406 NumerPDF 7.54 7.54/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

OK

sprawdzić badania
8
CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 Z/0307/14

TAK

288 NumerPDF 7.47 7.47/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

9
BACHAR Patryk 1992-11-16 Z/1708/11

TAK

3 NumerPDF 7.45 7.52/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

DNS
10
WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 Z/4067/11

TAK

190 NumerPDF 7.39 7.61/15 KS Warszawianka W-wa 2018

OK

11
KAŃSKI Norbert 1998-11-11 Z/1240/14

TAK

329 NumerPDF 7.19 7.19/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

12
MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 Z/2698/15

TAK

307 NumerPDF 7.17 7.17/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018

OK

13
TARCZOŃ Damian 1996-02-12 Z/0052/13

TAK

250 NumerPDF 7.06 7.11/15 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2018

DNS
14
MASŁOWSKI Łukasz 1991-06-08 Z/2174/11

TAK

52 NumerPDF 6.92 7.85/09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

DNS
 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HOFFMANN Karol 1989-06-01 Z/3512/11

TAK

144 NumerPDF 16.74 17.16/16 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

DNS
2
ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 Z/1691/11

TAK

39 NumerPDF 15.85 16.81/15 WKS Śląsk Wrocław 2018

OK

3
KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 Z/1677/12

TAK

215 NumerPDF 15.58 15.67/17 UKS Kapry-armexim Pruszków 2018

4
MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 Z/1741/15

TAK

332 NumerPDF 15.41 15.41/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

5
BONECKI Bartosz 1992-08-21 Z/1820/11

TAK

135 NumerPDF 15.34 16.06/15 AZS Łódź 2018

OK

6
GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 Z/4506/11

TAK

138 NumerPDF 15.21 15.72/15 AZS Łódź 2018

OK

7
FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 Z/0791/14

TAK

326 NumerPDF 15.17 15.17/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

8
KOMAR Patryk 1991-01-21 Z/0453/11

TAK

263 NumerPDF 15.07 15.38/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

9
SACHA Filip 1996-06-25 Z/1284/12

TAK

245 NumerPDF 15.01 15.07/15 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

10
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

176 NumerPDF 14.93 14.93/18 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

Badania ok
11
DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 Z/3122/11

TAK

44 NumerPDF 14.86 15.82/10 BKS Bydgoszcz 2018

OK

12
RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 Z/1565/13

TAK

77 NumerPDF 14.52 14.54/17 UKS Cyprianka 2018

DNS
 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HARATYK Michał 1992-04-10 Z/0084/11

TAK

398 NumerPDF 22.08 22.08/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2018

OK

2
BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 Z/0116/13

TAK

455 NumerPDF 21.09 21.59/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

3
SZYSZKOWSKI Jakub 1991-08-21 Z/1690/11

TAK

38 NumerPDF 20.68 20.92/17 WKS Śląsk Wrocław 2018

OK

4
GUDRO Andrzej 1994-04-08 Z/3566/11

TAK

221 NumerPDF 20.63 20.63/18 WLKS Nowe Iganie 2018

OK

5
PAROL Jan 1995-11-11 Z/1506/12

TAK

225 NumerPDF 19.33 19.33/17 WLKS Nowe Iganie 2018

OK

6
NASZKO Andrzej 1994-05-09 Z/5061/11

TAK

463 NumerPDF 18.98 18.98/18 PKS Gwardia Szczytno 2018

DNS
7
ŁUKSZO Sebastian 1994-07-29 Z/4693/11

TAK

462 NumerPDF 18.56 18.68/17 PKS Gwardia Szczytno 2018

OK

8
MAZUR Szymon 1998-09-02 Z/0477/14

TAK

95 NumerPDF 18.29 19.34/17 AZS UMCS Lublin 2018

OK

9
KOWNATKE Rafał 1985-03-24 Z/5086/11

TAK

351 NumerPDF 17.55 20.13/13 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

OK

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
URBANEK Robert 1987-04-29 Z/1041/11

TAK

145 NumerPDF 65.15 66.93/12 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

OK

2
MAŁACHOWSKI Piotr 1983-06-07 Z/1679/11

TAK

37 NumerPDF 64.97 71.84/13 WKS Śląsk Wrocław 2018

OK

3
STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 Z/1657/12

TAK

266 NumerPDF 62.04 64.64/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

4
PRACZYK Wojciech 1993-01-10 Z/4822/11

TAK

19 NumerPDF 60.61 60.87/14 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

5
PASIŃSKI Paweł 1993-03-06 Z/4291/11

TAK

74 NumerPDF 60.00 61.46/15 MKL Toruń 2018

OK

6
KAMIŃSKI Damian 1993-12-15 Z/1411/11

TAK

86 NumerPDF 59.15 61.72/17 AZS UMCS Lublin 2018

OK

7
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

23 NumerPDF 57.17 57.17/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

8
GIBASZEK Mateusz 1997-03-08 Z/0821/13

TAK

34 NumerPDF 54.37 54.37/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

OK

9
STAŃSKI Olgierd 1973-04-04 Z/3039/11

TAK

103 NumerPDF 52.44 64.20/00 AZS UMCS Lublin 2018

OK

10
KACPRZAK Mateusz 1992-06-15 Z/3356/11

TAK

167 NumerPDF 52.22 52.22/18 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

11
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

111 NumerPDF 52.12 52.12/18 KS Agros Zamość 2018

OK

12
MAZUR Szymon 1998-09-02 Z/0477/14

TAK

95 NumerPDF 51.73 52.10/17 AZS UMCS Lublin 2018

DNS
13
PUDŁOWSKI Szymon 1989-07-20 Z/0961/13

TAK

386 NumerPDF 47.55 47.55/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWICKI Wojciech 1989-02-22 Z/3138/11

TAK

300 NumerPDF 81.85 81.85/18 KS Podlasie Białystok 2018

OK

2
FAJDEK Paweł 1989-06-04 Z/3286/11

TAK

108 NumerPDF 81.14 83.93/15 KS Agros Zamość 2018

OK

3
ROGOWSKI Arkadiusz 1993-03-30 Z/2769/11

TAK

112 NumerPDF 70.73 73.10/15 KS Agros Zamość 2018

OK

4
WROTYŃSKI Marcin 1996-03-11 Z/1594/12</