Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng zakończenia sezonu
BIAŁOGARD, 29.09.2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

529 NumerPDF 13.94 13.50/17 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

2
RUTKOWSKA Maria 2007-03-31 Z/1896/18

TAK

520 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

3
WOŁKOW Marta 2007-02-15 Z/1900/18

TAK

523 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

4
ZYGMUNT Nela 2008-04-28 Z/1901/18

TAK

522 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

5
KUJDA-ROGOWSKA Amelia 2006-11-17 Z/1894/18

TAK

526 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

529 NumerPDF 28.19/17 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

2
KUJDA-ROGOWSKA Amelia 2006-11-17 Z/1894/18

TAK

526 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

708 NumerPDF 43.58 43.58/18 LKS Vectra Włocławek 2018

2
ROSZAK Aleksandra 2004-09-10 Z/0474/18

TAK

141 NumerPDF 45.02 45.02/18 KS Gwardia Piła 2018

3
SŁOWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22 Z/5030/18

TAK

136 NumerPDF 46.93/15 KS Gwardia Piła 2018

4
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

TAK

146 NumerPDF 39.73/16 KS Gwardia Piła 2018

WARUNKOWO - BADANIA
 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROSZAK Aleksandra 2004-09-10 Z/0474/18

TAK

141 NumerPDF 1:43.06 1:43.06/18 KS Gwardia Piła 2018

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROSZAK Aleksandra 2004-09-10 Z/0474/18

TAK

141 NumerPDF 3:16.36 3:16.36/18 KS Gwardia Piła 2018

2
LEWANDOWSKA Natalia 2005-10-09 Z/1895/18

TAK

524 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLACH Laura 2003-02-27 Z/0848/16

TAK

709 NumerPDF 7:15.07 7:15.07/18 LKS Vectra Włocławek 2018

2
RAGAN Katarzyna 2003-06-03 Z/2819/16

TAK

65 NumerPDF 7:39.12 7:39.12/18 MKS Hermes Gryfino 2018

3
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

64 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2018

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SŁOWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22 Z/5030/18

TAK

136 NumerPDF 4.98 4.98/18 KS Gwardia Piła 2018

2
RUTKOWSKA Maria 2007-03-31 Z/1896/18

TAK

520 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

3
WOŁKOW Marta 2007-02-15 Z/1900/18

TAK

523 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

4
ZYGMUNT Nela 2008-04-28 Z/1901/18

TAK

522 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

5
LEWANDOWSKA Natalia 2005-10-09 Z/1895/18

TAK

524 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

65 NumerPDF 12.07 12.07/18 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

2
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

TAK

518 NumerPDF 12.14 12.14/18 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

3
BARAN Kamil 2003-02-03 Z/0069/17

TAK

717 NumerPDF 12.18 12.09/17 AML Słupsk 2018

4
DUBAKO Konrad 2003-08-07 Z/2116/16

TAK

517 NumerPDF 13.60 13.60/18 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

5
PALUCH Marcel 2004-09-09 Z/2118/16

TAK

519 NumerPDF 14.27 14.27/18 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

6
DUNDER Maciej 2007-04-25 Z/1890/18

TAK

513 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

7
GONDEK Marcel 2007-08-27 Z/1892/18

TAK

511 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

8
SOIŃSKI Piotr 2007-10-07 Z/1897/18

TAK

510 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

TAK

518 NumerPDF 24.62 24.62/18 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

2
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

65 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-04-19 Z/4002/18

TAK

725 NumerPDF 41.32 AML Słupsk 2018

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAPART Michał 2004-06-04 Z/2477/17

TAK

62 NumerPDF 2:57.58 2:57.58/18 MKS Hermes Gryfino 2018

2
OGONOWSKI Filip 2005-06-02 Z/1717/18

TAK

70 NumerPDF 3:02.41 3:02.41/18 MKS Hermes Gryfino 2018

3
SZACHNOWSKI Jakub 2004-08-04 Z/0931/18

TAK

64 NumerPDF 3:14.08 3:14.08/18 MKS Hermes Gryfino 2018

4
DWORNIK Kamil 2003-04-10 Z/2117/16

TAK

516 NumerPDF 3:20.74/15 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

725 NumerPDF 9:24.9 9:21.8/17 AML Słupsk 2018

2
GADOMSKI Paweł 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

65 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2018

3
TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

61 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2018

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻMUDA Nikolas 2004-12-11 Z/5333/18

TAK

174 NumerPDF 1.45 1.45/18 UKS OSoT Szczecin 2018

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Kamil 2003-02-03 Z/0069/17

TAK

717 NumerPDF 5.80 AML Słupsk 2018

2
DUBAKO Konrad 2003-08-07 Z/2116/16

TAK

517 NumerPDF 4.76 4.76/18 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

3
PALUCH Marcel 2004-09-09 Z/2118/16

TAK

519 NumerPDF 4.76 4.76/18 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

4
DUNDER Maciej 2007-04-25 Z/1890/18

TAK

513 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

5
DWORNIK Kamil 2003-04-10 Z/2117/16

TAK

516 NumerPDF 3.68/16 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

6
ŻMUDA Nikolas 2004-12-11 Z/5333/18

TAK

174 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2018

7
SOIŃSKI Piotr 2007-10-07 Z/1897/18

TAK

510 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

8
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

65 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

9
GONDEK Marcel 2007-08-27 Z/1892/18

TAK

511 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

10
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

TAK

518 NumerPDF 5.03/16 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

709 NumerPDF 10.17 10.17/18 AML Słupsk 2018

2
TOMASZEWSKI Mateusz 2004-12-29 Z/5332/18

TAK

172 NumerPDF 8.15 8.15/18 UKS OSoT Szczecin 2018

3
RYBICKI Jakub 2004-08-10 Z/5331/18

TAK

169 NumerPDF 7.65 7.65/18 UKS OSoT Szczecin 2018

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMASZEWSKI Mateusz 2004-12-29 Z/5332/18

TAK

172 NumerPDF 21.20 21.20/18 UKS OSoT Szczecin 2018

2
RYBICKI Jakub 2004-08-10 Z/5331/18

TAK

169 NumerPDF 19.08 19.08/18 UKS OSoT Szczecin 2018

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WEGNER Dawid 2000-04-23 Z/0021/15

TAK

889 NumerPDF 63.75 63.75/18 LUKS Start Nakło 2018

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

TAK

870 NumerPDF 67.68 67.68/18 LUKS Start Nakło 2018

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

709 NumerPDF 30.15 30.15/18 AML Słupsk 2018

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna