Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng okręgowy
POZNAŃ, 21.07.2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

462 NumerPDF 12.39 12.39/17 BKS Bydgoszcz 2018

2
ZANDECKA Marika 1995-09-24 Z/0349/16

TAK

155 NumerPDF 12.39 12.39/18 OŚ AZS Poznań 2018

3
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

71 NumerPDF 12.52 12.52/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

4
KOWALSKA Sara 2001-08-01 Z/0789/15

TAK

162 NumerPDF 12.72 12.72/18 OŚ AZS Poznań 2018

5
GĄSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 Z/2663/11

TAK

665 NumerPDF 12.90 12.48/09 WKS Śląsk Wrocław 2018

6
KLIMACKA Weronika 1996-04-19 Z/0938/12

TAK

156 NumerPDF 12.93 12.93/18 OŚ AZS Poznań 2018

7
BARAŃSKA Vanessa 2002-10-27 Z/2137/16

TAK

94 NumerPDF 13.01 13.01/18 MUKS Kadet Rawicz 2018

8
KĘDZIA Kamila 2001-02-12 Z/4625/15

TAK

91 NumerPDF 13.01 13.01/18 MUKS Kadet Rawicz 2018

9
JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 Z/2912/16

TAK

127 NumerPDF 13.10 13.10/18 MKS Jedynka Jarocin 2018

WARUNKOWO - BADANIA
10
URBANIAK Jagoda 2002-01-02 Z/3794/16

TAK

67 NumerPDF 13.14 13.14/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

11
OSTRYCHARCZYK Ines 2003-11-03 Z/0229/17

TAK

136 NumerPDF 13.19 13.19/18 KS Gwardia Piła 2018

12
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

511 NumerPDF 13.36 13.36/18 ZLKL Zielona Góra 2018

13
WITKOWSKA Julia 2004-04-08 Z/0473/18

TAK

142 NumerPDF 13.40 13.40/18 KS Gwardia Piła 2018

14
BODURA Anna 2004-04-23 Z/1162/18

TAK

971 NumerPDF 13.72 13.72/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

15
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 Z/3053/16

TAK

1 NumerPDF 13.75 13.67/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

16
CIESIELSKA Natalia 2000-04-02 Z/1554/15

TAK

122 NumerPDF 13.78 13.72/17 MKS Jedynka Jarocin 2018

17
SZUKAŁA Aleksandra 2002-04-17 Z/2669/17

TAK

10 NumerPDF 14.07 14.07/18 PLKS Gwda Piła 2018

18
CHOMIAK Emilia 2006-11-11 Z/0279/18

TAK

553 NumerPDF 14.16 14.16/18 UKS Halszka Szamotuły 2018

19
KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 Z/1111/17

TAK

142 NumerPDF 14.28 14.28/18 KS Gwardia Piła 2018

20
NOWAK Zuzanna 2002-04-01 Z/2421/16

TAK

48 NumerPDF 14.35 13.74/17 WKS Śląsk Wrocław 2018

21
KASPRZAK Samanta 2004-03-22 Z/1751/18

TAK

14 NumerPDF 14.67/17 PLKS Gwda Piła 2018

22
NEUMANN Sara 2000-09-30 Z/1648/15

TAK

461 NumerPDF 12.54/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

23
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

2 NumerPDF 13.47/16 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

24
ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 Z/1142/18

TAK

174 NumerPDF 14.88/17 MLUKS Mokasyn Płoty 2018

25
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

TAK

454 NumerPDF 13.21/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

462 NumerPDF 24.34 24.34/18 BKS Bydgoszcz 2018

2
NEUMANN Sara 2000-09-30 Z/1648/15

TAK

461 NumerPDF 24.71 24.71/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

3
PANEK Angelika 1989-04-20 Z/1324/13

TAK

154 NumerPDF 25.15 25.15/18 OŚ AZS Poznań 2018

4
ZANDECKA Marika 1995-09-24 Z/0349/16

TAK

155 NumerPDF 25.50 25.50/18 OŚ AZS Poznań 2018

5
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

71 NumerPDF 25.75 25.75/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

6
GĄSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 Z/2663/11

TAK

665 NumerPDF 25.83 25.34/16 WKS Śląsk Wrocław 2018

7
KLIMACKA Weronika 1996-04-19 Z/0938/12

TAK

156 NumerPDF 26.67 26.60/17 OŚ AZS Poznań 2018

8
KOWALSKA Sara 2001-08-01 Z/0789/15

TAK

162 NumerPDF 26.67 26.67/18 OŚ AZS Poznań 2018

9
NOWAK Zuzanna 2001-05-22 Z/1653/15

TAK

479 NumerPDF 27.33 27.33/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

10
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

463 NumerPDF 27.53 27.53/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

11
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

512 NumerPDF 28.48 28.14/17 ZLKL Zielona Góra 2018

12
SZUKAŁA Aleksandra 2002-04-17 Z/2669/17

TAK

10 NumerPDF 28.51 28.51/18 PLKS Gwda Piła 2018

13
CZERNIAK Wiktoria 2000-01-14 Z/1230/15

TAK

986 NumerPDF 29.38 29.38/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

14
OSTRYCHARCZYK Ines 2003-11-03 Z/0229/17

TAK

136 NumerPDF KS Gwardia Piła 2018

15
NOWAK Zuzanna 2002-04-01 Z/2421/16

TAK

48 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2018

16
CHOMIAK Emilia 2006-11-11 Z/0279/18

TAK

553 NumerPDF UKS Halszka Szamotuły 2018

17
KĘDZIA Kamila 2001-02-12 Z/4625/15

TAK

91 NumerPDF 27.22/16 MUKS Kadet Rawicz 2018

18
BASIŃSKA Kinga 1998-02-02 Z/1417/14

TAK

970 NumerPDF 27.92/16 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

19
KASPRZAK Samanta 2004-03-22 Z/1751/18

TAK

14 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2018

20
BODURA Anna 2004-04-23 Z/1162/18

TAK

971 NumerPDF 28.71/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 Z/1111/17

TAK

142 NumerPDF 44.80 44.80/18 KS Gwardia Piła 2018

2
KOGUT Maja 2005-12-13 Z/4238/18

TAK

149 NumerPDF 47.74 47.74/18 KS Energetyk Poznań 2018

3
ZIARKIEWICZ Hanna 2006-09-04 Z/4237/18

TAK

148 NumerPDF 49.39 49.39/18 KS Energetyk Poznań 2018

4
ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 Z/1142/18

TAK

174 NumerPDF 52.39 47.80/17 MLUKS Mokasyn Płoty 2018

5
KRAWCZYK Wiktoria 2002-10-23 Z/3912/17

TAK

117 NumerPDF 43.47/17 MKS Jedynka Jarocin 2018

6
FRANK Ines 2002-01-09 Z/1782/16

TAK

96 NumerPDF 44.67/17 LLKS Pomorze Stargard 2018

7
CEBULSKA Matylda 2001-01-06 Z/5332/15

TAK

95 NumerPDF 41.26/16 LLKS Pomorze Stargard 2018

8
CHYBKA Aleksandra 2002-11-20 Z/3415/16

TAK

460 NumerPDF 46.52/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

9
LICHOWSKA Zuzanna 2002-04-03 Z/5032/15

TAK

464 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2018

10
GÓRAL Wiktoria 2001-02-19 Z/3990/18

TAK

32 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2018

11
NOWAK Natalia 2005-02-11 Z/4261/18

TAK

32 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2018

12
BABISTA Dominika 2006-09-22 Z/4239/18

TAK

148 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2018

13
PARTYKA Alicja 2001-12-18 Z/5100/15

TAK

463 NumerPDF 47.53/16 BKS Bydgoszcz 2018

14
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

458 NumerPDF 41.65/17 BKS Bydgoszcz 2018

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Julia 2001-10-31 Z/1153/18

TAK

70 NumerPDF 1:40.86 1:39.04/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

2
FRĄCKOWIAK Oliwia 2001-02-06 Z/1639/15

TAK

464 NumerPDF 1:42.72 1:41.76/16 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

3
KOPEĆ Natalia 2001-10-31 Z/1152/18

TAK

71 NumerPDF 1:45.68 1:45.68/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

4
KORCZ Julia 2002-02-08 Z/0954/16

TAK

462 NumerPDF 1:47.31 1:46.30/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

5
DUCKA Aleksandra 2004-01-01 Z/0805/18

TAK

60 NumerPDF 1:48.52 1:48.52/18 MKST Astra Nowa Sól 2018

6
KUNICKA Weronika 2007-05-29 Z/1198/18

TAK

862 NumerPDF 1:52.26 1:52.26/18 LUKS Start Nakło 2018

7
PIETRZKIEWICZ Amelia 2005-06-29 Z/2834/18

TAK

478 NumerPDF 1:58.87 1:58.87/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

8
BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 Z/1124/18

TAK

22 NumerPDF 1:59.10 1:59.10/18 MLUKS Mokasyn Płoty 2018

9
BIESZ Julia 2004-08-08 Z/3763/17

TAK

461 NumerPDF 1:48.65/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

10
KURASZ Justyna 2003-05-15 Z/4898/18

TAK

135 NumerPDF KS Gwardia Piła 2018

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 Z/1456/15

TAK

46 NumerPDF 2:14.67 2:14.67/18 UKS Jedynka Gostyń 2018

2
SZUŁCZYŃSKA Aleksandra 2002-10-12 Z/1424/17

TAK

55 NumerPDF 2:26.06 2:26.06/18 UKS Jedynka Gostyń 2018

3
BIESZ Julia 2004-08-08 Z/3763/17

TAK

461 NumerPDF 2:39.67 2:39.67/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STYŚ Aleksandra 2001-06-20 Z/1355/15

TAK

118 NumerPDF 2:59.36 2:59.36/18 MKS Jedynka Jarocin 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 Z/2910/16

TAK

125 NumerPDF 3:04.88 3:04.57/17 MKS Jedynka Jarocin 2018

3
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

452 NumerPDF 3:31.41 3:31.41/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

4
WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 Z/3659/16

TAK

140 NumerPDF KS Gwardia Piła 2018

5
RASIŃSKA Halina 2001-08-04 Z/0712/15

TAK

159 NumerPDF 3:04.33/17 OŚ AZS Poznań 2018

6
ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 Z/2851/15

TAK

40 NumerPDF 3:16.60/17 SSMKS Parasol Wrocław 2018

WARUNKOWO - BADANIA
7
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

151 NumerPDF 3:06.52/17 KS Energetyk Poznań 2018

8
STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 Z/1456/15

TAK

46 NumerPDF 2:58.99/16 UKS Jedynka Gostyń 2018

9
SZUŁCZYŃSKA Aleksandra 2002-10-12 Z/1424/17

TAK

55 NumerPDF 3:12.64/17 UKS Jedynka Gostyń 2018

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POGODA Kamila 1999-06-18 Z/1455/15

TAK

68 NumerPDF 4:38.14 4:38.14/18 MKST Astra Nowa Sól 2018

2
STYŚ Aleksandra 2001-06-20 Z/1355/15

TAK

118 NumerPDF 4:42.98 4:38.49/17 MKS Jedynka Jarocin 2018

WARUNKOWO - BADANIA
3
PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 Z/2910/16

TAK

125 NumerPDF 4:48.80 4:48.80/18 MKS Jedynka Jarocin 2018

4
ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 Z/2851/15

TAK

40 NumerPDF 5:00.32 4:58.04/17 SSMKS Parasol Wrocław 2018

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

453 NumerPDF 1.72 1.72/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

2
WOJCIECHOWSKA Edyta 2003-07-11 Z/0223/17

TAK

455 NumerPDF 1.55 1.55/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

3
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

176 NumerPDF 1.51 1.51/18 MLUKS Mokasyn Płoty 2018

4
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

963 NumerPDF 1.45 1.45/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

5
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

144 NumerPDF 1.40 1.45/17 KS Gwardia Piła 2018

6
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-10-07 Z/3766/17

TAK

458 NumerPDF 1.40 1.40/16 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

7
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

463 NumerPDF 1.37 1.37/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 Z/2912/16

TAK

127 NumerPDF 5.53 5.66/17 MKS Jedynka Jarocin 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
BARAŃSKA Vanessa 2002-10-27 Z/2137/16

TAK

94 NumerPDF 5.52 5.65/17 MUKS Kadet Rawicz 2018

3
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

95 NumerPDF 5.40 5.40/18 MUKS Kadet Rawicz 2018

4
WITKOWSKA Julia 2004-04-08 Z/0473/18

TAK

142 NumerPDF 5.33 5.33/18 KS Gwardia Piła 2018

5
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

2 NumerPDF 5.32 5.32/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

6
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

444 NumerPDF 5.12 5.12/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

7
CIESIELSKA Natalia 2000-04-02 Z/1554/15

TAK

122 NumerPDF 4.94 4.94/18 MKS Jedynka Jarocin 2018

8
ŁAZAJ Katarzyna 2002-09-27 Z/2642/17

TAK

745 NumerPDF 4.83 4.83/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

9
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 Z/3053/16

TAK

1 NumerPDF 4.50 4.50/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

10
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

144 NumerPDF 4.33 4.42/17 KS Gwardia Piła 2018

11
DOROBA Zuzanna 2006-01-06 Z/0270/18

TAK

23 NumerPDF 3.80/16 PLKS Gwda Piła 2018

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

95 NumerPDF 11.78 11.78/18 MUKS Kadet Rawicz 2018

2
ŁAZAJ Katarzyna 2002-09-27 Z/2642/17

TAK

745 NumerPDF 9.70 9.70/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

3
WOJCIECHOWSKA Edyta 2003-07-11 Z/0223/17

TAK

455 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYŻAN Małgorzata 1968-05-13 Z/3809/11

TAK

985 NumerPDF 12.98/06 LKS Lubusz Słubice 2018

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZARAŚ Katarzyna 2001-09-01 Z/5277/15

TAK

42 NumerPDF 12.19 12.19/18 MKS Baszta Szamotuły 2018

2
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

437 NumerPDF 11.86 11.86/18 LUKS Orkan Września 2018

3
MICHALAK Łucja 2001-01-14 Z/4185/18

TAK

454 NumerPDF 11.76 11.76/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

4
LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 Z/1249/17

TAK

453 NumerPDF 11.04 11.04/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

5
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

975 NumerPDF 10.46 10.46/18 PK LKS Lubusz Słubice 2018

6
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

144 NumerPDF KS Gwardia Piła 2018

 
Pchnięcie kulą K U14 (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYŻAN Małgorzata 1968-05-13 Z/3809/11

TAK

985 NumerPDF 40.59 50.49/00 LKS Lubusz Słubice 2018

2
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

656 NumerPDF 39.28 39.28/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

3
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

206 NumerPDF 37.54 37.54/18 UKS Achilles Leszno 2018

WARUNKOWO - BADANIA
4
ZARAŚ Katarzyna 2001-09-01 Z/5277/15

TAK

42 NumerPDF 34.42 34.42/18 MKS Baszta Szamotuły 2018

5
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

857 NumerPDF 32.14 32.14/18 LUKS Start Nakło 2018

6
PISKUNOWICZ Zuzanna 2002-12-27 Z/2615/17

TAK

976 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

975 NumerPDF 41.62 41.62/18 LKS Lubusz Słubice 2018

2
LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 Z/1249/17

TAK

453 NumerPDF 37.70 37.70/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

3
JANUS Katarzyna 2003-05-02 Z/4000/17

TAK

971 NumerPDF 32.27 32.27/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

 
Rzut dyskiem K U14 (0.60kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

857 NumerPDF 61.68 61.68/18 LUKS Start Nakło 2018

2
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

206 NumerPDF 60.04 60.04/18 UKS Achilles Leszno 2018

WARUNKOWO - BADANIA
3
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

656 NumerPDF 53.91 53.91/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

4
KOMISARCZYK Zuzanna 2001-06-19 Z/5341/15

TAK

97 NumerPDF 53.71 53.71/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

5
JAGIEŁKA Gabriela 2002-05-16 Z/3375/16

TAK

99 NumerPDF 49.10 49.10/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

6
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

437 NumerPDF 49.01 49.08/17 LUKS Orkan Września 2018

7
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

872 NumerPDF 45.72 45.72/18 AZS-AWF Gorzów 2018

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U14 (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

643 NumerPDF 38.57 38.57/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

2
GALUS Paulina 2001-02-24 Z/0950/16

TAK

468 NumerPDF 36.39 36.39/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

3
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

176 NumerPDF 35.69 35.69/18 MLUKS Mokasyn Płoty 2018

4
PISKUNOWICZ Zuzanna 2002-12-27 Z/2615/17

TAK

976 NumerPDF 33.40 33.40/18 LKS Lubusz Słubice 2018

5
ZIÓŁKOWSKA Anastazja 2002-07-19 Z/0284/17

TAK

860 NumerPDF 31.53 31.53/18 LUKS Start Nakło 2018

6
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

463 NumerPDF 31.37 31.37/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

7
JANUS Katarzyna 2003-05-02 Z/4000/17

TAK

971 NumerPDF 28.77 28.77/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

8
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

963 NumerPDF 26.88 26.88/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

9
KULUS Matylda 2002-03-14 Z/3054/16

TAK

5 NumerPDF 24.90 24.90/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

10
NALEŻYTA Michalina 2003-03-28 Z/3762/17

TAK

459 NumerPDF 22.39 22.39/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

 
Rzut oszczepem K U14 (400)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

427 NumerPDF 14.04 14.04/18 LUKS Orkan Września 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 Z/1328/15

TAK

66 NumerPDF 14.64 14.63/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

3
NOWAK Zuzanna 2001-05-22 Z/1653/15

TAK

479 NumerPDF 14.97 14.97/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

4
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

2 NumerPDF 14.99 14.99/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

5
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

511 NumerPDF 15.08 15.08/18 ZLKL Zielona Góra 2018

6
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

176 NumerPDF 15.23 15.23/18 MLUKS Mokasyn Płoty 2018

7
KULUS Matylda 2002-03-14 Z/3054/16

TAK

5 NumerPDF 15.30 15.30/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2018

8
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

963 NumerPDF 15.56 15.41/17 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

 
100 m ppł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

512 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

2
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-10-07 Z/3766/17

TAK

458 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 Z/6373/15

TAK

452 NumerPDF 63.23 62.69/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
LOSY Aleksandra 2001-01-08 Z/0794/16

TAK

318 NumerPDF 66.05 66.05/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2018

3
BASIŃSKA Kinga 1998-02-02 Z/1417/14

TAK

970 NumerPDF 68.13 68.13/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

4
CZERNIAK Wiktoria 2000-01-14 Z/1230/15

TAK

986 NumerPDF 69.43 69.43/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

5
WOJCIECHOWSKA Dominika 2003-03-03 Z/0222/17

TAK

462 NumerPDF 75.83 75.83/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALSKI Mateusz 1987-08-29 Z/0530/17

TAK

44 NumerPDF 10.83 10.78/13 GZSN START Gorzów Wlkp. 2018

2
BALCEREK Adam 1998-01-11 Z/0436/14

TAK

160 NumerPDF 10.99 10.84/17 OŚ AZS Poznań 2018

3
SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 Z/5098/15

TAK

460 NumerPDF 11.05 11.05/18 BKS Bydgoszcz 2018

4
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

937 NumerPDF 11.12 11.12/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

5
SIENKIEWICZ Bartosz 2001-01-19 Z/1557/15

TAK

111 NumerPDF 11.24 11.24/18 MKS Jedynka Jarocin 2018

6
BOGACZYŃSKI Damian 1998-08-26 Z/2826/17

TAK

108 NumerPDF 11.29 11.29/18 MKS Jedynka Jarocin 2018

7
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

729 NumerPDF 11.35 11.35/18 STS Pomerania Szczecinek 2018

8
WIELICZKO Sebastian 2000-04-14 Z/1506/16

TAK

976 NumerPDF 11.35 11.35/18 LKS Lubusz Słubice 2018

9
ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 Z/3744/16

TAK

73 NumerPDF 11.63 11.63/18 LKLA Krokus Astromal Leszno 2018

10
KRYŚ Kamil 2003-10-09 Z/4126/18

TAK

741 NumerPDF 11.76 11.76/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

11
MRUG Kamil 2001-10-30 Z/6251/15

TAK

89 NumerPDF 11.81 11.81/18 MUKS Kadet Rawicz 2018

12
BARTCZAK Jakub 2001-02-06 Z/2945/16

TAK

728 NumerPDF 12.03 12.02/17 STS Pomerania Szczecinek 2018

13
BANAŚ Dawid 2002-02-01 Z/3062/17

TAK

510 NumerPDF 12.25 12.25/18 ZLKL Zielona Góra 2018

14
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

TAK

463 NumerPDF 12.36 12.36/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

15
ROGAL Nikodem 2002-03-20 Z/2142/16

TAK

89 NumerPDF 12.55 12.55/18 MUKS Kadet Rawicz 2018

16
ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 Z/0533/17

TAK

198 NumerPDF 12.69/17 UKS Achilles Leszno 2018

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALSKI Mateusz 1987-08-29 Z/0530/17

TAK

44 NumerPDF 21.81 21.56/12 GZSN START Gorzów Wlkp. 2018

2
BALCEREK Adam 1998-01-11 Z/0436/14

TAK

160 NumerPDF 22.30 21.82/17 OŚ AZS Poznań 2018

3
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

937 NumerPDF 22.43 22.43/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

4
SIENKIEWICZ Bartosz 2001-01-19 Z/1557/15

TAK

111 NumerPDF 22.69 22.69/18 MKS Jedynka Jarocin 2018

5
WIELICZKO Sebastian 2000-04-14 Z/1506/16

TAK

976 NumerPDF 23.74 23.74/18 LKS Lubusz Słubice 2018

6
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

TAK

463 NumerPDF 25.19 25.19/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

7
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

723 NumerPDF 26.69 24.02/17 STS Pomerania Szczecinek 2018

WARUNKOWO - BADANIA
8
MRUG Kamil 2001-10-30 Z/6251/15

TAK

89 NumerPDF 23.95/17 MUKS Kadet Rawicz 2018

9
ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 Z/0533/17

TAK

198 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2018

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

416 NumerPDF 37.48 37.48/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

2
MACHOŃSKI Jakub 2000-03-30 Z/2384/16

TAK

110 NumerPDF 38.59 38.59/18 MKS Jedynka Jarocin 2018

3
PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 Z/4274/18

TAK

480 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

4
GUSZCZAK Jarosław 1996-10-14 Z/1600/12

TAK

463 NumerPDF 36.83/16 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

666 NumerPDF 49.36 49.36/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

2
PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 Z/0711/15

TAK

141 NumerPDF 50.28 50.28/18 OŚ AZS Poznań 2018

3
KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 Z/0144/18

TAK

468 NumerPDF 50.85 50.85/18 BKS Bydgoszcz 2018

4
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

517 NumerPDF 50.91 50.91/18 ZLKL Zielona Góra 2018

5
DACHTERA Adam 2001-02-14 Z/0785/15

TAK

164 NumerPDF 51.22 51.22/18 OŚ AZS Poznań 2018

6
TYLAK Łukasz 1990-02-28 Z/1668/12

TAK

168 NumerPDF 52.19 51.35/13 OŚ AZS Poznań 2018

7
BANAŚ Dawid 2002-02-01 Z/3062/17

TAK

510 NumerPDF 54.03 54.03/18 ZLKL Zielona Góra 2018

8
DOBRAK Filip 2001-08-24 Z/2234/16

TAK

460 NumerPDF 55.22 55.22/18 BKS Bydgoszcz 2018

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

866 NumerPDF 1:37.64 1:37.64/18 LUKS Start Nakło 2018

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOLENDER Jakub 2000-11-21 Z/6204/15

TAK

278 NumerPDF 1:55.97 1:55.97/18 RAZ Szczecin 2018

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

351 NumerPDF 2:34.75 2:34.75/18 KS SMS Szklarska Poręba 2018

2
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

162 NumerPDF 2:51.40 2:51.40/18 KS Energetyk Poznań 2018

3
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

418 NumerPDF 2:45.44/16 SL GKS Olsza Olszyna 2018

4
GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 Z/0699/16

TAK

151 NumerPDF 2:29.05/17 OŚ AZS Poznań 2018

5
TRACZ Jakub 2001-08-31 Z/0732/15

TAK

142 NumerPDF 2:38.96/17 OŚ AZS Poznań 2018

6
PODLEWSKI Joshua 2003-08-11 Z/3808/17

TAK

168 NumerPDF 2:57.17/17 KS Energetyk Poznań 2018

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 Z/0223/14

TAK

60 NumerPDF 4:01.44 4:01.44/18 MKST Astra Nowa Sól 2018

2
FABISIAK Mateusz 1996-04-04 Z/0816/12

TAK

140 NumerPDF 4:06.01 4:01.67/17 OŚ AZS Poznań 2018

3
BODURA Szymon 2002-04-07 Z/1469/17

TAK

973 NumerPDF 4:09.45 4:09.45/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

4
MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 Z/0870/16

TAK

945 NumerPDF 4:25.42 4:25.42/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

WARUNKOWO - BADANIA
5
WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 Z/0571/16

TAK

69 NumerPDF 4:25.65 4:25.65/18 MKST Astra Nowa Sól 2018

6
POGODA Adam 2001-04-25 Z/2720/18

TAK

2 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2018

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOKOŁOWSKI Maciej 2001-04-30 Z/3224/17

TAK

302 NumerPDF 6.67 6.67/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2018

2
YARUSHINSKIY Nikita 2000-04-08 Z/3561/18

TAK

459 NumerPDF 6.54 6.54/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

3
WŁODARCZAK Jacek 2002-04-10 Z/3565/16

TAK

510 NumerPDF 6.41 6.41/18 PLKS Gwda Piła 2018

4
WILK Cezary 2004-01-11 Z/4453/17

TAK

99 NumerPDF 6.04 6.04/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

5
NOSAL Krzysztof 2001-07-18 Z/3388/18

TAK

97 NumerPDF 6.02 6.02/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

6
TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 Z/1082/18

TAK

309 NumerPDF 6.01 6.01/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2018

7
STELMASIK Franciszek 2001-04-20 Z/2243/17

TAK

93 NumerPDF 5.92 5.92/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
YARUSHINSKIY Nikita 2000-04-08 Z/3561/18

TAK

459 NumerPDF 13.41 13.41/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

2
ROGAL Nikodem 2002-03-20 Z/2142/16

TAK

89 NumerPDF 13.00 13.00/18 MUKS Kadet Rawicz 2018

3
JAŚKIEWICZ Damian 2001-01-16 Z/4056/18

TAK

123 NumerPDF 12.82 12.82/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

4
STELMASIK Paweł 2001-04-20 Z/3389/18

TAK

94 NumerPDF 12.77 12.77/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

5
NOSAL Krzysztof 2001-07-18 Z/3388/18

TAK

97 NumerPDF 12.48 12.48/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

6
KANIA Filip 2001-01-02 Z/2358/17

TAK

98 NumerPDF 12.10 12.10/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

513 NumerPDF 17.15 17.15/18 ZLKL Zielona Góra 2018

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAROK Wojciech 2001-09-12 Z/1647/15

TAK

453 NumerPDF 19.48 19.48/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

2
KOZINA Filip 2002-05-07 Z/3716/16

TAK

959 NumerPDF 14.94 14.94/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

3
PLESNER Mateusz 2003-04-27 Z/4324/18

TAK

956 NumerPDF 8.92 8.92/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

4
KRYŚ Kamil 2003-10-09 Z/4126/18

TAK

741 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2018

 
Pchnięcie kulą M U14 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U14 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JACKÓW Krzysztof 1980-06-08 Z/4671/18

TAK

472 NumerPDF 47.62/01 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAROK Wojciech 2001-09-12 Z/1647/15

TAK

453 NumerPDF 61.63 61.63/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

2
WAWRZYNIAK Jakub 2001-04-10 Z/6428/15

TAK

33 NumerPDF 44.73 44.73/18 MKS Baszta Szamotuły 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PLESNER Mateusz 2003-04-27 Z/4324/18

TAK

956 NumerPDF 38.20 38.20/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

TAK

870 NumerPDF 64.94 64.94/18 AZS-AWF Gorzów 2018

2
ŁAPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

TAK

358 NumerPDF 59.46 59.46/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MISIASZEK Paweł 2001-12-24 Z/2898/16

TAK

97 NumerPDF 73.69 73.69/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

2
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

TAK

866 NumerPDF 66.50 66.50/18 AZS-AWF Gorzów 2018

3
PIECHOCKI Dobromir 2001-01-09 Z/4474/15

TAK

404 NumerPDF 62.79 62.79/18 LUKS Orkan Września 2018

4
MODRZEJEWSKI Mateusz 2002-01-09 Z/2897/16

TAK

94 NumerPDF 58.35 58.35/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

5
CIUCHTA Szymon 2001-08-21 Z/3492/15

TAK

867 NumerPDF 54.22 54.22/18 AZS-AWF Gorzów 2018

6
BARTOSIEWICZ Gracjan 2001-01-26 Z/2359/17

TAK

99 NumerPDF 45.34 45.34/18 LLKS Pomorze Stargard 2018

7
SOLETA Kajetan 2003-03-26 Z/0282/17

TAK

865 NumerPDF 30.27 30.27/18 LUKS Start Nakło 2018

8
GIL Grzegorz 2003-04-13 Z/0278/17

TAK

886 NumerPDF 26.39 26.72/17 LUKS Start Nakło 2018

 
Rzut młotem M U14 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Hubert 2001-03-07 Z/4938/15

TAK

70 NumerPDF 53.46 53.46/18 MKL Szczecin 2018

2
WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 Z/5938/15

TAK

954 NumerPDF 51.80 53.82/17 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

3
ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 Z/3744/16

TAK

73 NumerPDF 35.46 35.46/18 LKLA Krokus Astromal Leszno 2018

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U14 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 Z/2946/16

TAK

738 NumerPDF 14.73 14.73/18 STS Pomerania Szczecinek 2018

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TYLAK Łukasz 1990-02-28 Z/1668/12

TAK

168 NumerPDF 55.53 55.46/14 OŚ AZS Poznań 2018

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna