Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolski mityng wakacyjny
CZĘSTOCHOWA, 21.07.2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 Z/2227/15

TAK

312 NumerPDF 12.35 12.35/18 UMLKS Pegaz Opoczno 2018

2
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

333 NumerPDF 12.40 12.29/17 WLKS Wrocław 2018

3
HAJDUK Julia 2001-08-16 Z/1263/15

TAK

887 NumerPDF 13.03 13.03/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

4
SALA Emilia 2002-03-05 Z/1543/16

TAK

286 NumerPDF 13.08 13.08/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2018

5
PECIAK Magdalena 1995-03-26 Z/0864/13

TAK

751 NumerPDF 13.14 13.14/18 GKS Piast Gliwice 2018

6
MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 Z/0666/17

TAK

161 NumerPDF 13.25 13.25/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

WARUNKOWO - BADANIA
7
ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 Z/2643/17

TAK

765 NumerPDF 13.33 13.33/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

8
CICHY Laura 2004-05-27 Z/2407/17

TAK

76 NumerPDF 13.36 13.36/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

9
ZWIAS Justyna 1999-08-19 Z/1733/15

TAK

940 NumerPDF 13.37 13.13/17 MUKS SZS Cieszyn 2018

10
KOPKA Malwina 2003-06-28 Z/4002/17

TAK

135 NumerPDF 13.47 13.47/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

11
LEGASZEWSKA Maria 2000-10-16 Z/1426/17

TAK

752 NumerPDF 13.47 13.47/18 GKS Piast Gliwice 2018

12
TOBOREK Aleksandra 2003-04-29 Z/3613/17

TAK

162 NumerPDF 13.64 13.64/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

13
CICHOCKA Anastazja 2004-02-05 Z/2921/18

TAK

8 NumerPDF 13.70 13.70/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

14
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

TAK

25 NumerPDF 13.80 13.80/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

15
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

28 NumerPDF 13.83 13.54/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

16
CYRULIŃSKA Anna 2003-02-19 Z/4415/17

TAK

322 NumerPDF 13.86 13.86/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

17
MARCZEWSKA Karolina 2004-12-21 Z/3048/18

TAK

563 NumerPDF 14.08 14.08/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

18
GRZYB Ola 2004-07-26 Z/2713/16

TAK

111 NumerPDF 13.33/17 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2018

19
MAKUCH Julia 2004-04-16 Z/4872/18

TAK

10 NumerPDF LKS Brzezina Osiek 2018

20
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

45 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

 
100 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SRAGA Zuzanna 2006-02-11 Z/4309/17

TAK

444 NumerPDF 13.48 13.48/18 KS Victoria Trzebinia 2018

2
CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 Z/3419/18

TAK

308 NumerPDF 13.49 13.49/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

3
TRˇBCZYŃSKA Nadia 2005-07-05 Z/2920/18

TAK

118 NumerPDF 13.89 13.89/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

4
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

TAK

8 NumerPDF 13.92 13.92/18 WLKS Wrocław 2018

5
TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 Z/3887/16

TAK

333 NumerPDF 13.99 13.99/18 KS Victoria Trzebinia 2018

6
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

TAK

1 NumerPDF 14.45 14.45/18 WLKS Wrocław 2018

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIEBURA Martyna 2001-01-25 Z/0004/15

TAK

773 NumerPDF 25.08 24.94/17 UKS Czwórka Żory 2018

2
STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 Z/2227/15

TAK

312 NumerPDF 25.30 25.30/18 UMLKS Pegaz Opoczno 2018

3
LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 Z/4618/15

TAK

948 NumerPDF 25.83 25.83/18 MUKS SZS Cieszyn 2018

4
MICHALAK Antonia 2001-02-15 Z/1555/16

TAK

7 NumerPDF 25.84 25.84/18 KB MOSiR Jastrzębie 2018

5
BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 Z/3020/16

TAK

154 NumerPDF 25.88 25.82/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

WARUNKOWO - BADANIA
6
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

855 NumerPDF 26.03 26.03/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

7
POHL Sabina 1999-07-13 Z/0364/18

TAK

417 NumerPDF 26.56 26.56/18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2018

8
ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 Z/1403/16

TAK

7 NumerPDF 26.62 26.62/18 MOS CSiR D±browa Górnicza 2018

9
HAJDUK Julia 2001-08-16 Z/1263/15

TAK

887 NumerPDF 26.83 26.83/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

10
MAREK Julia 2001-06-18 Z/4405/15

TAK

9 NumerPDF 26.90 26.90/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

11
RYBKA Aleksandra 2001-01-12 Z/0389/16

TAK

852 NumerPDF 27.15 27.15/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

12
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

28 NumerPDF 27.31 27.31/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

13
NYKAZA Natalia 2001-04-21 Z/0388/16

TAK

888 NumerPDF 27.46 27.46/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

14
GRZYB Ola 2004-07-26 Z/2713/16

TAK

111 NumerPDF 27.51 27.51/18 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2018

15
GAJ Joanna 2001-05-20 Z/2387/15

TAK

325 NumerPDF 27.66 27.38/16 AZS-AWF Katowice 2018

16
ZWIAS Justyna 1999-08-19 Z/1733/15

TAK

940 NumerPDF 27.68 27.03/17 MUKS SZS Cieszyn 2018

17
CICHY Laura 2004-05-27 Z/2407/17

TAK

76 NumerPDF 28.15 28.15/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

18
KOPKA Malwina 2003-06-28 Z/4002/17

TAK

135 NumerPDF 28.19 28.19/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

19
TOBOREK Aleksandra 2003-04-29 Z/3613/17

TAK

162 NumerPDF 28.25 28.25/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

20
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

TAK

25 NumerPDF 28.35 28.35/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

21
CICHOCKA Anastazja 2004-02-05 Z/2921/18

TAK

8 NumerPDF 28.79 28.79/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

22
GLIŃSKA Natalia 2004-07-12 Z/0374/17

TAK

18 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2018

23
MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 Z/0666/17

TAK

161 NumerPDF 28.19/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

WARUNKOWO - BADANIA
24
CYRULIŃSKA Anna 2003-02-19 Z/4415/17

TAK

322 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

25
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

856 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2018

26
LEGASZEWSKA Maria 2000-10-16 Z/1426/17

TAK

752 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2018

27
MAKUCH Julia 2004-04-16 Z/4872/18

TAK

10 NumerPDF LKS Brzezina Osiek 2018

28
SALA Emilia 2002-03-05 Z/1543/16

TAK

286 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2018

29
KOWALCZYK Gabriela 2003-11-11 Z/4417/17

TAK

309 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

30
LOSE Małgorzata 2003-08-23 Z/2141/17

TAK

1 NumerPDF 30.53/16 KB MOSiR Jastrzębie 2018

31
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

45 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

32
ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 Z/2643/17

TAK

765 NumerPDF 30.06/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

 
200 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SRAGA Zuzanna 2006-02-11 Z/4309/17

TAK

444 NumerPDF 28.96 28.96/18 KS Victoria Trzebinia 2018

2
TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 Z/3887/16

TAK

333 NumerPDF 29.72 29.72/18 KS Victoria Trzebinia 2018

3
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

TAK

1 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

4
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

TAK

8 NumerPDF 34.26/16 WLKS Wrocław 2018

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

856 NumerPDF 58.88 58.88/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

2
GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 Z/1288/16

TAK

938 NumerPDF 59.46 59.46/18 MUKS SZS Cieszyn 2018

3
STERNATIVO Wiktoria 1997-12-04 Z/0771/18

TAK

113 NumerPDF 61.56 61.56/18 TS AKS Chorzów 2018

4
WENDT Joanna 2000-02-01 Z/2788/16

TAK

54 NumerPDF 62.42 62.42/18 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

5
LEGIECKA Kamila 2002-01-03 Z/0767/16

TAK

322 NumerPDF 62.56 62.56/18 LZS Sigma OSIR Staszów 2018

6
SAPKO Julia 2001-07-13 Z/3892/16

TAK

166 NumerPDF 64.73 64.73/18 KS Agros Zamo¶ć 2018

7
CHABUZ Wiktoria 2002-05-22 Z/4542/17

TAK

1 NumerPDF 65.88 65.88/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

8
SAPKO Marta 2003-08-15 Z/3904/16

TAK

165 NumerPDF 69.72 69.72/18 KS Agros Zamo¶ć 2018

9
MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 Z/0173/17

TAK

187 NumerPDF 64.85/17 UKS Dziesi±tka Radomsko 2018

10
RODAK Weronika 2004-02-20 Z/3731/17

TAK

40 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

11
SZCZYPKA Roksana 2003-01-03 Z/2288/16

TAK

18 NumerPDF LKS Pogórze Skoczów 2018

12
STUPAŁA Aleksandra 2003-11-09 Z/2024/18

TAK

291 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

13
KUCHNIA Karolina 2004-03-04 Z/0996/15

TAK

137 NumerPDF 76.65/15 UKS Chromik Mysłowice 2018

 
400 metrów kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 Z/0532/15

TAK

947 NumerPDF 2:16.67 2:16.67/18 MUKS SZS Cieszyn 2018

2
WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 Z/3456/15

TAK

51 NumerPDF 2:18.86 2:18.86/18 TL ROW Rybnik 2018

3
GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 Z/1440/17

TAK

22 NumerPDF 2:24.17 2:24.17/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

4
SIKORA Joanna 2000-11-04 Z/1438/15

TAK

22 NumerPDF 2:25.06 2:25.06/18 LKS Pogórze Skoczów 2018

5
CHROMIK Julia 2002-12-24 Z/2286/16

TAK

41 NumerPDF 2:25.39 2:25.39/18 LKS Pogórze Skoczów 2018

6
SAPKO Julia 2001-07-13 Z/3892/16

TAK

166 NumerPDF 2:27.70 2:27.70/18 KS Agros Zamo¶ć 2018

7
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

333 NumerPDF 2:14.99/17 WLKS Wrocław 2018

8
DZIEDZIC Daria 2004-03-11 Z/0371/17

TAK

12 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2018

9
KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 Z/1470/17

TAK

974 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2018

10
MYRCIK Martyna 2001-09-18 Z/2382/15

TAK

324 NumerPDF 2:30.87/17 AZS-AWF Katowice 2018

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MROWIEC Kinga 2001-08-09 Z/4241/15

TAK

402 NumerPDF 5:04.21 5:04.21/18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2018

2
¦LĘCZEK Kinga 2002-02-16 Z/1439/17

TAK

2 NumerPDF 5:11.85 5:11.85/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

3
WALĘCIAK Weronika 2002-03-26 Z/1151/16

TAK

7 NumerPDF 5:07.75/16 UKS Orzeł Dobryszyce 2018

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GROMADA Wiktoria 2002-07-02 Z/2712/16

TAK

113 NumerPDF 1.55 1.55/16 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2018

2
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

161 NumerPDF 1.51 1.59/17 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

3
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

1 NumerPDF 1.49 1.49/18 WLKS Wrocław 2018

4
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

987 NumerPDF 1.45 1.45/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

5
PŁUSA Amelia 2003-03-14 Z/3980/17

TAK

156 NumerPDF 1.35 1.35/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

6
KOMOROWSKA Wiktoria 2005-01-22 Z/4365/18

TAK

151 NumerPDF 1.30 1.30/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

7
CAŁUS Barbara 2004-01-07 Z/2922/18

TAK

155 NumerPDF 1.30 1.35/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

834 NumerPDF 5.51 5.51/18 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2018

2
KORDEK Sara 2001-02-01 Z/1629/17

TAK

138 NumerPDF 5.41 5.41/18 MKS-MOS Katowice 2018

3
GAJ Joanna 2001-05-20 Z/2387/15

TAK

325 NumerPDF 5.34 5.34/18 AZS-AWF Katowice 2018

4
PECIAK Magdalena 1995-03-26 Z/0864/13

TAK

751 NumerPDF 5.20 5.20/18 GKS Piast Gliwice 2018

5
KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 Z/0902/15

TAK

10 NumerPDF 5.19 5.19/18 MOS CSiR D±browa Górnicza 2018

6
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

1 NumerPDF 5.09 5.09/18 WLKS Wrocław 2018

7
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF 4.56 4.56/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

8
CAŁUS Barbara 2004-01-07 Z/2922/18

TAK

155 NumerPDF 4.48 4.48/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

9
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

161 NumerPDF 4.45 4.45/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

10
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

987 NumerPDF 4.43 4.43/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

11
PŁUSA Amelia 2003-03-14 Z/3980/17

TAK

156 NumerPDF 4.35 4.35/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

12
MAJKA Emilia 2005-04-15 Z/1563/18

TAK

7 NumerPDF 4.07 4.07/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

13
MARCZEWSKA Karolina 2004-12-21 Z/3048/18

TAK

563 NumerPDF 3.99 3.99/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

14
TRˇBCZYŃSKA Nadia 2005-07-05 Z/2920/18

TAK

118 NumerPDF 3.40/16 CKS Budowlani Częstochowa 2018

15
KOMOROWSKA Wiktoria 2005-01-22 Z/4365/18

TAK

151 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

16
KASPERKIEWICZ Karolina 1998-08-11 Z/1018/14

TAK

11 NumerPDF 5.55/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

 
Pchnięcie kul± K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GROMADA Wiktoria 2002-07-02 Z/2712/16

TAK

113 NumerPDF 12.50 12.50/18 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2018

2
BALEJA Natalia 2003-02-01 Z/1113/17

TAK

501 NumerPDF 11.70 11.70/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

3
WYDERKA Izabela 2002-01-24 Z/1577/16

TAK

80 NumerPDF 10.68 11.04/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

4
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

635 NumerPDF 10.25 10.62/17 KKL Kielce 2018

5
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF 9.60 9.60/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

6
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

834 NumerPDF 9.10 9.10/18 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2018

7
SKRZEKOWSKA Zuzanna 2004-03-19 Z/0553/17

TAK

22 NumerPDF 9.09 9.09/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 Z/2380/15

TAK

79 NumerPDF 34.61 34.61/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

2
SOBIK Klaudia 2001-12-24 Z/4896/15

TAK

168 NumerPDF 32.73 32.73/18 RMKS Rybnik 2018

3
KIELAR Kinga 2002-01-07 Z/0554/17

TAK

80 NumerPDF 27.87 27.87/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

4
WYDERKA Izabela 2002-01-24 Z/1577/16

TAK

80 NumerPDF 26.59 26.59/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

635 NumerPDF 31.18 33.80/17 KKL Kielce 2018

2
SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 Z/2410/17

TAK

6 NumerPDF 28.63 28.63/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

3
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

24 NumerPDF 21.98 21.98/18 UKS Filipides Teresin 2018

4
SKRZEKOWSKA Zuzanna 2004-03-19 Z/0553/17

TAK

22 NumerPDF 21.72 21.82/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

116 NumerPDF 51.63 51.63/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

2
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

635 NumerPDF 50.91 50.91/18 KKL Kielce 2018

3
POWCIOŁ Agata 2002-01-15 Z/3615/16

TAK

30 NumerPDF 47.81 48.37/17 RMKS Rybnik 2018

 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Aleksandra 2001-04-22 Z/6409/15

TAK

128 NumerPDF 44.54 44.54/18 RMKS Rybnik 2018

2
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

116 NumerPDF 39.82 40.25/17 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

3
MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 Z/2380/15

TAK

79 NumerPDF 37.77 37.77/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

4
MOJŻYSZEK Klaudia 2001-08-25 Z/0623/17

TAK

35 NumerPDF 34.96 34.96/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

5
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

1 NumerPDF 33.32 33.32/18 WLKS Wrocław 2018

6
KIELAR Kinga 2002-01-07 Z/0554/17

TAK

80 NumerPDF 32.50 32.50/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

7
BALEJA Natalia 2003-02-01 Z/1113/17

TAK

501 NumerPDF 29.90 31.43/17 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

8
KWA¦KIEWICZ Nelly 2003-02-12 Z/0795/17

TAK

105 NumerPDF 25.70 25.79/17 MOS CSiR D±browa Górnicza 2018

9
SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 Z/2410/17

TAK

6 NumerPDF 25.05 25.05/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

10
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

834 NumerPDF LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2018

 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 Z/2577/15

TAK

5 NumerPDF 14.08 14.08/18 MKS-SMS Victoria Racibórz 2018

2
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

855 NumerPDF 14.38 14.38/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

3
MAREK Julia 2001-06-18 Z/4405/15

TAK

9 NumerPDF 14.92 14.88/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

4
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

1 NumerPDF 15.06 14.94/17 WLKS Wrocław 2018

5
KLAMA Laura 2002-01-07 Z/3452/16

TAK

19 NumerPDF 15.13 15.13/18 LUKS Podium Kup 2018

6
SZKOP Wioletta 2001-02-18 Z/3214/16

TAK

8 NumerPDF 16.07 16.07/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

WARUNKOWO - BADANIA
7
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF 17.35 17.35/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLAMA Laura 2002-01-07 Z/3452/16

TAK

19 NumerPDF 64.35 64.35/18 LUKS Podium Kup 2018

2
NYKAZA Natalia 2001-04-21 Z/0388/16

TAK

888 NumerPDF 66.11 66.11/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

3
KLASIK Joanna 2002-07-01 Z/2263/16

TAK

411 NumerPDF 66.14 66.14/18 TL ROW Rybnik 2018

4
RYBKA Aleksandra 2001-01-12 Z/0389/16

TAK

852 NumerPDF 66.23 66.23/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

5
NIEPALA Natalia 2001-06-19 Z/2812/15

TAK

48 NumerPDF 67.45 67.45/18 LUKS Podium Kup 2018

6
RELUGA Weronika 2001-02-19 Z/3139/17

TAK

10 NumerPDF 67.73 67.73/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

7
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

666 NumerPDF 67.92 67.92/18 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2018

8
WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 Z/0297/15

TAK

246 NumerPDF 68.46 67.69/17 UKS Dziesi±tka Radomsko 2018

9
BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 Z/0061/17

TAK

280 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2018

10
PANEK Katarzyna 2002-02-02 Z/3782/16

TAK

971 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2018

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WO¬NIAK Szymon 1999-08-10 Z/3248/15

TAK

99 NumerPDF 10.71 10.67/17 BKL Bełchatów 2018

2
PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 Z/0693/18

TAK

666 NumerPDF 10.99 10.99/18 WLKS Wrocław 2018

3
CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 Z/2092/17

TAK

265 NumerPDF 11.00 11.00/18 MKS Rabka-Zdrój 2018

4
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

69 NumerPDF 11.02 11.02/18 BKL Bełchatów 2018

5
WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 Z/5660/15

TAK

25 NumerPDF 11.03 11.03/18 LKS Pogórze Skoczów 2018

WARUNKOWO - BADANIA
6
TARADAJ Bartosz 2001-12-22 Z/5732/15

TAK

125 NumerPDF 11.03 11.03/18 MKS-MOS Katowice 2018

7
PIETRUSA Jakub 2002-02-09 Z/2859/16

TAK

285 NumerPDF 11.23 11.23/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2018

8
GRZYWACZ Kacper 2002-01-17 Z/2136/17

TAK

30 NumerPDF 11.42 11.42/18 CTL ORLĘTA Częstochowa 2018

9
KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 Z/3828/16

TAK

16 NumerPDF 11.48 11.48/18 WLKS Wrocław 2018

10
BŁA¦ Paweł 2001-07-01 Z/2462/18

TAK

940 NumerPDF 11.56 11.56/18 MUKS SZS Cieszyn 2018

11
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

18 NumerPDF 11.56 11.56/18 WLKS Wrocław 2018

12
GRˇBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

TAK

444 NumerPDF 11.78 11.78/18 WLKS Wrocław 2018

13
WIECZOREK Jan 2004-04-17 Z/4564/17

TAK

7 NumerPDF 11.89 11.89/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

14
KAŁWAK Marcin 2004-04-29 Z/0937/18

TAK

824 NumerPDF 12.06 12.06/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

15
¦WIˇĆ Paweł 1999-03-24 Z/1924/16

TAK

191 NumerPDF 12.08 11.81/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

16
KOGUT Andrzej 2001-01-01 Z/1613/15

TAK

8 NumerPDF 12.21 12.19/17 WLKS Wrocław 2018

17
LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 Z/0970/17

TAK

504 NumerPDF 12.24 12.24/18 WLKS Wrocław 2018

18
PROKOPOWICZ Patryk 2001-07-03 Z/2118/17

TAK

52 NumerPDF 12.31 12.31/18 CTL ORLĘTA Częstochowa 2018

19
KLEKOWSKI Adam 1999-10-21 Z/1970/17

TAK

146 NumerPDF 12.76 12.76/18 UKS Dziesi±tka Radomsko 2018

20
TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 Z/5021/15

TAK

289 NumerPDF 12.92/12 AZS-AWF Warszawa 2018

21
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

902 NumerPDF 12.75/16 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

 
100 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

323 NumerPDF 15.17 15.17/18 KS Victoria Trzebinia 2018

2
SIERKA Oliwier 2006-04-13 Z/1915/17

TAK

334 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2018

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TARADAJ Bartosz 2001-12-22 Z/5732/15

TAK

125 NumerPDF 21.78 21.78/18 MKS-MOS Katowice 2018

2
PAJˇK Jakub 2001-01-19 Z/4403/15

TAK

3 NumerPDF 21.87 21.87/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

3
WO¬NIAK Szymon 1999-08-10 Z/3248/15

TAK

99 NumerPDF 21.89 21.56/17 BKL Bełchatów 2018

4
PIETRUSA Jakub 2002-02-09 Z/2859/16

TAK

285 NumerPDF 22.19 22.19/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2018

5
PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 Z/0693/18

TAK

666 NumerPDF 22.82 22.82/18 WLKS Wrocław 2018

6
KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 Z/3828/16

TAK

16 NumerPDF 23.07 23.07/18 WLKS Wrocław 2018

7
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

18 NumerPDF 23.48 23.48/18 WLKS Wrocław 2018

8
GRˇBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

TAK

444 NumerPDF 23.62 23.62/18 WLKS Wrocław 2018

9
GRZYWACZ Kacper 2002-01-17 Z/2136/17

TAK

30 NumerPDF 23.72 23.72/18 CTL ORLĘTA Częstochowa 2018

10
BŁA¦ Paweł 2001-07-01 Z/2462/18

TAK

940 NumerPDF 23.96 23.96/18 MUKS SZS Cieszyn 2018

11
KU¦ Miłosz 2002-06-18 Z/1075/17

TAK

52 NumerPDF 24.00 24.00/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

12
BAJURSKI Norbert 2004-02-09 Z/0369/17

TAK

210 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2018

13
SKOMSKI BARTOSZ 2003-05-19 Z/1565/17

TAK

901 NumerPDF MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

 
200 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIERKA Oliwier 2006-04-13 Z/1915/17

TAK

334 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2018

2
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

323 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2018

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PINDYCH Dominik 2002-01-07 Z/2284/16

TAK

29 NumerPDF 52.95 52.95/18 CTL ORLĘTA Częstochowa 2018

2
LEGIERSKI Mikołaj 1999-10-03 Z/1546/16

TAK

941 NumerPDF 52.96 52.96/18 MUKS SZS Cieszyn 2018

3
WOJNA Kacper 2002-02-10 Z/3724/16

TAK

153 NumerPDF 53.08 53.08/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

4
RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2002-04-30 Z/1822/17

TAK

753 NumerPDF 53.33 53.33/18 GKS Piast Gliwice 2018

5
KOGUT Andrzej 2001-01-01 Z/1613/15

TAK

8 NumerPDF 53.43 53.43/18 WLKS Wrocław 2018

6
LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 Z/0970/17

TAK

504 NumerPDF 53.95 53.95/18 WLKS Wrocław 2018

7
GRˇBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

TAK

444 NumerPDF 54.58 54.58/18 WLKS Wrocław 2018

8
KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 Z/3828/16

TAK

16 NumerPDF 56.30 56.30/18 WLKS Wrocław 2018

9
CHODURA Marcel 1999-01-14 Z/1194/15

TAK

73 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

10
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

212 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2018

11
URBANEK Łukasz 2003-07-09 Z/2143/17

TAK

10 NumerPDF KB MOSiR Jastrzębie 2018

 
400 metrów mężczyzn PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MYSIUK Dawid 2001-11-05 Z/1417/16

TAK

759 NumerPDF 1:56.61 1:56.61/18 GKS Piast Gliwice 2018

2
SWALSKI Kamil 2001-01-17 Z/0818/15

TAK

209 NumerPDF 1:58.11 1:58.11/18 KB MOSiR Jastrzębie 2018

WARUNKOWO - BADANIA
3
SITKOWSKI Jan 2001-07-23 Z/1899/17

TAK

154 NumerPDF 2:00.08 2:00.08/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

4
PASZKO Mikołaj 2001-04-02 Z/2311/18

TAK

48 NumerPDF 2:03.65 2:03.65/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

5
KUCA Miłosz 2003-01-28 Z/0130/17

TAK

323 NumerPDF 2:11.58 2:11.58/18 LZS Sigma OSIR Staszów 2018

6
BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 Z/2074/18

TAK

160 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

7
WIERUSZ Piotr 2001-10-30 Z/2887/18

TAK

137 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

8
JATCZAK Łukasz 2000-03-11 Z/0664/15

TAK

111 NumerPDF 2:02.65/16 LKS Pszczyna 2018

9
RAPTA Paweł 2000-12-18 Z/1694/17

TAK

274 NumerPDF 2:01.75/17 MKS Rabka-Zdrój 2018

10
KAMEL Patryk 2003-02-08 Z/1294/16

TAK

13 NumerPDF LKS Pogórze Skoczów 2018

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 Z/2504/17

TAK

138 NumerPDF 3:58.97 3:58.97/18 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2018

2
MROŻEK Jakub 2001-02-07 Z/1062/17

TAK

154 NumerPDF 4:09.65 4:09.65/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

3
FORMICKI Rafał 1995-06-26 Z/2758/16

TAK

171 NumerPDF 4:10.50 4:10.27/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

4
CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 Z/0166/15

TAK

222 NumerPDF 4:12.06 4:12.06/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

5
KOŻDOŃ Jarosław 1984-08-13 Z/0617/17

TAK

666 NumerPDF 4:13.38 4:13.38/18 TL ROW Rybnik 2018

6
CZAK Daniel 1999-03-12 Z/1501/18

TAK

143 NumerPDF 4:16.25 4:16.25/18 LZS KL Kotwica Brzeg 2018

7
LASECKI Miłosz 2001-07-04 Z/2401/17

TAK

976 NumerPDF 4:20.18 4:20.18/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

8
HAJDUK Paweł 1999-09-28 Z/1068/17

TAK

41 NumerPDF 4:25.39 4:16.04/17 TL ROW Rybnik 2018

9
ŁABYS Mateusz 1996-02-26 Z/1502/18

TAK

145 NumerPDF 4:30.80 4:30.80/18 LZS KL Kotwica Brzeg 2018

10
MOLA Mateusz 2000-10-03 Z/2461/18

TAK

942 NumerPDF 4:38.52 4:38.52/18 MUKS SZS Cieszyn 2018

11
ZASTAWNY Łukasz 2003-08-31 Z/2022/18

TAK

408 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2018

12
KLIMEK Dominik 1995-10-19 Z/4117/18

TAK

1 NumerPDF 4:24.79/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

13
ŻMIJA Łukasz 2001-10-01 Z/1683/16

TAK

943 NumerPDF MUKS SZS Cieszyn 2018

14
KWIATKOWSKI Sebastian 2002-01-30 Z/1156/16

TAK

323 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2018

15
ROMBERG Adrian 2003-04-21 Z/1159/17

TAK

72 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2018

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJAK Jakub 2000-12-08 Z/2877/15

TAK

831 NumerPDF 2.05 2.05/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

2
PAJˇK Jakub 2001-03-18 Z/4050/15

TAK

295 NumerPDF 2.01 2.01/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

3
¦WIˇĆ Paweł 1999-03-24 Z/1924/16

TAK

191 NumerPDF 1.95 1.95/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

4
FELSKI Filip 2001-09-26 Z/4603/15

TAK

160 NumerPDF 1.95 1.95/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

WARUNKOWO - BADANIA
5
KOCOT Mateusz 2001-10-02 Z/4767/15

TAK

821 NumerPDF 1.90 1.90/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

TAK

61 NumerPDF 6.70 6.70/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

2
WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 Z/3770/15

TAK

134 NumerPDF 6.70 6.70/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

3
WIETESKA Tomasz 2001-10-07 Z/4029/15

TAK

957 NumerPDF 6.67 6.67/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

4
NOWAK Igor 2001-02-18 Z/3761/15

TAK

130 NumerPDF 6.56 6.56/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

5
GALIK Wojciech 2002-04-10 Z/0848/18

TAK

271 NumerPDF 6.49 6.49/18 MKS Rabka-Zdrój 2018

6
CETLICER Filip 2001-05-18 Z/3775/15

TAK

150 NumerPDF 6.45 6.68/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

7
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

536 NumerPDF 6.39 6.50/17 BKL Bełchatów 2018

8
WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 Z/1415/16

TAK

7 NumerPDF 6.35 6.35/18 MOS CSiR D±browa Górnicza 2018

9
ŻYŁA Rafał 2002-10-09 Z/0305/16

TAK

6 NumerPDF 6.33 6.33/18 MKS-SMS Victoria Racibórz 2018

10
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

902 NumerPDF 6.02 6.02/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

11
KAŁWAK Marcin 2004-04-29 Z/0937/18

TAK

824 NumerPDF 6.01 6.01/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

12
WIECZOREK Jan 2004-04-17 Z/4564/17

TAK

7 NumerPDF 5.92 5.92/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

13
TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 Z/5021/15

TAK

289 NumerPDF 5.41/11 AZS-AWF Warszawa 2018

 
Pchnięcie kul± mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAŁˇZKA Mariusz 1988-02-29 Z/3386/11

TAK

42 NumerPDF 17.34 17.34/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

 
Pchnięcie kul± M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WDANIEC Szymon 2001-06-18 Z/1903/17

TAK

805 NumerPDF 14.89 14.89/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

2
SZABLOWSKI Rafał 2001-11-28 Z/3748/16

TAK

346 NumerPDF 14.82 15.09/17 WKS Wawel Kraków 2018

3
WĘGRZYK Michał 2001-01-22 Z/4322/15

TAK

144 NumerPDF 14.81 14.81/18 RMKS Rybnik 2018

4
OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 Z/1609/16

TAK

79 NumerPDF 14.10 14.10/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

5
KOREJBA Jakub 2003-03-12 Z/3212/17

TAK

87 NumerPDF 11.50 11.50/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

6
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

825 NumerPDF 11.17 11.17/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GO¬DZIK Bartłomiej 2000-05-20 Z/0096/15

TAK

496 NumerPDF 48.24 48.24/18 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WĘGRZYK Michał 2001-01-22 Z/4322/15

TAK

144 NumerPDF 53.12 53.12/18 RMKS Rybnik 2018

2
ZAWOJSKI Kacper 2001-04-27 Z/2595/15

TAK

4 NumerPDF 45.98 45.98/18 MKS-SMS Victoria Racibórz 2018

3
GAJEK Szymon 2001-08-03 Z/0528/17

TAK

495 NumerPDF 31.69 31.69/18 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

4
WDANIEC Szymon 2001-06-18 Z/1903/17

TAK

805 NumerPDF 25.63 28.77/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 Z/1609/16

TAK

79 NumerPDF 50.22 50.22/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

2
KOREJBA Jakub 2003-03-12 Z/3212/17

TAK

87 NumerPDF 47.66 47.66/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

3
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

825 NumerPDF 37.35 37.35/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYK Michał 2002-08-07 Z/1643/16

TAK

798 NumerPDF 53.04 53.04/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

2
WAWRZYŃCZYK Filip 2001-02-06 Z/3050/16

TAK

86 NumerPDF 51.68 51.68/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

3
WIERZBICKI Kajetan 2004-11-08 Z/2282/18

TAK

13 NumerPDF 22.80 22.80/18 LKS Brzezina Osiek 2018

 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYŁA Rafał 2002-10-09 Z/0305/16

TAK

6 NumerPDF 34.03 34.03/18 MKS-SMS Victoria Racibórz 2018

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

521 NumerPDF 14.83 14.83/18 BKL Bełchatów 2018

2
SKOMSKI Maciej 2002-11-21 Z/1944/16

TAK

817 NumerPDF 15.24 15.24/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2018

3
WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 Z/3197/16

TAK

114 NumerPDF 15.25 15.25/18 MKS-MOS Katowice 2018

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BILIŃSKI Robin 2001-06-29 Z/0971/16

TAK

231 NumerPDF 54.68 54.68/18 LUKS Podium Kup 2018

2
KU¦ Miłosz 2002-06-18 Z/1075/17

TAK

52 NumerPDF 57.50 57.50/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

3
ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier 2001-06-06 Z/2281/16

TAK

61 NumerPDF 58.25 58.25/18 CTL ORLĘTA Częstochowa 2018

4
TOMALAK Piotr 2001-03-10 Z/2404/17

TAK

986 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2018