Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 Z/4569/15

TAK

74 NumerPDF 11.68 11.62/17 MKS-MOSM Bytom 2018

2
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

758 NumerPDF 11.81 11.81/18 OKS Skra Warszawa 2018

3
PLUSCHKE Anna 1999-05-09 Z/0109/16

TAK

873 NumerPDF 12.13 12.13/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

4
SITEK Justyna 2000-07-12 Z/0883/15

TAK

66 NumerPDF 12.16 12.15/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

5
DĄBEK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

553 NumerPDF 12.18 12.18/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

6
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

129 NumerPDF 12.37 12.37/18 KS Agros Zamość 2018

7
KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 Z/4389/15

TAK

363 NumerPDF 12.44 12.44/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

8
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

71 NumerPDF 12.52 12.52/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

9
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

416 NumerPDF 12.56 12.54/17 AZS UMCS Lublin 2018

10
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

971 NumerPDF 12.59 12.59/18 LKS Stal Mielec 2018

11
OGÓROWSKA Natalia 2001-02-22 Z/0891/15

TAK

22 NumerPDF 12.63 12.63/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

12
MARKS Matylda 2000-11-20 Z/6420/15

TAK

195 NumerPDF 12.67 12.67/18 AZS Łódź 2018

13
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

517 NumerPDF 12.72 12.59/17 MKL Toruń 2018

14
WIERZBICKA Dominika 2000-06-06 Z/2538/16

TAK

409 NumerPDF 12.76 12.76/18 AZS UMCS Lublin II 2018

15
MARCZEWSKA Ewa 2001-09-29 Z/3211/16

TAK

157 NumerPDF 12.76 12.76/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

16
ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

888 NumerPDF 12.78 12.49/17 LUKS Start Nakło 2018

17
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

TAK

716 NumerPDF 12.79 12.71/17 OKS Skra Warszawa 2018

18
KOŃCZAL Wiktoria 2000-04-30 Z/5817/15

TAK

875 NumerPDF 12.79 12.40/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

19
PALUSZEK Anna 2000-08-22 Z/2802/15

TAK

710 NumerPDF 12.79 12.53/17 MKS MOS Wrocław 2018

20
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

515 NumerPDF 12.87 12.67/17 MKL Toruń 2018

21
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

902 NumerPDF 12.91 12.75/17 MKS Agros Chełm 2018

22
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

905 NumerPDF 12.93 12.82/17 MKS Agros Chełm 2018

23
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

191 NumerPDF 12.93 12.93/18 UKS Technik Augustów 2018

24
ŚLIWA Julia 2003-10-14 Z/3182/16

TAK

84 NumerPDF 13.00 13.00/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2018

25
ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 Z/2126/18

TAK

873 NumerPDF 13.03 13.03/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

26
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

41 NumerPDF 13.03 12.66/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

27
JAUERNIG Karolina 1999-02-26 Z/3187/15

TAK

116 NumerPDF 13.04 13.02/17 TS AKS Chorzów 2018

28
KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 Z/0419/17

TAK

678 NumerPDF 13.04 12.97/17 KS AZS AWF Kraków 2018

29
BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 Z/0080/17

TAK

662 NumerPDF 13.08 13.08/18 KS AZS AWF Kraków 2018

30
STUCZYŃSKA Julia 2002-02-14 Z/3371/18

TAK

14 NumerPDF 13.09 13.09/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

31
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

61 NumerPDF 13.13 13.05/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

32
SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 Z/0644/15

TAK

63 NumerPDF 13.14 12.57/16 MKS Hermes Gryfino 2018

33
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

714 NumerPDF 13.22 13.22/18 MKS MOS Wrocław 2018

34
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

704 NumerPDF 13.27 13.13/17 AML Słupsk 2018

35
GROT Weronika 2000-09-01 Z/6301/15

TAK

53 NumerPDF 13.30 13.30/18 RKS Łódź II 2018

36
DZIADZIA Anna 2004-09-17 Z/3294/18

TAK

765 NumerPDF 13.32 13.32/18 GKS Piast Gliwice 2018

37
LEŚNIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

TAK

677 NumerPDF 13.33 13.33/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

38
ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 Z/2643/17

TAK

765 NumerPDF 13.33 13.33/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

39
KOŚCIELNA Monika 2001-04-10 Z/3397/15

TAK

42 NumerPDF 13.39 13.26/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

40
MAKUCH Maria 2002-10-05 Z/0887/16

TAK

43 NumerPDF 13.41 13.41/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

41
MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 Z/0666/17

TAK

130 NumerPDF 13.41 13.41/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

42
SPYCHALSKA Zuzanna 2001-10-03 Z/3534/16

TAK

60 NumerPDF 13.42 13.11/17 RKS Łódź II 2018

43
STRUZIK Katarzyna 2003-09-16 Z/3430/17

TAK

966 NumerPDF 13.45 13.45/18 LKS Stal Mielec 2018

44
WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 Z/1157/18

TAK

712 NumerPDF 13.47 13.47/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

45
JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 Z/0270/15

TAK

81 NumerPDF 13.55 13.17/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

46
BASIURA Julia 2003-01-20 Z/1979/16

TAK

129 NumerPDF 13.58 13.37/17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

47
OSADA Gabriela 2001-08-09 Z/0276/15

TAK

18 NumerPDF 13.59 13.59/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

48
CZYŻ Letina 2003-10-05 Z/0378/17

TAK

916 NumerPDF 13.67 13.16/17 RLTL ZTE Radom 2018

49
STEJMAN Agata 2004-01-08 Z/0126/18

TAK

946 NumerPDF 13.68 13.68/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

50
SZYMAŃSKA Natalia 2003-10-13 Z/3179/18

TAK

21 NumerPDF 13.71 13.71/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

51
BUDNER Marta 2001-05-17 Z/4844/15

TAK

618 NumerPDF 13.73 13.73/18 MKLA Łęczyca 2018

52
ZAJĄC Anna 2001-08-31 Z/2696/15

TAK

31 NumerPDF 13.73 13.22/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

53
PIEKARSKA Julita 2004-01-06 Z/1325/18

TAK

197 NumerPDF 13.76 13.76/18 UKS Technik Augustów 2018

54
TURKOWSKA Alicja 2001-12-12 Z/3477/15

TAK

64 NumerPDF 14.06 13.72/17 KS Sprint Bielsko-Biała 2018

55
BARCEWICZ Daria 2003-05-30 Z/3968/17

TAK

172 NumerPDF 14.06 14.06/18 AZS Łódź 2018

56
SZPOJNAROWICZ Kinga 2002-06-25 Z/3175/18

TAK

51 NumerPDF 14.10 14.10/18 KS Komunalni Sanok 2018

57
ŁUCZKA Oliwia 2002-08-22 Z/3178/18

TAK

149 NumerPDF 14.11 14.11/18 KS Komunalni Sanok 2018

58
GWARDECKA Kamila 2003-05-07 Z/0056/17

TAK

346 NumerPDF 14.12 14.11/16 WKS Wawel Kraków II 2018

59
SZYMAŃSKA Nicol 2004-02-03 Z/0129/18

TAK

942 NumerPDF 14.19 14.19/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

60
PAROŃSKA Justyna 2000-06-28 Z/5754/15

TAK

63 NumerPDF 14.25 13.78/16 MKS Aleksandrów Łódzki II 2018

61
ROŻEK Marcelina 2002-09-09 Z/6534/15

TAK

878 NumerPDF 14.27 13.82/17 LUKS Start Nakło 2018

62
MUDLAFF Katarzyna 2002-05-02 Z/3612/17

TAK

55 NumerPDF 14.40 14.40/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

63
TRELA Klaudia 2002-03-20 Z/5158/15

TAK

74 NumerPDF 14.84 14.36/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

64
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

776 NumerPDF 12.26/17 KS Podlasie Białystok 2018

65
BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 Z/4789/15

TAK

1 NumerPDF 12.96/15 KS Podlasie Białystok III 2018

66
KACZMAREK Marta 1999-03-12 Z/3358/15

TAK

159 NumerPDF 13.06/17 CKS Budowlani Częstochowa II 2018

67
BIEDA Kamila 2001-02-19 Z/1900/17

TAK

191 NumerPDF 13.69/17 CKS Budowlani Częstochowa II 2018

68
SKRZYPEK Lena 2004-01-20 Z/1423/16

TAK

18 NumerPDF 14.46/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

69
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

134 NumerPDF 12.35/17 KS Agros Zamość 2018

70
MIERZWA Wiktoria 2003-04-14 Z/3039/18

TAK

103 NumerPDF 15.74/17 TS AKS Chorzów 2018

71
OBZEJTA Gabriela 2002-09-10 Z/1597/16

TAK

421 NumerPDF 14.00/16 AZS UMCS Lublin III 2018

72
ANDRYCHOWICZ Marta 1999-02-27 Z/0183/16

TAK

626 NumerPDF 12.75/17 MKS Polonia Warszawa 2018

73
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

724 NumerPDF 12.71/17 AML Słupsk 2018

74
STROJNA Julia 1999-09-03 Z/0548/15

TAK

22 NumerPDF 13.12/16 GKS Olimpia Grudziądz 2018

 
200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

905 NumerPDF 23.27 23.27/18 RLTL ZTE Radom 2018

2
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

908 NumerPDF 24.61 24.61/18 MKS Agros Chełm 2018

3
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

778 NumerPDF 24.79 24.60/17 KS Podlasie Białystok 2018

4
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

34 NumerPDF 24.79 24.48/16 KS AZS UWM Olsztyn 2018

5
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

17 NumerPDF 24.86 24.86/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

6
BRENDEL Magdalena 2000-09-17 Z/3835/15

TAK

151 NumerPDF 25.01 25.00/16 CKS Budowlani Częstochowa 2018

7
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

967 NumerPDF 25.31 25.31/18 LKS Stal Mielec 2018

8
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

131 NumerPDF 25.32 25.32/18 KS Agros Zamość 2018

9
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

369 NumerPDF 25.40 25.33/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

10
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

427 NumerPDF 25.42 24.96/17 AZS UMCS Lublin 2018

11
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

539 NumerPDF 25.55 25.55/18 MKL Toruń 2018

12
BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 Z/2912/15

TAK

754 NumerPDF 25.57 25.18/17 GKS Piast Gliwice 2018

13
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

551 NumerPDF 25.63 25.63/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

14
KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 Z/0362/15

TAK

14 NumerPDF 25.68 25.68/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

15
SZADE Małgorzata 2000-07-18 Z/0560/17

TAK

136 NumerPDF 25.84 25.59/17 MKS-MOS Katowice 2018

16
BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 Z/3020/16

TAK

164 NumerPDF 25.88 25.82/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

17
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

TAK

525 NumerPDF 25.96 25.96/18 SKLA Sopot 2018

18
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

185 NumerPDF 26.12 26.12/18 AZS Łódź 2018

19
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

34 NumerPDF 26.18 25.87/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

20
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

872 NumerPDF 26.21 26.21/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

21
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

425 NumerPDF 26.24 25.82/16 AZS UMCS Lublin II 2018

22
KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 Z/0056/16

TAK

17 NumerPDF 26.40 26.40/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

23
CIESLIK Laura 2002-03-22 Z/0037/16

TAK

707 NumerPDF 26.42 26.40/17 AML Słupsk 2018

24
TUCKA Dominika 2001-02-06 Z/0903/15

TAK

68 NumerPDF 26.45 26.45/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

25
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

924 NumerPDF 26.62 26.62/18 MKS Agros Chełm 2018

26
KRUTUL Paulina 2002-06-13 Z/3302/16

TAK

1 NumerPDF 26.74 26.74/18 KS Podlasie Białystok II 2018

27
JANIK Emilia 2000-12-12 Z/5145/15

TAK

99 NumerPDF 26.98 26.98/18 KS Komunalni Sanok 2018

28
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

92 NumerPDF 27.05 27.05/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

29
GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 Z/1149/17

TAK

74 NumerPDF 27.06 27.06/18 MKS-MOSM Bytom 2018

30
MICHALSKA Oliwia 1999-01-19 Z/1941/17

TAK

60 NumerPDF 27.08 27.08/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

31
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

906 NumerPDF 27.15 27.15/18 LKS Vectra Włocławek 2018

32
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

873 NumerPDF 27.30 27.30/18 AZS-AWF Gorzów 2018

33
RODAK Weronika 2004-02-20 Z/3731/17

TAK

40 NumerPDF 27.42 27.42/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

34
NOWAK Aleksandra 2001-01-12 Z/6309/15

TAK

27 NumerPDF 27.48 27.40/17 RKS Łódź 2018

35
MURAWSKA Barbara 2001-02-22 Z/3487/16

TAK

191 NumerPDF 27.49 27.49/18 AZS Łódź 2018

36
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF 27.57 27.57/18 SKLA Sopot 2018

37
WITKOWSKA Agata 2001-03-06 Z/4908/15

TAK

930 NumerPDF 27.64 26.93/17 RLTL ZTE Radom 2018

38
GÓRKA Beata 2000-07-19 Z/1079/15

TAK

502 NumerPDF 27.67 27.67/18 MKS MOS Wrocław 2018

39
MALINOWSKA Marta 1999-07-29 Z/4448/15

TAK

150 NumerPDF 27.70 26.45/17 KS Agros Zamość 2018

40
OWCZARCZYK Wiktoria 2001-04-23 Z/0720/18

TAK

602 NumerPDF 27.76 27.76/18 KKL Kielce 2018

41
WOŚ Aleksandra 2001-01-15 Z/2463/18

TAK

88 NumerPDF 27.80 27.80/18 CKS Budowlani Częstochowa II 2018

42
KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 Z/0367/15

TAK

4 NumerPDF 27.95 27.02/15 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

43
BIAŁEK Joanna 2001-05-18 Z/2794/15

TAK

349 NumerPDF 27.95 27.95/18 WKS Wawel Kraków II 2018

44
PTAK Karolina 2001-04-03 Z/3476/15

TAK

14 NumerPDF 28.06 27.82/17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

45
GÓRECKA Marta 2001-02-11 Z/6275/15

TAK

902 NumerPDF 28.09 28.09/18 LKS Vectra Włocławek 2018

46
BEMBNISTA Martyna 2002-06-01 Z/3439/16

TAK

857 NumerPDF 28.10 28.10/18 LUKS Start Nakło 2018

47
LIGIŻYŃSKA Angelika 2003-03-27 Z/2097/18

TAK

111 NumerPDF 28.48 28.48/18 KS SMS Szklarska Poręba 2018

48
MINGA Wiktoria 2000-03-08 Z/2230/17

TAK

788 NumerPDF 28.80 28.10/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

49
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

TAK

25 NumerPDF 28.97 28.97/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

50
ZIEMBA Zuzanna 2003-01-21 Z/3589/17

TAK

105 NumerPDF 28.98 28.98/18 TS AKS Chorzów 2018

51
WAJER Daria 2003-12-18 Z/3757/17

TAK

863 NumerPDF 29.03 29.03/18 LUKS Start Nakło 2018

52
PRZEWODOWSKA Weronika 2002-06-05 Z/3474/17

TAK

112 NumerPDF 29.49 29.49/18 MKS-MOS Katowice 2018

53
SADYŚ Marta 2002-06-09 Z/0441/17

TAK

14 NumerPDF 29.53 28.31/17 RKS Łódź II 2018

54
BEDNARKIEWICZ Amelia 2002-08-22 Z/0780/18

TAK

17 NumerPDF 29.85 29.85/18 RKS Łódź II 2018

55
ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 Z/1790/16

TAK

56 NumerPDF 29.86 29.09/16 UKS Gimpel Nowy Targ 2018

56
CZERNAŚ Agata 2000-01-17 Z/2659/18

TAK

418 NumerPDF 30.06 29.59/17 AZS UMCS Lublin III 2018

57
CWALINA Paulina 2004-03-19 Z/4598/17

TAK

963 NumerPDF 30.14 30.14/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

58
SZYMAŃSKA Paulina 2002-05-15 Z/3122/17

TAK

34 NumerPDF 30.19 30.19/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

59
ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 Z/1547/15

TAK

194 NumerPDF 30.22 30.22/18 UKS Technik Augustów 2018

60
ŚNIEGÓRSKA Maria 1999-12-25 Z/3032/15

TAK

786 NumerPDF 30.24 29.16/15 GKS Piast Gliwice 2018

61
ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-03 Z/3886/17

TAK

775 NumerPDF KS Podlasie Białystok III 2018

62
FILIPOW Julia 2000-09-25 Z/0649/17

TAK

197 NumerPDF 26.11/17 UKS Technik Augustów 2018

63
FENDRYCH Aniela 2001-07-21 Z/0642/18

TAK

24 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2018

64
KRAUSE Martyna 2004-04-27 Z/3040/18

TAK

13 NumerPDF TS AKS Chorzów 2018

65
MOKROSIŃSKA Alicja 2004-06-27 Z/2462/17

TAK

143 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki II 2018

66
LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 Z/0485/18

TAK

762 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2018

67
EJZEMBERG Victoria 2000-08-15 Z/0779/15

TAK

747 NumerPDF 27.17/16 UKS Siódemka Ostrołęka 2018

68
BRZYSKA Martyna 2002-01-19 Z/1574/16

TAK

558 NumerPDF 26.35/17 MKL Toruń 2018

69
SOCHA Helena 2001-10-29 Z/1772/15

TAK

622 NumerPDF 27.91/16 MKS Polonia Warszawa 2018

70
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

706 NumerPDF 28.95/17 MKS MOS Wrocław 2018

71
SWOBODA Pauline 1999-10-13 Z/2367/17

TAK

87 NumerPDF 25.93/17 MKS-MOSM Bytom 2018

72
ZALEJSKA Monika 1999-01-01 Z/3363/15

TAK

248 NumerPDF 29.20/15 CKS Budowlani Częstochowa II 2018

73
LIPKOWSKA Klaudia 2001-03-04 Z/1887/17

TAK

63 NumerPDF 28.62/17 UKS Gimpel Nowy Targ 2018

 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 Z/0304/15

TAK

781 NumerPDF 54.20 53.63/17 KS Podlasie Białystok 2018

2
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

TAK

904 NumerPDF 55.92 55.25/17 RLTL ZTE Radom 2018

3
OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 Z/4470/15

TAK

551 NumerPDF 56.80 55.82/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

4
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

859 NumerPDF 56.91 56.91/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

5
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

901 NumerPDF 57.20 57.20/18 LKS Vectra Włocławek 2018

6
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

889 NumerPDF 57.44 57.44/18 AZS-AWF Gorzów 2018

7
WASILUK Agata 2000-12-27 Z/0973/15

TAK

909 NumerPDF 57.84 57.81/16 MKS Agros Chełm 2018

8
IWANEK Iga 2001-09-20 Z/0343/16

TAK

419 NumerPDF 58.18 58.18/18 AZS UMCS Lublin 2018

9
MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 Z/4521/15

TAK

776 NumerPDF 58.38 57.77/17 KS Podlasie Białystok 2018

10
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

69 NumerPDF 58.45 57.47/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

11
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

856 NumerPDF 58.88 58.88/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

12
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

759 NumerPDF 58.89 58.89/18 MKS MOS Wrocław 2018

13
PACZYŃSKA Wiktoria 1999-02-01 Z/0245/15

TAK

867 NumerPDF 59.10 58.51/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

14
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

560 NumerPDF 59.52 58.60/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

15
BIELECKA Emilia 1999-09-04 Z/2191/15

TAK

64 NumerPDF 59.60 56.76/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

16
ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 Z/1403/16

TAK

7 NumerPDF 60.03 60.03/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

17
MUC Julia 2001-01-31 Z/2771/15

TAK

70 NumerPDF 60.22 60.22/18 MKS-MOSM Bytom 2018

18
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

129 NumerPDF 60.46 58.94/17 MKS-MOS Katowice 2018

19
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

601 NumerPDF 60.65 60.65/18 MKS Polonia Warszawa 2018

20
MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 Z/0749/17

TAK

61 NumerPDF 60.71 60.71/18 RKS Łódź 2018

21
GORNOWICZ Daria 2002-10-27 Z/3312/16

TAK

900 NumerPDF 60.85 60.85/18 LKS Vectra Włocławek 2018

22
RYBKA Aleksandra 2001-01-12 Z/0389/16

TAK

852 NumerPDF 61.07 61.07/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

23
OWSIANIK Klaudia 2001-06-25 Z/3426/16

TAK

524 NumerPDF 61.07 61.07/18 SKLA Sopot 2018

24
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

52 NumerPDF 61.11 61.11/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

25
KONKEL Dominika 2002-01-25 Z/2211/16

TAK

780 NumerPDF 61.27 61.27/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

26
ŚWIACKA Anita 2000-05-29 Z/1545/15

TAK

199 NumerPDF 61.57 59.67/16 UKS Technik Augustów 2018

27
PAŚNIK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

428 NumerPDF 61.59 61.59/18 AZS UMCS Lublin II 2018

28
KISZLUK Justyna 2001-06-25 Z/2727/15

TAK

1 NumerPDF 62.00 60.94/17 KS Podlasie Białystok II 2018

29
KOCOT Katarzyna 2001-09-20 Z/1037/18

TAK

411 NumerPDF 62.50 62.50/18 AZS UMCS Lublin III 2018

30
KĘDZIOR Ewelina 2000-07-18 Z/3950/15

TAK

728 NumerPDF 62.88 62.88/18 OKS Skra Warszawa 2018

31
SZUMADA Marta 2003-10-18 Z/2336/17

TAK

83 NumerPDF 63.05 63.05/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

32
WOŁEK Julia 2000-09-05 Z/2271/16

TAK

22 NumerPDF 63.10 63.10/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

33
LIGAS Weronika 2002-01-13 Z/1233/16

TAK

76 NumerPDF 63.20 63.20/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

34
GLIBOWSKA Paulina 1999-03-02 Z/3159/15

TAK

923 NumerPDF 63.33 62.17/15 RLTL ZTE Radom 2018

35
PAWLINA Julia 2001-12-17 Z/2239/17

TAK

783 NumerPDF 63.50 63.50/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

36
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

20 NumerPDF 63.90 61.87/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

37
JÓŹWIAK Zofia 2001-06-02 Z/1840/17

TAK

88 NumerPDF 63.99 63.99/18 RKS Łódź II 2018

38
KUBOSZEK Marta 2001-12-15 Z/0901/17

TAK

5 NumerPDF 64.08 64.08/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2018

39
HABICIAK Justyna 2002-03-08 Z/2855/17

TAK

26 NumerPDF 64.40 64.40/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

40
BIELECKA Aleksandra 2000-12-26 Z/0719/18

TAK

610 NumerPDF 64.44 64.44/18 KKL Kielce 2018

41
HOROSZKIEWICZ Julia 2000-05-17 Z/0581/17

TAK

26 NumerPDF 64.53 64.53/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

42
CHOROSZEWICZ Wioleta 2002-01-04 Z/3301/16

TAK

1 NumerPDF 64.55 64.55/18 KS Podlasie Białystok III 2018

43
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

535 NumerPDF 64.59 64.59/18 MKL Toruń 2018

44
NOWIŃSKA Wiktoria 2000-08-16 Z/4310/15

TAK

719 NumerPDF 64.72 64.72/18 AML Słupsk 2018

45
JAGIELSKA Karolina 2000-03-09 Z/2606/15

TAK

165 NumerPDF 65.42 61.89/16 CKS Budowlani Częstochowa II 2018

46
STAŃKO Oliwia 2003-04-28 Z/0167/17

TAK

91 NumerPDF 65.51 65.51/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

47
TOMASZEWSKA Magda 2002-08-28 Z/2665/18

TAK

1 NumerPDF 65.76 65.76/18 KS Podlasie Białystok III 2018

48
WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2001-03-27 Z/1841/17

TAK

85 NumerPDF 66.83 66.83/18 RKS Łódź II 2018

49
CHABUZ Wiktoria 2002-05-22 Z/4542/17

TAK

1 NumerPDF 67.14 67.14/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

50
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

64 NumerPDF 67.93 67.93/18 MKS Hermes Gryfino 2018

51
KRAKOWSKA Wiktoria 2002-08-10 Z/1953/17

TAK

973 NumerPDF 68.53 68.53/18 LKS Stal Mielec 2018

52
BARTOŃ Natalia 2002-01-20 Z/1819/17

TAK

755 NumerPDF 70.30 70.30/18 GKS Piast Gliwice 2018

53
MARZENTA Milena 2001-07-09 Z/0152/16

TAK

706 NumerPDF 70.32 67.59/17 AML Słupsk 2018

54
TARNIOWY Małgorzata 2001-04-12 Z/2248/18

TAK

44 NumerPDF 70.99 70.99/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

55
LIGĘZA Gabriela 2001-06-28 Z/4406/15

TAK

49 NumerPDF 72.11 72.11/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

56
AKSAMIT Kaja 2002-03-05 Z/1817/17

TAK

763 NumerPDF 76.61 76.61/18 GKS Piast Gliwice 2018

57
ZDZIEBŁO Anna 2001-11-20 Z/2611/15

TAK

968 NumerPDF 68.47/17 LKS Stal Mielec 2018

58
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

843 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

59
BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 Z/4143/17

TAK

12 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2018

60
NOWAK Olga 2000-01-14 Z/1261/16

TAK

624 NumerPDF 60.10/16 MKS Polonia Warszawa 2018

61
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

866 NumerPDF 56.69/17 AZS-AWF Gorzów 2018

62
ZALEWSKA Katarzyna Karolina 2002-02-06 Z/3102/16

TAK

759 NumerPDF 67.21/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2018

63
MOŻDŻYŃSKA Katarzyna 2003-09-03 Z/1490/17

TAK

756 NumerPDF 73.88/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2018

64
MACIEJEWSKA Katarzyna 2001-09-14 Z/4581/15

TAK

911 NumerPDF 60.43/17 MKS Agros Chełm 2018

65
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

471 NumerPDF 60.74/17 SL GKS Olsza Olszyna 2018

66
UŁAMEK Urszula 2000-04-29 Z/3899/15

TAK

155 NumerPDF 60.59/16 CKS Budowlani Częstochowa 2018

67
TUŁAZIŃSKA Karolina 2004-07-05 Z/1329/18

TAK

195 NumerPDF UKS Technik Augustów 2018

68
LACHOWICZ Klara 2000-10-07 Z/3447/17

TAK

22 NumerPDF 62.81/17 AZS Łódź 2018

69
GALUCH Vanessa 2003-09-23 Z/1148/17

TAK

73 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2018

70
PRZENIOSŁO Adrianna 2001-04-11 Z/2464/18

TAK

191 NumerPDF 65.71/17 CKS Budowlani Częstochowa II 2018

 
800 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 Z/0990/18

TAK

679 NumerPDF 2:08.58 2:08.58/18 KS AZS AWF Kraków 2018

2
ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 Z/2788/15

TAK

83 NumerPDF 2:09.20 2:09.20/18 MKS-MOSM Bytom 2018

3
KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 Z/2407/15

TAK

680 NumerPDF 2:11.87 2:11.87/18 KS AZS AWF Kraków 2018

4
SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 Z/0900/15

TAK

12 NumerPDF 2:12.92 2:12.92/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

5
PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 Z/1432/16

TAK

69 NumerPDF 2:13.52 2:13.52/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

6
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

TAK

522 NumerPDF 2:13.97 2:13.09/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

7
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

556 NumerPDF 2:15.44 2:15.21/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

8
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

77 NumerPDF 2:15.98 2:13.66/17 MKS-MOSM Bytom 2018

9
SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 Z/3468/15

TAK

92 NumerPDF 2:16.42 2:16.42/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

10
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

873 NumerPDF 2:16.96 2:14.13/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

11
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

TAK

66 NumerPDF 2:17.47 2:17.47/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

12
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

234 NumerPDF 2:17.91 2:17.91/18 KS SMS Szklarska Poręba 2018

13
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

58 NumerPDF 2:20.14 2:18.27/17 MKS MOS Wrocław 2018

14
OBST Zuzanna 2000-09-10 Z/5283/15

TAK

80 NumerPDF 2:20.85 2:18.87/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

15
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

TAK

346 NumerPDF 2:20.88 2:20.52/17 WKS Wawel Kraków 2018

16
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

60 NumerPDF 2:21.12 2:21.12/18 MKS Hermes Gryfino 2018

17
KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 Z/0519/16

TAK

192 NumerPDF 2:21.32 2:21.32/18 UKS Technik Augustów 2018

18
RĘBISZ Martyna 2003-05-05 Z/5156/15

TAK

58 NumerPDF 2:21.78 2:21.78/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

19
ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 Z/2275/17

TAK

127 NumerPDF 2:23.44 2:23.44/18 KS Komunalni Sanok 2018

20
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

414 NumerPDF 2:23.57 2:23.57/18 AZS UMCS Lublin II 2018

21
WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 Z/0567/15

TAK

966 NumerPDF 2:23.75 2:18.16/17 LKS Stal Mielec 2018

22
GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 Z/1440/17

TAK

22 NumerPDF 2:24.17 2:24.17/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

23
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

532 NumerPDF 2:25.50 2:22.20/17 SKLA Sopot 2018

24
WALIŁKO Kamila 2002-05-08 Z/1427/16

TAK

553 NumerPDF 2:26.08 2:26.08/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

25
BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 Z/1703/17

TAK

602 NumerPDF 2:26.26 2:24.44/17 KKL Kielce 2018

26
TRZCIŃSKA Joanna 1999-10-04 Z/3944/15

TAK

711 NumerPDF 2:26.74 2:21.05/17 OKS Skra Warszawa 2018

27
DĘBIAK Klaudia 2001-01-14 Z/5159/15

TAK

75 NumerPDF 2:27.03 2:24.44/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

28
DUTKA Martyna 2001-07-02 Z/0415/17

TAK

18 NumerPDF 2:27.04 2:27.04/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

29
WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 Z/4277/17

TAK

935 NumerPDF 2:28.08 2:28.08/18 LKS Vectra Włocławek 2018

30
HOŁDYS Inga 2003-07-07 Z/1815/17

TAK

754 NumerPDF 2:29.24 2:29.24/18 GKS Piast Gliwice 2018

31
TRACZ Maria 2002-07-08 Z/0140/17

TAK

11 NumerPDF 2:30.14 2:28.25/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

32
GILETA Dominika 2000-07-06 Z/2643/15

TAK

461 NumerPDF 2:30.48 2:30.48/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

33
OSOWIEC Nicola 2004-03-14 Z/2033/18

TAK

14 NumerPDF 2:30.70 2:30.70/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

34
LEMANOWICZ Maja 2001-12-01 Z/2102/15

TAK

52 NumerPDF 2:30.96 2:22.54/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

35
ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 Z/2747/15

TAK

1 NumerPDF 2:34.29 2:28.61/17 KS Podlasie Białystok II 2018

36
BABISZEWSKA Weronika 2003-10-08 Z/0726/18

TAK

24 NumerPDF 2:38.84 2:38.84/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

37
GREMSKA Joanna 2002-10-02 Z/0913/16

TAK

11 NumerPDF 2:51.93 2:51.93/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

38
KOWALCZYK Agata 2002-01-22 Z/0032/15

TAK

876 NumerPDF 3:03.72 3:03.72/18 LUKS Start Nakło 2018

39
KOPEĆ Natalia 2001-10-31 Z/1152/18

TAK

71 NumerPDF 2:18.35/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

40
MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 Z/0832/18

TAK

88 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2018

41
STÓJ Alicja 2001-03-23 Z/1548/15

TAK

525 NumerPDF 2:12.91/17 SKLA Sopot 2018

42
PONDO Izabela 2000-05-12 Z/1906/17

TAK

755 NumerPDF 2:48.77/17 GKS Piast Gliwice 2018

43
ZAJĄC Justyna 2000-05-04 Z/2375/15

TAK

29 NumerPDF 2:23.73/16 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

44
WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 Z/1546/15

TAK

195 NumerPDF 2:27.97/16 UKS Technik Augustów 2018

45
KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 Z/1470/17

TAK

974 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2018

46
RAGAN Katarzyna 2003-06-03 Z/2819/16

TAK

65 NumerPDF 2:44.63/17 MKS Hermes Gryfino 2018

47
TERCJAK Sara 2003-03-11 Z/1491/17

TAK

739 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2018

48
OCHNICKA Natalia 2002-08-18 Z/2361/17

TAK

128 NumerPDF 2:26.09/17 MKS-MOS Katowice 2018

49
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

66 NumerPDF 2:26.58/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

 
1500 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

901 NumerPDF 4:23.51 4:23.17/17 LKS Vectra Włocławek 2018

2
KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 Z/2776/15

TAK

74 NumerPDF 4:33.88 4:33.48/17 MKS-MOSM Bytom 2018

3
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

931 NumerPDF 4:38.42 4:38.42/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

4
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

775 NumerPDF 4:38.68 4:38.68/18 KS Podlasie Białystok 2018

5
STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 Z/2995/15

TAK

854 NumerPDF 4:38.80 4:38.80/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

6
KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 Z/2390/15

TAK

63 NumerPDF 4:40.49 4:40.49/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

7
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

101 NumerPDF 4:41.31 4:40.54/17 TS AKS Chorzów 2018

8
BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 Z/0280/15

TAK

39 NumerPDF 4:41.90 4:41.90/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

9
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

TAK

40 NumerPDF 4:51.20 4:51.20/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

10
JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 Z/1144/16

TAK

972 NumerPDF 4:51.90 4:51.90/18 LKS Stal Mielec 2018

11
RYBAK Aleksandra 2000-03-08 Z/3454/15

TAK

60 NumerPDF 4:53.07 4:53.07/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

12
MAŁEK Emilia 2000-04-20 Z/2637/15

TAK

926 NumerPDF 4:56.46 4:56.46/18 MKS Agros Chełm 2018

13
WERNER Anna 2001-10-07 Z/0432/15

TAK

16 NumerPDF 4:58.91 4:58.91/18 MKS Aleksandrów Łódzki II 2018

14
KOPEĆ Julia 2001-10-31 Z/1153/18

TAK

70 NumerPDF 4:59.83 4:59.83/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

15
ZIEMBA Wiktoria 2003-01-01 Z/0750/17

TAK

87 NumerPDF 5:06.36 5:06.36/18 RKS Łódź II 2018

16
KLAG Karolina 1999-03-22 Z/4561/15

TAK

57 NumerPDF 5:12.68 5:07.8/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

17
LEWINOWSKA Iga 2002-08-08 Z/0815/16

TAK

607 NumerPDF 5:14.28 5:14.28/18 KKL Kielce 2018

18
RADTKE Aleksandra 2000-06-21 Z/0025/15

TAK

883 NumerPDF 5:24.25 5:24.25/18 LUKS Start Nakło 2018

19
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

452 NumerPDF 5:24.86 5:24.86/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

20
ŚWITALSKA Zuzanna 2002-04-21 Z/3442/16

TAK

877 NumerPDF 5:45.66 5:45.66/18 LUKS Start Nakło 2018

21
SMOLARSKA Oliwia 2001-09-05 Z/2675/18

TAK

80 NumerPDF 6:14.73 6:14.73/18 UKS Gimpel Nowy Targ 2018

22
ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 Z/2033/15

TAK

777 NumerPDF 4:58.93/17 KS Podlasie Białystok II 2018

23
KOZIOŁ Justyna 1999-07-25 Z/0641/18

TAK

20 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2018

24
ŚLĘCZEK Kinga 2002-02-16 Z/1439/17

TAK

2 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

25
GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 Z/2919/15

TAK

425 NumerPDF 4:48.83/17 AZS UMCS Lublin II 2018

26
WÓJCIK Alicja 2003-06-23 Z/1162/17

TAK

80 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2018

27
MEGGER Eliza 1999-08-28 Z/0543/15

TAK

47 NumerPDF 4:24.94/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

 
3000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

12 NumerPDF 10:13.76 10:13.76/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2018

2
JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

TAK

24 NumerPDF 10:47.26 10:38.11/17 RKS Łódź 2018

3
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

118 NumerPDF 10:52.72 10:47.06/17 TS AKS Chorzów 2018

4
GAŁA Aleksandra 2001-08-19 Z/1807/15

TAK

102 NumerPDF 10:58.78 10:58.78/18 TS AKS Chorzów 2018

5
WÓJCIK Lilianna 2002-08-13 Z/2071/16

TAK

58 NumerPDF 12:28.57 12:28.57/18 RKS Łódź II 2018

6
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

782 NumerPDF 10:11.96/17 KS Podlasie Białystok 2018

7
ŁOZIŃSKA Karolina 2002-11-01 Z/1306/16

TAK

82 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2018

 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

TAK

148 NumerPDF 1.80 1.80/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

2
PRZYBYŁ Monika 1999-04-20 Z/0248/15

TAK

886 NumerPDF 1.70 1.76/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

3
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

66 NumerPDF 1.69 1.71/17 MKS Hermes Gryfino 2018

WARUNKOWO
4
SOBCZYK Julia 2003-02-11 Z/0002/17

TAK

111 NumerPDF 1.68 1.68/18 WKS Wawel Kraków 2018

5
KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

12 NumerPDF 1.66 1.70/17 RKS Łódź 2018

6
KOLTERMAN Dominika 1999-05-09 Z/0283/15

TAK

521 NumerPDF 1.65 1.68/16 SKLA Sopot 2018

7
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

413 NumerPDF 1.65 1.65/18 AZS UMCS Lublin 2018

8
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

878 NumerPDF 1.65 1.65/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

9
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

731 NumerPDF 1.64 1.64/18 OKS Skra Warszawa 2018

10
WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 Z/3739/15

TAK

75 NumerPDF 1.62 1.62/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

11
IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 Z/0402/15

TAK

753 NumerPDF 1.62 1.65/15 MKLA Łęczyca 2018

12
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

TAK

1 NumerPDF 1.60 1.65/17 KS Podlasie Białystok II 2018

13
JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 Z/0448/16

TAK

775 NumerPDF 1.60 1.62/17 KS Podlasie Białystok 2018

14
WESOŁOWSKA Zyta 1999-01-02 Z/0723/15

TAK

64 NumerPDF 1.60 1.71/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

15
WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 Z/5149/15

TAK

51 NumerPDF 1.60 1.60/16 KS Komunalni Sanok 2018

16
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

932 NumerPDF 1.60 1.63/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

17
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

TAK

23 NumerPDF 1.60 1.60/18 RKS Łódź 2018

18
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.59 1.59/18 AML Słupsk 2018

19
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

350 NumerPDF 1.58 1.58/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

20
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

510 NumerPDF 1.58 1.62/15 ZLKL Zielona Góra 2018

21
MOŻEJKO Kamila 2000-01-20 Z/6491/15

TAK

1 NumerPDF 1.55 1.55/18 KS Podlasie Białystok III 2018

22
ŁUPIŃSKA Karolina 1999-05-09 Z/0676/15

TAK

781 NumerPDF 1.55 1.67/17 KS Podlasie Białystok 2018

23
ZABŁOCKA Adrianna 2002-01-09 Z/0910/16

TAK

514 NumerPDF 1.55 1.63/17 ZLKL Zielona Góra 2018

24
URBANOWICZ Kaja 2003-06-25 Z/1330/16

TAK

860 NumerPDF 1.55 1.55/17 LUKS Start Nakło 2018

25
MAZUR Kamila 2003-01-14 Z/2114/17

TAK

920 NumerPDF 1.55 1.55/18 MKS Agros Chełm 2018

26
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

874 NumerPDF 1.53 1.53/18 AZS-AWF Gorzów 2018

27
MOSZURA Julia 2002-01-07 Z/3541/16

TAK

55 NumerPDF 1.52 1.55/17 RKS Łódź II 2018

28
MOSZURA Aleksandra 2002-01-07 Z/3542/16

TAK

54 NumerPDF 1.52 1.52/18 RKS Łódź II 2018

29
KUPIŃSKA Patrycja 2002-03-15 Z/3300/16

TAK

1 NumerPDF 1.50 1.55/17 KS Podlasie Białystok III 2018

30
GRUŻEWSKA Dominika 2002-10-05 Z/2525/16

TAK

745 NumerPDF 1.50 1.55/16 OKS Skra Warszawa 2018

31
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

55 NumerPDF 1.50 1.58/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

32
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

TAK

790 NumerPDF 1.50 1.50/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

33
LIS Klaudia 1999-03-15 Z/3360/15

TAK

14 NumerPDF 1.50 1.65/16 CKS Budowlani Częstochowa II 2018

34
HAŁAT Julia 2003-06-14 Z/2859/17

TAK

17 NumerPDF 1.50 1.50/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

35
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

987 NumerPDF 1.45 1.45/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

36
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

60 NumerPDF 1.45 1.55/17 MKL Toruń 2018

37
CZAJA Julia 2001-10-03 Z/2227/17

TAK

782 NumerPDF 1.45 1.45/16 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

38
WRONKA Maja 2004-01-09 Z/0406/17

TAK

159 NumerPDF 1.43 1.43/18 UKS LA Basket Warszawa 2018

39
PRUCHNIK Roksana 2003-04-08 Z/0707/18

TAK

20 NumerPDF 1.40 1.40/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

40
SIONEK Urszula 2002-01-16 Z/0883/16

TAK

38 NumerPDF 1.40 1.40/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2018

41
CIECHOWICZ Aleksandra 2002-12-08 Z/0976/16

TAK

738 NumerPDF 1.35 1.35/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2018

42
CAŁUS Barbara 2004-01-07 Z/2922/18

TAK

155 NumerPDF 1.30 1.35/17 CKS Budowlani Częstochowa II 2018

43
LABURDA Wiktoria 2002-05-27 Z/3914/17

TAK

10 NumerPDF 1.50/17 KS Sprint Bielsko-Biała 2018

44
CEMBALA Elżbieta 2002-05-23 Z/3187/16

TAK

2 NumerPDF 1.55/16 KS Sprint Bielsko-Biała 2018

45
KARPIŃSKA Dominika 2001-05-12 Z/0368/18

TAK

270 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2018

46
WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 Z/3534/18

TAK

348 NumerPDF 1.28/17 WKS Wawel Kraków II 2018

 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

250 NumerPDF 3.90 3.90/18 AZS-AWF Warszawa 2018

2
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

77 NumerPDF 3.80 3.90/17 MKS MOS Wrocław 2018

3
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

103 NumerPDF 3.70 3.72/15 AZS UMCS Lublin 2018

4
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

91 NumerPDF 3.60 3.60/18 RKS Łódź 2018

5
JABŁOŃSKA Wiktoria 2002-12-17 Z/2342/16

TAK

738 NumerPDF 3.50 3.56/16 OKS Skra Warszawa 2018

6
OBERDA Julia 2000-09-25 Z/3956/15

TAK

763 NumerPDF 3.40 3.90/15 OKS Skra Warszawa 2018

7
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 2001-12-28 Z/3633/15

TAK

656 NumerPDF 3.40 3.50/16 KKL Kielce 2018

8
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

56 NumerPDF 3.32 3.32/18 RKS Łódź 2018

9
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

519 NumerPDF 3.00 3.20/17 ZLKL Zielona Góra 2018

10
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

62 NumerPDF 3.00 3.00/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

11
GÓRNIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

TAK

412 NumerPDF 3.00 3.00/18 AZS UMCS Lublin II 2018

12
BRYSZEWSKA Marta 2002-04-26 Z/0377/16

TAK

514 NumerPDF 2.80 2.90/17 ZLKL Zielona Góra 2018

13
SOBCZYK Alicja 2000-03-01 Z/3229/17

TAK

647 NumerPDF 2.80 2.80/18 KKL Kielce 2018

14
KOT Anna 1999-02-08 Z/1610/16

TAK

428 NumerPDF 2.80 3.20/17 AZS UMCS Lublin 2018

15
MARCINEK Natalia 2000-09-30 Z/2517/17

TAK

418 NumerPDF 2.70 2.70/18 AZS UMCS Lublin II 2018

16
JAKUBASZEK Emilia 2000-04-05 Z/2454/17

TAK

415 NumerPDF 2.60 2.60/18 AZS UMCS Lublin III 2018

17
KŁOSIŃSKA Lena 2000-03-08 Z/1337/15

TAK

62 NumerPDF 3.01/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

18
MACIEJEWSKA Paulina 2000-12-27 Z/2125/15

TAK

880 NumerPDF 3.40/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

19
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

864 NumerPDF 4.06/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 Z/0399/15

TAK

521 NumerPDF 5.83 5.83/18 MKL Toruń 2018

2
BARANEK Weronika 1999-07-10 Z/0650/15

TAK

1 NumerPDF 5.71 5.80/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

3
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

90 NumerPDF 5.57 5.57/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

4
GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 Z/2285/16

TAK

518 NumerPDF 5.47 5.62/17 MKL Toruń 2018

5
ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 Z/4528/15

TAK

663 NumerPDF 5.47 5.47/18 KS AZS AWF Kraków 2018

6
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 5.39 5.39/18 AZS-AWF Warszawa 2018

7
KOWALCZYK Małgorzata 2000-09-03 Z/4141/15

TAK

69 NumerPDF 5.39 5.48/16 MKS Hermes Gryfino 2018

8
KORDEK Sara 2001-02-01 Z/1629/17

TAK

138 NumerPDF 5.34 5.34/18 MKS-MOS Katowice 2018

9
JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 Z/2709/15

TAK

1 NumerPDF 5.27 5.27/18 KS Podlasie Białystok II 2018

10
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

TAK

245 NumerPDF 5.16 5.16/18 AZS-AWF Warszawa 2018

11
KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 Z/2488/16

TAK

70 NumerPDF 5.15 5.15/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

12
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

463 NumerPDF 5.09 5.09/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

13
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

704 NumerPDF 5.02 5.70/17 OKS Skra Warszawa 2018

14
ŁUKASZ Maria 2000-02-13 Z/1891/17

TAK

49 NumerPDF 4.86 4.86/18 UKS Gimpel Nowy Targ 2018

15
ŁAZAJ Katarzyna 2002-09-27 Z/2642/17

TAK

745 NumerPDF 4.83 4.83/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

16
BIOŁY Anna 1999-08-12 Z/0845/15

TAK

22 NumerPDF 4.83 5.15/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

17
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

927 NumerPDF 4.81 5.09/17 LKS Vectra Włocławek 2018

18
SZAREK Oliwia 2002-01-08 Z/0257/17

TAK

7 NumerPDF 4.81 5.08/17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

19
SZYMAŃSKA Emilia 2003-01-08 Z/2759/17

TAK

66 NumerPDF 4.79 4.96/17 MKS Aleksandrów Łódzki II 2018

20
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 Z/0403/17

TAK

153 NumerPDF 4.73 4.73/18 UKS LA Basket Warszawa 2018

21
GAJDA Anna 2003-09-04 Z/0047/17

TAK

350 NumerPDF 4.58 4.58/18 WKS Wawel Kraków II 2018

22
KINALSKA Natalia 2002-10-29 Z/0489/18

TAK

34 NumerPDF 4.36 4.36/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2018

23
BRZOZOWIEC Zofia 2002-08-07 Z/0249/17

TAK

426 NumerPDF 4.22 4.22/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

24
KRAKOWSKA Anna 2000-06-11 Z/3898/15

TAK

17 NumerPDF 4.01 4.40/16 CKS Budowlani Częstochowa II 2018

25
MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 Z/3129/17

TAK

1 NumerPDF 4.94/17 KS Podlasie Białystok III 2018

26
MILCZANOWSKA Anna 2002-07-16 Z/2276/17

TAK

16 NumerPDF 4.50/17 KS Komunalni Sanok 2018

27
PAWŁOWSKA Gabriela 1999-04-16 Z/4005/15

TAK

755 NumerPDF 5.46/16 OKS Skra Warszawa 2018

28
KAMIŃSKA Karolina 2002-04-08 Z/1594/16

TAK

422 NumerPDF 4.96/17 AZS UMCS Lublin III 2018

29
CICHOCKA Anastazja 2004-02-05 Z/2921/18

TAK

8 NumerPDF 3.95/17 CKS Budowlani Częstochowa II 2018

 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 Z/4142/15

TAK

62 NumerPDF 12.18 12.18/18 MKS Hermes Gryfino 2018

2
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

680 NumerPDF 11.86 11.86/18 KS AZS AWF Kraków 2018

3
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

134 NumerPDF 11.84 11.84/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

4
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

972 NumerPDF 11.82 11.82/18 LKS Stal Mielec 2018

5
LACH Jagoda 1999-01-25 Z/0398/15

TAK

525 NumerPDF 11.50 11.90/16 MKL Toruń 2018

6
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

TAK

958 NumerPDF 11.38 11.38/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

7
PABIANEK Angelika 1999-03-12 Z/0301/16

TAK

192 NumerPDF 11.27 11.64/17 AZS Łódź 2018

8
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

TAK

763 NumerPDF 11.08 11.08/18 MKLA Łęczyca 2018

9
JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 Z/3998/15

TAK

248 NumerPDF 11.04 11.04/18 AZS-AWF Warszawa 2018

10
SAPIŃSKA Weronika 2000-09-04 Z/5468/15

TAK

520 NumerPDF 11.03 11.40/17 SKLA Sopot 2018

11
KUSYK Aleksandra 2000-08-31 Z/6307/15

TAK

36 NumerPDF 11.03 11.03/18 RKS Łódź 2018

12
SAJNA Kinga 2002-04-24 Z/1598/16

TAK

417 NumerPDF 10.77 10.77/18 AZS UMCS Lublin II 2018

13
POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 Z/2997/15

TAK

343 NumerPDF 10.75 10.75/18 WKS Wawel Kraków 2018

14
KLUJ Natalia 2002-03-13 Z/1595/16

TAK

419 NumerPDF 10.56 10.56/18 AZS UMCS Lublin III 2018

15
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

TAK

11 NumerPDF 10.53 10.53/18 MKS Aleksandrów Łódzki II 2018

16
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

63 NumerPDF 10.50 10.53/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

17
MIZERSKA Nicola 2001-08-16 Z/3731/15

TAK

133 NumerPDF 10.41 10.41/18 MKS Aleksandrów Łódzki II 2018

18
PIOTROWSKA Ewa 2000-02-22 Z/6047/15

TAK

419 NumerPDF 10.33 10.33/18 AZS UMCS Lublin II 2018

19
ZYCH Julia 2002-04-23 Z/2461/16

TAK

352 NumerPDF 9.86 9.86/18 WKS Wawel Kraków II 2018

20
ŁADA Marta 2000-09-15 Z/0775/15

TAK

772 NumerPDF 11.88/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2018

21
WÓJTOWICZ Paula 2002-03-14 Z/1261/17

TAK

749 NumerPDF 9.89/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2018

 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEŃKO Magda 1999-01-27 Z/2266/16

TAK

783 NumerPDF 13.47 13.47/18 KS Podlasie Białystok 2018

2
NOWAK Barbara 2000-07-25 Z/2012/17

TAK

84 NumerPDF 12.41 12.41/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

3
ZAKLIŃSKA Anna 2000-06-24 Z/2747/18

TAK

1 NumerPDF 11.06 11.06/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

4
NAWROT Weronika 1999-06-30 Z/2299/16

TAK

789 NumerPDF 10.85 10.85/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

5
DŁUGOŁĘCKA Julia 2000-09-11 Z/2120/17

TAK

701 NumerPDF 10.71 10.71/18 AML Słupsk 2018

6
BUJNOWSKA Agnieszka 2000-04-25 Z/2730/15

TAK

1 NumerPDF 8.98 10.42/17 KS Podlasie Białystok II 2018

7
KOWALISZYN Małgorzata 2000-06-18 Z/6384/15

TAK

767 NumerPDF 8.90 10.44/17 GKS Piast Gliwice 2018

8
RAMIREZ PASZEK Daria 1999-08-15 Z/2405/17

TAK

973 NumerPDF 8.56 8.70/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

9
FLOREK Weronika 1999-04-24 Z/1549/16

TAK

49 NumerPDF 7.72 7.77/17 UKS Gimpel Nowy Targ 2018

10
ROSTEK Teresa 2000-07-17 Z/1739/16

TAK

119 NumerPDF 10.51/17 MKS-MOS Katowice 2018

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

135 NumerPDF 15.20 15.20/18 KS Agros Zamość 2018

2
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

420 NumerPDF 13.61 13.61/18 AZS UMCS Lublin 2018

3
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

509 NumerPDF 12.70 12.70/18 ZLKL Zielona Góra 2018

4
SZKOP Wioletta 2001-02-18 Z/3214/16

TAK

8 NumerPDF 12.25 12.25/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

5
SZEWCZYK Magdalena Barbara 2001-01-02 Z/2366/17

TAK

68 NumerPDF 12.06 12.06/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

6
DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 Z/2316/17

TAK

758 NumerPDF 11.73 11.73/18 GKS Piast Gliwice 2018

7
ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

TAK

948 NumerPDF 10.81 12.32/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

8
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

33 NumerPDF 10.77 10.77/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

9
WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 Z/4782/17

TAK

1 NumerPDF 10.68 10.68/18 KS Podlasie Białystok III 2018

10
MASŁOWSKA Monika 2002-06-06 Z/2539/17

TAK

1 NumerPDF 10.51 10.51/18 KS Podlasie Białystok 2018

11
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 10.34 10.34/18 AML Słupsk 2018

12
KACZMAREK Gabriela 2001-09-12 Z/2566/16

TAK

735 NumerPDF 10.33 10.33/18 MKLA Łęczyca 2018

13
BUJNOWSKA Emilia 2002-03-31 Z/3299/16

TAK

1 NumerPDF 10.24 10.24/18 KS Podlasie Białystok II 2018

14
TĘCZA Ewelina 2002-09-10 Z/2086/17

TAK

33 NumerPDF 9.60 9.95/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

15
KASIŃSKA Emilia 2003-04-09 Z/3573/18

TAK

5 NumerPDF 9.54 9.54/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

16
JUSTYNIAK Anna 2002-03-12 Z/1991/16

TAK

10 NumerPDF 9.22 9.22/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

17
DORTZ Elizabeth 2001-09-17 Z/0399/18

TAK

266 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2018

 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

242 NumerPDF 43.50 43.95/17 AZS-AWF Warszawa 2018

2
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

140 NumerPDF 41.56 41.56/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

3
GAŁKA Karolina 2000-06-25 Z/6220/15

TAK

987 NumerPDF 38.38 38.38/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

4
FICAK Roksana 2000-12-09 Z/0268/15

TAK

57 NumerPDF 36.68 40.10/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

5
HERDA Patrycja 2002-05-16 Z/0269/15

TAK

29 NumerPDF 36.60 36.60/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

6
SROKA Anna 1999-05-06 Z/0831/15

TAK

804 NumerPDF 36.36 36.36/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

7
BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 Z/5600/15

TAK

781 NumerPDF 36.25 40.60/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

8
BOGDAŃSKA Agata 2001-08-10 Z/3867/16

TAK

349 NumerPDF 35.76 35.76/18 WKS Wawel Kraków 2018

9
MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 Z/2380/15

TAK

79 NumerPDF 34.61 34.61/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

10
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

907 NumerPDF 34.61 34.61/18 MKS Agros Chełm 2018

11
MISIURA Natalia 2000-09-15 Z/5444/15

TAK

916 NumerPDF 33.24 33.29/17 MKS Agros Chełm 2018

12
PIASECKA Justyna 2001-01-18 Z/3750/15

TAK

15 NumerPDF 31.81 31.81/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

13
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

47 NumerPDF 31.35 32.59/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

14
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

643 NumerPDF 31.33 31.33/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

15
KRÓL Magdalena 2000-11-21 Z/2801/15

TAK

352 NumerPDF 31.21 31.96/17 WKS Wawel Kraków 2018

16
KIERZKOWSKA Kaja 2002-08-22 Z/1040/16

TAK

649 NumerPDF 29.52 29.52/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

17
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

345 NumerPDF 28.79 30.74/17 WKS Wawel Kraków II 2018

18
FLEJSZMAN Gabriela 2002-01-14 Z/2562/16

TAK

737 NumerPDF 28.01 28.01/18 MKLA Łęczyca 2018

19
WYDERKA Izabela 2002-01-24 Z/1577/16

TAK

11 NumerPDF 26.43 26.58/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

20
CIECHANOWSKA Katarzyna 2003-07-05 Z/2514/17

TAK

419 NumerPDF 24.64 24.64/18 AZS UMCS Lublin II 2018

21
OTTO Wiktoria 2002-03-19 Z/2484/16

TAK

12 NumerPDF 23.00 23.00/18 MKS Aleksandrów Łódzki II 2018

22
KAMYK Klaudia 2001-12-27 Z/2326/17

TAK

53 NumerPDF 21.00 23.30/17 KS Komunalni Sanok 2018

23
PIETRYKOWSKA Kamila 2002-06-28 Z/0654/16

TAK

9 NumerPDF 17.17 17.17/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

24
ZAMOJSKA Wiktoria 2001-09-24 Z/3753/15

TAK

10 NumerPDF 29.17/17 MKS Aleksandrów Łódzki II 2018

25
WIELOSZ Wiktoria 2002-03-03 Z/3645/16

TAK

158 NumerPDF 22.09/17 UKS LA Basket Warszawa 2018

 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

740 NumerPDF 54.87 54.87/18 MKLA Łęczyca 2018

2
OSIAK Aleksandra 1999-02-06 Z/4550/15

TAK

424 NumerPDF 54.30 54.65/17 AZS UMCS Lublin 2018

3
KUSAK Karolina 1999-10-09 Z/2625/15

TAK

973 NumerPDF 52.63 53.15/17 LKS Stal Mielec 2018

4
ZIÓŁKOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

560 NumerPDF 48.87 48.87/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

5
SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19 Z/5054/15

TAK

412 NumerPDF 45.01 45.15/17 AZS UMCS Lublin II 2018

6
BIAŁA Marzena 1999-03-16 Z/2418/15

TAK

123 NumerPDF 44.41 46.30/17 MKL Toruń 2018

7
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

510 NumerPDF 44.26 44.26/18 ZLKL Zielona Góra 2018

8
FAULKNER Gabriela 2000-12-14 Z/3891/15

TAK

733 NumerPDF 41.54 41.54/18 OKS Skra Warszawa 2018

9
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

TAK

7 NumerPDF 39.61 39.61/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

10
KARKOSZKA Elżbieta 2000-03-27 Z/6230/15

TAK

975 NumerPDF 35.30 35.30/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

11
JAKUBOWSKA Marta 2000-06-29 Z/4664/15

TAK

105 NumerPDF 32.54 32.54/18 TS AKS Chorzów 2018

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUFEL Aleksandra 2001-09-07 Z/6096/15

TAK

418 NumerPDF 66.59 66.59/18 AZS UMCS Lublin 2018

2
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

857 NumerPDF 61.68 61.68/18 LUKS Start Nakło 2018

3
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

656 NumerPDF 53.91 53.91/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

4
KNEZ Kinga 2001-08-24 Z/6095/15

TAK

417 NumerPDF 53.83 55.23/16 AZS UMCS Lublin II 2018

5
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

216 NumerPDF 53.18 53.18/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

6
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

635 NumerPDF 50.91 50.91/18 KKL Kielce 2018

7
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

966 NumerPDF 50.61 50.61/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

8
WRYK Aleksandra 2003-01-01 Z/0154/17

TAK

653 NumerPDF 48.69 52.42/17 KKL Kielce 2018

9
WAŁKIEWICZ Wiktoria 2001-01-03 Z/2373/17

TAK

553 NumerPDF 46.56 46.56/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

10
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

872 NumerPDF 45.72 45.72/18 AZS-AWF Gorzów 2018

11
SZADY Julia 2004-08-19 Z/0407/18

TAK

968 NumerPDF 44.63 44.63/18 LKS Stal Mielec 2018

12
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

141 NumerPDF 44.37 46.79/17 KS Agros Zamość 2018

13
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

TAK

883 NumerPDF 42.01 42.01/18 LUKS Start Nakło 2018

14
RUTKOWSKA Katarzyna 2002-01-16 Z/1362/15

TAK

66 NumerPDF 41.72 41.72/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

15
JAWORSKA Ksymena 2003-11-26 Z/2267/18

TAK

701 NumerPDF 36.33 36.33/18 OKS Skra Warszawa 2018

 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

908 NumerPDF 51.60 51.60/18 RLTL ZTE Radom 2018

2
SZRAMIAK Maria 2000-07-05 Z/4291/15

TAK

720 NumerPDF 47.02 47.02/18 AML Słupsk 2018

3
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

571 NumerPDF 45.08 45.08/18 KS Podlasie Białystok 2018

4
WOJSIAT Marta 2000-10-14 Z/5360/15

TAK

89 NumerPDF 36.65 38.72/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

5
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

TAK

40 NumerPDF 36.46 36.46/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

6
STRYCZEK Marta 1999-04-05 Z/4538/15

TAK

8 NumerPDF 29.84 29.84/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

7
BORKOWSKA Aleksandra 1999-03-29 Z/3537/15

TAK

78 NumerPDF 31.00/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

8
KUD Natalia 1999-12-11 Z/4387/15

TAK

360 NumerPDF 38.22/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

933 NumerPDF 49.91 49.91/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

2
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

652 NumerPDF 42.98 42.98/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

3
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 NumerPDF 39.91 39.91/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

4
STYŚ Agata 2001-03-13 Z/5561/15

TAK

103 NumerPDF 39.68 42.56/17 SKS Feniks Siedlce 2018

5
SMOLIŃSKA Katarzyna 2001-02-01 Z/5255/15

TAK

867 NumerPDF 39.59 43.14/16 AZS-AWF Gorzów 2018

6
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

500 NumerPDF 39.47 39.47/18 MKS Osa Zgorzelec 2018

7
RANECKA Kamila 2002-02-05 Z/3755/16

TAK

97 NumerPDF 39.00 40.30/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

8
PELCZARSKA Oliwia 2002-09-17 Z/2280/17

TAK

127 NumerPDF 38.71 41.80/17 KS Komunalni Sanok 2018

9
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 38.28 38.28/18 AML Słupsk 2018

10
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

424 NumerPDF 35.25 35.25/18 AZS UMCS Lublin III 2018

11
MOJŻYSZEK Klaudia 2001-08-25 Z/0623/17

TAK

35 NumerPDF 34.96 34.96/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

12
GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 Z/0026/17

TAK

344 NumerPDF 34.19 34.91/17 WKS Wawel Kraków 2018

13
DOBIES Julia 2003-04-11 Z/3471/17

TAK

138 NumerPDF 33.16 33.16/18 MKS-MOS Katowice 2018

14
SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 Z/4411/15

TAK

2 NumerPDF 31.77 33.68/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2018

15
NOWAK Natalia 2002-03-24 Z/3783/16

TAK

987 NumerPDF 31.55 31.55/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

16
ZIÓŁKOWSKA Anastazja 2002-07-19 Z/0284/17

TAK

860 NumerPDF 28.56 28.56/18 LUKS Start Nakło 2018

17
MACHAJ Kinga 2002-03-16 Z/1734/17

TAK

76 NumerPDF 25.56 25.56/18 UKS Gimpel Nowy Targ 2018

18
HUSAK Wiktoria 2002-09-16 Z/3177/18

TAK

66 NumerPDF 22.39 22.39/18 KS Komunalni Sanok 2018

19
MYLCAREK Magdalena 2001-11-29 Z/3441/16

TAK

885 NumerPDF 16.67 16.67/18 LUKS Start Nakło 2018

 
5000 m chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIEKARZ Agata 2001-06-09 Z/0855/15

TAK

70 NumerPDF 24:12.97 24:12.97/18 MKS Hermes Gryfino 2018

2
RAŚ Wiktoria 2000-11-14 Z/2612/15

TAK

970 NumerPDF 26:41.20 25:16.99/16 LKS Stal Mielec 2018

3
ZAJĄCZKOWSKA Olga 2002-12-11 Z/0950/17

TAK

366 NumerPDF 26:45 26:45/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

4
KOWALSKA Julia 2001-12-20 Z/5672/15

TAK

929 NumerPDF 26:57 26:57/18 LKS Vectra Włocławek 2018

5
OLLER Patrycja 2001-01-01 Z/2094/16

TAK

935 NumerPDF 27:48 27:48/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

6
ZEMBIK Michalina 2000-01-22 Z/0852/15

TAK

68 NumerPDF 28:00.36 27:36.01/17 MKS Hermes Gryfino 2018

7
RUSEK Patrycja 2002-01-21 Z/1455/16

TAK

968 NumerPDF 28:33.40 28:33.40/18 LKS Stal Mielec 2018

8
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

TAK

930 NumerPDF 28:47.50 28:47.50/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

9
GRABARA Maja 2001-12-04 Z/1350/16

TAK

22 NumerPDF 29:30 29:30/18 CKS Budowlani Częstochowa 2018

10
GDOWSKA Gabriela 2002-05-10 Z/0652/16

TAK

454 NumerPDF 34:37 34:37/18 SL GKS Olsza Olszyna 2018

 
10000 m chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLEJNIK Patrycja 1999-09-24 Z/4457/15

TAK

863 NumerPDF 55:55 55:04/17 AZS-AWF Gorzów 2018

2
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

61 NumerPDF 58:04 58:04/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

3
NOWICKA Weronika 1999-03-15 Z/0956/15

TAK

984 NumerPDF 59:16 55:47.18/17 LKS Vectra Włocławek 2018

4
WOŁOSZYN Małgorzata 2000-10-20 Z/3005/15

TAK

55 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2018

 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 Z/0536/15

TAK

133 NumerPDF 13.78 13.72/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

2